Jan Mahr

VÝSTAVY UMĚLCE

Matej Fabian – THE WHOLE WORLD CAN BE PLASTICIZED

Do 28. 02. 2019
Industra Art / Brno-město

Beuys don’t cry

Do 19. 02. 2019
Pragovka Art District / Praha

Napadení kancem: první z dílů eurostředověké ságy

Do 12. 02. 2019
Pragovka Art District / Praha

Anna Khmeleva / Nikola Rácová

18. 01. – 19. 05. 2019
Galerie Valchařská / Brno

glass painting isn´t lost

19. 01. – 10. 03. 2019
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Zas a znova – Poznámky k prostoru

Do 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Stanislav Tůma: Roky měřené světlem

Do 3. 03. 2019
Leica Gallery Prague / Praha 1

Monika Immrová: Socha

6. 02. – 9. 03. 2017
Topičův salon / Praha 1

Otázky pro Esther Hicks

7 - 28. 02. 2017
Monomach / Brno

Hřiště / Jonáš Verešpej, Šimon Levitner

9 - 25. 02. 2017
Galerie Panel / Praha

TVARY MYŠLENEK: konceptuální, konstruktivní a lyrické tendence v českém umění z ústeckých sbírek

15. 02. – 1. 04. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kdo se bojí červené?

13. 02. – 13. 03. 2017
TIC Galerie / Brno

Spacetrip – Marika Volfová a Pavla Firicová

14 - 22. 02. 2017
Industra Art / Brno-město

Maryam Mohammadi – V mých očích

15. 02. – 31. 03. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Universal Hospitality 2

4. 03. – 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

VACHEK

2. 03. – 4. 05. 2017
Nau Gallery / Praha 3

Ko-shické metro

1. 03. – 5. 04. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Hynek Alt: Deep Purple

17. 03. – 5. 05. 2017
Drdova Gallery / Praha 3

Tereza Příhodová – Murure

15. 03. – 5. 05. 2017
Polansky Gallery / Praha

Matoušův efekt

13. 03. – 2. 04. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. – 6. 05. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Helena Lukášová: Nové přírůstky

14. 03. – 1. 05. 2017
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Jiří Žák / Post-truth Timeline

12. 03. – 8. 04. 2017
Galerie Art Brno / Brno

Magdalena A. Turzová – Příbytky lidí

14. 03. – 6. 04. 2017
Photogether Gallery / Zlín

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16 - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Zuzana Šrámková — Spodní

23. 03. – 21. 04. 2017
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Edgar Schwarz — Triumph der Zerstörung

23. 03. – 21. 04. 2017
Fotograf Gallery / Praha 1

bronislava orlická / obrazy

21. 03. – 23. 04. 2017
Kavárna Pod Lipami / Praha 7

Pragovka 2017… With wings

7. 04. – 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Hledání monumentu II

18. 04. – 29. 07. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Nikdy nekončící příběh; život po umění

5 - 29. 04. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Nejisté domovy

10. 04. – 2. 05. 2017
Xaoxax / Praha

Zdenek Svejkovský: Paleta barev

3. 09. – 30. 10. 2017
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Security Garden

4 - 25. 04. 2017
Galerie FAVU / Brno

Josef Hoffmann – Otto Wagner: O užití a efektivitě architektury

22. 05. – 28. 10. 2017
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Saki Matsumuto, Kristina Fngrlnd, Marie Novotná: Spring

13. 04. – 14. 06. 2017
Galerie Mimochodem / Praha

Jimena Mendoza: Zapomenuté ovoce

21. 04. – 26. 05. 2017
SVIT / Praha

Veronika Šrek Bromová: TĚLOTISKY, ZRCADLA, MANDALY

17. 04. – 13. 05. 2017
Kulturní Centrum Česká Třebová / Česká Třebová

Nikola Logosová – SBĚR

1. 05. – 29. 06. 2017
Pracovna / Praha

Rozptýlený disk

25. 04. – 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Klára Horáčková – Evoluce

16. 05. – 6. 07. 2017
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Recyklace ideologií

26. 04. – 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. – 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Viktor Dedek: Co je za zdí

25. 04. – 20. 05. 2017
Galerie Jelení / Praha

Lucie Lučanská: Nejdelší zima za 26 let

4 - 31. 05. 2017
Xaoxax / Praha

Most Brno, Praha, Mexiko, Jihlava

3. 05. – 3. 06. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Andrea Mikysková & Tomáš Beňadik: Cmd : Start

25. 04. – 13. 05. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Valentýna Janů — Paralepse

4. 05. – 2. 06. 2017
Fotograf Gallery / Praha 1

Julie Štybnarová – Čas paměti

8. 05. – 17. 06. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Rudolf Kremlička (1886 – 1932)

17. 05. – 26. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. – 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

13 - 27. 06. 2017
Monomach / Brno

Attraction

26. 05. – 13. 07. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Afterbirth of a Dream

9. 06. – 4. 09. 2017
MeetFactory / Praha 5

Gammatone

31. 05. – 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

Markéta Oplištilová + Veronika Palmová = Vymezení

31. 05. – 31. 08. 2017
Galerie Evoluční / Praha 1

Poklady Jana Zrzavého

10. 06. – 8. 07. 2017
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Litomyšl

METAMORPHOSIS

5. 06. – 8. 07. 2017
SVIT / Praha

Vojtěch Kovářík: Body

10. 06. – 29. 07. 2017
Galerie  50°47’55.9”N 14°57’22. 6” E / Andělská Hora u Chrastavy

sambucus nigra

19. 06. – 16. 07. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

klub Fiesta

28. 06. – 2. 09. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Martina Svozilová – sambucus nigra

19. 06. – 3. 07. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Giacometti – Picasso – Chirico. Sbírka Helmuta Klewana

12. 07. – 30. 09. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Valentýna Janů: Expectations-Reality Gap

27. 06. – 29. 07. 2017
Galerie Jelení / Praha

Svítání Zdeňka Sklenáře – GRAFICKÉ DÍLO 1934-1985

23. 06. – 24. 09. 2017
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Hradec Králové

Jana Babincová, Pavla Nešverová: Zákon

26. 07. – 4. 09. 2017
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Nová lišta / Tomáš Beňadik, Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková

13 - 24. 07. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Absolute Beginners

17. 07. – 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Tomáš Ruller PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

12. 09. – 11. 11. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Zdeněk Sklenář STARÉ ŘECKÉ BÁJE A POVĚSTI

15. 07. – 23. 09. 2017
Galerie Zdeněk Sklenář – Litomyšl / Litomyšl

Olga Krykun: 720/027

24. 07. – 12. 08. 2017
Video NoD / Praha 1

KAREL KONOPKA / V NOCI UŽ NEDĚLÁM

25. 07. – 7. 09. 2017
Galerie NF / Ústí nad Labem

Marek Delong & Anna Slama: Femme Fatale Brewery

10. 08. – 9. 09. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. – 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Poppins Light

30. 08. – 23. 09. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Back to school

28. 08. – 17. 09. 2017
Pragovka Art District / Praha

After late for Pro: Officework

7. 09. – 9. 11. 2017
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

OSOBY / Vojtěch Kovařík

7 - 17. 09. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. – 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Plastifikátor

6. 09. – 7. 10. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Anu Vahtra, Martin Lukáč: Tlumočnická kabina

8. 09. – 20. 10. 2017
Drdova Gallery / Praha 3

Jakub Choma – Life for Dummies

5. 09. – 13. 10. 2017
Polansky Gallery / Praha

Výstava Marie Kodovské a Jana Koloczka

6. 09. – 3. 10. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 – 13. 01. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Nepiji mléko, ale když, tak jedině ze skla.

4 - 15. 10. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Ondřej Kotrč – Colorfall

3 - 15. 10. 2017
Galerie 209 / Brno

Ondřej Kotrč – Colorfall

3 - 15. 10. 2017
Galerie 209 / Brno

Clemens von Wedemeyer: Nebeská havěť

21. 09. 2017 – 13. 01. 2018
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno

Miloš Urbásek

20. 09. – 3. 11. 2017
Galerie Závodný / Mikulov

Osobní krajina

11. 10. – 8. 11. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Stud

10. 10. 2017 – 8. 02. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Gammatone Signal 2017

11 - 14. 10. 2017
Pragovka Art District / Praha

Tomáš Spevák – Za oponou

18 - 30. 10. 2017
Knupp Gallery / Praha

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. – 25. 11. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

To je mámovo!

23. 10. – 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Jiří Sedlák – 2+1

1 - 29. 11. 2017
Industra Art / Brno-město

Kateřina Holá – Cappuccino, Cappuccino, Macchiato, Espresso

25. 10. – 5. 11. 2017
City Surfer Office / Praha 3

Výstava Anežky a Miroslava Kovalových

3. 11. – 2. 12. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Don´t fetishize your own sadness.

13. 11. 2017 – 14. 01. 2018
Galerie Cyril / Prostějov

Kristína Kandriková a Viliam Slaminka: White Cube Fight

8 - 25. 11. 2017
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Výstava | Chomová & Šrámek – “Zapomnění”

12. 11. 2017 – 8. 03. 2018
Pracovna / Praha

Saki Matsumoto: Colours of Creatures

8. 11. – 4. 12. 2017
Panksy / Brno

CZECH ASMR / Do The Right Thing

6. 11. – 1. 12. 2017
TIC Galerie / Brno

Suzanne Pastor: Sladké časy

6. 11. – 6. 12. 2017
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Teritorium

21. 11. – 18. 12. 2017
Pragovka Art District / Praha

Josef Kroutvor, David Radok a Ivan Theimer – Hudba, moře, divadlo

2 - 28. 11. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Babybox

20. 11. – 13. 12. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Ondřej Kotrč / Garden

22. 11. 2017 – 12. 01. 2018
Strom Art Gallery / Brno

STUDIO PRÁM 3 ROKY

30. 11. 2017 – 20. 01. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Není nutno

2. 12. 2017 – 16. 02. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Poločas rozpadu

6 - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 – 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

Suzanne Pastor / fotografie v třetí dimenzi

11. 12. 2017 – 15. 01. 2018
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 – 17. 02. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Nakop nás anděl

4 - 24. 01. 2018
Pragovka Art District / Praha

Taja Spassková | Synergie, difuze

28. 01. – 15. 03. 2018
Pracovna / Praha

Pragovka Gallery: Boháč&Richter//Altman&Krykun

29. 01. – 21. 02. 2018
Pragovka Art District / Praha

Příznivci vedlejších účinků

31. 01. – 28. 02. 2018
Galerie FAVU / Brno

11. Cena kritiky za mladou malbu 2018

6. 02. – 4. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Ten, kdo chodí kolem

27. 02. – 1. 04. 2018
MeetFactory / Praha 5

Zdenek Hůla

5. 02. – 6. 03. 2018
Topičův salon / Praha 1

Ivo Dankovič – Velmi křehká rovnováha

10. 02. – 16. 03. 2018
anyArt / Praha 8

Basic Instinct Special Feat

29. 01. – 21. 02. 2018
Pragovka Art District / Praha

STAVY A VĚCI

13. 02. – 1. 03. 2018
Galerie AVU / Praha 7

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. – 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Co ty máš, co já ne? / Barbora Klímová, Matěj Smetana, Aneta Willertová

21. 02. – 17. 03. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Jakub Pospíšil a Filip Hauer: WORKCRAFT 5.0

22. 02. – 9. 03. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Pro tebe i pro sebe

20. 02. – 17. 03. 2018
Galerie Jelení / Praha

Lenka Glisníková: Heyy, I am here!!

22. 02. – 17. 03. 2018
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

27. 02. – 7. 04. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

OSM

8. 03. – 28. 04. 2018
Trafo Gallery / Praha

Color Field Symptoms

28. 02. – 29. 03. 2018
Bludný kámen / Opava

Pravda materiálu, klam obrazu

6 - 23. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Beauty is how objects end Dont Panic!

13. 03. – 21. 04. 2018
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Klára Hosnedlová, Nona Inescu – The Inhabitant

16. 03. – 4. 05. 2018
Polansky Gallery / Praha

Marek Meduna, Roel van der Linden, Martin Lukáč

14. 03. – 12. 05. 2018
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

April Showers Bring May Flowers

13. 03. – 5. 04. 2018
Galerie AMU / Praha 1

Jan Dyntera – Jak se posunout dál

21. 03. – 5. 05. 2018
Galerie Fotografic / Praha

Přemysl Procházka: Pauza

22. 03. – 19. 04. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Malba.tečka nr.1

2 - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Vezme to ruka /// Pragovka Gallery Rear

2. 04. – 16. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

Supernova

1 - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Ivan Pinkava & Eliáš Dolejší – Napřed uhořet

10. 04. – 9. 06. 2018
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. – 19. 05. 2018
Industra Art / Brno-město

Přemysl Procházka, Práce

18. 05. – 3. 07. 2018
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Zelený muž

29. 04. – 17. 05. 2018
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Jan Zrzavý ze sbírek soukromých sběratelů

22. 03. – 7. 07. 2018
Museum Kampa / Praha 1

Josef Hoffmann – Koloman Moser

29. 05. – 27. 10. 2018
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

2. 05. – 1. 06. 2018
Nová galerie / Praha 2

Tereza Lochamnnová: Strategie přežití

3 - 18. 05. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Jan Jedlička – Zimní cesta k moři

8. 05. – 16. 06. 2018
Galerie Fotografic / Praha

Magdalena Turzová – Love Messages

4. 06. – 14. 07. 2018
Galerie Cyril / Prostějov

Platónův jednorožec

16. 05. – 8. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jiří Valenta

23. 05. – 12. 07. 2018
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. – 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Tekutá mateřská láska

27. 05. – 26. 07. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Adéla Leinweberová, Nina Agerholm Schacht / Instinctive language

24. 05. – 21. 06. 2018
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Vojtěch Kovařík: Armagedon

22. 05. – 26. 06. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

REALITY SHOW

7. 06. – 30. 07. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Jan Hísek: Svatojánské kvítí

28. 05. – 27. 06. 2018
Galerie Havelka / Praha 1

Miloslav Moucha – Píseň písní, Bereshit

30. 05. – 23. 06. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Vizuální mytologie | Let Them Eat Chaos (Kate Tempest)

6. 06. – 25. 08. 2018
Galerie Alternativa / Jihlava

Sudek, Funke, Drtikol… Česká a slovenská fotografie ze sbírky PPF

20. 06. – 29. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Ondřej Kotrč: Off-axis

7. 06. – 19. 07. 2018
Galerie XY / Olomouc

Vladimír Kiseljov / More Than Like

18. 06. – 10. 08. 2018
Kavárna co hledá jméno / Praha

Walking Kúros

11. 06. – 5. 07. 2018
Monomach / Brno

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. – 1. 09. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Adelá Součková: Time’s Weather / Počasí času

12. 06. – 21. 07. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Stanislav Bříza – Hitchhike US

21. 06. – 21. 07. 2018
Galerie Fotografic / Praha

Jakub Plachý: Books & Signpainting

19. 06. 2018
Xaoxax / Praha

Výstava Květy a kytice v lidovém a naivním umění a v díle Marie Kodovské

27. 06. – 28. 07. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Vltavotýnské symposium drobné grafiky/výstava účastníků

29. 06. – 25. 08. 2018
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Josef Sudek / Privatissima 10. -70. let

25. 06. – 29. 08. 2018
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Jakub Tytykalo: Jak se z lesa ozývá

3 - 15. 07. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Viktor Dedek: Rychlost chůze, výška stolu

1. 08. – 1. 09. 2018
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10 - 20. 07. 2018
Pragovka Art District / Praha

Výstava akvarelů

17. 07. – 20. 09. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Scattered Rhymes

24. 07. – 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Černá země? Mýtus a realita

25. 09. 2018 – 5. 01. 2019
Dům umění / Ostrava

” rozeznávání procesu: čtvrtý břeh “

18. 08. – 11. 10. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Jan Matýsek: Choreografie zápasu

20. 08. – 12. 09. 2018
Pragovka Art District / Praha

Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák: Choker

20. 08. – 14. 09. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. – 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. – 27. 09. 2018
lítost / Praha

Zánik a vzkříšení

6. 08. – 13. 10. 2018
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

Jan Mahr — Kurz fotografického vědomí

4 - 28. 09. 2018
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Difficult Ceremony

6. 09. – 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Jasmin Schaitl a Matěj Frank: entering continuities. spící kresby

21. 09. – 22. 10. 2018
Galerie XY / Olomouc

Andrea Lédlová, Jakub Tytykalo: Metafyzické večerníčky

20. 09. – 24. 10. 2018
Trafo Gallery / Praha

Baráčková, Jindrová, Severová: V pořádku, asi určitě

17. 09. – 10. 10. 2018
Pragovka Art District / Praha

Kostky světla | Cubes of light

9. 07. – 12. 10. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. – 24. 11. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Antonín Heythum / scénograf, architekt a design

19. 09. – 24. 11. 2018
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Utajované násilí: Architektura a francouzská válka v Alžírsku

25. 09. – 9. 11. 2018
Galerie VI PER / Praha 8

Eva Kmentová: žena na slunci, Eva Koťátková: žena v bedně

21. 09. – 15. 11. 2018
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Andreas Gajdošík – Závěry policejního vyšetřování

17. 09. – 14. 10. 2018
Galerie Umakart Brno / Brno

Andreas Gajdošík – Závěry policejního vyšetřování

18. 09. – 14. 10. 2018
Galerie Umakart Brno / Brno

Návod k použití Jiřího Koláře

20. 09. – 29. 11. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Jimena Mendoza – When no former things exist

4 - 30. 10. 2018
Industra Art / Brno

SONYA DARROW Stezky / Pathways

4 - 24. 10. 2018
Suteren Gallery / Brno

Barbora Chlastáková: Vztah

15. 10. – 7. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

Marika Volfová: Temporary Paradises

15. 10. – 7. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

djav azodnem

8. 11. 2018 – 4. 01. 2019
Drdova Gallery / Praha 3

Vladimír Kokolia / Alena Kotzmannová a Q: / Nika Kupyrova

17. 10. 2018 – 12. 01. 2019
Fait Gallery / Brno

Oskar Helcel a Martin Netočný: Kino nehraje

14 - 28. 10. 2018
Galerie PZ / Praha 5

Jeřábková, Lang, Haubelt a další / Zkouška rýčem + křest knihy

24. 10. – 1. 12. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

TOPOGRAFIE POZORNOSTI – ZPŘÍTOMNĚNÍ

Do 31. 01. 2019
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. – 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. – 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kristína Kandriková – Krajní bdění

30. 10. – 22. 11. 2018
Galerie Cyril / Prostějov

Kristýna Šraierová – Modrá

4. 11. – 7. 12. 2018
anyArt / Praha 8

Jakub Choma: Stepping on a Lego

7. 11. – 21. 12. 2018
Polansky Gallery / Praha

Jakub Tomáš Orel_Země někoho

9. 11. – 7. 12. 2018
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Pamela Kuťáková: „This Can´t be the Place but the View is Nice”

13. 11. – 8. 12. 2018
Galerie Jelení / Praha

Triangle

13 - 19. 11. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 – 5. 01. 2019
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Korzo Pragovka

21. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

Jakub Čuška: Místo – Nemísto

6 - 22. 12. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Jan Adamec: Big Star

Do 7. 02. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Klára Hosnedlová : Sedící Žena

Do 27. 01. 2019
Karlin Studios / Praha 8

BaCha

Do 19. 01. 2019
anyArt / Praha 8

OLD NEWS

Do 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Sousedé Sobě 2018

Do 27. 02. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Šimon Sýkora – Poem to the horse

18 - 20. 12. 2018
Galerie 209 / Brno

BIG LITTLE BIG HORN – Jakub Tomáš a Martin Skalický

Do 27. 02. 2019
Nová galerie / Praha 2

REMAKE: REthinking Media Arts in C(K)ollaborative Environments

7. 03. – 15. 04. 2012
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. – 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

ZUZANA ONDROUŠKOVÁ / V KULATÉM ČTVERCI

15. 06. – 15. 07. 2016
Galerie NF / Ústí nad Labem

Zbytečný úklid

5. 06. – 24. 08. 2013
MeetFactory / Praha 5

Jan Jakub Kotík: Marlboro Poster

29. 10. – 10. 11. 2012
ProLuka / Praha 10

P.O.L.E.

22. 04. – 10. 06. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

grey gold/ České a slovenské umělkyně 65+

28. 04. – 2. 08. 2014
Dům umění města Brna / Brno

Piotr Bosacki a Josef Mladějovský

9. 09. – 5. 10. 2014
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

THE ANNA KAZANOVA PROJECT

18. 08. – 25. 09. 2012
Galerie Fotografic / Praha

In a Landscape

7. 02. – 25. 03. 2017
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

KEEP CALM / RONA STERN [IL]

31. 01. – 1. 03. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Robert Šalanda: Nespolehlivý vypravěč

26. 01. – 17. 02. 2017
Galerie 1. patro / Praha 1

Život je bolestný a přináší zklamání

25. 01. – 4. 03. 2017
/ Praha

Petr Bulava / Výdech

8. 02. – 4. 03. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Strach z neznámého

1. 02. – 30. 03. 2017
Galerie NTK / Praha

Etuje pro venuši

16. 02. – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Darina Alster, PXS / Tension X

19. 01. – 18. 02. 2017
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Světlo naše

20. 01. – 23. 02. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Štefan Pecko: F1 × a1 = F2 × a2

19. 12. 2016 – 4. 02. 2017
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Václav Malina, Milan Maur: Paralelní roky

11. 01. – 25. 03. 2017
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Jakub Lipavský / Pavel Hošek: Pomezí vědomí

12. 01. – 7. 04. 2017
Výklady AXA / Praha 1

SM Collection: The Presentation of Love and Beauty

9 - 29. 01. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Helena Hladilová – Já tam nejdu

13. 01. – 3. 03. 2017
Polansky Gallery / Praha

Jiný život momentky

25. 01. – 15. 04. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Paralelné územia

8. 01. – 3. 02. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Zach Reini / Cloverleaf

2. 01. – 27. 02. 2017
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění

Interiéry duše

1. 02. – 30. 04. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Start up: Barbora Dayef – Nová historka

11. 01. – 19. 02. 2017
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Videodoom

4 - 25. 01. 2017
V rámci / Ostrava

Shell Game

18. 01. – 18. 02. 2017
MeetFactory / Praha 5

Václav Stratil: Sedim

12. 01. – 10. 02. 2017
Fotograf Gallery / Praha 1

Veřejně přijatelné zjevení

1. 12. 2016 – 20. 01. 2017
Galerie 101 / Praha

Vítání jara

14. 12. 2016 – 21. 01. 2017
ETC. Galerie / Praha 2

Dana Sahánková – Fragmenty

14. 12. 2016 – 11. 01. 2017
Galerie W7 / Olomouc

Václav Rabas a mýtus hnědé

23. 11. 2016 – 28. 01. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Miloslav Moucha: Od konceptu

12. 12. 2016 – 26. 01. 2017
Topičův salon / Praha 1

Dvacet jedna kreseb

16 - 21. 12. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Please Empty Your Wallets

7. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Dalibor Knapp / After body: ethnographic study / Videogram 62

4. 12. 2016 – 14. 01. 2017
Galerie Art Brno / Brno

ROY DA PRINCE

8. 12. 2016 – 11. 02. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Medium Loci

14. 11. 2016 – 21. 01. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Vít Svoboda — Glans Paradise

30. 11. – 6. 12. 2016
City Surfer Office / Praha 3

“O” Duše jako princip poznávání

1 - 6. 12. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Kateřina Jirsová a Veronika Vlková: Fika

9. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Divadlo 29 / Pardubice

Sousedé sobě 2016 _ Pospolitost a koncert vokální skupiny Haeri

9. 12. 2016 – 30. 01. 2017
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Josef Sudek: V ateliéru

30. 11. 2016 – 26. 01. 2017
Galerie věda a umění / Praha

Tomáš Hrůza: Smutné boty

29. 11. – 21. 12. 2016
Galerie D9 / České Budějovice

The weight of repetition #2 (un)measurements

23. 11. 2016 – 14. 01. 2017
MeetFactory / Praha 5

25 vět

28. 11. – 5. 12. 2016
Galerie 207 / Praha 1

HYPEBEAST VERTIGO

1. 12. 2016 – 20. 01. 2017
Galerie NTK / Praha

Avantgardní fotograf Jaromír Funke

24. 11. 2016 – 28. 01. 2017
Leica Gallery Prague / Praha 1

Juergen Teller: Enjoy Your Life!

14. 12. 2016 – 18. 03. 2017
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Anna Hulačová – já, ty, on, ona, ono, my, vy, oni, ony

30. 11. – 30. 12. 2016
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Upydemon Go!

23. 11. – 29. 12. 2016
Galerie SPZ / Praha 1

Nevratný posun

21. 11. 2016 – 14. 01. 2017
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Michal Zeman – Vzduchoplavec

21. 11. – 21. 12. 2016
Photogether Gallery / Zlín

DESIGN.LIVE! Milan Pekař: Vázy

8. 12. 2016 – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

OCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce

8. 12. 2016 – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Neváhej a ber! Laureáti ceny Jindřicha Chalupeckého se sbírky Magnus Art

1. 12. 2016 – 18. 03. 2017
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Od Boudníka k dnešku. Česká strukturální grafika

8. 11. – 3. 12. 2016
Galerie Hollar / Praha 1

35m2 // NIKL

24. 11. – 31. 12. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Grafický kalendář 12 podob vody

5. 12. 2016 – 30. 01. 2017
Památník národního písemnictví / Praha

KURT GEBAUER: KURTURA V PERLOVCE II. – Sametové podzemí

16. 11. 2016 – 25. 01. 2017
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Taky jste měli někdy ten pocit?

18. 11. – 15. 12. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Yuki Higashino & Elisabeth Kihlström

21. 11. 2016 – 14. 01. 2017
Galerie G99 (DUB) / Brno

Jan Hísek – Zeptej se spánku

21. 11. 2016 – 21. 01. 2017
Galerie Villa Pellé / Praha 6

David Možný: CMYK

28. 11. – 29. 12. 2016
Video NoD / Praha 1

Tomáš Predka & David Postl: Muž, který se nebral příliš vážně

28. 11. – 29. 12. 2016
Galerie NoD / Praha 1

Aleksandra Vajd

14. 11. – 16. 12. 2016
Drdova Gallery / Praha 3

You LadyBoy/ Lukáš Essender

9. 11. – 3. 12. 2016
Galerie Art Brno / Brno

Štěpán Grygar – Fotografie

7. 11. – 12. 12. 2016
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

The painters have finished

11. 11. – 22. 12. 2016
SVIT / Praha

NOTHING MORE TO SAY

11 - 16. 11. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Youhei Kina a Josef Achrer: „Another Fields“

7 - 26. 11. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

GROUND

2. 11. – 1. 12. 2016
Galerie Kabinet T. / Zlín

Zbyněk Sedlecký SRPEN

10. 11. – 30. 12. 2016
Galerie Pavilon (Vinohradská) / Praha 2

Paměť tváře/Tváře paměti …nejen nuceně nasazených

1 - 28. 11. 2016
Národní technická knihovna / Praha 6

HAVEL

27. 10. 2016 – 12. 03. 2017
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Výstava obrazů Jaroslava Dostála

4 - 23. 11. 2016
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

VOGL (Klára Hosnedlová, Lucia Sceranková & Igor Hosnedl)

4. 11. – 16. 12. 2016
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Filip Beránek: Suggested Post

2. 11. 2016 – 30. 03. 2017
Galerie Mimochodem / Praha

Time After Time

23. 11. 2016 – 7. 01. 2017
MeetFactory / Praha 5

Jiří Hanuš / Architektura

6 - 29. 11. 2016
Galerie Prokopka / Praha 3

RGB / Katharina Swoboda [AT]

25. 10. – 16. 11. 2016
Galerie Klubovna / Brno

Exchanging Intimacies

19 - 29. 10. 2016
Galerie 1435mm / Praha 3

Marta Morice, Petra Gupta. S tiskem

3. 11. 2016 – 16. 02. 2017
arto.to galerie Uhelný mlýn / Libčice and Vltavou

Ty děti si pořád hrají / dětská tematika v díle bratří Čapků

5. 11. 2016 – 11. 03. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jazyk

4. 10. 2016 – 15. 02. 2017
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Miloslav Sonny Halas v letech

22. 10. 2016 – 7. 01. 2017
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Lovci bouřek

20. 10. – 19. 11. 2016
Industra Art / Brno-město

Pasti

22. 10. 2016 – 15. 01. 2017
galerie sam83 / Česká Bříza

35m2 // Markéta Souhradová / Vlna veliká, hora vysoká

20. 10. – 19. 11. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Tomáš Hrůza: Venkovské romance

12 - 29. 10. 2016
Galerie Jelení / Praha

Maix Mayer: Barosphere 2 (poznámky o městě, dělníkovi a dítěti)

19. 10. – 23. 12. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Andrzej Cieślar / „U Deutschů“

16. 10. – 18. 11. 2016
anyArt / Praha 8

Stanislav Bříza – Hitchhike US

12. 10. – 10. 11. 2016
3. Etáž / Rožnov pod Radhoštěm

mor. amor. ge.

15. 10. – 16. 11. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Martin Lukáč a Roel Van Der Linden: Painter & Painter

10. 10. – 5. 11. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Jan Matýsek: Cestyvěz

1. 09. – 30. 10. 2016
Galerie Cyril / Prostějov

Claudiu Cobilanschi: Panenský les

9. 10. – 12. 11. 2016
Prototyp / Praha 2

Jakub Tytykalo: Bezhlavý jezdec

5 - 18. 10. 2016
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Kurt Gebauer

12. 10. – 1. 12. 2016
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Bát se žít

11. 10. – 6. 11. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

Jindra Viková: Ohlédnutí

5. 10. – 3. 12. 2016
Dům umění města Brna / Brno

SIDE JOB / výstava kustodů Galerie NTK

5. 10. – 11. 11. 2016
Galerie NTK / Praha

a-synchron – Viktor Takáč, Jaroslav Šlauf

2 - 12. 10. 2016
Galerie AVU / Praha 7

Ondřej Strnadel – Klid Neklidu

11. 10. – 7. 12. 2016
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Kronikář nových časů. Malíř a kreslíř Hugo Boettinger (1880–1934)

11. 10. 2016 – 7. 01. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Aldin Popaja

7 - 29. 10. 2016
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Jana Doležalová: mEDICINE

6 - 27. 10. 2016
Galerie Panel / Praha

Zdeněk Voženílek: fotografie

4. 10. 2016 – 14. 01. 2017
Galerie Josefa Sudka (UPM) / Praha 1

Mark Dorf / Transpozice + performance Locus solus

25. 09. 2016
Fotograf Festival / Praha

Vladimír Havlík Michal Čepelka: BLACK WHITE

27. 09. – 29. 10. 2016
Art Space NOV / Pardubice

Uli Westphal: Vynikající

3. 10. – 1. 12. 2016
Artwall Praha 7 / Praha 7

We Drink to Forget the Coming Storm / Silverado [PL]

26. 09. – 19. 10. 2016
Galerie Klubovna / Brno

Doba ledová

10. 10. – 16. 11. 2016
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Uutěrky – (Ne)všední den pana Stana

3. 10. – 19. 11. 2016
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

NudeOnNude#1

1. 10. 2016
MakeMake / Rudice

Jiří Anderle – Pod kůží

17. 09. – 22. 11. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Pravá ruka kouzelníka

22. 09. – 26. 11. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Text, lži a video

22. 09. – 15. 10. 2016
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Epos 1967–1980

27. 09. – 12. 11. 2016
Dům umění města Brna / Brno

Laureátem Ceny Rudolfa Schlattauera se stal Petr Hajdyla

11. 09. – 12. 11. 2016
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Tomáš Chadim – Zóna

19. 09. – 5. 11. 2016
Galerie Fotografic / Praha

pagody-úsmevy-budhizmus & banány-kriminalita-farby

12. 09. – 7. 10. 2016
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Museum of Savers

12. 09. – 8. 10. 2016
Video NoD / Praha 1

Cold-Pressed, Low-Heat / virginorganicvegankosher

12. 09. – 29. 10. 2016
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Josef Mladějovský: Velké pravdy

14. 09. – 6. 10. 2016
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Matěj Skalický: Sedět u ohně a kouřit

8. 09. – 6. 10. 2016
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Šimon Brejcha / Sběrač a drtič

17. 09. 2016 – 28. 01. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Neviditelní a (ne)přehlédnutelní

16. 09. – 17. 11. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

František Štorm_Phenakistoscopy

9. 09. – 13. 10. 2016
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

70 x Jiří Valoch

7. 09. – 8. 10. 2016
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Markéta a Vlasta Prachatická: Portréty a kresby

7. 09. – 28. 10. 2016
Galerie 1. patro / Praha 1

Rony Plesl

8. 09. – 30. 10. 2016
Pražský hrad / Praha 1

Lenka Vítková, Smlouva s černou

7. 09. – 26. 11. 2016
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Juraj Gábor, Dominika Jackuliaková — JANKOVA PALETA

6. 09. – 14. 10. 2016
Galerie Mladých

Daniel Vlček – Plynoucí mezera

7. 09. – 10. 12. 2016
Set Galerie / Liberec

Bílá místa slovenské fotografie

8. 09. – 19. 11. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

Anna Pašková: AGLOMERACE

3 - 13. 09. 2016
Galerijní laboratoř – kaple sv. Jana Křtitele / Praha

Aleš Veselý / Projdu-li, už se nevrátím zpátky

7. 09. – 29. 10. 2016
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Plain Text

7 - 26. 09. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

Skvělá budoucnost II

8 - 27. 09. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

Tomáš Kurečka / Léto

4. 09. – 2. 10. 2016
Galerie Prokopka / Praha 3

Jan Šépka Architects – Vnímání

7. 09. – 1. 10. 2016
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Alchymie akce – Fotografie Václava Zykmunda

1. 09. – 2. 10. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Petr Malina: Back to the gallery

15. 09. – 29. 10. 2016
Galerie Pavilon (Vinohradská) / Praha 2

Epifanie – Na pomezí samoty

6. 09. – 20. 10. 2016
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

The Offense Of Things

7. 09. – 13. 10. 2016
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

MARTINA STAŇKOVÁ – PETR A NAŠE STUDIO

5. 09. – 6. 10. 2016
Galerie SPZ / Praha 1

Agnieszka Grodzińska : Open studio

1 - 3. 09. 2016
A.I.R. FUTURA / Praha 8

Monika Kojetská / Dress

1 - 15. 09. 2016
MakeMake / Brno

Fenomén Gemer 2016

5 - 19. 09. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Anna Ronovská – All you need is Love

8 - 20. 09. 2016
Galerie W7 / Olomouc

PAS : Můžem, ale nevíme jak.

2 - 29. 09. 2016
Karlin Studios / Praha 8

James Lewis : Myší úklid

2 - 29. 09. 2016
Karlin Studios / Praha 8

Go back to Europe! / Jacek Zachodny [PL]

30. 08. – 21. 09. 2016
Galerie Klubovna / Brno

Bára z Nýbrže

29. 08. – 12. 09. 2016
PageFive / Praha 7

Martin Zemanský – Dvě hlavy, jedno tělo

31. 08. – 26. 09. 2016
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Zdeňek Přindiš – Kresby a obrazy

31. 08. – 26. 09. 2016
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

69. Umělecký salon v Poličce – absolventi Akademie výtvarných umění v Praze 2016

9. 09. – 29. 11. 2016
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

TOUCH ME!

4 - 25. 10. 2016
Monomach / Brno

LUSTR 2016 ~ festival současné ilustrace

23 - 27. 09. 2016
Festival LUSTR / Praha 1

Nevím, jak tohle dopadne

4. 09. – 15. 10. 2016
galerie sam83 / Česká Bříza

Amie Siegel

5. 10. – 18. 11. 2016
Galerie VI PER / Praha 8

Jana Peterková: Pohyby duše

18. 09. – 7. 10. 2016
Divadlo 29 / Pardubice

Aneta Willertová / Kotě, které si chtělo vzít jablko zespodu hromady.

22. 08. – 18. 09. 2016
Galerie Umakart Brno / Brno

Za hranicí odrazu

15. 09. – 24. 11. 2016
Nau Gallery / Praha 3

Když se textile stáva tvarem

2. 09. – 21. 10. 2016
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Lenka Žampachová: Soukromé oázy

22. 08. – 14. 09. 2016
Vitrína Deniska / Olomouc

Pavel Novák – zlínský architekt

19. 07. – 22. 10. 2016
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

City Utopia – Metebolika budoucnosti

22. 08. – 17. 09. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Lucie Lučanská – ZAHRADY CIZÍCH LIDÍ

29. 08. – 29. 10. 2016
Pracovna / Praha

Jindřich Zeithamml / Souznění

6. 08. – 23. 09. 2016
Galerie Dům / Broumov

Skleník / Skupina impresionistů 21. století

8 - 24. 08. 2016
Galerie Klubovna / Brno

Jan Dyntera – Summer Soft

2 - 14. 08. 2016
Café Lajka / Praha 7

Patrik Mikloš – Inkarnace

9. 08. – 15. 09. 2016
Galerie Fotografic / Praha

Slava Mogutin: Ztracení chlapci: Srdečné pozdravy z Ruska

10. 08. – 29. 09. 2016
Artwall Praha 7 / Praha 7

Filip Harna – Z MARSU S HANOU

9. 08. – 2. 09. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Markéta Vlčková / 1/3 Harmonie

30. 07. – 19. 08. 2016
Galerijní laboratoř – kaple sv. Jana Křtitele / Praha

Matouš Lipus — Špilberský enšpígl

1 - 26. 08. 2016
Kontext / Jihlava

Tatrahundert /tatraszáz / tatrasto / 1916-2016

1. 08. – 7. 10. 2016
TIC Galerie / Brno

Monument pozorování

7. 09. – 5. 10. 2016
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Štěpán Čížek Paintings

25. 07. – 8. 08. 2016
Galerie Umakart Brno / Brno

Šestatřicet

29. 07. – 15. 09. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Smích a zapomnění

7. 09. – 8. 11. 2016
MeetFactory / Praha 5

Loni v Marienbadu: Film jako umění

7. 09. – 26. 11. 2016
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Jana Krejzová a Kristýna Šormová / Raku a haiku

22. 06. – 11. 09. 2016
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Antonín Hudeček a Okoř

22. 06. – 17. 09. 2016
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Neighbourhood Boogie – Woogie 2016

14. 07. – 14. 08. 2016
hunt kastner / Praha

Darina Alster a V.Š.B._vizuální rozhovor

15. 07. – 9. 08. 2016
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Jan Parkman / Depresivní romantika

9 - 29. 07. 2016
Galerijní laboratoř – kaple sv. Jana Křtitele / Praha

Petr Švolba, Martin Kubica: Site speculativ

13. 07. – 30. 08. 2016
Papírna Plzeň / Plzeň

Figura v pohybu

12 - 23. 07. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Schwabinger 7

10. 08. – 2. 09. 2016
Nová galerie / Praha 2

Post-Trauma

7 - 21. 07. 2016
Avoid Floating Gallery / Praha 2

Spirit World Rising

27. 07. – 30. 08. 2016
MeetFactory / Praha 5

Můj svět

7. 07. – 27. 08. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Josef Sudek: V šeru chrámu

28. 06. – 29. 08. 2016
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Klára Hosnedlová: ČERVENÁ KARKULKA

28. 06. – 13. 07. 2016
Galerie Jelení / Praha

Ester Nemjóová a Kateřina Hubená: Botanikabinet

27. 06. – 31. 07. 2016
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Jan Dyntera / Viktor Szemzo: Les Boubeles

27. 06. – 30. 08. 2016
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Květiny v hlavě

27. 06. – 24. 07. 2016
Galerie Umakart Brno / Brno

Anežka Kovalová: Zastavení v čase

22. 08. – 22. 09. 2016
Topičův salon / Praha 1

Vladimír Jiránek Humor

2. 07. – 15. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

FAMUGRAFIE II

23. 06. – 22. 07. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

Tomáš Bachura – Genesis

20. 06. – 8. 07. 2016
Galerijní laboratoř – kaple sv. Jana Křtitele / Praha

Roman Štětina a Miroslav Buriánek: Návod k použití Jiřího Koláře

23. 06. – 18. 09. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Bílý pokoj / výstava

9. 07. – 2. 09. 2016
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

RISHABH KAUL: Mokrá ráj

21. 06. – 3. 09. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

Maria Makeeva – Zlatý jezdec

29. 06. – 27. 08. 2016
Pracovna / Praha

Stanislav Bříza / Hitchhike US

17. 06. – 7. 07. 2016
PageFive / Praha 7

Václav Stratil, Tomáš Bárta & Markéta Magidová

15. 06. – 29. 07. 2016
Fait Gallery / Brno

Atlas zvířat

15. 06. – 2. 07. 2016
Prototyp / Praha 2

Václav Světlík: Site´s Specifics

13. 06. – 30. 07. 2016
Divadlo 29 / Pardubice

XXL pohledů na současné slovenské výtvarné umění

24. 06. – 22. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

DESIGN.LIVE! Helena Lukášová: “Jsi tím, co si přeješ.” Šperky pro kolekci A/W 2015 Denisy Nové

16. 06. – 29. 10. 2016
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Zdeněk Ziegler. Osobnosti českého grafického designu

15. 06. – 29. 10. 2016
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Filip Hauer, Jakub Pospíšil: Open Source Domovy

7 - 29. 06. 2016
Galerie AVU / Praha 7

MARTINA VIKOVÁ & MATĚJ HRBKE – Tři muži v peci ohnivé

9. 06. – 9. 07. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Ztvárnění klidu

10. 06. – 27. 08. 2016
MeetFactory / Praha 5

Jiří Poláček / Město 1975-88

8. 06. – 2. 07. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

36. ČIN: TUŽIŤ _TÚŽIŤ_TU ŽIŤ

2 - 30. 06. 2016
Galerie Garáž / Zlín

Jakub Gavalier / Syntetická láska

30. 05. – 26. 06. 2016
Galerie Umakart Brno / Brno

PLATOvideo07 – válka

1. 06. – 6. 08. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Mixed Metaphors

1. 06. – 19. 07. 2016
Prague College

VÝSTAVA 10 UMĚLCŮ

23. 05. – 29. 06. 2016
8gallery / Praha

Vladimír Doležal – Nahá žena

24. 05. – 6. 06. 2016
Galerie Rondo / Hradec Králové

Co víme, co tušíme…

31. 05. – 18. 06. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Dorota Sadovská

4. 06. 2016 – 25. 03. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Václav Linek – Opožděné příchody

4. 06. – 29. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Vjemy ( Adam a Samuel Ciglerovi a Světlana Koženova) – Stříbro

4. 06. – 29. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

If you have a heart, what you did to me hurts you too.

23 - 26. 05. 2016
Galerie 207 / Praha 1

Zuzana Šrámková – Spodní proud

24. 05. – 29. 09. 2016
Galerie Valchařská / Brno

Klára Horáčková: SPIRIT LEVELS

17. 05. – 23. 06. 2016
Galerie Makráč / Praha 6

Michaela Vrbková: Myspace

18. 05. – 1. 06. 2016
SOLO offspace / Brno

Pavel Pepperštejn: Memory is over

18. 05. – 20. 08. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

ID

16. 05. – 2. 06. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Jako kapka inkoustu ve sklenici mléka

16. 05. – 25. 06. 2016
Galerie Fotografic / Praha

Josef Hoffmann – Josef Frank: Od “nekonečné garnitury” k otevřenému systému

21. 06. 2016 – 6. 05. 2017
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

A vy to ještě nevíte?

14. 05. – 29. 06. 2016
Galerie Na shledanou / Volyně

Ondřej Kotrč / TOO LATE FOR DARKNESS

10. 05. – 2. 06. 2016
Fait Gallery Preview / Brno

Florian Slotawa & Dušan Zahoranský: I Could Have Just Set It on Fire

17. 05. – 28. 06. 2016
Drdova Gallery / Praha 3

Mixed Messages

4 - 30. 05. 2016
Prague College / Praha 1

NOBODY LIKES DIRTY GIRLS Alma Lily Rayner + doprovodný program

5. 05. – 1. 06. 2016
Oko uragánu / Praha 2

Vážená paní, krájená mlha

2 - 26. 05. 2016
Photogether Gallery / Zlín

Nekontrolovatelné úniky včel

5 - 19. 05. 2016
Galerie Panel / Praha

Nickname

5. 05. – 2. 06. 2016
Galerie SPZ / Praha 1

spending ETERNITY

5. 05. – 25. 06. 2016
Galerie Václava Špály / Praha 1

Marius Konvoj: Neoego

27. 04. – 14. 05. 2016
Vitrína Deniska / Olomouc

Igor Hosnedl: DUTCH HARBOR

26. 04. – 18. 06. 2016
Galerie Jelení / Praha

Jiří Sedlák: Hladina

27. 04. – 21. 05. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Hans Kupelwieser: Pět prostorů pro Brno

26. 04. – 11. 06. 2016
Dům umění města Brna / Brno

Incentive 2

25 - 28. 04. 2016
Galerie 207 / Praha 1

Olbram Pavlíček: Upgrade:01

29. 04. – 31. 05. 2016
MakeMake / Brno

I-SANCTUARY

7. 04. – 13. 05. 2016
Galerie Kabinet T. / Zlín

Kateřina Holá_RE_

22. 04. 2016
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

TARYN SIMON

26. 04. – 9. 07. 2016
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Dress Code – Tatjana Warnecke

18 - 23. 04. 2016
Ex Post / Praha 1

Dominika Cyprová – Arabesky

30. 04. – 10. 06. 2016
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Philoxenie – malby, sochy

21. 04. – 12. 06. 2016
Galerie Pavilon (Vinohradská) / Praha 2

Jiří Brodský / Restaurátorské práce / Restaurátorské inspirace

20. 04. – 4. 06. 2016
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Jan Hendrych / Rastislav Jacko / Učitel a žák II

20. 04. – 11. 06. 2016
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Pohádka o kočičce Margerítě

3 - 21. 05. 2016
Monomach / Brno

Rusko 1896 – 2016. Příběh Ruska očima tří českých fotografů.

5 - 27. 05. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Hromy a blesky

19. 04. – 18. 05. 2016
Nová galerie / Praha 2

Adéla Součková: Virtuální jeskyně a zlatá klícka

21. 04. – 28. 05. 2016
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Legenda Markéta Baňková

12 - 13. 04. 2016
Galerie Havelka / Praha 1

Mieke Fokkinga: Treats

12. 04. – 20. 05. 2016
Divadlo 29 / Pardubice

Petra Filipovská – Paličáci

6. 04. – 18. 05. 2016
Deska / Ústí nad Labem

Kresba – zrcadlo představ

6. 04. – 12. 05. 2016
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Anton Podstraský / Synáčik ulice

31. 03. – 27. 04. 2016
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Kristýna Šraierová / VZTAHY

3. 04. – 13. 05. 2016
anyArt / Praha 8

Besídka

5 - 29. 04. 2016
Monomach / Brno

Tereza Lochmannová: ANIMAL MILITARIS

31. 03. – 29. 04. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Petr Sirotek: Okamžiky uplynulých let

31. 03. – 18. 06. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

Šárka Hrouzková_Otisky

25. 03. – 21. 04. 2016
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Ewa & Jacek Doroszenko / Exercises Of Listening

22. 03. – 3. 05. 2016
Fait Gallery Preview / Brno

Motýlí efekt

5 - 30. 04. 2016
Industra Art / Brno-město

Paky Vlassopoulou: Be quiet

28. 03. – 6. 05. 2016
Nevan Contempo / Praha 3

Tušení světla

14. 04. – 31. 05. 2016
MeetFactory / Praha 5

(Pure) Beauty and The Beast

29. 02. – 23. 04. 2016
Divadlo Reduta Brno / Brno

Zuzana Halánová, Daniel Laurinc – Ponořeni v čase

23. 03. – 29. 04. 2016
Galerie Fotografic / Praha

Substantia Nigra

22. 03. – 21. 06. 2016
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Láva a mech

16. 03. – 30. 04. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Místo Monumentu

17. 03. – 6. 05. 2016
Galerie VI PER / Praha 8

Kateřina Kocourková: Rozhraní

13. 03. – 23. 04. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Mezi řádky

18. 03. – 19. 05. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

V hlavě architekta / Kraus – Sládeček

8. 03. 2016
Dům umění města Brna / Brno

Eliška Lhotská – Future is now

19. 03. – 21. 05. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Alžbeta Kováčiková: Pohádce

8 - 30. 03. 2016
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

První jarní

23. 03. – 13. 04. 2016
Nová galerie / Praha 2

PLATOvideo06: Modernismus

8. 03. – 30. 04. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

ŠICHTA

1 - 31. 03. 2016
Monomach / Brno

ULLA DEVENTER (D): ZEYNEP

2. 03. – 4. 04. 2016
magazín / Terezín

Apocalypse Me

2. 03. – 14. 04. 2016
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Prekop / Stanko / Double mix

24. 02. – 24. 03. 2016
Photogether Gallery / Zlín

Šimon Levitner a Alexandr Martsynuk : Kutálení

18. 02. – 2. 03. 2016
Galerie Panel / Praha

Zdenek Seydl a knihy

23. 02. – 2. 04. 2016
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Shaped Canvas

22. 02. – 29. 04. 2016
Galerie NTK / Praha

FEMININE!

25. 02. – 23. 03. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Virtual modality

17 - 27. 02. 2016
Video NoD / Praha 1

Václav Cigler + Michal Motyčka

18. 02. – 17. 03. 2016
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

PETR BULAVA + PETR GRUBER

16 - 22. 02. 2016
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Co námi hýbe?

16. 02. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

Uvnitř / (c) merry

15. 02. – 6. 03. 2016
Galerie Umakart Brno / Brno

Luděk Filipský / Zadržet světlo

8. 02. – 10. 03. 2016
Galerie ARS / Brno

Lenka Glisníková / Pokud bys mě hledal, najdeš mě v zahradě

10. 02. – 1. 03. 2016
V rámci / Ostrava

Jiří Žák Proč je tak snadné představit si konec světa

16. 02. – 11. 03. 2016
Galerie D9 / České Budějovice

Veronika Hilská / RUBOPISY EFEMER

10. 02. – 5. 03. 2016
Galerie Prokopka / Praha 3

Dalibor Smutný – Ze světla ke světlu

30. 01. – 30. 04. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Propady realitou Petra Hajdyly budou k vidění v galerii Kaple ve Valašském Meziříčí

16. 02. – 28. 03. 2016
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Jakub Čuška: Okraje

7. 02. – 5. 03. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Dům s bazénem

2 - 20. 02. 2016
Monomach / Brno

Jiří Žák: Mateřské město

1. 02. – 12. 03. 2016
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Žanna Kadyrova / Alice Nikitinová: Ochranné zbarvení

9. 02. – 30. 04. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Co je vpředu, nehledej vzadu

27. 01. – 18. 02. 2016
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Per astra ad monstra

26. 01. – 26. 02. 2016
Galerie UM / Praha 1

Peter Fačko-Personal Computer

24. 01. – 21. 02. 2016
Galerie Art Brno / Brno

AKT 2016

10. 02. – 16. 03. 2016
Nová galerie / Praha 2

Valentýna Janů: Slunce nad horizontem

24. 01. – 13. 02. 2016
Vitrína Deniska / Olomouc

Kateřina Dobroslava Drahošová: Warum darum

25. 01. – 27. 02. 2016
Galerie Jekor / Praha

COEXIST?

8 - 31. 01. 2016
Galerie 1 / Praha 1

9. ročník Ceny kritiky za mladou malbu 2016

19. 01. – 13. 02. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Podoby JK

22. 01. – 17. 03. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Únor v měsíci – Tříbení ascendentů

26. 01. – 20. 02. 2016
Industra Art / Brno-město

Mateřské město

20. 01. – 6. 02. 2016
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

ArtBio: Peter Graham a hosté, Viktorie Valocká a Radim Kolář

15. 01. – 11. 02. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Saki Matsumoto: Za zrcadlem

11. 01. – 4. 02. 2016
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Marie Kodovská: Známá i neznámá 4.

11. 01. – 1. 02. 2016
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Tomáš Mitura: Maltovy schody

14. 01. – 25. 02. 2016
Studio Hrdinů / Praha 7

Tereza Příhodová: Kováři a alchymisté

7 - 17. 01. 2016
Galerie Panel / Praha

AABBABBAACBC

6. 01. – 3. 02. 2016
Nová galerie / Praha 2

Intermarium

26. 01. – 26. 03. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Kůže očí

5 - 28. 01. 2016
Monomach / Brno

Medium Loci

4. 02. – 17. 03. 2016
Papírna Plzeň / Plzeň

Prostorový neklid

17. 12. 2015 – 29. 01. 2016
Galerie U Prstenu / Praha

Rekurzia

16. 12. 2015 – 15. 01. 2016
Photogether Gallery / Zlín

PRELIMINARY SADNESS

18. 12. 2015 – 5. 03. 2016
Karlin Studios / Praha 8

TEN DŮM SEM NEPATŘÍ: 10. let výročí Karlin Studios

18. 12. 2015 – 5. 03. 2016
Karlin Studios / Praha 8

Dialog

18. 12. 2015 – 21. 01. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Ye mak a better door than a windae

16. 12. 2015 – 18. 01. 2016
Galerie Umakart Brno / Brno

Něha

18. 12. 2015 – 29. 01. 2016
Hauch Gallery / Praha 8

Living Images

13 - 19. 12. 2015
Galerie 207 / Praha 1

Jiří Zavřel – Koláč je kulatý, ale i buchta má svůj tvar

9. 12. 2015 – 7. 01. 2016
Galerie W7 / Olomouc

ZTRACENÁ FORMA

14. 12. 2015 – 26. 01. 2016
Galerie NTK / Praha

7x ANTONÍN RAYMOND

14. 12. 2015 – 30. 01. 2016
Galerie Architektury Brno / Brno

VERNISÁŽ_7. VÝSTAVNÍ BLOK

7. 12. 2015 – 7. 01. 2016
TIC Galerie / Brno

Ostravský stojan: autorský vánoční strom Elliu Tiliu Motýlové

9. 12. 2015 – 12. 01. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

ČSR

8. 12. 2015 – 3. 01. 2016
Monomach / Brno

Adam Havelka, Eva Rybářová, Matěj Pavlík, Jan Kováříček: Agent

3. 12. 2015 – 8. 01. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

PAF 2015: Alexander Campaz (CO/US) – Infinity +1

2 - 5. 12. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2015: MARQ DELONG & ANNA SLAMA – SANDBOX FRONTEX LITANY

2 - 5. 12. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2015: ODLIŠENÉ VIZE

2 - 5. 12. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2015: SAMSON KAMBALU (MW/GB) – NESNESITELNÁ LEHKOST NYAU CINEMA

3. 12. 2015 – 10. 01. 2016
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

ĎAKUJEM / DĚKUJI / THANKS…

8 - 29. 12. 2015
Kontext / Jihlava

COLLAPSING SCULPTURE

8. 12. 2015 – 29. 01. 2016
Galerie Kabinet (tic)

Jan Jedlička – Světlotisky, mezzotinty a pigmenty

2. 12. 2015 – 23. 01. 2016
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Honza Sakař: Tiché portréty

30. 11. 2015 – 1. 02. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

Markéta Hosová: Nežiju ve vzduchoprázdnu

3 - 19. 12. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Fotografie a společnost

25. 11. – 16. 12. 2015
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Jan Mahr

15. 12. 2015 – 14. 01. 2016
Galerie D9 / České Budějovice

Karel Konopka / PROCES

24. 11. – 16. 12. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Léta obskurnosti

25. 11. 2015 – 2. 01. 2016
Galerie Fotografic / Praha

Tomáš Milata / Imaginace a moje múza Psyché

2. 12. 2015 – 7. 01. 2016
Galerie Prokopka / Praha 3

Lucie Jestřabíková: Klíček

16 - 19. 11. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Sonny Halas: Cestou

20. 11. – 30. 12. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

Ignorance

8 - 19. 12. 2015
Ex Post / Praha 1

Osobnosti DesignMeetingu

26. 10. – 15. 11. 2015
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Sonberk všemi smysly — VÍNO, ARCHITEKTURA, VÝTVARNÉ UMĚNÍ

13. 10. 2015 – 15. 01. 2016
Galerie Lucerna — Prostor pro současné umění / Praha 1

Průřezy krajinou

10. 11. – 5. 12. 2015
Galerie kritiků / Praha 1

Přepisy

11. 11. 2015 – 16. 01. 2016
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jiří Foltýn / Už zase na dvou planetách

14. 11. – 22. 12. 2015
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Lucia Tallová – Moře

20. 11. – 18. 12. 2015
Nevan Contempo / Praha 3

Ján Kekeli, Peter Fabo – Medzi

12 - 13. 11. 2015
Nevan Contempo / Praha 3

LA LIGNE EN ROCAILLE

10. 11. 2015 – 4. 01. 2016
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

KNOBL

3 - 30. 11. 2015
Monomach / Brno

Lexa Peroutka: Generic Failure

5 - 19. 11. 2015
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Krajina Ondry Fišera

1 - 14. 11. 2015
FAMU / Praha 1

Stanislav Tůma: Jiný pohled

8. 10. – 29. 11. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Jedno šílenství, prosím!

6. 11. – 17. 12. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

MILOTA / Milota Havránková

1. 10. 2015 – 16. 01. 2016
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha 1

Jana Skalická: Souborná výstava

1. 11. – 1. 12. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Jan Langer: Mizení a chybění

10. 11. – 5. 12. 2015
Galerie W7 / Olomouc

Kánon

17. 11. – 5. 12. 2015
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Notes on the Beginning of the Short 20th Century

21. 10. – 1. 12. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Naděžda Plíšková

7. 12. 2015 – 28. 01. 2016
Topičův salon / Praha 1

Uvolněný pohyb

22. 10. – 19. 11. 2015
Galerie Kabinet T. / Zlín

Olaf Eggers: Shop Movies

23. 11. 2015 – 6. 02. 2016
Galerie G99 (DUB) / Brno

Phill Niblock: Working For A Title, Retrospektiva

24. 11. 2015 – 23. 01. 2016
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Jak Stratil stratil strast a našel lásku

19. 10. – 15. 11. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Sergio Caruso: Guardami dentro, per te sono transparente

15. 10. – 20. 11. 2015
Divadlo 29 / Pardubice

Pavel Štecha / O nás

15. 10. – 21. 11. 2015
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Part One

13. 10. – 14. 11. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Minimarket: cigarety balené pivo domácí zvířecí alcohol

14. 10. – 7. 11. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha

VIP PREVIEW

13. 10. – 13. 11. 2015
Galerie Sklepní scéna / Brno

Pozorování

17. 10. – 12. 11. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

60% of 18 to 69

13. 10. – 21. 11. 2015
Galerie Fotografic / Praha

Moon Art. Současná turecká malba.

17. 10. – 19. 12. 2015
Papírna Plzeň / Plzeň

dvojitá dávka umění: výstavy Agaty Agatowské a Josefa Mladějovského

14. 10. – 5. 12. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Alena Podzemná: Žena, nůše, píseň, kost

24. 09. – 7. 11. 2015
Muzejní a galerijní centrum (MaGC) Zámek Žerotínů ve Valašském Meziříčí / Valašské Meziříčí

FRANZ THE LONELY AUSTRIONAUT — ART GROUPIE

10. 12. 2015 – 9. 01. 2016
Industra Art / Brno-město

DVĚ MINUTY SVĚTA

4 - 29. 11. 2015
Industra Art / Brno-město

Andi Schmied / JING JIN CITY

1 - 19. 10. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Tora Urup – Themes and Variations

23. 09. – 21. 11. 2015
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Jaroslav Alt – Posledních sedm slov / Drobná zranění

4 - 31. 10. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Kontexty / Katarína Siposová

4 - 15. 10. 2015
Galerie Září / Praha 7

1395 days without red

29. 09. – 31. 10. 2015
ETC. Galerie / Praha 2

Oliver Ressler – Ztroskotaní

30. 09. – 29. 11. 2015
Artwall Praha 7 / Praha 7

Klaudia Korbeličová: Teleport

28. 09. – 11. 10. 2015
Galerie FAVU / Brno

I’ve fallen and I can’t get up

25 - 28. 09. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Vernisáž výstav Dalibora a Ivana Chatrných

19. 09. – 21. 11. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Dvě galerie, dva pohledy, dva sourozenci – Dušan Váňa a Magdaléna Váňová

23. 09. – 19. 11. 2015
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Přemysl Procházka “Něco vám ukážu”

17. 09. – 1. 10. 2015
A.M. 180 / Praha 2

Více než tři kilogramy mořské soli

8. 09. – 13. 10. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

Cena EXIT 2015

8. 09. – 13. 10. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Pavel Štecha: CHATAŘI

17. 09. – 30. 10. 2015
Galerie UM / Praha 1

Tak blízko tak daleko

23. 09. – 10. 10. 2015
Galerie Fotografic / Praha

DRUHÁ SMRT GEORGE MALLORYHO

15. 09. – 24. 10. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Kreslíř

18. 09. – 12. 11. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Předtím, teď, potom

19. 09. – 19. 10. 2015
Bludný kámen

VACHEK

18. 09. – 31. 10. 2015
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

68. Umělecký salon v Poličce

18. 09. – 30. 10. 2015
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

Tušení rovnováhy

6. 09. – 6. 10. 2015
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Miloslav Moucha, Jindřich Zeithamml

9. 09. – 8. 10. 2015
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Adam Uchytil: Gravitační aspik

9. 09. – 14. 10. 2015
Galerie Mimochodem / Praha

Od-děl

10 - 26. 09. 2015
Industra Art / Brno-město

Na dlažbě

11. 09. – 9. 10. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Paperback 2

11. 09. – 8. 10. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

Jaroslav Rössler (1902 – 1990)

2. 09. – 17. 10. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

ZÁKAZKA Č. 39 → IMPRESSION, SOLEIL LEVANT & BELLS MORBIDO

1. 09. – 2. 10. 2015
TIC Galerie / Brno

Martina Svozilová: Krajiny mého domova

4 - 24. 09. 2015
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Adéla Součková

19 - 29. 08. 2015
Containall / Praha 1

Sári Ember / Em casa

1 - 23. 09. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Závan zvenku

29. 08. – 4. 09. 2015
Ateliér Síň / Telč

Polička/Shelf – Ladislav Daněk

6. 09. – 3. 10. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

CRASHTEST 5: Transmise

2. 09. – 8. 10. 2015
Topičův salon / Praha 1

Adéla Součková

19 - 29. 08. 2015
/ Praha

Budoucnost designu: Fedja Vukić (přednáška + vernisáž)

24. 08. – 3. 09. 2015
GALERIE CZECHDESIGN / Praha 1

Alžběta Kočvárová a Markéta Černá /DOKUD TO NESPADNE

1. 09. – 2. 11. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

“Blitz Pop” by Anej Nuhanovic

27. 08. – 7. 10. 2015
ARTĚL Gallery / Praha

Návrat objektu a Neklid věcí

10. 09. – 5. 11. 2015
Kvalitář / Praha 1

Pavel Mühlbauer

19. 08. – 3. 10. 2015
Galerie Synagoga / Hranice

Šimon Sýkora – Pretty Pictures Won’t Solve Anything

24. 08. – 20. 09. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Hledání země nezemě

18. 08. – 12. 09. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Tisíc a dvě noci

4. 08. – 29. 09. 2015
Artwall Praha 7 / Praha 7

Za vším hledej všechno

7 - 29. 08. 2015
Galerie 1 / Praha 1

Jaroslav Horecký – Tři gule

12. 08. – 11. 09. 2015
Art Space NOV / Pardubice

PLATOvideo04 – minimal, conceptual, land (art)

22. 08. – 31. 10. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

CACHHAUS v Trojhalí Karolina

15. 08. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

Jiří Matějů a Martin Dašek – projekt site specific

8. 08. – 26. 09. 2015
Galerie Dům / Broumov

Michal Kindernay – Heliofilie

8. 08. – 26. 09. 2015
Galerie Dům / Broumov

City a pocity

14. 08. – 15. 10. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Paralelní světy

11. 08. – 19. 09. 2015
Galerie Fotografic / Praha

Jaroslav Vančát – Metastruktury

2. 09. – 3. 10. 2015
Interaktivní galerie Becherova vila / Karlovy Vary

Výstava z tvorby Blanky Růžičkové Záznamy

29. 07. – 1. 09. 2015
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Zakázka č. 39

20. 07. – 21. 08. 2015
Kontext / Jihlava

SIEHE UNTEN SEE BELOW

29. 07. – 29. 08. 2015
Nová galerie / Praha 2

Matěj Hrbek: Zapalíme ohně

14. 07. – 29. 08. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Quentin Euverte (FR): Krupuk Factory

14 - 18. 07. 2015
A.I.R. FUTURA / Praha 8

Peter Fabo: L O N G E R

15. 07. – 30. 08. 2015
Galerie KIV / Praha 8

Pandora’s Vox / Veronika Holcová, Klara Kristalova, Sandra Vásquez de la Horra

14. 07. – 31. 10. 2015
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Karina Bisch

7. 07. – 26. 09. 2015
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Vytržená iluze

10. 07. – 17. 09. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Jablonec nad Nisou

Iva Vodrážková_Doteky lesa

3 - 30. 07. 2015
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Viktor Kopasz = [Absence]

1. 07. – 29. 08. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Petre Fabo: Lakuj / Varnish (Having Us On)

2. 07. – 29. 08. 2015
Set Galerie / Liberec

Kręgi sztuki / Kruhy umění 2015: Kontrasty I z cyklu Duety – pedagog a student

9. 07. – 30. 08. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Kris Lemsalu: Fine with afterlife

10 - 19. 06. 2015
Are / Praha

MARIKA VOLFOVÁ: Tulení kůže

30. 06. – 14. 08. 2015
TIC Galerie

Ondřej Nejedlý / iTunes Library

1. 07. – 30. 08. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Wilhelm Heiliger – Barva a Emoce

1. 07. – 28. 08. 2015
Galerie Vernon / Praha 5

Tvůrci

17 - 27. 06. 2015
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Hry v globus

25. 06. – 30. 07. 2015
Galerie Kabinet T. / Zlín

instalace Jiné vize 2014 a LUHOvaném Vincentovi

9 - 11. 07. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Luhačovice

Starci u pramene

8. 07. – 1. 08. 2015
MeetFactory / Praha 5

Xénia Hoffmeisterová: LETNÍ ZAJÍC

16. 06. – 25. 07. 2015
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Vesnice je svět

17. 06. – 29. 08. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ondřej Kotrč / Sometimes, things can go sideways

24. 06. – 30. 07. 2015
MakeMake / Brno

Mary Duras (1898 – 1982)

13. 06. – 29. 08. 2015
Zámek Klenová

Bears, catastrophes and other everyday events

17. 06. – 24. 07. 2015
Nová galerie / Praha 2

KOPŘIVY – kurátorský projekt Jana Karpíška

10. 06. – 30. 07. 2015
Industra Art / Brno-město

Victor Vasarely | Nová akvizice II

10. 06. – 19. 09. 2015
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Alfred Lenica | Barva – Gesto – Podvědomí

10. 06. – 12. 09. 2015
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Nová citlivost

10. 06. – 3. 09. 2015
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kateřina Kučerová a Iveta Čermáková: Instrukce

4 - 29. 06. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Schránka pro ducha / Výstava k 50. výročí otevření Galerie moderního umění

12. 06. – 27. 09. 2015
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Obrazové příběhy Milady Marešové

5. 06. – 5. 09. 2015
Městská galerie Litomyšl / Litomyšl

Karel Konopka / Velké otazníky

18. 05. – 29. 06. 2015
Deska / Ústí nad Labem

Tereza Příhodová – Dřevěná nevěsta

18. 05. – 18. 06. 2015
Photogether Gallery / Zlín

Čestmír Suška – RESTART

23. 04. – 30. 12. 2015
DEPO2015 / Plzeň

Barbora Bálková – Odnikud nikam

3 - 9. 05. 2015
Galerie Fotografic / Praha

Preview Review 2

4 - 5. 05. 2015
Fait Gallery / Brno

Zrcadlení

5. 05. – 18. 06. 2015
Nau Gallery / Praha 3

Bílá Psyché

6 - 30. 05. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Art in ArtGen

29. 04. – 2. 05. 2015
Nová galerie / Praha

Jan Haubelt (CZ): O něco horší než Romeo: tragédie z rozmaru

10. 06. – 22. 08. 2015
MeetFactory / Praha 5

Nos

22. 04. – 19. 05. 2015
Malá galerie / Ústí nad Labem

Od podlahy

22. 04. – 19. 05. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Výstava Karla Konopky Lesní plody vyšly z módy, peklo roste jako z vody

10. 04. – 1. 05. 2015
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Miroslav Tichý: Ženy a ženy

5. 06. – 13. 09. 2015
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Simona Kafková – Dříve a nyní

13. 04. – 7. 05. 2015
Galerie Září / Praha 7

TICHO [dočasná analýza]

11. 04. – 9. 05. 2015
Industra Art / Brno-město

Václav Stratil & Panáčik: Mrdat

8. 04. – 2. 05. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

Reprezentace rozkladu

2 - 29. 04. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

Jehla v kupce sena

7 - 29. 04. 2015
Topičův salon / Praha 1

Výtěr 3

24 - 30. 03. 2015
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Kolokvium dvou – Pavla Dundálková, Jiří Žák

16 - 25. 03. 2015
Galerie AVU / Praha 7

Viktor Kopasz – [Samples]

19. 03. – 29. 04. 2015
Prototyp / Praha 2

Kupředu zpátky

10 - 27. 03. 2015
Galerie Nová síň / Praha 1

Předvelikonoční bublina

14. 03. – 17. 04. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Hvězdný prach

19. 02. – 21. 03. 2015
Galerie Alternativa / Jihlava

Nejlepší krejčí ve městě

27. 02. – 10. 04. 2015
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. – 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Du Forma

11. 02. – 4. 03. 2015
Galerie Klubovna / Brno

DVĚ TVÁŘE Veroniky Šrek Bromové

30. 01. – 21. 03. 2015
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

Victor Vasarely: Harmas

28. 01. – 16. 05. 2015
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Pocta Otto Guttfreundovi

15. 01. – 21. 02. 2015
Rabasova galerie Rakovník / Rakovník

STILL LIFE RECURRING – APPRENTICE/MASTER PROJECT

5 - 21. 02. 2015
Galerie AMU / Praha 1

AKCE_REAKCE

15. 01. – 3. 02. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

Tváří v tvář

9. 01. – 5. 03. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Jablonec nad Nisou

Výstava absolventů Fakulty architektury UN6

15 - 30. 01. 2015
Industra Art / Brno-město

Möbiova páska

2 - 29. 03. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Téměř evidentní skutečnost, že dva popisy jsou lepší než jeden

17. 12. 2014 – 21. 01. 2015
Malá galerie / Ústí nad Labem

VYPRÁVĚNÍ

10. 12. 2014 – 17. 01. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Jiné vize 2014

3 - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Ways of Something

3. 12. 2014 – 9. 01. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

ZLATÝ VĚK. Reminiscence kubismu v současném výtvarném umění.

2. 12. 2014 – 21. 02. 2015
Dům umění města Brna / Brno

DRUHOTVARY 4 – Interpretace partitur Leoše Janáčka

27. 11. 2014 – 10. 01. 2015
Památník Leoše Janáčka / Brno

Ivana Sláviková, Jozef Suchoža, Marek Galbavý – Nové teritóriá modelácie priestoru

26. 11. 2014 – 17. 01. 2015
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Betelné tympl (výstava v rámci Festivalu Fluidum 5)

19. 11. – 6. 12. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Adéla Součková – Nebuď Labuť

18. 11. – 11. 12. 2014
Galerie Makráč / Praha 6

Jakub Berdych – Materialýza

13. 11. 2014 – 30. 01. 2015
Galerie Kuzebauch / Praha 6

V mém Snu pokládám Ti věneček na Hlavu

27. 10. 2014
Galerie Pussa Passage / Pardubice

Made in Fabrik

29. 10. – 2. 12. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

//

29. 10. – 6. 12. 2014
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Shipping closer

28. 10. – 8. 11. 2014
Galerie FAVU / Brno

Gen 2:7-18

31. 10. – 29. 11. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Mezi zdmi

2. 12. 2014 – 7. 02. 2015
MeetFactory / Praha 5

Strictly Commercial

28. 10. – 30. 11. 2014
Photogether Gallery / Zlín

Matthias Hesselbacher /D/ – Anagram

13. 11. – 19. 12. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

Prorůsty

7. 10. – 11. 11. 2014
Galerie Evoluční / Praha 1

Kateřina Dobroslava Drahošová: Šapitó

30. 09. – 30. 10. 2014
Galerie Garáž / Zlín

Petr Dub, Marek Habr, Zdeněk Porcal – (RE)FRAMED

1. 10. – 13. 11. 2014
Kvalitář / Praha 1

Ana Mendieta: Stopy

1. 10. 2014 – 3. 01. 2015
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Tereza Zelenková: Dva a dva je pět

1 - 22. 10. 2014
Galerie Jelení / Praha

Loulou Cherinet: Jam Tomorrow

30. 09. – 8. 11. 2014
Tranzitdisplay / Praha 2

KOMETA

2. 10. 2014 – 3. 01. 2015
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

1+1>2 SYNERGIE

6. 10. – 1. 11. 2014
Periferie Cafe / Praha 4

HIN MAH TOO YAH LAT KEKT

9. 10. – 8. 11. 2014
Galerie AMU / Praha 1

RUCE

22. 09. – 29. 10. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Reprezentace dobra

24. 09. – 18. 10. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

POCITOVÁ TEPLOTA

17. 09. – 1. 11. 2014
Prádelna Bohnice

Dresdner Wald

17. 09. – 21. 10. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

ZDENĚK TRS & ALŽBĚTA JOSEFY – I Love Lucy

18. 09. – 16. 11. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

2006

11. 09. – 9. 10. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Winterlandschaft, 1935 (Zimní krajina, 1935)

9. 09. – 8. 10. 2014
Galerie Klubovna / Brno

Hlava a jiné…

8. 07. 2014
Galerie Pussa Passage / Pardubice

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. – 9. 11. 2014
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

Krystalizace

5. 09. – 7. 10. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Osada

4 - 22. 09. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

Františka Lachmanová: Vážně typický!

1. 09. – 11. 10. 2014
Galerie Mimochodem / Praha

Pressing Point

1 - 12. 09. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jiří Thýn: Vědomí jako základní předpoklad 1, 2

27. 08. – 10. 10. 2014
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Roman Franta

6. 09. – 30. 10. 2014
Zámek Klenová

Písně kosmické

29. 07. – 16. 08. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

Čestmír Suška: ocelové skulptury a tisky z let 2005 – 2014

8. 06. – 10. 07. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

BUDOU TAM ČŮRÁCI

2. 07. – 24. 08. 2014
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

22:22 2

17. 06. – 18. 07. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

Stability (CAS 2014)

24. 06. – 12. 07. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Jestliže… pak… nebo…

17. 06. – 29. 07. 2014
TIC Galerie / Brno

Mary Duras (1898–1982)

12. 06. – 30. 08. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Děti ze stanice Žežulka

19. 06. – 18. 07. 2014
Galerie NTK / Praha

Jan Haubelt: Odvrácena strana

11. 06. – 6. 07. 2014
ETC. Galerie / Praha 2

CENTRUM M6: URBAN PANGEA PEOPLE

10 - 28. 06. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Hynek Alt: Rozklad Systémů

6. 06. – 18. 07. 2014
Drdova Gallery / Praha 3

Michal Kindernay: Viditelnost

27. 05. – 19. 06. 2014
Malá galerie / Ústí nad Labem

NEVIDITELNÝ MODŘÍN

5. 06. – 5. 07. 2014
/ Ostrava

GENY A GENERACE, 8. tématická výstava

7. 02. – 17. 03. 2014
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Lepší Barva

1. 08. 2013
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Současná (hyper)realistická malba ze sbírky Pavla Feigla

12. 03. – 13. 04. 2013
Galerie Vernon / Praha 5

Prolínání světů

20. 09. – 4. 10. 2012
Trafačka / Praha 9

Čestmír Suška: Outside / Inside

12. 04. – 2. 06. 2012
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Za pět dvanáct

13. 12. 2011 – 25. 02. 2012
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Hodek, Kars, Max et al. Akvizice ZČG z let 2008–2011

4. 08. – 22. 10. 2011
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Večerní tvář

16. 05. – 5. 06. 2014
Výtvarný ateliér Malování a kreslení / Praha 2

PRO MNOHÉ UŠI / Výběr ze sbírky Fait Gallery

21. 11. 2013 – 12. 03. 2014
Fait Gallery / Brno

Barbora Lungová: Kánon

15. 06. – 11. 07. 2013
Galerie města Blanska / Blansko

Ostrava – Brno!!!

19. 12. 2012 – 30. 01. 2013
Galerie Jáma 10 / Ostrava

SLEPÁ DÍRA – Objekt a jeho obrazová reprezentace

19. 07. – 12. 08. 2012
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Akrobat na glóbu života

15. 03. – 28. 04. 2012
Dům umění v Opavě / Opava

David Ledvinka – Kdo se bojí Zorky Wolfové

28. 11. 2011 – 5. 01. 2012
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Be Playful – Mezi obrazem a zvukem

2 - 28. 06. 2011
Školská 28 / Praha 1

Krajina – zahrada

3. 11. 2010 – 26. 01. 2011
Mázhaus a nadzemí / Brno

Grafický design

31. 03. – 14. 06. 2014
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

PROMĚNNÁ SPOLEČNOST V POPELU FÉNIXE

8. 10. – 19. 11. 2013
Galerie Mladých

Jan Trakal a Václav Havlíček: JELLY TIME

9 - 27. 05. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

NOT READY!

31. 10. – 19. 12. 2012
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Suzanne Pastor, Daniel Pešta: NA JINÉ PLANETĚ (Ve jménu lásky…)

16. 05. – 20. 06. 2012
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

CET OBSCUR OBJET DU DÉSIR / Ten tajemný předmět touhy

8. 02. – 2. 03. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

Nostalgia / Ultra

15. 11. – 12. 12. 2011
Galerie NF / Ústí nad Labem

i have to wonder

28. 04. – 26. 05. 2011
Šedý pokoj

en Trance, Santa Cruz

9. 09. – 30. 10. 2010
Galerie Califia / Horažďovice

Kontakt skrze kontaktní kopii

6. 02. – 1. 03. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

JOAQUIN SEGURA (MEX): ZÁBLESK VŠEHO, CO SE POKAZILO / KOSTKA

15. 07. – 31. 08. 2013
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Adéla Součková: Nahorů dolů

11 - 21. 03. 2013
NoD Mini / Praha 1

Lekce samoty

18. 10. – 24. 11. 2012
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Hraniční polohy tradice

19. 04. – 5. 07. 2012
Kvalitář / Praha 1

PORTRÉTY LEVÉ FRONTY

5 - 18. 12. 2011
Galerie Fotografic / Praha

Janines Jansen: Tapety

1 - 17. 09. 2011
Divadlo 29 / Pardubice

ROZPAKY PŮVODNÍHO PŘÍBĚHU

27. 04. – 9. 05. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Jana Doležalová: Člověk bez nosorožce

17. 05. – 9. 06. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

Adéla Součková: Analogický atlas

17. 11. 2013 – 29. 01. 2014
Nádraží Praha-Holešovice

STARTED 2013 / residents of STARTPOINT

12. 06. – 5. 07. 2013
Divus / Praha 7

Cintaku

19. 12. 2012 – 15. 01. 2013
Galerie Umakart Brno / Brno

Dokonalý svět

11. 07. – 11. 08. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

V

12. 03. – 3. 04. 2012
Galerie PZ / Praha 5

Control Mechanisms

22. 11. – 10. 12. 2011
Galerie Nová síň / Praha 1

How the Other Half Lives

30. 05. – 16. 06. 2011
Galerie Jelení / Praha

Moving Image

30. 11. 2010 – 29. 01. 2011
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Barbora Lungová / Denisa Krausová: Muži, květiny a něco tísnivého

29. 03. – 17. 05. 2014
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

18. 09. – 30. 10. 2013
Letohrádek Hvězda

Šampioni

2. 05. – 22. 06. 2013
Galerie Václava Špály / Praha 1

jiří havran / from architecture

25. 10. – 8. 12. 2012
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Elective Affinities

14. 05. – 6. 06. 2012
Galerie Havelka / Praha 1

Aleksandrina Yordanova : Bílá jsem bílá, junáka

25. 01. – 4. 02. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Moving Images

15. 11. – 8. 12. 2011
Fotograf Gallery / Praha 1

Předobrazy, prostor, abstrakce

22. 03. – 14. 05. 2011
GHMP- Slovanská epopej: Veletržní palác, velká dvorana / Praha

Papírový hlavy

16. 09. – 3. 10. 2010
Trafačka / Praha 9

AKT_ual

5 - 12. 02. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

KOUZLO MINULOSTI

24. 07. – 8. 09. 2013
Galerie Fotografic / Praha

Jakub Janovský (1984)

27. 02. – 2. 04. 2013
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Zbyšek Sion – Nová tvorba

5. 09. – 2. 11. 2012
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Vítání jara

10 - 18. 04. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Cena Exit 2011

6. 12. 2011 – 26. 01. 2012
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

THE WASTE LAND

1. 09. – 15. 10. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

Paralelní světy

7. 02. – 3. 03. 2011
Galerie Makráč / Praha 6

Pravidla asymetrie / Kateřina Kučerová

10 - 9. 05. 2014
Závod 01 / Humpolec

Zimní kompost – AVU, ateliér Malba III. Michaela Rittsteina

14. 11. 2013 – 15. 01. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

AKROPOLIS

12. 06. – 6. 07. 2013

OUT OF TIME

29. 11. – 28. 12. 2012
Salon Daguerre – Galerie Daguerre / Brno

Soumrak v zahradě Rothmayerů

28. 06. – 30. 08. 2012
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Geologický prieskum

15. 03. – 7. 04. 2012
Galerie 35m2 / Praha 3

Fauna World

22. 11. – 16. 12. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Josef Sudek: Věci

2. 06. – 11. 08. 2011
Uměleckoprůmyslové museum v Praze / Praha 1

Cinetactics /Residents IV

6. 12. 2010 – 13. 01. 2011
MeetFactory / Praha 5

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. – 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

AiC Štefle

12. 09. – 30. 10. 2013
Galerie bratří Špillarů / Domažlice

Čestmír Suška: Lahůdky

29. 04. – 23. 05. 2013
Galerie Makráč / Praha 6

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 – 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Posvěcení prostor

13. 05. – 6. 06. 2012
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Landscape

26. 01. – 14. 03. 2012
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Konstrukční nerovnalosti

10 - 21. 11. 2011
Galerie AVU / Praha 7

Miluji tě, ale už mi neříkej, že mám velkou hlavu!

2 - 12. 05. 2011
Galerie AVU / Praha 7

NA HRANICI – GRENZNAH

30. 08. – 5. 10. 2010
Skanzen Finsterau – Freilichtmuseum Finsterau / Finsterau

Nezapomeň si umýt ruce

21. 01. – 25. 02. 2014
Kontext / Jihlava

Dech Tradice

16 - 31. 07. 2013
Galerie Jelení / Praha

JIŘÍ FRANTA A JANA KOCHÁNKOVÁ: TIA

26. 02. – 28. 03. 2013
Fotograf Gallery / Praha 1

3D DYS – Dar dyslexie

4. 09. – 10. 11. 2012
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Nedělní ráno

10 - 30. 04. 2012
Galerie PZ / Praha 5

I KNOW WHAT YOU DON’T SEE

10. 12. 2011 – 8. 01. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Polohy současné abstrakce

5. 08. – 4. 09. 2011
GHMP, Dům U Zlatého prstenu

Tíha

1 - 24. 02. 2011
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. – 23. 11. 2013

Adéla Součková: Atlas

3 - 26. 06. 2013
Galerie Via Art / Praha 2

Jiří Hroník / Deník majorův

18. 12. 2012 – 17. 01. 2013
Fotograf Gallery / Praha 1

Roman Franta – obrazy – D-P kočky

25. 06. – 17. 08. 2012
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Akrobat na glóbu života

24. 11. 2011 – 7. 01. 2012
Leica Gallery Prague / Praha 1

Jan Haubelt

5. 10. 2010 – 5. 01. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

EXPOZICE

10. 03. – 2. 04. 2014
Galerie Jelení / Praha

ČESKO-SLOVENSKÉ HVĚZDY

13. 09. – 30. 11. 2013
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Ahoj kocourku, můžu se tě na něco zeptat?

4. 05. – 29. 06. 2013
galerie sam83 / Česká Bříza

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2012

24. 10. – 8. 12. 2012
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

(s)nové (i)reality

9 - 16. 05. 2012
Galerie AVU / Praha 7

2. PLÁN

24. 01. – 13. 03. 2012
TIC Galerie / Brno

Kabinka

11. 11. – 24. 12. 2011
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

ON

21. 04. – 30. 05. 2011
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Vedro

14. 07. – 17. 09. 2010
MeetFactory / Praha 5

PRACOVIŠTĚ

27. 01. – 15. 02. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Čestmír Suška / Plameny v negativu a rezavé tisky

3. 07. – 24. 08. 2013
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

IVARS GRAVLEJS: HODINY FOTOGRAFIE

26. 02. – 28. 03. 2013
Fotograf Gallery / Praha 1

Konfrontace: pedagog Petr Kvíčala / studenti Ondřej Kotrč, Michaela Vrbková

6. 04. – 12. 05. 2012
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Tak pravil LaChapelle

6. 12. 2011 – 25. 02. 2012
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Chléb a sůl

9. 08. – 10. 09. 2011
Karlin Studios / Praha 8

Pravým jménem

3. 02. – 5. 03. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

FOTOFESTIVAL UNIČOV

30. 04. – 3. 05. 2014
VVP AVU / Praha

Šibeničák jelen, žebrák lišák

29. 10. – 12. 11. 2013
Galerie Umakart Brno / Brno

Zostra

15. 06. – 17. 08. 2013
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

DOTEK

12. 12. 2012 – 24. 02. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

2012

23. 06. – 23. 08. 2012
M.odla / Praha 7

Stvoření

8. 03. – 4. 05. 2012
de-sign / Praha 7

TRANSFORMÁCIE

25. 11. 2011 – 5. 01. 2012
Galerie města Blanska / Blansko

Ivars Gravlejs: Pražské biennale 4

19. 05. – 5. 06. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

Domácí práce

15. 11. – 1. 12. 2010
Galerie Jelení / Praha

Design pro život – Něžnosti

11. 03. – 10. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

KIT REISCH: V zajetí nicotných systémů

11. 09. – 9. 10. 2013
Galerie Vernon / Praha 5

Někdo se dívá

24. 04. – 18. 05. 2013
Galerie AMU / Praha 1

AGRESE – DEPRESE

8 - 24. 05. 2012
Galerie KIV / Praha 8

Monochrom

23. 01. – 28. 02. 2012
Školská 28 / Praha 1

Zrození fauna

28. 09. 2011 – 7. 01. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Zlomené květiny

21. 04. – 7. 05. 2011
Trafačka / Praha 9

Marie Šechtlová, fotografie 1960-1970

10. 09. – 28. 10. 2010
Leica Gallery Prague / Praha 1

5x5x5 – Chuť

14. 01. – 7. 02. 2014
Malá galerie / Ústí nad Labem

SKLENICE VODY

9. 07. – 21. 09. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Duch školy

8. 09. – 6. 10. 2012
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Here and somewhere else

4. 04. – 10. 05. 2012
Fait Gallery MEM / Brno

Drobná práce

5. 12. 2011 – 4. 01. 2012
Galerie Jelení / Praha

Odlitek ruky s malým torsem

20. 07. – 12. 08. 2011
Fotograf Gallery / Praha 1

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. 02. – 1. 03. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

LIMINALITY

22. 04. – 10. 06. 2014
Galerie Kabinet (tic)

KONFERENCE

24. 10. – 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Fórum mladé umění Česká republika – Bavorsko 2013

12. 06. – 10. 07. 2013
Galerie města Plzně / Plzeň

Jan Zrzavý – Božská hra

11. 12. 2012 – 9. 03. 2013
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Mama Litho

20. 06. – 9. 07. 2012
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

Marie Hladíková & Anders Gronlien – Obejdi třikrát horu a noc bude tvá

3. 03. – 7. 04. 2012
Galerie Chodovská tvrz / Praha 4

ZVÍŘE V NÁS I V LESE

2 - 25. 12. 2011
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Citace a interpretace

23. 06. – 6. 08. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Behnisch Architekten: Unilever – Haus and Marco Polo Tower

5. 10. – 10. 12. 2010
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Honitba

25. 02. – 12. 03. 2014
Galerie AVU / Praha 7

3

5 - 26. 09. 2013
Kvalitář / Praha 1

Barbora Bálková: BABIČKY

30. 04. – 9. 06. 2013
Galerie Fotografic / Praha

Kinetické plastiky

29. 09. – 30. 10. 2012
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

Lesy a zahrady

11. 05. – 5. 06. 2012
Galerie Califia / Horažďovice

Pokus – Omyl – Oprava

10 - 24. 02. 2012
City Surfer Office / Praha 3

Cena Jindřicha Chalupeckého 2011

3. 11. 2011 – 14. 01. 2012
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Instituceum: moderní instituce a současné umění

18. 04. – 29. 06. 2011
Prádelna Bohnice

EGO / portrét x

26. 05. – 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Řeka

9. 01. – 1. 03. 2014
Galerie Václava Špály / Praha 1

Jiří Mědílek: Realita

22. 06. – 10. 08. 2013
Galerie Dům / Broumov

CHIARA FUMAI: FOLLOW THIS YOU BITCHES

31. 01. – 24. 02. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

X

27. 08. – 22. 09. 2012
Altán Klamovka / Praha 5

Za půlnocí

3. 04. – 14. 05. 2012
Galerie Fotografic / Praha

Trofeje divochů

12 - 15. 12. 2011
Galerie 207 / Praha 1

Rudolf Steiner a současné umění / Myslet bez konce

15. 06. – 11. 09. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

PBBK80 (Praha/Brno/Bratislava/Kolín nad Rýnem – 80. léta)

24. 01. – 25. 02. 2011
Galerie NTK / Praha

PITCH-BLACK BILE / ČERNOČERNÁ ŽLUČ

23. 10. – 5. 11. 2013
Trafačka / Praha 9

Záznam

29. 11. – 15. 12. 2012
NoD Mini / Praha 1

Želvokruh

8 - 29. 06. 2012
Galerie Havelka / Praha 1

[CITY.ZEN]

21. 02. – 27. 03. 2012
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Já – Ty

22. 11. – 22. 12. 2011
Galerie KIV / Praha 8

Já, bezesporu

25. 05. – 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Cena Jindřicha Chalupeckého 2010

3. 11. 2010 – 16. 01. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

A1 ARCHITECTS

12. 03. – 14. 04. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Adéla Leinweberová: Zrušená zastávka

4. 09. – 12. 10. 2013
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Erwin Raupp: Moravská Hellas 1904

20. 04. – 22. 06. 2013
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

BE TWENTY

15 - 21. 10. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Kit Reisch: Očistné světlo

27. 03. – 29. 06. 2012
Vernon Projekt / Praha 7

Perly sviním

9 - 18. 01. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Unikající intimita

24. 10. – 19. 11. 2011
Galerie KIV / Praha 8

Kalendář

1 - 26. 09. 2010
Galerie kritiků / Praha 1

Jesle

15. 12. 2013 – 15. 01. 2014
galerie sam83 / Česká Bříza

Cestovní drak (na ježdění vesmírem)

19. 06. – 9. 07. 2013
Galerie Umakart Brno / Brno

Aleksandra Vajd & Hynek Alt: Blind Spot / Mrtvý úhel

9. 01. – 9. 02. 2013
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Between Steps

13 - 23. 08. 2012
Fox & Deer / Praha 6

Národní obrození

3. 04. – 9. 05. 2012
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Obraz

5 - 8. 12. 2011
Galerie 207 / Praha 1

Okna bílého Dubrovníku

26. 06. – 4. 07. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Mutující médium

9. 02. – 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

FLOEX: Kdybych žil před 70 lety v Americe a nedělal hudbu

22. 04. – 11. 05. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

Místo obrazu

15. 10. – 12. 11. 2013
Galerie FAVU / Brno

Collective Sensor

30. 05. – 6. 07. 2013
Galerie Art Brno / Brno

Jan Trampota (1889–1942): „Bez vlastního zážitku není porozumění“

15. 10. 2012 – 20. 02. 2013
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Cospus/Caro

6 - 19. 06. 2012
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

Hidden Publics

15. 02. – 13. 03. 2012
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Nesnesitelná lehkost

18 - 24. 11. 2011
A.M. 180 / Praha 2

You Cant Change the Weather

4. 04. – 22. 05. 2011
ETC. Galerie / Praha 2

…a nezapomeňte na květiny

25. 11. 2010 – 26. 02. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

VLČICE NOCI II: ZIMA

19. 02. – 15. 03. 2014

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. – 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

CAS. CO TO JE?

16. 04. – 18. 05. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Galerie moderního umění v New Yorku / Ateliér LabArch A3 VŠUP

3 - 20. 10. 2012
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Morning of the Mystical Forest Potion

22. 04. – 26. 05. 2012
Berlinskej Model / Praha 7

ZÁKLADNÍ STUDIE 3

10. 01. – 4. 02. 2012
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Začarovaný kruh

20. 10. – 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Když to nejde silou, přitlač

12. 04. 2011
Galerie Su.teren (Atelier multimédií na UUD) / Plzeň

NATURE SPELLS

5 - 24. 10. 2010
A.M. 180 / Praha 2

Peter Župník: Denní sny

2. 12. 2013 – 11. 01. 2014
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

GEOMETRIA – Andrej Jančovič (SK)

3. 06. – 28. 07. 2013
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

Naše zahrádka

18. 12. 2012 – 16. 01. 2013
Galerie AVU / Praha 7

NĚŽNÝ FOTOEROTIKON Touha, něha, erotika ve fotografiích 20. a 21. století.

27. 03. – 9. 05. 2012
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

52 %

29. 11. – 7. 12. 2011
Galerie AVU / Praha 7

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. – 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Věra a Vladimír Machoninovi 60´/70´

21. 12. 2010 – 4. 02. 2011
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

CESTA

5. 06. – 23. 08. 2014
MeetFactory / Praha 5

Transmitter

7 - 30. 10. 2013
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Klíčový materiál pro novou generaci

23. 05. – 20. 06. 2013
Galerie SPZ / Praha 1

Budu tady, pokud si to ještě nerozmyslím

14. 11. – 18. 12. 2012
Galerie Umakart Brno / Brno

Rodinné promluvy

5. 06. – 25. 08. 2012
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Louka

9. 02. – 30. 05. 2012

S I X : P U N K ’S D E A D

14. 11. – 13. 12. 2011
Divus / Prager Kabarett / Praha 7

ZÁZNAM

2 - 31. 05. 2011
Galerie Fotografic / Praha

One day you will lose it all

15 - 24. 10. 2010
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

5x5x5 – Čich

11. 02. – 6. 03. 2014
Malá galerie / Ústí nad Labem

Hunky Dory

21. 08. – 14. 09. 2013

Martina Pešková, Peter Fabo

8 - 21. 04. 2013
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Jan Kuntoš, Michal Kindernay

4 - 30. 10. 2012
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Když zavřu oči vidím tvary. Videa na hranici abstrakce.

1 - 30. 05. 2012
Nová scéna ND / Praha 1

Werich

6 - 29. 01. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

Anke Feuchtenberger & Václav Šlajch

3. 11. – 22. 12. 2011
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Nebe-peklo-ráj

6. 03. – 28. 04. 2011
Galerie Ratolest / Brno

Realita je víc než fikce. Asambláž jako tvůrčí princip v českém umění 60. a 70. let

10. 09. – 14. 11. 2010
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Mezi prahem a prahem

3 - 30. 12. 2013
Galerie KIV / Praha 8

Roger Minick: Sightseer

9 - 29. 06. 2013
Salon Daguerre – Galerie Daguerre / Brno

Linda Urbánková & Petra Pětiletá: Cosmos

19. 12. 2012 – 14. 01. 2013
Galerie Kytka / Praha 3

MAROKO barevné i černobílé (1960 – 2010)

15. 08. – 8. 09. 2012
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

A pak ze ryby litaj v mracich

27. 03. – 4. 04. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Noční jezdec

30. 11. 2011 – 25. 02. 2012
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Invisible cube / Door no.1

21. 06. – 20. 08. 2011
M.odla / Praha 7

M40

3 - 13. 01. 2011
Galerie AVU / Praha 7

REkonstrukce

23. 04. – 20. 05. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Viktor Kopasz: Deníky

6. 10. – 2. 11. 2013
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Petra Hermanová a Jiří Thýn: Zpětná zrcadla?

29. 05. – 5. 07. 2013
Studio Kostelní

Outside Inside

12. 06. – 15. 09. 2012
Dům umění / Ostrava

Nová tvorba

24. 01. – 18. 02. 2012
Galerie Nová síň / Praha 1

Možnosti vidění

15. 11. – 7. 12. 2011
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

KURVA FIX

27. 04. – 21. 05. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

HRA NA NÁHODU/ A GAME OF CHANCE

21. 10. – 19. 11. 2010
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Elfriede Mejchar Minulost (AT)

6. 02. – 5. 04. 2014
Dům umění města Brna / Brno

Proces

15. 08. – 14. 09. 2013
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

“Jak se na les líčí, tak se z lesa ozývá”

24. 01. – 4. 02. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Meze

3 - 27. 10. 2012
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

SOUČASNÁ ČESKÁ MALBA

23. 04. – 8. 05. 2012
Galerie NTK / Praha

52011 – Cena 333 Národní galerie v Praze a Skupiny ČEZ

15. 12. 2011 – 8. 04. 2012
Národní galerie Praha / Praha 1

Marie Hladikova a Anders Gronlien

22. 09. – 22. 10. 2011
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Proces

30. 03. – 7. 05. 2011
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Synthetic

14. 07. – 12. 08. 2010
Fotograf Gallery / Praha 1

Základní studie nenarativní fotografie

15. 05. – 21. 06. 2014
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Barbora Lungová

4. 12. 2013 – 19. 01. 2014
Galerie Art Brno / Brno

Zdeněk Spour: Tah

20. 06. – 17. 07. 2013
Výtvarný ateliér Malování a kreslení / Praha 2

Jdu po tvých stopách / Pocta Janu Z.

18. 12. 2012 – 8. 02. 2013
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Neon

4. 08. – 29. 09. 2012
Galerie Na shledanou / Volyně

RIGA : IVARS GRAVLEJS & PETRA PĚTILETÁ

28. 03. – 22. 04. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Recyklace

12. 12. 2011 – 12. 01. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Brno Art Open 2011

10. 06. – 27. 08. 2011
Dům umění města Brna / Brno

Start Point Selection

6. 12. 2010 – 7. 01. 2011
Galerie NTK / Praha

8 evropských konkretistů

16. 02. – 19. 04. 2014
Galerie Žaloudek / Praha 1

NO COMMENT? VOL. 2

8. 10. – 19. 11. 2013
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

KDYŽ SE HOLKA ZAMILUJE DO PILOTA

14. 05. – 1. 06. 2013
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Agrosquatting

5 - 22. 11. 2012
Školská 28 / Praha 1

Aleksandra Vajd & Hynek Alt: the place from where you think

29. 05. – 28. 06. 2012
Fotograf Gallery / Praha 1

Alžběta Skálová & František Antonín Skála: KOLORYT

6 - 29. 02. 2012
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Pavěda

17. 11. – 7. 12. 2011
Galerie NTK / Praha

IN OPTIMA FORMA

3 - 27. 05. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Mediabáze.cz v Café Tungsram

29. 09. – 27. 12. 2010
Café Tungsram / Brno

AKCE UMĚLCE

Komentovaná prohlídka Stanislav Tůma: Roky měřené světlem.

28. 02. 2019 / 18:00 / Komentované prohlídky
Leica Gallery Prague / Praha 1

Matej Fabian – THE WHOLE WORLD CAN BE PLASTICIZED

16. 01. 2019 / 19:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Anna Khmeleva / Nikola Rácová

17. 01. 2019 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Napadení kancem: první z dílů eurostředověké ságy

15. 01. 2019 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Roky měřené světlem

10. 01. 2019 / 19:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

glass painting isn´t lost

18. 01. 2019 / 18:00 / Vernisáže
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Monika Immrová: Socha

6. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Otázky pro Esther Hicks

8. 02. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Hřiště / Jonáš Verešpej, Šimon Levitner

9. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

Guided Tour of Juergen Teller: Enjoy Your Life! in English!

23. 02. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Před tabulí s Hynkem Altem

16. 02. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Kdo se bojí červené?

14. 02. 2017 / 16:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Spacetrip – Marika Volfová a Pavla Firicová

15. 02. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

15—pm: Alotofkittens / Martin Klusák

19. 02. 2017 / 14:00 / Ostatní akce
FAMU / Praha 1

Visiting Artist & Lecture Series – Jan Čapek

16. 02. 2017 / 17:00
Prague College / Praha 1

Tři ve dvou

20. 02. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Maryam Mohammadi – V mých očích

15. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Divočina pro Šumavu – výstava a dražba fotografií

20. 02. 2017 / 17:13 / Vernisáže
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Divočina pro Šumavu – výstava a dražba fotografií

20 - 28. 02. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Juergen Teller: Enjoy Your Life! | komentovaná prohlídka

9. 03. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

42. ČIN: ACTION GALLERIES

2. 03. 2017 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Czech Action Galleries: přednáška

1. 03. 2017 / 16:00
Galerie Garáž / Zlín 760 01

Proč jsi to nenahlásila?

28. 02. 2017 / 17:00
Artwall Praha 7 / Praha 2

VACHEK

3. 03. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Vernisáž Josefa Žáčka a Jiřího Žáka

2. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Jiří Poláček — komentovaná prohlídka

7. 03. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha 1

Hynek Alt: Deep Purple

17. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Tereza Příhodová – Murure

15. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha

Matoušův efekt

14. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Day Fér

21. 03. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Umakart Brno / Brno

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Juergen Teller: Enjoy Your Life! | poslední komentovaná prohlídka

16. 03. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Helena Lukášová: Nové přírůstky

14. 03. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Jiří Žák / Post-truth Timeline

13. 03. 2017 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Magdalena A. Turzová – Příbytky lidí

15. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Zuzana Šrámková — Spodní

23. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Edgar Schwarz — Triumph der Zerstörung

23. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Vachek party / Žižkovská noc

25. 03. 2017 / 15:00 / Komentované prohlídky
Nau Gallery / Praha 3

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Open Eye: Svätopluk Mikyta

29. 03. 2017 / 17:00
FAMU / Praha 1

Hledání monumentu II

18. 04. 2017 / 15:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka Jiří Thýn: Hledání monumentu II

3. 05. 2017 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Bez fotografie – autorský fotografický workshop Jiřího Thýna

28. 05. 2017 / 12:00
Dům umění města Brna / Brno

Nikdy nekončící příběh; život po umění

6. 04. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Kolben Open 4

7. 04. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Vernisáž

4. 04. 2017 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Security Garden

5. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Vernisážový den v Domě umění a Domě pánů z Kunštátu

18. 04. 2017 / 14:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Saki Matsumuto, Kristina Fngrlnd, Marie Novotná: Spring

13. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Edgar Schwarz a Zuzana Šrámková — Komentovaná prohlídka

18. 04. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha 1

Jimena Mendoza: Zapomenuté ovoce

21. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Veronika Šrek Bromová: TĚLOTISKY, ZRCADLA, MANDALY

18. 04. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Kulturní Centrum Česká Třebová / Česká Třebová

M. Šašek let č. 59/74

24. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Villa Pellé / Praha 6

M. Šašek let č. 59/74

4. 05. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Loterie – poznej svět! / M. Šašek let č. 59/74

13. 05. 2017 / 13:00
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Dílna minutových audioher

7. 05. 2017 / 13:00
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Bojíte se tužky? M. Šašek let č. 59/74

4. 06. 2017 / 13:00
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Cesta kolem světa za 1,5 hodiny! M. Šašek let č. 59/74

21. 05. 2017 / 13:00
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Večer – knihy – terasa / M. Šašek let č. 59/74

8. 06. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Nikola Logosová – SBĚR

2. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Rozptýlený disk

25. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

UMPRUM a její absolventi – Jiří Thýn

25. 04. 2017 / 16:30
Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze / Praha 1

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Viktor Dedek: Co je za zdí

25. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Lucie Lučanská: Nejdelší zima za 26 let

4. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

VR Kosmopolita

18. 06. 2017 / 13:00
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Průvodce pro dobrodruhy s Ultrafun

11. 06. 2017 / 13:00
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Most Brno, Praha, Mexiko, Jihlava

4. 05. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Jimena Mendoza: Fontána

5. 05. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
SVIT / Praha

Valentýna Janů — Paralepse

4. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Julie Štybnarová – Čas paměti

9. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Rudolf Kremlička (1886 – 1932)

18. 05. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

14. 06. 2017 / 15:30 / Vernisáže
Monomach / Brno

Vernisáž/ Marie Štindlová, Radim Měsíc, Jiří Žák

16. 05. 2017 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Barbora Dayef a Sláva Sobotovičová: Odmorište 007 / Rest Stop 007

22. 05. 2017 / 18:30 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Fluidní nepřítel

25. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Attraction

27. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

S02O

15 - 21. 06. 2017 / 12:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Ostravská muzejní noc v PLATO

10. 06. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Afterbirth of a Dream

10. 06. 2017 / 17:30 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Fluidní nepřítel

27. 05. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Pragovka Art Summer Opening One

1. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Gammatone

1. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Markéta Oplištilová + Veronika Palmová = Vymezení

31. 05. 2017 / 18:37 / Vernisáže
Galerie Evoluční / Praha 1

Petr Bulava: Plazíš-li se dutinou stébla, postihneš tíseň trav

7. 06. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

METAMORPHOSIS

5. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

HK // Hana Kubešová // SSF17

7. 06. 2017 / 16:00 / Ostatní akce

Vojtěch Kovářík: Body

10. 06. 2017 / 14:30 / Vernisáže
Galerie  50°47’55.9”N 14°57’22. 6” E / Andělská Hora u Chrastavy

sambucus nigra

20. 06. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Giacometti – Picasso – Chirico. Sbírka Helmuta Klewana

13. 07. 2017 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Valentýna Janů: Expectations-Reality Gap

27. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Soirée v MeetFactory

27. 07. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Jana Babincová, Pavla Nešverová: Zákon

27. 07. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Nová lišta / Tomáš Beňadik, Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková

13. 07. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Absolute Beginners

17. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Tomáš Ruller PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

12. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Olga Krykun: 720/027

24. 07. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Video NoD / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy Rudolf Kremlička (1886 – 1932)

8. 08. 2017 / 15:00 / Komentované prohlídky
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Marek Delong & Anna Slama: Femme Fatale Brewery

10. 08. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Vernisáž

8. 08. 2017 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Akční dny Mothers Artlovers v INI Prostoru volume 2

19 - 20. 08. 2017 / 12:00
INI Project / PROSTOR / Praha

Tomáš Ruller PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

20. 09. 2017 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Poppins Light

31. 08. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Back to school

29. 08. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

OSOBY / Vojtěch Kovařík

7. 09. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Plastifikátor

7. 09. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Anu Vahtra, Martin Lukáč: Tlumočnická kabina

8. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Jakub Choma – Life for Dummies

5. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha

Výstava Marie Kodovské a Jana Koloczka

7. 09. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Back to school- dernisáž

14. 09. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka pro KA3V Tomáš Ruller PERFORM-MADE/Odolné okamžiky

9. 10. 2017 / 14:30 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka pro KA3V Tomáš Ruller PERFORM-MADE/Odolné okamžiky

10. 10. 2017 / 08:30 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka Tomáš Ruller PERFORM-MADE/Odolné okamžiky

25. 10. 2017 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

PERFORM-MADE II.

1. 11. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Tomáš Ruller: PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

12. 11. 2017 / 09:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka Tomáš Ruller PERFORM-MADE / Odolné okamžiky

8. 11. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Komentovaná prohlídka Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

23. 11. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

PERFORM-MADE I.

11. 10. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Jedinečné Svatopěstitelské Družstvo: filmy, fotografie, malá půdža

2. 10. 2017 / 18:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy s umělkyní Annou Daučíkovou, kurátorem Michalem Kolečkem a teoretičkou Annou Varteckou

17. 10. 2017 / 14:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. – 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Nepiji mléko, ale když, tak jedině ze skla.

5. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Ondřej Kotrč – Colorfall

4. 10. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Osobní krajina

12. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Stud

10. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Zahájení podzimní výstavní sezóny

21. 10. 2017 / 14:00 / Ostatní akce
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Gammatone Signal 2017

12. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Tomáš Spevák – Za oponou

19. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Knupp Gallery / Praha

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

To je mámovo!

24. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nechte to Zemi

25. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jiří Sedlák – 2+1

2. 11. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Pimlico

31. 10. 2017 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Pimlico

7. 11. 2017 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Oliver Ressler – Art Activist

7. 11. 2017 / 16:00
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

“Iniciace ARCHY” performance Veroniky Šrek Bromové

28. 10. 2017 / 13:00 / Vernisáže
KulturákARCHA / Lubná

Výstava Anežky a Miroslava Kovalových

4. 11. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Don´t fetishize your own sadness.

14. 11. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Kristína Kandriková a Viliam Slaminka: White Cube Fight

9. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Vernisáž | Chomová & Šrámek – “Zapomnění”

13. 11. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Saki Matsumoto: Colours of Creatures

9. 11. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Panksy / Brno

CZECH ASMR / Do The Right Thing

7. 11. 2017 / 16:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Suzanne Pastor: Sladké časy

7. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Teritorium

21. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Babybox

18. 11. 2017 / 22:14 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Josefa Kroutvora, Davida Radoka a Ivana Theimera

22. 11. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Ondřej Kotrč / Garden

22. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Strom Art Gallery / Brno

Co je architektura? / Vladimír Šlapeta přednáší na FSv

27. 11. 2017 / 17:00
Fakulta stavební ČVUT v Praze / Praha

Suzanne Pastor: Sladké časy

8. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

STUDIO PRÁM 3 ROKY vernisáž

30. 11. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Není nutno

2. 12. 2017 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Poezie všedního dne

22. 02. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

3 ROKY – Open Studios

9. 12. 2017 / 16:57 / Ostatní akce
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Suzanne Pastor / fotografie v třetí dimenzi

11. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Sbohem Ai Weiwei

6 - 7. 01. 2018 / 15:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Nakop nás anděl

4. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Dernisáž Natálie Teperové a Jana Svatoše

11. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
SOLO offspace / Brno

3 ROKY open studios & dernisáž

19. 01. 2018 / 13:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Taja Spassková | Synergie, difuze

29. 01. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Pragovka Gallery: Boháč&Richter//Altman&Krykun

30. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Nakop nás anděl

23. 01. 2018 / 17:00
Pragovka Art District / Praha

Příznivci vedlejších účinků

31. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Výstava finalistů a vyhlášení vítězů 11. Ceny kritiky za mladou malbu 2018

7. 02. 2018 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie kritiků / Praha 1

Zdenek Hůla

5. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Ivo Dankovič – Velmi křehká rovnováha

15. 02. 2018 / 16:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

interaktivní performance a dernisáž výstavy Basic Instinct Special Feat

20. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

STAVY A VĚCI

13. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Co ty máš, co já ne? / Barbora Klímová, Matěj Smetana, Aneta Willertová

21. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Jakub Pospíšil a Filip Hauer: WORKCRAFT 5.0

22. 02. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Pro tebe i pro sebe

20. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Lenka Glisníková: Heyy, I am here!!

22. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Vernisáže + Open Studios

27. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

27. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

7. 03. 2018 / 17:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

22. 03. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Marie Tučková URSULA UWE: CYBERBABY_

3. 04. 2018 / 17:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

OSM

8. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Color Field Symptoms

1. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Pravda materiálu, klam obrazu

7. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Julie Béna: Papers and Plume

7. 03. 2018 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Beauty is how objects end Dont Panic!

14. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Klára Hosnedlová, Nona Inescu – The Inhabitant

17. 03. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha

Pramen 2008 — 2016 / Katalog Ateliéru fotografie

15. 03. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha 1

Marek Meduna, Roel van der Linden, Martin Lukáč

14. 03. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

April Showers Bring May Flowers

13. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Jan Dyntera – Jak se posunout dál

21. 03. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Přemysl Procházka: Pauza

22. 03. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Magdalena Rutová: RadioBUCH

28. 03. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Situace 73 Kateřina Konarovská: Čekárna

28. 03. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Kolben Open 5

7. 04. 2018 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Do vesmíru. Den kosmonautiky 2018.

12. 04. 2018 / 17:00
Xaoxax / Praha

Gybot. Román na kartách + mariášový turnaj.

26. 04. 2018 / 17:00
Xaoxax / Praha

Linostock pro začátečníky i pokročilé.

19. 04. 2018 / 17:00
Xaoxax / Praha

OE18: Magda Stanová – Algoritmy v umení

17. 04. 2018 / 16:00
FAMU / Praha 1

Ivan Pinkava & Eliáš Dolejší – Napřed uhořet

10. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

B a ː z ə l & Libertae

12. 04. 2018 / 19:00 / Ostatní akce
Pastiche Filmz

Marie Tučková a Josefína Klimentová – Shine bright like a diamond

18. 04. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Meet the Curator/ Vezme to ruka – Klaudia Kosziba / komentovka + dernisáž

20. 04. 2018 / 14:30 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Přemysl Procházka, Práce

18. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Týden umění: Jak se dělá výstava

26. 04. 2018 / 16:30
Museum Kampa / Praha 1

Jan Zrzavý – komentovaná prolídka

25. 04. 2018 / 16:30 / Komentované prohlídky
Museum Kampa / Praha 1

Komentovaná prohlídka | Jan Dyntera: Jak se posunout dál

26. 04. 2018 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Fotografic / Praha

Dvojitá vernisáž výstavy Najbrt + František Štorm – Typograf

11. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Josef Hoffmann – Koloman Moser

27. 05. 2018 / 12:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

3. 05. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Tereza Lochamnnová: Strategie přežití

3. 05. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Jan Jedlička – Zimní cesta k moři

8. 05. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

OE18: Václav Janoščík – Mysl v terénu

15. 05. 2018 / 16:00
FAMU / Praha 1

Komentovaná prohlídka: Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

24. 05. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Jan Nálevka / Markéta Othová / Valentýna Janů

23. 05. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Magdalena Turzová – Love Messages

5. 06. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Platónův jednorožec

17. 05. 2018 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jiří Valenta

24. 05. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Tekutá mateřská láska

28. 05. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Adéla Leinweberová, Nina Agerholm Schacht / Instinctive language

24. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Vojtěch Kovařík: Armagedon

23. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

REALITY SHOW

7. 06. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Jan Hísek: Svatojánské kvítí

29. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Miloslav Moucha – Píseň písní, Bereshit

30. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Vizuální mytologie | Let Them Eat Chaos (Kate Tempest)

7. 06. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Sudek, Funke, Drtikol… Česká a slovenská fotografie ze sbírky PPF

21. 06. 2018 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Ondřej Kotrč: Off-axis

7. 06. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Olga Krykun – Glyptodon Expert Interview

8. 06. 2018 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Vladimír Kiseljov / More Than Like

19. 06. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Kavárna co hledá jméno / Praha

Walking Kúros

12. 06. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Adelá Součková: Time’s Weather / Počasí času

12. 06. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Stanislav Bříza – Hitchhike US

21. 06. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Jakub Plachý: Books & Signpainting

20. 06. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Výstava Květy a kytice v lidovém a naivním umění a v díle Marie Kodovské

28. 06. 2018 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Vltavotýnské symposium drobné grafiky/výstava účastníků

29. 06. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Josef Sudek / Privatissima 10. -70. let

25. 06. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Jakub Tytykalo: Jak se z lesa ozývá

3. 07. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Viktor Dedek: Rychlost chůze, výška stolu

1. 08. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Dernisáž výstavy Chiasmus+ kurátorská prohlídka

5. 07. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Fotofestival Uničov 8

12 - 14. 07. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

DUNA: SuperMassiveBlackAshHole

14. 07. 2018 / 17:10 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Výstava akvarelů

18. 07. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Scattered Rhymes

24. 07. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19 - 20. 07. 2018 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

7. Umělecko -Eko _ Sociologické Symposium CHAOS START 2018

2 - 11. 08. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Černá země? Mýtus a realita

25. 09. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění / Ostrava

Performance: Lenka Glisníková & Tania Nikulina

16. 08. 2018 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Vernisáže na Pragovce: Choreografie zápasu & Eroticon

21. 08. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák: Choker

21. 08. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Klára Hosnedlová: PONYTAIL PARLOUR (Nová scéna Národního divadla)

23. 08. 2018 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

31. 08. 2018 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha