Maja Štefančíková

VÝSTAVY UMĚLCE

Petr Kamenický – Oběh

Do 24. 07. 2020
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava-město

Inhabitated — online exhibition

22. 04. - 26. 05. 2020
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Pavel Matoušek – Jak se říká

3. 03. - 9. 04. 2020
Moving Station / Plzeň-město

Dokoupil, Špaňhel, Krajc, Dúbravský – Send Nudes

26. 02. - 28. 03. 2020
DSC Gallery / Praha

Marie Tomanová – It Was Once My Universe

7. 03. - 5. 04. 2020
Galerie 35m2 / Praha 3

FOTOGRAFIC STARTUP: Dimitrovová, Kočvarová, Matoušek – V Zahradě

26. 02. - 14. 06. 2020
Galerie Fotografic / Praha

Podstata malby

16. 02. 2020 16:00
Photogether Gallery / Zlín

Horizont událostí I.

7. - 21. 02. 2020
Fotograf Gallery / Praha

Markéta Kuxová a Adam Dostál – Ve sněhu se měsíc chvěl…

1. 02. - 1. 03. 2020
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Autorský Artpark | Vrhám stín

21. 01. - 12. 04. 2020
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Pavel Matoušek – In Vivo

16. 01. - 21. 02. 2020
Galerie Makráč / Praha 6

DUNA – Adaptus: POS

20. 12. 2019 - 19. 01. 2020
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Pavel Matoušek & Jaromír Harna – Natura Vincit

11. 12. 2019 18:00
Photogether Gallery / Zlín

Kader Attia – Modern Genealogy

4. 12. 2019 - 25. 01. 2020
Galerie VI PER / Praha 8

SPACE / art, design, architecture and science

6. 11. 2019 - 31. 01. 2020
Kvalitář / Praha 1

Pavel Matoušek – Light Years

15. 11. 2019 - 31. 03. 2020
Galerie Mimochodem / Praha

Sedimenty sametu

13. 11. - 13. 12. 2019
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava-město

Geniální přítelkyně

30. 10. 2019 - 11. 02. 2020
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Sametová výstava

23. 10. - 29. 11. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Marie Tomanová – Young American / Pragovka Gallery Entry

23. 10. - 22. 11. 2019
Pragovka Art District / Praha

Jana Babincová, Martin Karvay – Intervowen

13. 10. - 7. 11. 2019
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

RE_SHAPE/D

15. 10. - 2. 11. 2019
Invalidovna / Praha

Mluvící ryba se nemůže nadechnout

10. 10. - 24. 11. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Studio GEOMETR: po-míjivé protnutí

13. 09. - 31. 10. 2019
Galerie Mimochodem / Praha

Sochaři v Poděbradech

8. 09. - 27. 10. 2019
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Stranger Danger

30. 08. - 8. 10. 2019
stone projects / Praha 7

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. - 8. 10. 2019
Pragovka Art District / Praha

Alén Diviš / Josef Zlamal

8. 08. - 1. 09. 2019
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Neighbourhood Boogie Woogie: agoraphilia

27. 07. - 3. 08. 2019
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Jan Tichý, host Faheem Majeed / Modrá oranžerie

25. 07. - 29. 09. 2019
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Kosmisk kastrering / Cosmic Castration / Vesmírná kastrace

24. 07. - 18. 08. 2019
Galerie NTK / Praha

Frajeři Firma Žižkov: Najdeš tam co neznáš?

26. 06. - 3. 08. 2019
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

INVISIBLE CITIES

26. 06. - 3. 08. 2019
Bold Gallery / Praha 7

Barbora Tőgel – H O E S K I

28. 06. - 17. 07. 2019
PageFive / Praha

BRNO ART OPEN 2019 – Jsem závislý objekt

5. 06. - 11. 08. 2019
Dům umění města Brna / Brno

Šumění / Christine Camenisch / Johannes Vetsch

27. 05. - 27. 07. 2019
Galerie Kabinet T. / Zlín

Dreamland 2 – vernisáž venkovních instalací

30. 05. - 13. 10. 2019
Long Island Libeň / Dreamland / Praha

Inge Kosková: Zápis kresbou

20. 05. - 8. 09. 2019
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Anna Ročnová & Jan Boháč: Vymknutý kotník / Sprained Ankle

24. 05. - 30. 06. 2019
Karlin Studios / Praha 8

Kristýna Šormová: Smíšené pocity

17. 05. - 16. 06. 2019
Atrium na Žižkově / Praha 3

Pavol Rusko: Bez_kont_akt_ní styk

3. - 30. 05. 2019
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Juliána Chomová: dobré činy, zlé činy

26. 04. - 14. 06. 2019
Galerie Mimochodem / Praha

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Revitalizace

4. - 24. 04. 2019
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

Co to tam je?

23. 03. - 14. 04. 2019
Galerie XY / Olomouc

Sinae Yoo: Petrichor

6. 03. - 28. 04. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Core.pan: LYCAN

6. 03. - 28. 04. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Petr Stibral: DOMA

1. - 29. 03. 2019
Topičův salon / Praha

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. - 10. 03. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

Výstava kreseb Inge Koskové a soch Jana Naše

2. - 28. 02. 2019
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 - 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Analogodigobraz

11. 01. - 27. 02. 2019
Suteren Gallery / Brno

Pavel Matoušek: Obrazy zkušenosti

1. 01. - 13. 02. 2019
Galerie Díra (Ostrava) / Ostrava

Kdo se bojí červené?

13. 02. - 13. 03. 2017
Galerie TIC / Brno-město

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Simona Koutná a Štěpán Smetana: Samples

22. 03. - 15. 04. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Recyklace ideologií

26. 04. - 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

OSUDY A DÍLO

13. 04. - 29. 10. 2017
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

Kateřina Dobroslava Drahošová: Kamenná křehkost

3. - 30. 05. 2017
Galerie FAVU / Brno

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Nehybnost začátku – Mirak Jamal, Anna Ročňová, Sung Tieu

24. 05. - 14. 07. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Anna Ročňová, Vejíř

25. 05. - 14. 07. 2017
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Lukáš Kania / jinudy

20. 07. - 30. 08. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. - 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Lukáš Houdek [CZ] a Dachil Sado [D] – Vernisáž!

14. - 20. 09. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Kristýna Šormová: BEZČASÍ

13. - 24. 09. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Tvář znásilnění

19. 10. - 9. 12. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Výstava | Chomová & Šrámek – “Zapomnění”

12. 11. 2017 - 8. 03. 2018
Pracovna / Praha

Stanislava Karbušická a Anna Ročňová: Olej

15. 11. - 18. 12. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Stupně svobody

28. 11. - 4. 12. 2017
Galerie 207 / Praha

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 - 17. 02. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Hypernaturalizmus

26. 01. - 8. 03. 2018
Nau Gallery / Praha

11. Cena kritiky za mladou malbu 2018

6. 02. - 4. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Ten, kdo chodí kolem

27. 02. - 1. 04. 2018
MeetFactory / Praha 5

Světlem stromů

13. 02. - 6. 03. 2018
Knupp Gallery / Praha

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. - 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Beauty is how objects end Dont Panic!

13. 03. - 21. 04. 2018
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Marek Meduna, Roel van der Linden, Martin Lukáč

14. 03. - 12. 05. 2018
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Inge Kosková: Kresby

20. 03. - 21. 07. 2018
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

PRZ // Petra Navrátilová, Ryan O’Rourke, Zuzana Růžičková

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Nebeské pastviny

30. 03. - 24. 05. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

RESURRECTION

1. 04. - 14. 05. 2018
Bold Gallery / Praha 7

Petra Nováková Ondreičková. Centrum v periferii

23. 03. - 27. 09. 2018
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Milan Mikuláštík – Cesta do pravěku

24. - 28. 04. 2018
Galerie 209 / Brno-město

Eduard Seják a Petr Stibral

4. 05. - 29. 09. 2018
Galerie Dům / Broumov

Výstava obrazů Věry Novákové a Pavla Brázdy: Retrospektiva

2. - 24. 06. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Kus Arménské duše ” PIECE OF ARMENIAN SOUL”

12. 06. - 11. 08. 2018
Czech Photo Centre / Praha

Jak lesy myslí

6. 06. - 13. 10. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10. 07. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha

Backstage

3. - 15. 08. 2018
Projekt: Genau / Kutná Hora

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. - 9. 10. 2018
Bold Gallery / Praha 7

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. - 27. 09. 2018
lítost / Praha

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Vasil Artamonov | Studium

12. 09. - 13. 10. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Jan Rýz – Hravé cykly

24. 09. - 13. 10. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Hravé cykly – Jan Rýz (1946-2016)

24. 09. - 13. 10. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Dreamland? vernisáž venkovní galerie + prohlídka křoví se Sádlem

2. - 30. 10. 2018
Long Island Libeň / Dreamland / Praha

Kristýna Šormová: Seborea bella

15. 10. - 7. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

East of Eden

27. 09. 2018 - 25. 05. 2019
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Groupe Guma Guar: Heaven

21. 10. - 26. 11. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Deset moří

12. - 28. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

OLD NEWS

12. 12. 2018 - 19. 01. 2019
Bold Gallery / Praha 7

Michal Ranný, Emanuel Ranný

12. 12. 2018 - 12. 01. 2019
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Výstava PIANO UNPLUGGED

27. 01. - 27. 02. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Kateřina Kociánová: Prádlo

15. 09. - 30. 12. 2016
Výklady AXA / Praha 1

DANA KYNDROVÁ: S nimi a bez nich…

23. 06. - 3. 09. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

Jaroslav Valečka – Krajina vnitřní a krajina vnější

19. 03. - 21. 05. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

JAROSLAV VALEČKA / KRAJINY SOUMRAKU

2. 03. - 30. 04. 2016
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

MILAN MIKULÁŠTÍK / MAKAPANSGAT k prehistorii ready-madu

17. 02. - 17. 03. 2016
Galerie NF / Ústí nad Labem

Pavel Brázda – Mezi začátky a konci II

27. 02. - 11. 06. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

ArtBio: Peter Graham a hosté, Viktorie Valocká a Radim Kolář

15. 01. - 11. 02. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Stíny Sudet

10. 12. 2015 - 23. 01. 2016
Galerie Václava Špály / Praha 1

Střet ve smíru: Otto Placht a Kristýna Šormová

18. 11. - 30. 12. 2015
Nová galerie / Praha

Lukáš Houdek – Výročí

17. 11. 2015 - 4. 01. 2016
Art Space NOV / Pardubice

Naděžda Plíšková

7. 12. 2015 - 28. 01. 2016
Topičův salon / Praha

ZÁKAZKA Č. 39 → IMPRESSION, SOLEIL LEVANT & BELLS MORBIDO

1. 09. - 2. 10. 2015
Galerie TIC / Brno-město

Josef Rabara a Karol Radziszewski: Zítra bude jinak

3. - 25. 09. 2015
Fotograf Gallery / Praha

Pavel Matoušek a Alžběta Kočvarová – Den co den

20. 07. - 20. 08. 2015
Galerie Vašefirmapatřísem / Beroun

Kača

8. 08. - 10. 09. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Zakázka č. 39

20. 07. - 21. 08. 2015
Kontext / Brno-město

Zkřížené cesty

5. - 30. 05. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

Pavel Brázda – Mezi začátky a konci I.

1. - 25. 04. 2015
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Petra Nováková – Ondreičková: Vesmír

1. - 18. 04. 2015
Galerie Nová síň / Praha 1

Milan Mikuláštík >>> POTRAVNÍ ŘETĚZEC

25. 02. - 24. 03. 2015
Galerie Jekor / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Medium Loci

8. 02. - 17. 03. 2015
Společenský dům Neratovice / Mělník

Anna Ročňová: Vykoupat a namazat

3. - 25. 02. 2015
Galerie Jelení / Praha

Metaplay, Praha – Tokyo (česká část)

21. 11. - 13. 12. 2014
Galerie kritiků / Praha 1

Milan Mikuláštík: “Passagenwerk”

26. 11. 2014 - 8. 01. 2015
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Pavel Brázda – Hra

30. 10. - 28. 11. 2014
Galerie Nová síň / Praha 1

Site specific : Umění na zakázku

3. 11. - 9. 12. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Poslední hodiny lidstva

21. 10. - 21. 11. 2014
Galerie 1 / Praha 1

Ryan O’Rourke: Prohledání hexadecimálu

21. 10. - 21. 11. 2014
Divadlo 29 / Pardubice

Chléb, hry a umění

24. 10. 2014 - 15. 01. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Cyklus / Tomáš Lumpe & Pavel Matoušek

4. 11. 2014 - 5. 01. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Richard Štipl a Josef Zlamal

15. 10. - 19. 11. 2014
DSC Gallery / Praha

Vladimír Kokolia a Šárka Trčková: Obrazovost

14. 10. - 13. 11. 2014
Galerie ARS / Brno

ANDREJ DÚBRAVSKÝ/Status update: wrong time, wrong place

14. 10. - 14. 11. 2014
Galerie Petr Novotný / Praha

Jezulátko, spáleniště a kůň

13. 10. - 8. 11. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

Vasil ARTAMONOV & Alexey KLYUYKOV | Pracovna v panelovém domě

10. 09. - 25. 10. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Vasil Artmanov / Alexey Klyuykov: Pracovna v panelovém domě

10. 09. - 25. 10. 2014
Set Galerie / Liberec

Morality

22. 08. - 27. 10. 2014
Galerie Kinský / Kostelec nad Orlicí

Veronika Drahotová_Síto paměti

15. 08. - 18. 09. 2014
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Blanka Jakubčíková: Kdyby krása zabíjela

10. 07. - 25. 08. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jan Rýz: Plastily

21. 05. - 1. 06. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

Start Point Selection

6. 12. 2010 - 7. 01. 2011
Galerie NTK / Praha

Jitrnice, jakou svět neviděl – nyní ve 3D!

16. 07. - 29. 09. 2012
Artwall Praha 7 / Praha 7

Světla noční Paříže

18. - 29. 07. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Dana Kyndrová / Líba Taylor: Matky

14. 05. - 13. 06. 2013
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Ukradené brambory

2. - 24. 11. 2010
Galerie Mladých / Brno-město

Vasil Artamonov & Alexey Klyuykov

6. 03. - 20. 04. 2012
SVIT / Praha

Mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2011

16. 07. - 12. 08. 2011
Sala Terrena / Mikulov

Milan Mikuláštík: Blind Spot

10. - 23. 05. 2013
A.M. 180 / Praha 2

Flughafen Tempelhof und andere Bilder

4. 09. - 16. 10. 2010
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Pokračování lidské komedie

6. 12. 2011 - 6. 01. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

All We Ask

14. - 27. 06. 2011
Galerie AVU / Praha 7

Pavel Brázda: Lidská komedie

11. 02. - 18. 03. 2013
Obecní dům / Praha

Sabina Hašková

8. 09. - 6. 10. 2010
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Vasil Artamonov a Alexey Klyuykov

28. 11. 2011 - 5. 01. 2012
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

ART HAS NO HISTORY!

1. - 25. 06. 2011
Karlin Studios / Praha 8

Lukáš Houdek: Umění zabíjet

7. 02. - 27. 03. 2013
Artwall Praha 7 / Praha 7

Proměny času, proměny materiálu

31. 07. - 30. 09. 2010
Kostel sv. Vavřince v Klatovech / Klatovy

Možnosti vidění

15. 11. - 7. 12. 2011
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Pavel Hokynek – MOMENTKY

5. 05. - 14. 06. 2014
Galerie Fotografic / Praha

Já, bezesporu

25. 05. - 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

6. Cena kritiky za mladou malbu

30. 01. - 23. 02. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

LA STRADA 2010, Cesty současného umění

8. 08. - 26. 09. 2010
Zámek Klenová / Klenová

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Viditelné spektrum

16. - 29. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Možnosti studentského života

4. - 26. 05. 2011
Galerie KIV / Praha 8

Alexey Klyuykov a Vasil Artamonov: Poušť

22. 01. - 21. 02. 2013
Fotograf Gallery / Praha

en Trance, Santa Cruz

9. 09. - 30. 10. 2010
Galerie Califia / Horažďovice

Rabi Mroué

9. 06. - 13. 08. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

5x5x5 – Čich

11. 02. - 6. 03. 2014
Malá galerie (Armaturka) / Ústí nad Labem

Unknown Area

7. - 29. 04. 2011
KunstvereinGRAZ / Regensburg

Příliš těsná přátelství

6. 10. 2012 22:00
galerie sam83 / Česká Bříza

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Mrtvoly

6. 08. - 24. 09. 2011
Galerie Na shledanou / Volyně

Orbis Pictus 6 x 60

6. - 25. 02. 2014
Trafačka / Praha 9

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Sugar Choice

19. 09. - 3. 11. 2012
Hauch Gallery / Praha 8

STÍNY MINULÝCH UTOPIÍ

2. - 30. 09. 2010
Galerie NTK / Praha

výstava RABIH MROUÉ prodloužena do 14.8.

8. 06. - 13. 08. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

18. 09. - 30. 10. 2013
Letohrádek Hvězda / Praha

The Prague Stuckists

20. 01. - 26. 02. 2011
Výstavní síň Chrudim / Chrudim

ZÁVISLÍ POZOROVATELÉ

6. 09. - 28. 10. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Found Footage

7. - 24. 09. 2010
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha

PŘEKÁŽKY

3. 08. - 15. 09. 2011
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

NETEČE TEPLÁ

11. 09. - 11. 10. 2013
Galerie NF / Ústí nad Labem

Ještě není konec světa

7. 12. 2010 - 28. 01. 2011
Galerie 1. patro / Praha 1

No Dimension Summer | Lukáš Houdek: Život snů

14. 08. - 2. 09. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Rituály normalizace / Československo 70.–80. let

4. 07. - 13. 08. 2011
Staroměstská radnice / Praha 1

AKCE UMĚLCE

Dolce far niente: dernisáže, letní kino

23. 07. 2020 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente: komentovky, performance, letní kino a další

16. 07. 2020 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Petr Kamenický – Oběh

24. 06. 2020 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava-město

Adaptus 9. 19

19. 05. 2020 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Pavel Matoušek – Jak se říká

3. 03. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Moving Station / Plzeň-město

Dokoupil, Špaňhel, Krajc, Dúbravský – Send Nudes

25. 02. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
DSC Gallery / Praha

Marie Tomanová – It Was Once My Universe

6. 03. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

FOTOGRAFIC STARTUP: Dimitrovová, Kočvarová, Matoušek – V Zahradě

25. 02. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Podstata malby

16. 02. 2020 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Horizont událostí I.

6. 02. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Markéta Kuxová a Adam Dostál – Ve sněhu se měsíc chvěl…

1. 02. 2020 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Vernisáž | Artpark k výstavě Michaël Borremans – The Duck

21. 01. 2020 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Pavel Matoušek – In Vivo

15. 01. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

DUNA – Adaptus: POS

19. 12. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Martina Růžičková & Kristína Jamrichová – Mycelium Unbound Storytelling

13. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie XY / Olomouc

Pavel Matoušek & Jaromír Harna – Natura Vincit

11. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Kader Attia: Artist Talk

3. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

SPACE / art, design, architecture and science

5. 12. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Adam Gebrian & Jan Fišer – komentovaná prohlídka Náš Transgas

27. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Pavel Matoušek – Light Years

14. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Sedimenty sametu

13. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava-město

Dernisáže na Pragovce / Tomanová, Bartoš, Palúch

21. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Geniální přítelkyně

29. 10. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Korzo na Pragovce / Young American

24. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Sametová výstava

23. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Marie Tomanová – Young American / Pragovka Gallery Entry

22. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Hana Janečková: Život po smrti a Oreet Ashery: Dying Under Your Eyes

16. 10. 2019 18:30 / 18:30 / Přednášky a diskuze
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

RE_SHAPE/D

14. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Invalidovna / Praha

Cyklotour s Milanem Mikuláštíkem

13. 10. 2019 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Fotograf Festival / Praha

Umění k večeři

25. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Mluvící ryba se nemůže nadechnout

9. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Studio GEOMETR: po-míjivé protnutí

12. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Alén Diviš / Josef Zlamal

22. 08. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Stranger Danger

30. 08. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
stone projects / Praha 7

On-line výstava Lechtivá socha

1. 08. - 30. 09. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

ZVUK_Chaos Start 2019 malé vesnické umělecko-eko-sociologické mezigenerační a mezioborové setkání

2. - 11. 08. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Alén Diviš / Josef Zlamal

7. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Šumění / Rauschen: noční provoz galerie Kabinet T.

27. 07. 2019 21:00 / 21:00 / Komentované prohlídky
Galerie Kabinet T. / Zlín

Neighbourhood Boogie Woogie: agoraphilia

27. 07. 2019 10:00 / 10:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Jan Tichý, host Faheem Majeed / Modrá oranžerie

24. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Kosmisk kastrering / Cosmic Castration / Vesmírná kastrace

23. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

JSME LES: O inteligenci rostlin a mezidruhové komunikaci

26. - 28. 07. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Frajeři Firma Žižkov: Najdeš tam co neznáš?

26. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Invisible Cities

25. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Bold Gallery / Praha 7

Barbora Tőgel – H O E S K I

28. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
PageFive / Praha

Fashion show/Performance, Fiží/Im.Printed

29. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Šumění / Rauschen: noční provoz galerie Kabinet T.

26. 07. 2019 21:00 / 21:00 / Komentované prohlídky
Galerie Kabinet T. / Zlín

Šumění / Christine Camenisch / Johannes Vetsch

27. 05. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Dreamland 2 – vernisáž venkovních instalací

30. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Long Island Libeň / Dreamland / Praha

EuroNoize Prague

23. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Are / Praha

Inge Kosková: Zápis kresbou

20. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Anna Ročnová & Jan Boháč: Vymknutý kotník / Sprained Ankle

24. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Kristýna Šormová: Smíšené pocity

30. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Kristýna Šormová: Smíšené pocity

16. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Workshop na téma: Vizuální poezie a alternativní kresba

30. 05. 2019 / 00:00 / Workshopy
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Komentovaná prohlídka k výstavě Pavola Ruska: Bez_kont_akt_ní styk

3. 05. 2019 10:00 / 10:00 / Komentované prohlídky
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Pavol Rusko: Bez_kont_akt_ní styk

2. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Juliána Chomová: dobré činy, zlé činy

25. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Revitalizace

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Co to tam je?

22. 03. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Sinae Yoo: Petrichor

5. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Core.pan: LYCAN

5. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Petr Stibral: DOMA

28. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Vernisáž kreseb Inge Koskové a soch Jana Naše

2. 02. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Analogodigobraz

11. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Suteren Gallery / Brno

Pavel Matoušek: Obrazy zkušenosti

2. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Díra (Ostrava) / Ostrava

Kdo se bojí červené?

14. 02. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Simona Koutná a Štěpán Smetana: Samples

22. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Kateřina Dobroslava Drahošová: Kamenná křehkost

3. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Fluidní nepřítel

25. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Nehybnost začátku – Mirak Jamal, Anna Ročňová, Sung Tieu

24. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Anna Ročňová, Vejíř

25. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Fluidní nepřítel

27. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Milan Mikuláštík — Makapansgat Project Excerpt: from the History of Photography

8. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

KINO Rudolfinum: Finalisté (2015)

13. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Lukáš Kania / jinudy

20. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

HANDA GOTE research & development: Safírová hlava

30. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Lukáš Houdek [CZ] a Dachil Sado [D] – Vernisáž!

15. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

OE17: Nikolaj Spesivcev / Dzina Zhuk – Eeefff, autorská prezentace

4. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Tvář znásilnění

19. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Vernisáž | Chomová & Šrámek – “Zapomnění”

13. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Stanislava Karbušická a Anna Ročňová: Olej

16. 11. 2017 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Stupně svobody

28. 11. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Stupně svobody

4. 12. 2017 16:45 / 16:45 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Sbohem Ai Weiwei

6. 01. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Hypernaturalizmus

26. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha

Alžběta Kočvarová & Pavel Matoušek: Chlapi v zahradě

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ROJ / Praha

Výstava finalistů a vyhlášení vítězů 11. Ceny kritiky za mladou malbu 2018

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie kritiků / Praha 1

Světlem stromů

14. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Knupp Gallery / Praha

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

28. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Vernisáže + Open Studios

27. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Beauty is how objects end Dont Panic!

14. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Marek Meduna, Roel van der Linden, Martin Lukáč

14. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Inge Kosková: Kresby

21. 03. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Nebeské pastviny

31. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Milan Mikuláštík – Cesta do pravěku

25. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Eduard Seják a Petr Stibral

5. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Výstava obrazů Věry Novákové a Pavla Brázdy: Retrospektiva

2. 06. 2018 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Jak lesy myslí

7. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

DUNA: SuperMassiveBlackAshHole

14. 07. 2018 17:10 / 17:10 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Bold Gallery / Praha 7

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

31. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Vasil Artamonov | Studium

12. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Jan Rýz – Hravé cykly

25. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Hravé cykly – Jan Rýz (1946-2016)

25. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Dreamland? vernisáž venkovní galerie + prohlídka křoví s Jiřím Sádlem

3. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Long Island Libeň / Dreamland / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Jana Rýze

10. 10. 2018 14:30 / 14:30 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Vernisáže na Pragovce: Chlastáková, Šormová, Volfová

16. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Groupe Guma Guar: Heaven

20. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Z akademie do přírody. Podoby krajinomalby ve střední Evropě 1860-1890

14. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

OLD NEWS

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Bold Gallery / Praha

Michal Ranný, Emanuel Ranný

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

rabaraLOMENOstrouhal

13. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Monomach / Brno

Komentovaná prohlídka – Jaroslav Valečka

27. 04. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Bold Gallery / Praha 7

Výstava PIANO UNPLUGGED

28. 01. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Kateřina Kociánová: Prádlo

15. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Výklady AXA / Praha 1

11. Blatenský fotofestival

17. - 18. 09. 2016 / 08:00 / Ostatní akce
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

DANA KYNDROVÁ: S nimi a bez nich…

23. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

OpenEye16: Geoffrey Batchen – In Absentia: Politické interpretace bezkamerové fotografie

4. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy Mezi začátky a konci II s malířem Pavlem Brázdou a autorské čtení básníka J. H. Krchovského

8. 04. 2016 22:00 / 22:00 / Komentované prohlídky
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jaroslav Valečka – Krajina vnitřní a krajina vnější

19. 03. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Veronika Drahotová – Hyper Flow

17. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

JAROSLAV VALEČKA / KRAJINY SOUMRAKU

2. 03. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

MILAN MIKULÁŠTÍK / MAKAPANSGAT k prehistorii ready-madu

17. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Pavel Brázda – Mezi začátky a konci II

27. 02. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

ArtBio: Peter Graham a hosté, Viktorie Valocká a Radim Kolář

16. 01. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Střet ve smíru: Otto Placht a Kristýna Šormová

19. 11. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha

Lukáš Houdek – Výročí

18. 11. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Art Space NOV / Pardubice

Naděžda Plíšková

7. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha

ZÁKAZKA Č. 39 → IMPRESSION, SOLEIL LEVANT & BELLS MORBIDO

1. 09. 2015 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Josef Rabara a Karol Radziszewski: Zítra bude jinak

3. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Kača

9. 08. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Krása / Brno-město

Zakázka č. 39

21. 07. 2015 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

Pohádky pod ořešákem- Iva Mikulová Pan Knoflíček

18. 07. 2015 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Rajská zahrádka Brno / Brno-město

Důvody a důsledky „negativního vystavování“

18. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

Pod tíhou měsíce

11. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha

Zkřížené cesty

5. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Pavla Brázdy

23. 04. 2015 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Anna Ročňová, Ján Boháč – Piknik

10. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Pavel Brázda – Mezi začátky a konci I.

1. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Petra Nováková – Ondreičková: Vesmír

1. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Milan Mikuláštík >>> POTRAVNÍ ŘETĚZEC

26. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jekor / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Medium Loci

9. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Společenský dům Neratovice / Mělník

Anna Ročňová: Vykoupat a namazat

3. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

PAF 2014: Lightning Glove, Freddy Ruppert

6. 12. 2014 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

DRUHOTVARY 4 – Interpretace partitur Leoše Janáčka

27. 11. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Památník Leoše Janáčka / Brno

Milan Mikuláštík: “Passagenwerk”

27. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Pavel Brázda – Hra

13. 11. 2014 15:30 / 15:30 / Komentované prohlídky
Galerie Nová síň / Praha 1

Poslední hodiny lidstva

21. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1 / Praha 1

Ryan O’Rourke: Prohledání hexadecimálu

16. 10. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Divadlo 29 / Pardubice

Chléb, hry a umění

25. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Cyklus / Tomáš Lumpe & Pavel Matoušek

5. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Richard Štipl a Josef Zlamal

16. 10. 2014 16:30 / 16:30 / Vernisáže
DSC Gallery / Praha

Vladimír Kokolia a Šárka Trčková: Obrazovost

14. 10. 2014 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie ARS / Brno

Odhalení Sochy – Anna Ročňová a Jan Boháč

11. 10. 2014 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Třeboň

Jezulátko, spáleniště a kůň

14. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

PLAN 9 – festival experimentálních filmů

16. 10. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Fotografic / Praha

Vasil Artmanov / Alexey Klyuykov: Pracovna v panelovém domě

11. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Set Galerie / Liberec

Morality

23. 08. 2014 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Kinský / Kostelec nad Orlicí

Veronika Drahotová_Síto paměti

16. 08. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Blanka Jakubčíková: Kdyby krása zabíjela

10. 07. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Situace 25

29. - 28. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Marcel Duchamp

5. - 4. 03. 2014 / 19:00 / Ostatní akce
Studio Hrdinů / Praha

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Pavel Brázda: Lidská komedie

11. - 10. 02. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Obecní dům / Praha

Cargo Culture: dernisáž a koncert Ježíš táhne na Berlín

13. - 12. 01. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Chodovská tvrz / Praha 4

5x5x5 – Čich

12. 02. 2014 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Malá galerie (Armaturka) / Ústí nad Labem

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Lukáš Houdek: Umění zabíjet

6. 02. 2013 23:00 / 23:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

Pokračování lidské komedi

7. - 6. 01. 2012 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie 1. patro / Praha 1

Orbis Pictus 6 x 60

6. - 5. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Trafačka / Praha 9

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

6. Cena kritiky za mladou malbu

31. - 30. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Pokračování lidské komedie

30. - 29. 12. 2011 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie 1. patro / Praha 1

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

19. - 18. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Letohrádek Hvězda / Praha

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Alexey Klyuykov a Vasil Artamonov: Poušť

22. 01. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Pokračování lidské komedie

5. 12. 2011 23:00 / 23:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

NETEČE TEPLÁ

11. - 10. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Příliš těsná přátelství

6. 10. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

HOT SPRINGS

28. - 27. 10. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Dana Kyndrová / Líba Taylor: Matky

15. - 14. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Sugar Choice

19. 09. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Hauch Gallery / Praha 8

Mrtvoly

3. - 2. 07. 2011 / 09:00 / Ostatní akce
Galerie Na shledanou / Volyně

Milan Mikuláštík: Blind Spot

10. - 9. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

The Prague Stuckists

20. - 19. 01. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Výstavní síň Chrudim / Chrudim

ZÁVISLÍ POZOROVATELÉ

5. - 4. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

PŘEKÁŽKY

15. 08. 2011 18:00 / 18:00 / Vernisáže
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

Veronika Drahotová: Theory of Nothing

25. - 24. 04. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Start Point Selection

6. - 5. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

No Dimension Summer | Lukáš Houdek: Život snů

14. - 13. 08. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Socialismus

23. - 22. 06. 2011 / 15:00 / Vernisáže
Nová scéna ND / Praha

Cyklus přednášek o architektuře „Metamorfózy měst“ / Périphériques Architectes: Katalyzátor

4. - 3. 04. 2013 / 17:30 / Přednášky a diskuze
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Ukradené brambory

2. - 1. 11. 2010 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Rabih Mroué: Rozpixelovaná revoluce

29. 08. 2012 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Pavel Hokynek – MOMENTKY

6. 05. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Možnosti studentského života

3. - 2. 05. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Pavel Brázda – Lidská komedie

4. 03. 2013 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Obecní dům / Praha

CENA JINDŘICHA CHLUPECKÉHO – PREZENTACE FINALISTŮ

10. - 9. 11. 2010 / 17:00 / Ostatní akce
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Jitrnice, jakou svět neviděl – nyní ve 3D!

17. - 16. 07. 2012 / 16:30 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

Viditelné spektrum

16. 04. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Unknown Area

8. - 7. 04. 2011 / 18:00 / Vernisáže
KunstvereinGRAZ / Regensburg

Pavel Brázda: Lidská komedie

25. - 24. 02. 2013 / 16:00 / Komentované prohlídky
Obecní dům / Praha

Workshop s Milanem Mikuláštíkem v Galerii NTK

16. 10. 2010 13:00 / 13:00 / Workshopy
UMakArt: You Make Art / Praha

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×