Milan “Fano” Blatný

VÝSTAVY UMĚLCE

Sedimenty sametu

Do 13. 12. 2019
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

Stanislav Kolíbal – Řád forem a formy existence

Do 22. 11. 2019
Sophistica Gallery / Praha

Hlava + sklo / Kubismus ze sbírek Západočeské galerie v Plzni

Do 9. 02. 2020 17:00
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Hvězdy

Do 11. 01. 2020 18:00
Galerie Zdeněk Sklenář – Schönkirchovský palác / Praha

I had amnesia once or twice

Do 21. 12. 2019
Polansky Gallery Brno / Brno

Minami Nishinaga – Krmítko

17. 10. - 16. 11. 2019
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Anežka a Miroslav Kovalovi

Do 29. 11. 2019
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Otto Gutfreund – Bod zlomu

Do 12. 01. 2020
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava-město

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. - 11. 11. 2019
Festival Kukačka / Ostrava-město

Julia Gryboś & Barbora Zentková – Potential Causes of Afternoon Tiredness

2. 10. 2019 18:00
Festival Kukačka / Ostrava-město

Krajinow – kolektivní výstava

Do 20. 01. 2020 18:00
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Sochaři v Poděbradech

8. 09. - 27. 10. 2019
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

EXPO Týn 2019

29. 06. - 1. 09. 2019
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Ondřej Roubík

1. 07. - 31. 08. 2019
Galerie Prostor 228 / Liberec

Doba plastová

26. 06. - 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

BRNO ART OPEN 2019 – Jsem závislý objekt

5. 06. - 11. 08. 2019
Dům umění města Brna / Brno

KUBIŠTA – FILLA. Plzeňská disputace

7. 06. - 29. 09. 2019
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Soya Stream

1. - 28. 06. 2019
Galerie 35m2 / Praha 3

Tadeáš Kotrba: Family Demons

23. 05. - 30. 06. 2019
Galerie města Třince / Třinec

F5 – F0

16. 05. - 16. 06. 2019
Galerie TIC / Brno-město

Aňa Jakš – Zadní sedadlo / Back seats

15. - 16. 05. 2019
Galerie Fotografic / Praha

Pavlína Kvita & Petra Pešková: Vidíme spolu

15. 05. - 4. 06. 2019
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

…když keramika ještě nebyla cool

16. 05. - 27. 07. 2019
Galerie TIC / Brno-město

ART WEEK Liberec 2019

10. - 17. 05. 2019
Art Week Liberec / Liberec

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

12. 04. - 16. 06. 2019
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Anita Somrová: New Rain

3. - 12. 04. 2019
Galerie 209 / Brno-město

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

Martin Kochan: Domáca úloha

2. - 27. 04. 2019
Altán Klamovka / Praha 5

A co nám zbývá teď?

11. 04. - 24. 05. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jiří Hanke: Fotografie 1973-2018

19. 03. - 18. 08. 2019
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Rebirth IV. – BACTIHUB

19. - 26. 03. 2019
Galerie 207 / Praha

Pod hladinou obrazu – Ondřej Maleček, David Pešat a Vladimír Véla

7. 03. - 3. 04. 2019
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

The House of SM Collection

9. - 28. 03. 2017
Monomach / Brno-město

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Alžběta Bačíková: Hrdinové

21. 03. - 15. 04. 2017
Galerie Jelení / Praha

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Security Garden

4. - 25. 04. 2017
Galerie FAVU / Brno

Ulrike Grossarth – Lublinské skladiště

11. 04. - 25. 05. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jsme cizinci. Tady i tam.

4. 05. - 10. 06. 2017
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Luboš Plný: *13677 +20242

11. 04. - 1. 06. 2017
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

HORNY/BORN

4. 04. - 4. 05. 2017
Galerie U Prstenu / Praha

NIT

11. 04. - 2. 05. 2017
Monomach / Brno-město

Veronika Durová & Tadeáš Kotrba: VĚDĚT ODKUD PŘICHÁZÍŠ

12. - 25. 04. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Vladimír Véla: PRECESE

20. 04. - 3. 06. 2017
Galerie Vyšehrad / Praha 2

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Otto Gutfreund. Od kresby k soše

22. 06. - 16. 09. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. - 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Tři fáze

21. 07. - 21. 09. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Tadeáš Kotrba TŘI PRINCIPY

5. 12. 2017 - 3. 03. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Lu Jindrak Skřivánková | Soubor

7. 08. - 26. 10. 2017
Pracovna / Praha

Anu Vahtra, Martin Lukáč: Tlumočnická kabina

8. 09. - 20. 10. 2017
Drdova Gallery / Praha 3

Jakub Červenka: Urban Utopia

6. - 30. 09. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Pinturas Negras

13. 09. - 8. 10. 2017
Nová galerie / Praha

Prohnutá dlažba

18. 09. - 19. 10. 2017
Galerie TIC / Brno-město

Táňa Svatošová: Kontrasty

3. 10. - 1. 11. 2017
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Svatopluk Klimeš: Oheň do papíru nezabalíš

16. 10. - 4. 11. 2017
Galerie Smečky / Praha 1

Vladimír Véla / Přibližnosti

19. 10. - 23. 11. 2017
Galerie SPZ / Praha 1

KURZY ZAČÍNAJÍ NA PODZIM

26. 10. - 9. 12. 2017
Galerie Václava Špály / Praha 1

Pilíře domova

31. 10. - 6. 12. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Výstava Anežky a Miroslava Kovalových

3. 11. - 2. 12. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Pole působnosti

21. 11. - 19. 12. 2017
Pragovka Art District / Praha

Táňa Svatošová – Centrování

25. 11. 2017 - 6. 01. 2018
anyArt / Praha

Dominik Gajarský: Lyrics

14. 12. 2017 - 10. 02. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Vladimír Véla, Jaromír Šimkůj / Naturalismus

17. 01. - 21. 02. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

TROJ – Petr Malina, Ondřej Roubík, Pavel Šmíd

24. 01. - 8. 03. 2018
Nová galerie / Praha

Soňa Valentová / Šepotání

26. 02. - 17. 03. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Reality Testing

26. 02. - 26. 03. 2018
Pragovka Art District / Praha

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. - 12. 04. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Marek Meduna, Roel van der Linden, Martin Lukáč

14. 03. - 12. 05. 2018
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Alžběta Bačíková – Tichá zpráva

27. 03. - 18. 05. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jaroslav Klát: Průniky realismu a abstrakce

12. 05. - 30. 06. 2018
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Stanislav Kolíbal: SPOJITOSTI

19. 04. - 22. 06. 2018
Galerie 1. patro / Praha 1

Hynek Martinec / KILIÁN IGNÁC D.

5. 05. - 16. 06. 2018
Galerie Dům / Broumov

Forma sleduje peníze: Cosa.cz, kulturní družstvo

10. 05. - 23. 06. 2018
Galerie VI PER / Praha 8

Fenomén Charlemont / Eduard, Hugo a Theodor

16. 05. - 8. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Způsoby percepce

16. 07. - 29. 09. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Happy End

13. 07. - 17. 08. 2018
lítost / Praha

Černá země? Mýtus a realita

25. 09. 2018 - 5. 01. 2019
Dům umění Ostrava / Ostrava

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. - 27. 09. 2018
lítost / Praha

Anna Leschinger: Marble Twin

29. 08. - 29. 09. 2018
Kavárna Pod Lipami / Praha

Kostky světla | Cubes of light

9. 07. - 12. 10. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Intervence #12: Dominik Gajarský – No Fear

27. 09. - 1. 12. 2018
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Liberec

Obvykle je zklamaná

7. 10. - 22. 11. 2018
Artwall Praha 7 / Praha 7

David Přílučík – Movies of Tomorrow

30. 10. - 30. 12. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

David Přílučík: donor

14. 11. - 30. 12. 2018
Galerie XY / Olomouc

Oči

8. 11. - 19. 12. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 - 5. 01. 2019
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Lucie Jindrák Skřivánková / ALL WE HAVE IS NOW

3. 12. 2018 - 9. 02. 2019
Kavárna co hledá jméno / Praha

Miroslav Koval – RYTMY TKÁNĚ PŘÍRODY

10. 04. - 14. 05. 2017
Galerie FONS / Pardubice

Regrese do vývojově nižší etapy

6. 12. 2016 - 2. 01. 2017
Monomach / Brno-město

Restaurované práce na papíru ze sbírek GASK

24. 11. 2016 - 8. 04. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Český kubismus

2. 12. 2015 - 31. 12. 2018
Uměleckoprůmyslové museum v Praze / Praha

Ondřej Roubík: Temné noci duše

27. 10. - 3. 12. 2016
Galerie Vyšehrad / Praha 2

PRASVĚT / URWELT/ Handa Gote

6. 09. - 1. 10. 2016
Papírna Plzeň / Plzeň

Julia Gryboś a Barbora Zentková

17. 05. - 4. 08. 2016
Bludný kámen / Opava

Alžběta Bačíková/Barbora Švehláková – DŮM

3. 05. - 3. 06. 2016
Kontext / Brno-město

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Mluva do větru

29. 03. - 30. 04. 2016
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Lékaři

7. - 27. 02. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

START UP IV: Dominik Gajarský – Carausius morosus

25. 01. - 19. 03. 2016
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Ondřej Roubík: Skryté události

26. 01. - 17. 03. 2016
Nau Gallery / Praha

Julia Gryboš, Barbora Zentková: AC/BC

18. 11. - 2. 12. 2015
Galerie Jelení / Praha

Osobnosti DesignMeetingu

26. 10. - 15. 11. 2015
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň-město

15 000 let stejnosti

20. 10. - 28. 11. 2015
MeetFactory / Praha 5

Formativní účinky

24. 09. - 18. 10. 2015
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Václav Špála – Nemaluji krajinu, ale sebe

11. 07. - 15. 08. 2015
Letohrádek Ostrov / Ostrov nad Ohří

Fénix v síti

26. 05. - 13. 06. 2015
AZ Tower Brno / Brno-město

Tadeáš Kotrba – Vzpomínky zpola porušené

30. 05. - 26. 09. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Close-Up

16. 04. - 16. 05. 2015
ETC. Galerie / Praha 2

PLATOvideo03: pozpátku a naruby

15. 04. - 29. 06. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

Zasněný traktorista

20. 03. - 16. 04. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

Alžběta Bačíková – Morální kompromis

12. 03. - 9. 05. 2015
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Václav Špála – Rapsodie v modrém

13. 05. - 29. 08. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Julia Gryboś, Barbora Zentková – Uprostřed hluku vlastní kroky slyšet

10. 03. - 4. 04. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Lumír Hladík – Ach, bratře

7. 02. - 16. 05. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Ondřej Vicena – REW / FFWD

22. 01. - 26. 02. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

David Přílučík: Nejmenší akce

3. 12. 2014 - 29. 01. 2015
Galerie U Mloka / Olomouc

Vladimír Véla

8. 01. - 27. 02. 2015
Galerie Prostor 228 / Liberec

Barbora Zentková & Julia Grybos – Chvíle

6. 01. - 3. 02. 2015
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Martin Kochan: PETráž

14. 12. 2014 - 24. 01. 2015
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

David Přílučík: Nejmenší akce

3. - 18. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Vzdáleni kořenům

3. - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Štěpán Pech: Díry

2. - 8. 12. 2014
Galerie 209 / Brno-město

Reverze

26. 11. 2014 - 2. 01. 2015
Nová galerie / Praha

Svatopluk Klimeš: Dva metry nad polárním kruhem

25. 09. - 24. 10. 2014
Galerie Pošta / Chomutov

Lucie Jindrák Skřivánková: MATA(R)

10. 09. - 18. 10. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

Volej

5. 09. - 5. 11. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. - 6. 09. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Ondřej Roubík – EXTROSPEKCE

4. 08. - 8. 09. 2014
Galerie Fotografic / Praha

KAMERA

15. 05. - 12. 06. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

Not Only Women

17. 02. - 2. 04. 2011
Leica Gallery Prague / Praha 1

New Ideas For Other Times

18. 10. - 16. 11. 2012
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Kresba

7. - 30. 08. 2013
Nau Gallery / Praha

EX: Ondřej Maleček – David Pešat – Vladimír Véla

12. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Topičův salon / Praha 1

VIDĚNI

5. - 27. 03. 2014
Galerie KIV / Praha 8

THOMAS OTT – LA GRANDE FAMIGLIA

2. 11. - 1. 12. 2012
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Saulgrub

2. 02. - 1. 03. 2011
MeetFactory / Praha 5

Ocenění letošního ročníku Trienále Valmez 2013 bylo předáno.

31. 10. - 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Dominik Gajarský – Jan Vytiska : Poprvé a naposled

31. - 30. 05. 2013
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Nesnesitelná lehkost

18. - 24. 11. 2011
A.M. 180 / Praha 2

VIDĚNI

5. - 27. 03. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Jan Bočan

14. 12. 2012 - 27. 01. 2013
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Kód

1. 12. 2010 - 1. 01. 2011
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

KURZ PROXEMICKÉHO TANCE

4. - 20. 11. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Dennis Adams: Malraux’s Shoes

16. - 22. 10. 2012
Nová scéna ND / Praha 1

Prostor Zlín 2013

29. 04. - 24. 08. 2013
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Saulgrub

27. 10. - 27. 11. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Oheň do papíru nezabalíš

24. 02. - 27. 03. 2014
Topičův salon / Praha 1

Haven’t Seen Myself in Ages

29. 10. - 29. 11. 2012
Goethe–Institut Prag / Praha 1

BERLIN: Haupstadt der DDR

8. - 30. 10. 2010
Galerie 35m2 / Praha 3

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. - 23. 11. 2013
Karlin Studios / Praha 8

exekuce

19. 10. - 10. 11. 2012
Galerie SPZ / Praha 1

Ondřej Roubík: MATĚJ SNÍLEK

21. 03. - 25. 04. 2013
Galerie Fotografic / Praha

Potížistky

15. 09. - 26. 10. 2011
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Dominik Gajarský: Cesta do pravěku

25. 02. - 5. 03. 2014
Galerie Jelení / Praha

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

pre.text / vor.wand

6. 10. - 12. 12. 2010
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

PŘILETĚL NA OSNOVĚ

31. 10. - 24. 11. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

Mimo formát v Altánu

16. - 21. 10. 2012
Altán Klamovka / Praha 5

Motýlí efekt? Obraz jako různosměrná dekonstrukce celku

17. 01. - 9. 03. 2013
Galerie Rudolfinum / Praha 1

CARLA FILIPE: ARQUIVO SURDO-MUDO / HLUCHONĚMÝ ARCHÍV

5. 09. - 15. 10. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

Peter Angermann: Streetview

5. 02. - 19. 04. 2014
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Život jak ho znám: Každodenní život Romů

21. 10. - 22. 11. 2012
Kostel Martin ve zdi / Praha 1

NY / Prague 6

1. 09. - 30. 10. 2010
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Starý děti

28. 10. - 21. 11. 2013
Nau Gallery / Praha

Černá hodinka

18. 08. - 29. 09. 2012
Galerie Dům / Broumov

Marek Šilar, Milan Valeš: Na Míru

16. 01. - 5. 02. 2013
NoD Mini / Praha 1

Kladno – 80. léta

22. 09. - 12. 11. 2011
Leica Gallery Prague / Praha 1

Andrea Kalinová: Opustená (re)kreácia

17. - 30. 01. 2014
A.M. 180 / Praha 2

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2012

24. 10. - 8. 12. 2012
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

LA STRADA 2010, Cesty současného umění

8. 08. - 26. 09. 2010
Zámek Klenová / Klenová

TRIENÁLE VALMEZ 2013 / CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

31. 10. - 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Mechanický dokument

10. 07. - 28. 08. 2012
Galerie Mladých / Brno-město

Eine von Euch

30. 11. 2012 - 9. 02. 2013
Tranzitdisplay / Praha 2

35 let 7000 kilometrů

8. 09. - 27. 10. 2011
SVIT / Praha

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 - 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

EX: Není lhostejné, kde právě jsme.

1. - 30. 10. 2013
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

Všechno má svůj čas

28. 05. - 5. 07. 2012
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Une élevation arrondi retirée

16. - 15. 11. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

společně i zvlášť / razem i osobno / together and separate

24. 07. - 20. 08. 2011
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Vladimír Véla

10. 01. - 22. 02. 2014
Galerie Felixe Jeneweina města Kutné Hory / Kutná Hora

Rekonstrukce (Z kapitoly Tendence časopisu Fotograf)

15. 09. - 30. 10. 2010
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

18. 09. - 30. 10. 2013
Letohrádek Hvězda / Praha

Tento svět, týž pro všechny…

12. 04. 2012 22:00
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Referenční objekty

16. 11. - 16. 12. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Zuzana Žabková “Pro Rrózu”

13. 12. 2013 - 3. 01. 2014
A.M. 180 / Praha 2

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 30. 10. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. - 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

BACKSIDES

9. 02. - 10. 03. 2012
Galerie 35m2 / Praha 3

martin kochan (host cyril blažo): podobizny

13. 11. - 13. 12. 2012
Fotograf Gallery / Praha

Já, bezesporu

25. 05. - 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

David Přílučík

22. 11. 2013 19:00
Galerie Garáž / Zlín

Dopis otci, dopis matce

16. 10. - 8. 11. 2012
Masarykova univerzita / Brno-město

Michaela Mildorfová a Barbora Šimonová: Zóna

5. 09. - 1. 10. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

KŘEHKÉ KINO

24. 01. - 13. 03. 2012
Galerie TIC / Brno-město

AKCE UMĚLCE

Architektúra starostlivosti: Představení knihy a diskuse

21. 11. 2019 18:30 / 18:30 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Sedimenty sametu

13. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

I had amnesia once or twice

22. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Polansky Gallery Brno / Brno

Otto Gutfreund – Bod zlomu

31. 10. 2019 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava-město

Minami Nishinaga – Krmítko

16. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Anežka a Miroslav Kovalovi

17. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Otto Gutfreund – Bod zlomu

15. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Festival Kukačka / Ostrava-město

Krajinow / kolektivní výstava

18. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Tvůrčí dílna pro děti – Cesty a příběhy

18. 09. 2019 16:00 / 16:00 / Workshopy
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

On-line výstava Lechtivá socha

1. 08. - 30. 09. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Kubištovo pojetí aktu vzkříšení v obrazu Vzkříšení Lazara

12. 09. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

JSME LES: O inteligenci rostlin a mezidruhové komunikaci

26. - 28. 07. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Zahrada Imricha Vaneka

6. 07. 2019 11:00 / 11:00 / Přednášky a diskuze
Galerie TIC / Brno-město

Mikulovské sympozium Dílna 2019 – zahájení

13. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Kubišta a Filla – válečná léta

20. 08. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Ondřej Roubík

2. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Prostor 228 / Liberec

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Socha pro Dům – workshop pro děti 6 – 12 let

20. 06. 2019 14:00 / 14:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

David Přílučík

6. 06. 2019 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
Galerie TIC / Brno-město

Proměny Sylvy Lacinové

3. 07. 2019 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Sympozium drobné grafiky_Bauhaus

5. - 8. 06. 2019 / 11:00 / Ostatní akce
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

KUBIŠTA – FILLA. Plzeňská disputace

6. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Soya Stream

31. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Tadeáš Kotrba: Family Demons

23. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

F5 – F0

15. 05. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Aňa Jakš – Zadní sedadlo / Back seats

14. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Pavlína Kvita & Petra Pešková: Vidíme spolu

14. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

…když keramika ještě nebyla cool

15. 05. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

ART WEEK Liberec 2019

10. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

Kristýna Fingerlandová: Upcyclingový workshop

11. 05. 2019 14:00 / 14:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

18. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď? pro seniory

14. 05. 2019 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

27. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Křest monografické knihy JOSEF MATĚJKA 1881–1953

10. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Anita Somrová: New Rain

3. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Martin Kochan: Domáca úloha

2. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

A co nám zbývá teď?

10. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jiří Hanke: Fotografie 1973-2018

18. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Rebirth IV. – BACTIHUB

26. 03. 2019 16:10 / 16:10 / Komentované prohlídky
Galerie 207 / Praha

Rebirth IV. – BACTIHUB

19. 03. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Upcyclingový workshop pro dobrou věc

30. 03. 2019 14:00 / 14:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Pod hladinou obrazu – Ondřej Maleček, David Pešat a Vladimír Véla

6. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Projekty z let 2015–2019 | Prezentace

13. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

VIDEOGRAM: Dominik Gajarský

15. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

The House of SM Collection

10. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Alžběta Bačíková: Hrdinové

21. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Security Garden

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Ulrike Grossarth – Lublinské skladiště

12. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jsme cizinci. Tady i tam.

20. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Luboš Plný: *13677 +20242

12. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Co je architektura? / Jaroslav Zima prednáší na FSv

12. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Fakulta stavební ČVUT v Praze / Praha

HORNY/BORN

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

Lorenz hraje Xenakise a Baklu

15. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

NIT

12. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Veronika Durová & Tadeáš Kotrba: VĚDĚT ODKUD PŘICHÁZÍŠ

13. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Vladimír Véla: PRECESE

20. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Otto Gutfreund. Od kresby k soše

22. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Luboš Plný: *13677 +20242

2. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Julia Gryboś a Barbora Zentková: No Disc

14. 06. 2017 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Divadlo Feste Hic sunt leones // site-specific

27. 08. 2017 19:30 / 19:30 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Tři fáze

22. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Alžběta Bačíková / Průběžná zpráva

18. 07. 2017 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Komentovaná prohlídka výstavy Otto Gutfreund a představení knihy vydané k výstavě

1. 08. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Akční dny Mothers Artlovers v INI PROSTOR

28. - 29. 07. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2017

21. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže

Tadeáš Kotrba TŘI PRINCIPY

5. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Pragovka Art Summer Opening II

31. 07. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Razzle Dazzle

1. 08. 2017 20:00 / 20:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Lu Jindrak Skřivánková | Soubor

8. 08. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Tři videodokumenty o architektuře 80. let

8. 09. 2017 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

Anu Vahtra, Martin Lukáč: Tlumočnická kabina

8. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Jakub Červenka: Urban Utopia

6. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Prohnutá dlažba

19. 09. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Táňa Svatošová-Kontrasty

4. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Svatopluk Klimeš: Oheň do papíru nezabalíš

17. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Smečky / Praha 1

Vladimír Véla / Přibližnosti

19. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Pilíře domova

1. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Výstava Anežky a Miroslava Kovalových

4. 11. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Diskuze s finalisty Ceny Jindřicha Chalupeckého 2017

15. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Pole působnosti

21. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Táňa Svatošová – Centrování

28. 11. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
anyArt / Praha

David Přílučík / Blind Bidding

21. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

OE17: Dominik Gajarský – Autorská přednáška

29. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Martin Hreha a Andrea Uváčiková: Abstrakcia ako profánny liturgický predmet

30. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Komentovaná prohlídka Tadeáš Kotrba – Tři principy

17. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka KAREL OTTO HRUBÝ – fotograf, pedagog, teoretik

24. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka TADEÁŠ KOTRBA – Tři principy

14. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Jak učit fotografii?

15. 02. 2018 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Domalovaný příběh – místa a vzpomínky

18. 02. 2018 13:00 / 13:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka TADEÁŠ KOTRBA – Tři principy

4. 03. 2018 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Dominik Gajarský: Lyrics

15. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Sbohem Ai Weiwei

6. 01. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Vladimír Véla, Jaromír Šimkůj / Naturalismus

18. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

TROJ – Petr Malina, Ondřej Roubík, Pavel Šmíd

25. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Troj

15. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha

Soňa Valentová / Šepotání

26. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Komentovaná prohlídka výstavy Troj

26. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha

Reality Testing

27. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Marek Meduna, Roel van der Linden, Martin Lukáč

14. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Video workshop pro neslyšící s umělkyní Alžbětou Bačíkovou

27. 03. 2018 15:00 / 15:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Alžběta Bačíková – Tichá zpráva

28. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Video Art: Dominik Gajarský

26. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
U Hrdinů / Praha

Jaroslav Klát: Průniky realismu a abstrakce

12. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Stanislav Kolíbal: SPOJITOSTI

19. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Video workshop pro neslyšící s umělkyní Alžbětou Bačíkovou

24. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Paralelní kino: Neptun – film Adély Babanové o dezinformační kampani StB

26. 04. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kino Ponrepo / Praha 1

Hynek Martinec / KILIÁN IGNÁC D.

5. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Forma sleduje peníze: Cosa.cz, kulturní družstvo

9. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie VI PER / Praha 8

Družstevní hnutí aneb kam přijde zisk z mých peněz?

22. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

ZAPNI SVĚTLO PRO PEŠÁNKA / 12.–16. 6. 2018

12. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Lež nebo postpravda

5. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

INI Rezidence: Alžběta Bačíková a Lucie Rosenfeldová

8. 06. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Prostor PRO design: Zakladatel Bienále Brno Jan Rajlich st.

13. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Způsoby percepce

17. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Fotofestival Uničov 8

12. - 14. 07. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Neighbourhood Boogie-Woogie: Alžběta Bačíková&Lucie Rosenfeldová

14. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Happy End

13. 07. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
lítost / Praha

Slowmotiondancer – Empathy, Act 1._Free Summer Events Galerie Rudolfinum

19. 07. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Workshop participativního psaní scénáře dokumentárního filmu

26. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Hlediště #3

28. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Černá země? Mýtus a realita

25. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění Ostrava / Ostrava

pozpátku

18. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

31. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Anna Leschinger: Marble Twin

29. 08. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha

Intervence #12: Dominik Gajarský – No Fear

27. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Liberec

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FaVU

3. 10. 2018 12:00 / 12:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Brno

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FU OSU

17. 10. 2018 22:00 / 22:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Ostrava

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – AVU

27. 11. 2018 23:00 / 23:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha

Obvykle je zklamaná

8. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

David Přílučík – Movies of Tomorrow

30. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Mo(nu)mentální topografie

24. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

David Přílučík: donor

14. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Oči

8. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Lucie Jindrák Skřivánková / ALL WE HAVE IS NOW

4. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kavárna co hledá jméno / Praha

Nadja Argyropoulou: O Making Oddkin v Praze

10. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Institut úzkosti / Praha 1

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018: Ceremoniál

17. 12. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Přestaňte mě sledovat! – Jak získat zpět svoje soukromí a online autonomii

11. 02. 2017 13:00 / 13:00 / Přednášky a diskuze
Agosto Foundation / Praha

Wakushopp

7. 02. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 10 - vršovice

Regrese do vývojově nižší etapy

7. 12. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Aesop’s fables no. 2

12. 11. 2016 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Ondřej Roubík: Temné noci duše

27. 10. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Julia Gryboś a Barbora Zentková

18. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Alžběta Bačíková/Barbora Švehláková – DŮM

3. 05. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

SLAM ŽEN

6. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Café Atlas / Brno

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Mluva do větru

30. 03. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

VIDEOGRAM 56 / Martin Kochan

23. 03. 2016 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Lékaři

8. 02. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Autorská prohlídka výstavy Dominik Gajarský – Carausius morosus

11. 02. 2016 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

START UP IV: Dominik Gajarský – Carausius morosus

25. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Skryté události

26. 01. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha

Julia Gryboš, Barbora Zentková: AC/BC

18. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

VERNISSAGE / SCREENING / CRITICAL STUDIO / OPEN STUDIOS

20. 10. 2015 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

15 000 let stejnosti

21. 10. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

VERNISSAGE / SCREENING / OPEN STUDIOS / PERFORMANCE

24. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Formativní účinky

24. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Formativní účinky

23. 09. 2015 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Lenka Burdová: Mementa

16. 07. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha

Tadeáš Kotrba – Vzpomínky zpola porušené

30. 05. 2015 13:30 / 13:30 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Lukáš Horák- Amensch

7. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno-město

Close-Up

16. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

PLATOvideo03: pozpátku a naruby

15. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

PROMĚNNÉ

9. 04. 2015 17:49 / 17:49 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

27. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

26. 03. 2015 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Zasněný traktorista

21. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Alžběta Bačíková – Morální kompromis

13. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Julia Gryboś, Barbora Zentková – Uprostřed hluku vlastní kroky slyšet

10. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Čtení Lukáše Horáka

12. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno-město

Ondřej Vicena – REW / FFWD

22. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

David Přílučík: Nejmenší akce

27. 01. 2015 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie U Mloka / Olomouc

Vladimír Véla

15. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prostor 228 / Liberec

Barbora Zentková & Julia Grybos – Chvíle

7. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Martin Kochan: PETráž

15. 12. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

David Přílučík: Nejmenší akce

4. 12. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Štěpán Pech: Díry

3. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Reverze

27. 11. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha

Svatopluk Klimeš: Dva metry nad polárním kruhem

26. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pošta / Chomutov

Lucie Jindrák Skřivánková: MATA(R)

11. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

Volej

6. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Ondřej Roubík – EXTROSPEKCE

5. 08. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Marek Šilar, Milan Valeš: Na Míru

16. 01. 2013 18:00 / 18:00 / Vernisáže
NoD Mini / Praha 1

Všechno má svůj čas

28. - 27. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

To je začátek!

26. - 25. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Rekonstrukce (Z kapitoly Tendence časopisu Fotograf)

15. - 14. 09. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

Michaela Mildorfová a Barbora Šimonová: Zóna

5. - 4. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

New Ideas For Other Times

18. - 17. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Une élevation arrondi retirée

16. 11. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Tento svět, týž pro všechny…

12. - 11. 04. 2012 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Katarína Chlustiková uvádí Ondřeje Roubíka / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

21. - 20. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

To je začátek!

26. - 25. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Dominik Gajarský – Jan Vytiska : Poprvé a naposled

31. 05. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Andrea Kalinová: Everybody’s Happy, You’re the Only One Unsatisfied

17. - 16. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Piazzeta ND /

KAMERA

16. - 15. 05. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Referenční objekty

16. 11. 2012 18:00 / 18:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

BACKSIDES

9. - 8. 02. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Život jak ho znám: Každodenní život Romů

22. - 21. 10. 2012 / 16:30 / Vernisáže
Kostel Martin ve zdi / Praha 1

Dominik Gajarský: Večer s knihou

23. - 22. 05. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Café Fra / Praha 2

Dennis Adams: Malraux’s Shoes

17. - 16. 10. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Nová scéna ND / Praha 1

VIDĚNI

6. - 5. 03. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Hynek Martinec: “Čas” a čtyři komíny

15. 11. 2012 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

KŘEHKÉ KINO

24. 01. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2012

25. - 24. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Dominik Gajarský: ALECHIN VS. CAPABLANCA

6. - 5. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Přednáška na VŠUP: Dennis Adams

18. - 17. 10. 2012 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze / Praha 1

VIDĚNI

6. - 5. 03. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

34 x VŠUP – ateliér architektury IV.

15. 11. 2012 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

HOT SPRINGS

28. - 27. 10. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

REALITA JE TVÁRNÁ

30. - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Enemies of Good Art – Dokumentace hnutí/Enemies of Good Art – Documentation of the Movement

24. - 23. 10. 2012 / 18:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Prostor Zlín 2013

30. - 29. 04. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

exekuce

19. - 18. 10. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Oheň do papíru nezabalíš

24. - 23. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

TANZTEE S ONDŘEJEM ROUBÍKEM / MOŽNOST OVCE

14. 11. 2012 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Mu koncept / Praha 10

Potížistky

15. 09. 2011 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

ONDŘEJ BOUŠEK: PŘILETĚL NA OSNOVĚ

30. - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

„Oživit a ozvláštnit.“ Výtvarné umění v prostoru brněnských sídlišť

14. 11. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Archiv MUNI / Brno

Alžběta Bačíková: Věž

7. 04. 2013 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Mimo formát v Altánu

16. 10. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Dominik Gajarský: Cesta do pravěku

25. - 24. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

martin kochan (host cyril blažo): podobizny

13. 11. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

35 let 7000 kilometrů

7. 09. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

30. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

ARTMAP PARTY

25. 10. 2012 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Situace 34: Dominik Gajarský

3. - 2. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Radio Spaces

1. - 5. 10. 2012 / 12:00 / Workshopy
Školská 28 / Praha 1

Peter Angermann: Streetview

5. - 4. 02. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Josef Bolf & Ondřej Štindl “Mondschein” (výstava + čtení)

9. 11. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Saulgrub

3. - 2. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

30. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Nicole Wermers – úvodní přednáška

15. - 14. 10. 2012 / 13:15 / Přednášky a diskuze
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Onřej Roubík: MATĚJ SNÍLEK

21. 03. 2013 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Černá hodinka

18. - 17. 08. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Andrea Kalinová: Opustená (re)kreácia

17. 01. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

THOMAS OTT – LA GRANDE FAMIGLIA

2. - 1. 11. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

You dont want me You just like the attention

14. - 13. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

EX: Není lhostejné, kde právě jsme.

1. 10. - 30. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 14. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Komentovaná prohlídka výstavy Jan Bočan

24. - 23. 01. 2013 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

OPEN AIR ARENA BETLÉMSKÉ NÁMĚSTÍ – Abigail Ybarra, Depresivní děti touží po penězích a Improvize

30. 08. 2012 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Vladimír Véla

10. - 9. 01. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Felixe Jeneweina města Kutné Hory / Kutná Hora

Jan Bočan

13. 12. 2012 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Už šedesát let je mi třicet

14. - 13. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

19. - 18. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Letohrádek Hvězda / Praha

Peter Ronai: Opakovane

16. - 15. 10. 2012 / 16:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Komentovaná prohlídka výstavy Jan Bočan

19. - 18. 01. 2013 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Mechanický dokument

10. - 9. 07. 2012 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Zuzana Žabková “Pro Rrózu”

13. 12. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Haven’t Seen Myself in Ages

29. - 28. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Goethe–Institut Prag / Praha 1

BERLIN: Haupstadt der DDR

7. - 6. 10. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nekázanka / Praha 5

Dopis otci, dopis matce

17. 10. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Masarykova univerzita / Brno-město

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×