Jiří Černický

VÝSTAVY UMĚLCE

Adam Kovalčík – Kuličky

10. - 31. 12. 2019
Galerie Sklad M1 / Praha 7

Nongkran Panmongkol & Lexa Peroutka – Upside Down

Do 11. 01. 2020
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Marek Kvetan – Resaving

Do 31. 01. 2020
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Radka Chocholoušová – Obřadní hlavy

Do 21. 01. 2020
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Sedimenty sametu

Do 13. 12. 2019
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

Jindřichův model #7: Jana Kalinová

13. - 14. 11. 2019
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha

Techniky truchlení / Protokoly posvátna

13. 11. - 8. 12. 2019
Galerie Jelení / Praha

Hvězdy

Do 11. 01. 2020 18:00
Galerie Zdeněk Sklenář – Schönkirchovský palác / Praha

Datatata – Líbí-Ne-Líbí

Do 12. 12. 2019
Vašulka Kitchen Brno / Brno

Josef Duchan – Prostějov LIVE

8. 11. 2019 17:00
Rainbow gallery / Prostějov

Jiná malba

1. 11. - 5. 12. 2019
Nová galerie / Praha

Rostislav Vaněk – Extypo

31. 10. - 24. 11. 2019
Galerie Hollar / Praha

Sametová výstava

23. 10. - 29. 11. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Milan Grygar – 2019

Do 5. 01. 2020
Národní galerie Praha / Praha

Moving Image Department #11: IMAGE (of) SILENCE

Do 5. 01. 2020 18:00
Národní galerie Praha / Praha

Jindřichův model #3: Pavel Kopřiva

16. - 17. 10. 2019
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha

Jiří Topínka – Zpustlost

4. - 20. 10. 2019
Zaazrak|Dornych / Brno-město

Posledních 30 let emancipace (poprvé) | AVU 220

2. - 11. 10. 2019
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. - 11. 11. 2019
Festival Kukačka / Ostrava-město

Tomáš Lahoda – Ad Paintings, Book Paintings, Genre Paintings, La Guardia

25. 09. - 17. 11. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Krajinow – kolektivní výstava

Do 20. 01. 2020 18:00
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Sofie Švejdová | Andreas Schmitten

18. 09. - 23. 11. 2019
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Wonderlust Pop-up

17. 09. - 17. 10. 2019
Pragovka Art District / Praha

Sochaři v Poděbradech

8. 09. - 27. 10. 2019
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Intervence #17: Vedlejší účinky

6. 08. - 30. 09. 2019
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Trutnov

Intervence #16: Pavel Kopřiva – Lokální problém

30. 07. - 29. 09. 2019
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Kolín

Neighbourhood Boogie Woogie: agoraphilia

27. 07. - 3. 08. 2019
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Kosmisk kastrering / Cosmic Castration / Vesmírná kastrace

24. 07. - 18. 08. 2019
Galerie NTK / Praha

EXPO Týn 2019

29. 06. - 1. 09. 2019
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

prázdno ⤬ naplnění

16. 07. - 29. 09. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Doba plastová

26. 06. - 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

INTUICE – Josef Duchan

25. 06. - 28. 07. 2019
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Slavnost hrdinů – Edice 27 linií

13. 06. - 29. 09. 2019
Galerie Zdeněk Sklenář – Litomyšl / Litomyšl

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. - 19. 07. 2019
White Pearl Gallery / Praha

BRNO ART OPEN 2019 – Jsem závislý objekt

5. 06. - 11. 08. 2019
Dům umění města Brna / Brno

András Cséfalvay / Aleš Čermák

25. 05. - 7. 07. 2019
Galerie města Blanska / Blansko

Anna Ročnová & Jan Boháč: Vymknutý kotník / Sprained Ankle

24. 05. - 30. 06. 2019
Karlin Studios / Praha 8

Nekonečnostěn a retrospektiva Galerie Stěna

15. 05. 2019 17:00
Galerie Stěna / Liberec

Lukáš Paleček: Romo pračka pere okurky

10. 05. - 2. 06. 2019
Galerie Jelení / Praha

Kateřina Tůmová – OSTROVY INTROSPEKTRA

29. 04. - 25. 05. 2019
anyArt / Praha

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

C(age) G(rygar) A(damčiak) / Ticho, zvuk, hudba

15. 04. - 13. 05. 2019
Pro arte / Praha

Kateřina Adamová: Simulace

10. 05. - 23. 06. 2019
Galerie Václava Špály / Praha 1

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

František Kyncl: V síti hvězd

8. 03. - 31. 05. 2019
Geofyzikální ústav AV ČR / Praha 4

Martin Vlček | Fragmenty nomádova koberce

28. 02. - 31. 03. 2019
Galerie Alternativa / Jihlava

Design skla FMK UTB Zlín – Cesta hmoty a prostoru

13. 02. - 5. 04. 2019
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Šárka Koudelová / horký písek mezi sandálem a nohou

14. 02. - 4. 04. 2019
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Szaweł Płóciennik: White flower

5. 02. - 3. 03. 2019
Galerie města Třince / Třinec

Mystika hygieny

17. 05. - 1. 09. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Compassion Fatigue

1. - 17. 02. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Healing 2.0

15. 02. - 7. 04. 2019
MeetFactory / Praha 5

Emma Woffenden a Petr Stanický: Contact – Isolation

11. 01. - 15. 03. 2019
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk / 2051: Algorithm

18. 01. - 21. 04. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 - 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Gallery Surfing No. 1

13. 02. - 17. 04. 2017
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Milan Grygar/Světlo, zvuk, pohyb

7. 03. - 2. 06. 2017
Fait Gallery / Brno

Pavel Kopřiva, Jiří Černický / WAR ZONE

22. 02. - 15. 04. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Design skla FMK UTB ve Zlíně – VýstUP / Petr Stanický – Myspace

21. 02. - 20. 04. 2017
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Universal Hospitality 2

4. 03. - 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. - 6. 05. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

PŮDORYS OKA

20. 03. - 3. 05. 2017
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

ProblemGenerator®

5. - 29. 04. 2017
Industra Art / Brno-město

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Jindřich Růžička: Ten stůl však už tam nestojí…

3. 04. - 16. 05. 2017
Topičův salon / Praha 1

Marta Fišerová / Besídka prázdné iluze

4. 04. - 6. 05. 2017
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Tomáš Javůrek & Barbora Trnková – ProblemGenerator®

4. - 29. 04. 2017
Industra Art / Brno-město

Marta Fišerová: Besídka prázdné iluze

4. 04. - 6. 05. 2017
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Jana Kalinová: Denní tik

20. 04. - 5. 08. 2017

András Cséfalvay: New Horizons II

11. - 22. 04. 2017
Galerie Art / Brno

Recyklace ideologií

26. 04. - 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Marek Musil | Backstage of Prague Fashion Week

29. 03. - 10. 05. 2017
Leica Gallery Prague / Praha 1

Eduard Ovčáček – Intermediální přesahy

6. 05. - 16. 09. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Nik Timková – Knife as Outfit

24. 05. - 14. 07. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Nehybnost začátku – Mirak Jamal, Anna Ročňová, Sung Tieu

24. 05. - 14. 07. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Anna Ročňová, Vejíř

25. 05. - 14. 07. 2017
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Remember Early Humans

29. 05. - 17. 06. 2017
Karlin Studios / Praha 8

pOSTKONCEpTUÁLNÍ ANTIKONCEpCE

7. 06. - 2. 09. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. - 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Lajtar

21. 06. - 23. 09. 2017
Galerie Valchařská / Brno

klub Fiesta

28. 06. - 2. 09. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Robert Houzar – Tlak

21. 06. - 22. 07. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Nina Grúňová, František Fekete – Skenovat vinu

4. 07. - 19. 08. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Neočekávaný odstín / ぬ笠

14. 08. - 10. 09. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Total Global

9. 08. - 29. 09. 2017
Cermak-Eisenkraft / Praha

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Pinturas Negras

13. 09. - 8. 10. 2017
Nová galerie / Praha

Matouš Marek: Venuše a Salome

10. 09. - 10. 10. 2017
Kavárna Pod Lipami / Praha

80 Romantics

4. 10. - 30. 11. 2017
Galerie Aspekt / Brno

Osobní krajina

11. 10. - 8. 11. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. - 25. 11. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Jan Pražan – Mým královnám

21. 10. - 21. 11. 2017
PONAVA / Brno-město

Šárka Koudelová – Spodní vody

6. 11. - 12. 12. 2017
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Stanislava Karbušická a Anna Ročňová: Olej

15. 11. - 18. 12. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Petr Stanický: Hranice prostoru

28. 11. 2017 - 10. 02. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Babybox

20. 11. - 13. 12. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Jan Vytiska – PARADISE

22. 11. - 30. 12. 2017
Trafo Gallery / Praha

p e r l o r o d k y

8. 12. 2017 - 24. 01. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Alžběta Kočvarová — Kost do domu

27. - 30. 11. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

JIŘÍ ČERNICKÝ – SPIRITISTICKÁ SCIENCE

5. 12. 2017 - 1. 02. 2018
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Klíčování

11. - 13. 12. 2017
Galerie 207 / Praha

World on Fire | The Burning Man Collection by Marek Musil

1. 02. - 7. 04. 2018
Leica Gallery Prague / Praha 1

STAVY A VĚCI

13. 02. - 1. 03. 2018
Galerie AVU / Praha 7

Pro tebe i pro sebe

20. 02. - 17. 03. 2018
Galerie Jelení / Praha

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. - 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Memoarium Loci

26. 02. - 26. 03. 2018
Pragovka Art District / Praha

Berlínský Model 2018 | Sebastian Stumpf | Irrelevant Necessities

17. 03. - 4. 05. 2018
Drdova Gallery / Praha 3

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Lyuben Petrov – Fata Morgana

7. 04. - 8. 09. 2018
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

9058

11. 04. - 6. 05. 2018
Atrium na Žižkově / Praha 3

Odcizení podle slovníku

11. 04. - 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Harvesting Darkness

24. 04. - 16. 06. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Terezie Foldynová, Darina Kubíková – Obrazový narativ

31. 05. - 29. 06. 2018
Rainbow gallery / Prostějov

Martin Kohout: Chládek v centrále Shapes without Names

23. 05. - 13. 07. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Perplex

29. 05. - 13. 07. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Anna Polanská – Tektonika

31. 05. - 21. 07. 2018
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10. 07. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha

Posthuman

27. 07. - 2. 08. 2018
Ateliér Síň / Telč

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. - 27. 09. 2018
lítost / Praha

Ádám Kokesch: Palm house

29. 08. - 22. 09. 2018
Karlin Studios / Praha 8

pOSTKONCEpTUÁLNÍ ANTIKONCEpCE

24. 08. - 27. 10. 2018
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

Libuše Jarcovjáková – Kimochi: Postele a pokoje

6. 09. - 20. 10. 2018
Galerie Fotografic / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. - 25. 10. 2018
Bludný kámen / Opava

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. - 24. 11. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Eduard Ovčáček / KÓDY&PROSTOROVÉ FORMY

26. 09. 2018 22:00
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

András Cséfalvay: A Case of Pluto

19. 10. - 24. 11. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Jan Pražan / Dominik Strouhal – Zdroj

14. 11. 2018 - 12. 01. 2019
Galerie Alternativa / Jihlava

Čas, který odchází teď, teď a zase teď

23. 10. - 20. 11. 2018
Galerie FAVU / Brno

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Deset moří

12. - 28. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

JOSEF BOLF, JAKUB HOŠEK / THINGS BEHIND THE SUN

13. 11. - 21. 12. 2018
Galerie Petr Novotný / Praha

Šárka Koudelová – Hiystoery

27. 11. - 8. 12. 2018
Galerie 209 / Brno

Martin Kohout: Alonso, chci se s tebou mazlit. To je celý.

5. 12. 2018 - 4. 01. 2019
Vitrína Deniska / Olomouc

Martin Piaček: Studie pro spící sad

6. 12. 2018 - 26. 01. 2019
Karlin Studios / Praha 8

From Dead to Worse

13. 12. 2018 - 3. 01. 2019
Galerie 35m2 / Praha 3

Rostislav Vaněk: Extypo

12. 12. 2018 - 1. 02. 2019
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Nina Grúňová: Immortal Bouquet

8. 12. 2018 23:00
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

18. 12. 2018 - 2. 03. 2019
Galerie Kurzor / Praha 7

Pavla Sceranková — Měsíc ve dne

18. 12. 2018 - 31. 01. 2019
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Šárka Koudelová: Permapink

28. 01. - 16. 03. 2017
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

CNS

2. - 30. 03. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Until it Makes Sense

26. 01. - 3. 03. 2017
SVIT / Praha

Studio work

10. - 31. 01. 2017
Monomach / Brno-město

Petr Stanický – Skloprostor

15. 12. 2016 - 27. 02. 2017
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Nina Grúňová – Bát se bát

30. 11. - 31. 12. 2016
Tvar / Brno

Nina Grúňová: EET

23. 11. - 14. 12. 2016
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Jana Kalinová: Redukce

25. 09. - 1. 10. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

NEW HORIZONS

15. 09. - 13. 10. 2016
Galerie Kabinet T. / Zlín

András Cséfalvay: NEW HORIZONS II.

15. 09. - 13. 10. 2016
Galerie Kabinet T. / Zlín

Můj svět

7. 07. - 27. 08. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Artur Magrot – Nebude to trvat dlouho

12. 04. - 18. 06. 2016
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Jiří Černický / Divoký sny

26. 01. - 9. 04. 2016
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Suse Weber – Template//Activation: dynamische Schablone Prag

28. 01. - 11. 03. 2016
Polansky Gallery / Praha 7

ČSR

8. 12. 2015 - 3. 01. 2016
Monomach / Brno-město

Osobnosti DesignMeetingu

26. 10. - 15. 11. 2015
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň-město

Lexa Peroutka: Generic Failure

5. - 19. 11. 2015
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Krajina Ondry Fišera

1. - 14. 11. 2015
FAMU / Praha 1

Jedno šílenství, prosím!

6. 11. - 17. 12. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Jana Skalická: Souborná výstava

1. 11. - 1. 12. 2015
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha

Jan Langer: Mizení a chybění

10. 11. - 5. 12. 2015
Galerie W7 / Olomouc

DVĚ MINUTY SVĚTA

4. - 29. 11. 2015
Industra Art / Brno-město

Václav Kočí: Dvojitá dna tajné schránky

30. 09. - 17. 11. 2015
Strom Art Gallery / Brno

Václav Kočí – Double Bottoms of a Secret Box

30. 09. 2015 15:00
Strom Art Gallery / Brno

Jiří Černický: Ocelová hlava

23. 09. - 17. 10. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

Martin Prudil – Man As a Scale

8. - 30. 09. 2015
Galerie Jelení / Praha

Alžběta Kočvárová a Markéta Černá /DOKUD TO NESPADNE

1. 09. - 2. 11. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Pavel Matoušek a Alžběta Kočvarová – Den co den

20. 07. - 20. 08. 2015
Galerie Vašefirmapatřísem / Beroun

SIEHE UNTEN SEE BELOW

29. 07. - 29. 08. 2015
Nová galerie / Praha

Šárka Koudelová a Pavel Matyska

27. 05. - 1. 07. 2015
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Pavla Sceranková: Veritas

28. 05. - 24. 07. 2015
Drdova Gallery / Praha 3

Závod s časem – Matěj Smetana a jeho host András Cséfalvay

29. 04. - 4. 06. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Luboš Vetengl – Makabrózní idylka

6. 05. - 4. 07. 2015
Letohrádek Ostrov / Ostrov nad Ohří

PLATOvideo03: pozpátku a naruby

15. 04. - 29. 06. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

In the name of…

31. 03. - 19. 04. 2015
Galerie Umakart / Brno-město

Jakub Hošek / CHAOS JE DOPOSUD NEPOROZUMĚNÝ ŘÁD

17. 03. - 29. 04. 2015
Fait Gallery Preview / Brno

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Medium Loci

8. 02. - 17. 03. 2015
Společenský dům Neratovice / Mělník

Anna Ročňová: Vykoupat a namazat

3. - 25. 02. 2015
Galerie Jelení / Praha

Model

18. 01. 2015 23:00
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Jiří Černický: Reálný minimalismus

15. 01. - 26. 02. 2015
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Jan Jindra – Jaroslav Prokop – Jan Regal – Reklamní fotografie

16. 12. 2014 - 16. 01. 2015
Photogether Gallery / Zlín

MAREK KVETAN – DOPAD

11. 11. - 16. 12. 2014
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Ján Lastomírsky – Článek II; Rondel

22. 10. - 18. 11. 2014
Šaufenstr / Brno-město

VEN

17. 10. - 3. 11. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk: Princip ŠAO

24. 09. - 18. 10. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. - 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Pavla Sceranková / Staré světlo v ODDĚLENÍ GALAXIÍ

25. 09. - 13. 11. 2014
Fait Gallery / Brno

Praha známá i neznámá

16. 07. - 8. 08. 2014
Galerie 1 / Praha 1

Orbis pictus Františka Kupky. Mezi symbolismem a reportáží

29. 05. - 6. 09. 2014
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

František Kupka: Vanoucí modře

11. 06. - 13. 09. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Viditelné spektrum

16. - 29. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Urban

12. 12. 2012 - 17. 01. 2013
The Chemistry Gallery / Praha 7

Víkendový válečník

6. 06. - 15. 07. 2012
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

TRIENÁLE VALMEZ 2013 / CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

31. 10. - 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Between Steps

13. - 23. 08. 2012
Fox & Deer / Praha 6

František Kyncl

2. 05. - 28. 06. 2012
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

GAGARINOVA VĚC A VĚCI, KTERÝCH MI NENÍ LÍTO

10. 09. - 31. 10. 2010
Galerie Václava Špály / Praha 1

Lucia Sceranková (host: Pavla Sceranková): Slunce ve vitríně

10. 06. - 3. 07. 2013
Fotograf Gallery / Praha

Z DRUHÝ STRANY II.

24. 08. - 3. 09. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Václav Kočí – Tři vzorce

17. 04. - 22. 05. 2014
Galerie Jiří Putna / Brno

Devil is all around

21. 11. - 21. 12. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha

Můj baťovský domek

18. 05. - 9. 06. 2012
čtvrtdomek na ul. vysoká / Zlín

„FRAGILE MEMORIES RECYCLED“

2. - 19. 02. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Bezstarostní po(v)zdech

1. - 9. 10. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Samuel Paučo, Lyuben Petrov, Jan Pražan: Žádnej ležér

25. 06. - 31. 08. 2012
workshop@y / Praha 7

MIKULOVE

17. 05. - 23. 06. 2012
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Prostor Zlín 2013

29. 04. - 24. 08. 2013
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

IF YOU CAN READ THIS YOU HAVEN'T HAD ENOUGH

8. - 16. 06. 2012
A.M. 180 / Praha 2

Afterimage

11. 08. - 3. 09. 2011
MeetFactory / Praha 5

HAYEK – KOČÍ

4. 03. - 15. 04. 2014
Galerie Budoart / Praha 7

Plameny mi rosily zrak

6. 12. 2012 - 25. 01. 2013
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Emily Roysdon

14. 06. - 18. 08. 2012
Tranzitdisplay / Praha 2

Start Point Selection

6. 12. 2010 - 7. 01. 2011
Galerie NTK / Praha

Jakub Hošek

7. 09. - 5. 10. 2013
Městská galerie Panský dvůr / Veselí nad Moravou

MONCHIQUE

26. 06. - 15. 08. 2012
Galerie Fotografic / Praha

K obrazu svému

15. 05. - 11. 06. 2012
Salon Daguerre – Galerie Daguerre / Brno

Velké prádlo

23. 04. - 27. 06. 2013
Galerie Budoart / Praha 7

Zakázaný hrad

6. 06. - 21. 07. 2012
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Lessons in the Vicious Art of Murder

8. 08. - 1. 09. 2011
Galerie Jelení / Praha

Den, kdy sníh padal na hořící pole

13. 03. - 17. 04. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

František Kupka: Cesta k Amorfě

29. 11. 2012 - 2. 03. 2013
Národní galerie Praha, Salmovský palác / Praha

Michael Reynolds: Udržitelná Samostatnost Pro Každého

5. 05. - 10. 06. 2012
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Minimálně intenzívnější

10. 10. - 3. 11. 2010
Galerie města Blanska / Blansko

Model pocitu / Schéma emoce

19. 09. - 17. 10. 2013
Galerie SPZ / Praha 1

Philip Topolovac: Studie výdechů I – IV

27. 06. - 30. 07. 2012
Galerie Laboratorio / Praha 7

IMAGE SOURCE

18. 05. - 20. 06. 2012
Galerie Fotografic / Praha

Škála

23. 04. - 1. 05. 2013
Galerie AVU / Praha 7

DEVIL IS ALL AROUND

25. 05. - 29. 06. 2012
Café Fra / Praha 2

Mám okno – vidím a zapomínám

10. 08. - 7. 10. 2011
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Pomalé fotografie Dušana Skaly a Jana Freiberga

27. 02. - 3. 04. 2014
Fotograf Gallery / Praha

IN-FORMÁTOR

9. - 25. 11. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Okolo bodu

17. 06. - 10. 07. 2012
White Gallery / Osík

Silvestry v hotelu Jalta 1982–1984

6. 10. - 5. 11. 2010
Fotograf Gallery / Praha

Robert Houzar: Částice

2. - 8. 08. 2013
Ateliér Síň / Telč

FILIP KARTOUSEK, ONDŘEJ HRUŠKA: CULTURE IN ZLIN

29. 06. 2012 14:15
Luhovaný Vincent / Luhačovice

Janusz Kapusta (New York), K-dron / Mezi uměním a matematikou

17. 05. - 21. 06. 2012
Galerie Felixe Jeneweina města Kutné Hory / Kutná Hora

Jan Jindra: Vnitřní krajiny / Rainer Marie Rilke a jeho svět ve fotografii

9. 04. - 18. 05. 2013
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Ohněm a mečem

6. - 18. 06. 2012
Galerie Art / Brno

Mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2011

16. 07. - 12. 08. 2011
Sala Terrena / Mikulov

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 - 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Inner Sleeves

9. 06. - 6. 07. 2012
SVIT / Praha

Orit Ishay (ISR) a Katharina Lackner (AUT)

7. - 24. 10. 2010
Jeruzalémská synagoga / Praha 1

Herta Müller: Der Teufelskreis der Wörter (Ďábelský kruh slov)

30. 06. - 30. 10. 2013
Moravská zemská knihovna, Brno / Brno

Der Teufelskreis der Wörter (Ďábelský kruh slov)

8. 06. - 19. 07. 2012
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Anamnésis/ Rozpomínání

16. 05. - 8. 06. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

Jakub Hošek: Water on Mars

30. 01. - 27. 02. 2013
Galerie NF / Ústí nad Labem

Opak je pravdou

6. 06. - 25. 08. 2012
MeetFactory / Praha 5

All We Ask

14. - 27. 06. 2011
Galerie AVU / Praha 7

GenoType

14. 01. - 27. 02. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 30. 10. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Plátna pro velké černé oči

31. 05. - 25. 06. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Dominik Gajarský – Jan Vytiska : Poprvé a naposled

31. - 30. 05. 2013
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Já za to nemůžu

19. 06. - 14. 09. 2012
DSC Gallery / Praha

Rozhodneme příště

17. 05. - 28. 06. 2012
Galerie SPZ / Praha 1

A MANUAL OF MOMENTS

24. 01. - 17. 02. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Vějíř

6. 06. - 2. 07. 2012
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Já, bezesporu

25. 05. - 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

JAKUB HOŠEK “MMXIII”

6. - 8. 12. 2013
A.M. 180 / Praha 2

Sex, hroby, alkohol

7. - 25. 10. 2012
Galerie Makráč / Praha 6

Kateřina Zochová – Jaromír Hárovník + deset neznámých kapel: VEČER SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

26. 05. - 8. 06. 2012
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - Vršovice

Terezinalia I / Andere Seite Studio

24. 09. 2010 21:04
Památník Terezín / Terezín

Eduard Ovčáček: Digitální grafika

27. 05. - 23. 06. 2013
Galerie města Třince / Třinec

Mama Litho

20. 06. - 9. 07. 2012
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

Vlčice noci

9. - 8. 02. 2012
Galerie Alternativa / Jihlava

Jiří Suchánek: Tep

16. - 31. 01. 2013
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Libretto

5. 06. - 17. 07. 2012
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

PARANOID COUCH POTATO

17. 05. - 24. 07. 2011
Hauch Gallery / Praha 8

Ocenění letošního ročníku Trienále Valmez 2013 bylo předáno.

31. 10. - 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Černý sabat

28. 09. - 16. 11. 2012
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Zlín#32

22. 05. - 23. 06. 2012
Galerie Kaluž / Ostrava

LA STRADA 2010, Cesty současného umění

8. 08. - 26. 09. 2010
Zámek Klenová / Klenová

Radka Chocholoušová: Kočka v kočce

30. 05. - 26. 06. 2013
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

NEPŘETRŽITÉ ROZHOVORY

20. 06. - 8. 07. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Recyklace

12. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Jiří Černický – Obraz, který vypadá jako malba

14. 05. - 14. 07. 2014
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Nezbytnost

9. 01. - 26. 02. 2013
Galerie Mladých / Brno-město

Praha-Rennes

5. 06. - 1. 07. 2012
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Písař Bartleby

18. 02. - 10. 03. 2011
ETC. Galerie / Praha 2

Buď

15. 11. - 10. 12. 2013
Výtvarný ateliér Malování a kreslení / Praha 2

Membra Disjecta pro Johna Cage

2. 10. - 24. 11. 2012
Dům umění města Brna / Brno

In-formátor

23. 05. - 3. 07. 2012
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

JAKUB HOŠEK: IAN CURTIS WISHLIST

14. 05. - 20. 06. 2013
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

Zářivý měsíc svěží vítr.cz

16. 06. - 28. 07. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

S I X : P U N K ’S D E A D

14. 11. - 13. 12. 2011
Divus / Prager Kabarett / Praha 7

Tichá a poklidná katastrofa v duši medúzy

7. 05. - 12. 06. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

Marek Šilar, Milan Valeš: Na Míru

16. 01. - 5. 02. 2013
NoD Mini / Praha

Poslední dekáda / lost decade

8. 06. - 3. 07. 2012
Galerie města Blanska / Blansko

Cena kritiky za mladou malbu

1. - 26. 02. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

AL WEAT 812 – DEAD WEAT

24. 10. - 26. 11. 2013
Šaufenstr / Brno-město

Chybějící kapitola

12. 09. - 26. 10. 2012
Drdova Gallery / Praha 3

Outsid(h)er

23. 05. - 3. 07. 2012
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

HEAVY DUTY

7. 09. - 15. 10. 2010
Galerie Via Art / Praha 2

Robert Houzar: Anthropocene

21. 05. - 15. 06. 2013
Trafačka / Praha 9

Wake Up Hero!

11. - 26. 06. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

AKCE UMĚLCE

Datatata – Bára Trnková & Tomáš Javůrek

10. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Vašulka Kitchen Brno / Brno

Adam Kovalčík – Kuličky

10. 12. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Sklad M1 / Praha 7

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie XY / Olomouc

Jan Vytiska – Dead is life, life is dead, dead is you, you are dead

10. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Strom Art Gallery / Brno

Nongkran Panmongkol & Lexa Peroutka – Upside Down

5. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Marek Kvetan – Resaving

4. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Ondřej Buddeus: Autorské čtení

22. 02. 2020 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Ondřej Buddeus: Text, událost a rovnováha // workshop

22. 02. 2020 10:00 / 10:00 / Workshopy
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

FIK 2019

15. - 17. 11. 2019 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Radka Chocholoušová – Obřadní hlavy

20. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Sedimenty sametu

13. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

Jindřichův model #7: Jana Kalinová

13. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha

Techniky truchlení / Protokoly posvátna

12. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Josef Duchan – Prostějov LIVE

8. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Rainbow gallery / Prostějov

Jiná malba

31. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha

Rostislav Vaněk – Extypo

30. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hollar / Praha

Sametová výstava

23. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Milan Grygar: 2019

23. 10. 2019 18:30 / 18:30 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha / Praha

Jindřichův model #3: Pavel Kopřiva

16. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha

Komentovaná prohlídka: Sofie Švejdová | Andreas Schmitten

15. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Hoření / Rutová / Lučanská – Náhodný výběr z tvorby

11. 10. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Polagraph Brno / Brno-město

Jiří Topínka – Zpustlost

4. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Zaazrak|Dornych / Brno-město

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Festival Kukačka / Ostrava-město

Tomáš Lahoda – Ad Paintings, Book Paintings, Genre Paintings, La Guardia

25. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Krajinow / kolektivní výstava

18. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Wonderlust Pop-up

16. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

On-line výstava Lechtivá socha

1. 08. - 30. 09. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Intervence #16: Pavel Kopřiva – Lokální problém

30. 07. 2019 14:30 / 14:30 / Vernisáže
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Kolín

Neighbourhood Boogie Woogie: agoraphilia

27. 07. 2019 10:00 / 10:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Kosmisk kastrering / Cosmic Castration / Vesmírná kastrace

23. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

JSME LES: O inteligenci rostlin a mezidruhové komunikaci

26. - 28. 07. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

prázdno ⤬ naplnění

16. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Výtvarná dílna

30. 06. 2019 14:00 / 14:00 / Workshopy
Galerie města Blanska / Blansko

Komentovaná prohlídka

26. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie města Blanska / Blansko

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

INTUICE – Josef Duchan

25. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Člověkohodina / ART LARP

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

Dolce far niente/ malování bez barier, kino, prohlídky

20. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Pavla Sceranková & Dušan Zahoranský / I. Hosnedl / Š. Koudelová

5. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Sympozium drobné grafiky_Bauhaus

5. - 8. 06. 2019 / 11:00 / Ostatní akce
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

EuroNoize Prague

23. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Are / Praha

András Cséfalvay / Aleš Čermák

25. 05. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Anna Ročnová & Jan Boháč: Vymknutý kotník / Sprained Ankle

24. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Fotofestival Uničov 9

19. - 21. 07. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Výživa s umělkyní Karin Písaříkovou

24. 05. 2019 11:00 / 11:00 / Pro děti
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

OD PRUŽICÍ ŽIDLE S 10 K MODELU AXA

14. 05. 2019 18:30 / 18:30 / Přednášky a diskuze
Vila Tugendhat / Brno

Nekonečnostěn a retrospektiva Galerie Stěna

15. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Stěna / Liberec

Lukáš Paleček: Romo pračka pere okurky

9. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Kateřina Tůmová – OSTROVY INTROSPEKTRA

7. 05. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
anyArt / Praha

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Kateřina Adamová: Simulace

9. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy Šárky Koudelové / Horký písek mezi sandálem a nohou

28. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Vyhlášení Ceny od Zbyňka Baladrána za rok 2018

19. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Umělec má cenu / Praha 2

František Kyncl: V síti hvězd

7. 03. 2019 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Geofyzikální ústav AV ČR / Praha 4

Martin Vlček | Fragmenty nomádova koberce

28. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Healing 2.0

14. 02. 2019 19:02 / 19:02 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Šárka Koudelová / horký písek mezi sandálem a nohou

13. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Galerie Sýpka nabízí pohled na zlínský Design skla

13. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Szaweł Płóciennik: White flower

5. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Mystika Hygieny

16. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Compassion Fatigue

31. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy František Kupka 1871–1957

7. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk / 2051: Algorithm

17. 01. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Emma Woffenden a Petr Stanický: Contact – Isolation

10. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Milan Grygar/Světlo, zvuk, pohyb

8. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Pavel Kopřiva, Jiří Černický / WAR ZONE

23. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Design skla FMK UTB ve Zlíně – VýstUP / Petr Stanický – Myspace

22. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

CNS

2. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Galerie Kabinet T. / Zlín

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

42. ČIN: ACTION GALLERIES

2. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

PŮDORYS OKA

21. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Noviny Na shledanou #4 a přednášky Jiřího Zemánka a Petra Šourka

24. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

ProblemGenerator®

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Marek Musil | Backstage of Prague Fashion Week

30. 03. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Dernisáž / Komentovaná prohlídka / Permapink + performance David Helán

1. 04. 2017 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Jindřich Růžička: Ten stůl však už tam nestojí…

3. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Marta Fišerová / Besídka prázdné iluze

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Setkání s umělcem: Jiří Černický

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Fait Gallery / Brno

Marta Fišerová: Besídka prázdné iluze

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Jana Kalinová: Denní tik

20. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže

András Cséfalvay: New Horizons II

12. 04. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Art / Brno

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Eduard Ovčáček – Intermediální přesahy

6. 05. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Nik Timková – Knife as Outfit

24. 05. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Nehybnost začátku – Mirak Jamal, Anna Ročňová, Sung Tieu

24. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Anna Ročňová, Vejíř

25. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Ostravská muzejní noc v PLATO

10. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Remember Early Humans

30. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Před tabulí s Jiřím Černickým – Havekostovo přemalovávání

8. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

pOSTKONCEpTUÁLNÍ ANTIKONCEpCE

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Lajtar

21. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Josef Pleskot 2Art

16. 06. 2017 22:01 / 22:01 / Ostatní akce
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Litomyšl

Robert Houzar – Tlak

21. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Nina Grúňová, František Fekete – Skenovat vinu

5. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

HANDA GOTE research & development: Safírová hlava

30. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2017

21. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže

Neočekávaný odstín / ぬ笠

15. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Total Global

9. 08. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
SmetanaQ / Praha

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ondřej Brody & Kristofer Paetau Snoop Morenga Dog Bonaparte Not Dead

6. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Matouš Marek: Venuše a Salome

11. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha

Osobní krajina

12. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Jan Pražan – Mým královnám

23. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Šárka Koudelová – Spodní vody

6. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

SPOLEČNÁ VÝSTAVA

16. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

Diskuze s finalisty Ceny Jindřicha Chalupeckého 2017

15. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Stanislava Karbušická a Anna Ročňová: Olej

16. 11. 2017 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Petr Stanický: Hranice prostoru

28. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Babybox

18. 11. 2017 22:14 / 22:14 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Jan Vytiska – PARADISE

23. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

p e r l o r o d k y

7. 12. 2017 23:00 / 23:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Alžběta Kočvarová — Kost do domu

27. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Jiří Černický – Spiritistická Science

6. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Zapomenutý internacionalismus & Filmaři všech zemí, spojte se!

14. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
tranzit-office / Praha

Klíčování

12. 12. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Klíčování

13. 12. 2017 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

PROSTORY PÉČE: Institucionální experiment v Čechách

11. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
tranzit-office / Praha 7

Dead Body of Water

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
FAMU / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Nakop nás anděl

23. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Pragovka Art District / Praha

Dialog sil Elsi a Františka Kynclových

27. 01. - 27. 03. 2018 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Alžběta Kočvarová & Pavel Matoušek: Chlapi v zahradě

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ROJ / Praha

World on Fire | The Burning Man Collection by Marek Musil

1. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Baťovský domek: Mizející prvky zlínské architektury

8. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

STAVY A VĚCI

13. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Pro tebe i pro sebe

20. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

28. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Memoarium Loci

27. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy s Markem Musilem

8. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Leica Gallery Prague / Praha 1

Memoarium Loci B

11. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Berlínský Model / Sebastian Stumpf | Irrelevant Necessities

17. 03. 2018 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Beseda s Markem Musilem a Janem Kunzem

19. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

Magdalena Rutová: RadioBUCH

28. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Dernisáž výstavy // Martin Vlček: Memoarium Loci AB

22. 03. 2018 17:54 / 17:54 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Lyuben Petrov – Fata Morgana

7. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Do vesmíru. Den kosmonautiky 2018.

12. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Xaoxax / Praha

Gybot. Román na kartách + mariášový turnaj.

26. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Xaoxax / Praha

Linostock pro začátečníky i pokročilé.

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Xaoxax / Praha

9058

12. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Harvesting Darkness

24. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Art Bazaar na Pragovce

20. 05. 2018 08:30 / 08:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Terezie Foldynová, Darina Kubíková – Obrazový narativ

1. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Rainbow gallery / Prostějov

Martin Kohout: Chládek v centrále Shapes without Names

24. 05. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Jiří Suchánek/ Perplex

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Anna Polanská – Tektonika

31. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Restaurant uprostřed vesmíru

10. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Restaurant uprostřed vesmíru

4. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Restaurant uprostřed vesmíru

15. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Jiří Suchánek / Perplex live

10. 07. 2018 15:30 / 15:30 / Ostatní akce
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

31. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Ádám Kokesch: Palm house

30. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Libuše Jarcovjáková – Kimochi: Postele a pokoje

6. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Mladý Kupka a jeho jaroměřský učitel Studnička: od učebnic kreslení k fyziologii barev a vidění

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha

Komentovaná prohlídka pro pedagogy | František Kupka 1871–195

4. 10. 2018 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha

Pierre Brulle: Kupka a mašinimus

10. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha 1

Eduard Ovčáček / KÓDY&PROSTOROVÉ FORMY

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

František Kupka ve filmu

18. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha

Neustlané postele Libuše Jarcovjákové – komentovaná prohlídka s autorkou

3. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Fotografic / Praha

András Cséfalvay: A Case of Pluto

19. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Jan Pražan / Dominik Strouhal – Zdroj

15. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Čas, který odchází teď, teď a zase teď

24. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Mo(nu)mentální topografie

24. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Večerní komentovaná prohlídka výstavou Františka Kupky

30. 10. 2018 17:15 / 17:15 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha

JOSEF BOLF, JAKUB HOŠEK / THINGS BEHIND THE SUN

14. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha

TotalBodyControl n.2

2. 12. 2018 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Avoid Floating Gallery / Praha 2

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

A Case of Pluto: The Discussion

22. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Karlin Studios / Praha 8

Martin Kohout – TLTRPreß

29. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

Šárka Koudelová – Hiystoery

28. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Germain Viatte: Kupka a umělecká skupina v Puteaux

5. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha / Praha 1

Martin Kohout: Alonso, chci se s tebou mazlit. To je celý.

6. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Martin Piaček: Studie pro spící sad

6. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Jiří Černický: S drakem v zádech

4. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

From Dead to Worse

13. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Rostislav Vaněk: Extypo

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Nina Grúňová: Immortal Bouquet

11. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

18. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Pavla Sceranková — Měsíc ve dne

18. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Šárka Koudelová: Permapink

28. 01. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

CNS

2. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Until it Makes Sense

26. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Studio work

11. 01. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

OBRAZY A GRAFIKY

15. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

OBRAZY A GRAFIKY

15. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

Nina Grúňová – Bát se bát

30. 11. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Tvar / Brno

Nina Grúňová: EET

24. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

NEW HORIZONS II.

12. 10. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jana Kalinová: Redukce

26. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

NEW HORIZONS

15. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

András Cséfalvay: NEW HORIZONS II.

15. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Lexa Peroutka — The New Humanism

13. 07. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Můj svět

7. 07. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Artedu | REC Artist: Jana Preková

27. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Artedu z.s. / Praha

Artur Magrot: Nebude to trvat dlouho

24. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Doprovodné programy CJCH: vernisáž intervence Jiřího Černického do stálé expozice

18. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Roudnice nad Labem

Artur Magrot – Nebude to trvat dlouho

12. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

DERNISÁŽ výstavy Jiří Černický: Divoký sny

10. 04. 2016 11:30 / 11:30 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Guided Tour with Jiří Černický and David Korecký

6. 04. 2016 14:30 / 14:30 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

MARTA FIŠEROVÁ: PŘÁNÍ MEZI OTÁZKAMI – OHEŇ

2. 03. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka s JIŘÍM ČERNICKÝM a DAVIDEM KORECKÝM

3. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

DAVID KORECKÝ: Podvečerní prezentace ve studovně

25. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Monika Horsáková: Obraz a česká média

22. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Suse Weber – Template//Activation: dynamische Schablone Prag

29. 01. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Andrea Malinová – Limited Edition

22. 01. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

31. ČIN. Petr Stanický / Rozhraní

22. 01. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

ČSR

9. 12. 2015 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

OpenEye15: Ondřej Buddeus – Práce, sítě, pole, kompozice, intermedia, atd.

18. 11. 2015 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Lexa Peroutka: Generic Failure

5. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Krajina Ondry Fišera

2. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
FAMU / Praha 1

Jedno šílenství, prosím!

7. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

PLATOvideo05 – Divadlo/Theatre

11. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Jana Skalická: Souborná výstava

2. 11. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha

Jan Langer: Mizení a chybění

11. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Olbram Pavlíček / Pale Trash

16. 10. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Václav Kočí: Dvojitá dna tajné schránky

30. 09. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Strom Art Gallery / Brno

Tomáš Lahoda

23. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prostor 228 / Liberec

Jiří Černický: Ocelová hlava

23. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Martin Prudil – Man As a Scale

8. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

555: Pavla Sceranková v Ondřejově

13. 09. 2015 12:00 / 12:00 / Ostatní akce
Společnost Jindřicha Chalupeckého /

Alžběta Kočvárová a Markéta Černá /DOKUD TO NESPADNE

2. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Opening SIEHE UNTEN SEE BELOW

30. 07. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha

Šárka Koudelová a Pavel Matyska

27. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Pavla Sceranková: Veritas

28. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Scala Naslepo + afterparty MAKAK

29. 04. 2015 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Kino Scala / Brno

Závod s časem – Matěj Smetana a jeho host András Cséfalvay

29. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Luboš Vetengl – Makabrózní idylka

7. 05. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Letohrádek Ostrov / Ostrov nad Ohří

PLATOvideo03: pozpátku a naruby

15. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Anna Ročňová, Ján Boháč – Piknik

10. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

In the name of…

1. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

PROMĚNNÉ

9. 04. 2015 17:49 / 17:49 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Matúš Baluch a Laura Trenčanská – Rendez-vous!

30. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Horká / Olomouc

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

27. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

26. 03. 2015 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Jakub Hošek / CHAOS JE DOPOSUD NEPOROZUMĚNÝ ŘÁD

17. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery Preview / Brno

Adam Kovalčík

12. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Medium Loci

9. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Společenský dům Neratovice / Mělník

Anna Ročňová: Vykoupat a namazat

3. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Tomáš Souček – Ještě jsme nerozhodli

28. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

NIK TIMKOVÁ / Existential Housekeeping #3

21. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

V rytmu kresby – workshop k výstavě Milana Grygara Vizuální a akustické.

17. 01. 2015 12:00 / 12:00 / Workshopy
GHMP, Městská knihovna, 2. patro / Praha

Milan Grygar / Vizuální a akustické: lektorská prohlídka

13. 01. 2015 15:30 / 15:30 / Komentované prohlídky
GHMP, Městská knihovna, 2. patro / Praha

Jan Jindra – Jaroslav Prokop – Jan Regal – Reklamní fotografie

17. 12. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Terry Smith: The Foundling

1. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Marek Kvetan – Dopad

12. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

AUTORSKÁ KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA výstavy V ODDĚLENÍ GALAXIÍ s autorkou výstavy Pavlou Scerankovou

14. 10. 2014 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

Odhalení Sochy – Anna Ročňová a Jan Boháč

11. 10. 2014 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Třeboň

VEN

16. 10. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk: Princip ŠAO

24. 09. 2014 12:34 / 12:34 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Pavla Sceranková / Staré světlo v ODDĚLENÍ GALAXIÍ

25. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

František Kupka a jeho svět okolo roku 1900

4. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

ORBIS PICTUS FRANTIŠKA KUPKY. Mezi symbolismem a reportáží

2. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Těžké lehkosti

5. 08. 2014 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Orbis pictus Františka Kupky. Mezi symbolismem a reportáží

26. 08. 2014 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Martin Cáb – Salute

10. 06. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Model pocitu / Schema emoce

19. - 18. 09. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Plátna pro velké černé oči. Cikání v díle Míly Doleželové

25. - 24. 06. 2012 / 14:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Outsid(h)er

23. - 22. 05. 2012 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

Jakub Hošek: Water on Mars

30. - 29. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Akwetey Orraca-Tetteh, IF YOU CAN READ THIS YOU HAVEN'T HAD ENOUGH

8. 06. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Lessons in the Vicious Art of Murder

8. 08. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Viditelné spektrum

16. 04. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

34 x VŠUP – ateliér malby

8. 11. 2012 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Rozhovor Charlotty Kotíkové s Larrym Rinderem

6. - 5. 06. 2012 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

„Inside – outside“

3. - 2. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Dominik Gajarský – Jan Vytiska : Poprvé a naposled

31. 05. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

ZVUKOVÁ JESKYNĚ

23. - 22. 06. 2012 / 17:00 / Ostatní akce
Jeskyně Výpustek / Křtiny

MIKULOVE

18. 05. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

A MANUAL OF MOMENTS

23. - 22. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Zakázaný hrad

6. - 5. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Kruh ve Fra / O kulturní krajině, poutnictví a zastaveních

24. - 23. 03. 2011 / 18:30 / Přednášky a diskuze
Café Fra / Praha 2

Václav Kočí – Tři vzorce

18. 04. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

VIDEOART 5 / JIŘÍ ČERNICKÝ

16. - 15. 10. 2012 / 17:00 / Ostatní akce
Café Sladkovský / Praha 10

Situace 25

29. - 28. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Start Point Selection

6. - 5. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Eduard Ovčáček: Digitální grafika

27. 05. 2013 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

MONCHIQUE

26. 06. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

K obrazu svému

15. - 14. 05. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Salon Daguerre – Galerie Daguerre / Brno

DÍLO FRANTIŠKA KUPKY A FENOMÉN SBĚRATELSTVÍ s Janem Skřivánkem

17. - 16. 01. 2013 / 15:30 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha, Salmovský palác / Praha

Ohněm a mečem

6. - 5. 06. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Art / Brno

Cena kritiky za mladou malbu

16. - 15. 02. 2011 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Den, kdy sníh padal na hořící pole

13. - 12. 03. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 14. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Okolo bodu

16. 06. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
White Gallery / Osík

UMakArt workshop s Janou Kalinovou

4. 12. 2010 14:00 / 14:00 / Workshopy
UMakArt: You Make Art /

JAKUB HOŠEK: IAN CURTIS WISHLIST

14. - 13. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

Philip Topolovac: Studie výdechů I – IV

27. 06. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Laboratorio / Praha 7

IMAGE SOURCE

18. 05. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Jiří Suchánek: Tep

16. - 15. 01. 2013 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Vějíř

6. - 5. 06. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Písař Bartleby

18. - 17. 02. 2011 / 18:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Pomalé fotografie Dušana Skaly a Jana Freiberga

27. - 26. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Sex, hroby, alkohol

8. - 7. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Inner Sleeves: Ajit Chauhan & Coracle Nestjob

8. 06. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Počátkem může být nula

18. - 17. 10. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

Robert Houzar: Anthropocene

22. - 21. 05. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Trafačka / Praha 9

FILIP KARTOUSEK, ONDŘEJ HRUŠKA: CULTURE IN ZLIN

29. 06. 2012 14:16 / 14:16 / Vernisáže
Luhovaný Vincent / Luhačovice

Janusz Kapusta (New York), K-dron / Mezi uměním a matematikou

17. - 16. 05. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Felixe Jeneweina města Kutné Hory / Kutná Hora

Nezbytnost

9. - 8. 01. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Beneath

7. - 6. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Califia / Horažďovice

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

GenoType

15. 01. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Černý sabat

27. 09. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Plátna pro velké černé oči

31. - 30. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Silvestry v hotelu Jalta 1982–1984

5. 10. 2010 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Lucia Sceranková (host: Pavla Sceranková): Slunce ve vitríně

10. 06. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Já za to nemůžu

20. - 19. 06. 2012 / 17:00 / Vernisáže
DSC Gallery / Praha

Rozhodneme příště

17. - 16. 05. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Marek Šilar, Milan Valeš: Na Míru

16. 01. 2013 18:00 / 18:00 / Vernisáže
NoD Mini / Praha

Libretto

6. - 5. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

JAKUB HOŠEK “MMXIII”

6. 12. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Membra Disjecta pro Johna Cage

2. 10. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

ANTENA: Valentýn

29. 05. 2012 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Experimentální prostor NoD / Praha 1

O nové evoluční kosmologii a vizi „ekozoické doby“

23. 09. 2010 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Centrum současného umění DOX / Praha

Prostor Zlín 2013

30. - 29. 04. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Mama Litho

21. - 20. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

Anamnésis/ Rozpomínání

16. - 15. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Jiří Zemánek: KOLEKTIVNÍ INTELIGENCE – výzva k vědomé evoluci sociálních systémů

17. - 16. 12. 2012 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Creative Gate / Praha 1

Situace 26

5. - 4. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

30. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Chybějící kapitola

12. - 11. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Zpod Klobouku

2. 06. 2012 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Workshop s Janou Kalinovou v Tranzit Display

21. 09. 2010 14:00 / 14:00 / Workshopy
UMakArt: You Make Art /

Škála

23. - 22. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

NEPŘETRŽITÉ ROZHOVORY

19. - 18. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

HOT SPRINGS

28. - 27. 10. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Urban

12. - 11. 12. 2012 / 18:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

Praha-Rennes

5. - 4. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

30. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Between Steps

14. - 13. 08. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Fox & Deer / Praha 6

Kateřina Zochová – Jaromír Hárovník + deset neznámých kapel: VEČER SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

26. - 25. 05. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - Vršovice

Workshop s Jakubem Hoškem

13. 11. 2010 14:00 / 14:00 / Workshopy
A.M. 180 / Praha 2

Jan Jindra: Vnitřní krajiny / Rainer Marie Rilke a jeho svět ve fotografii

9. - 8. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Zářivý měsíc svěží vítr.cz

16. 06. 2012 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Večer studentů Ateliéru interaktivních médií FUD UJEP Ústí nad Labem

27. 10. 2011 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
CIANT / Praha 3

Plameny mi rosily zrak

6. 12. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Poslední dekáda / lost decade

9. 06. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

AL WEAT 812 – DEAD WEAT

24. 10. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Šaufenstr / Brno-město

Philip Topolovac – přednáška

28. 06. 2012 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Laboratorio / Praha 7

Zlín#32

22. - 21. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaluž / Ostrava

Terezinalia I / Andere Seite Studio

23. 09. 2010 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Památník Terezín / Terezín

Křest katalogu Pavly Scerankové

4. - 3. 04. 2013 / 15:30 / Ostatní akce
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Wake Up Hero!

11. 06. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Z DRUHÝ STRANY II.

24. - 23. 08. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Jiří Černický – Obraz, který vypadá jako malba

14. - 13. 05. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Osobnost a dílo Františka Kupky – komentovaná prohlídka s kurátorkou H. Musilovou

6. - 5. 12. 2012 / 15:30 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Salmovský palác / Praha

Víkendový válečník

5. - 4. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Bezstarostní po(v)zdech

1. 10. - 30. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Samuel Paučo, Lyuben Petrov, Jan Pražan: Žádnej ležér

26. - 25. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
workshop@y / Praha 7

In-formátor

23. - 22. 05. 2012 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

34 x VŠUP – ateliér Supermédií

14. 02. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

JAMIE STEWART (XIU XIU) & JAKUB HOŠEK, NEO TROPICAL COMPANIONS

18. 06. 2012 14:00 / 14:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Zahájení openstudia Terezy Pirščové Brichtové

9. 08. 2011 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Tichá a poklidná katastrofa v duši medúzy

7. 05. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

IN-FORMÁTOR

9. 11. 2012 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Emily Roysdon

14. 06. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Tranzitdisplay / Praha 2

Cena kritiky za mladou malbu

2. - 1. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×