Pavel Matela

VÝSTAVY UMĚLCE

Stará bydliště

27. 11. 2019 - 29. 03. 2020
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Radka Chocholoušová – Obřadní hlavy

Do 21. 01. 2020
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

I Follow The Shapes of The Shadow of My Hand

Do 8. 01. 2020 18:00
Garage Gallery Karlin / Praha

SAKURAJIMA

Do 29. 11. 2019
Galerie Rampa / Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. - 11. 11. 2019
Festival Kukačka / Ostrava-město

Adéla Bébarová

Do 29. 12. 2019
Výklady AXA / Praha 1

Jiří Mědílek – Evidence

18. 09. - 31. 10. 2019
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Jaroslav Urbánek – Průniky /Kamenné objekty, sochy, kresby/

Do 8. 12. 2019
Nezávislá iniciativa / Zlín

David Krňanský – IDIOT

13. 09. - 8. 10. 2019
Holešovická Šachta / Praha 7

Studio GEOMETR: po-míjivé protnutí

13. 09. - 31. 10. 2019
Galerie Mimochodem / Praha

Martin Velíšek

2. 09. - 31. 10. 2019
Galerie Prostor 228 / Liberec

Juliana Höschlová – Mind is a negative Bitch

30. 08. - 29. 09. 2019
Galerie 35m2 / Praha 3

Sochaři v Poděbradech

8. 09. - 27. 10. 2019
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2019

Do 19. 01. 2020
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Folie à deux

7. - 27. 08. 2019
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Marie Lüder & Miranda Keyes: Cry Uncial

25. 07. - 1. 09. 2019
Karlin Studios / Praha 8

Kosmisk kastrering / Cosmic Castration / Vesmírná kastrace

24. 07. - 18. 08. 2019
Galerie NTK / Praha

prázdno ⤬ naplnění

16. 07. - 29. 09. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Frajeři Firma Žižkov: Najdeš tam co neznáš?

26. 06. - 3. 08. 2019
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Doba plastová

26. 06. - 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

INVISIBLE CITIES

26. 06. - 3. 08. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. - 19. 07. 2019
White Pearl Gallery / Praha

Výstava Josef Hoffmann – Otto Prutscher

1. 07. - 27. 10. 2019
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

BRNO ART OPEN 2019 – Jsem závislý objekt

5. 06. - 11. 08. 2019
Dům umění města Brna / Brno

Dreamland 2 – vernisáž venkovních instalací

30. 05. - 13. 10. 2019
Long Island Libeň / Dreamland / Praha

Výstava Zlata Ziborova + Mia Milgrom – As we gather

24. 04. - 16. 05. 2019
Světova 1 / Praha 8

ORIENTace

18. 04. - 25. 05. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

23. 01. - 30. 04. 2019
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Dagmar Šubrtová. Prach země. Earth Dust.

14. 04. - 20. 07. 2019
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Dernisáže na Pragovce / koncert Kolektiv Live Coding

26. 03. 2019 18:00
Pragovka Art District / Praha

999% OFF

2. 03. - 5. 04. 2019
Kvalitář / Praha 1

Petr Stibral: DOMA

1. - 29. 03. 2019
Topičův salon / Praha 1

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Petra Haplová: Level

16. 02. - 6. 04. 2019
Klubovna 2.patro / Praha

Plastic Heart

15. 02. - 14. 04. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Patrik

26. 02. - 26. 03. 2019
Pragovka Art District / Praha

Mystika hygieny

17. 05. - 1. 09. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Healing 2.0

15. 02. - 7. 04. 2019
MeetFactory / Praha 5

Postbarokní folklór aneb Jak zmarnivět funkcionalismus

15. 01. - 19. 02. 2019
Pragovka Art District / Praha

Adam Vačkář / Bad seeds

30. 11. 2018 - 13. 01. 2019
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Universal Hospitality 2

4. 03. - 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

TEORIE DUCHŮ

27. 02. - 5. 05. 2017
Galerie TIC / Brno-město

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. - 6. 05. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

bronislava orlická / obrazy

21. 03. - 23. 04. 2017
Kavárna Pod Lipami / Praha

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Marta Fišerová / Besídka prázdné iluze

4. 04. - 6. 05. 2017
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Marta Fišerová: Besídka prázdné iluze

4. 04. - 6. 05. 2017
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Josef Hoffmann – Otto Wagner: O užití a efektivitě architektury

22. 05. - 28. 10. 2017
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Rozptýlený disk

25. 04. - 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Christian Hubert Rodier a Sol LeWitt

26. - 30. 04. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Recyklace ideologií

26. 04. - 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Marie Štindlová: Somewhere

16. 05. - 16. 06. 2017
Galerie Mladých / Brno-město

Diana Winklerová_Krajinná událost

9. - 29. 06. 2017
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. - 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Mlčení

29. 06. - 2. 09. 2017
Galerie Václava Špály / Praha 1

Barbary Benish – Mni Wiconi / Voda je život – Pramen

2. - 15. 07. 2017
Galerijní laboratoř / Praha

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Pavel Matela: fotografie…

23. 07. - 5. 08. 2017
Galerie kritiků / Praha 1

Neočekávaný odstín / ぬ笠

14. 08. - 10. 09. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Výchova k přirozenosti

7. 08. - 14. 10. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

Have it good

6. 09. - 14. 10. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Marie Štindlová PRSTEN NA PARKOVIŠTI

9. 01. - 17. 02. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Osobní krajina

11. 10. - 8. 11. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Tvář znásilnění

19. 10. - 9. 12. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. - 25. 11. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

„Nahoře bez, dole taky“ Martina Velíška

31. 10. - 25. 11. 2017
Galerie kritiků / Praha 1

Ilona Németh : Manufaktura cukrových homolí

2. 11. - 2. 12. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Tomáš Hodboď – Řekl bych, že to neřeknu

22. 11. 2017 - 13. 01. 2018
Galerie Alternativa / Jihlava

Babybox

20. 11. - 13. 12. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

35m2 // Juraj Gábor // Wave Shape

9. 12. 2017 - 7. 01. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Adam Vačkář / Botany Bay, vlajka: Ria Pacquée

6. 12. 2017 - 18. 01. 2018
Galerie SPZ / Praha 1

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Pavla Kantorová- Fairy Tales

6. 12. 2017 - 6. 01. 2018
Klub Leitnerova / Brno

Taja Spassková | Synergie, difuze

28. 01. - 15. 03. 2018
Pracovna / Praha

Eliška Stejskalová: Smells like a table

23. 01. - 24. 02. 2018
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

TROJ – Petr Malina, Ondřej Roubík, Pavel Šmíd

24. 01. - 8. 03. 2018
Nová galerie / Praha

Pro tebe i pro sebe

20. 02. - 17. 03. 2018
Galerie Jelení / Praha

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. - 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Michal Blecha – Nejžlutější slunce

20. 02. - 20. 03. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Začátek je také konec

5. 03. - 18. 05. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Beauty is how objects end Dont Panic!

13. 03. - 21. 04. 2018
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Důraz není nikde, kam se podíváš

18. 03. - 16. 05. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Malba.tečka nr.1

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

A fotky máš?

4. - 29. 04. 2018
Galerie Garáž / Zlín

Vezme to ruka /// Pragovka Gallery Rear

2. 04. - 16. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Pavel Šmíd: Fragmenty paměti

7. 04. - 8. 09. 2018
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Odcizení podle slovníku

11. 04. - 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Mod/e/ly

9. 05. - 7. 07. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Josef Hoffmann – Koloman Moser

29. 05. - 27. 10. 2018
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Eduard Seják a Petr Stibral

4. 05. - 29. 09. 2018
Galerie Dům / Broumov

JULIANA HÖSCHLOVÁ VE VITRÍNĚ DENISKA

9. 05. - 4. 06. 2018
Vitrína Deniska / Olomouc

Martin Kohout: Chládek v centrále Shapes without Names

23. 05. - 13. 07. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Juliana Höschlová: How Fa will you go?

7. - 24. 06. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Sudek, Funke, Drtikol… Česká a slovenská fotografie ze sbírky PPF

20. 06. - 29. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jak lesy myslí

6. 06. - 13. 10. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

TING TAR TID

9. 06. - 2. 08. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

DAVID KRŇANSKÝ | AGAINST ALL LOGIC

21. 06. - 6. 09. 2018
stone projects / Praha 7

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10. 07. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha

Pavel Dias: Tvář dostihu

12. 07. - 25. 08. 2018
Fotofestival Uničov / Uničov

Svatopluk Klesnil: Chvíle šampiónů

13. 07. 2018 22:00
Fotofestival Uničov / Uničov

Mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2018 – ČTVRTSTOLETÍ

1. 08. 2018 22:00
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Zánik a vzkříšení

6. 08. - 13. 10. 2018
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

David Kolovratník – Máma by věděla

9. 09. - 5. 10. 2018
anyArt / Praha

Juliana Höschlová: Manažerské selhání

13. 09. - 30. 10. 2018
Galerie Mimochodem / Praha

Adam Holý: Post Post Mantra

13. 09. - 27. 10. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Adam Holý / Archiv I. (1988 – 2000 )

5. 09. - 13. 10. 2018
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Bez práce nejsou koláže

10. 10. - 2. 12. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Jan Rýz – Hravé cykly

24. 09. - 13. 10. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Hravé cykly – Jan Rýz (1946-2016)

24. 09. - 13. 10. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

East of Eden

27. 09. 2018 - 25. 05. 2019
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Pavel Šmíd: Nečekaná setkání

23. 10. - 6. 12. 2018
Topičův salon / Praha 1

Čas, který odchází teď, teď a zase teď

23. 10. - 20. 11. 2018
Galerie FAVU / Brno

TOPOGRAFIE POZORNOSTI – ZPŘÍTOMNĚNÍ

23. 10. 2018 - 31. 01. 2019
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Juliana Höschlová: Peace in pop

23. 10. - 9. 11. 2018
Galerie Panel / Praha

Adam Vačkář: Biotechnology Garageband Phase

8. 11. - 19. 12. 2018
stone projects / Praha 7

Uwe Bressnik – Keith Rowe: Hudba před i za objektem

8. 11. - 8. 12. 2018
Bludný kámen / Opava

Comunite Fresca: Monzun

7. 11. 2018 23:00
Galerie Mimochodem / Praha

Náhoda a samočinnost :: apo tychés, to automaton

6. 12. 2018 - 9. 01. 2019
Industra Art / Brno

Martin Kohout: Alonso, chci se s tebou mazlit. To je celý.

5. 12. 2018 - 4. 01. 2019
Vitrína Deniska / Olomouc

Martin Piaček: Studie pro spící sad

6. 12. 2018 - 26. 01. 2019
Karlin Studios / Praha 8

Dagmar Šubrtová – Na okraji kruhu

13. 12. 2016 - 12. 01. 2017
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Ieva Kraule, Kaspars Groshevs: Tančící voda

8. 12. 2016 - 11. 02. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Dana Balážová, Marie Štindlová, Markéta Filipová: Vež

22. 11. 2016 - 14. 02. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

35m2 // Markéta Souhradová / Vlna veliká, hora vysoká

20. 10. - 19. 11. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Juraj Gábor, Dominika Jackuliaková — JANKOVA PALETA

6. 09. - 14. 10. 2016
Galerie Mladých / Brno-město

35m2 // VERONIKA PŘIKRYLOVÁ // Dravý pták

12. 08. - 10. 09. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Josef Hoffmann – Josef Frank: Od “nekonečné garnitury” k otevřenému systému

21. 06. 2016 - 6. 05. 2017
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Vertikální gradace

13. 04. - 30. 05. 2016
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Ilona Németh: Když…

9. 03. - 30. 05. 2016
Artwall Praha 7 / Praha 7

Na půl: Adéla Lustigová a Jan Heres

29. 02. - 30. 03. 2016
Galerie Via Art / Praha 2

Juliana Höschlová / Blue Sky

26. 11. 2015 - 9. 01. 2016
Bunkr / Most

JULIANA HÖSCHLOVÁ: UŽ SE TO VALÍ!

31. 10. - 5. 12. 2015
Karlin Studios / Praha 8

DVĚ MINUTY SVĚTA

4. - 29. 11. 2015
Industra Art / Brno-město

Agility

22. 09. - 17. 10. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Adam Holý – Your God Is Fear

8. 09. - 16. 10. 2015
Polansky Gallery / Praha 7

Pandora’s Vox / Veronika Holcová, Klara Kristalova, Sandra Vásquez de la Horra

14. 07. - 31. 10. 2015
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Marie Štindlová — Museli to postavit

17. - 25. 06. 2015
City Surfer Office / Praha 3

Palliative

5. 05. - 9. 06. 2015
Galerie Kabinet T. / Zlín

Není takového místa

25. 04. 2015 22:00
Dům umění města Brna / Brno-město

Budoucnost je zde

14. 04. - 28. 05. 2015
Kvalitář / Praha 1

In the name of…

31. 03. - 19. 04. 2015
Galerie Umakart / Brno-město

Barbara Benish: Umělec jako aktivita (1982 – 2015)

29. 03. - 11. 04. 2015
Galerie Makráč / Praha 6

Hvězdný prach

19. 02. - 21. 03. 2015
Galerie Alternativa / Jihlava

Jirka Houska: Od mamutů k Měsíci

15. 01. - 28. 03. 2015
Artinpark Průhonice / Průhonice

Denní snění v galerii 209

24. 02. 2015 23:00
Galerie 209 / Brno-město

Albatros

1. - 27. 02. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Nebe vysoko nad námi je naše!

18. 02. - 29. 04. 2015
Artwall Praha 7 / Praha

André: Přijít na stejné myšlenky

16. 02. - 11. 03. 2015
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

Juliana Höschlová: Úlisnost

2. - 28. 02. 2015
Altán Klamovka / Praha 5

David Krňanský: Sedmiruký kouzelník

26. 01. - 21. 03. 2015
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

SALVE VALE

9. 01. - 5. 02. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

PAF 2014: Azucena Losana: I § You

4. - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Juraj Gábor: Dívka před domem

18. 11. - 30. 12. 2014
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Adéla Šimová – MoiMoi

23. 11. - 29. 12. 2014
Galerie W7 / Olomouc

Martin Dlabaja: Hudba pro vodní kapky, piano a zvukoplochy

12. - 30. 11. 2014
Galerie FAVU / Brno

DARW-IN

20. 11. - 6. 12. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Richard Štipl a Josef Zlamal

15. 10. - 19. 11. 2014
DSC Gallery / Praha

Pohled do jeskyně

8. 09. - 2. 10. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

BAKALÁŘI KF FAMU 2014

10. - 18. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Adam Vačkář: První a poslední věci

18. 09. 2014 - 31. 01. 2015
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. - 6. 09. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Písně kosmické

29. 07. - 16. 08. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

Obrázek

17. 06. - 29. 07. 2014
Galerie TIC / Brno-město

OLIVER LARIC: VERZE

9. 07. - 10. 08. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Já za to nemůžu

19. 06. - 14. 09. 2012
DSC Gallery / Praha

Timothy Archer: Fire in the hole

5. - 22. 06. 2013
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

VIDĚNI

5. - 27. 03. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Adéla Lustigová a Lea Petříková: BE SIDE

21. - 29. 05. 2013
Galerie AVU / Praha 7

LA STRADA 2010, Cesty současného umění

8. 08. - 26. 09. 2010
Zámek Klenová / Klenová

Šílenství se stává metodou

11. - 27. 07. 2013
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

JACK

19. - 30. 06. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Jan Rýz: Plastily

21. 05. - 1. 06. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

± Omáž

3. 05. - 9. 06. 2011
Galerie Mladých / Brno-město

LOOK WHAT I FOUND

14. 02. - 13. 03. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Radka Chocholoušová: Kočka v kočce

30. 05. - 26. 06. 2013
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Pavel Matela: Reunion of Strangers

1. 07. - 29. 08. 2013
Středisko kultury a vzdělávání / Bruntál

Opak je pravdou

6. 06. - 25. 08. 2012
MeetFactory / Praha 5

Richard Stipl

25. 04. - 2. 06. 2011
DSC Gallery / Praha

PATRIK ČABLA – POHÁR VÍTĚZŮ I PORAŽENÝCH

12. 12. 2013 - 5. 01. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

Diana Winklerová

10. - 29. 04. 2013
ProLuka / Praha 10

Rekonstrukce (Z kapitoly Tendence časopisu Fotograf)

15. 09. - 30. 10. 2010
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

Carlos Relvas: Lidé z Golega

26. 06. - 17. 08. 2013
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

PŘÍPRAVA NA PŘÍPRAVU

26. 10. - 26. 11. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Ze života kanálů

27. 05. - 29. 06. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

Plato´s Revenge

2. 03. - 7. 05. 2011
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Pavel Matela: Tohle si za rámeček nedám

4. - 30. 12. 2013
Galerie Vitrínky / Ústí nad Labem – Předlice

Převážně v divočině

8. 02. - 11. 03. 2013
Galerie Nina Hedwic / Praha 2

All these shimmering things. They fade so quick.

25. 06. - 26. 07. 2013
Galerie SPZ / Praha 1

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Projektor #9

26. 05. 2013 17:00
Galerie KIV / Praha 8

String Theory

13. 04. - 4. 06. 2011
Galerie Laboratorio / Praha 7

STŘEPY MODERNITY

4. 11. - 5. 12. 2013
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

Vojta Dukát: Fotografie z krabičky

4. 12. 2012 - 12. 01. 2013
Dům umění města Brna / Brno

O,5mil/destil

20. 06. - 13. 07. 2013
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

PŘESNÁ KONSTRUKCE

22. 09. - 22. 10. 2011
Galerie KIV / Praha 8

Tvůrčí zahálka

13. 06. - 13. 07. 2013
ARTATAK Gallery / Praha

Onomatopoeia

23. 03. - 16. 04. 2011
Karlin Studios / Praha 8

KONFERENCE

24. 10. - 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Spiklenci

4. - 28. 11. 2012
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Adriana Skálová: Schrány

16. 06. - 19. 09. 2013
Cesta domů / Praha 7

Výstava filmových plakátů a knižních obálek

8. 09. - 30. 10. 2011
Kino Světozor / Praha 1

Collective Sensor

30. 05. - 6. 07. 2013
Galerie Art / Brno

Motýlí efekt

10. 02. - 3. 03. 2011
Café 09 / Brno

Adam Holý – Vnější jádro

18. 10. - 22. 11. 2013
Polansky Gallery / Praha 7

Pocit konce

21. 09. - 26. 10. 2012
Fait Gallery MEM / Brno

André a Karel Gregor

24. 06. - 28. 09. 2013
Adam Gallery / Brno

Učitel a žák

15. 09. - 29. 10. 2011
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Ján Gašparovič: Prodloužená

4. - 31. 05. 2014
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

The Propeller

23. 05. - 11. 09. 2013
Fait Gallery / Brno

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. 02. - 1. 03. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Geometrie vztahu

30. 09. - 12. 10. 2013
Altán Klamovka / Praha 5

Tadamův rádce – Aneb důmyslný průvodce falešným územím*

10. 09. - 20. 10. 2012
MeetFactory / Praha 5

Ján Gašparovič: 5 200 m/s

18. 06. - 18. 07. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Předělávky

13. 09. - 13. 10. 2011
Galerie Mladých / Brno-město

Tichá a poklidná katastrofa v duši medúzy

7. 05. - 12. 06. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

Carlos Relvas: Objekty věčnosti

22. 05. - 14. 09. 2013
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Adam Holý: Překrásná, dokonalá tvář

1. - 22. 12. 2010
Fotograf Gallery / Praha

Zahrádky

19. - 30. 09. 2013
Galerie KIV / Praha 8

Heroine

5. - 15. 09. 2012
Berlinskej Model / Praha

THAT. WAS. NOT. US: MEMENTO PROJEKT

12. - 15. 06. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Theatre Mundi

23. 08. - 16. 09. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Crystal Space in your Face

11. 04. - 30. 05. 2014
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Pavla a Emily Show!

18. 05. - 15. 06. 2013
Galerie Jeptiška / Svatý Kopeček u Olomouce

Erotikon (Z KAPITOLY TENDENCE ČASOPISU FOTOGRAF)

5. 11. - 31. 12. 2010
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

FOX – LIFE IS ART

30. 06. - 29. 08. 2013
Fox Gallery / Praha

VELKÁ ILUZE

24. 06. - 30. 08. 2012
Galerie Zlatá štika / Praha 1

Pomalý posun

31. 07. - 28. 09. 2013
Galerie Alternativa / Jihlava

SNEAKY VIOLENCE

30. 06. - 21. 07. 2011
Galerie SPZ / Praha 1

VIDĚNI

5. - 27. 03. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Lucie, Agáta, Ágnes

13. 05. - 2. 06. 2013
Salon Daguerre – Galerie Daguerre / Brno

HRA NA NÁHODU/ A GAME OF CHANCE

21. 10. - 19. 11. 2010
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

AKCE UMĚLCE

Stará bydliště

27. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Stará bydliště

26. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Radka Chocholoušová – Obřadní hlavy

20. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

I Follow The Shapes of The Shadow of My Hand

7. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

Hana Janečková: Život po smrti a Oreet Ashery: Dying Under Your Eyes

16. 10. 2019 18:30 / 18:30 / Přednášky a diskuze
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Festival Kukačka / Ostrava-město

Adéla Bébarová

25. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Výklady AXA / Praha 1

After Life výstavy – křest publikace

4. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Jaroslav Urbánek – Průniky /Kamenné objekty, sochy, kresby/

20. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Zlín

David Krňanský – IDIOT

12. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Studio GEOMETR: po-míjivé protnutí

12. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Martin Velíšek

3. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Prostor 228 / Liberec

Mind is a negative bitch

29. 08. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Folie à deux

6. 08. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Marie Lüder & Miranda Keyes: Cry Uncial

25. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Kosmisk kastrering / Cosmic Castration / Vesmírná kastrace

23. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

JSME LES: O inteligenci rostlin a mezidruhové komunikaci

26. - 28. 07. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

prázdno ⤬ naplnění

16. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Frajeři Firma Žižkov: Najdeš tam co neznáš?

26. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Invisible Cities

25. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Výstava Josef Hoffmann – Otto Prutscher

30. 06. 2019 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Dreamland 2 – vernisáž venkovních instalací

30. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Long Island Libeň / Dreamland / Praha

Fotofestival Uničov 9

19. - 21. 07. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Výživa s umělkyní Karin Písaříkovou

24. 05. 2019 11:00 / 11:00 / Pro děti
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

OD PRUŽICÍ ŽIDLE S 10 K MODELU AXA

14. 05. 2019 18:30 / 18:30 / Přednášky a diskuze
Vila Tugendhat / Brno

ORIENTace

17. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

22. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Dagmar Šubrtová. Prach země. Earth Dust.

13. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Korzo Pragovka / Sandoz Experience

21. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

999% OFF

1. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Adam Vačkář – Alien Crash Site

6. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Vernisáže na Pragovce

26. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Dernisáže na Pragovce

19. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Petr Stibral: DOMA

28. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Healing 2.0

14. 02. 2019 19:02 / 19:02 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Petra Haplová: Level

15. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Klubovna 2.patro / Praha

Juliana Höschlová: Plastic Showroom

9. 03. 2019 13:00 / 13:00 / Workshopy
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Plastic Heart

14. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Patrik

26. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Mystika Hygieny

16. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Postbarokní folklór

15. 01. 2019 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Postbarokní folklór aneb Jak zmarnivět funkcionalismus

15. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Finisáž + Komentovaná prohlídka

12. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Industra Art / Brno-město

Kometovaná prohlídka výstavy Adam Vačkář / Bad seeds

10. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

TEORIE DUCHŮ

28. 02. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Pocta Adamovi Holému

14. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

David Krňanský & Julius Reichel // Duck Rabbit Industry Never Stop 3

23. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Marta Fišerová / Besídka prázdné iluze

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Marta Fišerová: Besídka prázdné iluze

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Rozptýlený disk

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Christian Hubert Rodier a Sol LeWitt

27. 04. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Vernisáž/ Marie Štindlová, Radim Měsíc, Jiří Žák

16. 05. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Dianna Winklerová_Krajinná událost

10. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Barbara Benish – Mni Wiconi / Voda je život – Pramen

3. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerijní laboratoř / Praha

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Pavel Matela: fotografie…

24. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2017

21. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže

Neočekávaný odstín / ぬ笠

15. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Výchova k přirozenosti

8. 08. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 1

Have it good

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ondřej Brody & Kristofer Paetau Snoop Morenga Dog Bonaparte Not Dead

6. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Marie Štindlová – Prsten na parkovišti

9. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Osobní krajina

12. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Mrtvé rostliny a živé objekty

24. 10. 2017 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Tvář znásilnění

19. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Něžný barbar

24. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Martin Velíšek: „Nahoře bez, dole taky“

31. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Pimlico

31. 10. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Pimlico

7. 11. 2017 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

4 OKNA / Okamžik přesvědčení

4. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Komentovaná prohlídka Martina Velíška „Nahoře bez, dole taky“

15. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Ilona Németh : Manufaktura cukrových homolí

14. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Diskuze s finalisty Ceny Jindřicha Chalupeckého 2017

15. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Tomáš Hodboď – Řekl bych, že to neřeknu

23. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Babybox

18. 11. 2017 22:14 / 22:14 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

35m2 // Juraj Gábor // Wave Shape

8. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Adam Vačkář / Botany Bay, vlajka: Ria Pacquée

6. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Pavla Kantorová- Fairy Tales

6. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Klub Leitnerova / Brno

Komentovaná prohlídka KAREL OTTO HRUBÝ – fotograf, pedagog, teoretik

21. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Taja Spassková | Synergie, difuze

29. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Eliška Stejskalová: Smells like a table

23. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

TROJ – Petr Malina, Ondřej Roubík, Pavel Šmíd

25. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Troj

15. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha

Pro tebe i pro sebe

20. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

28. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Michal Blecha – Nejžlutější slunce

21. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Komentovaná prohlídka výstavy Troj

26. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha

Začátek je také konec/ Filip Cenek, Viktor Takáč, Martin Ježek, Zdeněk Ryneš, Ivana Rynešová

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Beauty is how objects end Dont Panic!

14. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Důraz není nikde, kam se podíváš

17. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

A fotky máš?

5. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Pavel Šmíd: Fragmenty paměti

7. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Vernisáž | Balkanizace | Terezie Unzeitigová v Artrafice

10. 04. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Artrafika / Praha

Mod/e/ly

10. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Josef Hoffmann – Koloman Moser

27. 05. 2018 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Eduard Seják a Petr Stibral

5. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

JULIANA HÖSCHLOVÁ VE VITRÍNĚ DENISKA

9. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Martin Kohout: Chládek v centrále Shapes without Names

24. 05. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

David Krňanský – Carboncini

31. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PageFive / Praha

Juliana Höschlová: How Fa will you go?

7. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Sudek, Funke, Drtikol… Česká a slovenská fotografie ze sbírky PPF

21. 06. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jak lesy myslí

7. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

TING TAR TID

9. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

ART WEEK Liberec 2018

16. - 22. 06. 2018 / 11:00 / Ostatní akce
Art Week Liberec / Liberec

ART WEEK Liberec 2018

16. 06. 2018 13:30 / 13:30 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

DAVID KRŇANSKÝ | AGAINST ALL LOGIC

21. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
stone projects / Praha 7

Fotofestival Uničov 8

12. - 14. 07. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

DUNA: SuperMassiveBlackAshHole

14. 07. 2018 17:10 / 17:10 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Pavel Dias: Tvář dostihu

13. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotofestival Uničov / Uničov

Svatopluk Klesnil: Chvíle šampiónů

13. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Fotofestival Uničov / Uničov

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

7. Umělecko -Eko _ Sociologické Symposium CHAOS START 2018

11. 08. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

7. Umělecko -Eko _ Sociologické Symposium CHAOS START 2018

2. - 11. 08. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Zánik a vzkříšení

6. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

David Kolovratník – Máma by věděla

10. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
anyArt / Praha

Juliana Höschlová: Manažerské selhání

13. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Adam Holý: Post Post Mantra

13. 09. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Adam Holý / Archiv I. (1988 – 2000 )

5. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

◢ Bez práce nejsou koláže ◥

9. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Jan Rýz – Hravé cykly

25. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Hravé cykly – Jan Rýz (1946-2016)

25. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Andrea Steckerová – Brandlovo dílo ve sbírkách Národní galerie Praha

11. 10. 2018 14:30 / 14:30 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha, Schwarzenberský palác / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy Jana Rýze

10. 10. 2018 14:30 / 14:30 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Petr Brandl (1668–1735) | Dalibor Lešovský – Když obrazy promlouvají: Petr Brandl a ikonografie jeho děl

25. 10. 2018 14:30 / 14:30 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha, Schwarzenberský palác / Praha 1

Pavel Šmíd: Nečekaná setkání

23. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Z akademie do přírody. Podoby krajinomalby ve střední Evropě 1860-1890

14. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Čas, který odchází teď, teď a zase teď

24. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Mo(nu)mentální topografie

24. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Juliana Höschlová: Peace in pop

24. 10. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

Adam Vačkář: Biotechnology Garageband Phase

8. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
stone projects / Praha 7

Uwe Bressnik – Keith Rowe: Hudba před i za objektem

8. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Comunite Fresca: Monzun

8. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy Pavel Šmíd: Nečekaná setkání

21. 11. 2018 15:30 / 15:30 / Komentované prohlídky
Topičův salon / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Comunite Fresca

26. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Martin Kohout – TLTRPreß

29. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

Náhoda a samočinnost :: apo tychés, to automaton

6. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno

Martin Kohout: Alonso, chci se s tebou mazlit. To je celý.

6. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Strašidelné paláce – živá hudba k promítání

4. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Martin Piaček: Studie pro spící sad

6. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

DiStO 4 „Fotoscénika“

14. 12. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

artist talk

18. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
stone projects / Praha 7

Dagmar Šubrtová – Na okraji kruhu

14. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Ieva Kraule, Kaspars Groshevs: Tančící voda

9. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Dana Balážová, Marie Štindlová, Markéta Filipová: Vež

23. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Barbara Benish: Chaluhy / Sea Weeds (2015-16)

7. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

KINO Rudolfinum: Ejzenštejn v Guanajuatu (2015)

27. 10. 2016 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

35m2 // Markéta Souhradová / Vlna veliká, hora vysoká

20. 10. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Jankova paleta

13. 10. 2016 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie TIC / Brno-město

Juraj Gábor, Dominika Jackuliaková — JANKOVA PALETA

6. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

35m2 // VERONIKA PŘIKRYLOVÁ // Dravý pták

12. 08. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Čarovná hračka – hrajeme si s Hoffmannem

18. - 23. 07. 2016 / 08:00 / Workshopy
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Josef Hoffmann – Josef Frank: Od “nekonečné garnitury” k otevřenému systému

19. 06. 2016 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

SLAM ŽEN

6. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Café Atlas / Brno

Vertikální gradace

14. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

MARTA FIŠEROVÁ: PŘÁNÍ MEZI OTÁZKAMI – OHEŇ

2. 03. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Na půl: Adéla Lustigová a Jan Heres

29. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Via Art / Praha 2

Český žurnál: Ubytovny

22. 02. 2016 19:15 / 19:15 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

JEDNO DÍLO / JEDEN SVĚT: Petr Brandl – dílna?, Sv. Josef s Ježíškem

2. 12. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Češi proti Čechům

15. 12. 2015 19:15 / 19:15 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

JULIANA HÖSCHLOVÁ: UŽ SE TO VALÍ!

31. 10. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Adam Holý – Your God Is Fear

9. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Pandora’s Vox / Veronika Holcová, Klara Kristalova, Sandra Vásquez de la Horra

14. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Význam výstavních podniků s ohledem na region

23. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

Marie Štindlová — Museli to postavit

17. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Hanba nebýt (otázky profesního působení na umělecké scéně)

11. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

Palliative

5. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Není takového místa

28. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno-město

After Dark: Dan Gregor, Michal Pustějovský, Petr Pufler

28. 04. 2015 18:13 / 18:13 / Ostatní akce
Drdova Gallery / Praha 3

David Krnansky & Julius Reichel DuckRabbit Industry — Newer Stop 1.

15. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Budoucnost je zde

14. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

In the name of…

1. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Barbara Benish: Umělec jako aktivita (1982 – 2015)

30. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

KŘEST KATALOGU a komentovaná prohlídka výstavy JIRKA HOUSKA: OD MAMUTŮ K MĚSÍCI

26. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Artinpark Průhonice / Průhonice

Jirka Houska: Od mamutů k Měsíci

15. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artinpark Průhonice / Průhonice

Denní snění v galerii 209

25. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Nebe vysoko nad námi je naše!

19. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

André: Přijít na stejné myšlenky

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

Juliana Höschlová: Úlisnost

3. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

David Krňanský: Sedmiruký kouzelník

26. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

SALVE VALE

10. 01. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Julius Reichel a David Krňanský: Představ si, že na stoličce mezi námi sedí nahá dívka

11. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

PAF 2014: Trabajo

6. 12. 2014 11:00 / 11:00 / Workshopy
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Buenos Aires perfor(m)a

5. 12. 2014 21:00 / 21:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Juraj Gábor: Dívka před domem

18. 11. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Adéla Šimová – MoiMoi

24. 11. 2014 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Martin Dlabaja: Hudba pro vodní kapky, piano a zvukoplochy

12. 11. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

DARW-IN

20. 11. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

Richard Štipl a Josef Zlamal

16. 10. 2014 16:30 / 16:30 / Vernisáže
DSC Gallery / Praha

PLAN 9 – festival experimentálních filmů

16. 10. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Fotografic / Praha

Adam Vačkář / První a poslední věci

18. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie hlavního města Prahy / Praha

Pohled do jeskyně

8. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

BAKALÁŘI KF FAMU 2014

10. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Autorská prohlídka s Adamem Vačkářem

1. 10. 2014 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Těžké lehkosti

5. 08. 2014 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Písně kosmické

29. 07. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Trafo Galerie / Praha 1

Obrázek

17. 06. 2014 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Klara Kristalova: Where I come from and where I will be

6. 06. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Oldřich Bystřický: “Co připomíná minulé a už k ničemu není”

28. - 27. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. - 1. 02. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Crystal Space in your Face

11. - 10. 04. 2014 / 05:00 / Vernisáže
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Adéla Lustigová a Lea Petříková: BE SIDE

21. - 20. 05. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

OLIVER LARIC: VERZE

9. - 8. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

PROJEKTOR#7

26. - 25. 04. 2012 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Ze života kanálů

28. - 27. 05. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Montmartre / Praha 1

Políčko / Field

21. - 20. 01. 2011 / 19:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

VIDĚNI

6. - 5. 03. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Diana Winklerová

11. - 10. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
ProLuka / Praha 10

Šílenství se stává metodou

10. 07. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Rembrandtova Noční hlídka

10. - 9. 01. 2012 / 18:00 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

Tvůrčí zahálka

13. - 12. 06. 2013 / 17:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

CINEMAS NEW POSSIBILITIES

10. - 9. 12. 2010 / 13:00 / Přednášky a diskuze
Umělecké centrum Univerzity Palackého v Olomouci / Olomouc

VIDĚNI

6. - 5. 03. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Situace 35: Juliana Höschlová

23. - 22. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Pavel Matela: Reunion of Strangers

1. 07. - 30. 06. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Středisko kultury a vzdělávání / Bruntál

Nově získaný významný obraz Václava Brožíka: Anežka Steinhäuserová a Zikmund ze Švamberka (1875)

1. 02. - 31. 01. 2012 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Collective Sensor

30. - 29. 05. 2013 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Art / Brno

Adam Holý: Překrásná, dokonalá tvář

1. 12. - 30. 11. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

LOOK WHAT I FOUND

15. 02. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Převážně v divočině

8. - 7. 02. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Nina Hedwic / Praha 2

All these shimmering things. They fade so quick.

25. - 24. 06. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Předělávky

13. 09. 2011 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

WORKSHOP knižní vazby k výstavě DREAM BOOKS UNLTD.

5. - 4. 06. 2013 / 16:00 / Workshopy
Galerie KIV / Praha 8

Erotikon (Z KAPITOLY TENDENCE ČASOPISU FOTOGRAF)

4. - 3. 11. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

PATRIK ČABLA – POHÁR VÍTĚZŮ I PORAŽENÝCH

11. - 10. 12. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

Vojta Dukát: Fotografie z krabičky

4. - 3. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Adriana Skálová: Schrány

17. - 16. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Cesta domů / Praha 7

Situaci 7

28. - 27. 06. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

WORKSHOP k výstavě DREAM BOOKS UNLTD.

22. - 21. 05. 2013 / 16:00 / Workshopy
Galerie KIV / Praha 8

Erotikon (Z KAPITOLY TENDENCE ČASOPISU FOTOGRAF)

4. - 3. 10. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

Adam Holý – Vnější jádro

14. - 13. 11. 2013 / 14:00 / Komentované prohlídky
Polansky Gallery / Praha 7

Spiklenci

5. - 4. 11. 2012 / 16:30 / Vernisáže
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Ján Gašparovič: 5 200 m/s

18. - 17. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

SNEAKY VIOLENCE

30. - 29. 06. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

The Propeller

23. - 22. 05. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Rekonstrukce (Z kapitoly Tendence časopisu Fotograf)

15. - 14. 09. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

STŘEPY MODERNITY

5. - 4. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

ARTMAP PARTY

25. 10. 2012 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

André a Karel Gregor

25. 06. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Ilona Németh

20. - 19. 05. 2011 / 16:00 / Ostatní akce
Microna / Praha 4

Carlos Relvas: Objekty věčnosti

23. - 22. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Adam Holý

18. - 17. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Pocit konce

20. - 19. 09. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery MEM / Brno

THAT. WAS. NOT. US: MEMENTO PROJEKT

12. - 11. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

UMakArt@Brno – Workshop s Tomášem Hodboďem v rámci výstavy neLidské

28. 04. 2011 13:00 / 13:00 / Workshopy
UMakArt: You Make Art /

David Krňanský: KOBEREC

20. - 19. 05. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

ZŮSTANEŠ TU SAMA V POSTELI POSYPANÝ KYTIČKAMA

8. - 7. 10. 2013 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

Heroine

5. - 4. 09. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

4 + 1 Interaktivit

1. 08. - 31. 07. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Čtverec rovná se pocit a bílé pozadí rovná se nic…aneb lekce suprematismu

13. - 12. 04. 2011 / 08:00 / Přednášky a diskuze
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Pavla a Emily Show

18. - 17. 05. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jeptiška / Svatý Kopeček u Olomouce

ZŮSTANEŠ TU SAMA V POSTELI POSYPANÝ KYTIČKAMA

9. - 8. 10. 2013 / 15:30 / Ostatní akce
Kontext / Brno-město

VELKÁ ILUZE

25. 06. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Zlatá štika / Praha 1

Timothy Archer: Fire in the hole

6. - 5. 06. 2013 / 17:30 / Vernisáže
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Onomatopoeia

23. - 22. 03. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Tichá a poklidná katastrofa v duši medúzy

7. 05. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Lucie, Agáta, Ágnes

20. 05. 2013 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Salon Daguerre – Galerie Daguerre / Brno

Zahrádky

19. - 18. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Já za to nemůžu

20. - 19. 06. 2012 / 17:00 / Vernisáže
DSC Gallery / Praha

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×