Milan Knížák

VÝSTAVY UMĚLCE

A co nám zbývá teď?

11. 04. - 24. 05. 2019
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Kateřina Olivová: Nocturnal Animals

Do 31. 05. 2019
Galerie Nonstrop / Jihlava

Veronika Richterová, Japonské hotovky

Do 5. 04. 2019
arto.to galerie Uhelný mlýn / Libčice and Vltavou

999% OFF

Do 5. 04. 2019 16:00
Kvalitář / Praha 1

Terezka Divišová a Karel Štědrý: Krásně vyladěnej prostor

Do 31. 03. 2019 16:00
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Výstava Soft objects – Real feelings

Do 30. 03. 2019 18:00
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Mimo Planetární Závazek

Do 28. 04. 2019 18:00
lítost / Praha

Szaweł Płóciennik: White flower

5. 02. - 3. 03. 2019
Galerie města Třince / Třinec

Milan Knížák / Žít jinak

Do 7. 04. 2019 18:00
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk / 2051: Algorithm

Do 21. 04. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Čejka, Čumlivski, Klepoch: V znamení Pentódy

18. 01. - 20. 02. 2019
Xaoxax / Praha

Povrch a obsah

24. 02. - 23. 03. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Zuzana Šrámková — Spodní

23. 03. - 21. 04. 2017
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

BLACK MONEY, WHITE LIES / David Adika [IL]

5. 04. - 3. 05. 2017
Galerie Klubovna / Brno

BLACK MONEY, WHITE LIES / David Adika [IL]

5. 04. - 5. 05. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Jiří Načeradský: Invaze

4. 04. - 11. 05. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Michal Kalhous — „Pro tebe byl tento svět stvořen“

21. 04. - 18. 05. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

BRAVO GIRL / výstava

13. 04. - 13. 05. 2017
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Klára Horáčková – Evoluce

16. 05. - 6. 07. 2017
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Pavlína Kvita: MNOHÉNOHY

18. - 30. 05. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

(F)Akt – Daniel Hüttler / Samuel Haller / AT

20. 06. - 12. 07. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Hanne Lippard: *ahem*

20. 06. - 9. 09. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Auto Italia: Loss Leader

20. 06. - 9. 09. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Jan Štursa / Dar nebes a země

28. 06. - 9. 09. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Jürgen Groβe, Dočasné pohledy

7. 06. - 2. 09. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Giacometti – Picasso – Chirico. Sbírka Helmuta Klewana

12. 07. - 30. 09. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

AI+G: Výborná sklizeň

28. 06. - 30. 08. 2017
Xaoxax / Praha

Svítání Zdeňka Sklenáře – GRAFICKÉ DÍLO 1934-1985

23. 06. - 24. 09. 2017
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Hradec Králové

Barbary Benish – Mni Wiconi / Voda je život – Pramen

2. - 15. 07. 2017
Galerijní laboratoř – kaple sv. Jana Křtitele / Praha

Vojtěch Novák: Familiar? Yes! Stereotyped? Of course!

18. 07. - 12. 08. 2017
ETC. Galerie / Praha 2

Slovak Glass Design (slovenský sklársky dizajn od roku 1950-2017)

12. 07. - 30. 08. 2017
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Květomluva

17. 07. - 13. 08. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Magdalena Kvasničková & Alžběta Prouzová: Kožený

12. 07. - 5. 08. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Me and the Father / Grzegorz Bibro [PL]

18. 07. - 16. 08. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Tomáš Ruller PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

12. 09. - 11. 11. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Natalia Dominguez Rangel IZOTROPIE

26. 09. - 28. 10. 2017
Galerie G99 (DUB) / Brno

Zdeněk Sklenář STARÉ ŘECKÉ BÁJE A POVĚSTI

15. 07. - 23. 09. 2017
Galerie Zdeněk Sklenář – Litomyšl / Litomyšl

Weronika Gęsicka – Stopy

26. 07. - 2. 09. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Karel Otto Hrubý

5. 12. 2017 - 3. 03. 2018
Dům umění města Brna / Brno

TEXAS survival guide – Katarina Janečková Walshe

7. 08. - 7. 09. 2017
Nová galerie / Praha 2

Výchova k přirozenosti

7. 08. - 14. 10. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

Adam Ulbert: Thalassa I. / subliminal intruder

10. 08. - 9. 09. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Ellen Jilemnická

23. 08. - 20. 09. 2017
Topičův salon / Praha 1

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. - 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Nikol Hoangová: Convert Me

23. 08. - 9. 09. 2017
Korpus Gallery / Praha

Třicet pět

23. 08. - 19. 09. 2017
Galerie W7 / Olomouc

Poppins Light

30. 08. - 23. 09. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Energetika prostoru – Dagmar Dost-Nolde a Patrick Roth

2. - 28. 10. 2017
Galerie kritiků / Praha 1

Rekonstrukce pravdy

21. 09. - 28. 10. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Dita Pepe – Hárající fenka

7. 09. - 21. 10. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Markus Selg, Yves Scherer: Cupid & Psyche

4. 09. - 20. 10. 2017
SVIT / Praha

Ako to bolo za komunizmu

6. 09. - 1. 10. 2017
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Běguni

4. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jiří Skála & Kajsa Dahlberg, IN MY HANDS EVERYDAY, IN MY SIGHT EVERYDAY

9. 09. - 27. 10. 2017
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Anu Vahtra, Martin Lukáč: Tlumočnická kabina

8. 09. - 20. 10. 2017
Drdova Gallery / Praha 3

Le Cil Vert | Nevyčnívej!

17. 09. - 9. 11. 2017
Pracovna / Praha

Jiří David a Roman Výborný: Cukr na špičce jazyka

13. 09. - 20. 10. 2017
Galerie 101 / Praha

Lukáš Houdek [CZ] a Dachil Sado [D] – Vernisáž!

14. - 20. 09. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Petr Nápravník ☻ 12.9/9.10 ☻ Umakart

12. 09. - 12. 10. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Deana Kolenčíková: Zeď má vždy dvě strany

19. 09. - 14. 10. 2017
Galerie Jelení / Praha

David Turecký – The Polaroids

10. 09. - 14. 10. 2017
anyArt / Praha 8

Toho se nezbavím

22. 09. - 23. 11. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 - 13. 01. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Michal Vavrečka: Dílo

24. 10. - 25. 11. 2017
Studio Hrdinů / Praha 7

Od knihy ku knihe

19. 09. - 21. 10. 2017
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

RITUAL INVEST a.s. IČO: R2I0T1U7S

18. 09. - 19. 10. 2017
Kontext / Jihlava

Piotr Bosacki: Films To Watch

19. 09. - 21. 10. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Výstava výtvarné skupiny CLAN a koncert

6. - 30. 10. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

SILVIA KRIVOŠIKOVÁ / EXHIBICE

26. 09. - 3. 11. 2017
Galerie Petr Novotný / Praha 7

ZAHA HADID ARCHITECTS: UNBUILT/ Bienále experimentální architektury #3

7. 09. - 26. 10. 2017
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Metastázy obrazu

10. 10. - 9. 11. 2017
Topičův salon / Praha 1

Ozvěny Tabooku

9. 10. - 11. 11. 2017
Xaoxax / Praha

Tvář znásilnění

19. 10. - 9. 12. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Babybox

20. 11. - 13. 12. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

STUDIO PRÁM 3 ROKY

30. 11. 2017 - 20. 01. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Gizela Mickiewicz: The Decay of a Day

14. 12. 2017 - 10. 02. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Další posun – Rozálie Hanáková a Marek Šefrna

17. - 21. 12. 2017
IDEAL PROSTOR / Praha 4

Works by Gili Avissar

24. 01. - 17. 02. 2018
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Herpés

19. 01. - 29. 03. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Samuel Paučo- Znak

15. 01. - 9. 02. 2018
Artikle / Brno

Příznivci vedlejších účinků

31. 01. - 28. 02. 2018
Galerie FAVU / Brno

OSM

8. 03. - 28. 04. 2018
Trafo Gallery / Praha

DEAD END GALAXIES

16. 03. - 4. 05. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. - 12. 04. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Daniel Hüttler CCCC – Centre for Cybernetic Culture Circulation

24. 04. - 9. 06. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Okno před záclonou

19. 04. - 27. 05. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Výstava studentů ateliéru tvůrčí fotografie FAU Ostrava

2. - 30. 05. 2018
Rainbow gallery / Prostějov

Mod/e/ly

9. 05. - 7. 07. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

2. 05. - 1. 06. 2018
Nová galerie / Praha 2

Čára předělu: věnováno Janu Steklíkovi

27. 04. - 24. 05. 2018
Galerie města Blanska / Blansko

Ondřej Basjuk / Diogenův syndrom

20. 06. - 1. 09. 2018
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Další posun

18. 07. - 14. 08. 2018
Monomach / Brno

Silvia Krivošíková: GESICHTE

26. 07. - 1. 09. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Milan Knížák – 30 portrétů

3. 08. - 1. 09. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

17. 09. - 24. 11. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. - 24. 11. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Sláva Sobotovičová a David Fesl: DJ na volné noze

20. 09. - 24. 10. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Sol omnia regit

25. 09. - 24. 11. 2018
Galerie Valchařská / Brno

Výstava Chrudoše Valouška Panáček nejen na Pradědu

5. - 30. 10. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Max Vajt: A little place just for You

9. - 30. 10. 2018
Galerie Panel / Praha

N A M0R (ezo-zero-zen) Y NR0 BYV

10. 11. - 7. 12. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 - 5. 01. 2019
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Uwe Hand / Malíř

29. 11. - 13. 12. 2018
SmetanaQ / Praha 1

Milan Knížák – Žít jinak!

11. 12. 2018 - 2. 02. 2019
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Sousedé Sobě 2018

14. 12. 2018 - 27. 02. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

CNS

2. - 30. 03. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Videodoom

4. - 25. 01. 2017
V rámci / Ostrava

Ondřej Basjuk: PŘENOS DO KOLONIE B.

18. 06. - 1. 08. 2016
Galerie Dům / Broumov

Václav Linek – Opožděné příchody

4. 06. - 29. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Vjemy ( Adam a Samuel Ciglerovi a Světlana Koženova) – Stříbro

4. 06. - 29. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

If you have a heart, what you did to me hurts you too.

23. - 26. 05. 2016
Galerie 207 / Praha 1

Zuzana Šrámková – Spodní proud

24. 05. - 29. 09. 2016
Galerie Valchařská / Brno

Klára Horáčková: SPIRIT LEVELS

17. 05. - 23. 06. 2016
Galerie Makráč / Praha 6

Jan Hendrych / Rastislav Jacko / Učitel a žák II

20. 04. - 11. 06. 2016
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Hromy a blesky

19. 04. - 18. 05. 2016
Nová galerie / Praha 2

ONDŘEJ BASJUK / WABI-SABI

29. 03. - 6. 05. 2016
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Samuel Paučo / Potopa

20. 01. - 10. 03. 2016
Strom Art Gallery / Brno

Ostravský stojan: autorský vánoční strom Elliu Tiliu Motýlové

9. 12. 2015 - 12. 01. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Somnium

20. 10. - 7. 11. 2015
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Michal Kalhous_Fotografie

10. 10. - 5. 11. 2015
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Ondřej Basjuk: Papírová zeď

15. 10. - 28. 11. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

DVĚ MINUTY SVĚTA

4. - 29. 11. 2015
Industra Art / Brno-město

Markéta Zlesáková – Za okny…

30. 05. - 26. 09. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Václav Tikal – Práce na papíře

29. 04. - 14. 05. 2015
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Milan Knížák – Příběhy

21. 04. - 16. 05. 2015
Galerie Nová síň / Praha 1

Barbara Benish: Umělec jako aktivita (1982 – 2015)

29. 03. - 11. 04. 2015
Galerie Makráč / Praha 6

Michal Kalhous – Argentum

31. 03. - 18. 04. 2015
Photogether Gallery / Zlín

Ondřej Basjuk – Díra ve vzduchu

18. 03. - 2. 05. 2015
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Meeting: Ondřej Basjuk a František Novák

17. - 25. 02. 2015
Galerie AVU / Praha 7

Silvia Krivošíková – Empirikova konfigurace

28. 01. - 21. 02. 2015
Galerie K.ART.ON / Praha

Kateřina Olivová – Labyrinth třpytu a lusthauz srdce

19. 01. - 15. 03. 2015
Art Space NOV / Pardubice

Homo urbanus Europeanus

16. 01. - 27. 02. 2015
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

POZICE X

15. 12. 2014 - 26. 01. 2015
Galerie Mladých /

Site specific : Umění na zakázku

3. 11. - 9. 12. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Stah

23. 10. - 18. 12. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk: Princip ŠAO

24. 09. - 18. 10. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Michal Kalhous: Muž a žena

10. 09. - 29. 11. 2014
PLATO Ostrava / Ostrava

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. - 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

LEGACY curated by Claire Breukel

27. 08. - 10. 10. 2014
Drdova Gallery / Praha 3

Ondřej Basjuk a Vladimír Kokolia: Podprahově

12. 08. - 3. 09. 2014
Galerie Jelení / Praha

Michal Kalhous

7. 08. - 4. 10. 2014
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Mák Hustoles: Plav!

25. 06. - 14. 07. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

Svět práce (“Live in Your Head”)

17. 06. - 29. 07. 2014
TIC Galerie / Brno

Mluv, abych tě viděl

17. 06. - 29. 07. 2014
TIC Galerie / Brno

GIGANTOMACHIE – Karel Havlíček / Outsider art – sbírka Pavla Konečného

9. 08. - 21. 10. 2012
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Ondřej Basjuk: Zadní strana pobřežní vysočiny

19. 11. - 14. 12. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Recyklace

12. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Jonas Mekas: …Pokračuji v cestě… Záblesky minulosti kolem…

23. 01. - 21. 04. 2013
Centrum současného umění DOX / Praha 7

pozdrav z liepáji

20. 01. - 19. 02. 2011
Café Tureček / Praha 2

TAMÁS SZVET (HU): PŘÍPADOVÁ STUDIE

16. - 30. 08. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Anna Hulačová a Markéta Lisá: Citovaný komediant

23. 10. - 22. 11. 2013
Studio Hrdinů / Praha 7

Graem Mc Kinnon/real-fiction stories

13. 10. - 29. 11. 2011
Nádraží Praha-Holešovice /

Michal Kalhous: My Father Is a Star

5. 02. - 22. 03. 2013
SVIT / Praha

Shift

21. - 25. 02. 2011
Ex Post / Praha 1

Samuel Paučo, Lyuben Petrov, Jan Pražan: Žádnej ležér

25. 06. - 31. 08. 2012
workshop@y / Praha 7

KONFERENCE

24. 10. - 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Osmdesátá

5. 10. - 4. 11. 2011
Fotograf Gallery / Praha 1

6. Cena kritiky za mladou malbu

30. 01. - 23. 02. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

C-H-CELEK

5. 03. - 4. 04. 2012
Galerie suterén /

PETR VESELÝ / NĚKOLIK OBRAZŮ

8. 10. - 13. 11. 2013
Galerie Petr Novotný / Praha 7

MATRICE A PATRICE

20. 09. - 29. 10. 2011
Galerie Půda / Jihlava

Ondřej Basjuk

7. 11. - 18. 12. 2012
Galerie OFF/FORMAT / Brno

MEZI DVĚMA SVĚTY: Lidské vztahy v sochařství a fotografii

18. 01. - 25. 02. 2011
Galerie Českých center / Praha

Model pocitu / Schéma emoce

19. 09. - 17. 10. 2013
Galerie SPZ / Praha 1

24+ Małgorzata, Johana a Graeme

20. 08. - 29. 10. 2011
galerie sam83 / Česká Bříza

Dobrý den, pane sousede

3. 10. - 29. 11. 2012
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Distance zkreslena

30. 11. - 17. 12. 2010
Vane Gallery / Newcastle upon Tyne, UK

ODHALENÍ

30. 04. - 24. 05. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Studio – Místnost, kde koberce znamenají éter

23. 01. - 8. 02. 2012
Galerie Jelení / Praha

Radost je cesta domů

21. 08. - 10. 09. 2013
Galerie Umakart Brno / Brno

Kudy vede cesta ven?

27. 09. - 10. 11. 2012
Nitrianska galéria / Nitra

KABINET

8. 10. - 10. 11. 2010
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

P.R.D – Pražská revoluční domácnost / škola Milana Knížáka

7. 05. - 25. 04. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Chrudošův mix

18. 01. - 24. 03. 2012
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Kresba

7. - 30. 08. 2013
Nau Gallery / Praha 3

GALERÍA PARÁSITO/… LUIS CAMNITZER

11. 04. - 21. 05. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

Snoop Dog

13. - 29. 09. 2012
The Chemistry Gallery / Praha 7

IF

25. 08. - 11. 09. 2010
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Nemusí to být žert

19. 03. - 15. 04. 2014
Galerie Rampa / Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

9,2227 m2

12. 01. - 4. 02. 2012
Galerie 35m2 / Praha 3

Denisa Fialová: Pohřešovaní

5. 08. - 8. 09. 2013
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Shift – přednáška Die Praxis a VVVV

22. 02. 2011 23:00
Ex Post / Praha 1

BLACK & WHITE art – design – lifestyle

20. 09. - 6. 10. 2012
Galerie Vernon / Praha 5

Páření

21. 01. - 25. 02. 2014
Galerie Mladých /

ROZ LO ŽE NO

12. 01. - 3. 03. 2012
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Roman Štětina: Studio No. 2

28. 05. - 12. 07. 2013
Polansky Gallery / Praha 7

Rýč, míč, klíč

26. 01. - 3. 03. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Duch školy

8. 09. - 6. 10. 2012
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Český papež

5. 02. - 15. 03. 2014
MeetFactory / Praha 5

ZANECHTE ZPRÁVU

13. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

magnet 7/69

3. 04. - 3. 05. 2013
Nau Gallery / Praha 3

Bob Dylan, Bob Dylan, Boba Dylana

26. 01. - 27. 03. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Dobrý den pane sousede

2. - 29. 08. 2012
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

ONDŘEJ BASJUK/ KULTOVNÍ VÝSTAVA

14. 01. - 4. 03. 2014
Fait Gallery Preview / Brno

Petr Veselý – N I C

15. 12. 2011 - 4. 02. 2012
Adam Gallery / Brno

Kateřina Olivová: Ztratila jsem schopnost otevírat flašky

12. - 30. 03. 2013
3 x 3 gallery / Liberec

Cellars cajk

21. 01. - 23. 02. 2011
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

AKCE UMĚLCE

A co nám zbývá teď?

10. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Na počátku bylo…

20. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Artikle / Brno

Kateřina Olivová: Nocturnal Animals

14. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nonstrop / Jihlava

Výživa: Sochařská laboratoř s Andreou Demek

22. 03. 2019 11:00 / 11:00 / Pro děti
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Na počátku bylo…

13. 03. 2019 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Artikle / Brno

Curator’s Tour: Mimo Planetární Závazek

16. 03. 2019 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
lítost / Praha

Veronika Richterová, Japonské hotovky

9. 03. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
arto.to galerie Uhelný mlýn / Libčice and Vltavou

VÝŽIVA: MDŽ

8. 03. 2019 11:00 / 11:00 / Přednášky a diskuze
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

999% OFF

1. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Terezka Divišová a Karel Štědrý: Krásně vyladěnej prostor

2. 03. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Opening: Jozef Mrva (ml.) – Checkmate, Globalists

22. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Mimo Planetární Závazek

15. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Szaweł Płóciennik: White flower

5. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Hana Novotná: Porcelán+ – křest knihy

29. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Milan Knížák / Žít jinak

8. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

Performance / Předmluva s Romanem Štětinou

29. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk / 2051: Algorithm

17. 01. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Čejka, Čumlivski, Klepoch: V znamení Pentódy

17. 01. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

CNS

2. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Galerie Kabinet T. / Zlín

Povrch a obsah

25. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

42. ČIN: ACTION GALLERIES

2. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Zuzana Šrámková — Spodní

23. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

BLACK MONEY, WHITE LIES / David Adika [IL]

6. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Jiří Načeradský: Invaze

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Michal Kalhous — „Pro tebe byl tento svět stvořen“

21. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Edgar Schwarz a Zuzana Šrámková — Komentovaná prohlídka

18. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha 1

BRAVO GIRL / výstava

12. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Pavlína Kvita: MNOHÉNOHY

18. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

S02O

15. - 21. 06. 2017 / 12:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Párty II (druhé narozeniny galerie Monomach)

1. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Monomach / Brno

(F)Akt – Daniel Hüttler / Samuel Haller / AT

21. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Výživa! Kojení u zvířat

23. 06. 2017 09:00 / 09:00 / Ostatní akce

Letní slunovrat

21. 06. 2017 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Hanne Lippard: *ahem*

20. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Auto Italia: Loss Leader

20. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Jan Štursa / Dar nebes a zem

29. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Jürgen Groβe, Dočasné pohledy

8. 06. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jan Vorisek

3. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Giacometti – Picasso – Chirico. Sbírka Helmuta Klewana

13. 07. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

AI+G: Výborná sklizeň

29. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Barbara Benish – Mni Wiconi / Voda je život – Pramen

3. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerijní laboratoř – kaple sv. Jana Křtitele / Praha

Vojtěch Novák: Familiar? Yes! Stereotyped? Of course!

18. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Slovak Glass Design (slovenský sklársky dizajn od roku 1950-2017)

13. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Květomluva

18. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Magdalena Kvasničková & Alžběta Prouzová: Kožený

13. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Me and the Father / Grzegorz Bibro [PL]

19. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

HANDA GOTE research & development: Safírová hlava

30. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Tomáš Ruller PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

12. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Déjà vu (Šálek s víčkem)

20. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Weronika Gęsicka – Stopy

27. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Akční dny Mothers Artlovers v INI PROSTOR

28. - 29. 07. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

K. O. Hrubý

5. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Pragovka Art Summer Opening II

31. 07. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Razzle Dazzle

1. 08. 2017 20:00 / 20:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

TEXAS survival guide – Katarina Janečková Walshe

8. 08. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Výchova k přirozenosti

8. 08. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 1

Adam Ulbert: Thalassa I. / subliminal intruder

10. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Ellen Jilemnická

23. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Akční dny Mothers Artlovers v INI Prostoru volume 2

19. - 20. 08. 2017 / 12:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Tomáš Ruller PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

20. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Nikol Hoangová: Convert Me

23. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Korpus Gallery / Praha

Třicet pět

24. 08. 2017 16:35 / 16:35 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Mchy i porosty (PL)

27. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Poppins Light

31. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Rekonstrukce pravdy

21. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Dita Pepe – Hárající fenka

7. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Markus Selg, Yves Scherer: Cupid & Psyche

2. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Ako to bolo za komunizmu

7. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Běguni

5. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jiří Skála & Kajsa Dahlberg, IN MY HANDS EVERYDAY, IN MY SIGHT EVERYDAY

8. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Anu Vahtra, Martin Lukáč: Tlumočnická kabina

8. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Le Cil Vert | Nevyčnívej!

18. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Jiří David a Roman Výborný: Cukr na špičce jazyka

13. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 101 / Praha

Lukáš Houdek [CZ] a Dachil Sado [D] – Vernisáž!

15. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Deana Kolenčíková: Zeď má vždy dvě strany

19. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Toho se nezbavím

23. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Nohama mnohýma Brnama

7. 10. 2017 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Komentovaná prohlídka pro KA3V Tomáš Ruller PERFORM-MADE/Odolné okamžiky

10. 10. 2017 08:30 / 08:30 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka pro KA3V Tomáš Ruller PERFORM-MADE/Odolné okamžiky

9. 10. 2017 14:30 / 14:30 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Městské zásahy – komentáře

26. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Komentovaná prohlídka Tomáš Ruller PERFORM-MADE/Odolné okamžiky

25. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

PERFORM-MADE II.

1. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Tomáš Ruller: PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

12. 11. 2017 09:00 / 09:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka Tomáš Ruller PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

8. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Komentovaná prohlídka Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

23. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

PERFORM-MADE I.

11. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

BAM: Komentovaná procházka sportovním areálem za Lužánkami

19. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

BAM: Oskar Poříska

9. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

BAM: Kostel sv. Josefa v Senetářově

11. 11. 2017 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / senetářov

Michal Vavrečka: Dílo

24. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

Od knihy ku knihe

19. 09. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

RITUAL INVEST a.s. IČO: R2I0T1U7S

19. 09. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Jihlava

Piotr Bosacki: Films To Watch

20. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Spank me if you can

22. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Divadlo na Půdě – Cross Club / Praha 7

Performance Crossings #sound

25. 09. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Divadlo na Půdě – Cross Club / Praha

Výstava výtvarné skupiny CLAN a koncert

7. 10. 2017 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

SILVIA KRIVOŠIKOVÁ / EXHIBICE

27. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Autorské čtení a debata se Lvem Rubinštejnem: A tak jsem tady!

3. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
tranzit-office / Praha 2

Energetika prostoru – Dagmar Dost-Nolde a Patrick Roth

3. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Metastázy obrazu

10. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Ozvěny Tabooku

10. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Tvář znásilnění

19. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy „Energetika prostoru“

26. 10. 2017 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Post/Land Art a antropocén

6. 11. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Palo Čejka: PING–PONG BRATISLAVA, portrety z komentarom.

11. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

BYLI BYCHOM RÁDI, KDYBYSTE BYLI NÁŠ EXPONÁT

19. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

JAN KŘÍŽEK A UMĚLECKÁ PAŘÍŽ 50. LET Breton, Duvillier, Dubuffet, Picasso… & Foyer de l´art brut

13. - 27. 11. 2017 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Babybox

18. 11. 2017 22:14 / 22:14 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

STUDIO PRÁM 3 ROKY vernisáž

30. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Všední den – fotografický workshop

20. - 21. 01. 2018 / 08:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka KAREL OTTO HRUBÝ – fotograf, pedagog, teoretik

24. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Krájená krajina – dílna pro děti

28. 01. 2018 13:00 / 13:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka KAREL OTTO HRUBÝ – fotograf, pedagog, teoretik

4. 03. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

3 ROKY – Open Studios

9. 12. 2017 16:57 / 16:57 / Ostatní akce
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Gizela Mickiewicz: The Decay of a Day

15. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Thick skin

17. 12. 2017 18:30 / 18:30 / Přednášky a diskuze
Agosto Foundation /

Ivan Sobotka, Černé ovoce, 1955

3. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Další posun – Rozálie Hanáková a Marek Šefrna

18. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
IDEAL PROSTOR / Praha 4

Divoké rostliny

19. 01. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Sbohem Ai Weiwei

6. 01. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Výživa

12. 01. 2018 10:00 / 10:00 / Ostatní akce

Politika pravdy I: Mezi realitou a fikcí (pásmo videí)

16. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

3 ROKY open studios & dernisáž

19. 01. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Herpés

20. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Works by Gili Avissar

25. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Nedotýkejte se toho, prosím!

31. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha

PANÁČEK, PECKA, ŠVESTKA, POLENO A ZASE PANÁČEK

25. 01. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Příznivci vedlejších účinků

31. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Works by Gili Avissar: Artist Talk

11. 02. 2018 18:30 / 18:30 / Komentované prohlídky
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Jan Merta / Radek Brousil & Peter Puklus / Tania Nikulina

21. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

OSM

8. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Julie Béna: Papers and Plume

7. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Berlínský model / DEAD END GALAXIES

17. 03. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Daniel Hüttler CCCC – Centre for Cybernetic Culture Circulation

24. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Budování památníku na místě bývalého koncentračního tábora v Letech

18. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Okno před záclonou

19. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Výstava studentů ateliéru tvůrčí fotografie FAU Ostrava

3. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Rainbow gallery / Prostějov

Vernisáž

17. 04. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Vernisáž

17. 04. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Mod/e/ly

10. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

3. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Komentovaná prohlídka: Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

24. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Restaurant uprostřed vesmíru

10. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Restaurant uprostřed vesmíru

4. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Restaurant uprostřed vesmíru

15. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Křest samizdatového občasníku Mamka 3

14. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Ondřej Basjuk / Diogenův syndrom

21. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Kateřina Olivová / Kačin kalendář: Léto

10. 07. 2018 15:30 / 15:30 / Ostatní akce
TIC Galerie / Brno

Další posun

19. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Silvia Krivošíková: GESICHTE

26. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Vernisáže na Pragovce / One size fits all & Going Places

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente / Kupec benátský / Komplex epopeje

16. 08. 2018 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente / Going Places + Teplé léto FAMU v letním kině

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Milan Knížák – 30 portrétů

4. 08. 2018 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

7. Umělecko -Eko _ Sociologické Symposium CHAOS START 2018

11. 08. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

7. Umělecko -Eko _ Sociologické Symposium CHAOS START 2018

2. - 11. 08. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Meet the Artist / Going Places – komentovaná prohlídka & Audioperformance

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

18. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Cesta za meziválečnou architekturou do Luhačovic

20. 09. 2018 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Sláva Sobotovičová a David Fesl: DJ na volné noze

20. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Sol omnia regit

25. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Na konci světa mírně doprava – Samuel Paučo

4. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Výstava Chrudoše Valouška Panáček nejen na Pradědu

6. 10. 2018 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FU OSU

17. 10. 2018 22:00 / 22:00 / Přednášky a diskuze
Cena Jindřicha Chalupeckého / Ostrava

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FaVU

3. 10. 2018 12:00 / 12:00 / Přednášky a diskuze
Cena Jindřicha Chalupeckého / Brno

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – AVU

27. 11. 2018 23:00 / 23:00 / Přednášky a diskuze
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha

Max Vajt: A little place just for You

10. 10. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

DJ na volné noze

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Kabinet T. / Zlín

N A M0R (ezo-zero-zen) Y NR0 BYV

9. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Komentovaná prohlídka

13. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Milan Knížák – Žít jinak!

11. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Milan Knížák – Žít jinak!

11. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018: Ceremoniál

17. 12. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

CNS

2. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Videodoom

5. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
V rámci / Ostrava

Živé hraní k promítání – dětský workshop

17. 12. 2016 13:00 / 13:00 / Workshopy
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Barbara Benish: Chaluhy / Sea Weeds (2015-16)

7. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

Prostor pro umění: Milan Knížák

26. 10. 2016 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

11. Blatenský fotofestival

17. - 18. 09. 2016 / 08:00 / Ostatní akce
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

Ondřej Basjuk: PŘENOS DO KOLONIE B.

18. 06. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Václav Linek – Opožděné příchody

4. 06. 2016 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Vjemy ( Adam a Samuel Ciglerovi a Světlana Koženova) – Stříbro

4. 06. 2016 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

If you have a heart, what you did to me hurts you too.

24. 05. 2016 14:10 / 14:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

If you have a heart, what you did to me hurts you too.

23. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Zuzana Šrámková – Spodní proud

25. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Klára Horáčková: SPIRIT LEVELS

17. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Komentovaná prohlídka výstavy Hromy a blesky

4. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Jan Hendrych / Rastislav Jacko / Učitel a žák II

21. 04. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Hromy a blesky

20. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Creativ 60+ M. K. Aktual

12. 04. 2016 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně / Brno

ONDŘEJ BASJUK / WABI-SABI

30. 03. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Samuel Paučo / Potopa

20. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Strom Art Gallery / Brno

Ostravský stojan: autorský vánoční strom Elliu Tiliu Motýlové

9. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

VERNISSAGE / SCREENING / CRITICAL STUDIO / OPEN STUDIOS

20. 10. 2015 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Somnium

21. 10. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Michal Kalhous_Fotografie

11. 10. 2015 12:00 / 12:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Ondřej Basjuk: Papírová zeď

15. 10. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

dvojitá dávka umění: výstavy ateliéru Malba II, Fakulty umění OU a Samuela Pauča

10. 09. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Petr Veselý – setkání s autorem / Petr Veselý

4. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Komentovaná prohlídka – Petr Nedoma / Petr Veselý

14. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Markéta Zlesáková – Za okny…

30. 05. 2015 13:30 / 13:30 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Václav Tikal – Práce na papíře

29. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Milan Knížák – Příběhy

21. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Barbara Benish: Umělec jako aktivita (1982 – 2015)

30. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Michal Kalhous – Argentum

1. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Ondřej Basjuk – Díra ve vzduchu

18. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Výtěr (Vý+Ter = VSZ)

11. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Pieter de Buysser – Immerwahr

23. 03. 2015 09:59 / 09:59 / Ostatní akce
Divadlo Archa / Praha 1

Meeting: Ondřej Basjuk a František Novák

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Silvia Krivošíková – Empirikova konfigurace

28. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

Ondřej Basjuk: POZICE X

16. 12. 2014 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých /

Stah

24. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Michal Kalhous a nefotografie přednáška Pavla Vančáta

20. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk: Princip ŠAO

24. 09. 2014 12:34 / 12:34 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Michal Kalhous: Muž a žena

10. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

LEGACY curated by Claire Breukel

27. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Ondřej Basjuk a Vladimír Kokolia: Podprahově

12. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Michal Kalhous

8. 08. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Roman Štětina: STŘÍHÁNÍ # 2 (On a jeho sestra / Er und seine Schwester)

5. 08. 2014 20:00 / 20:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Roman Štětina: STŘÍHÁNÍ # 2 (On a jeho sestra / Er und seine Schwester)

5. 08. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Roman Štětina : STŘÍHÁNÍ # 1 (Strom života)

22. 07. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Mák Hustoles: Plav!

25. 06. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Svět práce (“Live in Your Head”)

17. 06. 2014 15:30 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Mluv, abych tě viděl

17. 06. 2014 15:30 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Roman Štětina: MLUV, ABYCH TĚ VIDĚL

17. 06. 2014 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Kabinet (tic) /

HotHedgehog: workshop s HotKarot a Vivien Peach

1. 08. 2012 16:00 / 16:00 / Workshopy
MeetFactory / Praha 5

Český papež

5. - 4. 02. 2014 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

GALERÍA PARÁSITO/…

11. - 10. 04. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Tranzitdisplay / Praha 2

Kateřina Olivová: Ztratila jsem schopnost otevírat flašky

13. - 12. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
3 x 3 gallery / Liberec

Rýč, míč, klíč

26. - 25. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

GIGANTOMACHIE – Karel Havlíček / Outsider art – sbírka Pavla Konečného

8. 08. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Museum Montanelli, MuMo / Praha

ONDŘEJ BASJUK/ KULTOVNÍ VÝSTAVA

14. - 13. 01. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery Preview / Brno

Cecilia Quinteros, Hearn Gadbois

17. - 16. 03. 2011 / 18:30 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

Michal Kalhous: My Father Is a Star

5. - 4. 02. 2013 / 18:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Bob Dylan, Bob Dylan, Boba Dylana

26. - 25. 01. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění DOX / Praha 7

TAMÁS SZVET (HU): PŘÍPADOVÁ STUDIE

16. - 15. 08. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Ondřej Basjuk: Zadní strana pobřežní vysočiny

20. - 19. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

6. Cena kritiky za mladou malbu

31. - 30. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Cellars cajk

21. - 20. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Samuel Paučo, Lyuben Petrov, Jan Pražan: Žádnej ležér

26. - 25. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
workshop@y / Praha 7

Anna Hulačová a Markéta Lisá: Citovaný komediant

22. 10. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Ondřej Basjuk: HAIDIANSKÝ ALTÁŘ

3. - 2. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Shift

22. - 21. 02. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Ex Post / Praha 1

Beneath

7. - 6. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Califia / Horažďovice

PETR VESELÝ / NĚKOLIK OBRAZŮ

9. - 8. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Ondřej Basjuk

7. - 6. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Zkušebna

10. 01. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

PREMIÉROVÉ PROJEKCE V KINĚ ATLAS

7. - 6. 05. 2014 / 18:00 / Ostatní akce
Polansky Gallery / Praha 7

Studio – Místnost, kde koberce znamenají éter

23. - 22. 01. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Model pocitu / Schema emoce

19. - 18. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Kudy vede cesta ven?

27. - 26. 09. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Nitrianska galéria / Nitra

Distance zkreslena

30. 11. 2010 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Vane Gallery / Newcastle upon Tyne, UK

ODHALENÍ

30. 04. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Jan Verwoert

9. - 8. 01. 2012 / 14:15 / Přednášky a diskuze
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Radost je cesta domů

21. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Snoop Dog

13. - 12. 09. 2012 / 17:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

Počátkem může být nula

18. - 17. 10. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

Nemusí to být žert

19. - 18. 03. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Rampa / Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jan Verwoert: A Love for the Thing

10. 01. 2012 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Denisa Fialová: Pohřešovaní

5. - 4. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Duch školy

8. - 7. 09. 2012 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

KABINET

8. 10. 2010 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Grayscale

18. - 17. 03. 2014 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Art Brno / Brno

Osmdesátá

4. 10. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Roman Štětina: Studio No. 2

7. - 6. 06. 2013 / 14:30 / Komentované prohlídky
Polansky Gallery / Praha 7

Férie

28. 01. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

MLADÝ MASO: MIM SESSION HAMU + OTEVŘENÉ ATELIÉRY + DÍLNA RECREATION

15. 08. 2012 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Páření

21. - 20. 01. 2014 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých /

Audio-visual poem for Microna / Performance

14. 08. 2011 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Microna / Praha 4

Roman Štětina: Studio No. 2

28. 05. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Kocovina

27. 01. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

Dobrý den pane sousede

2. - 1. 08. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

Vlasta Vostřebalová Fischerová/komentovaná prohlídka

22. - 21. 01. 2014 / 16:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Luis Camnitzer: Přednáška a debata / Lecture and debate

12. 04. 2011 14:00 / 14:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Jonas Mekas a klasická éra americké avantgardy

3. - 2. 04. 2013 / 18:00 / Ostatní akce
Bio Ponrepo / Praha 1

Hledání totemu

26. 01. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×