Lenka Klimešová

VÝSTAVY UMĚLCE

Sochaři v Poděbradech

Do 27. 10. 2019 18:00
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Alex Selmeci – Tomáš Kocka – Katarína Bajkayová: Linked bodies in a container with water

27. 06. - 15. 09. 2019
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

David Cajthaml / Ani jeden den bez čáry

2. 06. - 25. 08. 2019
Sýpka Klenová / Klatovy

Inge Kosková: Zápis kresbou

20. 05. - 8. 09. 2019
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Matěj Frank: ˈdrɪpɪŋ ˈdrɔːɪŋ

21. 05. - 22. 06. 2019
Altán Klamovka / Praha 5

Kateřina Tůmová – OSTROVY INTROSPEKTRA

29. 04. - 25. 05. 2019
anyArt / Praha 8

2+1

18. 04. - 23. 06. 2019
Galerie města Plzně / Plzeň

ORIENTace

18. 04. - 25. 05. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

Adam Kašpar: Klenbou-Brázdou

16. 03. - 19. 05. 2019
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Mystika hygieny

17. 05. - 1. 09. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Výstava kreseb Inge Koskové a soch Jana Naše

2. - 28. 02. 2019
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Katarína Hládeková a Ondřej Homola: Staré auto

12. 12. 2018 - 27. 01. 2019
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Mlčení bouře

9. 02. - 1. 03. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Martin Salajka – Kalná voda

1. - 29. 04. 2017
Městská galerie Panský dvůr / Veselí nad Moravou

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

JOSEF LADA

14. 03. - 6. 05. 2017
Dům umění v Opavě / Opava

Saki Matsumuto, Kristina Fngrlnd, Marie Novotná: Spring

13. 04. - 14. 06. 2017
Galerie Mimochodem / Praha

Rozptýlený disk

25. 04. - 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Recyklace ideologií

26. 04. - 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Matěj Frank – PROSTORY

3. - 30. 05. 2017
Industra Art / Brno-město

Výstava obrazů, kreseb a grafik Davida Cajthamla

1. 06. - 1. 07. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Marie Blabolilová – Vegetace v grafice

18. 06. - 16. 07. 2017
PONAVA / Brno-město

Lukáš Kania / jinudy

20. 07. - 30. 08. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Matěj Frank: Chronolog

13. 07. - 10. 08. 2017
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Metastázy obrazu

10. 10. - 9. 11. 2017
Topičův salon / Praha 1

Milan Krupčík a Pavol Dubina: Zem a Kov

13. 12. 2017 - 25. 01. 2018
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

TROJ – Petr Malina, Ondřej Roubík, Pavel Šmíd

24. 01. - 8. 03. 2018
Nová galerie / Praha 2

Ten, kdo chodí kolem

27. 02. - 1. 04. 2018
MeetFactory / Praha 5

Marie Blabolilová

13. 02. - 10. 03. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Československý postkonceptualismus

21. 02. - 17. 04. 2018
Kvalitář / Praha 1

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. - 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Adam Kašpar: Jen prostor

6. 03. - 21. 04. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Lyrealismus: Marie Blabolilová, Tereza Kabůrková, Antonín Střížek

1. - 31. 03. 2018
Galerie Pštrossova 23 / Praha

Filip Dvořák a Martin Kolarov – Provizorní krajina

15. 03. - 14. 04. 2018
Industra Art / Brno-město

Inge Kosková: Kresby

20. 03. - 21. 07. 2018
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Pavel Šmíd: Fragmenty paměti

7. 04. - 8. 09. 2018
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

RESURRECTION

1. 04. - 14. 05. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Filip Dvořák & Martin Kolarov: Kapitola druhá / Chapter Two

23. 04. - 31. 05. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Martin Salajka: Grafika

6. 05. - 1. 06. 2018
Městská knihovna v Praze – Opatov / Praha

Simone Sablone – Street

29. 05. - 19. 06. 2018
PONAVA / Brno-město

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. - 1. 09. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10. 07. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha

Martin Salajka: Řeč lesa

12. 07. - 29. 09. 2018
Fotofestival Uničov / Uničov

Martin Salajka – Světla

2. - 30. 08. 2018
Industra Art / Brno-město

Petr Bařinka – Všechno je jinak

14. 08. - 1. 09. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Sylva Francová – Šedé město

4. 09. - 5. 10. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. - 27. 09. 2018
lítost / Praha

Bez práce nejsou koláže

10. 10. - 2. 12. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Jan Rýz – Hravé cykly

24. 09. - 13. 10. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Hravé cykly – Jan Rýz (1946-2016)

24. 09. - 13. 10. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Pavel Šmíd: Nečekaná setkání

23. 10. - 6. 12. 2018
Topičův salon / Praha 1

TOPOGRAFIE POZORNOSTI – ZPŘÍTOMNĚNÍ

23. 10. 2018 - 31. 01. 2019
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Adam Kašpar – Mapa hor

21. 11. 2018 - 10. 01. 2019
Nová galerie / Praha 2

Lívia Mezovská / Natural

2. 12. 2018 - 2. 02. 2019
Galerie Prokopka / Praha 3

Výstava PIANO UNPLUGGED

27. 01. - 27. 02. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Katarína Hládeková: Model a Metoda

12. 12. 2016 - 30. 01. 2017
SOLO offspace / Brno

Ester Nemjóová a Kateřina Hubená: Botanikabinet

27. 06. - 31. 07. 2016
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Roztrúsený depozit

1. - 28. 04. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Petr Sirotek: Okamžiky uplynulých let

31. 03. - 18. 06. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

Marie Blabolilová – Rastry

3. 03. - 19. 05. 2016
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Uvolněný pohyb

22. 10. - 19. 11. 2015
Galerie Kabinet T. / Zlín

Olaf Eggers: Shop Movies

23. 11. 2015 - 6. 02. 2016
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Agility

22. 09. - 17. 10. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Marie Blabolilová – Rastry

9. 09. - 17. 10. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Nos

22. 04. - 19. 05. 2015
Malá galerie (Armaturka) / Ústí nad Labem

V lese vesele

15. 04. - 16. 05. 2015
Nová galerie / Praha 2

Martin Kolarov: Hledači hřebíků

8. - 29. 04. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

#MBPFW Cut Club #7 w/ Petra Gabaš ” Club Selection”

20. 03. - 2. 04. 2015
A.M. 180 / Praha 2

Martin Kolarov, Filip Dvořák – HashtagNike

3. - 25. 03. 2015
Galerie Jelení / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Jörg Sasse – File Transfer

12. 02. - 21. 03. 2015
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Obrazy tohoto blogu

9. 02. - 16. 03. 2015
Galerie TIC / Brno-město

Martin Kolarov // Vousy a zástěra

8. - 31. 01. 2015
Galerie 35m2 / Praha 3

Marie Blabolilová – Uvnitř

6. 01. - 26. 02. 2015
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Facebook

20. 10. - 6. 12. 2014
Galerie Fotografic / Praha

James Ensor: Zemřít pro nesmrtelnost

16. 10. 2014 - 31. 01. 2015
Museum Montanelli, MuMo / Praha

VEN

17. 10. - 3. 11. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Hora

8. - 17. 10. 2014
Galerie 209 / Brno

Jezulátko, spáleniště a kůň

13. 10. - 8. 11. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

Matthew Moore: East/West

25. - 31. 07. 2014
Ateliér Síň / Telč

Orbis pictus Františka Kupky. Mezi symbolismem a reportáží

29. 05. - 6. 09. 2014
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

František Kupka: Vanoucí modře

11. 06. - 13. 09. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

(NE) MÍSTNĚ / PRÁZDNÉ

2. 06. - 3. 07. 2014
Galerie W7 /

(NE) MÍSTNĚ / PRÁZDNÉ

3. 06. - 3. 07. 2014
Galerie W7 /

Vějíř

6. 06. - 2. 07. 2012
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Tichá a poklidná katastrofa v duši medúzy

7. 05. - 12. 06. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

Chůze lesem – zastavení

19. 07. - 19. 08. 2011
Topičův salon / Praha 1

Radka Chocholoušová: Kočka v kočce

30. 05. - 26. 06. 2013
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Okolo bodu

17. 06. - 10. 07. 2012
White Gallery / Osík

Viditelné spektrum

16. - 29. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2011

16. 07. - 12. 08. 2011
Sala Terrena / Mikulov

Barevná televize

5. 03. - 2. 04. 2013
Galerie TIC / Brno-město

The Prague Stuckists

20. 01. - 26. 02. 2011
Výstavní síň Chrudim / Chrudim

Architektura Fikce

9. 05. - 7. 06. 2012
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

I===I

9. 01. - 8. 02. 2014
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Ruka, junák a zázračný pták

5. - 18. 07. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

6. Cena kritiky za mladou malbu

30. 01. - 23. 02. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Start Point Selection

6. 12. 2010 - 7. 01. 2011
Galerie NTK / Praha

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

3. 05. - 3. 06. 2012
Karlin Studios / Praha 8

FAKT / FIKCIA

11. 12. 2013 - 30. 01. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

All We Ask

14. - 27. 06. 2011
Galerie AVU / Praha 7

František Kupka: Cesta k Amorfě

29. 11. 2012 - 2. 03. 2013
Národní galerie Praha, Salmovský palác / Praha

LA STRADA 2010, Cesty současného umění

8. 08. - 26. 09. 2010
Zámek Klenová / Klenová

Pomněnky

28. 04. - 23. 06. 2012
Galerie Na shledanou / Volyně

Rozdělat oheň

12. 11. 2013 - 9. 01. 2014
Fait Gallery Preview / Brno

Já, bezesporu

25. 05. - 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Spiklenci

4. - 28. 11. 2012
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

en Trance, Santa Cruz

9. 09. - 30. 10. 2010
Galerie Califia / Horažďovice

Aleksandrina Yordanova : Bílá jsem bílá, junáka

25. 01. - 4. 02. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Jiří Šigut: Bez rozlišení

4. - 28. 11. 2013
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

DIVÁCI

13. 05. - 16. 06. 2011
Galerie Chodovská tvrz / Praha 4

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

NEJDŘÍV VELKÉ SVĚTLO, PAK OHROMNÁ RÁNA

8. 12. 2011 - 14. 01. 2012
Vitrína Deniska / Olomouc

Motýli v břiše – Tomáš Uhnák, Matěj Smetana

10. - 26. 06. 2013
Školská 28 / Praha 1

Možnosti studentského života

4. - 26. 05. 2011
Galerie KIV / Praha 8

Membra Disjecta pro Johna Cage

2. 10. - 24. 11. 2012
Dům umění města Brna / Brno

STÍNY MINULÝCH UTOPIÍ

2. - 30. 09. 2010
Galerie NTK / Praha

Možnosti vidění

15. 11. - 7. 12. 2011
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Timothy Archer: Fire in the hole

5. - 22. 06. 2013
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

SEVER PROTI JIHU

18. - 22. 04. 2011
Studio Letná / Ateliér monumentální tvorby AVU /

Alexandr Paul – fotograf

16. 07. - 16. 08. 2012
Topičův salon / Praha 1

Found Footage

7. - 24. 09. 2010
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jan Rýz: Plastily

21. 05. - 1. 06. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

Unknown Area

7. - 29. 04. 2011
KunstvereinGRAZ / Regensburg

Second-Best

4. - 27. 07. 2012
Fotograf Gallery / Praha

Učitel a žák

15. 09. - 29. 10. 2011
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Jak začít od začátku (Selži znova a lépe)

8. 03. - 30. 04. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

VELKÁ ILUZE

24. 06. - 30. 08. 2012
Galerie Zlatá štika / Praha 1

Marie Blabolilová: Linolea

15. 05. - 12. 07. 2014
Muzeum a Podjizerská galerie Semily / Semily

společně i zvlášť / razem i osobno / together and separate

24. 07. - 20. 08. 2011
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Ze života kanálů

27. 05. - 29. 06. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

In Panel (atd.)

19. 02. - 29. 04. 2011
galerie sam83 / Česká Bříza

AKCE UMĚLCE

On-line výstava Lechtivá socha

Do 30. 09. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

JSME LES: O inteligenci rostlin a mezidruhové komunikaci

26. - 28. 07. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Alex Selmeci – Tomáš Kocka – Katarína Bajkayová: Linked bodies in a container with water

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

David Cajthaml / Ani jeden den bez čáry

1. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Sýpka Klenová / Klatovy

Inge Kosková: Zápis kresbou

20. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Matěj Frank: ˈdrɪpɪŋ ˈdrɔːɪŋ

20. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

OD PRUŽICÍ ŽIDLE S 10 K MODELU AXA

14. 05. 2019 18:30 / 18:30 / Přednášky a diskuze
Vila Tugendhat / Brno

Diskuze o umění

15. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kateřina Tůmová – OSTROVY INTROSPEKTRA

7. 05. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

2+1

18. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Plzně / Plzeň

ORIENTace

17. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Adam Kašpar: Klenbou-Brázdou

27. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Adam Kašpar: Klenbou-Brázdou

16. 03. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Mystika Hygieny

16. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Vernisáž kreseb Inge Koskové a soch Jana Naše

2. 02. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Beseda k výstavě Roky měřené světlem

28. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstav v Domě umění

15. 01. 2019 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy František Kupka 1871–1957

7. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha 1

Mlčení bouře

9. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Mlčení bouře | komentovaná prohlídka

16. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Mlčení bouře | komentovaná prohlídka

23. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

42. ČIN: ACTION GALLERIES

2. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Czech Action Galleries: přednáška

1. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Garáž / Zlín 760 01

Jan Autengruber a (jeho) Zrání na jižním slunci

12. - 26. 03. 2017 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Martin Salajka – Kalná voda

2. 04. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městská galerie Panský dvůr / Veselí nad Moravou

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Saki Matsumuto, Kristina Fngrlnd, Marie Novotná: Spring

13. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Rozptýlený disk

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Matěj Frank – PROSTORY

3. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Výstava obrazů, kreseb a grafik Davida Cajthamla

2. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Filip Dvořák a Martin Kolarov // AWKWARD HANDSHAKE

7. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Marie Blabolilová – Vegetace v grafice

19. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Lukáš Kania / jinudy

20. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Matěj Frank: Chronolog

13. 07. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

HANDA GOTE research & development: Safírová hlava

30. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Komentovaná prohlídka výstavy s umělkyní Annou Daučíkovou, kurátorem Michalem Kolečkem a teoretičkou Annou Varteckou

17. 10. 2017 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Metastázy obrazu

10. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

4 OKNA / Okamžik přesvědčení

4. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Milan Krupčík a Pavol Dubina: Zem a Kov

13. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Komentovaná prohlídka: Martin Salajka – Somnambul

11. 12. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Křest katalogu a dernisáž – Martin Salajka – Somnambul

19. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Nová galerie / Praha 2

TROJ – Petr Malina, Ondřej Roubík, Pavel Šmíd

25. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Komentovaná prohlídka výstavy Troj

15. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Marie Blabolilová

14. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Československý postkonceptualismus

21. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Adam Kašpar: Jen prostor

7. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Vernisáže + Open Studios

27. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Komentovaná prohlídka výstavy Troj

26. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Lyrealismus: Marie Blabolilová, Tereza Kabůrková, Antonín Střížek

1. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pštrossova 23 / Praha

Filip Dvořák a Martin Kolarov – Provizorní krajina

14. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Inge Kosková: Kresby

21. 03. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Prostor v prostoru

24. 03. 2018 14:00 / 14:00 / Workshopy
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Příroda v prostoru

7. 04. 2018 13:00 / 13:00 / Workshopy
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Pavel Šmíd: Fragmenty paměti

7. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Filip Dvořák & Martin Kolarov: Kapitola druhá / Chapter Two

23. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Simone Sablone – Street

29. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Fotofestival Uničov 8

12. - 14. 07. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Martin Salajka: Řeč lesa

13. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotofestival Uničov / Uničov

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Martin Salajka – Světla

2. 08. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Petr Bařinka – Všechno je jinak

14. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Komentovaná prohlídka s Martinem Salajkou

26. 08. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Industra Art / Brno-město

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

31. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Jasmin Schaitl a Matěj Frank: entering continuities. spící kresby

21. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Město lidí ꟷ Workshop k výstavě Šedé město se Sylvou Francovou

6. 10. 2018 12:00 / 12:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentované prohlídky výstav Cestování časem a Šedé město

19. 09. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Mladý Kupka a jeho jaroměřský učitel Studnička: od učebnic kreslení k fyziologii barev a vidění

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha 1

Komentovaná prohlídka pro pedagogy | František Kupka 1871–195

4. 10. 2018 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha 1

Pierre Brulle: Kupka a mašinimus

10. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha 1

◢ Bez práce nejsou koláže ◥

9. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Jan Rýz – Hravé cykly

25. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Hravé cykly – Jan Rýz (1946-2016)

25. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Andrea Steckerová – Brandlovo dílo ve sbírkách Národní galerie Praha

11. 10. 2018 14:30 / 14:30 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha, Schwarzenberský palác / Praha 1

František Kupka ve filmu

18. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy Jana Rýze

10. 10. 2018 14:30 / 14:30 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Petr Brandl (1668–1735) | Dalibor Lešovský – Když obrazy promlouvají: Petr Brandl a ikonografie jeho děl

25. 10. 2018 14:30 / 14:30 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha, Schwarzenberský palác / Praha 1

Pavel Šmíd: Nečekaná setkání

23. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Mo(nu)mentální topografie

24. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Večerní komentovaná prohlídka výstavou Františka Kupky

30. 10. 2018 17:15 / 17:15 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha 1

Adam Kašpar – Mapa hor

22. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

obraz kulatého a velmi pravidelného kruhu

17. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
lítost / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Pavel Šmíd: Nečekaná setkání

21. 11. 2018 15:30 / 15:30 / Komentované prohlídky
Topičův salon / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Lívia Mezovská / Natural

3. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Germain Viatte: Kupka a umělecká skupina v Puteaux

5. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha / Praha 1

DiStO 4 „Fotoscénika“

14. 12. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

rabaraLOMENOstrouhal

13. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Monomach / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Adama Kašpara

10. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Výstava PIANO UNPLUGGED

28. 01. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Katarína Hládeková: Model a Metoda

13. 12. 2016 17:30 / 17:30 / Vernisáže
SOLO offspace / Brno

Nekonečno na přehradě

20. 08. 2016 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha

Ester Nemjóová a Kateřina Hubená: Botanikabinet

28. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Setkání s umělcem: KATARÍNA HLÁDEKOVÁ

25. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Cena Jindřicha Chalupeckého / Brno

Nepál 1973 a cestovatelská fotografie

30. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

BESEDA s autorem nad celoživotní tvorbou fotografa Petra Sirotka

9. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

Matěj Frank: Místa

28. 04. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Petr Sirotek: Okamžiky uplynulých let

31. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Marie Blabolilová – Rastry

3. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

JEDNO DÍLO / JEDEN SVĚT: Petr Brandl – dílna?, Sv. Josef s Ježíškem

2. 12. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Uvolněný pohyb

22. 10. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Olbram Pavlíček / Pale Trash

16. 10. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Mezi agorou a arénou

28. 10. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Nos

22. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Malá galerie (Armaturka) / Ústí nad Labem

V lese vesele

16. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Martin Kolarov: Hledači hřebíků

8. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

#MBPFW Cut Club #7 w/ Petra Gabaš ” Club Selection”

20. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Martin Kolarov, Filip Dvořák – HashtagNike

3. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Jörg Sasse – File Transfer

12. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Katarína Hládeková – Obrazy tohoto blogu

10. 02. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Martin Kolarov // Vousy a zástěra

8. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Facebook

21. 10. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

VEN

16. 10. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

Hora

8. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Jezulátko, spáleniště a kůň

14. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Johanitská komenda: Vzkříšení prostoru

12. 10. 2014 08:00 / 08:00 / Vernisáže
Muzeum středního Pootaví Strakonice / Strakonice

Tomáš Uhnák: Recepce pro umělce a kulturní pracovníky 29. 1. 1947 (rekonstrukce)

31. 10. 2014 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Festival / Praha 1

František Kupka a jeho svět okolo roku 1900

4. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

ORBIS PICTUS FRANTIŠKA KUPKY. Mezi symbolismem a reportáží

2. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Orbis pictus Františka Kupky. Mezi symbolismem a reportáží

26. 08. 2014 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

FAKT / FIKCIA

11. 12. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

In Panel (atd.)

19. - 18. 02. 2011 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Tomáš Uhnák

10. - 9. 12. 2012 / 17:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Fotofestival Uničov / Tis

5. - 4. 05. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Fotofestival Uničov / Uničov

Rozdělat oheň

12. - 11. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery Preview / Brno

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Osobnost a dílo Františka Kupky – komentovaná prohlídka s kurátorkou H. Musilovou

6. - 5. 12. 2012 / 15:30 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Salmovský palác / Praha

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

2. 05. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Jiří Šigut: Bez rozlišení

4. - 3. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Beseda O fotografii s Jiřím Šigutem

21. - 20. 11. 2012 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie hlavního města Prahy / Praha

Pomněnky

28. - 27. 04. 2012 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Na shledanou / Volyně

Motýli v břiše – Tomáš Uhnák, Matěj Smetana

10. - 9. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Školská 28 / Praha 1

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Spiklenci

5. - 4. 11. 2012 / 16:30 / Vernisáže
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Josef Ledvina: Stranickost a lidovost v normalizovaném výtvarnictví

7. 03. 2012 17:30 / 17:30 / Přednášky a diskuze
Fotograf Gallery / Praha

Timothy Archer: Fire in the hole

6. - 5. 06. 2013 / 17:30 / Vernisáže
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Membra Disjecta pro Johna Cage

2. 10. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

HOT SPRINGS

28. - 27. 10. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Oldřich Bystřický: “Co připomíná minulé a už k ničemu není”

28. - 27. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Second-Best

3. 07. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

MANŽELSTVÍ / MARRIAGE

13. - 12. 07. 2011 / 18:00 / Ostatní akce
Café Tureček / Praha 2

Ze života kanálů

28. - 27. 05. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Montmartre / Praha 1

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Second-Best

3. 07. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Marie Blabolilová: Linolea

16. - 15. 05. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Muzeum a Podjizerská galerie Semily / Semily

DIVÁCI

12. 05. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Chodovská tvrz / Praha 4

Arno Schmidt / Katharina Schmitt: Černá zrcadla

3. 04. 2013 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Studio Hrdinů / Praha 7

The Prague Stuckists

20. - 19. 01. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Výstavní síň Chrudim / Chrudim

VELKÁ ILUZE

25. 06. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Zlatá štika / Praha 1

Tichá a poklidná katastrofa v duši medúzy

7. 05. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Možnosti studentského života

3. - 2. 05. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Barevná televize

5. - 4. 03. 2013 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Start Point Selection

6. - 5. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Vějíř

6. - 5. 06. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Viditelné spektrum

16. 04. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Situace 4

1. 05. - 30. 04. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

6. Cena kritiky za mladou malbu

31. - 30. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Okolo bodu

16. 06. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
White Gallery / Osík

I===I

9. - 8. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Unknown Area

8. - 7. 04. 2011 / 18:00 / Vernisáže
KunstvereinGRAZ / Regensburg

DÍLO FRANTIŠKA KUPKY A FENOMÉN SBĚRATELSTVÍ s Janem Skřivánkem

17. - 16. 01. 2013 / 15:30 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha, Salmovský palác / Praha

Architektura Fikce

9. - 8. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×