Jan Aulík

VÝSTAVY UMĚLCE

Theatrum Mundi 4.0

8. - 14. 07. 2019
Karlin Studios / Praha 8

Martin Janíček_Konstelace v Chaosu

Do 8. 08. 2019 12:00
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Michal Bačák: Ilustrace

21. 07. - 1. 09. 2019
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Doba plastová

Do 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Jiří Kobr – V koutku…

Do 11. 08. 2019
Galerie Dům / Broumov

Když socha padá

Do 10. 09. 2019
Galerie U Prstenu / Praha

Čtyři krajiny

Do 27. 07. 2019
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Praha 1

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

Do 19. 07. 2019 18:00
White Pearl Gallery / Praha

Kryštof Kaplan: OKNA

20. 06. 2019
Atrium na Žižkově / Praha 3

Jakub Janovský a Ondřej Filípek | Šest prstů

5. 06. - 4. 07. 2019
DSC Gallery / Praha

Dreamland 2 – vernisáž venkovních instalací

Do 13. 10. 2019 18:00
Long Island Libeň / Dreamland / Praha

David Cajthaml / Ani jeden den bez čáry

Do 25. 08. 2019
Sýpka Klenová / Klatovy

Jaroslav Sůra/Hudba z plakátu

Do 28. 08. 2019
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Falešná socha

9. 05. 2019 19:00
Prototyp / Praha 2

Dokud se něco nestane

3. - 31. 05. 2019
Galerie AMU / Praha 1

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

23. 01. - 30. 04. 2019
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Sympozium ilustrace

14. - 28. 04. 2019
Galerie Dům / Broumov

Kateřina Štenclová: Hranice mé řeči

4. 04. - 3. 05. 2019
Topičův salon / Praha 1

Valenta vs. Demek

9. 04. - 12. 05. 2019
Galerie NTK / Praha

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

Co to tam je?

23. 03. - 14. 04. 2019
Galerie XY / Olomouc

Kryštof Kaplan: TENZE

12. 04. - 10. 06. 2019
Centrum současného umění DOX / Praha 7

(Ne)viditelné vzory

14. 03. - 25. 04. 2019
G18 / Zlín

Dernisáže na Pragovce / koncert Kolektiv Live Coding

26. 03. 2019 18:00
Pragovka Art District / Praha

Iryna Zakharova – Two Hours

13. 02. - 6. 03. 2019
Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze / Praha 1

Compassion Fatigue

1. - 17. 02. 2019
Galerie AMU / Praha 1

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. - 10. 03. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

ARTIFICIAL ROTR

26. 01. - 22. 03. 2019
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

David Možný: Heat Wave

8. 12. 2018 - 27. 01. 2019
Galerie města Blanska / Blansko

Nikdy to nebylo, pořád to je

15. 01. - 26. 03. 2019
Pragovka Art District / Praha

glass painting isn´t lost

19. 01. 2019 18:00
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Intervence #4: Anna Hulačová – Přestávky mezi směnami

9. 03. - 24. 06. 2017
Cena Jindřicha Chalupeckého / Liberec

Jiří Kobr – “Ejhle…” Domorodé kultovní sochařství z Čech

26. 02. - 20. 04. 2017
Galerie Makráč / Praha 6

LIBOR NOVOTNÝ – Poznámky k inteligenci větve

28. 02. - 20. 04. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Lenka Kamínková, Daniela Mikulášková, Bronislava Šnajdrová: Příběhy

3. 03. - 1. 04. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

OLGA ŠÍMOVÁ / SMETÁCI

26. 02. - 18. 03. 2017
Kavárna Pod Lipami / Praha

WALLMARKS / Hilla Toony Navok

7. - 29. 03. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Ko-shické metro

1. 03. - 5. 04. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jirka Skála / Žánry každodennosti

8. 03. - 8. 04. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Petr Pustina / Reframed

13. - 30. 03. 2017
Galerie Panel / Praha

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

BLIND SPOTS

11. 04. - 10. 05. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Kateřina Štenclová / Světlo barvy II

26. 04. - 17. 06. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Christian Hubert Rodier a Sol LeWitt

26. - 30. 04. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Recyklace ideologií

26. 04. - 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Polyamory Design Unit

15. - 27. 05. 2017
Galerie 209 / Brno

Výstava obrazů, kreseb a grafik Davida Cajthamla

1. 06. - 1. 07. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Living Room Art Space: Kateřina Zochová

5. 06. - 15. 07. 2017
Studio ALTA / Praha

IGLOO 5: Martin Janíček – Řeč zvuku

7. 06. - 26. 08. 2017
zvuková galerie IGLOO / Jihlava

METAMORPHOSIS

5. 06. - 8. 07. 2017
SVIT / Praha

Dr. Mozek

22. 06. - 31. 08. 2017
Nau Gallery / Praha 3

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Magdalena Kvasničková & Alžběta Prouzová: Kožený

12. 07. - 5. 08. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Šárka Telecká // Altro Walkway Bone VM20215

1. - 30. 09. 2017
Galerie 35m2 / Praha 3

Jakub Janovský: Má vlk jehně rád, nebo ho nenávidí?

5. 09. - 21. 10. 2017
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Tomáš Hlavina, Jiří Kornatovský

6. 09. - 6. 10. 2017
Galerie 1. patro / Praha 1

Pinturas Negras

13. 09. - 8. 10. 2017
Nová galerie / Praha 2

Michaela Vrbková: outside the withe cube

14. 09. - 28. 10. 2017
Galerie Půda / Jihlava

Čestmír Suška: Na rozcestí

11. 09. - 12. 10. 2017
Galerie Via Art / Praha 2

Pavel Havrda + Veronika Daňhelová: Bipolární září

24. 09. - 28. 10. 2017
Studio ALTA / Praha

Ondřej Kotrč – Colorfall

3. - 15. 10. 2017
Galerie 209 / Brno

Ondřej Kotrč – Colorfall

3. - 15. 10. 2017
Galerie 209 / Brno

Svatopluk Klimeš: Oheň do papíru nezabalíš

16. 10. - 4. 11. 2017
Galerie Smečky / Praha 1

Tvář znásilnění

19. 10. - 9. 12. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Bez tváře- Jakub Janovský a Pavel Tichoň

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Krištof Kintera My Light in Pieces

10. 11. - 15. 12. 2017
Polansky gallery-Brno / Brno

Jakub Roček – Když přišla rovnováha

7. 11. - 1. 12. 2017
Galerie Mladých / Brno-město

F R A G I L I T Y

17. 11. - 7. 12. 2017
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

F R A G I L I T Y

17. 11. - 7. 12. 2017
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Ondřej Kotrč / Garden

22. 11. 2017 - 12. 01. 2018
Strom Art Gallery / Brno

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Poslední krtonožka

14. 12. 2017 - 8. 01. 2018
Galerie Umakart / Brno-město

Miss You

7. 12. 2017 - 27. 01. 2018
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Anna Hulačová & Jana Vojnárová: Paralelní pozdravy

15. 01. - 15. 02. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Lukáš Orlita – Jehla

16. 02. - 15. 03. 2018
PONAVA / Brno-město

Raum

15. 03. - 4. 04. 2018
Atrium na Žižkově / Praha 3

OSM

8. 03. - 28. 04. 2018
Trafo Gallery / Praha

David Možný / Open Space

5. 03. - 12. 04. 2018
Galerie Pitevna / Brno-město

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Petra Ševčíková / vymeraný čas

16. 04. - 12. 05. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

RESURRECTION

1. 04. - 14. 05. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Odcizení podle slovníku

11. 04. - 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Okno před záclonou

19. 04. - 27. 05. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Josef Šíma: Cesta k Vysoké hře

25. 10. 2018 - 23. 02. 2019
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Marek Škubal – Nelidské / Inhuman

10. 05. - 16. 06. 2018
Trafo Gallery / Praha

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. - 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Ondřej Kotrč: Off-axis

7. 06. - 19. 07. 2018
Galerie XY / Olomouc

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. - 1. 09. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10. 07. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha

Mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2018 – ČTVRTSTOLETÍ

1. 08. 2018 22:00
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. - 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. - 27. 09. 2018
lítost / Praha

Jennifer Helia DeFelice: Proveďte volbu

4. - 29. 09. 2018
Galerie Jelení / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. - 25. 10. 2018
Bludný kámen / Opava

Intervence #11: František Skála – Kostel v domě

20. 09. 2018 - 16. 02. 2019
Cena Jindřicha Chalupeckého / Roudnice nad Labem

Filip Černý – Schrödingerova pata

25. 10. - 8. 12. 2018
Galerie Václava Špály / Praha 1

Kostky světla | Cubes of light

9. 07. - 12. 10. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

JAKUB JANOVSKÝ / JACK IN THE BOX

2. 10. - 2. 11. 2018
Galerie Petr Novotný / Praha 7

MARKÉTA JÁCHIMOVÁ, ONDŘEJ ČECH: INTERIEUR DOMESTIQUE

10. 10. 2018 22:00
Holešovická Šachta / Praha 7

JOLANA HAVELKOVÁ – NEMLUV NA MNE TAK SLOŽITĚ

26. 05. - 27. 10. 2018
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jeřábková, Lang, Haubelt a další / Zkouška rýčem + křest knihy

24. 10. - 1. 12. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

TOPOGRAFIE POZORNOSTI – ZPŘÍTOMNĚNÍ

23. 10. 2018 - 31. 01. 2019
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Zuzana Ondroušková / Uvnitř

21. 11. 2018 - 3. 01. 2019
Galerie SPZ / Praha 1

“I AM NOT SURE ABOUT YOUR CONCERN, BUT IT’S REALLY NICE.” RUCOLA

13. 11. - 7. 12. 2018
Galerie Mladých / Brno-město

OLD NEWS

12. 12. 2018 - 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Sousedé Sobě 2018

14. 12. 2018 - 27. 02. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

GEN CHOCHOLA (Blanka Chocholová, Václav Chochola, Marek Chochola)

16. 09. - 29. 10. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Interpreter I & Anna Hulačová

11. 09. - 16. 10. 2015
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Interpreter I & Anna Hulačová

11. 09. - 16. 10. 2015
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Tající jezero

27. 08. - 26. 09. 2015
ETC. Galerie / Praha 2

Matěj Hrbek: Zapalíme ohně

14. 07. - 29. 08. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Fénix v síti

26. 05. - 13. 06. 2015
AZ Tower Brno / Brno-město

Martin Zvěřina

30. 05. - 20. 06. 2015
Cesta / Tábor

Kateřina Kynclová & Vojtěch Vaněk Spící komíny

20. 05. - 14. 06. 2015
Vitrína Deniska / Olomouc

V bezetmí

11. 05. - 20. 06. 2015
Galerie Fotografic / Praha

František Skála / TRIBAL

5. 06. - 16. 09. 2015
Fait Gallery / Brno

Palliative

5. 05. - 9. 06. 2015
Galerie Kabinet T. / Zlín

MARTIN GERBOC / JSEM SVÉ TĚLO

29. 04. - 29. 05. 2015
Galerie 1. patro / Praha 1

Kryštof Kaplan a Igor Korpaczewski

24. 04. - 6. 06. 2015
Galerie Dům / Broumov

Velké noci

25. 03. - 2. 05. 2015
Galerie Alternativa / Jihlava

Horizonty modernismu – Zdeněk Rossmann (1905-1984)

15. 05. - 13. 09. 2015
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Velké noci

29. 03. 2015 22:00
Galerie Alternativa / Jihlava

Anna Hulačová a Viktor Takáč: Černé světlo

5. 03. - 3. 04. 2015
Fotograf Gallery / Praha

František Skála – Zři ke kořeni

24. 02. - 29. 04. 2015
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Vladimír Birgus, Jindřich Štreit: Dvojice

7. 01. - 2. 02. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Anna Hulačová a Václav Litvan – Zuby nebo rohy

25. 02. - 21. 03. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Josef Šíma známý i neznámý

7. 03. - 6. 06. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Kateřina Štenclová – Je peins donc je suis

16. 02. - 17. 03. 2015
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Nebe vysoko nad námi je naše!

18. 02. - 29. 04. 2015
Artwall Praha 7 / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

2 x12 / separované diptychy

4. 02. - 30. 03. 2015
Nádraží Praha-Holešovice /

Epizoda II. – Horizont předmětu

10. 02. - 7. 03. 2015
Galerie G99 (DUB) / Brno

Ve znamení břevna a růží

14. 01. - 14. 02. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

SLEEPLESS

15. 12. 2014 - 26. 01. 2015
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

MARTIN JANÍČEK / SVĚTELNÉ OBRAZY

30. 11. 2014 - 15. 02. 2015
Alfred ve dvoře / Praha

Milan Bureš – East of Eden

1. - 8. 12. 2014
Photogether Gallery / Zlín

Site specific : Umění na zakázku

3. 11. - 9. 12. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Poslední hodiny lidstva

21. 10. - 21. 11. 2014
Galerie 1 / Praha 1

Karolína Kohoutková: Old Young

21. 10. - 19. 11. 2014
Galerie Klubovna / Brno

Štěpán Čapek — Hairoin

24. 09. - 11. 10. 2014
City Surfer Office / Praha 3

Jiří George Velinger – Vidím, co slyším (kresby)

6. 09. - 3. 10. 2014
Galerie Vinohradská 12 / Praha 2

Svatopluk Klimeš: Dva metry nad polárním kruhem

25. 09. - 24. 10. 2014
Galerie Pošta / Chomutov

Florian

10. 09. 2014 22:00
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

ČLOVĚK A DUCH: umění, architektura

13. 09. 2014 - 16. 01. 2015
Klášter Roudnice / Roudnice nad Labem

BAKALÁŘI KF FAMU 2014

10. - 18. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Martin Zvěřina ~ Vzorníky

25. 08. - 19. 09. 2014
MakeMake / Brno

Motýlí efekt? Obraz jako různosměrná dekonstrukce celku

17. 01. - 9. 03. 2013
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Helena Hladilová: Něco

4. - 25. 04. 2012
M.odla / Praha 7

Opak je pravdou

6. 06. - 25. 08. 2012
MeetFactory / Praha 5

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Martin Gerboc – Une Saison en Enfer

29. - 31. 10. 2013
Galerie 1. patro / Praha 1

František Skála: Země hlav

17. 04. - 13. 07. 2012
Galerie Smečky / Praha 1

DOMÁCÍ KRAJINY

20. 12. 2012 - 13. 01. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Možnosti vidění

15. 11. - 7. 12. 2011
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Plátna pro velké černé oči

31. 05. - 25. 06. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

The Prague Stuckists

20. 01. - 26. 02. 2011
Výstavní síň Chrudim / Chrudim

KATEŘINA ZOCHOVÁ (CZ), TOMÁŠ HRŮZA (CZ): V KOSTCE

5. - 23. 11. 2013
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

KOLABORATORIO vol.2

25. - 28. 04. 2012
Máme otevřeno / We are open / Praha 7

Les

21. 11. - 13. 12. 2012
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Každý den něco ztratit

22. 05. - 19. 06. 2014
Fotograf Gallery / Praha

Kateřina Zochová – Jaromír Hárovník + deset neznámých kapel: VEČER SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

26. 05. - 8. 06. 2012
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Start Point Selection

6. 12. 2010 - 7. 01. 2011
Galerie NTK / Praha

Anna Hulačová a Markéta Lisá: Citovaný komediant

23. 10. - 22. 11. 2013
Studio Hrdinů / Praha 7

Leviatan

1. 04. - 24. 05. 2012
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Soukromá území

13. 11. 2012 - 30. 01. 2013
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Acuo

16. - 28. 10. 2011
Náměstí Republiky / Praha 1

Vladimír Birgus | Fotografie 1972–2014

14. 05. - 6. 09. 2014
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Poloprostor

1. - 21. 05. 2012
Galerie PZ / Praha 5

Erotikon (Z KAPITOLY TENDENCE ČASOPISU FOTOGRAF)

5. 11. - 31. 12. 2010
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

KONFERENCE

24. 10. - 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Medium is Message

16. 04. - 5. 05. 2012
Galerie KIV / Praha 8

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Green

4. - 31. 07. 2011
Galerie Califia / Horažďovice

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. - 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Here & Now

3. - 16. 05. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

HRA NA NÁHODU/ A GAME OF CHANCE

21. 10. - 19. 11. 2010
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Continuo II.

7. 10. - 6. 11. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

LES

16. 04. - 16. 06. 2012
Spejs / Praha 2

ZÁŘÍ

13. 09. - 30. 10. 2012
Galerie Václava Špály / Praha 1

SNEAKY VIOLENCE

30. 06. - 21. 07. 2011
Galerie SPZ / Praha 1

Houpačka

13. 03. - 19. 04. 2014
Kompot / Ústí nad Labem

Vidím horu, první věta čínsky

30. 04. - 3. 05. 2012
Galerie 207 / Praha

en Trance, Santa Cruz

9. 09. - 30. 10. 2010
Galerie Califia / Horažďovice

MEMENTO NATURAE

2. - 3. 08. 2013
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Kateřina Palešníková

17. 04. - 5. 05. 2012
Galerie NF / Ústí nad Labem

Kvantizace

25. 07. - 11. 08. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Pouliční událost

9. 03. - 10. 04. 2014
Galerie Vzájemnost / Praha 6

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

3. 05. - 3. 06. 2012
Karlin Studios / Praha 8

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Dech Tradice

16. - 31. 07. 2013
Galerie Jelení / Praha

Benátky

17. 04. - 7. 05. 2012
Kino ART / Brno

A ona už věděla

28. 06. - 16. 07. 2012
Galerie Umakart / Brno-město

Tala

9. - 29. 06. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

Oheň do papíru nezabalíš

24. 02. - 27. 03. 2014
Topičův salon / Praha 1

Universum

19. 04. - 28. 05. 2012
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

STÍNY MINULÝCH UTOPIÍ

2. - 30. 09. 2010
Galerie NTK / Praha

Projektor #9

26. 05. 2013 17:00
Galerie KIV / Praha 8

Tento svět, týž pro všechny…

12. 04. 2012 22:00
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

FILIP KARTOUSEK, ONDŘEJ HRUŠKA: CULTURE IN ZLIN

29. 06. - 1. 07. 2012
Klub Sokolovny Luhačovice /

5x5x5 – Čich

11. 02. - 6. 03. 2014
Malá galerie / Ústí nad Labem

Skryté poklady Michela Ocelota

7. 04. - 13. 05. 2012
Galerie 35 /

Karolina Kohoutková a Jitka Zástěrová: Perspektiva vrátnice

11. 03. - 5. 04. 2013
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Být sám

14. 04. - 9. 06. 2012
Krásný ztráty / Praha 1

Vanitas

12. 06. - 6. 07. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

Já, bezesporu

25. 05. - 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Jaromír Krátký – 6303I

8. 01. - 2. 02. 2014
Galerie U Mloka / Olomouc

Příběhu se nevyhneš

23. - 26. 04. 2012
Galerie 207 / Praha

6. Cena kritiky za mladou malbu

30. 01. - 23. 02. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Punctum / Barthesův deník

4. - 27. 04. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

JACK

19. - 30. 06. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Zaklínadlo

22. 03. - 28. 04. 2011
Galerie Mladých / Brno-město

Anna Hulačová: Holubičky spanilé

5. 12. 2013 - 4. 01. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

Prompted

1. - 30. 04. 2012
artyčok.tv / Praha 7

AKCE UMĚLCE

JSME LES: O inteligenci rostlin a mezidruhové komunikaci

26. - 28. 07. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Návrat na Krym a projekty Andrii Konontseva

21. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Fotograf Gallery / Praha

Theatrum Mundi 4.0

8. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Martin Janíček_Konstelace v Chaosu

13. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Mikulovské sympozium Dílna 2019 – zahájení

13. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Michal Bačák: Ilustrace

20. 07. 2019 19:30 / 19:30 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Alex Selmeci – Tomáš Kocka – Katarína Bajkayová: Linked bodies in a container with water

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Jiří Kobr – V koutku…

29. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Když socha padá

18. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Kryštof Kaplan: OKNA

20. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Akvapark

22. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Nezávislá iniciativa / Praha

Jakub Janovský a Ondřej Filípek | Šest prstů

5. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
DSC Gallery / Praha

Možný – Mikyta / I don´t exist when you don´t see me

6. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Brno-město

Zvukové odrazy: Objekt–Zvuk–Hluk

5. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Výstavou TENZE s Kryštofem Kaplanem a Terezií Zemánkovou

2. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Dokud se něco nestane

31. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie AMU / Praha 1

Dreamland 2 – vernisáž venkovních instalací

30. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Long Island Libeň / Dreamland / Praha

David Cajthaml / Ani jeden den bez čáry

1. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Sýpka Klenová / Klatovy

Jaroslav Sůra/Hudba z plakátu

21. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Dokud se něco nestane

2. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Diskuse v Galerii Kurzor a komentovaná prohlídka v Galerii Jelení

27. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

22. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Sympozium ilustrace

13. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Kateřina Štenclová: Hranice mé řeči

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Valenta vs. Demek

8. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Co to tam je?

22. 03. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Marie Lukáčová: Moréna Rex & Jiří Žák: The Incantation of the Real

21. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

(Ne)viditelné vzory

13. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
G18 / Zlín

Liborova dílna | Workshop pro rodiny

17. 02. 2019 10:00 / 10:00 / Workshopy
PLATO Ostrava / Ostrava

Iryna Zakharova – Two Hours

13. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy Josef Šíma: Cesta k Vysoké hře

13. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Josef Šíma: Cesta k Vysoké hře

14. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Michal Kindernay: Transformations / Vapors / Melanosis

27. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Compassion Fatigue

31. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

ARTIFICIAL ROTR

26. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Komentovaná prohlídka: David Možný / Heat wave

17. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie města Blanska / Blansko

Nikdy to nebylo, pořád to je

15. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

glass painting isn´t lost

18. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Artedu / REC Artist Čestmír Suška

21. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Artedu z.s. / Praha 1

Intervence #4: Anna Hulačová – Přestávky mezi směnami

9. 03. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Cena Jindřicha Chalupeckého / Liberec

Jiří Kobr – “Ejhle…” Domorodé kultovní sochařství z Čech

27. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

LIBOR NOVOTNÝ – Poznámky k inteligenci větve

1. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Lenka Kamínková, Daniela Mikulášková, Bronislava Šnajdrová: Příběhy

4. 03. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Vernisáž: Milana Kasianova – Červená Karkulka // Pražská sbírka

6. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

WALLMARKS / Hilla Toony Navok

8. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

HABEN UND BRAUCHEN: Inga Zimprich + Malá škola prekarizované práce

24. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

JIrka Skála: Žánry každodennosti

8. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Petr Pustina / Reframed

14. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

BLIND SPOTS

11. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Libor Novotný přiblíží návštěvníkům svůj projekt v Galerii Kaple v rámci komentované prohlídky

28. 03. 2017 08:00 / 08:00 / Komentované prohlídky
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Kateřina Štenclová / Světlo barvy II

27. 04. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Christian Hubert Rodier a Sol LeWitt

27. 04. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Open Studios + Křest Časopisu X

11. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

BLIND SPOTS

11. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

BLIND SPOTS

11. 05. 2017 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Polyamory Design Unit

16. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Výstava obrazů, kreseb a grafik Davida Cajthamla

2. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Plastika Šiška od Čestmíra Sušky nově před roudnickou galerií

12. 05. 2017 10:50 / 10:50 / Ostatní akce
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Living Room Art Space: Kateřina Zochová

6. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio ALTA / Praha

IGLOO 5: Martin Janíček – Řeč zvuku

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
zvuková galerie IGLOO / Jihlava

METAMORPHOSIS

5. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Dr. Mozek

22. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Magdalena Kvasničková & Alžběta Prouzová: Kožený

13. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Akční dny Mothers Artlovers v INI PROSTOR

28. - 29. 07. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Šárka Telecká // Altro Walkway Bone VM20215

2. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

František Skála s MTO Universal v Anežském klášteře

29. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Národní galerie Praha, Klášter sv. Anežky České / Praha

Jakub Janovský: Má vlk jehně rád, nebo ho nenávidí?

5. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Tomáš Hlavina, Jiří Kornatovský

7. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Michaela Vrbková: outside the withe cube

14. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Půda / Jihlava

Čestmír Suška: Na rozcestí

11. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Via Art / Praha 2

Umělec v přijetí podmínek Jiří Kobr Ejhle …

24. 09. - 26. 11. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Pavel Havrda + Veronika Daňhelová: Bipolární září

25. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio ALTA / Praha

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Ondřej Kotrč – Colorfall

4. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Play Underground

9. - 13. 10. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Svatopluk Klimeš: Oheň do papíru nezabalíš

17. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Smečky / Praha 1

Tvář znásilnění

19. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Bez tváře- Jakub Janovský a Pavel Tichoň

24. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

OE17: Vladimír Turner – Autorská přednáška

25. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Krištof Kintera My Light in Pieces

11. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky gallery-Brno / Brno

Jakub Roček – Když přišla rovnováha

8. 11. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

F R A G I L I T Y

18. 11. 2017 16:03 / 16:03 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

F R A G I L I T Y

18. 11. 2017 16:03 / 16:03 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Ondřej Kotrč / Garden

22. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Strom Art Gallery / Brno

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Poslední krtonožka

15. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Anna Hulačová & Jana Vojnárová: Paralelní pozdravy

15. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Dernisáž výstavy CITLIVÁ DATA autorky JOLANY HAVELKOVÉ

14. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Dead Body of Water

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
FAMU / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Anny Hulačové a Jany Vojnárové

30. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie NoD / Praha 1

Kořeny

23. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Lukáš Orlita – Jehla

16. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Raum

15. 03. 2018 17:42 / 17:42 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

OSM

8. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

David Možný / Open Space

6. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pitevna / Brno-město

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Petra Ševčíková / vymeraný čas

16. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Okno před záclonou

19. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Komentovaná prohlídka | Jan Dyntera: Jak se posunout dál

26. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Fotografic / Praha

Josef Šíma: Cesta k Vysoké hře

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Marek Škubal – Nelidské / Inhuman

10. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Filmová projekce: Za uhelnou oponou

31. 05. 2018 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Iryna Zakharova — Show Your Belly

25. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Release party knihy FATAL BANAL Křištofa Kintery

30. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Bigg Boss s.r.o. / Praha

Open Studios v Industra Art

1. - 2. 06. 2018 / 12:00 / Ostatní akce
Industra Art / Brno-město

Ondřej Kotrč: Off-axis

7. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Mists of dreams | Doprovodný program k výstavě

4. 07. 2018 15:30 / 15:30 / Ostatní akce
FAMU / Praha 1

Dernisáž výstavy Chiasmus+ kurátorská prohlídka

5. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Record: Sukces je náš, neúspěch je její tajemství cesty světla

6. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

31. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Jennifer Helia DeFelice: Proveďte volbu

4. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Intervence #11: František Skála – Kostel v domě

20. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Cena Jindřicha Chalupeckého / Roudnice nad Labem

Filip Černý – Schrödingerova pata

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

JAKUB JANOVSKÝ / JACK IN THE BOX

3. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Jennifer Helia de Felice / Performance history

11. 10. 2018 08:00 / 08:00 / Přednášky a diskuze
Pragovka Art District / Praha

MARKÉTA JÁCHIMOVÁ, ONDŘEJ ČECH: INTERIEUR DOMESTIQUE

10. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Jeřábková, Lang, Haubelt a další / Zkouška rýčem + křest knihy

24. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Mo(nu)mentální topografie

24. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Jolany Havelkové

27. 10. 2018 12:00 / 12:00 / Komentované prohlídky
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Komentovaná prohlídka výstavy Josef Šíma: Cesta k Vysoké hře

8. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Zuzana Ondroušková / Uvnitř

21. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Small Forms of the Great Doubt

17. - 18. 11. 2018 / 13:00 / Ostatní akce
lítost / Praha

“I AM NOT SURE ABOUT YOUR CONCERN, BUT IT’S REALLY NICE.” RUCOLA

13. 11. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka JOSEF ŠÍMA: CESTA K VYSOKÉ HŘE

1. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Strašidelné paláce – živá hudba k promítání

4. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

David Možný: Heat Wave

8. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

OE18: Jonáš Strouhal – Suffering

11. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

OLD NEWS

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Sousedé Sobě 2018

15. 12. 2018 09:10 / 09:10 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

GEN CHOCHOLA (Blanka Chocholová, Václav Chochola, Marek Chochola)

17. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Interpreter I & Anna Hulačová

11. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Tající jezero

28. 08. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Libor Novotný: Měkké spojení Colours of Ostrava 2015

16. - 18. 07. 2015 / 08:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Matěj Hrbek: Zapalíme ohně

15. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Michal Cáb: Kde je Wally?

13. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Michal Cáb: Kde je Wally?

12. 07. 2015 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Sborem: zápas

3. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Martin Zvěřina

30. 05. 2015 13:30 / 13:30 / Vernisáže
Cesta / Tábor

Kateřina Kynclová & Vojtěch Vaněk Spící komíny

20. 05. 2015 17:01 / 17:01 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

V bezetmí

12. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

František Skála / TRIBAL

4. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Palliative

5. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

MARTIN GERBOC / JSEM SVÉ TĚLO

29. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Kryštof Kaplan a Igor Korpaczewski

22. 04. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

FEMININE? – Artinbox na Prague Photo 2015

20. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1

FEMININE? – Artinbox na Prague Photo 2015

20. - 26. 04. 2015 / 16:00 / Ostatní akce
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1

Horizonty modernismu – Zdeněk Rossmann (1905-1984)

14. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Dějiny evropské fotografie 1939 – 1969

16. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

Anna Hulačová a Viktor Takáč: Černé světlo

5. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Vladimír Birgus, Jindřich Štreit: Dvojice

8. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Anna Hulačová a Václav Litvan – Zuby nebo rohy

26. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Josef Šíma známý i neznámý

7. 03. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Kateřina Štenclová – Je peins donc je suis

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Nebe vysoko nad námi je naše!

19. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Ladislav Václav Kouba, Luboš Rothbauer a Jan Žalio

7. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

2 x 12 / separované diptychy

5. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nádraží Praha-Holešovice /

Epizoda II. – Horizont předmětu

10. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie G99 (DUB) / Brno

Ve znamení břevna a růží

14. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Dernisáž

31. 12. 2014 23:00 / 23:00 / Vernisáže
Klášter Roudnice / Roudnice nad Labem

David Možný: SLEEPLESS

16. 12. 2014 16:30 / 16:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Vladimír Turner: Parcel

18. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ProLuka / Praha 10

MARTIN JANÍČEK / SVĚTELNÉ OBRAZY

1. 12. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Alfred ve dvoře / Praha

Milan Bureš – East of Eden

2. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

OpenEye14: Tina Frank – Digitální synestezie

2. 12. 2014 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Poslední hodiny lidstva

21. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1 / Praha 1

Karolína Kohoutková: Old Young

22. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Kateřina Zochová: Komentovaná prohlídka a galerijní jóga

21. 10. 2014 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Festival / Praha

Štěpán Čapek — Hairoin

25. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Svatopluk Klimeš: Dva metry nad polárním kruhem

26. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pošta / Chomutov

Florian

11. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Kateřina Zochová: Dozvuk

11. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

BAKALÁŘI KF FAMU 2014

10. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Dozvuk: autorská prohlídka výstavy s cvičením jógy

21. 10. 2014 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Zvukové performance

6. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha 3

Jan Smutný- autorské čtení

27. 08. 2014 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

Martin Zvěřina ~ Vzorníky

25. 08. 2014 16:57 / 16:57 / Vernisáže
MakeMake / Brno

Take me with you. All that means to you.

5. 08. 2014 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Jihlava

Barva a hra (Děti 5-8 let)

18. 08. 2014 08:00 / 08:00 / Workshopy
Adam Gallery / Brno

Kateřina Zochová: Každý den něco ztratit – prezentace diplomové práce

18. 06. 2014 15:30 / 15:30 / Ostatní akce
Galerie 209 / Brno

JESTLIŽE… PAK… NEBO…

17. 06. 2014 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Beseda k uvedení knihy: Vladimír Birgus. Fotografie 1972–2014

9. 06. 2014 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

Situace 31 – Anna Hulačová

18. - 17. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Kateřina Palešníková

17. 04. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Houpačka

13. - 12. 03. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Kompot / Ústí nad Labem

Plátna pro velké černé oči. Cikání v díle Míly Doleželové

25. - 24. 06. 2012 / 14:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

SNEAKY VIOLENCE

30. - 29. 06. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

MEMENTO NATURAE

2. - 1. 08. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Llorenç Barber, Monserrat Palacios: Hlas a zvony a Orloj snivců

28. - 27. 05. 2012 / 17:30 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

Start Point Selection

6. - 5. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

34 x VŠUP – ateliér sochařství

29. 11. 2012 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Ernesto Sábato, mi padre.

20. 04. 2012 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Pouliční událost

7. 03. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vzájemnost / Praha 6

FILIP KARTOUSEK, ONDŘEJ HRUŠKA: CULTURE IN ZLIN

29. 06. 2012 14:16 / 14:16 / Vernisáže
Klub Sokolovny Luhačovice /

Chlapec a paprsek

15. 04. 2011 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Dech Tradice

16. - 15. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

PROJEKTOR#7

26. - 25. 04. 2012 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

42:43asi (live)

10. - 9. 11. 2010 / 18:30 / Ostatní akce
Galerie Fotografic / Praha

Les

21. - 20. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Typo Start Type: Palo Balík

19. - 18. 04. 2012 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Oheň do papíru nezabalíš

24. - 23. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Kde je tma není stín

12. 06. 2012 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Live!

15. - 14. 03. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Situace 38 – Šárka Telecká

4. - 3. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Alexander Kluge in Prague

16. - 18. 05. 2012 / 22:00 / Ostatní akce
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

42:43asi (live)

27. - 26. 10. 2010 / 17:30 / Ostatní akce
Galerie Fotografic / Praha

Soukromá území

13. - 12. 11. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Umělecké spolky – vyhynulý druh?

17. 04. 2012 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

5x5x5 – Čich

12. 02. 2014 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Malá galerie / Ústí nad Labem

Plátna pro velké černé oči

31. - 30. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Arno Schmidt / Katharina Schmitt: Černá zrcadla

3. 04. 2013 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Studio Hrdinů / Praha 7

Lars von Trier: Antikrist

16. - 15. 05. 2012 / 17:00 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

Exquisit Corpses

10. - 9. 11. 2010 / 19:30 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

OTEVŘENÉ ATELIÉRY

17. 01. 2013 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Benátky

17. 04. 2012 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Kino ART / Brno

Jaromír Krátký – 6303I

8. - 7. 01. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie U Mloka / Olomouc

Kateřina Zochová – Jaromír Hárovník + deset neznámých kapel: VEČER SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

26. - 25. 05. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Karolina Kohoutková a Jitka Zástěrová: Perspektiva vrátnice

12. - 11. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Skryté poklady Michela Ocelota

24. - 23. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 35 /

Erotikon (Z KAPITOLY TENDENCE ČASOPISU FOTOGRAF)

4. - 3. 11. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

MLADÝ MASO: MIM SESSION HAMU + OTEVŘENÉ ATELIÉRY + DÍLNA RECREATION

15. 08. 2012 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Tento svět, týž pro všechny…

12. - 11. 04. 2012 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Anna Hulačová: Holubičky spanilé

5. - 4. 12. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Poloprostor

1. 05. - 30. 04. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie PZ / Praha 5

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Iveta Plná: Před rokem mínus čtyři

6. - 5. 03. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Příběhu se nevyhneš

23. 04. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Erotikon (Z KAPITOLY TENDENCE ČASOPISU FOTOGRAF)

4. - 3. 10. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

Kvantizace

25. 07. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Být sám

15. - 14. 04. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Krásný ztráty / Praha 1

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Fotofestival Uničov / Ondřej Hruška: Terror Paříž Uničov

4. - 3. 05. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Fotofestival Uničov / Uničov

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

6. Cena kritiky za mladou malbu

31. - 30. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Prompted

22. 04. 2012 22:00 / 22:00 / Vernisáže
artyčok.tv / Praha 7

Počátkem může být nula

18. - 17. 10. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

OPEN AIR ARENA BETLÉMSKÉ NÁMĚSTÍ – Abigail Ybarra, Depresivní děti touží po penězích a Improvize

30. 08. 2012 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Punctum / Barthesův deník

4. - 3. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Martin Gerboc – Une Saison en Enfer

29. - 28. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Here & Now

3. 05. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

PROJEKTOR#8_FAMU Portfolio Evening

29. - 28. 01. 2013 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

KOLABORATORIO vol.2

26. 04. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Máme otevřeno / We are open / Praha 7

Kateřina Zochová: Každý den něco ztratit

22. - 21. 05. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

OPEN AIR ARENA BETLÉMSKÉ NÁMĚSTÍ – Depresivní děti touží po penězích

12. 07. 2012 20:00 / 20:00 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

ScreenLab: 2046 / Jiří Rouš

15. - 14. 12. 2011 / 18:30 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

KATEŘINA ZOCHOVÁ (CZ), TOMÁŠ HRŮZA (CZ): V KOSTCE

6. 11. 2013 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Vidím horu, první věta čínsky

30. 04. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Tomáš Vaněk, Avdei Ter-Oganian, Michal Cáb : particip č. 161, 162, 163, autor věc popiska…

18. - 17. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Medium is Message

16. - 15. 04. 2012 / 17:30 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

DukeNuke* “Hyber průser”

24. - 23. 04. 2014 / 17:00 / Ostatní akce
Nadveřegalerie / Brno

OPEN AIR ARENA BETLÉMSKÉ NÁMĚSTÍ – Vagyny Dy Praga a Depresivní děti touží po penězích

10. 07. 2012 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Acuo

17. - 16. 10. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Náměstí Republiky / Praha 1

Anna Hulačová a Markéta Lisá: Citovaný komediant

22. 10. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

2. 05. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

The Prague Stuckists

20. - 19. 01. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Výstavní síň Chrudim / Chrudim

DOMÁCÍ KRAJINY

19. - 18. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

LES

16. 04. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Spejs / Praha 2

NULLA DIES SINE LINEA

26. - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

A ona už věděla

28. 06. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

MANŽELSTVÍ / MARRIAGE

13. - 12. 07. 2011 / 18:00 / Ostatní akce
Café Tureček / Praha 2

KDYŽ SE OPAKOVÁNÍ STANE FORMOU

16. 10. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Jedno dílo / jeden svět: Josef Šíma, Mlno, 1939

2. - 1. 05. 2012 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

nula.cc: 55505 pareidolia (usa) / david možný (cz)

27. - 26. 01. 2011 / 18:30 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×