Věra Janoušková

VÝSTAVY UMĚLCE

Time’s Up: SeatoxDetox

5. 12. 2019 - 1. 03. 2020
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Ondřej Vicena – Inwald

27. 11. 2019 - 26. 01. 2020
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Stanislav Setinský – To je Jeruzalém

Do 15. 01. 2020
Xaoxax / Praha

Hvězdy

Do 11. 01. 2020 18:00
Galerie Zdeněk Sklenář – Schönkirchovský palác / Praha

David Hanvald – All That Glitters Is Not Gold

Do 31. 12. 2019
Dětská galerie Lapidárium / Broumov

Kvodlibet / Quodlibet, curated by Karel Císař

Do 11. 01. 2020
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Daniel Pitín – Papírová věž / A Paper Tower

Do 29. 12. 2019
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Markéta Magidová – Obloukem připažit s nekonečnem

25. 09. - 17. 11. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Krajinow – kolektivní výstava

Do 20. 01. 2020 18:00
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Jan Gemrot – Cesta k nadvědomí

Do 23. 11. 2019
GaP / Znojmo

Sofie Švejdová | Andreas Schmitten

Do 23. 11. 2019
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Stefan Milkov – Neklidné časy

Do 8. 12. 2019
Galerie Václava Špály / Praha 1

Holoubková, Kopecký: Why do you use me, why you confuse me?

4. 09. - 2. 10. 2019
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák – Color Blocking

3. 09. - 16. 10. 2019
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Sochaři v Poděbradech

8. 09. - 27. 10. 2019
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2019

Do 19. 01. 2020
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. - 8. 10. 2019
Pragovka Art District / Praha

Jårg Geismar, Jan Kotík, Kristina Fingerland: Follow me or don’t

11. 07. - 7. 09. 2019
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Easy Peasy Lemon Squeezy / Garage Gallery Karlin

12. 07. - 4. 08. 2019
Garage Gallery Karlin / Praha

Doba plastová

26. 06. - 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

GaP / výstava: Milan Cais: Živý kabel propojení

14. 06. - 3. 09. 2019
GaP / Znojmo

Zdeněk Fránek – MENTAL RELIEF

20. 06. - 25. 08. 2019
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Oldřich Tichý:

28. 05. - 28. 06. 2019
Galerie Via Art / Praha 2

Luxsus

29. 05. - 14. 07. 2019
Galerie NTK / Praha

Tomáš Bryscejn – Raiders From the Interspace Vol. 5

2. 05. - 10. 04. 2019
Galerie 209 / Brno-město

Pocta Liou Siao-povi

15. 04. - 4. 06. 2019
Centrum současného umění DOX / Praha

Smějící se bestie: Chcete slevu?

29. 04. - 19. 05. 2019
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

ORIENTace

18. 04. - 25. 05. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Jakub Špaňhel: Ento/monologue

18. 04. - 23. 05. 2019
Galerie Havelka / Praha 1

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

12. 04. - 16. 06. 2019
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Radek Kopel / Nic moc

11. 04. - 5. 05. 2019
Bunkr / Most

Lukáš Havrda / Ztracený druh

22. 04. - 19. 05. 2019
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

Stín bodu

7. 04. - 6. 06. 2019
Pragovka Art District / Praha

Variations on Relations

13. 03. - 20. 04. 2019
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

Lenka Glisníková a Tania Nikulina: Voní, jako když ti hoří vlasy

21. 02. - 31. 03. 2019
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Monika Pascoe Mikyšková | Veronika Vlková

6. 02. - 30. 03. 2019
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Fathermother Collective – Ourobora

7. 02. - 30. 03. 2018
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Ondřej Vicena / Ateliér duše

22. 02. - 28. 04. 2019
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Mimo Planetární Závazek

16. 03. - 28. 04. 2019
lítost / Praha

Free Life

23. 01. - 17. 02. 2019
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Christl Mudrak, host Romana Drdová / Jenom voda

7. 02. - 24. 03. 2019
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Compassion Fatigue

1. - 17. 02. 2019
Galerie AMU / Praha 1

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. - 10. 03. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

Society of Shame

24. 01. - 24. 03. 2019
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Beuys don’t cry

15. 01. - 19. 02. 2019
Pragovka Art District / Praha

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 - 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Nejisté domovy

10. 04. - 2. 05. 2017
Xaoxax / Praha

Markéta Magidová / Zakalená fotosyntéza

19. 04. 2017 22:00
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

13. 06. 2017 22:00
Monomach / Brno-město

Milan Cais: Několik problémů najednou

19. 05. - 25. 08. 2017
CUBE X CUBE GALLERY / Liberec

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Jako mrkev žiju život v řádu

28. 07. - 3. 08. 2017
Ateliér Síň / Telč

Jiří Sozanský: Olympia

3. - 26. 09. 2017
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Pinturas Negras

13. 09. - 8. 10. 2017
Nová galerie / Praha

David Turecký – The Polaroids

10. 09. - 14. 10. 2017
anyArt / Praha

Intervence #6: Katarína Hládeková – Klíčová slova

12. 10. - 25. 11. 2017
Společnost Jindřicha Chalupeckého

Veronica Taussig

20. 10. - 15. 11. 2017
Kongresové centrum Praha / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 - 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

Domestic Arenas

18. 01. - 17. 03. 2018
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Petr Kožíšek, Martina Ponertová / DIALOG

22. 01. - 17. 02. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Blanka Kirchner – Vrstvy událostí

26. 01. - 8. 03. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

PATRIK KRIŠŠÁK / DRAG AND DROP

6. 02. - 16. 03. 2018
Galerie Petr Novotný / Praha

Příznivci vedlejších účinků

31. 01. - 28. 02. 2018
Galerie FAVU / Brno

Vladimír Suchánek: Litografické příběhy

31. 01. - 24. 02. 2018
Galerie Hollar / Praha

Trójsky poklad

31. 01. 2018 23:00
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

11. Cena kritiky za mladou malbu 2018

6. 02. - 4. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Susan Donath: Pravda Láska Ztráta

14. 02. - 28. 03. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

ULTRA

5. 02. - 4. 03. 2018
Galerie Umakart / Brno-město

Prizma

16. 02. - 15. 03. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Ivo Dankovič – Velmi křehká rovnováha

10. 02. - 16. 03. 2018
anyArt / Praha

Andrej Ševčík – Princip Stupňovatelnosti

15. 02. - 10. 03. 2018
Industra Art / Brno-město

Ondrej Jajcaj: Smrt kosí v Olomouci – na vině jsou obrazy!

8. 02. - 1. 03. 2018
Galerie XY / Olomouc

18+2

16. 02. - 15. 03. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

STAVY A VĚCI

13. 02. - 1. 03. 2018
Galerie AVU / Praha 7

DANIEL PITÍN – BROKEN WINDOWS

20. 02. - 17. 03. 2018
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Daniel Pitín: Zpovědnice

13. 02. - 28. 04. 2018
Kostel Nejsvětějšího Salvátora / Praha 1

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. - 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Světlem stromů

13. 02. - 6. 03. 2018
Knupp Gallery / Praha

Pro tebe i pro sebe

20. 02. - 17. 03. 2018
Galerie Jelení / Praha

Soňa Valentová / Šepotání

26. 02. - 17. 03. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Tahem

20. - 26. 02. 2018
Galerie 207 / Praha

Michal Blecha – Nejžlutější slunce

20. 02. - 20. 03. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Kamilia Kard / I’M a TOTAL BABE

21. 02. - 16. 03. 2018
Vitrína Deniska / Olomouc

PAINT JOB / Viltė Bražiūnaitė & Tomas Sinkevičius

27. 02. - 24. 03. 2018
Galerie Klubovna / Brno

Výstava obrazů Radomila Uhlíře

2. - 31. 03. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Výstava šperků Petry Niklové a fotografií Jarmily Soldánové

3. 03. - 1. 04. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Reality Testing

26. 02. - 26. 03. 2018
Pragovka Art District / Praha

Baptiste Charneux: Facades and their Beasts

26. 02. - 14. 04. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Fabio Santacroce: If The Poor Stopped Reproducing, The Rich Would Create Them Artificially

26. 02. - 14. 04. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

25 let snění

1. 02. - 2. 03. 2018
Galerie 1 / Praha 1

Podmínky nemožnosti IV/VII: Alogorrhea

6. 03. - 26. 05. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Začátek je také konec

5. 03. - 18. 05. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Measuring Earth

5. 03. - 6. 04. 2018
Galerie Mladých / Brno-město

Boží srst

16. 03. - 24. 05. 2018
Nau Gallery / Praha

Daniel Hanzlík, Pavel Mrkus: Vidět čas

10. 03. - 26. 05. 2018
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

DEAD END GALAXIES

16. 03. - 4. 05. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Klára Hosnedlová, Nona Inescu – The Inhabitant

16. 03. - 4. 05. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Vítězslav Špalek – Nebát se totemu

11. 03. - 14. 05. 2018
Galerie Cyril / Prostějov

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. - 12. 04. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Marek Sibinský – In Hands

6. - 30. 04. 2018
Rainbow gallery / Prostějov

J.R. (OO) N.Y. (RV) LE C0NCEPT STORE (GLOBAL)

23. 03. - 19. 04. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Architektura zmocňující se prostoru: Alfred Neumann – život a dílo

10. 05. - 9. 06. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Druhý život

19. 06. - 28. 07. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Yellow Company – YC_02_Tenebrio Molitory

20. - 30. 03. 2018
Galerie 209 / Brno-město

Garrett Lynch: A network of people who attended an exhibition and contributed to the creation of this work

8. - 12. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Andrej Pešta: Mire sveti / Světy Andreje Pešty

22. 03. - 30. 09. 2018
Muzeum romské kultury / Brno

Melancholická Pouť – Nikol Dutková a Zuzana Knorová

18. 03. - 20. 04. 2018
anyArt / Praha

Malba.tečka nr.1

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Vezme to ruka /// Pragovka Gallery Rear

2. 04. - 16. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Štěpánka Sigmundová: Last White Rhino

3. - 14. 04. 2018
Galerie 209 / Brno-město

Margareta Fisinger: Pussy dance

27. 04. - 24. 05. 2018
Galerie města Blanska / Blansko

Milan Cais – Několik problémů najednou

30. 04. - 19. 05. 2018
Galerie Státní zámek Třeboň / Třeboň

Andrej Pešta: Mire sveti / Světy Andreje Pešty

22. 03. - 29. 09. 2018
Muzeum romské kultury / Brno

Vizuální mytologie | Let Them Eat Chaos (Kate Tempest)

6. 06. - 25. 08. 2018
Galerie Alternativa / Jihlava

JE NÁS JEDENÁCT

14. 06. - 19. 07. 2018
8gallery / Praha

BIOTOP CHAOS

6. 07. - 4. 08. 2018
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Heijo Hangen

20. 06. - 11. 08. 2018
Galerie Závodný / Mikulov

PROJEKT PRAVÉ HEMISFÉRY – ALICE FIALOVÁ

8. 07. - 6. 09. 2018
Pracovna / Praha

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10. 07. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha

Situace, které se staly jakoby včera

8. - 14. 07. 2018
Galerie Mladých / Brno-město

Happy End

13. 07. - 17. 08. 2018
lítost / Praha

Svatopluk Klesnil: Chvíle šampiónů

13. 07. 2018 22:00
Fotofestival Uničov / Uničov

Výstava akvarelů

17. 07. - 20. 09. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Scattered Rhymes

24. 07. - 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Alžběta Wolfová: The Most Perfect Bird

18. 07. - 13. 08. 2018
Vitrína Deniska / Olomouc

Basic Pride

24. 07. - 12. 09. 2018
Galerie Klubovna / Brno

Danica Pištěková: One size fits all

24. 07. - 11. 09. 2018
Pragovka Art District / Praha

Petra Hudcová, Hinda Weiss: Going Places

18. 07. - 16. 08. 2018
Pragovka Art District / Praha

Silke Koch – After Gravity’s Rainbow

24. 07. - 1. 09. 2018
Galerie Fotografic / Praha

Príbehy z ateliéru

26. 06. - 31. 07. 2018
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Barbora Tydlitátová a Natálie Bozděchová – Izotopy

24. 07. - 10. 09. 2018
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Lukáš Kleberc: Kasiopeja

29. 07. - 18. 08. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2018 – ČTVRTSTOLETÍ

1. 08. 2018 22:00
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Náměstí Práce ve Zlíně a jeho proměny

22. 08. - 28. 10. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Píseň duše. Ruské umění ze sbírek GVUO

31. 07. - 8. 09. 2018
Dům umění Ostrava / Ostrava

Nevšímejte si nás! Kala Azar a spol.

13. 08. - 6. 10. 2018
Artwall Praha 7 / Praha 7

Forman – Milkov

1. 09. - 28. 10. 2018
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Daniela Klimešová, Susanne Kass, Fredrika Biström: Eroticon

20. 08. - 12. 09. 2018
Pragovka Art District / Praha

Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák: Choker

20. 08. - 14. 09. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Ester Paras, Anna Wyrwa: Le(m)on Incest

1. - 31. 08. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Jana Horálková: 0, 1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21

1. - 31. 08. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. - 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. - 27. 09. 2018
lítost / Praha

Ádám Kokesch: Palm house

29. 08. - 22. 09. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Zánik a vzkříšení

6. 08. - 13. 10. 2018
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

Michal Šmeral – POOL of the MOON

6. - 29. 09. 2018
Industra Art / Brno-město

Anna Leschinger: Marble Twin

29. 08. - 29. 09. 2018
Kavárna Pod Lipami / Praha

Čas naplněný barvou

7. 09. - 5. 10. 2018
Galerie U Prstenu / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. - 25. 10. 2018
Bludný kámen / Opava

David Kolovratník – Máma by věděla

9. 09. - 5. 10. 2018
anyArt / Praha

Jan Dotřel – Deeply Ordered Chaos

5. - 28. 09. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

VA (Various Artists): Don’t Worry About Us

7. 09. - 25. 10. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Jaromíra Němcová: START STOP

3. 09. - 2. 10. 2018
Topičův salon / Praha 1

Elementy harmonie

27. 08. - 7. 09. 2018
Galerie 1 / Praha 1

Jerzy Olek & Štěpán Grygar: CESTA K JEDNODUCHOSTI

5. 09. - 30. 10. 2018
Stará synagoga v Plzni / Plzeň-město

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

17. 09. - 24. 11. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Luisa Bělohlávková: Terapie kobaltem

12. 09. - 6. 10. 2018
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Áron Kútvölgyi-Szabó: Patterns of Counterknowledge

12. 09. - 14. 10. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Inez Tuschnerová

13. 09. 2018 - 24. 02. 2019
Moravská galerie v Brně / Brno

Gloriya Komarova

12. 09. - 4. 10. 2018
Monomach / Brno-město

Kostky světla | Cubes of light

9. 07. - 12. 10. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Antonín Heythum / scénograf, architekt a design

19. 09. - 24. 11. 2018
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Utajované násilí: Architektura a francouzská válka v Alžírsku

25. 09. - 9. 11. 2018
Galerie VI PER / Praha 8

Eva Kmentová: žena na slunci, Eva Koťátková: žena v bedně

21. 09. - 15. 11. 2018
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Andreas Gajdošík – Závěry policejního vyšetřování

17. 09. - 14. 10. 2018
Galerie Umakart / Brno-město

Vypůjčená krajina

25. 09. - 29. 10. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Andreas Gajdošík – Závěry policejního vyšetřování

18. 09. - 14. 10. 2018
Galerie Umakart / Brno

Bez práce nejsou koláže

10. 10. - 2. 12. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Tania Nikulina, Tomáš Bryscejn: VLNĚNÁ ZEĎ, LNĚNÝ OBLIČEJ

9. 10. - 2. 11. 2018
Kontext / Brno-město

Veronica Taussig

20. 09. - 20. 10. 2018
Point Gallery / Praha 1

Daniel Hanzlík: What are you doing?

24. 10. - 1. 12. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kamilia Kard: Did You Know That Hello Kitty Has a Twin?

5. - 30. 12. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

OLD NEWS

12. 12. 2018 - 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Small Talks #3

17. 12. 2018 - 1. 02. 2019
Galerie TIC / Brno

tyformy

12. 03. - 19. 04. 2014
Dům umění města Brna / Brno

Matěj Skalický: Sedět u ohně a kouřit

8. 09. - 6. 10. 2016
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Luisa Kasalicky – Synonym for Group 5

26. 05. - 15. 07. 2016
Polansky Gallery / Praha 7

Jakub Špaňhel – Kytky, města, motýli

13. 05. - 3. 09. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Fránek Architects: Míra a měřítko

18. 05. - 23. 07. 2016
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Philoxenie – malby, sochy

21. 04. - 12. 06. 2016
Galerie Pavilon (Vinohradská) / Praha 2

Magdalena Bažantová: Bílé lži

13. 04. - 12. 05. 2016
Studio Hrdinů / Praha 7

OBRAZY 1648 – 2016

28. 01. - 12. 03. 2016
Galerie Václava Špály / Praha 1

Zbyněk Havlín – H2O Cyklus maleb mokřadů a kaluží

14. 01. - 25. 02. 2016
Galerie Makráč / Praha 6

Patrik Kriššák: PATH

12. 01. - 3. 02. 2016
Galerie Jelení / Praha

Daniel Pitín: Barokní kancelář

8. 01. - 26. 02. 2016
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

DVĚ MINUTY SVĚTA

4. - 29. 11. 2015
Industra Art / Brno-město

Zkřížené cesty

5. - 30. 05. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

Glass Excellence X. – Vernisáž výstavy Na hraně Miroslavy Kupčíkové

21. 04. - 22. 05. 2015
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

Jiří Sozanský – Mezní situace

9. 05. - 24. 10. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jakub Schikaneder: Od svědectví k obrazovému snění

24. 02. - 2. 05. 2015
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

RE :: REcollecting

11. 03. 2015 18:00
INI Project / PROSTOR / Praha

Patrik Kriššák – Mystický univerzalizmus

24. 02. - 24. 03. 2015
Galerie W7 / Olomouc

Denní snění v galerii 209

24. 02. 2015 23:00
Galerie 209 / Brno-město

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Ondřej Vicena – REW / FFWD

22. 01. - 26. 02. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Patrik Kriššák & Štrio

7. - 27. 01. 2015
Galerie Jekor / Praha

Jakub Špaňhel

23. 09. 2014 - 24. 01. 2015
Adam Gallery / Brno

Jiří Sozanský: 1984 Rok Orwella

21. 10. 2014 - 7. 02. 2015
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Přesní dávka

17. 09. - 7. 10. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Klubovna 05 – Markéta Magidová

17. - 28. 09. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

22:22 2

17. 06. - 18. 07. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

HODGE PODGE

5. - 22. 09. 2012
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Oldřich Tichý: Jedním tahem těsně nad zemí

26. 03. - 7. 05. 2014
Galerie umění Karlovy Vary / Karlovy Vary

Vila Tugendhat

15. 11. 2011 - 28. 01. 2012
Dům umění města Brna / Brno

Daniel Hanzlík / Zdroje signálů

8. 11. 2013 - 9. 02. 2014
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. 02. - 1. 03. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Anna Balážová: Něco v obraze

1. - 17. 08. 2012
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Seno, sláma. Práce v krajině a přírodní procesy v umění

29. 05. - 23. 08. 2014
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Útroby architektury

29. 11. 2011 - 28. 01. 2012
Dům umění města Brna / Brno

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

18. 09. - 30. 10. 2013
Letohrádek Hvězda / Praha

atelier bow-wow: house behaviorology

10. 02. - 3. 04. 2011
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Slepice v pekle

5. 06. - 8. 09. 2012
GHMP, Městská knihovna, 2. patro / Praha

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. - 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Jsme tu pro nás

30. 01. - 2. 02. 2012
Galerie 207 / Praha

Kresba

7. - 30. 08. 2013
Nau Gallery / Praha

Linda Čihářová v prostoru Vernon Projekt

15. 02. - 18. 03. 2011
Vernon Projekt / Praha 7

Kunstwerke

4. - 27. 06. 2012
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Kus země

21. 03. - 17. 04. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Glossodynia

26. 01. - 24. 03. 2012
Galerie Luxfer / Česká Skalice

ACCULTURATED

8. 05. - 2. 06. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Prompted

1. - 30. 04. 2012
artyčok.tv / Praha 7

DAVID HANVALD: DO PRDELE, TO JE KRÁSA !

12. 03. - 4. 04. 2014
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

The Brick

12. 01. - 16. 02. 2012
Galerie SPZ / Praha 1

Patrik Kriššák: Dárky

25. 04. - 25. 05. 2013
Galerie 35m2 / Praha 3

CLAN

1. 12. 2010 - 8. 01. 2011
Výstavní síň Chrudim / Chrudim

Linie

19. 04. - 22. 05. 2012
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

NEJDŘÍV VELKÉ SVĚTLO, PAK OHROMNÁ RÁNA

8. 12. 2011 - 14. 01. 2012
Vitrína Deniska / Olomouc

JAKUB ŠPAŇHEL: Van Gogh na venkově

18. 04. - 12. 06. 2013
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Skelety

10. 06. - 19. 09. 2010
Museum Kampa / Praha 1

Punctum / Barthesův deník

4. - 27. 04. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

Orbis Pictus 6 x 60

6. - 25. 02. 2014
Trafačka / Praha 9

Fotografie jako fotografie

7. - 29. 10. 2011
Školská 28 / Praha 1

Motýlí efekt? Obraz jako různosměrná dekonstrukce celku

17. 01. - 9. 03. 2013
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Realita je víc než fikce. Asambláž jako tvůrčí princip v českém umění 60. a 70. let

10. 09. - 14. 11. 2010
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Had na sněhu

11. 04. - 11. 05. 2012
Galerie Havelka / Praha 1

Ochutnávač vody

9. 02. - 11. 03. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

Hodek, Kars, Max et al. Akvizice ZČG z let 2008–2011

4. 08. - 22. 10. 2011
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Metaplay

15. 11. - 8. 12. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

EXUVIES

17. 04. - 4. 05. 2012
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Glory Hole

26. 02. - 6. 04. 2014
Industra Art / Brno-město

Jakub Špaňhel

28. 09. - 20. 11. 2011
Dům umění Ostrava / Ostrava

Datascape

17. 10. - 20. 11. 2012
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Cesty pomoci

24. 01. - 22. 03. 2012
Slovanská knihovna / Praha

Nič sa nedeje

13. 11. - 12. 12. 2013
Galerie Prokopka / Praha 3

muffin–muffin–muffin

9. 06. - 9. 08. 2011
de-sign / Praha 7

MLADÉ HVĚZDY / YOUNG STARS

15. 09. - 8. 12. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Luxury Goods

13. 12. 2011 - 28. 01. 2012
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Malby z hlavy

4. - 27. 11. 2013
Nau Gallery / Praha

skupina OBR.

16. 05. - 14. 06. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

AKCE UMĚLCE

Time’s Up: SeatoxDetox

4. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Ondřej Vicena – Inwald

26. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Stanislav Setinský – To je Jeruzalém

14. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Artist Walk | Daniel Pitín a Jen Kratochvil

14. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

PITÍN–BOLF / BOLF–PITÍN v Galerii Rudolfinum

12. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Dětská vernisáž výstavy Davida Hanvalda

2. 11. 2019 14:00 / 14:00 / Pro děti
Dětská galerie Lapidárium / Broumov

David Hanvald – All That Glitters Is Not Gold

31. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dětská galerie Lapidárium / Broumov

Andrea Mikysová, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák – Rude awakening

15. 10. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Basement / Olomouc

Komentovaná prohlídka: Sofie Švejdová | Andreas Schmitten

15. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Komentovaná prohlídka s Danielem Pitínem | Papírová věž

24. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Group exhibition, curated by Karel Císař

14. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Markéta Magidová – Obloukem připažit s nekonečnem

25. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Krajinow / kolektivní výstava

18. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Jan Gemrot: Cesta k nadvědomí

20. 09. 2019 20:00 / 20:00 / Vernisáže
GaP / Znojmo

Symbiont: El Mar La Mar

18. 11. 2019 20:30 / 20:30 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Stefan Milkov – Neklidné časy

24. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Vernisáž výstavy Daniel Pitín Papírová věž / A Paper Tower

25. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Holoubková, Kopecký: Why do you use me, why you confuse me?

4. 09. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák – Color Blocking

2. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

On-line výstava Lechtivá socha

1. 08. - 30. 09. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Jårg Geismar, Jan Kotík, Kristina Fingerland: Follow me or don’t

10. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Easy Peasy Lemon Squeezy / Garage Gallery Karlin

11. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

Mikulovské sympozium Dílna 2019 – zahájení

13. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

GaP / výstava: Milan Cais: Živý kabel propojení

14. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
GaP / Znojmo

Zdeněk Fránek – MENTAL RELIEF

19. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Luxsus

28. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Tomáš Bryscejn – Raiders From the Interspace Vol. 5

2. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Každodenní sexismus: Prohlídka výstavy a workshop

26. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Artwall Praha 7 / Praha

Smějící se bestie: Chcete slevu?

29. 04. 2019 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

ORIENTace

17. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Hanzlík + Hudcová provázejí výstavou a ateliéry

25. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Radek Kopel / Nic moc

10. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Bunkr / Most

Lukáš Havrda / Ztracený druh

23. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Daniela Krajčová, Peter Jánošík: Miesto blízkosti, priestor odlúčenia

4. 04. 2019 00:00 / 00:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Stín bodu

6. 04. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka: Monika Pascoe Mikyšková | Veronika Vlková

29. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Variations on Relations

12. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

Curator’s Tour: Mimo Planetární Závazek

16. 03. 2019 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
lítost / Praha

Lenka Glisníková a Tania Nikulina: Voní, jako když ti hoří vlasy

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Monika Pascoe Mikyšková | Veronika Vlková

5. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Dernisáže na Pragovce

19. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Ondřej Vicena / Ateliér duše

21. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Mimo Planetární Závazek

15. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Free Life

22. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Anna Vančátová

5. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Pštrossova 23 / Praha

Christl Mudrak, host Romana Drdová / Jenom voda

6. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Spoušť: 001

4. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Trienále PROSTOR ZLÍN 2019: Alternativy destrukce

22. - 29. 01. 2019 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Compassion Fatigue

31. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Society of Shame

24. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Milan Cais – Dveře dovnitř

9. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Milan Cais – Dveře dovnitř

16. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Milan Cais – Dveře dovnitř – pro děti

26. 02. 2017 14:00 / 14:00 / Workshopy
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Milan Cais – Dveře dovnitř pro děti

12. 03. 2017 14:00 / 14:00 / Workshopy
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Kvalita architektury v době developerské: Zdeněk Fránek, Vladimír Krátký

28. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Vernisáž

4. 04. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

14. 06. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Milan Cais: Několik problémů najednou

20. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
CUBE X CUBE GALLERY / Liberec

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Jako mrkev žiju život v řádu

3. 08. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Ateliér Síň / Telč

Jiří Sozanský: Olympia

4. 09. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Intervence #6: Katarína Hládeková – Klíčová slova

12. 10. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Společnost Jindřicha Chalupeckého

Mark Ther: Mark Ther + otevíráme nový Prostor

9. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy KNAP, LOMOVÁ, PUCHOVÁ

11. 11. 2017 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha

Model a metoda – křest knihy

14. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie TIC / Brno-město

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Domestic Arenas

18. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

City of the Sun – česká premiéra

13. 02. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Dernisáž Gregora Daleckého

26. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artrafika / Praha

Dead Body of Water

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
FAMU / Praha

Petr Kožíšek, Martina Ponertová / DIALOG

22. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Blanka Kirchner – Vrstvy událostí

26. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Estetika prostoru & Prostor estetiky II.

24. 01. - 23. 05. 2018 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Martina Sedláková: Architektura a architektonika prostoru

23. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

PATRIK KRIŠŠÁK / DRAG AND DROP

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha

Příznivci vedlejších účinků

31. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Vladimír Suchánek: Litografické příběhy

31. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Hollar / Praha

Trójsky poklad

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Výstava finalistů a vyhlášení vítězů 11. Ceny kritiky za mladou malbu 2018

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie kritiků / Praha 1

47. ČIN: Šimon Bureš – Děleno

8. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Susan Donath: Pravda Láska Ztráta

14. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Konstelace Fathermother Collective v Galerii Kaple ve Valašském Meziříčí

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

ULTRA

6. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Prizma

16. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Dawson City: Frozen Time

29. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Ivo Dankovič – Velmi křehká rovnováha

15. 02. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
anyArt / Praha

Andrej Ševčík – Princip Stupňovatelnosti

15. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Ondrej Jajcaj: Smrt kosí v Olomouci – na vině jsou obrazy!

8. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

18+2

16. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

18+2: dernisáž a komentovaná prohlídka

16. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie 35m2 / Praha 3

Kořeny

23. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

STAVY A VĚCI

13. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

DANIEL PITÍN – BROKEN WINDOWS

20. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Daniel Pitín: Zpovědnice

14. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kostel Nejsvětějšího Salvátora / Praha 1

Světlem stromů

14. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Knupp Gallery / Praha

Pro tebe i pro sebe

20. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Soňa Valentová / Šepotání

26. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Tahem

27. 02. 2018 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Tahem

20. 02. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Blanka Kirchner: Pět žen. Jedna věta denně.

22. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Nevan Contempo / Praha 3

Jan Merta / Radek Brousil & Peter Puklus / Tania Nikulina

21. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Michal Blecha – Nejžlutější slunce

21. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

PAINT JOB / Viltė Bražiūnaitė & Tomas Sinkevičius

28. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Výstava obrazů Radomila Uhlíře

3. 03. 2018 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Výstava šperků Petry Niklové a fotografií Jarmily Soldánové

3. 03. 2018 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Reality Testing

27. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

OE18: Chris Hill – Questions of cultural time-base in curating

13. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Poesie – architektura: Pavla Melková, Rostislav Švácha

8. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Podmínky nemožnosti IV/VII: Alogorrhea

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Kseniia Maliuhina

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artrafika / Praha

Začátek je také konec/ Filip Cenek, Viktor Takáč, Martin Ježek, Zdeněk Ryneš, Ivana Rynešová

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Measuring Earth/ Ondřej Doskočil, Alexandr Martsynyuk, Philipp Kolychev

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Boží srst

16. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha

Daniel Hanzlík, Pavel Mrkus: Vidět čas

10. 03. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Artrafika session (živák, výstava, a další)

15. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artrafika / Praha

Berlínský model / DEAD END GALAXIES

17. 03. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Klára Hosnedlová, Nona Inescu – The Inhabitant

17. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Vítězslav Špalek – Nebát se totemu

12. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Berlínský model / | hunt kastner & Arratia Beer: Holly Hendry, Pablo Rasgado, Anna Virnich

17. 03. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

OE18: Diffractions Collective – Futurism as Secession – Transnational, Transmedial, Transhuman

27. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Meubles and Stůl

16. 03. 2018 19:00 / 19:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Přednáška Chris Hill

14. 03. 2018 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Marek Sibinský – In Hands

6. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Rainbow gallery / Prostějov

J.R. (OO) N.Y. (RV) LE C0NCEPT STORE (GLOBAL)

23. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

The Drone and Urban Space

22. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Architektura zmocňující se prostoru: Alfred Neumann – život a dílo

10. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Druhý život

19. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

CHRISTIAN MARCLAY: To Be Continued…

21. 03. 2018 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

BAM přednáška: Orientační systémy v československé socialistické architektuře

27. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Projekce filmu: Tomáš Svoboda – JAKO Z FILMU

17. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Yellow Company – YC_02_Tenebrio Molitor

21. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Andrej Pešta: Mire sveti / Světy Andreje Pešty

22. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Muzeum romské kultury / Brno

Melancholická Pouť – Nikol Dutková a Zuzana Knorová

25. 03. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
anyArt / Praha

Štěpánka Sigmundová: Last White Rhino

4. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Fenomenologie v architektuře včera a dnes: Ondřej Beneš, Petr Kratochvíl

23. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Paralelní kino: Neptun – film Adély Babanové o dezinformační kampani StB

26. 04. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kino Ponrepo / Praha 1

Milan Cais – Několik problémů najednou

1. 05. 2018 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Státní zámek Třeboň / Třeboň

Komentovaná prohlídka: Architektura zmocňující se prostoru: Alfred Neumann – život a dílo

17. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Vizuální mytologie | Let Them Eat Chaos (Kate Tempest)

7. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

BIOTOP CHAOS

7. 07. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Mists of dreams | Doprovodný program k výstavě

4. 07. 2018 15:30 / 15:30 / Ostatní akce
FAMU / Praha 1

PROJEKT PRAVÉ HEMISFÉRY – ALICE FIALOVÁ

9. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Dernisáž výstavy Chiasmus+ kurátorská prohlídka

5. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Fotofestival Uničov 8

12. - 14. 07. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Lenka L. Lukačovičová/ Situace, které se staly jakoby včera

10. 07. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Happy End

13. 07. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
lítost / Praha

Christopher Putbrese – Heads

12. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PageFive / Praha

Christopher Putbrese – Heads

12. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PageFive / Praha

Svatopluk Klesnil: Chvíle šampiónů

13. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Fotofestival Uničov / Uničov

Výstava akvarelů

18. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Scattered Rhymes

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Alžběta Wolfová: The Most Perfect Bird

14. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Letní kino na Pragovce – FAMU EXPRMNTL

19. 07. 2018 19:45 / 19:45 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Dernisáž: Rasmus Søndergaard Johannsen: Lineated Luminary

20. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Basic Pride

25. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Vernisáže na Pragovce / One size fits all & Going Places

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Silke Koch – After Gravity’s Rainbow

24. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Barbora Tydlitátová a Natálie Bozděchová – Izotopy

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Neohrožené Květiny: Fearless Flowers (I Move Through Chicago Like Honey)

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Dolce far niente

2. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Lukáš Kleberc: Kasiopeja

30. 07. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Dolce far niente / Kupec benátský / Komplex epopeje

16. 08. 2018 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente / Going Places + Teplé léto FAMU v letním kině

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Meet the Artist / Going Places – komentovaná prohlídka & Audioperformance

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Vincent Pianina: La Partie de Cache-Cache * Hra na Schovku

1. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Náměstí Práce ve Zlíně a jeho proměny

21. 08. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Situace 77 : Alena Milevová & Nicky Shushulov / Zeleninová abstrakce

22. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Pavilon / Praha 1

Performance: Lenka Glisníková & Tania Nikulina

16. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

pozpátku

18. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Martin Czeller – Cognisance w/ sound by Urška Savič

16. 08. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PageFive / Praha

Nevšímejte si nás! Kala Azar a spol.

14. 08. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Forman – Milkov

31. 08. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Vernisáže na Pragovce: Choreografie zápasu & Eroticon

21. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák: Choker

21. 08. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Ester Paras, Anna Wyrwa: Le(m)on Incest

2. 08. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Světova 1 zahájení – Bod varu

14. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Světova 1 / Praha 8

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

31. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Rok 1918 a umění v Plzni. Československá samostatnost v historii plzeňského uměleckého života 1914–1938

6. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Popy Story

29. 08. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Komentovaná prohlídka a prezentace Scattered Rhymes

11. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie XY / Olomouc

Prezentace DUMB / Artist in residence

28. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie XY / Olomouc

Ádám Kokesch: Palm house

30. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Michal Šmeral – POOL of the MOON

6. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Zánik a vzkříšení

6. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

Anna Leschinger: Marble Twin

29. 08. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha

Čas naplněný barvou

6. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

David Kolovratník – Máma by věděla

10. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
anyArt / Praha

Jan Dotřel – Deeply Ordered Chaos

6. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

VA (Various Artists): Don’t Worry About Us

7. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Jaromíra Němcová: START STOP

3. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Jerzy Olek & Štěpán Grygar: CESTA K JEDNODUCHOSTI

5. 09. 2018 14:30 / 14:30 / Vernisáže
Stará synagoga v Plzni / Plzeň-město

Luisa Bělohlávková: Terapie kobaltem

12. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

18. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Dolce far niente / Dernisáž – Choreografie zápasu + (F)animáky

13. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Cesta za meziválečnou architekturou do Luhačovic

20. 09. 2018 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

POPY STORY #2

14. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Inez Tuschnerová

13. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně / Brno

Dolce far niente/ Komplex epopeje

20. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Gloriya Komarova

13. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Antonín Heythum / scénograf, architekt a design

20. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Jonas Staal: Od alternativní pravice k emancipačnímu propagandistickému umění

4. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Utajované násilí: Architektura a francouzská válka v Alžírsku

25. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie VI PER / Praha 8

Komentované prohlídky výstav Cestování časem a Šedé město

19. 09. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Eva Kmentová: žena na slunci, Eva Koťátková: žena v bedně

21. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

The Emergence of That Person

18. 10. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Andreas Gajdošík – Závěry policejního vyšetřování

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Vypůjčená krajina

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Andreas Gajdošík – Závěry policejního vyšetřování

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno

◢ Bez práce nejsou koláže ◥

9. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Cestování po Africe s Łukasz Skąpski – prohlídka a prezentace

10. 10. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Korzo Pragovka

10. 10. 2018 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Tania Nikulina, Tomáš Bryscejn: VLNĚNÁ ZEĎ, LNĚNÝ OBLIČEJ

9. 10. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

Samia Henni: Architecture of Counterrevolution

8. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Daniel Hanzlík: What are you doing?

24. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

„Bedny zázraků” Evy Kmentové. Společné čtení přání a zázraků.

20. 10. 2018 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Mo(nu)mentální topografie

24. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Inez Tuschnerová

14. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
/ Brno

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kamilia Kard: Did You Know That Hello Kitty Has a Twin?

6. 12. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

TATA BOJS – XXX, elektrický koncert se scénou

10. - 12. 12. 2018 / 19:00 / Ostatní akce
Centrum současného umění DOX / Praha 7

OLD NEWS

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Katarína Hládeková a Ondřej Homola: Staré auto

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Small Talks #3

18. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno

WORKSHOP Zdeněk Fránek: Míra a měřítko

23. 06. 2016 12:00 / 12:00 / Workshopy
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA Zdeněk Fránek: Míra a měřítko

29. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Jindřich Smetana: Divadlo Spirála a Multimedia Cyber Dome Estrella

2. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Martin Flašar: Poème électronique – Expo 1958. Člověk, technologie a multimediální umění

30. 06. 2016 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Spyros Papapetros: Retracing the Expanded Field

9. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

4 Okna | Ultimátní kompost

11. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Galerie MXM

31. 05. 2016 14:10 / 14:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA Zdeněk Fránek: Míra a měřítko

15. 06. 2016 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Luisa Kasalicky – Synonym for Group 5

27. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Jakub Špaňhel – Kytky, města, motýli

14. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Fránek Architects: Míra a měřítko

18. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Magdalena Bažantová: Bílé lži

13. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

Zbyněk Havlín – H2O Cyklus maleb mokřadů a kaluží

14. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Patrik Kriššák: PATH

12. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Daniel Pitín: Barokní kancelář

8. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Dream States

14. 12. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

dvojitá dávka umění: výstavy ateliéru Malba II, Fakulty umění OU a Samuela Pauča

10. 09. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Kurz leptání skla

23. 05. 2015 12:00 / 12:00 / Workshopy
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

Zkřížené cesty

5. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

Glass Excellence X. – Vernisáž výstavy Na hraně Miroslavy Kupčíkové

20. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

Jiří Sozanský – Mezní situace

9. 05. 2015 13:00 / 13:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

19. 03. 2015 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Patrik Kriššák – Mystický univerzalizmus

25. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Denní snění v galerii 209

25. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Ondřej Vicena – REW / FFWD

22. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Patrik Kriššák & Štrio

8. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jekor / Praha

Klubovna 05 – Markéta Magidová

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

NULLA DIES SINE LINEA

26. - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Barbora Pivoňková

30. - 29. 01. 2012 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Patrik Kriššák: Dárky

25. - 24. 04. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

atelier bow-wow: house behaviorology

10. - 9. 02. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

OPEN AIR ARENA BETLÉMSKÉ NÁMĚSTÍ – DUBSTEPBLOG DJs

15. 08. 2012 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Kus země

22. 03. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Jsme tu pro nás

30. 01. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

JAKUB ŠPAŇHEL: Van Gogh na venkově

18. - 17. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Linda Čihářová v prostoru Vernon Projekt

15. - 14. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Vernon Projekt / Praha 7

Anna Balážová: Něco v obraze

31. 07. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

DAVID HANVALD: DO PRDELE, TO JE KRÁSA !

12. - 11. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Fresh Eye: obraz versus vědecký obraz

8. - 7. 12. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Trafačka Studio / Praha 9 – Vysočany

Přednáška o současné architektuře v Romandii

5. 04. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

atelier bow-wow: house behaviorology

4. - 3. 04. 2011 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Beneath

7. - 6. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Califia / Horažďovice

Komentovaná prohlídka výstavy GLORY HOLE

18. 03. 2014 19:00 / 19:00 / Komentované prohlídky
Industra Art / Brno-město

Za barem Daniel Pitín

21. 09. 2011 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha

KRÁL SYRAKUSKÝ ANEB SMUTKY ZHRZENÝCH NUDLÍ

13. - 12. 01. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Audiovizuální dialog s Modiglianim – A.M.2011 Daniela Hanzlíka a Pavla Mrkuse

8. - 7. 02. 2011 / 19:00 / Ostatní akce
Galerie Vernon / Praha 5

Slepice v pekle

5. 06. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GHMP, Městská knihovna, 2. patro / Praha

Orbis Pictus 6 x 60

6. - 5. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Trafačka / Praha 9

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

MLADÉ HVĚZDY

8. 12. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

CLAN

2. - 1. 12. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Výstavní síň Chrudim / Chrudim

Kunstwerke

4. - 3. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Ochutnávač vody

10. 02. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Metaplay

15. - 14. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Počátkem může být nula

18. - 17. 10. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

Prompted

22. 04. 2012 22:00 / 22:00 / Vernisáže
artyčok.tv / Praha 7

Glory Hole

27. 02. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Datascape

17. - 16. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Linie

20. - 19. 04. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Nič sa nedeje

13. 11. 2013 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Erik útočí dolů

3. 10. 2012 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Exuvies

18. - 17. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

19. - 18. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Letohrádek Hvězda / Praha

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

MLADÉ HVĚZDY / YOUNG STARS

15. 09. 2012 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Punctum / Barthesův deník

4. - 3. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Patrik Kriššák: Dárky

23. - 22. 05. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

HODGE PODGE

5. - 4. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Seno, sláma. Práce v krajině a přírodní procesy v umění

29. - 28. 05. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Had na sněhu

11. - 10. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

ACCULTURATED

7. - 6. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. - 1. 02. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

MLADÝ MASO: MIM SESSION HAMU + OTEVŘENÉ ATELIÉRY + DÍLNA RECREATION

15. 08. 2012 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×