Jiří Kovanda

VÝSTAVY UMĚLCE

FACADE PROJECT: Exit the Loop

Do 30. 06. 2019 23:00
Kunsthalle Praha / Praha

Ekonomie sluchu

7. - 24. 03. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Jaroslav Prášil: Jemná matérie

17. 12. 2018 - 25. 01. 2019
Topičův salon / Praha 1

Vladimír Kiseljov – Roots of light

Do 30. 03. 2019 19:00
anyArt / Praha 8

Kateřina Černá: Tašky

21. 02. - 12. 03. 2019
Xaoxax / Praha

Compassion Fatigue

1. - 17. 02. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Society of Shame

24. 01. - 24. 03. 2019
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Beuys don’t cry

15. 01. - 19. 02. 2019
Pragovka Art District / Praha

G99═výstava↔František Fekete↔?externí umělci?

7. - 25. 02. 2017
Galerie G99 (DUB) / Brno

G99═výstava↔František Fekete↔?externí umělci?

7. - 25. 02. 2017
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. - 6. 05. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Tugendhat 1: Jiří David, Jiří Kovanda, Roman Ondak

1. - 6. 05. 2017
Vila Tugendhat / Brno

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Legenda Ján Mančuška

31. 03. - 5. 04. 2017
Galerie Havelka / Praha 1

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Parno Gras Nihad Nino Pušija

11. 05. - 23. 09. 2017
Muzeum romské kultury / Brno

Robert Konieczny – Prostory na míru

8. 05. - 10. 06. 2017
Galerie Architektury Brno / Brno

Forgiveness, fear and expectations

10. - 28. 05. 2017
Monomach / Brno

Pavlína Kvita: MNOHÉNOHY

18. - 30. 05. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Margot Pilz

6. 06. - 29. 07. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

13. - 27. 06. 2017
Monomach / Brno

PATA I.

18. 05. - 22. 06. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Milan Cais: Několik problémů najednou

19. 05. - 25. 08. 2017
CUBE X CUBE GALLERY / Liberec

Pavla Gajdošíková & Jan Pfeiffer / Někde se něco koná

1. - 23. 06. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Nejmenší měsíc je červen

31. 05. - 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

Pavla Gajdošíková – Dívám se jako když čtu

20. 06. - 30. 08. 2017
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Nina Grúňová, František Fekete – Skenovat vinu

4. 07. - 19. 08. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Jako mrkev žiju život v řádu

28. 07. - 3. 08. 2017
Ateliér Síň / Telč

Martina Walterová / ZPĚT

4. 09. - 1. 10. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Marie Vránová: Pine cones

4. - 26. 09. 2017
Galerie Makráč / Praha 6

Jiří Kovanda ve dveřích VŠB

19. 10. 2017 - 27. 02. 2018
PLATO Ostrava / Ostrava

Ozvěny Tabooku

9. 10. - 11. 11. 2017
Xaoxax / Praha

Tvář znásilnění

19. 10. - 9. 12. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

Heinrich Dunst, Jiří Kovanda: Tři jména

27. 10. - 21. 12. 2017
SVIT / Praha

STUDIO PRÁM 3 ROKY

30. 11. 2017 - 20. 01. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

David Vávra – Běžet s domy

13. 12. 2017 - 28. 01. 2018
Galerie Architektury Brno / Brno

THE BLACKS: vizuální rituál boje s úzkostí

12. 12. 2017 - 10. 01. 2018
Galerie Nativ / Praha 6

Nahá opice

4. - 24. 01. 2018
Pragovka Art District / Praha

Miroslav Šnajdr ml.: Malby, kresby, bestie

2. - 27. 02. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Hypernaturalizmus

26. 01. - 8. 03. 2018
Nau Gallery / Praha 3

František Turcsányi – Dezoriental / Chlazená vášeň

31. 01. - 27. 02. 2018
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

Marie Vránová / Pine cones 01

1. 02. - 17. 03. 2018
Café ve Foyer / Ústí nad Labem

ULTRA

5. 02. - 4. 03. 2018
Galerie Umakart Brno / Brno

DANIEL PITÍN – BROKEN WINDOWS

20. 02. - 17. 03. 2018
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Daniel Pitín: Zpovědnice

13. 02. - 28. 04. 2018
Kostel Nejsvětějšího Salvátora / Praha 1

Pro tebe i pro sebe

20. 02. - 17. 03. 2018
Galerie Jelení / Praha

David Vávra – Běžet s domy

6. 03. - 2. 06. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Výstava obrazů Radomila Uhlíře

2. - 31. 03. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

OSM

8. 03. - 28. 04. 2018
Trafo Gallery / Praha

Boží srst

16. 03. - 24. 05. 2018
Nau Gallery / Praha 3

Daniel Hanzlík, Pavel Mrkus: Vidět čas

10. 03. - 26. 05. 2018
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. - 12. 04. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

George Radočič – Inspirován Karlem Čapkem

5. - 30. 04. 2018
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Okno před záclonou

19. 04. - 27. 05. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Milan Cais – Několik problémů najednou

30. 04. - 19. 05. 2018
Galerie Státní zámek Třeboň / Třeboň

Tereza Darmovzalová: Future Lovers

9. 05. 2018 22:00
Galerie Jelení / Praha

Adolf Hoffmeister Dobrodružství malého námořníčka

16. 05. - 8. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

JSME KURÁTORY!

12. 06. - 11. 08. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Vladimír Kiseljov / More Than Like

18. 06. - 10. 08. 2018
Kavárna co hledá jméno / Praha

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. - 1. 09. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Adelá Součková: Time’s Weather / Počasí času

12. 06. - 21. 07. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10. - 20. 07. 2018
Pragovka Art District / Praha

Scattered Rhymes

24. 07. - 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Drozeno Outside

31. 07. - 19. 09. 2018
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Kdo je vítězem?

19. 06. - 8. 09. 2018
Dům umění / Ostrava

Václav Bláha – Z hlavy ven

13. 09. - 1. 11. 2018
Galerie Gema / Praha 2

Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák: Choker

20. 08. - 14. 09. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

NOT to DATE WITH

7. - 21. 09. 2018
Nau Gallery / Praha 3

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Elementy harmonie

27. 08. - 7. 09. 2018
Galerie 1 / Praha 1

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. - 24. 11. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Eva Kmentová: žena na slunci, Eva Koťátková: žena v bedně

21. 09. - 15. 11. 2018
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

TOPOGRAFIE POZORNOSTI – ZPŘÍTOMNĚNÍ

23. 10. 2018 - 31. 01. 2019
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Vítejte v těžkých časech

17. 10. 2018 - 3. 02. 2019
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 - 5. 01. 2019
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Jitka a Květa Válovy „Perličky na zdi II“

15. 11. - 21. 12. 2018
Galerie Gema / Praha 2

Umělecká skupina Gravidity / Sub terrein

5. - 26. 12. 2018
Suteren Gallery / Brno

Minimal Difference

14. 12. 2018 - 15. 02. 2019
Kvalitář / Praha 1

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

18. 12. 2018 - 2. 03. 2019
Galerie Kurzor / Praha 7

Small Talks #3

17. 12. 2018 - 1. 02. 2019
TIC Galerie / Brno

Videodoom

4. - 25. 01. 2017
V rámci / Ostrava

’33 – ’29 – ’36, kurátorka: Lucy McKenzie

20. 12. 2016 - 25. 02. 2017
Are / Praha 1

Linda

18. - 31. 10. 2016
Galerie 209 / Brno

Lovec

12. 10. - 19. 11. 2016
Galerie SPZ / Praha 1

Ivana Hrončeková – Lekcia

4. - 19. 10. 2016
Tvar / Brno

EVA KOŤÁTKOVÁ – CHYBA KONTROLNÍHO APARÁTU

4. 10. - 23. 11. 2016
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Kateřina Kociánová: Prádlo

15. 09. - 30. 12. 2016
Výklady AXA / Praha 1

Neviditelní a (ne)přehlédnutelní

16. 09. - 17. 11. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Jiří Kovanda

25. 08. - 7. 10. 2016
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Lawrence Wells

22. 06. - 16. 07. 2016
Dark Matter / Praha

ID

16. 05. - 2. 06. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Pavlína Fichta Čierna – PŘESÁHNOUT VŠE OSOBNÍ

3. 05. - 16. 07. 2016
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Vilém Balej: Buran

25. 04. - 19. 05. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Adéla Součková: Virtuální jeskyně a zlatá klícka

21. 04. - 28. 05. 2016
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Anton Podstraský / Synáčik ulice

31. 03. - 27. 04. 2016
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Ján Mančuška: Čas Příběh Prostor

3. 03. - 21. 05. 2016
Moravská galerie v Brně / Brno

Pavel Mrkus / Jindy / Another Time

10. 02. - 9. 04. 2016
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

COEXIST?

8. - 31. 01. 2016
Galerie 1 / Praha 1

Zbyněk Havlín – H2O Cyklus maleb mokřadů a kaluží

14. 01. - 25. 02. 2016
Galerie Makráč / Praha 6

Pan prezident

11. 01. - 7. 02. 2016
Galerie Umakart Brno / Brno

Daniel Pitín: Barokní kancelář

8. 01. - 26. 02. 2016
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Pavel Mrkus – KINESIS

12. - 19. 12. 2015
Kostel Nejsvětějšího Salvátora / Praha 1

Ostravský stojan: autorský vánoční strom Elliu Tiliu Motýlové

9. 12. 2015 - 12. 01. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

ČSR

8. 12. 2015 - 3. 01. 2016
Monomach / Brno

PAF 2015: Alexander Campaz (CO/US) – Infinity +1

2. - 5. 12. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

HELLA HAMMID: Osud ženy

3. 12. 2015 - 19. 02. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

EUGENIO PERCOSSI: DEATH IS COOL

31. 10. - 5. 12. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Somnium

20. 10. - 7. 11. 2015
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Více než tři kilogramy mořské soli

8. 09. - 13. 10. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

GEN CHOCHOLA (Blanka Chocholová, Václav Chochola, Marek Chochola)

16. 09. - 29. 10. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Písařovicova pracovna

22. 09. - 30. 10. 2015
SVIT / Praha

Josef Rabara a Karol Radziszewski: Zítra bude jinak

3. - 25. 09. 2015
Fotograf Gallery / Praha 1

Adéla Součková

19. - 29. 08. 2015
Containall / Praha 1

Miroslav Polách: Důvěrná sdělení

3. 09. - 10. 10. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Adéla Součková

19. - 29. 08. 2015
Containall / Praha 1

City a pocity

14. 08. - 15. 10. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

JAN LUKAS – Lidé (1930–1995)

17. 08. - 5. 10. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Tereza Darmovzalová: SPACE II

21. 07. 2015 22:00
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Bělá pod Pradědem

Hry v globus

25. 06. - 30. 07. 2015
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jan Lukas: Praha / New York

15. 07. - 15. 08. 2015
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Starci u pramene

8. 07. - 1. 08. 2015
MeetFactory / Praha 5

Ján Mančuška / První retrospektiva

15. 06. - 10. 10. 2015
GHMP, Městská knihovna, 2. patro / Praha

Michal Drozen: LITTLE HEROES

24. 05. - 12. 07. 2015
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Zkřížené cesty

5. - 30. 05. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

George Radojčič: Příběhy

16. 04. - 10. 05. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Následovníci Jana Svobody

19. 11. 2015 - 20. 02. 2016
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Jan Svoboda

19. 11. 2015 - 20. 02. 2016
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

PLATOvideo03: pozpátku a naruby

15. 04. - 29. 06. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

Eva Koťátková: Dvouhlavý životopisec a muzeum představ

7. 04. - 26. 05. 2015
Prádelna Bohnice /

Tereza Darmovzalová: MÍSTO

1. 04. - 29. 05. 2015
Galerie U Mloka / Olomouc

Andrea Petrovičová – Měsíc mi na cestu svítí

27. 03. - 11. 04. 2015
Kabinet Múz / Brno

Jan Svoboda, Lenka Vítková a Kamila Zemková: Mlčky

23. 03. - 23. 04. 2015
Studio Hrdinů / Praha 7

35m2 / Ivan Svoboda // Přístroj na udržování pořádku

12. 03. - 4. 04. 2015
Galerie 35m2 / Praha 3

Úkryty

19. 03. - 29. 04. 2015
Art Space NOV / Pardubice

Helena Lukas: Z cesty

13. 03. - 13. 04. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Jan Svoboda: Filosof ticha

5. 02. - 9. 03. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Vilém Balej – Předměty, lidé

23. 02. - 16. 03. 2015
Galerie D9 / České Budějovice

Laurent Dupont a Lucy McKenzie – Paintings

20. 02. - 3. 04. 2015
SVIT / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Michal Drozen/ Start up end down

12. 02. - 11. 04. 2015
GHMP, Dům U Zlatého prstenu /

Markéta Othová a Jiří Kovanda: HROZNÉ HROZNO A ZLÝ ZLÍN

4. 02. - 10. 03. 2015
Galerie Kabinet T. / Zlín

Pavel Mrkus: Radiolaria

28. 01. - 3. 03. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

STILL LIFE RECURRING – APPRENTICE/MASTER PROJECT

5. - 21. 02. 2015
Galerie AMU / Praha 1

Ještě jedno ráno pro Emmu

14. 12. 2014 - 4. 01. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Adéla Součková – Nebuď Labuť

18. 11. - 11. 12. 2014
Galerie Makráč / Praha 6

Reverze

26. 11. 2014 - 2. 01. 2015
Nová galerie / Praha 2

Ghosts

13. 11. - 9. 12. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

Chléb, hry a umění

24. 10. 2014 - 15. 01. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Eva Koťátková, Josef Hofer: Rámy a rámce

17. 09. - 30. 10. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

Spirit Prints

2. 09. - 2. 10. 2014
Fox Gallery / Praha

Jeanne Moynot: Špinavá přední skla

2. - 20. 09. 2014
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. - 6. 09. 2014
Karlin Studios / Praha 8

NTK básně

7. 08. - 10. 09. 2014
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Pavel Mrkus: Neviděná výstava

8. 07. - 30. 08. 2014
Galerie NF / Ústí nad Labem

FLOWERS AND PIANO

6. 07. - 30. 08. 2016
Galerie Prokopka / Praha 3

TIMO / VŠECHNO BUDE. NEBOJ. LET‘S WAIT.

14. 01. - 18. 02. 2014
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Miroslav Polách: 17:53

6. 05. - 1. 06. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

EUGENIO PERCOSSI / LOVE

12. - 29. 10. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. - 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Adrien Giros (FR): Strážci / GALERIE KOSTKA

19. 12. 2013 - 11. 01. 2014
MeetFactory / Praha 5

Co budeme dělat?

6. - 28. 09. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

PARALELNÍ ŽIVOTOPIS

10. 02. - 10. 03. 2011
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Hza (Honza) Bažant: Velký Mirek

6. - 22. 02. 2014
galerie a café Ve Věži / Hodonín

Přesně

4. 09. - 4. 10. 2013
Nau Gallery / Praha 3

Next Planet

13. 12. 2011 - 28. 01. 2012
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

EUGENIO PERCOSSI – WITH/WITHOUT (CONCEPT)

15. 01. - 8. 02. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

Adéla Součková: Nahorů dolů

11. - 21. 03. 2013
NoD Mini / Praha 1

Manuály v Kostce

21. 09. - 7. 10. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Nemusí to být žert

19. 03. - 15. 04. 2014
Galerie Rampa / Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Protože jsem to ještě nikdy nikde nedělal, už asi budu

11. 12. 2013 19:00
MeetFactory / Praha 5

X

27. 08. - 22. 09. 2012
Altán Klamovka / Praha 5

Bob Dylan, Bob Dylan, Boba Dylana

26. 01. - 27. 03. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Glory Hole

26. 02. - 6. 04. 2014
Industra Art / Brno-město

Psychoanalýza jednoho prostoru

11. 08. - 29. 09. 2013
Psychiatrická léčebna Bohnice / Praha 8 – Bohnice

Nesignováno. Eva Koťátková a Gugging.

24. 11. 2011 - 10. 01. 2012
Rakouské kulturní fórum / Praha 1

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 - 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

After Van Gogh

20. 03. - 13. 04. 2013
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

12 bodů

22. 09. - 22. 10. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

Digital Exchange

10. 03. - 14. 04. 2014
TIC Galerie / Brno

Obratlovci

11. - 12. 12. 2013
Galerie FAVU / Brno

Behind the Tree

10. 07. - 28. 08. 2012
Galerie Kabinet (tic) /

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Lawrence Wells: KONEC

30. 01. - 27. 02. 2014
Galerie Kytka / Praha 3

Tereza Darmovzalová: Na cizí půdě

8. 08. - 3. 09. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Nusle

1. - 19. 11. 2011
Galerie AMU / Praha 1

GenoType

14. 01. - 27. 02. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Tkalcovna

13. 02. - 4. 03. 2013
Galerie Umakart Brno / Brno

Proč je světlo někdy nepříjemné?

8. - 16. 09. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Jiří Kovanda: Proti zbytku světa

1. 04. - 15. 06. 2014
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Václav Bláha: …ZPĚT A TAM

11. 12. 2013 - 17. 01. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

Zářivý měsíc svěží vítr.cz

16. 06. - 28. 07. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Katalog

12. 01. - 2. 04. 2011
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Eva Frantová: Žena z Marsu

28. 01. - 15. 02. 2014
Galerie Nová síň / Praha 1

Kresba

7. - 30. 08. 2013
Nau Gallery / Praha 3

Pán času

31. 10. - 29. 11. 2011
Rock café / Praha 1

I===I

9. 01. - 8. 02. 2014
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Motýlí efekt? Obraz jako různosměrná dekonstrukce celku

17. 01. - 9. 03. 2013
Galerie Rudolfinum / Praha 1

35 let 7000 kilometrů

8. 09. - 27. 10. 2011
SVIT / Praha

Molekula vody

5. - 29. 03. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

František Kobliha / Básně noci

11. 12. 2013 - 15. 02. 2014
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Kunstwerke

4. - 27. 06. 2012
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Po ránu ano

9. 12. 2010 - 1. 01. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

Odpad tě vidí

26. 01. - 8. 02. 2014
Galerie Umakart Brno / Brno

LEONARDO STROKA: UNENCRYPTED STATE

31. 07. - 24. 08. 2013
Trafačka / Praha 9

PRO TEBE

25. - 27. 10. 2011
Nová scéna ND / Praha 1

Rozkazy z éteru

17. 01. - 20. 02. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

REALITY PODLE

3. 01. - 28. 02. 2013
Galerie Václava Špály / Praha 1

PŘEKÁŽKY

3. 08. - 15. 09. 2011
Nádraží Praha-Holešovice /

5x5x5 – Čich

11. 02. - 6. 03. 2014
Malá galerie / Ústí nad Labem

FAKT / FIKCIA

11. 12. 2013 - 30. 01. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

HOME OFFICE

14. 05. - 14. 07. 2012
Galerie Budoart / Praha 3

METROpolis

10. 11. - 21. 12. 2010
Hauch Gallery / Praha 8

Páření

21. 01. - 25. 02. 2014
Galerie Mladých /

Denisa Fialová: Pohřešovaní

5. 08. - 8. 09. 2013
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Graem Mc Kinnon/real-fiction stories

13. 10. - 29. 11. 2011
Nádraží Praha-Holešovice /

Alena Adamíková: Vypravěči příběhů

18. 01. - 8. 03. 2014
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

Naše zahrádka

18. 12. 2012 - 16. 01. 2013
Galerie AVU / Praha 7

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Angry Pacifist

6. - 25. 02. 2014
Kvalitář / Praha 1

Adéla Součková: Analogický atlas

17. 11. 2013 - 29. 01. 2014
Nádraží Praha-Holešovice /

Pizza na stropě (nebe na zemi)

2. 05. - 4. 06. 2012
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Plakatalogy z vy´stav v Galerii RKF

19. 10. - 10. 11. 2010
Rakouské kulturní fórum / Praha 1

KAROL RADZISZEWSKI: AMERICA IS NOT READY FOR THIS

21. 01. - 22. 03. 2014
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Daniel Libeskind – Architektura je řeč

5. 08. - 2. 09. 2013
Galerie Architektury Brno / Brno

V plném spektru. Fotografie 1900-1950 ze sbírky Moravské galerie v Brně

3. 11. 2011 - 4. 02. 2012
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Jaromír Krátký – 6303I

8. 01. - 2. 02. 2014
Galerie U Mloka / Olomouc

Eva Koťátková: ŘEČ

24. 11. 2012 - 8. 01. 2013
Galerie města Blanska / Blansko

Mladí umělci Galerie Ratolest

1. 05. - 2. 06. 2011
Galerie Ratolest / Brno

Jiří Kovanda Ještě jsem tu nebyl

6. 02. - 6. 04. 2014
Dům umění města Brna / Brno

Malby z hlavy

4. - 27. 11. 2013
Nau Gallery / Praha 3

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

3. 05. - 3. 06. 2012
Karlin Studios / Praha 8

…a nezapomeňte na květiny

25. 11. 2010 - 26. 02. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Český papež

5. 02. - 15. 03. 2014
MeetFactory / Praha 5

Vyhlídkové stoje postojem

30. 07. - 19. 08. 2013
Galerie Umakart Brno / Brno

Fotografie jako fotografie

7. - 29. 10. 2011
Školská 28 / Praha 1

Jan Tesař: Knihy a jiné obrazy

8. 01. - 22. 02. 2014
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

HABITAT

12. 04. - 3. 05. 2011
Galerie PZ / Praha 5

NALOMENÍ / Jan Chlup, Lucie Kordačová, Lucia Kotvanová

6. - 27. 02. 2014
Galerie KIV / Praha 8

STŘEPY MODERNITY

4. 11. - 5. 12. 2013
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

Punctum / Barthesův deník

4. - 27. 04. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

Miroslav Polách / Umělcova noha

20. 10. - 20. 11. 2010
GHMP, Dům U Zlatého prstenu /

LOVE

25. 01. - 4. 04. 2014
galerie sam83 / Česká Bříza

FOX – LIFE IS ART

30. 06. - 29. 08. 2013
Fox Gallery / Praha

Osmdesátá

5. 10. - 4. 11. 2011
Fotograf Gallery / Praha 1

Antje Seeger: Between the Lines

9. 01. - 1. 02. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

Jiří Kovanda a Barbora Kleinhamplová : Dlouhé svítání

24. 09. 2012 22:00
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

PARALELNÍ ŽIVOTOPIS

10. 02. - 9. 03. 2011
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Orbis Pictus 6 x 60

6. - 25. 02. 2014
Trafačka / Praha 9

KONFERENCE

24. 10. - 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Posun o devadesát stupňů

13. 03. - 8. 04. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

moss grows in shadow

16. 09. - 16. 10. 2010
amt _ project / Bratislava

JEREMY HUTCHISON – ERRATUM

14. 01. 2014 23:00
Artwall Praha 7 / Praha 7

Adéla Součková: Atlas

3. - 26. 06. 2013
Galerie Via Art / Praha 2

JAN SVOBODA 1934 -1990

5. 10. - 19. 11. 2011
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

obrazy a … Jiřího Poláška

11. 01. - 7. 02. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Tadamův rádce – Aneb důmyslný průvodce falešným územím*

10. 09. - 20. 10. 2012
MeetFactory / Praha 5

Motýlí efekt

10. 02. - 3. 03. 2011
Café 09 / Brno

Ochutnávač vody

9. 02. - 11. 03. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

Veronika Dolanská: Now Spread Your Wings, Open for the Flight

1. - 19. 10. 2013
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Jan z Radňovic a Jindra ze Sovince

6. - 30. 03. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

AKCE UMĚLCE

Představení katalogů k cyklu Podmínky nemožnosti a diskuse

27. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Kurzor / Praha 7

Ekonomie sluchu

22. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie AMU / Praha 1

Ekonomie sluchu

6. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Dernisáže na Pragovce

19. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Vladimír Kiseljov – Roots of light

26. 02. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

MINIMAL DIFFERENCE komentovaná prohlídka

15. 02. 2019 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Kvalitář / Praha 1

Spoušť: 001

4. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Trienále PROSTOR ZLÍN 2019: Alternativy destrukce

22. - 29. 01. 2019 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Kateřina Černá: Tašky

21. 02. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Compassion Fatigue

31. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Society of Shame

24. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Workshop a diskuze s Conradem Armstrongem a Izou Rutkowskou

12. 01. 2019 13:30 / 13:30 / Workshopy
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ferdinad Bučina: Vzpomínka na Javorník

2. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moving Station / Plzeň

Milan Cais – Dveře dovnitř

9. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Milan Cais – Dveře dovnitř

16. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Eva Koťátková: Justiční vražda Jakoba Mohra

7. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Divadlo 29 / Pardubice

Milan Cais – Dveře dovnitř – pro děti

26. 02. 2017 14:00 / 14:00 / Workshopy
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Milan Cais – Dveře dovnitř pro děti

12. 03. 2017 14:00 / 14:00 / Workshopy
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Eva Koťátková: Justiční vražda Jakoba Mohra

3. 03. 2017 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Are / Praha 1

Komentovaná prohlíka výstavy ’33 – ’29 – ’36

23. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Are / Praha 1

Eva Koťátková: Justiční vražda Jakoba Mohra

16. 04. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Are / Praha 1

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Tugendhat 1: Jiří David, Jiří Kovanda, Roman Ondak

1. 05. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Vila Tugendhat / Brno

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Legenda Ján Mančuška

4. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Panelák 3

2. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Xaoxax / Praha

Parno Gras Nihad Nino Pušija

11. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Muzeum romské kultury / Brno

Robert Konieczny – Prostory na míru

9. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Architektury Brno / Brno

Galerie Klatovy Klenová

9. 05. 2017 14:10 / 14:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha 1

Forgiveness, fear and expectations

11. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Pavlína Kvita: MNOHÉNOHY

18. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Margot Pilz

6. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

14. 06. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Monomach / Brno

PATA I.

19. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Milan Cais: Několik problémů najednou

20. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
CUBE X CUBE GALLERY / Liberec

S02O

15. - 21. 06. 2017 / 12:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Pavla Gajdošíková & Jan Pfeiffer / Někde se něco koná

31. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Pragovka Art Summer Opening One

1. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nejmenší měsíc je červen

1. 06. 2017 16:20 / 16:20 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Pavla Gajdošíková – Dívám se jako když čtu

20. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Margot Pilz

22. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Eva Koťátková: Žaludek světa

25. 06. 2017 15:30 / 15:30 / Ostatní akce
Are / Praha 1

Nina Grúňová, František Fekete – Skenovat vinu

5. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Jako mrkev žiju život v řádu

3. 08. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Ateliér Síň / Telč

Akční dny Mothers Artlovers v INI Prostoru volume 2

19. - 20. 08. 2017 / 12:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Martina Walterová / ZPĚT

5. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Marie Vránová: Pine cones

4. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Jiří Kovanda ve dveřích VŠB

19. 10. 2017 09:00 / 09:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Ozvěny Tabooku

10. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Tvář znásilnění

19. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Prezentace autorských knih Panelák 1, 2, 3 Michala Drozena

22. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

STUDIO PRÁM 3 ROKY vernisáž

30. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

David Vávra – Běžet s domy

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Architektury Brno / Brno

THE BLACKS: vizuální rituál boje s úzkostí

12. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Nativ / Praha 6

3 ROKY – Open Studios

9. 12. 2017 16:57 / 16:57 / Ostatní akce
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Nahá opice

4. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Dead Body of Water

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
FAMU / Praha

3 ROKY open studios & dernisáž

19. 01. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Miroslav Šnajdr ml.: Malby, kresby, bestie

3. 02. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Hypernaturalizmus

26. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

František Turcsányi – Dezoriental / Chlazená vášeň

31. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

Marie Vránová / Pine cones 01

2. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Café ve Foyer / Ústí nad Labem

ULTRA

6. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

DANIEL PITÍN – BROKEN WINDOWS

20. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Daniel Pitín: Zpovědnice

14. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kostel Nejsvětějšího Salvátora / Praha 1

Pro tebe i pro sebe

20. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

David Vávra – Běžet s domy

9. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Výstava obrazů Radomila Uhlíře

3. 03. 2018 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

OSM

8. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Začátek je také konec

6. 03. 2018 17:30 / 17:30 / Komentované prohlídky
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Boží srst

16. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Daniel Hanzlík, Pavel Mrkus: Vidět čas

10. 03. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

George Radočič – Inspirován Karlem Čapkem

6. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Budování památníku na místě bývalého koncentračního tábora v Letech

18. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Okno před záclonou

19. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Milan Cais – Několik problémů najednou

1. 05. 2018 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Státní zámek Třeboň / Třeboň

Tereza Darmovzalová: Future Lovers

9. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Adolf Hoffmeister Dobrodružství malého námořníčka

17. 05. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

ART WEEK Liberec 2018

16. 06. 2018 13:30 / 13:30 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

ART WEEK Liberec 2018

16. - 22. 06. 2018 / 11:00 / Ostatní akce
Art Week Liberec / Liberec

Vladimír Kiseljov / More Than Like

19. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Kavárna co hledá jméno / Praha

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Adelá Součková: Time’s Weather / Počasí času

12. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Prostor PRO design: Zakladatel Bienále Brno Jan Rajlich st.

13. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Komentovaná prohlídka s Radovanem Lipusem a Davidem Vávrou

14. 07. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Šumné stopy v Chorvatsku / Radovan Lipus, David Vávra / projekce + beseda s autory

14. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Mists of dreams | Doprovodný program k výstavě

4. 07. 2018 15:30 / 15:30 / Ostatní akce
FAMU / Praha 1

Performance: Jiří Kovanda_Free Summer Events Galerie Rudolfinum

12. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Scattered Rhymes

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Drozeno Outside

1. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Václav Bláha – Z hlavy ven

13. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Gema / Praha 2

Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák: Choker

21. 08. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

NOT to DATE WITH

7. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Eva Kmentová: žena na slunci, Eva Koťátková: žena v bedně

21. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FU OSU

17. 10. 2018 22:00 / 22:00 / Přednášky a diskuze
Cena Jindřicha Chalupeckého / Ostrava

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FaVU

3. 10. 2018 12:00 / 12:00 / Přednášky a diskuze
Cena Jindřicha Chalupeckého / Brno

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – AVU

27. 11. 2018 23:00 / 23:00 / Přednášky a diskuze
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha

OE18: Viktor Čech – Struktury pohybu

23. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Mo(nu)mentální topografie

24. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Jitka a Květa Válovy „Perličky na zdi II“

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Gema / Praha 2

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Umělecká skupina Gravidity / Sub terrein

6. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Suteren Gallery / Brno

TATA BOJS – XXX, elektrický koncert se scénou

10. - 12. 12. 2018 / 19:00 / Ostatní akce
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Minimal Difference

13. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018: Ceremoniál

17. 12. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Jaroslav Prášil: Jemná matérie

17. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

18. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Small Talks #3

18. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

12 hodinová konference

12. - 13. 01. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Videodoom

5. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
V rámci / Ostrava

Eva Koťátková: Justiční vražda Jakoba Mohra

8. 01. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Are / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy TŘETÍ MYSL. Jiří Kovanda a (Ne)možnost spolupráce s Jiřím Kovandou a Tomášem Svobodou

15. 11. 2016 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Ateliér TŘETÍ MYSL: Ateliér Intermediální konfrontace / Jiří David (VŠUP)

15. 11. 2016 09:00 / 09:00 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Workshop se světoznámou umělkyní Evou Koťátkovou a performance k výstavě se uskuteční v galerii Kaple

23. 11. 2016 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Linda

19. 10. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Lovec

12. 10. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Ivana Hrončeková – Lekcia

5. 10. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Tvar / Brno

EVA KOŤÁTKOVÁ – CHYBA KONTROLNÍHO APARÁTU

5. 10. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Kateřina Kociánová: Prádlo

15. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Výklady AXA / Praha 1

Neviditelní a (ne)přehlédnutelní

17. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Jiří Kovanda

25. 08. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Lawrence Wells

23. 06. 2016 17:34 / 17:34 / Vernisáže
Dark Matter / Praha

Kresba a pravda – workshop s Adélou Součkovou

18. 05. 2016 08:00 / 08:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Linda Retterová – PLAKÁTY

17. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

ID

17. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Jonathan Watkins o Mančuškovi

10. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Moravská galerie v Brně / Brno

Eva Koťátková: Justiční vražda Jakoba Mohra

9. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Filmový večer: O Jánu Mančuškovi

4. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
4AM Fórum pro architekturu a média / Brno

Pavlína Fichta Čierna – PŘESÁHNOUT VŠE OSOBNÍ

3. 05. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Vilém Balej: Buran

26. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Komentovaná prohlídka výstavy Ján Mančuška: Čas Příběh Prostor

28. 04. 2016 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně / Brno

Adéla Součková: Virtuální jeskyně a zlatá klícka

21. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Komentovaná prohlídka výstavy Ján Mančuška: Čas Příběh Prostor

13. 04. 2016 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Ján Mančuška

9. 03. 2016 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně / Brno

Ján Mančuška: Čas Příběh Prostor

3. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně / Brno

Michal Drozen: ÁFTR SKŮL KIDZ

23. 02. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Křest publikací: Czech Fundamental, Hella Hammid, Jan Lukas

23. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Pavel Mrkus / Jindy / Another Time

11. 02. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Zbyněk Havlín – H2O Cyklus maleb mokřadů a kaluží

14. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Pan prezident

12. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Daniel Pitín: Barokní kancelář

8. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Pavel Mrkus – KINESIS

13. 12. 2015 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kostel Nejsvětějšího Salvátora / Praha 1

Eva Jaroňová a Daniel Majling – Loneliness Happiness / No Fun at All in the House of Dolls

7. 12. 2015 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Dream States

14. 12. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Ostravský stojan: autorský vánoční strom Elliu Tiliu Motýlové

9. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

ČSR

9. 12. 2015 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

PAF 2015: Alexander Campaz (CO/US) – Infinity +1

3. 12. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

HELLA HAMMID: Osud ženy

4. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Role nezávislého kurátora

24. 11. 2015 15:10 / 15:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha 1

Obrazový atlas Antonína, chlapce, který rozřezal knihovnu kliniky na části

14. 11. 2015 20:00 / 20:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

PLATOvideo05 – Divadlo/Theatre

11. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

EUGENIO PERCOSSI: DEATH IS COOL

31. 10. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

VERNISSAGE / SCREENING / CRITICAL STUDIO / OPEN STUDIOS

20. 10. 2015 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Somnium

21. 10. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Kateřina Černá: Grafiky, kresby, knihy a knížky a další pikanterie

30. 09. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Hollar / Praha 1

GEN CHOCHOLA (Blanka Chocholová, Václav Chochola, Marek Chochola)

17. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Písařovicova pracovna

20. 09. 2015 13:00 / 13:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Eva Koťátková: Justiční vražda Jakoba Mohra

11. 09. 2015 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Are /

Josef Rabara a Karol Radziszewski: Zítra bude jinak

3. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Miroslav Polách: Důvěrná sdělení

3. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

JAN LUKAS – Lidé (1930–1995)

18. 08. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

City a pocity

15. 08. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Hry v globus

25. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

VERNISSAGE/SCREENING/OPEN STUDIOS/PERFORMANCE

9. 07. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Jan Lukas: Praha / New York

15. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Starci u pramene

9. 07. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Ján Mančuška / První retrospektiva

16. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GHMP, Městská knihovna, 2. patro / Praha

Křest autorské knihy Lawrence Wellse “Bohemian”

11. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Artmap Office /

Křest knihy Nusle

3. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Jatka 78 / Praha 7

Michal Drozen: LITTLE HEROES

25. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

George Radojčič: Příběhy

11. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Zkřížené cesty

5. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

FEMININE? – Artinbox na Prague Photo 2015

20. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1

FEMININE? – Artinbox na Prague Photo 2015

20. - 26. 04. 2015 / 16:00 / Ostatní akce
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1

George Radojčič: Příběhy

17. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Helena Lukas: Z cesty

14. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Následovníci Jana Svobody

19. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Jan Svoboda

19. 11. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

PLATOvideo03: pozpátku a naruby

15. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Eva Koťátková: Dvouhlavý životopisec a muzeum představ

7. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Prádelna Bohnice /

Tereza Darmovzalová: MÍSTO

1. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie U Mloka / Olomouc

Andrea Petrovičová – Měsíc mi na cestu svítí + Gram Bazaar

28. 03. 2015 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Kabinet Múz / Brno

Jan Svoboda, Lenka Vítková a Kamila Zemková: Mlčky

23. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

Výtěr (Vý+Ter = VSZ)

11. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Ivan Svoboda – Přístroj na udržování pořádku

12. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Helena Lukas: Z cesty

13. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Jan Svoboda: Filosof ticha

27. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Jan Svoboda: Filosof ticha

6. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Vilém Balej – Předměty, lidé

24. 02. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie D9 / České Budějovice

Laurent Dupont a Lucy McKenzie – Paintings

20. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Michal Drozen/ Start up end down

12. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu /

Markéta Othová a Jiří Kovanda: HROZNÉ HROZNO A ZLÝ ZLÍN

5. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Pavel Mrkus: Radiolaria

28. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

STILL LIFE RECURRING – APPRENTICE/MASTER PROJECT

5. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Ještě jedno ráno pro Emmu

15. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

PAF 2014: Joe Gilmore (GB) & Paul Emery (GB): Frame

6. 12. 2014 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Adéla Součková – Nebuď Labuť

18. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Reverze

27. 11. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Ghosts / Lawrence Wells

14. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Chléb, hry a umění

25. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Eva Koťátková, Josef Hofer: Rámy a rámce

18. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Spirit Prints

17. 09. 2014 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Fox Gallery / Praha

Jeanne Moynot: Špinavá přední skla

2. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

NTK básně

7. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Flowers and piano

7. 07. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Komentovaná prohlídka

8. - 7. 02. 2014 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie SPZ / Praha 1

Videogram 41: Total Verquert

18. - 17. 12. 2013 / 18:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

2. 05. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Eva Frantová: Žena z Marsu

28. - 27. 01. 2014 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Tereza Darmovzalová: Na cizí půdě

8. - 7. 08. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

TIMO / VŠECHNO BUDE. NEBOJ. LET‘S WAIT.

15. - 14. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Eva Koťátková: ŘEČ

24. - 23. 11. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Umělcova noha

20. 10. 2010 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu /

5x5x5 – Čich

12. 02. 2014 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Malá galerie / Ústí nad Labem

Anabela Žigová (SK): Filmy

19. - 18. 12. 2013 / 19:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Umělecké spolky – vyhynulý druh?

17. 04. 2012 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Odpad tě vidí

27. 01. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

LEONARDO STROKA: UNENCRYPTED STATE

1. 08. - 31. 07. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Trafačka / Praha 9

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

EUGENIO PERCOSSI – WITH/WITHOUT (CONCEPT)

15. - 14. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

„Oživit a ozvláštnit.“ Výtvarné umění v prostoru brněnských sídlišť

14. 11. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Archiv MUNI / Brno

Martin John, Jiří Kovanda, Vladimír Skrepl, 1988

20. - 19. 09. 2010 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Workshop výroby připínacích placek – buttonů

15. 03. 2014 14:00 / 14:00 / Workshopy
galerie a café Ve Věži / Hodonín

Adrien Giros (FR): Strážci / GALERIE KOSTKA

19. - 18. 12. 2013 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Punctum / Barthesův deník

4. - 3. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Janka Kuře Lednická: Portfolio

19. 02. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Denisa Fialová: Pohřešovaní

5. - 4. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

GenoType

15. 01. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Jiří Kovanda a Barbora Kleinhamplová : Dlouhé svítání

25. - 24. 09. 2012 / 15:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Jiří Kovanda Ještě jsem tu nebyl

6. - 5. 02. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Obratlovci

12. 12. 2013 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Osmdesátá

4. 10. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Komentovaná prohlídka

25. - 24. 01. 2014 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie SPZ / Praha 1

Daniel Libeskind – Architektura je řeč

6. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Architektury Brno / Brno

Audiovizuální dialog s Modiglianim – A.M.2011 Daniela Hanzlíka a Pavla Mrkuse

8. - 7. 02. 2011 / 19:00 / Ostatní akce
Galerie Vernon / Praha 5

I===I

9. - 8. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Co budeme dělat?

20. - 19. 09. 2012 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie 1. patro / Praha 1

NALOMENÍ / Jan Chlup, Lucie Kordačová, Lucia Kotvanová

6. - 5. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Václav Bláha: …ZPĚT A TAM

11. - 10. 12. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

JAN SVOBODA 1934 -1990

5. - 4. 10. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Šest v archivu (1) Přednáška sochaře Michala Blažka o restaurování v Angkoru

23. 01. 2014 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Archiv výtvarného umění / Praha

Vyhlídkové stoje postojem

31. - 30. 07. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Bob Dylan, Bob Dylan, Boba Dylana

26. - 25. 01. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Rozkazy z éteru

17. - 16. 01. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Co budeme dělat?

5. 09. 2012 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy GLORY HOLE

18. 03. 2014 19:00 / 19:00 / Komentované prohlídky
Industra Art / Brno-město

FAKT / FIKCIA

11. 12. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Za barem Daniel Pitín

21. 09. 2011 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha 1

Páření

21. - 20. 01. 2014 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých /

Adéla Součková: Atlas

3. - 2. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Via Art / Praha 2

Káčovaná

19. 02. 2011 11:00 / 11:00 / Workshopy
CZECHDESIGN / Praha 1

Alena Adamíková: Vypravěči příběhů

19. 01. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

X

28. 08. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Orbis Pictus 6 x 60

6. - 5. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Trafačka / Praha 9

STŘEPY MODERNITY

5. - 4. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

35 let 7000 kilometrů

7. 09. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Vlasta Vostřebalová Fischerová/komentovaná prohlídka

22. - 21. 01. 2014 / 16:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Miroslav Polách: 17:53

6. - 5. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Katalog

12. - 11. 01. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

NULLA DIES SINE LINEA

26. - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Jaromír Krátký – 6303I

8. - 7. 01. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie U Mloka / Olomouc

Behind the Tree

10. - 9. 07. 2012 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Kabinet (tic) /

Ochutnávač vody

10. 02. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Situace 45: Viktor Čech

28. - 27. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

PŘEKÁŽKY

15. 08. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nádraží Praha-Holešovice /

KAROL RADZISZEWSKI: AMERICA IS NOT READY FOR THIS

21. - 20. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Adéla Součková: Nahorů dolů

11. - 10. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
NoD Mini / Praha 1

Eva Koťátková

14. 02. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Nemusí to být žert

19. - 18. 03. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Rampa / Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jan Tesař: Knihy a jiné obrazy

8. - 7. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Zářivý měsíc svěží vítr.cz

16. 06. 2012 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Hza (Honza) Bažant: Velký Mirek

6. 02. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
galerie a café Ve Věži / Hodonín

Veronika Dolanská: Now Spread Your Wings, Open for the Flight

1. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Český papež

5. - 4. 02. 2014 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

After Van Gogh

20. - 19. 03. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Po ránu ano

9. - 8. 12. 2010 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Digital Exchange

11. - 10. 03. 2014 / 16:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Antje Seeger: Between the Lines

9. - 8. 01. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Kunstwerke

4. - 3. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Glory Hole

27. 02. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Psychoanalýza jednoho prostoru

16. - 15. 08. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Psychiatrická léčebna Bohnice / Praha 8 – Bohnice

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

LOVE

25. - 24. 01. 2014 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Tkalcovna

13. - 12. 02. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Plakatalogy z vy´stav v Galerii RKF

18. 10. 2010 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Rakouské kulturní fórum / Praha 1

Molekula vody

5. 03. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

obrazy a … Jiřího Poláška

11. 01. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Pizza na stropě (nebe na zemi)

2. - 1. 05. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Lawrence Wells: KONEC

31. - 30. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kytka / Praha 3

Křest knihy dávno nepokřtěné

6. - 5. 08. 2013 / 16:30 / Ostatní akce
Restaurace Oáza / Praha

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

JEREMY HUTCHISON – ERRATUM

16. - 15. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

Naše zahrádka

18. - 17. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Počátkem může být nula

18. - 17. 10. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×