Michaela Thelenová

VÝSTAVY UMĚLCE

Julius Reichel & Namor Y. – BRRRAIN FREEZE !!! (nový impresionismus)

Do 23. 08. 2020
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Markéta Kinterová – Kam oči, tam hlava

13. 02. - 23. 06. 2020
Galerie Tapeta / Praha 1

Ateliery členů skupiny UB 12 a jejich portréty pohledem Oldřicha Smutného

Do 23. 10. 2020
Art for Good nový život výstav / Praha

Milena Dopitová – Slepá ulička

Do 4. 08. 2020
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Nostalgie jako avantgarda / Pragovka Gallery Rear

Do 27. 08. 2020
Pragovka Art District / Praha

Barbora Šlapetová, Lukáš Rittstein – Ultrasupernatural

Do 12. 10. 2020
Centrum současného umění DOX / Praha

RE-?

Do 19. 07. 2020
Invalidovna – Galerie 3Kurátorek / Praha

Linea

10. - 25. 06. 2020
SVIT / Praha

KON.DOM (Konceptuální domácnost)

24. 05. - 30. 06. 2020
ScreenSaverGallery / Brno

Intervence #20: Marie Lukáčová – Siréna Živa

Do 13. 09. 2020
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Liberec

Distant Nature

Do 3. 08. 2020
Fotograf Gallery / Praha

Michal Kalhous – V kapli

Do 28. 08. 2020
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Karel Štědrý – Tetris

26. 05. - 10. 07. 2020
Galerie Via Art / Praha 2

Farewell to Melancholy

16. 05. - 10. 06. 2020
Holešovická Šachta / Praha 7

Zpráva z uzavřeného prostoru

Do 31. 07. 2020
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Overview Fact

13. 05. - 28. 06. 2020
Galerie Kurzor / Praha 7

Jiří Žák – Hidden in Plain Sight / ONLINE

12. 04. - 14. 05. 2020
Galerie Kabinet T. / Zlín

Junge Prager Junge Berliner – Praha

24. 02. - 9. 04. 2017
Galerie Cermak-Eisenkraft / Praha

Junge Prager Junge Berliner – Berlin

12. 04. - 5. 05. 2017
Cermak-Eisenkraft (Dlouhá 12) / Berlin - Kreuzberg

59. ČIN: Josef Frühauf – Šípková Růženka

12. 03. - 2. 05. 2020
Galerie Garáž / Zlín

Poslední den stvoření

Do 28. 08. 2020
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Milena Dopitová a Natalie Perkof – Drazí

3. 03. - 9. 04. 2020
Etcetera / Brno-město

58. Čin: Jnmx

1. - 9. 03. 2020
Galerie Garáž / Zlín

Milan Nápravník – Dno Obrazu

3. - 25. 03. 2020
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

FOTOGRAFIC STARTUP: Dimitrovová, Kočvarová, Matoušek – V Zahradě

26. 02. - 14. 06. 2020
Galerie Fotografic / Praha

Oliver Ressler – No Future Is Cancelled

13. 02. - 1. 04. 2020
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Galactic Love

1. 02. - 14. 03. 2020
SVIT / Praha

David Hanvald – Bez retuše

16. 01. - 29. 03. 2020
Malá Galerie GAVU Cheb / Cheb

Corporate Bodies / Pragovka Gallery Rear

27. 01. - 23. 03. 2020
Pragovka Art District / Praha

☻ Gloriya Komarova – Too Cool To Pretend To Care ☻

7. - 27. 01. 2020
Galerie Umakart / Brno-město

THE EARTH → Current Way of Living

4. 12. 2019 - 18. 01. 2020
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Obrazy, které mohou klást odpor

29. 11. 2019 - 5. 01. 2020
Galerie AMU / Praha 1

Time’s Up: SeatoxDetox

5. 12. 2019 - 1. 03. 2020
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Stará bydliště

27. 11. 2019 - 29. 03. 2020
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Heavy dots

29. 11. 2019 - 28. 05. 2020
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Jablonec nad Nisou

Sedimenty sametu

13. 11. - 13. 12. 2019
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava-město

Michaela Thelenová – Přes kopec

7. 11. 2019 - 9. 02. 2020
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Radka Bodzewicz & Karolína Klimešová – Eden

30. 10. - 17. 11. 2019
Galerie 209 / Brno-město

All That Glitters Is Not Gold

1. 11. - 31. 12. 2019
Dětská galerie Lapidárium / Broumov

Sametová výstava

23. 10. - 29. 11. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Moving Image Department #11: IMAGE (of) SILENCE

20. 09. 2019 - 5. 01. 2020
Národní galerie Praha / Praha

Adamcová, Garová, Kovařík – Lidská měřítka

17. 10. - 17. 11. 2019
Industra Art / Brno-město

Kvodlibet / Quodlibet, curated by Karel Císař

15. 11. 2019 - 11. 01. 2020
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Posledních 30 let emancipace (poprvé) | AVU 220

2. - 11. 10. 2019
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Deana Kolenčíková – Když burnout dostihne i Slunce

1. 10. 2019 - 6. 01. 2020
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Sochaři v Poděbradech

8. 09. - 27. 10. 2019
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2019

27. 09. 2019 - 19. 01. 2020
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. - 8. 10. 2019
Pragovka Art District / Praha

Juraj Starovecký – Opuštěné hnízdo / Abandoned Nest

2. 08. - 8. 09. 2019
Galerie Fotografic / Praha

Karel Štědrý: ACID

16. 07. - 29. 08. 2019
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Koláž František Jugas (1944-1992) a Petr Nápravník (1986)

21. 07. - 20. 08. 2019
KulturákARCHA / Lubná

Ján Vasilko: MECHANISMY V MECHANISMECH

10. 07. - 16. 08. 2019
Topičův salon / Praha

Jakub Hvězda: Poušť

13. 07. - 10. 08. 2019
PONAVA / Brno-město

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

30. 06. - 9. 08. 2019
Galerie CoCo / Dobrš

Doba plastová

26. 06. - 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Matěj Kolář: Nejasný ostrov

11. 06. - 31. 08. 2019
Galerie Nonstrop / Jihlava

Milan Nápravník / Dno obrazu

14. - 30. 06. 2019
Galerie Pštrossova 23 / Praha

Pijeme herbicidy

11. 05. - 10. 06. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Milena Dopitová: Příště u vás

26. 04. - 9. 06. 2019
MeetFactory / Praha 5

ORIENTace

18. 04. - 25. 05. 2019
Bold Gallery / Praha 7

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

NAM0R YYYYYYY – T1CKL3 THE P1CKL3

19. 04. - 24. 05. 2019
Holešovická Šachta / Praha 7

XY 2019 Jiří Žák: Pretext

19. 04. - 19. 05. 2019
Vitrína Deniska / Olomouc

Někdy na AVU: Markéta Vaňková

11. 04. - 31. 05. 2019
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

12. 04. - 16. 06. 2019
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

A co nám zbývá teď?

11. 04. - 24. 05. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

FRASER BROCKLEHURST: PILLOW TALK

12. 04. - 11. 08. 2019
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Natálie Perkof: Je to o člověku

20. 03. - 28. 04. 2019
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Kata Sedlak | Dětství

8. 03. 2019 10:00
Leica Gallery Prague / Praha 1

Daniel Vlček: Příčiny a následky

9. 03. - 20. 04. 2019
Drdova Gallery / Praha 3

Veronika Richterová, Japonské hotovky

10. 03. - 5. 04. 2019
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

999% OFF

2. 03. - 5. 04. 2019
Kvalitář / Praha 1

Ekonomie sluchu

7. - 24. 03. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Terezka Divišová a Karel Štědrý: Krásně vyladěnej prostor

2. - 31. 03. 2019
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Aldin Popaja

29. 03. - 5. 05. 2019
Galerie Václava Špály / Praha 1

Andrea Pekárková: Geoethics: #10 A New Underground

5. 02. - 8. 03. 2019
Vitrína Deniska / Olomouc

Marie Lukáčová: Magie v době konjunktury / Magic in a Time of Economic Progress

15. 02. - 7. 04. 2019
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Plastic Heart

15. 02. - 14. 04. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Vasilkova KEometria – konštrukcie a štruktúry

1. 02. - 22. 03. 2019
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Healing 2.0

15. 02. - 7. 04. 2019
MeetFactory / Praha 5

Aldin Popaja

1. 01. - 28. 02. 2019
Galerie Prostor 228 / Liberec

Karel Štědrý: DEEPHAUS

21. 02. - 31. 03. 2017
Galerie 1. patro / Praha 1

Ko-shické metro

1. 03. - 5. 04. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jiří Žák / Post-truth Timeline

12. 03. - 8. 04. 2017
Galerie Art / Brno

Jiří Štourač_nové kresby

24. 03. - 29. 04. 2017
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Daniel Vlček: Okem mechanické reprodukce

21. 03. - 20. 04. 2017
Galerie NoD / Praha

Security Garden

4. - 25. 04. 2017
Galerie FAVU / Brno

Michal Kalhous — „Pro tebe byl tento svět stvořen“

21. 04. - 18. 05. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

BRAVO GIRL / výstava

13. 04. - 13. 05. 2017
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Ondřej Vicena: Very real

25. 04. - 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Kateřina Dobroslava Drahošová: Kamenná křehkost

3. - 30. 05. 2017
Galerie FAVU / Brno

Rudolf Kremlička (1886 – 1932)

17. 05. - 26. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ioana Nemeş, Georg Ettl, Katarína Poliačiková: Past-Present-Future

23. 05. - 21. 07. 2017
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Daniel Vlček / Šimon Kadlčák – cHa0s_Ch0r3o

7. 06. - 15. 07. 2017
Industra Art / Brno-město

CRASHTEST 7: Rekonstrukce AVU 93/94

12. 06. - 3. 07. 2017
Topičův salon / Praha

Lukáš Machalický: Těleso ponořené do tekutiny

9. 06. - 13. 07. 2017
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Jakub Hvězda – Průhled

9. - 30. 08. 2017
Industra Art / Brno-město

Filip Sabol a Michal Turkovič – Světlo na konci tuleňa

14. - 29. 09. 2017
Industra Art / Brno-město

Markus Selg, Yves Scherer: Cupid & Psyche

4. 09. - 20. 10. 2017
SVIT / Praha

Běguni

4. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Pinturas Negras

13. 09. - 8. 10. 2017
Nová galerie / Praha

Le Cil Vert | Nevyčnívej!

17. 09. - 9. 11. 2017
Pracovna / Praha

Jiří David a Roman Výborný: Cukr na špičce jazyka

13. 09. - 20. 10. 2017
Galerie 101 / Praha

Lukáš Houdek [CZ] a Dachil Sado [D] – Vernisáž!

14. - 20. 09. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Petr Nápravník ☻ 12.9/9.10 ☻ Umakart

12. 09. - 12. 10. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Deana Kolenčíková: Zeď má vždy dvě strany

19. 09. - 14. 10. 2017
Galerie Jelení / Praha

David Turecký – The Polaroids

10. 09. - 14. 10. 2017
anyArt / Praha

Toho se nezbavím

22. 09. - 23. 11. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Výstava výtvarné skupiny CLAN a koncert

6. - 30. 10. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Osobní krajina

11. 10. - 8. 11. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Josef Frühauf / Goldwings

11. 10. - 4. 11. 2017
Galerie NF / Ústí nad Labem

Intervence #6: Katarína Hládeková – Klíčová slova

12. 10. - 25. 11. 2017
Společnost Jindřicha Chalupeckého

Tomáš Spevák – Za oponou

18. - 30. 10. 2017
Knupp Gallery / Praha

Lukáš Machalický – Floating floor/Plovoucí podlaha

17. - 25. 10. 2017
Galerie 209 / Brno-město

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. - 25. 11. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Milena Dopitová – Měkké dovednosti

25. 10. - 15. 12. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Jakub Roček – Když přišla rovnováha

7. 11. - 1. 12. 2017
Galerie Mladých / Brno-město

CZECH ASMR / Do The Right Thing

6. 11. - 1. 12. 2017
Galerie TIC / Brno-město

Alžběta Kočvarová — Kost do domu

27. - 30. 11. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Stanislav Diviš: Prázdný prostor / Barevná geometrie

7. 12. 2017 - 27. 01. 2018
Galerie 1. patro / Praha 1

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Jiří Kubový – výstava jednoho obrazu „Stromy“

20. 11. 2017 - 27. 01. 2018
Café ve Foyer / Ústí nad Labem

Ondřej Vicena – Data loss

12. - 20. 12. 2017
Galerie 209 / Brno-město

Markéta Kinterová / Série dekódovacích testů

19. 12. 2017 - 3. 02. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Works by Gili Avissar

24. 01. - 17. 02. 2018
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Herpés

19. 01. - 29. 03. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Markéta Kinterová: Mimo zápis

31. 01. - 3. 03. 2018
Studio Hrdinů / Praha

Blanka Kirchner – Vrstvy událostí

26. 01. - 8. 03. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Příznivci vedlejších účinků

31. 01. - 28. 02. 2018
Galerie FAVU / Brno

11. Cena kritiky za mladou malbu 2018

6. 02. - 4. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Fraser Brocklehurst: DEMON DRIVER

7. 02. - 3. 03. 2018
Galerie 1. patro / Praha 1

Jiří Beránek PŘÍZRAKY

2. - 23. 02. 2018
Galerie Gema / Praha 2

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. - 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. - 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

OSM

8. 03. - 28. 04. 2018
Trafo Gallery / Praha

25 let snění

1. 02. - 2. 03. 2018
Galerie 1 / Praha 1

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Štěpánka Sigmundová: Last White Rhino

3. - 14. 04. 2018
Galerie 209 / Brno-město

Rudolf Samohejl: Výjimečný stav,

4. 04. - 7. 05. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Okno před záclonou

19. 04. - 27. 05. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Výstava studentů ateliéru tvůrčí fotografie FAU Ostrava

2. - 30. 05. 2018
Rainbow gallery / Prostějov

Martinka Bobrikova & Oscar Carmen: Ya-Mae

28. 04. - 25. 05. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

2. 05. - 1. 06. 2018
Nová galerie / Praha

Gabriela Těthalová – Alea iacta est

24. 05. - 22. 06. 2018
Industra Art / Brno-město

Re:Creation / Virtual Wellness

4. - 9. 06. 2018
White Pearl Gallery / Praha

JSME KURÁTORY!

12. 06. - 11. 08. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

HD Blue Světlo

20. 06. - 2. 08. 2018
Nau Gallery / Praha

Jiří Mrázek: Obrazy a kresby ze sbírek Galerie Gema

14. 06. - 30. 08. 2018
Galerie Gema / Praha 2

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. - 1. 09. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Zuzana Pernicová – Opere

25. 06. - 11. 07. 2018
PONAVA / Brno-město

Lukáš Machalický, Robert Šalanda: Dvě jsou víc než jedna

2. 08. - 1. 09. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

JOSEF FRÜHAUF

9. 08. - 8. 09. 2018
Galerie ProLuka / Praha 10

Forman – Milkov

1. 09. - 28. 10. 2018
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. - 9. 10. 2018
Bold Gallery / Praha 7

Zuzana Pernicová / Mými kořeny se dotýkám nebe

4. - 29. 09. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Zuzana Pernicová / Mými kořeny se dotýkám nebe

6. 09. - 1. 10. 2018
Suteren Gallery / Brno

Gloriya Komarova

12. 09. - 4. 10. 2018
Monomach / Brno-město

Sol omnia regit

25. 09. - 24. 11. 2018
Galerie Valchařská / Brno

Marie Lukáčová a Martina Smutná: Volno pod kontrolou

10. 10. - 1. 11. 2018
INI Project / PROSTOR / Praha

Groupe Guma Guar: Heaven

21. 10. - 26. 11. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Deset moří

12. - 28. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

N A M0R (ezo-zero-zen) Y NR0 BYV

10. 11. - 7. 12. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Pavla Voborník Kačírková / Nature in my Nature

5. 12. 2018 - 9. 02. 2019
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

OLD NEWS

12. 12. 2018 - 19. 01. 2019
Bold Gallery / Praha 7

Sousedé Sobě 2018

14. 12. 2018 23:00
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

MARTIN LUKÁČ: TOP PICKS

14. 12. 2018 - 14. 01. 2019
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Daniel Vlček – Dál a výš

25. 11. 2015 - 9. 01. 2016
Galerie Kabinet T. / Zlín

DANIEL VLČEK – SKRYTÁ NASTAVENÍ

12. 01. - 13. 02. 2016
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Studio work

10. - 31. 01. 2017
Monomach / Brno-město

’33 – ’29 – ’36, kurátorka: Lucy McKenzie

20. 12. 2016 - 25. 02. 2017
Are / Praha

Sklenice s/bez vody

6. - 12. 12. 2016
Galerie 209 / Brno-město

Markéta Adamcová: Mapa oceánu / 2

2. - 14. 11. 2016
Galerie 209 / Brno-město

IN THEIR EYES …

24. 10. - 8. 12. 2016
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Legenda Karolína Klimešová

21. - 26. 10. 2016
Galerie Havelka / Praha 1

Markéta Vaňková: Pravděpodobně na poli

14. 09. - 23. 12. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Milena Dopitová – Cestování nalehko

15. 07. - 15. 09. 2016
Galerie Na shledanou / Volyně

35m2 // KATEŘINA RÁLIŠOVÁ // Smiling-Balla

16. 07. - 7. 08. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Vjemy ( Adam a Samuel Ciglerovi a Světlana Koženova) – Stříbro

4. 06. - 29. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Prekop / Stanko / Double mix

24. 02. - 24. 03. 2016
Photogether Gallery / Zlín

Sudetská rapsodie

9. 12. 2015 - 19. 01. 2016
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Markéta Kinterová: Nevíme, co se stalo, ale víme proč

29. 11. 2015 - 23. 01. 2016
Galerie Jekor / Praha

Střet ve smíru: Otto Placht a Kristýna Šormová

18. 11. - 30. 12. 2015
Nová galerie / Praha

Michal Kalhous_Fotografie

10. 10. - 5. 11. 2015
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

BANDA – MIKROKLIMA

7. - 30. 10. 2015
Industra Art / Brno-město

Oliver Ressler – Ztroskotaní

30. 09. - 29. 11. 2015
Artwall Praha 7 / Praha 7

Jiří Pelcl – Velké a malé objekty

23. 09. - 22. 11. 2015
Centrum současného umění DOX / Praha

Alžběta Kočvárová a Markéta Černá /DOKUD TO NESPADNE

1. 09. - 2. 11. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Pavel Matoušek a Alžběta Kočvarová – Den co den

20. 07. - 20. 08. 2015
Galerie Vašefirmapatřísem / Beroun

Výstava obrazů a kreseb bratří Jiřího a Jaroslava Macků

26. 06. - 24. 07. 2015
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Victor Vasarely | Nová akvizice II

10. 06. - 19. 09. 2015
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

MARKÉTA KINTEROVÁ // vis vozů dej a se

5. - 28. 06. 2015
Galerie 35m2 / Praha 3

Michaela Dvořáková / ZOO

5. 06. - 18. 07. 2015
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Natalie Perkof: Děkuji za pochopení!

18. 05. - 25. 06. 2015
Janáčkovo divadlo / Brno-město

Martinka Bobrikova & Oscar de Carmen / SUPERFLUOUS IDENTITY II

3. 05. - 30. 06. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Kateřina Rálišová – Holandgoliat 2

7. - 19. 04. 2015
Galerie 209 / Brno-město

Barbora Šlapetová & Lukáš Rittstein: VŠECHNO JE JINAK

12. 03. - 12. 07. 2015
Centrum současného umění DOX / Praha

Michal Kalhous – Argentum

31. 03. - 18. 04. 2015
Photogether Gallery / Zlín

Štěpán Šefr – Tonda

11. - 23. 03. 2015
Skleněná louka / Brno

Štěpán Šefr Tonda

11. 03. - 27. 04. 2015
Galerie Sklepní scéna / Brno

Jsem ostrov

10. - 22. 03. 2015
Galerie 209 / Brno-město

Stamp

13. 03. - 16. 04. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Libor Teplý – Hledání světla

10. 03. - 4. 04. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Zdeněk Macháček: Makulatury atd.

24. 02. - 2. 05. 2015
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Jakub Schikaneder: Od svědectví k obrazovému snění

24. 02. - 2. 05. 2015
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Úkryty

19. 03. - 29. 04. 2015
Art Space NOV / Pardubice

Martin Lukáč – Fail

4. 03. - 9. 04. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Unmoving Target, Unmoving Time

5. 03. - 10. 04. 2015
Nevan Contempo / Praha 3

Polička/Shelf – Radomír Leszczynski: Kruhy, Křivky, Struktury, Buňky, Práce

1. - 28. 03. 2015
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha

uvidět, prožít… 4 pojetí figury

29. 01. - 11. 04. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Andrei Shulha – Video, objekty

27. 02. - 7. 03. 2015
City Surfer Office / Praha 3

Marián Mudroch pohledem Richarda Druryho

21. 02. - 25. 04. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jiří Beránek – Mezidobí

21. 02. - 25. 04. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Laurent Dupont a Lucy McKenzie – Paintings

20. 02. - 3. 04. 2015
SVIT / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Irena Křivánková

10. 02. - 6. 03. 2015
Galerie ARS / Brno

Katarína Karafová – viac menej rovná sa

10. 02. - 10. 03. 2015
Galerie Art / Brno

Medium Loci

8. 02. - 17. 03. 2015
Společenský dům Neratovice / Mělník

Jörg Sasse – File Transfer

12. 02. - 21. 03. 2015
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

5 minut ticha

5. 02. - 4. 03. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Péčko

9. - 26. 02. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

Victor Vasarely: Harmas

28. 01. - 16. 05. 2015
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Karolína Klimešová: KROP

27. 11. 2014 - 1. 01. 2015
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Henryk Gajewski

9. 12. 2014 - 24. 01. 2015
Galerie AMU / Praha 1

Michaela Thelenová

18. 11. 2014 - 18. 01. 2015
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Michaela Thelenová: Na konci světa

18. 11. 2014 - 17. 01. 2015
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

LONE RANGERS / OBRAZY ČESKÉ POSTMODERNY

30. 09. - 5. 12. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

Stanislav Diviš / Z nových cyklů

24. 09. - 15. 11. 2014
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Michal Kalhous: Muž a žena

10. 09. - 29. 11. 2014
PLATO Ostrava / Ostrava

Milena Dopitová – Na mou duši…

10. 09. - 17. 10. 2014
Polansky Gallery / Praha 7

Edyta Kulla (PL): Tři cykly / výstava uměleckých vitráží

12. 09. - 8. 11. 2014
Muzeum Podkrkonoší v Trutnově / Trutnov

Milena Dopitová – Jana Markéta II.

7. - 17. 08. 2014
Mikulovské Rudolfinum / Mikulov

Michal Kalhous

7. 08. - 4. 10. 2014
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Milena Dopitová: Miluji a přijímám

2. 09. - 29. 11. 2014
GHMP, Městská knihovna, 2. patro / Praha

Metaformy pralesa

26. 06. - 30. 08. 2014
Galerie Václava Špály / Praha 1

Jindra Viková, Jessica Mayne – Texty lásky

13. 06. - 7. 09. 2014
Galerie Natura / Průhonice

Tutu

12. 11. - 8. 12. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Pětiletka

24. 02. - 22. 03. 2012
Galerie města Blanska / Blansko

V hlavní roli barva

5. 09. - 30. 10. 2013
Galerie Václava Špály / Praha 1

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

CLAN

1. 12. 2010 - 8. 01. 2011
Výstavní síň Chrudim / Chrudim

Fotografie

4. - 25. 02. 2012
Městská galerie Vlastimila Rady / Železný Brod

ROMAN TÝC: 3 Kila osudu

28. 05. - 14. 09. 2013
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

Škvíra ke štěstí / Loophole to Happiness

24. 05. - 6. 08. 2011
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Dopis otci, dopis matce

16. 10. - 8. 11. 2012
Masarykova univerzita / Brno-město

Distance zkreslena

30. 11. - 17. 12. 2010
Vane Gallery / Newcastle upon Tyne, UK

The Brick

12. 01. - 16. 02. 2012
Galerie SPZ / Praha 1

Škála

23. 04. - 1. 05. 2013
Galerie AVU / Praha 7

skupina OBR.

16. 05. - 14. 06. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Dobrý den, pane sousede

3. 10. - 29. 11. 2012
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Věčná krajina

24. 11. 2010 - 13. 01. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

FINALISTÉ CENY OD VÁCLAVA STRATILA

22. 11. - 10. 12. 2011
Galerie TIC / Brno-město

Vypravěč

18. 02. - 23. 03. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

Milena Dopitová. Ještě chvíli / Laureát ceny Michala Ranného

14. 07. - 8. 10. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

MLADÉ HVĚZDY / YOUNG STARS

15. 09. - 8. 12. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Barbora Šlapetová a Lukáš Rittstein

15. 11. - 5. 12. 2010
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

HRDINA, NEHRDINA A JUNÁK

12. 11. 2011 - 27. 01. 2012
galerie sam83 / Česká Bříza

Michal Kalhous: My Father Is a Star

5. 02. - 22. 03. 2013
SVIT / Praha

And the winner is…

26. 04. - 18. 06. 2011
M.odla / Praha 7

Dobrý den pane sousede

2. - 29. 08. 2012
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

…a nezapomeňte na květiny

25. 11. 2010 - 26. 02. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

INSCENAČNÍ STRATEGIE

10. 11. 2011 - 21. 01. 2012
MeetFactory / Praha 5

Andrea Aka47 Pekárková: Mejk Pís

29. 01. 2013 23:00
Berlinskej Model / Praha

Štěpán Grygar – Rudo Prekop

13. - 29. 04. 2011
Galerie 1. patro / Praha 1

TAMÁS SZVET (HU): PŘÍPADOVÁ STUDIE

16. - 30. 08. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Markéta Kinterová

15. 05. - 9. 06. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Jakub Daníček

4. - 17. 11. 2011
A.M. 180 / Praha 2

Stanislav Diviš: Krajiny vášní

12. 12. 2012 - 18. 01. 2013
Galerie 1. patro / Praha 1

NEVÍM JAK VY, ALE JÁ TY SUPER MOŽNOSTI CÍTÍM

23. 03. - 16. 04. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Architektura Fikce

9. 05. - 7. 06. 2012
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Až se vrátíš domů z práce, bude krásně uklizeno…

12. 10. - 4. 12. 2010
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

DAVID HANVALD: DO PRDELE, TO JE KRÁSA !

12. 03. - 4. 04. 2014
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Milena Dopitová – Já, Pojď, Mám, Já, Jdu!

4. 12. 2012 - 25. 01. 2013
Polansky Gallery / Praha 7

Ženské závislosti

23. 02. - 23. 03. 2011
Klub V. Kolona / Praha 8

Andrea Pekárková: Autogeneze 2

7. 05. - 20. 06. 2012
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

OTTO PLACHT

11. 02. - 9. 03. 2014
Galerie ARS / Brno

Markéta Kinterová: Hydroprojekt

3. - 19. 10. 2011
Galerie Jelení / Praha

Referenční objekty

16. 11. - 16. 12. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

Kde mám první konec?

26. 02. - 22. 03. 2011
Galerie města Blanska / Blansko

… probatum est

24. 03. - 26. 05. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Geert Goiris & Viktor Kopasz: Mrtvý jazyk

7. 11. - 21. 12. 2013
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Luxury Dwelling

20. 09. - 30. 10. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha

Metaplay

15. 11. - 8. 12. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Rýč, míč, klíč

26. 01. - 3. 03. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jan Paravan: Ten, kterého jsi nechala za sebou

2. 10. - 4. 11. 2013
Galerie Evoluční / Praha 1

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

AKCE UMĚLCE

Komentovaná prohlídka výstavy BRRRAIN FREEZE !!!

22. 07. 2020 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Julius Reichel & Namor Y. – BRRRAIN FREEZE !!! (nový impresionismus)

9. 07. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Insider: Odkrývání reality

9. - 11. 08. 2020 / 10:00 / Ostatní akce
Terén / Brno-město

Milena Dopitová – Slepá ulička

4. 07. 2020 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Nostalgie jako avantgarda / Pragovka Gallery Rear

28. 06. 2020 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nejen nukleární rodina pop-up

27. - 28. 06. 2020 / 00:00 / Ostatní akce
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha

Výstavou Ultrasupernatural s umělci

21. 06. 2020 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Centrum současného umění DOX / Praha

Výstavou Ultrasupernatural s umělci

18. 06. 2020 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Centrum současného umění DOX / Praha

RE-?

18. 06. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Invalidovna – Galerie 3Kurátorek / Praha

Linea

10. 06. 2020 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Farewell to Melancholy

15. 05. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Zpráva z uzavřeného prostoru

16. 06. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Online dernisáže na Pragovce / Corporate Bodies / Kurečka

17. 04. 2020 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

59. ČIN: Josef Frühauf – Šípková Růženka

12. 03. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Filmový úterek / Jiné vize 2019

5. 05. 2020 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Cristina Maldonado a kol.: Insider / Odkrývání reality

27. - 29. 03. 2020 / 00:00 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Poslední den stvoření

11. 03. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

The New Dictionary of Old Ideas – komentovaná prohlídka

4. 03. 2020 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Milena Dopitová a Natalie Perkof – Drazí

3. 03. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Etcetera / Brno-město

Milan Nápravník – Dno Obrazu

2. 03. 2020 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

FOTOGRAFIC STARTUP: Dimitrovová, Kočvarová, Matoušek – V Zahradě

25. 02. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Oliver Ressler – No Future Is Cancelled

12. 02. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Štěpán Brož & Petr Nápravník – ChÝŠE

17. 02. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Brno-město

Markéta Kinterová – Kam oči, tam hlava

13. 02. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Markéta Kinterová: Kam oči, tam hlava / křest knihy

13. 02. 2020 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Galactic Love

31. 01. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Paralelní kino: Jiné vize CZ 2019

20. 01. 2020 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Praha

Jozef Cseres – (Mezi)čas obrazu a (mezi)prostor zvuku

17. 12. 2019 18:30 / 18:30 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Obrazy, které mohou klást odpor

18. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie AMU / Praha 1

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie XY / Olomouc

Cena Jindřicha Chalupeckého 2019: Ceremoniál

6. 12. 2019 20:00 / 20:00 / Ostatní akce
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Olomouc

Hudební filmy Ester Krumbachové

2. 12. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Are / Praha 1

THE EARTH → Current Way of Living

4. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Denis Kozerawski – Artist´s Talk

25. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Fotograf Gallery / Praha

Obrazy, které mohou klást odpor

28. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Time’s Up: SeatoxDetox

4. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Komentovaná prohlídka výstavy s kurátorkou Vendulou Fremlovou.

29. 03. 2020 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

ZRUŠENO / Krajina logistiky: Ocelová města

14. 03. 2020 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Večer věnovaný básníkovi Ivanu Blatnému / Kolážovaný Blatný

25. 02. 2020 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Filmová projekce a diskuse o stavu české krajiny / Krajina v tísni

19. 02. 2020 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Stará bydliště

27. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Stará bydliště

26. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

FIK 2019

15. - 17. 11. 2019 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Heavy dots

29. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Jablonec nad Nisou

Sedimenty sametu

13. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava-město

Michaela Thelenová – Přes kopec

7. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Radka Bodzewicz & Karolína Klimešová – Eden

30. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Dětská vernisáž výstavy Davida Hanvalda

2. 11. 2019 14:00 / 14:00 / Pro děti
Dětská galerie Lapidárium / Broumov

David Hanvald – All That Glitters Is Not Gold

31. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dětská galerie Lapidárium / Broumov

Sametová výstava

23. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Adamcová, Garová, Kovařík – Lidská měřítka

16. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Group exhibition, curated by Karel Císař

14. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Deana Kolenčíková – Když burnout dostihne i Slunce

1. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

After Life výstavy – křest publikace

4. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Juraj Starovecký – Opuštěné hnízdo / Abandoned Nest

1. 08. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Karel Štědrý: ACID

15. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Koláže František Jugas (1944-1992) a Petr Nápravník (1986)

20. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
KulturákARCHA / Lubná

Ján Vasilko: MECHANISMY V MECHANISMECH

9. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha

Jakub Hvězda: Poušť

14. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

29. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie CoCo / Dobrš

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Matěj Kolář: Nejasný ostrov

11. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nonstrop / Jihlava

Milan Nápravník / Dno obrazu

13. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Pštrossova 23 / Praha

Příště u vás – komentovaná prohlídka

8. 06. 2019 20:00 / 20:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Příště u vás – promítání

23. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
MeetFactory / Praha 5

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 20:30 / 20:30 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

18. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď? pro seniory

14. 05. 2019 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

27. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Milena Dopitová: Příště u vás

25. 04. 2019 19:30 / 19:30 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Diskuse v Galerii Kurzor a komentovaná prohlídka v Galerii Jelení

27. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

ORIENTace

17. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Bold Gallery / Praha 7

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

NAM0R YYYYYYY – T1CKL3 THE P1CKL3

18. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

XY 2019 Jiří Žák: Pretext

18. 04. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Někdy na AVU: Markéta Vaňková

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Aldin Popaja: Kamenní spáči

10. 04. 2019 17:30 / 17:30 / Komentované prohlídky
Galerie Václava Špály / Praha 1

Petr Nápravník: Novobranská 20

2. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Brno-město

Jiří Pelcl: Design jako náboženství

27. 03. 2019 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

A co nám zbývá teď?

10. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ekonomie sluchu

22. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie AMU / Praha 1

Marie Lukáčová: Moréna Rex & Jiří Žák: The Incantation of the Real

21. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

FRASER BROCKLEHURST: PILLOW TALK

11. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Natálie Perkof: Je to o člověku

19. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Kata Sedlak | Dětství

7. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Daniel Vlček: Příčiny a následky

8. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Viktor Oliva, Plačící fontána, 1904 (Jedno dílo / jeden svět)

6. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Veronika Richterová, Japonské hotovky

9. 03. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

999% OFF

1. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Ekonomie sluchu

6. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Terezka Divišová a Karel Štědrý: Krásně vyladěnej prostor

2. 03. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Marie Lukáčová: Magie v době konjunktury / Magic in a Time of Economic Progress

14. 02. 2019 19:30 / 19:30 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Healing 2.0

14. 02. 2019 19:02 / 19:02 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Aldin Popaja

28. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Andrea Pekárková: Geoethics: #10 A New Underground

5. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Plastic Heart

14. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Vasilkova KEometria – konštrukcie a štruktúry

31. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Re:Creation / Virtual Wellnes – Launch Party

15. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
PageFive / Praha

KAMARÁDI ANIMOVANÉHO FILMU

2. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Komentovaná prohlíka výstavy ’33 – ’29 – ’36

23. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Are / Praha

Karel Štědrý: DEEPHAUS

22. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Vernisáž Josefa Žáčka a Jiřího Žáka

2. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Jiří Žák / Post-truth Timeline

13. 03. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Art / Brno

Jiří Štourač_nové kresby

25. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Daniel Vlček: Okem mechanické reprodukce

22. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha

Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně

28. 03. 2017 14:10 / 14:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Nedělní laskonka s Danielem Vlčkem

2. 04. 2017 12:30 / 12:30 / Přednášky a diskuze
Galerie NoD / Praha

Vernisáž

4. 04. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Security Garden

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno