Markus Selg

VÝSTAVY UMĚLCE

ENDLESS EDGE

Do 3. 06. 2019 18:00
Kvalitář / Praha 1

Indukce

Do 16. 06. 2019 17:30
Galerie TIC / Brno-město

STANDING, HOLDING A WATERLILY / RADEK BROUSIL

25. 04. - 19. 05. 2019
Galerie NoD / Praha 1

Beata Kurucz / Her eyes were green

Do 14. 06. 2019
Galerie SPZ / Praha 1

ORIENTace

Do 25. 05. 2019 18:00
Galerie Arcimboldo / Praha

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

23. 01. - 30. 04. 2019
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Zlatý řez

3. 04. - 4. 05. 2019
Galerie TIC / Brno-město

Gobe line

23. 03. - 16. 05. 2019
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Sluneční město

Do 26. 07. 2019 22:00
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Třináct umělců v 8gallery

20. 02. 2019
8gallery / Praha

Marie Ladrová – Leden – ještě tam budem

9. 02. - 8. 03. 2019
PONAVA / Brno-město

Society of Shame

24. 01. - 24. 03. 2019
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 - 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Markéta Filipová: Skoronekonečný příběh

12. 02. - 10. 03. 2017
Galerie Art Brno / Brno

Lenka Kamínková, Daniela Mikulášková, Bronislava Šnajdrová: Příběhy

3. 03. - 1. 04. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Iveta Bradáčová / Mlýn

5. - 22. 03. 2017
anyArt / Praha 8

Petra Lelláková: Tourisk

9. 03. - 9. 04. 2017
Galerie NF / Ústí nad Labem

Ondřej Doskočil – Magická fotografie

7. - 20. 03. 2017
Galerie 209 / Brno

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Johana Novotná & Laura Trenčanská: If you find yourself block me

20. 03. - 14. 04. 2017
Vitrína Deniska / Olomouc

Jan Poupě – Kinetické pole

21. 03. - 3. 04. 2017
Galerie 209 / Brno

Jan Poupě- Kinetické pole

21. 03. - 3. 04. 2017
Galerie 209 / Brno

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Nejisté domovy

10. 04. - 2. 05. 2017
Xaoxax / Praha

Pavla Tichá — 385 misek

17. - 18. 04. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Filip Kůrka / He was 17 years old when he was sold into slavery

17. 04. - 6. 05. 2017
Kavárna co hledá jméno / Praha

Markéta Filipová – Hlava nás všech

18. 04. - 16. 05. 2017
PONAVA / Brno-město

Richard Loskot: Prázdná

19. 04. - 19. 05. 2017
Vitrína Deniska / Olomouc

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Petra Malinová / MEZI POLI

16. 05. - 3. 06. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

False Majeure / Roy Menachem Markovich [IL]

9. 05. - 7. 06. 2017
Galerie Klubovna / Brno

OSUDY A DÍLO

13. 04. - 29. 10. 2017
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

Markéta Filipová – Na samotě

3. - 24. 05. 2017
Nadveřegalerie / Brno

Grupa Porno – Staff Only

2. - 14. 05. 2017
Galerie 209 / Brno

Michaela Čížková_AMICORUM

5. 05. - 1. 06. 2017
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Martin Kuriš – Dívka s kočkou

10. 05. - 15. 06. 2017
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

13. - 27. 06. 2017
Monomach / Brno

Nejmenší měsíc je červen

31. 05. - 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. - 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Ellen Jilemnická

23. 08. - 20. 09. 2017
Topičův salon / Praha 1

Markus Selg, Yves Scherer: Cupid & Psyche

4. 09. - 20. 10. 2017
SVIT / Praha

Have it good

6. 09. - 14. 10. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Michael Nosek/Symbiont/Eliška

11. 09. - 8. 10. 2017
Galerie Nativ / Praha 6

MILAN HAJDÍK – Signál

5. 09. - 18. 11. 2017
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Ozvěny Tabooku

9. 10. - 11. 11. 2017
Xaoxax / Praha

Richard Loskot: Slepá mapa

12. 10. - 11. 11. 2017
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Tvář znásilnění

19. 10. - 9. 12. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Výstava | Chomová & Šrámek – “Zapomnění”

12. 11. 2017 - 8. 03. 2018
Pracovna / Praha

Karolína Rossí Viktor Takáč – Material Matters

23. 11. - 21. 12. 2017
Nevan Contempo / Praha 3

STUDIO PRÁM 3 ROKY

30. 11. 2017 - 20. 01. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 - 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

Petra Lelláková, Vladimíra Večeřová / Gossip

12. 12. 2017 - 13. 01. 2018
Galerie TIC / Brno-město

Gossip

12. 12. 2017 - 12. 01. 2018
Galerie TIC / Brno-město

PETR NIKL samovolnosti

23. 01. - 1. 02. 2018
8gallery / Praha

11. Cena kritiky za mladou malbu 2018

6. 02. - 4. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Ten, kdo chodí kolem

27. 02. - 1. 04. 2018
MeetFactory / Praha 5

Martin Kuriš: Cesta do Egypta

1. 02. - 17. 03. 2018
Galerie Václava Špály / Praha 1

STAVY A VĚCI

13. 02. - 1. 03. 2018
Galerie AVU / Praha 7

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. - 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAINT JOB / Viltė Bražiūnaitė & Tomas Sinkevičius

27. 02. - 24. 03. 2018
Galerie Klubovna / Brno

OSM

8. 03. - 28. 04. 2018
Trafo Gallery / Praha

Začátek je také konec

5. 03. - 18. 05. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Measuring Earth

5. 03. - 6. 04. 2018
Galerie Mladých / Brno-město

Jan Karpíšek: Obrázky pantáty včelaře

15. 03. - 10. 05. 2018
Nezávislá iniciativa / Brno

Dominik Běhal: DER ARME POET

15. - 30. 03. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Patrik Pelikán – Skluz

11. 04. - 12. 06. 2018
Galerie Mimochodem / Praha

XY 2018: Dominika Koššová: S Valie

18. - 30. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

We are family

19. 04. - 2. 06. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Okno před záclonou

19. 04. - 27. 05. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Systém emocí

10. - 31. 05. 2018
Monomach / Brno

Čára předělu: věnováno Janu Steklíkovi

27. 04. - 24. 05. 2018
Galerie města Blanska / Blansko

Jan Jedlička – Zimní cesta k moři

8. 05. - 16. 06. 2018
Galerie Fotografic / Praha

Patrik Pelikán: Spád

11. 05. - 14. 09. 2018
Galerie Na shledanou / Volyně

Ondřej Vinš — Pěší věc / Věnováno Eratosthenovi z Kyrény

28. 05. - 22. 06. 2018
Fotograf Gallery / Praha

Jak lesy myslí

6. 06. - 13. 10. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

JSME KURÁTORY!

12. 06. - 11. 08. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Scattered Rhymes

24. 07. - 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Jan Karpíšek – Včelí obrazy

12. 09. - 13. 10. 2018
Galerie Alternativa / Jihlava

Jennifer Helia DeFelice: Proveďte volbu

4. - 29. 09. 2018
Galerie Jelení / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. - 25. 10. 2018
Bludný kámen / Opava

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Jaromíra Němcová: START STOP

3. 09. - 2. 10. 2018
Topičův salon / Praha 1

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. - 24. 11. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Nimova Projeckt [HU] – Fluid like a gel

29. 10. - 4. 11. 2018
Galerie 209 / Brno

Comunite Fresca: Monzun

7. 11. 2018 23:00
Galerie Mimochodem / Praha

Umělecká skupina Gravidity / Sub terrein

5. - 26. 12. 2018
Suteren Gallery / Brno

Proč ne?

11. - 30. 12. 2018
Galerie 209 / Brno

Intervence #13: Richard Loskot – Subjektivní encyklopedie

13. 12. 2018 - 9. 03. 2019
Cena Jindřicha Chalupeckého / Liberec

Markéta Filipová – Proč ne?

11. - 16. 12. 2018
Galerie 209 / Brno

Petr Nikl představí v Galerii Kaple náhodné kresby tuší

13. 12. 2018 - 31. 01. 2019
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Prototypy iluze

26. 01. - 16. 02. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Videodoom

4. - 25. 01. 2017
V rámci / Ostrava

SYSTEM OF A DOWN

12. - 19. 12. 2016
Galerie 207 / Praha

Jiří Bouma: Rudiment

8. - 20. 12. 2016
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

JAN SÁGL – OBRAZY Z PODZEMÍ. FILMY 1971-74

6. 12. 2016 - 14. 01. 2017
Galerie AMU / Praha 1

Tomáš Honz / Když jsem šel z plenéru

21. 11. 2016 - 3. 01. 2017
anyArt / Praha 8

Dana Balážová, Marie Štindlová, Markéta Filipová: Vež

22. 11. 2016 - 14. 02. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Funkce a styl

31. 10. - 7. 11. 2016
Galerie 207 / Praha

IN THEIR EYES …

24. 10. - 8. 12. 2016
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jan Karpíšek/ Layer of illusion

9. 10. - 10. 11. 2016
Galerie_U kolen / Tři ocásci / Brno-město

Jan Karpíšek – Layer Of Illusion

9. 10. - 10. 11. 2016
Galerie_U kolen / Tři ocásci / Brno-město

Jan Karpíšek – Layer Of Illusion

9. 10. - 10. 11. 2016
Galerie_U kolen / Tři ocásci / Brno-město

I Love 69 Popgejů: Dnes nepřijdu do práce, jdu na výstavu… šéfe!

26. 09. - 27. 10. 2016
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Lom / Na rozhraní

22. 09. - 9. 10. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Jan Karpíšek: Plevel v Jindřišské

15. 09. - 9. 11. 2016
vegan a raw restaurant Plevel / Praha

Čas oponou trhnul a změněn svět

16. 09. - 8. 10. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

PETR NIKL – PETR KORBELÁŘ / PRO-MĚ-NA

14. 09. - 8. 10. 2016
Galerie Hollar / Praha 1

PIJAVICE

5. 09. - 15. 10. 2016
Galerie Václava Špály / Praha 1

Martin Zemanský – Dvě hlavy, jedno tělo

31. 08. - 26. 09. 2016
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Orbis Pictus Play Zlín: Labyrint světla

18. 05. - 17. 09. 2016
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

I ate Your Make up

22. 05. - 23. 06. 2016
anyArt / Praha 8

Peter Graham – Cosa Vostra

17. 05. - 4. 08. 2016
Bludný kámen / Opava

Markéta Filipová – DĚJINNÉ SEBEVĚDOMÍ

3. 05. - 3. 06. 2016
Galerie Mladých / Brno-město

Artur Magrot – Nebude to trvat dlouho

12. 04. - 18. 06. 2016
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Filip Turek, Stanislav Zámečník: Die ewige Kurve

16. 03. - 7. 04. 2016
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Na půl: Adéla Lustigová a Jan Heres

29. 02. - 30. 03. 2016
Galerie Via Art / Praha 2

Martin Krajc: Ikony

7. 02. - 1. 03. 2016
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Proudění

17. 02. - 2. 04. 2016
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Podoby JK

22. 01. - 17. 03. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Richard Loskot – Budoucnost způsobuje minulost Int

12. 01. - 9. 02. 2016
Galerie OFF/FORMAT / Brno

ArtBio: Peter Graham a hosté, Viktorie Valocká a Radim Kolář

15. 01. - 11. 02. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Daniela Mikulášková / ROMÁN

15. 01. - 27. 02. 2016
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Pan prezident

11. 01. - 7. 02. 2016
Galerie Umakart Brno / Brno

Sudetská rapsodie

9. 12. 2015 - 19. 01. 2016
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jan Poupě / MNOŽINA POHLEDŮ

7. 12. 2015 - 20. 01. 2016
Fait Gallery Preview / Brno

VERNISÁŽ_7. VÝSTAVNÍ BLOK

7. 12. 2015 - 7. 01. 2016
Galerie TIC / Brno-město

PAF 2015: SAMSON KAMBALU (MW/GB) – NESNESITELNÁ LEHKOST NYAU CINEMA

3. 12. 2015 - 10. 01. 2016
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

ĎAKUJEM / DĚKUJI / THANKS…

8. - 29. 12. 2015
Kontext / Jihlava

COLLAPSING SCULPTURE

8. 12. 2015 - 29. 01. 2016
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

Jan Jedlička – Světlotisky, mezzotinty a pigmenty

2. 12. 2015 - 23. 01. 2016
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Honza Sakař: Tiché portréty

30. 11. 2015 - 1. 02. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

Petra Lelláková a Vladimíra Večeřová: Na panel

19. 11. - 3. 12. 2015
Galerie Panel / Praha

ONDŘEJ VINŠ: TOTEŽ, ALE JINAK

31. 10. - 5. 12. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Více než tři kilogramy mořské soli

8. 09. - 13. 10. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

Jaroslav Vančát – Metastruktury

2. 09. - 3. 10. 2015
Interaktivní galerie Becherova vila / Karlovy Vary

Jan Poupě: MATHERIA

15. 07. - 29. 08. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Lucie Nováčková: NENAMALUJEŠ, CO JSI NENAŠLA/move the place

22. 06. - 4. 07. 2015
Altán Klamovka / Praha 5

Richard Loskot: Druhotná příroda (instalace, záznamy realizací)

18. 06. - 30. 08. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 4

Libor Krejcar – Skelety ve zdi, torza paměti

5. 05. - 11. 06. 2015
Art Space NOV / Pardubice

Markéta Filipová: Bonanza

29. 04. 2015 17:00
SOLO offspace / Brno

Alena Kučerová – POSTUP

20. 04. - 14. 05. 2015
Topičův salon / Praha 1

Ivana Hejduková Místo, kde pravěký člověk hrál na hudební nástroj

25. 03. - 16. 05. 2015
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Anna Hulačová a Viktor Takáč: Černé světlo

5. 03. - 3. 04. 2015
Fotograf Gallery / Praha

Martin Krajc – Odrazy druhého světa

7. 02. - 16. 05. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Martin Kuriš – Děti

7. 02. - 16. 05. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Laurent Dupont a Lucy McKenzie – Paintings

20. 02. - 3. 04. 2015
SVIT / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Filip Turek: Díry v abstrakci a jiné příběhy

11. 02. - 15. 03. 2015
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

STILL LIFE RECURRING – APPRENTICE/MASTER PROJECT

5. - 21. 02. 2015
Galerie AMU / Praha 1

IDYLA

15. 12. 2014 - 26. 01. 2015
Kontext / Jihlava

Jan Poupě: Solaris

17. 12. 2014 - 19. 01. 2015
Galerie kritiků / Praha 1

Viktor Takáč: Možná už se to stalo

3. 12. 2014 - 4. 01. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Metaplay, Praha – Tokyo (česká část)

21. 11. - 13. 12. 2014
Galerie kritiků / Praha 1

Lenka Vítková a Ondřej Vinš: Sobota

29. 11. 2014 - 31. 01. 2015
galerie sam83 / Česká Bříza

Federico Solmi – Čínská demokracie a poslední den na Zemi

27. 11. 2014 - 9. 01. 2015
Galerie Vernon / Praha 5

Tíha

16. 11. - 13. 12. 2014
Galerie Umakart Brno / Brno

JAN SÁGL: Deset stran jedné mince

6. 11. 2014 - 17. 01. 2015
Leica Gallery Prague / Praha 1

Martin Kuriš – Lola

5. 11. 2014 - 17. 01. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Chléb, hry a umění

24. 10. 2014 - 15. 01. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Petr Nikl – Švábení / Průběžné broučí práce

9. 10. 2014 - 10. 01. 2015
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Martin Froulík: Výlet do hor

4. 10. - 21. 11. 2014
galerie sam83 / Česká Bříza

LONE RANGERS / OBRAZY ČESKÉ POSTMODERNY

30. 09. - 5. 12. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

Časoprostorová mřížka

1. - 30. 10. 2014
ETC. Galerie / Praha 2

Renata Machýčková: no rain, no flowers

29. 09. - 25. 10. 2014
Galerie Jekor / Praha

ZDENĚK TRS & ALŽBĚTA JOSEFY – I Love Lucy

18. 09. - 16. 11. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Eliška Kyselková, Katarína Támová – Homage To Monica Cook

10. 09. - 14. 10. 2014
Galerie Fotografic / Praha

Jiří Mikeska: Letem světem / Ivana Hejduková: Místo, kde pravěký člověk hrál na hudební nástroj

4. 09. - 15. 10. 2014
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Františka Lachmanová: Vážně typický!

1. 09. - 11. 10. 2014
Galerie Mimochodem / Praha

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22. - 30. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. - 6. 09. 2014
Karlin Studios / Praha 8

22:22 2

17. 06. - 18. 07. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

Richard Loskot: Kolemjdoucí

16. 06. - 14. 07. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

KAMERA

15. 05. - 12. 06. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

STŘEPY MODERNITY

4. 11. - 5. 12. 2013
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

Kudy vede cesta ven?

27. 09. - 10. 11. 2012
Nitrianska galéria / Nitra

w o r k i n a s p a c e

6. - 22. 10. 2010
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

FAKT / FIKCIA

11. 12. 2013 - 30. 01. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Neklidná krása

24. 10. 2013 - 1. 02. 2014
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha 1

Tajemství Pavly Aubrechtové, Kabinet Vladimíra Gebauera

2. 11. 2011 - 31. 01. 2012
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Pavla Tichá: Miska

11. 07. - 3. 08. 2013
Galerie 35m2 / Praha 3

Ženské závislosti

23. 02. - 23. 03. 2011
Klub V. Kolona / Praha 8

Richard Loskot – Expozice

7. 05. - 4. 06. 2014
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. - 23. 11. 2013
Karlin Studios / Praha 8

MLADÉ HVĚZDY / YOUNG STARS

15. 09. - 8. 12. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Čtveřice

13. 12. 2013 - 14. 01. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

Jan Paul: Světlo, které nevrhá stín (2004 – 2013)

16. 10. - 15. 11. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Kamila Zemková / Pavla Tichá

22. 09. - 19. 10. 2011
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

KURZ PROXEMICKÉHO TANCE

4. - 20. 11. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Richard Loskot: 30 vteřin

3. - 29. 06. 2013
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Motýlí efekt

10. 02. - 3. 03. 2011
Café 09 / Brno

Viditelné spektrum

16. - 29. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Šibeničák jelen, žebrák lišák

29. 10. - 12. 11. 2013
Galerie Umakart Brno / Brno

Tadamův rádce – Aneb důmyslný průvodce falešným územím*

10. 09. - 20. 10. 2012
MeetFactory / Praha 5

Svět bez místa

9. 09. - 22. 10. 2010
Galerie Kabinet T. / Zlín

V noci nejsou strážní andělé, je spánek

2. 12. 2013 - 5. 01. 2014
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

JAN ŠAFRÁNEK / Na cestě

2. 10. - 30. 11. 2013
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Umění se včelami

11. 09. - 12. 10. 2011
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Milli Janatková: obrazy a grafika

19. 12. 2013 - 1. 02. 2014
galerie a café Ve Věži / Hodonín

Já je někdo jiný

6. - 22. 06. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

V dětství se mi nic zlého nestalo

12. 03. - 6. 04. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

AL WEAT 812 – DEAD WEAT

24. 10. - 26. 11. 2013
Šaufenstr / Brno

Technologia materialis et perceptualis

28. 06. - 26. 07. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Pieta

30. 08. - 14. 09. 2010
SVIT / Praha

V divočině

13. 12. 2013 - 8. 01. 2014
Výtvarný ateliér Malování a kreslení / Praha 2

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. - 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

Rabi Mroué

9. 06. - 13. 08. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

Nič sa nedeje

13. 11. - 12. 12. 2013
Galerie Prokopka / Praha 3

MAGDALENA JETELOVÁ: (DES) ORIENTATION? / Projekty z let 1982–2013

30. 05. - 28. 12. 2013
Muzeum moderního umění / Brno - střed

Diplopie

12. 01. - 10. 02. 2011
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Angry Pacifist

6. - 25. 02. 2014
Kvalitář / Praha 1

Pomalé obrazy

15. 10. - 15. 11. 2013
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň-město

Jana Farmanová: Váha beztíže

18. 04. - 26. 05. 2012
Galerie Vernon / Praha 5

Pražské léto

27. 11. 2013 - 4. 01. 2014
Galerie Václava Špály / Praha 1

MEMENTO NATURAE

2. - 3. 08. 2013
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

výstava RABIH MROUÉ prodloužena do 14.8.

8. 06. - 13. 08. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

Detail místa, kde pravěký člověk hrál na hudební nástroj

5. - 16. 11. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

Richard Loskot: Neskutečnost

25. 04. - 6. 06. 2013
Galerie Laboratorio / Praha 7

Po ránu ano

9. 12. 2010 - 1. 01. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

MARTIN KRAJC / TŘIKRÁT A DOST

5. 02. - 7. 03. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

KONFERENCE

24. 10. - 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Trofeje

3. - 28. 04. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Filip Lang

24. - 25. 12. 2013
Galerie Garáž / Zlín

Theremin workshop

22. - 26. 08. 2013
HAMU Hudební a taneční fakulta AMU / Praha 1

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Patrik Pelikán: Penetrace

7. - 30. 11. 2013
Galerie 35m2 / Praha 3

Vikýře PLAY

28. - 27. 03. 2013
Malostranská beseda / Praha 1

Distance zkreslena

30. 11. - 17. 12. 2010
Vane Gallery / Newcastle upon Tyne, UK

TIMO / VŠECHNO BUDE. NEBOJ. LET‘S WAIT.

14. 01. - 18. 02. 2014
Galerie OFF/FORMAT / Brno

TRIENÁLE VALMEZ 2013 / CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

31. 10. - 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Richard Loskot – Záznamy přítomnosti

7. 03. - 15. 04. 2012
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Dostaneš, co uneseš

24. 11. 2013 - 4. 01. 2014
Nau Gallery / Praha 3

Eliška Kyselková

10. 06. - 30. 08. 2013
Galerie Polagraph / Praha 3

V praci, doma, venku

3. 06. - 21. 05. 2011
A.M. 180 / Praha 2

Geert Goiris & Viktor Kopasz: Mrtvý jazyk

7. 11. - 21. 12. 2013
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Tkalcovna

13. 02. - 4. 03. 2013
Galerie Umakart Brno / Brno

“Ve mně”

9. - 20. 11. 2010
Galerie Nová síň / Praha 1

Petr Nikl/ Lidé z Manhattanu

23. 01. - 12. 03. 2014
Fait Gallery MEM / Brno

Ludmila Jandová: Malba na papíře 1961 – 69

19. 10. - 23. 11. 2013
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

Richard Loskot / Jednoduchá věc

29. 03. - 29. 04. 2012
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Andreas Wegner / Cabinet

19. 11. 2013 - 4. 01. 2014
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Gerald Scarfe, Pink Floyd v Praze!

23. 07. - 12. 10. 2013
Museum Kampa / Praha 1

skupina OBR.

16. 05. - 14. 06. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Prasata a (nebo) lidé

4. 11. - 1. 12. 2013
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2012

24. 10. - 8. 12. 2012
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Play

4. 11. 2010 - 31. 01. 2011
Výstavní síň Mánes / Praha 1

Martin Froulík: Lesní barok

15. 01. - 4. 03. 2014
Galerie města Třince / Třinec

Stanislav Podhrázský: Neklidná krása

24. 10. 2013 15:00
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha 1

Vlčice noci

9. - 8. 02. 2012
Galerie Alternativa / Jihlava

Zrnko popelu

10. 07. - 9. 09. 2013
de-sign / Praha 7

DVĚ SLUNCE

21. 03. - 14. 06. 2011
Spejs / Praha 2

Twins / Upgrade

6. - 23. 10. 2010
M.odla / Praha 7

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 - 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Habitus

7. 11. - 21. 12. 2013
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

BÍLÁ JE, KDYŽ

1. - 17. 02. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Ocenění letošního ročníku Trienále Valmez 2013 bylo předáno.

31. 10. - 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Dech Tradice

16. - 31. 07. 2013
Galerie Jelení / Praha

Stroje bez příčiny

23. 03. - 14. 04. 2011
MeetFactory / Praha 5

Richard Loskot: DVEŘE JINAM

21. 05. - 9. 06. 2014
Galerie NF / Ústí nad Labem

Tváře ohně

7. 11. - 7. 12. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

Markus Selg: Still Lifes

27. 10. - 24. 11. 2012
SVIT / Praha

NAVARANA

21. 10. - 11. 12. 2010
Galerie České pojišťovny / Praha 1

Zkažená radost

11. - 19. 12. 2013
Galerie 209 / Brno

Petr Nikl: Hra o čas

12. 12. 2013 - 22. 03. 2014
GHMP, Městská knihovna, 2. patro / Praha

Návrh na změnu partitury

1. - 28. 11. 2011
Školská 28 / Praha 1

FOX – LIFE IS ART

30. 06. - 29. 08. 2013
Fox Gallery / Praha

Ráda se znejišťuji chůzí po sněhu

22. - 16. 04. 2011
Altán Klamovka / Praha 5

AKCE UMĚLCE

ENDLESS EDGE

14. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Indukce

15. 05. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Diskuze o umění

15. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

STANDING, HOLDING A WATERLILY / RADEK BROUSIL

24. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Beata Kurucz / Her eyes were green

1. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

ORIENTace

17. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Černý + Ladrová provázejí výstavou a ateliéry

28. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

22. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Zlatý řez

2. 04. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

INTERIÉR V EXTERIÉRU – KŘEST VEŘEJNÉHO OBÝVÁKU

18. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Gobe line

23. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

JAN ŠRÁMEK – SEVEROČESKÝ KRAJ

5. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Sluneční město

5. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Marie Ladrová – Leden – ještě tam budem

9. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Mirka Svorová: In My Mind In My Head | Prezentace

27. 02. 2019 / 00:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Society of Shame

24. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Dílna smaltování s malířkou Markétou Filipovou

16. 12. 2018 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie města Blanska / Blansko

Petr Písařík: Peacemaker

6. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Když máš práci, máš všechno

2. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Monomach / Brno

Living Room Art Space: Daniel Vlček / VR performance / ba:zel

7. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio ALTA / Praha

Markéta Filipová: Skoronekonečný příběh

13. 02. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Jak malovat v plenéru

25. 03. 2017 12:00 / 12:00 / Workshopy
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Lenka Kamínková, Daniela Mikulášková, Bronislava Šnajdrová: Příběhy

4. 03. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Zvláštní okolnosti / křest knihy + FaVU BAT Night 01

1. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Iveta Bradáčová / Mlýn

6. 03. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

Petra Lelláková: Tourisk

9. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Ondřej Doskočil – Magická fotografie

8. 03. 2017 16:35 / 16:35 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Johana Novotná — Youu

17. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Jan Poupě – Kinetické pole

22. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Jan Poupě- Kinetické pole

22. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Systémová estetika a nový materialismus

27. 04. 2017 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

10. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

20. 05. 2017 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Abstrakce, kalkulace a spekulace

25. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

31. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Vernisážový den v Domě umění a Domě pánů z Kunštátu

18. 04. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Pavla Tichá — 385 misek

17. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Filip Kůrka / He was 17 years old when he was sold into slavery

20. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna co hledá jméno / Praha

Markéta Filipová – Hlava nás všech

19. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Richard Loskot: Prázdná

20. 04. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Petra Malinová / MEZI POLI

16. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

KINO Rudolfinum: Cesta do fantazie (2001)

17. 05. 2017 14:15 / 14:15 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Weizmannův dům od Ericha Mendelsohna Přednáška Iconic Houses 2017 – architektka Tal Eyal

12. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Vila Tugendhat / Brno

False Majeure / Roy Menachem Markovich [IL]

10. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Markéta Filipová – Na samotě

4. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nadveřegalerie / Brno

Grupa Porno – Staff Only

3. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Michela Čížková_AMICORUM

6. 05. 2017 15:05 / 15:05 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Martin Kuriš – Dívka s kočkou

10. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

14. 06. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Monomach / Brno

Johana Novotná // When she arrived, she was an hour late and already crystallized.

1. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Pragovka Art Summer Opening One

1. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nejmenší měsíc je červen

1. 06. 2017 16:20 / 16:20 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Vladimíra Večeřová, Petra Lelláková – No More Genital Nudity in the Visual Arts

29. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

GR Summer Events: Petr Nikl a Ondřej Smeykal, Líheň

23. 08. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Vlněný kabát a sukně (pro ansámbl)

23. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Komentovaná prohlídka Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

21. 07. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Akční dny Mothers Artlovers v INI PROSTOR

28. - 29. 07. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2017

21. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže

Ellen Jilemnická

23. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Markus Selg, Yves Scherer: Cupid & Psyche

2. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Have it good

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Michael Nosek/Symbiont/Eliška

12. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Nativ / Praha 6

MILAN HAJDÍK – Signál

6. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Ozvěny Tabooku

10. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Richard Loskot: Slepá mapa

13. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Komentovaná prohlídka výstavy Milana Hajdíka

25. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Tvář znásilnění

19. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nechte to Zemi

25. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Vernisáž | Chomová & Šrámek – “Zapomnění”

13. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Diskuze s finalisty Ceny Jindřicha Chalupeckého 2017

15. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Karolína Rossí Viktor Takáč – Material Matters

23. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

STUDIO PRÁM 3 ROKY vernisáž

30. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Fragmentovaná sorela. Brněnská dynamika procesu výstavby padesátých let.

14. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Paměť: Vojtěch Skácel

25. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

Paměť: Vojtěch Skácel

24. 12. 2017 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

3 ROKY – Open Studios

9. 12. 2017 16:57 / 16:57 / Ostatní akce
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Gossip

12. 12. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

3 ROKY open studios & dernisáž

19. 01. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Petr Nikl

23. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

Výstava finalistů a vyhlášení vítězů 11. Ceny kritiky za mladou malbu 2018

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie kritiků / Praha 1

Martin Kuriš: Cesta do Egypta

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

STAVY A VĚCI

13. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Andrea Vatulíková – Symposium “BOD NULA” // Předvýrazový, předznakový tanec energií

22. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Industra Art / Brno-město

Jan Merta / Radek Brousil & Peter Puklus / Tania Nikulina

21. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Vernisáže + Open Studios

27. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

PAINT JOB / Viltė Bražiūnaitė & Tomas Sinkevičius

28. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

OSM

8. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Začátek je také konec/ Filip Cenek, Viktor Takáč, Martin Ježek, Zdeněk Ryneš, Ivana Rynešová

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Measuring Earth/ Ondřej Doskočil, Alexandr Martsynyuk, Philipp Kolychev

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Jan Karpíšek: Obrázky pantáty včelaře

15. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Brno

Dominik Běhal: DER ARME POET

14. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Situace 73 Kateřina Konarovská: Čekárna

28. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Patrik Pelikán – Skluz

11. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

XY 2018: Dominika Koššová: S Valie

19. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Jana Farmanová: We are family

19. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Okno před záclonou

19. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Systém emocí

10. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Jan Jedlička – Zimní cesta k moři

8. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Art Bazaar na Pragovce

20. 05. 2018 08:30 / 08:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Patrik Pelikán: Spád

12. 05. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Na shledanou / Volyně

Ondřej Vinš — Pěší věc / Věnováno Eratosthenovi z Kyrény

28. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Jak lesy myslí

7. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

ART WEEK Liberec 2018

16. 06. 2018 13:30 / 13:30 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

ART WEEK Liberec 2018

16. - 22. 06. 2018 / 11:00 / Ostatní akce
Art Week Liberec / Liberec

Scattered Rhymes

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Jan Karpíšek – Včelí obrazy

13. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Jennifer Helia DeFelice: Proveďte volbu

4. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Jaromíra Němcová: START STOP

3. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Jennifer Helia de Felice / Performance history

11. 10. 2018 08:00 / 08:00 / Přednášky a diskuze
Pragovka Art District / Praha

Nimova Projeckt [HU] – Fluid like a gel

30. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Comunite Fresca: Monzun

8. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha 1

Šárka Růžičková Zadáková // Volání

19. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Comunite Fresca

26. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Umělecká skupina Gravidity / Sub terrein

6. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Suteren Gallery / Brno

Markéta Filipová: Proč ne?

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Intervence #13: Richard Loskot – Subjektivní encyklopedie

13. 12. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Cena Jindřicha Chalupeckého / Liberec

Markéta Filipová – Proč ne?

12. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Petr Nikl představí v Galerii Kaple náhodné kresby tuší

14. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Prototypy iluze

26. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Videodoom

5. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
V rámci / Ostrava

SYSTEM OF A DOWN

13. 12. 2016 16:10 / 16:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

SYSTEM OF A DOWN

12. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Jiří Bouma: Rudiment

8. 12. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Pražský fantastický realismus

29. 11. - 17. 12. 2016 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

JAN SÁGL – OBRAZY Z PODZEMÍ. FILMY 1971-74

6. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Tomáš Honz / Když jsem šel z plenéru

22. 11. 2016 16:30 / 16:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

Dana Balážová, Marie Štindlová, Markéta Filipová: Vež

23. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Funkce a styl

1. 11. 2016 15:10 / 15:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Funkce a styl

31. 10. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Jan Karpíšek/ Layer of illusion

10. 10. 2016 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie_U kolen / Tři ocásci / Brno-město

Jan Poupě, Petr Gruber: LOM/ NA ROZHRANÍ

5. 10. 2016 14:30 / 14:30 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

I Love 69 Popgejů: Dnes nepřijdu do práce, jdu na výstavu… šéfe!

27. 09. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Lom / Na rozhraní

21. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Jan Karpíšek: Plevel v Jindřišské

15. 09. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
vegan a raw restaurant Plevel / Praha

PETR NIKL – PETR KORBELÁŘ / PRO-MĚ-NA

14. 09. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Hollar / Praha 1

Martin Zemanský – Dvě hlavy, jedno tělo

1. 09. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Jan Karpíšek, Ondřej Maleček: Tryzna za rostliny

27. 08. 2016 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Na shledanou / Volyně

4 Okna | Ultimátní kompost

11. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

I ate Your Make up

24. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

Artur Magrot: Nebude to trvat dlouho

24. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Peter Graham – Cosa Vostra

18. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Nepředmětně holka mysli! v Mlýnské kavárně

23. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

35. ČIN Galerie Garáž Zlín: dvě performance

20. 05. 2016 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

Markéta Filipová – DĚJINNÉ SEBEVĚDOMÍ

3. 05. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Artur Magrot – Nebude to trvat dlouho

12. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

YOU CAN’T FIND ME I THINK YOU NEED A GOOGLE MAP

31. 03. 2016 17:19 / 17:19 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Filip Turek, Stanislav Zámečník: Die ewige Kurve

16. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Na půl: Adéla Lustigová a Jan Heres

29. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Via Art / Praha 2

Petr Nikl – Švábí arabesky

26. 02. 2016 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Divadlo Archa / Praha 1

Martin Krajc: Ikony

8. 02. 2016 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Proudění

18. 02. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Podoby JK

23. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Richard Loskot – Budoucnost způsobuje minulost

13. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

ArtBio: Peter Graham a hosté, Viktorie Valocká a Radim Kolář

16. 01. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Daniela Mikulášková / ROMÁN

16. 01. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Pan prezident

12. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Stratokapr vol. 2 // feat. Lucie Vítková

22. 12. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Prototyp / Praha 2

Komentovaná prohlídka s autorkou

15. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

Sudetská rapsodie

9. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jan Poupě / MNOŽINA POHLEDŮ

8. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery Preview / Brno

VERNISÁŽ_7. VÝSTAVNÍ BLOK

8. 12. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

PAF 2015: SAMSON KAMBALU (MW/GB) – NESNESITELNÁ LEHKOST NYAU CINEMA

3. 12. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

ĎAKUJEM / DĚKUJI / THANKS…

8. 11. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Kontext / Jihlava

COLLAPSING SCULPTURE

8. 12. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

Karel Thein: Čára a původ malířství

30. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Jan Jedlička – Světlotisky, mezzotinty a pigmenty

2. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Honza Sakař: Tiché portréty

1. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Petra Lelláková a Vladimíra Večeřová: Na panel

19. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

ONDŘEJ VINŠ: TOTEŽ, ALE JINAK

31. 10. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

35m2 // JUBILEJNÍ 100tá VÝSTAVA // Marie Ladrová a Ondřej Vavrečka / Cekli….

8. 10. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

4 Okna | Stočené vlajky – Viktor Takáč

25. 09. 2015 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Lucie Vítková a Max Bogner: Haiku zvuk-pohyb

21. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Jaroslav Vančát – Metastruktury

3. 09. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Interaktivní galerie Becherova vila / Karlovy Vary

Komentovaná prohlídka Václav Magid: Autonomie

19. 07. 2015 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
PLATO Ostrava / Ostrava

Komentovaná prohlídka Stano Filko: 5.D.

18. 07. 2015 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
PLATO Ostrava / Ostrava

Moc a bezmoc obrazů

16. 07. 2015 14:00 / 14:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Jan Poupě: MATHERIA

16. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

VERNISSAGE/SCREENING/OPEN STUDIOS/PERFORMANCE

9. 07. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Lucie Nováčková: NENAMALUJEŠ, CO JSI NENAŠLA/move the place

23. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Richard Loskot: Druhotná příroda (instalace, záznamy realizací)

18. 06. 2015 14:30 / 14:30 / Vernisáže
Archiv výtvarného umění / Praha 4

Petr Nikl / Dojmy z Nového světa

10. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Proti všem čili Institucionální nevědomí

2. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Hanba nebýt (otázky profesního působení na umělecké scéně)

11. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

Videogram 48 – Filip Turek

13. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně / Brno

Formall Street Art

29. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Alena Kučerová – POSTUP

20. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Strings attached / Annegret Heinl, Jan Steklík a Hans w. Koch

18. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Daniela Mikulášková – Hora mi byla Horou

13. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

alžběta Josefy / jazyk se opírá o patro

9. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha 7

Filip Lang: Ostrovy (malířský cyklus)

10. - 17. 04. 2015 / 22:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

Dana Balážová & Jakub Kovařík: Krátký barevný záblesk nad vodou se strmými břehy

31. 03. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Ivana Hejduková Místo, kde pravěký člověk hrál na hudební nástroj

26. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Výtěr (Vý+Ter = VSZ)

11. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Anna Hulačová a Viktor Takáč: Černé světlo

5. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Laurent Dupont a Lucy McKenzie – Paintings

20. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Petr Nikl: Výchovný koncert

14. 02. 2015 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Divadlo Archa / Praha 1

Petr Nikl: Výchovný koncert

13. 02. 2015 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Divadlo Archa / Praha 1

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Filip Turek: Díry v abstrakci a jiné příběhy

10. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Art Brunch #2

25. 01. 2015 10:00 / 10:00 / Komentované prohlídky
Kvalitář / Praha 1

Beseda s Janem Poupětem

20. 01. 2015 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Galerie kritiků / Praha 1

STILL LIFE RECURRING – APPRENTICE/MASTER PROJECT

5. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Iveta Bradáčová: IDYLA

16. 12. 2014 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Kontext / Jihlava

Jan Poupě: Solaris

18. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

paf 2014: Viktor Takáč & Petr Krátký: Kdyby se to právě dělo

4. 12. 2014 21:00 / 21:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Viktor Takáč: Možná už se to stalo

4. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Jan Ságl: Přistižen a chycen

8. 12. 2014 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

DRUHOTVARY 4 – Interpretace partitur Leoše Janáčka

27. 11. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Památník Leoše Janáčka / Brno

Klára Hobza – Se zápalem k momentům levitace

24. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Lenka Vítková a Ondřej Vinš: Sobota

29. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Eugen Brikcius – Sluneční hodiny

27. 11. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Federico Solmi – Čínská demokracie a poslední den na Zemi

28. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vernon / Praha 5

Tíha

17. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Beseda s JIŘÍM PŘIBÁNĚM, JANEM SÁGLEM a LENKOU BUČILOVOU

15. 11. 2014 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

Richard Loskot – Situace 54

4. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

The Garden Cycle: Filip Lang

1. 11. 2014 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Garáž / Kvítkovice

The Garden Cycle: Filip Lang

31. 10. 2014 23:00 / 23:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Kvítkovice

Martin Kuriš – Lola

6. 11. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

KOENIGSMARKOVÉ – Alena Koenigsmarková, Josef Koenigsmark, Alex Koenigsmark. Čtení a vzpomínky

12. 11. 2014 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Chléb, hry a umění

25. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Petr Nikl – Švábení / Průběžné broučí práce

9. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Martin Froulík: Výlet do hor

4. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

LONE RANGERS / OBRAZY ČESKÉ POSTMODERNY

30. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Časoprostorová mřížka

1. 10. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Renata Machýčková: no rain, no flowers

30. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jekor / Praha

Richard Loskot: Čas drží vše pohromadě

3. 10. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Fotograf Festival / Praha

ZDENĚK TRS & ALŽBĚTA JOSEFY – I Love Lucy

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Eliška Kyselková, Katarína Támová – Homage To Monica Cook

11. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Jiří Mikeska: Letem světem / Ivana Hejduková: Místo, kde pravěký člověk hrál na hudební nástroj

4. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Františka Lachmanová: Vážně typický!

1. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Jan Smutný- autorské čtení

27. 08. 2014 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Take me with you. All that means to you.

5. 08. 2014 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Jihlava

Richard Loskot: Kolemjdoucí

17. 06. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Doug van Nort – Elektroakustická volná improvizace

9. 06. 2014 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

Richard Loskot – Moje oko

13. - 12. 05. 2014 / 18:30 / Ostatní akce
Bio Oko / Praha 7

Šibeničák jelen, žebrák lišák

30. - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

BÍLÁ JE, KDYŽ

1. 02. - 31. 01. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

FAKT / FIKCIA

11. 12. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Dech Tradice

16. - 15. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Detail místa, kde pravěký člověk hrál na hudební nástroj

5. - 4. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2012

25. - 24. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

NAVARANA

21. - 20. 10. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Galerie České pojišťovny / Praha 1

Richard Loskot: Působení neviditelného

13. - 12. 05. 2014 / 14:00 / Ostatní akce
Planetárium Praha / Praha

CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

30. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Obraz reagující na upálení Jana Palacha: PRAŽSKÁ PIETA Aleny Koenigsmarkové (1969)

4. - 3. 01. 2012 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Čtveřice

13. - 12. 12. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Pavla Tichá: Miska

11. - 10. 07. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Patrik Pelikán: Penetrace

7. - 6. 11. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

„Oživit a ozvláštnit.“ Výtvarné umění v prostoru brněnských sídlišť

14. 11. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Archiv MUNI / Brno

Markus Selg hovoří o akademii ISOTROP

22. - 21. 09. 2010 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Richard Loskot – Expozice

7. - 6. 05. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

30. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Fotografie po recesi. Poznámka k abstraktní fotografii.

29. - 28. 04. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Fotograf Gallery / Praha

V noci nejsou strážní andělé, je spánek

3. - 2. 12. 2013 / 17:30 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Richard Loskot: 30 vteřin

3. - 2. 06. 2013 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Mutující médium

3. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Geert Goiris & Viktor Kopasz: Mrtvý jazyk

7. - 6. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Komentovaná prohlídka s Petrem Niklem

16. 10. 2012 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Adam Gallery / Brno

Pieta

30. - 29. 08. 2010 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

KURZ VŠEOBECNÉHO PLÁNOVÁNÍ

30. - 29. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Školská 28 / Praha 1

AL WEAT 812 – DEAD WEAT

24. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Šaufenstr / Brno

Stroje bez příčiny

24. - 23. 03. 2011 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Andreas Wegner / Cabinet

19. - 18. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Já je někdo jiný

7. - 6. 06. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Káčovaná

19. 02. 2011 11:00 / 11:00 / Workshopy
CZECHDESIGN / Praha 1

Prasata a (nebo) lidé

4. 11. 2013 23:00 / 23:00 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Kudy vede cesta ven?

27. - 26. 09. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Nitrianska galéria / Nitra

Viditelné spektrum

16. 04. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Ludmila Jandová: Malba na papíře 1961 – 69

19. 10. 2013 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

Ráda se znejišťuji chůzí po sněhu

22. - 21. 03. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Petr Nikl: Já jsem tvůj zajíc

8. 06. 2013 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Divadlo Archa / Praha 1

Diplopie

13. - 12. 01. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Tereza Nováková představí Martina Marka / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

10. - 9. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

MLADÉ HVĚZDY / YOUNG STARS

15. 09. 2012 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

V dětství se mi nic zlého nestalo

13. - 12. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Jan Paul: Světlo, které nevrhá stín (2004 – 2013)

16. - 15. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Oční kuchař

23. - 22. 03. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Centrum současného umění DOX / Praha 7

MAGDALENA JETELOVÁ: (DES) ORIENTATION? / Projekty z let 1982–2013 / Projects from 1982–2013

29. 05. 2013 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Po ránu ano

9. - 8. 12. 2010 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Tváře ohně

8. - 7. 11. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Montmartre / Praha 1

Rabih Mroué: Rozpixelovaná revoluce

29. 08. 2012 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

MARTIN KRAJC / TŘIKRÁT A DOST

5. - 4. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

PROMÍTÁNÍ UNDERGROUNDOVÝCH FILMŮ JANA SÁGLA

11. 12. 2013 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Ženské závislosti

23. 02. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Klub V. Kolona / Praha 8

Jakub Hauser uvádí Annu Kryvenko / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

13. - 12. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Richard Loskot: Neskutečnost

25. 04. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Laboratorio / Praha 7

Distance zkreslena

30. 11. 2010 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Vane Gallery / Newcastle upon Tyne, UK

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Vernon Talk s Janou Farmanovou

22. 05. 2012 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
Galerie Vernon / Praha 5

TIMO / VŠECHNO BUDE. NEBOJ. LET‘S WAIT.

15. - 14. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

KDYŽ SE OPAKOVÁNÍ STANE FORMOU

16. 10. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Barbora Vejsadová uvádí Kristýnu Plíhalovou / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

12. - 11. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Tkalcovna

13. - 12. 02. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Tomáš Vtípil a Max Bilitza – ČR/GER

18. - 17. 12. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
Výstavní síň Mánes / Praha 1

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Umělecké spolky – vyhynulý druh?

17. 04. 2012 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Petr Nikl/ Lidé z Manhattanu

23. - 22. 01. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery MEM / Brno

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nekázanka / Praha 5

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Milli Janatková: obrazy a grafika

19. 12. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
galerie a café Ve Věži / Hodonín

MÉDIUM:VÝSTAVA 1. Díl: NOVÉ KONCEPTY VE VYSTAVOVÁNÍ ARCHITEKTURY

7. 12. 2012 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
4AM Fórum pro architekturu a média / Brno

Večer dokumentárního filmu a diskuze s Bernardem Šafaříkem II.

14. - 13. 12. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
Výstavní síň Mánes / Praha 1

Richard Loskot: DVEŘE JINAM

21. - 20. 05. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

STŘEPY MODERNITY

5. - 4. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

Trofeje

3. - 2. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Martin Froulík: Lesní barok

16. - 15. 01. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Miloš Tomič: Đubroteka

24. 10. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

4 OKNA | Obecný moment | Kde to vlastně žijem?

8. - 7. 11. 2013 / 17:00 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

MLADÉ HVĚZDY

8. 12. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Příběh o Jonášovi

12. - 11. 12. 2010 / 14:00 / Ostatní akce
Výstavní síň Mánes / Praha 1

KAMERA

16. - 15. 05. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

REALITA JE TVÁRNÁ

30. - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Richard Loskot / Jednoduchá věc

28. 03. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Zkažená radost

11. 12. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

MEMENTO NATURAE

2. - 1. 08. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Nič sa nedeje

13. 11. 2013 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Vodní tance

27. 10. 2012 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Adam Gallery / Brno

Rybaření na Manhattanu – ČR

10. 12. 2010 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
Výstavní síň Mánes / Praha 1

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×