Kateřina Držková

VÝSTAVY UMĚLCE

Fráňokalypsa

Do 25. 01. 2019
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Tomáš Zumr – Modrá smrt / Narcis

Do 15. 02. 2019
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Adam Vačkář / Bad seeds

30. 11. 2018 – 13. 01. 2019
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

TVARY MYŠLENEK: konceptuální, konstruktivní a lyrické tendence v českém umění z ústeckých sbírek

15. 02. – 1. 04. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Gallery Surfing No. 1

13. 02. – 17. 04. 2017
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Michal Kindernay a Tomáš Hrůza: V poměru k času

22. 02. – 28. 03. 2017
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Eva Maceková: KŽNJVPSSP

1. 03. – 4. 04. 2017
Xaoxax / Praha

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16 - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Každá židle potřebuje obraz

23. 03. – 13. 04. 2017
Kvalitář / Praha 1

ProblemGenerator®

5 - 29. 04. 2017
Industra Art / Brno-město

Pragovka 2017… With wings

7. 04. – 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Tomáš Javůrek & Barbora Trnková – ProblemGenerator®

4 - 29. 04. 2017
Industra Art / Brno-město

JOSEF LADA

14. 03. – 6. 05. 2017
Dům umění v Opavě / Opava

Veronika Durová & Tadeáš Kotrba: VĚDĚT ODKUD PŘICHÁZÍŠ

12 - 25. 04. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

V Lese

15. 04. – 14. 05. 2017
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Saki Matsumuto, Kristina Fngrlnd, Marie Novotná: Spring

13. 04. – 14. 06. 2017
Galerie Mimochodem / Praha

Reopening & Extension

5 - 27. 04. 2017
Nadveřegalerie / Brno

XY Tereza Haspeklová – V novém řádu, nové řádění

19. 04. – 29. 05. 2017
Galerie W7 / Olomouc

Recyklace ideologií

26. 04. – 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. – 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. – 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Polyamory Design Unit

15 - 27. 05. 2017
Galerie 209 / Brno

Martin Vongrej: Seven Uncountable Lines

29. 05. – 17. 06. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Markéta Oplištilová + Veronika Palmová = Vymezení

31. 05. – 31. 08. 2017
Galerie Evoluční / Praha 1

Tomáš Hrůza — Nejistý vývoj

8. 06. – 7. 07. 2017
Fotograf Gallery / Praha 1

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. – 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Martina Smutná: Prohra

30. 06. – 29. 07. 2017
Karlin Studios / Praha 8

TEXAS survival guide – Katarina Janečková Walshe

7. 08. – 7. 09. 2017
Nová galerie / Praha 2

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. – 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Běguni

4. 09. – 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

KW — Nepoučitelný

12. 09. – 12. 10. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Krejčí Sláma

4. 10. 2017 – 30. 01. 2018
Galerie Valchařská / Brno

Rudolf Jakubek (1902-1968) Grafické dílo

20. 09. – 30. 12. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Peter Demek – Status 1

12. 10. – 15. 11. 2017
Nevan Contempo / Praha 3

To je mámovo!

23. 10. – 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Knap, Lomová, Puchová

18. 10. – 29. 11. 2017
Nová galerie / Praha 2

Rafani — Pospolitost

4. 12. 2017 – 18. 01. 2018
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Adam Vačkář / Botany Bay, vlajka: Ria Pacquée

6. 12. 2017 – 18. 01. 2018
Galerie SPZ / Praha 1

Poločas rozpadu

6 - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Tomáš Pospěch: Sluneční město

11. 12. 2017 – 30. 01. 2018
Artwall Praha 7 / Praha 7

Martina Smutná: Společně pokosíme, vymlátíme a odevzdáme

26. 02. – 14. 04. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Kristýna Šarochová – Krajiny 4

8. 02. – 3. 03. 2018
Nadveřegalerie / Brno

Zbyněk Sedlecký: “Pravé poledne”

21. 03. – 5. 05. 2018
Galerie Václava Špály / Praha 1

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. – 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. – 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

IVANA LOMOVÁ

4. 03. – 11. 04. 2018
8gallery / Praha

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. – 12. 04. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Druhý život

19. 06. – 28. 07. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Oblek, kterému nic nevadilo

3 - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Malba.tečka nr.1

2 - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Nikola Brabcová, Jana Vojnárová: Oblek, kterému nic nevadilo

2 - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Supernova

1 - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Eva Maceková: kžnjvpssp

5 - 21. 04. 2018
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Mat Collishaw. Standing Water

10. 04. – 7. 07. 2018
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Odcizení podle slovníku

11. 04. – 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Kristína Chrasteková & Tommy Høvik: POISE

27. 04. – 31. 05. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Martin Vongrej — Non-Chronological Meaning

9. 05. – 5. 06. 2018
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. – 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Médea/ Martina Smutná

26. 05. 2018
Galerie Mladých

Fenomén Charlemont / Eduard, Hugo a Theodor

16. 05. – 8. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Viktor Frešo – EX POST

8. 06. – 19. 07. 2018
Nová galerie / Praha 2

Způsoby percepce

16. 07. – 29. 09. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Rafani / V zemi

22. 06. – 2. 08. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Happy End

13. 07. – 17. 08. 2018
lítost / Praha

Kdo je vítězem?

19. 06. – 8. 09. 2018
Dům umění / Ostrava

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. – 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Lukáš Kalivoda: Malba vodou

21. 09. – 3. 11. 2018
MeetFactory / Praha 5

Čas naplněný barvou

7. 09. – 5. 10. 2018
Galerie U Prstenu / Praha

Viktor Frešo: Tak tomu říkám koncept

5. 09. – 11. 11. 2018
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Iren Stehli: Druhý život

19. 09. – 13. 10. 2018
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Arnošt Paderlík – Retrospektiva

27. 09. – 17. 11. 2018
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Dana Zámečníková – 4x Bouře

18. 09. – 18. 11. 2018
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Greenhouse

24. 09. – 13. 11. 2018
Galerie Klubovna / Brno

Bez práce nejsou koláže

10. 10. – 2. 12. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Hana Chmelíková, Radka B. Doubravová: Poznámka k přístupnosti

30. 09. – 24. 10. 2018
Galerie AVU / Praha 7

Birdcall a soutěž o nejkrásnější fotku Kalvárie

28. 09. – 30. 12. 2018
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Maroš Belák: Čekal jsem velkou věc od chvíle ukrojení chleba

25. 09. – 16. 10. 2018
Galerie FAVU / Brno

Viktória Šoltisová / Madona vo výrobe

7. 10. – 2. 11. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Olof Olson: Lehce v Evropě

1. 10. – 24. 11. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Carolina Dutca: The Places of Violence

5 - 27. 10. 2018
Pragovka Art District / Praha

Dreamland? vernisáž venkovní galerie + prohlídka křoví se Sádlem

2 - 30. 10. 2018
Long Island Libeň / Dreamland / Praha

Michael Bílek, Lidé a hvězdy

10. 10. – 24. 11. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Tom Kotik / Portál

8. 10. – 8. 11. 2018
Galerie SPZ / Praha 1

Ondřej Filípek

17. 10. – 3. 11. 2018
stone projects / Praha 7

Marie Lukáčová a Martina Smutná: Volno pod kontrolou

10. 10. – 1. 11. 2018
INI Project / PROSTOR / Praha

Andreas Töpfer: BACKBONE

9. 10. – 23. 11. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Max Vajt: A little place just for You

9 - 30. 10. 2018
Galerie Panel / Praha

Martin Němec: Sýýýr

3. 11. – 28. 12. 2018
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Tomáš Zumr: Syntetik

10. 10. – 8. 11. 2018
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Groupe Guma Guar: Heaven

21. 10. – 26. 11. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Start down

16 - 22. 10. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Vojtěch V. Sláma: 35 milimetrů

17. 10. – 28. 11. 2018
Galerie Díra (Ostrava) / Ostrava

Chiméra: Renáta Pintérová & Nikola Balberčáková

16. 10. – 6. 11. 2018
Galerie Umakart Brno / Brno

Stefan Bircheneder – Mimo provoz

23. 10. – 24. 11. 2018
Galerie Fotografic / Praha

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. – 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Štěpán Růžička: TROFEJ

22. 10. 2018 – 17. 01. 2019
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

JINDŘICH HALABALA: MIMO ČAS

30. 10. – 7. 12. 2018
Vila Tugendhat / Brno

Krev není voda aneb Bože, jak napsat text, když docházej slova

30. 10. – 5. 11. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Vítejte v těžkých časech

Do 3. 02. 2019
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Nimova Projeckt [HU] – Fluid like a gel

29. 10. – 4. 11. 2018
Galerie 209 / Brno

Adam Vačkář: Biotechnology Garageband Phase

8. 11. – 19. 12. 2018
stone projects / Praha 7

Peter Demek – Lucerny smrti

Do 1. 11. 2019
Galerie Na shledanou / Volyně

Karel Jaromír Erben…a život lidský jako sen!

5. 11. 2018 – 5. 01. 2019
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Time Less Time

8 - 29. 11. 2018
Suteren Gallery / Brno

Uwe Bressnik – Keith Rowe: Hudba před i za objektem

8. 11. – 8. 12. 2018
Bludný kámen / Opava

Petr Jáchym / Proměna

11. 11. – 1. 12. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Oči

8. 11. – 19. 12. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Pavel Šebek – Panel Story

7 - 21. 11. 2018
PageFive / Praha 7

Štefan Tóth: Holistic Principle

15. 11. 2018 – 16. 01. 2019
Garrage Gallery Karlin / Praha

Jana Švecová: Kousek

13. 11. – 7. 12. 2018
Kontext / Jihlava

Jitka a Květa Válovy „Perličky na zdi II“

15. 11. – 21. 12. 2018
Galerie Gema / Praha 2

Svoboda a nesvoboda Igora Korpaczewského v meziříčské Galerii Sýpka

Do 25. 01. 2019
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

August Piepenhagen – 1791 – 1868

Do 2. 03. 2019
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Náhoda a samočinnost :: apo tychés, to automaton

6. 12. 2018 – 9. 01. 2019
Industra Art / Brno

OLD NEWS

12. 12. 2018 – 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Jiří Valoch. Ein Text. Večer konceptualisty

31. 03. 2014
Dům umění města Brna / Brno

grey gold/ České a slovenské umělkyně 65+

28. 04. – 2. 08. 2014
Dům umění města Brna / Brno

Život je bolestný a přináší zklamání

25. 01. – 4. 03. 2017
/ Praha

Etuje pro venuši

16. 02. – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Darina Alster, PXS / Tension X

19. 01. – 18. 02. 2017
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Mejdan podle plánu

17. 01. – 25. 05. 2017
Galerie Valchařská / Brno

Permanence of Flow

25. 01. – 1. 04. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

DĚTEM | Milan Janáček + tvorba současných ilustrátorů

5. 12. 2016 – 30. 01. 2017
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

Jiný život momentky

25. 01. – 15. 04. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Shell Game

18. 01. – 18. 02. 2017
MeetFactory / Praha 5

Dana Sahánková – Fragmenty

14. 12. 2016 – 11. 01. 2017
Galerie W7 / Olomouc

Václav Rabas a mýtus hnědé

23. 11. 2016 – 28. 01. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Please Empty Your Wallets

7. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

ROY DA PRINCE

8. 12. 2016 – 11. 02. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Back 2 Black?!

13. 12. 2016 – 16. 02. 2017
Nau Gallery / Praha 3

Tomáš Hrůza: Smutné boty

29. 11. – 21. 12. 2016
Galerie D9 / České Budějovice

HYPEBEAST VERTIGO

1. 12. 2016 – 20. 01. 2017
Galerie NTK / Praha

Nevratný posun

21. 11. 2016 – 14. 01. 2017
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

OCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce

8. 12. 2016 – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Od Boudníka k dnešku. Česká strukturální grafika

8. 11. – 3. 12. 2016
Galerie Hollar / Praha 1

Zbyněk Sedlecký SRPEN

10. 11. – 30. 12. 2016
Galerie Pavilon (Vinohradská) / Praha 2

Time After Time

23. 11. 2016 – 7. 01. 2017
MeetFactory / Praha 5

Jazyk

4. 10. 2016 – 15. 02. 2017
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

SIDE JOB / výstava kustodů Galerie NTK

5. 10. – 11. 11. 2016
Galerie NTK / Praha

Kronikář nových časů. Malíř a kreslíř Hugo Boettinger (1880–1934)

11. 10. 2016 – 7. 01. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Jiří Anderle – Pod kůží

17. 09. – 22. 11. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Pravá ruka kouzelníka

22. 09. – 26. 11. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Text, lži a video

22. 09. – 15. 10. 2016
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Laureátem Ceny Rudolfa Schlattauera se stal Petr Hajdyla

11. 09. – 12. 11. 2016
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Daniel Vlček – Plynoucí mezera

7. 09. – 10. 12. 2016
Set Galerie / Liberec

The Offense Of Things

7. 09. – 13. 10. 2016
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Agnieszka Grodzińska : Open studio

1 - 3. 09. 2016
A.I.R. FUTURA / Praha 8

PAS : Můžem, ale nevíme jak.

2 - 29. 09. 2016
Karlin Studios / Praha 8

LUSTR 2016 ~ festival současné ilustrace

23 - 27. 09. 2016
Festival LUSTR / Praha 1

Nevím, jak tohle dopadne

4. 09. – 15. 10. 2016
galerie sam83 / Česká Bříza

Za hranicí odrazu

15. 09. – 24. 11. 2016
Nau Gallery / Praha 3

Lenka Žampachová: Soukromé oázy

22. 08. – 14. 09. 2016
Vitrína Deniska / Olomouc

City Utopia – Metebolika budoucnosti

22. 08. – 17. 09. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Tatrahundert /tatraszáz / tatrasto / 1916-2016

1. 08. – 7. 10. 2016
TIC Galerie / Brno

Smích a zapomnění

7. 09. – 8. 11. 2016
MeetFactory / Praha 5

Loni v Marienbadu: Film jako umění

7. 09. – 26. 11. 2016
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Neighbourhood Boogie – Woogie 2016

14. 07. – 14. 08. 2016
hunt kastner / Praha

Schwabinger 7

10. 08. – 2. 09. 2016
Nová galerie / Praha 2

FAMUGRAFIE II

23. 06. – 22. 07. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

Václav Světlík: Site´s Specifics

13. 06. – 30. 07. 2016
Divadlo 29 / Pardubice

XXL pohledů na současné slovenské výtvarné umění

24. 06. – 22. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Radek Brož – Nahoře

6. 06. – 16. 08. 2016
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Zbyněk Sedlecký: Kapitánův stín

30. 05. – 23. 06. 2016
Galerie Via Art / Praha 2

Dana Sahánková – Vertikála šerosvitu

3. 06. – 29. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Dana Sahánková / Bez rozdílu sami

11. 05. – 13. 08. 2016
Výklady AXA / Praha 1

Zbyněk Sedlecký – Konec sezóny

6. 05. – 13. 06. 2016
Galerie Dům / Broumov

životem nahoru / vzpomínkami dolů

9 - 12. 05. 2016
Galerie 207 / Praha 1

Sonya Darrow – (319)Czech

2 - 31. 05. 2016
Galerie Art Brno / Brno

O červené v čase

6. 05. – 2. 06. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Městosvět

6. 05. – 27. 08. 2016
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

FRANTIŠEK KOWOLOWSKI – TERITORIUM 199

8. 04. – 28. 05. 2016
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Tomáš Pospěch – Pěstitelské a kurátorské práce

29. 03. – 21. 04. 2016
Photogether Gallery / Zlín

První jarní

23. 03. – 13. 04. 2016
Nová galerie / Praha 2

VERTI-CALL / 100JATY

23. 03. – 15. 05. 2016
Papírna Plzeň / Plzeň

Tomáš Pospěch / Zemědělské práce

24. 02. – 24. 03. 2016
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Martin Blažíček: Gradient

28. 02. – 17. 03. 2016
Vitrína Deniska / Olomouc

Sonya Darrow /Okno k oknu

1. 03. – 2. 05. 2016
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Jaroslav Beneš: SÉRIE L.D.

23. 02. – 9. 03. 2016
Galerie Pecka / Praha

Macochismus

19. 02. – 22. 03. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Tomáš Tichý : Pevnost

18. 02. – 18. 03. 2016
The Chemistry Gallery / Praha 7

Fightlessness

17. 02. – 2. 04. 2016
MeetFactory / Praha 5

AKT 2016

10. 02. – 16. 03. 2016
Nová galerie / Praha 2

Martin Vongrej / Připravený zemřít

19. 01. – 13. 02. 2016
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Únor v měsíci – Tříbení ascendentů

26. 01. – 20. 02. 2016
Industra Art / Brno-město

Formace

26. 02. – 27. 03. 2016
Industra Art / Brno-město

Eva Nádvorníková / NEUCHOPITELNÝ STROMOŘÁD

11. 01. – 4. 02. 2016
Galerie Prokopka / Praha 3

STORYTELLERS

7. 01. – 5. 03. 2016
Set Galerie / Liberec

Petra Filipová: 20 zrcadel

8. 01. – 6. 02. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Matthijs Munik: Neolastoscope

26. 01. – 26. 03. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Kůže očí

5 - 28. 01. 2016
Monomach / Brno

PRELIMINARY SADNESS

18. 12. 2015 – 5. 03. 2016
Karlin Studios / Praha 8

Něha

18. 12. 2015 – 29. 01. 2016
Hauch Gallery / Praha 8

Fotografie a společnost

25. 11. – 16. 12. 2015
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Martin Hrubý: Resort

19. 11. 2015 – 2. 01. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Sonberk všemi smysly — VÍNO, ARCHITEKTURA, VÝTVARNÉ UMĚNÍ

13. 10. 2015 – 15. 01. 2016
Galerie Lucerna — Prostor pro současné umění / Praha 1

Tomáš Hrůza – Eden a potom II.

14. 11. – 5. 12. 2015
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Tereza Bonaventurová: Hledání ztraceného prostoru

20. 10. 2015 – 30. 03. 2016
Galerie Mimochodem / Praha

Phill Niblock: Working For A Title, Retrospektiva

24. 11. 2015 – 23. 01. 2016
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Zbyněk Sedlecký – Tady a později

14. 10. – 12. 11. 2015
Topičův salon / Praha 1

Pozorování

17. 10. – 12. 11. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

KW: Slova spatřená (několik přísloví a rčení)

20. 10. – 26. 11. 2015
Nau Gallery / Praha 3

Iren Stehli / Libuna a jiné eseje

9. 10. 2015 – 23. 01. 2016
Fotograf Festival / Praha 1

Filip a Matěj Smetanovi: Milníky

20. 09. – 24. 10. 2015
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Cena EXIT 2015

8. 09. – 13. 10. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

NÁHODNÍ CHODCI POMÁHAJÍ, AUTA PŘEKÁŽÍ

15 - 24. 09. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Předtím, teď, potom

19. 09. – 19. 10. 2015
Bludný kámen

ZÁKAZKA Č. 39 → IMPRESSION, SOLEIL LEVANT & BELLS MORBIDO

1. 09. – 2. 10. 2015
TIC Galerie / Brno

Zvuk spouště

1. 09. – 16. 10. 2015
TIC Galerie / Brno

Tomáš Hrůza: Way Out

3. 09. – 3. 10. 2015
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Návrat objektu a Neklid věcí

10. 09. – 5. 11. 2015
Kvalitář / Praha 1

Pavel Mühlbauer

19. 08. – 3. 10. 2015
Galerie Synagoga / Hranice

Michal Kindernay – Heliofilie

8. 08. – 26. 09. 2015
Galerie Dům / Broumov

Ivana Lomová – Prázdno

3. 09. – 17. 10. 2015
Galerie Václava Špály / Praha 1

Zakázka č. 39

20. 07. – 21. 08. 2015
Kontext / Jihlava

Peter Fabo: L O N G E R

15. 07. – 30. 08. 2015
Galerie KIV / Praha 8

Petre Fabo: Lakuj / Varnish (Having Us On)

2. 07. – 29. 08. 2015
Set Galerie / Liberec

Fatescapes

23. 06. – 8. 08. 2015
Galerie Fotografic / Praha

Zbyněk Sedlecký: Židle, stojan a model v bílé košili

4. 06. – 11. 07. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Kateřina Kučerová a Iveta Čermáková: Instrukce

4 - 29. 06. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Schránka pro ducha / Výstava k 50. výročí otevření Galerie moderního umění

12. 06. – 27. 09. 2015
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Okamžik Medvěda

28. 05. – 20. 06. 2015
ETC. Galerie / Praha 2

Daniel Vlček: Minimál manuál

29. 05. – 21. 06. 2015
Galerie W7 / Olomouc

ESSL Art Award

25. 05. – 20. 06. 2015
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

František Gross

26. 05. – 10. 06. 2015
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Ondřej Bouška/Jáchym Kliment: Singlepicture

27. 05. – 23. 06. 2015
Galerie Jekor / Praha

Němá řeč

26. 05. – 14. 06. 2015
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Zbyněk Sedlecký: Židle, stojan a model v bílé košili

4 - 11. 06. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Jakub Sobotka – Performers

29. 04. – 19. 06. 2015
Muzejní a galerijní centrum (MaGC) Zámek Žerotínů ve Valašském Meziříčí / Valašské Meziříčí

Knut Bry – JO STRØMGREN KOMPANI / RETROSPECTIVE

29. 04. – 19. 06. 2015
Muzejní a galerijní centrum (MaGC) Zámek Žerotínů ve Valašském Meziříčí / Valašské Meziříčí

Výstava fotografií Jakuba Ludvíka v Ecoart Salonu Rolland

5. 05. – 5. 06. 2015
Ecoart Salon Rolland / Praha – Vinohrady

Roger Hiorns

27. 05. – 15. 08. 2015
Galerie Rudolfinum / Praha 1

František Vobecký (1902-1991) „Obrazy 1926-1966“

19 - 29. 05. 2015
Galerie Nová síň / Praha 1

TLAK NA FUNDUS

22. 05. – 21. 06. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Jean Delville (1867-1953)

14. 05. – 29. 08. 2015
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha 1

RE-FORMY

12. 05. – 18. 06. 2015
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Antonín Brinda – Akt ideologie

30. 05. – 26. 09. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Nikola Brabcová: Mezera

4 - 28. 05. 2015
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Petr Brožka – To všechno odnéš čas

15. 05. – 29. 06. 2015
Galerie na hradě Zvíkově / Hrad Zvíkov 1

PRŽE JSEM MUŽ / CAUSE I AM A MAN

3 - 22. 05. 2015
Galerie Art Brno / Brno

Není takového místa

25. 04. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Od podlahy

22. 04. – 19. 05. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Kryštof Kaplan a Igor Korpaczewski

24. 04. – 6. 06. 2015
Galerie Dům / Broumov

NEBOJTE SE, SVÉ ODPOVĚDI DOSTANETE

20. 04. – 21. 05. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Baobab na poli

22. 04. – 30. 05. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Modernita v lidovém. Ateliér designu oděvu a obuvi Liběny Rochové na UMPRUM

26. 06. – 25. 10. 2015
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Miroslav Tichý: Ženy a ženy

5. 06. – 13. 09. 2015
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Martin Hrubý: KENOTAF

24. 03. – 2. 05. 2015
Galerie KIV / Praha 8

Vzdálení pozorovatelé

25. 03. – 23. 05. 2015
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Ladislav Postupa

4. 03. – 25. 04. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Kalivoda+Straka: Soft Cut

11. 03. – 13. 04. 2015
Galerie Evoluční / Praha 1

uvidět, prožít… 4 pojetí figury

29. 01. – 11. 04. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Trnkova Zahrada 2

26. 02. – 23. 05. 2015
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

Tomáš Hrůza: Místo něčeho

24. 02. – 14. 03. 2015
Vitrína Deniska / Olomouc

Irena Křivánková

10. 02. – 6. 03. 2015
Galerie ARS / Brno

André: Přijít na stejné myšlenky

16. 02. – 11. 03. 2015
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

Darina Alster: Videooltář

27. 01. – 28. 02. 2015
Galerie NF / Ústí nad Labem

Ivana Lomová – Obrazy z ložnice

27. 01. – 26. 03. 2015
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Ateliér Jiřího Trnky

16. 01. – 9. 05. 2015
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

Karolína Mikesková: Kuba Export

14 - 24. 01. 2015
City Surfer Office / Praha 3

Výstava absolventů Fakulty architektury UN6

15 - 30. 01. 2015
Industra Art / Brno-město

Zemědělské práce: Sluneční město

9 - 29. 01. 2015
Školská 28 / Praha 1

Modul Prvek

17. 12. 2014 – 21. 01. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

Martin Kyrych – NEW GETTYSBURG 2

14. 12. 2014 – 6. 01. 2015
Galerie Patricia Milano / Praha

VYPRÁVĚNÍ

10. 12. 2014 – 17. 01. 2015
Karlin Studios / Praha 8

PAF 2014: Vzdáleni kořenům

3 - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Ways of Something

3. 12. 2014 – 9. 01. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Metaplay, Praha – Tokyo (česká část)

21. 11. – 13. 12. 2014
Galerie kritiků / Praha 1

DRUHOTVARY 4 – Interpretace partitur Leoše Janáčka

27. 11. 2014 – 10. 01. 2015
Památník Leoše Janáčka / Brno

KW + Q: Kapitoly – Paula, Ghosts, Stories with names, Escape to Nowhere

28. 11. – 30. 12. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Adéla Šimová – MoiMoi

23. 11. – 29. 12. 2014
Galerie W7 / Olomouc

Václav Havel / Vymývání

11. 11. 2014 – 14. 02. 2015
Artwall Praha 7 / Praha 7

Jakub Berdych – Materialýza

13. 11. 2014 – 30. 01. 2015
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Site specific : Umění na zakázku

3. 11. – 9. 12. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Made in Fabrik

29. 10. – 2. 12. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

//

29. 10. – 6. 12. 2014
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Shipping closer

28. 10. – 8. 11. 2014
Galerie FAVU / Brno

Ana Mendieta: Stopy

1. 10. 2014 – 3. 01. 2015
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Tereza Zelenková: Dva a dva je pět

1 - 22. 10. 2014
Galerie Jelení / Praha

Loulou Cherinet: Jam Tomorrow

30. 09. – 8. 11. 2014
Tranzitdisplay / Praha 2

Spot

29. 09. – 17. 10. 2014
Galerie NTK / Praha

Thoughtforms

17. 09. – 25. 10. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Darina Alster – Bílý masiv

23. 09. – 21. 10. 2014
Art Space NOV / Pardubice

Vojta Janyška: Podstata je v bizonovi

8. 09. – 3. 10. 2014
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Kmenové souvislosti

12. 09. – 5. 12. 2014
Galerie Natura / Průhonice

NOVODOBÉ FORMY REALITY: DARINA ALSTER

16. 09. – 14. 10. 2014
Galerie NoD / Praha 1

Filip a Matěj Smetanovi: Fototektonika

2 - 25. 09. 2014
Fotograf Gallery / Praha 1

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22 - 30. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Adam Vačkář: První a poslední věci

18. 09. 2014 – 31. 01. 2015
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. – 6. 09. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Anima/Animus

28. 06. – 26. 07. 2014
Galerie ITC Oseckého kláštera / Osek

NEŽ SLUNCE PŘEKROČÍ TVŮJ STÍN

9. 07. – 30. 08. 2014
Prádelna Bohnice

PANIC ROOM

9. 07. – 2. 08. 2014
Karlin Studios / Praha 8

BUDOU TAM ČŮRÁCI

2. 07. – 24. 08. 2014
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

KAROLÍNA MIKESKOVÁ: “Na lodi v zálivu Akaši”

24. 06. – 9. 07. 2014
Galerie Jelení / Praha

Tomáš Hrůza: Kdysi tu byl les

24. 06. – 23. 08. 2014
Galerie Mimochodem / Praha

Stability (CAS 2014)

24. 06. – 12. 07. 2014
Galerie AMU / Praha 1

CENTRUM M6: URBAN PANGEA PEOPLE

10 - 28. 06. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Michal Kindernay: Viditelnost

27. 05. – 19. 06. 2014
Malá galerie / Ústí nad Labem

Václav Sokol: Deště a sklenice

21. 05. – 18. 07. 2014
Cesta domů / Praha 7

ČESKO-SLOVENSKÉ HVĚZDY

13. 09. – 30. 11. 2013
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

CAS. CO TO JE?

16. 04. – 18. 05. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

“I kdyby na zemi nebylo ticha…” Zimní motivy ze sbírek Západočeské galerie v Plzni

13. 12. 2012 – 2. 02. 2013
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Automatický výhled

18. 01. – 11. 02. 2012

Sky blue

2 - 28. 06. 2011
Šedý pokoj

VIDĚNI

5 - 27. 03. 2014
Galerie KIV / Praha 8

NIKOLA BRABCOVÁ : NEHYBNOST SEDÍ V KOSTECH

17. 07. – 15. 08. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

František Lozinski o.p.s.: Nová doba

14. 01. – 7. 02. 2013
Galerie města Třince / Třinec

AdalbErT KhAn: Kudy k Dobru

23. 10. – 3. 11. 2012
Galerie Nová síň / Praha 1

HRDINA, NEHRDINA A JUNÁK

12. 11. 2011 – 27. 01. 2012
galerie sam83 / Česká Bříza

Onomatopoeia

23. 03. – 16. 04. 2011

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. – 23. 11. 2013

Brno Art Open 2013

11. 06. – 30. 08. 2013
Dům umění města Brna

AGNIESZKA GRODZINSKA / Saturation Rhythm

23. 01. – 28. 02. 2013
Galerie Laboratorio / Praha 7

PALESTINSKÝ STÁT

17. 04. – 4. 05. 2012
Galerie SPZ / Praha 1

Píle

30. 08. – 12. 10. 2011
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

LA STRADA 2010, Cesty současného umění

8. 08. – 26. 09. 2010
Zámek Klenová

Ján Gašparovič: Prodloužená

4 - 31. 05. 2014
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

3

5 - 26. 09. 2013
Kvalitář / Praha 1

Gradient

3. 04. – 3. 05. 2013
Školská 28 / Praha 1

Objekty mého nezájmu

29. 11. – 16. 12. 2012
Galerie Art Brno / Brno

AUTOMATICKÝ VÝHLED

12. 01. – 12. 02. 2012
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Ivars Gravlejs: Pražské biennale 4

19. 05. – 5. 06. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

GENY A GENERACE, 8. tématická výstava

7. 02. – 17. 03. 2014
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Monika Immrová / Sochy a práce na papíře

3. 08. – 30. 10. 2013
Kostel sv. Vavřince v Klatovech

Tomáš Pospěch ….Kurátorská práce / Reloaded

17. 01. – 27. 02. 2013
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Hlavu vzhůru

4 - 21. 10. 2012
Stožár / Praha 7

INSCENAČNÍ STRATEGIE

10. 11. 2011 – 21. 01. 2012
MeetFactory / Praha 5

Proč ne sám?

16. 02. – 12. 03. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

KATEŘINA ZOCHOVÁ (CZ), TOMÁŠ HRŮZA (CZ): V KOSTCE

5 - 23. 11. 2013
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Moře! – Proč tu není moře!

29. 08. – 12. 10. 2013
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě

Linda Urbánková & Petra Pětiletá: Cosmos

19. 12. 2012 – 14. 01. 2013
Galerie Kytka / Praha 3

Depositum

20. 03. – 26. 05. 2012
Dům umění / Ostrava

Geometrie plastiky

17. 08. – 2. 09. 2011
Avoid Floating Gallery / Praha 2

EGO / portrét x

26. 05. – 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Bílá tma

29. 04. – 1. 06. 2014
ETC. Galerie / Praha 2

Kouzlo smyslů

27. 08. – 1. 10. 2013
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Viktor Frešo: Conceptual Hobby

3 - 27. 04. 2013
Galerie Jáma 10 / Ostrava

86 hodin v prostoru

15 - 25. 11. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Jordan Wolfson

24. 01. – 24. 02. 2012
SVIT

Já, bezesporu

25. 05. – 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Kontakt skrze kontaktní kopii

6. 02. – 1. 03. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

FOX – LIFE IS ART

30. 06. – 29. 08. 2013
Fox Gallery / Praha

Druh-Druhy

14. 01. – 18. 02. 2013
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Zbyšek Sion – Nová tvorba

5. 09. – 2. 11. 2012
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Saulgrub

27. 10. – 27. 11. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Saulgrub

2. 02. – 1. 03. 2011
MeetFactory / Praha 5

KONFERENCE

24. 10. – 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Raqib Shaw

6. 06. – 14. 09. 2013
Galerie Rudolfinum / Praha 1

LA FELICITA SOGGETA A LA MORTE

18. 12. 2012 – 12. 01. 2013
Galerie Art Brno / Brno

V

12. 03. – 3. 04. 2012
Galerie PZ / Praha 5

PEEP SHOW

22. 09. – 30. 10. 2011
The Chemistry Gallery / Praha 7

Rekonstrukce (Z kapitoly Tendence časopisu Fotograf)

15. 09. – 30. 10. 2010
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

DARINA ALSTER: IMAGO DEI

27. 03. 2013
Artwall Praha 7 / Praha 7

Skrytá nostalgie Güntera Verheugena

12. 10. – 1. 12. 2012
1_7 Gallery / Ostrava

ZANECHTE ZPRÁVU

13. 12. 2011 – 12. 01. 2012
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

FRANTIŠEK LOZINSKI o.p.s. – ŠÉF

15. 05. – 22. 06. 2011
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

ALENA KOTZMANNOVÁ & WILLIAM HUNT: SHIP, SHIP, SLIP and DRIP

24. 01. – 14. 03. 2014
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

OLIVER LARIC: VERZE

9. 07. – 10. 08. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Sinfonia domestica

9. 01. – 26. 02. 2013
TIC Galerie / Brno

Živé hodiny

16. 08. – 15. 09. 2012
Galerie 35m2 / Praha 3

Začarovaný kruh

20. 10. – 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Area Code

19. 01. – 5. 02. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Jaroslav Beneš: Fotografie

10. 10. – 9. 11. 2013
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava 1

Tomáš Hrůza na Habrovce

6 - 7. 06. 2013
Habrovka / Praha

VOX POPULI

13. 12. 2012 – 30. 01. 2013
Artwall Praha 7 / Praha 7

Louka

9. 02. – 30. 05. 2012

Afterimage

11. 08. – 3. 09. 2011
MeetFactory / Praha 5

FOTOFESTIVAL UNIČOV

30. 04. – 3. 05. 2014
VVP AVU / Praha

Hunky Dory

21. 08. – 14. 09. 2013

“Jak se na les líčí, tak se z lesa ozývá”

24. 01. – 4. 02. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Kikuči Keigetsu

13. 11. – 2. 12. 2012
Vitrína Deniska / Olomouc

Za pět dvanáct

13. 12. 2011 – 25. 02. 2012
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

ON

21. 04. – 30. 05. 2011
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

KATA MACH: Spotřebujte do:

23. 01. – 16. 02. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

SKLENICE VODY

9. 07. – 21. 09. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Cvičná uměnověda

9. 01. – 26. 02. 2013
Galerie Kabinet (tic)

Zpívá-li ucho…

21. 07. – 29. 09. 2012
galerie sam83 / Česká Bříza

KW – Othová

29. 09. – 19. 11. 2011
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Edice 5

8. 12. 2010 – 5. 02. 2011
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Laktační umění

19. 10. – 5. 12. 2013
galerie sam83 / Česká Bříza

Zostra

15. 06. – 17. 08. 2013
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

DOTEK

12. 12. 2012 – 24. 02. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

EASTERN CONNECTOR

22. 02. – 26. 04. 2012
Hauch Gallery / Praha 8

Chléb a sůl

9. 08. – 10. 09. 2011
Karlin Studios / Praha 8

REkonstrukce

23. 04. – 20. 05. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Proces

15. 08. – 14. 09. 2013
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Josef Procházka:

15. 03. – 27. 04. 2013
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Skutečná událost

5. 11. 2012 – 12. 01. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

I KNOW WHAT YOU DON’T SEE

10. 12. 2011 – 8. 01. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Přijde kostra na Akádu

19 - 28. 04. 2011
Galerie AVU / Praha 7

PRACOVIŠTĚ

27. 01. – 15. 02. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Rozostřené rozhraní

25. 06. – 22. 08. 2013
Kvalitář / Praha 1

Nástěnky

15. 01. – 8. 02. 2013
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Letní Ambice

28. 06. – 30. 08. 2012
de-sign / Praha 7

Sloupy a drahé kamení

22. 09. – 5. 11. 2011
Galerie Laboratorio / Praha 7

Cinetactics /Residents IV

6. 12. 2010 – 13. 01. 2011
MeetFactory / Praha 5

Transmitter

7 - 30. 10. 2013
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Fórum mladé umění Česká republika – Bavorsko 2013

12. 06. – 10. 07. 2013
Galerie města Plzně / Plzeň

Plameny mi rosily zrak

6. 12. 2012 – 25. 01. 2013
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Nová tvorba

24. 01. – 18. 02. 2012
Galerie Nová síň / Praha 1

společně i zvlášť / razem i osobno / together and separate

24. 07. – 20. 08. 2011
Výstavní síň Sokolská / Moravská Ostrava

Barbara Probst: Úplné znejistění

23. 04. – 5. 06. 2014
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Lepší Barva

1. 08. 2013
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

IVARS GRAVLEJS: HODINY FOTOGRAFIE

26. 02. – 28. 03. 2013
Fotograf Gallery / Praha 1

Obraz

5 - 8. 12. 2011
Galerie 207 / Praha 1

Instituceum: moderní instituce a současné umění

18. 04. – 29. 06. 2011
Prádelna Bohnice

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 – 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

All these shimmering things. They fade so quick.

25. 06. – 26. 07. 2013
Galerie SPZ / Praha 1

Ve vlaku – Ivana Lomová

9. 01. – 11. 03. 2013
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

NĚCO MEZI PLOCHOU A PROSTOREM

16. 06. – 11. 08. 2012
Galerie Dům / Broumov

Lesní práce

12. 09. – 4. 10. 2011
Školská 28 / Praha 1

Expensive cinema

13. 10. – 12. 11. 2010
Galerie Pavilon / Praha 1

NO COMMENT? VOL. 2

8. 10. – 19. 11. 2013
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Vojta Dukát: Fotografie z krabičky

4. 12. 2012 – 12. 01. 2013
Dům umění města Brna / Brno

CET OBSCUR OBJET DU DÉSIR / Ten tajemný předmět touhy

8. 02. – 2. 03. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

ARCHITEKTOVO BŘICHO

30. 06. – 16. 07. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Trvalé rozpínání

19. 02. – 15. 06. 2014
Museum Montanelli, MuMo / Praha

MEMENTO NATURAE

2 - 3. 08. 2013
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Lonely Heroes

2. 11. 2012 – 4. 01. 2013
ARTATAK Gallery / Praha

Se stromy

26. 11. – 13. 12. 2011
A.M. 180 / Praha 2

BRATŘI VE ZBRANI

11. 12. 2013 – 4. 01. 2014

O,5mil/destil

20. 06. – 13. 07. 2013
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

TAJGA BEZDĚZSKAJA

12. 12. 2012 – 25. 01. 2013
Divus / Prager Kabarett / Praha 7

Zkušební vrty

22. 05. – 19. 06. 2012
Galerie G99 (DUB) / Brno

Tichá rezistence

13 - 29. 10. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

One day you will lose it all

15 - 24. 10. 2010
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

First Aid

24. 09. – 31. 10. 2013
Galerie Mimochodem / Praha

Jan Mikšík: Automaticky

15. 05. – 13. 06. 2013
Galerie NF / Ústí nad Labem

Konec světa

3 - 20. 12. 2012
Galerie G99 (DUB) / Brno

Souvislost

23. 01. – 29. 03. 2012
Galerie města Loun / Louny

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. – 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Daniel Vlček – Zobrazení času do konce skladby

27. 07. – 21. 09. 2013
Galerie Na shledanou / Volyně

Divadlo

24. 01. – 23. 02. 2013
The Chemistry Gallery / Praha 7

Kinetické plastiky

29. 09. – 30. 10. 2012
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

Nesnesitelná lehkost

18 - 24. 11. 2011
A.M. 180 / Praha 2

Svět kolem nás

13. 04. – 13. 05. 2011
Galerie ABF / Praha 1

Sjednoceni v nepotřebnosti

29. 11. 2013 – 11. 01. 2014
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Adriana Skálová: Schrány

16. 06. – 19. 09. 2013
Cesta domů / Praha 7

Úzká cesta

8 - 26. 01. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

HOME OFFICE

14. 05. – 14. 07. 2012
Galerie Budoart / Praha 3

Herbert Brandl

8. 09. – 9. 11. 2011
Rakouské kulturní fórum / Praha 1

KABINET

8. 10. – 10. 11. 2010
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Cesta do zahrady

6. 06. – 4. 07. 2014
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

18. 09. – 30. 10. 2013
Letohrádek Hvězda

Kateřina Držková

14. 05. – 6. 06. 2013
Fotograf Gallery / Praha 1

Barbora Fastrová a Anna Fastrová | NKYINKYIM

30. 11. – 31. 12. 2012
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Landscape

26. 01. – 14. 03. 2012
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

629 nádechů / dýchej, prosím, hodinu se mnou

11. 06. – 12. 07. 2011
Galerie města Blanska / Blansko

KAROLINA KETMANOVÁ & DAN FRIEDLAENDER: Kompozice VII

25. 03. – 17. 04. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

Martin Blažíček: Gradient

21. 07. – 9. 09. 2013
Nádraží Praha-Holešovice

Kept memories

22. 01. – 17. 02. 2013
Altán Klamovka / Praha 5

Slepá Láska

26. 10. – 23. 11. 2012
Polansky Gallery / Praha 7

Pavěda

17. 11. – 7. 12. 2011
Galerie NTK / Praha

ELE-MENTÁLNÍ GESTA

28. 04. – 21. 05. 2011
MeetFactory / Praha 5

André a Karel Gregor

24. 06. – 28. 09. 2013
Adam Gallery / Brno

Imrich Veber: HOMOurban

10. 01. – 23. 02. 2013
Dům umění v Opavě / Opava

SOUČASNÁ ČESKÁ MALBA

23. 04. – 8. 05. 2012
Galerie NTK / Praha

420PEOPLE

5. 09. – 29. 10. 2011
Café NONA

Something About ART

8. 09. – 13. 10. 2010
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Obrazy

27. 05. – 7. 06. 2014
Galerie Nová síň / Praha 1

Daniel Vlček: Správný vzorec

11. 09. – 3. 10. 2013
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Osobní apokalypsa

29. 04. – 25. 05. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

Jana Stanulová : Průchozí

9 - 15. 12. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Za horizontem

24. 01. – 24. 02. 2012
Topičův salon / Praha 1

ZVUKOVÉ PRAHY

4 - 29. 06. 2011
Galerie KIV / Praha 8

VIDĚNI

5 - 27. 03. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Dech Tradice

16 - 31. 07. 2013
Galerie Jelení / Praha

Karolina Ketmanová: City

14. 01. – 7. 02. 2013
Galerie Velryba / Praha 1

Sklad dřeva

16. 10. – 10. 11. 2012
Galerie výtvarného umění v Náchodě / Náchod

Kim

10. 11. – 3. 12. 2011
Galerie SPZ / Praha 1

STARS

9 - 29. 11. 2013
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Ján Gašparovič: 5 200 m/s

18. 06. – 18. 07. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Imrich Veber: HOMOurban

11. 01. – 23. 02. 2013
Gottfrei / Opava

František Kowolowski: Vratká sdělení

19. 04. – 19. 05. 2012
Galerie 3×3 / Liberec

After Jasanský / Polák

1. 09. – 15. 10. 2011
Galerie České pojišťovny / Praha 1

Mediabáze.cz v Café Tungsram

29. 09. – 27. 12. 2010
Café Tungsram / Brno

AKCE UMĚLCE

Finisáž + Komentovaná prohlídka

10. 01. 2019 / 18:00 / Komentované prohlídky

Tomáš Zumr – Modrá smrt / Narcis

15. 01. 2019 / 18:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Finisáž + Komentovaná prohlídka

12. 01. 2019 / 18:00 / Komentované prohlídky
Industra Art / Brno-město

Kometovaná prohlídka výstavy Adam Vačkář / Bad seeds

10. 01. 2019 / 18:00 / Komentované prohlídky
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Finisáž + Komentovaná prohlídka

10. 01. 2019 / 18:00 / Komentované prohlídky

Radim Labuda — Komodity / Fetiše II.: Historie násilí

3. 02. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
City Surfer Office / Praha 3

Radim Labuda — Komodity / Fetiše II.: Historie násilí

3. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Michal Kindernay a Tomáš Hrůza: V poměru k času

22. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Před tabulí s Pavlem Vančátem – Jak se má pan Talířek?

2. 03. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

42. ČIN: ACTION GALLERIES

2. 03. 2017 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Czech Action Galleries: přednáška

1. 03. 2017 / 16:00
Galerie Garáž / Zlín 760 01

Eva Maceková: KŽNJVPSSP

2. 03. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

MTP #15 Brno: S(o)unday mixtapes: Skupina feat. Michal Kindernay / multiplace, poslechovka

5. 03. 2017 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Jiří Poláček — komentovaná prohlídka

7. 03. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha 1

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Každá židle potřebuje obraz

23. 03. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

ProblemGenerator®

5. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

RADIO IVO: Život nedoceníš

11. 04. 2017 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Kolben Open 4

7. 04. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Veronika Durová & Tadeáš Kotrba: VĚDĚT ODKUD PŘICHÁZÍŠ

13. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

V Lese

16. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Saki Matsumuto, Kristina Fngrlnd, Marie Novotná: Spring

13. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Tereza Haspeklová – V novém řádu, nové řádění

20. 04. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Ivana Zochová: Room-mate, Studenti ateliéru Přírodní materiály: Situace

20. 04. 2017 / 14:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Dernisáž výstavy a setkání s Václavem Stratilem

28. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Nadveřegalerie / Brno

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Polyamory Design Unit

16. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Martin Vongrej: Seven Uncountable Lines

30. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Markéta Oplištilová + Veronika Palmová = Vymezení

31. 05. 2017 / 18:37 / Vernisáže
Galerie Evoluční / Praha 1

Tomáš Hrůza — Nejistý vývoj

8. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Martina Smutná: Prohra

30. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Martin Zet — Sanitář

13. 07. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha 1

Martin Zet — Sanitář

13. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

TEXAS survival guide – Katarina Janečková Walshe

8. 08. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Běguni

5. 09. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

František Kowolowski – This body belongs to art

11. 09. 2017 / 15:30 / Vernisáže
Rainbow gallery / Prostějov

KW — Nepoučitelný

12. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Radim Labuda: O polévkové praxi & křest katalogu & komentovaná prohlídka

19. 09. 2017 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Kurzor / Praha 7

Krejčí Sláma

4. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Maya Štechová: S K A M A L Á L Á

2 - 16. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Rudolf Jakubek (1902-1968) Grafické dílo

21. 09. 2017 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Peter Demek – Status 1

12. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

To je mámovo!

24. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Peter Demek – Status 1 – Komentovaná prohlídka

10. 11. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Nevan Contempo / Praha 3

Peter Demek – Status 1 – Mikroperformance

10. 11. 2017 / 19:00 / Ostatní akce
Nevan Contempo / Praha 3

Komentovaná prohlídka výstavy KNAP, LOMOVÁ, PUCHOVÁ

11. 11. 2017 / 13:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Rafani — Pospolitost

4. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Adam Vačkář / Botany Bay, vlajka: Ria Pacquée

6. 12. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Café Chalupecký: Triple Candie – Let the Artist Die

4. 12. 2017 / 17:00
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha

Tomáš Pospěch: Sluneční město

11. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

Všední den – fotografický workshop

20 - 21. 01. 2018 / 08:00
Dům umění města Brna / Brno

3 ROKY – Open Studios

9. 12. 2017 / 16:57 / Ostatní akce
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

3 ROKY open studios & dernisáž

19. 01. 2018 / 13:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Martina Smutná: Společně pokosíme, vymlátíme a odevzdáme

26. 02. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Kristýna Šarochová / Krajiny III. v Kavárně Era

30. 01. 2018 / 16:00 / Vernisáže
/ Brno

Radim Labuda: O imaginární práci & komentovaná prohlídka výstavy Práce zahálky

5. 02. 2018 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Kurzor / Praha 7

Kristýna Šarochová – Krajiny 4

9. 02. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Nadveřegalerie / Brno

Zbyněk Sedlecký: Pravé poledne

22. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

28. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

IVANA LOMOVÁ

5. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Druhý život

19. 06. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Oblek, kterému nic nevadilo

3. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kolben Open 5

7. 04. 2018 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Nikola Brabcová, Jana Vojnárová: Oblek, kterému nic nevadilo

23. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídky výstavy Martiny Smutné v Galerii NoD

4. 04. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie NoD / Praha 1

Mat Collishaw. Standing Water

10. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka | Mat Collishaw. Standing Water

19. 04. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Meet the Artist/ Jana Vojnárová a Nikola Brabcová / komentovka

17. 04. 2018 / 14:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Paralelní kino: Neptun – film Adély Babanové o dezinformační kampani StB

26. 04. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Kino Ponrepo / Praha 1

Kristína Chrasteková & Tommy Høvik: POISE

27. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Martin Vongrej — Non-Chronological Meaning

9. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Komentovaná prohlídka: Iren Stehli Druhý život

20. 06. 2018 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Martina Smutná/ Médea

29. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Mladých

Viktor Frešo – EX POST

7. 06. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

ART WEEK Liberec 2018

16. 06. 2018 / 13:30 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

ART WEEK Liberec 2018

16 - 22. 06. 2018 / 11:00 / Ostatní akce
Art Week Liberec / Liberec

Guided Tour: Mat Collishaw & Otto M. Urban // + book launch

26. 06. 2018 / 16:00
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Způsoby percepce

17. 07. 2018 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Komentovaná prohlídka: EX POST – Viktor Frešo

25. 06. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Happy End

13. 07. 2018 / 15:30 / Vernisáže
lítost / Praha

pozpátku

18. 08. 2018 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Radim Labuda: O lidských, příliš lidských zdrojích & komentovaná prohlídka

21. 08. 2018 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Kurzor / Praha 7

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Lukáš Kalivoda: Malba vodou

21. 09. 2018 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Čas naplněný barvou

6. 09. 2018 / 15:30 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

Viktor Frešo: Tak tomu říkám koncept

6. 09. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Iren Stehli: Druhý život

19. 09. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Arnošt Paderlík – Retrospektiva

27. 09. 2018 / 15:30 / Vernisáže
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Dana Zámečníková – 4x Bouře

18. 09. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Your Favorite Song

25. 09. 2018 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Greenhouse

25. 09. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

◢ Bez práce nejsou koláže ◥

9. 10. 2018 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Ozvěny Tabooku: Sophia Martineck

11. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Hana Chmelíková, Radka B. Doubravová: Poznámka k přístupnosti

2. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

51. ČIN: Stanislav Poruba

5. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Vít Janota Chodec po periferiích reality

2. 10. 2018 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Guntar Kravis: The Camera Loves You

4. 10. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Café Flexaret / Brno

Maroš Belák: Čekal jsem velkou věc od chvíle ukrojení chleba

26. 09. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Viktória Šoltisová / Madona vo výrobe

8. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Olof Olson: Lehce v Evropě

2. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Carolina Dutca: The Places of Violence

5. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Ženy a jiná dobrodružství Bohumila Konečného

4. 10. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Zuzanka a její svět – Bohumil Konečný aka Bimba

31. 10. 2018 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Dreamland? vernisáž venkovní galerie + prohlídka křoví s Jiřím Sádlem

3. 10. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Long Island Libeň / Dreamland / Praha

Michael Bílek, Lidé a hvězdy

11. 10. 2018 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Amálie Bulandová, Tomáš Kubart / Reflexe současného divadla I

11. 10. 2018 / 16:30
Pragovka Art District / Praha

Vladimír Franz / Hudba a obraz

11. 10. 2018 / 12:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Vladimír Franz / Hudba a obraz

12. 10. 2018 / 10:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Matěj Nytra / Reflexe současného divadla II

12. 10. 2018 / 15:00
Pragovka Art District / Praha

Situace 78: Podzimní bytosti / Autumn Beings

12. 10. 2018 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Pavilon / Praha 1

Tom Kotik / Portál

8. 10. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Ondřej Filípek

17. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
stone projects / Praha 7

Marie Lukáčová a Martina Smutná: Volno pod kontrolou

10. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Západ není západ. Umělecká kritika a vymezení západu

11. 10. 2018 / 16:00
INI Project / PROSTOR / Praha

Brad Downey – Slapstick Formalism: Process, Project, Object

13. 10. 2018 / 16:00 / Ostatní akce
PageFive / Praha 7

Malíř nepokojů

10. 10. 2018 / 16:00
artyčok.tv / Praha

Andreas Töpfer: BACKBONE

9. 10. 2018 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Tania Nikulina, Tomáš Bryscejn: VLNĚNÁ ZEĎ, LNĚNÝ OBLIČEJ

9. 10. 2018 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Jihlava

Prohlídka s kurátorkami Re*creation

13. 10. 2018 / 12:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha 1

Max Vajt: A little place just for You

10. 10. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

Martin Němec: Sýýýr

2. 11. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Grand Opening v nových prostorech/Letná

16. 10. 2018 / 16:00 / Ostatní akce
Artrafika / Praha

OE18: Robert Aiki Aubrey Lowe

16. 10. 2018 / 16:00 / Ostatní akce
FAMU / Praha 1

Tomáš Zumr: Syntetik

11. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

„Bíle kvetoucí modřinky“ – Pavel Richtr a jeho hosté Katharina Kohl a D.G.Reiss

16. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Groupe Guma Guar: Heaven

20. 10. 2018 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Start down

16. 10. 2018 / 15:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Start down

23. 10. 2018 / 14:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

„Bedny zázraků” Evy Kmentové. Společné čtení přání a zázraků.

20. 10. 2018 / 14:00 / Ostatní akce
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Vojtěch V. Sláma: 35 milimetrů

17. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Díra (Ostrava) / Ostrava

Chiméra: Renáta Pintérová & Nikola Balberčáková

16. 10. 2018 / 16:04 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Stefan Bircheneder – Mimo provoz

23. 10. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Z akademie do přírody. Podoby krajinomalby ve střední Evropě 1860-1890

14. 11. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

výstava jako…performace: Fragile, Handle with Care

27. 10. 2018 / 14:00 / Ostatní akce
lítost / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Štěpán Růžička: TROFEJ

22. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

JINDŘICH HALABALA: MIMO ČAS

30. 10. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Vila Tugendhat / Brno

Krev není voda aneb Bože, jak napsat text, když docházej slova

30. 10. 2018 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Krev není voda aneb Bože, jak napsat text, když docházej slova

6. 11. 2018 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Nimova Projeckt [HU] – Fluid like a gel

30. 10. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Adam Vačkář: Biotechnology Garageband Phase

8. 11. 2018 / 17:00 / Vernisáže
stone projects / Praha 7

Peter Demek – Lucerny smrti

3. 11. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Na shledanou / Volyně

Karel Jaromír Erben…a život lidský jako sen!

6. 11. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Armin Bardel / Time Less Time

9. 11. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Suteren Gallery / Brno

Uwe Bressnik – Keith Rowe: Hudba před i za objektem

8. 11. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Petr Jáchym / Proměna

12. 11. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Oči

8. 11. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Beata Hlavenková – Bethlehem

7. 12. 2018 / 18:30 / Ostatní akce
Galerie umění Karlovy Vary / Karlovy Vary

Pavel Šebek – Panel Story

8. 11. 2018 / 18:00 / Vernisáže
PageFive / Praha 7

TotalBodyControl n.2

2. 12. 2018 / 18:30 / Ostatní akce
Avoid Floating Gallery / Praha 2

Štefan Tóth: Holistic Principle

15. 11. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Garrage Gallery Karlin / Praha

JINDŘICH HALABALA: NADČASOVÝ DESIGN

14. 11. 2018 / 17:30
Vila Tugendhat / Brno

obraz kulatého a velmi pravidelného kruhu

17. 11. 2018 / 17:00 / Ostatní akce
lítost / Praha

Small Forms of the Great Doubt

17 - 18. 11. 2018 / 13:00 / Ostatní akce
lítost / Praha

“I AM NOT SURE ABOUT YOUR CONCERN, BUT IT’S REALLY NICE.” RUCOLA

13. 11. 2018 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých

Jana Švecová: Kousek

13. 11. 2018 / 16:30 / Vernisáže
Kontext / Jihlava

Radim Labuda: Ďábel v algoritmu & komentovaná prohlídka

19. 11. 2018 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Kurzor / Praha 7

Rudolfinum_Time-Based_Adéla Babanová

29. 11. 2018 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Jitka a Květa Válovy „Perličky na zdi II“

13. 11. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Gema / Praha 2

OE18: Lumír Nykl – Fantasy, LARP a dřevárny

20. 11. 2018 / 17:00
FAMU / Praha 1

Zvukové odrazy: Live modular performance

28. 11. 2018 / 13:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Fráňokalypsa

24. 11. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Martin Němec: Sýýýr / komentovaná prohlídka

15. 12. 2018 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Svoboda a nesvoboda Igora Korpaczewského v meziříčské Galerii Sýpka

28. 11. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

August Piepenhagen – 1791 – 1868

29. 11. 2018 / 16:30 / Vernisáže
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Náhoda a samočinnost :: apo tychés, to automaton

6. 12. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno

Tomáš Pospěch — Zemědělské práce / Slušovice

4. 12. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha 1

Strašidelné paláce – živá hudba k promítání

4. 12. 2018 / 17:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Kuchyň koncert

18. 12. 2018 / 14:00
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

OLD NEWS

12. 12. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

DiStO 4 „Fotoscénika“

14. 12. 2018 / 19:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

artist talk

18. 12. 2018 / 17:00 / Komentované prohlídky
stone projects / Praha 7

WORK IN PROGRESS – Jak vzniká nový Artpark?

25. 04. 2018 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

KINO Rudolfinum: Je muž, který je vysoký, šťastný? (2013)

2. 02. 2017 / 15:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Život je bolestný a přináší zklamání

26. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Etuje pro venuši

16. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Darina Alster, PXS / Tension X

19. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Mejdan podle plánu

17. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Permanence of Flow

26. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Jiný život momentky

26. 01. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Rádio Ivo: Život nedoceníš

10. 01. 2017 / 19:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Shell Game

19. 01. 2017 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Dana Sahánková – Fragmenty

15. 12. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Komentovaná prohlídka OCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce

13. 12. 2016 / 13:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Lunch se studiem Olgoj Chorchoj

9. 12. 2016 / 10:30 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Grafický workshop s Wacomem v Galerii Rudolfinum

15. 12. 2016 / 16:00
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Please Empty Your Wallets

7. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Lunch se studiem OlgojChorchoj

9. 12. 2016 / 10:30 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

ROY DA PRINCE

9. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Back 2 Black?!

13. 12. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

PETROHRADSKÁ 1.2.3.

6. 12. 2016 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Tomáš Hrůza: Smutné boty

29. 11. 2016 / 16:30 / Vernisáže
Galerie D9 / České Budějovice

Pionýři a roboti

15. 12. 2016 / 19:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

HYPEBEAST VERTIGO

1. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

PAF – Přehlídka animovaného filmu Olomouc

22. 11. 2016 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Nevratný posun

21. 11. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Dětská vernisáž OCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce

8. 12. 2016 / 15:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

OCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce

8. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Divadlo utlačovaných: Strop, Láska a Placebo

23. 11. 2016 / 18:00 / Ostatní akce
Tranzit / Praha

Hlavou dolů…nohama vzhůru

15. 11. 2016 / 15:00
Akt práce / Praha

Loni v Marienbadu I komentovaná prohlídka s Petrem Nedomou

17. 11. 2016 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

4+4 dny v pohybu

8. 11. 2016 / 15:10
Galerie 207 / Praha 1

Loni v Marienbadu I komentovaná prohlídka s Petrem Nedomou

3. 11. 2016 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Veřejný dům MeetFactory

24. 11. 2016 / 18:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

38. ČIN: In Sáček Veritas

29. 10. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Marianna Mlynárčiková a Nóra Ružičková / Cvičení s monografiemi

12. 10. 2016 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

KineDok v MeetFactory: Můj otec bankéř

5. 10. 2016 / 17:30 / Ostatní akce
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Gabriela Procházka: Oceania a blízké (známé) vzdálené světy

6. 10. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Video NoD / Praha 1

SIDE JOB / výstava kustodů Galerie NTK

5. 10. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Jazyk

2. 10. 2016 / 08:40 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Kronikář nových časů. Malíř a kreslíř Hugo Boettinger (1880–1934)

11. 10. 2016 / 15:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Vernisáž / Komentované prohlídky / Otevřené ateliéry MeetFactory

11. 10. 2016 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Text, lži a video

23. 09. 2016 / 18:00 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Loni v Marienbadu I komentovaná prohlídka s Davidem Koreckým

22. 09. 2016 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

LABODOBLE: Film v černé kuchyni

7 - 8. 10. 2016 / 22:00
Divadlo 29 / Pardubice

Daniel Vlček – Plynoucí mezera

8. 09. 2016 / 15:30 / Vernisáže
Set Galerie / Liberec

Loni v Marienbadu | 1. komentovaná prohlídka

8. 09. 2016 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

The Offense Of Things

7. 09. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Kurátorská prohlídka výstavy Smích a zapomnění v MeetFactory

9. 09. 2016 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Agnieszka Grodzińska : Open studio

2. 08. 2016 / 16:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8

PAS : Můžem, ale nevíme jak.

2. 09. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Vernisáž výstavy Loni v Marienbadu: Film jako umění

7. 09. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Nevím, jak tohle dopadne

3. 09. 2016 / 08:52 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Za hranicí odrazu

15. 09. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Lenka Žampachová: Soukromé oázy

23. 08. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

City Utopia – Metebolika budoucnosti

23. 08. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Tatrahundert /tatraszáz / tatrasto / 1916-2016

2. 08. 2016 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Smích a zapomnění

8. 09. 2016 / 17:30 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Kolektiv @BJKZL/náplavka

29. 07. 2016 / 17:30 / Ostatní akce
FAMU / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy “Figura v pohybu”

20. 07. 2016 / 14:30 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Neighbourhood Boogie – Woogie 2016

15. 07. 2016 / 14:00 / Komentované prohlídky
hunt kastner / Praha

Schwabinger 7

12. 08. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Kolektiv @Přístav 18600

13. 07. 2016 / 17:00 / Ostatní akce
FAMU / Praha

FAMUGRAFIE II

23. 06. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Černá Marie: Komentovaná prohlídka

16. 06. 2016 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie VI PER / Praha 8

Lektorská prohlídka výstavy Slovanská epopej

18. 06. 2016 / 13:00 / Komentované prohlídky
GHMP- Slovanská epopej: Veletržní palác, velká dvorana / Praha

Václav Světlík: Site´s Specifics

14. 06. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Divadlo 29 / Pardubice

Kolektiv @České muzeum hudby

11. 06. 2016 / 21:30 / Ostatní akce
FAMU / Praha

XXL pohledů na současné slovenské výtvarné umění

25. 06. 2016 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Zbyněk Sedlecký: Kapitánův stín

30. 05. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Via Art / Praha 2

Dana Sahánková – Vertikála šerosvitu

4. 06. 2016 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Komentovaná prohlídka výstavy s autorem Břetislavem Malým

25. 05. 2016 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie města Blanska / Blansko

OPEN STUDIOS / GUIDED TOUR / PERFORMANCE / AFTERPARTY

18. 05. 2016 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Dana Sahánková / Bez rozdílu sami

11. 05. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Výklady AXA / Praha 1

Fotofestival Uničov 6

13 - 15. 05. 2016 / 15:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Zbyněk Sedlecký – Konec sezóny

7. 05. 2016 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

životem nahoru / vzpomínkami dolů

9. 05. 2016 / 15:30 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

tomáš hrůza – životem nahoru / vzpomínkami dolů

9. 05. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Sonya Darrow – (319)Czech

2. 05. 2016 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

O červené v čase

7. 05. 2016 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Christof Migone & Hans van Koolwijk & Tonic train

22. 04. 2016 / 09:30 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Městosvět

7. 05. 2016 / 12:00 / Vernisáže
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

Setkání s IVARSEM GRAVLEJSEM

13. 04. 2016 / 17:00
Fait Gallery / Brno

Chronologie II. / Spánkové etudy

13. 04. 2016 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

1% na umění u veřejných staveb

6. 04. 2016 / 22:00
Galerie VI PER / Praha 8

Komentovaná prohlídka výstavy První jarní

6. 04. 2016 / 16:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

FRANTIŠEK KOWOLOWSKI – TERITORIUM 199

8. 04. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Tranzitdisplay

22. 03. 2016 / 15:10
Galerie 207 / Praha 1

Tomáš Pospěch – Pěstitelské a kurátorské práce

30. 03. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Chronologie I. / Rádio v dole

15. 03. 2016 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Na hraně. Oděvní koncepty Milana Knížáka, Liběny Rochové a Michala Švarce v 80. letech

10. 03. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně / Brno

První jarní

24. 03. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

VERTI-CALL / 100JATY

23. 03. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Papírna Plzeň / Plzeň

Martin Blažíček: Gradient

29. 02. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Sonya Darrow /Okno k oknu

2. 03. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Jaroslav Beneš: SÉRIE L.D.

23. 02. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pecka / Praha

PAF Olomouc: Martin Blažíček a Michal Zbořil: Binární logika

29. 02. 2016 / 19:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

maya roztočilová / sibérie

23. 02. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha 7

Martin Blažíček a Katarína Gatialová: Co je to film?

25. 02. 2016 / 14:00
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Macochismus

20. 02. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Tomáš Tichý : Pevnost

18. 02. 2016 / 17:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

Fightlessness

18. 02. 2016 / 18:30 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Martin Vongrej / Připravený zemřít

20. 01. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Únor v měsíci – Tříbení ascendentů

27. 01. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Formace

26. 02. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Eva Nádvorníková / NEUCHOPITELNÝ STROMOŘÁD

12. 01. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

STORYTELLERS

7. 01. 2016 / 16:30 / Vernisáže
Set Galerie / Liberec

Petra Filipová: 20 zrcadel

9. 01. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Matthijs Munik: Neolastoscope

26. 01. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Kůže očí

6. 01. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

PRELIMINARY SADNESS

18. 12. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Něha

18. 12. 2015 / 18:00 / Vernisáže
Hauch Gallery / Praha 8

Martin Hrubý: Resort

19. 11. 2015 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Tomáš Hrůza – Eden a potom II.

14. 11. 2015 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

4 Okna | Stočené vlajky

13. 11. 2015 / 20:41
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Tereza Bonaventurová: Hledání ztraceného prostoru

20. 10. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Zbyněk Sedlecký – Tady a později

14. 10. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Pozorování

18. 10. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

KW: Slova spatřená (několik přísloví a rčení)

20. 10. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Iren Stehli / Libuna a jiné eseje

10. 10. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Festival / Praha 1

Malamut 2015 – mezinárodní festival akčního umění

6 - 8. 10. 2015 / 14:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Filip a Matěj Smetanovi: Milníky

21. 09. 2015 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Sympozium Umění a odpad/ Odpad a umění

20. 09. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Art Space NOV / Pardubice

Sympozium Umění a odpad/ Odpad a umění

18. 09. 2015 / 09:00 / Ostatní akce
Art Space NOV / Pardubice

NÁHODNÍ CHODCI POMÁHAJÍ, AUTA PŘEKÁŽÍ

16. 09. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Předtím, teď, potom

20. 09. 2015 / 15:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

ZÁKAZKA Č. 39 → IMPRESSION, SOLEIL LEVANT & BELLS MORBIDO

1. 09. 2015 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Zvuk spouště

1. 09. 2015 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Tomáš Hrůza: Way Out

3. 09. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Pavel Mühlbauer

20. 08. 2015 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Synagoga / Hranice

Kamila Maliňáková – “Jak se prosadit jako současný malíř”

4. 08. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Chaos Start 2015 umělecko-eko-sociologické symposium

8. 08. 2015 / 17:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Chaos Start 2015 umělecko-eko-sociologické symposium

31. 07. – 9. 08. 2015 / 12:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Zakázka č. 39

21. 07. 2015 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Jihlava

Cheap Art for Bad Times Performance

16 - 19. 07. 2015 / 08:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Peter Fabo: L O N G E R

15. 07. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Petre Fabo: Lakuj / Varnish (Having Us On)

2. 07. 2015 / 15:30 / Vernisáže
Set Galerie / Liberec

Fatescapes

24. 06. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

jakub nepraš – PROCESSES / LAYERS

10. 06. 2015 / 17:19 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Zbyněk Sedlecký: Židle, stojan a model v bílé košili

4. 06. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Instrukce: Kateřina Kučerová a Iveta Čermáková

5. 06. 2015 / 16:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Okamžik Medvěda

28. 05. 2015 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Daniel Vlček: Minimál manuál

28. 05. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

ESSL Art Award

25. 05. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

František Gross

27. 05. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Ondřej Bouška/Jáchym Kliment: Singlepicture

28. 05. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jekor / Praha

Němá řeč

26. 05. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Daleká cesta

25. 06. 2015 / 16:00 / Ostatní akce
Muzejní a galerijní centrum (MaGC) Zámek Žerotínů ve Valašském Meziříčí / Valašské Meziříčí

Židle, stojan a model v bílé košili

4. 06. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Výstava fotografií Jakuba Ludvíka v Ecoart Salonu Rolland

6. 05. 2015 / 14:00 / Vernisáže
Ecoart Salon Rolland / Praha – Vinohrady

Roger Hiorns

27. 05. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Sonya Darrow

20. 05. 2015 / 16:30
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

TLAK NA FUNDUS

23. 05. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Tomáš Hrůza – Eden a potom

13. 05. 2015 / 17:16 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Antonín Brinda – Akt ideologie

30. 05. 2015 / 13:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Nikola Brabcová: Mezera

4. 05. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Snídaně s umělcem

9. 05. 2015 / 09:30 / Komentované prohlídky
Drdova Gallery / Praha 3

Petr Brožka – To všechno odnéš čas

16. 05. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie na hradě Zvíkově / Hrad Zvíkov 1

PRŽE JSEM MUŽ

4. 05. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Není takového místa

28. 04. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Od podlahy

22. 04. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Kryštof Kaplan a Igor Korpaczewski

22. 04. 2015 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

NEBOJTE SE, SVÉ ODPOVĚDI DOSTANETE

21. 04. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Baobab na poli

23. 04. 2015 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Modernita v lidovém. Ateliér designu oděvu a obuvi Liběny Rochové na UMPRUM

25. 06. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Miroslav Tichý: Ženy a ženy

4. 06. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

TICHO [dočasná analýza]

11. 04. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Martin Hrubý: KENOTAF

25. 03. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Břetislav Malý – Zánik prostoru jako následek barevné syntézy

24. 03. 2015 / 16:30 / Vernisáže
TIC Galerie

Vzdálení pozorovatelé

26. 03. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Křest knihy ALBENA / Kateřina Držková

17. 03. 2015 / 17:00 / Ostatní akce
ArtMap / Brno

Kalivoda+Straka: Soft Cut

11. 03. 2015 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Evoluční / Praha 1

Trnkova Zahrada 2

26. 02. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

Tomáš Hrůza: Místo něčeho

24. 02. 2015 / 18:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

André: Přijít na stejné myšlenky

17. 02. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

Ivana Lomová – Komentovaná prohlídka výstavy Obrazy z ložnice

19. 02. 2015 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Darina Alster: Videooltář

28. 01. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Ivana Lomová – Obrazy z ložnice

28. 01. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Ateliér Jiřího Trnky

16. 01. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

Karolína Mikesková: Kuba Export

15. 01. 2015 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Zemědělské práce: Sluneční město

8. 01. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Školská 28 / Praha 1

Romana Horáková: Není jiné látky, ve které by se spojovalo tolik anomálií

13. 01. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Modul Prvek

17. 12. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Martin Kyrych – NEW GETTYSBURG 2

15. 12. 2014 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Patricia Milano / Praha

Orientační základny | ArtMap

19. 12. 2014 / 17:00
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Vyprávění

10. 12. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

PAF 2014: Kolektiv: Live coding lab

4. 12. 2014 / 18:00 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Kolektiv: Live coding lab

3. 12. 2014 / 23:00
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Ways of Something

4. 12. 2014 / 15:30 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

KW + Q: Kapitoly – Paula, Ghosts, Stories with names, Escape to Nowhere

29. 11. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Adéla Šimová – MoiMoi

24. 11. 2014 / 19:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Václav Havel / Vymývání

12. 11. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

Kolektiv: HIN MAH TOO YAH LAT KEKT (EOL)

9. 11. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Made in Fabrik

29. 10. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

//

30. 10. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Shipping closer

29. 10. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Michal Kalhous a nefotografie přednáška Pavla Vančáta

20. 10. 2014 / 16:00
PLATO Ostrava / Ostrava

Ana Mendieta: Stopy

1. 10. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Tereza Zelenková: Dva a dva je pět

1. 10. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Loulou Cherinet: Jam Tomorrow

30. 09. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Tranzitdisplay / Praha 2

Martin Vongrej – Čekání na konečnou přítomnost v nepřítomnosti

2. 10. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Imrich Veber: dokolakolem

25. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
/ Opava

Spot

29. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Adam Vačkář / První a poslední věci

18. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie hlavního města Prahy / Praha

Thoughtforms

17. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Vojta Janyška: Podstata je v bizonovi

8. 09. 2014 / 15:30 / Vernisáže
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Kmenové souvislosti

12. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Natura / Průhonice

Lenka Kniha Bartůňková: REQUIEM

18. 09. 2014 / 18:00 / Ostatní akce
Experimentální prostor NoD / Praha 1

NOVODOBÉ FORMY REALITY: DARINA ALSTER

17. 09. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Filip a Matěj Smetanovi: Fototektonika

2. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Autorská prohlídka s Adamem Vačkářem

1. 10. 2014 / 15:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Kolektiv – Všechno jednou

30. 08. 2014 / 17:30 / Ostatní akce
FAMU

Posedy, lovecké a zvířecí stezky

18 - 24. 08. 2014 / 19:00 / Ostatní akce
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

VYTVRZENÍ 03 performanční festival

14 - 16. 07. 2014 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Umakart Brno / Brno

NEŽ SLUNCE PŘEKROČÍ TVŮJ STÍN

10. 07. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Prádelna Bohnice

PREZENTACE: BUDOU TAM ČŮRÁCI

10. 07. 2014 / 16:00
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

PANIC ROOM

9. 07. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

BUDOU TAM ČŮRÁCI

1. 07. 2014 / 16:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Karolína Mikesková: “Na lodi v zálivu Akaši”

24. 06. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Tomáš Hrůza: Kdysi tu byl les

24. 06. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Stability (CAS 2014)

24. 06. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Centrum M6: Urban Pangea People

10. 06. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Stanice Pardubice

11 - 19. 06. 2014 / 22:00 / Ostatní akce
Divadlo 29 / Pardubice

REkonstrukce

23 - 22. 04. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

3

5. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Situace 36: Filip Smetana

7 - 6. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Vojta Dukát: Fotografie z krabičky

4 - 3. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Depositum

20. 03. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění / Ostrava

Area Code

19 - 18. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Sjednoceni v nepotřebnosti

29. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

OLIVER LARIC: VERZE

9 - 8. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Karolina Ketmanová: City

14 - 13. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Velryba / Praha 1

Sklad dřeva

17 - 16. 10. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Náchodě / Náchod

Obraz

5. 12. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

KATEŘINA ZOCHOVÁ (CZ), TOMÁŠ HRŮZA (CZ): V KOSTCE

6. 11. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Fórum mladé umění Česká republika – Bavorsko 2013

13 - 12. 06. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Plzně / Plzeň

Křest publikací Aleny Kotzmannové & performance Williama Hunta

9 - 8. 01. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Zpívá-li ucho…

21. 07. 2012 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

OSMDESÁT DOPISŮ: Film, debata a audio-instalace

19. 04. – 14. 05. 2011 / 16:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Trvalé rozpínání – komentovaná prohlídka

9 - 8. 04. 2014 / 17:00 / Komentované prohlídky
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Kouzlo smyslů

27 - 26. 08. 2013 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

DARINA ALSTER: IMAGO DEI

28 - 27. 03. 2013 / 17:30 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

Konec světa

4 - 3. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie G99 (DUB) / Brno

V

13 - 12. 03. 2012 / 17:30 / Vernisáže
Galerie PZ / Praha 5

Martin Hrubý

17. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Jana Stanulová: SEBEVÝKLAD – ŽIVÝ FILM

25 - 24. 11. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

SKLENICE VODY

9 - 8. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

František Lozinski o.p.s.: Nová doba

15 - 14. 01. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Hana Hillerová / Exist

23. 10. 2012 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu

AUKCE PRO GREEN DOORS O.S.

31. 01. 2012 / 16:30 / Ostatní akce
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Jaroslav Beneš: Fotografie

10 - 9. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava 1

Daniel Vlček: Heard, but Not Listened to…

15 - 14. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže

KRÁL SYRAKUSKÝ ANEB SMUTKY ZHRZENÝCH NUDLÍ

13 - 12. 01. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Letní Ambice

28 - 27. 06. 2012 / 17:00 / Vernisáže
de-sign / Praha 7

UMĚNÍ A MOC – RIZIKO BEZOBSAŽNOSTI A ZBYTEČNOSTI

6 - 5. 04. 2011 / 09:00
Studio Letná / Ateliér monumentální tvorby AVU

Umění, kterému nikdo nerozumí není umění/ komentovaná prohlídka

28 - 27. 03. 2014 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

JAŚMINA WÓJCIK : SALTO MORTALE

21 - 20. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže

Josef Procházka:

15 - 14. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Jana Stanulová : Průchozí

10. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

komentovaná prohlídka k výstavě Tichá žena

7 - 6. 03. 2012 / 17:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha 1

Projektor #1: CAS FAMU

21 - 20. 12. 2010 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Vizuálny smog

27. 11. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Rozostřené rozhraní

25 - 24. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Tomáš Pospěch ….Kurátorská práce / Reloaded

17 - 16. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Hlavu vzhůru

4 - 3. 10. 2012 / 16:30 / Vernisáže
Stožár / Praha 7

Kim

10 - 9. 11. 2011 / 16:30 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Laktační umění

19. 10. 2013 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Karel Míšek: Čáry, máry, fuk

14 - 13. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

AGNIESZKA GRODZINSKA / Saturation Rhythm

23. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Laboratorio / Praha 7

Finisáž ARTWALL: LINK / ARTWALL:IN TRANSIT

4 - 3. 06. 2012 / 16:30 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

ELE-MENTÁLNÍ GESTA

28 - 27. 04. 2011 / 16:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

VIDĚNI

6 - 5. 03. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Hunky Dory

16 - 15. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže

Daniel Vlček: Zamrzlé arpeggio

7 - 6. 02. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Zutý Mánes / České Budějovice

“I kdyby na zemi nebylo ticha…” Zimní motivy ze sbírek Západočeské galerie v Plzni

13. 12. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

CET OBSCUR OBJET DU DÉSIR / Ten tajemný předmět touhy

7. 02. 2012 / 23:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Edice 5

8 - 7. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Vizuálny smog

26. 11. 2013 / 23:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

All these shimmering things. They fade so quick.

25 - 24. 06. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Sinfonia domestica

9 - 8. 01. 2013 / 18:00 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

OTEVŘENÉ ATELIÉRY

17. 01. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

HRDINA, NEHRDINA A JUNÁK

12. 11. 2011 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Transmitter

7 - 6. 10. 2013 / 15:30 / Vernisáže
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Jan Mikšík: Automaticky

15 - 14. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

34 x VŠUP – ateliér designu oděvu a obuvi

10. 01. 2013 / 16:00
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Fotofestival Uničov / Fotbal

5 - 4. 05. 2012 / 12:00 / Vernisáže
Fotofestival Uničov / Uničov

RIETVELD v PRAZE / RIETVELD in PRAGUE

22 - 21. 03. 2011 / 16:00
Školská 28 / Praha 1

VIDĚNI

6 - 5. 03. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Proces

15 - 14. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Objekty mého nezájmu

29 - 28. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Landscape

26 - 25. 01. 2012 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Cinetactics /Residents IV

7 - 6. 12. 2010 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

ČESKO-SLOVENSKÉ HVĚZDY

23. 11. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Adriana Skálová: Schrány

17 - 16. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Cesta domů / Praha 7

Cvičná uměnověda

9 - 8. 01. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet (tic)

Sound Lines/Drawing Scores

1 - 5. 10. 2012 / 12:00
Školská 28 / Praha 1

František Tichý, Hadí muž, 1945

2 - 1. 11. 2011 / 16:00
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

NO COMMENT? VOL. 2

8. 10. 2013 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Kateřina Držková

14. 05. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Linda Urbánková & Petra Pětiletá: Cosmos

20 - 19. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kytka / Praha 3

PROJEKTOR#7

26 - 25. 04. 2012 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Onomatopoeia

23 - 22. 03. 2011 / 17:00 / Vernisáže

GENY A GENERACE, 8. tématická výstava

7. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Zostra

18. 08. 2013 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Veřejný dům: Bizzare Carnival

9 - 8. 02. 2013 / 18:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

34 x VŠUP – ateliér K.O.V.

22. 11. 2012 / 16:00
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Za horizontem – komentovaná prohlídka

8. 02. 2012 / 17:00 / Komentované prohlídky
Topičův salon / Praha 1

42:43asi (live)

10 - 9. 11. 2010 / 18:30 / Ostatní akce
Galerie Fotografic / Praha

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22 - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Ján Gašparovič: 5 200 m/s

18 - 17. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Nástěnky

15 - 14. 01. 2013 / 19:00 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Živé hodiny

16 - 15. 09. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

SUPER-BOWL by de-sign.cz

4 - 9. 10. 2011 / 08:00 / Ostatní akce
de-sign / Praha 7

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA VÝSTAVY – Torzo | Retrospektiva

3. 10. 2013 / 16:00 / Komentované prohlídky
Leica Gallery Prague / Praha 1

Igor Korpaczewski: Osobní apokalypsa

30 - 29. 04. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Montmartre / Praha 1

LA FELICITA SOGGETA A LA MORTE

19 - 18. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

SOUČASNÁ ČESKÁ MALBA

23 - 22. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Live!

15 - 14. 03. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Kontakt skrze kontaktní kopii

6. 02. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

MEMENTO NATURAE

2 - 1. 08. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

PROJEKTOR#8_FAMU Portfolio Evening

29 - 28. 01. 2013 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

VIDEOART VI / VIDEOKINO NA ZAČÁTKU STOLETÍ

20 - 19. 11. 2012 / 19:00 / Ostatní akce
VVP AVU / Praha

Automatický výhled

18 - 17. 01. 2012 / 17:00 / Vernisáže

42:43asi (live)

27 - 26. 10. 2010 / 17:30 / Ostatní akce
Galerie Fotografic / Praha

Tereza Špinková uvádí Tomáše Hrůzu / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

17 - 16. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

André a Karel Gregor

25. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Ve vlaku – Ivana Lomová

9. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

MLADÝ MASO: VŠUP + OTEVŘENÉ ATELIÉRY + POP UP WORKSHOP

22. 08. 2012 / 14:00
MeetFactory / Praha 5

4 OKNA | Jan Těsnohlídek ml.: autorské čtení

4. 09. 2011 / 16:00 / Ostatní akce
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Cesta do zahrady

7. 06. 2014 / 14:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

First Aid

24 - 23. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

CAS. CO TO JE?

16 - 15. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

VOX POPULI

13 - 12. 12. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

František Kowolowski: Vratká sdělení

20 - 19. 04. 2012 / 18:30 / Vernisáže
Galerie 3×3 / Liberec

Proč ne sám?

16 - 15. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

ALENA KOTZMANNOVÁ & WILLIAM HUNT: SHIP, SHIP, SLIP and DRIP

24 - 23. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Daniel Vlček – Zobrazení času do konce skladby

27 - 26. 07. 2013 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Na shledanou / Volyně

34 x VŠUP – ateliér produktového design

31. 01. 2013 / 16:00
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Kikuči Keigetsu

13 - 12. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Jordan Wolfson | Bio OKO

21 - 20. 01. 2012 / 19:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

One day you will lose it all

15 - 14. 10. 2010 / 15:00 / Vernisáže
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6 - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Moře! – Proč tu není moře!

29 - 28. 08. 2013 / 15:00 / Vernisáže

Diskuse a projekce: Dokumentární film Dany Levy:No Man's Language

15. 01. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

MLADÝ MASO: MIM SESSION HAMU + OTEVŘENÉ ATELIÉRY + DÍLNA RECREATION

15. 08. 2012 / 14:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

PEEP SHOW

22. 09. 2011 / 17:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

Obrazy

27 - 26. 05. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

19 - 18. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Letohrádek Hvězda

34 x VŠUP – ateliér průmyslového designu

18. 04. 2013 / 15:00
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

DOTEK

11 - 10. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

PALESTINSKÝ STÁT

18 - 17. 04. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Fundamenty & Sedimenty / Vzpoura hraček 2011

19 - 18. 04. 2011 / 15:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Městská knihovna, 2. patro

MATHKAH

19. 01. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Martin Blažíček: Gradient

22 - 21. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Nádraží Praha-Holešovice

34 x VŠUP – Teorie a dějiny umění

24. 01. 2013 / 16:00
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Lonely Heroes

2 - 1. 11. 2012 / 18:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

Se stromy

13 - 12. 12. 2011 / 18:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Expensive cinema

12. 10. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6 - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Raqib Shaw

6 - 5. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Úzká cesta

8 - 7. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Živé hodiny

16 - 15. 08. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Ivars Gravlejs: Pražské biennale 4

19 - 18. 05. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Tranzitdisplay / Praha 2

Václav Sokol: Deště a sklenice

20. 05. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Cesta domů / Praha 7

Daniel Vlček: Správný vzorec

11 - 10. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Gradient

4 - 3. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Školská 28 / Praha 1

MÉDIUM:VÝSTAVA 1. Díl: NOVÉ KONCEPTY VE VYSTAVOVÁNÍ ARCHITEKTURY

7. 12. 2012 / 14:00 / Ostatní akce
4AM Fórum pro architekturu a média / Brno

OTEVŘENÉ ATELIÉRY

12. 04. 2012 / 16:30 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Férie

28. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

MATHKAH

19. 01. 2014 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

Dech Tradice

16 - 15. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Divadlo

24 - 23. 01. 2013 / 18:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

AdalbErT KhAn: Kudy k Dobru

23 - 22. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Aleš Čermák – Klára Jirková: Večer věnovaný uvedení knihy Formovaní historie

9 - 8. 12. 2011 / 18:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

KABINET

8. 10. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

STARS

9. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Tomáš Hrůza na Habrovce

7 - 6. 06. 2013 / 14:00 / Vernisáže
Habrovka / Praha

Imrich Veber: HOMOurban

10 - 9. 01. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění v Opavě / Opava

12 inside

25. 07. 2012 / 16:00 / Vernisáže
the30gallery / Praha 7

Situace 3

19 - 18. 04. 2011 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Bílá tma

29 - 28. 04. 2014 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

ČESKO-SLOVENSKÉ HVĚZDY

14. 09. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Viktor Frešo: Conceptual Hobby

4 - 3. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jáma 10 / Ostrava

Plameny mi rosily zrak

6. 12. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Dernisáž výstavy Tichá žena spojená s prohlídkou

16 - 15. 03. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Saulgrub

3 - 2. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

BRATŘI VE ZBRANI

11 - 10. 12. 2013 / 17:00 / Vernisáže

NIKOLA BRABCOVÁ : NEHYBNOST SEDÍ V KOSTECH

17 - 16. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

Kept memories

22. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Slepá Láska

26. 10. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Ivars Gravlejs

5 - 4. 12. 2011 / 16:30 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Rekonstrukce (Z kapitoly Tendence časopisu Fotograf)

15 - 14. 09. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

REALITA JE TVÁRNÁ

30 - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže

Zostra

15. 06. 2013 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Imrich Veber: HOMOurban

11 - 10. 01. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Gottfrei / Opava

12 inside

25. 07. 2012 / 16:00 / Ostatní akce
the30gallery / Praha 7

OSMDESÁT DOPISŮ: Film, debata a audio-instalace

19 - 18. 04. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Tranzitdisplay / Praha 2

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×