Alena Kotzmannová

VÝSTAVY UMĚLCE

Gregor Sailer – Potěmkinovy vesnice

29. 03. - 5. 05. 2019
Galerie Fotografic / Praha

Gobe line

Do 31. 05. 2019
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Dianahof

29. 03. - 28. 06. 2019
Nau Gallery / Praha 3

Kryštof Kaplan: TENZE

12. 04. - 10. 06. 2019
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Lucia Sekerková: Ženy prodávající naději

Do 14. 04. 2019 18:00
Muzeum romské kultury / Brno

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

18. 04. - 29. 07. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Mezi-obrazy: Archiv kameramana Jaroslava Kučery

18. 04. - 10. 06. 2017
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

BLACK MONEY, WHITE LIES / David Adika [IL]

5. 04. - 3. 05. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Gaudeamus Igitur

3. - 25. 04. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Nejisté domovy

10. 04. - 2. 05. 2017
Xaoxax / Praha

BLACK MONEY, WHITE LIES / David Adika [IL]

5. 04. - 5. 05. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Jiří Načeradský: Invaze

4. 04. - 11. 05. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Rozptýlený disk

25. 04. - 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Planeta vaginata

26. 04. - 21. 05. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. - 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Marie Blabolilová – Vegetace v grafice

18. 06. - 16. 07. 2017
PONAVA / Brno-město

Barbary Benish – Mni Wiconi / Voda je život – Pramen

2. - 15. 07. 2017
Galerijní laboratoř – kaple sv. Jana Křtitele / Praha

Roman Trabura

11. 07. - 16. 08. 2017
Topičův salon / Praha 1

Weronika Gęsicka – Stopy

26. 07. - 2. 09. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Have it good

6. 09. - 14. 10. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Pinturas Negras

13. 09. - 8. 10. 2017
Nová galerie / Praha 2

Miloš Michálek / Záznamy

20. 09. - 18. 11. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Gwénaël Morice. Rozbal Obal.

26. 10. 2017 - 1. 03. 2018
arto.to galerie Uhelný mlýn / Libčice and Vltavou

Tvář znásilnění

19. 10. - 9. 12. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

Louky divoké

9. 11. - 19. 12. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Babybox

20. 11. - 13. 12. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Lucie Rosenfeldová a Matěj Pavlík: Žít s duchy

5. 12. 2017 - 6. 01. 2018
Galerie Jelení / Praha

Marie Blabolilová

13. 02. - 10. 03. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Pro tebe i pro sebe

20. 02. - 17. 03. 2018
Galerie Jelení / Praha

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. - 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Lyrealismus: Marie Blabolilová, Tereza Kabůrková, Antonín Střížek

1. - 31. 03. 2018
Galerie Pštrossova 23 / Praha

Podmínky nemožnosti IV/VII: Alogorrhea

6. 03. - 26. 05. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Tomáš Němec: Bezprostředně

6. 04. - 2. 05. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Malba.tečka nr.2

23. 04. - 19. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

Martin Matoušek: No limits / The White Room

23. 04. - 19. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

Kristína Chrasteková & Tommy Høvik: POISE

27. 04. - 31. 05. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Adéla Leinweberová, Nina Agerholm Schacht / Instinctive language

24. 05. - 21. 06. 2018
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Something is still missing

7. 06. - 21. 07. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Eutektium – Irena Armutidisová a Pavel Skrott

9. 06. - 20. 07. 2018
Farmstudio / Mělník

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10. - 20. 07. 2018
Pragovka Art District / Praha

Josefína Dušková / Horizonty

30. 07. - 30. 08. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Forman – Milkov

1. 09. - 28. 10. 2018
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. - 27. 09. 2018
lítost / Praha

Zánik a vzkříšení

6. 08. - 13. 10. 2018
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

Martin Herold: Šest oken

17. 09. - 10. 10. 2018
Pragovka Art District / Praha

Irena Armutidisová: Charaktery

3. - 21. 10. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Jana Kapelová – Paradox Akvária

8. 10. - 3. 11. 2018
ETC. Galerie / Praha 2

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Comunite Fresca: Monzun

7. 11. 2018 - 16. 03. 2019
Galerie Mimochodem / Praha 1

Pavel Šebek – Panel Story

7. - 21. 11. 2018
PageFive / Praha 7

Michael Delia – Po větvi – přes struny – na světlo

12. 12. 2018 - 18. 01. 2019
Bludný kámen / Opava

MARTIN LUKÁČ: TOP PICKS

14. 12. 2018 - 14. 01. 2019
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Videodoom

4. - 25. 01. 2017
V rámci / Ostrava

MARK THER: ZEICHNUNGEN, 1928-

6. 12. 2016 - 14. 01. 2017
Trafo Gallery / Praha

Martin Herold / Saxifraga sarmentosa tricolor

30. 11. 2016 - 5. 01. 2017
Galerie NF / Ústí nad Labem

Dana Balážová, Marie Štindlová, Markéta Filipová: Vež

22. 11. 2016 - 14. 02. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Tomáš Němec_Jsem z Poličky

28. 10. - 29. 11. 2016
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Evžen Sobek 20

1. 11. 2016 - 12. 01. 2017
Galerie Valchařská / Brno

Martin Herold: Nachýlení

16. - 29. 11. 2016
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Spirit World Rising

27. 07. - 30. 08. 2016
MeetFactory / Praha 5

Jakub Špaňhel – Kytky, města, motýli

13. 05. - 3. 09. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Alena Anderlová a Yveta Kroupová: FLY

11. 05. - 11. 06. 2016
H.R.C.GALLERY / Praha

Jana Kapelová – Situace se mění, aniž nastala

30. 03. - 4. 05. 2016
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Marie Blabolilová – Rastry

3. 03. - 19. 05. 2016
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Iris Armutidis SITUACE

4. 03. - 16. 04. 2016
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

LUCIE ROSENFELDOVÁ – v těle rozhraní

3. - 28. 02. 2016
Tvar / Brno

OBRAZY 1648 – 2016

28. 01. - 12. 03. 2016
Galerie Václava Špály / Praha 1

30. ČIN: PAVLA DUNDÁLKOVÁ /video/

8. - 9. 12. 2015
Galerie Garáž / Zlín

Lucia Tallová – Moře

20. 11. - 18. 12. 2015
Nevan Contempo / Praha 3

Roman Trabura: Koberec

3. 11. - 7. 12. 2015
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Olaf Eggers: Shop Movies

23. 11. 2015 - 6. 02. 2016
Galerie G99 (DUB) / Brno

Marie Blabolilová – Rastry

9. 09. - 17. 10. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Dana Balážová: Demi Silver Gold

27. 07. - 15. 08. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Zakázka č. 39

20. 07. - 21. 08. 2015
Kontext / Jihlava

Fčela

13. 06. - 14. 08. 2015
galerie sam83 / Česká Bříza

Kryštof Kaplan a Igor Korpaczewski

24. 04. - 6. 06. 2015
Galerie Dům / Broumov

Glass Excellence X. – Vernisáž výstavy Na hraně Miroslavy Kupčíkové

21. 04. - 22. 05. 2015
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

Barbara Benish: Umělec jako aktivita (1982 – 2015)

29. 03. - 11. 04. 2015
Galerie Makráč / Praha 6

Irena Armutidisová – Opice

2. 04. - 6. 05. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Martin Lukáč – Fail

4. 03. - 9. 04. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Denní snění v galerii 209

24. 02. 2015 23:00
Galerie 209 / Brno

Nebe vysoko nad námi je naše!

18. 02. - 29. 04. 2015
Artwall Praha 7 / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Mark Ther feat Franz Schmelz

10. 02. - 9. 03. 2015
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Franz Schmelz Feat. Mark Ther

3. 02. - 12. 03. 2015
Nau Gallery / Praha 3

Jana Zhořová: Ohrádky

13. 01. - 12. 02. 2015
Bludný kámen / Opava

Marie Blabolilová – Uvnitř

6. 01. - 26. 02. 2015
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Jakub Špaňhel

23. 09. 2014 - 24. 01. 2015
Adam Gallery / Brno

Jaroslava Kadlecová a Jan Kovářík: JK 2x

2. 12. 2014 - 29. 01. 2015
Kvalitář / Praha 1

Martin Dlabaja: Hudba pro vodní kapky, piano a zvukoplochy

12. - 30. 11. 2014
Galerie FAVU / Brno

Sráč Sam – Už si na nic nevzpomínám

30. 10. - 29. 11. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

VEN

17. 10. - 3. 11. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Roman Sejkot: Plastická žena

5. - 28. 10. 2014
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Martin Froulík: Výlet do hor

4. 10. - 21. 11. 2014
galerie sam83 / Česká Bříza

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22. - 30. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. - 6. 09. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Tamiko Kawata (JP): Pokojné místo

6. - 30. 08. 2014
MeetFactory / Praha 5

Morality

22. 08. - 27. 10. 2014
Galerie Kinský / Kostelec nad Orlicí

Tomáš Němec: Pokoj s matrací

11. 06. - 30. 07. 2014
Art Salon S @ Tančící Dům / Praha 5

Marie Blabolilová: Linolea

15. 05. - 12. 07. 2014
Muzeum a Podjizerská galerie Semily / Semily

London gods

28. 08. - 14. 09. 2012
Mu koncept / Praha 10

TOMÁŠ NĚMEC

23. 11. 2011 - 31. 01. 2012
The Chemistry Gallery / Praha 7

Šibeničák jelen, žebrák lišák

29. 10. - 12. 11. 2013
Galerie Umakart Brno / Brno

Fotogramy

3. 07. - 30. 08. 2012
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Ve vlastním stínu

14. 02. - 4. 03. 2011
Galerie 1. patro / Praha 1

Introspekce

16. 01. - 9. 02. 2013
Galerie Art Brno / Brno

Nesnesitelná lehkost

18. - 24. 11. 2011
A.M. 180 / Praha 2

Pozice

24. 04. - 30. 05. 2014
Galerie UM / Praha 1

TOTALE FLAUTE /Tvář a tělo/

31. 08. - 29. 09. 2012
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

24+ Małgorzata, Johana a Graeme

20. 08. - 29. 10. 2011
galerie sam83 / Česká Bříza

SMRTIHLAV

17. 09. - 20. 10. 2013
Galerie Fotografic / Praha

Lucie Sedláková: NOVÉ OBRÁZKY

5. - 26. 07. 2012
City Surfer Office / Praha 3

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Naše zahrádka

18. 12. 2012 - 16. 01. 2013
Galerie AVU / Praha 7

INSCENAČNÍ STRATEGIE

10. 11. 2011 - 21. 01. 2012
MeetFactory / Praha 5

Viditelné spektrum

16. - 29. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Předzahrádka

6. 08. 2012 22:00
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Besídka

15. 08. - 10. 09. 2011
Altán Klamovka / Praha 5

Adéla Leinweberová: Zrušená zastávka

4. 09. - 12. 10. 2013
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Light Obssesion

28. 06. - 1. 09. 2012
Galerie Václava Špály / Praha 1

Saulgrub

2. 02. - 1. 03. 2011
MeetFactory / Praha 5

Jana Stanulová : Průchozí

9. - 15. 12. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Cena Jindřicha Chalupeckého 2011

3. 11. 2011 - 14. 01. 2012
Centrum současného umění DOX / Praha 7

ČAS ZOUFALSTVÍ A NADĚJÍ

13. 03. - 27. 04. 2014
Strahovský klášter / Praha 1

Marek Rubec: Zahrada Čech

2. 08. - 9. 09. 2012
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Chůze lesem – zastavení

19. 07. - 19. 08. 2011
Topičův salon / Praha 1

ITW

15. 08. - 19. 09. 2013
ETC. Galerie / Praha 2

Cross Metropolis Machine

28. 06. - 21. 07. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Modrý život

5. 12. 2010 - 1. 01. 2011
Galerie Fotografic / Praha

Mark Ther

8. 11. 2012 23:00
Galerie Václava Špály / Praha 1

Saulgrub

27. 10. - 27. 11. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Jan Fabián: PĚTISKLO / PRAHA 5 VERSUS PRAHA 1

13. 02. - 10. 03. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

GIGANTOMACHIE – Karel Havlíček / Outsider art – sbírka Pavla Konečného

9. 08. - 21. 10. 2012
Museum Montanelli, MuMo / Praha

SNEAKY VIOLENCE

30. 06. - 21. 07. 2011
Galerie SPZ / Praha 1

KRÁTKÝ PŘÍBĚH O OSTROVĚ

18. 06. - 17. 07. 2013
Galerie Fotografic / Praha

A ona už věděla

28. 06. - 16. 07. 2012
Galerie Umakart Brno / Brno

Social & Politic Structure of Fantasy

7. - 24. 10. 2010
Vernon Projekt / Praha 7

Metaplay

15. 11. - 8. 12. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Miloš Michálek: Kabinet

4. 02. - 4. 03. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

TAMÁS SZVET (HU): PŘÍPADOVÁ STUDIE

16. - 30. 08. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

All We Ask

14. - 27. 06. 2011
Galerie AVU / Praha 7

Pomalý posun

31. 07. - 28. 09. 2013
Galerie Alternativa / Jihlava

JACK

19. - 30. 06. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Absence krajiny

6. - 10. 10. 2010
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

MLADÉ HVĚZDY / YOUNG STARS

15. 09. - 8. 12. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Graem Mc Kinnon/real-fiction stories

13. 10. - 29. 11. 2011
Nádraží Praha-Holešovice /

ALENA KOTZMANNOVÁ & WILLIAM HUNT: SHIP, SHIP, SLIP and DRIP

24. 01. - 14. 03. 2014
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Výstava Uzdravení (láska k ruderálu)

1. 07. - 6. 09. 2012
Galerie Makráč / Praha 6

Já, bezesporu

25. 05. - 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Mark Ther: 30.5. JE FÉR i 29.5. JE FÉR

29. 05. - 20. 06. 2013
Bludný kámen / Opava

Slepice v pekle

5. 06. - 8. 09. 2012
GHMP, Městská knihovna, 2. patro / Praha

LA STRADA 2010, Cesty současného umění

8. 08. - 26. 09. 2010
Zámek Klenová /

The Occurrence

20. 09. - 2. 11. 2012
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Antiteze malby

20. 09. - 15. 10. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Martin Froulík: Lesní barok

15. 01. - 4. 03. 2014
Galerie města Třince / Třinec

Jitrnice, jakou svět neviděl – nyní ve 3D!

16. 07. - 29. 09. 2012
Artwall Praha 7 / Praha 7

± Omáž

3. 05. - 9. 06. 2011
Galerie Mladých /

JAKUB ŠPAŇHEL: Van Gogh na venkově

18. 04. - 12. 06. 2013
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Pomněnky

28. 04. - 23. 06. 2012
Galerie Na shledanou / Volyně

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

PhotoStories

6. - 23. 09. 2011
Galerie 1. patro / Praha 1

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 - 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Alexandr Paul – fotograf

16. 07. - 16. 08. 2012
Topičův salon / Praha 1

Nikdo se nedívá

7. - 23. 04. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Pavla Dundálková / 18 235

10. 04. - 4. 05. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

Had na sněhu

11. 04. - 11. 05. 2012
Galerie Havelka / Praha 1

Rybí lidé

1. 09. - 16. 10. 2010
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Michelle Siml – Tajemství veřejné řeči těla

2. - 27. 09. 2012
Artwall Praha 7 / Praha 7

Jakub Špaňhel

28. 09. - 20. 11. 2011
Dům umění / Ostrava

Volný pracovní čas

10. 07. - 28. 08. 2012
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

MGZN

28. 03. - 28. 04. 2011
Galerie Fotografic / Praha

Pod dečkou s jemným vzorem /část druhá/

11. 02. - 28. 03. 2013
Fait Gallery Preview / Brno

Tisíciúhelník

22. 02. - 30. 03. 2012
Fait Gallery MEM / Brno

EVŽEN ŠIMERA / PROJDI STĚNOU JAKO OBRAZEM

13. - 27. 05. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

Krajina / Architektura

4. - 25. 09. 2012
Galerie Nová síň / Praha 1

Jako blecha na psovi

18. 08. - 17. 09. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. - 23. 11. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Technologia materialis et perceptualis

28. 06. - 26. 07. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Pflaumen / Švestky

9. - 22. 03. 2011
3 x 3 gallery / Liberec

Pod dečkou s jemným vzorem /část první/

7. 02. - 26. 03. 2013
Fait Gallery MEM / Brno

Velryba má srdce velké jako osobní automobil

13. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Fotograf Gallery / Praha 1

AKCE UMĚLCE

Gregor Sailer – Potěmkinovy vesnice

28. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Paralelní kino: Fetišizace odmítaného / Profil Marka Thera

25. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kino Ponrepo / Praha 1

Gobe line

23. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Dianahof

28. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Lucia Sekerková: Ženy prodávající naději

14. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Muzeum romské kultury / Brno

Tereza Záchová: kurátorská komentovaná prohlídka & přednáška

4. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Evžen Šimera – Kanibalob

16. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Tomáš Hrubiš a Dana Balážová/ Koncertní performance v audiovizuální instalaci

14. 02. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

18. 04. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

10. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

BLACK MONEY, WHITE LIES / David Adika [IL]

6. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Gaudeamus Igitur

4. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

A&E Kolektiv / Everything saved will be lost

3. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Vernisáž

4. 04. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Jiří Načeradský: Invaze

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

20. 05. 2017 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Abstrakce, kalkulace a spekulace

25. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

31. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Vernisážový den v Domě umění a Domě pánů z Kunštátu

18. 04. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Rozptýlený disk

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Planeta vaginata

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Marie Blabolilová – Vegetace v grafice

19. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Barbara Benish – Mni Wiconi / Voda je život – Pramen

3. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerijní laboratoř – kaple sv. Jana Křtitele / Praha

Roman Trabura

11. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Komentovaná prohlídka Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

21. 07. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Weronika Gęsicka – Stopy

27. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Have it good

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Miloš Michálek / Záznamy

21. 09. 2017 07:53 / 07:53 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Gwénaël Morice. Rozbal Obal.

26. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
arto.to galerie Uhelný mlýn / Libčice and Vltavou

Zahájení podzimní výstavní sezóny

21. 10. 2017 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Tvář znásilnění

19. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Něžný barbar

24. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Louky divoké

9. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Mark Ther: Mark Ther + otevíráme nový Prostor

9. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Babybox

18. 11. 2017 22:14 / 22:14 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Lucie Rosenfeldová a Matěj Pavlík: Žít s duchy

5. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

OE17: Mark Ther – Autorská přednáška

13. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Tvůrčí pobyt DPG & DPK

7. - 20. 01. 2018 / 23:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Marie Blabolilová

14. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Martin Herold — Give Me Truth Or Give Me Grapes

16. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Pro tebe i pro sebe

20. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

28. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Lyrealismus: Marie Blabolilová, Tereza Kabůrková, Antonín Střížek

1. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pštrossova 23 / Praha

Podmínky nemožnosti IV/VII: Alogorrhea

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Tomáš Němec: Bezprostředně

7. 04. 2018 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Malba.tečka nr.2

24. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Martin Matoušek: No limits / The White Room

24. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kristína Chrasteková & Tommy Høvik: POISE

27. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Dernisáž výstavy // Martin Matoušek: No limits

20. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Adéla Leinweberová, Nina Agerholm Schacht / Instinctive language

24. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Something is still missing

7. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

INI Rezidence: Alžběta Bačíková a Lucie Rosenfeldová

8. 06. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Eutektium – Irena Armutidisová a Pavel Skrott

9. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Farmstudio / Mělník

Neighbourhood Boogie-Woogie: Alžběta Bačíková&Lucie Rosenfeldová

14. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Workshop participativního psaní scénáře dokumentárního filmu

26. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Hlediště #3

28. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Josefína Dušková / Horizonty

30. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

7. Umělecko -Eko _ Sociologické Symposium CHAOS START 2018

11. 08. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

7. Umělecko -Eko _ Sociologické Symposium CHAOS START 2018

2. - 11. 08. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Forman – Milkov

31. 08. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

31. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Zánik a vzkříšení

6. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

Vernisáže na Pragovce / Severová, Jindrová, Baráčková, Moravec

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente/ Komplex epopeje

20. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Korzo Pragovka

10. 10. 2018 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Irena Armutidisová: Charaktery

2. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Jana Kapelová – Paradox Akvária

9. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Mo(nu)mentální topografie

24. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Comunite Fresca: Monzun

8. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha 1

Pavel Šebek – Panel Story

8. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
PageFive / Praha 7

Comunite Fresca

26. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Michael Delia – Po větvi – přes struny – na světlo

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

SEX Positive

12. 12. 2018 09:00 / 09:00 / Přednášky a diskuze
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Videodoom

5. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
V rámci / Ostrava

MARK THER: ZEICHNUNGEN, 1928-

6. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Pražský fantastický realismus

29. 11. - 17. 12. 2016 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Martin Herold / Saxifraga sarmentosa tricolor

30. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Dana Balážová, Marie Štindlová, Markéta Filipová: Vež

23. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Barbara Benish: Chaluhy / Sea Weeds (2015-16)

7. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

Tomáš Němec_Jsem z Poličky

29. 10. 2016 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Evžen Sobek 20

1. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Martin Herold: Nachýlení

17. 11. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Spirit World Rising

28. 07. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Jakub Špaňhel – Kytky, města, motýli

14. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Alena Anderlová a Yveta Kroupová: FLY

12. 05. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
H.R.C.GALLERY / Praha

Jana Kapelová – Situace se mění, aniž nastala

30. 03. 2016 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Marie Blabolilová – Rastry

3. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Iris Armutidis SITUACE

5. 03. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

LUCIE ROSENFELDOVÁ – v těle rozhraní

3. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Tvar / Brno

Budiž světlo! (výtvarný workshop)

6. 12. 2015 09:00 / 09:00 / Workshopy
PLATO Ostrava / Ostrava

30. ČIN: PAVLA DUNDÁLKOVÁ /video/

9. 12. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Šimon Kadlčák _ Přípravná skica všehomíra (host Dana Balážová)

19. 11. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Lucia Tallová – Moře

20. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

SOUBĚŽNÉ FORMÁTY | Lucy Raven: Low Relief | Kino Ponrepo | středa 18. 11., 14 h

18. 11. 2015 13:00 / 13:00 / Přednášky a diskuze
Are / Praha

Roman Trabura: Koberec

3. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Martin Herold – V nepravých barvách

22. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha 7

Zakázka č. 39

21. 07. 2015 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Jihlava

Fčela

13. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Kurz leptání skla

23. 05. 2015 12:00 / 12:00 / Workshopy
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

After Dark: Dan Gregor, Michal Pustějovský, Petr Pufler

28. 04. 2015 18:13 / 18:13 / Ostatní akce
Drdova Gallery / Praha 3

Kryštof Kaplan a Igor Korpaczewski

22. 04. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Glass Excellence X. – Vernisáž výstavy Na hraně Miroslavy Kupčíkové

20. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

Dana Balážová & Jakub Kovařík: Krátký barevný záblesk nad vodou se strmými břehy

31. 03. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Barbara Benish: Umělec jako aktivita (1982 – 2015)

30. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Irena Armutidisová – Opice

3. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

26. 03. 2015 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

27. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Martin Lukáč – Fail

4. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Denní snění v galerii 209

25. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Nebe vysoko nad námi je naše!

19. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Mark Ther feat Franz Schmelz

11. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Situace 57 – Martin Lukáč

10. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Poezie. Zvuk. Performance.

16. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Franz Schmelz Feat. Mark Ther

3. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Art Brunch #2

25. 01. 2015 10:00 / 10:00 / Komentované prohlídky
Kvalitář / Praha 1

Jana Zhořová: Ohrádky

14. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Jaroslava Kadlecová a Jan Kovářík: JK 2x

2. 12. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Martin Dlabaja: Hudba pro vodní kapky, piano a zvukoplochy

12. 11. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Jan Fabián – Ráno se podívat z okna

4. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Sráč Sam – Už si na nic nevzpomínám

30. 10. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

VEN

16. 10. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

Roman Sejkot: Plastická žena

6. 10. 2014 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Martin Froulík: Výlet do hor

4. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Tamiko Kawata (JP): Pokojné místo

7. 08. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Morality

23. 08. 2014 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Kinský / Kostelec nad Orlicí

Tomáš Němec: Pokoj s matrací

11. 06. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Art Salon S @ Tančící Dům / Praha 5

ALENA KOTZMANNOVÁ & WILLIAM HUNT: SHIP, SHIP, SLIP and DRIP

24. - 23. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

London gods

28. - 27. 08. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Mu koncept / Praha 10

Ve vlastním stínu

14. - 13. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

ITW

16. 08. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

OPEN AIR ARENA BETLÉMSKÉ NÁMĚSTÍ – Abigail Ybarra, Depresivní děti touží po penězích a Improvize

30. 08. 2012 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Social & Politic Structure of Fantasy

6. - 5. 10. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Vernon Projekt / Praha 7

Naše zahrádka

18. - 17. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Slepice v pekle

5. 06. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GHMP, Městská knihovna, 2. patro / Praha

Martin Froulík: Lesní barok

16. - 15. 01. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

TOTALE FLAUTE /Tvář a tělo/

31. 08. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

KRÁTKÝ PŘÍBĚH O OSTROVĚ

18. 06. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

OPEN AIR ARENA BETLÉMSKÉ NÁMĚSTÍ – Depresivní děti touží po penězích

12. 07. 2012 20:00 / 20:00 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

EVŽEN ŠIMERA / PROJDI STĚNOU JAKO OBRAZEM

13. - 12. 05. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Jana Stanulová : Průchozí

10. 12. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Pomněnky

28. - 27. 04. 2012 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Na shledanou / Volyně

Jana Stanulová: SEBEVÝKLAD – ŽIVÝ FILM

25. - 24. 11. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

MLADÝ MASO: MIM SESSION HAMU + OTEVŘENÉ ATELIÉRY + DÍLNA RECREATION

15. 08. 2012 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

4 + 1 Interaktivit

1. 08. - 31. 07. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

OPEN AIR ARENA BETLÉMSKÉ NÁMĚSTÍ – Vagyny Dy Praga a Depresivní děti touží po penězích

10. 07. 2012 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Marie Blabolilová: Linolea

16. - 15. 05. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Muzeum a Podjizerská galerie Semily / Semily

MLADÉ HVĚZDY

8. 12. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Had na sněhu

11. - 10. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

OPEN AIR ARENA BETLÉMSKÉ NÁMĚSTÍ – DUBSTEPBLOG DJs

15. 08. 2012 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Mark Ther: 30.5. JE FÉR i 29.5. JE FÉR

29. - 28. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

POSED JAKO TEN TAJEMNÝ OBJEKT TOUHY

9. 07. 2012 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
4AM Fórum pro architekturu a média / Brno

Pozice

24. - 23. 04. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie UM / Praha 1

Metaplay

15. - 14. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

STUDIO FACTORY – MARK THER

20. - 19. 12. 2011 / 18:00 / Přednášky a diskuze
MeetFactory / Praha 5

Martin Kolarov uvádí Jana Filipa / v rámci Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

14. - 13. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Předzahrádka

7. 08. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

JAKUB ŠPAŇHEL: Van Gogh na venkově

18. - 17. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

POSED JAKO PERLA MYSLIVECKÉHO UMU

10. 07. 2012 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie architektury v Brně (4AM) / Brno

Viditelné spektrum

16. 04. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

O fotografii: Evžen Sobek

17. - 16. 10. 2012 / 16:00 / Přednášky a diskuze
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Velryba má srdce velké jako osobní automobil

13. - 12. 12. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Předzahrádka

7. 08. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Pavla Dundálková / 18 235

10. - 9. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

POSED JAKO BEZEDNÁ STUDNICE INSPIRACE

12. 07. 2012 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
4AM Fórum pro architekturu a média / Brno

Jan Fabián: PĚTISKLO / PRAHA 5 VERSUS PRAHA 1

13. - 12. 02. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Nedělní workshop 3D DYS ve Veletržním paláci

23. 09. 2012 13:00 / 13:00 / Workshopy
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

HOT SPRINGS

28. - 27. 10. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Marek Rubec: Zahrada Čech

2. - 1. 08. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Pod dečkou s jemným vzorem /část druhá/

12. - 11. 02. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery Preview / Brno

Volný pracovní čas

10. - 9. 07. 2012 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Grafická dílna Miloše Michálka

1. 03. 2014 09:00 / 09:00 / Workshopy
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

MLADÉ HVĚZDY / YOUNG STARS

15. 09. 2012 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

TOMÁŠ NĚMEC

16. 11. 2011 18:00 / 18:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

REALITA JE TVÁRNÁ

30. - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

HotHedgehog: workshop s HotKarot a Vivien Peach

1. 08. 2012 16:00 / 16:00 / Workshopy
MeetFactory / Praha 5

Saulgrub

3. - 2. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Pod dečkou s jemným vzorem /část první/

7. - 6. 02. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery MEM / Brno

Lucie Sedláková: NOVÉ OBRÁZKY

4. 07. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Kabinet s Milošem Michálkem

19. 02. 2014 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Andrew Gilbert & Anna Parkina: Sacred Ambush is full of Parrots Screaming

7. 09. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

SNEAKY VIOLENCE

30. - 29. 06. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Šibeničák jelen, žebrák lišák

30. - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

GIGANTOMACHIE – Karel Havlíček / Outsider art – sbírka Pavla Konečného

8. 08. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Play Brno (Part 46): Alena Kotzmannová

12. - 11. 01. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Enkel

22. - 21. 01. 2013 / 19:00 / Ostatní akce
Studio Béla /

BRNO, MĚSTO UPROSTŘED OBORY

5. 07. - 4. 08. 2012 / 21:59 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Kabinet s kurátorem

12. 02. 2014 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Krajina / Architektura

26. - 25. 09. 2012 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Nová síň / Praha 1

New Europe

18. - 17. 04. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Martin Kámen: Smrtihlav

18. 09. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

TAMÁS SZVET (HU): PŘÍPADOVÁ STUDIE

16. - 15. 08. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Modrý život

6. - 5. 12. 2010 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Introspekce

16. - 15. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Cross Metropolis Machine

28. 06. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Miloš Michálek: Kabinet

5. 02. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Krajina / Architektura

4. - 3. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Nikdo se nedívá

7. - 6. 04. 2011 / 16:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Adéla Leinweberová: Zrušená zastávka

4. - 3. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Jitrnice, jakou svět neviděl – nyní ve 3D!

17. - 16. 07. 2012 / 16:30 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

Počátkem může být nula

18. - 17. 10. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

Křest publikací Aleny Kotzmannové & performance Williama Hunta

9. - 8. 01. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

A ona už věděla

28. 06. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×