Jan Mahr

VÝSTAVY UMĚLCE

Přemysl Procházka – Transport

Do 11. 11. 2020
stone projects / Praha 7

One Painting Is One Painting / ONLINE

Do 31. 12. 2020
Holešovická Šachta / Praha 7

Hynek Alt – How Soon Is Now?

Do 7. 11. 2020
Galerie NoD / Praha

Hoří mi květ

4. 11. - 11. 12. 2020
SVĚTOVA 1 / Praha 8

Tomáš Mitura – Conjure Good Ass War

Do 4. 01. 2021
Kavárna Pod Lipami / Praha

Josef Sudek: tzv. volná tvorba

Do 13. 12. 2020
Ústav dějin umění Akademie věd ČR, v.v.i / Praha 1

Souostroví

Do 1. 11. 2020 17:00
Bludný kámen / Opava

Dělník je smrtelný, práce je živá / Workers Die But Work Lives On

Do 3. 01. 2021
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava-město

Brave New Normal

Do 22. 11. 2020 18:00
Galerie Kurzor / Praha 7

Jádra & Tvary: Galerie pana Šťovíčka

16. 09. - 17. 10. 2020
Kontext / Brno-město

Tania Nikulina a Linda Hauerová – O stromech, medúze a břichabolu

16. 09. - 17. 10. 2020
Galerie Mladých / Brno-město

Mezisvěty / Interworlds

17. 09. 2020 14:00
Galerie U Prstenu / Praha 1

Lukáš Kováčik – Organické zahrady

7. 10. 2020 17:00
Rainbow gallery / Prostějov

Martin Zemanský – Rentgen

Do 27. 11. 2020
Galerie Prokopka / Praha 3

Suck the Sack

11. 09. - 7. 10. 2020
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Dominika Trapp – Power must grow, if it doesn’t grow it rots.

9. 09. - 2. 10. 2020
Karlin Studios / Praha 8

Přítomný čas prostý

12. - 20. 09. 2020
Galerie AMU / Praha 1

Vasil Stanko – Rodinný portrét

Do 1. 11. 2020
Leica Gallery Prague / Praha 1

SUMO: In midst of worst, best of times

5. 09. - 17. 10. 2020
lítost / Praha 3

Bc. Final Photo FAMU

10. - 27. 09. 2020
Holešovická Šachta / Praha 7

Oskar Helcel – Tekoucí dům

4. - 27. 09. 2020
Galerie Jelení / Praha 7

+- Monochrom / Pocta vzájemnosti

Do 28. 11. 2020
Galerie Václava Chada / Zlín

Kind Of Like Spitting

26. 08. - 24. 09. 2020
Garage Gallery / Praha

Andrea Pekárková, Marius Konvoj, Tomáš Motal – Diktatura dobra

27. 08. - 11. 10. 2020
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Pamela Kuťáková – V utajení

15. 08. - 27. 09. 2020
Galerie 35m2 / Praha 3

Jiří Žák – Hidden In Plain Sight

14. 08. - 24. 09. 2020
Galerie Kabinet T. / Zlín

Come Over When You’re Sober

4. 08. - 17. 10. 2020
Galerie TIC / Brno-město

Jan Matýsek – Leviathan’s Wet Dream

4. 08. - 5. 09. 2020
Galerie Mladých / Brno-město

Tvárnost paměti – festival umění pro veřejný prostor Pardubic

13. 08. - 11. 10. 2020
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Saki Matsumoto Ilustrace

Do 29. 11. 2020
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Parter — opomíjený prostor Masarykovy ulice

30. 07. - 11. 09. 2020
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

JÁDRA 2+2+2

31. 07. - 11. 09. 2020
Galerie Vltavín / Praha

Světlana Malinová & Matej Martinec – Twins Paradox

23. 07. - 2. 09. 2020
Holešovická Šachta / Praha 7

Roel & Martin – The Diamond Way

23. 07. - 5. 08. 2020
Holešovická Šachta / Praha 7

Stanko & Sequens / Sadofsky & Trantina – Selhání vakcíny

30. 07. - 19. 08. 2020
Galerie Hala C / Praha

Martina Staňková – All Runners Are Beautiful

17. 07. - 14. 08. 2020
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

J. Tytykalo & V. Durová – Tekuté písky

22. 07. - 4. 08. 2020
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Salon Tchécoslovaque: Současná česká a slovenská malba

25. 05. - 10. 08. 2020
Galerie NTK / Praha

Dystopický realismus

15. 07. - 6. 09. 2020
Galerie Kurzor / Praha 7

Veronika Bromová – Divný jaro, řečí přírody v kruhu koruny

5. 06. - 31. 07. 2020
Atrium na Žižkově / Praha 3

Radikální ženy

2. 06. - 3. 07. 2020
DSC Gallery / Praha

František Svátek – Kinetické sochy

24. 07. - 27. 09. 2020
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Fešandy ze šuplíků. Sudek a sochy

23. 06. - 28. 09. 2020
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Martin Skalický – Tanec v temnotách

30. 05. - 2. 08. 2020
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Ateliery členů skupiny UB 12 a jejich portréty pohledem Oldřicha Smutného

24. 06. - 23. 10. 2020
Art for Good nový život výstav / Praha

Mark Fridvalszki – Escape to Forever

24. 06. - 25. 07. 2020
Galerie Mladých / Brno-město

14 výtvarných zastavení z let 1902 až 2020

23. 06. - 15. 08. 2020
Galerie Zdeněk Sklenář – Schönkirchovský palác / Praha

Reynek Petrkov! Petrkov! Petrkov!

23. 06. - 15. 08. 2020
Galerie Zdeněk Sklenář – Schönkirchovský palác / Praha

7 reasons to smile more

18. 06. - 15. 07. 2020
Holešovická Šachta / Praha 7

Izolovaná spojení

19. 06. - 24. 07. 2020
Bludný kámen / Opava

Linea

10. - 25. 06. 2020
SVIT / Praha 2

METAL

4. 06. 2020 18:00
Xaoxax / Praha

A. Rychlíková a V. Turner – Paměť města

2. 06. - 2. 08. 2020
Artwall Praha 7 / Praha 7

Olga Krykun – Four Trap Doors

29. 05. - 26. 06. 2020
Holešovická Šachta / Praha 7

Distant Nature

5. 06. - 3. 08. 2020
Fotograf Gallery / Praha 1

I: Too Close To Far

10. - 30. 06. 2020
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Macků, Jebavý, Kvapilová – Feedback Loops

28. 05. 2020 19:00
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Morfologie

25. 05. - 25. 07. 2020
Galerie Kabinet T. / Zlín

Matěj Hrbek – Big Drama

11. 06. - 17. 07. 2020
Galerie XY / Olomouc

O čem mluvíme, když mluvíme o rodině

27. 05. - 1. 07. 2020
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Farewell to Melancholy

16. 05. - 10. 06. 2020
Holešovická Šachta / Praha 7

Jiří Středa – Odkryj svoji tvář

12. 05. - 5. 06. 2020
Topičův salon / Praha 1

Inhabitated — online exhibition

22. 04. - 26. 05. 2020
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Pavla Kroupová – Polibek skalního ducha

30. 05. - 25. 06. 2020
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Jiří Žák – Hidden in Plain Sight / ONLINE

12. 04. - 14. 05. 2020
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jan Matýsek – I can feel my third leg scoring the goal

14. 04. - 4. 05. 2020
Galerie Umakart / Brno-město

Martin Skalický – Nedělám si strachy

18. 03. - 12. 06. 2020
Galerie ProLuka / Praha 10

Šimon Brejcha & Martin Velíšek – Reality ? Reality !

18. 04. - 5. 07. 2018
Galerie Cermak-Eisenkraft / Praha

Generation one – první generace české postmoderny

16. 06. - 6. 07. 2017
Cermak-Eisenkraft (Dlouhá 12) / Litomyšl

Šimon Brejcha – Sběrač a drtič / Colletor and Crusher, GASK

18. 09. 2016 - 29. 01. 2017
Cermak-Eisenkraft (Dlouhá 12) / Kutná Hora

Junge Prager Junge Berliner – Praha

24. 02. - 9. 04. 2017
Galerie Cermak-Eisenkraft / Praha

Serpan – Mezi uměním a vědou, Museum Kampa

19. 02. 2015 - 12. 04. 2016
Cermak-Eisenkraft (Dlouhá 12) / Praha 1

Junge Prager Junge Berliner – Berlin

12. 04. - 5. 05. 2017
Cermak-Eisenkraft (Dlouhá 12) / Berlin - Kreuzberg

Selection

3. 03. 2020 18:00
Galerie Cermak-Eisenkraft / Praha

Hana Puchová a Jiří Středa – Figúry a kvety

30. 01. - 5. 03. 2020
MODERN ART GALLERY / Praha 10 – Vršovice

One-to-one. Výzvy bílé krychle

11. 03. - 25. 04. 2020
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha

Martin Lacko – Elf Slashed With A Sword / Pragovka Gallery Pop-Up

2. 05. - 12. 06. 2020
Pragovka Art District / Praha 9

Jana King Kochánková – Zkrocená divokost a přiznaná jemnost

7. 03. - 23. 05. 2020
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Dorota Sadovská – Mimetická krize / Mimetic Crisis

4. 03. - 13. 06. 2020
Altán Klamovka / Praha 5

Kristína Kandriková – Ticho Před Svítáním

5. 03. - 1. 04. 2020
Galerie Cyril / Plzeň-město

Lubomír Přibyl – Liniemi k prostoru

18. 01. - 22. 03. 2020
Museum Kampa / Praha 1

Petr Lorenc – Casting a Shadow

6. 03. - 23. 05. 2020
Schokolo / Praha

Andreas Gajdošík, Jonáš Svoboda – Minimal Wage Open Space

26. 02. - 31. 03. 2020
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

58. Čin: Jnmx

1. - 9. 03. 2020
Galerie Garáž / Zlín

Dor Guez – Vera Icona

26. 02. - 19. 04. 2020
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Jaroslav J. Alt / akvarely

20. 02. - 3. 05. 2020
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Být sněný

12. 03. - 5. 07. 2020
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

T. Kurečka & M. Špundová – Soft Amazement

3. - 23. 03. 2020
Pragovka Art District / Praha 9

Andreas Gajdošík & Barbora Šimková – Sedmá třída

13. 02. - 15. 03. 2020
Galerie Art / Brno

Podstata malby

16. 02. 2020 16:00
Photogether Gallery / Zlín

Oliver Ressler – No Future Is Cancelled

13. 02. - 1. 04. 2020
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

M. Smutná & B. Orlická – Podobat se jedna druhé

31. 01. - 1. 03. 2020
Městská galerie Panský dvůr / Veselí nad Moravou

Galactic Love

1. 02. - 14. 03. 2020
SVIT / Praha 2

Vladimír Havlík & (c) merry – Great Again

30. 01. - 28. 02. 2020
Bludný kámen / Opava

Šimon Brejcha – Kompost

6. 02. - 1. 03. 2020
Galerie Hollar / Praha

Michal Nagypal – Kalamity

6. 02. - 5. 03. 2020
Nová galerie / Praha 2

The Sea Monster, The Bear

25. 01. - 14. 03. 2020
lítost / Praha 3

Šimon Brejcha – Zahradničení

13. 12. 2019 - 26. 01. 2020
Galerie Václava Špály / Praha 1

Natália Trejbalová – and then we cut the ground from under

24. 01. - 23. 02. 2020
Galerie 35m2 / Praha 3

Martin Kyrych a Šimon Sýkora – Logika nevolnosti

24. 01. - 16. 02. 2020
Galerie Jelení / Praha 7

Šimon Sýkora – Eyes Closed, Fingers Down

27. 01. - 24. 02. 2020
Pragovka Art District / Praha 9

Milota Havránková: Pohled z okna | View from a window

17. 01. - 15. 03. 2020
Leica Gallery Prague / Praha 1

Jan Holkup – Posedy

10. 01. - 17. 02. 2020
Galerie FONS / Pardubice

Digitalis

17. 12. 2019 - 24. 01. 2020
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava-město

Ecce Super Homo

19. 12. 2019 - 19. 01. 2020
Galerie kritiků / Praha 1

DUNA – Adaptus: POS

20. 12. 2019 - 19. 01. 2020
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Stephanie Kiwitt – Máj/My

20. 12. 2019 - 1. 02. 2020
Fotograf Gallery / Praha 1

Sousedé sobě 2019 (+ dernisář Jakub Nepraš – Trasmitter)

7. 12. 2019 - 29. 02. 2020
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Pozoru Hodný projekt

14. 12. 2019 - 23. 02. 2020
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Sári Ember – Glorious Times

13. 12. 2019 - 9. 02. 2020
Karlin Studios / Praha 8

David Střeleček & Šimon Levitner – Všekazi

13. 12. 2019 - 10. 01. 2020
Galerie 35m2 / Praha 3

David Nosek – Feed Me Like a King

10. - 17. 12. 2019
Galerie 207 / Praha

Kader Attia – Modern Genealogy

4. 12. 2019 - 25. 01. 2020
Galerie VI PER / Praha 8

Lenka Glisníková & Tania Nikulina – Staple Your Tongue

6. 12. 2019 - 17. 01. 2020
Bludný kámen / Opava

Jan Rybníček & Eliáš Dolejší – Osobní soused

12. 12. 2019 - 30. 01. 2020
Nová galerie / Praha 2

Nongkran Panmongkol & Lexa Peroutka – Upside Down

5. 12. 2019 - 11. 01. 2020
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

SPACE / art, design, architecture and science

6. 11. 2019 - 31. 01. 2020
Kvalitář / Praha 1

Studio PRÁM: Elementy

4. - 17. 12. 2019
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

THE EARTH → Current Way of Living

4. 12. 2019 - 18. 01. 2020
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Viktor Dedek – The Last Advanced Movement Guide You’ll Need

30. 11. - 16. 12. 2019
City Surfer Office / Praha 3

Sláva Sobotovičová / Dominika Jackuliaková

23. 11. 2019 - 19. 01. 2020
Galerie města Blanska / Blansko

Dancing makes you as happy as a 2073,25 euro pay rise

27. 11. 2019 - 2. 02. 2020
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Entering Continuities / Pragovka Gallery Entry

2. 12. 2019 - 15. 01. 2020
Pragovka Art District / Praha 9

Stará bydliště

27. 11. 2019 - 29. 03. 2020
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Heavy dots

29. 11. 2019 - 28. 05. 2020
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Jablonec nad Nisou

Sedimenty sametu

13. 11. - 13. 12. 2019
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava-město

Martin Skalický – “Generation”

15. 11. 2019 - 14. 03. 2020
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Jan Hísek – Ostrov v lese

13. 11. 2019 - 16. 02. 2020
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

I Follow The Shapes of The Shadow of My Hand

8. 11. 2019 - 8. 01. 2020
Garage Gallery / Praha

Hvězdy

18. 10. 2019 - 25. 01. 2020
Galerie Zdeněk Sklenář – Schönkirchovský palác / Praha

Magdalena Turzová – Povědomé místo

9. 11. - 6. 12. 2019
PONAVA / Brno-město

Jindřichův model #5: Markéta Baňková

30. - 31. 10. 2019
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha

Geniální přítelkyně

30. 10. 2019 - 11. 02. 2020
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Josef Duchan – Prostějov LIVE

8. 11. 2019 17:00
Rainbow gallery / Prostějov

Zdeněk Trs – Popelavý svit

25. 10. - 24. 11. 2019
Trafo Gallery / Praha 7

Sametová výstava

23. 10. - 29. 11. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Moving Image Department #11: IMAGE (of) SILENCE

20. 09. 2019 - 5. 01. 2020
Národní galerie Praha / Praha

Adamcová, Garová, Kovařík – Lidská měřítka

17. 10. - 17. 11. 2019
Industra Art / Brno-město

Robert Palúch – Přechodné zázemí / The White Room

23. 10. - 22. 11. 2019
Pragovka Art District / Praha 9

Barbora Přidalová – mind light / light mind

17. 10. 2019 - 5. 01. 2020
PLATO Ostrava / Ostrava

Anežka a Miroslav Kovalovi

17. 10. - 29. 11. 2019
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Kvodlibet / Quodlibet, curated by Karel Císař

15. 11. 2019 - 11. 01. 2020
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Ikony a mytologie: touha po změně

9. 10. - 10. 11. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Oskar Helcel a Martin Netočný – Domy kultury

10. 10. - 10. 11. 2019
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha 7

Alena Zástěrová – Mlha přede mnou, mlha za mnou

12. 10. - 7. 11. 2019
PONAVA / Brno-město

David Postl – Neither / Nor; Vlajka – New Jörg

4. 10. - 8. 11. 2019
Galerie SPZ / Praha 1

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. - 11. 11. 2019
Festival Kukačka / Ostrava-město

Kateřina Dobroslava Drahošová (feat. Nikola Brabcová & Tomáš Hrůza) – Saikei

29. 09. - 4. 10. 2019
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

BaCha / Svět není než

11. 10. - 15. 11. 2019
Galerie Prokopka / Praha 3

Krajinow – kolektivní výstava

19. 09. 2019 - 20. 01. 2020
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Zdeněk Svejkovský /The Pallete of Colours/

9. 09. - 9. 10. 2019
ScreenSaverGallery / Brno

Nothing New Under the Sun

21. 09. - 4. 11. 2019
SVĚTOVA 1 / Praha 8

Igor Hosnedl – Stolování / Dining

11. 09. - 13. 10. 2019
Galerie NoD / Praha

Petr Hajdyla – med-i-um

12. 09. - 8. 11. 2019
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Dušan Šimánek: Ticho II.

4. 09. - 12. 10. 2019
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Magdaléna A. Turzová: Cizí dům

3. - 27. 09. 2019
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

Basic Things

11. - 29. 09. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Václav Cigler a Michal Motyčka | SKLO

3. - 9. 09. 2019
DSC Gallery / Praha

Ivars Gravlejs / Hana Starová Kubešová

7. 09. - 3. 11. 2019
Galerie města Blanska / Blansko

Holoubková, Kopecký: Why do you use me, why you confuse me?

4. 09. - 2. 10. 2019
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Objekty zamilované do lidí | Objects in Love with Humans

31. 08. - 12. 10. 2019
Drdova Gallery / Praha 3

Adéla Janská, Jakub Čuška – 50 x 60

27. 09. 2019 17:00
Rainbow gallery / Prostějov

Sochaři v Poděbradech

8. 09. - 27. 10. 2019
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2019

27. 09. 2019 - 19. 01. 2020
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Krmelec

14. - 27. 08. 2019
Galerie XY / Olomouc

Ján Valík / Abstraktní realita a dočasná sousedství

15. 08. - 6. 10. 2019
Industra Art / Brno-město

Tekutý obraz – Průhledy k setkávání – já a ty jsme my

6. 08. - 9. 09. 2019
Galerie Umakart / Brno-město

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. - 8. 10. 2019
Pragovka Art District / Praha 9

Tomáš Ruller / Performance Déja vu / The White Room

14. 08. - 10. 09. 2019
Pragovka Art District / Praha 9

Folie à deux

7. - 27. 08. 2019
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Neighbourhood Boogie Woogie: agoraphilia

27. 07. - 3. 08. 2019
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Kosmisk kastrering / Cosmic Castration / Vesmírná kastrace

24. 07. - 18. 08. 2019
Galerie NTK / Praha

EXPO Týn 2019

29. 06. - 1. 09. 2019
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Napomezí

24. 08. - 30. 09. 2019
Muzeum Náchodska / Police nad Metují

DSK: DVOŘÁK, ŠKAPA, KALÁB, OLMER

19. 07. - 21. 08. 2019
DSC Gallery / Praha

Easy Peasy Lemon Squeezy / Garage Gallery Karlin

12. 07. - 4. 08. 2019
Garage Gallery / Praha

prázdno ⤬ naplnění

16. 07. - 29. 09. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

30. 06. - 9. 08. 2019
Galerie CoCo / Strakonice

Doba plastová

26. 06. - 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

CHŮZE V ŠERU — Alžběta Skálová

28. 06. - 14. 09. 2019
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Dan Walwin: True place

28. 06. - 18. 08. 2019
Galerie Kurzor / Praha 7

INVISIBLE CITIES

26. 06. - 3. 08. 2019
Bold Gallery / Praha 7

INTUICE – Josef Duchan

25. 06. - 28. 07. 2019
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Václav Cigler/Michal Motyčka – Prostor člověka I, II, III

21. 06. - 15. 09. 2019
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Artur Żmijewski: Úplní

20. 06. - 31. 08. 2019
Artwall Praha 7 / Praha 7

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. - 19. 07. 2019
White Pearl Gallery / Praha

zpěvy oslňujících strojů

12. 06. - 21. 07. 2019
lítost / Praha 3

Pavla Sceranková & Dušan Zahoranský / I. Hosnedl / Š. Koudelová

6. 06. - 17. 08. 2019
Fait Gallery / Brno-město

Barbora Dayef: Feather of Truth, Fall of Trust

7. 06. - 12. 07. 2019
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Jozef Mrva st./Ladislav Sýkora: 12 vraků/Les tě nesní

5. 06. - 1. 07. 2019
Galerie Umakart / Brno-město

Výstava Josef Hoffmann – Otto Prutscher

1. 07. - 27. 10. 2019
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

BRNO ART OPEN 2019 – Jsem závislý objekt

5. 06. - 11. 08. 2019
Dům umění města Brna / Brno

Martin Hurych: Proč po mně nikdo nic nechce?

20. 05. - 13. 06. 2019
Basement / Olomouc

Jan Haubelt — Čekání na velkého muže

14. 05. - 8. 06. 2019
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

REALITY CHECK / Klára Horáčková

16. 05. - 14. 06. 2019
Galerie U Prstenu / Praha 1

Marius Konvoj: Jezdec Pozitivní Apokalypsy / The Rider of The Positive Apocalypse

11. 05. - 23. 06. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Marek Delong, Anna Slama: Will I become a better person if I stop dreaming about the stars?

11. 05. - 23. 06. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Studio PRÁM / Zero Empathy

22. 05. - 24. 06. 2019
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Origoo pop-up #2

14. 05. 2019 19:00
Origoo / Praha

Lukáš Paleček: Romo pračka pere okurky

10. 05. - 2. 06. 2019
Galerie Jelení / Praha 7

Jan Holkup: Posedy – svéráz národní tvořivosti

24. 05. - 19. 06. 2019
Nezávislá iniciativa / Křtiny

Pijeme herbicidy

11. 05. - 10. 06. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Jessica Serran: Zatím jsem se do tebe nezamilovala

30. 04. - 12. 05. 2019
Galerie Hala C / Praha

Holland Šukariben

27. 04. - 24. 05. 2019
Galerie 35m2 / Praha 3

Natalia Załuska / Uneasily Visible Place

27. 04. - 7. 06. 2019
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Juliána Chomová: dobré činy, zlé činy

26. 04. - 14. 06. 2019
Galerie Mimochodem / Praha

Jan Svatoš: Black Series

18. 04. - 24. 05. 2019
Strom Art Gallery / Brno

ORIENTace

18. 04. - 25. 05. 2019
Bold Gallery / Praha 7

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Roel van der Linden — Faceless

20. 04. - 10. 05. 2019
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Vojtěch Kovařík: Krajiny svalů

16. 04. - 10. 06. 2019
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Babincová + Palúch provázejí výstavou a ateliéry

24. 04. 2019 18:00
Pragovka Art District / Praha 9

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

23. 01. - 30. 04. 2019
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

XY 2019 Jiří Žák: Pretext

19. 04. - 19. 05. 2019
Vitrína Deniska / Olomouc

Petra Švecová: Jestli spíš, tohle se ti taky zdá

17. 04. - 7. 05. 2019
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Paweł Althamer, Artur Żmijewski, Koláže

11. 04. - 23. 06. 2019
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Adéla Matasová: Nekonečná konvergence

11. 04. - 24. 05. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Sympozium ilustrace

14. - 28. 04. 2019
Galerie Dům / Broumov

Revitalizace

4. - 24. 04. 2019
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Jan Haubelt

4. 04. - 7. 06. 2019
Galerie ProLuka / Praha 10

Regardless

4. - 21. 04. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Václav Cigler a Michal Motyčka: Hranoly a válce

28. 03. - 17. 05. 2019
Galerie Václava Chada / Zlín

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

400 ASA: Fotografie

1. 03. 2019
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

A co nám zbývá teď?

11. 04. - 24. 05. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Světlana Malinová: Jet dynamics

21. 03. - 7. 04. 2019
Galerie Panel / Praha

Rebirth IV. – BACTIHUB

19. - 26. 03. 2019
Galerie 207 / Praha

FACADE PROJECT: Exit the Loop

19. 02. - 30. 06. 2019
Kunsthalle Praha / Praha

Variations on Relations

13. 03. - 20. 04. 2019
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha

(Ne)viditelné vzory

14. 03. - 25. 04. 2019
G18 / Zlín

Rudolf Fila: Skicáre

13. 03. - 19. 08. 2019
KreAt / Brno-město

Ekonomie sluchu

7. - 24. 03. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Lenka Glisníková a Tania Nikulina: Voní, jako když ti hoří vlasy

21. 02. - 31. 03. 2019
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Rebeka Rácz: Touha zdát se

14. 03. - 26. 04. 2019
Galerie města Třince / Třinec

Barbora Dayef: Horovo oko, a. s.

27. 02. - 24. 03. 2019
Galerie Jelení / Praha 7

Z ateliérů UVU

20. 02. - 31. 03. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Ondřej Strnadel – Proměny

13. 02. - 5. 04. 2019
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Lucia Papčová, Tereza Štětinová: Wind in the organ

20. 02. - 29. 03. 2019
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Vladimír Kiseljov – Roots of light

25. 02. - 30. 03. 2019
anyArt / Praha

Kristýna Strejcovská: uMind

21. 02. - 16. 03. 2019
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Václav Cigler / Michal Motyčka: Světelné pole

22. 02. - 5. 05. 2019
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Pavel Hayek/Přemysl Procházka

2. 02. - 17. 03. 2019
Galerie města Blanska / Blansko

Jakou kulturu miluješ?

15. 02. - 22. 03. 2019
Bludný kámen / Opava

An Out of this World Event III.

9. 02. 2019 - 17. 03. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Plastic Heart

15. 02. - 14. 04. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Jiří Thýn, Tvar, práce, a dvě tlustá bricha | Shape, Work, and Two Fat Bellies

9. 02. - 6. 04. 2019
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Vojtěch Kovařík: Nebe, peklo, ráj

5. 02. - 5. 03. 2019
Galerie města Třince / Třinec

Dušan Šimánek: Herbář

1. 02. - 2. 03. 2019
Fotograf Gallery / Praha 1

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. - 10. 03. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

Výjevy ze života světice

24. 01. - 24. 02. 2019
Galerie Alternativa / Jihlava

Matej Fabian – THE WHOLE WORLD CAN BE PLASTICIZED

17. 01. - 28. 02. 2019
Industra Art / Brno-město

Beuys don’t cry

15. 01. - 19. 02. 2019
Pragovka Art District / Praha 9

Napadení kancem: první z dílů eurostředověké ságy

15. 01. - 12. 02. 2019
Pragovka Art District / Praha 9

Anna Khmeleva / Nikola Rácová

18. 01. - 19. 05. 2019
Galerie Valchařská / Brno-město

glass painting isn´t lost

19. 01. 2019 18:00
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 - 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Stanislav Tůma: Roky měřené světlem

11. 01. - 3. 03. 2019
Leica Gallery Prague / Praha 1

Monika Immrová: Socha

6. 02. - 9. 03. 2017
Topičův salon / Praha 1

Otázky pro Esther Hicks

7. - 28. 02. 2017
Monomach / Brno-město

Hřiště / Jonáš Verešpej, Šimon Levitner

9. - 25. 02. 2017
Galerie Panel / Praha

Kdo se bojí červené?

13. 02. - 13. 03. 2017
Galerie TIC / Brno-město

Spacetrip – Marika Volfová a Pavla Firicová

14. - 22. 02. 2017
Industra Art / Brno-město

Maryam Mohammadi – V mých očích

15. 02. - 31. 03. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Universal Hospitality 2

4. 03. - 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha

VACHEK

2. 03. - 4. 05. 2017
Nau Gallery / Praha

Hynek Alt: Deep Purple

17. 03. - 5. 05. 2017
Drdova Gallery / Praha 3

Tereza Příhodová – Murure

15. 03. - 5. 05. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Matoušův efekt

13. 03. - 2. 04. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. - 6. 05. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Helena Lukášová: Nové přírůstky

14. 03. - 1. 05. 2017
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Jiří Žák / Post-truth Timeline

12. 03. - 8. 04. 2017
Galerie Art / Brno

Magdalena A. Turzová – Příbytky lidí

14. 03. - 6. 04. 2017
Photogether Gallery / Zlín

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha 9

Zuzana Šrámková — Spodní

23. 03. - 21. 04. 2017
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Edgar Schwarz — Triumph der Zerstörung

23. 03. - 21. 04. 2017
Fotograf Gallery / Praha 1

bronislava orlická / obrazy

21. 03. - 23. 04. 2017
Kavárna Pod Lipami / Praha

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha 9

Hledání monumentu II

18. 04. - 29. 07. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Nikdy nekončící příběh; život po umění

5. - 29. 04. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Nejisté domovy

10. 04. - 2. 05. 2017
Xaoxax / Praha

Zdenek Svejkovský: Paleta barev

3. 09. - 30. 10. 2017
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Security Garden

4. - 25. 04. 2017
Galerie FAVU / Brno

Josef Hoffmann – Otto Wagner: O užití a efektivitě architektury

22. 05. - 28. 10. 2017
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Saki Matsumuto, Kristina Fngrlnd, Marie Novotná: Spring

13. 04. - 14. 06. 2017
Galerie Mimochodem / Praha

Jimena Mendoza: Zapomenuté ovoce

21. 04. - 26. 05. 2017
SVIT / Praha 2

Veronika Šrek Bromová: TĚLOTISKY, ZRCADLA, MANDALY

17. 04. - 13. 05. 2017
Kulturní Centrum Česká Třebová / Česká Třebová

Nikola Logosová – SBĚR

1. 05. - 29. 06. 2017
Pracovna / Praha

Rozptýlený disk

25. 04. - 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Klára Horáčková – Evoluce

16. 05. - 6. 07. 2017
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Recyklace ideologií

26. 04. - 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Viktor Dedek: Co je za zdí

25. 04. - 20. 05. 2017
Galerie Jelení / Praha 7

Lucie Lučanská: Nejdelší zima za 26 let

4. - 31. 05. 2017
Xaoxax / Praha

Most Brno, Praha, Mexiko, Jihlava

3. 05. - 3. 06. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Andrea Mikysková & Tomáš Beňadik: Cmd : Start

25. 04. - 13. 05. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Valentýna Janů — Paralepse

4. 05. - 2. 06. 2017
Fotograf Gallery / Praha 1

Julie Štybnarová – Čas paměti

8. 05. - 17. 06. 2017
Galerie Fotografic / Praha 1

Rudolf Kremlička (1886 – 1932)

17. 05. - 26. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

13. 06. 2017 22:00
Monomach / Brno-město

Attraction

26. 05. - 13. 07. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Afterbirth of a Dream

9. 06. - 4. 09. 2017
MeetFactory / Praha 5

Gammatone

31. 05. - 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha 9

Markéta Oplištilová + Veronika Palmová = Vymezení

31. 05. - 31. 08. 2017
Galerie Evoluční / Praha 1

Poklady Jana Zrzavého

10. 06. - 8. 07. 2017
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Litomyšl

METAMORPHOSIS

5. 06. - 8. 07. 2017
SVIT / Praha 2

Vojtěch Kovářík: Body

10. 06. - 29. 07. 2017
Galerie  50°47’55.9”N 14°57’22. 6” E / Liberec

klub Fiesta

28. 06. - 2. 09. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Martina Svozilová – sambucus nigra

19. 06. - 17. 07. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Giacometti – Picasso – Chirico. Sbírka Helmuta Klewana

12. 07. - 30. 09. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Valentýna Janů: Expectations-Reality Gap

27. 06. - 29. 07. 2017
Galerie Jelení / Praha 7

Svítání Zdeňka Sklenáře – GRAFICKÉ DÍLO 1934-1985

23. 06. - 24. 09. 2017
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Hradec Králové

Jana Babincová, Pavla Nešverová: Zákon

26. 07. - 4. 09. 2017
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha 5

Nová lišta / Tomáš Beňadik, Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková

13. - 24. 07. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha 2

Tomáš Ruller PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

12. 09. - 11. 11. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Zdeněk Sklenář STARÉ ŘECKÉ BÁJE A POVĚSTI

15. 07. - 23. 09. 2017
Galerie Zdeněk Sklenář – Litomyšl / Litomyšl

Olga Krykun: 720/027

24. 07. - 12. 08. 2017
Video NoD / Praha

KAREL KONOPKA / V NOCI UŽ NEDĚLÁM

25. 07. - 7. 09. 2017
Galerie NF / Ústí nad Labem

Marek Delong & Anna Slama: Femme Fatale Brewery

10. 08. - 9. 09. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. - 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Poppins Light

30. 08. - 23. 09. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Back to school

28. 08. - 17. 09. 2017
Pragovka Art District / Praha 9

After late for Pro: Officework

7. 09. - 9. 11. 2017
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha 5

OSOBY / Vojtěch Kovařík

7. - 17. 09. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Plastifikátor

6. 09. - 7. 10. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Anu Vahtra, Martin Lukáč: Tlumočnická kabina

8. 09. - 20. 10. 2017
Drdova Gallery / Praha 3

Jakub Choma – Life for Dummies

5. 09. - 13. 10. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Výstava Marie Kodovské a Jana Koloczka

6. 09. - 3. 10. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 - 13. 01. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Nepiji mléko, ale když, tak jedině ze skla.

4. - 15. 10. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha

Ondřej Kotrč – Colorfall

3. - 15. 10. 2017
Galerie 209 / Brno-město

Ondřej Kotrč – Colorfall

3. - 15. 10. 2017
Galerie 209 / Brno-město

Clemens von Wedemeyer: Nebeská havěť

21. 09. 2017 - 13. 01. 2018

Miloš Urbásek

20. 09. - 3. 11. 2017
Galerie Závodný / Mikulov

Osobní krajina

11. 10. - 8. 11. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Stud

10. 10. 2017 - 8. 02. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Gammatone Signal 2017

11. - 14. 10. 2017
Pragovka Art District / Praha 9

Tomáš Spevák – Za oponou

18. - 30. 10. 2017
Knupp Gallery / Praha

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. - 25. 11. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha 9

Jiří Sedlák – 2+1

1. - 29. 11. 2017
Industra Art / Brno-město

Kateřina Holá – Cappuccino, Cappuccino, Macchiato, Espresso

25. 10. - 5. 11. 2017
City Surfer Office / Praha 3

Výstava Anežky a Miroslava Kovalových

3. 11. - 2. 12. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Don´t fetishize your own sadness.

13. 11. 2017 - 14. 01. 2018
Galerie Cyril / Prostějov

Kristína Kandriková a Viliam Slaminka: White Cube Fight

8. - 25. 11. 2017
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Výstava | Chomová & Šrámek – “Zapomnění”

12. 11. 2017 - 8. 03. 2018
Pracovna / Praha

Saki Matsumoto: Colours of Creatures

8. 11. - 4. 12. 2017
Panksy / Brno-město

CZECH ASMR / Do The Right Thing

6. 11. - 1. 12. 2017
Galerie TIC / Brno-město

Suzanne Pastor: Sladké časy

6. 11. - 6. 12. 2017
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Teritorium

21. 11. - 18. 12. 2017
Pragovka Art District / Praha 9

Josef Kroutvor, David Radok a Ivan Theimer – Hudba, moře, divadlo

2. - 28. 11. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Babybox

20. 11. - 13. 12. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Ondřej Kotrč / Garden

22. 11. 2017 - 12. 01. 2018
Strom Art Gallery / Brno

STUDIO PRÁM 3 ROKY

30. 11. 2017 - 20. 01. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Není nutno

2. 12. 2017 - 16. 02. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 - 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

Suzanne Pastor / fotografie v třetí dimenzi

11. 12. 2017 - 15. 01. 2018
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 - 17. 02. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Nakop nás anděl

4. - 24. 01. 2018
Pragovka Art District / Praha 9

Taja Spassková | Synergie, difuze

28. 01. - 15. 03. 2018
Pracovna / Praha

Pragovka Gallery: Boháč&Richter//Altman&Krykun

29. 01. - 21. 02. 2018
Pragovka Art District / Praha 9

Příznivci vedlejších účinků

31. 01. - 28. 02. 2018
Galerie FAVU / Brno

11. Cena kritiky za mladou malbu 2018

6. 02. - 4. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Ten, kdo chodí kolem

27. 02. - 1. 04. 2018
MeetFactory / Praha 5

Zdenek Hůla

5. 02. - 6. 03. 2018
Topičův salon / Praha 1

Ivo Dankovič – Velmi křehká rovnováha

10. 02. - 16. 03. 2018
anyArt / Praha

Basic Instinct Special Feat

29. 01. - 21. 02. 2018
Pragovka Art District / Praha 9

STAVY A VĚCI

13. 02. - 1. 03. 2018
Galerie AVU / Praha 7

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. - 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Co ty máš, co já ne? / Barbora Klímová, Matěj Smetana, Aneta Willertová

21. 02. - 17. 03. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Jakub Pospíšil a Filip Hauer: WORKCRAFT 5.0

22. 02. - 9. 03. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Pro tebe i pro sebe

20. 02. - 17. 03. 2018
Galerie Jelení / Praha 7

Lenka Glisníková: Heyy, I am here!!

22. 02. - 17. 03. 2018
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

27. 02. - 7. 04. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

OSM

8. 03. - 28. 04. 2018
Trafo Gallery / Praha 7

Color Field Symptoms

28. 02. - 29. 03. 2018
Bludný kámen / Opava

Pravda materiálu, klam obrazu

6. - 23. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Beauty is how objects end Dont Panic!

13. 03. - 21. 04. 2018
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Klára Hosnedlová, Nona Inescu – The Inhabitant

16. 03. - 4. 05. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Marek Meduna, Roel van der Linden, Martin Lukáč

14. 03. - 12. 05. 2018
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

April Showers Bring May Flowers

13. 03. - 5. 04. 2018
Galerie AMU / Praha 1

Jan Dyntera – Jak se posunout dál

21. 03. - 5. 05. 2018
Galerie Fotografic / Praha 1

Přemysl Procházka: Pauza

22. 03. - 19. 04. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Malba.tečka nr.1

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha 9

Vezme to ruka /// Pragovka Gallery Rear

2. 04. - 16. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha 9

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Ivan Pinkava & Eliáš Dolejší – Napřed uhořet

10. 04. - 9. 06. 2018
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Přemysl Procházka, Práce

18. 05. - 3. 07. 2018
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Zelený muž

29. 04. - 17. 05. 2018
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Jan Zrzavý ze sbírek soukromých sběratelů

22. 03. - 7. 07. 2018
Museum Kampa / Praha 1

Josef Hoffmann – Koloman Moser

29. 05. - 27. 10. 2018
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

2. 05. - 1. 06. 2018
Nová galerie / Praha 2

Tereza Lochamnnová: Strategie přežití

3. - 18. 05. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Jan Jedlička – Zimní cesta k moři

8. 05. - 16. 06. 2018
Galerie Fotografic / Praha 1

Magdalena Turzová – Love Messages

4. 06. - 14. 07. 2018
Galerie Cyril / Prostějov

Platónův jednorožec

16. 05. - 8. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jiří Valenta

23. 05. - 12. 07. 2018
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. - 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha 7

Tekutá mateřská láska

27. 05. - 26. 07. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Adéla Leinweberová, Nina Agerholm Schacht / Instinctive language

24. 05. - 21. 06. 2018
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Vojtěch Kovařík: Armagedon

22. 05. - 26. 06. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

REALITY SHOW

7. 06. - 30. 07. 2018
Bold Gallery / Praha 7

Jan Hísek: Svatojánské kvítí

28. 05. - 27. 06. 2018
Galerie Havelka / Praha 1

Miloslav Moucha – Píseň písní, Bereshit

30. 05. - 23. 06. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Vizuální mytologie | Let Them Eat Chaos (Kate Tempest)

6. 06. - 25. 08. 2018
Galerie Alternativa / Jihlava

Sudek, Funke, Drtikol… Česká a slovenská fotografie ze sbírky PPF

20. 06. - 29. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Ondřej Kotrč: Off-axis

7. 06. - 19. 07. 2018
Galerie XY / Olomouc

Vladimír Kiseljov / More Than Like

18. 06. - 10. 08. 2018
Kavárna co hledá jméno / Praha

Walking Kúros

11. 06. - 5. 07. 2018
Monomach / Brno-město

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. - 1. 09. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Adelá Součková: Time’s Weather / Počasí času

12. 06. - 21. 07. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Stanislav Bříza – Hitchhike US

21. 06. - 21. 07. 2018
Galerie Fotografic / Praha 1

Jakub Plachý: Books & Signpainting

19. 06. 2018 22:00
Xaoxax / Praha

Výstava Květy a kytice v lidovém a naivním umění a v díle Marie Kodovské

27. 06. - 28. 07. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Vltavotýnské symposium drobné grafiky/výstava účastníků

29. 06. - 25. 08. 2018
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Josef Sudek / Privatissima 10. -70. let

25. 06. - 29. 08. 2018
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Jakub Tytykalo: Jak se z lesa ozývá

3. - 15. 07. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Viktor Dedek: Rychlost chůze, výška stolu

1. 08. - 1. 09. 2018
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha 5

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10. 07. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha 9

Výstava akvarelů

17. 07. - 20. 09. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Scattered Rhymes

24. 07. - 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Černá země? Mýtus a realita

25. 09. 2018 - 5. 01. 2019
Dům umění Ostrava / Ostrava

” rozeznávání procesu: čtvrtý břeh “

18. 08. - 11. 10. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Jan Matýsek: Choreografie zápasu

20. 08. - 12. 09. 2018
Pragovka Art District / Praha 9

Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák: Choker

20. 08. - 14. 09. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. - 9. 10. 2018
Bold Gallery / Praha 7

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. - 27. 09. 2018
lítost / Praha 3

Zánik a vzkříšení

6. 08. - 13. 10. 2018
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

Jan Mahr — Kurz fotografického vědomí

4. - 28. 09. 2018
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Andrea Lédlová, Jakub Tytykalo: Metafyzické večerníčky

20. 09. - 24. 10. 2018
Trafo Gallery / Praha 7

Baráčková, Jindrová, Severová: V pořádku, asi určitě

17. 09. - 10. 10. 2018
Pragovka Art District / Praha 9

Kostky světla | Cubes of light

9. 07. - 12. 10. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. - 24. 11. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Antonín Heythum / scénograf, architekt a design

19. 09. - 24. 11. 2018
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Utajované násilí: Architektura a francouzská válka v Alžírsku

25. 09. - 9. 11. 2018
Galerie VI PER / Praha 8

Eva Kmentová: žena na slunci, Eva Koťátková: žena v bedně

21. 09. - 15. 11. 2018
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Andreas Gajdošík – Závěry policejního vyšetřování

17. 09. - 14. 10. 2018
Galerie Umakart / Brno-město

Andreas Gajdošík – Závěry policejního vyšetřování

18. 09. - 14. 10. 2018
Galerie Umakart / Brno

Návod k použití Jiřího Koláře

20. 09. - 29. 11. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Jimena Mendoza – When no former things exist

4. - 30. 10. 2018
Industra Art / Brno

SONYA DARROW Stezky / Pathways

4. - 24. 10. 2018
Suteren Gallery / Brno

Barbora Chlastáková: Vztah

15. 10. - 7. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

Marika Volfová: Temporary Paradises

15. 10. - 7. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

Tereza Příhodová-Štětinová: HORA JE MODRÁ, ŘEKA TEČE

9. 10. - 2. 11. 2018
Galerie Mladých / Brno-město

djav azodnem

8. 11. 2018 - 4. 01. 2019
Drdova Gallery / Praha 3

Vladimír Kokolia / Alena Kotzmannová a Q: / Nika Kupyrova

17. 10. 2018 - 12. 01. 2019
Fait Gallery / Brno-město

Oskar Helcel a Martin Netočný: Kino nehraje

14. - 28. 10. 2018
Galerie PZ / Praha 5

Jeřábková, Lang, Haubelt a další / Zkouška rýčem + křest knihy

24. 10. - 1. 12. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

TOPOGRAFIE POZORNOSTI – ZPŘÍTOMNĚNÍ

23. 10. 2018 - 31. 01. 2019
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kristína Kandriková – Krajní bdění

30. 10. - 22. 11. 2018
Galerie Cyril / Prostějov

Kristýna Šraierová – Modrá

4. 11. - 7. 12. 2018
anyArt / Praha 8

Jakub Choma: Stepping on a Lego

7. 11. - 21. 12. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Jakub Tomáš Orel_Země někoho

9. 11. - 7. 12. 2018
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Triangle

13. - 19. 11. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 - 5. 01. 2019
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Korzo Pragovka

21. 11. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha

Jakub Čuška: Místo – Nemísto

6. - 22. 12. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Jan Adamec: Big Star

5. 12. 2018 - 7. 02. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Klára Hosnedlová : Sedící Žena

6. 12. 2018 - 27. 01. 2019
Karlin Studios / Praha 8

BaCha

11. 12. 2018 - 19. 01. 2019
anyArt / Praha

OLD NEWS

12. 12. 2018 - 19. 01. 2019
Bold Gallery / Praha 7

Sousedé Sobě 2018

14. 12. 2018 23:00
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Šimon Sýkora – Poem to the horse

18. - 20. 12. 2018
Galerie 209 / Brno

BIG LITTLE BIG HORN – Jakub Tomáš a Martin Skalický

23. 01. 2018 - 27. 02. 2019
Nová galerie / Praha 2

REMAKE: REthinking Media Arts in C(K)ollaborative Environments

7. 03. - 15. 04. 2012
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Petr Bulava / Výdech

8. 02. - 4. 03. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Světlo naše

20. 01. - 23. 02. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Štefan Pecko: F1 × a1 = F2 × a2

19. 12. 2016 - 4. 02. 2017
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Start up: Barbora Dayef – Nová historka

11. 01. - 19. 02. 2017
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Videodoom

4. - 25. 01. 2017
V rámci / Ostrava-město

Miloslav Moucha: Od konceptu

12. 12. 2016 - 26. 01. 2017
Topičův salon / Praha 1

Vít Svoboda — Glans Paradise

30. 11. - 6. 12. 2016
City Surfer Office / Praha 3

“O” Duše jako princip poznávání

1. - 6. 12. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha

Josef Sudek: V ateliéru

30. 11. 2016 - 26. 01. 2017
Galerie věda a umění / Praha

Taky jste měli někdy ten pocit?

18. 11. - 15. 12. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Yuki Higashino & Elisabeth Kihlström

21. 11. 2016 - 14. 01. 2017
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Aleksandra Vajd

14. 11. - 16. 12. 2016
Drdova Gallery / Praha 3

You LadyBoy/ Lukáš Essender

9. 11. - 3. 12. 2016
Galerie Art / Brno

35m2 // Markéta Souhradová / Vlna veliká, hora vysoká

20. 10. - 19. 11. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Jakub Tytykalo: Bezhlavý jezdec

5. - 18. 10. 2016
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Jana Doležalová: mEDICINE

6. - 27. 10. 2016
Galerie Panel / Praha

Matěj Skalický: Sedět u ohně a kouřit

8. 09. - 6. 10. 2016
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Šimon Brejcha / Sběrač a drtič

17. 09. 2016 - 28. 01. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Neviditelní a (ne)přehlédnutelní

16. 09. - 17. 11. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

František Štorm_Phenakistoscopy

9. 09. - 13. 10. 2016
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Markéta a Vlasta Prachatická: Portréty a kresby

7. 09. - 28. 10. 2016
Galerie 1. patro / Praha 1

Juraj Gábor, Dominika Jackuliaková — JANKOVA PALETA

6. 09. - 14. 10. 2016
Galerie Mladých / Brno-město

Bílá místa slovenské fotografie

8. 09. - 19. 11. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

Tomáš Kurečka / Léto

4. 09. - 2. 10. 2016
Galerie Prokopka / Praha 3

Alchymie akce – Fotografie Václava Zykmunda

1. 09. - 2. 10. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

MARTINA STAŇKOVÁ – PETR A NAŠE STUDIO

5. 09. - 6. 10. 2016
Galerie SPZ / Praha 1

Monika Kojetská / Dress

1. - 15. 09. 2016
MakeMake / Brno

Fenomén Gemer 2016

5. - 19. 09. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Anna Ronovská – All you need is Love

8. - 20. 09. 2016
Galerie W7 / Olomouc

James Lewis : Myší úklid

2. - 29. 09. 2016
Karlin Studios / Praha 8

Go back to Europe! / Jacek Zachodny [PL]

30. 08. - 21. 09. 2016
Galerie Klubovna / Brno

Martin Zemanský – Dvě hlavy, jedno tělo

31. 08. - 26. 09. 2016
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

TOUCH ME!

4. - 25. 10. 2016
Monomach / Brno-město

Amie Siegel

5. 10. - 18. 11. 2016
Galerie VI PER / Praha 8

Jana Peterková: Pohyby duše

18. 09. - 7. 10. 2016
Divadlo 29 / Pardubice

Skleník / Skupina impresionistů 21. století

8. - 24. 08. 2016
Galerie Klubovna / Brno

Patrik Mikloš – Inkarnace

9. 08. - 15. 09. 2016
Galerie Fotografic / Praha 1

Slava Mogutin: Ztracení chlapci: Srdečné pozdravy z Ruska

10. 08. - 29. 09. 2016
Artwall Praha 7 / Praha 7

Filip Harna – Z MARSU S HANOU

9. 08. - 2. 09. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Markéta Vlčková / 1/3 Harmonie

30. 07. - 19. 08. 2016
Galerijní laboratoř / Praha

Monument pozorování

7. 09. - 5. 10. 2016
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha 5

Štěpán Čížek Paintings

25. 07. - 8. 08. 2016
Galerie Umakart / Brno-město

Šestatřicet

29. 07. - 15. 09. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Antonín Hudeček a Okoř

22. 06. - 17. 09. 2016
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Spirit World Rising

27. 07. - 30. 08. 2016
MeetFactory / Praha 5

Můj svět

7. 07. - 27. 08. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Josef Sudek: V šeru chrámu

28. 06. - 29. 08. 2016
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Klára Hosnedlová: ČERVENÁ KARKULKA

28. 06. - 13. 07. 2016
Galerie Jelení / Praha 7

Ester Nemjóová a Kateřina Hubená: Botanikabinet

27. 06. - 31. 07. 2016
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Květiny v hlavě

27. 06. - 24. 07. 2016
Galerie Umakart / Brno-město

Vladimír Jiránek Humor

2. 07. - 15. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Tomáš Bachura – Genesis

20. 06. - 8. 07. 2016
Galerijní laboratoř / Praha

Bílý pokoj / výstava

9. 07. - 2. 09. 2016
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

RISHABH KAUL: Mokrá ráj

21. 06. - 3. 09. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

Filip Hauer, Jakub Pospíšil: Open Source Domovy

7. - 29. 06. 2016
Galerie AVU / Praha 7

Jakub Gavalier / Syntetická láska

30. 05. - 26. 06. 2016
Galerie Umakart / Brno-město

Vladimír Doležal – Nahá žena

24. 05. - 6. 06. 2016
Galerie Rondo / Hradec Králové

Václav Linek – Opožděné příchody

4. 06. - 29. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Vjemy ( Adam a Samuel Ciglerovi a Světlana Koženova) – Stříbro

4. 06. - 29. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

If you have a heart, what you did to me hurts you too.

23. - 26. 05. 2016
Galerie 207 / Praha

Zuzana Šrámková – Spodní proud

24. 05. - 29. 09. 2016
Galerie Valchařská / Brno-město

Klára Horáčková: SPIRIT LEVELS

17. 05. - 23. 06. 2016
Galerie Makráč / Praha 6

Pavel Pepperštejn: Memory is over

18. 05. - 20. 08. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

ID

16. 05. - 2. 06. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Jako kapka inkoustu ve sklenici mléka

16. 05. - 25. 06. 2016
Galerie Fotografic / Praha 1

Josef Hoffmann – Josef Frank: Od “nekonečné garnitury” k otevřenému systému

21. 06. 2016 - 6. 05. 2017
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Mixed Messages

4. - 30. 05. 2016
Prague College / Praha 1

Dress Code – Tatjana Warnecke

18. - 23. 04. 2016
Ex Post / Praha 1

Dominika Cyprová – Arabesky

30. 04. - 10. 06. 2016
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Philoxenie – malby, sochy

21. 04. - 12. 06. 2016
Galerie Pavilon (Vinohradská) / Praha 2

Jiří Brodský / Restaurátorské práce / Restaurátorské inspirace

20. 04. - 4. 06. 2016
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Jan Hendrych / Rastislav Jacko / Učitel a žák II

20. 04. - 11. 06. 2016
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Pohádka o kočičce Margerítě

3. - 21. 05. 2016
Monomach / Brno-město

Hromy a blesky

19. 04. - 18. 05. 2016
Nová galerie / Praha 2

Adéla Součková: Virtuální jeskyně a zlatá klícka

21. 04. - 28. 05. 2016
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Legenda Markéta Baňková

12. 04. 2016 22:00
Galerie Havelka / Praha 1

Mieke Fokkinga: Treats

12. 04. - 20. 05. 2016
Divadlo 29 / Pardubice

Kresba – zrcadlo představ

6. 04. - 12. 05. 2016
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Anton Podstraský / Synáčik ulice

31. 03. - 27. 04. 2016
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Kristýna Šraierová / VZTAHY

3. 04. - 13. 05. 2016
anyArt / Praha

Tereza Lochmannová: ANIMAL MILITARIS

31. 03. - 29. 04. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Petr Sirotek: Okamžiky uplynulých let

31. 03. - 18. 06. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

Šárka Hrouzková_Otisky

25. 03. - 21. 04. 2016
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Paky Vlassopoulou: Be quiet

28. 03. - 6. 05. 2016
Nevan Contempo / Praha 3

Zuzana Halánová, Daniel Laurinc – Ponořeni v čase

23. 03. - 29. 04. 2016
Galerie Fotografic / Praha 1

Substantia Nigra

22. 03. - 21. 06. 2016
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Láva a mech

16. 03. - 30. 04. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Kateřina Kocourková: Rozhraní

13. 03. - 23. 04. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Mezi řádky

18. 03. - 19. 05. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Alžbeta Kováčiková: Pohádce

8. - 30. 03. 2016
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

ULLA DEVENTER (D): ZEYNEP

2. 03. - 4. 04. 2016
LITHO LITO / Litoměřice

Prekop / Stanko / Double mix

24. 02. - 24. 03. 2016
Photogether Gallery / Zlín

Šimon Levitner a Alexandr Martsynuk : Kutálení

18. 02. - 2. 03. 2016
Galerie Panel / Praha

PETR BULAVA + PETR GRUBER

16. - 22. 02. 2016
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Co námi hýbe?

16. 02. 2016 23:00
Leica Gallery Prague / Praha 1

Luděk Filipský / Zadržet světlo

8. 02. - 10. 03. 2016
Galerie ARS / Brno

Veronika Hilská / RUBOPISY EFEMER

10. 02. - 5. 03. 2016
Galerie Prokopka / Praha 3

Propady realitou Petra Hajdyly budou k vidění v galerii Kaple ve Valašském Meziříčí

16. 02. - 28. 03. 2016
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Cukrovarnická 39 – Open Studio Rafał Bujnowski

2. - 12. 02. 2016
SVIT / Praha 2

Jakub Čuška: Okraje

7. 02. - 5. 03. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Valentýna Janů: Slunce nad horizontem

24. 01. - 13. 02. 2016
Vitrína Deniska / Olomouc

COEXIST?

8. - 31. 01. 2016
Galerie 1 / Praha 1

Podoby JK

22. 01. - 17. 03. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

ArtBio: Peter Graham a hosté, Viktorie Valocká a Radim Kolář

15. 01. - 11. 02. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Saki Matsumoto: Za zrcadlem

11. 01. - 4. 02. 2016
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Marie Kodovská: Známá i neznámá 4.

11. 01. - 1. 02. 2016
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Tomáš Mitura: Maltovy schody

14. 01. - 25. 02. 2016
Studio Hrdinů / Praha

Tereza Příhodová: Kováři a alchymisté

7. - 17. 01. 2016
Galerie Panel / Praha

Rekurzia

16. 12. 2015 - 15. 01. 2016
Photogether Gallery / Zlín

Ye mak a better door than a windae

16. 12. 2015 - 18. 01. 2016
Galerie Umakart / Brno-město

Living Images

13. - 19. 12. 2015
Galerie 207 / Praha

Jiří Zavřel – Koláč je kulatý, ale i buchta má svůj tvar

9. 12. 2015 - 7. 01. 2016
Galerie W7 / Olomouc

VERNISÁŽ_7. VÝSTAVNÍ BLOK

7. 12. 2015 - 7. 01. 2016
Galerie TIC / Brno-město

Ostravský stojan: autorský vánoční strom Elliu Tiliu Motýlové

9. 12. 2015 - 12. 01. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

ČSR

8. 12. 2015 - 3. 01. 2016
Monomach / Brno-město

PAF 2015: Alexander Campaz (CO/US) – Infinity +1

2. - 5. 12. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2015: SAMSON KAMBALU (MW/GB) – NESNESITELNÁ LEHKOST NYAU CINEMA

3. 12. 2015 - 10. 01. 2016
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

ĎAKUJEM / DĚKUJI / THANKS…

8. - 29. 12. 2015
Kontext / Brno-město

COLLAPSING SCULPTURE

8. 12. 2015 - 29. 01. 2016
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

Jan Jedlička – Světlotisky, mezzotinty a pigmenty

2. 12. 2015 - 23. 01. 2016
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Honza Sakař: Tiché portréty

30. 11. 2015 - 1. 02. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

Jan Mahr

15. 12. 2015 - 14. 01. 2016
Galerie D9 / České Budějovice

Karel Konopka / PROCES

24. 11. - 16. 12. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Léta obskurnosti

25. 11. 2015 - 2. 01. 2016
Galerie Fotografic / Praha 1

Tomáš Milata / Imaginace a moje múza Psyché

2. 12. 2015 - 7. 01. 2016
Galerie Prokopka / Praha 3

Lucie Jestřabíková: Klíček

16. - 19. 11. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Osobnosti DesignMeetingu

26. 10. - 15. 11. 2015
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň-město

Lucia Tallová – Moře

20. 11. - 18. 12. 2015
Nevan Contempo / Praha 3

Lexa Peroutka: Generic Failure

5. - 19. 11. 2015
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Krajina Ondry Fišera

1. - 14. 11. 2015
FAMU / Praha 1

Stanislav Tůma: Jiný pohled

8. 10. - 29. 11. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Jedno šílenství, prosím!

6. 11. - 17. 12. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

MILOTA / Milota Havránková

1. 10. 2015 - 16. 01. 2016
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha 1

Jana Skalická: Souborná výstava

1. 11. - 1. 12. 2015
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha

Jan Langer: Mizení a chybění

10. 11. - 5. 12. 2015
Galerie W7 / Olomouc

Naděžda Plíšková

7. 12. 2015 - 28. 01. 2016
Topičův salon / Praha 1

Uvolněný pohyb

22. 10. - 19. 11. 2015
Galerie Kabinet T. / Zlín

Olaf Eggers: Shop Movies

23. 11. 2015 - 6. 02. 2016
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Pavel Štecha / O nás

15. 10. - 21. 11. 2015
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

VIP PREVIEW

13. 10. - 13. 11. 2015
Galerie Sklepní scéna / Brno

DVĚ MINUTY SVĚTA

4. - 29. 11. 2015
Industra Art / Brno-město

Andi Schmied / JING JIN CITY

1. - 19. 10. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Tora Urup – Themes and Variations

23. 09. - 21. 11. 2015
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Jaroslav Alt – Posledních sedm slov / Drobná zranění

4. - 31. 10. 2015
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha

Kontexty / Katarína Siposová

4. - 15. 10. 2015
Galerie Září / Praha 7

1395 days without red

29. 09. - 31. 10. 2015
ETC. Galerie / Praha 2

Oliver Ressler – Ztroskotaní

30. 09. - 29. 11. 2015
Artwall Praha 7 / Praha 7

Klaudia Korbeličová: Teleport

28. 09. - 11. 10. 2015
Galerie FAVU / Brno

I’ve fallen and I can’t get up

25. - 28. 09. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Vernisáž výstav Dalibora a Ivana Chatrných

19. 09. - 21. 11. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Dvě galerie, dva pohledy, dva sourozenci – Dušan Váňa a Magdaléna Váňová

23. 09. - 19. 11. 2015
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Přemysl Procházka “Něco vám ukážu”

17. 09. - 1. 10. 2015
A.M. 180 / Praha 2

Více než tři kilogramy mořské soli

8. 09. - 13. 10. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

Pavel Štecha: CHATAŘI

17. 09. - 30. 10. 2015
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha

Kreslíř

18. 09. - 12. 11. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

VACHEK

18. 09. - 31. 10. 2015
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Tušení rovnováhy

6. 09. - 6. 10. 2015
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Miloslav Moucha, Jindřich Zeithamml

9. 09. - 8. 10. 2015
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Adam Uchytil: Gravitační aspik

9. 09. - 14. 10. 2015
Galerie Mimochodem / Praha

Na dlažbě

11. 09. - 9. 10. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Jaroslav Rössler (1902 – 1990)

2. 09. - 17. 10. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

ZÁKAZKA Č. 39 → IMPRESSION, SOLEIL LEVANT & BELLS MORBIDO

1. 09. - 2. 10. 2015
Galerie TIC / Brno-město

Martina Svozilová: Krajiny mého domova

4. - 24. 09. 2015
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Adéla Součková

19. - 29. 08. 2015
Containall / Praha

Sári Ember / Em casa

1. - 23. 09. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Závan zvenku

29. 08. - 4. 09. 2015
Ateliér Síň / Telč

Polička/Shelf – Ladislav Daněk

6. 09. - 3. 10. 2015
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha

CRASHTEST 5: Transmise

2. 09. - 8. 10. 2015
Topičův salon / Praha 1

Adéla Součková

19. - 29. 08. 2015
Containall / Praha

Budoucnost designu: Fedja Vukić (přednáška + vernisáž)

24. 08. - 3. 09. 2015
CZECHDESIGN Shop / Praha 1

Alžběta Kočvárová a Markéta Černá /DOKUD TO NESPADNE

1. 09. - 2. 11. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

“Blitz Pop” by Anej Nuhanovic

27. 08. - 7. 10. 2015
ARTĚL Gallery / Praha

Šimon Sýkora – Pretty Pictures Won’t Solve Anything

24. 08. - 20. 09. 2015
Galerie Umakart / Brno-město

Tisíc a dvě noci

4. 08. - 29. 09. 2015
Artwall Praha 7 / Praha 7

Za vším hledej všechno

7. - 29. 08. 2015
Galerie 1 / Praha 1

Jaroslav Horecký – Tři gule

12. 08. - 11. 09. 2015
Art Space NOV / Pardubice

PLATOvideo04 – minimal, conceptual, land (art)

22. 08. - 31. 10. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

CACHHAUS v Trojhalí Karolina

15. 08. 2015 22:00
PLATO Ostrava / Ostrava

City a pocity

14. 08. - 15. 10. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Paralelní světy

11. 08. - 19. 09. 2015
Galerie Fotografic / Praha 1

Jaroslav Vančát – Metastruktury

2. 09. - 3. 10. 2015
Interaktivní galerie Becherova vila / Karlovy Vary

Výstava z tvorby Blanky Růžičkové Záznamy

29. 07. - 1. 09. 2015
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Zakázka č. 39

20. 07. - 21. 08. 2015
Kontext / Brno-město

SIEHE UNTEN SEE BELOW

29. 07. - 29. 08. 2015
Nová galerie / Praha 2

Matěj Hrbek: Zapalíme ohně

14. 07. - 29. 08. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Quentin Euverte (FR): Krupuk Factory

14. - 18. 07. 2015
A.I.R. FUTURA / Praha 8

Pandora’s Vox / Veronika Holcová, Klara Kristalova, Sandra Vásquez de la Horra

14. 07. - 31. 10. 2015
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Karina Bisch

7. 07. - 26. 09. 2015
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Vytržená iluze

10. 07. - 17. 09. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Jablonec nad Nisou

MARIKA VOLFOVÁ: Tulení kůže

30. 06. - 14. 08. 2015
Galerie TIC / Brno-město

Ondřej Nejedlý / iTunes Library

1. 07. - 30. 08. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Wilhelm Heiliger – Barva a Emoce

1. 07. - 28. 08. 2015
Galerie Vernon / Praha 5

Tvůrci

17. - 27. 06. 2015
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Hry v globus

25. 06. - 30. 07. 2015
Galerie Kabinet T. / Zlín

Starci u pramene

8. 07. - 1. 08. 2015
MeetFactory / Praha 5

Xénia Hoffmeisterová: LETNÍ ZAJÍC

16. 06. - 25. 07. 2015
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Victor Vasarely | Nová akvizice II

10. 06. - 19. 09. 2015
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Obrazové příběhy Milady Marešové

5. 06. - 5. 09. 2015
Městská galerie Litomyšl / Litomyšl

Karel Konopka / Velké otazníky

18. 05. - 29. 06. 2015
Deska / Ústí nad Labem

Tereza Příhodová – Dřevěná nevěsta

18. 05. - 18. 06. 2015
Photogether Gallery / Zlín

Barbora Bálková – Odnikud nikam

3. - 9. 05. 2015
Galerie Fotografic / Praha 1

Zrcadlení

5. 05. - 18. 06. 2015
Nau Gallery / Praha

Jan Haubelt (CZ): O něco horší než Romeo: tragédie z rozmaru

10. 06. - 22. 08. 2015
MeetFactory / Praha 5

Nos

22. 04. - 19. 05. 2015
Malá galerie (Armaturka) / Ústí nad Labem

Výstava Karla Konopky Lesní plody vyšly z módy, peklo roste jako z vody

10. 04. - 1. 05. 2015
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Simona Kafková – Dříve a nyní

13. 04. - 7. 05. 2015
Galerie Září / Praha 7

Jiří Thýn // DVA KONCE VZDÁLENOSTI/ Obrazy, které se nikdy nestaly //

27. 03. - 20. 05. 2015
Fait Gallery / Brno-město

Kupředu zpátky

10. - 27. 03. 2015
Galerie Nová síň / Praha 1

Hvězdný prach

19. 02. - 21. 03. 2015
Galerie Alternativa / Jihlava

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Victor Vasarely: Harmas

28. 01. - 16. 05. 2015
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

STILL LIFE RECURRING – APPRENTICE/MASTER PROJECT

5. - 21. 02. 2015
Galerie AMU / Praha 1

Tváří v tvář

9. 01. - 5. 03. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Jablonec nad Nisou

Téměř evidentní skutečnost, že dva popisy jsou lepší než jeden

17. 12. 2014 - 21. 01. 2015
Malá galerie (Armaturka) / Ústí nad Labem

Adéla Součková – Nebuď Labuť

18. 11. - 11. 12. 2014
Galerie Makráč / Praha 6

V mém Snu pokládám Ti věneček na Hlavu

27. 10. 2014 17:00
Galerie Pussa Passage / Pardubice

1+1>2 SYNERGIE

6. 10. - 1. 11. 2014
Periferie Cafe / Praha 4

HIN MAH TOO YAH LAT KEKT

9. 10. - 8. 11. 2014
Galerie AMU / Praha 1

ZDENĚK TRS & ALŽBĚTA JOSEFY – I Love Lucy

18. 09. - 16. 11. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

2006

11. 09. - 9. 10. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Winterlandschaft, 1935 (Zimní krajina, 1935)

9. 09. - 8. 10. 2014
Galerie Klubovna / Brno

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. - 9. 11. 2014
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

Františka Lachmanová: Vážně typický!

1. 09. - 11. 10. 2014
Galerie Mimochodem / Praha

Jiří Thýn: Vědomí jako základní předpoklad 1, 2

27. 08. - 10. 10. 2014
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Roman Franta

6. 09. - 30. 10. 2014
Zámek Klenová / Klenová

Písně kosmické

29. 07. - 16. 08. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

22:22 2

17. 06. - 18. 07. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

Jan Haubelt: Odvrácena strana

11. 06. - 6. 07. 2014
ETC. Galerie / Praha 2

Hynek Alt: Rozklad Systémů

6. 06. - 18. 07. 2014
Drdova Gallery / Praha 3

Naše zahrádka

18. 12. 2012 - 16. 01. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Noční jezdec

30. 11. 2011 - 25. 02. 2012
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Adéla Součková: Analogický atlas

17. 11. 2013 - 29. 01. 2014
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

SLEPÁ DÍRA – Objekt a jeho obrazová reprezentace

19. 07. - 12. 08. 2012
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Nostalgia / Ultra

15. 11. - 12. 12. 2011
Galerie NF / Ústí nad Labem

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Adéla Součková: Atlas

3. - 26. 06. 2013
Galerie Via Art / Praha 2

Stvoření

8. 03. - 4. 05. 2012
de-sign / Praha 7

Jan Zrzavý – Božská hra

11. 12. 2012 - 9. 03. 2013
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Recyklace

12. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Věra a Vladimír Machoninovi 60´/70´

21. 12. 2010 - 4. 02. 2011
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha 1

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. - 23. 11. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Roman Franta – obrazy – D-P kočky

25. 06. - 17. 08. 2012
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Konstrukční nerovnalosti

10. - 21. 11. 2011
Galerie AVU / Praha 7

Kalendář

1. - 26. 09. 2010
Galerie kritiků / Praha 1

Collective Sensor

30. 05. - 6. 07. 2013
Galerie Art / Brno

Aleksandrina Yordanova : Bílá jsem bílá, junáka

25. 01. - 4. 02. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Já, bezesporu

25. 05. - 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Základní studie nenarativní fotografie

15. 05. - 21. 06. 2014
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Budu tady, pokud si to ještě nerozmyslím

14. 11. - 18. 12. 2012
Galerie Umakart / Brno-město

David Ledvinka – Kdo se bojí Zorky Wolfové

28. 11. 2011 - 5. 01. 2012
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Start Point Selection

6. 12. 2010 - 7. 01. 2011
Galerie NTK / Praha

Šibeničák jelen, žebrák lišák

29. 10. - 12. 11. 2013
Galerie Umakart / Brno-město

2012

23. 06. - 23. 08. 2012
M.odla / Praha 7

Kabinka

11. 11. - 24. 12. 2011
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - Vršovice

Realita je víc než fikce. Asambláž jako tvůrčí princip v českém umění 60. a 70. let

10. 09. - 14. 11. 2010
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Klíčový materiál pro novou generaci

23. 05. - 20. 06. 2013
Galerie SPZ / Praha 1

2. PLÁN

24. 01. - 13. 03. 2012
Galerie TIC / Brno-město

You Cant Change the Weather

4. 04. - 22. 05. 2011
ETC. Galerie / Praha 2

Jana Doležalová: Člověk bez nosorožce

17. 05. - 9. 06. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Control Mechanisms

22. 11. - 10. 12. 2011
Galerie Nová síň / Praha 1

Jan Haubelt

5. 10. 2010 - 5. 01. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

KONFERENCE

24. 10. - 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Mama Litho

20. 06. - 9. 07. 2012
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

Zrození fauna

28. 09. 2011 - 7. 01. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Synthetic

14. 07. - 12. 08. 2010
Fotograf Gallery / Praha 1

Petra Hermanová a Jiří Thýn: Zpětná zrcadla?

29. 05. - 5. 07. 2013
Studio Kostelní / Praha

ZÁKLADNÍ STUDIE 3

10. 01. - 4. 02. 2012
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

ZÁZNAM

2. - 31. 05. 2011
Galerie Fotografic / Praha 1

Pravidla asymetrie / Kateřina Kučerová

10. - 9. 05. 2014
Závod 01 / Humpolec

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2012

24. 10. - 8. 12. 2012
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Fauna World

22. 11. - 16. 12. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Domácí práce

15. 11. - 1. 12. 2010
Galerie Jelení / Praha 7

PROMĚNNÁ SPOLEČNOST V POPELU FÉNIXE

8. 10. - 19. 11. 2013
Galerie Mladých / Brno-město

Želvokruh

8. - 29. 06. 2012
Galerie Havelka / Praha 1

Cena Jindřicha Chalupeckého 2011

3. 11. 2011 - 14. 01. 2012
Centrum současného umění DOX / Praha

Někdo se dívá

24. 04. - 18. 05. 2013
Galerie AMU / Praha 1

Werich

6. - 29. 01. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

Předobrazy, prostor, abstrakce

22. 03. - 14. 05. 2011
GHMP – Slovanská epopej: Veletržní palác, velká dvorana / Praha

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. - 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Lekce samoty

18. 10. - 24. 11. 2012
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Akrobat na glóbu života

24. 11. 2011 - 7. 01. 2012
Leica Gallery Prague / Praha 1

Behnisch Architekten: Unilever – Haus and Marco Polo Tower

5. 10. - 10. 12. 2010
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha 1

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

18. 09. - 30. 10. 2013
Letohrádek Hvězda / Praha 6

Cospus/Caro

6. - 19. 06. 2012
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Barbora Bálková: BABIČKY

30. 04. - 9. 06. 2013
Galerie Fotografic / Praha 1

PORTRÉTY LEVÉ FRONTY

5. - 18. 12. 2011
Galerie Fotografic / Praha 1

Proces

30. 03. - 7. 05. 2011
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

EXPOZICE

10. 03. - 2. 04. 2014
Galerie Jelení / Praha 7

TRANSFORMÁCIE

25. 11. 2011 - 5. 01. 2012
Galerie města Blanska / Blansko

…a nezapomeňte na květiny

25. 11. 2010 - 26. 02. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Adéla Leinweberová: Zrušená zastávka

4. 09. - 12. 10. 2013
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Aleksandra Vajd & Hynek Alt: the place from where you think

29. 05. - 28. 06. 2012
Fotograf Gallery / Praha 1

Hodek, Kars, Max et al. Akvizice ZČG z let 2008–2011

4. 08. - 22. 10. 2011
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň-město

Erwin Raupp: Moravská Hellas 1904

20. 04. - 22. 06. 2013
Městská galerie Panský dvůr / Veselí nad Moravou

Tak pravil LaChapelle

6. 12. 2011 - 25. 02. 2012
Galerie Rudolfinum / Praha 1

ROZPAKY PŮVODNÍHO PŘÍBĚHU

27. 04. - 9. 05. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha 5

A1 ARCHITECTS

12. 03. - 14. 04. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Duch školy

8. 09. - 6. 10. 2012
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Já – Ty

22. 11. - 22. 12. 2011
Galerie KIV / Praha 8

HRA NA NÁHODU/ A GAME OF CHANCE

21. 10. - 19. 11. 2010
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. - 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

Suzanne Pastor, Daniel Pešta: NA JINÉ PLANETĚ (Ve jménu lásky…)

16. 05. - 20. 06. 2012
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Odlitek ruky s malým torsem

20. 07. - 12. 08. 2011
Fotograf Gallery / Praha 1

Adéla Součková: Nahorů dolů

11. - 21. 03. 2013
NoD Mini / Praha

Drobná práce

5. 12. 2011 - 4. 01. 2012
Galerie Jelení / Praha 7

Tíha

1. - 24. 02. 2011
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

5x5x5 – Čich

11. 02. - 6. 03. 2014
Malá galerie (Armaturka) / Ústí nad Labem

X

27. 08. - 22. 09. 2012
Altán Klamovka / Praha 5

Nesnesitelná lehkost

18. - 24. 11. 2011
A.M. 180 / Praha 2

en Trance, Santa Cruz

9. 09. - 30. 10. 2010
Galerie Califia / Horažďovice

JOAQUIN SEGURA (MEX): ZÁBLESK VŠEHO, CO SE POKAZILO / KOSTKA

15. 07. - 31. 08. 2013
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha 5

Nedělní ráno

10. - 30. 04. 2012
Galerie PZ / Praha 5

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

JIŘÍ FRANTA A JANA KOCHÁNKOVÁ: TIA

26. 02. - 28. 03. 2013
Fotograf Gallery / Praha 1

Trofeje divochů

12. - 15. 12. 2011
Galerie 207 / Praha

Pravým jménem

3. 02. - 5. 03. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

Řeka

9. 01. - 1. 03. 2014
Galerie Václava Špály / Praha 1

Between Steps

13. - 23. 08. 2012
Fox & Deer / Praha 6

S I X : P U N K ’S D E A D

14. 11. - 13. 12. 2011
Divus / Prager Kabarett / Praha 7

Vedro

14. 07. - 17. 09. 2010
MeetFactory / Praha 5

KOUZLO MINULOSTI

24. 07. - 8. 09. 2013
Galerie Fotografic / Praha 1

Akrobat na glóbu života

15. 03. - 28. 04. 2012
Dům umění v Opavě / Opava

Invisible cube / Door no.1

21. 06. - 20. 08. 2011
M.odla / Praha 7

Aleksandra Vajd & Hynek Alt: Blind Spot / Mrtvý úhel

9. 01. - 9. 02. 2013
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

52 %

29. 11. - 7. 12. 2011
Galerie AVU / Praha 7

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. 02. - 1. 03. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Peter Župník: Denní sny

2. 12. 2013 - 11. 01. 2014
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Neon

4. 08. - 29. 09. 2012
Galerie Na shledanou / Volyně

Možnosti vidění

15. 11. - 7. 12. 2011
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Marie Šechtlová, fotografie 1960-1970

10. 09. - 28. 10. 2010
Leica Gallery Prague / Praha 1

Dech Tradice

16. - 31. 07. 2013
Galerie Jelení / Praha 7

How the Other Half Lives

30. 05. - 16. 06. 2011
Galerie Jelení / Praha 7

AKCE UMĚLCE

Hnědá vlna vol. II: Markéta Wágnerová & Jakub Orel Tomáš – Krása žít

17. 07. 2020 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Zaazrak|Dornych / Brno-město

Vernisáže výstav Everlasting a QA#4 / Forms of Publication / ONLINE

27. 10. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha 9

Hynek Alt – How Soon Is Now?

7. 10. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha

BíLá Místa: prohlídka, debata a komunitní večer

9. 10. 2020 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Hoří mi květ

4. 11. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
SVĚTOVA 1 / Praha 8

Vytvářet místa, pojmenovat minulost pojmenovat místa, vytvářet minulost

8. 10. 2020 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Josef Sudek: tzv. volná tvorba / komentovaná prohlídka

14. 10. 2020 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Ústav dějin umění Akademie věd ČR, v.v.i / Praha 1

Zahájení site-specific projektu Lindy Hauerové – Miluj mě, i když mě znáš / Love Me Even Though You Know Me

1. 10. 2020 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Table et Territoire

27. 09. 2020 11:00 / 11:00 / Ostatní akce
ArtMill / Miřenice

Souostroví

25. 09. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Výstava finalistek a finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého 2020

14. 10. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Dělník je smrtelný, práce je živá / Workers Die But Work Lives On

22. 09. 2020 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava-město

Brave New Normal

22. 09. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Barvení rostlinami s Efemérem a Žiži

16. - 17. 09. 2020 / 17:00 / Workshopy
bývalá káznice na ulici Cejl / Brno

Tania Nikulina a Linda Hauerová – O stromech, medúze a břichabolu

15. 09. 2020 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Jádra & Tvary: Galerie pana Šťovíčka

15. 09. 2020 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

Jiří Žák: promítání filmů s diskuzí

15. 09. 2020 17:30 / 17:30 / Komentované prohlídky
Galerie Kabinet T. / Zlín

Mezisvěty / Interworlds

16. 09. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha 1

Lukáš Kováčik – Organická zahrada

7. 10. 2020 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Rainbow gallery / Prostějov

Martin Zemanský – Rentgen

13. 09. 2020 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Suck the Sack

10. 09. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Dominika Trapp – Power must grow, if it doesn’t grow it rots.

9. 09. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Přítomný čas prostý

11. 09. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Vasil Stanko – Rodinný portrét

10. 09. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Mediální dialogy / Akce, socha, video – kino k výstavě Fešandy ze šuplíku. Sudek a sochy.

14. 09. 2020 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie hlavního města Prahy / Praha 1

SUMO: In midst of worst, best of times

4. 09. 2020 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha 3

Bc. Final Photo FAMU

9. 09. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Oskar Helcel – Tekoucí dům

3. 09. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha 7

+- Monochrom / Pocta vzájemnosti

23. 10. 2020 19:00 / 19:00 / Komentované prohlídky
Galerie Václava Chada / Zlín

+- Monochrom / Pocta vzájemnosti

23. 09. 2020 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Václava Chada / Zlín

Andrea Pekárková, Marius Konvoj, Tomáš Motal – Diktatura dobra

26. 08. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Pamela Kuťáková – V utajení

14. 08. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

JIří Žák – Hidden In Plain Sight

13. 08. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Dernisáž Salon Tchécoslovaque: Současná česká a slovenská malba

10. 08. 2020 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie NTK / Praha

Design empatie pro děti a rodiče | Workshop pro děti

27. 09. 2020 10:00 / 10:00 / Pro děti
PLATO Ostrava / Ostrava

Come Over When You’re Sober

4. 08. 2020 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Jan Matýsek – Leviathan’s Wet Dream

4. 08. 2020 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Chaos Start 2020 _ Divadlo Světa – mezigenerační a mezioborové setkání

1. - 8. 08. 2020 / 10:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Vernisáž Saki Matsumoto Ilustrace

12. 09. 2020 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Tvárnost paměti – festival umění pro veřejný prostor Pardubic

13. 08. 2020 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Teen camp #UPCYCLE (pro děti a mládež 12-18 let)

3. - 7. 08. 2020 / 09:00 / Workshopy
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Parter — opomíjený prostor Masarykovy ulice

29. 07. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

JÁDRA 2+2+2

30. 07. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Vltavín / Praha

Dernisáž: Morfologie

25. 07. 2020 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Kabinet T. / Zlín

Vernisáž letní edice Artmatu ➳ Invalidovna

20. 07. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Artmat / Praha 8

Světlana Malinová & Matej Martinec – Twins Paradox

22. 07. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Roel & Martin – The Diamond Way

22. 07. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Napínat současnost: Detektivní pátrání po sdíleném světě

21. 07. 2020 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Holešovická Šachta / Praha 7

Stanko & Sequens / Sadofsky & Trantina – Selhání vakcíny

29. 07. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Hala C / Praha

Martina Staňková – All Runners Are Beautiful

17. 07. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

J. Tytykalo & V. Durová – Tekuté písky

21. 07. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Efemér & Hana Kubešová – Ultreia!

14. 07. 2020 16:00 / 16:00 / Workshopy
Nezávislá iniciativa / Brno-město

Dystopický realismus

14. 07. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Vernisáž Z hvězdy kruh + předání cen nejkrásnější knihy roku

15. 07. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Letohrádek Hvězda / Praha 6

František Svátek – Kinetické sochy

23. 07. 2020 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Martin Skalický – Tanec v temnotách

28. 06. 2020 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Letní kino na Pragovce / Efekt Vašulka

25. 06. 2020 21:30 / 21:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha 9

Křest knihy Václava Janoščíka Napínat současnost. Detektivní pátrání po sdíleném světě

27. 06. 2020 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Kurzor / Praha 7

Performance půda / hlína / zem

25. 06. 2020 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Mark Fridvalszki – Escape to Forever

23. 06. 2020 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

KOSMOS (SK) / Peter Bartoš, Stano Filko, Vladimír Havrilla, Michal Kern, Július Koller a Rudolf Sikora

2. 07. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
MODERN ART GALLERY / Praha 10 – Vršovice

Petr Jambor, Jakub Němec, Jan Langer – If you think this is crazy, you should see more complex math

23. 06. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

7 reasons to smile more

17. 06. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Izolovaná spojení

18. 06. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Dernisáž výstavy Martin Lacko – Elf Slashed With A Sword / Pragovka Gallery Pop-Up

12. 06. 2020 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha 9

If I Show You the Roses, Will You Follow

19. 06. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Brno-město

Linea

10. 06. 2020 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha 2

METAL

4. 06. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

A. Rychlíková a V. Turner – Paměť města

2. 06. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

Martin Skalický – Nedělám si strachy

3. 06. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie ProLuka / Praha 10

Eliška Konečná a Michael Nosek – Víc než dvě oči

3. 06. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Olga Krykun – Four Trap Doors

29. 05. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

I: Too Close To Far

9. 06. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Lenka Glisníková & Karolína Matušková – Becoming an Apple… or Perhaps a Shelf

1. 06. 2020 19:30 / 19:30 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha 1

Macků, Jebavý, Kvapilová – Feedback Loops / ONLINE

28. 05. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Morfologie

18. 06. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Matěj Hrbek – Big Drama

11. 06. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

O čem mluvíme, když mluvíme o rodině

27. 05. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Vernisáž/Dernisáž výstavy Jiřího Středy – Odkryj svoji tvář

26. 05. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Elster / Martin Lacko – Elf slashed with a sword / ONLINE

17. 05. 2020 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha 9

Adaptus 9. 19

19. 05. 2020 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Nejvýzkum.cz: Korona speciál

14. 05. 2020 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Farewell to Melancholy

15. 05. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Pavla Kroupová – Polibek skalního ducha

30. 05. 2020 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Online dernisáže na Pragovce / Corporate Bodies / Kurečka

17. 04. 2020 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha 9

Art Paris Art Fair – Grand Palais, Paříž

5. - 8. 04. 2018 / 10:00 / Ostatní akce
Galerie Cermak-Eisenkraft / Paříž

Online Korzo Pragovka II

30. 03. 2020 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha 9

Lucie Tallová – Looking Through

4. 04. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha 9

Hana Puchová a Jiří Středa – Figúry a kvety

5. 02. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
MODERN ART GALLERY / Praha 10 – Vršovice

Jiří Thýn – Pravda

27. 05. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

The New Dictionary of Old Ideas – online komentovaná prohlídka

17. 03. 2020 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

One-to-one. Výzvy bílé krychle

10. 03. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha

Korzo Pragovka / Trnka & Ladrová, Kurečka, Institut Institut

12. 03. 2020 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha 9

TIM Master Class: Helena Lukášová

11. 03. 2020 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Terén / Brno-město

Martin Lacko – Elf Slashed With A Sword / Pragovka Gallery Pop-Up / ONLINE

12. 05. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha 9

Jana King Kochánková – Zkrocená divokost a přiznaná jemnost

7. 03. 2020 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Kolben Open 7

2. 05. 2020 / 00:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha 9

Catalogue Launch: ‘The Sea Monster, The Bear’

12. 03. 2020 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
lítost / Praha 3

Dorota Sadovská – Mimetická krize / Mimetic Crisis

3. 03. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Kristína Kandriková – Ticho Před Svítáním

4. 03. 2020 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Plzeň-město

The New Dictionary of Old Ideas – komentovaná prohlídka

4. 03. 2020 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Petr Lorenc – Casting a Shadow

5. 03. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Schokolo / Praha

Andreas Gajdošík, Jonáš Svoboda – Minimal Wage Open Space

26. 02. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Dernisáže na Pragovce / Sýkora / Šimíček / What is ours

24. 02. 2020 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha 9

Vera Icona: On Archives, Borders, and Nature

21. 02. 2020 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Dor Guez – Vera Icona

25. 02. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Jaroslav J. Alt / akvarely

20. 02. 2020 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Být sněný

12. 03. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

T. Kurečka & M. Špundová – Soft Amazement

3. 03. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha 9

Pustý ostrov chrání 15.000 obyvatel

29. 02. 2020 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha 1

Pustý ostrov chrání 15.000 obyvatel

29. 02. 2020 20:00 / 20:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha 1

Andreas Gajdošík & Barbora Šimková – Sedmá třída

12. 02. 2020 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Art / Brno

Podstata malby

16. 02. 2020 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

E. Konečná & M. Nosek – Collection Of Trophies That I Won Over Myself

12. 02. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Oliver Ressler – No Future Is Cancelled

12. 02. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Beseda s Milotou Havránkovou a Annou Varteckou

10. 02. 2020 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

First Thursdays Žižkov: Curator’s Tour – The Sea Monster, The Bear

6. 02. 2020 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
lítost / Praha 3

Galactic Love

31. 01. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
SVIT / Praha 2

Vladimír Havlík & (c) merry – Great Again

29. 01. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Stephanie Kiwitt – Moving about a place. Taking pictures. Placing them next to.

28. 01. 2020 19:00 / 19:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha 1

Šimon Brejcha – Kompost

5. 02. 2020 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hollar / Praha

TIM Master class: Andreas Gajdošík

19. 02. 2020 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Terén / Brno-město

Michal Nagypal – Kalamity

6. 02. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

The Sea Monster, The Bear

24. 01. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
lítost / Praha 3

Vzpomínka na Woodyho: brněnská předpremiéra filmu Efekt Vašulka

20. 01. 2020 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno-město

Šimon Brejcha – Zahradničení

23. 01. 2020 17:30 / 17:30 / Komentované prohlídky
Galerie Václava Špály / Praha 1

Šimon Brejcha – Zahradničení

12. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Natália Trejbalová – and then we cut the ground from under

23. 01. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Martin Kyrych a Šimon Sýkora – Logika nevolnosti

23. 01. 2020 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha 7

Manifest interpretativní třídy – komentovaná prohlídka

19. 01. 2020 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Jasmin Schaitl a Matěj Frank: Entering Continuities

13. 01. 2020 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha 1

Milota Havránková – Pohled z okna

16. 01. 2020 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Dernisáže na Pragovce / Kotra, Hošková, Frank a Schaitl

15. 01. 2020 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha 9

Korzo na Pragovce / Kotra, Frank a Schaitl

11. 01. 2020 14:00 / 14:00 / Workshopy
Pragovka Art District / Praha 9

Jan Holkup – Posedy

9. 01. 2020 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie FONS / Pardubice

Digitalis

17. 12. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava-město

Ecce Super Homo

19. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Karolína Matušková, Lenka Glisníková – Devices

10. 01. 2020 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Rainbow gallery / Prostějov

DUNA – Adaptus: POS

19. 12. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Erik Vilím – Ach, ty teorie

17. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Fotograf Gallery / Praha 1

Stephanie Kiwitt – Máj/My

19. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Fotograf Edition 2020

19. 12. 2019 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha 1

Pozoru Hodný projekt

13. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Sári Ember – Glorious Times

13. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

David Střeleček & Šimon Levitner – Všekazi

12. 12. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie XY / Olomouc

David Nosek – Feed Me Like a King

17. 12. 2019 16:10 / 16:10 / Komentované prohlídky
Galerie 207 / Praha

David Nosek – Feed Me Like a King

10. 12. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Lenka Glisníková & Tania Nikulina – Staple Your Tongue

5. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Kader Attia: Artist Talk

3. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Jan Rybníček & Eliáš Dolejší – Osobní soused

12. 12. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Nongkran Panmongkol & Lexa Peroutka – Upside Down

5. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého 2019: Ceremoniál

6. 12. 2019 20:00 / 20:00 / Ostatní akce
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Olomouc

SPACE / art, design, architecture and science

5. 12. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Hudební filmy Ester Krumbachové

2. 12. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Are / Praha 1

Studio PRÁM: Elementy

3. 12. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

THE EARTH → Current Way of Living

4. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Avatar Zet – pražská premiéra performativní konzultace

1. 12. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
lítost / Praha

Viktor Dedek – The Last Advanced Movement Guide You’ll Need

29. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Nové sady 3 ☆ Global Genocide Inc.: Party-Extinct-Repeat

8. - 10. 12. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Terén / Brno-město

Komentovaná prohlídka výstavy Jan Hísek – Ostrov v lese

30. 11. 2019 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

SHOW / Andi Schmied / SHOW

3. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Sláva Sobotovičová / Dominika Jackuliaková

23. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Online diskuze / Krajina logistiky: Ocelová města

6. 11. 2020 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Stará bydliště

27. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Dancing makes you as happy as a 2073,25 euro pay rise

26. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Entering Continuities / Pragovka Gallery Entry

2. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha 9

Stará bydliště

26. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

FIK 2019

15. - 17. 11. 2019 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Heavy dots

29. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Jablonec nad Nisou

Sedimenty sametu

13. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava-město

Martin Skalický – “Generation”

14. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Jan Hísek – Ostrov v lese

13. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Dernisáže na Pragovce / Tomanová, Bartoš, Palúch

21. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha 9

I Follow The Shapes of The Shadow of My Hand

7. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Garage Gallery / Praha

Lenka Štěpánková & Marek Tischler – Zády k sobě na rovníku

7. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Magdalena Turzová – Povědomé místo

9. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Performance Sophie Jung

27. 11. 2019 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Národní galerie Praha / Praha

Přednáška Petra Rezka: Socha spočívá v prázdnu

20. 11. 2019 18:30 / 18:30 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha / Praha

Alberto Giacometti s Georginou Papathanasiou (Atelier A&D) a Veronikou Wolf (NGP)

2. 11. 2019 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha / Praha

Jindřichův model #5: Markéta Baňková

30. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha

Geniální přítelkyně

29. 10. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Kulturní domy – debata k výstavě Domy kultury

1. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha 7

Josef Duchan – Prostějov LIVE

8. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Rainbow gallery / Prostějov

Zdeněk Trs – Popelavý svit

24. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha 7

Sametová výstava

23. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Adamcová, Garová, Kovařík – Lidská měřítka

16. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Robert Palúch – Přechodné zázemí / The White Room

22. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha 9

Barbora Přidalová – mind light / light mind

16. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Andrea Mikysová, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák – Rude awakening

15. 10. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Basement / Olomouc

Daniela & Linda Dostálkovy – Selected works // Dan Walwin – Low magic

18. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha 7

Anežka a Miroslav Kovalovi

17. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Group exhibition, curated by Karel Císař

14. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Hoření / Rutová / Lučanská – Náhodný výběr z tvorby

11. 10. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Polagraph Brno / Brno-město

Ikony a mytologie: touha po změně

8. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Oskar Helcel a Martin Netočný: Domy kultury

9. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha 7

Alena Zástěrová – Mlha přede mnou, mlha za mnou

12. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

David Postl – Neither / Nor; Vlajka – New Jörg

3. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Festival Kukačka / Ostrava-město

BaCha / Svět není než

10. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Uvedení knihy Alef, bet, teď!

17. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Xaoxax / Praha

Andrea Mikysková a Tereza Ledvinová – Rigged Game

25. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Krajinow / kolektivní výstava

18. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Igor Hosnedl – Stolování / Dining

10. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha

Lenka Glisníková – Tomorrow we´re one, my friend

11. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Petr Hajdyla – med-i-um

11. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Basic Things

10. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Ivars Gravlejs / Hana Starová Kubešová

7. 09. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Holoubková, Kopecký: Why do you use me, why you confuse me?

4. 09. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Objekty zamilované do lidí | Objects in Love with Humans

30. 08. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Kateřina Konvalinová: Santai II – Čtenářský klub voskové batiky

22. - 23. 08. 2019 / 16:00 / Workshopy
INI Project / PROSTOR / Praha

Krmelec

13. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Komentovaná prohlídka výstavy Práce na budoucnosti

17. 08. 2019 11:00 / 11:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno-město

Ján Valík / Abstraktní realita a dočasná sousedství

14. 08. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Tekutý obraz – Průhledy k setkávání – já a ty jsme my

6. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

On-line výstava Lechtivá socha

1. 08. - 30. 09. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

ZVUK_Chaos Start 2019 malé vesnické umělecko-eko-sociologické mezigenerační a mezioborové setkání

10. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

ZVUK_Chaos Start 2019 malé vesnické umělecko-eko-sociologické mezigenerační a mezioborové setkání

2. - 11. 08. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Dolce far niente / Tomáš Ruller, Kolektiv W a letní kino s FAMU

8. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha 9

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha 9

Tomáš Ruller / Performance Déja vu / The White Room

13. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha 9

Folie à deux

6. 08. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Práce a štěstí / přednáška Václava Janoščíka

24. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Fait Gallery / Brno-město

Neighbourhood Boogie Woogie: agoraphilia

27. 07. 2019 10:00 / 10:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Kosmisk kastrering / Cosmic Castration / Vesmírná kastrace

23. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Napomezí

23. 08. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Muzeum Náchodska / Police nad Metují

DSK: DVOŘÁK, ŠKAPA, KALÁB, OLMER

18. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
DSC Gallery / Praha

JSME LES: O inteligenci rostlin a mezidruhové komunikaci

26. - 28. 07. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Návrat na Krym a projekty Andrii Konontseva

21. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Fotograf Gallery / Praha 1

Easy Peasy Lemon Squeezy / Garage Gallery Karlin

11. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Garage Gallery / Praha

Tomáš Ruller / The White Room

16. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha 9

Barbora Dayef: Fall of Trust (happening)

8. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Efemér a Hana Kubešová uvádějí: Krajina středu jako suvenýr

14. 08. 2019 16:00 / 16:00 / Workshopy
Nezávislá iniciativa / Brno-město

prázdno ⤬ naplnění

16. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Střešovická Kramle – Pijeme herbicidy a kouříme smog

29. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie CoCo / Strakonice

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Dan Walwin: True place

27. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Invisible Cities

25. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Bold Gallery / Praha 7

INTUICE – Josef Duchan

25. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Člověkohodina / ART LARP

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno-město

Fashion show/Performance, Fiží/Im.Printed

29. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Dolce far niente/ malování bez barier, kino, prohlídky

20. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha 9

Václav Cigler/Michal Motyčka – Prostor člověka I, II, III

20. 06. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Artur Żmijewski: Úplní

20. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Akvapark

22. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Nezávislá iniciativa / Praha

zpěvy oslňujících strojů

11. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
lítost / Praha 3

Pavla Sceranková & Dušan Zahoranský / I. Hosnedl / Š. Koudelová

5. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno-město

Barbora Dayef: Feather of Truth, Fall of Trust

6. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Jozef Mrva st./Ladislav Sýkora: 12 vraků/Les tě nesní

4. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

REALITY CHECK / komentované prohlídky

6. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie U Prstenu / Praha 1

Výstava Josef Hoffmann – Otto Prutscher

30. 06. 2019 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Sympozium drobné grafiky_Bauhaus

5. - 8. 06. 2019 / 11:00 / Ostatní akce
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Lukáš Essender

24. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Fotofestival Uničov 9

19. - 21. 07. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Martin Hurych: Proč po mně nikdo nic nechce?

20. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Basement / Olomouc

Jan Haubelt — Čekání na velkého muže

13. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

WORKSHOP KRESBY S ADÉLOU SOUČKOVOU

13. - 26. 05. 2019 / 14:00 / Workshopy
Kunsthalle Praha / Praha 1

Exit the Loop – Adéla Součková v diskusi s Michalem Šimůnkem

14. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Kunsthalle Praha / Praha

Workshop kresby s Adélou Součkovou

19. 06. 2019 13:00 / 13:00 / Workshopy
Kunsthalle Praha / Praha

Premiéra “Kusama: Infinity”

20. 05. 2019 20:30 / 20:30 / Ostatní akce
Kino Světozor / Praha 1

REALITY CHECK / Klára Horáčková

15. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha 1

Marius Konvoj: Jezdec Pozitivní Apokalypsy / The Rider of The Positive Apocalypse

10. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Marek Delong, Anna Slama: Will I become a better person if I stop dreaming about the stars?

10. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Studio PRÁM / Zero Empathy

22. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Lukáš Paleček: Romo pračka pere okurky

9. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha 7

Diskuze o umění

15. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 20:30 / 20:30 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Jessica Serran: Zatím jsem se do tebe nezamilovala

30. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Hala C / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

18. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď? pro seniory

14. 05. 2019 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

27. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Holland Šukariben

26. 04. 2019 / 00:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Natalia Załuska / Uneasily Visible Place

26. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Juliána Chomová: dobré činy, zlé činy

25. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Diskuse v Galerii Kurzor a komentovaná prohlídka v Galerii Jelení

27. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha 7

Jan Svatoš: Black Series

17. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Strom Art Gallery / Brno

ORIENTace

17. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Bold Gallery / Praha 7

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Roel van der Linden — Faceless

19. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Vojtěch Kovařík: Krajiny svalů

16. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

22. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

XY 2019 Jiří Žák: Pretext

18. 04. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Petra Švecová: Jestli spíš, tohle se ti taky zdá

16. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Paweł Althamer, Artur Żmijewski, Koláže

10. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

ČELEM K UMĚNÍ – Adéla Matasová

10. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Adéla Matasová: Nekonečná konvergence

10. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

LITHO SYMPO ’19

27. 04. 2019 / 00:00 / Workshopy
LITHO LITO / Litoměřice

Sympozium ilustrace

13. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Revitalizace

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Jan Haubelt

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie ProLuka / Praha 10

Regardless

10. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie AMU / Praha 1

Regardless

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Václav Cigler a Michal Motyčka: Hranoly a válce

28. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Václava Chada / Zlín

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Představení katalogů k cyklu Podmínky nemožnosti a diskuse

27. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Kurzor / Praha 7

A co nám zbývá teď?

10. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Václav Cigler / Michal Motyčka: Světelné pole

4. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Světlana Malinová: Jet dynamics

20. 03. 2019 20:00 / 20:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

Rebirth IV. – BACTIHUB

26. 03. 2019 16:10 / 16:10 / Komentované prohlídky
Galerie 207 / Praha

Ekonomie sluchu

22. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie AMU / Praha 1

Rebirth IV. – BACTIHUB

19. 03. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Marie Lukáčová: Moréna Rex & Jiří Žák: The Incantation of the Real

21. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Variations on Relations

12. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha

(Ne)viditelné vzory

13. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
G18 / Zlín

Rudolf Fila: Skicáre

12. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
KreAt / Brno-město

Prostor PRO umění: Sufražetka. Konzumní ikona nebo nové pohlaví?

7. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Praha směr Ústí za uměním!

20. 03. 2019 12:00 / 12:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jakub Ra X New Aliens / New FEM

8. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Ekonomie sluchu

6. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Lenka Glisníková a Tania Nikulina: Voní, jako když ti hoří vlasy

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Rebeka Rácz: Touha zdát se

14. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Barbora Dayef: Horovo oko, a. s.

26. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha 7

Z ateliérů UVU

20. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Dernisáže na Pragovce

19. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha 9

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Lucia Papčová, Tereza Štětinová: Wind in the organ

19. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Kristýna Strejcovská: uMind

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Vladimír Kiseljov – Roots of light

26. 02. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
anyArt / Praha

Václav Cigler / Michal Motyčka: Světelné pole

21. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Komentovaná prohlídka Stanislav Tůma: Roky měřené světlem.

28. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Leica Gallery Prague / Praha 1

PROSTOR PRO UMĚNÍ / TIM Master class: Lukáš Hofmann

20. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Workshop pragmatické estetiky

17. 03. 2019 14:00 / 14:00 / Workshopy
Galerie města Blanska / Blansko

Pavel Hayek/Přemysl Procházka

2. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Přednáška

13. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Galerie města Blanska / Blansko

Rodák z Valašského Meziříčí představí v Galerii Kaple své skleněné objekty

13. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Jakou kulturu miluješ?

14. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

An Out of this World Event III.

8. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

T+U vol. V. “ICE” Magazine Launch

9. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Bellagio Bellagio (IT) / dernisáž

14. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Natália Trejbalová: Miniaturní světy

13. - 14. 04. 2019 / 10:00 / Workshopy
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Plastic Heart

14. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Jiří Thýn, Tvar, práce, a dvě tlustá bricha | Shape, Work, and Two Fat Bellies

8. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Vojtěch Kovařík: Nebe, peklo, ráj

5. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Dušan Šimánek: Herbář

31. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

12. ROČNÍK CENY KRITIKY ZA MLADOU MALBU 2019

29. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Výjevy ze života světice

24. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Vojtěch Kovařík – Temple of Doom

23. 01. 2019 / 00:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Matej Fabian – THE WHOLE WORLD CAN BE PLASTICIZED

16. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Anna Khmeleva / Nikola Rácová

17. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno-město

Napadení kancem: první z dílů eurostředověké ságy

15. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha 9

Roky měřené světlem

10. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

glass painting isn´t lost

18. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Monika Immrová: Socha

6. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Otázky pro Esther Hicks

8. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Hřiště / Jonáš Verešpej, Šimon Levitner

9. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

Guided Tour of Juergen Teller: Enjoy Your Life! in English!

23. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Před tabulí s Hynkem Altem

16. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Kdo se bojí červené?

14. 02. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Spacetrip – Marika Volfová a Pavla Firicová

15. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Tomáš Hrubiš a Dana Balážová/ Koncertní performance v audiovizuální instalaci

14. 02. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

15—pm: Alotofkittens / Martin Klusák

19. 02. 2017 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
FAMU / Praha 1

Visiting Artist & Lecture Series – Jan Čapek

16. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Prague College / Praha 1

Tři ve dvou

20. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Maryam Mohammadi – V mých očích

15. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Divočina pro Šumavu – výstava a dražba fotografií

20. 02. 2017 17:13 / 17:13 / Vernisáže
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - Vršovice

Divočina pro Šumavu – výstava a dražba fotografií

20. - 28. 02. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - Vršovice

Juergen Teller: Enjoy Your Life! | komentovaná prohlídka

9. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

42. ČIN: ACTION GALLERIES

2. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Czech Action Galleries: přednáška

1. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Garáž / Zlín 760 01

Proč jsi to nenahlásila?

28. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Artwall Praha 7 / Praha 2

VACHEK

3. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha

Vernisáž Josefa Žáčka a Jiřího Žáka

2. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Jiří Poláček — komentovaná prohlídka

7. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha 1

Hynek Alt: Deep Purple

17. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Tereza Příhodová – Murure

15. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Matoušův efekt

14. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Day Fér

21. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Umakart / Brno-město

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Juergen Teller: Enjoy Your Life! | poslední komentovaná prohlídka

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Helena Lukášová: Nové přírůstky

14. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Jiří Žák / Post-truth Timeline

13. 03. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Art / Brno

Magdalena A. Turzová – Příbytky lidí

15. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha 9

Zuzana Šrámková — Spodní

23. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Edgar Schwarz — Triumph der Zerstörung

23. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Vachek party / Žižkovská noc

25. 03. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Nau Gallery / Praha

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha 9

Open Eye: Svätopluk Mikyta

29. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Hledání monumentu II

18. 04. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka Jiří Thýn: Hledání monumentu II

3. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Bez fotografie – autorský fotografický workshop Jiřího Thýna

28. 05. 2017 12:00 / 12:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Nikdy nekončící příběh; život po umění

6. 04. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha 9

Vernisáž

4. 04. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Security Garden

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Vernisážový den v Domě umění a Domě pánů z Kunštátu

18. 04. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Saki Matsumuto, Kristina Fngrlnd, Marie Novotná: Spring

13. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Edgar Schwarz a Zuzana Šrámková — Komentovaná prohlídka

18. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha 1

Jimena Mendoza: Zapomenuté ovoce

21. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha 2

Veronika Šrek Bromová: TĚLOTISKY, ZRCADLA, MANDALY

18. 04. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Kulturní Centrum Česká Třebová / Česká Třebová

M. Šašek let č. 59/74

4. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

M. Šašek let č. 59/74

24. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Loterie – poznej svět! / M. Šašek let č. 59/74

13. 05. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Dílna minutových audioher

7. 05. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Bojíte se tužky? M. Šašek let č. 59/74

4. 06. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Cesta kolem světa za 1,5 hodiny! M. Šašek let č. 59/74

21. 05. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha 9

Večer – knihy – terasa / M. Šašek let č. 59/74

8. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Nikola Logosová – SBĚR

2. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Rozptýlený disk

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

UMPRUM a její absolventi – Jiří Thýn

25. 04. 2017 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze / Praha 1

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Viktor Dedek: Co je za zdí

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha 7

Lucie Lučanská: Nejdelší zima za 26 let

4. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

VR Kosmopolita

18. 06. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Průvodce pro dobrodruhy s Ultrafun

11. 06. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Most Brno, Praha, Mexiko, Jihlava

4. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Jimena Mendoza: Fontána

5. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
SVIT / Praha

Valentýna Janů — Paralepse

4. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Julie Štybnarová – Čas paměti

9. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha 1

Rudolf Kremlička (1886 – 1932)

18. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

14. 06. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Vernisáž/ Marie Štindlová, Radim Měsíc, Jiří Žák

16. 05. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Barbora Dayef a Sláva Sobotovičová: Odmorište 007 / Rest Stop 007

22. 05. 2017 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Fluidní nepřítel

25. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Attraction

27. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

S02O

15. - 21. 06. 2017 / 12:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Ostravská muzejní noc v PLATO

10. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Afterbirth of a Dream

10. 06. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Fluidní nepřítel

27. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Pragovka Art Summer Opening One

1. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha 9

Gammatone

1. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha 9

Markéta Oplištilová + Veronika Palmová = Vymezení

31. 05. 2017 18:37 / 18:37 / Vernisáže
Galerie Evoluční / Praha 1

Petr Bulava: Plazíš-li se dutinou stébla, postihneš tíseň trav

7. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

METAMORPHOSIS

5. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha 2

HK // Hana Kubešová // SSF17

7. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Nezávislá iniciativa /

Vojtěch Kovářík: Body

10. 06. 2017 14:30 / 14:30 / Vernisáže
Galerie  50°47’55.9”N 14°57’22. 6” E / Liberec

Giacometti – Picasso – Chirico. Sbírka Helmuta Klewana

13. 07. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Valentýna Janů: Expectations-Reality Gap

27. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha 7

Soirée v MeetFactory

27. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha 5

Jana Babincová, Pavla Nešverová: Zákon

27. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha 5

Nová lišta / Tomáš Beňadik, Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková

13. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha 2

Tomáš Ruller PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

12. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Olga Krykun: 720/027

24. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Video NoD / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Rudolf Kremlička (1886 – 1932)

8. 08. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Vernisáž/ Otevřený Open Call / Devatenáctý příběh rozmrzelosti/ Enviromem/ ČÍTÁRNA WWW

8. 08. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Marek Delong & Anna Slama: Femme Fatale Brewery

10. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Vernisáž

8. 08. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Akční dny Mothers Artlovers v INI Prostoru volume 2

19. - 20. 08. 2017 / 12:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Tomáš Ruller PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

20. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Poppins Light

31. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Back to school

29. 08. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha 9

OSOBY / Vojtěch Kovařík

7. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Plastifikátor

7. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Anu Vahtra, Martin Lukáč: Tlumočnická kabina

8. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Jakub Choma – Life for Dummies

5. 09. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Výstava Marie Kodovské a Jana Koloczka

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Back to school- dernisáž

14. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha 9

Komentovaná prohlídka pro KA3V Tomáš Ruller PERFORM-MADE/Odolné okamžiky

9. 10. 2017 14:30 / 14:30 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka pro KA3V Tomáš Ruller PERFORM-MADE/Odolné okamžiky

10. 10. 2017 08:30 / 08:30 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka Tomáš Ruller PERFORM-MADE/Odolné okamžiky

25. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

PERFORM-MADE II.

1. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Tomáš Ruller: PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

12. 11. 2017 09:00 / 09:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka Tomáš Ruller PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

8. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Komentovaná prohlídka Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

23. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

PERFORM-MADE I.

11. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Jedinečné Svatopěstitelské Družstvo: filmy, fotografie, malá půdža

2. 10. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy s umělkyní Annou Daučíkovou, kurátorem Michalem Kolečkem a teoretičkou Annou Varteckou

17. 10. 2017 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Nepiji mléko, ale když, tak jedině ze skla.

5. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha

Ondřej Kotrč – Colorfall

4. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Osobní krajina

12. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Stud

10. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Zahájení podzimní výstavní sezóny

21. 10. 2017 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Gammatone Signal 2017

12. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha 9

Tomáš Spevák – Za oponou

19. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Knupp Gallery / Praha

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha 9

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha 9

Nechte to Zemi

25. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jiří Sedlák – 2+1

2. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Pimlico

31. 10. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Pimlico

7. 11. 2017 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Oliver Ressler – Art Activist

7. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

“Iniciace ARCHY” performance Veroniky Šrek Bromové

28. 10. 2017 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Přespolní / Svitavy

Výstava Anežky a Miroslava Kovalových

4. 11. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Don´t fetishize your own sadness.

14. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Kristína Kandriková a Viliam Slaminka: White Cube Fight

9. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Vernisáž | Chomová & Šrámek – “Zapomnění”

13. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Saki Matsumoto: Colours of Creatures

9. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Panksy / Brno-město

CZECH ASMR / Do The Right Thing

7. 11. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Suzanne Pastor: Sladké časy

7. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Teritorium

21. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha 9

Babybox

18. 11. 2017 22:14 / 22:14 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Komentovaná prohlídka výstavy Josefa Kroutvora, Davida Radoka a Ivana Theimera

22. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Ondřej Kotrč / Garden

22. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Strom Art Gallery / Brno

Co je architektura? / Vladimír Šlapeta přednáší na FSv

27. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Fakulta stavební ČVUT v Praze / Praha 6

Suzanne Pastor: Sladké časy

8. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

STUDIO PRÁM 3 ROKY vernisáž

30. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Není nutno

2. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Jasmin Schaitl: Linka v našem těle. Linie v architektuře. Přístupy prostřednictvím vědomí.

15. 12. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Poezie všedního dne

22. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

3 ROKY – Open Studios

9. 12. 2017 16:57 / 16:57 / Ostatní akce
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Suzanne Pastor / fotografie v třetí dimenzi

11. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Sbohem Ai Weiwei

6. 01. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Nakop nás anděl

4. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha 9

Dernisáž Natálie Teperové a Jana Svatoše

11. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SOLO offspace / Brno

3 ROKY open studios & dernisáž

19. 01. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Taja Spassková | Synergie, difuze

29. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Pragovka Gallery: Boháč&Richter//Altman&Krykun

30. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha 9

Komentovaná prohlídka výstavy Nakop nás anděl

23. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Pragovka Art District / Praha 9

Příznivci vedlejších účinků

31. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Výstava finalistů a vyhlášení vítězů 11. Ceny kritiky za mladou malbu 2018

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie kritiků / Praha 1

Zdenek Hůla

5. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Ivo Dankovič – Velmi křehká rovnováha

15. 02. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
anyArt / Praha

interaktivní performance a dernisáž výstavy Basic Instinct Special Feat

20. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha 9

STAVY A VĚCI

13. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Co ty máš, co já ne? / Barbora Klímová, Matěj Smetana, Aneta Willertová

21. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Jakub Pospíšil a Filip Hauer: WORKCRAFT 5.0

22. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Pro tebe i pro sebe

20. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha 7

Lenka Glisníková: Heyy, I am here!!

22. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Vernisáže + Open Studios

27. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

27. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

7. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

22. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

3. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

OSM

8. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha 7

Color Field Symptoms

1. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Pravda materiálu, klam obrazu

7. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Julie Béna: Papers and Plume

7. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Beauty is how objects end Dont Panic!

14. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Klára Hosnedlová, Nona Inescu – The Inhabitant

17. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Pramen 2008 — 2016 / Katalog Ateliéru fotografie

15. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha 1

Marek Meduna, Roel van der Linden, Martin Lukáč

14. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

April Showers Bring May Flowers

13. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Jan Dyntera – Jak se posunout dál

21. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha 1

Přemysl Procházka: Pauza

22. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Magdalena Rutová: RadioBUCH

28. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Situace 73 Kateřina Konarovská: Čekárna

28. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha 9

Do vesmíru. Den kosmonautiky 2018.

12. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Xaoxax / Praha

Gybot. Román na kartách + mariášový turnaj.

26. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Xaoxax / Praha

Linostock pro začátečníky i pokročilé.

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Xaoxax / Praha

OE18: Magda Stanová – Algoritmy v umení

17. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Ivan Pinkava & Eliáš Dolejší – Napřed uhořet

10. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

B a ː z ə l & Libertae

12. 04. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Pastiche Filmz / Olomouc

Marie Tučková a Josefína Klimentová – Shine bright like a diamond

18. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Meet the Curator/ Vezme to ruka – Klaudia Kosziba / komentovka + dernisáž

20. 04. 2018 14:30 / 14:30 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha 9

Přemysl Procházka, Práce

18. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Týden umění: Jak se dělá výstava

26. 04. 2018 16:30 / 16:30 / Workshopy
Museum Kampa / Praha 1

Jan Zrzavý – komentovaná prolídka

25. 04. 2018 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
Museum Kampa / Praha 1

Komentovaná prohlídka | Jan Dyntera: Jak se posunout dál

26. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Fotografic / Praha 1

Dvojitá vernisáž výstavy Najbrt + František Štorm – Typograf

11. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno-město

Josef Hoffmann – Koloman Moser

27. 05. 2018 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

3. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Tereza Lochamnnová: Strategie přežití

3. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Jan Jedlička – Zimní cesta k moři

8. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha 1

OE18: Václav Janoščík – Mysl v terénu

15. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Komentovaná prohlídka: Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

24. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Jan Nálevka / Markéta Othová / Valentýna Janů

23. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno-město

Magdalena Turzová – Love Messages

5. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Platónův jednorožec

17. 05. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jiří Valenta

24. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha 7

Tekutá mateřská láska

28. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Adéla Leinweberová, Nina Agerholm Schacht / Instinctive language

24. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Vojtěch Kovařík: Armagedon

23. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

REALITY SHOW

7. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Bold Gallery / Praha 7

Jan Hísek: Svatojánské kvítí

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Miloslav Moucha – Píseň písní, Bereshit

30. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Vizuální mytologie | Let Them Eat Chaos (Kate Tempest)

7. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Sudek, Funke, Drtikol… Česká a slovenská fotografie ze sbírky PPF

21. 06. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Ondřej Kotrč: Off-axis

7. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Olga Krykun – Glyptodon Expert Interview

8. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Vladimír Kiseljov / More Than Like

19. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Kavárna co hledá jméno / Praha

Walking Kúros

12. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Adelá Součková: Time’s Weather / Počasí času

12. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8