Milan “Fano” Blatný

VÝSTAVY UMĚLCE

TVARY MYŠLENEK: konceptuální, konstruktivní a lyrické tendence v českém umění z ústeckých sbírek

15. 02. – 1. 04. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

The House of SM Collection

9 - 28. 03. 2017
Monomach / Brno

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16 - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Alžběta Bačíková: Hrdinové

21. 03. – 15. 04. 2017
Galerie Jelení / Praha

Pragovka 2017… With wings

7. 04. – 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Security Garden

4 - 25. 04. 2017
Galerie FAVU / Brno

Ulrike Grossarth – Lublinské skladiště

11. 04. – 25. 05. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jsme cizinci. Tady i tam.

4. 05. – 10. 06. 2017
Galerie G99 (DUB) / Brno

Luboš Plný: *13677 +20242

11. 04. – 1. 06. 2017
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

HORNY/BORN

4. 04. – 4. 05. 2017
Galerie U Prstenu / Praha

NIT

11. 04. – 2. 05. 2017
Monomach / Brno

Veronika Durová & Tadeáš Kotrba: VĚDĚT ODKUD PŘICHÁZÍŠ

12 - 25. 04. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Vladimír Véla: PRECESE

20. 04. – 3. 06. 2017
Galerie Vyšehrad / Praha 2

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. – 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. – 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Otto Gutfreund. Od kresby k soše

22. 06. – 16. 09. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. – 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Absolute Beginners

17. 07. – 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Tři fáze

21. 07. – 21. 09. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2017

21. 09. 2017 – 13. 01. 2018
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno

Tadeáš Kotrba TŘI PRINCIPY

5. 12. 2017 – 3. 03. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Lu Jindrak Skřivánková | Soubor

7. 08. – 26. 10. 2017
Pracovna / Praha

Anu Vahtra, Martin Lukáč: Tlumočnická kabina

8. 09. – 20. 10. 2017
Drdova Gallery / Praha 3

Jakub Červenka: Urban Utopia

6 - 30. 09. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Pinturas Negras

13. 09. – 8. 10. 2017
Nová galerie / Praha 2

Prohnutá dlažba

18. 09. – 19. 10. 2017
TIC Galerie / Brno

Táňa Svatošová: Kontrasty

3. 10. – 1. 11. 2017
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Svatopluk Klimeš: Oheň do papíru nezabalíš

16. 10. – 4. 11. 2017
Galerie Smečky / Praha 1

Vladimír Véla / Přibližnosti

19. 10. – 23. 11. 2017
Galerie SPZ / Praha 1

KURZY ZAČÍNAJÍ NA PODZIM

26. 10. – 9. 12. 2017
Galerie Václava Špály / Praha 1

Pilíře domova

31. 10. – 6. 12. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Výstava Anežky a Miroslava Kovalových

3. 11. – 2. 12. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Pole působnosti

21. 11. – 19. 12. 2017
Pragovka Art District / Praha

Táňa Svatošová – Centrování

25. 11. 2017 – 6. 01. 2018
anyArt / Praha 8

Dominik Gajarský: Lyrics

14. 12. 2017 – 10. 02. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Vladimír Véla, Jaromír Šimkůj / Naturalismus

17. 01. – 21. 02. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

TROJ – Petr Malina, Ondřej Roubík, Pavel Šmíd

24. 01. – 8. 03. 2018
Nová galerie / Praha 2

Soňa Valentová / Šepotání

26. 02. – 17. 03. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Reality Testing

26. 02. – 26. 03. 2018
Pragovka Art District / Praha

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. – 12. 04. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Marek Meduna, Roel van der Linden, Martin Lukáč

14. 03. – 12. 05. 2018
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Supernova

1 - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Alžběta Bačíková – Tichá zpráva

27. 03. – 18. 05. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jaroslav Klát: Průniky realismu a abstrakce

12. 05. – 30. 06. 2018
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Stanislav Kolíbal: SPOJITOSTI

19. 04. – 22. 06. 2018
Galerie 1. patro / Praha 1

Hynek Martinec / KILIÁN IGNÁC D.

5. 05. – 16. 06. 2018
Galerie Dům / Broumov

Forma sleduje peníze: Cosa.cz, kulturní družstvo

10. 05. – 23. 06. 2018
Galerie VI PER / Praha 8

Fenomén Charlemont / Eduard, Hugo a Theodor

16. 05. – 8. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Způsoby percepce

16. 07. – 29. 09. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Happy End

13. 07. – 17. 08. 2018
lítost / Praha

Černá země? Mýtus a realita

25. 09. 2018 – 5. 01. 2019
Dům umění / Ostrava

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. – 27. 09. 2018
lítost / Praha

Anna Leschinger: Marble Twin

29. 08. – 29. 09. 2018
Kavárna Pod Lipami / Praha 7

Kostky světla | Cubes of light

9. 07. – 12. 10. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Intervence #12: Dominik Gajarský – No Fear

27. 09. – 1. 12. 2018
Cena Jindřicha Chalupeckého / Liberec

Obvykle je zklamaná

7. 10. – 22. 11. 2018
Artwall Praha 7 / Praha 7

David Přílučík – Movies of Tomorrow

30. 10. – 30. 12. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. – 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

David Přílučík: donor

14. 11. – 30. 12. 2018
Galerie XY / Olomouc

Oči

8. 11. – 19. 12. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 – 5. 01. 2019
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Lucie Jindrák Skřivánková / ALL WE HAVE IS NOW

Do 9. 02. 2019
Kavárna co hledá jméno / Praha

Zpětná Dráha Merkuru

17. 07. – 11. 08. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Zbytečný úklid

5. 06. – 24. 08. 2013
MeetFactory / Praha 5

grey gold/ České a slovenské umělkyně 65+

28. 04. – 2. 08. 2014
Dům umění města Brna / Brno

THE ANNA KAZANOVA PROJECT

18. 08. – 25. 09. 2012
Galerie Fotografic / Praha

Krátké dějiny zraňování

12. 02. – 15. 04. 2017
galerie sam83 / Česká Bříza

In a Landscape

7. 02. – 25. 03. 2017
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

KEEP CALM / RONA STERN [IL]

31. 01. – 1. 03. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Vladimíra Večeřová / Věříš na psy?

26. 01. – 25. 02. 2017
Galerie NF / Ústí nad Labem

Život je bolestný a přináší zklamání

25. 01. – 4. 03. 2017
/ Praha

Strach z neznámého

1. 02. – 30. 03. 2017
Galerie NTK / Praha

Miroslav Koval – RYTMY TKÁNĚ PŘÍRODY

10. 04. – 14. 05. 2017
Galerie FONS / Pardubice

Etuje pro venuši

16. 02. – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Magdaléna Roztočilová: KVĚT

19 - 31. 01. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Mach Lukáš: Jedna svatba, jeden pohřeb

17. 01. – 20. 03. 2017
Leica Gallery Prague / Praha 1

Mejdan podle plánu

17. 01. – 25. 05. 2017
Galerie Valchařská / Brno

Paralelné územia

8. 01. – 3. 02. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Jan Tichý: Mříž

3. 01. – 17. 02. 2017
Drdova Gallery / Praha 3

Jakub Rajnoch: Public sousveillance

20. 12. 2016 – 4. 02. 2017
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Petr Švolba – Protoarchitektura a ještě o něco méně

12. 12. 2016 – 15. 01. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Hloubka 16 cm

16. 12. 2016 – 19. 01. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Václav Rabas a mýtus hnědé

23. 11. 2016 – 28. 01. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Dvacet jedna kreseb

16 - 21. 12. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Ira žije doma

9 - 14. 12. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Looking For

7. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Pro design / Ústí nad Labem

Please Empty Your Wallets

7. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Regrese do vývojově nižší etapy

6. 12. 2016 – 2. 01. 2017
Monomach / Brno

Sousedé sobě 2016 _ Pospolitost a koncert vokální skupiny Haeri

9. 12. 2016 – 30. 01. 2017
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Jan Mlčoch / Milenci

30. 11. 2016 – 7. 01. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

SVĚTY OUTSIDERŮ / IL MONDO DEGLI OUTSIDER

18. 01. – 27. 02. 2017
Italský kulturní institut Praha / Praha

Restaurované práce na papíru ze sbírek GASK

24. 11. 2016 – 8. 04. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Expo_dist

24. 11. – 17. 12. 2016
Industra Art / Brno-město

Nevratný posun

21. 11. 2016 – 14. 01. 2017
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

DESIGN.LIVE! Milan Pekař: Vázy

8. 12. 2016 – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Neváhej a ber! Laureáti ceny Jindřicha Chalupeckého se sbírky Magnus Art

1. 12. 2016 – 18. 03. 2017
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Fraser Brocklehurst / Dark Age

15. 11. – 16. 12. 2016
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Svätopluk Mikyta / Ornamentiana

29. 11. 2016 – 16. 01. 2017
Fait Gallery MEM / Brno

Za klenotem do tvého nitra 2

14 - 21. 11. 2016
Galerie 207 / Praha 1

TONO STANO – Kompilace

9. 11. – 8. 12. 2016
Nová galerie / Praha 2

The painters have finished

11. 11. – 22. 12. 2016
SVIT / Praha

GROUND

2. 11. – 1. 12. 2016
Galerie Kabinet T. / Zlín

Paměť tváře/Tváře paměti …nejen nuceně nasazených

1 - 28. 11. 2016
Národní technická knihovna / Praha 6

Time After Time

23. 11. 2016 – 7. 01. 2017
MeetFactory / Praha 5

Jiří Hanuš / Architektura

6 - 29. 11. 2016
Galerie Prokopka / Praha 3

Český kubismus

2. 12. 2015 – 31. 12. 2018
Uměleckoprůmyslové museum v Praze / Praha

Jazyk

4. 10. 2016 – 15. 02. 2017
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Miloslav Sonny Halas v letech

22. 10. 2016 – 7. 01. 2017
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Marie Lukáčová & Jakub Roček — What Would Evolution Do?

18. 10. 2016
City Surfer Office / Praha 3

Ondřej Roubík: Temné noci duše

27. 10. – 3. 12. 2016
Galerie Vyšehrad / Praha 2

IVANA LOMOVÁ nové obrazy

18. 10. – 17. 11. 2016
8gallery / Praha

Maix Mayer: Barosphere 2 (poznámky o městě, dělníkovi a dítěti)

19. 10. – 23. 12. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Andrzej Cieślar / „U Deutschů“

16. 10. – 18. 11. 2016
anyArt / Praha 8

Stanislav Bříza – Hitchhike US

12. 10. – 10. 11. 2016
3. Etáž / Rožnov pod Radhoštěm

mor. amor. ge.

15. 10. – 16. 11. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Jan Matýsek: Cestyvěz

1. 09. – 30. 10. 2016
Galerie Cyril / Prostějov

Claudiu Cobilanschi: Panenský les

9. 10. – 12. 11. 2016
Prototyp / Praha 2

SIDE JOB / výstava kustodů Galerie NTK

5. 10. – 11. 11. 2016
Galerie NTK / Praha

Zdeněk Voženílek: fotografie

4. 10. 2016 – 14. 01. 2017
Galerie Josefa Sudka (UPM) / Praha 1

Mark Dorf / Transpozice + performance Locus solus

25. 09. 2016
Fotograf Festival / Praha

Uli Westphal: Vynikající

3. 10. – 1. 12. 2016
Artwall Praha 7 / Praha 7

We Drink to Forget the Coming Storm / Silverado [PL]

26. 09. – 19. 10. 2016
Galerie Klubovna / Brno

Uutěrky – (Ne)všední den pana Stana

3. 10. – 19. 11. 2016
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Pravá ruka kouzelníka

22. 09. – 26. 11. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Laureátem Ceny Rudolfa Schlattauera se stal Petr Hajdyla

11. 09. – 12. 11. 2016
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

PRASVĚT / URWELT/ Handa Gote

6. 09. – 1. 10. 2016
Papírna Plzeň / Plzeň

Cold-Pressed, Low-Heat / virginorganicvegankosher

12. 09. – 29. 10. 2016
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Zasaď se do pole

15. 09. – 13. 10. 2016
Topičův salon / Praha 1

Plain Text

7 - 26. 09. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

Skvělá budoucnost II

8 - 27. 09. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

The Offense Of Things

7. 09. – 13. 10. 2016
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Nevím, jak tohle dopadne

4. 09. – 15. 10. 2016
galerie sam83 / Česká Bříza

Aneta Willertová / Kotě, které si chtělo vzít jablko zespodu hromady.

22. 08. – 18. 09. 2016
Galerie Umakart Brno / Brno

City Utopia – Metebolika budoucnosti

22. 08. – 17. 09. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Lucie Lučanská – ZAHRADY CIZÍCH LIDÍ

29. 08. – 29. 10. 2016
Pracovna / Praha

Tatrahundert /tatraszáz / tatrasto / 1916-2016

1. 08. – 7. 10. 2016
TIC Galerie / Brno

Smích a zapomnění

7. 09. – 8. 11. 2016
MeetFactory / Praha 5

Neighbourhood Boogie – Woogie 2016

14. 07. – 14. 08. 2016
hunt kastner / Praha

Figura v pohybu

12 - 23. 07. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Schwabinger 7

10. 08. – 2. 09. 2016
Nová galerie / Praha 2

Post-Trauma

7 - 21. 07. 2016
Avoid Floating Gallery / Praha 2

FAMUGRAFIE II

23. 06. – 22. 07. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

Roman Štětina a Miroslav Buriánek: Návod k použití Jiřího Koláře

23. 06. – 18. 09. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Adéla Korbičková — Time To Talk

21 - 29. 06. 2016
City Surfer Office / Praha 3

XXL pohledů na současné slovenské výtvarné umění

24. 06. – 22. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Ztvárnění klidu

10. 06. – 27. 08. 2016
MeetFactory / Praha 5

Antekurvace

26. 05. – 9. 07. 2016
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Esther Stocker

25. 05. – 14. 07. 2016
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Julia Gryboś a Barbora Zentková

17. 05. – 4. 08. 2016
Bludný kámen / Opava

Michaela Vrbková: Myspace

18. 05. – 1. 06. 2016
SOLO offspace / Brno

Ondřej Kotrč / TOO LATE FOR DARKNESS

10. 05. – 2. 06. 2016
Fait Gallery Preview / Brno

Tiché písně

9 - 27. 05. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

Lenka Kerdová – Negativní procesy

5 - 10. 05. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Alžběta Bačíková/Barbora Švehláková – DŮM

3. 05. – 3. 06. 2016
Kontext / Jihlava

Marius Konvoj: Neoego

27. 04. – 14. 05. 2016
Vitrína Deniska / Olomouc

Jiří Sedlák: Hladina

27. 04. – 21. 05. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Olbram Pavlíček: Upgrade:01

29. 04. – 31. 05. 2016
MakeMake / Brno

I-SANCTUARY

7. 04. – 13. 05. 2016
Galerie Kabinet T. / Zlín

Kateřina Holá_RE_

22. 04. 2016
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

TARYN SIMON

26. 04. – 9. 07. 2016
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Mluva do větru

29. 03. – 30. 04. 2016
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

David Přílučík: Show me a hero

11 - 31. 03. 2016
A.M. 180 / Praha 2

Místo Monumentu

17. 03. – 6. 05. 2016
Galerie VI PER / Praha 8

helio x kato

14 - 17. 03. 2016
Galerie 207 / Praha 1

Marie Lukáčová “Z šelmy šelmou”

6. 03. – 9. 04. 2016
Galerie Art Brno / Brno

Adéla Korbičková // Time to talk: Scales

3 - 17. 03. 2016
Galerie Panel / Praha

Zdenek Seydl a knihy

23. 02. – 2. 04. 2016
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Jakub Tajovský / PSEUDOMALBA

21. 02. – 1. 04. 2016
anyArt / Praha 8

FEMININE!

25. 02. – 23. 03. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Uvnitř / (c) merry

15. 02. – 6. 03. 2016
Galerie Umakart Brno / Brno

Lenka Glisníková / Pokud bys mě hledal, najdeš mě v zahradě

10. 02. – 1. 03. 2016
V rámci / Ostrava

Lékaři

7 - 27. 02. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

Jiří Žák Proč je tak snadné představit si konec světa

16. 02. – 11. 03. 2016
Galerie D9 / České Budějovice

Svatopluk Klimeš / Nevidím to černě

10. 02. – 9. 04. 2016
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Jiří Žák: Mateřské město

1. 02. – 12. 03. 2016
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

AKT 2016

10. 02. – 16. 03. 2016
Nová galerie / Praha 2

START UP IV: Dominik Gajarský – Carausius morosus

25. 01. – 19. 03. 2016
GHMP, Dům U Zlatého prstenu

Kateřina Dobroslava Drahošová: Warum darum

25. 01. – 27. 02. 2016
Galerie Jekor / Praha

Ondřej Roubík: Skryté události

26. 01. – 17. 03. 2016
Nau Gallery / Praha 3

Únor v měsíci – Tříbení ascendentů

26. 01. – 20. 02. 2016
Industra Art / Brno-město

Krajina

26. 02. – 30. 04. 2016
Industra Art / Brno-město

Formace

26. 02. – 27. 03. 2016
Industra Art / Brno-město

Mateřské město

20. 01. – 6. 02. 2016
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Jozef Mrva / Curiosity

5 - 26. 01. 2016
Galerie Klubovna / Brno

PRELIMINARY SADNESS

18. 12. 2015 – 5. 03. 2016
Karlin Studios / Praha 8

Jako obraz

14. 12. 2015 – 9. 01. 2016
Galerie NoD / Praha 1

PAF 2015: ODLIŠENÉ VIZE

2 - 5. 12. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Markéta Hosová: Nežiju ve vzduchoprázdnu

3 - 19. 12. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Jozef Mrva – Das Unheimliche

16. 11. – 15. 12. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Julia Gryboš, Barbora Zentková: AC/BC

18. 11. – 2. 12. 2015
Galerie Jelení / Praha

Train For Mutuality

15 - 19. 11. 2015
Galerie 207 / Praha 1

Osobnosti DesignMeetingu

26. 10. – 15. 11. 2015
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Sonberk všemi smysly — VÍNO, ARCHITEKTURA, VÝTVARNÉ UMĚNÍ

13. 10. 2015 – 15. 01. 2016
Galerie Lucerna — Prostor pro současné umění / Praha 1

Průřezy krajinou

10. 11. – 5. 12. 2015
Galerie kritiků / Praha 1

Přepisy

11. 11. 2015 – 16. 01. 2016
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Andrei Shulha – 39/40

11. 11. – 6. 12. 2015
MakeMake / Brno

Jiří Foltýn / Už zase na dvou planetách

14. 11. – 22. 12. 2015
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

LA LIGNE EN ROCAILLE

10. 11. 2015 – 4. 01. 2016
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Martin Kohout – Vtipy, které si stroje vypráví o lidech: 1. nálev

12. 11. 2015 – 8. 01. 2016
Polansky Gallery / Praha 7

Tereza Bonaventurová: Hledání ztraceného prostoru

20. 10. 2015 – 30. 03. 2016
Galerie Mimochodem / Praha

Ludwig Kittinger / Alexandr Puškin: X/ 68-69

26. 10. – 28. 11. 2015
Galerie Jekor / Praha

Phill Niblock: Working For A Title, Retrospektiva

24. 11. 2015 – 23. 01. 2016
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Intellectual properties

22. 10. – 5. 12. 2015
Galerie Václava Špály / Praha 1

Sergio Caruso: Guardami dentro, per te sono transparente

15. 10. – 20. 11. 2015
Divadlo 29 / Pardubice

Pavel Forman – Bald im Wald

13. 10. – 7. 11. 2015
Galerie kritiků / Praha 1

DIALOG – Štěpán Málek a Jan Stolín

14. 10. – 14. 11. 2015
Art Space NOV / Pardubice

Jakub Tajovský – Flow

13. 10. – 3. 12. 2015
Divadlo Reduta Brno / Brno

15 000 let stejnosti

20. 10. – 28. 11. 2015
MeetFactory / Praha 5

Jiří John / Ve vrstvách

14. 10. – 21. 11. 2015
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

ŽYVOT – Adam Štech

14. 10. – 13. 11. 2015
Nová galerie / Praha 2

Alena Podzemná: Žena, nůše, píseň, kost

24. 09. – 7. 11. 2015
Muzejní a galerijní centrum (MaGC) Zámek Žerotínů ve Valašském Meziříčí / Valašské Meziříčí

Formativní účinky

24. 09. – 18. 10. 2015
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Dům osvobozený od svých pater

5 - 29. 08. 2015
MeetFactory / Praha 5

Kręgi sztuki / Kruhy umění 2015: Kontrasty I z cyklu Duety – pedagog a student

9. 07. – 30. 08. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Kris Lemsalu: Fine with afterlife

10 - 19. 06. 2015
Are / Praha

instalace Jiné vize 2014 a LUHOvaném Vincentovi

9 - 11. 07. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Luhačovice

Persona Forte

29. 06. – 29. 08. 2015
Prádelna Bohnice

Ondřej Kotrč / Sometimes, things can go sideways

24. 06. – 30. 07. 2015
MakeMake / Brno

Václav Špála – Nemaluji krajinu, ale sebe

11. 07. – 15. 08. 2015
Letohrádek Ostrov / Ostrov nad Ohří

Bears, catastrophes and other everyday events

17. 06. – 24. 07. 2015
Nová galerie / Praha 2

Roman Štětina – Souvenir

12. 06. – 24. 07. 2015
Polansky Gallery / Praha 7

Nová citlivost

10. 06. – 3. 09. 2015
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Barbora Zentková a Julia Gryboś: Prašivá banda a hlasitý song

2. 06. – 2. 07. 2015
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

HAPPY END

4 - 6. 06. 2015
Prádelna Bohnice

Fénix v síti

26. 05. – 13. 06. 2015
AZ Tower Brno / Brno-město

Výstava fotografií Jakuba Ludvíka v Ecoart Salonu Rolland

5. 05. – 5. 06. 2015
Ecoart Salon Rolland / Praha – Vinohrady

Ahoj. Tvůj kluk mě ojel, vyhulil mi haš a pak mě udal.

16. 05. – 11. 06. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Čestmír Suška – RESTART

23. 04. – 30. 12. 2015
DEPO2015 / Plzeň

Tadeáš Kotrba – Vzpomínky zpola porušené

30. 05. – 26. 09. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Kundy Crew: Neměla provokovat

30. 04. – 30. 07. 2015
Artwall Praha 7 / Praha 7

Matyáš Chochola and Kirstine Roepstorff

24. 04. – 5. 06. 2015
SVIT / Praha

Close-Up

16. 04. – 16. 05. 2015
ETC. Galerie / Praha 2

PLATOvideo03: pozpátku a naruby

15. 04. – 29. 06. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

RAFI SEGAL: ARCHITEKTURA: KONCEPCE A TVARY

1 - 24. 04. 2015
Galerie Architektury Brno / Brno

ROBERT GOLÁŇ – CESTY BEZ SVODIDEL

1. 04. – 21. 05. 2015
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Jehla v kupce sena

7 - 29. 04. 2015
Topičův salon / Praha 1

Movement is Beautiful

24. 03. – 18. 04. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Jasan Zoubek: Mezi vrstvami

31. 03. – 13. 06. 2015
Artinpark Průhonice / Průhonice

PROMĚNNÉ

25. 03. – 8. 04. 2015
Galerie Garáž / Zlín

Zasněný traktorista

20. 03. – 16. 04. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

Alžběta Bačíková – Morální kompromis

12. 03. – 9. 05. 2015
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Václav Špála – Rapsodie v modrém

13. 05. – 29. 08. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

dvojitá dávka umění: výstavy Luďka Rathouského a Andrzeje Tobise

16. 03. – 25. 04. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Julia Gryboś, Barbora Zentková – Uprostřed hluku vlastní kroky slyšet

10. 03. – 4. 04. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Výchozí pozice

11. 03. – 14. 04. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

AdAlbErT KhAn: Mmmmucholapky

24. 02. – 26. 03. 2015
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Tomáš Motal: Traum records

3. 03. – 2. 04. 2015
NoD Mini / Praha 1

Lumír Hladík – Ach, bratře

7. 02. – 16. 05. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Cyklopedie

10. 02. – 17. 03. 2015
Kontext / Jihlava

Marie Lukáčová – Grácie

10. 02. – 17. 03. 2015
TIC Galerie

Štěpánka Jislová / Saudade

16. 02. – 6. 03. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Du Forma

11. 02. – 4. 03. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Je libo sebevraždu?

13. 02. – 12. 03. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Teď mohlo být to setkání

6. 02. – 31. 03. 2015
Galerie Katakomby / Brno

České moderní umění ze sbírky Pavla Čáslavy

10. 02. – 11. 04. 2015
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

DVĚ TVÁŘE Veroniky Šrek Bromové

30. 01. – 21. 03. 2015
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

Ondřej Vicena – REW / FFWD

22. 01. – 26. 02. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

David Přílučík: Nejmenší akce

3. 12. 2014 – 29. 01. 2015
Galerie U Mloka / Olomouc

Vladimír Véla

8. 01. – 27. 02. 2015
Galerie Prostor 228 / Liberec

Výstava absolventů Fakulty architektury UN6

15 - 30. 01. 2015
Industra Art / Brno-město

Barbora Zentková & Julia Grybos – Chvíle

6. 01. – 3. 02. 2015
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Martin Kochan: PETráž

14. 12. 2014 – 24. 01. 2015
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Zima lásky

11. 12. 2014 – 10. 01. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

Sjezd

12. 12. 2014 – 11. 01. 2015
ETC. Galerie / Praha 2

David Přílučík: Nejmenší akce

3 - 18. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Vzdáleni kořenům

3 - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Jiné vize 2014

3 - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Štěpán Pech: Díry

2 - 8. 12. 2014
Galerie 209 / Brno

Adéla Korbičková – Atlas, str. 25

26. 11. – 6. 12. 2014
City Surfer Office / Praha 3

PAF 2014: Ways of Something

3. 12. 2014 – 9. 01. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

KW + Q: Kapitoly – Paula, Ghosts, Stories with names, Escape to Nowhere

28. 11. – 30. 12. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Reverze

26. 11. 2014 – 2. 01. 2015
Nová galerie / Praha 2

Shipping closer

28. 10. – 8. 11. 2014
Galerie FAVU / Brno

Showroom – David Krňanský a Monika Krobová

29. 10. – 27. 11. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

Gen 2:7-18

31. 10. – 29. 11. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Oldřich Tichý – Žiju sám ve zdejších lesích

30. 10. 2014 – 14. 02. 2015
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Kateřina Dobroslava Drahošová: Šapitó

30. 09. – 30. 10. 2014
Galerie Garáž / Zlín

Svatopluk Klimeš: Dva metry nad polárním kruhem

25. 09. – 24. 10. 2014
Galerie Pošta / Dubá

Lucie Jindrák Skřivánková: MATA(R)

10. 09. – 18. 10. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

Osada

4 - 22. 09. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

Volej

5. 09. – 5. 11. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Platónovo třetí oko

11. 09. – 26. 10. 2014
MeetFactory / Praha 5

Ivan Koleček: VNÍMÁNÍ PROSTORU

11. 09. – 11. 10. 2014
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Pavla Krkošková Byrtusová: Projekt zahrádka

26. 08. – 2. 10. 2014
Galerie města Třince / Třinec

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. – 6. 09. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Ondřej Roubík – EXTROSPEKCE

4. 08. – 8. 09. 2014
Galerie Fotografic / Praha

Kathrin Köster: manometer

30. 07. – 1. 09. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Petr Švolba

8. 07. – 16. 08. 2014
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Čestmír Suška: ocelové skulptury a tisky z let 2005 – 2014

8. 06. – 10. 07. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Zdeněk Košek / Život v díle

1 - 30. 07. 2014
anyArt / Praha 4

Petra Tuka Buzková / Chlácholie

1 - 30. 07. 2014
anyArt / Praha 4

Stěnování

8. 07. – 16. 08. 2014
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Tomáš Motal – Traum

19. 06. – 30. 07. 2014
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Stability (CAS 2014)

24. 06. – 12. 07. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Arma / Putování k Hovornám

20. 05. – 19. 06. 2014
Bludný kámen / Opava

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. – 23. 11. 2013

Marek Šilar, Milan Valeš: Na Míru

16. 01. – 5. 02. 2013
NoD Mini / Praha 1

EX: Ondřej Maleček – David Pešat – Vladimír Véla

12. 12. 2011 – 12. 01. 2012
Topičův salon / Praha 1

pre.text / vor.wand

6. 10. – 12. 12. 2010
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Barbara Probst: Úplné znejistění

23. 04. – 5. 06. 2014
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. – 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

Jan Trampota (1889–1942): „Bez vlastního zážitku není porozumění“

15. 10. 2012 – 20. 02. 2013
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

MARTIN KOHOUT – GIQA2 (GLARE INLAND, QUIET ATTACHMENT 2)

25. 07. – 26. 08. 2012
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

35 let 7000 kilometrů

8. 09. – 27. 10. 2011
SVIT / Praha

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 – 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Prostor Zlín 2013

29. 04. – 24. 08. 2013
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Lonely Heroes

2. 11. 2012 – 4. 01. 2013
ARTATAK Gallery / Praha

Čestmír Suška: Outside / Inside

12. 04. – 2. 06. 2012
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Jelení

11 - 27. 04. 2011
Galerie Jelení / Praha

PŘILETĚL NA OSNOVĚ

31. 10. – 24. 11. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

Marnage

9 - 26. 01. 2013
Galerie KIV / Praha 8

52011 – Cena 333 Národní galerie v Praze a Skupiny ČEZ

15. 12. 2011 – 8. 04. 2012
Národní galerie Praha / Praha 1

NY / Prague 6

1. 09. – 30. 10. 2010
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Sakrowski / Gallery Surfing v Umakartu

13. 04. – 8. 05. 2014
Galerie Umakart Brno / Brno

Michaela Mildorfová a Barbora Šimonová: Zóna

5. 09. – 1. 10. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Referenční objekty

16. 11. – 16. 12. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

Mechanický dokument

10. 07. – 28. 08. 2012
Galerie Mladých

PEEP SHOW

22. 09. – 30. 10. 2011
The Chemistry Gallery / Praha 7

Vladimír Véla

10. 01. – 22. 02. 2014
Galerie Felixe Jeneweina města Kutné Hory / Kutná Hora

Čestmír Suška: Lahůdky

29. 04. – 23. 05. 2013
Galerie Makráč / Praha 6

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 – 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Ornament

19. 04. – 19. 05. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Not Only Women

17. 02. – 2. 04. 2011
Leica Gallery Prague / Praha 1

Starý děti

28. 10. – 21. 11. 2013
Nau Gallery / Praha 3

Legitimizace / Participace / Postprodukce

18. 12. 2012 – 11. 01. 2013
Experimentální prostor NoD / Praha 1

exekuce

19. 10. – 10. 11. 2012
Galerie SPZ / Praha 1

Nesnesitelná lehkost

18 - 24. 11. 2011
A.M. 180 / Praha 2

DIAMANTOVÁ TĚLA, 4 + 4

3 - 14. 10. 2010
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

VIDĚNI

5 - 27. 03. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Hunky Dory

21. 08. – 14. 09. 2013

Skutečná událost

5. 11. 2012 – 12. 01. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

Soumrak v zahradě Rothmayerů

28. 06. – 30. 08. 2012
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

společně i zvlášť / razem i osobno / together and separate

24. 07. – 20. 08. 2011
Výstavní síň Sokolská / Moravská Ostrava

Zuzana Žabková “Pro Rrózu”

13. 12. 2013 – 3. 01. 2014
A.M. 180 / Praha 2

Ahoj kocourku, můžu se tě na něco zeptat?

4. 05. – 29. 06. 2013
galerie sam83 / Česká Bříza

Život jak ho znám: Každodenní život Romů

21. 10. – 22. 11. 2012
Kostel Martin ve zdi / Praha 1

Tento svět, týž pro všechny…

12. 04. 2012
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Loket pobělohorský, čtyři prsty, pět zrn a čárka

14. 02. – 15. 03. 2011
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

TRIENÁLE VALMEZ 2013 / CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

31. 10. – 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

OUT OF TIME

29. 11. – 28. 12. 2012
Salon Daguerre – Galerie Daguerre / Brno

Mimo formát v Altánu

16 - 21. 10. 2012
Altán Klamovka / Praha 5

Kim

10. 11. – 3. 12. 2011
Galerie SPZ / Praha 1

LA STRADA 2010, Cesty současného umění

8. 08. – 26. 09. 2010
Zámek Klenová

VIDĚNI

5 - 27. 03. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Kresba

7 - 30. 08. 2013
Nau Gallery / Praha 3

martin kochan (host cyril blažo): podobizny

13. 11. – 13. 12. 2012
Fotograf Gallery / Praha 1

Roderick Hietbrink

11 - 23. 06. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. – 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Odkud spadla letuška?

6 - 30. 12. 2013
Galerie SPZ / Praha 1

CAS. CO TO JE?

16. 04. – 18. 05. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Panáčik

24. 10. – 12. 11. 2012
Galerie Umakart Brno / Brno

Za půlnocí

3. 04. – 14. 05. 2012
Galerie Fotografic / Praha

Saulgrub

2. 02. – 1. 03. 2011
MeetFactory / Praha 5

Večerní tvář

16. 05. – 5. 06. 2014
Výtvarný ateliér Malování a kreslení / Praha 2

Fotografie 2003–2013

18. 09. – 15. 10. 2013
Divadlo Jiřího Myrona / Ostrava – Moravská Ostrava

DOTEK

12. 12. 2012 – 24. 02. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

3D DYS – Dar dyslexie

4. 09. – 10. 11. 2012
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Saulgrub

27. 10. – 27. 11. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

EGO / portrét x

26. 05. – 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Oheň do papíru nezabalíš

24. 02. – 27. 03. 2014
Topičův salon / Praha 1

Hejno bez ptáků

31. 10. – 29. 11. 2012
Artwall Praha 7 / Praha 7

Zkušební vrty

22. 05. – 19. 06. 2012
Galerie G99 (DUB) / Brno

Face Me I Face You

30. 05. – 9. 06. 2011
Galerie AVU / Praha 7

David Přílučík

22. 11. 2013
Galerie Garáž / Zlín

Julia Gryboš, Barbora Zentková: PRACOVNÍ NÁZEV – MALÍŘSTVÍ

28. 03. – 25. 05. 2013
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2012

24. 10. – 8. 12. 2012
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Conrad Armstrong

30. 03. – 26. 05. 2012
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Kód

1. 12. 2010 – 1. 01. 2011
GHMP, Dům U Zlatého prstenu

KAMERA

15. 05. – 12. 06. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

JEDNOHO DNE PŘIJDE DEN, KDY DEN NEPŘIJDE

8. 10. – 28. 12. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Záznam

29. 11. – 15. 12. 2012
NoD Mini / Praha 1

STARTED 2012 residents of STARTPOINT + guests

20. 08. – 7. 09. 2012
Galerie NTK / Praha

Unikající intimita

24. 10. – 19. 11. 2011
Galerie KIV / Praha 8

NATURE SPELLS

5 - 24. 10. 2010
A.M. 180 / Praha 2

Dominik Gajarský: Cesta do pravěku

25. 02. – 5. 03. 2014
Galerie Jelení / Praha

Čestmír Suška / Plameny v negativu a rezavé tisky

3. 07. – 24. 08. 2013
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Outside Inside

12. 06. – 15. 09. 2012
Dům umění / Ostrava

Já, bezesporu

25. 05. – 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

PRO MNOHÉ UŠI / Výběr ze sbírky Fait Gallery

21. 11. 2013 – 12. 03. 2014
Fait Gallery / Brno

Ondřej Roubík: MATĚJ SNÍLEK

21. 03. – 25. 04. 2013
Galerie Fotografic / Praha

BACKSIDES

9. 02. – 10. 03. 2012
Galerie 35m2 / Praha 3

Cinetactics /Residents IV

6. 12. 2010 – 13. 01. 2011
MeetFactory / Praha 5

Holding Plastic Bag Containing My Positions

12. 05. – 8. 06. 2014
Galerie Umakart Brno / Brno

EX: Není lhostejné, kde právě jsme.

1 - 30. 10. 2013
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

Kdo je můj smíšek?

20. 11. – 15. 12. 2012
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

MĚSTSKÉ LEGENDY

12 - 27. 10. 2011
MeetFactory / Praha 5

Rekonstrukce (Z kapitoly Tendence časopisu Fotograf)

15. 09. – 30. 10. 2010
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

Peter Angermann: Streetview

5. 02. – 19. 04. 2014
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Sam: Zátiší se lvem

25. 06. – 30. 07. 2013
Galerie bratří Špillarů / Domažlice

Všechno má svůj čas

28. 05. – 5. 07. 2012

Chymická zahrada

2. 05. – 1. 06. 2011
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Bezpředmětný film

5. 03. – 2. 04. 2013
TIC Galerie / Brno

Across The Firmament, Everything Is Twisted

27. 01. – 13. 02. 2012
A.M. 180 / Praha 2

Štěpán Pech

12 - 16. 12. 2010
Galerie 207 / Praha 1

BOX: Kraków

23. 05. – 26. 06. 2014
Industra Art / Brno-město

ESTHER STOCKER / Prostor bez hranic

2. 10. – 30. 11. 2013
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

NÁMAHA ČLOVĚKA OBOHACUJE

14. 11. – 8. 12. 2012
Galerie AMU / Praha 1

Černá hodinka

18. 08. – 29. 09. 2012
Galerie Dům / Broumov

Potížistky

15. 09. – 26. 10. 2011
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

GENY A GENERACE, 8. tématická výstava

7. 02. – 17. 03. 2014
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Isabela Grosseová

15. 06. – 13. 07. 2013
M.odla / Praha 7

THOMAS OTT – LA GRANDE FAMIGLIA

2. 11. – 1. 12. 2012
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Posvěcení prostor

13. 05. – 6. 06. 2012
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

i have to wonder

28. 04. – 26. 05. 2011
Šedý pokoj

Ocenění letošního ročníku Trienále Valmez 2013 bylo předáno.

31. 10. – 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15 - 30. 10. 2012
Galerie AVU / Praha 7

KŘEHKÉ KINO

24. 01. – 13. 03. 2012
TIC Galerie / Brno

One day you will lose it all

15 - 24. 10. 2010
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

18. 09. – 30. 10. 2013
Letohrádek Hvězda

Eine von Euch

30. 11. 2012 – 9. 02. 2013
Tranzitdisplay / Praha 2

BeneFit

7 - 12. 08. 2012
Altán Klamovka / Praha 5

CARLA FILIPE: ARQUIVO SURDO-MUDO / HLUCHONĚMÝ ARCHÍV

5. 09. – 15. 10. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

Nezapomeň si umýt ruce

21. 01. – 25. 02. 2014
Kontext / Jihlava

Moře! – Proč tu není moře!

29. 08. – 12. 10. 2013
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě

Jan Bočan

14. 12. 2012 – 27. 01. 2013
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Petra Doležalová Troyn: Code Gigas

3 - 26. 05. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Miluji tě, ale už mi neříkej, že mám velkou hlavu!

2 - 12. 05. 2011
Galerie AVU / Praha 7

KURZ PROXEMICKÉHO TANCE

4 - 20. 11. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Motýlí efekt? Obraz jako různosměrná dekonstrukce celku

17. 01. – 9. 03. 2013
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Dopis otci, dopis matce

16. 10. – 8. 11. 2012
Masarykova univerzita / Brno

Cena kritiky za mladou malbu – 5. ročník

23. 01. – 25. 02. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Mediabáze.cz v Café Tungsram

29. 09. – 27. 12. 2010
Café Tungsram / Brno

LIMINALITY

22. 04. – 10. 06. 2014
Galerie Kabinet (tic)

Jarda Svoboda: asambláže a malby na listí

31. 10. – 14. 12. 2013
galerie a café Ve Věži / Hodonín

Katharina Gun Oehlert – Pojď blíž, miluješ-li

22. 11. 2012 – 28. 02. 2013
Museum Montanelli, MuMo / Praha 1

Frank Kočí: Vzpomínky

8. 08. – 15. 09. 2012
Galerie Vernon / Praha 5

THE WASTE LAND

1. 09. – 15. 10. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

Andrea Kalinová: Opustená (re)kreácia

17 - 30. 01. 2014
A.M. 180 / Praha 2

Bod

31. 10. – 25. 11. 2012
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Morning of the Mystical Forest Potion

22. 04. – 26. 05. 2012
Berlinskej Model / Praha 7

Přijde kostra na Akádu

19 - 28. 04. 2011
Galerie AVU / Praha 7

Zimní kompost – AVU, ateliér Malba III. Michaela Rittsteina

14. 11. 2013 – 15. 01. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Nástěnky

15. 01. – 8. 02. 2013
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

New Ideas For Other Times

18. 10. – 16. 11. 2012
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

BERLIN: Haupstadt der DDR

8 - 30. 10. 2010
Galerie 35m2 / Praha 3

FLOEX: Kdybych žil před 70 lety v Americe a nedělal hudbu

22. 04. – 11. 05. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

Tillman Kaiser: Návrh na oltář

30. 08. – 11. 10. 2013
Polansky Gallery / Praha 7

Une élevation arrondi retirée

16 - 15. 11. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Nonument

23. 08. – 3. 10. 2012
M.odla / Praha 7

Kladno – 80. léta

22. 09. – 12. 11. 2011
Leica Gallery Prague / Praha 1

A duch se vznášel nade mnou

13. 01. – 8. 02. 2014
Galerie Montmartre / Praha 1

Dominik Gajarský – Jan Vytiska : Poprvé a naposled

31 - 30. 05. 2013
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Haven’t Seen Myself in Ages

29. 10. – 29. 11. 2012
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Když zavřu oči vidím tvary. Videa na hranici abstrakce.

1 - 30. 05. 2012
Nová scéna ND / Praha 1

Instituceum: moderní instituce a současné umění

18. 04. – 29. 06. 2011
Prádelna Bohnice

AKCE UMĚLCE

VIDEOGRAM: Dominik Gajarský

15. 03. 2017 / 18:00
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

The House of SM Collection

10. 03. 2017 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Alžběta Bačíková: Hrdinové

21. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Security Garden

5. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Ulrike Grossarth – Lublinské skladiště

12. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jsme cizinci. Tady i tam.

20. 05. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie G99 (DUB) / Brno

Luboš Plný: *13677 +20242

12. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Co je architektura? / Jaroslav Zima prednáší na FSv

12. 04. 2017 / 16:00
Fakulta stavební ČVUT v Praze / Praha

HORNY/BORN

5. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

Lorenz hraje Xenakise a Baklu

15. 05. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

NIT

12. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Veronika Durová & Tadeáš Kotrba: VĚDĚT ODKUD PŘICHÁZÍŠ

13. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Vladimír Véla: PRECESE

20. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Otto Gutfreund. Od kresby k soše

22. 06. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Luboš Plný: *13677 +20242

2. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Julia Gryboś a Barbora Zentková: No Disc

14. 06. 2017 / 13:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Absolute Beginners

17. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Divadlo Feste Hic sunt leones // site-specific

27. 08. 2017 / 19:30 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Tři fáze

22. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Alžběta Bačíková / Průběžná zpráva

18. 07. 2017 / 22:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Komentovaná prohlídka výstavy Otto Gutfreund a představení knihy vydané k výstavě

1. 08. 2017 / 15:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Akční dny Mothers Artlovers v INI PROSTOR

28 - 29. 07. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2017

21. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno

Tadeáš Kotrba TŘI PRINCIPY

5. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Pragovka Art Summer Opening II

31. 07. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Razzle Dazzle

1. 08. 2017 / 20:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Lu Jindrak Skřivánková | Soubor

8. 08. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Tři videodokumenty o architektuře 80. let

8. 09. 2017 / 17:30 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

Anu Vahtra, Martin Lukáč: Tlumočnická kabina

8. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Jakub Červenka: Urban Utopia

6. 09. 2017 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Prohnutá dlažba

19. 09. 2017 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Mladých

Táňa Svatošová-Kontrasty

4. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Svatopluk Klimeš: Oheň do papíru nezabalíš

17. 10. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Smečky / Praha 1

Vladimír Véla / Přibližnosti

19. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Pilíře domova

1. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Výstava Anežky a Miroslava Kovalových

4. 11. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Diskuze s finalisty Ceny Jindřicha Chalupeckého 2017

15. 11. 2017 / 17:00
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Pole působnosti

21. 11. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Táňa Svatošová – Centrování

28. 11. 2017 / 16:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

David Přílučík / Blind Bidding

21. 11. 2017 / 18:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

OE17: Dominik Gajarský – Autorská přednáška

29. 11. 2017 / 18:00
FAMU / Praha 1

Martin Hreha a Andrea Uváčiková: Abstrakcia ako profánny liturgický predmet

30. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Komentovaná prohlídka Tadeáš Kotrba – Tři principy

17. 01. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka KAREL OTTO HRUBÝ – fotograf, pedagog, teoretik

24. 01. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka TADEÁŠ KOTRBA – Tři principy

14. 02. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Jak učit fotografii?

15. 02. 2018 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Domalovaný příběh – místa a vzpomínky

18. 02. 2018 / 13:00
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka TADEÁŠ KOTRBA – Tři principy

4. 03. 2018 / 13:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Dominik Gajarský: Lyrics

15. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Sbohem Ai Weiwei

6 - 7. 01. 2018 / 15:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Vladimír Véla, Jaromír Šimkůj / Naturalismus

18. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

TROJ – Petr Malina, Ondřej Roubík, Pavel Šmíd

25. 01. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Komentovaná prohlídka výstavy Troj

15. 02. 2018 / 17:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Soňa Valentová / Šepotání

26. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Komentovaná prohlídka výstavy Troj

26. 02. 2018 / 17:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Reality Testing

27. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Marek Meduna, Roel van der Linden, Martin Lukáč

14. 03. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Kolben Open 5

7. 04. 2018 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Video workshop pro neslyšící s umělkyní Alžbětou Bačíkovou

27. 03. 2018 / 15:00
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Alžběta Bačíková – Tichá zpráva

28. 03. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Video Art: Dominik Gajarský

26. 03. 2018 / 17:00 / Ostatní akce
U Hrdinů / Praha

Jaroslav Klát: Průniky realismu a abstrakce

12. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Stanislav Kolíbal: SPOJITOSTI

19. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Video workshop pro neslyšící s umělkyní Alžbětou Bačíkovou

24. 04. 2018 / 15:00
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Paralelní kino: Neptun – film Adély Babanové o dezinformační kampani StB

26. 04. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Kino Ponrepo / Praha 1

Hynek Martinec / KILIÁN IGNÁC D.

5. 05. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Forma sleduje peníze: Cosa.cz, kulturní družstvo

9. 05. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie VI PER / Praha 8

Družstevní hnutí aneb kam přijde zisk z mých peněz?

22. 05. 2018 / 17:00
Galerie VI PER / Praha 8

ZAPNI SVĚTLO PRO PEŠÁNKA / 12.–16. 6. 2018

12. 06. 2018 / 15:00 / Ostatní akce
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Lež nebo postpravda

5. 06. 2018 / 17:00
Galerie VI PER / Praha 8

INI Rezidence: Alžběta Bačíková a Lucie Rosenfeldová

8. 06. 2018 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Prostor PRO design: Zakladatel Bienále Brno Jan Rajlich st.

13. 06. 2018 / 17:00
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Způsoby percepce

17. 07. 2018 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Neighbourhood Boogie-Woogie: Alžběta Bačíková&Lucie Rosenfeldová

14. 07. 2018 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Fotofestival Uničov 8

12 - 14. 07. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Happy End

13. 07. 2018 / 15:30 / Vernisáže
lítost / Praha

Slowmotiondancer – Empathy, Act 1._Free Summer Events Galerie Rudolfinum

19. 07. 2018 / 19:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19 - 20. 07. 2018 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Workshop participativního psaní scénáře dokumentárního filmu

26. 07. 2018 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Hlediště #3

28. 07. 2018 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Černá země? Mýtus a realita

25. 09. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění / Ostrava

pozpátku

18. 08. 2018 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

31. 08. 2018 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Anna Leschinger: Marble Twin

29. 08. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha 7

Intervence #12: Dominik Gajarský – No Fear

27. 09. 2018 / 15:30 / Vernisáže
Cena Jindřicha Chalupeckého / Liberec

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FU OSU

17. 10. 2018 / 22:00
Cena Jindřicha Chalupeckého / Ostrava

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FaVU

3. 10. 2018 / 12:00
Cena Jindřicha Chalupeckého / Brno

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – AVU

27. 11. 2018 / 23:00
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha

Obvykle je zklamaná

8. 10. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

David Přílučík – Movies of Tomorrow

30. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Mo(nu)mentální topografie

24. 10. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

David Přílučík: donor

14. 11. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Oči

8. 11. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Lucie Jindrák Skřivánková / ALL WE HAVE IS NOW

4. 12. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Kavárna co hledá jméno / Praha

Nadja Argyropoulou: O Making Oddkin v Praze

10. 12. 2018 / 17:00
Institut úzkosti / Praha 1

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018: Ceremoniál

17. 12. 2018 / 19:00 / Ostatní akce
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Zpětná Dráha Merkuru

17. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Zbytečný úklid

5. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

OPEN AIR ARENA BETLÉMSKÉ NÁMĚSTÍ – Betlémská Kulturní Noc

6. 09. 2012 / 06:30 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

THE ANNA KAZANOVA PROJECT

18. 08. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Krátké dějiny zraňování

11. 02. 2017 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

In a Landscape

7. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

KINO Rudolfinum: Je muž, který je vysoký, šťastný? (2013)

2. 02. 2017 / 15:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Wakushopp

7. 02. 2017 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 10 - vršovice

KEEP CALM / RONA STERN [IL]

1. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Vladimíra Večeřová / Věříš na psy?

26. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Život je bolestný a přináší zklamání

26. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Strach z neznámého

1. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Etuje pro venuši

16. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Magdaléna Roztočilová: KVĚT

19. 01. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Mach Lukáš: Jedna svatba, jeden pohřeb

18. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Mejdan podle plánu

17. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Paralelné územia

9. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Jan Tichý: Mříž

3. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Prohlídka výstavy S tiskem s autorkou Petrou Gupta

7. 01. 2017 / 15:30 / Komentované prohlídky
arto.to galerie Uhelný mlýn / Libčice and Vltavou

Adéla Korbičková – Run, run always faster | Galerie 209

15. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Petr Švolba – Protoarchitektura a ještě o něco méně

13. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Hloubka 16 cm

17. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Komentovaná prohlídka OCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce

13. 12. 2016 / 13:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Lunch se studiem Olgoj Chorchoj

9. 12. 2016 / 10:30 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Dvacet jedna kreseb

15. 12. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Ira žije doma

8. 12. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Looking For

7. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Please Empty Your Wallets

7. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jak to vlastně bylo

7. 12. 2016 / 16:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Bflmpsvz // Hitchhike US

8. 12. 2016 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

Lunch se studiem OlgojChorchoj

9. 12. 2016 / 10:30 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

PETROHRADSKÁ 1.2.3.

6. 12. 2016 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Regrese do vývojově nižší etapy

7. 12. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Sousedé sobě 2016 _ Pospolitost a koncert vokální skupiny Haeri

10. 12. 2016 / 16:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Visiting Editors: Léopold Lambert – The Funambulist

2. 12. 2016 / 17:00
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Jan Mlčoch / Milenci

1. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

SVĚTY OUTSIDERŮ / IL MONDO DEGLI OUTSIDER

19. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Italský kulturní institut Praha / Praha

Expo_dist

24. 11. 2016 / 16:30 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Umění ve veřejném prostoru (v post-socialistické éře)

30. 11. 2016 / 17:00
PLATO Ostrava / Ostrava

Komentovaná prohlídka výstavy Kompilace

24. 11. 2016 / 17:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Nevratný posun

21. 11. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

DESIGN.LIVE! Milan Pekař: Vázy

8. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Neváhej a ber! Laureáti ceny Jindřicha Chalupeckého se sbírky Magnus Art

1. 12. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Divadlo utlačovaných: Strop, Láska a Placebo

23. 11. 2016 / 18:00 / Ostatní akce
Tranzit / Praha

Fraser Brocklehurst / Dark Age

16. 11. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Svätopluk Mikyta / Ornamentiana

30. 11. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery MEM / Brno

OE16: Zach Blas – Contra-Internet

16. 11. 2016 / 18:00
FAMU / Praha 1

Za klenotem do tvého nitra 2

15. 11. 2016 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Za klenotem do tvého nitra 2

14. 11. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

KineDok v MeetFactory: Sourozenci až za hrob

12. 12. 2016 / 18:30 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Le Serpent s’est mordu la queue

11. 11. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Le Serpent s’est mordu la queue

11. 11. 2016 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha 1

TONO STANO – Kompilace

10. 11. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

The painters have finished

11. 11. 2016 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

KINO Rudolfinum: Krátké experimentální filmy Jiřího Golda

9. 11. 2016 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

GROUND

2. 11. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Rallye Dresden-Ostrava a zpět / Rallye Dresden-Ostrau und zurück

17. 11. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 13 / Ostrava

Blau Peru 1979-1980

12. 11. 2016 / 19:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Aesop’s fables no. 2

12. 11. 2016 / 18:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Balet koparyczny / Bagrový balet

11. 11. 2016 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Paměť tváře/Tváře paměti …nejen nuceně nasazených

3. 11. 2016 / 15:00 / Vernisáže
Národní technická knihovna / Praha 6

Natália Trejbalová: Open Studio

3. 11. 2016 / 18:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha

Veřejný dům MeetFactory

24. 11. 2016 / 18:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Jiří Hanuš / Architektura

7. 11. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

38. ČIN: In Sáček Veritas

29. 10. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Miloslav Sonny Halas v letech

22. 10. 2016 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Marie Lukáčová & Jakub Roček — What Would Evolution Do?

19. 10. 2016 / 16:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Ondřej Roubík: Temné noci duše

27. 10. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

IVANA LOMOVÁ nové obrazy

19. 10. 2016 / 16:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

Hana Kubešová v Cafe Eleven

12. 10. 2016 / 16:00 / Ostatní akce
MakeMake / Brno

Maix Mayer: Barosphere 2 (poznámky o městě, dělníkovi a dítěti)

19. 10. 2016 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Andrzej Cieślar / „U Deutschů“

19. 10. 2016 / 15:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

Stanislav Bříza – Hitchhike US

13. 10. 2016 / 16:00 / Vernisáže
3. Etáž / Rožnov pod Radhoštěm

mor. amor. ge.

15. 10. 2016 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Claudiu Cobilanschi: Panenský les

10. 10. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Vesmír

14. 10. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

SIDE JOB / výstava kustodů Galerie NTK

5. 10. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Jazyk

2. 10. 2016 / 08:40 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Zdeněk Voženílek: fotografie

5. 10. 2016 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Sudka (UPM) / Praha 1

Vernisáž / Komentované prohlídky / Otevřené ateliéry MeetFactory

11. 10. 2016 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Mark Dorf / Transpozice + performance Locus solus

1. 10. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Festival / Praha

Uli Westphal: Vynikající

4. 10. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

We Drink to Forget the Coming Storm / Silverado [PL]

27. 09. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Uutěrky – (Ne)všední den pana Stana

3. 10. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Pravá ruka kouzelníka

23. 09. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Cold-Pressed, Low-Heat / virginorganicvegankosher

13. 09. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Zasaď se do pole

15. 09. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Plain Text

7. 09. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Skvělá budoucnost II

8. 09. 2016 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

The Offense Of Things

7. 09. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Vernisáž výstavy Loni v Marienbadu: Film jako umění

7. 09. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Aneta Willertová / Kotě, které si chtělo vzít jablko zespodu hromady.

23. 08. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

City Utopia – Metebolika budoucnosti

23. 08. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Lucie Lučanská – ZAHRADY CIZÍCH LIDÍ

29. 08. 2016 / 09:30 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Tatrahundert /tatraszáz / tatrasto / 1916-2016

2. 08. 2016 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Smích a zapomnění

8. 09. 2016 / 17:30 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Komentovaná prohlídka výstavy “Figura v pohybu”

20. 07. 2016 / 14:30 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Neighbourhood Boogie – Woogie 2016

15. 07. 2016 / 14:00 / Komentované prohlídky
hunt kastner / Praha

PLATO na Colours 2016

14. 07. 2016 / 08:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Figura v pohybu

12. 07. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Schwabinger 7

12. 08. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Post-Trauma

7. 07. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Avoid Floating Gallery / Praha 2

Taryn Simon | Poslední kurátorská prohlídka

7. 07. 2016 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Vernissage / Guided tour / Stage reading

28. 07. 2016 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Taryn Simon | Přednáška Jakuba Macka ve Studovně

30. 06. 2016 / 16:00
Galerie Rudolfinum / Praha 1

FAMUGRAFIE II

23. 06. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Roman Štětina a Miroslav Buriánek: Návod k použití Jiřího Koláře

22. 06. 2016 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Skype s Taryn Simon

23. 06. 2016 / 16:00
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Přednáška Filipa Lába k výstavě Taryn Simon

16. 06. 2016 / 16:00
Galerie Rudolfinum / Praha 1

XXL pohledů na současné slovenské výtvarné umění

25. 06. 2016 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Ztvárnění klidu

11. 06. 2016 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Taryn Simon | kurátorská komentovaná prohlídka

9. 06. 2016 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Markéta Magidová: Migra jóga

22. 06. 2016 / 16:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Esther Stocker

26. 05. 2016 / 15:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Noc v knihovně 2016

11. 06. 2016 / 17:00 / Ostatní akce
Národní technická knihovna / Praha 6

TARYN SIMON | promítání komedie MISTRESS AMERICA

24. 05. 2016 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

TARYN SIMON | prezentace PAVLA TURKA k výstavě

19. 05. 2016 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Julia Gryboś a Barbora Zentková

18. 05. 2016 / 15:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Michaela Vrbková: Myspace

19. 05. 2016 / 17:00 / Vernisáže
SOLO offspace / Brno

OH-MAN, OH-MACHINE

27. 05. 2016 / 16:00 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

Přednáška a diskuze architekta Romana Brychty – OPEN HOUSE 2016

14. 05. 2016 / 08:00
Národní technická knihovna / Praha 6

OPEN STUDIOS / GUIDED TOUR / PERFORMANCE / AFTERPARTY

18. 05. 2016 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Ondřej Kotrč / TOO LATE FOR DARKNESS

11. 05. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery Preview / Brno

Fotofestival Uničov 6

13 - 15. 05. 2016 / 15:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Tiché písně

7. 05. 2016 / 20:10 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

TARYN SIMON | kurátorská komentovaná prohlídka

12. 05. 2016 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Galerie Monomach slaví 1. rok od vzniku

26. 05. 2016 / 14:00 / Ostatní akce
Monomach / Brno

Lenka Kerdová – Negativní procesy

6. 05. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Alžběta Bačíková/Barbora Švehláková – DŮM

3. 05. 2016 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Jihlava

Edgar Schwarz: Árijská něha

28. 04. 2016 / 17:00 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Josef Šlégl: Debata o

28. 04. – 19. 05. 2016 / 14:30 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

TARYN SIMON | komentovaná prohlídka s kurátorem MICHALEM NANORU

28. 04. 2016 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Marius Konvoj: Neoego

28. 04. 2016 / 17:30 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Jiří Sedlák: Hladina

28. 04. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

TARYN SIMON

26. 04. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Olbram Pavlíček: Upgrade:01

29. 04. 2016 / 16:00 / Vernisáže
MakeMake / Brno

Kateřina Holá_RE_

23. 04. 2016 / 18:17 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

hana garová / částečně nespolehlivé vyprávění

21. 04. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha 7

SLAM ŽEN

6. 04. 2016 / 17:00 / Ostatní akce
Café Atlas / Brno

Pavla Krkošková Byrtusová – Listování

22. 04. 2016 / 15:00
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Tereza Lochmannová: ANIMAL MILITARIS

1. 04. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Mluva do větru

30. 03. 2016 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

VIDEOGRAM 56 / Martin Kochan

23. 03. 2016 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

BLÍZKÉ SETKÁNÍ

22. 03. 2016 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých

Česká cesta

21. 03. 2016 / 19:15 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

David Přílučík: Show me a hero

11. 03. 2016 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Místo Monumentu

17. 03. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Galerie VI PER / Praha 8

helio x kato

15. 03. 2016 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

helio x kato

14. 03. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Markéta Magidová: Překlapy a přehmaty

10. 03. 2016 / 18:00 / Ostatní akce
Artmap Office

Marie Lukáčová “Z šelmy šelmou”

7. 03. 2016 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Adéla Korbičková // Time to talk: Scales

3. 03. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

PAF Olomouc: Dominik Gajarský a Martin Mazanec: Co je to film?

3. 03. 2016 / 14:00
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Jakub Tajovský / PSEUDOMALBA

25. 02. 2016 / 17:00 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

FEMININE!

26. 02. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Uvnitř / (c) merry

16. 02. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Lenka Glisníková / Pokud bys mě hledal, najdeš mě v zahradě

11. 02. 2016 / 17:00 / Vernisáže
V rámci / Ostrava

Lékaři

8. 02. 2016 / 18:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Proč je tak snadné představit si konec světa

16. 02. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie D9 / České Budějovice

Autorská prohlídka výstavy Dominik Gajarský – Carausius morosus

11. 02. 2016 / 16:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Dům U Zlatého prstenu

Svatopluk Klimeš / Nevidím to černě

11. 02. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Jiří Žák: Mateřské město

2. 02. 2016 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

START UP IV: Dominik Gajarský – Carausius morosus

25. 01. 2016 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu

Kateřina Dobroslava Drahošová: Warum darum

26. 01. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jekor / Praha

Skryté události

26. 01. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Únor v měsíci – Tříbení ascendentů

27. 01. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Krajina

26. 02. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Formace

26. 02. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Mateřské město

21. 01. 2016 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Saki Matsimoto: Za zrcadlem

12. 01. 2016 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Tvoje věc // křest sešitu

14. 01. 2016 / 19:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha 1

Jozef Mrva / Curiosity

6. 01. 2016 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Pohledy do 60. let: novoroční koncert s Petrem Kotíkem

6. 01. 2016 / 18:30 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

PRELIMINARY SADNESS

18. 12. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Jako obraz

14. 12. 2015 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

PAF 2015: ODLIŠENÉ VIZE

3. 12. 2015 / 19:00 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Markéta Hosová: Nežiju ve vzduchoprázdnu

3. 12. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

dvojitá dávka umění: výstavy Jakuba Ročka a Marie Butuly Ciché

10. 12. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

dvojitá dávka umění: výstavy Jakuba Ročka a Marie Butuly Ciché

27. 11. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Jana Orlová a Krraaakkk: Vanitas – Dnes nebo příště?

25. 11. 2015 / 18:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Roura

1. 12. 2015 / 19:15 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

Jozef Mrva – Das Unheimliche

17. 11. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Julia Gryboš, Barbora Zentková: AC/BC

18. 11. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Train For Mutuality

18. 11. 2015 / 16:45
Galerie 207 / Praha 1

Train For Mutuality

16. 11. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Průřezy krajinou

10. 11. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Zara Jacuzzi: Homecoming / curated by Hana Janeckova / guest: Stepanka Sigmundova

13. 11. 2015 / 18:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Přepisy

12. 11. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Andrei Shulha – 39/40

11. 11. 2015 / 18:00 / Vernisáže
MakeMake / Brno

Jiří Foltýn / Už zase na dvou planetách

15. 11. 2015 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

LA LIGNE EN ROCAILLE

11. 11. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Martin Kohout – Vtipy, které si stroje vypráví o lidech: 1. nálev

13. 11. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Situaci 61

27. 10. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Tereza Bonaventurová: Hledání ztraceného prostoru

20. 10. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Ludwig Kittinger / Alexandr Puškin: X/ 68-69

27. 10. 2015 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jekor / Praha

Exakta

19. 10. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Sergio Caruso: Guardami dentro, per te sono transparente

16. 10. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Divadlo 29 / Pardubice

Pavel Forman – Bald im Wald

14. 10. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

DIALOG – Štěpán Málek a Jan Stolín

15. 10. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Art Space NOV / Pardubice

Jakub Tajovský – Flow

14. 10. 2015 / 16:30 / Vernisáže
Divadlo Reduta Brno / Brno

PREMYSLENÉ OBRAZY # B16 FESTIVAL BRNO # VIDEO~EDIT

14 - 16. 10. 2015 / 14:00 / Ostatní akce
Kino Art / Brno

VERNISSAGE / SCREENING / CRITICAL STUDIO / OPEN STUDIOS

20. 10. 2015 / 22:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

15 000 let stejnosti

21. 10. 2015 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Malamut 2015 – mezinárodní festival akčního umění

6 - 8. 10. 2015 / 14:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

ŽYVOT – Adam Štech

15. 10. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

per man ent fór ent per for man’s

21. 09. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

per man ent fór ent per for man’s

16. 09. 2015 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Kabinet T. / Zlín

Tematický večer Za všechno může čas

23. 09. 2015 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie města Třince / Třinec

VERNISSAGE / SCREENING / OPEN STUDIOS / PERFORMANCE

24. 09. 2015 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Formativní účinky

24. 09. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Formativní účinky

23. 09. 2015 / 22:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

35m2 // ALEŠ ZAPLETAL // Rozum poznává sám sebe a jiná dobrodružství

10. 09. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

jiné vize 2014 na open air festivalu letiště

14. 08. 2015 / 16:50 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Hranice

Souvenir Guided Tour

6. 08. 2015 / 16:00 / Komentované prohlídky
Polansky Gallery / Praha 7

Chaos Start 2015 umělecko-eko-sociologické symposium

8. 08. 2015 / 17:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Chaos Start 2015 umělecko-eko-sociologické symposium

31. 07. – 9. 08. 2015 / 12:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Dům osvobozený od svých pater

6. 08. 2015 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Lenka Burdová: Mementa

16. 07. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha 7

Kręgi sztuki / Kruhy umění 2015: Kontrasty I z cyklu Duety – pedagog a student

10. 07. 2015 / 13:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Kris Lemsalu: Fine with afterlife

10. 07. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Are / Praha

Persona Forte

29. 06. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Prádelna Bohnice

Sometimes, things can go sideways

24. 06. 2015 / 17:00 / Vernisáže
MakeMake / Brno

Disparátní proudy Přednáška Andrease Kocha

10. 06. 2015 / 15:00
Dům umění města Brna / Brno

Bears, catastrophes and other everyday events

18. 06. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Roman Štětina – Souvenir

12. 06. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Nová citlivost

10. 06. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Barbora Zentková a Julia Gryboś: Prašivá banda a hlasitý song

2. 06. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

HAPPY END

4. 06. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Prádelna Bohnice

Výstava fotografií Jakuba Ludvíka v Ecoart Salonu Rolland

6. 05. 2015 / 14:00 / Vernisáže
Ecoart Salon Rolland / Praha – Vinohrady

Ahoj. Tvůj kluk mě ojel, vyhulil mi haš a pak mě udal.

16. 05. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Čestmír Suška – RESTART

24. 04. 2015 / 16:00 / Vernisáže
DEPO2015 / Plzeň

Tadeáš Kotrba – Vzpomínky zpola porušené

30. 05. 2015 / 13:30 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Lukáš Horák- Amensch

7. 05. 2015 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

Kundy Crew: Neměla provokovat

1. 05. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Matyáš Chochola and Kirstine Roepstorff

24. 04. 2015 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Conrad Armstrong: Cathartic Array

28. 04. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Close-Up

16. 04. 2015 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

PLATOvideo03: pozpátku a naruby

15. 04. 2015 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Panáčik – koncert

9. 04. 2015 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

PROMĚNNÉ

9. 04. 2015 / 17:49 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Fotograf Robert Goláň v galerii Sýpka vystavuje osudové cesty jedinců.

1. 04. 2015 / 08:58 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Movement is Beautiful

24. 03. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Kateřina Dobroslava Drahošová – Něco mezi vnitřním a vnějším

26. 03. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Jasan Zoubek: Mezi vrstvami

1. 04. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Artinpark Průhonice / Průhonice

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

27. 03. 2015 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

26. 03. 2015 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Zasněný traktorista

21. 03. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Ztracený případ / Lost case – Roman Štětina

17. 03. 2015 / 17:00 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Alžběta Bačíková – Morální kompromis

13. 03. 2015 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

14. 03. 2015 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

14. 03. 2015 / 16:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

dvojitá dávka umění: výstavy Luďka Rathouského a Andrzeje Tobise

17. 03. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Julia Gryboś, Barbora Zentková – Uprostřed hluku vlastní kroky slyšet

10. 03. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Výchozí pozice

11. 03. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Du Forma / Jiří Žák

5. 03. 2015 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Klubovna / Brno

AdAlbErT KhAn: Mmmmucholapky

24. 02. 2015 / 14:24 / Vernisáže
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Tomáš Motal: Traum records

4. 03. 2015 / 18:00 / Vernisáže
NoD Mini / Praha 1

Čtení Lukáše Horáka

12. 02. 2015 / 18:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

NANEČISTO III. / Markéta Magidová: Překlapy a přehmaty

11. 02. 2015 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Marie Lukáčová – Grácie

10. 02. 2015 / 16:30 / Vernisáže
TIC Galerie

Jakub Roček: Cyklopedie

10. 02. 2015 / 16:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Jihlava

Štěpánka Jislová / Saudade

17. 02. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Du Forma

12. 02. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Je libo sebevraždu?

14. 02. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Teď mohlo být to setkání

6. 02. 2015 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Katakomby / Brno

Křest nových sbírek Zbyňka Fišera a Milana Ohniska / Druhé město

5. 02. 2015 / 18:00 / Ostatní akce
Kabaret Špaček / Brno

KŘEST KNIHY MARTINA KOCHANA / BANSKÁ ST A NICA CONTEMPORARY

5. 02. 2015 / 18:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

paf: jiné vize 2014 ve studiu béla

30. 01. 2015 / 19:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Praha 1

Moderní umění ze sbírky Pavla Čáslavy

10. 02. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

DVĚ TVÁŘE Veroniky Šrek Bromové

31. 01. 2015 / 13:00 / Vernisáže
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

Ondřej Vicena – REW / FFWD

22. 01. 2015 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

David Přílučík: Nejmenší akce

27. 01. 2015 / 17:30 / Vernisáže
Galerie U Mloka / Olomouc

Vladimír Véla

15. 01. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prostor 228 / Liberec

Situace 56 – Susanne Kass

6. 01. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Barbora Zentková & Julia Grybos – Chvíle

7. 01. 2015 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Martin Kochan: PETráž

15. 12. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Zima lásky

12. 12. 2014 / 18:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

Sjezd

12. 12. 2014 / 18:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

PAF 2014: Alternativní modely vlastnictví a distribuce

6. 12. 2014 / 12:00
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

paf 2014: Roman Štětina: Ztracený případ

4. 12. 2014 / 22:30 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

David Přílučík: Nejmenší akce

4. 12. 2014 / 16:00 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Štěpán Pech: Díry

3. 12. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Adéla Korbičková – Atlas, str. 25

26. 11. 2014 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

PAF 2014: Ways of Something

4. 12. 2014 / 15:30 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

KW + Q: Kapitoly – Paula, Ghosts, Stories with names, Escape to Nowhere

29. 11. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Reverze

27. 11. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Kolektiv: HIN MAH TOO YAH LAT KEKT (EOL)

9. 11. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Shipping closer

29. 10. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Showroom – David Krňanský a Monika Krobová

29. 10. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Gen 2:7-18

31. 10. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Ján Lastomírsky – Článek II; Rondel

23. 10. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Šaufenstr / Brno

Veronika Šrek Bromová – Příběh chaosu

23. 10. 2014 / 15:30 / Komentované prohlídky
Galerie Václava Špály / Praha 1

Kateřina Dobroslava Drahošová: Šapitó

1. 10. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Svatopluk Klimeš: Dva metry nad polárním kruhem

26. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pošta / Dubá

555 – Roman Štětina – Levý-pravý

17. 09. 2014 / 22:00 / Ostatní akce
Cena Jindřicha Chalupeckého / Plzeň

Lucie Jindrák Skřivánková: MATA(R)

11. 09. 2014 / 17:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

Osada

4. 09. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Galerie / Praha 1

Jakub Jansa — Imaginationing

5. 09. 2014 / 08:00
Café Atlas / Brno

Volej

6. 09. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Odhalení Suškovy ROZHLEDNY

9. 09. 2014 / 17:00 / Ostatní akce
Botanická zahrada hl.m.Prahy / Praha

Roman Štětina: STŘÍHÁNÍ #3 (Falešná stopa)

28. 08. 2014 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Kolektiv – Všechno jednou

30. 08. 2014 / 17:30 / Ostatní akce
FAMU

Ensō City – futuristická vize megaměsta

12. 08. 2014 / 16:30
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha 3

Pavla Krkošková Byrtusová: Projekt zahrádka

27. 08. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Den otevřených dveří

2. 09. 2014 / 10:00
Galerie Nina Hedwic / Praha 2

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Ondřej Roubík – EXTROSPEKCE

5. 08. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Kathrin Köster: manometer

31. 07. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Kódované objekty v urbánním prostoru

23. 07. 2014 / 17:00
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha 3

Petr Švolba

9. 07. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Tomáš Motal – Traum

20. 06. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Stability (CAS 2014)

24. 06. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Martin Kohout: Den s Yerbou

9. 06. 2014 / 22:00 / Ostatní akce
Cena Jindřicha Chalupeckého / Brno

Stanice Pardubice

11 - 19. 06. 2014 / 22:00 / Ostatní akce
Divadlo 29 / Pardubice

Kim

10 - 9. 11. 2011 / 16:30 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Dominik Gajarský: Cesta do pravěku

25 - 24. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Moderovaná debata s Judit Carrera a Janez Koželj

19. 06. 2013 / 14:00
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

34 x VŠUP – ateliér architektury IV.

15. 11. 2012 / 16:00
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

STARTED 2012 residents of STARTPOINT + guests

20 - 19. 08. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Roderick Hietbrink

12. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22 - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Alžběta Bačíková: Věž

7. 04. 2013 / 22:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

To je začátek!

26 - 25. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Tento svět, týž pro všechny…

12 - 11. 04. 2012 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

NATURE SPELLS

4. 10. 2010 / 16:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Večerní tvář

16. 05. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Výtvarný ateliér Malování a kreslení / Praha 2

EX: Není lhostejné, kde právě jsme.

1. 10. – 30. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

Marnage

10 - 9. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Peter Ronai: Opakovane

16 - 15. 10. 2012 / 16:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

JIŘÍ BOUDNÍK: DVĚ VĚŽE – PŘÍBĚH 11. ZÁŘÍ 2001

11 - 10. 11. 2011 / 16:00 / Ostatní akce
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Peter Angermann: Streetview

5 - 4. 02. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Isabela Grosseová

16 - 15. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
M.odla / Praha 7

TANZTEE S ONDŘEJEM ROUBÍKEM / MOŽNOST OVCE

14. 11. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Mu koncept / Praha 10

Outside Inside

12. 06. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění / Ostrava

Loket pobělohorský, čtyři prsty, pět zrn a čárka

14 - 13. 02. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Katarína Chlustiková uvádí Ondřeje Roubíka / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

21 - 20. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Situace 34: Dominik Gajarský

3 - 2. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

To je začátek!

26 - 25. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Za půlnocí

4. 04. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Rekonstrukce (Z kapitoly Tendence časopisu Fotograf)

15 - 14. 09. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

KAMERA

16 - 15. 05. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

CHIEL KUIJL: 42

19 - 18. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

DOTEK

11 - 10. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Dopis otci, dopis matce

17. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Masarykova univerzita / Brno

HOT SPRINGS

28 - 27. 10. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

GENY A GENERACE, 8. tématická výstava

7. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Moře! – Proč tu není moře!

29 - 28. 08. 2013 / 15:00 / Vernisáže

martin kochan (host cyril blažo): podobizny

13. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Černá hodinka

18 - 17. 08. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Finisáž ARTWALL: LINK / ARTWALL:IN TRANSIT

4 - 3. 06. 2012 / 16:30 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

osamu okamura: poválečná japonská architektura – fénix zrozený z popela 

9 - 8. 03. 2011 / 18:00
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Zimní kompost – AVU, ateliér Malba III. Michaela Rittsteina

14 - 13. 11. 2013 / 18:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

Julia Gryboš, Barbora Zentková: PRACOVNÍ NÁZEV – MALÍŘSTVÍ

29 - 28. 03. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Život jak ho znám: Každodenní život Romů

22 - 21. 10. 2012 / 16:30 / Vernisáže
Kostel Martin ve zdi / Praha 1

Conrad Armstrong

30 - 29. 03. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Holding Plastic Bag Containing My Positions

12. 05. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

19 - 18. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Letohrádek Hvězda

Jan Mladovský

6 - 5. 12. 2012 / 09:00
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

New Ideas For Other Times

18 - 17. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Festival Fluidum: INTERMOST

21 - 27. 10. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Nezapomeň si umýt ruce

21 - 20. 01. 2014 / 16:30 / Vernisáže
Kontext / Jihlava

Josef Bolf & Ondřej Štindl “Mondschein” (výstava + čtení)

9. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Všechno má svůj čas

28 - 27. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže

Saulgrub

3 - 2. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6 - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Onřej Roubík: MATĚJ SNÍLEK

21. 03. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Panáčik

24. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Projektor#5

1. 02. – 31. 01. 2012 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

BOX: Kraków

22. 05. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Jarda Svoboda: asambláže a malby na listí

31. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
galerie a café Ve Věži / Hodonín

Záznam

29 - 28. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
NoD Mini / Praha 1

Andrea Kalinová: Everybody’s Happy, You’re the Only One Unsatisfied

17 - 16. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Piazzeta ND

Diskuze s Adélou Babanovou a Sylvou Polákovou

6. 10. 2011 / 16:30
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

PRACOVIŠTĚ

28. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Dominik Gajarský – Jan Vytiska : Poprvé a naposled

31. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Frank Kočí: Vzpomínky

7. 08. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vernon / Praha 5

Posvěcení prostor

14 - 13. 05. 2012 / 15:30 / Vernisáže
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

You dont want me You just like the attention

14 - 13. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6 - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Bezpředmětný film

5 - 4. 03. 2013 / 16:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2012

25 - 24. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

BACKSIDES

9 - 8. 02. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Kdybych žil před 70 lety v Americe a nedělal hudbu

22 - 21. 04. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Tillman Kaiser: Návrh na oltář

30. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Kdo je můj smíšek?

20 - 19. 11. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Dennis Adams: Malraux’s Shoes

17 - 16. 10. 2012 / 18:00 / Vernisáže

Potížistky

15. 09. 2011 / 15:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Andrea Kalinová: Opustená (re)kreácia

17. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Dominik Gajarský: Večer s knihou

23 - 22. 05. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Café Fra / Praha 2

FESTIVAL FLUIDUM #3 Chůze periferií

8 - 7. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Nonument

23 - 22. 08. 2012 / 16:00 / Vernisáže
M.odla / Praha 7

Architekt ve městě

10 - 9. 05. 2012 / 11:00
Loft club café & bar / Zlín

Štěpán Pech

13 - 12. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

REALITA JE TVÁRNÁ

30 - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže

P.O.L.E. uvádí: Nikdy nikoho ničemu neučil, přesto jsme ho nazývali učitelem

16 - 15. 02. 2013 / 18:00 / Ostatní akce
Divadlo Na zábradlí / Praha 1

Across The Firmament, Everything Is Twisted

27 - 26. 01. 2012 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

LIMINALITY

22 - 21. 04. 2014 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Kabinet (tic)

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Nekázanka / Praha 5

NÁMAHA ČLOVĚKA OBOHACUJE

14 - 13. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Přednáška na VŠUP: Dennis Adams

18 - 17. 10. 2012 / 16:00

KON TIKI A EŠTE NEPREPAROVANÝ KLAVÍR

14. 09. 2011 / 22:00 / Ostatní akce
Ostrov Štvanice / Praha 7

A duch se vznášel nade mnou

14 - 13. 01. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Montmartre / Praha 1

Dominik Gajarský: ALECHIN VS. CAPABLANCA

6 - 5. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

FESTIVAL FLUIDUM #3 Chůze periferií

8 - 9. 11. 2012 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

MARTIN KOHOUT – GIQA2 (GLARE INLAND, QUIET ATTACHMENT 2)

24 - 23. 07. 2012 / 16:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

TD soundsystem: Panenské ostrovy

9. 05. 2012 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Cinetactics /Residents IV

7 - 6. 12. 2010 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

ONDŘEJ BOUŠEK: PŘILETĚL NA OSNOVĚ

30 - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

„Oživit a ozvláštnit.“ Výtvarné umění v prostoru brněnských sídlišť

14. 11. – 19. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Archiv MUNI / Brno

KŘEHKÉ KINO

24. 01. 2012 / 16:00 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Sakrowski / Gallery Surfing v Umakartu

14 - 13. 04. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Michaela Mildorfová a Barbora Šimonová: Zóna

5 - 4. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Katharina Gun Oehlert – Pojď blíž, miluješ-li

21. 11. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Museum Montanelli, MuMo / Praha 1

exekuce

19 - 18. 10. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

35 let 7000 kilometrů

7. 09. 2011 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Vladimír Véla

10 - 9. 01. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Felixe Jeneweina města Kutné Hory / Kutná Hora

Prostor Zlín 2013

30 - 29. 04. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

THOMAS OTT – LA GRANDE FAMIGLIA

2 - 1. 11. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Petra Doležalová Troyn: Code Gigas

3 - 2. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Už šedesát let je mi třicet

14 - 13. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

30. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Nástěnky

15 - 14. 01. 2013 / 19:00 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

ARTMAP PARTY

25. 10. 2012 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

INTERMOST: Reykjavik – Prague Intermedia Bridge

2 - 1. 01. 2012 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

VIDĚNI

6 - 5. 03. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Hunky Dory

16 - 15. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže

Une élevation arrondi retirée

16. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Mimo formát v Altánu

16. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

ON TOP OF NOWHERE

28 - 29. 08. 2011 / 13:00 / Ostatní akce
Microna / Praha 4

Zuzana Žabková “Pro Rrózu”

13. 12. 2013 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Čestmír Suška: Lahůdky

29 - 28. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Jan Bočan

13. 12. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Mechanický dokument

10 - 9. 07. 2012 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Mladých

Morning of the Mystical Forest Potion

22 - 21. 04. 2012 / 07:30 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Vernisáž výstavy Kryštof Pešek / Kód

1. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu

CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

30. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Komentovaná prohlídka výstavy Jan Bočan

24 - 23. 01. 2013 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

CRITICS OF TOMORROW

16 - 15. 10. 2012 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

AUKCE PRO GREEN DOORS O.S.

31. 01. 2012 / 16:30 / Ostatní akce
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

VIDĚNI

6 - 5. 03. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Referenční objekty

16. 11. 2012 / 18:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Radio Spaces

1 - 5. 10. 2012 / 12:00
Školská 28 / Praha 1

PEEP SHOW

22. 09. 2011 / 17:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

Odkud spadla letuška?

6 - 5. 12. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Ahoj kocourku, můžu se tě na něco zeptat?

4. 05. 2013 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Haven’t Seen Myself in Ages

29 - 28. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Soumrak v zahradě Rothmayerů

28 - 27. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Když zavřu oči vidím tvary. Videa na hranici abstrakce.

1. 05. – 30. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Nová scéna ND / Praha 1

One day you will lose it all

15 - 14. 10. 2010 / 15:00 / Vernisáže
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

Situace 44: Markéta Magidová

17 - 16. 12. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy Jan Bočan

19 - 18. 01. 2013 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Nicole Wermers – úvodní přednáška

15 - 14. 10. 2012 / 13:15
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

PROČ? JAK? CO?…

23 - 22. 11. 2011 / 17:00
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Oheň do papíru nezabalíš

24 - 23. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Sam: Zátiší se lvem

25 - 24. 06. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie bratří Špillarů / Domažlice

Hynek Martinec: “Čas” a čtyři komíny

15. 11. 2012 / 16:30
Galerie Rudolfinum / Praha 1

3D DYS – Dar dyslexie

4 - 3. 09. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Face Me I Face You

31 - 30. 05. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

PRO MNOHÉ UŠI / Výběr ze sbírky Fait Gallery

21 - 20. 11. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

CAS. CO TO JE?

16 - 15. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Lonely Heroes

2 - 1. 11. 2012 / 18:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

4 OKNA | jedna věc

20. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Ornament

19 - 18. 04. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

BERLIN: Haupstadt der DDR

7 - 6. 10. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

JEDNOHO DNE PŘIJDE DEN, KDY DEN NEPŘIJDE

8 - 7. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Marek Šilar, Milan Valeš: Na Míru

16. 01. 2013 / 18:00 / Vernisáže
NoD Mini / Praha 1

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15 - 14. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×