Karel Teige

VÝSTAVY UMĚLCE

Obrazy, které mohou klást odpor

Do 20. 12. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Sedimenty sametu

Do 13. 12. 2019
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

Hlava + sklo / Kubismus ze sbírek Západočeské galerie v Plzni

Do 9. 02. 2020 17:00
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Hvězdy

Do 11. 01. 2020 18:00
Galerie Zdeněk Sklenář – Schönkirchovský palác / Praha

Radka Bodzewicz & Karolína Klimešová – Eden

30. 10. - 17. 11. 2019
Galerie 209 / Brno-město

Robert Barta – PLUTO

Do 14. 12. 2019
Capacitas Statua Policlinica / Praha

Sametová výstava

23. 10. - 29. 11. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Patrik Proško – Prorost

Do 20. 01. 2020
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Sochaři v Poděbradech

8. 09. - 27. 10. 2019
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2019

Do 19. 01. 2020
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

DSK: DVOŘÁK, ŠKAPA, KALÁB, OLMER

19. 07. - 21. 08. 2019
DSC Gallery / Praha

Theatrum Mundi 4.0

8. - 14. 07. 2019
Karlin Studios / Praha 8

Doba plastová

26. 06. - 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Alex Selmeci – Tomáš Kocka – Katarína Bajkayová: Linked bodies in a container with water

27. 06. - 15. 09. 2019
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Jindřich Štreit: 50 let rodinných domů očima Jindřicha Štreita

29. 06. - 31. 07. 2019
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. - 19. 07. 2019
White Pearl Gallery / Praha

Matouš Lipus – Zpívající fontána

11. 06. - 10. 08. 2019
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

KUBIŠTA – FILLA. Plzeňská disputace

7. 06. - 29. 09. 2019
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Jana Švecová – Jako bubnování

22. 05. - 25. 06. 2019
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Václav Buchtelík – Zoja

23. 05. - 19. 07. 2019
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

ART WEEK Liberec 2019

10. - 17. 05. 2019
Art Week Liberec / Liberec

Dokud se něco nestane

3. - 31. 05. 2019
Galerie AMU / Praha 1

ŽIVÝ TOK / Sochy Vojtěcha Adamce st., Obrazy Vojtěcha Adamce ml.

18. 05. - 14. 07. 2019
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Lara Reichmann – 19 242 Stones

17. 04. 2019 17:00
Galerie 209 / Brno-město

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

23. 01. - 30. 04. 2019
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Matouš Háša: Identity Shapes

8. - 25. 04. 2019
Galerie HYB4 / Praha 1

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

PULP FICTION (Lukáš Miffek, Klára Sedlo, Jan Harant)

19. 03. - 21. 04. 2019
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Darina Alster: Radical Love

15. 03. - 9. 04. 2019
Vitrína Deniska / Olomouc

Sluneční město

5. 03. - 26. 07. 2019
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Jdi na venkov! Výtvarné umění a lidová kultura v českých zemích 1800–1960

1. 03. - 12. 05. 2019
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Z ateliérů UVU

20. 02. - 31. 03. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Práh proměny

17. 02. - 24. 03. 2019
Městská galerie Panský dvůr / Veselí nad Moravou

Marie Lukáčová: Magie v době konjunktury / Magic in a Time of Economic Progress

15. 02. - 7. 04. 2019
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

glass painting isn´t lost

19. 01. 2019 18:00
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Štěpán Vrbický: Okno na stole

9. 01. - 13. 02. 2019
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

JAN JIROVEC | ŠUNKA, ŠKVARKY, STÉKAJÍCÍ SLEPENINY

20. 02. - 22. 04. 2017
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

Universal Hospitality 2

4. 03. - 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Václav Buchtelík / Indigovou hnědí

12. 03. - 8. 04. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Eberhard Havekost. Logik

5. 04. - 1. 07. 2017
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

BAUMAX x BOHNICE x AVU

24. 03. - 5. 05. 2017
anyArt / Praha

Earth versions

3. - 10. 04. 2017
Galerie 207 / Praha

Security Garden

4. - 25. 04. 2017
Galerie FAVU / Brno

Rozptýlený disk

25. 04. - 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Ioana Nemeş, Georg Ettl, Katarína Poliačiková: Past-Present-Future

23. 05. - 21. 07. 2017
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Nejmenší měsíc je červen

31. 05. - 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

Matouš Lipus – Biodiverzita

1. 06. - 29. 07. 2017
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Květomluva

17. 07. - 13. 08. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Olga Krykun: 720/027

24. 07. - 12. 08. 2017
Video NoD / Praha

Běguni

4. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Karin Zadrick – Zbytky

5. 09. - 14. 10. 2017
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Michal Cimala: TRASH TIME (Don´t Run!)

14. 09. - 4. 11. 2017
Trafo Gallery / Praha

Symbionti

25. 09. - 14. 10. 2017
Pragovka Art District / Praha

Metastázy obrazu

10. 10. - 9. 11. 2017
Topičův salon / Praha

Tvář znásilnění

19. 10. - 9. 12. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Matouš Lipus — Dar nebes a země

31. 10. - 23. 11. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 - 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha

Quirin Bäumler – Monk, Mother and Wound

17. 01. - 2. 03. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Pragovka Gallery: Boháč&Richter//Altman&Krykun

29. 01. - 21. 02. 2018
Pragovka Art District / Praha

18+2

16. 02. - 15. 03. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Basic Instinct Special Feat

29. 01. - 21. 02. 2018
Pragovka Art District / Praha

Světlem stromů

13. 02. - 6. 03. 2018
Knupp Gallery / Praha

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

#strterpack / Riina Palmqvist [FIN]

3. 04. - 16. 05. 2018
Galerie Klubovna / Brno

Jiří Kačer: Fragmenty

13. 04. - 8. 06. 2018
Galerie Gema / Praha 2

Patrik Proško / Na hraně reality

5. 04. - 5. 07. 2018
Illusion Art Museum / Praha 1

Světlo víry a naděje

29. 04. - 26. 05. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. - 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

REALITY SHOW

7. 06. - 30. 07. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. - 1. 09. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10. 07. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. - 27. 09. 2018
lítost / Praha

Jakub Tauš: Tau & Shine vol.II

4. - 17. 09. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Kostky světla | Cubes of light

9. 07. - 12. 10. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Bez práce nejsou koláže

10. 10. - 2. 12. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

White Honey

4. 10. - 1. 11. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Marie Lukáčová a Martina Smutná: Volno pod kontrolou

10. 10. - 1. 11. 2018
INI Project / PROSTOR / Praha

Vladimír Kokolia / Alena Kotzmannová a Q: / Nika Kupyrova

17. 10. 2018 - 12. 01. 2019
Fait Gallery / Brno

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jindřich Štreit: Vzpomínky

7. 11. - 1. 12. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Jakub Tomáš Orel_Země někoho

9. 11. - 7. 12. 2018
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Jana Švecová: Kousek

13. 11. - 7. 12. 2018
Kontext / Brno-město

Matěj Olmer _ Requiem za svět

14. 12. 2018 - 19. 01. 2019
White Pearl Gallery / Praha

Sousedé Sobě 2018

14. 12. 2018 23:00
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Heinz Schmöller: Superstition

24. 01. - 23. 02. 2017
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Regrese do vývojově nižší etapy

6. 12. 2016 - 2. 01. 2017
Monomach / Brno-město

SPEED

30. 10. - 30. 11. 2016
Galerie Via Art / Praha 2

Čas oponou trhnul a změněn svět

16. 09. - 8. 10. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Josef Husák / Fotografie z let 1981 až 2016

11. 09. - 14. 10. 2016
anyArt / Praha

Květiny v hlavě

27. 06. - 24. 07. 2016
Galerie Umakart / Brno-město

Jan Kratochvíla – Štych

28. 05. - 29. 06. 2016
Galerie Krása / Brno-město

ZSOLT TIBOR: Nadávat Věcem

17. 03. - 7. 05. 2016
Karlin Studios / Praha 8

Jiří Bartůněk: Minulost je Past

27. 01. - 23. 02. 2016
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Podoby JK

22. 01. - 17. 03. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Provazochodec ve městě

7. 12. 2015 - 29. 01. 2016
Galerie Mladých / Brno-město

VERNISÁŽ_7. VÝSTAVNÍ BLOK

7. 12. 2015 - 7. 01. 2016
Galerie TIC / Brno-město

Michal Cimala – Ecstasy

5. 11. - 1. 12. 2015
Trafo Galerie / Praha 1

Fénix v síti

26. 05. - 13. 06. 2015
AZ Tower Brno / Brno-město

Quirin Bäumler – Rhymes and Couplets

10. 04. - 22. 05. 2015
Polansky Gallery / Praha 7

Vladimír Birgus, Jindřich Štreit: Dvojice

7. 01. - 2. 02. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Josef Bareš / Tchaj-pejský deník: Povrchy, spotřeba a Carrefour

8. 01. - 8. 02. 2015
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Martin Cihlář & Crazy horse

6. 11. 2014 - 8. 01. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Vladimír Kokolia, Hana Pýchová: Cesty do polí

17. 09. - 15. 11. 2014
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Mák Hustoles: Plav!

25. 06. - 14. 07. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

Cut Club # 4 w/

12. - 29. 06. 2014
A.M. 180 / Praha 2

Explosive

1. - 26. 06. 2012
Trafačka / Praha 9

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Richard Roháč – Přízraky

25. 02. - 24. 05. 2014
Adam Gallery / Brno

Za mnohostěnným zrcadlem

7. 03. - 19. 04. 2012
Galerie Laboratorio / Praha 7

Pozitivní okupace

1. - 12. 09. 2010
Trafačka / Praha 9

Dana Kyndrová / Líba Taylor: Matky

14. 05. - 13. 06. 2013
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Jan z Radňovic a Jindra ze Sovince

6. - 30. 03. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Wendelien van Oldenborgh – Horizontal

29. 03. - 2. 06. 2012
Tranzitdisplay / Praha 2

Vesnice Světa

28. 06. - 3. 08. 2011
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Pavel Tichoň/ Umění, kterému nikdo nerozumí není umění

12. 02. - 29. 03. 2014
Dům umění města Brna / Brno

Rezonance nehraných strun

7. 03. - 3. 04. 2012
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Matěj Olmer

7. - 26. 09. 2010
The Chemistry Gallery / Praha 7

Dream Books UnLtd.

15. 05. - 6. 06. 2013
Galerie KIV / Praha 8

Ve městě

7. 03. - 2. 04. 2012
Malá galerie České spořitelny v Kladně / Kladno

Karel Šlenger

26. 03. - 24. 05. 2012
Topičův salon / Praha

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Jan Tesař: Knihy a jiné obrazy

8. 01. - 22. 02. 2014
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Moonshine

7. 09. - 5. 10. 2010
Školská 28 / Praha 1

Jiří Hilmar “…tiše se přemísťovati…”

15. 05. - 22. 06. 2013
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Pavel Hayek, Otto Zitko

28. 02. - 31. 03. 2012
Dům umění města Brna / Brno

Moorland Productions – Control Mechanisms

20. 03. 2012 23:00
Masarykova univerzita / Brno-město

Tomáše Jetela: Hollywood Part III.

18. 12. 2013 - 23. 01. 2014
Galerie kritiků / Praha 1

Discomfort's Calling

6. - 24. 03. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Krajina barvou zbásněná

14. 09. - 3. 10. 2010
Galerie Nová síň / Praha 1

Matouš Lipus: Možný půvab

7. - 22. 05. 2013
Galerie Jelení / Praha

Radost z hlíny

28. 02. - 16. 03. 2012
Galerie Nová síň / Praha 1

Milan Pitlach

29. 03. - 19. 05. 2012
Dům umění Ostrava / Ostrava

Já, bezesporu

25. 05. - 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

KONFERENCE

24. 10. - 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

David Bartoň – obrazy, krajiny

4. 04. - 30. 07. 2012
Památník Terezín / Terezín

Chyba

17. - 29. 09. 2010
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Quirin Bäumler – Lost Form

2. 04. - 17. 05. 2013
Polansky Gallery / Praha 7

MONAMI

29. 02. - 10. 03. 2012
Galerie NF / Ústí nad Labem

EXUVIES

17. 04. - 4. 05. 2012
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

TOMÁŠ JETELA – HOLLYWOOD PART 2

25. 09. - 19. 10. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

Michal Kříž – BOD

13. 03. - 20. 04. 2012
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Lukáš Machalický: Raut

12. 03. - 5. 04. 2013
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Svět

1. - 30. 03. 2012
Galerie Havelka / Praha 1

Cesta viditelna

14. 03. - 28. 04. 2012
Galerie AMU / Praha 1

The Prague Stuckists

20. 01. - 26. 02. 2011
Výstavní síň Chrudim / Chrudim

MEMENTO NATURAE

2. - 3. 08. 2013
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Emil Filla (1882–1953)

4. 04. - 1. 11. 2012
GHMP, Zámek Troja / Praha

STÍNY MINULÝCH UTOPIÍ

2. - 30. 09. 2010
Galerie NTK / Praha

6. Cena kritiky za mladou malbu

30. 01. - 23. 02. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

ERWAX

8. 12. 2011 - 21. 01. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

C-H-CELEK

5. 03. - 4. 04. 2012
Galerie suterén /

Start Point Selection

6. 12. 2010 - 7. 01. 2011
Galerie NTK / Praha

ŠALOUN SHOW Jiří David, Kurt Gebauer, Jan Mladovský, Martin Zet, Stanislav Zippe

9. - 14. 07. 2013
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

Stvoření

8. 03. - 4. 05. 2012
de-sign / Praha 7

Realita je víc než fikce. Asambláž jako tvůrčí princip v českém umění 60. a 70. let

10. 09. - 14. 11. 2010
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

A MANUAL OF MOMENTS

24. 01. - 17. 02. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Something about to happen / Co se stane v roce 2012?

5. 12. 2011 - 7. 01. 2012
Školská 28 / Praha 1

Manual

24. 04. - 24. 05. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

Rudimenta

3. - 20. 04. 2012
Galerie Nová síň / Praha 1

Prometeul 2

18. 10. - 9. 11. 2010
Šedý pokoj / Praha

Rukama

3. 06. - 14. 09. 2013
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jiskra

28. 02. - 22. 03. 2012
Vitrína Deniska / Olomouc

Asymetrická harmonie

3. 06. - 18. 09. 2010
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Tomáš Jetela/Holky, kosti a modrej kluk

22. 11. 2012 - 19. 01. 2013
Malostranská beseda / Praha 1

Možnosti vidění

15. 11. - 7. 12. 2011
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. - 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Peklo mlčí

20. - 31. 03. 2012
Galerie Nová síň / Praha 1

HRA NA NÁHODU/ A GAME OF CHANCE

21. 10. - 19. 11. 2010
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Já je někdo jiný

6. - 22. 06. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Posun o devadesát stupňů

13. 03. - 8. 04. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Jsme ze stejné planety

14. 11. - 6. 12. 2011
Divadlo Archa / Praha 1

Předobraz postavení člověka ve světě

9. 03. - 12. 04. 2014
Galerie Umakart / Brno-město

Unreal Space

21. 02. - 23. 03. 2012
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

en Trance, Santa Cruz

9. 09. - 30. 10. 2010
Galerie Califia / Horažďovice

Projektor #9

26. 05. 2013 17:00
Galerie KIV / Praha 8

Ulrike Ottinger: Retrospektiva

7. - 26. 03. 2012
Goethe–Institut Prag / Praha 1

AKCE UMĚLCE

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie XY / Olomouc

Cena Jindřicha Chalupeckého 2019: Ceremoniál

6. 12. 2019 20:00 / 20:00 / Ostatní akce
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Olomouc

Hudební filmy Ester Krumbachové

2. 12. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Are / Praha 1

Obrazy, které mohou klást odpor

28. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Sedimenty sametu

13. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

Radka Bodzewicz & Karolína Klimešová – Eden

30. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Sametová výstava

23. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

We Have Never Been Earth

11. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Holešovická Šachta / Praha 7

Hoření / Rutová / Lučanská – Náhodný výběr z tvorby

11. 10. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Polagraph Brno / Brno-město

Dernisáže na Pragovce / Černý, Mercogliano, Wonderlust

17. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

After Life výstavy – křest publikace

4. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Patrik Proško – Prorost

18. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Projekt SITUACE

23. - 27. 09. 2019 / 09:00 / Ostatní akce
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Tvůrčí dílna pro děti – Cesty a příběhy

18. 09. 2019 16:00 / 16:00 / Workshopy
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Pan Pros

2. - 6. 10. 2019 / 19:00 / Ostatní akce
Centrum současného umění DOX / Praha

On-line výstava Lechtivá socha

1. 08. - 30. 09. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

ZVUK_Chaos Start 2019 malé vesnické umělecko-eko-sociologické mezigenerační a mezioborové setkání

2. - 11. 08. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

DSK: DVOŘÁK, ŠKAPA, KALÁB, OLMER

18. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
DSC Gallery / Praha

JSME LES: O inteligenci rostlin a mezidruhové komunikaci

26. - 28. 07. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Theatrum Mundi 4.0

8. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Mikulovské sympozium Dílna 2019 – zahájení

13. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Kubišta a Filla – válečná léta

20. 08. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Alex Selmeci – Tomáš Kocka – Katarína Bajkayová: Linked bodies in a container with water

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Jindřich Štreit: 50 let rodinných domů očima Jindřicha Štreita

28. 06. 2019 17:20 / 17:20 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Akvapark

22. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Nezávislá iniciativa / Praha

Matouš Lipus – Zpívající fontána

11. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Dokud se něco nestane

31. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie AMU / Praha 1

KUBIŠTA – FILLA. Plzeňská disputace

6. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Jana Švecová – Jako bubnování

22. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Václav Buchtelík – Zoja

23. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Paralelní kino: Intervence do TV vysílání / kvízy, klipy, pořady

13. 05. 2019 20:30 / 20:30 / Přednášky a diskuze
Kino Ponrepo / Praha 1

ART WEEK Liberec 2019

10. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

Dokud se něco nestane

2. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

ŽIVÝ TOK / Sochy Vojtěcha Adamce st., Obrazy Vojtěcha Adamce ml.

17. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Diskuse v Galerii Kurzor a komentovaná prohlídka v Galerii Jelení

27. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Lara Reichmann – 19 242 Stones

17. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

22. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Zvukové odrazy: Michal Cimala

17. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Matouš Háša: Identity Shapes

8. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie HYB4 / Praha 1

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

PULP FICTION (Lukáš Miffek, Klára Sedlo, Jan Harant)

19. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Marie Lukáčová: Moréna Rex & Jiří Žák: The Incantation of the Real

21. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Darina Alster: Radical Love (vernisáž výstavy a performance)

14. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Sluneční město

5. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Jdi na venkov! Výtvarné umění a lidová kultura v českých zemích 1800–1960

28. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Z ateliérů UVU

20. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Práh proměny – Stanislav Karoli, Matouš Lipus

17. 02. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městská galerie Panský dvůr / Veselí nad Moravou

Marie Lukáčová: Magie v době konjunktury / Magic in a Time of Economic Progress

14. 02. 2019 19:30 / 19:30 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

glass painting isn´t lost

18. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Štěpán Vrbický: Okno na stole

9. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

JAN JIROVEC | ŠUNKA, ŠKVARKY, STÉKAJÍCÍ SLEPENINY

21. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Vernisáž výstavy Eberhard Havekost. Logik

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

BAUMAX x BOHNICE x AVU

4. 04. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
anyArt / Praha

Derniéra výstav Karla Hlaváčka: Vzduch zhluboka se chvěl

31. 03. 2017 07:15 / 07:15 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Earth versions

3. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Earth versions

4. 04. 2017 14:10 / 14:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

RADIO IVO: Život nedoceníš

11. 04. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Security Garden

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

1. komentovaná prohlídka | Eberhard Havekost. Logik

13. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Eberhard Havekost. Logik | komentovaná prohlídka

20. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Rozptýlený disk

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Před tabulí s Petrem Vaňousem – Havekost a výstava jako médium

27. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Eberhard Havekost. Logik – komentovaná prohlídka

4. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy Eberhard Havekost. Logik s Invarem-Torre Hollausem

11. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Open Studios + Křest Časopisu X

11. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Eberhard Havekost. Logik – komentovaná prohlídka

18. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Eberhard Havekost. Logik | komentovaná prohlídka

1. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Před tabulí s Lenkou Lindaurovou

25. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Nejmenší měsíc je červen

1. 06. 2017 16:20 / 16:20 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Matouš Lipus

2. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Před tabulí s Jiřím Černickým – Havekostovo přemalovávání

8. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Eberhard Havekost. Logik – poslední komentovaná prohlídka

29. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Dernisáž výstavy Eberhard Havekost + DJ Mikuláš Růžička

1. 07. 2017 08:00 / 08:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Květomluva

18. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Olga Krykun: 720/027

24. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Video NoD / Praha

Akční dny Mothers Artlovers v INI PROSTOR

28. - 29. 07. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Akční dny Mothers Artlovers v INI Prostoru volume 2

19. - 20. 08. 2017 / 12:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Běguni

5. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Karin Zadrick – Zbytky

5. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Michal Cimala: TRASH TIME (Don´t Run!)

14. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Symbionti

26. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Metastázy obrazu

10. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha

Play Underground

9. - 13. 10. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Tvář znásilnění

19. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Matouš Lipus — Dar nebes a země

31. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Emil Filla v době „velikánů čumpelíkovských“

14. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

To je mámovo- guided lecture held by Darina Alster

15. 11. 2017 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha

Politika pravdy I: Mezi realitou a fikcí (pásmo videí)

16. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Quirin Bäumler – Monk, Mother and Wound

17. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Pragovka Gallery: Boháč&Richter//Altman&Krykun

30. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

18+2

16. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

18+2: dernisáž a komentovaná prohlídka

16. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie 35m2 / Praha 3

interaktivní performance a dernisáž výstavy Basic Instinct Special Feat

20. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Světlem stromů

14. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Knupp Gallery / Praha

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

#strterpack / Riina Palmqvist [FIN]

4. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Jiří Kačer: Fragmenty

12. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Gema / Praha 2

Patrik Proško / Na hraně reality

5. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Illusion Art Museum / Praha 1

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Světlo víry a naděje

30. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Postel Institutu úzkosti s Marií Lukáčovou a Magdalénou Šipkou

10. 05. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

REALITY SHOW

7. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Olga Krykun – Glyptodon Expert Interview

8. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Darina Alster: Tension Relay

17. 08. 2018 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

31. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Jakub Tauš: Tau & Shine vol.II

4. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

◢ Bez práce nejsou koláže ◥

9. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

White Honey

4. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Dreamland? vernisáž venkovní galerie + prohlídka křoví s Jiřím Sádlem

3. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Long Island Libeň / Dreamland / Praha

Marie Lukáčová a Martina Smutná: Volno pod kontrolou

10. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Vladimír Kokolia / Alena Kotzmannová a Q: / Nika Kupyrova

17. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

VÝŽIVA: S DARINOU ALSTER

26. 10. 2018 09:00 / 09:00 / Přednášky a diskuze
/ Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jindřich Štreit: Vzpomínky

8. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Jakub Tomáš Orel_Země někoho

6. 11. 2018 17:05 / 17:05 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Jana Švecová: Kousek

13. 11. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Matěj Olmer _ Requiem za svět

14. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Heinz Schmöller: Superstition

25. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Regrese do vývojově nižší etapy

7. 12. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Vhodné podmínky pro figurální sochu

2. 12. 2016 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
ETC. Galerie / Praha 2

SPEED

31. 10. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Via Art / Praha 2

KineDok v MeetFactory: Dominový efekt

1. 11. 2016 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Josef Husák / Fotografie z let 1981 až 2016

20. 09. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
anyArt / Praha

11. Blatenský fotofestival

17. - 18. 09. 2016 / 08:00 / Ostatní akce
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

Jan Kratochvíla a Klára Kleinerová – Pěvecký koncert X

30. 06. 2016 15:30 / 15:30 / Ostatní akce
Galerie Krása / Brno-město

Květiny v hlavě

28. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Adéla Korbičková — Time To Talk

22. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Jan Jírovec – Nezbytná ztráta soudnosti

2. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Jan Kratochvíla – Štych

29. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Krása / Brno-město

ZSOLT TIBOR: Nadávat Věcem

17. 03. 2016 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Jiří Bartůněk: Minulost je Past

27. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

SPLENDID ISOLATION – Vrbický / Smetana / Štourač

4. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Podoby JK

23. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Provazochodec ve městě

8. 12. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

VERNISÁŽ_7. VÝSTAVNÍ BLOK

8. 12. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Blues na pláži

27. 11. 2015 19:15 / 19:15 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

Michal Cimala – Ecstasy

5. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Galerie / Praha 1

Význam výstavních podniků s ohledem na region

23. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

FEMININE? – Artinbox na Prague Photo 2015

20. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1

FEMININE? – Artinbox na Prague Photo 2015

20. - 26. 04. 2015 / 16:00 / Ostatní akce
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1

Quirin Bäumler – Rhymes and Couplets

10. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Jan Jírovec – Double power

18. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Vladimír Birgus, Jindřich Štreit: Dvojice

8. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

JEDNO DÍLO / JEDEN SVĚT: Emil Filla, Láhev, sklenice a dýmka, 1913

4. 02. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Poezie. Zvuk. Performance.

16. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Josef Bareš / Tchaj-pejský deník: Povrchy, spotřeba a Carrefour

8. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Proč obrazy nepotřebují názvy

9. 12. 2014 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Café Jedna / Praha

Martin Cihlář & Crazy horse

7. 11. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Situace 52: Magda Stanová

23. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Ruměná. Kůže z dechu

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Barva a hra (Děti 5-8 let)

18. 08. 2014 08:00 / 08:00 / Workshopy
Adam Gallery / Brno

Mák Hustoles: Plav!

25. 06. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Cut Club # 4 w/

13. 06. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Dream Books UnLtd.

15. - 14. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Situace Lukáše Machalického

14. - 13. 03. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Wendelien van Oldenborgh: Bete & Deise

22. 08. 2012 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Barbora Fastrová

21. 02. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Nic proti ničemu

6. - 5. 03. 2012 / 18:00 / Ostatní akce
Národní technická knihovna / Praha 6

Jiří Hilmar “…tiše se přemísťovati…”

15. 05. 2013 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Lukáš Machalický

14. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

OPEN AIR ARENA BETLÉMSKÉ NÁMĚSTÍ – Vagyny Dy Praga a Depresivní děti touží po penězích

10. 07. 2012 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Start Point Selection

6. - 5. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Josef Ledvina: Stranickost a lidovost v normalizovaném výtvarnictví

7. 03. 2012 17:30 / 17:30 / Přednášky a diskuze
Fotograf Gallery / Praha

Matouš Lipus: Možný půvab

7. - 6. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

POSED JAKO OLTÁŘ POZNÁNÍ FRANTIŠKA SKÁLY

14. 07. 2012 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie architektury v Brně (4AM) / Brno-město

Magda Stanová – Ve stínu fotografie

2. - 1. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Školská 28 / Praha 1

David Bartoň – obrazy, krajiny

5. - 4. 04. 2012 / 12:00 / Vernisáže
Památník Terezín / Terezín

Svobodná hra prostoru

17. - 16. 04. 2013 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Umakart / Brno-město

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Manual

24. - 23. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Explosive

1. 06. - 31. 05. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Trafačka / Praha 9

TOMÁŠ JETELA – HOLLYWOOD PART 2 a OSLAVA 1. NAROZENIN GALERIE K.ART.ON

25. - 24. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

Jiskra

28. - 27. 02. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Quirin Bäumler – Lost Form

2. 04. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

NULLA DIES SINE LINEA

26. - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

ANTENA: Valentýn

29. 05. 2012 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Experimentální prostor NoD / Praha 1

MEMENTO NATURAE

2. - 1. 08. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Ulrike Ottinger: Retrospektiva

6. 03. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Lukáš Machalický: Raut

13. - 12. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Předobraz postavení člověka ve světě

10. 03. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Exuvies

18. - 17. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Francouzský institut v Praze / Praha 1

ŠALOUN SHOW Jiří David, Kurt Gebauer, Jan Mladovský, Martin Zet, Stanislav Zippe

9. - 8. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

Stručná historie kurátorství

29. - 28. 02. 2012 / 15:00 / Ostatní akce
Literární kavárna knihkupectví Academia / Praha 1

6. Cena kritiky za mladou malbu

31. - 30. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Richard Roháč – Přízraky

25. 02. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA

12. 04. 2012 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Já je někdo jiný

7. - 6. 06. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Florian Pumhösl

27. - 26. 02. 2012 / 14:15 / Přednášky a diskuze
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

PROJEKTOR#8_FAMU Portfolio Evening

29. - 28. 01. 2013 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Pavel Tichoň/ Umění, kterému nikdo nerozumí není umění

11. - 10. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Peklo mlčí

20. - 19. 03. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

WORKSHOP knižní vazby k výstavě DREAM BOOKS UNLTD.

5. - 4. 06. 2013 / 16:00 / Workshopy
Galerie KIV / Praha 8

Fritz Ofner: Evoluce násilí (2011) – projekce a debata s režisérem

6. - 5. 03. 2012 / 18:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

A MANUAL OF MOMENTS

23. - 22. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Martin Nytra / Rodina základ státu

15. - 14. 02. 2011 / 16:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Jan Tesař: Knihy a jiné obrazy

8. - 7. 01. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Zahrada krajiny

18. 03. 2012 23:00 / 23:00 / Přednášky a diskuze
Francouzský institut v Praze / Praha 1

WORKSHOP k výstavě DREAM BOOKS UNLTD.

22. - 21. 05. 2013 / 16:00 / Workshopy
Galerie KIV / Praha 8

Svět

29. 02. 2012 23:00 / 23:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

OTEVŘENÉ ATELIÉRY

17. 01. 2013 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

The Prague Stuckists

20. - 19. 01. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Výstavní síň Chrudim / Chrudim

Tomáše Jetela: Hollywood Part III.

19. - 18. 12. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Milan Pitlach

29. 03. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění Ostrava / Ostrava

Dana Kyndrová / Líba Taylor: Matky

15. - 14. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Ondřej Horák / Místo a jeho umělec

29. - 28. 02. 2012 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Fotograf Gallery / Praha

MLADÝ MASO: MIM SESSION HAMU + OTEVŘENÉ ATELIÉRY + DÍLNA RECREATION

15. 08. 2012 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Rodina základ státu

19. 01. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Cesta viditelna

14. - 13. 03. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×