Kateřina Držková

VÝSTAVY UMĚLCE

Jiří Mědílek – Evidence

Do 31. 10. 2019
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Tomáš Hrůza – We Have Never Been Earth

Do 9. 10. 2019
Holešovická Šachta / Praha 7

Nothing New Under the Sun

21. 09. - 4. 11. 2019
Světova 1 / Praha 8

Tomáš Pospěch: Šumperák

Do 19. 01. 2020
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Sochaři v Poděbradech

Do 27. 10. 2019 18:00
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

Do 8. 10. 2019
Pragovka Art District / Praha

Alén Diviš / Josef Zlamal

8. 08. - 1. 09. 2019
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Marie Lüder & Miranda Keyes: Cry Uncial

25. 07. - 1. 09. 2019
Karlin Studios / Praha 8

Martin Netočný: Šamani obětovali velbloudy

19. 07. - 25. 08. 2019
Galerie Jelení / Praha

prázdno ⤬ naplnění

Do 29. 09. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

30. 06. - 9. 08. 2019
Galerie CoCo / Dobrš

Nikola Brabcová: Leknínový čaj

12. 06. - 7. 07. 2019
Galerie Jelení / Praha

Imrich Veber: dialog offline

12. - 28. 06. 2019
Bludný kámen / Opava

Jakub Janovský a Ondřej Filípek | Šest prstů

5. 06. - 4. 07. 2019
DSC Gallery / Praha

Jaroslav Beneš – Fotografie

7. 06. - 31. 07. 2019
Stará synagoga v Plzni / Plzeň-město

Karolína Mikesková a Robert Pratt | Either way just let me know.

6. 06. - 14. 07. 2019
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Peter Demek / The Object, The Tool and I

31. 05. - 30. 06. 2019
Industra Art / Brno-město

Nina Beier & John Miller – A True Mirror

7. 06. - 18. 07. 2019
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Imrich Veber: Řekni mi zrcadlo

28. 05. - 23. 06. 2019
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Viktor Frešo: Ego-ecology

5. 06. - 20. 07. 2019
Galerie města Třince / Třinec

Jana Švecová – Jako bubnování

22. 05. - 25. 06. 2019
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Vladislav Mirvald / Smysl pro krajinu

16. 05. - 14. 07. 2019
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Studio PRÁM / Zero Empathy

22. 05. - 24. 06. 2019
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Ve vile: Eva Eisler – Peter Demek

Do 1. 03. 2020 18:00
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Střešovická kramle_Skupinová výstava_koncert

11. 05. - 10. 06. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Tomáš Bryscejn – Raiders From the Interspace Vol. 5

2. 05. - 10. 04. 2019
Galerie 209 / Brno

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

23. 01. - 30. 04. 2019
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Valenta vs. Demek

9. 04. - 12. 05. 2019
Galerie NTK / Praha

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

Maroš Belák/Johana Merta

30. 03. - 12. 05. 2019
Galerie města Blanska / Blansko

Lucia Sekerková: Ženy prodávající naději

15. 03. - 14. 04. 2019
Muzeum romské kultury / Brno

Rudolf Fila: Skicáre

13. 03. - 19. 08. 2019
KreAt / Brno-město

Igor Korpaczewski – KW Svoboda a nesvoboda

27. 11. 2018 - 25. 01. 2019
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Pavel Lakomý – Resumé

28. 02. - 14. 04. 2019
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Jiří Procházka _ Making Memories Making Monuments

16. - 25. 02. 2019
White Pearl Gallery / Praha

Free Life

23. 01. - 17. 02. 2019
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. - 10. 03. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

Healing 2.0

15. 02. - 7. 04. 2019
MeetFactory / Praha 5

Fráňokalypsa

24. 11. 2018 - 25. 01. 2019
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Tomáš Zumr – Modrá smrt / Narcis

16. 01. - 15. 02. 2019
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Adam Vačkář / Bad seeds

30. 11. 2018 - 13. 01. 2019
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Gallery Surfing No. 1

13. 02. - 17. 04. 2017
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Michal Kindernay a Tomáš Hrůza: V poměru k času

22. 02. - 28. 03. 2017
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Eva Maceková: KŽNJVPSSP

1. 03. - 4. 04. 2017
Xaoxax / Praha

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Každá židle potřebuje obraz

23. 03. - 13. 04. 2017
Kvalitář / Praha 1

ProblemGenerator®

5. - 29. 04. 2017
Industra Art / Brno-město

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Tomáš Javůrek & Barbora Trnková – ProblemGenerator®

4. - 29. 04. 2017
Industra Art / Brno-město

JOSEF LADA

14. 03. - 6. 05. 2017
Dům umění v Opavě / Opava

Veronika Durová & Tadeáš Kotrba: VĚDĚT ODKUD PŘICHÁZÍŠ

12. - 25. 04. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

V Lese

15. 04. - 14. 05. 2017
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Saki Matsumuto, Kristina Fngrlnd, Marie Novotná: Spring

13. 04. - 14. 06. 2017
Galerie Mimochodem / Praha

Reopening & Extension

5. - 27. 04. 2017
Nadveřegalerie / Brno

XY Tereza Haspeklová – V novém řádu, nové řádění

19. 04. - 29. 05. 2017
Galerie W7 / Olomouc

Recyklace ideologií

26. 04. - 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Polyamory Design Unit

15. - 27. 05. 2017
Galerie 209 / Brno

Martin Vongrej: Seven Uncountable Lines

29. 05. - 17. 06. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Markéta Oplištilová + Veronika Palmová = Vymezení

31. 05. - 31. 08. 2017
Galerie Evoluční / Praha 1

Tomáš Hrůza — Nejistý vývoj

8. 06. - 7. 07. 2017
Fotograf Gallery / Praha

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. - 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Martina Smutná: Prohra

30. 06. - 29. 07. 2017
Karlin Studios / Praha 8

TEXAS survival guide – Katarina Janečková Walshe

7. 08. - 7. 09. 2017
Nová galerie / Praha 2

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. - 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Běguni

4. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

KW — Nepoučitelný

12. 09. - 12. 10. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Krejčí Sláma

4. 10. 2017 - 30. 01. 2018
Galerie Valchařská / Brno

Rudolf Jakubek (1902-1968) Grafické dílo

20. 09. - 30. 12. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Peter Demek – Status 1

12. 10. - 15. 11. 2017
Nevan Contempo / Praha 3

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Knap, Lomová, Puchová

18. 10. - 29. 11. 2017
Nová galerie / Praha 2

Rafani — Pospolitost

4. 12. 2017 - 18. 01. 2018
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Adam Vačkář / Botany Bay, vlajka: Ria Pacquée

6. 12. 2017 - 18. 01. 2018
Galerie SPZ / Praha 1

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Tomáš Pospěch: Sluneční město

11. 12. 2017 - 30. 01. 2018
Artwall Praha 7 / Praha

Martina Smutná: Společně pokosíme, vymlátíme a odevzdáme

26. 02. - 14. 04. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Kristýna Šarochová / Krajiny III. v Kavárně Era

29. 01. - 21. 02. 2018
Kavárna Era / Brno

Kristýna Šarochová – Krajiny 4

8. 02. - 3. 03. 2018
Nadveřegalerie / Brno

Zbyněk Sedlecký: “Pravé poledne”

21. 03. - 5. 05. 2018
Galerie Václava Špály / Praha 1

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. - 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. - 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

IVANA LOMOVÁ

4. 03. - 11. 04. 2018
8gallery / Praha

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. - 12. 04. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Druhý život

19. 06. - 28. 07. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Oblek, kterému nic nevadilo

3. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Malba.tečka nr.1

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Nikola Brabcová, Jana Vojnárová: Oblek, kterému nic nevadilo

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Eva Maceková: kžnjvpssp

5. - 21. 04. 2018
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Mat Collishaw. Standing Water

10. 04. - 7. 07. 2018
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Odcizení podle slovníku

11. 04. - 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Kristína Chrasteková & Tommy Høvik: POISE

27. 04. - 31. 05. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Martin Vongrej — Non-Chronological Meaning

9. 05. - 5. 06. 2018
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. - 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Médea/ Martina Smutná

26. 05. 2018 22:00
Galerie Mladých / Brno-město

Fenomén Charlemont / Eduard, Hugo a Theodor

16. 05. - 8. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Viktor Frešo – EX POST

8. 06. - 19. 07. 2018
Nová galerie / Praha 2

Způsoby percepce

16. 07. - 29. 09. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Rafani / V zemi

22. 06. - 2. 08. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Happy End

13. 07. - 17. 08. 2018
lítost / Praha

Kdo je vítězem?

19. 06. - 8. 09. 2018
Dům umění Ostrava / Ostrava

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. - 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Lukáš Kalivoda: Malba vodou

21. 09. - 3. 11. 2018
MeetFactory / Praha 5

Čas naplněný barvou

7. 09. - 5. 10. 2018
Galerie U Prstenu / Praha

Viktor Frešo: Tak tomu říkám koncept

5. 09. - 11. 11. 2018
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Iren Stehli: Druhý život

19. 09. - 13. 10. 2018
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Arnošt Paderlík – Retrospektiva

27. 09. - 17. 11. 2018
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Dana Zámečníková – 4x Bouře

18. 09. - 18. 11. 2018
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Greenhouse

24. 09. - 13. 11. 2018
Galerie Klubovna / Brno

Bez práce nejsou koláže

10. 10. - 2. 12. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Hana Chmelíková, Radka B. Doubravová: Poznámka k přístupnosti

30. 09. - 24. 10. 2018
Galerie AVU / Praha 7

Birdcall a soutěž o nejkrásnější fotku Kalvárie

28. 09. - 30. 12. 2018
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Viktória Šoltisová / Madona vo výrobe

7. 10. - 2. 11. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Olof Olson: Lehce v Evropě

1. 10. - 24. 11. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Carolina Dutca: The Places of Violence

5. - 27. 10. 2018
Pragovka Art District / Praha

Dreamland? vernisáž venkovní galerie + prohlídka křoví se Sádlem

2. - 30. 10. 2018
Long Island Libeň / Dreamland / Praha

Michael Bílek, Lidé a hvězdy

10. 10. - 24. 11. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Tom Kotik / Portál

8. 10. - 8. 11. 2018
Galerie SPZ / Praha 1

Ondřej Filípek

17. 10. - 3. 11. 2018
stone projects / Praha 7

Marie Lukáčová a Martina Smutná: Volno pod kontrolou

10. 10. - 1. 11. 2018
INI Project / PROSTOR / Praha

Andreas Töpfer: BACKBONE

9. 10. - 23. 11. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Tania Nikulina, Tomáš Bryscejn: VLNĚNÁ ZEĎ, LNĚNÝ OBLIČEJ

9. 10. - 2. 11. 2018
Kontext / Brno-město

Max Vajt: A little place just for You

9. - 30. 10. 2018
Galerie Panel / Praha

Martin Němec: Sýýýr

3. 11. - 28. 12. 2018
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Tomáš Zumr: Syntetik

10. 10. - 8. 11. 2018
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Groupe Guma Guar: Heaven

21. 10. - 26. 11. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Start down

16. - 22. 10. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Vojtěch V. Sláma: 35 milimetrů

17. 10. - 28. 11. 2018
Galerie Díra (Ostrava) / Ostrava

Chiméra: Renáta Pintérová & Nikola Balberčáková

16. 10. - 6. 11. 2018
Galerie Umakart / Brno

Stefan Bircheneder – Mimo provoz

23. 10. - 24. 11. 2018
Galerie Fotografic / Praha

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Štěpán Růžička: TROFEJ

22. 10. 2018 - 17. 01. 2019
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

JINDŘICH HALABALA: MIMO ČAS

30. 10. - 7. 12. 2018
Vila Tugendhat / Brno

Krev není voda aneb Bože, jak napsat text, když docházej slova

30. 10. - 5. 11. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Vítejte v těžkých časech

17. 10. 2018 - 3. 02. 2019
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Nimova Projeckt [HU] – Fluid like a gel

29. 10. - 4. 11. 2018
Galerie 209 / Brno

Adam Vačkář: Biotechnology Garageband Phase

8. 11. - 19. 12. 2018
stone projects / Praha 7

Peter Demek – Lucerny smrti

Do 1. 11. 2019 23:00
Galerie Na shledanou / Volyně

Karel Jaromír Erben…a život lidský jako sen!

5. 11. 2018 - 5. 01. 2019
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Time Less Time

8. - 29. 11. 2018
Suteren Gallery / Brno

Uwe Bressnik – Keith Rowe: Hudba před i za objektem

8. 11. - 8. 12. 2018
Bludný kámen / Opava

Petr Jáchym / Proměna

11. 11. - 1. 12. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Oči

8. 11. - 19. 12. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Pavel Šebek – Panel Story

7. - 21. 11. 2018
PageFive / Praha 7

Štefan Tóth: Holistic Principle

15. 11. 2018 - 16. 01. 2019
Garage Gallery Karlin / Praha

“I AM NOT SURE ABOUT YOUR CONCERN, BUT IT’S REALLY NICE.” RUCOLA

13. 11. - 7. 12. 2018
Galerie Mladých / Brno-město

Jana Švecová: Kousek

13. 11. - 7. 12. 2018
Kontext / Brno-město

Jitka a Květa Válovy „Perličky na zdi II“

15. 11. - 21. 12. 2018
Galerie Gema / Praha 2

August Piepenhagen – 1791 – 1868

29. 11. 2018 - 2. 03. 2019
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Náhoda a samočinnost :: apo tychés, to automaton

6. 12. 2018 - 9. 01. 2019
Industra Art / Brno

OLD NEWS

12. 12. 2018 - 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

ZÁKAZKA Č. 39 → IMPRESSION, SOLEIL LEVANT & BELLS MORBIDO

1. 09. - 2. 10. 2015
Galerie TIC / Brno-město

Zvuk spouště

1. 09. - 16. 10. 2015
Galerie TIC / Brno-město

Tomáš Hrůza: Way Out

3. 09. - 3. 10. 2015
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Ivana Lomová – Prázdno

3. 09. - 17. 10. 2015
Galerie Václava Špály / Praha 1

Zakázka č. 39

20. 07. - 21. 08. 2015
Kontext / Brno-město

Zbyněk Sedlecký: Židle, stojan a model v bílé košili

4. 06. - 11. 07. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Zbyněk Sedlecký: Židle, stojan a model v bílé košili

4. - 11. 06. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Nikola Brabcová: Mezera

4. - 28. 05. 2015
Galerie Vzájemnost / Praha 6

PRŽE JSEM MUŽ / CAUSE I AM A MAN

3. - 22. 05. 2015
Galerie Art / Brno

Není takového místa

25. 04. 2015 22:00
Dům umění města Brna / Brno-město

Kryštof Kaplan a Igor Korpaczewski

24. 04. - 6. 06. 2015
Galerie Dům / Broumov

Modernita v lidovém. Ateliér designu oděvu a obuvi Liběny Rochové na UMPRUM

26. 06. - 25. 10. 2015
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Ladislav Postupa

4. 03. - 25. 04. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

uvidět, prožít… 4 pojetí figury

29. 01. - 11. 04. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Trnkova Zahrada 2

26. 02. - 23. 05. 2015
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

Tomáš Hrůza: Místo něčeho

24. 02. - 14. 03. 2015
Vitrína Deniska / Olomouc

Irena Křivánková

10. 02. - 6. 03. 2015
Galerie ARS / Brno

André: Přijít na stejné myšlenky

16. 02. - 11. 03. 2015
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

Ivana Lomová – Obrazy z ložnice

27. 01. - 26. 03. 2015
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Ateliér Jiřího Trnky

16. 01. - 9. 05. 2015
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

Karolína Mikesková: Kuba Export

14. - 24. 01. 2015
City Surfer Office / Praha 3

Zemědělské práce: Sluneční město

9. - 29. 01. 2015
Školská 28 / Praha 1

Modul Prvek

17. 12. 2014 - 21. 01. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

PAF 2014: Vzdáleni kořenům

3. - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Metaplay, Praha – Tokyo (česká část)

21. 11. - 13. 12. 2014
Galerie kritiků / Praha 1

Adéla Šimová – MoiMoi

23. 11. - 29. 12. 2014
Galerie W7 / Olomouc

Site specific : Umění na zakázku

3. 11. - 9. 12. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Thoughtforms

17. 09. - 25. 10. 2014
Galerie KIV / Praha 8

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22. - 30. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Adam Vačkář: První a poslední věci

18. 09. 2014 - 31. 01. 2015
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. - 6. 09. 2014
Karlin Studios / Praha 8

PANIC ROOM

9. 07. - 2. 08. 2014
Karlin Studios / Praha 8

KAROLÍNA MIKESKOVÁ: “Na lodi v zálivu Akaši”

24. 06. - 9. 07. 2014
Galerie Jelení / Praha

Tomáš Hrůza: Kdysi tu byl les

24. 06. - 23. 08. 2014
Galerie Mimochodem / Praha

Tomáš Hrůza na Habrovce

6. - 7. 06. 2013
Habrovka / Praha

HRDINA, NEHRDINA A JUNÁK

12. 11. 2011 - 27. 01. 2012
galerie sam83 / Česká Bříza

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 - 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

TAJGA BEZDĚZSKAJA

12. 12. 2012 - 25. 01. 2013
Divus / Prager Kabarett / Praha 7

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Martin Blažíček: Gradient

21. 07. - 9. 09. 2013
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

Kikuči Keigetsu

13. 11. - 2. 12. 2012
Vitrína Deniska / Olomouc

Something About ART

8. 09. - 13. 10. 2010
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Kateřina Držková

14. 05. - 6. 06. 2013
Fotograf Gallery / Praha

INSCENAČNÍ STRATEGIE

10. 11. 2011 - 21. 01. 2012
MeetFactory / Praha 5

BRATŘI VE ZBRANI

11. 12. 2013 - 4. 01. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Úzká cesta

8. - 26. 01. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

ZVUKOVÉ PRAHY

4. - 29. 06. 2011
Galerie KIV / Praha 8

Dech Tradice

16. - 31. 07. 2013
Galerie Jelení / Praha

Hlavu vzhůru

4. - 21. 10. 2012
Stožár / Praha 7

LA STRADA 2010, Cesty současného umění

8. 08. - 26. 09. 2010
Zámek Klenová / Klenová

Osobní apokalypsa

29. 04. - 25. 05. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

Saulgrub

27. 10. - 27. 11. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Imrich Veber: HOMOurban

10. 01. - 23. 02. 2013
Dům umění v Opavě / Opava

Sky blue

2. - 28. 06. 2011
Šedý pokoj /

NIKOLA BRABCOVÁ : NEHYBNOST SEDÍ V KOSTECH

17. 07. - 15. 08. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

Letní Ambice

28. 06. - 30. 08. 2012
de-sign / Praha 7

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Gradient

3. 04. - 3. 05. 2013
Školská 28 / Praha 1

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. - 23. 11. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Imrich Veber: HOMOurban

11. 01. - 23. 02. 2013
Gottfrei / Opava

Já, bezesporu

25. 05. - 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

FOX – LIFE IS ART

30. 06. - 29. 08. 2013
Fox Gallery / Praha

HOME OFFICE

14. 05. - 14. 07. 2012
Galerie Budoart / Praha 7

Rekonstrukce (Z kapitoly Tendence časopisu Fotograf)

15. 09. - 30. 10. 2010
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

Viktor Frešo: Conceptual Hobby

3. - 27. 04. 2013
Galerie Jáma 10 / Ostrava-město

Tichá rezistence

13. - 29. 10. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

KATEŘINA ZOCHOVÁ (CZ), TOMÁŠ HRŮZA (CZ): V KOSTCE

5. - 23. 11. 2013
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

AGNIESZKA GRODZINSKA / Saturation Rhythm

23. 01. - 28. 02. 2013
Galerie Laboratorio / Praha 7

Onomatopoeia

23. 03. - 16. 04. 2011
Karlin Studios / Praha 8

OLIVER LARIC: VERZE

9. 07. - 10. 08. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

František Kowolowski: Vratká sdělení

19. 04. - 19. 05. 2012
3 x 3 gallery / Liberec

Ján Gašparovič: Prodloužená

4. - 31. 05. 2014
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Kept memories

22. 01. - 17. 02. 2013
Altán Klamovka / Praha 5

Herbert Brandl

8. 09. - 9. 11. 2011
Rakouské kulturní fórum / Praha 1

KONFERENCE

24. 10. - 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

LA FELICITA SOGGETA A LA MORTE

18. 12. 2012 - 12. 01. 2013
Galerie Art / Brno

Proč ne sám?

16. 02. - 12. 03. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

All these shimmering things. They fade so quick.

25. 06. - 26. 07. 2013
Galerie SPZ / Praha 1

Automatický výhled

18. 01. - 11. 02. 2012
Karlin Studios / Praha 8

KAROLINA KETMANOVÁ & DAN FRIEDLAENDER: Kompozice VII

25. 03. - 17. 04. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

Karolina Ketmanová: City

14. 01. - 7. 02. 2013
Galerie Velryba / Praha 1

420PEOPLE

5. 09. - 29. 10. 2011
Café NONA / Praha

Jaroslav Beneš: Fotografie

10. 10. - 9. 11. 2013
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Plameny mi rosily zrak

6. 12. 2012 - 25. 01. 2013
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Saulgrub

2. 02. - 1. 03. 2011
MeetFactory / Praha 5

O,5mil/destil

20. 06. - 13. 07. 2013
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

AUTOMATICKÝ VÝHLED

12. 01. - 12. 02. 2012
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

VIDĚNI

5. - 27. 03. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Tomáš Pospěch ….Kurátorská práce / Reloaded

17. 01. - 27. 02. 2013
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

After Jasanský / Polák

1. 09. - 15. 10. 2011
Galerie České pojišťovny / Praha 1

First Aid

24. 09. - 31. 10. 2013
Galerie Mimochodem / Praha

Vojta Dukát: Fotografie z krabičky

4. 12. 2012 - 12. 01. 2013
Dům umění města Brna / Brno

Area Code

19. 01. - 5. 02. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Adriana Skálová: Schrány

16. 06. - 19. 09. 2013
Cesta domů / Praha 7

ZANECHTE ZPRÁVU

13. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

VIDĚNI

5. - 27. 03. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Druh-Druhy

14. 01. - 18. 02. 2013
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Geometrie plastiky

17. 08. - 2. 09. 2011
Avoid Floating Gallery / Praha 2

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

18. 09. - 30. 10. 2013
Letohrádek Hvězda / Praha

Jana Stanulová : Průchozí

9. - 15. 12. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Edice 5

8. 12. 2010 - 5. 02. 2011
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

André a Karel Gregor

24. 06. - 28. 09. 2013
Adam Gallery / Brno

Se stromy

26. 11. - 13. 12. 2011
A.M. 180 / Praha 2

ALENA KOTZMANNOVÁ & WILLIAM HUNT: SHIP, SHIP, SLIP and DRIP

24. 01. - 14. 03. 2014
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Sinfonia domestica

9. 01. - 26. 02. 2013
Galerie TIC / Brno-město

Afterimage

11. 08. - 3. 09. 2011
MeetFactory / Praha 5

Kouzlo smyslů

27. 08. - 1. 10. 2013
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

86 hodin v prostoru

15. - 25. 11. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Expensive cinema

13. 10. - 12. 11. 2010
Galerie Pavilon / Praha 1

Ján Gašparovič: 5 200 m/s

18. 06. - 18. 07. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Nesnesitelná lehkost

18. - 24. 11. 2011
A.M. 180 / Praha 2

KATA MACH: Spotřebujte do:

23. 01. - 16. 02. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

Ve vlaku – Ivana Lomová

9. 01. - 11. 03. 2013
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

společně i zvlášť / razem i osobno / together and separate

24. 07. - 20. 08. 2011
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

MEMENTO NATURAE

2. - 3. 08. 2013
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Skrytá nostalgie Güntera Verheugena

12. 10. - 1. 12. 2012
1_7 Gallery / Ostrava

KABINET

8. 10. - 10. 11. 2010
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

AKCE UMĚLCE

Tomáš Hrůza – We Have Never Been Earth

19. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Tomáš Pospěch: Šumperák

28. 08. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Komentovaná prohlídka výstavy Alén Diviš / Josef Zlamal

22. 08. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie u Betlémské kaple / Praha

On-line výstava Lechtivá socha

Do 30. 09. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Alén Diviš / Josef Zlamal

7. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Marie Lüder & Miranda Keyes: Cry Uncial

25. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Martin Netočný: Šamani obětovali velbloudy

18. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Easy Peasy Lemon Squeezy / Garage Gallery Karlin

11. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

Mikulovské sympozium Dílna 2019 – zahájení

13. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

prázdno ⤬ naplnění

16. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

29. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie CoCo / Dobrš

Komentovaná prohlídka výstavy – Peter Demek / The Object, The Tool and I

27. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Komentované prohlídky
Industra Art / Brno-město

Akvapark

22. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Nezávislá iniciativa / Praha

Nikola Brabcová: Leknínový čaj

11. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Imrich Veber: dialog offline

11. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Jakub Janovský a Ondřej Filípek | Šest prstů

5. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
DSC Gallery / Praha

Jaroslav Beneš – Fotografie

6. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Stará synagoga v Plzni / Plzeň-město

Karolína Mikesková a Robert Pratt | Either way just let me know.

5. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Peter Demek / The Object, The Tool and I

30. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Nina Beier & John Miller: A True Mirror

6. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Imrich Veber: Řekni mi zrcadlo

28. 05. 2019 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Viktor Frešo: Ego-ecology

5. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Jana Švecová – Jako bubnování

22. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Fotofestival Uničov 9

19. - 21. 07. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Vladislav Mirvald / Smysl pro krajinu

16. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Studio PRÁM / Zero Empathy

22. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Ve vile: Eva Eisler – Peter Demek

23. 05. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 20:30 / 20:30 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Tomáš Bryscejn – Raiders From the Interspace Vol. 5

2. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

22. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Valenta vs. Demek

8. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Maroš Belák/Johana Merta

30. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Na počátku bylo…

20. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Artikle / Brno-město

Lucia Sekerková: Ženy prodávající naději

14. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Muzeum romské kultury / Brno

Na počátku bylo…

13. 03. 2019 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Artikle / Brno-město

Rudolf Fila: Skicáre

12. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
KreAt / Brno-město

Adam Vačkář – Alien Crash Site

6. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Radim Labuda: On the End of Art & komentovaná prohlídka

21. 02. 2019 17:30 / 17:30 / Přednášky a diskuze
Galerie Kurzor / Praha 7

Pavel Lakomý – Resumé

27. 02. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Free Life

22. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Healing 2.0

14. 02. 2019 19:02 / 19:02 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Jiří Procházka _ Making Memories Making Monuments

15. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

II. úplněk v Království piva: Sportbar

21. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Království piva – pivní bar / Praha

Tomáš Zumr – Modrá smrt / Narcis

15. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Finisáž + Komentovaná prohlídka

12. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Industra Art / Brno-město

Kometovaná prohlídka výstavy Adam Vačkář / Bad seeds

10. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Radim Labuda — Komodity / Fetiše II.: Historie násilí

3. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Radim Labuda — Komodity / Fetiše II.: Historie násilí

3. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
City Surfer Office / Praha 3

Michal Kindernay a Tomáš Hrůza: V poměru k času

22. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Před tabulí s Pavlem Vančátem – Jak se má pan Talířek?

2. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

42. ČIN: ACTION GALLERIES

2. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Czech Action Galleries: přednáška

1. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Garáž / Zlín 760 01

Eva Maceková: KŽNJVPSSP

2. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

MTP #15 Brno: S(o)unday mixtapes: Skupina feat. Michal Kindernay / multiplace, poslechovka

5. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Jiří Poláček — komentovaná prohlídka

7. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Každá židle potřebuje obraz

23. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

ProblemGenerator®

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

RADIO IVO: Život nedoceníš

11. 04. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Veronika Durová & Tadeáš Kotrba: VĚDĚT ODKUD PŘICHÁZÍŠ

13. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

V Lese

16. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Saki Matsumuto, Kristina Fngrlnd, Marie Novotná: Spring

13. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Tereza Haspeklová – V novém řádu, nové řádění

20. 04. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Ivana Zochová: Room-mate, Studenti ateliéru Přírodní materiály: Situace

20. 04. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Dernisáž výstavy a setkání s Václavem Stratilem

28. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nadveřegalerie / Brno

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Polyamory Design Unit

16. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Martin Vongrej: Seven Uncountable Lines

30. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Markéta Oplištilová + Veronika Palmová = Vymezení

31. 05. 2017 18:37 / 18:37 / Vernisáže
Galerie Evoluční / Praha 1

Tomáš Hrůza — Nejistý vývoj

8. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Martina Smutná: Prohra

30. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Martin Zet — Sanitář

13. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Martin Zet — Sanitář

13. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

TEXAS survival guide – Katarina Janečková Walshe

8. 08. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Běguni

5. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

František Kowolowski – This body belongs to art

11. 09. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Rainbow gallery / Prostějov

KW — Nepoučitelný

12. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Radim Labuda: O polévkové praxi & křest katalogu & komentovaná prohlídka

19. 09. 2017 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Kurzor / Praha 7

Krejčí Sláma

4. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Maya Štechová: S K A M A L Á L Á

2. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Rudolf Jakubek (1902-1968) Grafické dílo

21. 09. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Peter Demek – Status 1

12. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Peter Demek – Status 1 – Komentovaná prohlídka

10. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Nevan Contempo / Praha 3

Peter Demek – Status 1 – Mikroperformance

10. 11. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Nevan Contempo / Praha 3

Komentovaná prohlídka výstavy KNAP, LOMOVÁ, PUCHOVÁ

11. 11. 2017 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Rafani — Pospolitost

4. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Adam Vačkář / Botany Bay, vlajka: Ria Pacquée

6. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Café Chalupecký: Triple Candie – Let the Artist Die

4. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha

Tomáš Pospěch: Sluneční město

11. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Všední den – fotografický workshop

20. - 21. 01. 2018 / 08:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

3 ROKY – Open Studios

9. 12. 2017 16:57 / 16:57 / Ostatní akce
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

3 ROKY open studios & dernisáž

19. 01. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Martina Smutná: Společně pokosíme, vymlátíme a odevzdáme

26. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Kristýna Šarochová / Krajiny III. v Kavárně Era

30. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Kavárna Era / Brno

Radim Labuda: O imaginární práci & komentovaná prohlídka výstavy Práce zahálky

5. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Kurzor / Praha 7

Kristýna Šarochová – Krajiny 4

9. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nadveřegalerie / Brno

Zbyněk Sedlecký: Pravé poledne

22. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

28. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

IVANA LOMOVÁ

5. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

Nový typ ženy – emancipace a vizuální reprezentace žen za socialismu

7. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie NoD / Praha 1

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Druhý život

19. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Oblek, kterému nic nevadilo

3. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Nikola Brabcová, Jana Vojnárová: Oblek, kterému nic nevadilo

23. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídky výstavy Martiny Smutné v Galerii NoD

4. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie NoD / Praha 1

Mat Collishaw. Standing Water

10. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka | Mat Collishaw. Standing Water

19. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Meet the Artist/ Jana Vojnárová a Nikola Brabcová / komentovka

17. 04. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Paralelní kino: Neptun – film Adély Babanové o dezinformační kampani StB

26. 04. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kino Ponrepo / Praha 1

Kristína Chrasteková & Tommy Høvik: POISE

27. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Martin Vongrej — Non-Chronological Meaning

9. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Komentovaná prohlídka: Iren Stehli Druhý život

20. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Martina Smutná/ Médea

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Viktor Frešo – EX POST

7. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

ART WEEK Liberec 2018

16. 06. 2018 13:30 / 13:30 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

ART WEEK Liberec 2018

16. - 22. 06. 2018 / 11:00 / Ostatní akce
Art Week Liberec / Liberec

Guided Tour: Mat Collishaw & Otto M. Urban // + book launch

26. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Způsoby percepce

17. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Komentovaná prohlídka: EX POST – Viktor Frešo

25. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Happy End

13. 07. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
lítost / Praha

pozpátku

18. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Radim Labuda: O lidských, příliš lidských zdrojích & komentovaná prohlídka

21. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Kurzor / Praha 7

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Rok 1918 a umění v Plzni. Československá samostatnost v historii plzeňského uměleckého života 1914–1938

6. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Lukáš Kalivoda: Malba vodou

21. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Čas naplněný barvou

6. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

Viktor Frešo: Tak tomu říkám koncept

6. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Iren Stehli: Druhý život

19. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Arnošt Paderlík – Retrospektiva

27. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Dana Zámečníková – 4x Bouře

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Your Favorite Song

25. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Greenhouse

25. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

◢ Bez práce nejsou koláže ◥

9. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Ozvěny Tabooku: Sophia Martineck

11. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Hana Chmelíková, Radka B. Doubravová: Poznámka k přístupnosti

2. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

51. ČIN: Stanislav Poruba

5. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Vít Janota Chodec po periferiích reality

2. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Guntar Kravis: The Camera Loves You

4. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Café Flexaret / Brno

Maroš Belák: Čekal jsem velkou věc od chvíle ukrojení chleba

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Viktória Šoltisová / Madona vo výrobe

8. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Olof Olson: Lehce v Evropě

2. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Carolina Dutca: The Places of Violence

5. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Ženy a jiná dobrodružství Bohumila Konečného

4. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6

Zuzanka a její svět – Bohumil Konečný aka Bimba

31. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6

Dreamland? vernisáž venkovní galerie + prohlídka křoví s Jiřím Sádlem

3. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Long Island Libeň / Dreamland / Praha

Michael Bílek, Lidé a hvězdy

11. 10. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Amálie Bulandová, Tomáš Kubart / Reflexe současného divadla I

11. 10. 2018 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
Pragovka Art District / Praha

Vladimír Franz / Hudba a obraz

11. 10. 2018 12:00 / 12:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Vladimír Franz / Hudba a obraz

12. 10. 2018 10:00 / 10:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Matěj Nytra / Reflexe současného divadla II

12. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Pragovka Art District / Praha

Situace 78: Podzimní bytosti / Autumn Beings

12. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Pavilon / Praha 1

Tom Kotik / Portál

8. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Ondřej Filípek

17. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
stone projects / Praha 7

Marie Lukáčová a Martina Smutná: Volno pod kontrolou

10. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Západ není západ. Umělecká kritika a vymezení západu

11. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Brad Downey – Slapstick Formalism: Process, Project, Object

13. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
PageFive / Praha 7

Malíř nepokojů

10. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
artyčok.tv / Praha

Andreas Töpfer: BACKBONE

9. 10. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Tania Nikulina, Tomáš Bryscejn: VLNĚNÁ ZEĎ, LNĚNÝ OBLIČEJ

9. 10. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

Prohlídka s kurátorkami Re*creation

13. 10. 2018 12:00 / 12:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha 1

Max Vajt: A little place just for You

10. 10. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

Martin Němec: Sýýýr

2. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Grand Opening v nových prostorech/Letná

16. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Artrafika / Praha

OE18: Robert Aiki Aubrey Lowe

16. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
FAMU / Praha 1

Tomáš Zumr: Syntetik

11. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

„Bíle kvetoucí modřinky“ – Pavel Richtr a jeho hosté Katharina Kohl a D.G.Reiss

16. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Groupe Guma Guar: Heaven

20. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Start down

16. 10. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Start down

23. 10. 2018 14:10 / 14:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

„Bedny zázraků” Evy Kmentové. Společné čtení přání a zázraků.

20. 10. 2018 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Vojtěch V. Sláma: 35 milimetrů

17. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Díra (Ostrava) / Ostrava

Chiméra: Renáta Pintérová & Nikola Balberčáková

16. 10. 2018 16:04 / 16:04 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno

Stefan Bircheneder – Mimo provoz

23. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Z akademie do přírody. Podoby krajinomalby ve střední Evropě 1860-1890

14. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

výstava jako…performace: Fragile, Handle with Care

27. 10. 2018 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
lítost / Praha

výstava jako…perfomace: Pláštěnky pro Realitu Kutilovu

28. 10. 2018 11:00 / 11:00 / Workshopy
lítost / Praha

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Štěpán Růžička: TROFEJ

22. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

JINDŘICH HALABALA: MIMO ČAS

30. 10. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Vila Tugendhat / Brno

Krev není voda aneb Bože, jak napsat text, když docházej slova

30. 10. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Krev není voda aneb Bože, jak napsat text, když docházej slova

6. 11. 2018 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Nimova Projeckt [HU] – Fluid like a gel

30. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Adam Vačkář: Biotechnology Garageband Phase

8. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
stone projects / Praha 7

Peter Demek – Lucerny smrti

3. 11. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Na shledanou / Volyně

Karel Jaromír Erben…a život lidský jako sen!

6. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Armin Bardel / Time Less Time

9. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Suteren Gallery / Brno

Uwe Bressnik – Keith Rowe: Hudba před i za objektem

8. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Petr Jáchym / Proměna

12. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Oči

8. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Beata Hlavenková – Bethlehem

7. 12. 2018 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Galerie umění Karlovy Vary / Karlovy Vary

Pavel Šebek – Panel Story

8. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
PageFive / Praha 7

TotalBodyControl n.2

2. 12. 2018 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Avoid Floating Gallery / Praha 2

Štefan Tóth: Holistic Principle

15. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

JINDŘICH HALABALA: NADČASOVÝ DESIGN

14. 11. 2018 17:30 / 17:30 / Přednášky a diskuze
Vila Tugendhat / Brno

Small Forms of the Great Doubt

17. - 18. 11. 2018 / 13:00 / Ostatní akce
lítost / Praha

obraz kulatého a velmi pravidelného kruhu

17. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
lítost / Praha

“I AM NOT SURE ABOUT YOUR CONCERN, BUT IT’S REALLY NICE.” RUCOLA

13. 11. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Jana Švecová: Kousek

13. 11. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

Radim Labuda: Ďábel v algoritmu & komentovaná prohlídka

19. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Kurzor / Praha 7

Rudolfinum_Time-Based_Adéla Babanová

29. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Jitka a Květa Válovy „Perličky na zdi II“

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Gema / Praha 2

OE18: Lumír Nykl – Fantasy, LARP a dřevárny

20. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Zvukové odrazy: Live modular performance

28. 11. 2018 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Fráňokalypsa

24. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Martin Němec: Sýýýr / komentovaná prohlídka

15. 12. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Svoboda a nesvoboda Igora Korpaczewského v meziříčské Galerii Sýpka

28. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

August Piepenhagen – 1791 – 1868

29. 11. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Náhoda a samočinnost :: apo tychés, to automaton

6. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno

Tomáš Pospěch — Zemědělské práce / Slušovice

4. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha 1

Strašidelné paláce – živá hudba k promítání

4. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Kuchyň koncert

18. 12. 2018 14:00 / 14:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

OLD NEWS

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

DiStO 4 „Fotoscénika“

14. 12. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

artist talk

18. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
stone projects / Praha 7

ZÁKAZKA Č. 39 → IMPRESSION, SOLEIL LEVANT & BELLS MORBIDO

1. 09. 2015 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Zvuk spouště

1. 09. 2015 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Tomáš Hrůza: Way Out

3. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Kamila Maliňáková – “Jak se prosadit jako současný malíř”

4. 08. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Zakázka č. 39

21. 07. 2015 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

Zbyněk Sedlecký: Židle, stojan a model v bílé košili

4. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Židle, stojan a model v bílé košili

4. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Tomáš Hrůza – Eden a potom

13. 05. 2015 17:16 / 17:16 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Nikola Brabcová: Mezera

4. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vzájemnost / Praha 6

PRŽE JSEM MUŽ

4. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Art / Brno

Není takového místa

28. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno-město

Kryštof Kaplan a Igor Korpaczewski

22. 04. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Modernita v lidovém. Ateliér designu oděvu a obuvi Liběny Rochové na UMPRUM

25. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Křest knihy ALBENA / Kateřina Držková

17. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
/ Brno

Trnkova Zahrada 2

26. 02. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

Tomáš Hrůza: Místo něčeho

24. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

André: Přijít na stejné myšlenky

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

Ivana Lomová – Komentovaná prohlídka výstavy Obrazy z ložnice

19. 02. 2015 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Ivana Lomová – Obrazy z ložnice

28. 01. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Ateliér Jiřího Trnky

16. 01. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

Karolína Mikesková: Kuba Export

15. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Zemědělské práce: Sluneční město

8. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Školská 28 / Praha 1

Modul Prvek

17. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Orientační základny | ArtMap

19. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Adéla Šimová – MoiMoi

24. 11. 2014 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Michal Kalhous a nefotografie přednáška Pavla Vančáta

20. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Martin Vongrej – Čekání na konečnou přítomnost v nepřítomnosti

2. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Imrich Veber: dokolakolem

25. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Opava

Adam Vačkář / První a poslední věci

18. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie hlavního města Prahy / Praha

Thoughtforms

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Autorská prohlídka s Adamem Vačkářem

1. 10. 2014 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

PANIC ROOM

9. 07. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Karolína Mikesková: “Na lodi v zálivu Akaši”

24. 06. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Tomáš Hrůza: Kdysi tu byl les

24. 06. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Sinfonia domestica

9. - 8. 01. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Situace 3

19. - 18. 04. 2011 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

MEMENTO NATURAE

2. - 1. 08. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

MÉDIUM:VÝSTAVA 1. Díl: NOVÉ KONCEPTY VE VYSTAVOVÁNÍ ARCHITEKTURY

7. 12. 2012 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
4AM Fórum pro architekturu a média / Brno-město

42:43asi (live)

27. - 26. 10. 2010 / 17:30 / Ostatní akce
Galerie Fotografic / Praha

Igor Korpaczewski: Osobní apokalypsa

30. - 29. 04. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Montmartre / Praha 1

PROJEKTOR#7

26. - 25. 04. 2012 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Tereza Špinková uvádí Tomáše Hrůzu / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

17. - 16. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Ve vlaku – Ivana Lomová

9. 01. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

ELE-MENTÁLNÍ GESTA

28. - 27. 04. 2011 / 16:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Martin Blažíček: Gradient

22. 07. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

Plameny mi rosily zrak

6. 12. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Expensive cinema

12. 10. 2010 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

34 x VŠUP – ateliér průmyslového designu

18. 04. 2013 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

František Kowolowski: Vratká sdělení

20. 04. 2012 18:30 / 18:30 / Vernisáže
3 x 3 gallery / Liberec

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Diskuse a projekce: Dokumentární film Dany Levy:No Man's Language

15. 01. 2013 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Onomatopoeia

23. - 22. 03. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Dech Tradice

16. - 15. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Vojta Dukát: Fotografie z krabičky

4. - 3. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

KABINET

8. 10. 2010 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Gradient

4. - 3. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Školská 28 / Praha 1

Dernisáž výstavy Tichá žena spojená s prohlídkou

16. - 15. 03. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Úzká cesta

8. - 7. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Live!

15. - 14. 03. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

NIKOLA BRABCOVÁ : NEHYBNOST SEDÍ V KOSTECH

17. - 16. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

Jana Stanulová : Průchozí

10. 12. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Rekonstrukce (Z kapitoly Tendence časopisu Fotograf)

15. - 14. 09. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

Viktor Frešo: Conceptual Hobby

4. - 3. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jáma 10 / Ostrava-město

komentovaná prohlídka k výstavě Tichá žena

7. - 6. 03. 2012 / 17:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

REALITA JE TVÁRNÁ

30. - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Imrich Veber: HOMOurban

10. - 9. 01. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění v Opavě / Opava

Proč ne sám?

16. - 15. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

OLIVER LARIC: VERZE

9. - 8. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

34 x VŠUP – ateliér K.O.V.

22. 11. 2012 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

PROJEKTOR#8_FAMU Portfolio Evening

29. - 28. 01. 2013 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Automatický výhled

18. - 17. 01. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

KATEŘINA ZOCHOVÁ (CZ), TOMÁŠ HRŮZA (CZ): V KOSTCE

6. 11. 2013 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Imrich Veber: HOMOurban

11. - 10. 01. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Gottfrei / Opava

Férie

28. 01. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

All these shimmering things. They fade so quick.

25. - 24. 06. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Kikuči Keigetsu

13. - 12. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

VIDĚNI

6. - 5. 03. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

34 x VŠUP – ateliér produktového design

31. 01. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Se stromy

13. - 12. 12. 2011 / 18:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Jaroslav Beneš: Fotografie

10. - 9. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Křest publikací Aleny Kotzmannové & performance Williama Hunta

9. - 8. 01. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Saulgrub

3. - 2. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Adriana Skálová: Schrány

17. - 16. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Cesta domů / Praha 7

Hlavu vzhůru

4. - 3. 10. 2012 / 16:30 / Vernisáže
Stožár / Praha 7

VIDĚNI

6. - 5. 03. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

34 x VŠUP – Teorie a dějiny umění

24. 01. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Aleš Čermák – Klára Jirková: Večer věnovaný uvedení knihy Formovaní historie

9. - 8. 12. 2011 / 18:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA VÝSTAVY – Torzo | Retrospektiva

3. 10. 2013 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Leica Gallery Prague / Praha 1

KRÁL SYRAKUSKÝ ANEB SMUTKY ZHRZENÝCH NUDLÍ

13. - 12. 01. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Area Code

19. - 18. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Ján Gašparovič: 5 200 m/s

18. - 17. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

OTEVŘENÉ ATELIÉRY

17. 01. 2013 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

ALENA KOTZMANNOVÁ & WILLIAM HUNT: SHIP, SHIP, SLIP and DRIP

24. - 23. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Kept memories

22. 01. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

HRDINA, NEHRDINA A JUNÁK

12. 11. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

First Aid

24. - 23. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

AGNIESZKA GRODZINSKA / Saturation Rhythm

23. 01. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Laboratorio / Praha 7

Projektor #1: CAS FAMU

21. - 20. 12. 2010 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

André a Karel Gregor

25. 06. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Sound Lines/Drawing Scores

1. - 5. 10. 2012 / 12:00 / Workshopy
Školská 28 / Praha 1

BRATŘI VE ZBRANI

11. - 10. 12. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Karolina Ketmanová: City

14. - 13. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Velryba / Praha 1

František Tichý, Hadí muž, 1945

2. - 1. 11. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

19. - 18. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Letohrádek Hvězda / Praha

34 x VŠUP – ateliér designu oděvu a obuvi

10. 01. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Edice 5

8. - 7. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Tomáš Hrůza na Habrovce

7. - 6. 06. 2013 / 14:00 / Vernisáže
Habrovka / Praha

MLADÝ MASO: MIM SESSION HAMU + OTEVŘENÉ ATELIÉRY + DÍLNA RECREATION

15. 08. 2012 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Jana Stanulová: SEBEVÝKLAD – ŽIVÝ FILM

25. - 24. 11. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Tomáš Pospěch ….Kurátorská práce / Reloaded

17. - 16. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

4 OKNA | Jan Těsnohlídek ml.: autorské čtení

4. 09. 2011 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Kouzlo smyslů

27. - 26. 08. 2013 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

LA FELICITA SOGGETA A LA MORTE

19. - 18. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Art / Brno

42:43asi (live)

10. - 9. 11. 2010 / 18:30 / Ostatní akce
Galerie Fotografic / Praha

Kateřina Držková

14. 05. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Letní Ambice

28. - 27. 06. 2012 / 17:00 / Vernisáže
de-sign / Praha 7

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×