Michaela Thelenová

VÝSTAVY UMĚLCE

Sochaři v Poděbradech

8. 09. - 27. 10. 2019
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2019

27. 09. 2019 - 19. 01. 2020
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

Do 8. 10. 2019
Pragovka Art District / Praha

Juraj Starovecký – Opuštěné hnízdo / Abandoned Nest

Do 8. 09. 2019
Galerie Fotografic / Praha

Karel Štědrý: ACID

Do 29. 08. 2019
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Koláž František Jugas (1944-1992) a Petr Nápravník (1986)

21. 07. - 20. 08. 2019
KulturákARCHA / Lubná

Ján Vasilko: MECHANISMY V MECHANISMECH

10. 07. - 16. 08. 2019
Topičův salon / Praha 1

Jakub Hvězda: Poušť

13. 07. - 10. 08. 2019
PONAVA / Brno-město

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

30. 06. - 9. 08. 2019
Galerie CoCo / Dobrš

Doba plastová

Do 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Matěj Kolář: Nejasný ostrov

Do 31. 08. 2019
Galerie Nonstrop / Jihlava

Milan Nápravník / Dno obrazu

14. - 30. 06. 2019
Galerie Pštrossova 23 / Praha

Střešovická kramle_Skupinová výstava_koncert

11. 05. - 10. 06. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Milena Dopitová: Příště u vás

26. 04. - 9. 06. 2019
MeetFactory / Praha 5

ORIENTace

18. 04. - 25. 05. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

NAM0R YYYYYYY – T1CKL3 THE P1CKL3

19. 04. - 24. 05. 2019
Holešovická Šachta / Praha 7

XY 2019 Jiří Žák: Pretext

19. 04. - 19. 05. 2019
Vitrína Deniska / Olomouc

Někdy na AVU: Markéta Vaňková

11. 04. - 31. 05. 2019
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

12. 04. - 16. 06. 2019
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

A co nám zbývá teď?

11. 04. - 24. 05. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

FRASER BROCKLEHURST: PILLOW TALK

12. 04. - 11. 08. 2019
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Natálie Perkof: Je to o člověku

20. 03. - 28. 04. 2019
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Kata Sedlak | Dětství

8. 03. 2019 10:00
Leica Gallery Prague / Praha 1

Daniel Vlček: Příčiny a následky

9. 03. - 20. 04. 2019
Drdova Gallery / Praha 3

Veronika Richterová, Japonské hotovky

10. 03. - 5. 04. 2019
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

999% OFF

2. 03. - 5. 04. 2019
Kvalitář / Praha 1

Ekonomie sluchu

7. - 24. 03. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Terezka Divišová a Karel Štědrý: Krásně vyladěnej prostor

2. - 31. 03. 2019
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Aldin Popaja

29. 03. - 5. 05. 2019
Galerie Václava Špály / Praha 1

Andrea Pekárková: Geoethics: #10 A New Underground

5. 02. - 8. 03. 2019
Vitrína Deniska / Olomouc

Marie Lukáčová: Magie v době konjunktury / Magic in a Time of Economic Progress

15. 02. - 7. 04. 2019
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Plastic Heart

15. 02. - 14. 04. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Vasilkova KEometria – konštrukcie a štruktúry

1. 02. - 22. 03. 2019
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Healing 2.0

15. 02. - 7. 04. 2019
MeetFactory / Praha 5

Aldin Popaja

1. 01. - 28. 02. 2019
Galerie Prostor 228 / Liberec

Karel Štědrý: DEEPHAUS

21. 02. - 31. 03. 2017
Galerie 1. patro / Praha 1

Ko-shické metro

1. 03. - 5. 04. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jiří Žák / Post-truth Timeline

12. 03. - 8. 04. 2017
Galerie Art / Brno

Jiří Štourač_nové kresby

24. 03. - 29. 04. 2017
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Daniel Vlček: Okem mechanické reprodukce

21. 03. - 20. 04. 2017
Galerie NoD / Praha 1

Security Garden

4. - 25. 04. 2017
Galerie FAVU / Brno

Michal Kalhous — „Pro tebe byl tento svět stvořen“

21. 04. - 18. 05. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

BRAVO GIRL / výstava

13. 04. - 13. 05. 2017
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Ondřej Vicena: Very real

25. 04. - 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Kateřina Dobroslava Drahošová: Kamenná křehkost

3. - 30. 05. 2017
Galerie FAVU / Brno

Rudolf Kremlička (1886 – 1932)

17. 05. - 26. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ioana Nemeş, Georg Ettl, Katarína Poliačiková: Past-Present-Future

23. 05. - 21. 07. 2017
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Daniel Vlček / Šimon Kadlčák – cHa0s_Ch0r3o

7. 06. - 15. 07. 2017
Industra Art / Brno-město

CRASHTEST 7: Rekonstrukce AVU 93/94

12. 06. - 3. 07. 2017
Topičův salon / Praha 1

Lukáš Machalický: Těleso ponořené do tekutiny

9. 06. - 13. 07. 2017
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Jakub Hvězda – Průhled

9. - 30. 08. 2017
Industra Art / Brno-město

Filip Sabol a Michal Turkovič – Světlo na konci tuleňa

14. - 29. 09. 2017
Industra Art / Brno-město

Markus Selg, Yves Scherer: Cupid & Psyche

4. 09. - 20. 10. 2017
SVIT / Praha

Běguni

4. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Pinturas Negras

13. 09. - 8. 10. 2017
Nová galerie / Praha 2

Le Cil Vert | Nevyčnívej!

17. 09. - 9. 11. 2017
Pracovna / Praha

Jiří David a Roman Výborný: Cukr na špičce jazyka

13. 09. - 20. 10. 2017
Galerie 101 / Praha

Lukáš Houdek [CZ] a Dachil Sado [D] – Vernisáž!

14. - 20. 09. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Petr Nápravník ☻ 12.9/9.10 ☻ Umakart

12. 09. - 12. 10. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Deana Kolenčíková: Zeď má vždy dvě strany

19. 09. - 14. 10. 2017
Galerie Jelení / Praha

David Turecký – The Polaroids

10. 09. - 14. 10. 2017
anyArt / Praha 8

Toho se nezbavím

22. 09. - 23. 11. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Výstava výtvarné skupiny CLAN a koncert

6. - 30. 10. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Osobní krajina

11. 10. - 8. 11. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Josef Frühauf / Goldwings

11. 10. - 4. 11. 2017
Galerie NF / Ústí nad Labem

Intervence #6: Katarína Hládeková – Klíčová slova

12. 10. - 25. 11. 2017
Cena Jindřicha Chalupeckého / Liberec

Tomáš Spevák – Za oponou

18. - 30. 10. 2017
Knupp Gallery / Praha

Lukáš Machalický – Floating floor/Plovoucí podlaha

17. - 25. 10. 2017
Galerie 209 / Brno

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. - 25. 11. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Milena Dopitová – Měkké dovednosti

25. 10. - 15. 12. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Jakub Roček – Když přišla rovnováha

7. 11. - 1. 12. 2017
Galerie Mladých / Brno-město

CZECH ASMR / Do The Right Thing

6. 11. - 1. 12. 2017
Galerie TIC / Brno-město

Alžběta Kočvarová — Kost do domu

27. - 30. 11. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Stanislav Diviš: Prázdný prostor / Barevná geometrie

7. 12. 2017 - 27. 01. 2018
Galerie 1. patro / Praha 1

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Jiří Kubový – výstava jednoho obrazu „Stromy“

20. 11. 2017 - 27. 01. 2018
Café ve Foyer / Ústí nad Labem

Ondřej Vicena – Data loss

12. - 20. 12. 2017
Galerie 209 / Brno

Markéta Kinterová / Série dekódovacích testů

19. 12. 2017 - 3. 02. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Works by Gili Avissar

24. 01. - 17. 02. 2018
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Herpés

19. 01. - 29. 03. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Markéta Kinterová: Mimo zápis

31. 01. - 3. 03. 2018
Studio Hrdinů / Praha 7

Blanka Kirchner – Vrstvy událostí

26. 01. - 8. 03. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Příznivci vedlejších účinků

31. 01. - 28. 02. 2018
Galerie FAVU / Brno

11. Cena kritiky za mladou malbu 2018

6. 02. - 4. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Fraser Brocklehurst: DEMON DRIVER

7. 02. - 3. 03. 2018
Galerie 1. patro / Praha 1

Jiří Beránek PŘÍZRAKY

2. - 23. 02. 2018
Galerie Gema / Praha 2

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. - 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. - 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

OSM

8. 03. - 28. 04. 2018
Trafo Gallery / Praha

25 let snění

1. 02. - 2. 03. 2018
Galerie 1 / Praha 1

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Štěpánka Sigmundová: Last White Rhino

3. - 14. 04. 2018
Galerie 209 / Brno

Rudolf Samohejl: Výjimečný stav,

4. 04. - 7. 05. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Okno před záclonou

19. 04. - 27. 05. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Výstava studentů ateliéru tvůrčí fotografie FAU Ostrava

2. - 30. 05. 2018
Rainbow gallery / Prostějov

Martinka Bobrikova & Oscar Carmen: Ya-Mae

28. 04. - 25. 05. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

2. 05. - 1. 06. 2018
Nová galerie / Praha 2

Gabriela Těthalová – Alea iacta est

24. 05. - 22. 06. 2018
Industra Art / Brno-město

Re:Creation / Virtual Wellness

4. - 9. 06. 2018
White Pearl Gallery / Praha

JSME KURÁTORY!

12. 06. - 11. 08. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

HD Blue Světlo

20. 06. - 2. 08. 2018
Nau Gallery / Praha

Jiří Mrázek: Obrazy a kresby ze sbírek Galerie Gema

14. 06. - 30. 08. 2018
Galerie Gema / Praha 2

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. - 1. 09. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Zuzana Pernicová – Opere

25. 06. - 11. 07. 2018
PONAVA / Brno-město

Lukáš Machalický, Robert Šalanda: Dvě jsou víc než jedna

2. 08. - 1. 09. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

JOSEF FRÜHAUF

9. 08. - 8. 09. 2018
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Forman – Milkov

1. 09. - 28. 10. 2018
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. - 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Zuzana Pernicová / Mými kořeny se dotýkám nebe

4. - 29. 09. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Zuzana Pernicová / Mými kořeny se dotýkám nebe

6. 09. - 1. 10. 2018
Suteren Gallery / Brno

Gloriya Komarova

12. 09. - 4. 10. 2018
Monomach / Brno-město

Sol omnia regit

25. 09. - 24. 11. 2018
Galerie Valchařská / Brno

Marie Lukáčová a Martina Smutná: Volno pod kontrolou

10. 10. - 1. 11. 2018
INI Project / PROSTOR / Praha

Groupe Guma Guar: Heaven

21. 10. - 26. 11. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Deset moří

12. - 28. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

N A M0R (ezo-zero-zen) Y NR0 BYV

10. 11. - 7. 12. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Pavla Voborník Kačírková / Nature in my Nature

5. 12. 2018 - 9. 02. 2019
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

OLD NEWS

12. 12. 2018 - 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Sousedé Sobě 2018

14. 12. 2018 23:00
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

MARTIN LUKÁČ: TOP PICKS

14. 12. 2018 - 14. 01. 2019
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Daniel Vlček – Dál a výš

25. 11. 2015 - 9. 01. 2016
Galerie Kabinet T. / Zlín

DANIEL VLČEK – SKRYTÁ NASTAVENÍ

12. 01. - 13. 02. 2016
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Studio work

10. - 31. 01. 2017
Monomach / Brno-město

’33 – ’29 – ’36, kurátorka: Lucy McKenzie

20. 12. 2016 - 25. 02. 2017
Are / Praha 1

Sklenice s/bez vody

6. - 12. 12. 2016
Galerie 209 / Brno

Markéta Adamcová: Mapa oceánu / 2

2. - 14. 11. 2016
Galerie 209 / Brno

IN THEIR EYES …

24. 10. - 8. 12. 2016
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Legenda Karolína Klimešová

21. - 26. 10. 2016
Galerie Havelka / Praha 1

Markéta Vaňková: Pravděpodobně na poli

14. 09. - 23. 12. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Milena Dopitová – Cestování nalehko

15. 07. - 15. 09. 2016
Galerie Na shledanou / Volyně

35m2 // KATEŘINA RÁLIŠOVÁ // Smiling-Balla

16. 07. - 7. 08. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Vjemy ( Adam a Samuel Ciglerovi a Světlana Koženova) – Stříbro

4. 06. - 29. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Prekop / Stanko / Double mix

24. 02. - 24. 03. 2016
Photogether Gallery / Zlín

Sudetská rapsodie

9. 12. 2015 - 19. 01. 2016
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Markéta Kinterová: Nevíme, co se stalo, ale víme proč

29. 11. 2015 - 23. 01. 2016
Galerie Jekor / Praha

Střet ve smíru: Otto Placht a Kristýna Šormová

18. 11. - 30. 12. 2015
Nová galerie / Praha 2

Michal Kalhous_Fotografie

10. 10. - 5. 11. 2015
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

BANDA – MIKROKLIMA

7. - 30. 10. 2015
Industra Art / Brno-město

Oliver Ressler – Ztroskotaní

30. 09. - 29. 11. 2015
Artwall Praha 7 / Praha 7

Jiří Pelcl – Velké a malé objekty

23. 09. - 22. 11. 2015
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Alžběta Kočvárová a Markéta Černá /DOKUD TO NESPADNE

1. 09. - 2. 11. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Pavel Matoušek a Alžběta Kočvarová – Den co den

20. 07. - 20. 08. 2015
Galerie Vašefirmapatřísem / Beroun

Výstava obrazů a kreseb bratří Jiřího a Jaroslava Macků

26. 06. - 24. 07. 2015
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Victor Vasarely | Nová akvizice II

10. 06. - 19. 09. 2015
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

MARKÉTA KINTEROVÁ // vis vozů dej a se

5. - 28. 06. 2015
Galerie 35m2 / Praha 3

Michaela Dvořáková / ZOO

5. 06. - 18. 07. 2015
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Natalie Perkof: Děkuji za pochopení!

18. 05. - 25. 06. 2015
Janáčkovo divadlo / Brno-město

Martinka Bobrikova & Oscar de Carmen / SUPERFLUOUS IDENTITY II

3. 05. - 30. 06. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Kateřina Rálišová – Holandgoliat 2

7. - 19. 04. 2015
Galerie 209 / Brno

Barbora Šlapetová & Lukáš Rittstein: VŠECHNO JE JINAK

12. 03. - 12. 07. 2015
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Michal Kalhous – Argentum

31. 03. - 18. 04. 2015
Photogether Gallery / Zlín

Štěpán Šefr – Tonda

11. - 23. 03. 2015
Skleněná louka / Brno

Štěpán Šefr Tonda

11. 03. - 27. 04. 2015
Galerie Sklepní scéna / Brno

Jsem ostrov

10. - 22. 03. 2015
Galerie 209 / Brno

Stamp

13. 03. - 16. 04. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Libor Teplý – Hledání světla

10. 03. - 4. 04. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Zdeněk Macháček: Makulatury atd.

24. 02. - 2. 05. 2015
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Jakub Schikaneder: Od svědectví k obrazovému snění

24. 02. - 2. 05. 2015
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Úkryty

19. 03. - 29. 04. 2015
Art Space NOV / Pardubice

Martin Lukáč – Fail

4. 03. - 9. 04. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Unmoving Target, Unmoving Time

5. 03. - 10. 04. 2015
Nevan Contempo / Praha 3

Polička/Shelf – Radomír Leszczynski: Kruhy, Křivky, Struktury, Buňky, Práce

1. - 28. 03. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

uvidět, prožít… 4 pojetí figury

29. 01. - 11. 04. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Andrei Shulha – Video, objekty

27. 02. - 7. 03. 2015
City Surfer Office / Praha 3

Marián Mudroch pohledem Richarda Druryho

21. 02. - 25. 04. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jiří Beránek – Mezidobí

21. 02. - 25. 04. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Laurent Dupont a Lucy McKenzie – Paintings

20. 02. - 3. 04. 2015
SVIT / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Irena Křivánková

10. 02. - 6. 03. 2015
Galerie ARS / Brno

Katarína Karafová – viac menej rovná sa

10. 02. - 10. 03. 2015
Galerie Art / Brno

Medium Loci

8. 02. - 17. 03. 2015
Společenský dům Neratovice / Mělník

Jörg Sasse – File Transfer

12. 02. - 21. 03. 2015
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

5 minut ticha

5. 02. - 4. 03. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Péčko

9. - 26. 02. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

Victor Vasarely: Harmas

28. 01. - 16. 05. 2015
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Karolína Klimešová: KROP

27. 11. 2014 - 1. 01. 2015
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Henryk Gajewski

9. 12. 2014 - 24. 01. 2015
Galerie AMU / Praha 1

Michaela Thelenová

18. 11. 2014 - 18. 01. 2015
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Michaela Thelenová: Na konci světa

18. 11. 2014 - 17. 01. 2015
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

LONE RANGERS / OBRAZY ČESKÉ POSTMODERNY

30. 09. - 5. 12. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

Stanislav Diviš / Z nových cyklů

24. 09. - 15. 11. 2014
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Michal Kalhous: Muž a žena

10. 09. - 29. 11. 2014
PLATO Ostrava / Ostrava

Milena Dopitová – Na mou duši…

10. 09. - 17. 10. 2014
Polansky Gallery / Praha 7

Edyta Kulla (PL): Tři cykly / výstava uměleckých vitráží

12. 09. - 8. 11. 2014
Muzeum Podkrkonoší v Trutnově / Trutnov

Milena Dopitová – Jana Markéta II.

7. - 17. 08. 2014
Mikulovské Rudolfinum / Mikulov

Michal Kalhous

7. 08. - 4. 10. 2014
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Milena Dopitová: Miluji a přijímám

2. 09. - 29. 11. 2014
GHMP, Městská knihovna, 2. patro / Praha

Metaformy pralesa

26. 06. - 30. 08. 2014
Galerie Václava Špály / Praha 1

Jindra Viková, Jessica Mayne – Texty lásky

13. 06. - 7. 09. 2014
Galerie Natura / Průhonice

Tutu

12. 11. - 8. 12. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Pětiletka

24. 02. - 22. 03. 2012
Galerie města Blanska / Blansko

V hlavní roli barva

5. 09. - 30. 10. 2013
Galerie Václava Špály / Praha 1

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

CLAN

1. 12. 2010 - 8. 01. 2011
Výstavní síň Chrudim / Chrudim

Fotografie

4. - 25. 02. 2012
Městská galerie Vlastimila Rady / Železný Brod

ROMAN TÝC: 3 Kila osudu

28. 05. - 14. 09. 2013
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

Škvíra ke štěstí / Loophole to Happiness

24. 05. - 6. 08. 2011
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Dopis otci, dopis matce

16. 10. - 8. 11. 2012
Masarykova univerzita / Brno-město

Distance zkreslena

30. 11. - 17. 12. 2010
Vane Gallery / Newcastle upon Tyne, UK

The Brick

12. 01. - 16. 02. 2012
Galerie SPZ / Praha 1

Škála

23. 04. - 1. 05. 2013
Galerie AVU / Praha 7

skupina OBR.

16. 05. - 14. 06. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Dobrý den, pane sousede

3. 10. - 29. 11. 2012
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Věčná krajina

24. 11. 2010 - 13. 01. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

FINALISTÉ CENY OD VÁCLAVA STRATILA

22. 11. - 10. 12. 2011
Galerie TIC / Brno-město

Vypravěč

18. 02. - 23. 03. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

Milena Dopitová. Ještě chvíli / Laureát ceny Michala Ranného

14. 07. - 8. 10. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

MLADÉ HVĚZDY / YOUNG STARS

15. 09. - 8. 12. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Barbora Šlapetová a Lukáš Rittstein

15. 11. - 5. 12. 2010
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

HRDINA, NEHRDINA A JUNÁK

12. 11. 2011 - 27. 01. 2012
galerie sam83 / Česká Bříza

Michal Kalhous: My Father Is a Star

5. 02. - 22. 03. 2013
SVIT / Praha

And the winner is…

26. 04. - 18. 06. 2011
M.odla / Praha 7

Dobrý den pane sousede

2. - 29. 08. 2012
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

…a nezapomeňte na květiny

25. 11. 2010 - 26. 02. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

INSCENAČNÍ STRATEGIE

10. 11. 2011 - 21. 01. 2012
MeetFactory / Praha 5

Andrea Aka47 Pekárková: Mejk Pís

29. 01. 2013 23:00
Berlinskej Model / Praha 7

Štěpán Grygar – Rudo Prekop

13. - 29. 04. 2011
Galerie 1. patro / Praha 1

TAMÁS SZVET (HU): PŘÍPADOVÁ STUDIE

16. - 30. 08. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Markéta Kinterová

15. 05. - 9. 06. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Jakub Daníček

4. - 17. 11. 2011
A.M. 180 / Praha 2

Stanislav Diviš: Krajiny vášní

12. 12. 2012 - 18. 01. 2013
Galerie 1. patro / Praha 1

NEVÍM JAK VY, ALE JÁ TY SUPER MOŽNOSTI CÍTÍM

23. 03. - 16. 04. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Architektura Fikce

9. 05. - 7. 06. 2012
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Až se vrátíš domů z práce, bude krásně uklizeno…

12. 10. - 4. 12. 2010
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

DAVID HANVALD: DO PRDELE, TO JE KRÁSA !

12. 03. - 4. 04. 2014
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Milena Dopitová – Já, Pojď, Mám, Já, Jdu!

4. 12. 2012 - 25. 01. 2013
Polansky Gallery / Praha 7

Ženské závislosti

23. 02. - 23. 03. 2011
Klub V. Kolona / Praha 8

Andrea Pekárková: Autogeneze 2

7. 05. - 20. 06. 2012
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

OTTO PLACHT

11. 02. - 9. 03. 2014
Galerie ARS / Brno

Markéta Kinterová: Hydroprojekt

3. - 19. 10. 2011
Galerie Jelení / Praha

Referenční objekty

16. 11. - 16. 12. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

Kde mám první konec?

26. 02. - 22. 03. 2011
Galerie města Blanska / Blansko

… probatum est

24. 03. - 26. 05. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Geert Goiris & Viktor Kopasz: Mrtvý jazyk

7. 11. - 21. 12. 2013
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Luxury Dwelling

20. 09. - 30. 10. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Metaplay

15. 11. - 8. 12. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Rýč, míč, klíč

26. 01. - 3. 03. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jan Paravan: Ten, kterého jsi nechala za sebou

2. 10. - 4. 11. 2013
Galerie Evoluční / Praha 1

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

AKCE UMĚLCE

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2019

26. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Juraj Starovecký – Opuštěné hnízdo / Abandoned Nest

1. 08. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Karel Štědrý: ACID

15. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Koláže František Jugas (1944-1992) a Petr Nápravník (1986)

20. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
KulturákARCHA / Lubná

Ján Vasilko: MECHANISMY V MECHANISMECH

9. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Jakub Hvězda: Poušť

14. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

29. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie CoCo / Dobrš

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Matěj Kolář: Nejasný ostrov

11. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nonstrop / Jihlava

Milan Nápravník / Dno obrazu

13. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Pštrossova 23 / Praha

Příště u vás – komentovaná prohlídka

8. 06. 2019 20:00 / 20:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Příště u vás – promítání

23. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
MeetFactory / Praha 5

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 20:30 / 20:30 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

18. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď? pro seniory

14. 05. 2019 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

27. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Milena Dopitová: Příště u vás

25. 04. 2019 19:30 / 19:30 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Diskuse v Galerii Kurzor a komentovaná prohlídka v Galerii Jelení

27. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

ORIENTace

17. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

NAM0R YYYYYYY – T1CKL3 THE P1CKL3

18. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

XY 2019 Jiří Žák: Pretext

18. 04. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Někdy na AVU: Markéta Vaňková

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Aldin Popaja: Kamenní spáči

10. 04. 2019 17:30 / 17:30 / Komentované prohlídky
Galerie Václava Špály / Praha 1

Petr Nápravník: Novobranská 20

2. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Brno-město

Jiří Pelcl: Design jako náboženství

27. 03. 2019 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

A co nám zbývá teď?

10. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ekonomie sluchu

22. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie AMU / Praha 1

Marie Lukáčová: Moréna Rex & Jiří Žák: The Incantation of the Real

21. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

FRASER BROCKLEHURST: PILLOW TALK

11. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Natálie Perkof: Je to o člověku

19. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Kata Sedlak | Dětství

7. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Daniel Vlček: Příčiny a následky

8. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Viktor Oliva, Plačící fontána, 1904 (Jedno dílo / jeden svět)

6. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Veronika Richterová, Japonské hotovky

9. 03. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

999% OFF

1. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Ekonomie sluchu

6. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Terezka Divišová a Karel Štědrý: Krásně vyladěnej prostor

2. 03. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Marie Lukáčová: Magie v době konjunktury / Magic in a Time of Economic Progress

14. 02. 2019 19:30 / 19:30 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Healing 2.0

14. 02. 2019 19:02 / 19:02 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Aldin Popaja

28. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Andrea Pekárková: Geoethics: #10 A New Underground

5. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Plastic Heart

14. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Vasilkova KEometria – konštrukcie a štruktúry

31. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Re:Creation / Virtual Wellnes – Launch Party

15. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
PageFive / Praha

KAMARÁDI ANIMOVANÉHO FILMU

2. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Komentovaná prohlíka výstavy ’33 – ’29 – ’36

23. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Are / Praha 1

Karel Štědrý: DEEPHAUS

22. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Vernisáž Josefa Žáčka a Jiřího Žáka

2. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Jiří Žák / Post-truth Timeline

13. 03. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Art / Brno

Jiří Štourač_nové kresby

25. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Daniel Vlček: Okem mechanické reprodukce

22. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně

28. 03. 2017 14:10 / 14:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Nedělní laskonka s Danielem Vlčkem

2. 04. 2017 12:30 / 12:30 / Přednášky a diskuze
Galerie NoD / Praha 1

Vernisáž

4. 04. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Security Garden

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Michal Kalhous — „Pro tebe byl tento svět stvořen“

21. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

BRAVO GIRL / výstava

12. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Ondřej Vicena: Very real

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Kateřina Dobroslava Drahošová: Kamenná křehkost

3. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Rudolf Kremlička (1886 – 1932)

18. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Vernisáž/ Marie Štindlová, Radim Měsíc, Jiří Žák

16. 05. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Daniel Vlček / Šimon Kadlčák – cHa0s_Ch0r3o

7. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

CRASHTEST 7: Rekonstrukce AVU 93/94

12. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Lukáš Machalický: Těleso ponořené do tekutiny

10. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Filmová projekce Jiří Žák Rozštěpený epistemolog

23. 08. 2017 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Déjà vu (Šálek s víčkem)

20. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

4 OKNA / Okamžik přesvědčení

29. 07. 2017 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Jakub Hvězda – Průhled

10. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Komentovaná prohlídka výstavy Rudolf Kremlička (1886 – 1932)

8. 08. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Vernisáž/ Otevřený Open Call / Devatenáctý příběh rozmrzelosti/ Enviromem/ ČÍTÁRNA WWW

8. 08. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Vernisáž

8. 08. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Filip Sabol a Michal Turkovič – Světlo na konci tuleňa

14. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Markus Selg, Yves Scherer: Cupid & Psyche

2. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Běguni

5. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Le Cil Vert | Nevyčnívej!

18. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Jiří David a Roman Výborný: Cukr na špičce jazyka

13. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 101 / Praha

Lukáš Houdek [CZ] a Dachil Sado [D] – Vernisáž!

15. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Deana Kolenčíková: Zeď má vždy dvě strany

19. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Toho se nezbavím

23. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Nohama mnohýma Brnama

7. 10. 2017 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Městské zásahy – komentáře

26. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Výstava výtvarné skupiny CLAN a koncert

7. 10. 2017 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Osobní krajina

12. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Josef Frühauf / Goldwings

11. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Intervence #6: Katarína Hládeková – Klíčová slova

12. 10. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Cena Jindřicha Chalupeckého / Liberec

Tomáš Spevák – Za oponou

19. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Knupp Gallery / Praha

Lukáš Machalický – Floating floor/Plovoucí podlaha

18. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Nechte to Zemi

25. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Milena Dopitová – Měkké dovednosti

25. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Oliver Ressler – Art Activist

7. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy s umělkyněmi Zdenou Kolečkovou, Michaelou Thelenovou a umělcem Martinem Zetem

5. 12. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jakub Roček – Když přišla rovnováha

8. 11. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

CZECH ASMR / Do The Right Thing

7. 11. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Model a metoda – křest knihy

14. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie TIC / Brno-město

Alžběta Kočvarová — Kost do domu

27. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Stanislav Diviš: Prázdný prostor / Barevná geometrie

7. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Ondřej Vicena – Data loss

13. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Mark Ther: Mark Ther & Optiqa II.

15. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Markéta Kinterová / Série dekódovacích testů

20. 12. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Sbohem Ai Weiwei

6. 01. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Politika pravdy I: Mezi realitou a fikcí (pásmo videí)

16. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

JSG Artist Talk: Katarína Poliačiková

25. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Herpés

20. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Markéta Kinterová: Mimo zápis

31. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

Works by Gili Avissar

25. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Blanka Kirchner – Vrstvy událostí

26. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Příznivci vedlejších účinků

31. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Alžběta Kočvarová & Pavel Matoušek: Chlapi v zahradě

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ROJ / Praha

Works by Gili Avissar: Artist Talk

11. 02. 2018 18:30 / 18:30 / Komentované prohlídky
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Výstava finalistů a vyhlášení vítězů 11. Ceny kritiky za mladou malbu 2018

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie kritiků / Praha 1

Fraser Brocklehurst: DEMON DRIVER

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

28. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Blanka Kirchner: Pět žen. Jedna věta denně.

22. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Nevan Contempo / Praha 3

OSM

8. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Pramen 2008 — 2016 / Katalog Ateliéru fotografie

15. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Štěpánka Sigmundová: Last White Rhino

4. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Rudolf Samohejl: Výjimečný stav,

5. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

B a ː z ə l & Libertae

12. 04. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Pastiche Filmz /

Okno před záclonou

19. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Výstava studentů ateliéru tvůrčí fotografie FAU Ostrava

3. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Rainbow gallery / Prostějov

Martinka Bobrikova & Oscar Carmen: Ya-Mae

27. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

3. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Postel Institutu úzkosti s Marií Lukáčovou a Magdalénou Šipkou

10. 05. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Gabriela Těthalová – Alea iacta est

24. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Komentovaná prohlídka: Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

24. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Open Studios v Industra Art

1. - 2. 06. 2018 / 12:00 / Ostatní akce
Industra Art / Brno-město

Re Creation / Virtual Wellness

4. 06. 2018 16:05 / 16:05 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

HD Blue Světlo

20. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha

Jiří Mrázek: Obrazy a kresby ze sbírek Galerie Gema

14. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Gema / Praha 2

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Zuzana Pernicová – Opere

26. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Lukáš Machalický, Robert Šalanda: Dvě jsou víc než jedna

2. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

JOSEF FRÜHAUF

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Forman – Milkov

31. 08. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Zuzana Pernicová / Mými kořeny se dotýkám nebe

4. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Zuzana Pernicová / Mými kořeny se dotýkám nebe

7. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Suteren Gallery / Brno

Gloriya Komarova

13. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Sol omnia regit

25. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Marie Lukáčová a Martina Smutná: Volno pod kontrolou

10. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Groupe Guma Guar: Heaven

20. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Mo(nu)mentální topografie

24. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

N A M0R (ezo-zero-zen) Y NR0 BYV

9. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Pamela Kuťáková: „This Can´t be the Place but the View is Nice”

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Pavla Voborník Kačírková / Nature in my Nature

6. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

OLD NEWS

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Katarína Hládeková a Ondřej Homola: Staré auto

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Sousedé Sobě 2018

15. 12. 2018 09:10 / 09:10 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Daniel Vlček – Dál a výš

25. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

DANIEL VLČEK – SKRYTÁ NASTAVENÍ

12. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Před tabulí s Markétou Kinterovou – I Am a Photographer

2. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Člověk Bůh – Homo Deus: Extenze a transformace lidství

25. 01. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Studio work

11. 01. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Sklenice s/bez vody

7. 12. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Tracing Roots / video workshop rodinné archeologie

3. 12. 2016 23:00 / 23:00 / Workshopy
Divadlo 29 / Pardubice

Markéta Adamcová: Mapa oceánu / 2

2. 11. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Legenda Karolína Klimešová

25. 10. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Fotograf Festival #6 Cultura / Natura

25. 10. 2016 14:10 / 14:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Debata s Markétou Vaňkovou

10. 10. 2016 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Lukáš Rittstein: Spolu

14. 10. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Markéta Vaňková: Pravděpodobně na poli

14. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

11. Blatenský fotofestival

17. - 18. 09. 2016 / 08:00 / Ostatní akce
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

Milena Dopitová – Cestování nalehko

16. 07. 2016 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Na shledanou / Volyně

35m2 // KATEŘINA RÁLIŠOVÁ // Smiling-Balla

15. 07. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Debata s Michalem Ajvazem

9. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Vjemy ( Adam a Samuel Ciglerovi a Světlana Koženova) – Stříbro

4. 06. 2016 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Tomáš Glanc: Kam se poděla naše budoucnost?

13. 05. 2016 21:37 / 21:37 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Na to si posvítíme! (výtvarný workshop)

10. 04. 2016 08:00 / 08:00 / Workshopy
PLATO Ostrava / Ostrava

32. ČIN: JNMX 2016

5. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Garáž / Zlín

JEDNO DÍLO / JEDEN SVĚT: RUDOLF KREMLIČKA, INTERIÉR, 1926

2. 03. 2016 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Prekop / Stanko / Double mix

25. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Paralelní Polis

23. 02. 2016 15:10 / 15:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

32. ČIN: Jan Mikulčík

20. 02. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

Cukrovarnická 39 – Open Studio Rafał Bujnowski

3. 02. 2016 13:00 / 13:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

SPLENDID ISOLATION – Vrbický / Smetana / Štourač

4. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Sudetská rapsodie

9. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Markéta Kinterová: Nevíme, co se stalo, ale víme proč

30. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jekor / Praha

Střet ve smíru: Otto Placht a Kristýna Šormová

19. 11. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Michal Kalhous_Fotografie

11. 10. 2015 12:00 / 12:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

BANDA – MIKROKLIMA

7. 10. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Galerijní odpoledne a koncert kapely Krásné nové stroje

5. 09. 2015 12:00 / 12:00 / Ostatní akce
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Alžběta Kočvárová a Markéta Černá /DOKUD TO NESPADNE

2. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Handmade video / workshop s video performerkou Cristinou Maldonado (MEX)

25. - 26. 09. 2015 / 22:00 / Workshopy
Divadlo 29 / Pardubice

Výstava obrazů a kreseb bratří Jiřího a Jaroslava Macků

27. 06. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Victor Vasarely | Nová akvizice II

11. 06. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

MARKÉTA KINTEROVÁ // vis vozů dej a se

4. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Michaela Dvořáková / ZOO

6. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Natalie Perkof: Děkuji za pochopení!

19. 05. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Janáčkovo divadlo / Brno-město

Lukáš Horák- Amensch

7. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

Martinka Bobrikova & Oscar de Carmen / SUPERFLUOUS IDENTITY II

4. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Strings attached / Annegret Heinl, Jan Steklík a Hans w. Koch

18. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Kateřina Rálišová – Holandgoliat 2

8. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Michal Kalhous – Argentum

1. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Komentovaná prohlídka Libor Teplý – Hledání světla

18. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Dějiny evropské fotografie 1939 – 1969

16. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

Mezidobí – výtvarná dílna pro děti

18. 04. 2015 09:00 / 09:00 / Workshopy
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Derniéra výstavy Zdeňka Macháčka: Makulatury atd.

17. 04. 2015 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Štěpán Šefr – Tonda

12. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Skleněná louka / Brno

Neviditelné sochy: Nikos Armutidis

12. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Týden výtvarné kultury / Brno

Igor Zhoř a cesty k umění

11. 03. 2015 09:30 / 09:30 / Přednášky a diskuze
Týden výtvarné kultury / Brno

Štěpán Šefr Tonda

12. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Sklepní scéna / Brno

Jsem ostrov

11. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Stamp

14. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Libor Teplý – Hledání světla

10. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Performance Pro foro interno VII

13. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Art Space NOV / Pardubice

Pieter de Buysser – Immerwahr

23. 03. 2015 09:59 / 09:59 / Ostatní akce
Divadlo Archa / Praha 1

ARCHIKULTURA 2015: KERET HOUSE, aneb jak zabydlet škvírku a ostatní projekty Jakuba SZCZĘSNEHO

4. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Architektury Brno / Brno

Poslechový večer Jozefa Cserese

3. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

Martin Lukáč – Fail

4. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Cristina Maldonado – Co dělá Kristýna

9. 03. 2015 09:00 / 09:00 / Přednášky a diskuze
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Unmoving Target, Unmoving Time

5. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Polička / Shelf – Radomír Leszczynski: Kruhy. Křivky. Struktury. Buňky. Práce

2. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Andrei Shulha – Video, objekty

27. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Marián Mudroch pohledem Richarda Druryho

21. 02. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jiří Beránek – Mezidobí

21. 02. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Filomena Borecká: Hrubé domácí štěstí – vědomí dechu

12. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Laurent Dupont a Lucy McKenzie – Paintings

20. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Čtení Lukáše Horáka

12. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

Katarína Karafová – viac menej rovná sa

10. 02. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Art / Brno

Situace 57 – Martin Lukáč

10. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Medium Loci

9. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Společenský dům Neratovice / Mělník

Jörg Sasse – File Transfer

12. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

ERA21 > VIETNAM

19. 02. 2015 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Pavel Kopřiva: 5 minut ticha

6. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

Péčko

9. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

Kurátorská prohlídka k výstavě Měřítka touhy s Tomášem Glancem

22. 01. 2015 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
PLATO Ostrava / Ostrava

Umělecké ideologie v současném ruském umění

15. 01. 2015 17:45 / 17:45 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Michaela Thelenová: Na konci světa WORKSHOP

17. 01. 2015 12:00 / 12:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Karolína Klimešová: KROP

27. 11. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Henryk Gajewski

9. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Michaela Thelenová: Na konci světa

18. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Michal Kalhous a nefotografie přednáška Pavla Vančáta

20. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

LONE RANGERS / OBRAZY ČESKÉ POSTMODERNY

30. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Stanislav Diviš / Z nových cyklů

25. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Michal Kalhous: Muž a žena

10. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Milena Dopitová – Na mou duši…

10. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Edyta Kulla (PL): Tři cykly

13. 09. 2014 11:00 / 11:00 / Vernisáže
Muzeum Podkrkonoší v Trutnově / Trutnov

Michal Kalhous

8. 08. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Jindra Viková, Jessica Mayne – Texty lásky

13. 06. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Natura / Průhonice

Geert Goiris & Viktor Kopasz: Mrtvý jazyk

7. - 6. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Ženské závislosti

23. 02. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Klub V. Kolona / Praha 8

Metaplay

15. - 14. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Distance zkreslena

30. 11. 2010 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Vane Gallery / Newcastle upon Tyne, UK

Pětiletka

25. - 24. 02. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Jan Paravan: Ten, kterého jsi nechala za sebou

2. - 1. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Evoluční / Praha 1

Kde mám první konec?

26. - 25. 02. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Tutu

12. - 11. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Věčná krajina

24. - 23. 11. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Setkání s fotografy: Milena Dopitová / Martina Pachmanová

5. - 4. 12. 2011 / 17:00 / Přednášky a diskuze
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Škála

23. - 22. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Dopis otci, dopis matce

17. 10. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Masarykova univerzita / Brno-město

Vyhlášení Ceny od Václava Stratila

25. - 24. 11. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Svobodná hra prostoru

17. - 16. 04. 2013 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Umakart / Brno-město

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

34 x VŠUP – ateliér designu nábytku a interiéru

18. 10. 2012 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

HRDINA, NEHRDINA A JUNÁK

12. 11. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Michal Kalhous: My Father Is a Star

5. - 4. 02. 2013 / 18:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

MLADÉ HVĚZDY / YOUNG STARS

15. 09. 2012 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

The Kitchen Lectures: Petr Vrána

6. 12. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
CIANT / Praha 3

Andrea Aka47 Pekárková: Mejk Pís

30. - 29. 01. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Dobrý den pane sousede

2. - 1. 08. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

Markéta Kinterová

15. - 14. 05. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

The Kitchen Lectures: Vít Janeček

29. 11. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
CIANT / Praha 3

34 x VŠUP – ateliér Visual arts

17. 01. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

TAMÁS SZVET (HU): PŘÍPADOVÁ STUDIE

16. - 15. 08. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Diskuse s Milenou Dopitovou

12. - 11. 05. 2014 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Platforma (pro současné umění) / Ostrava-město

PALETA: SETKÁVÁNÍ S PLZEŇSKÝMI VÝTVARNÍKY

15. - 14. 11. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Stanislav Diviš: Krajiny vášní

12. - 11. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Architektura Fikce

9. - 8. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

DAVID HANVALD: DO PRDELE, TO JE KRÁSA !

12. - 11. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Ještě chvíli se zdržím

14. - 13. 07. 2011 / 15:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

MLADÉ HVĚZDY

8. 12. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Rýč, míč, klíč

26. - 25. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Andrea Pekárková: Autogeneze 2

7. 05. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Mokré ruce

10. - 9. 03. 2014 / 17:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Situace 4

1. 05. - 30. 04. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Milena Dopitová – Já, Pojď, Mám, Já, Jdu!

4. 12. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Plastiky

14. - 13. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie PZ / Praha 5

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA

12. 04. 2012 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

OTTO PLACHT

11. - 10. 02. 2014 / 14:00 / Vernisáže
Galerie ARS / Brno

Nevím jak vy, ale já ty super možnosti cítím

23. - 22. 03. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Referenční objekty

16. 11. 2012 18:00 / 18:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

CLAN

2. - 1. 12. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Výstavní síň Chrudim / Chrudim

… probatum est

24. - 23. 03. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×