Tomáš Džadoň

VÝSTAVY UMĚLCE

Petr Hajdyla – med-i-um

Do 8. 11. 2019
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Adéla Janská, Jakub Čuška – 50 x 60

27. 09. 2019 17:00
Rainbow gallery / Prostějov

Stranger Danger

Do 8. 10. 2019
stone projects / Praha 7

David Fesl, Sláva Sobotovičová – Soud, pád, pin a promiň

15. 08. 2019
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Beatriz Nieto Ortiz: Sandwitch Storm

10. 08. - 7. 09. 2019
PONAVA / Brno-město

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

Do 8. 10. 2019
Pragovka Art District / Praha

be(e) visible

Do 25. 10. 2019
Nau Gallery / Praha

Doba plastová

Do 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Slavnost hrdinů – Edice 27 linií

Do 29. 09. 2019
Galerie Zdeněk Sklenář – Litomyšl / Litomyšl

Matěj Kolář: Nejasný ostrov

11. 06. - 31. 08. 2019
Galerie Nonstrop / Jihlava

zpěvy oslňujících strojů

12. 06. - 21. 07. 2019
lítost / Praha

Karolína Mikesková a Robert Pratt | Either way just let me know.

6. 06. - 14. 07. 2019
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Falešná socha

9. 05. 2019 19:00
Prototyp / Praha 2

Anna Straková: Mé mládí

11. 05. - 8. 06. 2019
PONAVA / Brno-město

ORIENTace

18. 04. - 25. 05. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Revitalizace

4. - 24. 04. 2019
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

400 ASA: Fotografie

1. 03. 2019
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Variations on Relations

13. 03. - 20. 04. 2019
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

František Demeter: Rozptýlená koncentrace

13. 03. - 28. 04. 2019
Dům umění města Brna / Brno

Veronika Richterová, Japonské hotovky

10. 03. - 5. 04. 2019
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Emőke Vargová: E:V:

6. 03. - 28. 04. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Sluneční město

5. 03. - 26. 07. 2019
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Lenka Glisníková a Tania Nikulina: Voní, jako když ti hoří vlasy

21. 02. - 31. 03. 2019
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Jdi na venkov! Výtvarné umění a lidová kultura v českých zemích 1800–1960

1. 03. - 12. 05. 2019
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

David Jedlička: Žádné zprávy

5. 03. - 14. 04. 2019
Galerie XY / Olomouc

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Pavel Skrott: Kreslení černou / Klidná hladina

20. 02. - 11. 03. 2019
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk / 2051: Algorithm

18. 01. - 21. 04. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 - 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Žaneta Reková / Příběhy staré dámy

12. 02. - 3. 03. 2017
anyArt / Praha 8

Lukáš Karbus – Zlomená strana

15. 03. - 5. 05. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Alena Skibinská / Kudy chodím

9. 04. - 13. 05. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Tugendhat 1: Jiří David, Jiří Kovanda, Roman Ondak

1. - 6. 05. 2017
Vila Tugendhat / Brno

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Džadoňova vila, Jana Nečase 2

5. 04. 2017 22:00
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Markéta Magidová / Zakalená fotosyntéza

19. 04. - 20. 05. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Juraj Toman & Juraj Florek: PRAŽSKÉ SIGNÁLY!

27. 04. - 9. 05. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Portrét jednoho festivalu (aneb Pezinok 1976)

6. 04. - 17. 06. 2017
Leica Gallery Prague / Praha 1

Tomáš Absolon & Jan Horčík: Plakaat

31. 05. - 24. 06. 2017
Galerie NoD / Praha 1

CRISTO | REMIXED

9. 07. - 31. 08. 2017
Pracovna / Praha

Jako mrkev žiju život v řádu

28. 07. - 3. 08. 2017
Ateliér Síň / Telč

Poppins Light

30. 08. - 23. 09. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Energetika prostoru – Dagmar Dost-Nolde a Patrick Roth

2. - 28. 10. 2017
Galerie kritiků / Praha 1

Rekonstrukce pravdy

21. 09. - 28. 10. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Dita Pepe – Hárající fenka

7. 09. - 21. 10. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Markus Selg, Yves Scherer: Cupid & Psyche

4. 09. - 20. 10. 2017
SVIT / Praha

Alžběta Zemanová: Na jih i na sever

11. 09. - 9. 10. 2017
Xaoxax / Praha

Běguni

4. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

MARKÉTA MAGIDOVÁ – SOFT TARGET

12. 09. - 13. 10. 2017
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 - 13. 01. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Kevin V. Ton / Direction

15. 10. - 24. 11. 2017
anyArt / Praha 8

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. - 25. 11. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Cristian Del Risco / Remixed 7

6. 11. 2017 - 6. 01. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 - 17. 02. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Další posun – Rozálie Hanáková a Marek Šefrna

17. - 21. 12. 2017
IDEAL PROSTOR / Praha 4

Monika Žáková | Appearance

26. 01. - 2. 03. 2018
Drdova Gallery / Praha 3

Lenka Glisníková: Heyy, I am here!!

22. 02. - 17. 03. 2018
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Lyrealismus: Marie Blabolilová, Tereza Kabůrková, Antonín Střížek

1. - 31. 03. 2018
Galerie Pštrossova 23 / Praha

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. - 12. 04. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Tomáš Džadoň: Tradiční karavan

12. 04. - 19. 05. 2018
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Odcizení podle slovníku

11. 04. - 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Harvesting Darkness

24. 04. - 16. 06. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Platónův jednorožec

16. 05. - 8. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Eutektium – Irena Armutidisová a Pavel Skrott

9. 06. - 20. 07. 2018
Farmstudio / Mělník

Ondřej Basjuk / Diogenův syndrom

20. 06. - 1. 09. 2018
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Jen způsob jak neříct, co doopravdy chci

18. 06. - 16. 08. 2018
Pragovka Art District / Praha

Další posun

18. 07. - 14. 08. 2018
Monomach / Brno-město

Scattered Rhymes

24. 07. - 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Forman – Milkov

1. 09. - 28. 10. 2018
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Monika Žáková: Reappearance

6. 09. - 20. 10. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Monika Žáková: Reappearance

6. 09. - 20. 10. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Inez Tuschnerová

13. 09. 2018 - 24. 02. 2019
Moravská galerie v Brně / Brno

Sláva Sobotovičová a David Fesl: DJ na volné noze

20. 09. - 24. 10. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Emila Medková

16. 10. - 26. 11. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Monika Žáková – Nová gravitace

7. - 29. 11. 2018
Industra Art / Brno

Jakub Čuška: Místo – Nemísto

6. - 22. 12. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Náhoda a samočinnost :: apo tychés, to automaton

6. 12. 2018 - 9. 01. 2019
Industra Art / Brno

Sny jiných

5. 12. 2018 - 12. 01. 2019
INI Project / PROSTOR / Praha

Odložená slavnost

10. - 17. 12. 2018
Galerie 207 / Praha 1

CNS

2. - 30. 03. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Má velké oči

30. 11. - 5. 12. 2016
Galerie 209 / Brno

Barbora Fastrová – Ve šťastných městech v zázemí

10. 11. 2016 23:00
Polansky Gallery / Praha 7

Barbora Kleinhamplová: MPEG Girl

13. 09. - 1. 10. 2016
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Ondřej Basjuk: PŘENOS DO KOLONIE B.

18. 06. - 1. 08. 2016
Galerie Dům / Broumov

If you have a heart, what you did to me hurts you too.

23. - 26. 05. 2016
Galerie 207 / Praha

Tereza Kabůrková: Tereza Kabůrková a host Ondřej Maleček

21. 04. - 13. 05. 2016
Fotograf Gallery / Praha

ONDŘEJ BASJUK / WABI-SABI

29. 03. - 6. 05. 2016
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Propady realitou Petra Hajdyly budou k vidění v galerii Kaple ve Valašském Meziříčí

16. 02. - 28. 03. 2016
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Jakub Čuška: Okraje

7. 02. - 5. 03. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Ondřej Basjuk: Papírová zeď

15. 10. - 28. 11. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Vernisáž výstav Dalibora a Ivana Chatrných

19. 09. - 21. 11. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Tereza Kabůrková – Hory a vody u Helbicha

1. 10. 2015 - 21. 01. 2016
Galerie Valchařská / Brno

ÚSMĚV STOJÍ MÉNĚ NEŽ ELEKTŘINA A DÁVÁ VÍCE SVĚTLA

30. 06. - 14. 08. 2015
Galerie TIC / Brno-město

Anna Pleštilová – Svátek

26. 06. - 2. 07. 2015
Ateliér Síň / Telč

Václav Špála – Nemaluji krajinu, ale sebe

11. 07. - 15. 08. 2015
Letohrádek Ostrov / Ostrov nad Ohří

Barbora Fastrová: In My Country…

11. 06. - 10. 07. 2015
Fotograf Gallery / Praha

Anna Pleštilová: K.H. Mácha – Máj, 78 Kč / 100 g a jiné knihy

31. 05. - 30. 06. 2015
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha 7

Fénix v síti

26. 05. - 13. 06. 2015
AZ Tower Brno / Brno-město

Barbora Fastrová / MEMO

17. 04. - 14. 05. 2015
MakeMake / Brno

Barbora Šlapetová & Lukáš Rittstein: VŠECHNO JE JINAK

12. 03. - 12. 07. 2015
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Ondřej Basjuk – Díra ve vzduchu

18. 03. - 2. 05. 2015
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Václav Špála – Rapsodie v modrém

13. 05. - 29. 08. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Meeting: Ondřej Basjuk a František Novák

17. - 25. 02. 2015
Galerie AVU / Praha 7

Živly nad městy

14. 01. - 6. 03. 2015
Galerie Vernon / Praha 5

Svatyně desetitisíce prosebníků – Aleš Roleček

21. 12. 2014 - 15. 01. 2015
Art Space NOV / Pardubice

Modul Prvek

17. 12. 2014 - 21. 01. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

POZICE X

15. 12. 2014 - 26. 01. 2015
Galerie Mladých / Brno-město

Daniel Piršč – Yellow Hat

30. 11. 2014 - 13. 01. 2015
Adam Gallery / Brno

Jan Jindra – Jaroslav Prokop – Jan Regal – Reklamní fotografie

16. 12. 2014 - 16. 01. 2015
Photogether Gallery / Zlín

Měřítka touhy

10. 12. 2014 - 7. 03. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

Joe Neave – Dětská duše na plátně

12. 12. 2014 - 30. 01. 2015
SVIT / Praha

Ztracená krajina

8. 12. 2014 - 3. 01. 2015
Galerie Fotografic / Praha

ŽIŽKOV FAMILY

10. 12. 2014 - 9. 01. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

PAF 2014: Azucena Losana: I § You

4. - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Vzdáleni kořenům

3. - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Barbora Lungová + Pure Beauty – Alter ego

5. - 30. 12. 2014
Galerie Jiří Putna / Brno

Linda Retterová: Za tmy

9. 12. 2014 - 13. 01. 2015
Galerie Evoluční / Praha 1

Henryk Gajewski

9. 12. 2014 - 24. 01. 2015
Galerie AMU / Praha 1

Manifest spáčů

29. 10. - 2. 12. 2014
Malá galerie (Armaturka) / Ústí nad Labem

Tereza Kabůrková – Tapety a zátiší

8. 10. - 1. 11. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk: Princip ŠAO

24. 09. - 18. 10. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. - 9. 11. 2014
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

Ondřej Basjuk a Vladimír Kokolia: Podprahově

12. 08. - 3. 09. 2014
Galerie Jelení / Praha

Tereza Kabůrková: Nebe a nádobí

12. 06. - 30. 08. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Tereza Kabůrková/Orienttepich

15. 04. - 2. 05. 2014
Photogether Gallery / Zlín

Jakub Daníček

4. - 17. 11. 2011
A.M. 180 / Praha 2

Kresba

7. - 30. 08. 2013
Nau Gallery / Praha

U Sudka

9. 02. - 26. 03. 2011
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Jiří Kovanda a Barbora Kleinhamplová : Dlouhé svítání

24. 09. 2012 22:00
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Erotikon (Z KAPITOLY TENDENCE ČASOPISU FOTOGRAF)

5. 11. - 31. 12. 2010
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. - 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

BAAR

3. - 26. 11. 2011
City Surfer Office / Praha 3

MEMENTO NATURAE

2. - 3. 08. 2013
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Selfmade

1. - 24. 02. 2011
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Barbora Kleinhamplová, Matyáš Chochola: Obrazem před zápasem

11. 07. - 25. 08. 2012
Psychiatrická léčebna Bohnice / Praha 8 – Bohnice

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Nemusí to být žert

19. 03. - 15. 04. 2014
Galerie Rampa / Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

sklizeň NAPOLI

9. - 17. 11. 2011
de-sign / Praha 7

Conrad Eric Armstrong: NOT PICTURED

22. 04. - 29. 05. 2013
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Bob Dylan, Bob Dylan, Boba Dylana

26. 01. - 27. 03. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

NEPŘETRŽITÉ ROZHOVORY

20. 06. - 8. 07. 2012
Karlin Studios / Praha 8

STÍNY MINULÝCH UTOPIÍ

2. - 30. 09. 2010
Galerie NTK / Praha

Pomalé fotografie Dušana Skaly a Jana Freiberga

27. 02. - 3. 04. 2014
Fotograf Gallery / Praha

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

magnet 7/69

3. 04. - 3. 05. 2013
Nau Gallery / Praha

Diera do behu vecí

15. 12. 2010 - 8. 02. 2011
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Barbora Fastrová: U ZEMĚ

1. - 24. 06. 2012
City Surfer Office / Praha 3

Závod / The Race

29. 07. - 25. 09. 2010
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

ONDŘEJ BASJUK/ KULTOVNÍ VÝSTAVA

14. 01. - 4. 03. 2014
Fait Gallery Preview / Brno

12 bodů

22. 09. - 22. 10. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

Young Art Project / Vladimír Staněk / Smalty

11. 12. 2012 - 29. 04. 2013
GATE Galerie / Praha 1

Josef Svoboda – Robert Wilson

13. 11. 2010 - 5. 02. 2011
Museum Kampa / Praha 1

Medium is Message

16. 04. - 5. 05. 2012
Galerie KIV / Praha 8

Ondřej Basjuk: Zadní strana pobřežní vysočiny

19. 11. - 14. 12. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Proč je světlo někdy nepříjemné?

8. - 16. 09. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

6. Cena kritiky za mladou malbu

30. 01. - 23. 02. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Barbora Šlapetová a Lukáš Rittstein

15. 11. - 5. 12. 2010
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Discomfort's Calling

6. - 24. 03. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Prasata a (nebo) lidé

4. 11. - 1. 12. 2013
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Sad

21. 07. - 19. 08. 2011
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Míč je ztracen

1. 11. - 1. 12. 2012
Galerie 35m2 / Praha 3

Vojtěch Jasný: Fotografie

21. 11. 2010 - 8. 01. 2011
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Bývalé okno

15. 02. - 14. 03. 2012
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Oldřich Pražan: Lituji, že jsem pověsil housle na hřebík

26. 09. - 21. 11. 2013
Cesta domů / Praha 7

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Ondřej Basjuk

7. 11. - 18. 12. 2012
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Barbora Fastrová

13. 12. 2010 - 6. 01. 2011
Galerie Velryba / Praha 1

Minulost

19. 01. - 1. 03. 2012
Galerie Laboratorio / Praha 7

First Aid

24. 09. - 31. 10. 2013
Galerie Mimochodem / Praha

Škvíra ke štěstí / Loophole to Happiness

24. 05. - 6. 08. 2011
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

DEAD PAINTERS STUDIOS

29. 11. - 14. 12. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Sejde z mysli ani netušíš…

8. 11. - 9. 12. 2010
Galerie Velryba / Praha 1

9,2227 m2

12. 01. - 4. 02. 2012
Galerie 35m2 / Praha 3

Zahrádky

19. - 30. 09. 2013
Galerie KIV / Praha 8

Ženské závislosti

23. 02. - 23. 03. 2011
Klub V. Kolona / Praha 8

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Dušování

15. 11. - 15. 12. 2010
Galerie Pavilon / Praha 1

Recyklace

12. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Barbora Kleinhamplová: Kružnice splývání

17. 09. - 17. 10. 2013
Fotograf Gallery / Praha

Proč ne sám?

16. 02. - 12. 03. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Barbora Kleinhamplová: Úvahy v kruhu

18. 10. - 6. 11. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Cesta zpět

10. 11. - 2. 12. 2010
Galerie Vitrínky / Ústí nad Labem – Předlice

AKCE UMĚLCE

After Life výstavy – křest publikace

4. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Studio Najbrt Basics

26. 09. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Ror-bu & LuFi – Veronika Svobodová / Luboš Fidler

17. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha

Lenka Glisníková – Tomorrow we´re one, my friend

11. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Petr Hajdyla – med-i-um

11. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Stranger Danger

30. 08. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
stone projects / Praha 7

David Fesl, Sláva Sobotovičová – Soud, pád, pin a promiň

15. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Beatriz Nieto Ortiz: Sandwitch Storm

10. 08. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

be(e) visible

27. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha

JSME LES: O inteligenci rostlin a mezidruhové komunikaci

26. - 28. 07. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

ILUSTRÁTORSKÁ TVŮRČÍ DÍLNA s Alžbětou Zemanovou

30. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Workshopy
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Matěj Kolář: Nejasný ostrov

11. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nonstrop / Jihlava

zpěvy oslňujících strojů

11. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Proč je keramika cool? Workshop s Andreou Demek

9. 06. 2019 15:00 / 15:00 / Workshopy
Galerie TIC / Brno-město

Karolína Mikesková a Robert Pratt | Either way just let me know.

5. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Anna Straková: Mé mládí

11. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

LADISLAV ZIKMUND LENDER – AUTORSKÝ DESIGN A INTERIÉR PŘED ROKEM 1989

29. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Pustý ostrov chrání 15 000 obyvatel: work in progress

2. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

18. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

27. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Vernisáž | Artpark k výstavě A COOL BREEZE

24. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

ORIENTace

17. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

LITHO SYMPO ’19

27. 04. 2019 / 00:00 / Workshopy
LITHO LITO / Litoměřice

Revitalizace

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Na počátku bylo…

20. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Artikle / Brno-město

Barevné dopoledne: Sochařská laboratoř

21. 03. 2019 10:00 / 10:00 / Pro děti
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Variations on Relations

12. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

František Demeter: Rozptýlená koncentrace

12. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

KRÁSA BRUTALISMU – ARCHITEKTURA, KTERÁ BUDÍ VÁŠNĚ

20. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Sluneční město

13. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Veronika Richterová, Japonské hotovky

9. 03. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Emőke Vargová: E:V:

5. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Sluneční město

5. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Lenka Glisníková a Tania Nikulina: Voní, jako když ti hoří vlasy

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Jdi na venkov! Výtvarné umění a lidová kultura v českých zemích 1800–1960

28. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

David Jedlička: Žádné zprávy

4. 03. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Pavel Skrott: Kreslení černou / Klidná hladina

19. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Hana Novotná: Porcelán+ – křest knihy

29. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Dernisáž výstavy Meze intervalů / performance: Oona Libens

3. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
zvuková galerie IGLOO / Jihlava

CHEAP ART – komentovaná prohlídka a dernisáž výstavy

23. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie AMU / Praha 1

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk / 2051: Algorithm

17. 01. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Finisáž + Komentovaná prohlídka

12. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Industra Art / Brno-město

Workshop a diskuze s Conradem Armstrongem a Izou Rutkowskou

12. 01. 2019 13:30 / 13:30 / Workshopy
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

LFW // Pickdick Picnic

14. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Žaneta Reková / Příběhy staré dámy

15. 02. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

LFW // Lover’s digest jazz dinner

21. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

CNS

2. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Galerie Kabinet T. / Zlín

LFW // BUCH BUCH CEREMONY

28. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

42. ČIN: ACTION GALLERIES

2. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Lukáš Karbus – Zlomená strana

15. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Dým nad Babiččiným údolím

25. 03. 2017 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Dým nad Babiččiným údolím

26. 03. 2017 11:00 / 11:00 / Vernisáže
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Alena Skibinská / Kudy chodím

10. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Noviny Na shledanou #4 a přednášky Jiřího Zemánka a Petra Šourka

24. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Tugendhat 1: Jiří David, Jiří Kovanda, Roman Ondak

1. 05. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Vila Tugendhat / Brno

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Dernisáž / Komentovaná prohlídka / Permapink + performance David Helán

1. 04. 2017 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Portrét jednoho festivalu (aneb Pezinok 1976)

6. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Markéta Magidová / Zakalená fotosyntéza

19. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Beseda s autory výstavy

24. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

Juraj Toman & Juraj Florek: PRAŽSKÉ SIGNÁLY!

27. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Tomáš Absolon & Jan Horčík: Plakaat

31. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

CRISTO | REMIXED

10. 07. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Jako mrkev žiju život v řádu

3. 08. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Ateliér Síň / Telč

Mchy i porosty (PL)

27. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Poppins Light

31. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Rekonstrukce pravdy

21. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Dita Pepe – Hárající fenka

7. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Markus Selg, Yves Scherer: Cupid & Psyche

2. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Alžběta Zemanová: Na jih i na sever

9. 09. 2017 17:01 / 17:01 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Běguni

5. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

MARKÉTA MAGIDOVÁ – SOFT TARGET

13. 09. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Energetika prostoru – Dagmar Dost-Nolde a Patrick Roth

3. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Kevin V. Ton / Direction

5. 11. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Komentovaná prohlídka výstavy „Energetika prostoru“

26. 10. 2017 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Cristian Del Risco / Remixed 7

7. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

BYLI BYCHOM RÁDI, KDYBYSTE BYLI NÁŠ EXPONÁT

19. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

OE17: Daniel Rourke – #Additivism

6. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Mark Ther: Mark Ther & Optiqa II.

15. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Další posun – Rozálie Hanáková a Marek Šefrna

18. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
IDEAL PROSTOR / Praha 4

Sbohem Ai Weiwei

6. 01. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Monika Žáková | Appearance

26. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Automat na výstavu: Československý pavilon na Expo 67 v Montrealu

13. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Lenka Glisníková: Heyy, I am here!!

22. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Monika Žáková: snídaně s umělkyní

3. 03. 2018 10:00 / 10:00 / Komentované prohlídky
Drdova Gallery / Praha 3

Lyrealismus: Marie Blabolilová, Tereza Kabůrková, Antonín Střížek

1. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pštrossova 23 / Praha

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Pramen 2008 — 2016 / Katalog Ateliéru fotografie

15. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Tomáš Džadoň: Tradiční karavan

12. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Harvesting Darkness

24. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Dvojitá vernisáž výstavy Najbrt + František Štorm – Typograf

11. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Platónův jednorožec

17. 05. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Eutektium – Irena Armutidisová a Pavel Skrott

9. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Farmstudio / Mělník

Pátá loď & Denisa Buranová & Letní kino Pragovka

11. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Kameramanské dny 2018

11. 06. 2018 11:00 / 11:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Vernisáže na Pragovce

19. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Ondřej Basjuk / Diogenův syndrom

21. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Jen způsob jak neříct, co doopravdy chci

19. 06. 2018 16:15 / 16:15 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Další posun

19. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Scattered Rhymes

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Dolce far niente / Kupec benátský / Komplex epopeje

16. 08. 2018 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente / Going Places + Teplé léto FAMU v letním kině

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Performance: Lenka Glisníková & Tania Nikulina

16. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Forman – Milkov

31. 08. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Monika Žáková: Reappearance

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Inez Tuschnerová

13. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně / Brno

Sláva Sobotovičová a David Fesl: DJ na volné noze

20. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

S umělci jde všechno líp ▲ Recykliteratura

14. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Workshopy
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

PLAČKY NAD PŘÍLIŠ DLOUHÝM ŽIVOTEM PERFORMANCE BARBORA KLEINHAMPLOVÁ A TEREZA STEJSKALOVÁ

6. 10. 2018 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
Fotograf Festival / Praha

Emila Medková

17. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

DJ na volné noze

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Kabinet T. / Zlín

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Monika Žáková – Nová gravitace

7. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Inez Tuschnerová

14. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
/ Brno

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jakub Čuška: Místo – Nemísto

6. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Náhoda a samočinnost :: apo tychés, to automaton

6. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno

Sny jiných

5. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Odložená slavnost

11. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Odložená slavnost

18. 12. 2018 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Kino Fotografic: Dělníci bulváru

12. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Fotografic / Praha

DiStO 4 „Fotoscénika“

14. 12. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

SEX Positive

12. 12. 2018 09:00 / 09:00 / Přednášky a diskuze
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

12 hodinová konference

12. - 13. 01. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

CNS

2. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Má velké oči

30. 11. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Barbora Fastrová – Ve šťastných městech v zázemí

10. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Lukáš Rittstein: Spolu

14. 10. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Barbora Kleinhamplová: MPEG Girl

13. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Kaoru Furuko a Kateřina Sudolská / Ohanashi no jikan / Story Time / projekce

29. 08. 2016 15:30 / 15:30 / Ostatní akce
Galerie Art / Brno

Ondřej Basjuk: PŘENOS DO KOLONIE B.

18. 06. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

If you have a heart, what you did to me hurts you too.

24. 05. 2016 14:10 / 14:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

If you have a heart, what you did to me hurts you too.

23. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Linda Retterová – PLAKÁTY

17. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Tereza Kabůrková: Tereza Kabůrková a host Ondřej Maleček

21. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Kočka²

7. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Miluji věci RELOADED // Mark Zuckerberg, a breakout character

6. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

ONDŘEJ BASJUK / WABI-SABI

30. 03. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Petra Hajdyla zakončí svou výstavu v galerii Kaple ve Valašském Meziříčí komentovanou prohlídkou.

30. 03. 2016 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

PAF Olomouc: Barbora Kleinhamplová a Karina Kottová: Co je to film?

10. 03. 2016 14:00 / 14:00 / Přednášky a diskuze
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PETR HAJDYLA – Propady realitou

17. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Rekonstrukce zapamatovaného

24. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Cukrovarnická 39 – Open Studio Rafał Bujnowski

3. 02. 2016 13:00 / 13:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Jakub Čuška: Okraje

8. 02. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Luigi Nono: La lontananza nostalgica utopica futura

29. 02. 2016 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Autorská prezentace Žanny Kadyrové

10. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

křest knihy Terezy Kabůrkové – Hory a vody, Nebe a zátiší

18. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Mark Zuckerberg – breakout character?

13. 01. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Osvobozeni internetem?

4. 12. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Workshop uživatelů

13. 11. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Miluji věci, mlčenlivé soudruhy

13. 11. - 18. 12. 2015 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Videogram

21. 10. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně / Brno

Ondřej Basjuk: Papírová zeď

15. 10. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Hory a vody u Helbicha

1. 10. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

ÚSMĚV STOJÍ MÉNĚ NEŽ ELEKTŘINA A DÁVÁ VÍCE SVĚTLA

30. 06. 2015 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Barbora Fastrová: In My Country…

11. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Anna Pleštilová: K.H. Mácha – Máj, 78 Kč / 100 g a jiné knihy

4. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha 7

Pozitiv / Negativ – Nic není, jak to vypadá, co se pevné zdá, to se rozpadá

7. 05. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Scala Naslepo + afterparty MAKAK

29. 04. 2015 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Kino Scala / Brno

Markéta Othová a Petr Bakla: Hlavní děj (Master process)

12. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Barbora Fastrová / MEMO

17. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MakeMake / Brno

Situace 59 – Barbora Fastrová

24. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Ondřej Basjuk – Díra ve vzduchu

18. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Dějiny evropské fotografie 1939 – 1969

16. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

Meeting: Ondřej Basjuk a František Novák

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Kurátorská prohlídka k výstavě Měřítka touhy s Tomášem Glancem

22. 01. 2015 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
PLATO Ostrava / Ostrava

Rusko prostřednictvím filmového obrazu

15. 01. 2015 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Živly nad městy

15. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vernon / Praha 5

Modul Prvek

17. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Ondřej Basjuk: POZICE X

16. 12. 2014 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Orientační základny | VVP AVU

18. 12. 2014 15:30 / 15:30 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Jan Jindra – Jaroslav Prokop – Jan Regal – Reklamní fotografie

17. 12. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Měřítka touhy

10. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Joe Neave – Dětská duše na plátně

12. 12. 2014 13:00 / 13:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Barbora Kleinhamplová: Na míru požadavkům

6. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie 209 / Brno

Setkání s knihami Miloše Šejna

15. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze / Praha 1

Ztracená krajina

9. 12. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Žižkov Family

11. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

PAF 2014:David Ferrando Giraut (ES) & Ryoko Akama (JP): Second Nature

6. 12. 2014 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Joe Gilmore (GB) & Paul Emery (GB): Frame

6. 12. 2014 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Trabajo

6. 12. 2014 11:00 / 11:00 / Workshopy
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Buenos Aires perfor(m)a

5. 12. 2014 21:00 / 21:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Lightning Glove, Freddy Ruppert

6. 12. 2014 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Barbora Lungová + Pure Beauty – Alterego

5. 12. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

Linda Retterová: Za tmy

27. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Evoluční / Praha 1

OpenEye14: Tina Frank – Digitální synestezie

2. 12. 2014 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

KARDIOSTIMULÁTOR – Otevřená dílna se členy Prague Modern a Prague Modern Young

5. 12. 2014 09:00 / 09:00 / Workshopy
Tranzitdisplay / Praha 2

Henryk Gajewski

9. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

2014 Designers o Vizuálních identitách kulturních institucí.

12. 11. 2014 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Manifest spáčů

29. 10. 2014 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Malá galerie (Armaturka) / Ústí nad Labem

Evropské experimentální animace (festival Plan 9)

23. 10. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Fotografic / Praha

Tereza Kabůrková – Tapety a zátiší

9. 10. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk: Princip ŠAO

24. 09. 2014 12:34 / 12:34 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

Ondřej Basjuk a Vladimír Kokolia: Podprahově

12. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Tereza Kabůrková: Nebe a nádobí

12. 06. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Míč je ztracen

1. 11. - 31. 10. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

PŘEDNÁŠKA Adolph Stiller, Peter Riepl

15. 02. 2012 17:30 / 17:30 / Přednášky a diskuze
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Ondřej Basjuk: Zadní strana pobřežní vysočiny

20. - 19. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Barbora Fastrová

21. 02. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Ondřej Basjuk

7. - 6. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Kauzy českého veřejného života, o kterých je třeba se bavit!

3. - 2. 11. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Prasata a (nebo) lidé

4. 11. 2013 23:00 / 23:00 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Diera do behu vecí

15. - 14. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

DEAD PAINTERS STUDIOS

29. 11. 2012 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Kauzy českého veřejného života, o kterých je třeba se bavit!

2. - 1. 11. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Oldřich Pražan: Lituji, že jsem pověsil housle na hřebík

26. - 25. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Cesta domů / Praha 7

Barbora Fastrová

13. - 12. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Velryba / Praha 1

Barbora Kleinhamplová: Úvahy v kruhu

25. 10. 2012 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Sad

21. - 20. 07. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

First Aid

24. - 23. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Dušování

16. - 15. 11. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

BARBORA KLEINHAMPLOVÁ (CZ): ÚVAHY V KRUHU

18. 10. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

P.O.L.E.

22. - 21. 04. 2014 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

„FANTASTICKÝ KONCEPTUALISMUS“ Neoavantgarda, kritika a politika v letech 1968–1981 na Slovensku

6. - 5. 04. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Zahrádky

19. - 18. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Indelible memory: testimony and image in collective portraits

16. - 15. 11. 2010 / 17:30 / Přednášky a diskuze
Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze / Praha 1

Jiří Kovanda a Barbora Kleinhamplová : Dlouhé svítání

25. - 24. 09. 2012 / 15:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

NULLA DIES SINE LINEA

26. - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

U Sudka

22. - 21. 03. 2011 / 17:00 / Komentované prohlídky
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Barbora Kleinhamplová: Kružnice splývání

17. - 16. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Cesta zpět

10. - 9. 11. 2010 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Vitrínky / Ústí nad Labem – Předlice

Share it, spread it!

29. 06. 2012 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
ETC. Galerie / Praha 2

Nemusí to být žert

19. - 18. 03. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Rampa / Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Ženské závislosti

23. 02. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Klub V. Kolona / Praha 8

MEMENTO NATURAE

2. - 1. 08. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Erotikon (Z KAPITOLY TENDENCE ČASOPISU FOTOGRAF)

4. - 3. 11. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

NEPŘETRŽITÉ ROZHOVORY

19. - 18. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Z Krucemburku do Dvora Králové: Cesta Josefa Gočára k moderní architektuře

15. - 14. 03. 2014 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Závod 01 / Humpolec

Proč ne sám?

16. - 15. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Conrad Eric Armstrong: NOT PICTURED

22. - 21. 04. 2013 / 16:30 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Erotikon (Z KAPITOLY TENDENCE ČASOPISU FOTOGRAF)

4. - 3. 10. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

Barbora Fastrová: U ZEMĚ

31. 05. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Pomalé fotografie Dušana Skaly a Jana Freiberga

27. - 26. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

U Sudka

9. - 8. 02. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

6. Cena kritiky za mladou malbu

31. - 30. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

PROJEKTOR#7

26. - 25. 04. 2012 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Vlasta Vostřebalová Fischerová/komentovaná prohlídka

22. - 21. 01. 2014 / 16:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Selfmade

1. 02. - 31. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Ondřej Basjuk: HAIDIANSKÝ ALTÁŘ

3. - 2. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Medium is Message

16. - 15. 04. 2012 / 17:30 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

ONDŘEJ BASJUK/ KULTOVNÍ VÝSTAVA

14. - 13. 01. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery Preview / Brno

Bob Dylan, Bob Dylan, Boba Dylana

26. - 25. 01. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×