Josef Bolf

VÝSTAVY UMĚLCE

Sousedé sobě 2019 (+ dernisář Jakub Nepraš – Trasmitter)

Do 29. 02. 2020
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

David Střeleček & Šimon Levitner – Všekazi

13. 12. 2019 - 10. 01. 2020
Galerie 35m2 / Praha 3

Visions of Inner Trembling

Do 20. 12. 2019
Galerie AVU / Praha 7

Veronika Čechmánková – Meeting Point

13. 12. 2019 - 24. 01. 2020
Světova 1 / Praha 8

Lenka Glisníková & Tania Nikulina – Staple Your Tongue

Do 17. 01. 2020 16:00
Bludný kámen / Opava

Irina Lotarevich – Galvanic Couple

Do 9. 02. 2020
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Ondřej Basjuk – Memento Me

Do 19. 01. 2020 18:00
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Lucia Sceranková – Strange Sense of Incompleteness

Do 10. 01. 2020
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

SPACE / art, design, architecture and science

Do 31. 01. 2020
Kvalitář / Praha 1

Studio PRÁM: Elementy

Do 17. 12. 2019
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Stará bydliště

Do 29. 03. 2020 18:00
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Sedimenty sametu

Do 13. 12. 2019
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

Stanislav Setinský – To je Jeruzalém

Do 15. 01. 2020
Xaoxax / Praha

Techniky truchlení / Protokoly posvátna

13. 11. - 8. 12. 2019
Galerie Jelení / Praha

Jakub Ra – AirDropMe

13. - 19. 11. 2019
Galerie 207 / Praha

ZISKY 2018 GVUO: Kateřina Šedá / Bedřichovický poledník

Do 26. 01. 2020 18:00
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava-město

Hlava + sklo / Kubismus ze sbírek Západočeské galerie v Plzni

Do 9. 02. 2020 17:00
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

I Follow The Shapes of The Shadow of My Hand

Do 8. 01. 2020 18:00
Garage Gallery Karlin / Praha

Hvězdy

Do 11. 01. 2020 18:00
Galerie Zdeněk Sklenář – Schönkirchovský palác / Praha

Náš Transgas & jeho děti

31. 10. - 6. 12. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Geniální přítelkyně

Do 11. 02. 2020
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Alessandra Svatek – Not all lines are horizontal

30. 10. - 1. 12. 2019
Kavárna Pod Lipami / Praha

I had amnesia once or twice

Do 21. 12. 2019
Polansky Gallery Brno / Brno

Jiná malba

1. 11. - 5. 12. 2019
Nová galerie / Praha

Moving Image Department #11: IMAGE (of) SILENCE

Do 5. 01. 2020 18:00
Národní galerie Praha / Praha

Josef Bolf – Tušení stínu

Do 5. 01. 2020
Národní galerie Praha / Praha

David Bartoš – Portrét rodiny / Pragovka Gallery Pop-up

23. 10. - 22. 11. 2019
Pragovka Art District / Praha

Anežka a Miroslav Kovalovi

17. 10. - 29. 11. 2019
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Kvodlibet / Quodlibet, curated by Karel Císař

Do 11. 01. 2020
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Sarah Dubná – Neškodné úpravy

15. 10. - 22. 11. 2019
PageFive / Praha

Střed v pohybu – Bakule Malá, Hošek, Immrová, Lipavský, Přáda

10. 10. - 17. 11. 2019
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Pablo Chiereghin – Riot Design

11. - 30. 10. 2019
Garage Gallery Karlin / Praha

Oskar Helcel a Martin Netočný – Domy kultury

10. 10. - 10. 11. 2019
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Adam Směták – Mní Wičóni

2. - 20. 10. 2019
Galerie Sklad M1 / Praha 7

Posledních 30 let emancipace (poprvé) | AVU 220

2. - 11. 10. 2019
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Deana Kolenčíková – Když burnout dostihne i Slunce

Do 6. 01. 2020
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. - 11. 11. 2019
Festival Kukačka / Ostrava-město

Markéta Magidová – Obloukem připažit s nekonečnem

25. 09. - 17. 11. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Lenka Chánová – O kráse

24. 09. - 27. 10. 2019
Kavárna Pod Lipami / Praha

Jakub Tomáš – Zimmerreise

19. 09. - 24. 11. 2019
Malá Galerie GAVU Cheb / Cheb

Matúš Buranovský – Regulované utrpení

19. 09. - 12. 10. 2019
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Mluvící ryba se nemůže nadechnout

10. 10. - 24. 11. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Matěj Smetana: 1, 2, 3

21. 09. - 21. 10. 2019
Galerie XY / Olomouc

Basic Things

11. - 29. 09. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Tropical Mystical

6. - 30. 09. 2019
Monomach / Brno-město

Hana Sommerová, David Čumalo – Velký spánek

27. 09. 2019 17:00
Rainbow gallery / Prostějov

Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák – Color Blocking

3. 09. - 16. 10. 2019
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Jaro Varga, We don’t know that we know

31. 08. - 4. 10. 2019
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Eliška Hanušová a Hana Sommerová: Kolčavice a Kolasice

24. 08. - 14. 09. 2019
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Sochaři v Poděbradech

8. 09. - 27. 10. 2019
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Stranger Danger

30. 08. - 8. 10. 2019
stone projects / Praha 7

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2019

Do 19. 01. 2020
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

David Fesl, Sláva Sobotovičová – Soud, pád, pin a promiň

15. 08. 2019
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Dalibor Knapp: Corticoid Tactics

8. 08. - 12. 09. 2019
Vitrína Deniska / Olomouc

Man on the Moon

6. 08. - 8. 09. 2019
Kavárna Pod Lipami / Praha

Intervence #17: Vedlejší účinky

6. 08. - 30. 09. 2019
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Trutnov

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. - 8. 10. 2019
Pragovka Art District / Praha

Eva Fajčíková / Mirage

30. 07. - 16. 09. 2019
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Neighbourhood Boogie Woogie: agoraphilia

27. 07. - 3. 08. 2019
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Piotr Łakomy: 3 inch giant in your bathroom/ 3 palcový obr v tvojí koupelně

16. 07. - 15. 09. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Martin Netočný: Šamani obětovali velbloudy

19. 07. - 25. 08. 2019
Galerie Jelení / Praha

Koláž František Jugas (1944-1992) a Petr Nápravník (1986)

21. 07. - 20. 08. 2019
KulturákARCHA / Lubná

Klubovna 08: Adrian Altman; Vlajka: Wim de Pauw

5. - 19. 07. 2019
Galerie SPZ / Praha 1

Doba plastová

26. 06. - 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Jiří Kobr: V koutku…

30. 06. - 11. 08. 2019
Galerie Dům / Broumov

INVISIBLE CITIES

26. 06. - 3. 08. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Arata Isozaki. Skici a kresby / drawings and sketches

11. 06. - 6. 10. 2019
Vila Tugendhat / Brno

Zdeněk Fránek – MENTAL RELIEF

20. 06. - 25. 08. 2019
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Když socha padá

19. 06. - 10. 09. 2019
Galerie U Prstenu / Praha

kryštof strejc | super cure

19. 06. - 17. 07. 2019
stone projects / Praha 7

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. - 19. 07. 2019
White Pearl Gallery / Praha

Karolína Jelínková, Kateřina Ondrušková, Jakub Sýkora: TĚŽBA HLUŠINY

20. 06. - 21. 07. 2019
Atrium na Žižkově / Praha 3

Karolína Mikesková a Robert Pratt | Either way just let me know.

6. 06. - 14. 07. 2019
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Jiří Slíva – Kresbou ke smyslu

26. 06. - 25. 08. 2019
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

KUBIŠTA – FILLA. Plzeňská disputace

7. 06. - 29. 09. 2019
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Luxsus

29. 05. - 14. 07. 2019
Galerie NTK / Praha

Anna Ročnová & Jan Boháč: Vymknutý kotník / Sprained Ankle

24. 05. - 30. 06. 2019
Karlin Studios / Praha 8

Václav Buchtelík – Zoja

23. 05. - 19. 07. 2019
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Agáta Seeháková: Fashion Meat/ing

23. 05. - 15. 06. 2019
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Pavlína Kvita & Petra Pešková: Vidíme spolu

15. 05. - 4. 06. 2019
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Jakub Tomáš

28. 06. - 1. 09. 2019
Galerie Václava Špály / Praha 1

Studio PRÁM / Zero Empathy

22. 05. - 24. 06. 2019
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Origoo pop-up #2

14. 05. 2019 19:00
Origoo / Praha

Nekonečnostěn a retrospektiva Galerie Stěna

15. 05. 2019 17:00
Galerie Stěna / Liberec

ART WEEK Liberec 2019

10. - 17. 05. 2019
Art Week Liberec / Liberec

Amazon Experience – Showroom 1.0

10. - 30. 05. 2019
Monomach / Brno-město

Výstava soch Věry Novákové a obrazů Ivana Sobotky

4. - 29. 05. 2019
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

2+1

18. 04. - 23. 06. 2019
Galerie města Plzně / Plzeň

Dokud se něco nestane

3. - 31. 05. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Šárka Radová – Mezi lidmi

3. 05. - 9. 06. 2019
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Karolína Soukupová – Tvář místa

23. 04. - 5. 05. 2019
Galerijní laboratoř / Praha 3

Ludmila Smejkalová: Animal Print Meets Tropical Sunset

26. 04. - 13. 05. 2019
White Pearl Gallery / Praha

Jan Svatoš: Black Series

18. 04. - 24. 05. 2019
Strom Art Gallery / Brno

ORIENTace

18. 04. - 25. 05. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

VERONIKA GABRIELOVÁ: KRÁTKÁ HISTORIE LIDSTVA – CETKY, LESK A HRAVOST

25. 04. - 7. 06. 2019
Holešovická Šachta / Praha 7

NAM0R YYYYYYY – T1CKL3 THE P1CKL3

19. 04. - 24. 05. 2019
Holešovická Šachta / Praha 7

Sluneční lázně / Sun Bath

16. 04. - 12. 05. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

23. 01. - 30. 04. 2019
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

12. 04. - 16. 06. 2019
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Kateřina Adamová: Simulace

10. 05. - 23. 06. 2019
Galerie Václava Špály / Praha 1

Revitalizace

4. - 24. 04. 2019
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Jozef Mrva ml.: Knot Island II.

4. 04. - 8. 05. 2019
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

Kryštof Strejc: Guči Tuning

29. 03. - 5. 05. 2019
Karlin Studios / Praha 8

A co nám zbývá teď?

11. 04. - 24. 05. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Tamara Moyzes / Můj mediální profil

27. 03. - 26. 04. 2019
Bludný kámen / Opava

JIŘIČNÁ

22. 03. - 12. 08. 2019
Centrum současného umění DOX / Praha

Pavel Příkaský a Miroslava Večeřová — Isotonic Song

20. 03. - 20. 04. 2019
Fotograf Gallery / Praha

Lucia Sekerková: Ženy prodávající naději

15. 03. - 14. 04. 2019
Muzeum romské kultury / Brno

Variations on Relations

13. 03. - 20. 04. 2019
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

Pod hladinou obrazu – Ondřej Maleček, David Pešat a Vladimír Véla

7. 03. - 3. 04. 2019
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Sluneční město

5. 03. - 26. 07. 2019
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

999% OFF

2. 03. - 5. 04. 2019
Kvalitář / Praha 1

Ekonomie sluchu

7. - 24. 03. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Lenka Glisníková a Tania Nikulina: Voní, jako když ti hoří vlasy

21. 02. - 31. 03. 2019
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Terezka Divišová a Karel Štědrý: Krásně vyladěnej prostor

2. - 31. 03. 2019
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Jdi na venkov! Výtvarné umění a lidová kultura v českých zemích 1800–1960

1. 03. - 12. 05. 2019
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Pavel Šimíček: Oknem

20. 02. - 19. 05. 2019
Výklady AXA / Praha 1

Ondřej Maleček: Sbírka

6. 03. - 21. 04. 2019
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Martin Vlček | Fragmenty nomádova koberce

28. 02. - 31. 03. 2019
Galerie Alternativa / Jihlava

Fathermother Collective – Ourobora

7. 02. - 30. 03. 2018
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kristýna Strejcovská: uMind

21. 02. - 16. 03. 2019
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Milan Sodoma – Balance

30. 01. - 23. 02. 2019
Ex Post / Praha 1

Mimo Planetární Závazek

16. 03. - 28. 04. 2019
lítost / Praha

Matěj Smetana: ABC

23. 01. - 3. 04. 2019
Site specific projekt MZK / Brno

HANA PUCHOVÁ / RODINA

6. 02. - 16. 03. 2019
Galerie Petr Novotný / Praha

Anastasia Stročkova – Mysl pudla bloudí a čeká Na.

15. 01. - 28. 02. 2019
Moving Station / Plzeň-město

Plastic Heart

15. 02. - 14. 04. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Mystika hygieny

17. 05. - 1. 09. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Compassion Fatigue

1. - 17. 02. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Jan Kostohryz / Můra na obrazovce

24. 01. - 1. 03. 2019
Galerie SPZ / Praha 1

Jan Kostohryz: Můra na obrazovce

24. 01. - 1. 03. 2019
Galerie SPZ / Praha 1

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk / 2051: Algorithm

18. 01. - 21. 04. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Beuys don’t cry

15. 01. - 19. 02. 2019
Pragovka Art District / Praha

Napadení kancem: první z dílů eurostředověké ságy

15. 01. - 12. 02. 2019
Pragovka Art District / Praha

Čejka, Čumlivski, Klepoch: V znamení Pentódy

18. 01. - 20. 02. 2019
Xaoxax / Praha

Anna Khmeleva / Nikola Rácová

18. 01. - 19. 05. 2019
Galerie Valchařská / Brno

glass painting isn´t lost

19. 01. 2019 18:00
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 - 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

41. ČIN: Adam Turzo, Azyl Exil

13. 02. - 14. 03. 2017
Galerie Garáž / Zlín

dvojitá dávka umění: Arkadiusz Karapuda / Erik Sikora

1. 02. - 16. 03. 2017
Galerie města Třince / Třinec

Václav Rodek

8. 02. - 8. 03. 2017
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Návod k použití

8. - 23. 02. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Aleš Buček: Zblízka

15. 02. - 15. 03. 2017
Galerie NTK / Praha 6

Žaneta Reková / Příběhy staré dámy

12. 02. - 3. 03. 2017
anyArt / Praha

Gallery Surfing No. 1

13. 02. - 17. 04. 2017
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Tomáš Skála & Vojtěch Kiss: MINISTŘI NITRA

17. 02. - 1. 03. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Matúš Lányi – Hard Drive

29. 11. 2016 - 11. 02. 2017
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Daniel Špaček – Představte si něco co neexistuje

15. - 27. 02. 2017
Ex Post / Praha 1

Spacetrip – Marika Volfová a Pavla Firicová

14. - 22. 02. 2017
Industra Art / Brno-město

Maryam Mohammadi – V mých očích

15. 02. - 31. 03. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Resuscitace podhoubí

20. - 27. 02. 2017
Galerie 207 / Praha

Tatiana Nikulina: tím nahým a mokrým navrch

22. 02. - 18. 03. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Povrch a obsah

24. 02. - 23. 03. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Dorotea Gašpar – A Short Visit On A Planet DG-91

20. 02. - 13. 03. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Michal David : Galerie

28. 02. - 14. 04. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Brud: Thingamajig

4. 03. - 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Universal Hospitality 2

4. 03. - 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Wandering Wombs: Full stop (.), Time

3. 03. - 15. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Václav Buchtelík / Indigovou hnědí

12. 03. - 8. 04. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Margita Titlová Ylovsky: O ČEM VÍME

1. 03. - 1. 04. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Jiří Kobr – “Ejhle…” Domorodé kultovní sochařství z Čech

26. 02. - 20. 04. 2017
Galerie Makráč / Praha 6

Lenka Kamínková, Daniela Mikulášková, Bronislava Šnajdrová: Příběhy

3. 03. - 1. 04. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

OLGA ŠÍMOVÁ / SMETÁCI

26. 02. - 18. 03. 2017
Kavárna Pod Lipami / Praha

WALLMARKS / Hilla Toony Navok

7. - 29. 03. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Ko-shické metro

1. 03. - 5. 04. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jirka Skála / Žánry každodennosti

8. 03. - 8. 04. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Vítězslav Šerý: LILITH A NEVĚSTA

8. - 21. 03. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

The House of SM Collection

9. - 28. 03. 2017
Monomach / Brno-město

Ivo Sumec

12. 03. - 6. 04. 2017
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Zuzana Badinková / Fragments in Brain

12. 03. - 6. 05. 2017
Kavárna co hledá jméno / Praha

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. - 6. 05. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Eberhard Havekost. Logik

5. 04. - 1. 07. 2017
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Petr Pustina / Reframed

13. - 30. 03. 2017
Galerie Panel / Praha

Josef Bolf: Nepatrný dosah povědomí

15. 03. - 29. 04. 2017
Galerie Václava Špály / Praha 1

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Simona Koutná a Štěpán Smetana: Samples

22. 03. - 15. 04. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Susumu Matsuura: STRANGER

22. - 30. 03. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Pospolu

24. 03. - 25. 05. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Alena Skibinská / Kudy chodím

9. 04. - 13. 05. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Zuzana Burgrová / Bryopsida

23. 03. - 5. 04. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Eduardo Lara – Doppelgänger

28. 03. - 29. 04. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Jindřich Růžička: Ten stůl však už tam nestojí…

3. 04. - 16. 05. 2017
Topičův salon / Praha 1

Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

18. 04. - 29. 07. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Mezi-obrazy: Archiv kameramana Jaroslava Kučery

18. 04. - 10. 06. 2017
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

BLACK MONEY, WHITE LIES / David Adika [IL]

5. 04. - 3. 05. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Gaudeamus Igitur

3. - 25. 04. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Nejisté domovy

10. 04. - 2. 05. 2017
Xaoxax / Praha

BLACK MONEY, WHITE LIES / David Adika [IL]

5. 04. - 5. 05. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Nákaza

13. 04. - 10. 05. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Simon Kounovsky a Sybil Montet – DNN Being Visualized

4. - 17. 04. 2017
Galerie 209 / Brno-město

Aleš Loziak – Makro a mikro

11. 04. - 25. 05. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Ulrike Grossarth – Lublinské skladiště

11. 04. - 25. 05. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jsme cizinci. Tady i tam.

4. 05. - 10. 06. 2017
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Luboš Plný: *13677 +20242

11. 04. - 1. 06. 2017
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

HORNY/BORN

4. 04. - 4. 05. 2017
Galerie U Prstenu / Praha

NIT

11. 04. - 2. 05. 2017
Monomach / Brno-město

Veronika Durová & Tadeáš Kotrba: VĚDĚT ODKUD PŘICHÁZÍŠ

12. - 25. 04. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

V Lese

15. 04. - 14. 05. 2017
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - Vršovice

Saki Matsumuto, Kristina Fngrlnd, Marie Novotná: Spring

13. 04. - 14. 06. 2017
Galerie Mimochodem / Praha

Vladimír Véla: PRECESE

20. 04. - 3. 06. 2017
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Markéta Magidová / Zakalená fotosyntéza

19. 04. 2017 22:00
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Reopening & Extension

5. - 27. 04. 2017
Nadveřegalerie / Brno

Legenda Josef Bolf

7. - 12. 04. 2017
Galerie Havelka / Praha 1

XY Tereza Haspeklová – V novém řádu, nové řádění

19. 04. - 29. 05. 2017
Galerie W7 / Olomouc

Michael Hon – Jednoduše 23/4 – 11/6 2017

22. 04. - 10. 06. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Rozptýlený disk

25. 04. - 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha

MŮŽU?

25. 04. - 26. 05. 2017
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

Christian Hubert Rodier a Sol LeWitt

26. - 30. 04. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Recyklace ideologií

26. 04. - 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Juraj Toman & Juraj Florek: PRAŽSKÉ SIGNÁLY!

27. 04. - 9. 05. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Marek Musil | Backstage of Prague Fashion Week

29. 03. - 10. 05. 2017
Leica Gallery Prague / Praha 1

Výstava obrazů Antonína Kroči Výbuch exprese

3. - 27. 05. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

We are in time.

2. - 8. 05. 2017
Galerie 207 / Praha

Anna Ruth: Kočička

26. 04. - 9. 05. 2017
Hidden gallery / Praha

Petra Malinová / MEZI POLI

16. 05. - 3. 06. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

False Majeure / Roy Menachem Markovich [IL]

9. 05. - 7. 06. 2017
Galerie Klubovna / Brno

OSUDY A DÍLO

13. 04. - 29. 10. 2017
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

Grupa Porno – Staff Only

2. - 14. 05. 2017
Galerie 209 / Brno-město

Legenda Katka Šedá

29. 04. - 4. 05. 2017
Galerie Havelka / Praha 1

Jindra Viková / Pavel Baňka: Mezi figurací a abstrakcí

2. 05. - 29. 06. 2017
Městské Divadlo Kolín / Kolín

Michaela Čížková_AMICORUM

5. 05. - 1. 06. 2017
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Parno Gras Nihad Nino Pušija

11. 05. - 23. 09. 2017
Muzeum romské kultury / Brno

Robert Konieczny – Prostory na míru

8. 05. - 10. 06. 2017
Galerie Architektury Brno / Brno

Forgiveness, fear and expectations

10. - 28. 05. 2017
Monomach / Brno-město

Pavlína Kvita: MNOHÉNOHY

18. - 30. 05. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Margot Pilz

6. 06. - 29. 07. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

13. 06. 2017 22:00
Monomach / Brno-město

PATA I.

18. 05. - 22. 06. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jiří Slíva: Stop Time

23. 05. - 17. 06. 2017
Galerie Hollar / Praha

Radim Měsíc: Bůh Tě miluje

16. 05. - 16. 06. 2017
Kontext / Brno-město

Nehybnost začátku – Mirak Jamal, Anna Ročňová, Sung Tieu

24. 05. - 14. 07. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Tomáš Absolon & Jan Horčík: Plakaat

31. 05. - 24. 06. 2017
Galerie NoD / Praha

Výstava Herbert Dlouhy Otevřená brána

7. 06. - 1. 07. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Ioana Nemeş, Georg Ettl, Katarína Poliačiková: Past-Present-Future

23. 05. - 21. 07. 2017
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Nejmenší měsíc je červen

31. 05. - 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

Newborn

31. 05. - 29. 07. 2017
Pragovka Art District / Praha

Remember Early Humans

29. 05. - 17. 06. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Libor Veselý: Hory / Moje zimy

2. - 29. 06. 2017
Galerie města Blanska / Blansko

Markéta Oplištilová + Veronika Palmová = Vymezení

31. 05. - 31. 08. 2017
Galerie Evoluční / Praha 1

CRASHTEST 7: Rekonstrukce AVU 93/94

12. 06. - 3. 07. 2017
Topičův salon / Praha 1

Living Room Art Space: Kateřina Zochová

5. 06. - 15. 07. 2017
Studio ALTA / Praha

pOSTKONCEpTUÁLNÍ ANTIKONCEpCE

7. 06. - 2. 09. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. - 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

jednodenní výstava “Andělé z Aleppa”

5. 06. 2017 22:00
Nevan Contempo / Praha 3

METAMORPHOSIS

5. 06. - 8. 07. 2017
SVIT / Praha

Rána z opuštění démona

6. - 29. 06. 2017
Monomach / Brno-město

Josefína Jonášová: Osobáček

13. - 26. 06. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Vendulka Prchalová: Vere imo

14. 06. - 8. 07. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Milan Sodoma / The Hunt for Moby Dick

5. - 25. 06. 2017
Kavárna co hledá jméno / Praha

(F)Akt – Daniel Hüttler / Samuel Haller / AT

20. 06. - 12. 07. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Hanne Lippard: *ahem*

20. 06. - 9. 09. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Auto Italia: Loss Leader

20. 06. - 9. 09. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Jan Štursa / Dar nebes a země

28. 06. - 9. 09. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Jürgen Groβe, Dočasné pohledy

7. 06. - 2. 09. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Giacometti – Picasso – Chirico. Sbírka Helmuta Klewana

12. 07. - 30. 09. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

AI+G: Výborná sklizeň

28. 06. - 30. 08. 2017
Xaoxax / Praha

Svítání Zdeňka Sklenáře – GRAFICKÉ DÍLO 1934-1985

23. 06. - 24. 09. 2017
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Hradec Králové

Bigfoot & Čokočína / Dispozice

4. 07. - 4. 09. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Ladislav Vlna

11. - 26. 07. 2017
Pragovka Art District / Praha

Vojtěch Novák: Familiar? Yes! Stereotyped? Of course!

18. 07. - 12. 08. 2017
ETC. Galerie / Praha 2

Slovak Glass Design (slovenský sklársky dizajn od roku 1950-2017)

12. 07. - 30. 08. 2017
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Květomluva

17. 07. - 13. 08. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Magdalena Kvasničková & Alžběta Prouzová: Kožený

12. 07. - 5. 08. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Me and the Father / Grzegorz Bibro [PL]

18. 07. - 16. 08. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Natalia Dominguez Rangel IZOTROPIE

26. 09. - 28. 10. 2017
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Tři fáze

21. 07. - 21. 09. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Zdeněk Sklenář STARÉ ŘECKÉ BÁJE A POVĚSTI

15. 07. - 23. 09. 2017
Galerie Zdeněk Sklenář – Litomyšl / Litomyšl

Weronika Gęsicka – Stopy

26. 07. - 2. 09. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Výstava Výběr z tvorby Aleše Bučka

4. - 30. 08. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Karel Otto Hrubý

5. 12. 2017 - 3. 03. 2018
Dům umění města Brna / Brno

TEXAS survival guide – Katarina Janečková Walshe

7. 08. - 7. 09. 2017
Nová galerie / Praha

Margita Titlová Ylovsky

9. 08. - 14. 09. 2017
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Výchova k přirozenosti

7. 08. - 14. 10. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

Adam Ulbert: Thalassa I. / subliminal intruder

10. 08. - 9. 09. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Ellen Jilemnická

23. 08. - 20. 09. 2017
Topičův salon / Praha 1

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. - 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Nikol Hoangová: Convert Me

23. 08. - 9. 09. 2017
Korpus Gallery / Praha

Třicet pět

23. 08. - 19. 09. 2017
Galerie W7 / Olomouc

Poppins Light

30. 08. - 23. 09. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Energetika prostoru – Dagmar Dost-Nolde a Patrick Roth

2. - 28. 10. 2017
Galerie kritiků / Praha 1

Flesh&Brain / Morava, krásná zem III: Rohanec

6. 09. - 21. 10. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Rekonstrukce pravdy

21. 09. - 28. 10. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Dita Pepe – Hárající fenka

7. 09. - 21. 10. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Markus Selg, Yves Scherer: Cupid & Psyche

4. 09. - 20. 10. 2017
SVIT / Praha

Ako to bolo za komunizmu

6. 09. - 1. 10. 2017
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Běguni

4. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jiří Sozanský: Olympia

3. - 26. 09. 2017
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Tomáš Hlavina, Jiří Kornatovský

6. 09. - 6. 10. 2017
Galerie 1. patro / Praha 1

Josef Bolf – Disintegration

6. 09. - 2. 12. 2017
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Jiří Skála & Kajsa Dahlberg, IN MY HANDS EVERYDAY, IN MY SIGHT EVERYDAY

9. 09. - 27. 10. 2017
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Sylbee Kim: The Red Liquid and Narcissus

8. 09. - 6. 10. 2017
Nevan Contempo / Praha 3

Anu Vahtra, Martin Lukáč: Tlumočnická kabina

8. 09. - 20. 10. 2017
Drdova Gallery / Praha 3

Pinturas Negras

13. 09. - 8. 10. 2017
Nová galerie / Praha

Le Cil Vert | Nevyčnívej!

17. 09. - 9. 11. 2017
Pracovna / Praha

Jiří David a Roman Výborný: Cukr na špičce jazyka

13. 09. - 20. 10. 2017
Galerie 101 / Praha

Matouš Marek: Venuše a Salome

10. 09. - 10. 10. 2017
Kavárna Pod Lipami / Praha

Lukáš Houdek [CZ] a Dachil Sado [D] – Vernisáž!

14. - 20. 09. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Michaela Vrbková: outside the withe cube

14. 09. - 28. 10. 2017
Galerie Půda / Jihlava

Petr Nápravník ☻ 12.9/9.10 ☻ Umakart

12. 09. - 12. 10. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Deana Kolenčíková: Zeď má vždy dvě strany

19. 09. - 14. 10. 2017
Galerie Jelení / Praha

David Turecký – The Polaroids

10. 09. - 14. 10. 2017
anyArt / Praha

Toho se nezbavím

22. 09. - 23. 11. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 - 13. 01. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Tomás Moravec: Palindrom #2

21. 09. - 26. 10. 2017
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Michal Vavrečka: Dílo

24. 10. - 25. 11. 2017
Studio Hrdinů / Praha

Od knihy ku knihe

19. 09. - 21. 10. 2017
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

RITUAL INVEST a.s. IČO: R2I0T1U7S

18. 09. - 19. 10. 2017
Kontext / Brno-město

Piotr Bosacki: Films To Watch

19. 09. - 21. 10. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Výstava výtvarné skupiny CLAN a koncert

6. - 30. 10. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

ZAHA HADID ARCHITECTS: UNBUILT/ Bienále experimentální architektury #3

7. 09. - 26. 10. 2017
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Metahaven: Truth Futurism

26. 09. - 25. 11. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Ze Země Do Nebe, Z Nebe Do Tebe

26. - 30. 09. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Eva Lukešová – Podmíněná vizualita

4. - 28. 10. 2017
Industra Art / Brno-město

Metznerbund, dějiny uměleckého spolku v Čechách 1920-1945

20. 09. - 30. 12. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Netřeba plakat na rozlitým mlékem / Vilém Duha [CZ]

3. - 25. 10. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Trevor Paglen — How Deep Is the Ocean, How High Is the Sky

5. 10. - 3. 11. 2017
Fotograf Gallery / Praha

80 Romantics

4. 10. - 30. 11. 2017
Galerie Aspekt / Brno

Gwénaël Morice. Rozbal Obal.

26. 10. 2017 - 1. 03. 2018
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Valerie Suchánová / Struktury a situace

8. 10. - 3. 11. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Táňa Svatošová: Kontrasty

3. 10. - 1. 11. 2017
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Rudolf Jakubek (1902-1968) Grafické dílo

20. 09. - 30. 12. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Ozvěny Tabooku

9. 10. - 11. 11. 2017
Xaoxax / Praha

Videopast

9. - 29. 10. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Michal Mitro/Loneliness

10. 10. - 4. 11. 2017
Monomach / Brno-město

Stud

10. 10. 2017 - 8. 02. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Kevin V. Ton / Direction

15. 10. - 24. 11. 2017
anyArt / Praha

HACKENSCHMIED 110

10. - 21. 10. 2017
Synagoga na Palmovce / Praha

Josef Frühauf / Goldwings

11. 10. - 4. 11. 2017
Galerie NF / Ústí nad Labem

České střepy

25. 07. - 23. 10. 2017
Galerie Českých center / Praha

WTD?

17. - 23. 10. 2017
Galerie 207 / Praha

Tvář znásilnění

19. 10. - 9. 12. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

Vladimír Véla / Přibližnosti

19. 10. - 23. 11. 2017
Galerie SPZ / Praha 1

Jindra Viková / Pavel Baňka: Hlasitě a tiše

5. 10. - 4. 11. 2017
Prácheňské muzeum v Písku / Písek

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. - 25. 11. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Pružná nehybnost- Peter Cábocký

23. 10. - 10. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Non Improver

24. 10. - 29. 11. 2017
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Lenka Tyrpeklová – Teď už dovedu říct ahoj

25. 10. - 15. 12. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Knap, Lomová, Puchová

18. 10. - 29. 11. 2017
Nová galerie / Praha

Jakub Roztočil: VLNOBYTÍ

1. - 19. 11. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Veronica Taussig

20. 10. - 15. 11. 2017
Kongresové centrum Praha / Praha

Pilíře domova

31. 10. - 6. 12. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Už dlouho mě nic nevyděsilo

1. - 20. 11. 2017
Knupp Gallery / Praha

Heinrich Dunst, Jiří Kovanda: Tři jména

27. 10. - 21. 12. 2017
SVIT / Praha

Výstava Anežky a Miroslava Kovalových

3. 11. - 2. 12. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Don´t fetishize your own sadness.

13. 11. 2017 - 14. 01. 2018
Galerie Cyril / Prostějov

Postcompost

31. 10. - 12. 11. 2017
Galerie 209 / Brno-město

Rudi Koval // 21.25 @35m2

10. - 30. 11. 2017
Galerie 35m2 / Praha 3

Street Fighters 6

31. 10. - 29. 11. 2017
Galerie U Mloka / Olomouc

Neznámý autor – Sexy dívka v lese

9. 11. - 29. 12. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Mira Macík – Formation of deformation

7. - 30. 12. 2017
Rainbow gallery / Prostějov

Benjamin Bronni: PARTITION #1

14. 11. - 29. 12. 2017
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Žaneta Reková: Bombička

12. 11. - 3. 12. 2017
Vitrína Deniska / Olomouc

Stach Szumski: Żółć / Žluč / Žluť

12. 11. - 9. 12. 2017
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

David Vojtuš – Momentální rovina

14. - 26. 11. 2017
Galerie 209 / Brno-město

Klassenkampf

14. 11. - 6. 12. 2017
Monomach / Brno-město

Běla Kolčáková: Plynutie

14. 11. - 6. 12. 2017
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Pole působnosti

21. 11. - 19. 12. 2017
Pragovka Art District / Praha

Teritorium

21. 11. - 18. 12. 2017
Pragovka Art District / Praha

Obrazy Jiřího Hudce

6. - 24. 11. 2017
Galerie 1 / Praha 1

Táňa Svatošová – Centrování

25. 11. 2017 - 6. 01. 2018
anyArt / Praha

SOMNAMBUL – MARTIN SALAJKA

6. 12. 2017 - 17. 01. 2018
Nová galerie / Praha

Terapie

23. 11. 2017 - 18. 01. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Babybox

20. 11. - 13. 12. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

MICHAL BÔRIK– PRÁCA KRUHU

28. 11. 2017 - 18. 01. 2018
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Tichý svědek

7. - 21. 12. 2017
Galerie Vyšehrad / Praha 2

STUDIO PRÁM 3 ROKY

30. 11. 2017 - 20. 01. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Není nutno

2. 12. 2017 - 16. 02. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Přemysl Černý – Slunce zčernalo

28. 11. - 10. 12. 2017
Galerie 209 / Brno-město

Katarina Burin: Žijeme, Brno 1928–1931

28. 11. 2017 - 19. 01. 2018
Galerie VI PER / Praha 8

Jan Činčera / Ayersova skála a jiné objekty

6. 12. 2017 - 13. 01. 2018
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Milan Krupčík a Pavol Dubina: Zem a Kov

13. 12. 2017 - 25. 01. 2018
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Retrospektiva Tomislav Gotovac Anticipátor krize – Neptejte se, kam jdeme

13. 12. 2017 - 1. 02. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Klíčování

11. - 13. 12. 2017
Galerie 207 / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 - 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

Henri Matisse (1869-1954): Dopisy

12. 12. 2017 - 24. 02. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

THE BLACKS: vizuální rituál boje s úzkostí

12. 12. 2017 - 10. 01. 2018
Galerie Nativ / Praha 6

Tomáš Hlavina – Klas Eriksson – Annika Lundgren

13. 12. 2017 - 3. 02. 2018
Galerie NTK / Praha

Gizela Mickiewicz: The Decay of a Day

14. 12. 2017 - 10. 02. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Vladimír Kysela „Očima Hanse Christiana Andersena“

20. 12. 2017 - 13. 01. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Další posun – Rozálie Hanáková a Marek Šefrna

17. - 21. 12. 2017
IDEAL PROSTOR / Praha 4

Kristína Bukovčáková – Žal, který chce být viděný

10. 01. - 9. 02. 2018
Industra Art / Brno-město

Nakop nás anděl

4. - 24. 01. 2018
Pragovka Art District / Praha

Jemnost versus ostrý řez

4. - 23. 01. 2018
Knupp Gallery / Praha

Petr Philippov – Světlá hmota

11. 01. - 10. 02. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Lenka Štěpaníková – Moje grafika

7. 01. - 9. 02. 2018
anyArt / Praha

Works by Gili Avissar

24. 01. - 17. 02. 2018
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Domestic Arenas

18. 01. - 17. 03. 2018
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Tatiana Nikulina: Přítelkyně Luny: Setkání

16. 01. - 10. 02. 2018
Galerie Jelení / Praha

Petr Kožíšek, Martina Ponertová / DIALOG

22. 01. - 17. 02. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Adam Lacina: Z pralesa

16. - 30. 01. 2018
Galerie XY / Olomouc

Lucia Leuci – Prendersi cura

17. 01. - 2. 03. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Julie Lupačová: Dveře se zavírají

23. 01. - 17. 02. 2018
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Vladimír Véla, Jaromír Šimkůj / Naturalismus

17. 01. - 21. 02. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Vít Baloun – Pracovníci

15. 01. - 14. 02. 2018
PONAVA / Brno-město

Samuel Paučo- Znak

15. 01. - 9. 02. 2018
Artikle / Brno-město

David Minařík / Já, Survival Kit

23. 01. - 1. 03. 2018
Galerie SPZ / Praha 1

MOMENTUM ve Fotografii

31. 01. - 27. 02. 2018
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Pragovka Gallery: Boháč&Richter//Altman&Krykun

29. 01. - 21. 02. 2018
Pragovka Art District / Praha

Obecný název- David Vojtuš

21. 01. - 23. 02. 2018
Kontext / Brno-město

Krajina rovina

30. 01. - 31. 05. 2018
Galerie Valchařská / Brno

PATRIK KRIŠŠÁK / DRAG AND DROP

6. 02. - 16. 03. 2018
Galerie Petr Novotný / Praha

Kristýna Šarochová / Krajiny III. v Kavárně Era

29. 01. - 21. 02. 2018
Kavárna Era / Brno

Alexandr Hackenschmied: Skromný prorok nových vizí

18. 12. 2017 - 28. 02. 2018
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Příznivci vedlejších účinků

31. 01. - 28. 02. 2018
Galerie FAVU / Brno

Vladimír Suchánek: Litografické příběhy

31. 01. - 24. 02. 2018
Galerie Hollar / Praha

World on Fire | The Burning Man Collection by Marek Musil

1. 02. - 7. 04. 2018
Leica Gallery Prague / Praha 1

Trójsky poklad

31. 01. 2018 23:00
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

11. Cena kritiky za mladou malbu 2018

6. 02. - 4. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Ten, kdo chodí kolem

27. 02. - 1. 04. 2018
MeetFactory / Praha 5

Susan Donath: Pravda Láska Ztráta

14. 02. - 28. 03. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

ULTRA

5. 02. - 4. 03. 2018
Galerie Umakart / Brno-město

Prizma

16. 02. - 15. 03. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Kristýna Šarochová – Krajiny 4

8. 02. - 3. 03. 2018
Nadveřegalerie / Brno

Ivo Dankovič – Velmi křehká rovnováha

10. 02. - 16. 03. 2018
anyArt / Praha

Andrej Ševčík – Princip Stupňovatelnosti

15. 02. - 10. 03. 2018
Industra Art / Brno-město

Ondrej Jajcaj: Smrt kosí v Olomouci – na vině jsou obrazy!

8. 02. - 1. 03. 2018
Galerie XY / Olomouc

18+2

16. 02. - 15. 03. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Existence

7. 02. - 28. 03. 2018
Galerie U Mloka / Olomouc

Silné a slabé karty

29. 01. - 7. 03. 2018
Pragovka Art District / Praha

Basic Instinct Special Feat

29. 01. - 21. 02. 2018
Pragovka Art District / Praha

STAVY A VĚCI

13. 02. - 1. 03. 2018
Galerie AVU / Praha 7

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. - 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Co ty máš, co já ne? / Barbora Klímová, Matěj Smetana, Aneta Willertová

21. 02. - 17. 03. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Světlem stromů

13. 02. - 6. 03. 2018
Knupp Gallery / Praha

Pro tebe i pro sebe

20. 02. - 17. 03. 2018
Galerie Jelení / Praha

Soňa Valentová / Šepotání

26. 02. - 17. 03. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Tahem

20. - 26. 02. 2018
Galerie 207 / Praha

Zuzana Burgrová: COMPLEXUS

26. 02. - 19. 04. 2018
Galerie Makráč / Praha 6

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. - 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Michal Blecha – Nejžlutější slunce

20. 02. - 20. 03. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Josef Bolf: ALL CATS ARE GREY

1. 03. - 14. 04. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Kamilia Kard / I’M a TOTAL BABE

21. 02. - 16. 03. 2018
Vitrína Deniska / Olomouc

PAINT JOB / Viltė Bražiūnaitė & Tomas Sinkevičius

27. 02. - 24. 03. 2018
Galerie Klubovna / Brno

Výstava obrazů Radomila Uhlíře

2. - 31. 03. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Výstava šperků Petry Niklové a fotografií Jarmily Soldánové

3. 03. - 1. 04. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Reality Testing

26. 02. - 26. 03. 2018
Pragovka Art District / Praha

Memoarium Loci

26. 02. - 26. 03. 2018
Pragovka Art District / Praha

OSM

8. 03. - 28. 04. 2018
Trafo Gallery / Praha

Color Field Symptoms

28. 02. - 29. 03. 2018
Bludný kámen / Opava

Baptiste Charneux: Facades and their Beasts

26. 02. - 14. 04. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Fabio Santacroce: If The Poor Stopped Reproducing, The Rich Would Create Them Artificially

26. 02. - 14. 04. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Pravda materiálu, klam obrazu

6. - 23. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

25 let snění

1. 02. - 2. 03. 2018
Galerie 1 / Praha 1

Podmínky nemožnosti IV/VII: Alogorrhea

6. 03. - 26. 05. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Tomáš Moravec / Čtvrt kilometru vzducholodi

8. 03. - 12. 04. 2018
Galerie SPZ / Praha 1

Začátek je také konec

5. 03. - 18. 05. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Measuring Earth

5. 03. - 6. 04. 2018
Galerie Mladých / Brno-město

Escatología

6. 03. - 7. 04. 2018
Kontext / Brno-město

Ondřej Maleček

12. 02. - 7. 04. 2018
Moving Station / Plzeň-město

Beauty is how objects end Dont Panic!

13. 03. - 21. 04. 2018
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

DEAD END GALAXIES

16. 03. - 4. 05. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Klára Hosnedlová, Nona Inescu – The Inhabitant

16. 03. - 4. 05. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Vítězslav Špalek – Nebát se totemu

11. 03. - 14. 05. 2018
Galerie Cyril / Prostějov

Jakub Tomáš – Tekutost

16. 03. - 19. 04. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. - 12. 04. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Marek Sibinský – In Hands

6. - 30. 04. 2018
Rainbow gallery / Prostějov

J.R. (OO) N.Y. (RV) LE C0NCEPT STORE (GLOBAL)

23. 03. - 19. 04. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Daniel Hüttler CCCC – Centre for Cybernetic Culture Circulation

24. 04. - 9. 06. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Architektura zmocňující se prostoru: Alfred Neumann – život a dílo

10. 05. - 9. 06. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Druhý život

19. 06. - 28. 07. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Yellow Company – YC_02_Tenebrio Molitory

20. - 30. 03. 2018
Galerie 209 / Brno-město

Garrett Lynch: A network of people who attended an exhibition and contributed to the creation of this work

8. - 12. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Andrej Pešta: Mire sveti / Světy Andreje Pešty

22. 03. - 30. 09. 2018
Muzeum romské kultury / Brno

Jaromír Šimkůj : Alejí kolejí

24. 03. - 19. 04. 2018
Galerie města Blanska / Blansko

Melancholická Pouť – Nikol Dutková a Zuzana Knorová

18. 03. - 20. 04. 2018
anyArt / Praha

Malba.tečka nr.1

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

A fotky máš?

4. - 29. 04. 2018
Galerie Garáž / Zlín

Vezme to ruka /// Pragovka Gallery Rear

2. 04. - 16. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

PRZ // Petra Navrátilová, Ryan O’Rourke, Zuzana Růžičková

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

#strterpack / Riina Palmqvist [FIN]

3. 04. - 16. 05. 2018
Galerie Klubovna / Brno

Petra Ševčíková / vymeraný čas

16. 04. - 12. 05. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Ladislav Svoboda: Poruchy artistického spektra

9. 04. - 30. 05. 2018
Artwall Praha 7 / Praha 7

Alice Janská: Nic kromě Tebe

9. 04. - 10. 05. 2018
Galerie Via Art / Praha 2

RESURRECTION

1. 04. - 14. 05. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Jaroslav Klát: Průniky realismu a abstrakce

12. 05. - 30. 06. 2018
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Mat Collishaw. Standing Water

10. 04. - 7. 07. 2018
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Christian Fogarolli: Phantom models IV

22. 04. - 25. 06. 2018
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Jmenuji se Robert Vano

12. 04. - 16. 06. 2018
Leica Gallery Prague / Praha 1

Lucia Sekerková / Vrăjitoare / Čarodějnice

9. 04. - 9. 05. 2018
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

XY 2018: Dominika Koššová: S Valie

18. - 30. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Antonín Horák / Čekal jsem, až moje hudba začne hrát

12. 04. - 19. 05. 2018
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Okno před záclonou

19. 04. - 27. 05. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Akt v krajině — PENCILVANIA

27. 04. - 28. 05. 2018
Galerie Natura / Průhonice

XY 2018: Lucia Gašparovičová – Slunce se netočí okolo Země

19. 04. - 30. 05. 2018
Galerie XY / Olomouc

Agáta Zapotilová: The Act of Formation

18. 04. - 12. 05. 2018
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Přízraky – Eva Vaculíková, Klára Vaculíková

22. 04. - 26. 05. 2018
anyArt / Praha

FAMU / Digital Naïve

18. 04. - 2. 05. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

A guiding dog for a blind dog

24. 04. - 16. 06. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha

VIBRANT MATURITY® 7+ ADULT SHOW

24. 04. - 16. 06. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Martinka Bobrikova & Oscar Carmen: Ya-Mae

28. 04. - 25. 05. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

MICAH HESSE

26. 04. - 1. 06. 2018
Polansky Gallery Brno / Brno

Letters to the Mayor: Prague

22. 04. - 29. 05. 2018
Norma space / Praha

Mod/e/ly

9. 05. - 7. 07. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Justyna Górowska: 69

27. 04. - 2. 06. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

2. 05. - 1. 06. 2018
Nová galerie / Praha

Andrej Pešta: Mire sveti / Světy Andreje Pešty

22. 03. - 29. 09. 2018
Muzeum romské kultury / Brno

Marek Škubal – Nelidské / Inhuman

10. 05. - 16. 06. 2018
Trafo Gallery / Praha

Table Museum

16. 05. - 29. 06. 2018
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Michal Mitro: Music box (cc) a OSC^n | výstava

24. 05. - 21. 06. 2018
Bludný kámen / Opava

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. - 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

REALITY SHOW

7. 06. - 30. 07. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Ondřej Vinš — Pěší věc / Věnováno Eratosthenovi z Kyrény

28. 05. - 22. 06. 2018
Fotograf Gallery / Praha

Max Dvořák: Shisha Lounge Exclusive

31. 05. - 28. 06. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Jak lesy myslí

6. 06. - 13. 10. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

IGLOO 9: Byl by tam jiný les?

6. 06. - 13. 10. 2018
zvuková galerie IGLOO / Jihlava

Ondřej Basjuk / Diogenův syndrom

20. 06. - 1. 09. 2018
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Andrew Norman Wilson: Andrew Norman Wilson

27. 06. - 15. 09. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Zuzana Fuksová

30. 06. - 30. 07. 2018
Galerie Distillery / Brno

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10. 07. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha

Další posun

18. 07. - 14. 08. 2018
Monomach / Brno-město

Pavel Dias: Tvář dostihu

12. 07. - 25. 08. 2018
Fotofestival Uničov / Uničov

JOSEF FRÜHAUF

9. 08. - 8. 09. 2018
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Daniela Klimešová, Susanne Kass, Fredrika Biström: Eroticon

20. 08. - 12. 09. 2018
Pragovka Art District / Praha

Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák: Choker

20. 08. - 14. 09. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. - 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Tomáš Hlavina

13. 09. 2018 - 24. 02. 2019

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. - 27. 09. 2018
lítost / Praha

Max Lysáček – Cannibalistic Party: Easter egg

29. 08. - 22. 09. 2018
Karlin Studios / Praha 8

pOSTKONCEpTUÁLNÍ ANTIKONCEpCE

24. 08. - 27. 10. 2018
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Karolína Jelínková / Kouřmo

12. 09. - 2. 10. 2018
Galerie SPZ / Praha 1

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

17. 09. - 24. 11. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Kostky světla | Cubes of light

9. 07. - 12. 10. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. - 24. 11. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Vypůjčená krajina

25. 09. - 29. 10. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Sláva Sobotovičová a David Fesl: DJ na volné noze

20. 09. - 24. 10. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Hana Chmelíková, Radka B. Doubravová: Poznámka k přístupnosti

30. 09. - 24. 10. 2018
Galerie AVU / Praha 7

Výstava Chrudoše Valouška Panáček nejen na Pradědu

5. - 30. 10. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Zuzanna Czebatul: I vesmírná loď občas musí přistát

1. 10. - 24. 11. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Ondřej Maleček / HoraOpona

4. 10. 2018 - 23. 01. 2019
Výklady AXA / Praha 1

Tania Nikulina, Tomáš Bryscejn: VLNĚNÁ ZEĎ, LNĚNÝ OBLIČEJ

9. 10. - 2. 11. 2018
Kontext / Brno-město

Veronica Taussig

20. 09. - 20. 10. 2018
Point Gallery / Praha 1

Oskar Helcel a Martin Netočný: Kino nehraje

14. - 28. 10. 2018
Galerie PZ / Praha 5

Jakub Roztočil_Zírání jepice

19. 10. - 8. 11. 2018
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

TOPOGRAFIE POZORNOSTI – ZPŘÍTOMNĚNÍ

23. 10. 2018 - 31. 01. 2019
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

N A M0R (ezo-zero-zen) Y NR0 BYV

10. 11. - 7. 12. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Veronika Gabrielová : Superpozice

12. - 28. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

Jakub Geltner // COVERVERSION

9. 11. - 21. 12. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Marek Galbavý & Adam Tománek – Nová věčnost

18. 11. - 16. 12. 2018
Studium Artium / Olomouc

JOSEF BOLF, JAKUB HOŠEK / THINGS BEHIND THE SUN

13. 11. - 21. 12. 2018
Galerie Petr Novotný / Praha

“I AM NOT SURE ABOUT YOUR CONCERN, BUT IT’S REALLY NICE.” RUCOLA

13. 11. - 7. 12. 2018
Galerie Mladých / Brno-město

Josef Divín – Krajinou noci

25. 11. 2018 - 3. 01. 2019
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Korzo Pragovka

21. 11. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha

Náhoda a samočinnost :: apo tychés, to automaton

6. 12. 2018 - 9. 01. 2019
Industra Art / Brno

Adrian Altman: Gotta Go Fast?

5. - 8. 12. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Kamilia Kard: Did You Know That Hello Kitty Has a Twin?

5. - 30. 12. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Tomáš Moravec: Hranice shora neviditelná

17. 12. 2018 - 31. 01. 2019
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

OLD NEWS

12. 12. 2018 - 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Sousedé Sobě 2018

14. 12. 2018 23:00
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

BIG LITTLE BIG HORN – Jakub Tomáš a Martin Skalický

23. 01. 2018 - 27. 02. 2019
Nová galerie / Praha 2

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

tyformy

12. 03. - 19. 04. 2014
Dům umění města Brna / Brno

Table Museum

17. 05. - 29. 06. 2018
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

I D E O L O G Y

30. 01. - 19. 02. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Výstava PIANO UNPLUGGED

27. 01. - 27. 02. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Heinz Schmöller: Superstition

24. 01. - 23. 02. 2017
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Prototypy iluze

26. 01. - 16. 02. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha

CNS

2. - 30. 03. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Miroslav Koval – RYTMY TKÁNĚ PŘÍRODY

10. 04. - 14. 05. 2017
Galerie FONS / Pardubice

Aleš Loziak / Pozoruji, aniž bych vnímal

25. 01. - 25. 02. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

David Vojtuš: LPDE – ink

16. 01. - 14. 02. 2017
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Until it Makes Sense

26. 01. - 3. 03. 2017
SVIT / Praha

Dana Ledl – Myokard, Jakub Sýkora

22. 01. - 4. 05. 2017
Pracovna / Praha

Dagmar Maturová – Co zbývá

17. 01. - 14. 02. 2017
Galerie W7 / Olomouc

35m2 // NIKOL KUTÍKOVÁ – THE FLOOR IS YOURS

6. 01. - 11. 02. 2017
Galerie 35m2 / Praha 3

Vojtěch Tupý / Vlastní cestou

5. 01. - 10. 02. 2017
anyArt / Praha

Máchovské kontemplace

4. - 19. 01. 2017
Galerie kritiků / Praha 1

40. ČIN: John Koster a Filip Machač, Waiting for the sun

25. 12. 2016 - 19. 12. 2017
Galerie Garáž / Zlín

’33 – ’29 – ’36, kurátorka: Lucy McKenzie

20. 12. 2016 - 25. 02. 2017
Are / Praha 1

Vladimír Klumpar a Antonín Střížek: Kytky atd…

7. 12. 2016 - 20. 01. 2017
Galerie 1. patro / Praha 1

Pavol Štesko: The Touch of Matter

5. - 28. 12. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Ieva Kraule, Kaspars Groshevs: Tančící voda

8. 12. 2016 - 11. 02. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Regrese do vývojově nižší etapy

6. 12. 2016 - 2. 01. 2017
Monomach / Brno-město

“O” Duše jako princip poznávání

1. - 6. 12. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Michal Jelski – Lidská rodina

29. 11. - 30. 12. 2016
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Matúš Lányi – Hard Drive

29. 11. 2016 - 11. 02. 2017
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

PRÁCE / WORKS 2016 ALFRÉD SYMŮNEK

14. 12. 2016 - 5. 01. 2017
Nová galerie / Praha

Jan Q. Maschinski – Climax

28. 11. - 30. 12. 2016
Galerie Fotografic / Praha

Výstava fotografií Jany Navaříkové

2. - 30. 12. 2016
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Adriana Cahová – Ženy Nahlas

22. 11. 2016 - 16. 01. 2017
Leica Gallery Prague / Praha 1

Irma Boom

22. 11. 2016 - 13. 01. 2017
Galerie VI PER / Praha 8

Taky jste měli někdy ten pocit?

18. 11. - 15. 12. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

JAKUB TOMÁŠ: OTROČINA

2. - 29. 11. 2016
LITHO LITO / Litoměřice

Ludmila Smejkalová – Noc a den / Vision Board

26. 09. - 28. 10. 2016
Polansky Gallery / Praha 7

PETR NIKL – PETR KORBELÁŘ / PRO-MĚ-NA

14. 09. - 8. 10. 2016
Galerie Hollar / Praha

Tomáš Hlavina – Navigace/ Navigation

2. 09. - 21. 10. 2016
Nevan Contempo / Praha 3

Vladimír Jiránek Humor

2. 07. - 15. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Ondřej Basjuk: PŘENOS DO KOLONIE B.

18. 06. - 1. 08. 2016
Galerie Dům / Broumov

Ludmila Smejkalová: Kvetoucí poklad

16. - 22. 06. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

pro Blansko

10. 06. - 7. 07. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Ondřej Maleček – Deníkové práce

21. 05. - 25. 06. 2016
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Luisa Kasalicky – Synonym for Group 5

26. 05. - 15. 07. 2016
Polansky Gallery / Praha 7

Fránek Architects: Míra a měřítko

18. 05. - 23. 07. 2016
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Mixed Messages

4. - 30. 05. 2016
Prague College / Praha 1

Tereza Kabůrková: Tereza Kabůrková a host Ondřej Maleček

21. 04. - 13. 05. 2016
Fotograf Gallery / Praha

Hromy a blesky

19. 04. - 18. 05. 2016
Nová galerie / Praha

Jakub Tomáš

13. - 19. 04. 2016
Galerie 209 / Brno-město

ONDŘEJ BASJUK / WABI-SABI

29. 03. - 6. 05. 2016
Galerie Petr Novotný / Praha

Ondřej Maleček

29. 02. - 29. 04. 2016
Galerie Prostor 228 / Liberec

Ondřej Maleček

28. 02. - 29. 04. 2016
Galerie Prostor 228 / Liberec

Jakub Tomáš: Hanka a Linda

3. 03. - 16. 04. 2016
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Samuel Paučo / Potopa

20. 01. - 10. 03. 2016
Strom Art Gallery / Brno

Ivan Kafka / Hájemství marnosti

20. 01. - 27. 02. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Patrik Kriššák: PATH

12. 01. - 3. 02. 2016
Galerie Jelení / Praha

Morava, krásná zem

9. 12. 2015 - 9. 01. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

Alena Kupčíková – Zpívající tančící strom

18. 10. 2015 - 10. 10. 2016
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Matěj Smetana – AB

11. 10. 2015 22:00
Galerie Art / Brno

15 000 let stejnosti

20. 10. - 28. 11. 2015
MeetFactory / Praha 5

Ondřej Basjuk: Papírová zeď

15. 10. - 28. 11. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

DVĚ MINUTY SVĚTA

4. - 29. 11. 2015
Industra Art / Brno-město

Andi Schmied / JING JIN CITY

1. - 19. 10. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Tora Urup – Themes and Variations

23. 09. - 21. 11. 2015
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Matěj Smetana / Výloha

21. 09. - 18. 10. 2015
Galerie Umakart / Brno-město

Inventura

2. 09. - 2. 10. 2015
Nová galerie / Praha

Ondřej Maleček: Otisk hlavy

28. 07. - 5. 09. 2015
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Tomáš Moravec: Odlitek

15. 07. - 22. 08. 2015
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Pavel Jestřáb a Jan Boháč: Chemical Brothers

30. 06. - 19. 08. 2015
Galerie Mimochodem / Praha

Hry v globus

25. 06. - 30. 07. 2015
Galerie Kabinet T. / Zlín

Matěj Smetana: Mechanik

8. 06. - 10. 07. 2015
SVIT / Praha

HANA PUCHOVÁ / NĚHA

12. 05. - 26. 06. 2015
Galerie Petr Novotný / Praha

SOCHA PRO PLZEŇ

27. 04. - 27. 05. 2015
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

Závod s časem – Matěj Smetana a jeho host András Cséfalvay

29. 04. - 4. 06. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Jan Boháč (CZ): Hlášení Šeherezádina bratra

10. 06. - 4. 07. 2015
MeetFactory / Praha 5

Vojtěch Maša: Lipánek

22. 04. - 24. 05. 2015
Galerie W7 / Olomouc

DESIGN.LIVE! alešbáry ki -mono

29. 01. - 7. 06. 2015
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Jiří Sozanský – Mezní situace

9. 05. - 24. 10. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Poctivá chyba

11. 04. - 4. 06. 2015
galerie sam83 / Česká Bříza

Vojtěch Maša – Tak daleko, tak blízko

31. 03. - 22. 04. 2015
Galerie Jelení / Praha

Ondřej Basjuk – Díra ve vzduchu

18. 03. - 2. 05. 2015
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Hvězdný prach

19. 02. - 21. 03. 2015
Galerie Alternativa / Jihlava

Patrik Kriššák – Mystický univerzalizmus

24. 02. - 24. 03. 2015
Galerie W7 / Olomouc

Meeting: Ondřej Basjuk a František Novák

17. - 25. 02. 2015
Galerie AVU / Praha 7

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Tomáš Moravec – Skici v bronzu

10. - 27. 02. 2015
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Vojtěch Maša: Suši / Swimming in love

10. 01. - 12. 02. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Vladimír Véla

8. 01. - 27. 02. 2015
Galerie Prostor 228 / Liberec

Suši / Swimming in love

10. 01. - 12. 02. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Patrik Kriššák & Štrio

7. - 27. 01. 2015
Galerie Jekor / Praha

Josef Bolf – Těžká planeta

19. 12. 2014 - 13. 02. 2015
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

POZICE X

15. 12. 2014 - 26. 01. 2015
Galerie Mladých / Brno-město

Jan Boháč – Dámské a Pánské oddělení

28. 11. - 29. 12. 2014
Galerie Jelení / Praha

Reverze

26. 11. 2014 - 2. 01. 2015
Nová galerie / Praha

Jakub Geltner / Progresivní umělec, který nepoděkoval za pozornost

19. 11. - 20. 12. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Marianne Viero: Invariant Plates

6. 11. - 3. 12. 2014
Fotograf Gallery / Praha

Site specific : Umění na zakázku

3. 11. - 9. 12. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Chléb, hry a umění

24. 10. 2014 - 15. 01. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Kateřina Šedá: Milada Šoukalová – Normální život

15. 10. - 15. 11. 2014
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Ondřej Maleček: Ptačí muž

30. 09. - 4. 11. 2014
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Jiří Sozanský: 1984 Rok Orwella

21. 10. 2014 - 7. 02. 2015
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Přesní dávka

17. 09. - 7. 10. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk: Princip ŠAO

24. 09. - 18. 10. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Borůvkovo-citronová

15. 09. - 11. 10. 2014
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Klubovna 05 – Markéta Magidová

17. - 28. 09. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. - 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

MARKÉTA LUSKAČOVÁ: FOTOGRAFIE 1964-2014

11. 09. - 1. 11. 2014
Leica Gallery Prague / Praha 1

LADISLAV PRŮCHA & SOŇA TŘEŠTÍKOVÁ – NEJEN KVIDOVA VĚC

17. 09. - 20. 11. 2014
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Paradox Lháře

11. 09. - 4. 10. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. - 9. 11. 2014
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

BAKALÁŘI KF FAMU 2014

10. - 18. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Tomáš Hlavina: Analogie a Anachronismy

3. - 26. 09. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

Ondřej Basjuk a Vladimír Kokolia: Podprahově

12. 08. - 3. 09. 2014
Galerie Jelení / Praha

Max Dvořák – COLD CASE: FURTHER READING

13. 08. - 6. 09. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Veronika Resslová: Dívám se nebo se nedívám

6. 08. - 9. 09. 2014
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

Písně kosmické

29. 07. - 16. 08. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

BLUE BOX

22. 07. - 30. 08. 2014
Galerie AMU / Praha 1

PANIC ROOM

9. 07. - 2. 08. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Mluv, abych tě viděl

17. 06. - 29. 07. 2014
Galerie TIC / Brno-město

MILAN GUŠTAR / FUZZY LOGIC (Konečně jsem se byl podívat na nádraží)

18. 06. - 30. 07. 2014
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

ONDŘEJ MALEČEK – ZEĎ

10. 06. - 5. 07. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

Jindra Viková, Jessica Mayne – Texty lásky

13. 06. - 7. 09. 2014
Galerie Natura / Průhonice

Vojtěch Maša: Exemplární druh

2. 07. - 20. 08. 2013
Galerie TIC / Brno-město

Samuel Paučo, Lyuben Petrov, Jan Pražan: Žádnej ležér

25. 06. - 31. 08. 2012
workshop@y / Praha 7

Nic není vyřízeno

9. 01. - 28. 02. 2012
Goethe–Institut Prag / Praha 1

The Voice Reached Us Through the Floor, but the Words Themselves Were Lost

10. 02. - 1. 04. 2011
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Handle With Care and Criticism

29. 04. - 12. 06. 2014
Psychiatrická léčebna Bohnice / Praha 8 – Bohnice

obrazy a … Jiřího Poláška

11. 01. - 7. 02. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

V hlavě, v krajině, ve městě

5. 04. - 25. 05. 2013
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Vztahy

29. 03. - 19. 05. 2012
Rabasova galerie Rakovník / Rakovník

Náhradní měsíc

14. 12. 2011 - 13. 01. 2012
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Skelety

10. 06. - 19. 09. 2010
Museum Kampa / Praha 1

EX: Není lhostejné, kde právě jsme.

1. - 30. 10. 2013
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Vila Tugendhat

15. 11. 2011 - 28. 01. 2012
Dům umění města Brna / Brno

25. 6. 2011

25. - 24. 06. 2011
Nová scéna ND / Praha

Jakub Tomáš: Ohledání místa

12. 06. - 13. 07. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

Křišťál

13. - 27. 06. 2012
Berlinskej Model / Praha

9,2227 m2

12. 01. - 4. 02. 2012
Galerie 35m2 / Praha 3

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. 02. - 1. 03. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Jednou v noci

24. 04. - 15. 06. 2014
Galerie Mimochodem / Praha

Věčný oheň. Smutný kuchař. Clona.

9. 01. - 2. 02. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

magnet 7/69

3. 04. - 3. 05. 2013
Nau Gallery / Praha

Emil Filla (1882–1953)

4. 04. - 1. 11. 2012
GHMP, Zámek Troja / Praha

Jakub Tomáš / S=?.r2

15. 12. 2011 - 22. 01. 2012
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

ZVLÁŠTNÍ MÍSTA

18. 09. - 2. 10. 2010
MeetFactory / Praha 5

Bio

9. 09. - 5. 10. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 30. 10. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Útroby architektury

29. 11. 2011 - 28. 01. 2012
Dům umění města Brna / Brno

Kdysi tenkrát

15. - 29. 06. 2011
Galerie NF / Ústí nad Labem

Motýli v břiše – Tomáš Uhnák, Matěj Smetana

10. - 26. 06. 2013
Školská 28 / Praha 1

Libretto

5. 06. - 17. 07. 2012
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

ROZ LO ŽE NO

12. 01. - 3. 03. 2012
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Retrospektiva

14. 04. - 7. 06. 2014
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

VLASTA ŽÁKOVÁ – Friday Night Highlights

5. 12. 2013 - 23. 01. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Lucia Scéránková: Zátišie

14. - 30. 03. 2013
Café Fra / Praha 2

Moving site/sight

26. 02. - 10. 03. 2012
MeetFactory / Praha 5

Paralelní linie

15. 11. 2011 - 14. 01. 2012
Hauch Gallery / Praha 8

IF

25. 08. - 11. 09. 2010
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Náhlý příchod nelétajících může způsobit tvrdá přistání

7. - 22. 09. 2013
City Surfer Office / Praha 3

Snoop Dog

13. - 29. 09. 2012
The Chemistry Gallery / Praha 7

Studio – Místnost, kde koberce znamenají éter

23. 01. - 8. 02. 2012
Galerie Jelení / Praha

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Collective Sensor

30. 05. - 6. 07. 2013
Galerie Art / Brno

Všechno má svůj čas

28. 05. - 5. 07. 2012
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

EX: Ondřej Maleček – David Pešat – Vladimír Véla

12. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Topičův salon / Praha 1

The Prague Stuckists

20. 01. - 26. 02. 2011
Výstavní síň Chrudim / Chrudim

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. - 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

ARTIVISM

26. 11. 2013 - 11. 01. 2014
Dům umění města Brna / Brno

Čapatý Ján

6. 03. - 2. 04. 2013
Galerie Mladých / Brno-město

Vlčice noci

9. - 8. 02. 2012
Galerie Alternativa / Jihlava

Možnosti vidění

15. 11. - 7. 12. 2011
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Vedro

14. 07. - 17. 09. 2010
MeetFactory / Praha 5

JUST SCREENS – Jakub Tomáš, Pure Beauty

5. 09. - 1. 10. 2013
ARTATAK Gallery / Praha

FREJM BAJ FREJM

18. 09. - 23. 10. 2012
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Jsme tu pro nás

30. 01. - 2. 02. 2012
Galerie 207 / Praha

Drops

27. 06. - 1. 10. 2011
Spejs / Praha 2

Roman Štětina: Studio No. 2

28. 05. - 12. 07. 2013
Polansky Gallery / Praha 7

Matěj Smetana a Pavel Sterec: Co objekty chtějí?

16. 05. - 2. 06. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

SIAL (Sdružení inženýrů a architektů Liberec)

19. 01. - 14. 04. 2012
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Start Point Selection

6. 12. 2010 - 7. 01. 2011
Galerie NTK / Praha

Nemusí to být žert

19. 03. - 15. 04. 2014
Galerie Rampa / Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

CRISTINA DAVID: ČTVRTINA PŘÍBĚHU, KTERÝ NIKDY NEVYPRÁVÍM

19. 11. - 28. 12. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Vojtěch Horálek: M33

12. 03. - 25. 05. 2013
GATE Galerie / Praha 1

Fotografie

4. - 25. 02. 2012
Městská galerie Vlastimila Rady / Železný Brod

Antika II

2. 11. - 1. 12. 2011
Šedý pokoj / Praha

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. - 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

ORDINARY LANGUAGE

5. 09. - 3. 10. 2012
Galerie Mladých / Brno-město

Glossodynia

26. 01. - 24. 03. 2012
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Ohlasy entropie

1. - 25. 06. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Ondřej Maleček: JESKYNĚ

30. 05. - 25. 06. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Tichá voda brehy myje

17. 05. - 3. 07. 2012
Galerie Mladých / Brno-město

ZANECHTE ZPRÁVU

13. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Distance zkreslena

30. 11. - 17. 12. 2010
Vane Gallery / Newcastle upon Tyne, UK

Houpačka

13. 03. - 19. 04. 2014
Kompot / Ústí nad Labem

Ondřej Basjuk: Zadní strana pobřežní vysočiny

19. 11. - 14. 12. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

6. Cena kritiky za mladou malbu

30. 01. - 23. 02. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Rozdělovací

26. 01. - 22. 02. 2012
Vitrína Deniska / Olomouc

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

STÍNY MINULÝCH UTOPIÍ

2. - 30. 09. 2010
Galerie NTK / Praha

V zahradě

17. 08. - 28. 09. 2013
Galerie Dům / Broumov

HODGE PODGE

5. - 22. 09. 2012
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Svatyně

19. 01. - 28. 02. 2012
Salon Daguerre – Galerie Daguerre / Brno

ACCULTURATED

8. 05. - 2. 06. 2013
Karlin Studios / Praha 8

č. 14

4. 05. - 14. 06. 2012
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

HEAVY METAL TASTE IN THE MOUTH

15. 12. 2011 - 4. 01. 2012
A.M. 180 / Praha 2

Už Tě neuvidím

28. 08. 2010 - 26. 03. 2011
Galerie Na shledanou / Volyně

Mýtina času

14. 11. 2013 - 8. 02. 2014
Památník Lidice – galerie / Lidice Memorial – Gallery / Kladno

Motýlí efekt? Obraz jako různosměrná dekonstrukce celku

17. 01. - 9. 03. 2013
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Michal Bahounek

27. 01. - 30. 03. 2012
Galerie Dobrý den / Uničov

MATRICE A PATRICE

20. 09. - 29. 10. 2011
Galerie Půda / Jihlava

Realita je víc než fikce. Asambláž jako tvůrčí princip v českém umění 60. a 70. let

10. 09. - 14. 11. 2010
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Do lesa! Dříví

20. 08. - 19. 09. 2013
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Between Steps

13. - 23. 08. 2012
Fox & Deer / Praha 6

Chrudošův mix

18. 01. - 24. 03. 2012
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Já, bezesporu

25. 05. - 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Lucia Sceranková (host: Pavla Sceranková): Slunce ve vitríně

10. 06. - 3. 07. 2013
Fotograf Gallery / Praha

In Natura

16. 05. - 24. 06. 2012
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Temná schránka

12. 12. 2011 - 4. 01. 2012
Galerie AVU / Praha 7

…a nezapomeňte na květiny

25. 11. 2010 - 26. 02. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Kulturní dům Bedřichovice v Moravské galerii v Brně

21. 02. - 22. 05. 2014
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Nič sa nedeje

13. 11. - 12. 12. 2013
Galerie Prokopka / Praha 3

Josef Žáček. Osamělost

17. 12. 2012 - 17. 01. 2013
Topičův salon / Praha 1

KŘEHKÉ KINO

24. 01. - 13. 03. 2012
Galerie TIC / Brno-město

Předělávky

13. 09. - 13. 10. 2011
Galerie Mladých / Brno-město

Kresba

7. - 30. 08. 2013
Nau Gallery / Praha

O udalostiach posledných dní

15. 08. - 8. 09. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

WORK

17. 01. - 31. 03. 2012
Spejs / Praha 2

KUXTAL KÍILMIL

7. 04. - 3. 05. 2011
The Chemistry Gallery / Praha 7

Prostor Zlín 2013

29. 04. - 24. 08. 2013
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Nic není vyřízeno

1. - 29. 04. 2012
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Temná schránka

13. 12. 2011 - 4. 01. 2012
Galerie KIV / Praha 8

HRA NA NÁHODU/ A GAME OF CHANCE

21. 10. - 19. 11. 2010
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

ONDŘEJ BASJUK/ KULTOVNÍ VÝSTAVA

14. 01. - 4. 03. 2014
Fait Gallery Preview / Brno

Lucia Sceranková: Z DRUHÉ STRANY OBLOHY

7. 11. 2013 - 10. 01. 2014
Francouzský institut v Praze / Praha 1

JINÝ POHLED

24. 01. - 13. 03. 2012
Galerie TIC / Brno-město

Hodek, Kars, Max et al. Akvizice ZČG z let 2008–2011

4. 08. - 22. 10. 2011
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

ALENA KUPČÍKOVÁ: Rub a líc

29. 03. - 15. 09. 2013
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

Černá hodinka

18. 08. - 29. 09. 2012
Galerie Dům / Broumov

Joža Uprka (1861-1940): Evropan slováckého venkova

22. 09. 2011 - 28. 01. 2012
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha

Matěj Smetana

20. 03. - 18. 04. 2011
SVIT / Praha

Veronika Resslová: Celodenní promítání v kině bez významu

4. 05. - 15. 06. 2013
Galerie Dům / Broumov

Linie

19. 04. - 22. 05. 2012
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Povědomé gesto

5. - 30. 12. 2011
Školská 28 / Praha 1

KABINET

8. 10. - 10. 11. 2010
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 - 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. - 23. 11. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Ježek (zajíc)

2. 11. - 20. 12. 2012
Galerie Dobrý den / Uničov

Cesty pomoci

24. 01. - 22. 03. 2012
Slovanská knihovna / Praha

Šepoty

29. 06. - 29. 09. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha

JOSEF BOLF: Inventář před zmizením

29. 03. - 15. 09. 2013
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

Koryta a sedla

7. - 29. 08. 2012
Galerie Jelení / Praha

TRI ŠTVRTÝ

14. 01. - 15. 02. 2012
Galerie města Blanska / Blansko

Dont Look Now

28. 01. - 25. 03. 2011
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Patrik Kriššák: Dárky

25. 04. - 25. 05. 2013
Galerie 35m2 / Praha 3

Punctum / Barthesův deník

4. - 27. 04. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

Something about to happen / Co se stane v roce 2012?

5. 12. 2011 - 7. 01. 2012
Školská 28 / Praha 1

Ještě místo – pustá zem

6. 10. 2010 - 6. 02. 2011
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Vladimír Véla

10. 01. - 22. 02. 2014
Galerie Felixe Jeneweina města Kutné Hory / Kutná Hora

KONFERENCE

24. 10. - 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Ondřej Basjuk

7. 11. - 18. 12. 2012
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Luxury Goods

13. 12. 2011 - 28. 01. 2012
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Matěj Smetana / Unavená radost

15. 06. - 16. 07. 2011
Galerie hlavního města Prahy / Praha

AKCE UMĚLCE

David Střeleček & Šimon Levitner – Všekazi

12. 12. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Benefiční aukce na podporu Galerie XY

14. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie XY / Olomouc

Visions of Inner Trembling

5. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Lenka Glisníková & Tania Nikulina – Staple Your Tongue

5. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Alena Koenigsmarková – 100 let od narození

9. 12. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Irina Lotarevich – Galvanic Couple

3. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Ondřej Basjuk – Memento Me

4. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého 2019: Ceremoniál

6. 12. 2019 20:00 / 20:00 / Ostatní akce
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Olomouc

Speciální uvedení trilogie Morava, krásná zem / za účasti autora | Kino-pátek

13. 12. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Blue Box (work in progress) | Kino-pátek

13. 12. 2019 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Prezentace práce Kateřiny Šedé / Povolání: ŠEDÁ

3. 12. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava-město

Julie Lupačová – Obrazy zvuků

12. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

D’epog: Soubor Titánů

6. 12. 2019 21:00 / 21:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

SPACE / art, design, architecture and science

5. 12. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Studio PRÁM: Elementy

3. 12. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Sweet Dreams_Datatata Performance

28. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Vašulka Kitchen Brno / Brno

Vidění stínu – Spannungsbogen

30. 11. 2019 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

PITÍN–BOLF / BOLF–PITÍN

28. 11. 2019 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha / Praha

SHOW / Andi Schmied / SHOW

3. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Krajina logistiky: Ocelová města

14. 03. 2020 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Stará bydliště

27. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Stará bydliště

26. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Sedimenty sametu

13. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

Stanislav Setinský – To je Jeruzalém

14. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Techniky truchlení / Protokoly posvátna

12. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Ozvěny festivalu Mezipatra & host David Fesl | Kino-pátek

29. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Jakub Ra – AirDropMe

19. 11. 2019 16:10 / 16:10 / Komentované prohlídky
Galerie 207 / Praha

Jakub Ra – AirDropMe

12. 11. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

ZISKY 2018 GVUO: Kateřina Šedá / Bedřichovický poledník

14. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Dernisáže na Pragovce / Tomanová, Bartoš, Palúch

21. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

I Follow The Shapes of The Shadow of My Hand

7. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

PITÍN–BOLF / BOLF–PITÍN v Galerii Rudolfinum

12. 12. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Náš Transgas & jeho děti

30. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Geniální přítelkyně

29. 10. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Kulturní domy – debata k výstavě Domy kultury

1. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Alessandra Svatek – Not all lines are horizontal

30. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Josef Bolf: Tušení stínu

31. 10. 2019 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha / Praha

Riot Design / Pablo Chiereghin Finissage

30. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Garage Gallery Karlin / Praha

I had amnesia once or twice

22. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Polansky Gallery Brno / Brno

Jiná malba

31. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha

Křest časopisu FLASH ART no. 53: Autorská kniha & prezentace Kateřiny Šedé

24. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Nadace Prague Biennale / Praha

David Bartoš – Portrét rodiny / Pragovka Gallery Pop-up

22. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Andrea Mikysová, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák – Rude awakening

15. 10. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Basement / Olomouc

Anežka a Miroslav Kovalovi

17. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Manifest Mothers Artlovers

12. 10. 2019 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Fotograf Festival / Praha 1

Group exhibition, curated by Karel Císař

14. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Sarah Dubná – Neškodné úpravy

15. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
PageFive / Praha

D’epog existuje Vol. XII

9. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
D’epog / Brno-město

Střed v pohybu – Bakule Malá, Hošek, Immrová, Lipavský, Přáda

9. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Opening GGK: Pablo Chiereghin – Riot Design

10. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

Dernisáže na Pragovce / Černý, Mercogliano, Wonderlust

17. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Slavnostní vyhlášení VI. ročníku Ceny Věry Jirousové

9. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Oskar Helcel a Martin Netočný: Domy kultury

9. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Adam Směták – Mní Wičóni

1. 10. 2019 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Sklad M1 / Praha 7

Deana Kolenčíková – Když burnout dostihne i Slunce

1. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Festival Kukačka / Ostrava-město

Komentovaná prohlídka výstavy 1, 2, 3

1. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie XY / Olomouc

Markéta Magidová – Obloukem připažit s nekonečnem

25. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Lenka Chánová – O kráse

24. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha

After Life výstavy – křest publikace

4. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Projekt SITUACE

23. - 27. 09. 2019 / 09:00 / Ostatní akce
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Jakub Tomáš – Zimmerreise

18. 09. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Malá Galerie GAVU Cheb / Cheb

Matúš Buranovský – Regulované utrpení

18. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Umění k večeři

25. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Mluvící ryba se nemůže nadechnout

9. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Tvůrčí dílna pro děti – Cesty a příběhy

18. 09. 2019 16:00 / 16:00 / Workshopy
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Komentovaná prohlídka výstavy Když socha padá

10. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie U Prstenu / Praha

Matěj Smetana: 1, 2, 3

20. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Úterý (divadelní představení)

24. 09. 2019 19:30 / 19:30 / Ostatní akce
D’epog / Brno-město

Basic Things

10. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

GALERIE KLUBOVNA / L= 3,08 W= 2,33 H= 2,17 / Cristina David [RO]

4. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Tropical Mystical

5. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák – Color Blocking

2. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Jaro Varga, We don’t know that we know

30. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Eliška Hanušová a Hana Sommerová: Kolčavice a Kolasice

23. 08. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Stranger Danger

30. 08. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
stone projects / Praha 7

David Fesl, Sláva Sobotovičová – Soud, pád, pin a promiň

15. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Dalibor Knapp: Corticoid Tactics

8. 08. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Man on the Moon

6. 08. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha

11. 08. 2019 20:00 / 20:00 / Ostatní akce
D’epog / Brno-město

10. 08. 2019 20:00 / 20:00 / Ostatní akce
D’epog / Brno-město

On-line výstava Lechtivá socha

1. 08. - 30. 09. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

ZVUK_Chaos Start 2019 malé vesnické umělecko-eko-sociologické mezigenerační a mezioborové setkání

10. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

ZVUK_Chaos Start 2019 malé vesnické umělecko-eko-sociologické mezigenerační a mezioborové setkání

2. - 11. 08. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Labyrinth / Pragovka Gallery Rear

13. 08. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Eva Fajčíková / Mirage

30. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Neighbourhood Boogie Woogie: agoraphilia

27. 07. 2019 10:00 / 10:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

JSME LES: O inteligenci rostlin a mezidruhové komunikaci

26. - 28. 07. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Piotr Łakomy: 3 inch giant in your bathroom/ 3 palcový obr v tvojí koupelně

16. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Martin Netočný: Šamani obětovali velbloudy

18. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Koláže František Jugas (1944-1992) a Petr Nápravník (1986)

20. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
KulturákARCHA / Lubná

Easy Peasy Lemon Squeezy / Garage Gallery Karlin

11. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

Klubovna 08: Adrian Altman; Vlajka: Wim de Pauw

4. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Mikulovské sympozium Dílna 2019 – zahájení

13. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Kubišta a Filla – válečná léta

20. 08. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Komentovaná prohlídka výstavy JIŘÍ SLÍVA – KRESBOU KE SMYSLU

22. 08. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Karolína Jelínková, Kateřina Ondrušková, Jakub Sýkora: TĚŽBA HLUŠINY

25. 06. 2019 17:30 / 17:30 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Jiří Kobr: V koutku…

29. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Invisible Cities

25. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Jiří Slíva – Kresbou ke smyslu

25. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Zdeněk Fránek – MENTAL RELIEF

19. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Když socha padá

18. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

kryštof strejc | super cure

19. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
stone projects / Praha 7

Josefina Klimentová, Lucie Kultová – Epozoda 1: Velké vodní království

17. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Karolína Jelínková, Kateřina Ondrušková, Jakub Sýkora: TĚŽBA HLUŠINY

19. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Komentovaná prohlídka výstavy Šárka Radová – Mezi lidmi

8. 06. 2019 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Karolína Mikesková a Robert Pratt | Either way just let me know.

5. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Radka Bodzevič Doubravová: Epikúrova zahrada / Slast života bez povšimnutí

6. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Dokud se něco nestane

31. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie AMU / Praha 1

KUBIŠTA – FILLA. Plzeňská disputace

6. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Luxsus

28. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Anna Ročnová & Jan Boháč: Vymknutý kotník / Sprained Ankle

24. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Fotofestival Uničov 9

19. - 21. 07. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Komentovaná prohlídka výstavy Šárka Radová – Mezi lidmi

23. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Václav Buchtelík – Zoja

23. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Agáta Seeháková: Fashion Meat/ing

22. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Sakurambo (divadelní představení)

9. 06. 2019 19:30 / 19:30 / Ostatní akce
D’epog / Brno-město

Pavlína Kvita & Petra Pešková: Vidíme spolu

14. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Jakub Tomáš

27. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

V dobrom aj v LOM (performativní intervence)

26. 05. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
D’epog / Bratislava

Úterý (divadelní představení)

22. 05. 2019 19:30 / 19:30 / Ostatní akce
D’epog / Brno

Studio PRÁM / Zero Empathy

22. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Nekonečnostěn a retrospektiva Galerie Stěna

15. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Stěna / Liberec

ART WEEK Liberec 2019

10. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

Amazon Experience – Showroom 1.0

9. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Zvukové odrazy Milan Guštar

7. 05. 2019 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Výstava soch Věry Novákové a obrazů Ivana Sobotky

4. 05. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

2+1

18. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Plzně / Plzeň

Dokud se něco nestane

2. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Šárka Radová – Mezi lidmi

2. 05. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

18. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď? pro seniory

14. 05. 2019 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

27. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Karolína Soukupová – Tvář místa

23. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerijní laboratoř / Praha 3

Ludmila Smejkalová: Animal Print Meets Tropical Sunset

25. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Jan Svatoš: Black Series

17. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Strom Art Gallery / Brno

ORIENTace

17. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Ich Bin Solo (opera)

14. 05. 2019 20:00 / 20:00 / Ostatní akce
D’epog / Brno

MIKROKOSMOS HOLEŠOVICKÉHO VÝSTAVIŠTĚ

26. 04. 2019 17:30 / 17:30 / Komentované prohlídky
Holešovická Šachta / Praha 7

VERONIKA GABRIELOVÁ: KRÁTKÁ HISTORIE LIDSTVA – CETKY, LESK A HRAVOST

25. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Isotonic Song — komentovaná prohlídka

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

NAM0R YYYYYYY – T1CKL3 THE P1CKL3

18. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Sluneční lázně / Sun Bath

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

22. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Úterý (divadelní představení)

16. 04. 2019 19:30 / 19:30 / Ostatní akce
D’epog / Brno

Přetisk – výtvarná dílna 10+

13. 04. 2019 14:00 / 14:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

LITHO SYMPO ’19

27. 04. 2019 / 00:00 / Workshopy
LITHO LITO / Litoměřice

Kateřina Adamová: Simulace

9. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Revitalizace

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Jozef Mrva ml.: Knot Island II.

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Daniela Krajčová, Peter Jánošík: Miesto blízkosti, priestor odlúčenia

4. 04. 2019 00:00 / 00:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Petr Nápravník: Novobranská 20

2. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Brno-město

M1: Barbora Valášková – Bridge over troubled water

4. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Sklad M1 / Praha 7

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Představení katalogů k cyklu Podmínky nemožnosti a diskuse

27. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Kurzor / Praha 7

Kryštof Strejc: Guči Tuning

28. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Matěj Smetana / Umělá inteligence v umění: Jak napodobit evoluci

26. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Site specific projekt MZK / Brno

Matěj Smetana / ABC – komentovaná prohlídka

26. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Site specific projekt MZK / Brno

A co nám zbývá teď?

10. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Tamara Moyzes / Můj mediální profil

26. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Ekonomie sluchu

22. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie AMU / Praha 1

Pavel Příkaský a Miroslava Večeřová — Isotonic Song

19. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Lucia Sekerková: Ženy prodávající naději

14. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Muzeum romské kultury / Brno

Variations on Relations

12. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

Na počátku bylo…

13. 03. 2019 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Artikle / Brno-město

Michal Mitro: Edge of Chaos

14. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Vašulka Kitchen Brno / Brno

Curator’s Tour: Mimo Planetární Závazek

16. 03. 2019 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
lítost / Praha

Pod hladinou obrazu – Ondřej Maleček, David Pešat a Vladimír Véla

6. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Praha směr Ústí za uměním!

20. 03. 2019 12:00 / 12:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jakub Ra X New Aliens / New FEM

8. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

999% OFF

1. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Ekonomie sluchu

6. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Lenka Glisníková a Tania Nikulina: Voní, jako když ti hoří vlasy

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Terezka Divišová a Karel Štědrý: Krásně vyladěnej prostor

2. 03. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Jdi na venkov! Výtvarné umění a lidová kultura v českých zemích 1800–1960

28. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Ondřej Maleček: Sbírka

5. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Jan Kostohryz / Můra na obrazovce

23. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Martin Vlček | Fragmenty nomádova koberce

28. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Dernisáže na Pragovce

19. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Opening: Jozef Mrva (ml.) – Checkmate, Globalists

22. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Kristýna Strejcovská: uMind

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Mimo Planetární Závazek

15. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Matěj Smetana / ABC: komentovaná prohlídka

26. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Site specific projekt MZK / Brno

Matěj Smetana / Umělá inteligence v umění: Vznik a vývoj virtuálního tvora

26. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Site specific projekt MZK / Brno

HANA PUCHOVÁ / RODINA

6. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha

Plastic Heart

14. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Mystika Hygieny

16. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Performance / Předmluva s Romanem Štětinou

29. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Compassion Fatigue

31. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Jan Kostohryz: Můra na obrazovce

23. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Milan Sodoma – Balance

30. 01. 2019 / 00:00 / Vernisáže
Ex Post / Praha 1

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk / 2051: Algorithm

17. 01. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Finisáž + Komentovaná prohlídka

12. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Industra Art / Brno-město

Anna Khmeleva / Nikola Rácová

17. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Čejka, Čumlivski, Klepoch: V znamení Pentódy

17. 01. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Napadení kancem: první z dílů eurostředověké ságy

15. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

glass painting isn´t lost

18. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Když máš práci, máš všechno

2. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Monomach / Brno-město

Ferdinad Bučina: Vzpomínka na Javorník

2. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moving Station / Plzeň-město

dvojitá dávka umění: Arkadiusz Karapuda / Erik Sikora

2. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Růžena Žertová: Architektka domů i věcí

2. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Václav Rodek

9. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Morava, krásná zem II: Zrození fašismu z ducha fašaňku

11. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Art / Brno

Návod k použití

8. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Aleš Buček: Zblízka

15. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha 6

Žaneta Reková / Příběhy staré dámy

15. 02. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
anyArt / Praha

KAMARÁDI ANIMOVANÉHO FILMU

2. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Tomáš Skála & Vojtěch Kiss: MINISTŘI NITRA

17. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Daniel Špaček – Představte si něco co neexistuje

16. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Ex Post / Praha 1

Spacetrip – Marika Volfová a Pavla Firicová

15. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Tomáš Hrubiš a Dana Balážová/ Koncertní performance v audiovizuální instalaci

14. 02. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

15—pm: Alotofkittens / Martin Klusák

19. 02. 2017 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
FAMU / Praha 1

Visiting Artist & Lecture Series – Jan Čapek

16. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Prague College / Praha 1

Tři ve dvou

20. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Maryam Mohammadi – V mých očích

15. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Růžena Žertová: Architektka domů i věcí (představení knihy)

27. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

Resuscitace podhoubí

20. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Resuscitace podhoubí

21. 02. 2017 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Tatiana Nikulina: tím nahým a mokrým navrch

22. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

CNS

2. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Galerie Kabinet T. / Zlín

Povrch a obsah

25. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Dorotea Gašpar – A Short Visit On A Planet DG-91

21. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Dernisáž KW: Back 2 Black?!

24. 02. 2017 17:30 / 17:30 / Komentované prohlídky
Nau Gallery / Praha

Michal David : Galerie

1. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

GAVU Cheb

28. 02. 2017 15:10 / 15:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Kvalita architektury v době developerské: Zdeněk Fránek, Vladimír Krátký

28. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Brud: Thingamajig

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Wandering Wombs: Full stop (.), Time

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

42. ČIN: ACTION GALLERIES

2. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Margita Titlová Ylovsky: O ČEM VÍME

1. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Jiří Kobr – “Ejhle…” Domorodé kultovní sochařství z Čech

27. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Lenka Kamínková, Daniela Mikulášková, Bronislava Šnajdrová: Příběhy

4. 03. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Vernisáž Josefa Žáčka a Jiřího Žáka

2. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Vernisáž: Milana Kasianova – Červená Karkulka // Pražská sbírka

6. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

WALLMARKS / Hilla Toony Navok

8. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

HABEN UND BRAUCHEN: Inga Zimprich + Malá škola prekarizované práce

24. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

JIrka Skála: Žánry každodennosti

8. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Sylbee Kim: Orgány a ulity (promítání a diskuze)

8. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Nevan Contempo / Praha 3

Vítězslav Šerý: LILITH A NEVĚSTA

9. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

The House of SM Collection

10. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Ivo Sumec

13. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Zuzana Badinková / Fragments in Brain

14. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kavárna co hledá jméno / Praha

Oblastní galerie v Liberci

14. 03. 2017 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Jan Nemček: Proluka

25. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Vernisáž výstavy Eberhard Havekost. Logik

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Petr Pustina / Reframed

14. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

Josef Bolf: Nepatrný dosah povědomí

16. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Jan Autengruber a (jeho) Zrání na jižním slunci

12. - 26. 03. 2017 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Simona Koutná a Štěpán Smetana: Samples

22. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Susumu Matsuura: STRANGER

23. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Pospolu

25. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Fuckingtrends: No Answers: SS17 X FW17

25. 03. 2017 14:00 / 14:00 / Přednášky a diskuze
bývalá káznice na ulici Cejl / Brno

Escape

25. 03. 2017 10:00 / 10:00 / Ostatní akce
bývalá káznice na ulici Cejl / Brno

Alena Skibinská / Kudy chodím

10. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Zuzana Burgrová / Bryopsida

23. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně

28. 03. 2017 14:10 / 14:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Eduardo Lara – Doppelgänger

29. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Co je architektura? / Eva Jiřičná přednáší na FSv

29. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Fakulta stavební ČVUT v Praze / Praha

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Marek Musil | Backstage of Prague Fashion Week

30. 03. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Performance Vojty Horálka – Dřevěné webové stránky

30. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Nová galerie / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Margity Titlové Ylovsky

28. 03. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Jindřich Růžička: Ten stůl však už tam nestojí…

3. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

18. 04. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

10. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

BLACK MONEY, WHITE LIES / David Adika [IL]

6. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

RADIO IVO: Život nedoceníš

11. 04. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

komentovaná prohlídka výstavy Josef Žáček: Anticorps s kurátorkou Magdalenou Juříkovou

5. 04. 2017 15:30 / 15:30 / Komentované prohlídky
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Gaudeamus Igitur

4. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

A&E Kolektiv / Everything saved will be lost

3. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Nákaza

13. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Diskuse nad publikací BRNOX / Průvodce brněnským Bronxem

6. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Tranzit / Brno

Simon Kounovsky a Sybil Montet – DNN Being Visualized

5. 04. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

20. 05. 2017 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Aleš Loziak – Makro a mikro

12. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Ulrike Grossarth – Lublinské skladiště

12. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Abstrakce, kalkulace a spekulace

25. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

31. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Jsme cizinci. Tady i tam.

20. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Vernisážový den v Domě umění a Domě pánů z Kunštátu

18. 04. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Luboš Plný: *13677 +20242

12. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Co je architektura? / Jaroslav Zima prednáší na FSv

12. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Fakulta stavební ČVUT v Praze / Praha

HORNY/BORN

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

OE17: Petr Šprincl – Morava, krásná zem

12. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Lorenz hraje Xenakise a Baklu

15. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

NIT

12. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Veronika Durová & Tadeáš Kotrba: VĚDĚT ODKUD PŘICHÁZÍŠ

13. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

V Lese

16. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - Vršovice

Saki Matsumuto, Kristina Fngrlnd, Marie Novotná: Spring

13. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

1. komentovaná prohlídka | Eberhard Havekost. Logik

13. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Vladimír Véla: PRECESE

20. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Legenda Josef Bolf

11. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Eberhard Havekost. Logik | komentovaná prohlídka

20. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Tereza Haspeklová – V novém řádu, nové řádění

20. 04. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Ivana Zochová: Room-mate, Studenti ateliéru Přírodní materiály: Situace

20. 04. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Michał Woliński

24. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Jan Boháč: Nákaza | komentovaná prohlídka

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Michael Hon – Jednoduše 23/4 – 11/6 2017

22. 04. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Galerie TIC Brno

25. 04. 2017 14:10 / 14:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Rozptýlený disk

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

MŮŽU?

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

Před tabulí s Petrem Vaňousem – Havekost a výstava jako médium

27. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Christian Hubert Rodier a Sol LeWitt

27. 04. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Juraj Toman & Juraj Florek: PRAŽSKÉ SIGNÁLY!

27. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Dernisáž výstavy a setkání s Václavem Stratilem

28. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nadveřegalerie / Brno

Výstava obrazů Antonína Kroči Výbuch exprese

4. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

We are in time.

2. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

We are in time.

3. 05. 2017 14:10 / 14:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Anna Ruth: Kočička

28. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Hidden gallery / Praha

Petra Malinová / MEZI POLI

16. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Eberhard Havekost. Logik – komentovaná prohlídka

4. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy Eberhard Havekost. Logik s Invarem-Torre Hollausem

11. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

KINO Rudolfinum: Cesta do fantazie (2001)

17. 05. 2017 14:15 / 14:15 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Weizmannův dům od Ericha Mendelsohna Přednáška Iconic Houses 2017 – architektka Tal Eyal

12. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Vila Tugendhat / Brno

False Majeure / Roy Menachem Markovich [IL]

10. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Grupa Porno – Staff Only

3. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Legenda Katka Šedá

3. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Jindra Viková / Pavel Baňka: Mezi figurací a abstrakcí

3. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské Divadlo Kolín / Kolín

Michela Čížková_AMICORUM

6. 05. 2017 15:05 / 15:05 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Nákaza / Deník morového roku

9. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Open Studios + Křest Časopisu X

11. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Parno Gras Nihad Nino Pušija

11. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Muzeum romské kultury / Brno

Robert Konieczny – Prostory na míru

9. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Architektury Brno / Brno

Galerie Klatovy Klenová

9. 05. 2017 14:10 / 14:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Eberhard Havekost. Logik – komentovaná prohlídka

18. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Forgiveness, fear and expectations

11. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Pavlína Kvita: MNOHÉNOHY

18. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Margot Pilz

6. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

14. 06. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

PATA I.

19. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jiří Slíva: Stop Time

24. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Hollar / Praha

Vernisáž/ Marie Štindlová, Radim Měsíc, Jiří Žák

16. 05. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Doprovodný program k výstavě MŮŽU?

22. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Workshopy
Galerie UM – Galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

Eberhard Havekost. Logik | komentovaná prohlídka

1. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Josephine Pryde: A Brush With Turner

23. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Are / Praha 1

Před tabulí s Lenkou Lindaurovou

25. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Fluidní nepřítel

25. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Nehybnost začátku – Mirak Jamal, Anna Ročňová, Sung Tieu

24. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Tomáš Absolon & Jan Horčík: Plakaat

31. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha

Stezka odvahy: Procházka

27. 05. 2017 12:00 / 12:00 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

Tom Holič (live set)

16. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Jaro Varga – Napadnutý sen; Kristof Van Gestel – Idiosynkratický stroj/Vlajka

24. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Luboš Plný: *13677 +20242

2. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Fluidní nepřítel

27. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Pragovka Art Summer Opening One

1. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nejmenší měsíc je červen

1. 06. 2017 16:20 / 16:20 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Newborn

1. 06. 2017 16:40 / 16:40 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Remember Early Humans

30. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Nechtěné dědictví: Jan Dvořák – přednáška

1. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Vila Tugendhat / Brno

Před tabulí s Jiřím Černickým – Havekostovo přemalovávání

8. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Libor Veselý: Hory / Moje zimy

3. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Markéta Oplištilová + Veronika Palmová = Vymezení

31. 05. 2017 18:37 / 18:37 / Vernisáže
Galerie Evoluční / Praha 1

CRASHTEST 7: Rekonstrukce AVU 93/94

12. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Living Room Art Space: Kateřina Zochová

6. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio ALTA / Praha

pOSTKONCEpTUÁLNÍ ANTIKONCEpCE

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

jednodenní výstava “Andělé z Aleppa”

5. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

METAMORPHOSIS

5. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Rána z opuštění démona

7. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Josefína Jonášová: Osobáček

14. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Jan Zahradníček, Veronika Vlková – Ježíškova košilka

15. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno-město

Vendulka Prchalová: Vere imo

14. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Milan Sodoma / The Hunt for Moby Dick

23. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna co hledá jméno / Praha

(F)Akt – Daniel Hüttler / Samuel Haller / AT

21. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Margot Pilz

22. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Eberhard Havekost. Logik – poslední komentovaná prohlídka

29. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Letní slunovrat

21. 06. 2017 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Hanne Lippard: *ahem*

20. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Auto Italia: Loss Leader

20. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Jan Štursa / Dar nebes a zem

29. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Jürgen Groβe, Dočasné pohledy

8. 06. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jan Vorisek

3. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Giacometti – Picasso – Chirico. Sbírka Helmuta Klewana

13. 07. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

AI+G: Výborná sklizeň

29. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Dernisáž výstavy Eberhard Havekost + DJ Mikuláš Růžička

1. 07. 2017 08:00 / 08:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Bigfoot & Čokočína / Dispozice

5. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Ladislav Vlna

11. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Sung Tieu: Against Linearity

15. 07. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Polansky Gallery / Praha 7

Vojtěch Novák: Familiar? Yes! Stereotyped? Of course!

18. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Slovak Glass Design (slovenský sklársky dizajn od roku 1950-2017)

13. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Květomluva

18. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Magdalena Kvasničková & Alžběta Prouzová: Kožený

13. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Ladislav Vlna: Dernisáž/ Extáze

27. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Ladislav Vlna: Dernisáž/ Extáze

27. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

21. 07. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Me and the Father / Grzegorz Bibro [PL]

19. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Filmová projekce Jiří Žák Rozštěpený epistemolog

23. 08. 2017 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

HANDA GOTE research & development: Safírová hlava

30. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Tři fáze

22. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Weronika Gęsicka – Stopy

27. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Výstava Výběr z tvorby Aleše Bučka

5. 08. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

K. O. Hrubý

5. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Pragovka Art Summer Opening II

31. 07. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Razzle Dazzle

1. 08. 2017 20:00 / 20:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

TEXAS survival guide – Katarina Janečková Walshe

8. 08. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha

Margita Titlová Ylovsky

10. 08. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Výchova k přirozenosti

8. 08. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 1

Adam Ulbert: Thalassa I. / subliminal intruder

10. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Vernisáž/ Otevřený Open Call / Devatenáctý příběh rozmrzelosti/ Enviromem/ ČÍTÁRNA WWW

8. 08. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Vernisáž

8. 08. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Ellen Jilemnická

23. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Akční dny Mothers Artlovers v INI Prostoru volume 2

19. - 20. 08. 2017 / 12:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Nikol Hoangová: Convert Me

23. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Korpus Gallery / Praha

Třicet pět

24. 08. 2017 16:35 / 16:35 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Mchy i porosty (PL)

27. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Poppins Light

31. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Flesh&Brain / Morava, krásná zem III: Rohatec

6. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Rekonstrukce pravdy

21. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Umělecké sympozium

9. - 16. 09. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Muzeum romské kultury / Brno

Dita Pepe – Hárající fenka

7. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Markus Selg, Yves Scherer: Cupid & Psyche

2. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Ako to bolo za komunizmu

7. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Běguni

5. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jiří Sozanský: Olympia

4. 09. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Tomáš Hlavina, Jiří Kornatovský

7. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Josef Bolf: Disintegration

6. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Jiří Skála & Kajsa Dahlberg, IN MY HANDS EVERYDAY, IN MY SIGHT EVERYDAY

8. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Sylbee Kim: The Red Liquid and Narcissus

8. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Anu Vahtra, Martin Lukáč: Tlumočnická kabina

8. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Le Cil Vert | Nevyčnívej!

18. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Jiří David a Roman Výborný: Cukr na špičce jazyka

13. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 101 / Praha

Matouš Marek: Venuše a Salome

11. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha

Lukáš Houdek [CZ] a Dachil Sado [D] – Vernisáž!

15. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Michaela Vrbková: outside the withe cube

14. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Půda / Jihlava

Umělec v přijetí podmínek Jiří Kobr Ejhle …

24. 09. - 26. 11. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Deana Kolenčíková: Zeď má vždy dvě strany

19. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Toho se nezbavím

23. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Nohama mnohýma Brnama

7. 10. 2017 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Městské zásahy – komentáře

26. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Komentovaná prohlídka Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

23. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

BAM: Komentovaná procházka sportovním areálem za Lužánkami

19. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

BAM: Oskar Poříska

9. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

BAM: Hotel Myslivna

16. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

BAM: Kostel sv. Josefa v Senetářově

11. 11. 2017 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / senetářov

Michal Vavrečka: Dílo

24. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha

Od knihy ku knihe

19. 09. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

RITUAL INVEST a.s. IČO: R2I0T1U7S

19. 09. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

Piotr Bosacki: Films To Watch

20. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Tomás Moravec: Palindrom #2

22. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Spank me if you can

22. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Divadlo na Půdě – Cross Club / Praha 7

Performance Crossings #sound

25. 09. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Divadlo na Půdě – Cross Club / Praha

Výstava výtvarné skupiny CLAN a koncert

7. 10. 2017 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Autorské čtení a debata se Lvem Rubinštejnem: A tak jsem tady!

3. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
tranzit-office / Praha 2

Metahaven: Truth Futurism

26. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha

Ze Země Do Nebe, Z Nebe Do Tebe

27. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Jedinečné Svatopěstitelské Družstvo: filmy, fotografie, malá půdža

2. 10. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha

Eva Lukešová – Podmíněná vizualita

4. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Metznerbund, dějiny uměleckého spolku v Čechách 1920-1945

21. 09. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Energetika prostoru – Dagmar Dost-Nolde a Patrick Roth

3. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Netřeba plakat na rozlitým mlékem / Vilém Duha [CZ]

4. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

OE17: Nikolaj Spesivcev / Dzina Zhuk – Eeefff, autorská prezentace

4. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Trevor Paglen — How Deep Is the Ocean, How High Is the Sky

5. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Gwénaël Morice. Rozbal Obal.

26. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Valerie Suchánová / Struktury a situace

9. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Táňa Svatošová-Kontrasty

4. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Rudolf Jakubek (1902-1968) Grafické dílo

21. 09. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

OE17: Anton Vidokle – Immortality For All

11. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Mrtvé rostliny a živé objekty

24. 10. 2017 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Ozvěny Tabooku

10. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Viktória Černegová-Tygří sebevraždy

12. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PageFive / Praha

Videopast

10. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Michal Mitro/Loneliness

11. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Play Underground

9. - 13. 10. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Stud

10. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Kevin V. Ton / Direction

5. 11. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
anyArt / Praha

HACKENSCHMIED 110

11. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Synagoga na Palmovce / Praha

Josef Frühauf / Goldwings

11. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Michal Maršálek – Červený otazník / Jindra Viková – 13 kreseb

17. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

ARTEK a František Kalivoda

18. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Vila Tugendhat / Brno

WTD?

17. 10. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

WTD?

24. 10. 2017 14:10 / 14:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Tvář znásilnění

19. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Vladimír Véla / Přibližnosti

19. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Komentovaná prohlídka s Petrem Dubem a Tomášem Moravcem

24. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Pružná nehybnost- Peter Cábocký

24. 10. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Non Improver

25. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Lenka Tyrpeklová – Teď už dovedu říct ahoj

25. 10. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Komentovaná prohlídka výstavy „Energetika prostoru“

26. 10. 2017 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Post/Land Art a antropocén

6. 11. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Jakub Roztočil: VLNOBYTÍ

2. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Přednáška Kateřiny Šedé a křest publikace Kateřina Šedá: Vladimir Kokolia Slovník Kateřiny Š.

14. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Pilíře domova

1. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Emil Filla v době „velikánů čumpelíkovských“

14. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Už dlouho mě nic nevyděsilo

2. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Knupp Gallery / Praha

4 OKNA / Okamžik přesvědčení

4. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Výstava Anežky a Miroslava Kovalových

4. 11. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Don´t fetishize your own sadness.

14. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Postcompost

1. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Rudi Koval // 21.25 @35m2

10. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Street Fighters 6

1. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie U Mloka / Olomouc

Palo Čejka: PING–PONG BRATISLAVA, portrety z komentarom.

11. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Comfort zone: Alžběta Diringerová / Lenka Chánová

6. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

46. ČIN: Martina Mäsiarová /SK/

1. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Neznámý autor – Sexy dívka v lese

9. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Mira Macík – Formation of deformation

8. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Rainbow gallery / Prostějov

Benjamin Bronni: PARTITION #1

14. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie G99 (DUB) / Brno-město

Žaneta Reková: Bombička

13. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Komentovaná prohlídka výstavy KNAP, LOMOVÁ, PUCHOVÁ

11. 11. 2017 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha

Stach Szumski: Żółć / Žluč / Žluť

13. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Animální rej s Upupaepop

16. 11. 2017 14:00 / 14:00 / Workshopy
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno-město

BYLI BYCHOM RÁDI, KDYBYSTE BYLI NÁŠ EXPONÁT

19. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

David Vojtuš – Momentální rovina

15. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Klassenkampf

15. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Běla Kolčáková: Plynutie

14. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Pole působnosti

21. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Teritorium

21. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

JAN KŘÍŽEK A UMĚLECKÁ PAŘÍŽ 50. LET Breton, Duvillier, Dubuffet, Picasso… & Foyer de l´art brut

13. - 27. 11. 2017 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

OE17: Marc Bellini – Autorská přednáška

22. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Táňa Svatošová – Centrování

28. 11. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
anyArt / Praha

Terapie

24. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Babybox

18. 11. 2017 22:14 / 22:14 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Kateřina Šedá: BRNOX

28. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Norma space / Praha

Nishat Awan: Diasporic Agencies, Mapping the City Otherwise

27. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Norma space / Praha

Jürgen Rendl: Suburbandrifter/Stadlnova

12. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Norma space / Praha

Oliver Musovik o své práci i umělecké scéně ve Skopje

4. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno-město

MICHAL BÔRIK– PRÁCA KRUHU

29. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Tichý svědek

7. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Dernisáž a čtení básní Adama Borziče

27. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

STUDIO PRÁM 3 ROKY vernisáž

30. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Není nutno

2. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Martin Hreha a Andrea Uváčiková: Abstrakcia ako profánny liturgický predmet

30. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Přemysl Černý – Slunce zčernalo

29. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Katarina Burin: Artist Talk

30. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

Jan Činčera / Ayersova skála a jiné objekty

7. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Adam Vačkář / Botany Bay, vlajka: Ria Pacquée

6. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Milan Krupčík a Pavol Dubina: Zem a Kov

13. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Retrospektiva Tomislav Gotovac Anticipátor krize – Neptejte se, kam jdeme

13. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Klíčování

12. 12. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Klíčování

13. 12. 2017 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Tvůrčí pobyt DPG & DPK

7. - 20. 01. 2018 / 23:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Fragmentovaná sorela. Brněnská dynamika procesu výstavby padesátých let.

14. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka Karel Otto Hrubý – fotograf, pedagog, teoretik

10. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Všední den – fotografický workshop

20. - 21. 01. 2018 / 08:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka Tadeáš Kotrba – Tři principy

17. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka KAREL OTTO HRUBÝ – fotograf, pedagog, teoretik

24. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Krájená krajina – dílna pro děti

28. 01. 2018 13:00 / 13:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka TADEÁŠ KOTRBA – Tři principy

14. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Jak učit fotografii?

15. 02. 2018 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka KAREL OTTO HRUBÝ – fotograf, pedagog, teoretik

21. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Poezie všedního dne

22. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka KAREL OTTO HRUBÝ – fotograf, pedagog, teoretik

4. 03. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Visiting Editors #6 – Anna Puigjaner (Barcelona): MAIO

14. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

Henri Matisse (1869-1954): Dopisy

12. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

THE BLACKS: vizuální rituál boje s úzkostí

12. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Nativ / Praha 6

Paměť: Vojtěch Skácel

25. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

Paměť: Vojtěch Skácel

24. 12. 2017 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

3 ROKY – Open Studios

9. 12. 2017 16:57 / 16:57 / Ostatní akce
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Tomáš Hlavina – Klas Eriksson – Annika Lundgren

13. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Annika Lundgren, Klas Eriksson: Artist Talk / Performance

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie AVU / Praha 7

Gizela Mickiewicz: The Decay of a Day

15. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Vladimír Kysela „Očima Hanse Christiana Andersena“

21. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Thick skin

17. 12. 2017