Tereza Severová

VÝSTAVY UMĚLCE

Milan Houser – Těžké kovy

16. 12. 2019 - 15. 02. 2020
DSC Gallery / Praha

Tomáš Rafa – Blokáda extremismu

Do 1. 02. 2020
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

SPACE / art, design, architecture and science

Do 31. 01. 2020
Kvalitář / Praha 1

Julius Reichel

Do 21. 02. 2020
Okoširoko / České Budějovice

THE EARTH → Current Way of Living

Do 18. 01. 2020
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Tereza Severová – Strom, který roste kořeny vzhůru

26. 11. - 3. 12. 2019
Galerie 207 / Praha

Stará bydliště

Do 29. 03. 2020 18:00
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Techniky truchlení / Protokoly posvátna

13. 11. - 8. 12. 2019
Galerie Jelení / Praha

Geniální přítelkyně

Do 11. 02. 2020
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Datatata – Líbí-Ne-Líbí

31. 10. - 12. 12. 2019
Vašulka Kitchen Brno / Brno

Maud Kotasová & Jiří Staněk – It Can Never Be The Same

30. 10. - 17. 11. 2019
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Kateřina Baránková – Chci tě vyděsit svým klidem

30. 10. - 30. 11. 2019
Galerie Mladých / Brno-město

Kvodlibet / Quodlibet, curated by Karel Císař

Do 11. 01. 2020
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Ikony a mytologie: touha po změně

9. 10. - 10. 11. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Martin & Miloš Zetovi: 2x MZ

18. 09. - 7. 10. 2019
Galerie Umakart / Brno-město

Sochaři v Poděbradech

8. 09. - 27. 10. 2019
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Tereza Darmovzalová: Forichtungy

8. 08. - 13. 09. 2019
Galerie XY / Olomouc

Marie Lüder & Miranda Keyes: Cry Uncial

25. 07. - 1. 09. 2019
Karlin Studios / Praha 8

Neighbourhood Boogie Woogie: agoraphilia

27. 07. - 3. 08. 2019
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Marek Tischler — Lepšího já

1. - 13. 07. 2019
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Markéta Othová — Svět knihy

28. 06. - 3. 08. 2019
Fotograf Gallery / Praha

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. - 19. 07. 2019
White Pearl Gallery / Praha

Its Oh So Quiet

14. 06. - 9. 08. 2019
Kvalitář / Praha 1

Marek Tischler — Lepšího já

12. - 22. 06. 2019
Fotograf Gallery / Praha

Kirstine Roepstorff & Matyáš Chochola – King is Dead

7. 06. - 30. 09. 2019
POP UP Gallery Cermak-Eisenkraft / Praha

BRNO ART OPEN 2019 – Jsem závislý objekt

5. 06. - 11. 08. 2019
Dům umění města Brna / Brno

Pavel Příkaský: Transgenic Myth

30. 05. - 11. 07. 2019
Galerie NoD / Praha

Jiří Kovanda & Ivana Zochová – Director’s Cut 2019

7. - 28. 05. 2019
Deska / Ústí nad Labem

Smějící se bestie: Chcete slevu?

29. 04. - 19. 05. 2019
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Kryštof Franciško – DYSTOPIE

7. - 21. 04. 2019
Galerie Prokopka / Praha 3

Mantichora

3. 04. - 4. 05. 2019
Galerie Mladých / Brno-město

Pavel Příkaský a Miroslava Večeřová — Isotonic Song

20. 03. - 20. 04. 2019
Fotograf Gallery / Praha

999% OFF

2. 03. - 5. 04. 2019
Kvalitář / Praha 1

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Fabrice Ainaut

13. 12. 2018 - 8. 02. 2019
Galerie Závodný / Mikulov

Mystika hygieny

17. 05. - 1. 09. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Healing 2.0

15. 02. - 7. 04. 2019
MeetFactory / Praha 5

Postbarokní folklór aneb Jak zmarnivět funkcionalismus

15. 01. - 19. 02. 2019
Pragovka Art District / Praha

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 - 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Návod k použití

8. - 23. 02. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Universal Hospitality 2

4. 03. - 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Svätopluk Mikyta

30. 03. - 27. 05. 2017
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Pavla Tichá — 385 misek

17. - 18. 04. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Richard Wiesner – Gluon

27. 04. - 1. 06. 2017
Nevan Contempo / Praha 3

Most Brno, Praha, Mexiko, Jihlava

3. 05. - 3. 06. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Markéta Othová, Adéla Svobodová

25. 05. - 21. 07. 2017
Drdova Gallery / Praha 3

Markéta Oplištilová + Veronika Palmová = Vymezení

31. 05. - 31. 08. 2017
Galerie Evoluční / Praha 1

JULIUS REICHEL – White Trash / Trash Pop / FCK YR CSH

28. 06. - 3. 08. 2017
Nová galerie / Praha

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Výchova k přirozenosti

7. 08. - 14. 10. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Martin Zet: Denis

21. 09. - 2. 10. 2017
Vitrína Deniska / Olomouc

Dušan Záhoranský: Small Talk

20. 10. 2017 - 9. 10. 2018
Galerie NoD / Praha

Stud

10. 10. 2017 - 8. 02. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Tvář znásilnění

19. 10. - 9. 12. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

CREW/ní obraz

22. 11. 2017 - 13. 01. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

35m2 // Juraj Gábor // Wave Shape

9. 12. 2017 - 7. 01. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

David Vávra – Běžet s domy

13. 12. 2017 - 28. 01. 2018
Galerie Architektury Brno / Brno

Richard Wiesner: Radiace

12. 12. 2017 - 20. 01. 2018
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Petra Lelláková, Vladimíra Večeřová / Gossip

12. 12. 2017 - 13. 01. 2018
Galerie TIC / Brno-město

Gossip

12. 12. 2017 - 12. 01. 2018
Galerie TIC / Brno-město

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 - 17. 02. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Hypernaturalizmus

26. 01. - 8. 03. 2018
Nau Gallery / Praha

Markéta Othová / Babiččin pásek z letních šatů

23. 01. - 29. 04. 2018
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Markéta Othová – Babiččin pásek z letních šatů

24. 01. - 29. 04. 2018
Galerie Tapeta / Praha 1

Marek Tischler – Perly leží na dosah

24. 01. - 27. 02. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Pro tebe i pro sebe

20. 02. - 17. 03. 2018
Galerie Jelení / Praha

Hybrids Potential

7. 02. - 8. 03. 2018
Atrium na Žižkově / Praha 3

David Vávra – Běžet s domy

6. 03. - 2. 06. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Kamilia Kard / I’M a TOTAL BABE

21. 02. - 16. 03. 2018
Vitrína Deniska / Olomouc

Boží srst

16. 03. - 24. 05. 2018
Nau Gallery / Praha

Daniel Hanzlík, Pavel Mrkus: Vidět čas

10. 03. - 26. 05. 2018
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

J.R. (OO) N.Y. (RV) LE C0NCEPT STORE (GLOBAL)

23. 03. - 19. 04. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Malba.tečka nr.1

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Vezme to ruka /// Pragovka Gallery Rear

2. 04. - 16. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Dominik Lang: Židle, která umí uspávat v meziříčské Galerii Kaple

11. 04. - 8. 06. 2018
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Tereza Darmovzalová: Future Lovers

9. 05. 2018 22:00
Galerie Jelení / Praha

Julius Reichel: Dark Energy / Ego Death Death Planet / Void Trap Save the Future?

17. 05. - 19. 06. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

5866 / PETR STOLÍN, JAN STOLÍN

17. 05. - 21. 06. 2018
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. - 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Polar from Highlands

25. 05. - 14. 07. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

TING TAR TID

9. 06. - 2. 08. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

JSME KURÁTORY!

12. 06. - 11. 08. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. - 1. 09. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Jan Mladovský: UROBOROS POLYSTYRENE

14. 06. - 30. 10. 2018
Nezávislá iniciativa / Litomyšl

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10. 07. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha

Výstava akvarelů

17. 07. - 20. 09. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2018 – ČTVRTSTOLETÍ

1. 08. 2018 22:00
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Jan Mladovský – ZOKADOKA

10. 08. - 2. 09. 2018
Avoid Floating Gallery / Praha 2

Backstage

3. - 15. 08. 2018
Projekt: Genau / Sedlec u Kutné Hory

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. - 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Jan Dotřel – Deeply Ordered Chaos

5. - 28. 09. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Baráčková, Jindrová, Severová: V pořádku, asi určitě

17. 09. - 10. 10. 2018
Pragovka Art District / Praha

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. - 24. 11. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Pneuma: Miroslava Večeřová a Pavel Příkaský

26. 09. 2018 - 6. 01. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jaroslav Kyša / Pátá síla

24. 10. - 12. 12. 2018
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha 7

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kristýna Šraierová – Modrá

4. 11. - 7. 12. 2018
anyArt / Praha 8

Time Less Time

8. - 29. 11. 2018
Suteren Gallery / Brno

Kamilia Kard: Did You Know That Hello Kitty Has a Twin?

5. - 30. 12. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Minimal Difference

14. 12. 2018 - 15. 02. 2019
Kvalitář / Praha 1

OLD NEWS

12. 12. 2018 - 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Martin Zet: S Čechy jsem skončil

13. 12. 2018 - 29. 04. 2019
Památník Lidice – galerie / Lidice Memorial – Gallery / Kladno

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

18. 12. 2018 - 2. 03. 2019
Galerie Kurzor / Praha 7

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

I D E O L O G Y

30. 01. - 19. 02. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Julius Reichel: Namby Pamby Nation

25. 01. - 3. 03. 2017
Galerie 101 / Praha

Ivan Vosecký: ИBAN – Když je židle stolem

18. 01. - 23. 02. 2017
Galerie SPZ / Praha 1

Videodoom

4. - 25. 01. 2017
V rámci / Ostrava

Ieva Kraule, Kaspars Groshevs: Tančící voda

8. 12. 2016 - 11. 02. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Markéta Othová a Dalibor David: Napíši Vám brzy

8. 11. - 8. 12. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

TIMELINE

4. - 9. 11. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Funkce a styl

31. 10. - 7. 11. 2016
Galerie 207 / Praha

Ivana Hrončeková – Lekcia

4. - 19. 10. 2016
Tvar / Brno

Martin Zet: |

23. 09. - 27. 11. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Čas oponou trhnul a změněn svět

16. 09. - 8. 10. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Juraj Gábor, Dominika Jackuliaková — JANKOVA PALETA

6. 09. - 14. 10. 2016
Galerie Mladých / Brno-město

MARTIN ZET / O

24. 08. - 8. 10. 2016
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Pavel Příkaský – COLLECTION

17. 05. - 29. 10. 2016
Pracovna / Praha

Josef Hoffmann – Josef Frank: Od “nekonečné garnitury” k otevřenému systému

21. 06. 2016 - 6. 05. 2017
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Mixed Messages

4. - 30. 05. 2016
Prague College / Praha 1

Vilém Balej: Buran

25. 04. - 19. 05. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Strach ze tmy

11. - 14. 04. 2016
Galerie 207 / Praha

Kristýna Šraierová / VZTAHY

3. 04. - 13. 05. 2016
anyArt / Praha

Vertikální gradace

13. 04. - 30. 05. 2016
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Filip Turek, Stanislav Zámečník: Die ewige Kurve

16. 03. - 7. 04. 2016
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Milan Houser: Barvometrie

8. 03. - 30. 04. 2016
Dům umění města Brna / Brno

WWW / KKK / 1492 / Area 51 / 9, 8, 1945 / Bitcoin / 7,295 miliard / Ph. D. / 6371 km / Cash

16. 02. - 10. 03. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Pavel Mrkus / Jindy / Another Time

10. 02. - 9. 04. 2016
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Pavel Mrkus – KINESIS

12. - 19. 12. 2015
Kostel Nejsvětějšího Salvátora / Praha 1

Václav Jirásek: Svět podle Ironyma Koola

8. 12. 2015 - 6. 02. 2016
Dům umění města Brna / Brno

VERNISÁŽ_7. VÝSTAVNÍ BLOK

7. 12. 2015 - 7. 01. 2016
Galerie TIC / Brno-město

Petra Lelláková a Vladimíra Večeřová: Na panel

19. 11. - 3. 12. 2015
Galerie Panel / Praha

Boris Jirků: Lidi lidi

27. 10. - 14. 11. 2015
Galerie Nová síň / Praha 1

Denisa Nová – A/W 2015

10. 10. 2015 - 27. 02. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Josef Rabara a Karol Radziszewski: Zítra bude jinak

3. - 25. 09. 2015
Fotograf Gallery / Praha

Výstava z tvorby Blanky Růžičkové Záznamy

29. 07. - 1. 09. 2015
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Tereza Darmovzalová: SPACE II

21. 07. 2015 22:00
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Bělá pod Pradědem

Markéta Othová: 1933

14. 07. - 29. 08. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Orient expres – Tereza Severová a Tomáš Svoboda

19. 06. - 23. 07. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Subtropické klima

10. 06. - 4. 07. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Jan Mladovský – DEUS MERULA 2015

30. 05. - 23. 07. 2015
CUBE X CUBE GALLERY / Liberec

Lucia Kuklišová: Bez názvu

12. 05. - 13. 06. 2015
Galerie Velryba / Praha 1

Kdo ještě obraz unese

13. 05. - 13. 07. 2015
Galerie Aspekt / Brno

Martin Zet: Beze slov

18. 05. - 25. 06. 2015
Studio Hrdinů / Praha

Markéta Othová – Nikam nechoď

28. 04. - 13. 05. 2015
Galerie Jelení / Praha

Není takového místa

25. 04. 2015 22:00
Dům umění města Brna / Brno-město

Martinka Bobrikova & Oscar de Carmen / SUPERFLUOUS IDENTITY II

3. 05. - 30. 06. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Dominik Lang – Sběratelé kostí

24. 04. - 12. 06. 2015
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

TOO SOON

14. 04. - 23. 05. 2015
Galerie AMU / Praha 1

Tereza Darmovzalová: MÍSTO

1. 04. - 29. 05. 2015
Galerie U Mloka / Olomouc

Dušan Záhoranský – Básnická sbírka

24. 03. - 4. 05. 2015
Galerie TIC / Brno-město

Martin Špirec – Moře klidu

24. 03. - 4. 05. 2015
Galerie TIC / Brno-město

Vilém Balej – Předměty, lidé

23. 02. - 16. 03. 2015
Galerie D9 / České Budějovice

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Medium Loci

8. 02. - 17. 03. 2015
Společenský dům Neratovice / Mělník

Filip Turek: Díry v abstrakci a jiné příběhy

11. 02. - 15. 03. 2015
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Nový nacionalismus v srdci Európy

10. 02. - 2. 03. 2015
Galerie Umakart / Brno-město

Markéta Othová a Jiří Kovanda: HROZNÉ HROZNO A ZLÝ ZLÍN

4. 02. - 10. 03. 2015
Galerie Kabinet T. / Zlín

Pavel Mrkus: Radiolaria

28. 01. - 3. 03. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Epizoda II. – Horizont předmětu

10. 02. - 7. 03. 2015
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Ivan Vosecký: Předem připravená náhoda

14. 01. - 14. 02. 2015
Galerie 1. patro / Praha 1

Federico Solmi – Čínská demokracie a poslední den na Zemi

27. 11. 2014 - 9. 01. 2015
Galerie Vernon / Praha 5

Voice-over

19. 11. 2014 17:00
Galerie 209 / Brno-město

Svätopluk Mikyta: Záves a BEFEL

18. 11. - 15. 12. 2014
Galerie města Třince / Třinec

Juraj Gábor: Dívka před domem

18. 11. - 30. 12. 2014
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Silvina Arismendi: RAK ON TUR

18. 11. 2014 - 17. 01. 2015
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Chléb, hry a umění

24. 10. 2014 - 15. 01. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Cyklus / Tomáš Lumpe & Pavel Matoušek

4. 11. 2014 - 5. 01. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Pavel Příkaský: Prst, látka, písmeno, tekutina

30. 09. - 16. 10. 2014
Galerie Půda / Jihlava

HIN MAH TOO YAH LAT KEKT

9. 10. - 8. 11. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Martin Zet ~ Chvilka poezie

22. 09. - 18. 10. 2014
MakeMake / Brno

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. - 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Eliška Kyselková, Katarína Támová – Homage To Monica Cook

10. 09. - 14. 10. 2014
Galerie Fotografic / Praha

Spirit Prints

2. 09. - 2. 10. 2014
Fox Gallery / Praha

Eugenika

23. 09. - 22. 10. 2014
Galerie TIC / Brno-město

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22. - 30. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. - 6. 09. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Pavel Mrkus: Neviděná výstava

8. 07. - 30. 08. 2014
Galerie NF / Ústí nad Labem

Svět práce (“Live in Your Head”)

17. 06. - 29. 07. 2014
Galerie TIC / Brno-město

Svätopluk Mikyta – Pomoderna a sedm monochromů

12. 06. - 26. 07. 2014
Polansky Gallery / Praha 7

Jan Mladovský: VĚDĚT DEVĚTKRÁT CO JE VÝTOPA (vůni vidět světlo slyšet)

16. 10. - 10. 11. 2013
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

FOX – LIFE IS ART

30. 06. - 29. 08. 2013
Fox Gallery / Praha

Téma 4

15. 12. 2011 - 1. 02. 2012
M.odla / Praha 7

Level Anxieties

20. 09. - 3. 10. 2013
Galerie AMU / Praha 1

Plots

25. 06. - 3. 08. 2013
Americké centrum / Praha 1

Markéta Othová

9. 06. - 28. 07. 2011
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Pavel Příkaský – Dvojité dno

29. 01. - 27. 02. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

Vyhlídkové stoje postojem

30. 07. - 19. 08. 2013
Galerie Umakart / Brno-město

Kvantizace

25. 07. - 11. 08. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Yulia Yakushova

10. 11. - 7. 12. 2010
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2013

26. 09. - 30. 11. 2013
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Pavla Tichá: Miska

11. 07. - 3. 08. 2013
Galerie 35m2 / Praha 3

Cena Jindřicha Chalupeckého 2011

3. 11. 2011 - 14. 01. 2012
Centrum současného umění DOX / Praha

Magdalena Bartáková: Pole

19. 08. - 7. 09. 2013
Galerie Josipa Plečnika / Praha 10

Pavel Příkaský: Fotograf

5. - 30. 03. 2013
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

V praci, doma, venku

3. 06. - 21. 05. 2011
A.M. 180 / Praha 2

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 - 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

MEMENTO NATURAE

2. - 3. 08. 2013
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Barbora Kleinhamplová, Matyáš Chochola: Obrazem před zápasem

11. 07. - 25. 08. 2012
Psychiatrická léčebna Bohnice / Praha 8 – Bohnice

…a nezapomeňte na květiny

25. 11. 2010 - 26. 02. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Zahrádky

19. - 30. 09. 2013
Galerie KIV / Praha 8

Kapitalistický obraz společnosti

10. - 29. 07. 2013
Galerie Umakart / Brno-město

Od vedle

25. 10. - 12. 12. 2011
M.odla / Praha 7

Tereza Severová a Jaroslav Šlauf: 6 oken, 2 kanály

12. 05. - 4. 06. 2014
Galerie AVU / Praha 7

LIBUŠE VENDLOVÁ – SOUČÁSTKY

22. 08. - 19. 09. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

Mezi Reality

6. - 21. 02. 2013
Galerie KIV / Praha 8

ART HAS NO HISTORY!

1. - 25. 06. 2011
Karlin Studios / Praha 8

Zkažená radost

11. - 19. 12. 2013
Galerie 209 / Brno-město

Theremin workshop

22. - 26. 08. 2013
HAMU Hudební a taneční fakulta AMU / Praha 1

Ahoj Babi a Z polystyrenu (PS)

2. 06. - 27. 07. 2012
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

UPSYCH 316A

21. 10. - 11. 12. 2010
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Jen tak tak

10. - 25. 09. 2013
Galerie Jelení / Praha

OLIVER LARIC: VERZE

9. 07. - 10. 08. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Markéta Othová / Architektura štestí

7. - 30. 05. 2014
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

RESTART

9. 09. - 6. 10. 2013
Galerie Prokopka / Praha 3

Pastva

15. 11. - 8. 12. 2012
Galerie SPZ / Praha 1

KURZ PROXEMICKÉHO TANCE

4. - 20. 11. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Eliška Kyselková

10. 06. - 30. 08. 2013
Galerie Polagraph / Praha 3

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

3. 05. - 3. 06. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Proměny času, proměny materiálu

31. 07. - 30. 09. 2010
Kostel sv. Vavřince v Klatovech / Klatovy

Dominik Lang: Procházení zdí

11. 09. - 10. 10. 2013
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

ŠALOUN SHOW Jiří David, Kurt Gebauer, Jan Mladovský, Martin Zet, Stanislav Zippe

9. - 14. 07. 2013
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

Adolf Loos – dílo v českých zemích

11. 10. 2011 - 7. 01. 2012
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Martin Zet: Svátek práce

1. 05. - 4. 06. 2014
Galerie města Plzně / Plzeň

Jan Bezucha

3. 09. - 31. 10. 2013
Galerie Polagraph / Praha 3

Podpalubí

6. 10. 2012 - 30. 03. 2013
Galerie Na shledanou / Volyně

Vystavovatel a jeho diváci

3. 05. - 11. 06. 2011
Dům umění města Brna / Brno

Gerald Scarfe, Pink Floyd v Praze!

23. 07. - 12. 10. 2013
Museum Kampa / Praha 1

Dokumentace

28. 03. - 19. 05. 2012
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Slovo dalo slovo

11. 09. - 26. 10. 2013
MeetFactory / Praha 5

Její hloubka ornamentu

25. 06. - 6. 08. 2013
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Táňa Rjabininová & Boris Jirků

22. 09. - 16. 10. 2011
the30gallery / Praha 7

Houpačka

13. 03. - 19. 04. 2014
Kompot / Ústí nad Labem

Psychoanalýza jednoho prostoru

11. 08. - 29. 09. 2013
Psychiatrická léčebna Bohnice / Praha 8 – Bohnice

C0000 Bezbarvý Houser

2. 10. - 22. 11. 2012
Kvalitář / Praha 1

Three

21. 04. - 11. 05. 2011
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Malby z hlavy

4. - 27. 11. 2013
Nau Gallery / Praha

Zrnko popelu

10. 07. - 9. 09. 2013
de-sign / Praha 7

Matyáš Chochola / Výstava

15. - 29. 03. 2012
A.M. 180 / Praha 2

Rekonstrukce (Z kapitoly Tendence časopisu Fotograf)

15. 09. - 30. 10. 2010
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

To nejhorší z Martina Zeta protože Tvá zem Tě potřebuje

4. 09. - 25. 10. 2013
Divus / Prager Kabarett / Praha 7

Miroslav Houra: Vzpomínka II.

13. - 31. 08. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

Kamila Zemková / Pavla Tichá

22. 09. - 19. 10. 2011
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Hračky

3. - 27. 03. 2014
Galerie Makráč / Praha 6

Tereza Darmovzalová: Na cizí půdě

8. 08. - 3. 09. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Šetření příčiny

6. 09. - 3. 11. 2012
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Spící město

31. 05. - 26. 11. 2011
Česko-Slovenský pavilon, Mezinárodní bienále výtvarného umění v Benátkách / Venice, Italy

STŘEPY MODERNITY

4. 11. - 5. 12. 2013
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

Dech Tradice

16. - 31. 07. 2013
Galerie Jelení / Praha

Teodoru Rotreklovi

20. 02. 2012 23:00
Masarykova univerzita / Brno-město

Přesně

4. 09. - 4. 10. 2013
Nau Gallery / Praha

Eva Fišerová: Esence

16. 07. - 3. 08. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

Mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2011

16. 07. - 12. 08. 2011
Sala Terrena / Mikulov

Shadow Universe

27. 02. - 5. 04. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Kresba

7. - 30. 08. 2013
Nau Gallery / Praha

Tadamův rádce – Aneb důmyslný průvodce falešným územím*

10. 09. - 20. 10. 2012
MeetFactory / Praha 5

Jak začít od začátku (Selži znova a lépe)

8. 03. - 30. 04. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Ctižádostivá herečka

29. 10. - 23. 11. 2013
Galerie Plevel / Praha 8

Stav vecí / Lucia Kuklišová

10. - 31. 07. 2013
1_7 Gallery / Ostrava

Don’t panic! Bůh je mocnější než ďábel

14. 02. - 21. 03. 2012
Galerie Petr Novotný / Praha

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. - 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

Lapidárium

10. 07. - 10. 08. 2013
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Cesty toulavý

20. 07. - 12. 08. 2011
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Daphne a meandr

18. 02. 2014 23:00
Galerie 209 / Brno-město

LEONARDO STROKA: UNENCRYPTED STATE

31. 07. - 24. 08. 2013
Trafačka / Praha 9

Kroužek

6. 09. - 8. 10. 2012
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Motýlí efekt

10. 02. - 3. 03. 2011
Café 09 / Brno

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. - 23. 11. 2013
Karlin Studios / Praha 8

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA ČESKO-ROMSKOU VLAJKU

16. 07. - 15. 09. 2013
Artwall Praha 7 / Praha 7

Next Planet

13. 12. 2011 - 28. 01. 2012
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

PETER LIŠKA: TEĎ

25. 08. - 17. 09. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Mezi tvarem a barvou

25. 06. - 13. 07. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

TOMÁŠ RAFA: TRUE PATRIOTISM

7. 02. - 3. 03. 2014
Artwall Praha 7 / Praha 7

Denisa Fialová: Pohřešovaní

5. 08. - 8. 09. 2013
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

ZÁVISLÍ POZOROVATELÉ

6. 09. - 28. 10. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

KONFERENCE

24. 10. - 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Josef Mikulka | Sentiment

24. 06. - 14. 09. 2013
Galerie Café Amadeus / Olomouc

SIAL (Sdružení inženýrů a architektů Liberec)

19. 01. - 14. 04. 2012
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Michaela Mildorfová a Barbora Šimonová: Zóna

5. 09. - 1. 10. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Tajemství prachu

4. - 26. 06. 2011
Galerie Califia / Horažďovice

NALOMENÍ / Jan Chlup, Lucie Kordačová, Lucia Kotvanová

6. - 27. 02. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Daniel Libeskind – Architektura je řeč

5. 08. - 2. 09. 2013
Galerie Architektury Brno / Brno

Between Steps

13. - 23. 08. 2012
Fox & Deer / Praha 6

Cut&Paste

6. - 16. 12. 2010
Galerie AVU / Praha 7

AKCE UMĚLCE

Milan Houser – Těžké kovy

16. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
DSC Gallery / Praha

Tomáš Rafa – Blokáda extremismu

11. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie XY / Olomouc

Tomáš Rafa – Blokáda extremismu

11. 12. 2019 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

TIM Master class: Ivana Hrončeková, Dana Balážová – Galerie města Blanska vs. Grau kolektiv

4. 12. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

SPACE / art, design, architecture and science

5. 12. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Julius Reichel

29. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Okoširoko / České Budějovice

THE EARTH → Current Way of Living

4. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Avatar Zet – pražská premiéra performativní konzultace

1. 12. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
lítost / Praha

Tereza Severová – Strom, který roste kořeny vzhůru

3. 12. 2019 16:10 / 16:10 / Komentované prohlídky
Galerie 207 / Praha

Tereza Severová – Strom, který roste kořeny vzhůru

26. 11. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Stará bydliště

27. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Stará bydliště

26. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Techniky truchlení / Protokoly posvátna

12. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Lenka Štěpánková & Marek Tischler – Zády k sobě na rovníku

7. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Geniální přítelkyně

29. 10. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Maud Kotasová & Jiří Staněk – It Can Never Be The Same

30. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Kateřina Baránková – Chci tě vyděsit svým klidem

29. 10. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Václav Jirásek: Auta / křest knihy

15. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Umělec a kopírka – Copy koutek

10. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Festival / Praha

Group exhibition, curated by Karel Císař

14. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Ikony a mytologie: touha po změně

8. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

After Life výstavy – křest publikace

4. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Martin & Miloš Zetovi: 2x MZ

17. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Komentovaná prohlídka výstavy Forichtungy / DED 2019

8. 09. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie XY / Olomouc

Markéta Othová a Antonín Jirát — komentované prohlídky

6. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Tereza Darmovzalová: Forichtungy

7. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Marie Lüder & Miranda Keyes: Cry Uncial

25. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Neighbourhood Boogie Woogie: agoraphilia

27. 07. 2019 10:00 / 10:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Marek Tischler — Lepšího já

29. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Člověkohodina / ART LARP

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

Markéta Othová — Svět knihy

27. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Martin Zet, Tvárnice – odhalení objektu u dolního nádraží Brno

19. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno-město

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Its Oh So Quiet

13. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Marek Tischler — Lepšího já

11. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Pavla Sceranková & Dušan Zahoranský / I. Hosnedl / Š. Koudelová

5. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Monolog kominíka z města bez komínů / Monologue of a Chimneysweep from a Chimneyless Town

6. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Možný / Mikyta – I don´t exist when you don´t see me

6. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Etcetera / Brno-město

Pavel Příkaský: Transgenic Myth

29. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha

Fotofestival Uničov 9

19. - 21. 07. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Jiří Kovanda & Ivana Zochová – Director’s Cut 2019

6. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Deska / Ústí nad Labem

Smějící se bestie: Chcete slevu?

29. 04. 2019 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Isotonic Song — komentovaná prohlídka

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Mantichora

2. 04. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Pavel Příkaský a Miroslava Večeřová — Isotonic Song

19. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Vyhlášení Ceny od Zbyňka Baladrána za rok 2018

19. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Umělec má cenu / Praha 2

Richard Wiesner – Reakce kyselých hroznů

20. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Praha směr Ústí za uměním!

20. 03. 2019 12:00 / 12:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

999% OFF

1. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Dernisáže na Pragovce

19. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Healing 2.0

14. 02. 2019 19:02 / 19:02 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

MINIMAL DIFFERENCE komentovaná prohlídka

15. 02. 2019 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Kvalitář / Praha 1

Bellagio Bellagio (IT) / dernisáž

14. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Mystika Hygieny

16. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Postbarokní folklór

15. 01. 2019 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Postbarokní folklór aneb Jak zmarnivět funkcionalismus

15. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Návod k použití

8. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Pavel Příkaský & Miroslava Večeřová: Images That Occupy Thoughts

15. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha

Martin Zet: Lidé, od kterých mi přišel spam

3. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Tranzit / Praha

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Svätopluk Mikyta

31. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

David Krňanský & Julius Reichel // Duck Rabbit Industry Never Stop 3

23. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Martin Zet. POKRAČOVÁNÍ I. Vltava

29. 03. 2017 07:30 / 07:30 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Martin Zet. POKRAČOVÁNÍ 0. PĚNA

6. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Pavla Tichá — 385 misek

17. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Ivana Zochová: Room-mate, Studenti ateliéru Přírodní materiály: Situace

20. 04. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

M. Šašek let č. 59/74

4. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

M. Šašek let č. 59/74

24. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Loterie – poznej svět! / M. Šašek let č. 59/74

13. 05. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Dílna minutových audioher

7. 05. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Bojíte se tužky? M. Šašek let č. 59/74

4. 06. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Cesta kolem světa za 1,5 hodiny! M. Šašek let č. 59/74

21. 05. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Večer – knihy – terasa / M. Šašek let č. 59/74

8. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Living Room Art Space: Anne-Claire Barriga – You Can Only Walk Away

26. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio ALTA / Praha

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Richard Wiesner – Gluon

27. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

VR Kosmopolita

18. 06. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Průvodce pro dobrodruhy s Ultrafun

11. 06. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Most Brno, Praha, Mexiko, Jihlava

4. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Open Studios + Křest Časopisu X

11. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Markéta Othová, Adéla Svobodová

25. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

S02O

15. - 21. 06. 2017 / 12:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Markéta Oplištilová + Veronika Palmová = Vymezení

31. 05. 2017 18:37 / 18:37 / Vernisáže
Galerie Evoluční / Praha 1

JULIUS REICHEL – White Trash / Trash Pop / FCK YR CSH

29. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha

Vladimíra Večeřová, Petra Lelláková – No More Genital Nudity in the Visual Arts

29. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Martin Zet — Sanitář

13. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Martin Zet — Sanitář

13. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Výchova k přirozenosti

8. 08. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 1

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jedinečné Svatopěstitelské Družstvo: filmy, fotografie, malá půdža

2. 10. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha

Mrtvé rostliny a živé objekty

24. 10. 2017 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Stud

10. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Tvář znásilnění

19. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Nechte to Zemi

25. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy s umělkyněmi Zdenou Kolečkovou, Michaelou Thelenovou a umělcem Martinem Zetem

5. 12. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

CREW/ní obraz

23. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

35m2 // Juraj Gábor // Wave Shape

8. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Fragmentovaná sorela. Brněnská dynamika procesu výstavby padesátých let.

14. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

David Vávra – Běžet s domy

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Architektury Brno / Brno

Richard Wiesner: Radiace

13. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Gossip

12. 12. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Hypernaturalizmus

26. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha

Markéta Othová – Babiččin pásek z letních šatů

24. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Tapeta / Praha 1

Marek Tischler – Perly leží na dosah

25. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Pro tebe i pro sebe

20. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

David Vávra – Běžet s domy

9. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Začátek je také konec

6. 03. 2018 17:30 / 17:30 / Komentované prohlídky
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Boží srst

16. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha

Daniel Hanzlík, Pavel Mrkus: Vidět čas

10. 03. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

J.R. (OO) N.Y. (RV) LE C0NCEPT STORE (GLOBAL)

23. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Dominik Lang: Židle, která umí uspávat v meziříčské Galerii Kaple

11. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Komentovaná prohlídka výstavy Tvář krajiny s Janem Boháčem a Martinou Johnovou

18. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Tereza Darmovzalová: Future Lovers

9. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Julius Reichel: Dark Energy / Ego Death Death Planet / Void Trap Save the Future?

17. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Křest Sebraných posudků Martina Zeta Tik ťak tiká bír

15. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Jan Nálevka / Markéta Othová / Valentýna Janů

23. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

5866 / PETR STOLÍN, JAN STOLÍN

17. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Polar from Highlands

26. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

TING TAR TID

9. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

ART WEEK Liberec 2018

16. 06. 2018 13:30 / 13:30 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

ART WEEK Liberec 2018

16. - 22. 06. 2018 / 11:00 / Ostatní akce
Art Week Liberec / Liberec

Dernisáž výstavy Dominika Langa

8. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Jan Mladovský: UROBOROS POLYSTYRENE

14. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Litomyšl

Komentovaná prohlídka s Radovanem Lipusem a Davidem Vávrou

14. 07. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Šumné stopy v Chorvatsku / Radovan Lipus, David Vávra / projekce + beseda s autory

14. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Komentovaná prohlídka / Jan Nálevka / Markéta Othová

4. 08. 2018 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

Výstava akvarelů

18. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

7. Umělecko -Eko _ Sociologické Symposium CHAOS START 2018

2. - 11. 08. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Jan Mladovský – ZOKADOKA

16. 08. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Avoid Floating Gallery / Praha 2

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Jan Dotřel – Deeply Ordered Chaos

6. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Vernisáže na Pragovce / Severová, Jindrová, Baráčková, Moravec

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente/ Komplex epopeje

20. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Pneuma: Miroslava Večeřová a Pavel Příkaský

27. 09. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Korzo Pragovka

10. 10. 2018 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Jaroslav Kyša / Pátá síla

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha 7

Mo(nu)mentální topografie

24. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kristýna Šraierová – Modrá

9. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

Armin Bardel / Time Less Time

9. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Suteren Gallery / Brno

Kamilia Kard: Did You Know That Hello Kitty Has a Twin?

6. 12. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Fabrice Ainaut

13. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Závodný / Mikulov

Minimal Difference

13. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

OLD NEWS

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Martin Zet: S Čechy jsem skončil

13. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Památník Lidice – galerie / Lidice Memorial – Gallery / Lidice

rabaraLOMENOstrouhal

13. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Monomach / Brno

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

18. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

I D E O L O G Y

31. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Tony Conrad:Completely in the Present/premiéra

9. 02. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Ivan Vosecký: ИBAN – Když je židle stolem

18. 01. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Videodoom

5. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
V rámci / Ostrava

Martin Zet: Martin a obři

16. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Martin Zet: Martin a obři

12. - 16. 12. 2016 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Ieva Kraule, Kaspars Groshevs: Tančící voda

9. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Markéta Othová a Dalibor David: Napíši Vám brzy

8. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

TIMELINE

3. 11. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Funkce a styl

1. 11. 2016 15:10 / 15:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Funkce a styl

31. 10. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Jankova paleta

13. 10. 2016 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie TIC / Brno-město

martin zet / akce a promítání videí z expedice

14. 10. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Most

Ivana Hrončeková – Lekcia

5. 10. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Tvar / Brno

Martin Zet: |

23. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Martin Zet / Videa

15. 09. 2016 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Juraj Gábor, Dominika Jackuliaková — JANKOVA PALETA

6. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

LUSTR 2016

23. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Festival LUSTR / Praha 1

MARTIN ZET / O

24. 08. 2016 14:58 / 14:58 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Daniela Baráčková a Tereza Severová : PLNÁ MÍSTNOST A ŠEDESÁT DVA KILO NAVÍC

20. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Pavel Příkaský – COLLECTION

17. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Josef Hoffmann – Josef Frank: Od “nekonečné garnitury” k otevřenému systému

19. 06. 2016 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Mixed Messages

5. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Prague College / Praha 1

Vilém Balej: Buran

26. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Na vodě / Bouchací Šrouby

20. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Mezi lávou a mechem

7. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

Strach ze ty

12. 04. 2016 14:10 / 14:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Strach ze tmy

11. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Kristýna Šraierová / VZTAHY

7. 04. 2016 15:45 / 15:45 / Vernisáže
anyArt / Praha

Vertikální gradace

14. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Filip Turek, Stanislav Zámečník: Die ewige Kurve

16. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

WWW / KKK / 1492 / Area 51 / 9, 8, 1945 / Bitcoin / 7,295 miliard / Ph. D. / 6371 km / Cash

16. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Pavel Mrkus / Jindy / Another Time

11. 02. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

MARTIN ZET: NEKROLOG

26. 01. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie TIC / Brno-město

Pavel Mrkus – KINESIS

13. 12. 2015 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kostel Nejsvětějšího Salvátora / Praha 1

Václav Jirásek: Svět podle Ironyma Koola

8. 12. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Terasa

8. 12. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

VERNISÁŽ_7. VÝSTAVNÍ BLOK

8. 12. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Petra Lelláková a Vladimíra Večeřová: Na panel

19. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

pavel příkaský / image of an animal

16. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha

Boris Jirků: Lidi lidi

27. 10. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Denisa Nová – A/W 2015

10. 10. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Josef Rabara a Karol Radziszewski: Zítra bude jinak

3. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Výstava z tvorby Blanky Růžičkové Záznamy

30. 07. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Markéta Othová: 1933

15. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Význam výstavních podniků s ohledem na region

23. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

VERNISSAGE/SCREENING/OPEN STUDIOS/PERFORMANCE

9. 07. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Orient expres – Tereza Severová a Tomáš Svoboda

19. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Pavel Příkaský – Subtropické klima

10. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Lucia Kuklišová: Bez názvu

12. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Velryba / Praha 1

Kdo ještě obraz unese

14. 05. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Aspekt / Brno

Videogram 48 – Filip Turek

13. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně / Brno

Martin Zet: Beze slov

19. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha

Pozitiv / Negativ – Nic není, jak to vypadá, co se pevné zdá, to se rozpadá

7. 05. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Markéta Othová – Nikam nechoď

28. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Není takového místa

28. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno-město

Martinka Bobrikova & Oscar de Carmen / SUPERFLUOUS IDENTITY II

4. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Dominik Lang – Sběratelé kostí

24. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Markéta Othová a Petr Bakla: Hlavní děj (Master process)

12. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Karolina Bregula (PL): Promítání filmů Stoupenci ohně a Polévka s účastí autorky

7. 05. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

David Krnansky & Julius Reichel DuckRabbit Industry — Newer Stop 1.

15. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Too Soon

14. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Tereza Darmovzalová: MÍSTO

1. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie U Mloka / Olomouc

Dušan Záhoranský – Básnická sbírka

24. 03. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Martin Špirec – Moře klidu

24. 03. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Grafomani….

28. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani….

27. 03. 2015 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Vilém Balej – Předměty, lidé

24. 02. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie D9 / České Budějovice

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Medium Loci

9. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Společenský dům Neratovice / Mělník

Filip Turek: Díry v abstrakci a jiné příběhy

10. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Nový nacionalismus v srdci Európy

10. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Martin Zet – PRÁCE S TEXTEM – SHRNUTÍ

4. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Markéta Othová a Jiří Kovanda: HROZNÉ HROZNO A ZLÝ ZLÍN

5. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Pavel Mrkus: Radiolaria

28. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Epizoda II. – Horizont předmětu

10. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Ivan Vosecký: Předem připravená náhoda

14. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Čtení ze Salavy / Čtení pro Salavu (9. setkání z cyklu V šest v Archivu)

15. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha

Julius Reichel a David Krňanský: Představ si, že na stoličce mezi námi sedí nahá dívka

11. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

PAF 2014: Trabajo

6. 12. 2014 11:00 / 11:00 / Workshopy
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Buenos Aires perfor(m)a

5. 12. 2014 21:00 / 21:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Federico Solmi – Čínská demokracie a poslední den na Zemi

28. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vernon / Praha 5

aA uvádí: Vladimír Sitta – Dialogy s krajinou

20. 11. 2014 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Malá scéna / Zlín

Svätopluk Mikyta: Záves a BEFEL

19. 11. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Juraj Gábor: Dívka před domem

18. 11. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

zlínské konfrontace: revitalizace spodní části gahurova prospektu /ellement/

11. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
aArchitektura / Zlín

UMĚLECKÝ PROFIL MARTINA RYŠAVÉHO V KINĚ ART

10. 11. 2014 19:30 / 19:30 / Ostatní akce
Kino Art / Brno

Silvina Arismendi: RAK ON TUR

18. 11. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Miroslava Večeřová: Flying Objects

28. 10. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Chléb, hry a umění

25. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Cyklus / Tomáš Lumpe & Pavel Matoušek

5. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Pavel Příkaský: Prst, látka, písmeno, tekutina

30. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Půda / Jihlava

HIN MAH TOO YAH LAT KEKT

9. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Ruměná. Kůže z dechu

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Martin Zet ~ Chvilka poezie

22. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
MakeMake / Brno

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Eliška Kyselková, Katarína Támová – Homage To Monica Cook

11. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Spirit Prints

17. 09. 2014 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Fox Gallery / Praha

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Slavnostní otevření Knihkupectví ArtMap

19. 06. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
/ Brno

Svět práce (“Live in Your Head”)

17. 06. 2014 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Svätopluk Mikyta – Pomoderna a sedm monochromů

11. 06. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA ČESKO-ROMSKOU VLAJKU

16. 07. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

Matyáš Chochola / Výstava

16. - 15. 03. 2012 / 18:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Jen tak tak

10. - 9. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Pavel Příkaský : Fotograf

6. 03. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Cleo Fariselli

20. - 19. 05. 2011 / 15:00 / Ostatní akce
Microna / Praha 4

je ne travaille jamais: animace – miroslava večeřová

22. - 21. 04. 2014 / 16:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

LIBUŠE VENDLOVÁ – SOUČÁSTKY

21. - 20. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

ZÁVISLÍ POZOROVATELÉ

5. - 4. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Yulia Yakushova

11. - 10. 11. 2010 / 18:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Pavla Tichá: Miska

11. - 10. 07. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Don’t panic! Bůh je mocnější než ďábel

15. 02. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha

Dominik Lang: Procházení zdí

11. - 10. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Mezi Reality

6. - 5. 02. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

ELE-MENTÁLNÍ GESTA

28. - 27. 04. 2011 / 16:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Houpačka

13. - 12. 03. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Kompot / Ústí nad Labem

RESTART

10. 09. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Between Steps

14. - 13. 08. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Fox & Deer / Praha 6

Rekonstrukce (Z kapitoly Tendence časopisu Fotograf)

15. - 14. 09. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

STŘEPY MODERNITY

5. - 4. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

Kapitalistický obraz společnosti

10. - 9. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA

19. 01. 2012 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Slovo dalo slovo

12. - 11. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

MÉDIUM:VÝSTAVA 1. Díl: NOVÉ KONCEPTY VE VYSTAVOVÁNÍ ARCHITEKTURY

7. 12. 2012 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
4AM Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Shadow Universe

28. - 27. 02. 2014 / 14:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Psychoanalýza jednoho prostoru

16. - 15. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Psychiatrická léčebna Bohnice / Praha 8 – Bohnice

Kvantizace

25. 07. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Ctižádostivá herečka

30. - 29. 10. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Plevel / Praha 8

OLIVER LARIC: VERZE

9. - 8. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

SIAL (Sdružení inženýrů a architektů Liberec)

10. - 9. 04. 2012 / 15:00 / Komentované prohlídky
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Pavla Sceránková a Dušan Zahoranský: Výročí

6. - 5. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

34 x VŠUP – ateliér sochařství

29. 11. 2012 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Daphne a meandr

19. 02. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Tereza Darmovzalová: Na cizí půdě

8. - 7. 08. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Situace 24

21. - 20. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

REALITA JE TVÁRNÁ

30. - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

ŠALOUN SHOW Jiří David, Kurt Gebauer, Jan Mladovský, Martin Zet, Stanislav Zippe

9. - 8. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

SIAL (Sdružení inženýrů a architektů Liberec)

14. - 13. 02. 2012 / 16:00 / Komentované prohlídky
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

To nejhorší z Martina Zeta protože Tvá zem Tě potřebuje

5. - 4. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Divus / Prager Kabarett / Praha 7

Pastva

15. - 14. 11. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

TOMÁŠ RAFA: TRUE PATRIOTISM

7. - 6. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

LEONARDO STROKA: UNENCRYPTED STATE

1. 08. - 31. 07. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Trafačka / Praha 9

Ahoj Babi a Z polystyrenu (PS)

3. 06. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Slavnostní dernisáž výstavy Slovo dalo slovo

27. 10. 2013 18:00 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

OAA / Vernisáž + koncerty

10. - 9. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

LOOS – PLZEŇ – SOUVISLOSTI

8. - 7. 02. 2012 / 16:00 / Komentované prohlídky
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

PETER LIŠKA: TEĎ

26. - 25. 08. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Kabinet lingvistického kroužku

12. - 11. 11. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

NALOMENÍ / Jan Chlup, Lucie Kordačová, Lucia Kotvanová

6. - 5. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Denisa Fialová: Pohřešovaní

5. - 4. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Fotofestival Uničov / Tis

5. - 4. 05. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Fotofestival Uničov / Uničov

FINALISTÉ CENY JINDŘICHA CHALUPECKÉHO

6. 11. 2013 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Lapidárium

10. 07. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

LOOS – PLZEŇ – SOUVISLOSTI

12. - 11. 01. 2012 / 16:00 / Komentované prohlídky
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nekázanka / Praha 5

Diskuse a workshop s umělcem a jeho hosty v site – specific instalaci ve Veletržním paláci

3. - 2. 11. 2012 / 12:30 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Pavel Příkaský – Dvojité dno

30. - 29. 01. 2014 / 18:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

Daniel Libeskind – Architektura je řeč

6. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Architektury Brno / Brno

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

2. 05. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

KDYŽ SE OPAKOVÁNÍ STANE FORMOU

16. 10. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Mezi tvarem a barvou

25. - 24. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Situace 11

20. - 19. 09. 2011 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Pavilon / Praha 1

Glass Excellence – Adéla Krejčová – Detail

27. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

ARTMAP PARTY

25. 10. 2012 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Zkažená radost

11. 12. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Vyhlídkové stoje postojem

31. - 30. 07. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

PROJEKTOR#7

26. - 25. 04. 2012 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Jan Mladovský: VĚDĚT DEVĚTKRÁT CO JE VÝTOPA (vůni vidět světlo slyšet)

16. - 15. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Plots

26. 06. 2013 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Americké centrum / Praha 1

Cesty toulavý

19. 07. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Tereza Severová a Jaroslav Šlauf: 6 oken, 2 kanály

12. - 11. 05. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Michaela Mildorfová a Barbora Šimonová: Zóna

5. - 4. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Podpalubí

6. - 5. 10. 2012 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Na shledanou / Volyně

Mutující médium

3. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

MEMENTO NATURAE

2. - 1. 08. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Dokumentace

28. - 27. 03. 2012 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2013

26. - 25. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Národní galerie Praha / Praha

Ivan Vosecký – NIC NEŽ MALBA ! …ehm ehm vlastně sprej

5. - 4. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Pohled valivého ložiska

22. - 21. 06. 2011 / 15:00 / Vernisáže
Nová scéna ND / Praha

Markéta Othová / Architektura štestí

7. 05. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Level Anxieties

20. 09. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

C0000 Bezbarvý Houser

2. - 1. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Audiovizuální dialog s Modiglianim – A.M.2011 Daniela Hanzlíka a Pavla Mrkuse

8. - 7. 02. 2011 / 19:00 / Ostatní akce
Galerie Vernon / Praha 5

Dech Tradice

16. - 15. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Matyáš Chochola / Výstava

30. - 29. 03. 2012 / 16:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Zahrádky

19. - 18. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Profil: Martin Zet

4. 04. 2013 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Studio Béla / Praha

Markéta Othová

9. 06. 2011 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Martin Zet: Svátek práce

1. 05. - 30. 04. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Plzně / Plzeň

Magdalena Bartáková: Pole

20. - 19. 08. 2013 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Josipa Plečnika / Praha 10

Kroužek

6. - 5. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Cut&Paste

7. - 6. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×