Zbyněk Baladrán

VÝSTAVY UMĚLCE

Stará bydliště

27. 11. 2019 - 29. 03. 2020
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Sedimenty sametu

Do 13. 12. 2019
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

Sametová výstava

Do 29. 11. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jana Kasalová – Fluidum

23. 10. - 16. 11. 2019
Altán Klamovka / Praha 5

Patrik Hábl – S/M/L/XL

Do 6. 12. 2019
Galerie Václava Chada / Zlín

Anežka a Miroslav Kovalovi

Do 29. 11. 2019
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

RE_SHAPE/D

15. 10. - 2. 11. 2019
Invalidovna / Praha

Kvodlibet / Quodlibet, curated by Karel Císař

Do 11. 01. 2020
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Střed v pohybu – Bakule Malá, Hošek, Immrová, Lipavský, Přáda

10. 10. - 17. 11. 2019
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Ikony a mytologie: touha po změně

9. 10. - 10. 11. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Josef Váchal – Dřevorytec

28. 08. - 31. 10. 2019
KreAt / Brno-město

Krajinow – kolektivní výstava

Do 20. 01. 2020 18:00
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Patrik Hábl – Vyhořelá Země

Do 20. 01. 2020
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Václav Cigler a Michal Motyčka | SKLO

3. - 9. 09. 2019
DSC Gallery / Praha

Zbyněk Baladrán, The Beginning of Something Yet to be Determined

31. 08. - 2. 11. 2019
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Sochaři v Poděbradech

8. 09. - 27. 10. 2019
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. - 8. 10. 2019
Pragovka Art District / Praha

Napomezí

24. 08. - 30. 09. 2019
Muzeum Náchodska / Police nad Metují

Petr Gruber: Odraz stanoviště

25. 07. - 1. 09. 2019
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Doba plastová

26. 06. - 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

INVISIBLE CITIES

26. 06. - 3. 08. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Když socha padá

19. 06. - 10. 09. 2019
Galerie U Prstenu / Praha

Václav Cigler/Michal Motyčka – Prostor člověka I, II, III

21. 06. - 15. 09. 2019
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Václav Havlíček: Rain Bow & Ash Tray

20. 06. - 28. 08. 2019
Xaoxax / Praha

Osídlená abstrakce / Settled Abstraction

14. 05. - 1. 06. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

Dirk Braeckman

8. 05. - 9. 06. 2019
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Ivan Král – Šumavské návraty

5. 05. - 2. 06. 2019
Městská galerie Panský dvůr / Veselí nad Moravou

ORIENTace

18. 04. - 25. 05. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Sluneční lázně / Sun Bath

16. 04. - 12. 05. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

23. 01. - 30. 04. 2019
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Václav Cigler a Michal Motyčka: Hranoly a válce

28. 03. - 17. 05. 2019
Galerie Václava Chada / Zlín

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

Viktor Kopasz: Dočasné předměty

7. 03. - 13. 04. 2019
Galerie města Třince / Třinec

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

RE:KONSTRUKCE Patrik Hábl

5. 02. - 5. 04. 2019
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Václav Cigler / Michal Motyčka: Světelné pole

22. 02. - 5. 05. 2019
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Christl Mudrak, host Romana Drdová / Jenom voda

7. 02. - 24. 03. 2019
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Výjevy ze života světice

24. 01. - 24. 02. 2019
Galerie Alternativa / Jihlava

Pokoj Tobě, Vojtěch Skácel a Tomáš Krejčí

29. 12. 2018 - 25. 01. 2019
Galerie Garáž / Zlín

glass painting isn´t lost

19. 01. 2019 18:00
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Daniel Pešta: ŠKOLA

9. 02. - 29. 03. 2017
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Brud: Thingamajig

4. 03. - 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Universal Hospitality 2

4. 03. - 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Wandering Wombs: Full stop (.), Time

3. 03. - 15. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Ko-shické metro

1. 03. - 5. 04. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Daniel Balabán: Otevřené zdroje

10. 04. - 11. 05. 2017
Galerie Via Art / Praha 2

DEZIIN / Nicole Taubinger: Český folklor

13. - 27. 04. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Rozptýlený disk

25. 04. - 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Josef Váchal – Satanu

23. 05. - 17. 06. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Nejmenší měsíc je červen

31. 05. - 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

Slovak Glass Design (slovenský sklársky dizajn od roku 1950-2017)

12. 07. - 30. 08. 2017
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

KAREL KONOPKA / V NOCI UŽ NEDĚLÁM

25. 07. - 7. 09. 2017
Galerie NF / Ústí nad Labem

Anna Daučíková: Politiky gest

5. 09. - 17. 10. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Lubomír Typlt: Vizionáři

7. 09. - 3. 10. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Daniel Balabán, Jiří Kuděla – Fokus

14. 10. 2017 22:00
Městská galerie Panský dvůr / Veselí nad Moravou

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Výstava Anežky a Miroslava Kovalových

3. 11. - 2. 12. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Martin Fišr: Střed

7. 11. - 1. 12. 2017
Kontext / Brno-město

Josef Kroutvor, David Radok a Ivan Theimer – Hudba, moře, divadlo

2. - 28. 11. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Daniel Pešta: DeTermination

25. 01. - 6. 05. 2018
Centrum současného umění DOX / Praha

Lubomír Typlt – Jedlíci kukuřice

24. 01. - 7. 04. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Viktor Kopasz — Prolonged Identity

1. 02. - 9. 03. 2018
Fotograf Gallery / Praha

Ten, kdo chodí kolem

27. 02. - 1. 04. 2018
MeetFactory / Praha 5

Zdenek Hůla

5. 02. - 6. 03. 2018
Topičův salon / Praha 1

Ondrej Jajcaj: Smrt kosí v Olomouci – na vině jsou obrazy!

8. 02. - 1. 03. 2018
Galerie XY / Olomouc

Důraz není nikde, kam se podíváš

18. 03. - 16. 05. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Odcizení podle slovníku

11. 04. - 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Marek Nenutil / Openmindz360° – KITTY CAT

18. 04. - 19. 05. 2018
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Luděk Míšek: Prostor ve své nehmotnosti

18. 05. - 11. 08. 2018
Výklady AXA / Praha 1

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. - 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

REALITY SHOW

7. 06. - 30. 07. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Jak lesy myslí

6. 06. - 13. 10. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jan Mladovský: UROBOROS POLYSTYRENE

14. 06. - 30. 10. 2018
Nezávislá iniciativa / Litomyšl

Lubomír Typlt – Neutopíš se dvakrát v téže řece

28. 06. - 1. 09. 2018
Galerie Václava Špály / Praha 1

Patrik Hábl – Střílny

26. 06. - 29. 09. 2018
Letohrádek Hvězda / Praha

Průzor k parkovišti

12. 07. - 23. 08. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10. 07. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha

Patrik Hábl – WASSERFALL

19. 07. - 20. 08. 2018
Deska / Ústí nad Labem

Jan Mladovský – ZOKADOKA

10. 08. - 2. 09. 2018
Avoid Floating Gallery / Praha 2

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. - 27. 09. 2018
lítost / Praha

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jitka a Květa Válovy „Perličky na zdi II“

15. 11. - 21. 12. 2018
Galerie Gema / Praha 2

DANIEL BALABÁN: PALEOREST

28. 11. 2018 - 19. 01. 2019
Galerie 1. patro / Praha 1

OLD NEWS

12. 12. 2018 - 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Sousedé Sobě 2018

14. 12. 2018 23:00
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Světlo naše

20. 01. - 23. 02. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Lom / Na rozhraní

22. 09. - 9. 10. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Petr Gruber: MŮŽE TO BÝT JINAK

2. 06. - 13. 07. 2016
Galerie Kotelna / Praha-východ

Patrik Hábl: Kakejiku

3. - 28. 04. 2016
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Paky Vlassopoulou: Be quiet

28. 03. - 6. 05. 2016
Nevan Contempo / Praha 3

ATELIÉR MALBA I. FAKULTA UMĚNÍ OSTRAVSKÉ UNIVERZITY – NÁBOR

23. 02. - 14. 04. 2016
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

PETR BULAVA + PETR GRUBER

16. - 22. 02. 2016
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Anna Daučíková – Samostatná výstava

26. 01. 2015 - 26. 03. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Karel Konopka / PROCES

24. 11. - 16. 12. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Tomáš Milata / Imaginace a moje múza Psyché

2. 12. 2015 - 7. 01. 2016
Galerie Prokopka / Praha 3

Inverze

4. - 28. 11. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Quentin Euverte (FR): Krupuk Factory

14. - 18. 07. 2015
A.I.R. FUTURA / Praha 8

Viktor Kopasz = [Absence]

1. 07. - 29. 08. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jan Mladovský – DEUS MERULA 2015

30. 05. - 23. 07. 2015
CUBE X CUBE GALLERY / Liberec

Karel Konopka / Velké otazníky

18. 05. - 29. 06. 2015
Deska / Ústí nad Labem

Výstava Karla Konopky Lesní plody vyšly z módy, peklo roste jako z vody

10. 04. - 1. 05. 2015
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

DESIGN.LIVE! alešbáry ki -mono

29. 01. - 7. 06. 2015
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Karel Kunc: H2O

8. 04. - 15. 08. 2015
MeetFactory / Praha 5

Karel Kunc / * * *

18. 03. - 10. 04. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Ladislav Postupa

4. 03. - 25. 04. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Petr Gruber – Liškův les

4. 03. - 2. 05. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Patrik Hábl: Pásma


26. 02. - 27. 03. 2015
Galerie Kotelna / Praha-východ

Karel Kunc – Čekatel

20. 02. - 20. 03. 2015
Café Lajka / Praha 7

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Harun Farocki / Zbyněk Baladrán

26. 01. - 21. 03. 2015
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Živly nad městy

14. 01. - 6. 03. 2015
Galerie Vernon / Praha 5

Zbyněk Baladrán – Dead Reckoning

3. - 19. 11. 2014
Galerie Jelení / Praha

Zbyněk Baladrán: Diderotův sen

22. 10. - 5. 12. 2014
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

JOSEF VÁCHAL. NAPSAL, VYRYL, VYTISKL A SVÁZAL

14. 10. - 31. 12. 2014
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Richard Fremund 1928–1969 Museum Kampa

18. 09. - 6. 12. 2014
Museum Kampa / Praha 1

Eva Koťátková, Josef Hofer: Rámy a rámce

17. 09. - 30. 10. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

Thoughtforms

17. 09. - 25. 10. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Josef Váchal: Magie hledání

16. 09. 2014 - 3. 01. 2015
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha

Petra Skoupilová: Ženy a jiné

7. 08. - 27. 09. 2014
Nikon Photo Gallery / Praha

Morality

22. 08. - 27. 10. 2014
Galerie Kinský / Kostelec nad Orlicí

No Fun at All in the House of Dolls

22. 06. - 18. 07. 2014
MakeMake / Brno

Svět práce (“Live in Your Head”)

17. 06. - 29. 07. 2014
Galerie TIC / Brno-město

Josef Váchal – Mystik neukázněný

7. 06. - 30. 08. 2014
Městská galerie Litomyšl / Litomyšl

Zbyněk Baladrán: Mikroskop a dalekohled času

22. 10. - 21. 11. 2013
Fotograf Gallery / Praha

Pětiletka

24. 02. - 22. 03. 2012
Galerie města Blanska / Blansko

Intervaly

8. 11. - 8. 12. 2010
Školská 28 / Praha 1

Pavla a Emily Show!

18. 05. - 15. 06. 2013
Galerie Jeptiška / Svatý Kopeček u Olomouce

Recyklace

12. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Jan Ambrůz: Něco

17. 01. - 27. 02. 2013
Galerie Kabinet T. / Zlín

ART HAS NO HISTORY!

1. - 25. 06. 2011
Karlin Studios / Praha 8

KONFERENCE

24. 10. - 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Papírek, který jsme nevykouřili

21. - 26. 02. 2012
Galerie NF / Ústí nad Labem

VELKOMĚSTSKÁ PERIFERIE

20. 09. - 27. 11. 2010
Zlínský zámek / Zlín

Kočičky a Sudek

5. - 18. 05. 2013
Photogether Gallery / Zlín

Všude je něco

1. - 30. 12. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

KAMERA

15. 05. - 12. 06. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

Anamnézy

9. 01. - 26. 02. 2013
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Jan Mladovský: VĚDĚT DEVĚTKRÁT CO JE VÝTOPA (vůni vidět světlo slyšet)

16. 10. - 10. 11. 2013
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Jemní

16. 02. - 29. 04. 2012
Polský institut v Praze / Praha

HRA NA NÁHODU/ A GAME OF CHANCE

21. 10. - 19. 11. 2010
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

ACCULTURATED

8. 05. - 2. 06. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Možnosti vidění

15. 11. - 7. 12. 2011
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. - 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Place

8. 01. - 8. 02. 2013
Fait Gallery Preview / Brno

Škvíra ke štěstí / Loophole to Happiness

24. 05. - 6. 08. 2011
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Zbyněk Baladrán: Potíže

18. 09. - 20. 10. 2013
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Jaro, léto, podzim

24. 02. - 10. 03. 2012
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

en Trance, Santa Cruz

9. 09. - 30. 10. 2010
Galerie Califia / Horažďovice

Jakub Petr: Toroid

16. 05. - 16. 06. 2013
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Houpačka

13. 03. - 19. 04. 2014
Kompot / Ústí nad Labem

Petr Krátký: 1/16

5. 12. 2012 - 4. 01. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Já, bezesporu

25. 05. - 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Quagmire

11. - 28. 09. 2013
MeetFactory / Praha 5

Ikebana B.K.S.

26. 01. - 10. 03. 2012
Galerie České pojišťovny / Praha 1

Chyba

17. - 29. 09. 2010
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Někdo se dívá

24. 04. - 18. 05. 2013
Galerie AMU / Praha 1

Antiteze malby

20. 09. - 15. 10. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Škůdci

4. 03. - 14. 04. 2014
Galerie Mladých / Brno-město

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Jak začít od začátku (Selži znova a lépe)

8. 03. - 30. 04. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. - 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

Vlčice noci

9. - 8. 02. 2012
Galerie Alternativa / Jihlava

Levitace

10. 09. - 22. 11. 2010
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Daniel Balabán: Laureát Ceny Michala Ranného

25. 07. - 26. 10. 2013
Moravská galerie v Brně / Brno

Hodek, Kars, Max et al. Akvizice ZČG z let 2008–2011

4. 08. - 22. 10. 2011
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Shadow Universe

27. 02. - 5. 04. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Linhartovy narace

23. 10. - 11. 11. 2012
Altán Klamovka / Praha 5

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. 02. - 1. 03. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Do lesa! Dříví

20. 08. - 19. 09. 2013
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Openmindz360

3. 02. - 15. 03. 2012
Kotelna Karlín Gallery / Praha 8

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Patrik Hábl: Transformace krajiny

2. 05. - 30. 06. 2013
Centrum současného umění DOX / Praha

STAVBY A PROJEKTY

30. 06. - 28. 08. 2011
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Martin Fišr: Orbis

20. 02. 2014 23:00
Městská galerie Panský dvůr / Veselí nad Moravou

Suzanne Pastor, Daniel Pešta: NA JINÉ PLANETĚ (Ve jménu lásky…)

16. 05. - 20. 06. 2012
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Cena kritiky za mladou malbu

1. - 26. 02. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Kresba

7. - 30. 08. 2013
Nau Gallery / Praha

Fotografie

4. - 25. 02. 2012
Městská galerie Vlastimila Rady / Železný Brod

STÍNY MINULÝCH UTOPIÍ

2. - 30. 09. 2010
Galerie NTK / Praha

Nevím jak dál

1. - 15. 04. 2013
Galerie Díra (Praha) / Praha 1

ON THE RETINA / NA SÍTNICI

22. 06. - 28. 08. 2011
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Antje Seeger: Between the Lines

9. 01. - 1. 02. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

Posun o devadesát stupňů

13. 03. - 8. 04. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

ŠALOUN SHOW Jiří David, Kurt Gebauer, Jan Mladovský, Martin Zet, Stanislav Zippe

9. - 14. 07. 2013
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

Fotografie

25. 01. - 21. 04. 2012
Galerie Josefa Sudka (UPM) / Praha 1

Realita je víc než fikce. Asambláž jako tvůrčí princip v českém umění 60. a 70. let

10. 09. - 14. 11. 2010
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Stop motion

6. 03. - 2. 04. 2013
Galerie TIC / Brno-město

Liberum artbitrium

20. 06. - 3. 09. 2011
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

No Comment? Vol. 3

2. 12. 2013 - 14. 01. 2014
Galerie TIC / Brno-město

MONAMI

29. 02. - 10. 03. 2012
Galerie NF / Ústí nad Labem

The Prague Stuckists

20. 01. - 26. 02. 2011
Výstavní síň Chrudim / Chrudim

Rukama

3. 06. - 14. 09. 2013
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Dvacet let úspěchů podkomise pro útlum publicity B.K.S.

12. 01. - 4. 03. 2012
Galerie Václava Špály / Praha 1

Asymetrická harmonie

3. 06. - 18. 09. 2010
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Vojtěch Horálek: M33

12. 03. - 25. 05. 2013
GATE Galerie / Praha 1

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. - 23. 11. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Lluis Lleó – MILUCES

17. 02. - 10. 04. 2012
Galerie Vernon / Praha 5

Start Point Selection

6. 12. 2010 - 7. 01. 2011
Galerie NTK / Praha

Tvůrčí zahálka

13. 06. - 13. 07. 2013
ARTATAK Gallery / Praha

Something about to happen / Co se stane v roce 2012?

5. 12. 2011 - 7. 01. 2012
Školská 28 / Praha 1

A MANUAL OF MOMENTS

24. 01. - 17. 02. 2013
Karlin Studios / Praha 8

SNOZŘIVOSTI

5. 05. - 25. 06. 2011
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

AKCE UMĚLCE

Krajina logistiky: Ocelová města

14. 03. 2020 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Stará bydliště

27. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Stará bydliště

26. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

FIK 2019

15. - 17. 11. 2019 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Sedimenty sametu

13. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

Sametová výstava

23. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jana Kasalová – Fluidum

22. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Anežka a Miroslav Kovalovi

17. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Iconic Houses: Melnikovův dům

15. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Vila Tugendhat / Brno

RE_SHAPE/D

14. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Invalidovna / Praha

Group exhibition, curated by Karel Císař

14. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Střed v pohybu – Bakule Malá, Hošek, Immrová, Lipavský, Přáda

9. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Ikony a mytologie: touha po změně

8. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Krajinow / kolektivní výstava

18. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Patrik Hábl – Vyhořelá Země

18. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Komentovaná prohlídka výstavy Když socha padá

10. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie U Prstenu / Praha

Pan Pros

2. - 6. 10. 2019 / 19:00 / Ostatní akce
Centrum současného umění DOX / Praha

Ror-bu & LuFi – Veronika Svobodová / Luboš Fidler

17. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha

Zbyněk Baladrán, The Beginning of Something Yet to be Determined

30. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

On-line výstava Lechtivá socha

1. 08. - 30. 09. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Napomezí

23. 08. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Muzeum Náchodska / Police nad Metují

Petr Gruber: Odraz stanoviště

24. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

JSME LES: O inteligenci rostlin a mezidruhové komunikaci

26. - 28. 07. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Mikulovské sympozium Dílna 2019 – zahájení

13. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Invisible Cities

25. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Když socha padá

18. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

Václav Cigler/Michal Motyčka – Prostor člověka I, II, III

20. 06. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Václav Havlíček: Rain Bow & Ash Tray

20. 06. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Akvapark

22. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Nezávislá iniciativa / Praha

Osídlená abstrakce / Settled Abstraction

14. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Dirk Braeckman

7. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Noc Literatury Poděbrady: Radovan Lipus čte…

9. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Q+A: Daniel Pešta

25. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Centrum současného umění DOX / Praha

ORIENTace

17. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Sluneční lázně / Sun Bath

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

22. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Výživa s Janou Kasalovou

12. 04. 2019 11:00 / 11:00 / Pro děti
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Václav Cigler a Michal Motyčka: Hranoly a válce

28. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Václava Chada / Zlín

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

De:konstrukce Re:konstrukce

1. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Vyhlášení Ceny od Zbyňka Baladrána za rok 2018

19. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Umělec má cenu / Praha 2

Viktor Kopasz: Dočasné předměty

7. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

VSTUP DO PROSTORU / VSTUP DO OBRAZU / Tvůrčí dílna s Patrikem Háblem

3. 03. 2019 16:00 / 16:00 / Workshopy
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

RE:KONSTRUKCE Patrik Hábl – komentovaná prohlídka výstavy

13. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

RE:KONSTRUKCE Patrik Hábl – vernisáž výstavy

4. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Václav Cigler / Michal Motyčka: Světelné pole

21. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Christl Mudrak, host Romana Drdová / Jenom voda

6. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

RE:KONSTRUKCE Patrik Hábl – komentovaná prohlídka výstavy

13. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Výjevy ze života světice

24. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

glass painting isn´t lost

18. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Daniel Pešta: ŠKOLA

10. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Brud: Thingamajig

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Wandering Wombs: Full stop (.), Time

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Jan Nemček: Proluka

25. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Performance Vojty Horálka – Dřevěné webové stránky

30. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Nová galerie / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Daniel Balabán: Otevřené zdroje

10. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Via Art / Praha 2

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

123 talks Nicole Taubinger

20. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Rozptýlený disk

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Josef Váchal – Satanu

24. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Nejmenší měsíc je červen

1. 06. 2017 16:20 / 16:20 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Slovak Glass Design (slovenský sklársky dizajn od roku 1950-2017)

13. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Anna Daučíková: Politiky gest

6. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Lubomír Typlt: Vizionáři

7. 09. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Sobotní akademie pro pedagogy

21. 10. 2017 08:00 / 08:00 / Workshopy
PLATO Ostrava / Ostrava

Vzor – žena

3. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy s umělkyní Annou Daučíkovou, kurátorem Michalem Kolečkem a teoretičkou Annou Varteckou

17. 10. 2017 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Daniel Balabán, Jiří Kuděla – Fokus

15. 10. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městská galerie Panský dvůr / Veselí nad Moravou

Michal Maršálek – Červený otazník / Jindra Viková – 13 kreseb

17. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Prezentace publikace Apocalypse Me / Jan Zálešák

1. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno-město

Výstava Anežky a Miroslava Kovalových

4. 11. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Martin Fišr: Střed

7. 11. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Komentovaná prohlídka výstavy Josefa Kroutvora, Davida Radoka a Ivana Theimera

22. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Vánoční workshop Jany Kasalové

11. 12. 2017 15:00 / 15:00 / Workshopy
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Adam Vačkář / Botany Bay, vlajka: Ria Pacquée

6. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Lubomír Typlt – Jedlíci kukuřice

25. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Viktor Kopasz — Prolonged Identity

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Zdenek Hůla

5. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Ondrej Jajcaj: Smrt kosí v Olomouci – na vině jsou obrazy!

8. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Viktor Kopasz — Komentovaná prohlídka výstavy Prolonged Identity

15. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Andrea Vatulíková – Symposium “BOD NULA” // Předvýrazový, předznakový tanec energií

22. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Industra Art / Brno-město

Vernisáže + Open Studios

27. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Komentovaná prohlídka výstavy Jedlíci kukuřice

22. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Julie Béna: Papers and Plume

7. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Důraz není nikde, kam se podíváš

17. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Meubles and Stůl

16. 03. 2018 19:00 / 19:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Martin Janecký – Exprese

27. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Veronika Bromová, Dagmar a Pavel Bromovi — Bromfiles — Rodinná manufaktura

19. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Bromfiles — Rodinná manufaktura — komentovaná prohlídka

26. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

premiérové uvedení filmu o Jinřichu Štreitovi “Na tělo”

17. 05. 2018 14:30 / 14:30 / Ostatní akce
Galerie kritiků / Praha 1

Luděk Míšek: Prostor ve své nehmotnosti

18. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Výklady AXA / Praha 1

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

REALITY SHOW

7. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Jak lesy myslí

7. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

#evajaroňová

11. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Jan Mladovský: UROBOROS POLYSTYRENE

14. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Litomyšl

Lubomír Typlt – Neutopíš se dvakrát v téže řece

28. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Průzor k parkovišti

12. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Jan Mladovský – ZOKADOKA

16. 08. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Avoid Floating Gallery / Praha 2

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

31. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Jekaterina´s Night Work

30. 08. 2018 20:00 / 20:00 / Ostatní akce
lítost / Praha

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Debata o výstavnictví: Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
lítost / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jitka a Květa Válovy „Perličky na zdi II“

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Gema / Praha 2

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

DANIEL BALABÁN: PALEOREST

28. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

OLD NEWS

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

OE18: Michal Novotný – Neustálá revoluce

18. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Světlo naše

21. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Jan Poupě, Petr Gruber: LOM/ NA ROZHRANÍ

5. 10. 2016 14:30 / 14:30 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Lom / Na rozhraní

21. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Petr Gruber: MŮŽE TO BÝT JINAK

2. 06. 2016 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Kotelna / Praha-východ

1×1 Petr Krátký

12. 05. 2016 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Na lovu zvuku: koncert ze skladeb Petra Cíglera

12. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Patrik Hábl: Kakejiku

4. 04. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Komentovaná prohlídka výstavy Be Quiet – Paky Vlassopoulou

29. 03. 2016 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Nevan Contempo / Praha 3

Paky Vlassopoulou: Be quiet

24. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

PETR BULAVA + PETR GRUBER

17. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

OpenEye16: Jan Zálešák – Před apokalypsou

17. 02. 2016 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Anna Daučíková – Samostatná výstava

26. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Karel Konopka / PROCES

25. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Tomáš Milata / Imaginace a moje múza Psyché

3. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Inverze

4. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Quentin Euverte (FR): Krupuk Factory

15. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8

Viktor Kopasz = [Absence]

2. 07. 2015 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Veřejný dům

9. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Karel Kunc / * * *

19. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

19. 03. 2015 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Petr Gruber – Liškův les

4. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Patrik Hábl: Pásma


26. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kotelna / Praha-východ

Karel Kunc – Čekatel

20. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Café Lajka / Praha 7

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Harun Farocki / Zbyněk Baladrán

26. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Bezruč?!

25. 01. 2015 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Živly nad městy

15. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vernon / Praha 5

paf 2014: Viktor Takáč & Petr Krátký: Kdyby se to právě dělo

4. 12. 2014 21:00 / 21:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

JEDNO DÍLO / JEDEN SVĚT: Josef Váchal ve sbírkách Západočeské galerie v Plzni

3. 12. 2014 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Orientační základny | Diana Tabakov | Doc Alliance Films

7. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Zbyněk Baladrán – Dead Reckoning

4. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Zbyněk Baladrán: Diderotův sen

23. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Výtvarná dílna pro děti a rodiče k výstavě JOSEF VÁCHAL. Napsal, vyryl, vytiskl a svázal

7. 12. 2014 12:00 / 12:00 / Workshopy
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

JOSEF VÁCHAL. NAPSAL, VYRYL, VYTISKL A SVÁZAL

14. 10. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Situace 52: Magda Stanová

23. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Richard Fremund 1928-1969 Museum Kampa

18. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Museum Kampa / Praha 1

Eva Koťátková, Josef Hofer: Rámy a rámce

18. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Thoughtforms

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Petra Skoupilová: Ženy a jiné

7. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nikon Photo Gallery / Praha

Morality

23. 08. 2014 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Kinský / Kostelec nad Orlicí

Vánoční dílna pro děti a rodiče: Udělejme si společnou knihu pod stromeček

20. 12. 2014 09:00 / 09:00 / Workshopy
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

No Fun at All in the House of Dolls

23. 06. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MakeMake / Brno

Svět práce (“Live in Your Head”)

17. 06. 2014 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Situace 51: Zbyněk Baladrán

10. 06. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Do lesa! Dříví

20. 08. 2013 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Stop motion

5. - 4. 03. 2013 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Intervaly

8. - 7. 11. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Školská 28 / Praha 1

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Situace 22

3. - 2. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

ŠALOUN SHOW Jiří David, Kurt Gebauer, Jan Mladovský, Martin Zet, Stanislav Zippe

9. - 8. 07. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

PROJEKTOR#8_FAMU Portfolio Evening

29. - 28. 01. 2013 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Počátkem může být nula

18. - 17. 10. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Jan Zálešák: Umění spolupráce – křest knihy

7. - 6. 03. 2012 / 18:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Tvůrčí zahálka

13. - 12. 06. 2013 / 17:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

KAMERA

16. - 15. 05. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

A MANUAL OF MOMENTS

23. - 22. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

REALITA JE TVÁRNÁ

30. - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Pětiletka

25. - 24. 02. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Pavla a Emily Show

18. - 17. 05. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jeptiška / Svatý Kopeček u Olomouce

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

NULLA DIES SINE LINEA

26. - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Jan Ambrůz: Něco

18. - 17. 01. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jan Mladovský: VĚDĚT DEVĚTKRÁT CO JE VÝTOPA (vůni vidět světlo slyšet)

16. - 15. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Výstava jednoho díla: Adolf Kosárek – Zimní večer (1859)

7. - 6. 03. 2012 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Večeře pro umělce

15. - 14. 05. 2013 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Umakart / Brno-město

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Houpačka

13. - 12. 03. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Kompot / Ústí nad Labem

Anamnézy

9. - 8. 01. 2013 / 18:00 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

ZŮSTANEŠ TU SAMA V POSTELI POSYPANÝ KYTIČKAMA

8. - 7. 10. 2013 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

PŘEDNÁŠKA Adolph Stiller, Peter Riepl

15. 02. 2012 17:30 / 17:30 / Přednášky a diskuze
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Kočičky a Sudek

7. - 6. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Cena kritiky za mladou malbu

2. - 1. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Škůdci

4. - 3. 03. 2014 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Place

8. - 7. 01. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery Preview / Brno

ZŮSTANEŠ TU SAMA V POSTELI POSYPANÝ KYTIČKAMA

9. - 8. 10. 2013 / 15:30 / Ostatní akce
Kontext / Brno-město

ScreenLab: Zbyněk Baladrán

7. - 6. 11. 2011 / 18:30 / Přednášky a diskuze
Školská 28 / Praha 1

34 x VŠUP – Ateliér 25

9. 05. 2013 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. - 1. 02. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Shadow Universe

28. - 27. 02. 2014 / 14:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Petr Krátký: 1/16

6. - 5. 12. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Magda Stanová – Ve stínu fotografie

2. - 1. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Školská 28 / Praha 1

Pes

28. - 27. 10. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Galerie F43 / Praha 3

ACCULTURATED

7. - 6. 05. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Na

24. 01. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

Martin Fišr: Orbis

21. 02. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městská galerie Panský dvůr / Veselí nad Moravou

Linhartovy narace

23. 10. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Zbyněk Baladrán: Potíže

18. - 17. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Práce: JAMIE ISENSTEIN

23. - 22. 06. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Někdo se dívá

25. - 24. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

The Prague Stuckists

20. - 19. 01. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Výstavní síň Chrudim / Chrudim

Antje Seeger: Between the Lines

9. - 8. 01. 2014 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

ANTENA: Valentýn

29. 05. 2012 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Quagmire

12. - 11. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Cena kritiky za mladou malbu

16. - 15. 02. 2011 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Daniel Balabán: Laureát Ceny Michala Ranného

25. - 24. 07. 2013 / 12:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně / Brno

Zbyněk Baladrán

28. 02. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

No Comment? Vol. 3

3. - 2. 12. 2013 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Suzanne Pastor, Daniel Pešta: NA JINÉ PLANETĚ (Ve jménu lásky…)

17. 05. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nekázanka / Praha 5

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy – Vojtěch Horálek: M33

9. 04. 2013 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
GATE Galerie / Praha 1

Start Point Selection

6. - 5. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Zbyněk Baladrán a Jan Šerých: cca 1f/2min

9. - 8. 05. 2012 / 16:00 / Přednášky a diskuze
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×