Josef Bolf

VÝSTAVY UMĚLCE

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk / 2051: Algorithm

Do 21. 04. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Beuys don’t cry

Do 19. 02. 2019
Pragovka Art District / Praha

Napadení kancem: první z dílů eurostředověké ságy

Do 12. 02. 2019
Pragovka Art District / Praha

Anna Khmeleva / Nikola Rácová

Do 19. 05. 2019
Galerie Valchařská / Brno

glass painting isn´t lost

19. 01. – 10. 03. 2019
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 – 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

41. ČIN: Adam Turzo, Azyl Exil

13. 02. – 14. 03. 2017
Galerie Garáž / Zlín

dvojitá dávka umění: Arkadiusz Karapuda / Erik Sikora

1. 02. – 16. 03. 2017
Galerie města Třince / Třinec

Václav Rodek

8. 02. – 8. 03. 2017
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

TVARY MYŠLENEK: konceptuální, konstruktivní a lyrické tendence v českém umění z ústeckých sbírek

15. 02. – 1. 04. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Návod k použití

8 - 23. 02. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Aleš Buček: Zblízka

15. 02. – 15. 03. 2017
Galerie NTK / Praha 6

Žaneta Reková / Příběhy staré dámy

12. 02. – 3. 03. 2017
anyArt / Praha 8

Gallery Surfing No. 1

13. 02. – 17. 04. 2017
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Tomáš Skála & Vojtěch Kiss: MINISTŘI NITRA

17. 02. – 1. 03. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Matúš Lányi – Hard Drive

29. 11. 2016 – 11. 02. 2017
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Daniel Špaček – Představte si něco co neexistuje

15 - 27. 02. 2017
Ex Post / Praha 1

Spacetrip – Marika Volfová a Pavla Firicová

14 - 22. 02. 2017
Industra Art / Brno-město

Maryam Mohammadi – V mých očích

15. 02. – 31. 03. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Resuscitace podhoubí

20 - 27. 02. 2017
Galerie 207 / Praha 1

Tatiana Nikulina: tím nahým a mokrým navrch

22. 02. – 18. 03. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Povrch a obsah

24. 02. – 23. 03. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Dorotea Gašpar – A Short Visit On A Planet DG-91

20. 02. – 13. 03. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Michal David : Galerie

28. 02. – 14. 04. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Brud: Thingamajig

4. 03. – 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Universal Hospitality 2

4. 03. – 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Wandering Wombs: Full stop (.), Time

3. 03. – 15. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Václav Buchtelík / Indigovou hnědí

12. 03. – 8. 04. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Margita Titlová Ylovsky: O ČEM VÍME

1. 03. – 1. 04. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Jiří Kobr – “Ejhle…” Domorodé kultovní sochařství z Čech

26. 02. – 20. 04. 2017
Galerie Makráč / Praha 6

Lenka Kamínková, Daniela Mikulášková, Bronislava Šnajdrová: Příběhy

3. 03. – 1. 04. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

OLGA ŠÍMOVÁ / SMETÁCI

26. 02. – 18. 03. 2017
Kavárna Pod Lipami / Praha 7

Milana Kasianova – Červená Karkulka // Pražská sbírka

5. 03. – 27. 04. 2017
Pracovna / Praha

WALLMARKS / Hilla Toony Navok

7 - 29. 03. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Ko-shické metro

1. 03. – 5. 04. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jirka Skála / Žánry každodennosti

8. 03. – 8. 04. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Vítězslav Šerý: LILITH A NEVĚSTA

8 - 21. 03. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

The House of SM Collection

9 - 28. 03. 2017
Monomach / Brno

Ivo Sumec

12. 03. – 6. 04. 2017
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Zuzana Badinková / Fragments in Brain

12. 03. – 6. 05. 2017
Kavárna co hledá jméno / Praha

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. – 6. 05. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Eberhard Havekost. Logik

5. 04. – 1. 07. 2017
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Petr Pustina / Reframed

13 - 30. 03. 2017
Galerie Panel / Praha

Josef Bolf: Nepatrný dosah povědomí

15. 03. – 29. 04. 2017
Galerie Václava Špály / Praha 1

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16 - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Simona Koutná a Štěpán Smetana: Samples

22. 03. – 15. 04. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Susumu Matsuura: STRANGER

22 - 30. 03. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Pospolu

24. 03. – 25. 05. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Alena Skibinská / Kudy chodím

9. 04. – 13. 05. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Zuzana Burgrová / Bryopsida

23. 03. – 5. 04. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Eduardo Lara – Doppelgänger

28. 03. – 29. 04. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Pragovka 2017… With wings

7. 04. – 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Jindřich Růžička: Ten stůl však už tam nestojí…

3. 04. – 16. 05. 2017
Topičův salon / Praha 1

Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

18. 04. – 29. 07. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Mezi-obrazy: Archiv kameramana Jaroslava Kučery

18. 04. – 10. 06. 2017
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

BLACK MONEY, WHITE LIES / David Adika [IL]

5. 04. – 3. 05. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Gaudeamus Igitur

3 - 25. 04. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Nejisté domovy

10. 04. – 2. 05. 2017
Xaoxax / Praha

BLACK MONEY, WHITE LIES / David Adika [IL]

5. 04. – 5. 05. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Nákaza

13. 04. – 10. 05. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Aleš Loziak – Makro a mikro

11. 04. – 25. 05. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Ulrike Grossarth – Lublinské skladiště

11. 04. – 25. 05. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jsme cizinci. Tady i tam.

4. 05. – 10. 06. 2017
Galerie G99 (DUB) / Brno

Luboš Plný: *13677 +20242

11. 04. – 1. 06. 2017
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

HORNY/BORN

4. 04. – 4. 05. 2017
Galerie U Prstenu / Praha

NIT

11. 04. – 2. 05. 2017
Monomach / Brno

Veronika Durová & Tadeáš Kotrba: VĚDĚT ODKUD PŘICHÁZÍŠ

12 - 25. 04. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

V Lese

15. 04. – 14. 05. 2017
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Saki Matsumuto, Kristina Fngrlnd, Marie Novotná: Spring

13. 04. – 14. 06. 2017
Galerie Mimochodem / Praha

Vladimír Véla: PRECESE

20. 04. – 3. 06. 2017
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Reopening & Extension

5 - 27. 04. 2017
Nadveřegalerie / Brno

Legenda Josef Bolf

7 - 12. 04. 2017
Galerie Havelka / Praha 1

XY Tereza Haspeklová – V novém řádu, nové řádění

19. 04. – 29. 05. 2017
Galerie W7 / Olomouc

Michael Hon – Jednoduše 23/4 – 11/6 2017

22. 04. – 10. 06. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Rozptýlený disk

25. 04. – 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

MŮŽU?

25. 04. – 26. 05. 2017
Galerie UM – galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

Christian Hubert Rodier a Sol LeWitt

26 - 30. 04. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Recyklace ideologií

26. 04. – 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. – 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Juraj Toman & Juraj Florek: PRAŽSKÉ SIGNÁLY!

27. 04. – 9. 05. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Marek Musil | Backstage of Prague Fashion Week

29. 03. – 10. 05. 2017
Leica Gallery Prague / Praha 1

Výstava obrazů Antonína Kroči Výbuch exprese

3 - 27. 05. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

We are in time.

2 - 8. 05. 2017
Galerie 207 / Praha 1

Anna Ruth: Kočička

26. 04. – 9. 05. 2017
Hidden gallery / Praha

Petra Malinová / MEZI POLI

16. 05. – 3. 06. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

False Majeure / Roy Menachem Markovich [IL]

9. 05. – 7. 06. 2017
Galerie Klubovna / Brno

OSUDY A DÍLO

13. 04. – 29. 10. 2017
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

Grupa Porno – Staff Only

2 - 14. 05. 2017
Galerie 209 / Brno

Legenda Katka Šedá

29. 04. – 4. 05. 2017
Galerie Havelka / Praha 1

Jindra Viková / Pavel Baňka: Mezi figurací a abstrakcí

2. 05. – 29. 06. 2017
Městské Divadlo Kolín / Kolín

Michaela Čížková_AMICORUM

5. 05. – 1. 06. 2017
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Parno Gras Nihad Nino Pušija

11. 05. – 23. 09. 2017
Muzeum romské kultury / Brno

Robert Konieczny – Prostory na míru

8. 05. – 10. 06. 2017
Galerie Architektury Brno / Brno

Forgiveness, fear and expectations

10 - 28. 05. 2017
Monomach / Brno

Pavlína Kvita: MNOHÉNOHY

18 - 30. 05. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Margot Pilz

6. 06. – 29. 07. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. – 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

13 - 27. 06. 2017
Monomach / Brno

PATA I.

18. 05. – 22. 06. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jiří Slíva: Stop Time

23. 05. – 17. 06. 2017
Galerie Hollar / Praha 1

Radim Měsíc: Bůh Tě miluje

16. 05. – 16. 06. 2017
Kontext / Jihlava

Nehybnost začátku – Mirak Jamal, Anna Ročňová, Sung Tieu

24. 05. – 14. 07. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Tomáš Absolon & Jan Horčík: Plakaat

31. 05. – 24. 06. 2017
Galerie NoD / Praha 1

Výstava Herbert Dlouhy Otevřená brána

7. 06. – 1. 07. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Ioana Nemeş, Georg Ettl, Katarína Poliačiková: Past-Present-Future

23. 05. – 21. 07. 2017
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Nejmenší měsíc je červen

31. 05. – 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

Newborn

31. 05. – 29. 07. 2017
Pragovka Art District / Praha

Remember Early Humans

29. 05. – 17. 06. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Libor Veselý: Hory / Moje zimy

2 - 29. 06. 2017
Galerie města Blanska / Blansko

Markéta Oplištilová + Veronika Palmová = Vymezení

31. 05. – 31. 08. 2017
Galerie Evoluční / Praha 1

CRASHTEST 7: Rekonstrukce AVU 93/94

12. 06. – 3. 07. 2017
Topičův salon / Praha 1

Living Room Art Space: Kateřina Zochová

5. 06. – 15. 07. 2017
Studio ALTA / Praha

pOSTKONCEpTUÁLNÍ ANTIKONCEpCE

7. 06. – 2. 09. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. – 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

jednodenní výstava “Andělé z Aleppa”

5. 06. 2017
Nevan Contempo / Praha 3

METAMORPHOSIS

5. 06. – 8. 07. 2017
SVIT / Praha

Rána z opuštění démona

6 - 29. 06. 2017
Monomach / Brno

Josefína Jonášová: Osobáček

13 - 26. 06. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Vendulka Prchalová: Vere imo

14. 06. – 8. 07. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Milan Sodoma / The Hunt for Moby Dick

5 - 25. 06. 2017
Kavárna co hledá jméno / Praha

(F)Akt – Daniel Hüttler / Samuel Haller / AT

20. 06. – 12. 07. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Hanne Lippard: *ahem*

20. 06. – 9. 09. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Auto Italia: Loss Leader

20. 06. – 9. 09. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Jan Štursa / Dar nebes a země

28. 06. – 9. 09. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Jürgen Groβe, Dočasné pohledy

7. 06. – 2. 09. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Giacometti – Picasso – Chirico. Sbírka Helmuta Klewana

12. 07. – 30. 09. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

AI+G: Výborná sklizeň

28. 06. – 30. 08. 2017
Xaoxax / Praha

Svítání Zdeňka Sklenáře – GRAFICKÉ DÍLO 1934-1985

23. 06. – 24. 09. 2017
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Hradec Králové

Bigfoot & Čokočína / Dispozice

4. 07. – 4. 09. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Ladislav Vlna

11 - 26. 07. 2017
Pragovka Art District / Praha

Vojtěch Novák: Familiar? Yes! Stereotyped? Of course!

18. 07. – 12. 08. 2017
ETC. Galerie / Praha 2

Slovak Glass Design (slovenský sklársky dizajn od roku 1950-2017)

12. 07. – 30. 08. 2017
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Absolute Beginners

17. 07. – 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Květomluva

17. 07. – 13. 08. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Magdalena Kvasničková & Alžběta Prouzová: Kožený

12. 07. – 5. 08. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Me and the Father / Grzegorz Bibro [PL]

18. 07. – 16. 08. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Natalia Dominguez Rangel IZOTROPIE

26. 09. – 28. 10. 2017
Galerie G99 (DUB) / Brno

Tři fáze

21. 07. – 21. 09. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Zdeněk Sklenář STARÉ ŘECKÉ BÁJE A POVĚSTI

15. 07. – 23. 09. 2017
Galerie Zdeněk Sklenář – Litomyšl / Litomyšl

Weronika Gęsicka – Stopy

26. 07. – 2. 09. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Výstava Výběr z tvorby Aleše Bučka

4 - 30. 08. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Karel Otto Hrubý

5. 12. 2017 – 3. 03. 2018
Dům umění města Brna / Brno

TEXAS survival guide – Katarina Janečková Walshe

7. 08. – 7. 09. 2017
Nová galerie / Praha 2

Margita Titlová Ylovsky

9. 08. – 14. 09. 2017
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Výchova k přirozenosti

7. 08. – 14. 10. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

Adam Ulbert: Thalassa I. / subliminal intruder

10. 08. – 9. 09. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Ellen Jilemnická

23. 08. – 20. 09. 2017
Topičův salon / Praha 1

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. – 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Nikol Hoangová: Convert Me

23. 08. – 9. 09. 2017
Korpus Gallery / Praha

Třicet pět

23. 08. – 19. 09. 2017
Galerie W7 / Olomouc

Poppins Light

30. 08. – 23. 09. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Energetika prostoru – Dagmar Dost-Nolde a Patrick Roth

2 - 28. 10. 2017
Galerie kritiků / Praha 1

Flesh&Brain / Morava, krásná zem III: Rohanec

6. 09. – 21. 10. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Rekonstrukce pravdy

21. 09. – 28. 10. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Dita Pepe – Hárající fenka

7. 09. – 21. 10. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Markus Selg, Yves Scherer: Cupid & Psyche

4. 09. – 20. 10. 2017
SVIT / Praha

Ako to bolo za komunizmu

6. 09. – 1. 10. 2017
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Běguni

4. 09. – 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. – 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jiří Sozanský: Olympia

3 - 26. 09. 2017
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Tomáš Hlavina, Jiří Kornatovský

6. 09. – 6. 10. 2017
Galerie 1. patro / Praha 1

Josef Bolf – Disintegration

6. 09. – 2. 12. 2017
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Jiří Skála & Kajsa Dahlberg, IN MY HANDS EVERYDAY, IN MY SIGHT EVERYDAY

9. 09. – 27. 10. 2017
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Sylbee Kim: The Red Liquid and Narcissus

8. 09. – 6. 10. 2017
Nevan Contempo / Praha 3

Anu Vahtra, Martin Lukáč: Tlumočnická kabina

8. 09. – 20. 10. 2017
Drdova Gallery / Praha 3

Pinturas Negras

13. 09. – 8. 10. 2017
Nová galerie / Praha 2

Le Cil Vert | Nevyčnívej!

17. 09. – 9. 11. 2017
Pracovna / Praha

Jiří David a Roman Výborný: Cukr na špičce jazyka

13. 09. – 20. 10. 2017
Galerie 101 / Praha

Matouš Marek: Venuše a Salome

10. 09. – 10. 10. 2017
Kavárna Pod Lipami / Praha 7

Lukáš Houdek [CZ] a Dachil Sado [D] – Vernisáž!

14 - 20. 09. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Michaela Vrbková: outside the withe cube

14. 09. – 28. 10. 2017
Galerie Půda / Jihlava

Petr Nápravník ☻ 12.9/9.10 ☻ Umakart

12. 09. – 12. 10. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Deana Kolenčíková: Zeď má vždy dvě strany

19. 09. – 14. 10. 2017
Galerie Jelení / Praha

David Turecký – The Polaroids

10. 09. – 14. 10. 2017
anyArt / Praha 8

Toho se nezbavím

22. 09. – 23. 11. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 – 13. 01. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Tomás Moravec: Palindrom #2

21. 09. – 26. 10. 2017
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Michal Vavrečka: Dílo

24. 10. – 25. 11. 2017
Studio Hrdinů / Praha 7

Od knihy ku knihe

19. 09. – 21. 10. 2017
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

RITUAL INVEST a.s. IČO: R2I0T1U7S

18. 09. – 19. 10. 2017
Kontext / Jihlava

Piotr Bosacki: Films To Watch

19. 09. – 21. 10. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Výstava výtvarné skupiny CLAN a koncert

6 - 30. 10. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

ZAHA HADID ARCHITECTS: UNBUILT/ Bienále experimentální architektury #3

7. 09. – 26. 10. 2017
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Metahaven: Truth Futurism

26. 09. – 25. 11. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Ze Země Do Nebe, Z Nebe Do Tebe

26 - 30. 09. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Eva Lukešová – Podmíněná vizualita

4 - 28. 10. 2017
Industra Art / Brno-město

Metznerbund, dějiny uměleckého spolku v Čechách 1920-1945

20. 09. – 30. 12. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Netřeba plakat na rozlitým mlékem / Vilém Duha [CZ]

3 - 25. 10. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Trevor Paglen — How Deep Is the Ocean, How High Is the Sky

5. 10. – 3. 11. 2017
Fotograf Gallery / Praha 1

80 Romantics

4. 10. – 30. 11. 2017
Galerie Aspekt / Brno

Gwénaël Morice. Rozbal Obal.

26. 10. 2017 – 1. 03. 2018
arto.to galerie Uhelný mlýn / Libčice and Vltavou

Valerie Suchánová / Struktury a situace

8. 10. – 3. 11. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Táňa Svatošová: Kontrasty

3. 10. – 1. 11. 2017
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Rudolf Jakubek (1902-1968) Grafické dílo

20. 09. – 30. 12. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Ozvěny Tabooku

9. 10. – 11. 11. 2017
Xaoxax / Praha

Videopast

9 - 29. 10. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Michal Mitro/Loneliness

10. 10. – 4. 11. 2017
Monomach / Brno

Stud

10. 10. 2017 – 8. 02. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Kevin V. Ton / Direction

15. 10. – 24. 11. 2017
anyArt / Praha 8

HACKENSCHMIED 110

10 - 21. 10. 2017
Synagoga na Palmovce

Josef Frühauf / Goldwings

11. 10. – 4. 11. 2017
Galerie NF / Ústí nad Labem

České střepy

25. 07. – 23. 10. 2017
Galerie Českých center / Praha

WTD?

17 - 23. 10. 2017
Galerie 207 / Praha 1

Tvář znásilnění

19. 10. – 9. 12. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

Vladimír Véla / Přibližnosti

19. 10. – 23. 11. 2017
Galerie SPZ / Praha 1

Jindra Viková / Pavel Baňka: Hlasitě a tiše

5. 10. – 4. 11. 2017
Prácheňské muzeum v Písku / Písek

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. – 25. 11. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

To je mámovo!

23. 10. – 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Pružná nehybnost- Peter Cábocký

23. 10. – 10. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Non Improver

24. 10. – 29. 11. 2017
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha 7

Lenka Tyrpeklová – Teď už dovedu říct ahoj

25. 10. – 15. 12. 2017
Polansky Gallery / Praha

Knap, Lomová, Puchová

18. 10. – 29. 11. 2017
Nová galerie / Praha 2

Jakub Roztočil: VLNOBYTÍ

1 - 19. 11. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Veronica Taussig

20. 10. – 15. 11. 2017
Kongresové centrum Praha / Praha

Pilíře domova

31. 10. – 6. 12. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Už dlouho mě nic nevyděsilo

1 - 20. 11. 2017
Knupp Gallery / Praha

Heinrich Dunst, Jiří Kovanda: Tři jména

27. 10. – 21. 12. 2017
SVIT / Praha

Výstava Anežky a Miroslava Kovalových

3. 11. – 2. 12. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Don´t fetishize your own sadness.

13. 11. 2017 – 14. 01. 2018
Galerie Cyril / Prostějov

Postcompost

31. 10. – 12. 11. 2017
Galerie 209 / Brno

Rudi Koval // 21.25 @35m2

10 - 30. 11. 2017
Galerie 35m2 / Praha 3

Street Fighters 6

31. 10. – 29. 11. 2017
Galerie U Mloka / Olomouc

Neznámý autor – Sexy dívka v lese

9. 11. – 29. 12. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Mira Macík – Formation of deformation

7 - 30. 12. 2017
Rainbow gallery / Prostějov

Benjamin Bronni: PARTITION #1

14. 11. – 29. 12. 2017
Galerie G99 (DUB) / Brno

Žaneta Reková: Bombička

12. 11. – 3. 12. 2017
Vitrína Deniska / Olomouc

Stach Szumski: Żółć / Žluč / Žluť

12. 11. – 9. 12. 2017
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

David Vojtuš – Momentální rovina

14 - 26. 11. 2017
Galerie 209 / Brno

Klassenkampf

14. 11. – 6. 12. 2017
Monomach / Brno

Běla Kolčáková: Plynutie

14. 11. – 6. 12. 2017
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Pole působnosti

21. 11. – 19. 12. 2017
Pragovka Art District / Praha

Teritorium

21. 11. – 18. 12. 2017
Pragovka Art District / Praha

Obrazy Jiřího Hudce

6 - 24. 11. 2017
Galerie 1 / Praha 1

Táňa Svatošová – Centrování

25. 11. 2017 – 6. 01. 2018
anyArt / Praha 8

SOMNAMBUL – MARTIN SALAJKA

6. 12. 2017 – 17. 01. 2018
Nová galerie / Praha 2

Terapie

23. 11. 2017 – 18. 01. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Babybox

20. 11. – 13. 12. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

MICHAL BÔRIK– PRÁCA KRUHU

28. 11. 2017 – 18. 01. 2018
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Tichý svědek

7 - 21. 12. 2017
Galerie Vyšehrad / Praha 2

STUDIO PRÁM 3 ROKY

30. 11. 2017 – 20. 01. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Není nutno

2. 12. 2017 – 16. 02. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Přemysl Černý – Slunce zčernalo

28. 11. – 10. 12. 2017
Galerie 209 / Brno

Katarina Burin: Žijeme, Brno 1928–1931

28. 11. 2017 – 19. 01. 2018
Galerie VI PER / Praha 8

Jan Činčera / Ayersova skála a jiné objekty

6. 12. 2017 – 13. 01. 2018
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Poločas rozpadu

6 - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Milan Krupčík a Pavol Dubina: Zem a Kov

13. 12. 2017 – 25. 01. 2018
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Retrospektiva Tomislav Gotovac Anticipátor krize – Neptejte se, kam jdeme

13. 12. 2017 – 1. 02. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Klíčování

11 - 13. 12. 2017
Galerie 207 / Praha 1

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 – 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

Henri Matisse (1869-1954): Dopisy

12. 12. 2017 – 24. 02. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

THE BLACKS: vizuální rituál boje s úzkostí

12. 12. 2017 – 10. 01. 2018
Galerie Nativ / Praha 6

Tomáš Hlavina – Klas Eriksson – Annika Lundgren

13. 12. 2017 – 3. 02. 2018
Galerie NTK / Praha

Gizela Mickiewicz: The Decay of a Day

14. 12. 2017 – 10. 02. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Vladimír Kysela „Očima Hanse Christiana Andersena“

20. 12. 2017 – 13. 01. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Další posun – Rozálie Hanáková a Marek Šefrna

17 - 21. 12. 2017
IDEAL PROSTOR / Praha 4

Kristína Bukovčáková – Žal, který chce být viděný

10. 01. – 9. 02. 2018
Industra Art / Brno-město

Nakop nás anděl

4 - 24. 01. 2018
Pragovka Art District / Praha

Jemnost versus ostrý řez

4 - 23. 01. 2018
Knupp Gallery / Praha

Petr Philippov – Světlá hmota

11. 01. – 10. 02. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Lenka Štěpaníková – Moje grafika

7. 01. – 9. 02. 2018
anyArt / Praha 8

Works by Gili Avissar

24. 01. – 17. 02. 2018
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Domestic Arenas

18. 01. – 17. 03. 2018
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Tatiana Nikulina: Přítelkyně Luny: Setkání

16. 01. – 10. 02. 2018
Galerie Jelení / Praha

Petr Kožíšek, Martina Ponertová / DIALOG

22. 01. – 17. 02. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Adam Lacina: Z pralesa

16 - 30. 01. 2018
Galerie XY / Olomouc

Lucia Leuci – Prendersi cura

17. 01. – 2. 03. 2018
Polansky Gallery / Praha

Julie Lupačová: Dveře se zavírají

23. 01. – 17. 02. 2018
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Vladimír Véla, Jaromír Šimkůj / Naturalismus

17. 01. – 21. 02. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Vít Baloun – Pracovníci

15. 01. – 14. 02. 2018
PONAVA / Brno-město

Samuel Paučo- Znak

15. 01. – 9. 02. 2018
Artikle / Brno

David Minařík / Já, Survival Kit

23. 01. – 1. 03. 2018
Galerie SPZ / Praha 1

MOMENTUM ve Fotografii

31. 01. – 27. 02. 2018
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Pragovka Gallery: Boháč&Richter//Altman&Krykun

29. 01. – 21. 02. 2018
Pragovka Art District / Praha

Obecný název- David Vojtuš

21. 01. – 23. 02. 2018
Kontext / Jihlava

Krajina rovina

30. 01. – 31. 05. 2018
Galerie Valchařská / Brno

PATRIK KRIŠŠÁK / DRAG AND DROP

6. 02. – 16. 03. 2018
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Alexandr Hackenschmied: Skromný prorok nových vizí

18. 12. 2017 – 28. 02. 2018
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Příznivci vedlejších účinků

31. 01. – 28. 02. 2018
Galerie FAVU / Brno

Vladimír Suchánek: Litografické příběhy

31. 01. – 24. 02. 2018
Galerie Hollar / Praha 1

World on Fire | The Burning Man Collection by Marek Musil

1. 02. – 7. 04. 2018
Leica Gallery Prague / Praha 1

Trójsky poklad

31. 01. 2018
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

11. Cena kritiky za mladou malbu 2018

6. 02. – 4. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Ten, kdo chodí kolem

27. 02. – 1. 04. 2018
MeetFactory / Praha 5

Susan Donath: Pravda Láska Ztráta

14. 02. – 28. 03. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Konstelace Fathermother Collective v Galerii Kaple ve Valašském Meziříčí

7. 02. – 30. 03. 2018
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

ULTRA

5. 02. – 4. 03. 2018
Galerie Umakart Brno / Brno

Prizma

16. 02. – 15. 03. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Kristýna Šarochová – Krajiny 4

8. 02. – 3. 03. 2018
Nadveřegalerie / Brno

Ivo Dankovič – Velmi křehká rovnováha

10. 02. – 16. 03. 2018
anyArt / Praha 8

Andrej Ševčík – Princip Stupňovatelnosti

15. 02. – 10. 03. 2018
Industra Art / Brno-město

Ondrej Jajcaj: Smrt kosí v Olomouci – na vině jsou obrazy!

8. 02. – 1. 03. 2018
Galerie XY / Olomouc

18+2

16. 02. – 15. 03. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Existence

7. 02. – 28. 03. 2018
Galerie U Mloka / Olomouc

Silné a slabé karty

29. 01. – 7. 03. 2018
Pragovka Art District / Praha

Basic Instinct Special Feat

29. 01. – 21. 02. 2018
Pragovka Art District / Praha

STAVY A VĚCI

13. 02. – 1. 03. 2018
Galerie AVU / Praha 7

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. – 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Co ty máš, co já ne? / Barbora Klímová, Matěj Smetana, Aneta Willertová

21. 02. – 17. 03. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Světlem stromů

13. 02. – 6. 03. 2018
Knupp Gallery / Praha

Pro tebe i pro sebe

20. 02. – 17. 03. 2018
Galerie Jelení / Praha

Soňa Valentová / Šepotání

26. 02. – 17. 03. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Tahem

20 - 26. 02. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Zuzana Burgrová: COMPLEXUS

26. 02. – 19. 04. 2018
Galerie Makráč / Praha 6

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. – 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Michal Blecha – Nejžlutější slunce

20. 02. – 20. 03. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Josef Bolf: ALL CATS ARE GREY

1. 03. – 14. 04. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Kamilia Kard / I’M a TOTAL BABE

21. 02. – 16. 03. 2018
Vitrína Deniska / Olomouc

PAINT JOB / Viltė Bražiūnaitė & Tomas Sinkevičius

27. 02. – 24. 03. 2018
Galerie Klubovna / Brno

Výstava obrazů Radomila Uhlíře

2 - 31. 03. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Výstava šperků Petry Niklové a fotografií Jarmily Soldánové

3. 03. – 1. 04. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Reality Testing

26. 02. – 26. 03. 2018
Pragovka Art District / Praha

Memoarium Loci

26. 02. – 26. 03. 2018
Pragovka Art District / Praha

OSM

8. 03. – 28. 04. 2018
Trafo Gallery / Praha

Color Field Symptoms

28. 02. – 29. 03. 2018
Bludný kámen / Opava

Baptiste Charneux: Facades and their Beasts

26. 02. – 14. 04. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Fabio Santacroce: If The Poor Stopped Reproducing, The Rich Would Create Them Artificially

26. 02. – 14. 04. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Pravda materiálu, klam obrazu

6 - 23. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

25 let snění

1. 02. – 2. 03. 2018
Galerie 1 / Praha 1

Podmínky nemožnosti IV/VII: Alogorrhea

6. 03. – 26. 05. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Tomáš Moravec / Čtvrt kilometru vzducholodi

8. 03. – 12. 04. 2018
Galerie SPZ / Praha 1

Začátek je také konec

5. 03. – 18. 05. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Measuring Earth

5. 03. – 6. 04. 2018
Galerie Mladých

Escatología

6. 03. – 7. 04. 2018
Kontext / Jihlava

Ondřej Maleček

12. 02. – 7. 04. 2018
Moving Station / Plzeň

Beauty is how objects end Dont Panic!

13. 03. – 21. 04. 2018
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

DEAD END GALAXIES

16. 03. – 4. 05. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Klára Hosnedlová, Nona Inescu – The Inhabitant

16. 03. – 4. 05. 2018
Polansky Gallery / Praha

Vítězslav Špalek – Nebát se totemu

11. 03. – 14. 05. 2018
Galerie Cyril / Prostějov

BERLINSKÝ MODEL | hunt kastner & Arratia Beer: Holly Hendry, Pablo Rasgado, Anna Virnich

17. 03. – 5. 05. 2018
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Jakub Tomáš – Tekutost

16. 03. – 19. 04. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. – 12. 04. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Marek Sibinský – In Hands

6 - 30. 04. 2018
Rainbow gallery / Prostějov

J.R. (OO) N.Y. (RV) LE C0NCEPT STORE (GLOBAL)

23. 03. – 19. 04. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Daniel Hüttler CCCC – Centre for Cybernetic Culture Circulation

24. 04. – 9. 06. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Architektura zmocňující se prostoru: Alfred Neumann – život a dílo

10. 05. – 9. 06. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Druhý život

19. 06. – 28. 07. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Yellow Company – YC_02_Tenebrio Molitory

20 - 30. 03. 2018
Galerie 209 / Brno

Garrett Lynch: A network of people who attended an exhibition and contributed to the creation of this work

8 - 12. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Andrej Pešta: Mire sveti / Světy Andreje Pešty

22. 03. – 30. 09. 2018
Muzeum romské kultury / Brno

Jaromír Šimkůj : Alejí kolejí

24. 03. – 19. 04. 2018
Galerie města Blanska / Blansko

Melancholická Pouť – Nikol Dutková a Zuzana Knorová

18. 03. – 20. 04. 2018
anyArt / Praha 8

Malba.tečka nr.1

2 - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

A fotky máš?

4 - 29. 04. 2018
Galerie Garáž / Zlín

Vezme to ruka /// Pragovka Gallery Rear

2. 04. – 16. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

PRZ // Petra Navrátilová, Ryan O’Rourke, Zuzana Růžičková

2 - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Supernova

1 - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

#strterpack / Riina Palmqvist [FIN]

3. 04. – 16. 05. 2018
Galerie Klubovna / Brno

Petra Ševčíková / vymeraný čas

16. 04. – 12. 05. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Ladislav Svoboda: Poruchy artistického spektra

9. 04. – 30. 05. 2018
Artwall Praha 7 / Praha 7

Alice Janská: Nic kromě Tebe

9. 04. – 10. 05. 2018
Galerie Via Art / Praha 2

RESURRECTION

1. 04. – 14. 05. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Jaroslav Klát: Průniky realismu a abstrakce

12. 05. – 30. 06. 2018
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Mat Collishaw. Standing Water

10. 04. – 7. 07. 2018
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Christian Fogarolli: Phantom models IV

22. 04. – 25. 06. 2018
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Jmenuji se Robert Vano

12. 04. – 16. 06. 2018
Leica Gallery Prague / Praha 1

Lucia Sekerková / Vrăjitoare / Čarodějnice

9. 04. – 9. 05. 2018
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

XY 2018: Dominika Koššová: S Valie

18 - 30. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. – 19. 05. 2018
Industra Art / Brno-město

Antonín Horák / Čekal jsem, až moje hudba začne hrát

12. 04. – 19. 05. 2018
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Okno před záclonou

19. 04. – 27. 05. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Akt v krajině — PENCILVANIA

27. 04. – 28. 05. 2018
Galerie Natura / Průhonice

XY 2018: Lucia Gašparovičová – Slunce se netočí okolo Země

19. 04. – 30. 05. 2018
Galerie XY / Olomouc

Agáta Zapotilová: The Act of Formation

18. 04. – 12. 05. 2018
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Přízraky – Eva Vaculíková, Klára Vaculíková

22. 04. – 26. 05. 2018
anyArt / Praha 8

FAMU / Digital Naïve

18. 04. – 2. 05. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

A guiding dog for a blind dog

24. 04. – 16. 06. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

VIBRANT MATURITY® 7+ ADULT SHOW

24. 04. – 16. 06. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Martinka Bobrikova & Oscar Carmen: Ya-Mae

28. 04. – 25. 05. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

MICAH HESSE

26. 04. – 1. 06. 2018
Polansky Gallery Brno / Brno

Letters to the Mayor: Prague

22. 04. – 29. 05. 2018
Norma space / Praha

Mod/e/ly

9. 05. – 7. 07. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Justyna Górowska: 69

27. 04. – 2. 06. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

2. 05. – 1. 06. 2018
Nová galerie / Praha 2

Andrej Pešta: Mire sveti / Světy Andreje Pešty

22. 03. – 29. 09. 2018
Muzeum romské kultury / Brno

Marek Škubal – Nelidské / Inhuman

10. 05. – 16. 06. 2018
Trafo Gallery / Praha

Table Museum

16. 05. – 29. 06. 2018
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha 7

Michal Mitro: Music box (cc) a OSC^n | výstava

24. 05. – 21. 06. 2018
Bludný kámen / Opava

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. – 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

REALITY SHOW

7. 06. – 30. 07. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Ondřej Vinš — Pěší věc / Věnováno Eratosthenovi z Kyrény

28. 05. – 22. 06. 2018
Fotograf Gallery / Praha 1

Max Dvořák: Shisha Lounge Exclusive

31. 05. – 28. 06. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Jak lesy myslí

6. 06. – 13. 10. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

IGLOO 9: Byl by tam jiný les?

6. 06. – 13. 10. 2018
zvuková galerie IGLOO / Jihlava

Ondřej Basjuk / Diogenův syndrom

20. 06. – 1. 09. 2018
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Andrew Norman Wilson: Andrew Norman Wilson

27. 06. – 15. 09. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Zuzana Fuksová

30. 06. – 30. 07. 2018
Galerie Distillery / Brno

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10 - 20. 07. 2018
Pragovka Art District / Praha

Další posun

18. 07. – 14. 08. 2018
Monomach / Brno

Pavel Dias: Tvář dostihu

12. 07. – 25. 08. 2018
Fotofestival Uničov / Uničov

JOSEF FRÜHAUF

9. 08. – 8. 09. 2018
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Daniela Klimešová, Susanne Kass, Fredrika Biström: Eroticon

20. 08. – 12. 09. 2018
Pragovka Art District / Praha

Andrea Mikysková, Ivana Pavlíčková, Patrik Kriššák: Choker

20. 08. – 14. 09. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. – 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Tomáš Hlavina

Do 24. 02. 2019
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. – 27. 09. 2018
lítost / Praha

Max Lysáček – Cannibalistic Party: Easter egg

29. 08. – 22. 09. 2018
Karlin Studios / Praha 8

pOSTKONCEpTUÁLNÍ ANTIKONCEpCE

24. 08. – 27. 10. 2018
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

Difficult Ceremony

6. 09. – 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Karolína Jelínková / Kouřmo

12. 09. – 2. 10. 2018
Galerie SPZ / Praha 1

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

17. 09. – 24. 11. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Kostky světla | Cubes of light

9. 07. – 12. 10. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. – 24. 11. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Vypůjčená krajina

25. 09. – 29. 10. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Sláva Sobotovičová a David Fesl: DJ na volné noze

20. 09. – 24. 10. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Hana Chmelíková, Radka B. Doubravová: Poznámka k přístupnosti

30. 09. – 24. 10. 2018
Galerie AVU / Praha 7

Výstava Chrudoše Valouška Panáček nejen na Pradědu

5 - 30. 10. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Zuzanna Czebatul: I vesmírná loď občas musí přistát

1. 10. – 24. 11. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Ondřej Maleček / HoraOpona

Do 23. 01. 2019
Výklady AXA / Praha 1

Veronica Taussig

20. 09. – 20. 10. 2018
Point Gallery / Praha 1

Oskar Helcel a Martin Netočný: Kino nehraje

14 - 28. 10. 2018
Galerie PZ / Praha 5

Jakub Roztočil_Zírání jepice

19. 10. – 8. 11. 2018
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

TOPOGRAFIE POZORNOSTI – ZPŘÍTOMNĚNÍ

Do 31. 01. 2019
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. – 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. – 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

N A M0R (ezo-zero-zen) Y NR0 BYV

10. 11. – 7. 12. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Veronika Gabrielová : Superpozice

12 - 28. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

Jakub Geltner // COVERVERSION

9. 11. – 21. 12. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Marek Galbavý & Adam Tománek – Nová věčnost

18. 11. – 16. 12. 2018
Studium Artium / Olomouc

JOSEF BOLF, JAKUB HOŠEK / THINGS BEHIND THE SUN

13. 11. – 21. 12. 2018
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Josef Divín – Krajinou noci

25. 11. 2018 – 3. 01. 2019
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Korzo Pragovka

21. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

Náhoda a samočinnost :: apo tychés, to automaton

6. 12. 2018 – 9. 01. 2019
Industra Art / Brno

Adrian Altman: Gotta Go Fast?

5 - 8. 12. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Kamilia Kard: Did You Know That Hello Kitty Has a Twin?

5 - 30. 12. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Tomáš Moravec: Hranice shora neviditelná

Do 31. 01. 2019
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

OLD NEWS

Do 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Sousedé Sobě 2018

Do 27. 02. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

BIG LITTLE BIG HORN – Jakub Tomáš a Martin Skalický

Do 27. 02. 2019
Nová galerie / Praha 2

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. – 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

ZUZANA ONDROUŠKOVÁ / V KULATÉM ČTVERCI

15. 06. – 15. 07. 2016
Galerie NF / Ústí nad Labem

Zpětná Dráha Merkuru

17. 07. – 11. 08. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Zbytečný úklid

5. 06. – 24. 08. 2013
MeetFactory / Praha 5

Jan Jakub Kotík: Marlboro Poster

29. 10. – 10. 11. 2012
ProLuka / Praha 10

tyformy

12. 03. – 19. 04. 2014
Dům umění města Brna / Brno

Jiří Valoch. Ein Text. Večer konceptualisty

31. 03. 2014
Dům umění města Brna / Brno

grey gold/ České a slovenské umělkyně 65+

28. 04. – 2. 08. 2014
Dům umění města Brna / Brno

Piotr Bosacki a Josef Mladějovský

9. 09. – 5. 10. 2014
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Table Museum

17. 05. – 29. 06. 2018
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha 7

Krátké dějiny zraňování

12. 02. – 15. 04. 2017
galerie sam83 / Česká Bříza

I D E O L O G Y

30. 01. – 19. 02. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

In a Landscape

7. 02. – 25. 03. 2017
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

KEEP CALM / RONA STERN [IL]

31. 01. – 1. 03. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Milan Cais – Dveře dovnitř

26. 01. – 25. 03. 2017
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Výstava PIANO UNPLUGGED

27. 01. – 27. 02. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Vladimíra Večeřová / Věříš na psy?

26. 01. – 25. 02. 2017
Galerie NF / Ústí nad Labem

Život je bolestný a přináší zklamání

25. 01. – 4. 03. 2017
/ Praha

Heinz Schmöller: Superstition

24. 01. – 23. 02. 2017
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Prototypy iluze

26. 01. – 16. 02. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Strach z neznámého

1. 02. – 30. 03. 2017
Galerie NTK / Praha

CNS

2 - 30. 03. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Miroslav Koval – RYTMY TKÁNĚ PŘÍRODY

10. 04. – 14. 05. 2017
Galerie FONS / Pardubice

Etuje pro venuši

16. 02. – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Aleš Loziak / Pozoruji, aniž bych vnímal

25. 01. – 25. 02. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Darina Alster, PXS / Tension X

19. 01. – 18. 02. 2017
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

David Vojtuš: LPDE – ink

16. 01. – 14. 02. 2017
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Until it Makes Sense

26. 01. – 3. 03. 2017
SVIT / Praha

Mach Lukáš: Jedna svatba, jeden pohřeb

17. 01. – 20. 03. 2017
Leica Gallery Prague / Praha 1

Mejdan podle plánu

17. 01. – 25. 05. 2017
Galerie Valchařská / Brno

Dana Ledl – Myokard, Jakub Sýkora

22. 01. – 4. 05. 2017
Pracovna / Praha

Permanence of Flow

25. 01. – 1. 04. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Jakub Lipavský / Pavel Hošek: Pomezí vědomí

12. 01. – 7. 04. 2017
Výklady AXA / Praha 1

Dagmar Maturová – Co zbývá

17. 01. – 14. 02. 2017
Galerie W7 / Olomouc

DĚTEM | Milan Janáček + tvorba současných ilustrátorů

5. 12. 2016 – 30. 01. 2017
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

Jiný život momentky

25. 01. – 15. 04. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Paralelné územia

8. 01. – 3. 02. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Zach Reini / Cloverleaf

2. 01. – 27. 02. 2017
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění

Shell Game

18. 01. – 18. 02. 2017
MeetFactory / Praha 5

35m2 // NIKOL KUTÍKOVÁ – THE FLOOR IS YOURS

6. 01. – 11. 02. 2017
Galerie 35m2 / Praha 3

Jan Tichý: Mříž

3. 01. – 17. 02. 2017
Drdova Gallery / Praha 3

Vojtěch Tupý / Vlastní cestou

5. 01. – 10. 02. 2017
anyArt / Praha 8

Máchovské kontemplace

4 - 19. 01. 2017
Galerie kritiků / Praha 1

40. ČIN: John Koster a Filip Machač, Waiting for the sun

25. 12. 2016 – 19. 12. 2017
Galerie Garáž / Zlín

Jakub Rajnoch: Public sousveillance

20. 12. 2016 – 4. 02. 2017
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

’33 – ’29 – ’36, kurátorka: Lucy McKenzie

20. 12. 2016 – 25. 02. 2017
Are / Praha 1

Veřejně přijatelné zjevení

1. 12. 2016 – 20. 01. 2017
Galerie 101 / Praha

Dana Sahánková – Fragmenty

14. 12. 2016 – 11. 01. 2017
Galerie W7 / Olomouc

Ira žije doma

9 - 14. 12. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Looking For

7. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Pro design / Ústí nad Labem

Please Empty Your Wallets

7. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Dalibor Knapp / After body: ethnographic study / Videogram 62

4. 12. 2016 – 14. 01. 2017
Galerie Art Brno / Brno

Vladimír Klumpar a Antonín Střížek: Kytky atd…

7. 12. 2016 – 20. 01. 2017
Galerie 1. patro / Praha 1

Different Perspectives – Různé perspektivy

9 - 21. 12. 2016
Ex Post / Praha 1

Pavol Štesko: The Touch of Matter

5 - 28. 12. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

ROY DA PRINCE

8. 12. 2016 – 11. 02. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Back 2 Black?!

13. 12. 2016 – 16. 02. 2017
Nau Gallery / Praha 3

Ieva Kraule, Kaspars Groshevs: Tančící voda

8. 12. 2016 – 11. 02. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Regrese do vývojově nižší etapy

6. 12. 2016 – 2. 01. 2017
Monomach / Brno

Medium Loci

14. 11. 2016 – 21. 01. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

“O” Duše jako princip poznávání

1 - 6. 12. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Sousedé sobě 2016 _ Pospolitost a koncert vokální skupiny Haeri

9. 12. 2016 – 30. 01. 2017
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Michal Jelski – Lidská rodina

29. 11. – 30. 12. 2016
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Matúš Lányi – Hard Drive

29. 11. 2016 – 11. 02. 2017
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

SVĚTY OUTSIDERŮ / IL MONDO DEGLI OUTSIDER

18. 01. – 27. 02. 2017
Italský kulturní institut Praha / Praha

PRÁCE / WORKS 2016 ALFRÉD SYMŮNEK

14. 12. 2016 – 5. 01. 2017
Nová galerie / Praha 2

Jan Q. Maschinski – Climax

28. 11. – 30. 12. 2016
Galerie Fotografic / Praha

25 vět

28. 11. – 5. 12. 2016
Galerie 207 / Praha 1

HYPEBEAST VERTIGO

1. 12. 2016 – 20. 01. 2017
Galerie NTK / Praha

Výstava fotografií Jany Navaříkové

2 - 30. 12. 2016
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Adriana Cahová – Ženy Nahlas

22. 11. 2016 – 16. 01. 2017
Leica Gallery Prague / Praha 1

Irma Boom

22. 11. 2016 – 13. 01. 2017
Galerie VI PER / Praha 8

Juergen Teller: Enjoy Your Life!

14. 12. 2016 – 18. 03. 2017
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Upydemon Go!

23. 11. – 29. 12. 2016
Galerie SPZ / Praha 1

Nevratný posun

21. 11. 2016 – 14. 01. 2017
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Michal Zeman – Vzduchoplavec

21. 11. – 21. 12. 2016
Photogether Gallery / Zlín

DESIGN.LIVE! Milan Pekař: Vázy

8. 12. 2016 – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

OCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce

8. 12. 2016 – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Neváhej a ber! Laureáti ceny Jindřicha Chalupeckého se sbírky Magnus Art

1. 12. 2016 – 18. 03. 2017
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Taky jste měli někdy ten pocit?

18. 11. – 15. 12. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Svätopluk Mikyta / Ornamentiana

29. 11. 2016 – 16. 01. 2017
Fait Gallery MEM / Brno

Za klenotem do tvého nitra 2

14 - 21. 11. 2016
Galerie 207 / Praha 1

TONO STANO – Kompilace

9. 11. – 8. 12. 2016
Nová galerie / Praha 2

The painters have finished

11. 11. – 22. 12. 2016
SVIT / Praha

NOTHING MORE TO SAY

11 - 16. 11. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

GROUND

2. 11. – 1. 12. 2016
Galerie Kabinet T. / Zlín

Paměť tváře/Tváře paměti …nejen nuceně nasazených

1 - 28. 11. 2016
Národní technická knihovna / Praha 6

HAVEL

27. 10. 2016 – 12. 03. 2017
Centrum současného umění DOX / Praha 7

VOGL (Klára Hosnedlová, Lucia Sceranková & Igor Hosnedl)

4. 11. – 16. 12. 2016
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Filip Beránek: Suggested Post

2. 11. 2016 – 30. 03. 2017
Galerie Mimochodem / Praha

Time After Time

23. 11. 2016 – 7. 01. 2017
MeetFactory / Praha 5

JAKUB TOMÁŠ: OTROČINA

2 - 29. 11. 2016
magazín / Terezín

Jiří Hanuš / Architektura

6 - 29. 11. 2016
Galerie Prokopka / Praha 3

Exchanging Intimacies

19 - 29. 10. 2016
Galerie 1435mm / Praha 3

Marta Morice, Petra Gupta. S tiskem

3. 11. 2016 – 16. 02. 2017
arto.to galerie Uhelný mlýn / Libčice and Vltavou

Jazyk

4. 10. 2016 – 15. 02. 2017
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Miloslav Sonny Halas v letech

22. 10. 2016 – 7. 01. 2017
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Lovci bouřek

20. 10. – 19. 11. 2016
Industra Art / Brno-město

Marie Lukáčová & Jakub Roček — What Would Evolution Do?

18. 10. 2016
City Surfer Office / Praha 3

IVANA LOMOVÁ nové obrazy

18. 10. – 17. 11. 2016
8gallery / Praha

Maix Mayer: Barosphere 2 (poznámky o městě, dělníkovi a dítěti)

19. 10. – 23. 12. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Andrzej Cieślar / „U Deutschů“

16. 10. – 18. 11. 2016
anyArt / Praha 8

Stanislav Bříza – Hitchhike US

12. 10. – 10. 11. 2016
3. Etáž / Rožnov pod Radhoštěm

mor. amor. ge.

15. 10. – 16. 11. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Martin Lukáč a Roel Van Der Linden: Painter & Painter

10. 10. – 5. 11. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Jan Matýsek: Cestyvěz

1. 09. – 30. 10. 2016
Galerie Cyril / Prostějov

Claudiu Cobilanschi: Panenský les

9. 10. – 12. 11. 2016
Prototyp / Praha 2

Bát se žít

11. 10. – 6. 11. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

Jindra Viková: Ohlédnutí

5. 10. – 3. 12. 2016
Dům umění města Brna / Brno

SIDE JOB / výstava kustodů Galerie NTK

5. 10. – 11. 11. 2016
Galerie NTK / Praha

Ondřej Strnadel – Klid Neklidu

11. 10. – 7. 12. 2016
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Kronikář nových časů. Malíř a kreslíř Hugo Boettinger (1880–1934)

11. 10. 2016 – 7. 01. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Zdeněk Voženílek: fotografie

4. 10. 2016 – 14. 01. 2017
Galerie Josefa Sudka (UPM) / Praha 1

Mark Dorf / Transpozice + performance Locus solus

25. 09. 2016
Fotograf Festival / Praha

Uli Westphal: Vynikající

3. 10. – 1. 12. 2016
Artwall Praha 7 / Praha 7

We Drink to Forget the Coming Storm / Silverado [PL]

26. 09. – 19. 10. 2016
Galerie Klubovna / Brno

Uutěrky – (Ne)všední den pana Stana

3. 10. – 19. 11. 2016
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Jiří Anderle – Pod kůží

17. 09. – 22. 11. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Ludmila Smejkalová – Noc a den / Vision Board

26. 09. – 28. 10. 2016
Polansky Gallery / Praha 7

Pravá ruka kouzelníka

22. 09. – 26. 11. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Text, lži a video

22. 09. – 15. 10. 2016
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

35m2 / MIROSLAVA VEČEŘOVÁ & PAVEL PŘÍKASKÝ // RELIÉF

15. 09. – 15. 10. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Zasaď se do pole

15. 09. – 13. 10. 2016
Topičův salon / Praha 1

Výstava, která nebude focena

6. 09. – 8. 10. 2016
Pragovka Art District / Praha

PETR NIKL – PETR KORBELÁŘ / PRO-MĚ-NA

14. 09. – 8. 10. 2016
Galerie Hollar / Praha 1

Plain Text

7 - 26. 09. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

Epifanie – Na pomezí samoty

6. 09. – 20. 10. 2016
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

The Offense Of Things

7. 09. – 13. 10. 2016
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Bára z Nýbrže

29. 08. – 12. 09. 2016
PageFive / Praha 7

69. Umělecký salon v Poličce – absolventi Akademie výtvarných umění v Praze 2016

9. 09. – 29. 11. 2016
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

Nevím, jak tohle dopadne

4. 09. – 15. 10. 2016
galerie sam83 / Česká Bříza

Tomáš Hlavina – Navigace/ Navigation

2. 09. – 21. 10. 2016
Nevan Contempo / Praha 3

Lucie Lučanská – ZAHRADY CIZÍCH LIDÍ

29. 08. – 29. 10. 2016
Pracovna / Praha

Smích a zapomnění

7. 09. – 8. 11. 2016
MeetFactory / Praha 5

Neighbourhood Boogie – Woogie 2016

14. 07. – 14. 08. 2016
hunt kastner / Praha

Petr Švolba, Martin Kubica: Site speculativ

13. 07. – 30. 08. 2016
Papírna Plzeň / Plzeň

Figura v pohybu

12 - 23. 07. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Schwabinger 7

10. 08. – 2. 09. 2016
Nová galerie / Praha 2

Post-Trauma

7 - 21. 07. 2016
Avoid Floating Gallery / Praha 2

Vladimír Jiránek Humor

2. 07. – 15. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

FAMUGRAFIE II

23. 06. – 22. 07. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

Maria Makeeva – Zlatý jezdec

29. 06. – 27. 08. 2016
Pracovna / Praha

David Možný – Blind Spot

24. 06. – 12. 08. 2016
Nevan Contempo / Praha 3

Ondřej Basjuk: PŘENOS DO KOLONIE B.

18. 06. – 1. 08. 2016
Galerie Dům / Broumov

Ludmila Smejkalová: Kvetoucí poklad

16 - 22. 06. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Václav Stratil, Tomáš Bárta & Markéta Magidová

15. 06. – 29. 07. 2016
Fait Gallery / Brno

Atlas zvířat

15. 06. – 2. 07. 2016
Prototyp / Praha 2

XXL pohledů na současné slovenské výtvarné umění

24. 06. – 22. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Ztvárnění klidu

10. 06. – 27. 08. 2016
MeetFactory / Praha 5

pro Blansko

10. 06. – 7. 07. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

PLATOvideo07 – válka

1. 06. – 6. 08. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Ondřej Maleček – Deníkové práce

21. 05. – 25. 06. 2016
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Luisa Kasalicky – Synonym for Group 5

26. 05. – 15. 07. 2016
Polansky Gallery / Praha 7

Fránek Architects: Míra a měřítko

18. 05. – 23. 07. 2016
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Mixed Messages

4 - 30. 05. 2016
Prague College / Praha 1

NOBODY LIKES DIRTY GIRLS Alma Lily Rayner + doprovodný program

5. 05. – 1. 06. 2016
Oko uragánu / Praha 2

Jindra Viková / Objímání v Magně

17. 04. – 26. 05. 2016
Galerie Magna / Ostrava

Městosvět

6. 05. – 27. 08. 2016
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

Tereza Kabůrková: Tereza Kabůrková a host Ondřej Maleček

21. 04. – 13. 05. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

Hromy a blesky

19. 04. – 18. 05. 2016
Nová galerie / Praha 2

Jakub Tomáš

13 - 19. 04. 2016
Galerie 209 / Brno

FRANTIŠEK KOWOLOWSKI – TERITORIUM 199

8. 04. – 28. 05. 2016
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

ONDŘEJ BASJUK / WABI-SABI

29. 03. – 6. 05. 2016
Galerie Petr Novotný / Praha 7

BLÍZKÉ SETKÁNÍ

21. 03. – 22. 04. 2016
Galerie Mladých

Tušení světla

14. 04. – 31. 05. 2016
MeetFactory / Praha 5

Jindra Viková – Prchavé okamžiky

14. 03. – 21. 04. 2016
Topičův salon / Praha 1

České malířství dvacátého prvního století v deseti obrazech

15. 03. – 14. 04. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Igor Grimmich – Image

19. 03. – 21. 05. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Ondřej Maleček

28. 02. – 29. 04. 2016
Galerie Prostor 228 / Liberec

Ondřej Maleček

29. 02. – 29. 04. 2016
Galerie Prostor 228 / Liberec

Jakub Tomáš: Hanka a Linda

3. 03. – 16. 04. 2016
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Apocalypse Me

2. 03. – 14. 04. 2016
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Shaped Canvas

22. 02. – 29. 04. 2016
Galerie NTK / Praha

FEMININE!

25. 02. – 23. 03. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Virtual modality

17 - 27. 02. 2016
Video NoD / Praha 1

AKT 2016

10. 02. – 16. 03. 2016
Nová galerie / Praha 2

Samuel Paučo / Potopa

20. 01. – 10. 03. 2016
Strom Art Gallery / Brno

Ivan Kafka / Hájemství marnosti

20. 01. – 27. 02. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Únor v měsíci – Tříbení ascendentů

26. 01. – 20. 02. 2016
Industra Art / Brno-město

Patrik Kriššák: PATH

12. 01. – 3. 02. 2016
Galerie Jelení / Praha

Jozef Mrva / Curiosity

5 - 26. 01. 2016
Galerie Klubovna / Brno

ONDŘEJ KINSKÝ // Císařovy nové boty

8 - 30. 01. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Intermarium

26. 01. – 26. 03. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Prostorový neklid

17. 12. 2015 – 29. 01. 2016
Galerie U Prstenu / Praha

TEN DŮM SEM NEPATŘÍ: 10. let výročí Karlin Studios

18. 12. 2015 – 5. 03. 2016
Karlin Studios / Praha 8

Něha

18. 12. 2015 – 29. 01. 2016
Hauch Gallery / Praha 8

ZTRACENÁ FORMA

14. 12. 2015 – 26. 01. 2016
Galerie NTK / Praha

Morava, krásná zem

9. 12. 2015 – 9. 01. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

PAF 2015: ODLIŠENÉ VIZE

2 - 5. 12. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Jozef Mrva – Das Unheimliche

16. 11. – 15. 12. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Ignorance

8 - 19. 12. 2015
Ex Post / Praha 1

Sonberk všemi smysly — VÍNO, ARCHITEKTURA, VÝTVARNÉ UMĚNÍ

13. 10. 2015 – 15. 01. 2016
Galerie Lucerna — Prostor pro současné umění / Praha 1

Přepisy

11. 11. 2015 – 16. 01. 2016
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Notes on the Beginning of the Short 20th Century

21. 10. – 1. 12. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Alena Kupčíková – Zpívající tančící strom

18. 10. 2015 – 10. 10. 2016
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Jak Stratil stratil strast a našel lásku

19. 10. – 15. 11. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Matěj Smetana – AB

11. 10. – 7. 11. 2015
Kino Art / Brno

15 000 let stejnosti

20. 10. – 28. 11. 2015
MeetFactory / Praha 5

Ondřej Basjuk: Papírová zeď

15. 10. – 28. 11. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

FRANZ THE LONELY AUSTRIONAUT — ART GROUPIE

10. 12. 2015 – 9. 01. 2016
Industra Art / Brno-město

DVĚ MINUTY SVĚTA

4 - 29. 11. 2015
Industra Art / Brno-město

Andi Schmied / JING JIN CITY

1 - 19. 10. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Tora Urup – Themes and Variations

23. 09. – 21. 11. 2015
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Matěj Smetana / Výloha

21. 09. – 18. 10. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Filip a Matěj Smetanovi: Milníky

20. 09. – 24. 10. 2015
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Cena EXIT 2015

8. 09. – 13. 10. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Tak blízko tak daleko

23. 09. – 10. 10. 2015
Galerie Fotografic / Praha

NÁHODNÍ CHODCI POMÁHAJÍ, AUTA PŘEKÁŽÍ

15 - 24. 09. 2015
Karlin Studios / Praha 8

DRUHÁ SMRT GEORGE MALLORYHO

15. 09. – 24. 10. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Předtím, teď, potom

19. 09. – 19. 10. 2015
Bludný kámen

Dějinné podvědomí

16. 09. – 22. 10. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Inventura

2. 09. – 2. 10. 2015
Nová galerie / Praha 2

Návrat objektu a Neklid věcí

10. 09. – 5. 11. 2015
Kvalitář / Praha 1

Ondřej Maleček: Otisk hlavy

28. 07. – 5. 09. 2015
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Tomáš Moravec: Odlitek

15. 07. – 22. 08. 2015
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Kryštof Ambrůz: Untitled 2K15

2 - 23. 07. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Pavel Jestřáb a Jan Boháč: Chemical Brothers

30. 06. – 19. 08. 2015
Galerie Mimochodem / Praha

Hry v globus

25. 06. – 30. 07. 2015
Galerie Kabinet T. / Zlín

instalace Jiné vize 2014 a LUHOvaném Vincentovi

9 - 11. 07. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Luhačovice

Persona Forte

29. 06. – 29. 08. 2015
Prádelna Bohnice

Matěj Smetana: Mechanik

8. 06. – 10. 07. 2015
SVIT / Praha

KOPŘIVY – kurátorský projekt Jana Karpíška

10. 06. – 30. 07. 2015
Industra Art / Brno-město

Schránka pro ducha / Výstava k 50. výročí otevření Galerie moderního umění

12. 06. – 27. 09. 2015
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

ESSL Art Award

25. 05. – 20. 06. 2015
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

HANA PUCHOVÁ / NĚHA

12. 05. – 26. 06. 2015
Galerie Petr Novotný / Praha 7

SOCHA PRO PLZEŇ

27. 04. – 27. 05. 2015
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

Kundy Crew: Neměla provokovat

30. 04. – 30. 07. 2015
Artwall Praha 7 / Praha 7

Závod s časem – Matěj Smetana a jeho host András Cséfalvay

29. 04. – 4. 06. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Art in ArtGen

29. 04. – 2. 05. 2015
Nová galerie / Praha

Jan Boháč (CZ): Hlášení Šeherezádina bratra

10. 06. – 4. 07. 2015
MeetFactory / Praha 5

Od podlahy

22. 04. – 19. 05. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Vojtěch Maša: Lipánek

22. 04. – 24. 05. 2015
Galerie W7 / Olomouc

NEBOJTE SE, SVÉ ODPOVĚDI DOSTANETE

20. 04. – 21. 05. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Baobab na poli

22. 04. – 30. 05. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

DESIGN.LIVE! alešbáry ki -mono

29. 01. – 7. 06. 2015
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Jiří Sozanský – Mezní situace

9. 05. – 24. 10. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

TICHO [dočasná analýza]

11. 04. – 9. 05. 2015
Industra Art / Brno-město

Výstava

8. 04. – 20. 06. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

Poctivá chyba

11. 04. – 4. 06. 2015
galerie sam83 / Česká Bříza

Vojtěch Maša – Tak daleko, tak blízko

31. 03. – 22. 04. 2015
Galerie Jelení / Praha

Jehla v kupce sena

7 - 29. 04. 2015
Topičův salon / Praha 1

Movement is Beautiful

24. 03. – 18. 04. 2015
Dům umění města Brna / Brno

PROMĚNNÉ

25. 03. – 8. 04. 2015
Galerie Garáž / Zlín

Prchavé okamžiky

24. 03. – 2. 05. 2015
Galerie Fotografic / Praha

Ondřej Basjuk – Díra ve vzduchu

18. 03. – 2. 05. 2015
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Vzdálení pozorovatelé

25. 03. – 23. 05. 2015
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Předvelikonoční bublina

14. 03. – 17. 04. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Tajemný Hamburk 70 let. Čtvrť St. Pauli

11. 03. – 22. 04. 2015
Art-residence “Zahradník” / Praha 1

Výchozí pozice

11. 03. – 14. 04. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Hvězdný prach

19. 02. – 21. 03. 2015
Galerie Alternativa / Jihlava

Patrik Kriššák – Mystický univerzalizmus

24. 02. – 24. 03. 2015
Galerie W7 / Olomouc

Nejlepší krejčí ve městě

27. 02. – 10. 04. 2015
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Meeting: Ondřej Basjuk a František Novák

17 - 25. 02. 2015
Galerie AVU / Praha 7

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. – 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Tomáš Moravec – Skici v bronzu

10 - 27. 02. 2015
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

REZONANCE: Načeradský – Bolf – Typlt

18. 02. – 28. 03. 2015
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Free Feet

28. 01. – 3. 03. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

České moderní umění ze sbírky Pavla Čáslavy

10. 02. – 11. 04. 2015
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Vojtěch Maša: Suši / Swimming in love

10. 01. – 12. 02. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Pocta Otto Guttfreundovi

15. 01. – 21. 02. 2015
Rabasova galerie Rakovník / Rakovník

Vladimír Véla

8. 01. – 27. 02. 2015
Galerie Prostor 228 / Liberec

AKCE_REAKCE

15. 01. – 3. 02. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

Výstava absolventů Fakulty architektury UN6

15 - 30. 01. 2015
Industra Art / Brno-město

Suši / Swimming in love

10. 01. – 12. 02. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Patrik Kriššák & Štrio

7 - 27. 01. 2015
Galerie Jekor / Praha

Josef Bolf – Těžká planeta

19. 12. 2014 – 13. 02. 2015
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

POZICE X

15. 12. 2014 – 26. 01. 2015
Galerie Mladých

VYPRÁVĚNÍ

10. 12. 2014 – 17. 01. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Jiné vize 2014

3 - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Ways of Something

3. 12. 2014 – 9. 01. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

ZLATÝ VĚK. Reminiscence kubismu v současném výtvarném umění.

2. 12. 2014 – 21. 02. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Jan Boháč – Dámské a Pánské oddělení

28. 11. – 29. 12. 2014
Galerie Jelení / Praha

Betelné tympl (výstava v rámci Festivalu Fluidum 5)

19. 11. – 6. 12. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Reverze

26. 11. 2014 – 2. 01. 2015
Nová galerie / Praha 2

Jakub Geltner / Progresivní umělec, který nepoděkoval za pozornost

19. 11. – 20. 12. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

To snad ani nemůže být pravda

11. 11. – 10. 12. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Marianne Viero: Invariant Plates

6. 11. – 3. 12. 2014
Fotograf Gallery / Praha 1

Site specific : Umění na zakázku

3. 11. – 9. 12. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Made in Fabrik

29. 10. – 2. 12. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Shipping closer

28. 10. – 8. 11. 2014
Galerie FAVU / Brno

Gen 2:7-18

31. 10. – 29. 11. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Chléb, hry a umění

24. 10. 2014 – 15. 01. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Kateřina Šedá: Milada Šoukalová – Normální život

15. 10. – 15. 11. 2014
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Ondřej Maleček: Ptačí muž

30. 09. – 4. 11. 2014
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Petr Dub, Marek Habr, Zdeněk Porcal – (RE)FRAMED

1. 10. – 13. 11. 2014
Kvalitář / Praha 1

Jiří Sozanský: 1984 Rok Orwella

21. 10. 2014 – 7. 02. 2015
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Přesní dávka

17. 09. – 7. 10. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk: Princip ŠAO

24. 09. – 18. 10. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Borůvkovo-citronová

15. 09. – 11. 10. 2014
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

ČESKO-NĚMECKÉ HVĚZDY

19. 09. – 28. 11. 2014
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Klubovna 05 – Markéta Magidová

17 - 28. 09. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. – 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

MARKÉTA LUSKAČOVÁ: FOTOGRAFIE 1964-2014

11. 09. – 1. 11. 2014
Leica Gallery Prague / Praha 1

LADISLAV PRŮCHA & SOŇA TŘEŠTÍKOVÁ – NEJEN KVIDOVA VĚC

17. 09. – 20. 11. 2014
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Paradox Lháře

11. 09. – 4. 10. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. – 9. 11. 2014
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

Krystalizace

5. 09. – 7. 10. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Filip a Matěj Smetanovi: Fototektonika

2 - 25. 09. 2014
Fotograf Gallery / Praha 1

BAKALÁŘI KF FAMU 2014

10 - 18. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Pressing Point

1 - 12. 09. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Tomáš Hlavina: Analogie a Anachronismy

3 - 26. 09. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

Ondřej Basjuk a Vladimír Kokolia: Podprahově

12. 08. – 3. 09. 2014
Galerie Jelení / Praha

Max Dvořák – COLD CASE: FURTHER READING

13. 08. – 6. 09. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Veronika Resslová: Dívám se nebo se nedívám

6. 08. – 9. 09. 2014
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

Písně kosmické

29. 07. – 16. 08. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

BLUE BOX

22. 07. – 30. 08. 2014
Galerie AMU / Praha 1

PANIC ROOM

9. 07. – 2. 08. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Mluv, abych tě viděl

17. 06. – 29. 07. 2014
TIC Galerie / Brno

MILAN GUŠTAR / FUZZY LOGIC (Konečně jsem se byl podívat na nádraží)

18. 06. – 30. 07. 2014
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

Děti ze stanice Žežulka

19. 06. – 18. 07. 2014
Galerie NTK / Praha

ONDŘEJ MALEČEK – ZEĎ

10. 06. – 5. 07. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

CENTRUM M6: URBAN PANGEA PEOPLE

10 - 28. 06. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Jindra Viková, Jessica Mayne – Texty lásky

13. 06. – 7. 09. 2014
Galerie Natura / Průhonice

Mýtina času

14. 11. 2013 – 8. 02. 2014
Památník Lidice – galerie / Lidice Memorial – Gallery / Kladno

Roman Štětina: Studio No. 2

28. 05. – 12. 07. 2013
Polansky Gallery / Praha 7

My place

4 - 15. 09. 2012
Trafačka / Praha 9

Ornament

19. 04. – 19. 05. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Joža Uprka (1861-1940): Evropan slováckého venkova

22. 09. 2011 – 28. 01. 2012
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna

25. 6. 2011

25 - 24. 06. 2011
Nová scéna ND / Praha 1

…a nezapomeňte na květiny

25. 11. 2010 – 26. 02. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Nemusí to být žert

19. 03. – 15. 04. 2014
Galerie Rampa / Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

AiC Štefle

12. 09. – 30. 10. 2013
Galerie bratří Špillarů / Domažlice

Dobrej byznys

30. 06. – 29. 09. 2012
Kino ART / Brno

Rozdělovací

26. 01. – 22. 02. 2012
Vitrína Deniska / Olomouc

Temná schránka

12. 12. 2011 – 4. 01. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Chymická zahrada

2. 05. – 1. 06. 2011
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Vedro

14. 07. – 17. 09. 2010
MeetFactory / Praha 5

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 – 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Lonely Heroes

2. 11. 2012 – 4. 01. 2013
ARTATAK Gallery / Praha

Tichá voda brehy myje

17. 05. – 3. 07. 2012
Galerie Mladých

Cena kritiky za mladou malbu – 5. ročník

23. 01. – 25. 02. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Moving Images

15. 11. – 8. 12. 2011
Fotograf Gallery / Praha 1

Dont Look Now

28. 01. – 25. 03. 2011

Zimní kompost – AVU, ateliér Malba III. Michaela Rittsteina

14. 11. 2013 – 15. 01. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Ondřej Maleček: JESKYNĚ

30. 05. – 25. 06. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

3D DYS – Dar dyslexie

4. 09. – 10. 11. 2012
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

414

9. 04. – 6. 05. 2012
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

TRI ŠTVRTÝ

14. 01. – 15. 02. 2012
Galerie města Blanska / Blansko

Kdysi tenkrát

15 - 29. 06. 2011
Galerie NF / Ústí nad Labem

One day you will lose it all

15 - 24. 10. 2010
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

Houpačka

13. 03. – 19. 04. 2014
Kompot / Ústí nad Labem

Bio

9. 09. – 5. 10. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

Lucia Scéránková: Zátišie

14 - 30. 03. 2013
Café Fra / Praha 2

Dokonalý svět

11. 07. – 11. 08. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

PAPÍR A HLÍNA

9. 02. – 7. 04. 2012
Galerie města Plzně / Plzeň

Temná schránka

13. 12. 2011 – 4. 01. 2012
Galerie KIV / Praha 8

IN OPTIMA FORMA

3 - 27. 05. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

EGO / portrét x

26. 05. – 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Vladimír Véla

10. 01. – 22. 02. 2014
Galerie Felixe Jeneweina města Kutné Hory / Kutná Hora

SKLENICE VODY

9. 07. – 21. 09. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Ježek (zajíc)

2. 11. – 20. 12. 2012
Galerie Dobrý den / Uničov

č. 14

4. 05. – 14. 06. 2012
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Studio – Místnost, kde koberce znamenají éter

23. 01. – 8. 02. 2012
Galerie Jelení / Praha

Antika II

2. 11. – 1. 12. 2011
Šedý pokoj

The Voice Reached Us Through the Floor, but the Words Themselves Were Lost

10. 02. – 1. 04. 2011
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Nič sa nedeje

13. 11. – 12. 12. 2013
Galerie Prokopka / Praha 3

ACCULTURATED

8. 05. – 2. 06. 2013
Karlin Studios / Praha 8

FREJM BAJ FREJM

18. 09. – 23. 10. 2012
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Punctum / Barthesův deník

4 - 27. 04. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

Perly sviním

9 - 18. 01. 2012
Galerie AVU / Praha 7

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. – 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

HRA NA NÁHODU/ A GAME OF CHANCE

21. 10. – 19. 11. 2010
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Náhlý příchod nelétajících může způsobit tvrdá přistání

7 - 22. 09. 2013
City Surfer Office / Praha 3

Bezpředmětný film

5. 03. – 2. 04. 2013
TIC Galerie / Brno

Samuel Paučo, Lyuben Petrov, Jan Pražan: Žádnej ležér

25. 06. – 31. 08. 2012
workshop@y / Praha 7

Měkce

30. 11. 2011 – 1. 02. 2012
Mázhaus a nadzemí / Brno

Za pět dvanáct

13. 12. 2011 – 25. 02. 2012
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Miluji tě, ale už mi neříkej, že mám velkou hlavu!

2 - 12. 05. 2011
Galerie AVU / Praha 7

STÍNY MINULÝCH UTOPIÍ

2 - 30. 09. 2010
Galerie NTK / Praha

obrazy a … Jiřího Poláška

11. 01. – 7. 02. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Vojtěch Maša: Exemplární druh

2. 07. – 20. 08. 2013
TIC Galerie / Brno

Ondřej Basjuk

7. 11. – 18. 12. 2012
Galerie OFF/FORMAT / Brno

In Natura

16. 05. – 24. 06. 2012
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Jsme tu pro nás

30. 01. – 2. 02. 2012
Galerie 207 / Praha 1

Začarovaný kruh

20. 10. – 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. 02. – 1. 03. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Handle With Care and Criticism

29. 04. – 12. 06. 2014
Psychiatrická léčebna Bohnice / Praha 8 – Bohnice

Lucia Sceranková: Z DRUHÉ STRANY OBLOHY

7. 11. 2013 – 10. 01. 2014
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Lucia Sceranková (host: Pavla Sceranková): Slunce ve vitríně

10. 06. – 3. 07. 2013
Fotograf Gallery / Praha 1

ORDINARY LANGUAGE

5. 09. – 3. 10. 2012
Galerie Mladých

NĚŽNÝ FOTOEROTIKON Touha, něha, erotika ve fotografiích 20. a 21. století.

27. 03. – 9. 05. 2012
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Nic není vyřízeno

9. 01. – 28. 02. 2012
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Drops

27. 06. – 1. 10. 2011
Spejs / Praha 2

KABINET

8. 10. – 10. 11. 2010
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Kulturní dům Bedřichovice v Moravské galerii v Brně

21. 02. – 22. 05. 2014
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

JUST SCREENS – Jakub Tomáš, Pure Beauty

5. 09. – 1. 10. 2013
ARTATAK Gallery / Praha

Čapatý Ján

6. 03. – 2. 04. 2013
Galerie Mladých

Povídání o umění

24 - 30. 06. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Michal Bahounek

27. 01. – 30. 03. 2012
Galerie Dobrý den / Uničov

Povědomé gesto

5 - 30. 12. 2011
Školská 28 / Praha 1

Inte(g)race

28. 04. – 22. 05. 2011
Karlin Studios / Praha 8

Freak Show

14. 08. – 30. 09. 2010
A.M. 180 / Praha 2

Věčný oheň. Smutný kuchař. Clona.

9. 01. – 2. 02. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Jakub Tomáš: Ohledání místa

12. 06. – 13. 07. 2013

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 – 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Interstices

1. 05. – 2. 06. 2012
artyčok.tv / Praha 7

Glossodynia

26. 01. – 24. 03. 2012
Galerie Luxfer / Česká Skalice

MATRICE A PATRICE

20. 09. – 29. 10. 2011
Galerie Půda / Jihlava

PBBK80 (Praha/Brno/Bratislava/Kolín nad Rýnem – 80. léta)

24. 01. – 25. 02. 2011
Galerie NTK / Praha

Editions of light. Lunchmeat festival a/v exhibition.

21 - 26. 04. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. – 23. 11. 2013

Prostor Zlín 2013

29. 04. – 24. 08. 2013
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

BEZ PENĚZ NENÍ MANGIARE

5 - 24. 09. 2012
Galerie Art Brno / Brno

Vztahy

29. 03. – 19. 05. 2012
Rabasova galerie Rakovník / Rakovník

9,2227 m2

12. 01. – 4. 02. 2012
Galerie 35m2 / Praha 3

Brno Art Open 2011

10. 06. – 27. 08. 2011
Dům umění města Brna / Brno

Mediabáze.cz v Café Tungsram

29. 09. – 27. 12. 2010
Café Tungsram / Brno

VLČICE NOCI II: ZIMA

19. 02. – 15. 03. 2014

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. – 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

Vojtěch Horálek: M33

12. 03. – 25. 05. 2013
GATE Galerie / Praha 1

NĚCO MEZI PLOCHOU A PROSTOREM

16. 06. – 11. 08. 2012
Galerie Dům / Broumov

KŘEHKÉ KINO

24. 01. – 13. 03. 2012
TIC Galerie / Brno

Something about to happen / Co se stane v roce 2012?

5. 12. 2011 – 7. 01. 2012
Školská 28 / Praha 1

Přijde kostra na Akádu

19 - 28. 04. 2011
Galerie AVU / Praha 7

Realita je víc než fikce. Asambláž jako tvůrčí princip v českém umění 60. a 70. let

10. 09. – 14. 11. 2010
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

VLASTA ŽÁKOVÁ – Friday Night Highlights

5. 12. 2013 – 23. 01. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Kostlivec v rajské omáčce (obrazy nejen z depozitáře)

24. 06. – 28. 09. 2013
Adam Gallery / Brno

Miluju, když prší a “musím” být doma

26. 04. – 6. 06. 2012
the30gallery / Praha 7

Pokus – Omyl – Oprava

10 - 24. 02. 2012
City Surfer Office / Praha 3

Lesní práce

12. 09. – 4. 10. 2011
Školská 28 / Praha 1

Mutující médium

9. 02. – 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Jednou v noci

24. 04. – 15. 06. 2014
Galerie Mimochodem / Praha

KONFERENCE

24. 10. – 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Veronika Resslová: Celodenní promítání v kině bez významu

4. 05. – 15. 06. 2013
Galerie Dům / Broumov

HODGE PODGE

5 - 22. 09. 2012
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Popis obrazu

12 - 15. 03. 2012
Galerie 207 / Praha 1

ROZ LO ŽE NO

12. 01. – 3. 03. 2012
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Face Me I Face You

30. 05. – 9. 06. 2011
Galerie AVU / Praha 7

Ještě místo – pustá zem

6. 10. 2010 – 6. 02. 2011
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

GENY A GENERACE, 8. tématická výstava

7. 02. – 17. 03. 2014
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Hunky Dory

21. 08. – 14. 09. 2013

6. Cena kritiky za mladou malbu

30. 01. – 23. 02. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Křišťál

13 - 27. 06. 2012
Berlinskej Model / Praha 7

JINÝ POHLED

24. 01. – 13. 03. 2012
TIC Galerie / Brno

Náhradní měsíc

14. 12. 2011 – 13. 01. 2012
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Zlomené květiny

21. 04. – 7. 05. 2011
Trafačka / Praha 9

Josef Bolf, Marcel Hüppauff /D/, Jiří Petrbok, Vladimír Skrepl

21. 06. – 9. 10. 2010
Adam Gallery / Brno

ARTIVISM

26. 11. 2013 – 11. 01. 2014
Dům umění města Brna / Brno

Motýli v břiše – Tomáš Uhnák, Matěj Smetana

10 - 26. 06. 2013
Školská 28 / Praha 1

Sklad dřeva

16. 10. – 10. 11. 2012
Galerie výtvarného umění v Náchodě / Náchod

Když zavřu oči vidím tvary. Videa na hranici abstrakce.

1 - 30. 05. 2012
Nová scéna ND / Praha 1

Předělávky

13. 09. – 13. 10. 2011
Galerie Mladých

The Prague Stuckists

20. 01. – 26. 02. 2011
Výstavní síň Chrudim / Chrudim

REkonstrukce

23. 04. – 20. 05. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

PITCH-BLACK BILE / ČERNOČERNÁ ŽLUČ

23. 10. – 5. 11. 2013
Trafačka / Praha 9

Patrik Kriššák: Dárky

25. 04. – 25. 05. 2013
Galerie 35m2 / Praha 3

Between Steps

13 - 23. 08. 2012
Fox & Deer / Praha 6

Emil Filla (1882–1953)

4. 04. – 1. 11. 2012
GHMP, Zámek Troja

EX: Ondřej Maleček – David Pešat – Vladimír Véla

12. 12. 2011 – 12. 01. 2012
Topičův salon / Praha 1

Ohlasy entropie

1 - 25. 06. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Papírový hlavy

16. 09. – 3. 10. 2010
Trafačka / Praha 9

Jana Regnerová a Kateřina Michálková

29. 01. – 24. 02. 2014
Nadveřegalerie / Brno

V zahradě

17. 08. – 28. 09. 2013
Galerie Dům / Broumov

Motýlí efekt? Obraz jako různosměrná dekonstrukce celku

17. 01. – 9. 03. 2013
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Roderick Hietbrink

11 - 23. 06. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Cesty pomoci

24. 01. – 22. 03. 2012
Slovanská knihovna

Jakub Tomáš / S=?.r2

15. 12. 2011 – 22. 01. 2012
GHMP, Dům U Zlatého prstenu

Jelení

11 - 27. 04. 2011
Galerie Jelení / Praha

Už jo ale ještě ne úplněk

13 - 29. 11. 2013
Trafačka / Praha 9

Fórum mladé umění Česká republika – Bavorsko 2013

12. 06. – 10. 07. 2013
Galerie města Plzně / Plzeň

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15 - 30. 10. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Sóstrast

23. 04. – 2. 05. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Svatyně

19. 01. – 28. 02. 2012
Salon Daguerre – Galerie Daguerre / Brno

Hodek, Kars, Max et al. Akvizice ZČG z let 2008–2011

4. 08. – 22. 10. 2011
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Start Point Selection

6. 12. 2010 – 7. 01. 2011
Galerie NTK / Praha

Retrospektiva

14. 04. – 7. 06. 2014
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Místo obrazu

15. 10. – 12. 11. 2013
Galerie FAVU / Brno

CAS. CO TO JE?

16. 04. – 18. 05. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

O udalostiach posledných dní

15. 08. – 8. 09. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

Moving site/sight

26. 02. – 10. 03. 2012
MeetFactory / Praha 5

52011 – Cena 333 Národní galerie v Praze a Skupiny ČEZ

15. 12. 2011 – 8. 04. 2012
Národní galerie Praha / Praha 1

Pleso / The Mountain Lake

27. 05. – 23. 06. 2011
MeetFactory

NA HRANICI – GRENZNAH

30. 08. – 5. 10. 2010
Skanzen Finsterau – Freilichtmuseum Finsterau / Finsterau

AKT_ual

5 - 12. 02. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Do lesa! Dříví

20. 08. – 19. 09. 2013
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Josef Žáček. Osamělost

17. 12. 2012 – 17. 01. 2013
Topičův salon / Praha 1

Libretto

5. 06. – 17. 07. 2012
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Luxury Goods

13. 12. 2011 – 28. 01. 2012
Galerie G99 (DUB) / Brno

Cena Exit 2011

6. 12. 2011 – 26. 01. 2012
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KUXTAL KÍILMIL

7. 04. – 3. 05. 2011
The Chemistry Gallery / Praha 7

CRISTINA DAVID: ČTVRTINA PŘÍBĚHU, KTERÝ NIKDY NEVYPRÁVÍM

19. 11. – 28. 12. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

BE TWENTY

15 - 21. 10. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

SOUČASNÁ ČESKÁ MALBA

23. 04. – 8. 05. 2012
Galerie NTK / Praha

Chrudošův mix

18. 01. – 24. 03. 2012
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Transgender Me

11 - 27. 08. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Moving Image

30. 11. 2010 – 29. 01. 2011
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Sakrowski / Gallery Surfing v Umakartu

13. 04. – 8. 05. 2014
Galerie Umakart Brno / Brno

NO COMMENT? VOL. 2

8. 10. – 19. 11. 2013
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Vstupní kód

8 - 18. 04. 2013
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Černá hodinka

18. 08. – 29. 09. 2012
Galerie Dům / Broumov

Hidden Publics

15. 02. – 13. 03. 2012
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

SIAL (Sdružení inženýrů a architektů Liberec)

19. 01. – 14. 04. 2012
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Skelety

10. 06. – 19. 09. 2010
Museum Kampa / Praha 1

PRACOVIŠTĚ

27. 01. – 15. 02. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Kresba

7 - 30. 08. 2013
Nau Gallery / Praha 3

“I kdyby na zemi nebylo ticha…” Zimní motivy ze sbírek Západočeské galerie v Plzni

13. 12. 2012 – 2. 02. 2013
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Zkušební vrty

22. 05. – 19. 06. 2012
Galerie G99 (DUB) / Brno

Vila Tugendhat

15. 11. 2011 – 28. 01. 2012
Dům umění města Brna / Brno

I KNOW WHAT YOU DON’T SEE

10. 12. 2011 – 8. 01. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Matěj Smetana

20. 03. – 18. 04. 2011
SVIT / Praha

PRO MNOHÉ UŠI / Výběr ze sbírky Fait Gallery

21. 11. 2013 – 12. 03. 2014
Fait Gallery / Brno

ESSL ART AWARD CEE 2013

31. 05. – 29. 06. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Galerie moderního umění v New Yorku / Ateliér LabArch A3 VŠUP

3 - 20. 10. 2012
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Nic není vyřízeno

1 - 29. 04. 2012
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Jordan Wolfson

24. 01. – 24. 02. 2012
SVIT

Šepoty

29. 06. – 29. 09. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Distance zkreslena

30. 11. – 17. 12. 2010
Vane Gallery / Newcastle upon Tyne, UK

JEDNOHO DNE PŘIJDE DEN, KDY DEN NEPŘIJDE

8. 10. – 28. 12. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

V hlavě, v krajině, ve městě

5. 04. – 25. 05. 2013
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Živé hodiny

16. 08. – 15. 09. 2012
Galerie 35m2 / Praha 3

Vlčice noci

9 - 8. 02. 2012
Galerie Alternativa / Jihlava

ZANECHTE ZPRÁVU

13. 12. 2011 – 12. 01. 2012
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Citace a interpretace

23. 06. – 6. 08. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

ZVLÁŠTNÍ MÍSTA

18. 09. – 2. 10. 2010
MeetFactory / Praha 5

ONDŘEJ BASJUK/ KULTOVNÍ VÝSTAVA

14. 01. – 4. 03. 2014
Fait Gallery Preview / Brno

ALENA KUPČÍKOVÁ: Rub a líc

29. 03. – 15. 09. 2013
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

NÁMAHA ČLOVĚKA OBOHACUJE

14. 11. – 8. 12. 2012
Galerie AMU / Praha 1

Všechno má svůj čas

28. 05. – 5. 07. 2012

Útroby architektury

29. 11. 2011 – 28. 01. 2012
Dům umění města Brna / Brno

Paralelní linie

15. 11. 2011 – 14. 01. 2012
Hauch Gallery / Praha 8

Až na vrchol povrchnosti, až na dno mělkosti

9. 03. – 9. 04. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

Ondřej Basjuk: Zadní strana pobřežní vysočiny

19. 11. – 14. 12. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Collective Sensor

30. 05. – 6. 07. 2013
Galerie Art Brno / Brno

Snoop Dog

13 - 29. 09. 2012
The Chemistry Gallery / Praha 7

Linie

19. 04. – 22. 05. 2012
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

WORK

17. 01. – 31. 03. 2012
Spejs / Praha 2

Matěj Smetana / Unavená radost

15. 06. – 16. 07. 2011
Galerie hlavního města Prahy / Praha

Už Tě neuvidím

28. 08. 2010 – 26. 03. 2011
Galerie Na shledanou / Volyně

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. – 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

EX: Není lhostejné, kde právě jsme.

1 - 30. 10. 2013
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

magnet 7/69

3. 04. – 3. 05. 2013
Nau Gallery / Praha 3

Koryta a sedla

7 - 29. 08. 2012
Galerie Jelení / Praha

Fotografie

4 - 25. 02. 2012
Městská galerie Vlastimila Rady / Železný Brod

HEAVY METAL TASTE IN THE MOUTH

15. 12. 2011 – 4. 01. 2012
A.M. 180 / Praha 2

Já, bezesporu

25. 05. – 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

IF

25. 08. – 11. 09. 2010
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

THE EMPEROR’S NEW APPAREL

15. 01. – 8. 02. 2014

JOSEF BOLF: Inventář před zmizením

29. 03. – 15. 09. 2013
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

Matěj Smetana a Pavel Sterec: Co objekty chtějí?

16. 05. – 2. 06. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Monochrom

23. 01. – 28. 02. 2012
Školská 28 / Praha 1

Možnosti vidění

15. 11. – 7. 12. 2011
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Loket pobělohorský, čtyři prsty, pět zrn a čárka

14. 02. – 15. 03. 2011
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

AKCE UMĚLCE

Finisáž + Komentovaná prohlídka

10. 01. 2019 / 18:00 / Komentované prohlídky

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk / 2051: Algorithm

17. 01. 2019 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Finisáž + Komentovaná prohlídka

12. 01. 2019 / 18:00 / Komentované prohlídky
Industra Art / Brno-město

Anna Khmeleva / Nikola Rácová

17. 01. 2019 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Čejka, Čumlivski, Klepoch: V znamení Pentódy

17. 01. 2019 / 18:30 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Napadení kancem: první z dílů eurostředověké ságy

15. 01. 2019 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

glass painting isn´t lost

18. 01. 2019 / 18:00 / Vernisáže
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Finisáž + Komentovaná prohlídka

10. 01. 2019 / 18:00 / Komentované prohlídky

Když máš práci, máš všechno

2. 02. 2017 / 18:00 / Ostatní akce
Monomach / Brno

Ferdinad Bučina: Vzpomínka na Javorník

2. 02. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Moving Station / Plzeň

dvojitá dávka umění: Arkadiusz Karapuda / Erik Sikora

2. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Růžena Žertová: Architektka domů i věcí

2. 02. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Václav Rodek

9. 02. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Morava, krásná zem II: Zrození fašismu z ducha fašaňku

11. 02. 2017 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Art Brno / Brno

Návod k použití

8. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Aleš Buček: Zblízka

15. 02. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha 6

Žaneta Reková / Příběhy staré dámy

15. 02. 2017 / 16:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

KAMARÁDI ANIMOVANÉHO FILMU

2. 03. 2017 / 16:00
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Tomáš Skála & Vojtěch Kiss: MINISTŘI NITRA

17. 02. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Daniel Špaček – Představte si něco co neexistuje

16. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Ex Post / Praha 1

Spacetrip – Marika Volfová a Pavla Firicová

15. 02. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

15—pm: Alotofkittens / Martin Klusák

19. 02. 2017 / 14:00 / Ostatní akce
FAMU / Praha 1

Visiting Artist & Lecture Series – Jan Čapek

16. 02. 2017 / 17:00
Prague College / Praha 1

Tři ve dvou

20. 02. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Maryam Mohammadi – V mých očích

15. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Růžena Žertová: Architektka domů i věcí (představení knihy)

27. 02. 2017 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

Resuscitace podhoubí

20. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Resuscitace podhoubí

21. 02. 2017 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Tatiana Nikulina: tím nahým a mokrým navrch

22. 02. 2017 / 18:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

CNS

2. 03. 2017 / 19:00 / Ostatní akce
Galerie Kabinet T. / Zlín

Povrch a obsah

25. 02. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Dorotea Gašpar – A Short Visit On A Planet DG-91

21. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Dernisáž KW: Back 2 Black?!

24. 02. 2017 / 17:30 / Komentované prohlídky
Nau Gallery / Praha 3

Michal David : Galerie

1. 03. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

GAVU Cheb

28. 02. 2017 / 15:10
Galerie 207 / Praha 1

Brud: Thingamajig

3. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Wandering Wombs: Full stop (.), Time

3. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

42. ČIN: ACTION GALLERIES

2. 03. 2017 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Margita Titlová Ylovsky: O ČEM VÍME

1. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Jiří Kobr – “Ejhle…” Domorodé kultovní sochařství z Čech

27. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Lenka Kamínková, Daniela Mikulášková, Bronislava Šnajdrová: Příběhy

4. 03. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Vernisáž Josefa Žáčka a Jiřího Žáka

2. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Vernisáž: Milana Kasianova – Červená Karkulka // Pražská sbírka

6. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

WALLMARKS / Hilla Toony Navok

8. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

HABEN UND BRAUCHEN: Inga Zimprich + Malá škola prekarizované práce

24. 03. 2017 / 17:00
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

JIrka Skála: Žánry každodennosti

8. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Sylbee Kim: Orgány a ulity (promítání a diskuze)

8. 03. 2017 / 18:00 / Ostatní akce
Nevan Contempo / Praha 3

Vítězslav Šerý: LILITH A NEVĚSTA

9. 03. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

The House of SM Collection

10. 03. 2017 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Ivo Sumec

13. 03. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Zuzana Badinková / Fragments in Brain

14. 03. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Kavárna co hledá jméno / Praha

Oblastní galerie v Liberci

14. 03. 2017 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Jan Nemček: Proluka

25. 03. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Vernisáž výstavy Eberhard Havekost. Logik

5. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Petr Pustina / Reframed

14. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

Josef Bolf: Nepatrný dosah povědomí

16. 03. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Jan Autengruber a (jeho) Zrání na jižním slunci

12 - 26. 03. 2017 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Simona Koutná a Štěpán Smetana: Samples

22. 03. 2017 / 18:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Susumu Matsuura: STRANGER

23. 03. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Pospolu

25. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Fuckingtrends: No Answers: SS17 X FW17

25. 03. 2017 / 14:00
bývalá káznice na ulici Cejl / Brno

Escape

25. 03. 2017 / 10:00 / Ostatní akce
bývalá káznice na ulici Cejl / Brno

Alena Skibinská / Kudy chodím

10. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Zuzana Burgrová / Bryopsida

23. 03. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně

28. 03. 2017 / 14:10
Galerie 207 / Praha 1

Eduardo Lara – Doppelgänger

29. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Co je architektura? / Eva Jiřičná přednáší na FSv

29. 03. 2017 / 16:00
Fakulta stavební ČVUT v Praze / Praha

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Marek Musil | Backstage of Prague Fashion Week

30. 03. 2017 / 16:30 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Performance Vojty Horálka – Dřevěné webové stránky

30. 03. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
Nová galerie / Praha 2

Komentovaná prohlídka výstavy Margity Titlové Ylovsky

28. 03. 2017 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Jindřich Růžička: Ten stůl však už tam nestojí…

3. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

18. 04. 2017 / 15:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

10. 05. 2017 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

BLACK MONEY, WHITE LIES / David Adika [IL]

6. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

RADIO IVO: Život nedoceníš

11. 04. 2017 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

komentovaná prohlídka výstavy Josef Žáček: Anticorps s kurátorkou Magdalenou Juříkovou

5. 04. 2017 / 15:30 / Komentované prohlídky
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Gaudeamus Igitur

4. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

A&E Kolektiv / Everything saved will be lost

3 - 17. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Nákaza

13. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Simon Kounovsky a Sybil Montet – DNN Being Visualized

5. 04. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

20. 05. 2017 / 18:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Aleš Loziak – Makro a mikro

12. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Ulrike Grossarth – Lublinské skladiště

12. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Abstrakce, kalkulace a spekulace

25. 05. 2017 / 15:00
Dům umění města Brna / Brno

Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

31. 05. 2017 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Jsme cizinci. Tady i tam.

20. 05. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie G99 (DUB) / Brno

Vernisážový den v Domě umění a Domě pánů z Kunštátu

18. 04. 2017 / 14:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Luboš Plný: *13677 +20242

12. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Co je architektura? / Jaroslav Zima prednáší na FSv

12. 04. 2017 / 16:00
Fakulta stavební ČVUT v Praze / Praha

HORNY/BORN

5. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

OE17: Petr Šprincl – Morava, krásná zem

12. 04. 2017 / 17:00
FAMU / Praha 1

Lorenz hraje Xenakise a Baklu

15. 05. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

NIT

12. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Veronika Durová & Tadeáš Kotrba: VĚDĚT ODKUD PŘICHÁZÍŠ

13. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

V Lese

16. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Saki Matsumuto, Kristina Fngrlnd, Marie Novotná: Spring

13. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

1. komentovaná prohlídka | Eberhard Havekost. Logik

13. 04. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Vladimír Véla: PRECESE

20. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Legenda Josef Bolf

11. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Eberhard Havekost. Logik | komentovaná prohlídka

20. 04. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Tereza Haspeklová – V novém řádu, nové řádění

20. 04. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Ivana Zochová: Room-mate, Studenti ateliéru Přírodní materiály: Situace

20. 04. 2017 / 14:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Michał Woliński

24. 05. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Jan Boháč: Nákaza | komentovaná prohlídka

26. 04. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Michael Hon – Jednoduše 23/4 – 11/6 2017

22. 04. 2017 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Galerie TIC Brno

25. 04. 2017 / 14:10
Galerie 207 / Praha 1

Rozptýlený disk

25. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

MŮŽU?

25. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie UM – galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

Před tabulí s Petrem Vaňousem – Havekost a výstava jako médium

27. 04. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Christian Hubert Rodier a Sol LeWitt

27. 04. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Juraj Toman & Juraj Florek: PRAŽSKÉ SIGNÁLY!

27. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Dernisáž výstavy a setkání s Václavem Stratilem

28. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Nadveřegalerie / Brno

Výstava obrazů Antonína Kroči Výbuch exprese

4. 05. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

We are in time.

2. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

We are in time.

3. 05. 2017 / 14:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Anna Ruth: Kočička

28. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Hidden gallery / Praha

Petra Malinová / MEZI POLI

16. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Eberhard Havekost. Logik – komentovaná prohlídka

4. 05. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy Eberhard Havekost. Logik s Invarem-Torre Hollausem

11. 05. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

KINO Rudolfinum: Cesta do fantazie (2001)

17. 05. 2017 / 14:15 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

False Majeure / Roy Menachem Markovich [IL]

10. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Grupa Porno – Staff Only

3. 05. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Legenda Katka Šedá

3. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Jindra Viková / Pavel Baňka: Mezi figurací a abstrakcí

3. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Městské Divadlo Kolín / Kolín

Michela Čížková_AMICORUM

6. 05. 2017 / 15:05 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Nákaza / Deník morového roku

9. 05. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Open Studios + Křest Časopisu X

11. 05. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Parno Gras Nihad Nino Pušija

11. 05. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Muzeum romské kultury / Brno

Robert Konieczny – Prostory na míru

9. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Architektury Brno / Brno

Galerie Klatovy Klenová

9. 05. 2017 / 14:10
Galerie 207 / Praha 1

Eberhard Havekost. Logik – komentovaná prohlídka

18. 05. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Forgiveness, fear and expectations

11. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Pavlína Kvita: MNOHÉNOHY

18. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Margot Pilz

6. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

14. 06. 2017 / 15:30 / Vernisáže
Monomach / Brno

PATA I.

19. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jiří Slíva: Stop Time

24. 05. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Hollar / Praha 1

Vernisáž/ Marie Štindlová, Radim Měsíc, Jiří Žák

16. 05. 2017 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Doprovodný program k výstavě MŮŽU?

22. 05. 2017 / 16:00
Galerie UM – galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

Eberhard Havekost. Logik | komentovaná prohlídka

1. 06. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Josephine Pryde: A Brush With Turner

23. 05. 2017 / 16:00
Are / Praha 1

Před tabulí s Lenkou Lindaurovou

25. 05. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Fluidní nepřítel

25. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Nehybnost začátku – Mirak Jamal, Anna Ročňová, Sung Tieu

24. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Tomáš Absolon & Jan Horčík: Plakaat

31. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Stezka odvahy: Procházka

27. 05. 2017 / 12:00 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

Tom Holič (live set)

16. 06. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Jaro Varga – Napadnutý sen; Kristof Van Gestel – Idiosynkratický stroj/Vlajka

24. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Luboš Plný: *13677 +20242

2. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Fluidní nepřítel

27. 05. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Pragovka Art Summer Opening One

1. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nejmenší měsíc je červen

1. 06. 2017 / 16:20 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Newborn

1. 06. 2017 / 16:40 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Remember Early Humans

30. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Nechtěné dědictví: Jan Dvořák – přednáška

1. 06. 2017 / 17:00
Vila Tugendhat / Brno

Před tabulí s Jiřím Černickým – Havekostovo přemalovávání

8. 06. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Libor Veselý: Hory / Moje zimy

3. 06. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Markéta Oplištilová + Veronika Palmová = Vymezení

31. 05. 2017 / 18:37 / Vernisáže
Galerie Evoluční / Praha 1

CRASHTEST 7: Rekonstrukce AVU 93/94

12. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Living Room Art Space: Kateřina Zochová

6. 06. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Studio ALTA / Praha

pOSTKONCEpTUÁLNÍ ANTIKONCEpCE

8. 06. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

jednodenní výstava “Andělé z Aleppa”

5. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

METAMORPHOSIS

5. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Rána z opuštění démona

7. 06. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Josefína Jonášová: Osobáček

14. 06. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Jan Zahradníček, Veronika Vlková – Ježíškova košilka

15. 06. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

Vendulka Prchalová: Vere imo

14. 06. 2017 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Milan Sodoma / The Hunt for Moby Dick

23. 06. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna co hledá jméno / Praha

(F)Akt – Daniel Hüttler / Samuel Haller / AT

21. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Margot Pilz

22. 06. 2017 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Eberhard Havekost. Logik – poslední komentovaná prohlídka

29. 06. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Letní slunovrat

21. 06. 2017 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Hanne Lippard: *ahem*

20. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Auto Italia: Loss Leader

20. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Jan Štursa / Dar nebes a zem

29. 06. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Jürgen Groβe, Dočasné pohledy

8. 06. 2017 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jan Vorisek

3. 09. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Giacometti – Picasso – Chirico. Sbírka Helmuta Klewana

13. 07. 2017 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

AI+G: Výborná sklizeň

29. 06. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Dernisáž výstavy Eberhard Havekost + DJ Mikuláš Růžička

1. 07. 2017 / 08:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Bigfoot & Čokočína / Dispozice

5. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Ladislav Vlna

11. 07. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Sung Tieu: Against Linearity

15. 07. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Polansky Gallery / Praha 7

Vojtěch Novák: Familiar? Yes! Stereotyped? Of course!

18. 07. 2017 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Slovak Glass Design (slovenský sklársky dizajn od roku 1950-2017)

13. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Absolute Beginners

17. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Květomluva

18. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Magdalena Kvasničková & Alžběta Prouzová: Kožený

13. 07. 2017 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Ladislav Vlna: Dernisáž/ Extáze

27. 07. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Ladislav Vlna: Dernisáž/ Extáze

27. 07. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka Sam Lewitt/Cheyney Thompson. Síť. Gradient. Opilecký krok.

21. 07. 2017 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Me and the Father / Grzegorz Bibro [PL]

19. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Filmová projekce Jiří Žák Rozštěpený epistemolog

23. 08. 2017 / 17:30 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

HANDA GOTE research & development: Safírová hlava

30. 08. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Tři fáze

22. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Weronika Gęsicka – Stopy

27. 07. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Výstava Výběr z tvorby Aleše Bučka

5. 08. 2017 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

K. O. Hrubý

5. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Pragovka Art Summer Opening II

31. 07. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Razzle Dazzle

1. 08. 2017 / 20:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

TEXAS survival guide – Katarina Janečková Walshe

8. 08. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Margita Titlová Ylovsky

10. 08. 2017 / 15:00 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Výchova k přirozenosti

8. 08. 2017 / 16:30 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 1

Adam Ulbert: Thalassa I. / subliminal intruder

10. 08. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Vernisáž

8. 08. 2017 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Ellen Jilemnická

23. 08. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Akční dny Mothers Artlovers v INI Prostoru volume 2

19 - 20. 08. 2017 / 12:00
INI Project / PROSTOR / Praha

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Nikol Hoangová: Convert Me

23. 08. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Korpus Gallery / Praha

Třicet pět

24. 08. 2017 / 16:35 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Mchy i porosty (PL)

27. 09. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Poppins Light

31. 08. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Flesh&Brain / Morava, krásná zem III: Rohatec

6. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Rekonstrukce pravdy

21. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Dita Pepe – Hárající fenka

7. 09. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Umělecké sympozium

9 - 16. 09. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Muzeum romské kultury / Brno

Markus Selg, Yves Scherer: Cupid & Psyche

2. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Ako to bolo za komunizmu

7. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Běguni

5. 09. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jiří Sozanský: Olympia

4. 09. 2017 / 15:30 / Vernisáže
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Tomáš Hlavina, Jiří Kornatovský

7. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Josef Bolf: Disintegration

6. 09. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Jiří Skála & Kajsa Dahlberg, IN MY HANDS EVERYDAY, IN MY SIGHT EVERYDAY

8. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Sylbee Kim: The Red Liquid and Narcissus

8. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Anu Vahtra, Martin Lukáč: Tlumočnická kabina

8. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Le Cil Vert | Nevyčnívej!

18. 09. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Jiří David a Roman Výborný: Cukr na špičce jazyka

13. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 101 / Praha

Matouš Marek: Venuše a Salome

11. 09. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha 7

Lukáš Houdek [CZ] a Dachil Sado [D] – Vernisáž!

15. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Michaela Vrbková: outside the withe cube

14. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Půda / Jihlava

Umělec v přijetí podmínek Jiří Kobr Ejhle …

24. 09. – 26. 11. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav

Deana Kolenčíková: Zeď má vždy dvě strany

19. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Toho se nezbavím

23. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Nohama mnohýma Brnama

7. 10. 2017 / 13:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Městské zásahy – komentáře

26. 10. 2017 / 15:00
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Komentovaná prohlídka Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

23. 11. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

BAM: Komentovaná procházka sportovním areálem za Lužánkami

19. 09. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

BAM: Oskar Poříska

9. 10. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

BAM: Hotel Myslivna

16. 10. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

BAM: Kostel sv. Josefa v Senetářově

11. 11. 2017 / 14:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / senetářov

Michal Vavrečka: Dílo

24. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

Od knihy ku knihe

19. 09. 2017 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

RITUAL INVEST a.s. IČO: R2I0T1U7S

19. 09. 2017 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Jihlava

Piotr Bosacki: Films To Watch

20. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Tomás Moravec: Palindrom #2

22. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Spank me if you can

22 - 23. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Divadlo na Půdě – Cross Club / Praha 7

Performance Crossings #sound

25. 09. 2017 / 18:00 / Ostatní akce
Divadlo na Půdě – Cross Club / Praha

Výstava výtvarné skupiny CLAN a koncert

7. 10. 2017 / 13:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Autorské čtení a debata se Lvem Rubinštejnem: A tak jsem tady!

3. 10. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
tranzit-office / Praha 2

Metahaven: Truth Futurism

26. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Ze Země Do Nebe, Z Nebe Do Tebe

27. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Jedinečné Svatopěstitelské Družstvo: filmy, fotografie, malá půdža

2. 10. 2017 / 18:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha

Eva Lukešová – Podmíněná vizualita

4. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Metznerbund, dějiny uměleckého spolku v Čechách 1920-1945

21. 09. 2017 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Netřeba plakat na rozlitým mlékem / Vilém Duha [CZ]

4. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Energetika prostoru – Dagmar Dost-Nolde a Patrick Roth

3. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. – 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Trevor Paglen — How Deep Is the Ocean, How High Is the Sky

5. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Gwénaël Morice. Rozbal Obal.

26. 10. 2017 / 15:00 / Vernisáže
arto.to galerie Uhelný mlýn / Libčice and Vltavou

Valerie Suchánová / Struktury a situace

9. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Táňa Svatošová-Kontrasty

4. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Rudolf Jakubek (1902-1968) Grafické dílo

21. 09. 2017 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

OE17: Anton Vidokle – Immortality For All

11. 10. 2017 / 17:00
FAMU / Praha 1

Mrtvé rostliny a živé objekty

24. 10. 2017 / 16:30 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Ozvěny Tabooku

10. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Viktória Černegová-Tygří sebevraždy

12. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
PageFive / Praha 7

Videopast

10. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Michal Mitro/Loneliness

11. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Play Underground

9 - 13. 10. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Stud

10. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Kevin V. Ton / Direction

5. 11. 2017 / 17:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

HACKENSCHMIED 110

11. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Synagoga na Palmovce

Josef Frühauf / Goldwings

11. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Michal Maršálek – Červený otazník / Jindra Viková – 13 kreseb

17. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

ARTEK a František Kalivoda

18. 10. 2017 / 17:00
Vila Tugendhat / Brno

WTD?

17. 10. 2017 / 15:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

WTD?

24. 10. 2017 / 14:10
Galerie 207 / Praha 1

Tvář znásilnění

19. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Vladimír Véla / Přibližnosti

19. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Komentovaná prohlídka s Petrem Dubem a Tomášem Moravcem

24. 10. 2017 / 15:00 / Komentované prohlídky
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

To je mámovo!

24. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Pružná nehybnost- Peter Cábocký

24. 10. 2017 / 16:30 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Non Improver

25. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha 7

Lenka Tyrpeklová – Teď už dovedu říct ahoj

25. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy „Energetika prostoru“

26. 10. 2017 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Post/Land Art a antropocén

6. 11. 2017 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Jakub Roztočil: VLNOBYTÍ

2. 11. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Pilíře domova

1. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Emil Filla v době „velikánů čumpelíkovských“

14. 11. 2017 / 16:00
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Už dlouho mě nic nevyděsilo

2. 11. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Knupp Gallery / Praha

4 OKNA / Okamžik přesvědčení

4. 11. 2017 / 16:00
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Výstava Anežky a Miroslava Kovalových

4. 11. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Don´t fetishize your own sadness.

14. 11. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Postcompost

1. 11. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Rudi Koval // 21.25 @35m2

10. 11. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Street Fighters 6

1. 11. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Galerie U Mloka / Olomouc

Palo Čejka: PING–PONG BRATISLAVA, portrety z komentarom.

11. 11. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Comfort zone: Alžběta Diringerová / Lenka Chánová

6. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

46. ČIN: Martina Mäsiarová /SK/

1. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Neznámý autor – Sexy dívka v lese

9. 11. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Mira Macík – Formation of deformation

8. 12. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Rainbow gallery / Prostějov

Benjamin Bronni: PARTITION #1

14. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie G99 (DUB) / Brno

Žaneta Reková: Bombička

13. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Komentovaná prohlídka výstavy KNAP, LOMOVÁ, PUCHOVÁ

11. 11. 2017 / 13:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Stach Szumski: Żółć / Žluč / Žluť

13. 11. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Animální rej s Upupaepop

16. 11. 2017 / 14:00
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

BYLI BYCHOM RÁDI, KDYBYSTE BYLI NÁŠ EXPONÁT

19. 11. 2017 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

David Vojtuš – Momentální rovina

15. 11. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Klassenkampf

15. 11. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Běla Kolčáková: Plynutie

14. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Pole působnosti

21. 11. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Teritorium

21. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

JAN KŘÍŽEK A UMĚLECKÁ PAŘÍŽ 50. LET Breton, Duvillier, Dubuffet, Picasso… & Foyer de l´art brut

13 - 27. 11. 2017 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav

OE17: Marc Bellini – Autorská přednáška

22. 11. 2017 / 18:00
FAMU / Praha 1

Táňa Svatošová – Centrování

28. 11. 2017 / 16:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

Terapie

24. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Babybox

18. 11. 2017 / 22:14 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Kateřina Šedá: BRNOX

28. 11. 2017 / 17:00
Norma space / Praha

Nishat Awan: Diasporic Agencies, Mapping the City Otherwise

27. 11. 2017 / 18:00
Norma space / Praha

Jürgen Rendl: Suburbandrifter/Stadlnova

12. 12. 2017 / 18:00
Norma space / Praha

Oliver Musovik o své práci i umělecké scéně ve Skopje

4. 12. 2017 / 16:00
Dům umění města Brna / Brno

MICHAL BÔRIK– PRÁCA KRUHU

29. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Tichý svědek

7. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Dernisáž a čtení básní Adama Borziče

27. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

STUDIO PRÁM 3 ROKY vernisáž

30. 11. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Není nutno

2. 12. 2017 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Martin Hreha a Andrea Uváčiková: Abstrakcia ako profánny liturgický predmet

30. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Přemysl Černý – Slunce zčernalo

29. 11. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Katarina Burin: Artist Talk

30. 11. 2017 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

Jan Činčera / Ayersova skála a jiné objekty

7. 12. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Adam Vačkář / Botany Bay, vlajka: Ria Pacquée

6. 12. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Milan Krupčík a Pavol Dubina: Zem a Kov

13. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Retrospektiva Tomislav Gotovac Anticipátor krize – Neptejte se, kam jdeme

13. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Klíčování

12. 12. 2017 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Klíčování

13. 12. 2017 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Tvůrčí pobyt DPG & DPK

7 - 20. 01. 2018 / 23:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Fragmentovaná sorela. Brněnská dynamika procesu výstavby padesátých let.

14. 12. 2017 / 17:00
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka Karel Otto Hrubý – fotograf, pedagog, teoretik

10. 01. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Všední den – fotografický workshop

20 - 21. 01. 2018 / 08:00
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka Tadeáš Kotrba – Tři principy

17. 01. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka KAREL OTTO HRUBÝ – fotograf, pedagog, teoretik

24. 01. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Krájená krajina – dílna pro děti

28. 01. 2018 / 13:00
Dům umění města Brna / Brno

Jak učit fotografii?

15. 02. 2018 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka TADEÁŠ KOTRBA – Tři principy

14. 02. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka KAREL OTTO HRUBÝ – fotograf, pedagog, teoretik

21. 02. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Poezie všedního dne

22. 02. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka KAREL OTTO HRUBÝ – fotograf, pedagog, teoretik

4. 03. 2018 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Visiting Editors #6 – Anna Puigjaner (Barcelona): MAIO

14. 12. 2017 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

Henri Matisse (1869-1954): Dopisy

12. 12. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

THE BLACKS: vizuální rituál boje s úzkostí

12. 12. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Nativ / Praha 6

Paměť: Vojtěch Skácel

25. 12. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

Paměť: Vojtěch Skácel

24. 12. 2017 / 23:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

3 ROKY – Open Studios

9. 12. 2017 / 16:57 / Ostatní akce
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Tomáš Hlavina – Klas Eriksson – Annika Lundgren

13. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Annika Lundgren, Klas Eriksson: Artist Talk / Performance

12. 12. 2017 / 17:00
Galerie AVU / Praha 7

Gizela Mickiewicz: The Decay of a Day

15. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Vladimír Kysela „Očima Hanse Christiana Andersena“

21. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Thick skin

17. 12. 2017 / 18:30
Agosto Foundation

Ivan Sobotka, Černé ovoce, 1955

3. 01. 2018 / 16:00
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Další posun – Rozálie Hanáková a Marek Šefrna

18. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
IDEAL PROSTOR / Praha 4

Komentovaná prohlídka „Očima Hanse Christiana Andersena“ Vladimír Kysela

10. 01. 2018 / 15:30 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Divoké rostliny

19. 01. 2018 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

“Jemnost versus ostrý řez”

4. 01. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Knupp Gallery / Praha

Kristína Bukovčáková – Žal, který chce být viděný

10. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Sbohem Ai Weiwei

6 - 7. 01. 2018 / 15:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Nakop nás anděl

4. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Jemnost versus ostrý řez

4. 01. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Knupp Gallery / Praha

Křest publikace Dalibora Knappa “Digitální černoši: etnografický slovník”

8. 01. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Křest knihy Homo Pragensis

8. 01. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Leica Gallery Prague / Praha 1

Petr Philippov – Světlá hmota

11. 01. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Dernisáž Natálie Teperové a Jana Svatoše

11. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
SOLO offspace / Brno

Politika pravdy I: Mezi realitou a fikcí (pásmo videí)

16. 01. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Domestic Arenas

18. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

City of the Sun – česká premiéra

13. 02. 2018 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Dernisáž Gregora Daleckého

26. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Artrafika / Praha

Dead Body of Water

1. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
FAMU / Praha

Tatiana Nikulina: Přítelkyně Luny: Setkání

16. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

3 ROKY open studios & dernisáž

19. 01. 2018 / 13:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Petr Kožíšek, Martina Ponertová / DIALOG

22. 01. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Adam Lacina: Z pralesa

16. 01. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Lucia Leuci – Prendersi cura

17. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha

Julie Lupačová: Dveře se zavírají

23. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Vladimír Véla, Jaromír Šimkůj / Naturalismus

18. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Vít Baloun – Pracovníci

15. 01. 2018 / 18:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Works by Gili Avissar

25. 01. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

PROMĚNA VR

24. 01. – 31. 03. 2018 / 17:00 / Ostatní akce
Goethe–Institut Prag / Praha 1

PROMĚNA VR

24. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Nedotýkejte se toho, prosím!

31. 01. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha

PANÁČEK, PECKA, ŠVESTKA, POLENO A ZASE PANÁČEK

25. 01. 2018 / 17:30 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

David Minařík / Já, Survival Kit

23. 01. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Abstraction and space in dialogues – Část I.

25. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Závodný / Mikulov

Vidět stíny utíkat – nechat mysl létat

1. 02. 2018 / 16:30 / Ostatní akce
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Pragovka Gallery: Boháč&Richter//Altman&Krykun

30. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Nakop nás anděl

23. 01. 2018 / 17:00
Pragovka Art District / Praha

David Vojtuš-Obecný název

23. 01. 2018 / 16:30 / Vernisáže
Kontext / Jihlava

Dialog sil Elsi a Františka Kynclových

27. 01. – 27. 03. 2018 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav

Krajina rovina

30. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Vlastimil Zuska: Život tvarů v architektuře

28. 02. 2018 / 18:00
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Estetika prostoru & Prostor estetiky II.

24. 01. – 23. 05. 2018 / 18:00
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Martina Sedláková: Architektura a architektonika prostoru

23. 05. 2018 / 17:00
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

PATRIK KRIŠŠÁK / DRAG AND DROP

7. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Kristýna Šarochová / Krajiny III. v Kavárně Era

30. 01. 2018 / 16:00 / Vernisáže
/ Brno

Příznivci vedlejších účinků

31. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Vladimír Suchánek: Litografické příběhy

31. 01. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Hollar / Praha 1

World on Fire | The Burning Man Collection by Marek Musil

1. 02. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Works by Gili Avissar: Artist Talk

11. 02. 2018 / 18:30 / Komentované prohlídky
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Trójsky poklad

1. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Výstava finalistů a vyhlášení vítězů 11. Ceny kritiky za mladou malbu 2018

7. 02. 2018 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie kritiků / Praha 1

47. ČIN: Šimon Bureš – Děleno

8. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Susan Donath: Pravda Láska Ztráta

14. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Konstelace Fathermother Collective v Galerii Kaple ve Valašském Meziříčí

7. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

ULTRA

6. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Prizma

16. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Kristýna Šarochová – Krajiny 4

9. 02. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Nadveřegalerie / Brno

Automat na výstavu: Československý pavilon na Expo 67 v Montrealu

13. 02. 2018 / 17:00
Galerie VI PER / Praha 8

Dawson City: Frozen Time

29. 03. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Ivo Dankovič – Velmi křehká rovnováha

15. 02. 2018 / 16:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

Andrej Ševčík – Princip Stupňovatelnosti

15. 02. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Ondrej Jajcaj: Smrt kosí v Olomouci – na vině jsou obrazy!

8. 02. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

18+2

16. 02. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

18+2: dernisáž a komentovaná prohlídka

16. 03. 2018 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie 35m2 / Praha 3

Existence

7. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie U Mloka / Olomouc

interaktivní performance a dernisáž výstavy Basic Instinct Special Feat

20. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kořeny

23. 02. 2018 / 17:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

STAVY A VĚCI

13. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Co ty máš, co já ne? / Barbora Klímová, Matěj Smetana, Aneta Willertová

21. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Světlem stromů

14. 02. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Knupp Gallery / Praha

Pro tebe i pro sebe

20. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Soňa Valentová / Šepotání

26. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Tahem

27. 02. 2018 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Tahem

20. 02. 2018 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Zuzana Burgrová: COMPLEXUS

26. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

28. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Jan Merta / Radek Brousil & Peter Puklus / Tania Nikulina

21. 02. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Michal Blecha – Nejžlutější slunce

21. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Josef Bolf: ALL CATS ARE GREY

1. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Vernisáže + Open Studios

27. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

PAINT JOB / Viltė Bražiūnaitė & Tomas Sinkevičius

28. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno