Lenka Vítková

VÝSTAVY UMĚLCE

Morfologie

Do 25. 07. 2020
Galerie Kabinet T. / Zlín

Farewell to Melancholy

Do 10. 06. 2020
Holešovická Šachta / Praha 7

60. ČIN: Michaela Rožnovská_Trappers

3. - 30. 06. 2020
Galerie Garáž / Zlín

Inhabitated — online exhibition

22. 04. - 26. 05. 2020
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Yigal Ozeri, Jan Mikulka – In Pursuit of the Real

22. 02. - 3. 05. 2019
Galerie Cermak-Eisenkraft / Praha

Junge Prager Junge Berliner – Praha

24. 02. - 9. 04. 2017
Galerie Cermak-Eisenkraft / Praha

Junge Prager Junge Berliner – Berlin

12. 04. - 5. 05. 2017
Cermak-Eisenkraft (Dlouhá 12) / Berlin - Kreuzberg

Elevating The Elevator

6. 03. - 12. 04. 2020
SVĚTOVA 1 / Praha 8

Podstata malby

16. 02. 2020 16:00
Photogether Gallery / Zlín

Karíma Al-Mukhtarová – The Different Story​

24. 01. - 20. 03. 2020
Dětská galerie Lapidárium / Broumov

Jakub Tajovský – Eye Trap

20. 11. - 4. 12. 2019
Galerie 209 / Brno-město

Architekt Pietro Nobile v Čechách – Neoklasicismus mezi technikou a krásou

20. 11. 2019 - 9. 02. 2020
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Anna M. Szaflarski – Very Normal People

23. 11. - 4. 12. 2019
PageFive / Praha

Time’s Up: SeatoxDetox

5. 12. 2019 - 1. 03. 2020
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Markus Döhne – Absolonův žebřík

22. 11. 2019 - 18. 01. 2020
Galerie Závodný / Mikulov

Vladimíra Kotra – Chiméra / Pragovka Gallery Pop-up

3. 12. 2019 - 15. 01. 2020
Pragovka Art District / Praha

Stará bydliště

27. 11. 2019 - 29. 03. 2020
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Petr Zewlakk Vrabec – Klima Revoluce

15. 11. - 15. 12. 2019
Artwall Praha 7 / Praha 7

Ivan Blatný – 100 let

14. 11. - 20. 12. 2019
Moravská zemská knihovna / Brno

Sedimenty sametu

13. 11. - 13. 12. 2019
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava-město

M1: Matěj Pokorný & Jan Štulíř – Mise Julius Silver

12. 11. - 3. 12. 2019
Galerie Sklad M1 / Praha 7

Andrej Škufca – Black Market / Zero Hedge

13. 11. - 1. 12. 2019
Karlin Studios / Praha 8

Daria Melnikova – Palette

13. 11. - 1. 12. 2019
Karlin Studios / Praha 8

Eva Stejskalová – Návraty

18. 11. 2019 - 4. 01. 2020
anyArt / Praha

Milan Krajíček – Fluidum

15. 11. 2019 - 15. 01. 2020
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Geniální přítelkyně

30. 10. 2019 - 11. 02. 2020
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

I had amnesia once or twice

22. 10. - 21. 12. 2019
Polansky Gallery Brno / Brno

Jiná malba

1. 11. - 5. 12. 2019
Nová galerie / Praha

Moving Image Department #11: IMAGE (of) SILENCE

20. 09. 2019 - 5. 01. 2020
Národní galerie Praha / Praha

Sarah Dubná – Neškodné úpravy

15. 10. - 22. 11. 2019
PageFive / Praha

Posledních 30 let emancipace (poprvé) | AVU 220

2. - 11. 10. 2019
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. - 11. 11. 2019
Festival Kukačka / Ostrava-město

Matěj Lipavský, Václav Litvan, Vojtěch Skácel – D3

18. 09. - 25. 10. 2019
Galerie Kabinet T. / Zlín

Tropical Mystical

6. - 30. 09. 2019
Monomach / Brno-město

Beatriz Nieto Ortiz: Sandwitch Storm

10. 08. - 7. 09. 2019
PONAVA / Brno-město

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. - 8. 10. 2019
Pragovka Art District / Praha

Neighbourhood Boogie Woogie: agoraphilia

27. 07. - 3. 08. 2019
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Petr Kavan – Krátká návštěva

19. 07. - 6. 09. 2019
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

30. 06. - 9. 08. 2019
Galerie CoCo / Dobrš

JITKA MIKULICOVÁ / HAVAJ

22. 05. - 29. 06. 2019
Galerie Petr Novotný / Praha

Marek Delong, Anna Slama: Will I become a better person if I stop dreaming about the stars?

11. 05. - 23. 06. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Pijeme herbicidy

11. 05. - 10. 06. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

12. 04. - 16. 06. 2019
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

Anna Niklová: Přichází jaro, už si holíš nohy?

27. 03. - 21. 04. 2019
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Veřejné kódování…

2. - 26. 04. 2019
anyArt / Praha

PULP FICTION (Lukáš Miffek, Klára Sedlo, Jan Harant)

19. 03. - 21. 04. 2019
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Karíma Al- Mukhtarová – I`m not what I seem

8. 03. - 3. 04. 2019
White Pearl Gallery / Praha

Jdi na venkov! Výtvarné umění a lidová kultura v českých zemích 1800–1960

1. 03. - 12. 05. 2019
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Free Life

23. 01. - 17. 02. 2019
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. - 10. 03. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

Pokoj Tobě, Vojtěch Skácel a Tomáš Krejčí

29. 12. 2018 - 25. 01. 2019
Galerie Garáž / Zlín

Kdo se bojí červené?

13. 02. - 13. 03. 2017
Galerie TIC / Brno-město

BAUMAX x BOHNICE x AVU

24. 03. - 5. 05. 2017
anyArt / Praha

Reopening & Extension

5. - 27. 04. 2017
Nadveřegalerie / Brno

Rozptýlený disk

25. 04. - 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Afterbirth of a Dream

9. 06. - 4. 09. 2017
MeetFactory / Praha 5

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. - 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

klub Fiesta

28. 06. - 2. 09. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Otakar Slavík / Těla

28. 06. - 2. 09. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Marek Delong & Anna Slama: Femme Fatale Brewery

10. 08. - 9. 09. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. - 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Tomáš Hlavina, Jiří Kornatovský

6. 09. - 6. 10. 2017
Galerie 1. patro / Praha 1

Pinturas Negras

13. 09. - 8. 10. 2017
Nová galerie / Praha

Pavel Havrda + Veronika Daňhelová: Bipolární září

24. 09. - 28. 10. 2017
Studio ALTA / Praha

Nepiji mléko, ale když, tak jedině ze skla.

4. - 15. 10. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha

p e r l o r o d k y

8. 12. 2017 - 24. 01. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Vdovy S / Zdeněk Sýkora / Otakar Slavík / Zbyněk Sekal

6. 12. 2017 - 10. 02. 2018
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 - 17. 02. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

MOMENTUM ve Fotografii

31. 01. - 27. 02. 2018
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Kristýna Šarochová / Krajiny III. v Kavárně Era

29. 01. - 21. 02. 2018
Kavárna Era / Brno

Ten, kdo chodí kolem

27. 02. - 1. 04. 2018
MeetFactory / Praha 5

Kristýna Šarochová – Krajiny 4

8. 02. - 3. 03. 2018
Nadveřegalerie / Brno

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. - 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Raum

15. 03. - 4. 04. 2018
Atrium na Žižkově / Praha 3

Malba.tečka nr.1

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Jitka Mikulicová / Twomblyho poklopec / Twombly’s Fly

18. 04. - 2. 06. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

VIBRANT MATURITY® 7+ ADULT SHOW

24. 04. - 16. 06. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Vila Tugendhat ve fotografii Rudolfa Sandala

5. 06. - 25. 08. 2018
Vila Tugendhat / Brno

REALITY SHOW

7. 06. - 30. 07. 2018
Bold Gallery / Praha 7

Perplex

29. 05. - 13. 07. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Jiří Mrázek: Obrazy a kresby ze sbírek Galerie Gema

14. 06. - 30. 08. 2018
Galerie Gema / Praha 2

Ioana Stanca: Open Studio

11. - 12. 06. 2018
A.I.R. FUTURA / Praha 8

Lenka Vítková: Svah

27. 06. - 15. 09. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Vltavotýnské symposium drobné grafiky/výstava účastníků

29. 06. - 25. 08. 2018
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Jiří Sopko: Dveře, komín, moře

18. 08. - 29. 09. 2018
Galerie Dům / Broumov

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. - 25. 10. 2018
Bludný kámen / Opava

Filip Černý – Schrödingerova pata

25. 10. - 8. 12. 2018
Galerie Václava Špály / Praha 1

Alexey Klyuykov

27. 09. - 16. 12. 2018
Okoširoko / české Budějovice

MARKÉTA JÁCHIMOVÁ, ONDŘEJ ČECH: INTERIEUR DOMESTIQUE

10. 10. 2018 22:00
Holešovická Šachta / Praha 7

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Štěpán Růžička: TROFEJ

22. 10. 2018 - 17. 01. 2019
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Myšlenky spatřené: Karel Pivoňka, Vladimír Kokolia

5. 06. - 9. 07. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

Michaela Dvořáková / ZOO

5. 06. - 18. 07. 2015
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Jean-Philippe Paumier / PRECIOUS FRAGMENTS

2. - 24. 06. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Šité na míru

7. - 25. 04. 2015
Galerie FAVU / Brno

Jan Svoboda, Lenka Vítková a Kamila Zemková: Mlčky

23. 03. - 23. 04. 2015
Studio Hrdinů / Praha

Lenka Vítková: Severosever – jihojih – na nebi, vitráži a monitoru modrá více svítí

17. 03. - 16. 04. 2015
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Štěpán Šefr – Tonda

11. - 23. 03. 2015
Skleněná louka / Brno

Štěpán Šefr Tonda

11. 03. - 27. 04. 2015
Galerie Sklepní scéna / Brno

Na čem stojím

14. 01. - 12. 02. 2015
Galerie Vzájemnost / Praha 6

ulrich erben – poesie kontrastu

15. 01. - 6. 03. 2015
Galerie Žaloudek / Praha 1

Lenka Vítková a Ondřej Vinš: Sobota

29. 11. 2014 - 31. 01. 2015
galerie sam83 / Česká Bříza

Odpovědi těla na otázky květin

20. 11. 2014 - 15. 01. 2015
Fait Gallery / Brno-město

Časoprostorová mřížka

1. - 30. 10. 2014
ETC. Galerie / Praha 2

Vasil ARTAMONOV & Alexey KLYUYKOV | Pracovna v panelovém domě

10. 09. - 25. 10. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Vasil Artmanov / Alexey Klyuykov: Pracovna v panelovém domě

10. 09. - 25. 10. 2014
Set Galerie / Liberec

Na okraji

13. 06. - 29. 07. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

22:22 2

17. 06. - 18. 07. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

Svět práce (“Live in Your Head”)

17. 06. - 29. 07. 2014
Galerie TIC / Brno-město

Josef Tockstein (1912–1996)

17. - 29. 06. 2014
Galerie P + P Kobylka / Praha

Lenka Vítková: Dvě planety se mi v mysli zvětšují

9. 06. - 29. 08. 2014
Školská 28 / Praha 1

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. - 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Vasil Artamonov a Alexey Klyuykov

28. 11. 2011 - 5. 01. 2012
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Alexey Klyuykov a Vasil Artamonov: Poušť

22. 01. - 21. 02. 2013
Fotograf Gallery / Praha

AŤ JE TO COKOLIV, MÁ TO SVÉ POŽADAVKY

9. - 25. 06. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Leviatan

1. 04. - 24. 05. 2012
Goethe-Institut Prag / Praha 1

Ukradené brambory

2. - 24. 11. 2010
Galerie Mladých / Brno-město

NALOMENÍ / Jan Chlup, Lucie Kordačová, Lucia Kotvanová

6. - 27. 02. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Kluk, Liška, Krabice

23. 11. 2011 - 12. 01. 2012
Galerie Laboratorio / Praha 7

Kept memories

22. 01. - 17. 02. 2013
Altán Klamovka / Praha 5

ART HAS NO HISTORY!

1. - 25. 06. 2011
Karlin Studios / Praha 8

Medium is Message

16. 04. - 5. 05. 2012
Galerie KIV / Praha 8

Erotikon (Z KAPITOLY TENDENCE ČASOPISU FOTOGRAF)

5. 11. - 31. 12. 2010
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

KATA MACH: Spotřebujte do:

23. 01. - 16. 02. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

Rychlost Radost

6. - 18. 11. 2011
Vitrína Deniska / Olomouc

Jiří Suchánek: Tep

16. - 31. 01. 2013
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

VADY JSOU VĚČNÉ — Muzeum vad skla

18. - 27. 05. 2011
Galerie Havelka / Praha 1

LES

16. 04. - 16. 06. 2012
Spejs / Praha 2

Vedro

14. 07. - 17. 09. 2010
MeetFactory / Praha 5

KURZ PROXEMICKÉHO TANCE

4. - 20. 11. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Les

21. 11. - 13. 12. 2012
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

And the winner is…

26. 04. - 18. 06. 2011
M.odla / Praha 7

Kateřina Palešníková

17. 04. - 5. 05. 2012
Galerie NF / Ústí nad Labem

Škála

15. 10. - 16. 11. 2013
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Tajemství Pavly Aubrechtové, Kabinet Vladimíra Gebauera

2. 11. 2011 - 31. 01. 2012
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Referenční objekty

16. 11. - 16. 12. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

Průhledná věc

29. 04. - 9. 07. 2011
Galerie Na shledanou / Volyně

Karíma Al-Mukhtarová: Jarní úklid

3. - 29. 04. 2012
Altán Klamovka / Praha 5

BEZ LIDÍ

10. 09. - 29. 11. 2013
GATE Galerie / Praha 1

Učitel a žák

15. 09. - 29. 10. 2011
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

4 OKNA | JEDNA VĚC

29. 10. 2012 17:00
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Světla města

7. 04. - 1. 05. 2011
Galerie Českých center / Praha

Malá odvážná země

18. - 22. 03. 2012
Galerie 207 / Praha

Michaela Mildorfová a Barbora Šimonová: Zóna

5. 09. - 1. 10. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Hodek, Kars, Max et al. Akvizice ZČG z let 2008–2011

4. 08. - 22. 10. 2011
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň-město

ZÁVISLÍ POZOROVATELÉ

6. 09. - 28. 10. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Provazový most

1. - 24. 02. 2011
Fotograf Gallery / Praha

Vasil Artamonov & Alexey Klyuykov

6. 03. - 20. 04. 2012
SVIT / Praha

MEMENTO NATURAE

2. - 3. 08. 2013
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

420PEOPLE

5. 09. 2011 22:00
Nová scéna ND / Praha

TOTALE FLAUTE /Tvář a tělo/

31. 08. - 29. 09. 2012
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Chůze

7. 01. - 5. 02. 2011
Karlin Studios / Praha 8

Posun o devadesát stupňů

13. 03. - 8. 04. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Adriana Skálová: Schrány

16. 06. - 19. 09. 2013
Cesta domů / Praha 7

Theatre Mundi

23. 08. - 16. 09. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

FILIP KARTOUSEK, ONDŘEJ HRUŠKA: CULTURE IN ZLIN

29. 06. 2012 14:15
Luhovaný Vincent / Luhačovice

Chůze

19. 01. - 5. 02. 2011
Karlin Studios / Praha 8

Viditelné spektrum

16. - 29. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Mezi čtyřma očima

1. 03. - 12. 04. 2012
Galerie SPZ / Praha 1

Já je někdo jiný

6. - 22. 06. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Barvy Colours Farben Colori

12. - 27. 07. 2011
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jiří Sopko

7. 06. - 29. 09. 2012
Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec / Jindřichův Hradec

Poznámky k chůzi

17. 01. - 3. 02. 2011
Galerie Jelení / Praha

Jiří Sopko: Čas v obrazech

17. 04. 2014 - 10. 01. 2015
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

ZANECHTE ZPRÁVU

13. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Lenka Vítková: Hra na pravou a levou stranu

13. 02. - 9. 03. 2013
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

František Pacík

6. 06. - 7. 07. 2011
Topičův salon / Praha

Rusalka

15. - 19. 06. 2012
Nová scéna ND / Praha

Pics

6. - 30. 01. 2011
Trafačka / Praha 9

AKCE UMĚLCE

Morfologie

18. 06. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Farewell to Melancholy

15. 05. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

60. ČIN: Michaela Rožnovská_Trappers

3. 06. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Návštěva / The Visit | ONLINE

7. 05. 2020 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Filmový úterek / Jiné vize 2019

5. 05. 2020 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Kolben Open 7

2. 05. 2020 / 00:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Elevating The Elevator

6. 03. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
SVĚTOVA 1 / Praha 8

Mariam Natroshvili – Muzeum na vyžádání / Současné umění v Gruzii

26. 02. 2020 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Fotograf Gallery / Praha

The Ancient Woods / Prales – rež. Mindaugas Survila

24. 02. 2020 20:30 / 20:30 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Podstata malby

16. 02. 2020 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Výtvarný workshop s Karímou Al-Mukhtarovou

15. 02. 2020 14:00 / 14:00 / Workshopy
Dětská galerie Lapidárium / Broumov

Křest knihy / Rudolf Sandalo – vize modernosti

23. 01. 2020 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Zámek Kynžvart a jeho sbírky

4. 02. 2020 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Komentovaná prohlídka výstavy Architekt Pietro Nobile v Čechách. Neoklasicismus mezi technikou a krásou

30. 01. 2020 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Metternichovy stopy v Plasích

22. 01. 2020 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Karíma Al-Mukhtarová – The Different Story​

23. 01. 2020 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dětská galerie Lapidárium / Broumov

Paralelní kino: Jiné vize CZ 2019

20. 01. 2020 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Praha

Art’s Birthday Opava 2020

17. 01. 2020 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Bludný kámen / Opava

Dernisáže na Pragovce / Kotra, Hošková, Frank a Schaitl

15. 01. 2020 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Korzo na Pragovce / Kotra, Frank a Schaitl

11. 01. 2020 14:00 / 14:00 / Workshopy
Pragovka Art District / Praha

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie XY / Olomouc

Jakub Tajovský – Eye Trap

20. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Architekt Pietro Nobile v Čechách – Neoklasicismus mezi technikou a krásou

19. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Anna M. Szaflarski – Very Normal People

23. 11. 2019 15:00 / 15:00 / Vernisáže
PageFive / Praha

Time’s Up: SeatoxDetox

4. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Komentovaná prohlídka výstavy s kurátorkou Vendulou Fremlovou.

29. 03. 2020 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

ZRUŠENO / Krajina logistiky: Ocelová města

14. 03. 2020 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Večer věnovaný básníkovi Ivanu Blatnému / Kolážovaný Blatný

25. 02. 2020 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Filmová projekce a diskuse o stavu české krajiny / Krajina v tísni

19. 02. 2020 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Stará bydliště

27. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Markus Döhne – Absolonův žebřík

21. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Závodný / Mikulov

Vladimíra Kotra – Chiméra / Pragovka Gallery Pop-up

2. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Architektúra starostlivosti: Představení knihy a diskuse

21. 11. 2019 18:30 / 18:30 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Stará bydliště

26. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Ivan Blatný – 100 let

14. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Moravská zemská knihovna / Brno

Petr Zewlakk Vrabec – Klima Revoluce

15. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Sedimenty sametu

13. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava-město

Andrej Škufca – Black Market / Zero Hedge

13. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Daria Melnikova – Palette

13. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Eva Stejskalová – Návraty

24. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
anyArt / Praha

Milan Krajíček – Fluidum

14. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Aziz Choudry – Učit se od základů: nenucené a neformální vzdělávání a angažovanost v sociálním hnutí

19. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Institut úzkosti / Praha 2

Jiří Skála a Jakub Valenta: prezentace projektu Lidské aktivity

15. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Geniální přítelkyně

29. 10. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

D3 / komentovaná prohlídka s autory

24. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie Kabinet T. / Zlín

I had amnesia once or twice

22. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Polansky Gallery Brno / Brno

Jiná malba

31. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha

D3 / komentovaná prohlídka

24. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie Kabinet T. / Zlín

Sarah Dubná – Neškodné úpravy

15. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
PageFive / Praha

D3 / komentovaná prohlídka

3. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie Kabinet T. / Zlín

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Festival Kukačka / Ostrava-město

After Life výstavy – křest publikace

4. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Matěj Lipavský, Václav Litvan, Vojtěch Skácel – D3

17. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Tomáš Hájek, Miroslav Janošík – Druhé nástupiště druhá kolej

18. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Praktiky self-publishingu v Maďarsku post-digitální doby

11. 09. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Fotograf Gallery / Praha

Tropical Mystical

5. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Beatriz Nieto Ortiz: Sandwitch Storm

10. 08. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

On-line výstava Lechtivá socha

1. 08. - 30. 09. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Neighbourhood Boogie Woogie: agoraphilia

27. 07. 2019 10:00 / 10:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Petr Kavan – Krátká návštěva

18. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

29. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie CoCo / Dobrš

Fantastic Sex/Fantastické pohlaví: Krumbachová, Carter, Ottinger

22. 05. 2019 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Are / Praha

JITKA MIKULICOVÁ / HAVAJ

22. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha

Marek Delong, Anna Slama: Will I become a better person if I stop dreaming about the stars?

10. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 20:30 / 20:30 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Anna Niklová: Přichází jaro, už si holíš nohy?

27. 03. 2019 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Veřejné kódování…

4. 04. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
anyArt / Praha

PULP FICTION (Lukáš Miffek, Klára Sedlo, Jan Harant)

19. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Karíma Al- Mukhtarová – I`m not what I seem

8. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Jdi na venkov! Výtvarné umění a lidová kultura v českých zemích 1800–1960

28. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Free Life

22. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Kdo se bojí červené?

14. 02. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Vernisáž: Milana Kasianova – Červená Karkulka // Pražská sbírka

6. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

BAUMAX x BOHNICE x AVU

4. 04. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
anyArt / Praha

Rozptýlený disk

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Dernisáž výstavy a setkání s Václavem Stratilem

28. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nadveřegalerie / Brno

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Fluidní nepřítel

25. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Afterbirth of a Dream

10. 06. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Fluidní nepřítel

27. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

KINO Rudolfinum: Finalisté (2015)

13. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Otakar Slavík / Těla

29. 06. 2017 12:44 / 12:44 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Marek Delong & Anna Slama: Femme Fatale Brewery

10. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Tomáš Hlavina, Jiří Kornatovský

7. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Performance Crossings #sound

25. 09. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Divadlo na Půdě – Cross Club / Praha

Pavel Havrda + Veronika Daňhelová: Bipolární září

25. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio ALTA / Praha

Nepiji mléko, ale když, tak jedině ze skla.

5. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha

JAN KŘÍŽEK A UMĚLECKÁ PAŘÍŽ 50. LET Breton, Duvillier, Dubuffet, Picasso… & Foyer de l´art brut

13. - 27. 11. 2017 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

p e r l o r o d k y

7. 12. 2017 23:00 / 23:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Vdovy S / Zdeněk Sýkora / Otakar Slavík / Zbyněk Sekal

7. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Paměť: Vojtěch Skácel

25. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

Paměť: Vojtěch Skácel

24. 12. 2017 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

Někdy na AVU: Lenka Vítková

19. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Kristýna Šarochová / Krajiny III. v Kavárně Era

30. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Kavárna Era / Brno

Kristýna Šarochová – Krajiny 4

9. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nadveřegalerie / Brno

Raum

15. 03. 2018 17:42 / 17:42 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Vernisáže + Open Studios

27. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Milenci

6. 04. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

Jitka Mikulicová / Twomblyho poklopec / Twombly’s Fly

18. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

VIBRANT MATURITY® 7+ ADULT SHOW

24. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

REALITY SHOW

7. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Bold Gallery / Praha 7

Jiří Suchánek/ Perplex

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Básníci v prostoru Zlín 2018

7. 06. 2018 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Pátá loď & Denisa Buranová & Letní kino Pragovka

11. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Kameramanské dny 2018

11. 06. 2018 11:00 / 11:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Jiří Mrázek: Obrazy a kresby ze sbírek Galerie Gema

14. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Gema / Praha 2

Vernisáže na Pragovce

19. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Meet the Artist: Tomáš Pavlacký // Your Bloom

13. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Ioana Stanca: Open Studio

12. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8

Křest samizdatového občasníku Mamka 3

14. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Lenka Vítková: Svah

28. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Vltavotýnské symposium drobné grafiky/výstava účastníků

29. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

En(lajtenment)

28. 06. 2018 18:00 / 18:00 / Workshopy
Pragovka Art District / Praha

Jiří Suchánek / Perplex live

10. 07. 2018 15:30 / 15:30 / Ostatní akce
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Jiří Sopko: Dveře, komín, moře

18. 08. 2018 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Světova 1 zahájení – Bod varu

14. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
SVĚTOVA 1 / Praha 8

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Filip Černý – Schrödingerova pata

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Alexey Klyuykov

27. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Okoširoko / české Budějovice

MARKÉTA JÁCHIMOVÁ, ONDŘEJ ČECH: INTERIEUR DOMESTIQUE

10. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

výstava jako…perfomace: Pláštěnky pro Realitu Kutilovu

28. 10. 2018 11:00 / 11:00 / Workshopy
lítost / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Štěpán Růžička: TROFEJ

22. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kino Fotografic: Dělníci bulváru

12. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Fotografic / Praha

Kuchyň koncert

18. 12. 2018 14:00 / 14:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Důvody a důsledky „negativního vystavování“

18. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

Johana Vlčková, Barbora Horová: Iluze vrnění

3. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie U Mloka / Olomouc

Myšlenky spatřené: Karel Pivoňka, Vladimír Kokolia

6. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Michaela Dvořáková / ZOO

6. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Jean-Philippe Paumier / PRECIOUS FRAGMENTS

3. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Šité na míru

8. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Grafomani….

28. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani….

27. 03. 2015 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Jan Svoboda, Lenka Vítková a Kamila Zemková: Mlčky

23. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha

Lenka Vítková: Severosever – jihojih – na nebi, vitráži a monitoru modrá více svítí

17. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Štěpán Šefr – Tonda

12. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Skleněná louka / Brno

Štěpán Šefr Tonda

12. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Sklepní scéna / Brno

Na čem stojím

14. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vzájemnost / Praha 6

ulrich erben – poesie kontrastu

15. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Žaloudek / Praha 1

Lenka Vítková a Ondřej Vinš: Sobota

29. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Časoprostorová mřížka

1. 10. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Vasil Artmanov / Alexey Klyuykov: Pracovna v panelovém domě

11. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Set Galerie / Liberec

REVIVAL NADEVŠE

26. 07. 2014 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

REVIVAL NADEVŠE

25. 07. 2014 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Tlumačov

Svět práce (“Live in Your Head”)

17. 06. 2014 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Josef Tockstein (1912–1996)

17. 06. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie P + P Kobylka / Praha

Lenka Vítková: Dvě planety se mi v mysli zvětšují

9. 06. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Školská 28 / Praha 1

Mezi čtyřma očima

1. 03. - 29. 02. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

34 x VŠUP – ateliér architektury III.

2. 05. 2013 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Ukradené brambory

2. - 1. 11. 2010 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

TOTALE FLAUTE /Tvář a tělo/

31. 08. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Aleš Čermák – Klára Jirková: Večer věnovaný uvedení knihy Formovaní historie

9. - 8. 12. 2011 / 18:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Arno Schmidt / Katharina Schmitt: Černá zrcadla

3. 04. 2013 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Studio Hrdinů / Praha

Erotikon (Z KAPITOLY TENDENCE ČASOPISU FOTOGRAF)

4. - 3. 11. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

ZVUKOVÁ JESKYNĚ

23. - 22. 06. 2012 / 17:00 / Ostatní akce
Jeskyně Výpustek / Křtiny

Viditelné spektrum

16. 04. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Kluk, Liška, Krabice

23. 11. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Laboratorio / Praha 7

Lenka Vítková: Hra na pravou a levou stranu

13. - 12. 02. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Erotikon (Z KAPITOLY TENDENCE ČASOPISU FOTOGRAF)

4. - 3. 10. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

FILIP KARTOUSEK, ONDŘEJ HRUŠKA: CULTURE IN ZLIN

29. 06. 2012 14:16 / 14:16 / Vernisáže
Luhovaný Vincent / Luhačovice

Jiří Sopko: Čas v obrazech

17. 04. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

Jiří Valoch -čtení, Sue Tompkins – performance /doprovodný večer výstavy The Waste Land

11. - 10. 10. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Alexey Klyuykov a Vasil Artamonov: Poušť

22. 01. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

CENA JINDŘICHA CHLUPECKÉHO – PREZENTACE FINALISTŮ

10. - 9. 11. 2010 / 17:00 / Ostatní akce
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Jiří Sopko

7. - 6. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Státní hrad a zámek Jindřichův Hradec / Jindřichův Hradec

NULLA DIES SINE LINEA

26. - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Socialismus

23. - 22. 06. 2011 / 15:00 / Vernisáže
Nová scéna ND / Praha

Kept memories

22. 01. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

GRAVITACE – Síla, co to tu drží všechno pohromadě.

12. - 11. 10. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Galerie PZ / Praha 5

Fotofestival Uničov / Ondřej Hruška: Terror Paříž Uničov

4. - 3. 05. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Fotofestival Uničov / Uničov

NALOMENÍ / Jan Chlup, Lucie Kordačová, Lucia Kotvanová

6. - 5. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA s Lenkou Vítkovou a jejími hosty

23. - 22. 06. 2011 / 16:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Jiří Suchánek: Tep

16. - 15. 01. 2013 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Medium is Message

16. - 15. 04. 2012 / 17:30 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Škála

15. - 14. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Průhledná věc

30. - 29. 04. 2011 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Na shledanou / Volyně

MÉDIUM:VÝSTAVA 1. Díl: NOVÉ KONCEPTY VE VYSTAVOVÁNÍ ARCHITEKTURY

7. 12. 2012 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
4AM Fórum pro architekturu a média / Brno-město

LES

16. 04. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Spejs / Praha 2

Michaela Mildorfová a Barbora Šimonová: Zóna

5. - 4. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Situace 3

19. - 18. 04. 2011 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Les

21. - 20. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Kateřina Palešníková

17. 04. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

MEMENTO NATURAE

2. - 1. 08. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Provazový most

1. 02. - 31. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Referenční objekty

16. 11. 2012 18:00 / 18:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Karíma Al-Mukhtarová: Jarní úklid

3. 04. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Adriana Skálová: Schrány

17. - 16. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Cesta domů / Praha 7

Chůze

19. - 18. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Diskuse u příležitosti výstavy LabArch A3 VŠUP

19. 10. 2012 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Malá odvážná země

19. 03. 2012 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Já je někdo jiný

7. - 6. 06. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Poznámky k chůzi

17. - 16. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

ZÁVISLÍ POZOROVATELÉ

5. - 4. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×