Dalibor Chatrný

VÝSTAVY UMĚLCE

Nongkran Panmongkol & Lexa Peroutka – Upside Down

Do 11. 01. 2020
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Lucie Rosenfeldová – I Don’t Think I Can Be Anyone Now

Do 5. 01. 2020
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Obrazy, které mohou klást odpor

Do 5. 01. 2020
Galerie AMU / Praha 1

Dante Daniel Hartl – Kosti prej pěkně hořej

21. 11. - 14. 12. 2019
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Ondřej Filípek – Paralelní balanc

Do 3. 01. 2020 17:00
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Milli Janatková – Šumava očima Rózy z Neubrunnu

Do 2. 01. 2020
Knihkupectví Trigon / Praha

M1: Matěj Pokorný & Jan Štulíř – Mise Julius Silver

12. 11. - 3. 12. 2019
Galerie Sklad M1 / Praha 7

I Follow The Shapes of The Shadow of My Hand

Do 8. 01. 2020 18:00
Garage Gallery Karlin / Praha

Josef Duchan – Prostějov LIVE

8. 11. 2019 17:00
Rainbow gallery / Prostějov

M1: Jan Kvíz – V meste lásky, kde ste, neviem byť sám

29. 10. - 8. 11. 2019
Galerie Sklad M1 / Praha 7

GIRL AND THE SUN

15. - 22. 10. 2019
Galerie 207 / Praha

Kvodlibet / Quodlibet, curated by Karel Císař

Do 11. 01. 2020
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Ikony a mytologie: touha po změně

9. 10. - 10. 11. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Nothing New Under the Sun

21. 09. - 4. 11. 2019
Světova 1 / Praha 8

Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák – Color Blocking

3. 09. - 16. 10. 2019
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. - 8. 10. 2019
Pragovka Art District / Praha

Alén Diviš / Josef Zlamal

8. 08. - 1. 09. 2019
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Neighbourhood Boogie Woogie: agoraphilia

27. 07. - 3. 08. 2019
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Jan Tichý, host Faheem Majeed / Modrá oranžerie

25. 07. - 29. 09. 2019
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Kosmisk kastrering / Cosmic Castration / Vesmírná kastrace

24. 07. - 18. 08. 2019
Galerie NTK / Praha

Boris Németh: Homeland

1. - 31. 07. 2019
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Grostlinná říše

10. 07. - 17. 09. 2019
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Doba plastová

26. 06. - 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

INTUICE – Josef Duchan

25. 06. - 28. 07. 2019
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Když socha padá

19. 06. - 10. 09. 2019
Galerie U Prstenu / Praha

Jakub Janovský a Ondřej Filípek | Šest prstů

5. 06. - 4. 07. 2019
DSC Gallery / Praha

Jiří Slíva – Kresbou ke smyslu

26. 06. - 25. 08. 2019
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Jana Švecová – Jako bubnování

22. 05. - 25. 06. 2019
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

SITENSKÝ 100

8. 05. - 23. 06. 2019
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Tomáš Bryscejn – Raiders From the Interspace Vol. 5

2. 05. - 10. 04. 2019
Galerie 209 / Brno-město

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

23. 01. - 30. 04. 2019
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

Maroš Belák/Johana Merta

30. 03. - 12. 05. 2019
Galerie města Blanska / Blansko

Záviš Unzeitig a Jakub Trčka: BIOPLAN

21. 03. - 13. 04. 2019
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Pavel Lakomý – Resumé

28. 02. - 14. 04. 2019
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Strach ze strachu

20. - 26. 02. 2019
Galerie 207 / Praha

David Mackovič

18. 02. - 5. 04. 2019
Galerie Díra (Ostrava) / Ostrava

Jiří Procházka _ Making Memories Making Monuments

16. - 25. 02. 2019
White Pearl Gallery / Praha

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. - 10. 03. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

Cloudy Babies: EP

26. 01. - 1. 03. 2019
Nevan Contempo / Praha 3

Výjevy ze života světice

24. 01. - 24. 02. 2019
Galerie Alternativa / Jihlava

Fráňokalypsa

24. 11. 2018 - 25. 01. 2019
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Tomáš Zumr – Modrá smrt / Narcis

16. 01. - 15. 02. 2019
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Beuys don’t cry

15. 01. - 19. 02. 2019
Pragovka Art District / Praha

Tomáš Smetana: Přátelé

1. 01. 2019 12:00
Art for Good nový život výstav / Praha

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 - 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Wandering Wombs: Full stop (.), Time

3. 03. - 15. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Obraz a slovo v českém výtvarném umění šedesátých let

30. 06. - 26. 08. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Andrea Mikysková & Tomáš Beňadik: Cmd : Start

25. 04. - 13. 05. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

OSUDY A DÍLO

13. 04. - 29. 10. 2017
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

Jiří Slíva: Stop Time

23. 05. - 17. 06. 2017
Galerie Hollar / Praha

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. - 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Nová lišta / Tomáš Beňadik, Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková

13. - 24. 07. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Back to school

28. 08. - 17. 09. 2017
Pragovka Art District / Praha

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 - 13. 01. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Bez tváře- Jakub Janovský a Pavel Tichoň

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Lucie Rosenfeldová a Matěj Pavlík: Žít s duchy

5. 12. 2017 - 6. 01. 2018
Galerie Jelení / Praha

Gizela Mickiewicz: The Decay of a Day

14. 12. 2017 - 10. 02. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Něco něčím / Daliborem Chatrným

6. 02. - 7. 04. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

PATRIK KRIŠŠÁK / DRAG AND DROP

6. 02. - 16. 03. 2018
Galerie Petr Novotný / Praha

STAVY A VĚCI

13. 02. - 1. 03. 2018
Galerie AVU / Praha 7

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. - 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Světlem stromů

13. 02. - 6. 03. 2018
Knupp Gallery / Praha

Pro tebe i pro sebe

20. 02. - 17. 03. 2018
Galerie Jelení / Praha

Soňa Valentová / Šepotání

26. 02. - 17. 03. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Klára Hosnedlová, Nona Inescu – The Inhabitant

16. 03. - 4. 05. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Okno před záclonou

19. 04. - 27. 05. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Petra Nováková Ondreičková. Centrum v periferii

23. 03. - 27. 09. 2018
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Vladimír Škoda: Mysterium Cosmograficum – Johanes Kepler

19. 03. - 2. 06. 2018
Museum Kampa / Praha 1

Eduard Seják a Petr Stibral

4. 05. - 29. 09. 2018
Galerie Dům / Broumov

Výstava obrazů Věry Novákové a Pavla Brázdy: Retrospektiva

2. - 24. 06. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Lukáš Kleberc: Kasiopeja

29. 07. - 18. 08. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák: Choker

20. 08. - 14. 09. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Sylva Francová – Šedé město

4. 09. - 5. 10. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Arnošt Paderlík – Retrospektiva

27. 09. - 17. 11. 2018
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Dana Zámečníková – 4x Bouře

18. 09. - 18. 11. 2018
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Greenhouse

24. 09. - 13. 11. 2018
Galerie Klubovna / Brno

Bez práce nejsou koláže

10. 10. - 2. 12. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Hana Chmelíková, Radka B. Doubravová: Poznámka k přístupnosti

30. 09. - 24. 10. 2018
Galerie AVU / Praha 7

Birdcall a soutěž o nejkrásnější fotku Kalvárie

28. 09. - 30. 12. 2018
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Viktória Šoltisová / Madona vo výrobe

7. 10. - 2. 11. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Olof Olson: Lehce v Evropě

1. 10. - 24. 11. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Carolina Dutca: The Places of Violence

5. - 27. 10. 2018
Pragovka Art District / Praha

Michael Bílek, Lidé a hvězdy

10. 10. - 24. 11. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Tom Kotik / Portál

8. 10. - 8. 11. 2018
Galerie SPZ / Praha 1

Ondřej Filípek

17. 10. - 3. 11. 2018
stone projects / Praha 7

Andreas Töpfer: BACKBONE

9. 10. - 23. 11. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Tania Nikulina, Tomáš Bryscejn: VLNĚNÁ ZEĎ, LNĚNÝ OBLIČEJ

9. 10. - 2. 11. 2018
Kontext / Brno-město

Max Vajt: A little place just for You

9. - 30. 10. 2018
Galerie Panel / Praha

Martin Němec: Sýýýr

3. 11. - 28. 12. 2018
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Tomáš Zumr: Syntetik

10. 10. - 8. 11. 2018
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Groupe Guma Guar: Heaven

21. 10. - 26. 11. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Start down

16. - 22. 10. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Vojtěch V. Sláma: 35 milimetrů

17. 10. - 28. 11. 2018
Galerie Díra (Ostrava) / Ostrava

Chiméra: Renáta Pintérová & Nikola Balberčáková

16. 10. - 6. 11. 2018
Galerie Umakart / Brno

Stefan Bircheneder – Mimo provoz

23. 10. - 24. 11. 2018
Galerie Fotografic / Praha

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Štěpán Růžička: TROFEJ

22. 10. 2018 - 17. 01. 2019
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

JINDŘICH HALABALA: MIMO ČAS

30. 10. - 7. 12. 2018
Vila Tugendhat / Brno

Krev není voda aneb Bože, jak napsat text, když docházej slova

30. 10. - 5. 11. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Vítejte v těžkých časech

17. 10. 2018 - 3. 02. 2019
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Nimova Projeckt [HU] – Fluid like a gel

29. 10. - 4. 11. 2018
Galerie 209 / Brno

Karel Jaromír Erben…a život lidský jako sen!

5. 11. 2018 - 5. 01. 2019
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Time Less Time

8. - 29. 11. 2018
Suteren Gallery / Brno

Uwe Bressnik – Keith Rowe: Hudba před i za objektem

8. 11. - 8. 12. 2018
Bludný kámen / Opava

Petr Jáchym / Proměna

11. 11. - 1. 12. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Oči

8. 11. - 19. 12. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Pavel Šebek – Panel Story

7. - 21. 11. 2018
PageFive / Praha 7

Jana Švecová: Kousek

13. 11. - 7. 12. 2018
Kontext / Brno-město

Jitka a Květa Válovy „Perličky na zdi II“

15. 11. - 21. 12. 2018
Galerie Gema / Praha 2

Klára Hosnedlová : Sedící Žena

6. 12. 2018 - 27. 01. 2019
Karlin Studios / Praha 8

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

tyformy

12. 03. - 19. 04. 2014
Dům umění města Brna / Brno

’33 – ’29 – ’36, kurátorka: Lucy McKenzie

20. 12. 2016 - 25. 02. 2017
Are / Praha 1

MODROZELENÁ

17. - 24. 10. 2016
Galerie 207 / Praha

Mira Gáberová: výstava OPONA

29. 09. - 27. 10. 2016
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Šestatřicet

29. 07. - 15. 09. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Spirit World Rising

27. 07. - 30. 08. 2016
MeetFactory / Praha 5

Můj svět

7. 07. - 27. 08. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Klára Hosnedlová: ČERVENÁ KARKULKA

28. 06. - 13. 07. 2016
Galerie Jelení / Praha

Ester Nemjóová a Kateřina Hubená: Botanikabinet

27. 06. - 31. 07. 2016
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Dress Code – Tatjana Warnecke

18. - 23. 04. 2016
Ex Post / Praha 1

Pavel Brázda – Mezi začátky a konci II

27. 02. - 11. 06. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

LUCIE ROSENFELDOVÁ – v těle rozhraní

3. - 28. 02. 2016
Tvar / Brno

Zbyněk Havlín – H2O Cyklus maleb mokřadů a kaluží

14. 01. - 25. 02. 2016
Galerie Makráč / Praha 6

Patrik Kriššák: PATH

12. 01. - 3. 02. 2016
Galerie Jelení / Praha

Martin Böhm / HORA

6. - 22. 10. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Vernisáž výstav Dalibora a Ivana Chatrných

19. 09. - 21. 11. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Dalibor Chatrný: Jsem prostorem

22. 09. - 21. 11. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Odpovědi přírody Pocta Janu Sekerovi

27. 06. - 12. 09. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Zkřížené cesty

5. - 30. 05. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

Pavel Brázda – Mezi začátky a konci I.

1. - 25. 04. 2015
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Vladimír Škoda – Virtuální prostor / Espace Virtuel

15. 04. - 13. 06. 2015
Galerie umění Karlovy Vary / Karlovy Vary

Petra Nováková – Ondreičková: Vesmír

1. - 18. 04. 2015
Galerie Nová síň / Praha 1

#MBPFW Cut Club #7 w/ Petra Gabaš ” Club Selection”

20. 03. - 2. 04. 2015
A.M. 180 / Praha 2

Duhové sny

16. 03. - 17. 04. 2015
Alfred ve dvoře / Praha

Jana Šárová – Souvenirs

18. 03. - 18. 04. 2015
Galerie NF / Ústí nad Labem

Ladislav Postupa

4. 03. - 25. 04. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Patrik Kriššák – Mystický univerzalizmus

24. 02. - 24. 03. 2015
Galerie W7 / Olomouc

Model

18. 01. 2015 23:00
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Patrik Kriššák & Štrio

7. - 27. 01. 2015
Galerie Jekor / Praha

Pavel Brázda – Hra

30. 10. - 28. 11. 2014
Galerie Nová síň / Praha 1

Mira Gáberová: Všetky kvety sveta

13. 10. - 15. 11. 2014
Altán Klamovka / Praha 5

Přesní dávka

17. 09. - 7. 10. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Thoughtforms

17. 09. - 25. 10. 2014
Galerie KIV / Praha 8

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. - 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22. - 30. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Morality

22. 08. - 27. 10. 2014
Galerie Kinský / Kostelec nad Orlicí

No Fun at All in the House of Dolls

22. 06. - 18. 07. 2014
MakeMake / Brno

FANTOMY VESNICE NABUA

1. - 31. 10. 2010
Tranzitdisplay / Praha 2

EVŽEN ŠIMERA / PROJDI STĚNOU JAKO OBRAZEM

13. - 27. 05. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

Skryté poklady Michela Ocelota

7. 04. - 13. 05. 2012
Galerie 35 / Praha

Milli Janatková: obrazy a grafika

19. 12. 2013 - 1. 02. 2014
Galerie ve věži / Mělník

DIVÁCI

13. 05. - 16. 06. 2011
Galerie Chodovská tvrz / Praha 4

MLADÉ HVĚZDY / YOUNG STARS

15. 09. - 8. 12. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Realita je víc než fikce. Asambláž jako tvůrčí princip v českém umění 60. a 70. let

10. 09. - 14. 11. 2010
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Pozice

24. 04. - 30. 05. 2014
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

Bez pohledu

16. - 19. 04. 2012
Galerie 207 / Praha

Nič sa nedeje

13. 11. - 12. 12. 2013
Galerie Prokopka / Praha 3

± Omáž

3. 05. - 9. 06. 2011
Galerie Mladých / Brno-město

The Occurrence

20. 09. - 2. 11. 2012
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. - 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Odevzdání

20. 02. - 17. 03. 2012
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Proč ne sám?

16. 02. - 12. 03. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

test

11. 01. - 7. 02. 2012
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Pavla a Emily Show!

18. 05. - 15. 06. 2013
Galerie Jeptiška / Svatý Kopeček u Olomouce

Not Only Women

17. 02. - 2. 04. 2011
Leica Gallery Prague / Praha 1

HODGE PODGE

5. - 22. 09. 2012
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Škůdci

4. 03. - 14. 04. 2014
Galerie Mladých / Brno-město

Pokračování lidské komedie

6. 12. 2011 - 6. 01. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

Patrik Kriššák: Dárky

25. 04. - 25. 05. 2013
Galerie 35m2 / Praha 3

Ve vlastním stínu

14. 02. - 4. 03. 2011
Galerie 1. patro / Praha 1

Anna Balážová: Něco v obraze

1. - 17. 08. 2012
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

VIDĚNI

5. - 27. 03. 2014
Galerie KIV / Praha 8

NEJDŘÍV VELKÉ SVĚTLO, PAK OHROMNÁ RÁNA

8. 12. 2011 - 14. 01. 2012
Vitrína Deniska / Olomouc

Nevím jak dál

1. - 15. 04. 2013
Galerie Díra (Praha) / Praha 1

Písař Bartleby

18. 02. - 10. 03. 2011
ETC. Galerie / Praha 2

Behind the Tree

10. 07. - 28. 08. 2012
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

VIDĚNI

5. - 27. 03. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Trofeje divochů

12. - 15. 12. 2011
Galerie 207 / Praha

Barevná televize

5. 03. - 2. 04. 2013
Galerie TIC / Brno-město

In Panel (atd.)

19. 02. - 29. 04. 2011
galerie sam83 / Česká Bříza

ČAS ZOUFALSTVÍ A NADĚJÍ

13. 03. - 27. 04. 2014
Strahovský klášter / Praha 1

FINALISTÉ CENY OD VÁCLAVA STRATILA

22. 11. - 10. 12. 2011
Galerie TIC / Brno-město

Pavel Brázda: Lidská komedie

11. 02. - 18. 03. 2013
Obecní dům / Praha 1

Pravoslav Rada! Paráda / Pravoslav Rada – keramické dílo

2. 02. - 24. 04. 2011
Uměleckoprůmyslové museum v Praze / Praha 1

Ladislav Vondrák Teritorium: Instalace jako konstrukt bytosti

10. - 30. 05. 2012
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

Pomalé fotografie Dušana Skaly a Jana Freiberga

27. 02. - 3. 04. 2014
Fotograf Gallery / Praha

Antiteze malby

20. 09. - 15. 10. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Úzká cesta

8. - 26. 01. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

Scéna

7. - 23. 02. 2011
Galerie Jelení / Praha

H3T Architekti

11. 05. - 7. 07. 2012
galerie sam83 / Česká Bříza

Orbis Pictus 6 x 60

6. - 25. 02. 2014
Trafačka / Praha 9

Theatre Mundi

23. 08. - 16. 09. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Metaplay

15. 11. - 8. 12. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Ještě není konec světa

7. 12. 2010 - 28. 01. 2011
Galerie 1. patro / Praha 1

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

3. 05. - 3. 06. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Alegorie ptačí smrti

16. 01. - 9. 02. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

AKCE UMĚLCE

Obrazy, které mohou klást odpor

18. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie AMU / Praha 1

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie XY / Olomouc

Nongkran Panmongkol & Lexa Peroutka – Upside Down

5. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Obrazy, které mohou klást odpor

28. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Ondřej Buddeus: Autorské čtení

22. 02. 2020 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Ondřej Buddeus: Text, událost a rovnováha // workshop

22. 02. 2020 10:00 / 10:00 / Workshopy
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Dante Daniel Hartl – Kosti prej pěkně hořej

20. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Ondřej Filípek – Paralelní balanc

13. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Milli Janatková – Šumava očima Rózy z Neubrunnu

12. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Knihkupectví Trigon / Praha

M1: Matěj Pokorný & Jan Štulíř – Mise Julius Silver

12. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Sklad M1 / Praha 7

I Follow The Shapes of The Shadow of My Hand

7. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

Josef Duchan – Prostějov LIVE

8. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Rainbow gallery / Prostějov

M1: Jan Kvíz – V meste lásky, kde ste, neviem byť sám

29. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Sklad M1 / Praha 7

Andrea Mikysová, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák – Rude awakening

15. 10. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Basement / Olomouc

GIRL AND THE SUN

22. 10. 2019 16:10 / 16:10 / Komentované prohlídky
Galerie 207 / Praha

GIRL AND THE SUN

15. 10. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Group exhibition, curated by Karel Císař

14. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Ikony a mytologie: touha po změně

8. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Symbiont: El Mar La Mar

18. 11. 2019 20:30 / 20:30 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy Když socha padá

10. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie U Prstenu / Praha

Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák – Color Blocking

2. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Komentovaná prohlídka výstavy Alén Diviš / Josef Zlamal

22. 08. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie u Betlémské kaple / Praha

On-line výstava Lechtivá socha

1. 08. - 30. 09. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Alén Diviš / Josef Zlamal

7. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Neighbourhood Boogie Woogie: agoraphilia

27. 07. 2019 10:00 / 10:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Jan Tichý, host Faheem Majeed / Modrá oranžerie

24. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Kosmisk kastrering / Cosmic Castration / Vesmírná kastrace

23. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

JSME LES: O inteligenci rostlin a mezidruhové komunikaci

26. - 28. 07. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Mikulovské sympozium Dílna 2019 – zahájení

13. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Komentovaná prohlídka výstavy JIŘÍ SLÍVA – KRESBOU KE SMYSLU

22. 08. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Boris Németh: Homeland

1. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Grostlinná říše

10. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

INTUICE – Josef Duchan

25. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Jiří Slíva – Kresbou ke smyslu

25. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Když socha padá

18. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

Jakub Janovský a Ondřej Filípek | Šest prstů

5. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
DSC Gallery / Praha

Jana Švecová – Jako bubnování

22. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Kristýna Fingerlandová: Upcyclingový workshop

11. 05. 2019 14:00 / 14:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Tomáš Bryscejn – Raiders From the Interspace Vol. 5

2. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

22. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Maroš Belák/Johana Merta

30. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Záviš Unzeitig a Jakub Trčka: BIOPLAN

20. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Upcyclingový workshop pro dobrou věc

30. 03. 2019 14:00 / 14:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Dernisáže na Pragovce

19. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Strach ze strachu

19. 02. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Pavel Lakomý – Resumé

27. 02. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Strach ze strachu

26. 02. 2019 16:10 / 16:10 / Komentované prohlídky
Galerie 207 / Praha

David Mackovič

18. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Díra (Ostrava) / Ostrava

Jiří Procházka _ Making Memories Making Monuments

15. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Výjevy ze života světice

24. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Cloudy Babies: EP

25. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Tomáš Zumr – Modrá smrt / Narcis

15. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Evžen Šimera – Kanibalob

16. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Wandering Wombs: Full stop (.), Time

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Jiří Slíva: Stop Time

24. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Hollar / Praha

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Nová lišta / Tomáš Beňadik, Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková

13. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Akční dny Mothers Artlovers v INI PROSTOR

28. - 29. 07. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Back to school

29. 08. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Back to school- dernisáž

14. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Komentovaná prohlídka Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

23. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Bez tváře- Jakub Janovský a Pavel Tichoň

24. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

4 OKNA / Okamžik přesvědčení

4. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Co je architektura? / Vladimír Šlapeta přednáší na FSv

27. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Fakulta stavební ČVUT v Praze / Praha

Lucie Rosenfeldová a Matěj Pavlík: Žít s duchy

5. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Gizela Mickiewicz: The Decay of a Day

15. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Něco něčím / Daliborem Chatrným

6. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Dernisáž Gregora Daleckého

26. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artrafika / Praha

PATRIK KRIŠŠÁK / DRAG AND DROP

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha

Kořeny

23. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

STAVY A VĚCI

13. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Světlem stromů

14. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Knupp Gallery / Praha

Pro tebe i pro sebe

20. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Soňa Valentová / Šepotání

26. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Něco něčím/ Daliborem Chatrným

7. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Návštěva u Dalibora Chatrného Něco něčím / Daliborem Chatrným

8. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Křest knihy Prostory Dalibora Chatrného

14. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Návštěva u Dalibora Chatrného Něco něčím / Daliborem Chatrným

5. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Návštěva u Dalibora Chatrného Něco něčím / Daliborem Chatrným

22. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Klára Hosnedlová, Nona Inescu – The Inhabitant

17. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

OE18: Diffractions Collective – Futurism as Secession – Transnational, Transmedial, Transhuman

27. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Meubles and Stůl

16. 03. 2018 19:00 / 19:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

The Drone and Urban Space

22. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Okno před záclonou

19. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

XY 2018: Mira Gáberová: Studie

19. 04. 2018 15:15 / 15:15 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Týden umění: Jak se dělá výstava

26. 04. 2018 16:30 / 16:30 / Workshopy
Museum Kampa / Praha 1

Eduard Seják a Petr Stibral

5. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Keplerovo Mysterium Cosmographicum: Věda v umění a umění ve vědě

10. 05. 2018 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
Museum Kampa / Praha 1

Sempé – beseda: S humorem nad kresleným humorem

31. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Výstava obrazů Věry Novákové a Pavla Brázdy: Retrospektiva

2. 06. 2018 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

INI Rezidence: Alžběta Bačíková a Lucie Rosenfeldová

8. 06. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

#evajaroňová

11. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Neighbourhood Boogie-Woogie: Alžběta Bačíková&Lucie Rosenfeldová

14. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Workshop participativního psaní scénáře dokumentárního filmu

26. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Hlediště #3

28. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Lukáš Kleberc: Kasiopeja

30. 07. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák: Choker

21. 08. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Klára Hosnedlová: PONYTAIL PARLOUR (Nová scéna Národního divadla)

23. 08. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Město lidí ꟷ Workshop k výstavě Šedé město se Sylvou Francovou

6. 10. 2018 12:00 / 12:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentované prohlídky výstav Cestování časem a Šedé město

19. 09. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Arnošt Paderlík – Retrospektiva

27. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Dana Zámečníková – 4x Bouře

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Your Favorite Song

25. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Greenhouse

25. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

◢ Bez práce nejsou koláže ◥

9. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Ozvěny Tabooku: Sophia Martineck

11. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Hana Chmelíková, Radka B. Doubravová: Poznámka k přístupnosti

2. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

51. ČIN: Stanislav Poruba

5. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Vít Janota Chodec po periferiích reality

2. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Guntar Kravis: The Camera Loves You

4. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Café Flexaret / Brno

Maroš Belák: Čekal jsem velkou věc od chvíle ukrojení chleba

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Viktória Šoltisová / Madona vo výrobe

8. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Olof Olson: Lehce v Evropě

2. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Carolina Dutca: The Places of Violence

5. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Ženy a jiná dobrodružství Bohumila Konečného

4. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6

Zuzanka a její svět – Bohumil Konečný aka Bimba

31. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6

Michael Bílek, Lidé a hvězdy

11. 10. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Amálie Bulandová, Tomáš Kubart / Reflexe současného divadla I

11. 10. 2018 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
Pragovka Art District / Praha

Vladimír Franz / Hudba a obraz

11. 10. 2018 12:00 / 12:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Vladimír Franz / Hudba a obraz

12. 10. 2018 10:00 / 10:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Matěj Nytra / Reflexe současného divadla II

12. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Pragovka Art District / Praha

Situace 78: Podzimní bytosti / Autumn Beings

12. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Pavilon / Praha 1

Tom Kotik / Portál

8. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Ondřej Filípek

17. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
stone projects / Praha 7

Brad Downey – Slapstick Formalism: Process, Project, Object

13. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
PageFive / Praha 7

Malíř nepokojů

10. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
artyčok.tv / Praha

Andreas Töpfer: BACKBONE

9. 10. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Tania Nikulina, Tomáš Bryscejn: VLNĚNÁ ZEĎ, LNĚNÝ OBLIČEJ

9. 10. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

Prohlídka s kurátorkami Re*creation

13. 10. 2018 12:00 / 12:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha 1

Max Vajt: A little place just for You

10. 10. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

Martin Němec: Sýýýr

2. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Grand Opening v nových prostorech/Letná

16. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Artrafika / Praha

OE18: Robert Aiki Aubrey Lowe

16. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
FAMU / Praha 1

Tomáš Zumr: Syntetik

11. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

„Bíle kvetoucí modřinky“ – Pavel Richtr a jeho hosté Katharina Kohl a D.G.Reiss

16. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Groupe Guma Guar: Heaven

20. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Start down

16. 10. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Start down

23. 10. 2018 14:10 / 14:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Vojtěch V. Sláma: 35 milimetrů

17. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Díra (Ostrava) / Ostrava

Chiméra: Renáta Pintérová & Nikola Balberčáková

16. 10. 2018 16:04 / 16:04 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno

Stefan Bircheneder – Mimo provoz

23. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Z akademie do přírody. Podoby krajinomalby ve střední Evropě 1860-1890

14. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

výstava jako…performace: Fragile, Handle with Care

27. 10. 2018 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
lítost / Praha

výstava jako…perfomace: Pláštěnky pro Realitu Kutilovu

28. 10. 2018 11:00 / 11:00 / Workshopy
lítost / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Štěpán Růžička: TROFEJ

22. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

JINDŘICH HALABALA: MIMO ČAS

30. 10. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Vila Tugendhat / Brno

Krev není voda aneb Bože, jak napsat text, když docházej slova

30. 10. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Krev není voda aneb Bože, jak napsat text, když docházej slova

6. 11. 2018 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Nimova Projeckt [HU] – Fluid like a gel

30. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Karel Jaromír Erben…a život lidský jako sen!

6. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Armin Bardel / Time Less Time

9. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Suteren Gallery / Brno

Uwe Bressnik – Keith Rowe: Hudba před i za objektem

8. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Petr Jáchym / Proměna

12. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Oči

8. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Beata Hlavenková – Bethlehem

7. 12. 2018 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Galerie umění Karlovy Vary / Karlovy Vary

Pavel Šebek – Panel Story

8. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
PageFive / Praha 7

TotalBodyControl n.2

2. 12. 2018 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Avoid Floating Gallery / Praha 2

JINDŘICH HALABALA: NADČASOVÝ DESIGN

14. 11. 2018 17:30 / 17:30 / Přednášky a diskuze
Vila Tugendhat / Brno

Small Forms of the Great Doubt

17. - 18. 11. 2018 / 13:00 / Ostatní akce
lítost / Praha

obraz kulatého a velmi pravidelného kruhu

17. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
lítost / Praha

Jana Švecová: Kousek

13. 11. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

Rudolfinum_Time-Based_Adéla Babanová

29. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Dalibor Chatrný: Redukce

22. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Jitka a Květa Válovy „Perličky na zdi II“

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Gema / Praha 2

OE18: Lumír Nykl – Fantasy, LARP a dřevárny

20. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Zvukové odrazy: Live modular performance

28. 11. 2018 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Fráňokalypsa

24. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Martin Němec: Sýýýr / komentovaná prohlídka

15. 12. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Klára Hosnedlová : Sedící Žena

6. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Kuchyň koncert

18. 12. 2018 14:00 / 14:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

OE18: Michal Novotný – Neustálá revoluce

18. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Situace 67 – Mira Gáberová

20. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

MODROZELENÁ

18. 10. 2016 14:10 / 14:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

MODROZELENÁ

17. 10. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Šestatřicet

30. 07. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Spirit World Rising

28. 07. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Můj svět

7. 07. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Klára Hosnedlová: ČERVENÁ KARKULKA

28. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Ester Nemjóová a Kateřina Hubená: Botanikabinet

28. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Jindřich Smetana: Divadlo Spirála a Multimedia Cyber Dome Estrella

2. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Legenda Jana Šárová

5. 04. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy Mezi začátky a konci II s malířem Pavlem Brázdou a autorské čtení básníka J. H. Krchovského

8. 04. 2016 22:00 / 22:00 / Komentované prohlídky
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Pavel Brázda – Mezi začátky a konci II

27. 02. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

LUCIE ROSENFELDOVÁ – v těle rozhraní

3. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Tvar / Brno

SPLENDID ISOLATION – Vrbický / Smetana / Štourač

4. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Zbyněk Havlín – H2O Cyklus maleb mokřadů a kaluží

14. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Patrik Kriššák: PATH

12. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy “Adolf Benš – Architektonické dílo”

21. 12. 2015 15:30 / 15:30 / Komentované prohlídky
Galerie NTK / Praha

OpenEye15: Ondřej Buddeus – Práce, sítě, pole, kompozice, intermedia, atd.

18. 11. 2015 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Nižinskij. Svěcení snů

13. 11. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Martin Böhm / HORA

7. 10. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Dalibor Chatrný: Jsem prostorem

22. 09. 2015 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Příběhy tisíce a jedné noci – křest knížky a koncert

11. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Sborem: zápas

3. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Odpovědi přírody Pocta Janu Sekerovi

27. 06. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Zkřížené cesty

5. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Pavla Brázdy

23. 04. 2015 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie u Betlémské kaple / Praha

PROMĚNNÉ

9. 04. 2015 17:49 / 17:49 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Pavel Brázda – Mezi začátky a konci I.

1. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

27. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

26. 03. 2015 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Vladimír Škoda – Virtuální prostor / Espace Virtuel

16. 04. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie umění Karlovy Vary / Karlovy Vary

Petra Nováková – Ondreičková: Vesmír

1. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

#MBPFW Cut Club #7 w/ Petra Gabaš ” Club Selection”

20. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Duhové sny

16. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Alfred ve dvoře / Praha

Jana Šárová – Souvenirs

18. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Patrik Kriššák – Mystický univerzalizmus

25. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Rudolf Skopec a Ladislav Vondrák: Etický kodex nakloněné roviny

4. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Patrik Kriššák & Štrio

8. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jekor / Praha

Pavel Brázda – Hra

13. 11. 2014 15:30 / 15:30 / Komentované prohlídky
Galerie Nová síň / Praha 1

Thoughtforms

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Morality

23. 08. 2014 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Kinský / Kostelec nad Orlicí

No Fun at All in the House of Dolls

23. 06. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MakeMake / Brno

EVŽEN ŠIMERA / PROJDI STĚNOU JAKO OBRAZEM

13. - 12. 05. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Metaplay

15. - 14. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Milli Janatková: obrazy a grafika

19. 12. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie ve věži / Mělník

Behind the Tree

10. - 9. 07. 2012 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

34 x VŠUP – Ateliér 25

9. 05. 2013 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Vyhlášení Ceny od Václava Stratila

25. - 24. 11. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Pozice

24. 04. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

„Oživit a ozvláštnit.“ Výtvarné umění v prostoru brněnských sídlišť

14. 11. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Archiv MUNI / Brno

Nič sa nedeje

13. 11. 2013 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

JAMIE STEWART (XIU XIU) & JAKUB HOŠEK, NEO TROPICAL COMPANIONS

18. 06. 2012 14:00 / 14:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Patrik Kriššák: Dárky

25. - 24. 04. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

DIVÁCI

12. 05. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Chodovská tvrz / Praha 4

NULLA DIES SINE LINEA

26. - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Dan Graham v Moravské galerii v Brně

4. - 3. 10. 2012 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Ladislav Vondrák Teritorium: Instalace jako konstrukt bytosti

10. - 9. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

DOKONALOST

10. - 9. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Psychiatrická léčebna Bohnice / Praha 8 – Bohnice

Situace 4

1. 05. - 30. 04. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Škůdci

4. - 3. 03. 2014 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

3. nedělní workshop DYS ve Veletržním paláci

30. 09. 2012 13:00 / 13:00 / Workshopy
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

2. 05. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Pavel Brázda – Lidská komedie

4. 03. 2013 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Obecní dům / Praha 1

Kruh ve Fra / O kulturní krajině, poutnictví a zastaveních

24. - 23. 03. 2011 / 18:30 / Přednášky a diskuze
Café Fra / Praha 2

VIDĚNI

6. - 5. 03. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

MLADÉ HVĚZDY / YOUNG STARS

15. 09. 2012 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Skryté poklady Michela Ocelota

24. - 23. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 35 / Praha

Barevná televize

5. - 4. 03. 2013 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Proč ne sám?

16. - 15. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

VIDĚNI

6. - 5. 03. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Sound Lines/Drawing Scores

1. - 5. 10. 2012 / 12:00 / Workshopy
Školská 28 / Praha 1

4 OKNA | Obecný moment | Nestrategicky

2. - 1. 11. 2013 / 17:00 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Bez pohledu

16. 04. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Pavel Brázda: Lidská komedie

25. - 24. 02. 2013 / 16:00 / Komentované prohlídky
Obecní dům / Praha 1

Ve vlastním stínu

14. - 13. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Pomalé fotografie Dušana Skaly a Jana Freiberga

27. - 26. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Radio Spaces

1. - 5. 10. 2012 / 12:00 / Workshopy
Školská 28 / Praha 1

ZŮSTANEŠ TU SAMA V POSTELI POSYPANÝ KYTIČKAMA

8. - 7. 10. 2013 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

Odevzdání

20. - 19. 02. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Pavel Brázda: Lidská komedie

11. - 10. 02. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Obecní dům / Praha 1

Písař Bartleby

18. - 17. 02. 2011 / 18:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Marcel Duchamp

5. - 4. 03. 2014 / 19:00 / Ostatní akce
Studio Hrdinů / Praha

Andrew Gilbert & Anna Parkina: Sacred Ambush is full of Parrots Screaming

7. 09. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

ZŮSTANEŠ TU SAMA V POSTELI POSYPANÝ KYTIČKAMA

9. - 8. 10. 2013 / 15:30 / Ostatní akce
Kontext / Brno-město

Pokračování lidské komedi

7. - 6. 01. 2012 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie 1. patro / Praha 1

PROJEKTOR#8_FAMU Portfolio Evening

29. - 28. 01. 2013 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

In Panel (atd.)

19. - 18. 02. 2011 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Orbis Pictus 6 x 60

6. - 5. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Trafačka / Praha 9

HODGE PODGE

5. - 4. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Inien & The Astronomical Unit

3. - 2. 10. 2013 / 17:30 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

Pokračování lidské komedie

30. - 29. 12. 2011 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie 1. patro / Praha 1

Úzká cesta

8. - 7. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Scéna

7. - 6. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Alegorie ptačí smrti

16. 01. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

OPEN AIR ARENA BETLÉMSKÉ NÁMĚSTÍ – DUBSTEPBLOG DJs

15. 08. 2012 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Patrik Kriššák: Dárky

23. - 22. 05. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Pokračování lidské komedie

5. 12. 2011 23:00 / 23:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

MLADÉ HVĚZDY

8. 12. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Kašny pro Plzeň a jiné práce

8. 10. 2010 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Café Jednorožec / Klatovy

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Anna Balážová: Něco v obraze

31. 07. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Pavla a Emily Show

18. - 17. 05. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jeptiška / Svatý Kopeček u Olomouce

Trofeje divochů

12. 12. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×