Vladimír Skrepl

VÝSTAVY UMĚLCE

Jan Tichý, host Faheem Majeed / Modrá oranžerie

25. 07. - 29. 09. 2019
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

prázdno ⤬ naplnění

Do 29. 09. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Doba plastová

Do 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

CHŮZE V ŠERU — Alžběta Skálová

Do 14. 09. 2019
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

INVISIBLE CITIES

Do 3. 08. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. - 19. 07. 2019
White Pearl Gallery / Praha

Jiří Slíva – Kresbou ke smyslu

Do 25. 08. 2019 18:00
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Anna Ročnová & Jan Boháč: Vymknutý kotník / Sprained Ankle

24. 05. - 30. 06. 2019
Karlin Studios / Praha 8

Ivan Ouhel: Souvislosti

8. 05. - 21. 07. 2019
Galerie U radnice / Tábor

SITENSKÝ 100

8. 05. - 23. 06. 2019
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Výstava Zlata Ziborova + Mia Milgrom – As we gather

24. 04. - 16. 05. 2019
Světova 1 / Praha 8

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

V kůži Dušana Jurkoviče – Poslední dny výstavy

9. - 21. 04. 2019
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

12. 04. - 16. 06. 2019
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Revitalizace

4. - 24. 04. 2019
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Jozef Mrva ml.: Knot Island II.

4. 04. - 8. 05. 2019
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Mountains Shop

4. - 29. 04. 2019
Monomach / Brno-město

Regardless

4. - 21. 04. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Filip Dvořák / Distant Light; Marlie Mul / Vlajka

15. 03. - 19. 04. 2019
Galerie SPZ / Praha 1

Ivan Ouhel

15. 03. - 22. 04. 2019
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Klaudie Hlavatá: Je mi líto tvého těla

20. 02. 2019 17:00
Galerie 209 / Brno

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Karolína Rossí – Whakaari

20. 02. - 20. 03. 2019
Photogether Gallery / Zlín

Někdo jiný

15. 02. - 31. 03. 2019
Kavárna Pod Lipami / Praha

Filip Dvořák | Black Lantern

1. 03. - 14. 04. 2019
stone projects / Praha 7

A Girl Named Sandoz

26. 02. - 26. 03. 2019
Pragovka Art District / Praha

Napadení kancem: první z dílů eurostředověké ságy

15. 01. - 12. 02. 2019
Pragovka Art District / Praha

Julie Béna, Romana Drdová | Horse and Britches

19. 01. - 2. 03. 2019
Drdova Gallery / Praha 3

Tomáš Bárta – Cvičení se stuhou

11. 01. - 8. 02. 2019
Galerie 35m2 / Praha 3

dvojitá dávka umění: Arkadiusz Karapuda / Erik Sikora

1. 02. - 16. 03. 2017
Galerie města Třince / Třinec

Mlčení bouře

9. 02. - 1. 03. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Lea Petříková // Čím méně se dívám, tím více vidím

18. 02. - 19. 03. 2017
Galerie 35m2 / Praha 3

Petra Hudcová: Snít tvary

16. 02. - 23. 03. 2017
Art Space NOV / Pardubice

TEORIE DUCHŮ

27. 02. - 5. 05. 2017
Galerie TIC / Brno-město

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. - 6. 05. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Radek Čák – Cena kritiků

21. 03. - 16. 04. 2017
Galerie W7 / Olomouc

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Nákaza

13. 04. - 10. 05. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Filip Dvořák – Frames

18. 04. - 1. 05. 2017
Galerie 209 / Brno

MŮŽU?

25. 04. - 26. 05. 2017
Galerie UM – galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Richard Wiesner – Gluon

27. 04. - 1. 06. 2017
Nevan Contempo / Praha 3

LEGENDA TOMÁŠ VANĚK

21. - 26. 04. 2017
Galerie Havelka / Praha 1

Valentýna Janů — Paralepse

4. 05. - 2. 06. 2017
Fotograf Gallery / Praha

PATA I.

18. 05. - 22. 06. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jiří Slíva: Stop Time

23. 05. - 17. 06. 2017
Galerie Hollar / Praha 1

Radim Měsíc: Bůh Tě miluje

16. 05. - 16. 06. 2017
Kontext / Jihlava

Nehybnost začátku – Mirak Jamal, Anna Ročňová, Sung Tieu

24. 05. - 14. 07. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Tomáš Absolon & Jan Horčík: Plakaat

31. 05. - 24. 06. 2017
Galerie NoD / Praha 1

Výstava Herbert Dlouhy Otevřená brána

7. 06. - 1. 07. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Jan Vičar / Dívka a trn

1. 05. - 10. 06. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Karolina Rossi: Lekce ponoru

21. - 30. 06. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Valentýna Janů: Expectations-Reality Gap

27. 06. - 29. 07. 2017
Galerie Jelení / Praha

Lea Petříková: Vyvážení

18. 07. - 2. 09. 2017
Galerie AMU / Praha 1

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Karolína Rossí a Pavel Trnka – Theory of vision

31. 07. - 23. 08. 2017
Pragovka Art District / Praha

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. - 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Červený rybízku!

8. 09. - 2. 11. 2017
Nau Gallery / Praha 3

Tomáš Vaněk – Particip č.199

20. 09. - 28. 10. 2017
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Nepiji mléko, ale když, tak jedině ze skla.

4. - 15. 10. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Vesmír je černý (O kosmos hino kalo)

2. 11. 2017 - 27. 01. 2018
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Ozvěny Tabooku

9. 10. - 11. 11. 2017
Xaoxax / Praha

Stud

10. 10. 2017 - 8. 02. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Tvář znásilnění

19. 10. - 9. 12. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

Filip Dvořák: Nowstalgia

25. 10. - 1. 12. 2017
Galerie 101 / Praha

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Bez tváře- Jakub Janovský a Pavel Tichoň

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Karolína Rossí Viktor Takáč – Material Matters

23. 11. - 21. 12. 2017
Nevan Contempo / Praha 3

Petra Hudcová: Zákony příčinnosti

21. 11. - 30. 12. 2017
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

p e r l o r o d k y

8. 12. 2017 - 24. 01. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Tomáš Bárta: Plán sedimentu

26. 11. 2017 - 9. 01. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Henri Matisse (1869-1954): Dopisy

12. 12. 2017 - 24. 02. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Richard Wiesner: Radiace

12. 12. 2017 - 20. 01. 2018
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 - 17. 02. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Další posun – Rozálie Hanáková a Marek Šefrna

17. - 21. 12. 2017
IDEAL PROSTOR / Praha 4

Pragovka Gallery: Boháč&Richter//Altman&Krykun

29. 01. - 21. 02. 2018
Pragovka Art District / Praha

11. Cena kritiky za mladou malbu 2018

6. 02. - 4. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Silné a slabé karty

29. 01. - 7. 03. 2018
Pragovka Art District / Praha

Jan Vičar: VLČÍ HŘBET / LE DOS DU LOUP

12. 02. - 14. 03. 2018
Galerie Havelka / Praha 1

STAVY A VĚCI

13. 02. - 1. 03. 2018
Galerie AVU / Praha 7

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. - 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Výstava šperků Petry Niklové a fotografií Jarmily Soldánové

3. 03. - 1. 04. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Míla Preslová: OKAMŽIK

8. 03. - 6. 04. 2018
Galerie 1. patro / Praha 1

Filip Dvořák a Martin Kolarov – Provizorní krajina

15. 03. - 14. 04. 2018
Industra Art / Brno-město

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Filip Dvořák & Martin Kolarov: Kapitola druhá / Chapter Two

23. 04. - 31. 05. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Letters to the Mayor: Prague

22. 04. - 29. 05. 2018
Norma space / Praha

Tekutá mateřská láska

27. 05. - 26. 07. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Další posun

18. 07. - 14. 08. 2018
Monomach / Brno-město

Scattered Rhymes

24. 07. - 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Petra Hudcová, Hinda Weiss: Going Places

18. 07. - 16. 08. 2018
Pragovka Art District / Praha

Drozeno Outside

31. 07. - 19. 09. 2018
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

NOT to DATE WITH

7. - 21. 09. 2018
Nau Gallery / Praha 3

Petra Hudcová – Poté bylo příště

7. - 27. 09. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Jerzy Olek & Štěpán Grygar: CESTA K JEDNODUCHOSTI

5. 09. - 30. 10. 2018
Stará synagoga v Plzni / Plzeň-město

Karolína Rossí // Lovely creatures

16. 09. - 8. 11. 2018
Pracovna / Praha

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

17. 09. - 24. 11. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. - 24. 11. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Filip Dvořák: FOUR BLACK HORSES IN THE SUNSET

20. 09. - 19. 10. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Vladimír Skrepl: Převrátila jsem oči sloup

25. 09. - 22. 11. 2018
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

NEBEZPEČNÝ / UNSAFE V. K. NOVÁK

25. 09. - 10. 11. 2018
Galerie NTK / Praha

Jaroslav Kyša / Pátá síla

24. 10. - 12. 12. 2018
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha 7

Vítejte v těžkých časech

17. 10. 2018 - 3. 02. 2019
Centrum současného umění DOX / Praha 7

One Second of Fight“ – Filip Dvořák

12. 12. 2018 - 12. 01. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

Umělecká skupina Gravidity / Sub terrein

5. - 26. 12. 2018
Suteren Gallery / Brno

Pavla Sceranková — Měsíc ve dne

18. 12. 2018 - 31. 01. 2019
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

25 miliónů čar

23. 11. - 20. 12. 2013
Galerie města Blanska / Blansko

Tomáš Vaněk – PARTICIP č. 197

14. 12. 2016 - 26. 01. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Ladislava Gažiová – Džas bare dromeha / Jdeme dlouhou cestou

4. 11. - 2. 12. 2016
Nevan Contempo / Praha 3

Linda

18. - 31. 10. 2016
Galerie 209 / Brno

Go back to Europe! / Jacek Zachodny [PL]

30. 08. - 21. 09. 2016
Galerie Klubovna / Brno

Oto Skalický – Horníci

29. 06. - 6. 08. 2016
Galerie Fotografic / Praha

Filip Dvořák: Další obraz

27. 04. - 12. 06. 2016
Galerie Mimochodem / Praha

Kresba – zrcadlo představ

6. 04. - 12. 05. 2016
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Ladislava Gažiová: OBLAK V KALHOTÁCH

23. 02. - 12. 03. 2016
Galerie Jelení / Praha

Filip Dvořák – Barva soumraku

17. 02. - 10. 03. 2016
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Užitý systém

13. 02. - 15. 04. 2016
galerie sam83 / Česká Bříza

Valentýna Janů: Slunce nad horizontem

24. 01. - 13. 02. 2016
Vitrína Deniska / Olomouc

Vladimír Skrepl: Broučci

19. 01. - 2. 04. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Ye mak a better door than a windae

16. 12. 2015 - 18. 01. 2016
Galerie Umakart / Brno-město

Living Images

13. - 19. 12. 2015
Galerie 207 / Praha

Jiří Zavřel – Koláč je kulatý, ale i buchta má svůj tvar

9. 12. 2015 - 7. 01. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Anna Marešová: Luxury Oddments

9. - 16. 12. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

Lea Petříková: Malá páže

8. 12. 2015 - 7. 01. 2016
Galerie Makráč / Praha 6

Tomáš Vaněk – Particip č. 187

1. 12. 2015 - 28. 01. 2016
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Tomáš Vaněk: Particip č. 186

4. 11. 2015 - 2. 01. 2016
Set Galerie / Liberec

Radek Čák – Exploitation

19. 10. - 7. 11. 2015
Photogether Gallery / Zlín

Martin Böhm / HORA

6. - 22. 10. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Moskva – Jan Vermouzek

8. - 28. 10. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Denisa Nová – A/W 2015

10. 10. 2015 - 27. 02. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Více než tři kilogramy mořské soli

8. 09. - 13. 10. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

CACHHAUS v Trojhalí Karolina

15. 08. 2015 22:00
PLATO Ostrava / Ostrava

Kača

8. 08. - 10. 09. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Alžběta Skálová: Utichl zpěv a přišla noc

30. 06. - 29. 07. 2015
Galerie Jelení / Praha

Pavel Jestřáb a Jan Boháč: Chemical Brothers

30. 06. - 19. 08. 2015
Galerie Mimochodem / Praha

Prostorografie

11. 06. - 2. 07. 2015
Prototyp / Praha 2

Výstava, kde hanba nebýt a chyba vystavovat

4. 06. - 30. 07. 2015
Kvalitář / Praha 1

Fénix v síti

26. 05. - 13. 06. 2015
AZ Tower Brno / Brno-město

Pavla Sceranková: Veritas

28. 05. - 24. 07. 2015
Drdova Gallery / Praha 3

Michal Drozen: LITTLE HEROES

24. 05. - 12. 07. 2015
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Kateřina Kynclová & Vojtěch Vaněk Spící komíny

20. 05. - 14. 06. 2015
Vitrína Deniska / Olomouc

PRŽE JSEM MUŽ / CAUSE I AM A MAN

3. - 22. 05. 2015
Galerie Art Brno / Brno

Není takového místa

25. 04. 2015 22:00
Dům umění města Brna / Brno

Martinka Bobrikova & Oscar de Carmen / SUPERFLUOUS IDENTITY II

3. 05. - 30. 06. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Jan Boháč (CZ): Hlášení Šeherezádina bratra

10. 06. - 4. 07. 2015
MeetFactory / Praha 5

Ladislava Gažiová: Pes na střeše

16. 04. - 30. 05. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

PLATOvideo03: pozpátku a naruby

15. 04. - 29. 06. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

Oto Skalický – Horníci

24. 03. - 22. 04. 2015
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Ořechy a třešně

17. 03. - 30. 04. 2015
Nau Gallery / Praha 3

Martin Kolarov, Filip Dvořák – HashtagNike

3. - 25. 03. 2015
Galerie Jelení / Praha

Jiří Kuděla – Uni / formy

3. 02. - 23. 04. 2015
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Michal Drozen/ Start up end down

12. 02. - 11. 04. 2015
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Petra Hudcová / Práce v archivu

11. - 25. 02. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Model

18. 01. 2015 23:00
Galerie Rudolfinum / Praha 1

STILL LIFE RECURRING – APPRENTICE/MASTER PROJECT

5. - 21. 02. 2015
Galerie AMU / Praha 1

dvojitá dávka umění: výstavy Milana Lasoty a Tomáše Vaňka

19. 01. - 4. 03. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Milan Salák – Transformets

8. 01. - 28. 02. 2015
Galerie Václava Špály / Praha 1

ulrich erben – poesie kontrastu

15. 01. - 6. 03. 2015
Galerie Žaloudek / Praha 1

Vladimír Skrepl: Lež a lži

11. 12. 2014 - 23. 01. 2015
Fotograf Gallery / Praha

Jan Boháč – Dámské a Pánské oddělení

28. 11. - 29. 12. 2014
Galerie Jelení / Praha

Chléb, hry a umění

24. 10. 2014 - 15. 01. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Ladislava Gažiová: Konec výstavy

20. 10. - 10. 11. 2014
Galerie města Třince / Třinec

Vladimír Skrepl: Lež a lži

8. 10. - 22. 11. 2014
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Jiří Hůla: 2013 (Nejvíc kradou zaměstnanci)

14. 09. - 9. 10. 2014
Galerie Makráč / Praha 6

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. - 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Pavla Sceranková / Staré světlo v ODDĚLENÍ GALAXIÍ

25. 09. - 13. 11. 2014
Fait Gallery / Brno

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. - 9. 11. 2014
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

Referendum Skotsko 2014 – Jan Vermouzek

18. 09. - 1. 10. 2014
Galerie Jiří Putna / Brno

Tomáš Vaněk: Particip č. 178

13. 08. - 29. 09. 2014
PLATO Ostrava / Ostrava

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. - 6. 09. 2014
Karlin Studios / Praha 8

NTK básně

7. 08. - 10. 09. 2014
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Blanka Jakubčíková: Kdyby krása zabíjela

10. 07. - 25. 08. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

Empirická iluze

3. - 28. 06. 2014
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Oka mžik

20. 03. - 15. 05. 2014
Fait Gallery MEM / Brno

Petr Strouhal: Bez názvu 2

17. 09. - 17. 10. 2013
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Zberači kamenia

11. 01. - 11. 02. 2012
Galerie NF / Ústí nad Labem

Pomalé fotografie Dušana Skaly a Jana Freiberga

27. 02. - 3. 04. 2014
Fotograf Gallery / Praha

Move Gallery „Když pábů dá“

15. - 16. 10. 2011
Altán Klamovka / Praha 5

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. - 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Tomáš Vaněk: particip č. 174

29. 01. - 2. 03. 2014
Galerie Vzájemnost / Praha 6

ZÁVISLÍ POZOROVATELÉ

6. 09. - 28. 10. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Něco jako horizont

2. - 25. 05. 2011
Galerie Jelení / Praha

Mladé a nové

13. 02. - 20. 03. 2014
Galerie Supermarket wc / Karlovy Vary

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. - 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

JAGUÁR, MUSTANG A PTÁK OHNIVÁK

18. 01. - 2. 02. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

Jiří David, Milan Salák

7. 05. - 30. 07. 2014
Kvalitář / Praha 1

Richard Roháč – Přízraky

25. 02. - 24. 05. 2014
Adam Gallery / Brno

JE TOHO PŘÍLIŠ NA PRÁCI, POČKEJME S TÍM!

6. 03. - 7. 04. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Nové obrazy

6. 10. - 10. 11. 2011
Výstavní síň Sokolská / Moravská Ostrava

Rogallon

25. 03. - 5. 04. 2014
Galerie Nová síň / Praha 1

Věčný oheň. Smutný kuchař. Clona.

9. 01. - 2. 02. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

6600

4. 09. - 23. 10. 2012
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

Tomáš Bárta / Kraft

25. 03. - 19. 04. 2011
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

EXPOZICE

10. 03. - 2. 04. 2014
Galerie Jelení / Praha

Do lesa! Dříví

20. 08. - 19. 09. 2013
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

ZANECHTE ZPRÁVU

13. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Raqs Media Collective: Úžasná úspornost prostředků

24. - 23. 04. 2014
Tranzitdisplay / Praha 2

A1 ARCHITECTS

12. 03. - 14. 04. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

“Míla Preslová”

14. 02. - 20. 04. 2013
Adam Gallery / Brno

město les

19. 10. - 10. 12. 2011
Spejs / Praha 2

Vzpomínky z hologramu

28. 03. - 10. 04. 2014
Zánek Dobřichovice / Dobřichovice

Ivan Ouhel / Tutti colori

11. 12. 2013 - 15. 02. 2014
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Chybějící kapitola

12. 09. - 26. 10. 2012
Drdova Gallery / Praha 3

Od oka

22. 02. - 19. 03. 2011
Salon Daguerre – Galerie Daguerre / Brno

RESTART

9. 09. - 6. 10. 2013
Galerie Prokopka / Praha 3

Téma 4

15. 12. 2011 - 1. 02. 2012
M.odla / Praha 7

Ivan Lutterer: Nenápadné souvislosti

16. 04. - 14. 06. 2014
Uměleckoprůmyslové museum v Praze / Praha 1

reblogging MICHAEL MANNING

18. 02. - 22. 03. 2014
Galerie Plevel / Praha 8

Ladislava Gažiová: Poušť

22. 01. - 21. 02. 2013
Fotograf Gallery / Praha

Turbinen

29. 09. - 30. 10. 2011
Café Tureček / Praha 2

Kus země

21. 03. - 17. 04. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Between Steps

13. - 23. 08. 2012
Fox & Deer / Praha 6

Jak začít od začátku (Selži znova a lépe)

8. 03. - 30. 04. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Nejasný předmět touhy

11. 03. - 24. 04. 2014
Nau Gallery / Praha 3

Jan Bezucha

3. 09. - 31. 10. 2013
Galerie Polagraph / Praha 3

Something about to happen / Co se stane v roce 2012?

5. 12. 2011 - 7. 01. 2012
Školská 28 / Praha 1

Seno, sláma. Práce v krajině a přírodní procesy v umění

29. 05. - 23. 08. 2014
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

NEW ART

18. 02. - 15. 03. 2014
Galerie Art Brno / Brno

REALITY PODLE

3. 01. - 28. 02. 2013
Galerie Václava Špály / Praha 1

Táňa Rjabininová & Boris Jirků

22. 09. - 16. 10. 2011
the30gallery / Praha 7

Phila Primus: 76% ticho

20. - 24. 03. 2014
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

TOMÁŠ BÁRTA / THINGS YOU CAN´T DELETE

14. 11. 2013 - 15. 01. 2014
Fait Gallery MEM / Brno

Jan Filip: “Manifest”

9. 07. - 1. 08. 2012
Galerie Jelení / Praha

Motýlí efekt

10. 02. - 3. 03. 2011
Café 09 / Brno

Digital Exchange

10. 03. - 14. 04. 2014
Galerie TIC / Brno-město

Kresba

7. - 30. 08. 2013
Nau Gallery / Praha 3

Recyklace

12. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Českomoravská psychologická krajina

10. - 26. 04. 2014
Galerie FAVU / Brno

Starring into clouds

25. 02. - 15. 03. 2014
Galerie FAVU / Brno

Softcore

6. 12. 2012 - 11. 01. 2013
Fait Gallery / Brno

Mrtvoly

6. 08. - 24. 09. 2011
Galerie Na shledanou / Volyně

Božena Kolská – Ještě zbývá za nehet naděje

18. 03. - 10. 05. 2014
Cesta domů / Praha 7

Opak je pravdou

6. 06. - 25. 08. 2012
MeetFactory / Praha 5

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. 02. - 1. 03. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Poslední výstava

1. - 30. 03. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

FOX – LIFE IS ART

30. 06. - 29. 08. 2013
Fox Gallery / Praha

FINALISTÉ CENY OD VÁCLAVA STRATILA

22. 11. - 10. 12. 2011
Galerie TIC / Brno-město

Místa čekání a odpočinku

12. 04. - 6. 07. 2014
galerie sam83 / Česká Bříza

JAN VIČAR – LES FEMMES IMPRIMÉES

19. 02. - 15. 03. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

Pastva

15. 11. - 8. 12. 2012
Galerie SPZ / Praha 1

Ladislava Gažiová – 8 x (160cm x 160cm), 2011, sprej na skle

26. 06. - 20. 08. 2011
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Branka Uljarević

18. 03. - 5. 04. 2014
Galerie FAVU / Brno

Particip č. 143 – čas je čára je čas

21. 10. 2011 - 30. 03. 2012
Galerie Na shledanou / Volyně

Edice 5

8. 12. 2010 - 5. 02. 2011
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Hračky

3. - 27. 03. 2014
Galerie Makráč / Praha 6

Adéla Lustigová a Lea Petříková: BE SIDE

21. - 29. 05. 2013
Galerie AVU / Praha 7

TRANSFORMÁCIE

25. 11. 2011 - 5. 01. 2012
Galerie města Blanska / Blansko

V. K. N.

9. 04. - 14. 06. 2014
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Anna Horčinová: INPOS

12. 02. - 15. 03. 2014
Photogether Gallery / Zlín

Metaplay

15. 11. - 8. 12. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

VNITŘNÍ SVĚT

22. - 21. 03. 2014
Loft club café & bar / Zlín

KONFERENCE

24. 10. - 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

WALL #1: Tomáš Bárta

1. - 30. 03. 2012
City Surfer Office / Praha 3

FANTOMY VESNICE NABUA

1. - 31. 10. 2010
Tranzitdisplay / Praha 2

VIDĚNI

5. - 27. 03. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Lucia Sceranková (host: Pavla Sceranková): Slunce ve vitríně

10. 06. - 3. 07. 2013
Fotograf Gallery / Praha

Planterwald

9. 11. - 20. 12. 2011
Galerie OFF/FORMAT / Brno

RYAN TRECARTIN: Každodenní radosti

25. 03. - 19. 04. 2014
Galerie Plevel / Praha 8

Jan Vrabček: Catering girls

15. 02. - 13. 03. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

ABRAHAM BOSSE: POZOROVATELÉ PERSPEKTIVY

31. 10. - 19. 12. 2012
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

ART HAS NO HISTORY!

1. - 25. 06. 2011
Karlin Studios / Praha 8

Houpačka

13. 03. - 19. 04. 2014
Kompot / Ústí nad Labem

Pozorovatel

8. 10. - 2. 11. 2013
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Běla Kolářová (v doprovodu Tomáše Vaňka)

18. 01. - 17. 02. 2012
Fotograf Gallery / Praha

…a nezapomeňte na květiny

25. 11. 2010 - 26. 02. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

VIDĚNI

5. - 27. 03. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Filip Dvořák : První máj

30. 04. - 4. 05. 2013
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

sklizeň NAPOLI

9. - 17. 11. 2011
de-sign / Praha 7

Neizvestnij Chudožnik

26. 03. - 14. 04. 2014
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

bude to v pohodě prasata ve vodě

9. 02. - 2. 03. 2014
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Mladí umělci Galerie Ratolest

1. 05. - 2. 06. 2011
Galerie Ratolest / Brno

Předobraz postavení člověka ve světě

9. 03. - 12. 04. 2014
Galerie Umakart / Brno-město

KDYŽ TEČE V ULICÍCH KREV, JÁ NAKUPUJI

25. 09. - 19. 10. 2013
Karlin Studios / Praha 8

FORST

22. 01. - 18. 02. 2012
Galerie Chodovská tvrz / Praha 4

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

ČAS ZOUFALSTVÍ A NADĚJÍ

13. 03. - 27. 04. 2014
Strahovský klášter / Praha 1

ADÉLA SOBOTKOVÁ: Naše těla chrání moře

25. 04. - 13. 05. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

PRO TEBE

25. - 27. 10. 2011
Nová scéna ND / Praha 1

UPROSTŘED TOHO, CO JE NYNÍ

26. 03. - 19. 04. 2014
Karlin Studios / Praha 8

5x5x5 – Čich

11. 02. - 6. 03. 2014
Malá galerie / Ústí nad Labem

Tomáš Vaněk: Particip č. 158

17. 10. - 8. 11. 2012
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Jurkovičova vila. Historie a obnova

31. 03. 2011 - 17. 03. 2012
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

AKCE UMĚLCE

Práce a štěstí / přednáška Václava Janoščíka

24. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Fait Gallery / Brno

Jan Tichý, host Faheem Majeed / Modrá oranžerie

24. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Komentovaná prohlídka výstavy JIŘÍ SLÍVA – KRESBOU KE SMYSLU

23. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

prázdno ⤬ naplnění

16. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Alžběta Skálová – Chůze v šeru

27. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

ILUSTRÁTORSKÁ TVŮRČÍ DÍLNA s Alžbětou Zemanovou

30. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Workshopy
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Invisible Cities

25. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Jiří Slíva – Kresbou ke smyslu

25. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Člověkohodina / ART LARP

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Pavla Sceranková & Dušan Zahoranský / I. Hosnedl / Š. Koudelová

5. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Sonic Circuits – Nicolas Collins: !Trumpet; Petr Válek: Noise; feat. George Cremaschi

5. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha

Anna Ročnová & Jan Boháč: Vymknutý kotník / Sprained Ankle

24. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Ivan Ouhel: Souvislosti

7. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie U radnice / Tábor

LADISLAV ZIKMUND LENDER – AUTORSKÝ DESIGN A INTERIÉR PŘED ROKEM 1989

29. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Vernisáž Zlata Ziborova + Mia Milgrom – As we gather

24. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Světova 1 / Praha 8

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Hanzlík + Hudcová provázejí výstavou a ateliéry

25. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Revitalizace

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Jozef Mrva ml.: Knot Island II.

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Mountains Shop

3. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Regardless

10. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie AMU / Praha 1

Regardless

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Představení katalogů k cyklu Podmínky nemožnosti a diskuse

27. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Kurzor / Praha 7

Vyhlášení Ceny od Zbyňka Baladrána za rok 2018

19. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Umělec má cenu / Praha 2

Richard Wiesner – Reakce kyselých hroznů

20. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Filip Dvořák / Distant Light; Marlie Mul / Vlajka

14. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Ivan Ouhel

14. 03. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

KRÁSA BRUTALISMU – ARCHITEKTURA, KTERÁ BUDÍ VÁŠNĚ

20. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Sluneční město

13. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Praha směr Ústí za uměním!

20. 03. 2019 12:00 / 12:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Vernisáže na Pragovce

26. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Dernisáže na Pragovce

19. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Klaudie Hlavatá: Je mi líto tvého těla

20. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Opening: Jozef Mrva (ml.) – Checkmate, Globalists

22. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Karolína Rossí – Whakaari

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Někdo jiný

15. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha

T+U vol. V. “ICE” Magazine Launch

9. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Filip Dvořák | Black Lantern

28. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
stone projects / Praha 7

A Girl Named Sandoz

26. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Julie Béna, Romana Drdová | Horse and Britches

18. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Napadení kancem: první z dílů eurostředověké ságy

15. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Tomáš Bárta – Cvičení Se Stuhou

10. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

dvojitá dávka umění: Arkadiusz Karapuda / Erik Sikora

2. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Mlčení bouře

9. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Lea Petříková // Čím méně se dívám, tím více vidím

17. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

OE17: Vojtěch Vaněk – Dark Train

15. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Petra Hudcová: Snít tvary

17. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Art Space NOV / Pardubice

Mlčení bouře | komentovaná prohlídka

16. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Mlčení bouře | komentovaná prohlídka

23. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

TEORIE DUCHŮ

28. 02. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Radek Čák – Cena kritiků

22. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Noviny Na shledanou #4 a přednášky Jiřího Zemánka a Petra Šourka

24. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Nákaza

13. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Jan Boháč: Nákaza | komentovaná prohlídka

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Filip Dvořák – Frames

19. 04. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

MŮŽU?

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie UM – galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Richard Wiesner – Gluon

27. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

LEGENDA TOMÁŠ VANĚK

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Panelák 3

2. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Xaoxax / Praha

Valentýna Janů — Paralepse

4. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Nákaza / Deník morového roku

9. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

PATA I.

19. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jiří Slíva: Stop Time

24. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Hollar / Praha 1

Vernisáž/ Marie Štindlová, Radim Měsíc, Jiří Žák

16. 05. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Doprovodný program k výstavě MŮŽU?

22. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Workshopy
Galerie UM – galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

Josephine Pryde: A Brush With Turner

23. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Are / Praha 1

Fluidní nepřítel

25. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Nehybnost začátku – Mirak Jamal, Anna Ročňová, Sung Tieu

24. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Tomáš Absolon & Jan Horčík: Plakaat

31. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Fluidní nepřítel

27. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Filip Dvořák a Martin Kolarov // AWKWARD HANDSHAKE

7. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Karolina Rossi: Lekce ponoru

20. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Valentýna Janů: Expectations-Reality Gap

27. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Lea Petříková: Vyvážení

18. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Sung Tieu: Against Linearity

15. 07. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Polansky Gallery / Praha 7

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Pragovka Art Summer Opening II

31. 07. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Karolína Rossí a Pavel Trnka – Theory of vision

1. 08. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Červený rybízku!

8. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Umělecké sympozium

9. - 16. 09. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Muzeum romské kultury / Brno

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Nepiji mléko, ale když, tak jedině ze skla.

5. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Vesmír je černý (O kosmos hino kalo)

2. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Dětská vernisáž výstavy vesmír je černý

2. 11. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Ozvěny Tabooku

10. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Stud

10. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Tvář znásilnění

19. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Filip Dvořák: Nowstalgia

25. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 101 / Praha

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Bez tváře- Jakub Janovský a Pavel Tichoň

24. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Prezentace autorských knih Panelák 1, 2, 3 Michala Drozena

22. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Karolína Rossí Viktor Takáč – Material Matters

23. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Petra Hudcová: Zákony příčinnosti

22. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

p e r l o r o d k y

7. 12. 2017 23:00 / 23:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Co je architektura? / Vladimír Šlapeta přednáší na FSv

27. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Fakulta stavební ČVUT v Praze / Praha

Tomáš Bárta: Plán sedimentu

27. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Henri Matisse (1869-1954): Dopisy

12. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Richard Wiesner: Radiace

13. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Další posun – Rozálie Hanáková a Marek Šefrna

18. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
IDEAL PROSTOR / Praha 4

Pragovka Gallery: Boháč&Richter//Altman&Krykun

30. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Výstava finalistů a vyhlášení vítězů 11. Ceny kritiky za mladou malbu 2018

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie kritiků / Praha 1

Karina Kottová uvádí Julie Bena

9. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Jan Vičar: VLČÍ HŘBET / LE DOS DU LOUP

13. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

STAVY A VĚCI

13. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

28. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Výstava šperků Petry Niklové a fotografií Jarmily Soldánové

3. 03. 2018 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Julie Béna: Papers and Plume

7. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Dernisáž výstavy Silné a Slabé karty + performance

7. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Míla Preslová: OKAMŽIK

8. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Filip Dvořák a Martin Kolarov – Provizorní krajina

14. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Meubles and Stůl

16. 03. 2018 19:00 / 19:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Tvář krajiny s Janem Boháčem a Martinou Johnovou

18. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Petra Hudcová: Endgame

10. 04. 2018 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Urx Underground / Praha

Petra Hudcová: Endgame

10. 04. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Urx Underground / Praha

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Filip Dvořák & Martin Kolarov: Kapitola druhá / Chapter Two

23. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Letters to the Mayor: Prague

23. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Norma space / Praha

premiérové uvedení filmu o Jinřichu Štreitovi “Na tělo”

17. 05. 2018 14:30 / 14:30 / Ostatní akce
Galerie kritiků / Praha 1

OE18: Václav Janoščík – Mysl v terénu

15. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Jan Nálevka / Markéta Othová / Valentýna Janů

23. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Sempé – beseda: S humorem nad kresleným humorem

31. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Final view: JAN BOHÁČ — NEHODA

18. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Tekutá mateřská láska

28. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

ART WEEK Liberec 2018

16. 06. 2018 13:30 / 13:30 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

ART WEEK Liberec 2018

16. - 22. 06. 2018 / 11:00 / Ostatní akce
Art Week Liberec / Liberec

Další posun

19. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Scattered Rhymes

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Vernisáže na Pragovce / One size fits all & Going Places

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Drozeno Outside

1. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Hradozámecká noc v Jurkovičově vile 2018

25. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Dolce far niente / Kupec benátský / Komplex epopeje

16. 08. 2018 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente / Going Places + Teplé léto FAMU v letním kině

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Meet the Artist / Going Places – komentovaná prohlídka & Audioperformance

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

NOT to DATE WITH

7. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Petra Hudcová – Poté bylo příště

7. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Jerzy Olek & Štěpán Grygar: CESTA K JEDNODUCHOSTI

5. 09. 2018 14:30 / 14:30 / Vernisáže
Stará synagoga v Plzni / Plzeň-město

Karolína Rossí // Lovely creatures

18. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

18. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Cesta za meziválečnou architekturou do Luhačovic

20. 09. 2018 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Filip Dvořák: FOUR BLACK HORSES IN THE SUNSET

20. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Převrátila jsem oči sloup – výstava Vladimíra Skrepla v Galerii Kaple

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

NEBEZPEČNÝ / UNSAFE V. K. NOVÁK

25. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Jaroslav Kyša / Pátá síla

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha 7

Pamela Kuťáková: „This Can´t be the Place but the View is Nice”

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Filip Dvořák: One Second of Fight

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Umělecká skupina Gravidity / Sub terrein

6. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Suteren Gallery / Brno

DiStO 4 „Fotoscénika“

14. 12. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Pavla Sceranková — Měsíc ve dne

18. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

tyformy

12. 03. 2014 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Tomáš Vaněk – PARTICIP č. 197

15. 12. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Ladislava Gažiová – Džas bare dromeha / Jdeme dlouhou cestou

4. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Linda

19. 10. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Creative 60+ umění je zde: a na nás!

22. 11. 2016 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Go back to Europe! / Jacek Zachodny [PL]

31. 08. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Dřevěná robinsonáda

24. 09. 2016 08:00 / 08:00 / Workshopy
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Radek Čák – Návrat zlodějů těl

6. 07. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Tvar / Brno

~~~Na vlnách TSF~~~theory~speculation~fiction

27. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Oto Skalický – Horníci

30. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

~~~Na vlnách TSF~~~theory~speculation~fiction

21. - 22. 06. 2016 / 16:30 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Brunch a komentovaná prohlídka s Tomášem Bártou

18. 06. 2016 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

na vlnách TSF // prezentace studentů UMPRUM

2. 06. 2016 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Linda Retterová – PLAKÁTY

17. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

~~~na vlnách TSF~~~ theory~speculation~fiction

25. 05. - 23. 06. 2016 / 15:30 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Filip Dvořák: Další obraz

27. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Kresba – zrcadlo představ

6. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Michal Drozen: ÁFTR SKŮL KIDZ

23. 02. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Ladislava Gažiová: OBLAK V KALHOTÁCH

23. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Filip Dvořák – Barva soumraku

17. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Užitý systém

13. 02. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Valentýna Janů: Slunce nad horizontem

25. 01. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Vladimír Skrepl: Broučci

19. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

František Vrána ve vzpomínkách, kolokvium k výstavě

16. 12. 2015 14:00 / 14:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Ye mak a better door than a windae

17. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

František Vrána ve vzpomínkách, kolokvium k výstavě

16. 12. 2015 14:00 / 14:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Living Images – Sound performance

14. 12. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Living Images

15. 12. 2015 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Living Images

14. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Jiří Zavřel – Koláč je kulatý, ale i buchta má svůj tvar

10. 12. 2015 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Anna Marešová: Luxury Oddments

9. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy “Adolf Benš – Architektonické dílo”

21. 12. 2015 15:30 / 15:30 / Komentované prohlídky
Galerie NTK / Praha

Lea Petříková: Malá páže

8. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Tomáš Vaněk – Particip č. 187

2. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Tomáš Vaněk: Particip č. 186

5. 11. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Set Galerie / Liberec

Radek Čák – Exploitation

20. 10. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Martin Böhm / HORA

7. 10. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Moskva – Jan Vermouzek

9. 10. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

Denisa Nová – A/W 2015

10. 10. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

555: Pavla Sceranková v Ondřejově

13. 09. 2015 12:00 / 12:00 / Ostatní akce
Cena Jindřicha Chalupeckého /

CACHHAUS v Trojhalí Karolina

16. 08. 2015 08:00 / 08:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Kača

9. 08. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Krása / Brno-město

Vliv uměleckého vzdělávacího systému na formování umělecké scény

2. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

Alžběta Skálová: Utichl zpěv a přišla noc

30. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Pavel Jestřáb a Jan Boháč: Chemical Brothers

30. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Prostorografie

12. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Výstava, kde hanba nebýt a chyba vystavovat

4. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Pavla Sceranková: Veritas

28. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Michal Drozen: LITTLE HEROES

25. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Jan Boháč (CZ): Hlášení Šeherezádina bratra

11. 06. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Kateřina Kynclová & Vojtěch Vaněk Spící komíny

20. 05. 2015 17:01 / 17:01 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

PRŽE JSEM MUŽ

4. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Není takového místa

28. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Martinka Bobrikova & Oscar de Carmen / SUPERFLUOUS IDENTITY II

4. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Ladislava Gažiová: Pes na střeše

16. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

PLATOvideo03: pozpátku a naruby

15. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Anna Ročňová, Ján Boháč – Piknik

10. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Oto Skalický – Horníci

25. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Grafomani….

28. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

20. 03. 2015 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Ořechy a třešně

17. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Martin Kolarov, Filip Dvořák – HashtagNike

3. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Jiří Kuděla – Uni / formy

4. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Filomena Borecká: Hrubé domácí štěstí – vědomí dechu

12. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Michal Drozen/ Start up end down

12. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Petra Hudcová / Práce v archivu

12. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Milan Salák – TRANSFORMETS

5. 02. 2015 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
Galerie Václava Špály / Praha 1

dvojitá dávka umění: Milan Lasota a Tomáš Vaněk

20. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

STILL LIFE RECURRING – APPRENTICE/MASTER PROJECT

5. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Zbavte nás touhy…změníme svět! Prezentace Ateliéru intermediální konfrontace Jiřího Davida a Milana Saláka.

15. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Milan Salák – Transformets

8. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

ulrich erben – poesie kontrastu

15. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Žaloudek / Praha 1

Vladimír Skrepl: Lež a lži

11. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

PAF 2014: Joe Gilmore (GB) & Paul Emery (GB): Frame

6. 12. 2014 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Jan Boháč – Dámské a Pánské oddělení

28. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Chléb, hry a umění

25. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

AUTORSKÁ KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA výstavy V ODDĚLENÍ GALAXIÍ s autorkou výstavy Pavlou Scerankovou

14. 10. 2014 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

Ladislava Gažiová: Konec výstavy

21. 10. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Odhalení Sochy – Anna Ročňová a Jan Boháč

11. 10. 2014 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Třeboň

Vladimír Skrepl: Lež a lži

8. 10. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Lucie Svobodová: Maxwellova rovnice

30. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Ruměná. Kůže z dechu

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Pavla Sceranková / Staré světlo v ODDĚLENÍ GALAXIÍ

25. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

Referendum Skotsko 2014 – Jan Vermouzek

19. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

Tomáš Vaněk: Particip č. 178

13. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

NTK básně

7. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Blanka Jakubčíková: Kdyby krása zabíjela

10. 07. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Orientační základny / Archiv výtvarného umění

14. 06. 2014 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Českomoravská psychologická krajina

10. - 9. 04. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

JAN VIČAR – LES FEMMES IMPRIMÉES

19. - 18. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

Ladislava Gažiová: Poušť

22. 01. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Neutilitární škola III.

16. - 15. 11. 2010 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Houpačka

13. - 12. 03. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Kompot / Ústí nad Labem

TOMÁŠ BÁRTA / THINGS YOU CAN´T DELETE

21. - 20. 11. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery MEM / Brno

Chybějící kapitola

12. - 11. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

VIDĚNI

6. - 5. 03. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

RESTART

10. 09. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Jiří Valoch -čtení, Sue Tompkins – performance /doprovodný večer výstavy The Waste Land

11. - 10. 10. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

RYAN TRECARTIN: Každodenní radosti

26. 03. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Plevel / Praha 8

Dr. Ben’s Medicine Show

28. - 27. 02. 2014 / 19:00 / Ostatní akce
Skleněná louka / Brno

Tomáš Vaněk, Avdei Ter-Oganian, Michal Cáb : particip č. 161, 162, 163, autor věc popiska…

18. - 17. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Počátkem může být nula

18. - 17. 10. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

Předobraz postavení člověka ve světě

10. 03. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Between Steps

14. - 13. 08. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Fox & Deer / Praha 6

VIDĚNI

6. - 5. 03. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Adéla Lustigová a Lea Petříková: BE SIDE

21. - 20. 05. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Turbinen

30. 09. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Café Tureček / Praha 2

Neizvestnij Chudožnik

27. - 26. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Anna Horčinová: INPOS

12. - 11. 02. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

MÉDIUM:VÝSTAVA 1. Díl: NOVÉ KONCEPTY VE VYSTAVOVÁNÍ ARCHITEKTURY

7. 12. 2012 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
4AM Fórum pro architekturu a média / Brno

Martin John, Jiří Kovanda, Vladimír Skrepl, 1988

20. - 19. 09. 2010 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Oka mžik

20. - 19. 03. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery MEM / Brno

Nikola Zolotarová uvádí Filipa Dvořáka / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

18. - 17. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Jan Filip: “Manifest”

9. - 8. 07. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Pomalé fotografie Dušana Skaly a Jana Freiberga

27. - 26. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Ladislava Gažiová: JAK SE STAVÍ OSTROVY

13. - 12. 05. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Mrtvoly

3. - 2. 07. 2011 / 09:00 / Ostatní akce
Galerie Na shledanou / Volyně

UPROSTŘED TOHO, CO JE NYNÍ

26. - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Jan Vrabček: Catering girls

15. - 14. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Pastva

15. - 14. 11. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

EXPOZICE

10. - 9. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Tereza Nováková představí Martina Marka / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

10. - 9. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Situace 25

29. - 28. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Marcel Duchamp

5. - 4. 03. 2014 / 19:00 / Ostatní akce
Studio Hrdinů / Praha 7

Lucia Sceranková (host: Pavla Sceranková): Slunce ve vitríně

10. 06. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

PARTICIP č. 129

24. - 23. 06. 2011 / 15:00 / Vernisáže
Nová scéna ND / Praha 1

NULLA DIES SINE LINEA

26. - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

bude to v pohodě prasata ve vodě

10. - 9. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Metaplay

15. - 14. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Silent Sirens

13. 03. 2014 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Typo Start Type: Palo Balík

19. - 18. 04. 2012 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Richard Roháč – Přízraky

25. 02. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Filip Dvořák : První máj

1. 05. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Tomáš Bárta / Kraft

25. - 24. 03. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Rogallon

25. - 24. 03. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

5x5x5 – Čich

12. 02. 2014 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Malá galerie / Ústí nad Labem

ABRAHAM BOSSE: POZOROVATELÉ PERSPEKTIVY

31. - 29. 10. 2012 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Komentovaná prohlídka a koncert Hugo a Zoe

3. - 2. 02. 2012 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Chodovská tvrz / Praha 4

Daily Portrait

27. - 26. 02. 2014 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Polagraph / Praha 3

ADÉLA SOBOTKOVÁ: Naše těla chrání moře

25. - 24. 04. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. - 1. 02. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Kus země

22. 03. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

VLADIMÍR SKREPL / ČERNÉ JEZERO

5. - 4. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

„Oživit a ozvláštnit.“ Výtvarné umění v prostoru brněnských sídlišť

14. 11. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Archiv MUNI / Brno

Mokré ruce

10. - 9. 03. 2014 / 17:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Pozorovatel

9. - 8. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Běla Kolářová (v doprovodu Tomáše Vaňka)

17. 01. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Jiří David, Milan Salák

7. 05. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

A1 ARCHITECTS

13. - 12. 03. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Křest katalogu Pavly Scerankové

4. - 3. 04. 2013 / 15:30 / Ostatní akce
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Káčovaná

19. 02. 2011 11:00 / 11:00 / Workshopy
CZECHDESIGN / Praha 1

Phila Primus: 76% ticho

21. 03. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Tomáš Vaněk: particip č. 174

29. 01. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Tomáš Vaněk: Particip č. 158

17. - 16. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Z Krucemburku do Dvora Králové: Cesta Josefa Gočára k moderní architektuře

15. - 14. 03. 2014 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Závod 01 / Humpolec

KDYŽ TEČE V ULICÍCH KREV, JÁ NAKUPUJI

25. - 24. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

FORST

21. - 20. 01. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Chodovská tvrz / Praha 4

RAQS MEDIA COLLECTIVE: ÚŽASNÁ ÚSPORNOST PROSTŘEDKŮ

24. - 23. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Tranzitdisplay / Praha 2

reblogging MICHAEL MANNING

19. 02. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Plevel / Praha 8

Tomáš Bárta: Někdy, ve chvíli jakéhosi záblesku, se probudím a obrátím směr svého pádu.

11. - 10. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Diskuse s Avdějem Ter-Oganjanem

16. - 15. 12. 2010 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Grayscale

18. - 17. 03. 2014 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Art Brno / Brno

Dernisáž výstavy 25 miliónů čar a koncert Václava Stratila

7. 01. 2014 09:00 / 09:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

ateliér Intermediální konfrontace

4. 10. 2012 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Geografie a participativní umění

11. - 10. 03. 2014 / 14:00 / Workshopy
Pedagogická fakulta / Brno

Petr Strouhal: Bez názvu 2

17. - 16. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Vyhlášení Ceny od Václava Stratila

25. - 24. 11. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Ivan Lutterer: Nenápadné souvislosti

16. 04. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Uměleckoprůmyslové museum v Praze / Praha 1

NEW ART

18. - 17. 02. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

JE TOHO PŘÍLIŠ NA PRÁCI, POČKEJME S TÍM!

5. - 4. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Edice 5

8. - 7. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Božena Kolská – Ještě zbývá za nehet naděje

17. - 16. 03. 2014 / 16:30 / Vernisáže
Cesta domů / Praha 7

Věčný oheň. Smutný kuchař. Clona.

8. 01. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

ZÁVISLÍ POZOROVATELÉ

5. - 4. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Digital Exchange

11. - 10. 03. 2014 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nekázanka / Praha 5

Planterwald

9. - 8. 11. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Seno, sláma. Práce v krajině a přírodní procesy v umění

29. - 28. 05. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Starring into clouds

25. - 24. 02. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

“Míla Preslová”

13. 02. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Neutilitární škola IV. – Scénická beseda

7. - 6. 12. 2010 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Branka Uljarević

19. 03. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

25 moliónů čar

23. 11. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

6600

4. - 3. 09. 2012 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

VIKTOR ČECH: Je ne travaille jamais: Rekontextualizace

5. - 4. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Do lesa! Dříví

20. 08. 2013 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Binární kuráž: Lekce 4 – McLuhanova sekačka na trávu

26. 10. 2011 14:40 / 14:40 / Přednášky a diskuze
CIANT / Praha 3

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×