Eva Jiřička

VÝSTAVY UMĚLCE

Sedimenty sametu

Do 13. 12. 2019
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

Jasanský, Polák / Fotografie z listopadu 1989

14. 11. - 13. 12. 2019
Galerie SPZ / Praha 1

I Follow The Shapes of The Shadow of My Hand

Do 8. 01. 2020 18:00
Garage Gallery Karlin / Praha

Max Leiss – Figurae

Do 28. 12. 2019
Galerie Kabinet T. / Zlín

Sametová výstava

Do 29. 11. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Introducing Sara Enrico – The Jumpsuit Theme

Do 5. 01. 2020
Národní galerie Praha / Praha

Adamcová, Garová, Kovařík – Lidská měřítka

Do 17. 11. 2019
Industra Art / Brno-město

Anežka a Miroslav Kovalovi

Do 29. 11. 2019
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Adam Směták – Mní Wičóni

2. - 20. 10. 2019
Galerie Sklad M1 / Praha 7

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. - 11. 11. 2019
Festival Kukačka / Ostrava-město

Jasanský/Polák/Novotný – Vzorová výstava

Do 16. 11. 2019
Galerie Závodný / Mikulov

Julia Gryboś & Barbora Zentková – Potential Causes of Afternoon Tiredness

2. 10. 2019 18:00
Festival Kukačka / Ostrava-město

Matúš Buranovský – Regulované utrpení

19. 09. - 12. 10. 2019
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Jasanský/Polák/Karny

Do 12. 01. 2020
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Basic Things

11. - 29. 09. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Kari Altmann – FLEXIA XLE-OASIS

2. - 30. 08. 2019
Garage Gallery Karlin / Praha

Petr Kavan – Krátká návštěva

19. 07. - 6. 09. 2019
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Koláž František Jugas (1944-1992) a Petr Nápravník (1986)

21. 07. - 20. 08. 2019
KulturákARCHA / Lubná

Jårg Geismar, Jan Kotík, Kristina Fingerland: Follow me or don’t

11. 07. - 7. 09. 2019
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Easy Peasy Lemon Squeezy / Garage Gallery Karlin

12. 07. - 4. 08. 2019
Garage Gallery Karlin / Praha

Klubovna 08: Adrian Altman; Vlajka: Wim de Pauw

5. - 19. 07. 2019
Galerie SPZ / Praha 1

Jaroslava Straková: Všechny spolykat

13. 07. - 19. 08. 2019
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Zbyněk Havlíček: Otevřít po mé smrti

1. 07. - 4. 08. 2019
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha

Boris Németh: Homeland

1. - 31. 07. 2019
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Zvi Tolkovsky: Divadlo vyřazeného

18. 07. - 8. 08. 2019
Galerie Hala C / Praha

prázdno ⤬ naplnění

16. 07. - 29. 09. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Grostlinná říše

10. 07. - 17. 09. 2019
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

30. 06. - 9. 08. 2019
Galerie CoCo / Dobrš

Frajeři Firma Žižkov: Najdeš tam co neznáš?

26. 06. - 3. 08. 2019
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Doba plastová

26. 06. - 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Vladimír Šmíd: Hledání prostoru

27. 06. - 22. 09. 2019
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Alex Selmeci – Tomáš Kocka – Katarína Bajkayová: Linked bodies in a container with water

27. 06. - 15. 09. 2019
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Dan Walwin: True place

28. 06. - 18. 08. 2019
Galerie Kurzor / Praha 7

PART TIME JOB – dovoz z Japanu

16. 06. - 6. 07. 2019
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Oldřich Tichý:

28. 05. - 28. 06. 2019
Galerie Via Art / Praha 2

Soya Stream

1. - 28. 06. 2019
Galerie 35m2 / Praha 3

F5 – F0

16. 05. - 16. 06. 2019
Galerie TIC / Brno-město

ART WEEK Liberec 2019

10. - 17. 05. 2019
Art Week Liberec / Liberec

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

400 ASA: Fotografie

1. 03. 2019
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

A co nám zbývá teď?

11. 04. - 24. 05. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jiří Hanke: Fotografie 1973-2018

19. 03. - 18. 08. 2019
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

JIŘÍ VOVES/VRSTVY ZAPOMNĚNÍ II

15. 03. - 12. 05. 2019
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

KRISTÍNA HONZÍRKOVÁ/ ATYPICKÁ ROMANCE

15. 03. - 5. 04. 2019
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jan Zdvořák: Bitte Gebet

15. 01. - 31. 03. 2019
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Čejka, Čumlivski, Klepoch: V znamení Pentódy

18. 01. - 20. 02. 2019
Xaoxax / Praha

JAN JIROVEC | ŠUNKA, ŠKVARKY, STÉKAJÍCÍ SLEPENINY

20. 02. - 22. 04. 2017
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

Universal Hospitality 2

4. 03. - 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Security Garden

4. - 25. 04. 2017
Galerie FAVU / Brno

Tomáš Rasl – Mezi dnem a snem

11. 05. - 28. 06. 2017
Trafo Gallery / Praha

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Remember Early Humans

29. 05. - 17. 06. 2017
Karlin Studios / Praha 8

CRASHTEST 7: Rekonstrukce AVU 93/94

12. 06. - 3. 07. 2017
Topičův salon / Praha 1

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Poppins Light

30. 08. - 23. 09. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

45. ČIN: René Hábl, s podtitulem: Insomnie

3. - 21. 09. 2017
Galerie Garáž / Zlín

Od knihy ku knihe

19. 09. - 21. 10. 2017
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Symbionti

25. 09. - 14. 10. 2017
Pragovka Art District / Praha

Kateřina Holá – Cappuccino, Cappuccino, Macchiato, Espresso

25. 10. - 5. 11. 2017
City Surfer Office / Praha 3

Výstava Anežky a Miroslava Kovalových

3. 11. - 2. 12. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Obrazy Jiřího Hudce

6. - 24. 11. 2017
Galerie 1 / Praha 1

Dominik Gajarský: Lyrics

14. 12. 2017 - 10. 02. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Monika Žáková | Appearance

26. 01. - 2. 03. 2018
Drdova Gallery / Praha 3

David Minařík / Já, Survival Kit

23. 01. - 1. 03. 2018
Galerie SPZ / Praha 1

Jakub Pospíšil a Filip Hauer: WORKCRAFT 5.0

22. 02. - 9. 03. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

René Hábl: Paralelní světy

11. 03. - 12. 04. 2018
Galerie XY / Olomouc

Tomáš Rasl / Místa hrdá, pustá a jiné příběhy

8. 03. - 2. 04. 2018
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Jan Dyntera – Jak se posunout dál

21. 03. - 5. 05. 2018
Galerie Fotografic / Praha

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Kdo se rád dívá…

23. 05. - 9. 09. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

XY 2018: Lucia Gašparovičová – Slunce se netočí okolo Země

19. 04. - 30. 05. 2018
Galerie XY / Olomouc

Agáta Zapotilová: The Act of Formation

18. 04. - 12. 05. 2018
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Přízraky – Eva Vaculíková, Klára Vaculíková

22. 04. - 26. 05. 2018
anyArt / Praha

FAMU / Digital Naïve

18. 04. - 2. 05. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Pravoslav Sovak: Krajiny času

23. 02. - 27. 05. 2018
Museum Kampa / Praha 1

Sladkých šedesát

27. 04. - 9. 06. 2018
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Rainer Kohlberger

25. 05. - 7. 07. 2018
lítost / Praha

Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

2. 05. - 1. 06. 2018
Nová galerie / Praha

Systém emocí

10. - 31. 05. 2018
Monomach / Brno-město

Margareta Fisinger: Pussy dance

27. 04. - 24. 05. 2018
Galerie města Blanska / Blansko

Jiří Valenta

23. 05. - 12. 07. 2018
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

JSME KURÁTORY!

12. 06. - 11. 08. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Způsoby percepce

16. 07. - 29. 09. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Sustainable Memories

27. 06. - 28. 07. 2018
Industra Art / Brno-město

Monika Žáková: Reappearance

6. 09. - 20. 10. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Monika Žáková: Reappearance

6. 09. - 20. 10. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Po noci příjde ráno

19. 09. - 13. 10. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Intervence #12: Dominik Gajarský – No Fear

27. 09. - 1. 12. 2018
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Liberec

NEBEZPEČNÝ / UNSAFE V. K. NOVÁK

25. 09. - 10. 11. 2018
Galerie NTK / Praha

David Přílučík – Movies of Tomorrow

30. 10. - 30. 12. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Monika Žáková – Nová gravitace

7. - 29. 11. 2018
Industra Art / Brno

David Přílučík: donor

14. 11. - 30. 12. 2018
Galerie XY / Olomouc

Náhoda a samočinnost :: apo tychés, to automaton

6. 12. 2018 - 9. 01. 2019
Industra Art / Brno

Miroslav Koval – RYTMY TKÁNĚ PŘÍRODY

10. 04. - 14. 05. 2017
Galerie FONS / Pardubice

Matěj Skalický: Sedět u ohně a kouřit

8. 09. - 6. 10. 2016
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Šimon Brejcha / Sběrač a drtič

17. 09. 2016 - 28. 01. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Neviditelní a (ne)přehlédnutelní

16. 09. - 17. 11. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Lukáš Jasanský, Martin Polák: Říká si Topáš

14. 09. - 28. 10. 2016
SVIT / Praha

František Štorm_Phenakistoscopy

9. 09. - 13. 10. 2016
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Markéta a Vlasta Prachatická: Portréty a kresby

7. 09. - 28. 10. 2016
Galerie 1. patro / Praha 1

Filip Hauer, Jakub Pospíšil: Open Source Domovy

7. - 29. 06. 2016
Galerie AVU / Praha 7

Julia Gryboś a Barbora Zentková

17. 05. - 4. 08. 2016
Bludný kámen / Opava

Lukáš Jasanský / Martin Polák – Na bílém papíře a chlapi

13. 05. - 3. 09. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jan Zdvořák: MAN-DAY-PRO

10. 05. - 25. 06. 2016
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Mluva do větru

29. 03. - 30. 04. 2016
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

START UP IV: Dominik Gajarský – Carausius morosus

25. 01. - 19. 03. 2016
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Julia Gryboš, Barbora Zentková: AC/BC

18. 11. - 2. 12. 2015
Galerie Jelení / Praha

Osobnosti DesignMeetingu

26. 10. - 15. 11. 2015
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň-město

Dominik Podsiadly: (:…))

13. 10. - 3. 11. 2015
Vitrína Deniska / Olomouc

Formativní účinky

24. 09. - 18. 10. 2015
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

ZÁKAZKA Č. 39 → IMPRESSION, SOLEIL LEVANT & BELLS MORBIDO

1. 09. - 2. 10. 2015
Galerie TIC / Brno-město

JAN LUKAS – Lidé (1930–1995)

17. 08. - 5. 10. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Zakázka č. 39

20. 07. - 21. 08. 2015
Kontext / Brno-město

Jan Lukas: Praha / New York

15. 07. - 15. 08. 2015
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Fénix v síti

26. 05. - 13. 06. 2015
AZ Tower Brno / Brno-město

Špatný zahradník

6. 05. - 17. 06. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

3x Tomáš Rasl – fotografie z let 1998-2014

6. 05. - 17. 06. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Václav Tikal – Práce na papíře

29. 04. - 14. 05. 2015
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Dominik Podsiadly: Big Black

19. 04. - 19. 05. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Gábor Koós (HU): Dvacetiletý les

6. - 30. 05. 2015
MeetFactory / Praha 5

Pavel Piekar – Vyjdi z paláce, dojdeš do Letohrádku

15. 05. - 11. 07. 2015
Letohrádek Ostrov / Ostrov nad Ohří

Julia Gryboś, Barbora Zentková – Uprostřed hluku vlastní kroky slyšet

10. 03. - 4. 04. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Ondřej Vicena – REW / FFWD

22. 01. - 26. 02. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

David Přílučík: Nejmenší akce

3. 12. 2014 - 29. 01. 2015
Galerie U Mloka / Olomouc

Barbora Zentková & Julia Grybos – Chvíle

6. 01. - 3. 02. 2015
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Josef Bareš / Tchaj-pejský deník: Povrchy, spotřeba a Carrefour

8. 01. - 8. 02. 2015
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Fuck you pay me

19. 12. 2014 - 12. 02. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

David Přílučík: Nejmenší akce

3. - 18. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Site specific : Umění na zakázku

3. 11. - 9. 12. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

René Hábl – Visites

16. 09. - 8. 11. 2014
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Petra Skoupilová: Ženy a jiné

7. 08. - 27. 09. 2014
Nikon Photo Gallery / Praha

Noreen Loh Hui Miun – Beneath the Surface

2. 06. - 29. 09. 2014
Galerie Polagraph / Praha 3

Mák Hustoles: Plav!

25. 06. - 14. 07. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

Industrialismus

7. - 30. 03. 2013
ARTATAK Gallery / Praha

GALERÍA PARÁSITO/… LUIS CAMNITZER

11. 04. - 21. 05. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

Zářivý měsíc svěží vítr.cz

16. 06. - 28. 07. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Triptych Čekárna & nové obrazy

5. - 31. 05. 2014
Galerie Montmartre / Praha 1

Ředitel a zakladatel

21. 10. - 21. 11. 2011
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Tkalcovna

13. 02. - 4. 03. 2013
Galerie Umakart / Brno-město

KUXTAL KÍILMIL

7. 04. - 3. 05. 2011
The Chemistry Gallery / Praha 7

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

3. 05. - 3. 06. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Oldřich Tichý: Jedním tahem těsně nad zemí

26. 03. - 7. 05. 2014
Galerie umění Karlovy Vary / Karlovy Vary

Vzpomínám si, jak se přiblízila

11. - 23. 10. 2011
Galerie PZ / Praha 5

Pohledy zevnitř – fotografická sonda do Evropského parlamentu

8. 01. - 27. 02. 2013
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Nová divočina

30. 03. - 29. 04. 2011
Galerie NF / Ústí nad Labem

Milan Pitlach

29. 03. - 19. 05. 2012
Dům umění Ostrava / Ostrava

Dobré místo, dobrý čas

22. 04. - 22. 05. 2014
M.odla / Praha 7

Objekt

30. 09. - 14. 10. 2011
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Sinfonia domestica

9. 01. - 26. 02. 2013
Galerie TIC / Brno-město

Jak začít od začátku (Selži znova a lépe)

8. 03. - 30. 04. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

micromegas

13. 03. - 5. 04. 2012
Galerie ARS / Brno

V. K. N.

9. 04. - 14. 06. 2014
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

V, mezi

1. - 29. 09. 2011
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

EXUVIES

17. 04. - 4. 05. 2012
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Dominik Gajarský: Cesta do pravěku

25. 02. - 5. 03. 2014
Galerie Jelení / Praha

Kladno – 80. léta

22. 09. - 12. 11. 2011
Leica Gallery Prague / Praha 1

THOMAS OTT – LA GRANDE FAMIGLIA

2. 11. - 1. 12. 2012
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Barevná fotografie

25. 10. - 11. 11. 2010
Galerie Jelení / Praha

Cesta viditelna

14. 03. - 28. 04. 2012
Galerie AMU / Praha 1

No Comment? Vol. 3

2. 12. 2013 - 14. 01. 2014
Galerie TIC / Brno-město

Lukáš Jasanský a Martin Polák

22. 08. - 1. 10. 2011
Dům umění Ostrava / Ostrava

Jan Bočan

14. 12. 2012 - 27. 01. 2013
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Pozitivní okupace

1. - 12. 09. 2010
Trafačka / Praha 9

C-H-CELEK

5. 03. - 4. 04. 2012
Galerie suterén /

David Přílučík

22. 11. 2013 19:00
Galerie Garáž / Zlín

Martin Polák / Lukáš Jasanský

6. 08. - 10. 09. 2011
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

ZÁVISLÍ POZOROVATELÉ

6. 09. - 28. 10. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Moving site/sight

26. 02. - 10. 03. 2012
MeetFactory / Praha 5

Dvě slepé báby

13. 11. - 8. 12. 2013
ETC. Galerie / Praha 2

Mladí umělci Galerie Ratolest

1. 05. - 2. 06. 2011
Galerie Ratolest / Brno

Mechanický dokument

10. 07. - 28. 08. 2012
Galerie Mladých / Brno-město

Pavel Piekar: Šel, viděl, vyryl

25. 04. - 14. 05. 2014
Městské muzeum Nová Paka / Nová Paka

BACKSIDES

9. 02. - 10. 03. 2012
Galerie 35m2 / Praha 3

Fotografie Lukáše Jasanského a Martina Poláka

11. 10. 2013 - 4. 01. 2014
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Blue Light Tonite

28. 04. - 5. 06. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha

Kościoły, kościoły

10. 07. - 10. 08. 2012
SVIT / Praha

Miroslav Melena: Ve službách divadla

27. 04. - 13. 05. 2014
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

KŘEHKÉ KINO

24. 01. - 13. 03. 2012
Galerie TIC / Brno-město

Dominik Gajarský – Jan Vytiska : Poprvé a naposled

31. - 30. 05. 2013
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Mýtus a metamorfóza

13. 04. - 3. 09. 2011
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Já za to nemůžu

19. 06. - 14. 09. 2012
DSC Gallery / Praha

ODHALENÍ

30. 04. - 24. 05. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Ikony

8. - 29. 12. 2011
Galerie SPZ / Praha 1

AKCE UMĚLCE

Sedimenty sametu

13. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

Jasanský, Polák / Fotografie z listopadu 1989

13. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

I Follow The Shapes of The Shadow of My Hand

7. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

Max Leiss – Figurae

7. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Sametová výstava

23. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Adamcová, Garová, Kovařík – Lidská měřítka

16. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

J/P/K Jasanský Polák Karny s kurátorkou Olgou Malou a autory Martinem Polákem a Lukášem Jasanským

17. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Daniela & Linda Dostálkovy – Selected works // Dan Walwin – Low magic

18. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Anežka a Miroslav Kovalovi

17. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Adam Směták – Mní Wičóni

1. 10. 2019 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Sklad M1 / Praha 7

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Festival Kukačka / Ostrava-město

Jasanský/Polák/Novotný – Vzorová výstava

3. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Závodný / Mikulov

Matúš Buranovský – Regulované utrpení

18. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Jasanský/Polák/Karny

16. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Pan Pros

2. - 6. 10. 2019 / 19:00 / Ostatní akce
Centrum současného umění DOX / Praha

Basic Things

10. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

On-line výstava Lechtivá socha

1. 08. - 30. 09. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Kari Altmann – FLEXIA XLE-OASIS

1. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

Petr Kavan – Krátká návštěva

18. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Koláže František Jugas (1944-1992) a Petr Nápravník (1986)

20. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
KulturákARCHA / Lubná

Jårg Geismar, Jan Kotík, Kristina Fingerland: Follow me or don’t

10. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Easy Peasy Lemon Squeezy / Garage Gallery Karlin

11. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

Klubovna 08: Adrian Altman; Vlajka: Wim de Pauw

4. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Mikulovské sympozium Dílna 2019 – zahájení

13. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Jaroslava Straková: Všechny spolykat

12. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Zbyněk Havlíček: Otevřít po mé smrti

1. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha

Boris Németh: Homeland

1. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Zvi Tolkovsky: Divadlo vyřazeného

18. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Hala C / Praha

prázdno ⤬ naplnění

16. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Grostlinná říše

10. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

29. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie CoCo / Dobrš

Frajeři Firma Žižkov: Najdeš tam co neznáš?

26. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Vladimír Šmíd: Hledání prostoru

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Alex Selmeci – Tomáš Kocka – Katarína Bajkayová: Linked bodies in a container with water

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Dan Walwin: True place

27. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

PART TIME JOB – dovoz z Japanu

15. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

David Přílučík

6. 06. 2019 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
Galerie TIC / Brno-město

Soya Stream

31. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

F5 – F0

15. 05. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

ART WEEK Liberec 2019

10. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

18. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď? pro seniory

14. 05. 2019 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

27. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

A co nám zbývá teď?

10. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jiří Hanke: Fotografie 1973-2018

18. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

JIŘÍ VOVES/VRSTVY ZAPOMNĚNÍ II

14. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

KRISTÍNA HONZÍRKOVÁ/ ATYPICKÁ ROMANCE

14. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Projekty z let 2015–2019 | Prezentace

13. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Jitka Anlaufová – Divný květy

5. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

Vernisáž Jan Zdvořák: Bitte Gebet

15. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

O užitku a škodlivosti ̶h̶i̶s̶t̶o̶r̶i̶e̶/teorie pro život

28. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Finisáž + Komentovaná prohlídka

12. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Industra Art / Brno-město

Čejka, Čumlivski, Klepoch: V znamení Pentódy

17. 01. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

JAN JIROVEC | ŠUNKA, ŠKVARKY, STÉKAJÍCÍ SLEPENINY

21. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

Divočina pro Šumavu – výstava a dražba fotografií

20. 02. 2017 17:13 / 17:13 / Vernisáže
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Divočina pro Šumavu – výstava a dražba fotografií

20. - 28. 02. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

VIDEOGRAM: Dominik Gajarský

15. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Security Garden

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Tomáš Rasl – Mezi dnem a snem

11. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Remember Early Humans

30. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

CRASHTEST 7: Rekonstrukce AVU 93/94

12. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Julia Gryboś a Barbora Zentková: No Disc

14. 06. 2017 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2017

21. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže

Poppins Light

31. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

45. ČIN: René Hábl, s podtitulem: Insomnie

20. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Ondřej Brody & Kristofer Paetau Snoop Morenga Dog Bonaparte Not Dead

6. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Od knihy ku knihe

19. 09. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Symbionti

26. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Výstava Anežky a Miroslava Kovalových

4. 11. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Palo Čejka: PING–PONG BRATISLAVA, portrety z komentarom.

11. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Diskuze s finalisty Ceny Jindřicha Chalupeckého 2017

15. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

David Přílučík / Blind Bidding

21. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

OE17: Dominik Gajarský – Autorská přednáška

29. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Dominik Gajarský: Lyrics

15. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Monika Žáková | Appearance

26. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

David Minařík / Já, Survival Kit

23. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Jakub Pospíšil a Filip Hauer: WORKCRAFT 5.0

22. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Monika Žáková: snídaně s umělkyní

3. 03. 2018 10:00 / 10:00 / Komentované prohlídky
Drdova Gallery / Praha 3

Poesie – architektura: Pavla Melková, Rostislav Švácha

8. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

René Hábl: Paralelní světy

15. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Tomáš Rasl / Místa hrdá, pustá a jiné příběhy

8. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Jan Dyntera – Jak se posunout dál

21. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Projekce filmu: Tomáš Svoboda – JAKO Z FILMU

17. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Video Art: Dominik Gajarský

26. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
U Hrdinů / Praha

XY 2018: Lucia Gašparovičová – Slunce se netočí okolo Země

19. 04. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Agáta Zapotilová: The Act of Formation

18. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Přednáška_Agáta Zapotilová: The Act of Formation

29. 04. 2018 14:00 / 14:00 / Přednášky a diskuze
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 1

Přízraky – Eva Vaculíková, Klára Vaculíková

26. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
anyArt / Praha

FAMU / Digital Naïve

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Zelený muž

29. 04. 2018 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Týden umění: Jak se dělá výstava

26. 04. 2018 16:30 / 16:30 / Workshopy
Museum Kampa / Praha 1

Dvojitá vernisáž výstavy Najbrt + František Štorm – Typograf

11. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Sladkých šedesát

24. 04. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Rainer Kohlberger

25. 05. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
lítost / Praha

Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

3. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha

Výstava Arjana Janssena v Galerii Závodný

3. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Závodný / Mikulov

Systém emocí

10. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Postel Institutu úzkosti s Marií Lukáčovou a Magdalénou Šipkou

10. 05. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Komentovaná prohlídka: Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

24. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha

Jiří Valenta

24. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Sophie Jung – Performance

8. 06. 2018 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Způsoby percepce

17. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Sustainable Memories

27. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Fotofestival Uničov 8

12. - 14. 07. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Slowmotiondancer – Empathy, Act 1._Free Summer Events Galerie Rudolfinum

19. 07. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

7. Umělecko -Eko _ Sociologické Symposium CHAOS START 2018

2. - 11. 08. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

pozpátku

18. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Monika Žáková: Reappearance

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Po noci příjde ráno

19. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Intervence #12: Dominik Gajarský – No Fear

27. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Liberec

NEBEZPEČNÝ / UNSAFE V. K. NOVÁK

25. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Vít Janota Chodec po periferiích reality

2. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

František Pecháček / Multimedia basic

6. 10. 2018 10:00 / 10:00 / Workshopy
Pragovka Art District / Praha

František Pecháček / Multimedia basic

7. 10. 2018 18:00 / 18:00 / Workshopy
Pragovka Art District / Praha

František Pecháček / Multimedia basic

8. 10. 2018 10:00 / 10:00 / Workshopy
Pragovka Art District / Praha

David Přílučík – Movies of Tomorrow

30. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Monika Žáková – Nová gravitace

7. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno

David Přílučík: donor

14. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Náhoda a samočinnost :: apo tychés, to automaton

6. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno

DiStO 4 „Fotoscénika“

14. 12. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Aesop’s fables no. 2

12. 11. 2016 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Zažít Ostravu jinak: Bau-haus!

17. 09. 2016 12:00 / 12:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Sběrač a drtič

17. 09. 2016 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

11. Blatenský fotofestival

17. - 18. 09. 2016 / 08:00 / Ostatní akce
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

Neviditelní a (ne)přehlédnutelní

17. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Lukáš Jasanský, Martin Polák: Říká si Topáš

14. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

František Štorm_Phenakistoscopy

10. 09. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Markéta a Vlasta Prachatická: Portréty a kresby

7. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Setkání s autorem na výstavě René Hábl. Obrazy 2010 -2013

25. 06. 2016 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Setkání s autorem na výstavě René Hábl. Obrazy 2010 -2013

25. 06. 2016 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Filip Hauer, Jakub Pospíšil: Open Source Domovy

7. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Jan Jírovec – Nezbytná ztráta soudnosti

2. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Julia Gryboś a Barbora Zentková

18. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Lukáš Jasanský / Martin Polák – Na bílém papíře a chlapi

14. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jan Zdvořák: MAN-DAY-PRO

11. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Mluva do větru

30. 03. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Křest publikací: Czech Fundamental, Hella Hammid, Jan Lukas

23. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Autorská prohlídka výstavy Dominik Gajarský – Carausius morosus

11. 02. 2016 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

START UP IV: Dominik Gajarský – Carausius morosus

25. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Julia Gryboš, Barbora Zentková: AC/BC

18. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Dominik Podsiadly: (:…))

13. 10. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

VERNISSAGE / SCREENING / OPEN STUDIOS / PERFORMANCE

24. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Formativní účinky

24. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Formativní účinky

23. 09. 2015 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

ZÁKAZKA Č. 39 → IMPRESSION, SOLEIL LEVANT & BELLS MORBIDO

1. 09. 2015 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

JAN LUKAS – Lidé (1930–1995)

18. 08. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Zakázka č. 39

21. 07. 2015 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

Jan Lukas: Praha / New York

15. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Důvody a důsledky „negativního vystavování“

18. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

Dětský výtvarný ateliér speciál

9. 05. 2015 14:00 / 14:00 / Workshopy
Adam Gallery / Brno

Špatný zahradník

7. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

3x Tomáš Rasl – fotografie z let 1998-2014

7. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

Václav Tikal – Práce na papíře

29. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

After Dark: Dan Gregor, Michal Pustějovský, Petr Pufler

28. 04. 2015 18:13 / 18:13 / Ostatní akce
Drdova Gallery / Praha 3

Gábor Koós (HU): Dvacetiletý les

7. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Výstava: Constant Dullaart

28. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Pavel Piekar – Vyjdi z paláce, dojdeš do Letohrádku

16. 05. 2015 11:00 / 11:00 / Vernisáže
Letohrádek Ostrov / Ostrov nad Ohří

Vernisáž výstava obrazů Denisy Belzové

17. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Spolek / Brno

Jan Jírovec – Double power

18. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Julia Gryboś, Barbora Zentková – Uprostřed hluku vlastní kroky slyšet

10. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Ondřej Vicena – REW / FFWD

22. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

David Přílučík: Nejmenší akce

27. 01. 2015 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie U Mloka / Olomouc

Barbora Zentková & Julia Grybos – Chvíle

7. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Josef Bareš / Tchaj-pejský deník: Povrchy, spotřeba a Carrefour

8. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Fuck you pay me

20. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

David Přílučík: Nejmenší akce

4. 12. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

René Hábl – Visites

16. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Petra Skoupilová: Ženy a jiné

7. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nikon Photo Gallery / Praha

Mák Hustoles: Plav!

25. 06. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Mechanický dokument

10. - 9. 07. 2012 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Dominik Gajarský: Cesta do pravěku

25. - 24. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

BACKSIDES

9. - 8. 02. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Situace 34: Dominik Gajarský

3. - 2. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Já za to nemůžu

20. - 19. 06. 2012 / 17:00 / Vernisáže
DSC Gallery / Praha

Komentovaná prohlídka – Fotografie Lukáše Jasanského a Martina Poláka

4. 12. 2013 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně / Brno

KŘEHKÉ KINO

24. 01. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Industrialismus

7. - 6. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Zářivý měsíc svěží vítr.cz

16. 06. 2012 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

No Comment? Vol. 3

3. - 2. 12. 2013 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Ikony

8. - 7. 12. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Tkalcovna

13. - 12. 02. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

2. 05. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Dvě slepé báby

13. 11. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Filmy Gianfranca Baruchella / uvede Marcus Bergner

10. 11. 2011 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Sinfonia domestica

9. - 8. 01. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Llorenç Barber, Monserrat Palacios: Hlas a zvony a Orloj snivců

28. - 27. 05. 2012 / 17:30 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

Výlet s Fotografem na brněnské výstavy: Jasanský Polák, Funke a Rafani

6. - 5. 11. 2013 / 08:45 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Audio-visual poem for Microna / Performance

14. 08. 2011 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Microna / Praha 4

Komentovaná prohlídka výstavy Jan Bočan

24. - 23. 01. 2013 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Exuvies

18. - 17. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Faltering fearlessly: přednáška Marcuse Bergnera

16. 10. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie FAVU / Brno

Mýtus a metamorfóza

14. - 13. 04. 2011 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Komentovaná prohlídka výstavy Jan Bočan

19. - 18. 01. 2013 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Mutující médium

3. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Zahrada krajiny

18. 03. 2012 23:00 / 23:00 / Přednášky a diskuze
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Fotografie Lukáše Jasanského a Martina Poláka

14. 11. - 13. 10. 2013 / 16:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Luis Camnitzer: Přednáška a debata / Lecture and debate

12. 04. 2011 14:00 / 14:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Josef Bolf & Ondřej Štindl “Mondschein” (výstava + čtení)

9. 11. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

You dont want me You just like the attention

14. - 13. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

Miroslav Melena: Ve službách divadla

28. - 27. 04. 2014 / 15:30 / Vernisáže
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Milan Pitlach

29. 03. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění Ostrava / Ostrava

Fotografie Lukáše Jasanského a Martina Poláka

10. - 9. 10. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

GALERÍA PARÁSITO/…

11. - 10. 04. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Tranzitdisplay / Praha 2

THOMAS OTT – LA GRANDE FAMIGLIA

2. - 1. 11. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Jan Zdvořák

10. 01. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

ODHALENÍ

30. 04. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

micromegas

13. - 12. 03. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie ARS / Brno

Dominik Gajarský – Jan Vytiska : Poprvé a naposled

31. 05. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Nové vize modernosti

6. - 5. 04. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Jan Bočan

13. 12. 2012 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Barevná fotografie

25. 10. 2010 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Triptych Čekárna & nové obrazy

6. - 5. 05. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Montmartre / Praha 1

Cesta viditelna

14. - 13. 03. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Dominik Gajarský: Večer s knihou

23. - 22. 05. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Café Fra / Praha 2

RIETVELD v PRAZE / RIETVELD in PRAGUE

21. - 20. 03. 2011 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Školská 28 / Praha 1

ZÁVISLÍ POZOROVATELÉ

5. - 4. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Dobré místo, dobrý čas

22. - 21. 04. 2014 / 16:00 / Vernisáže
M.odla / Praha 7

Moving site/sight

27. - 26. 02. 2012 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Dominik Gajarský: ALECHIN VS. CAPABLANCA

6. - 5. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×