Antonín Mánes

VÝSTAVY UMĚLCE

Soya Stream

1. - 28. 06. 2019
Galerie 35m2 / Praha 3

Luxsus

29. 05. - 14. 07. 2019
Galerie NTK / Praha

Matěj Frank: ˈdrɪpɪŋ ˈdrɔːɪŋ

Do 22. 06. 2019 17:00
Altán Klamovka / Praha 5

Ivan Pinkava / Pod židlí židle

Do 21. 06. 2019
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

ENDLESS EDGE

Do 3. 06. 2019 18:00
Kvalitář / Praha 1

Marek Delong, Anna Slama: Will I become a better person if I stop dreaming about the stars?

Do 23. 06. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Falešná socha

9. 05. 2019 19:00
Prototyp / Praha 2

Miloš Bárta / Podivné XX. století

Do 23. 06. 2019
Kavárna co hledá jméno / Praha

ART WEEK Liberec 2019

10. - 17. 05. 2019
Art Week Liberec / Liberec

Střešovická kramle_Skupinová výstava_koncert

Do 10. 06. 2019 18:00
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

ORIENTace

18. 04. - 25. 05. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

Do 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

XY 2019 Jiří Žák: Pretext

19. 04. - 19. 05. 2019
Vitrína Deniska / Olomouc

Někdy na AVU: Markéta Vaňková

Do 31. 05. 2019
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

Do 16. 06. 2019
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Svoboda + Palcr: Vidět sochy

Do 16. 06. 2019
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Jaroslav Prokeš

11. 04. - 24. 05. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Sympozium ilustrace

14. - 28. 04. 2019
Galerie Dům / Broumov

ŘEDĚNÍ SOUST

Do 30. 06. 2019 18:00
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Revitalizace

4. - 24. 04. 2019
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Regardless

4. - 21. 04. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Marcel Bárta: Meotarismy. Cykly 2013-2019

6. - 28. 04. 2019
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

Stín bodu

Do 6. 06. 2019
Pragovka Art District / Praha

A co nám zbývá teď?

11. 04. - 24. 05. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

MIREK KAUFMAN – POZOROVACÍ POLE / OBSERVATION FIELD

27. 03. - 4. 05. 2019
Galerie Petr Novotný / Praha 7

FRASER BROCKLEHURST: PILLOW TALK

Do 11. 08. 2019 18:00
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

František Demeter: Rozptýlená koncentrace

13. 03. - 28. 04. 2019
Dům umění města Brna / Brno

Natálie Perkof: Je to o člověku

20. 03. - 28. 04. 2019
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Dernisáže na Pragovce / koncert Kolektiv Live Coding

26. 03. 2019 18:00
Pragovka Art District / Praha

Daniel Vlček: Příčiny a následky

9. 03. - 20. 04. 2019
Drdova Gallery / Praha 3

Veronika Richterová, Japonské hotovky

10. 03. - 5. 04. 2019
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Adam Kašpar: Klenbou-Brázdou

16. 03. - 19. 05. 2019
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Sluneční město

Do 26. 07. 2019 22:00
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

999% OFF

2. 03. - 5. 04. 2019
Kvalitář / Praha 1

Šimon Kadlčák – [indistinct chatter / distant siren wailing]

15. 02. - 15. 03. 2019
Galerie 35m2 / Praha 3

Jdi na venkov! Výtvarné umění a lidová kultura v českých zemích 1800–1960

1. 03. - 12. 05. 2019
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

David Jedlička: Žádné zprávy

5. 03. - 14. 04. 2019
Galerie XY / Olomouc

STORIES – Renáta Fučíková

Do 19. 06. 2019 18:00
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Ondřej Vicena / Ateliér duše

22. 02. - 28. 04. 2019
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Simulation & Winterfresh

24. 01. - 22. 02. 2019
Garage Gallery Karlin / Praha

Pavel Hayek/Přemysl Procházka

2. 02. - 17. 03. 2019
Galerie města Blanska / Blansko

Práh proměny

17. 02. - 24. 03. 2019
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

Free Life

23. 01. - 17. 02. 2019
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

An Out of this World Event III.

9. 02. 2019 - 17. 03. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Pavel Trnka: Hranice stínu

5. 02. - 2. 03. 2019
Altán Klamovka / Praha 5

Marie Lukáčová: Magie v době konjunktury / Magic in a Time of Economic Progress

15. 02. - 7. 04. 2019
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Mystika hygieny

Do 1. 09. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Compassion Fatigue

1. - 17. 02. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Vasilkova KEometria – konštrukcie a štruktúry

1. 02. - 22. 03. 2019
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Výjevy ze života světice

24. 01. - 24. 02. 2019
Galerie Alternativa / Jihlava

Jan Měřička / Neklid davu

18. 01. - 21. 04. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Nikdy to nebylo, pořád to je

15. 01. - 26. 03. 2019
Pragovka Art District / Praha

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 - 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Analogodigobraz

11. 01. - 27. 02. 2019
Suteren Gallery / Brno

Pavel Matoušek: Obrazy zkušenosti

1. 01. - 13. 02. 2019
Galerie Díra (Ostrava) / Ostrava

Mlčení bouře

9. 02. - 1. 03. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Návod k použití

8. - 23. 02. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Aleš Buček: Zblízka

15. 02. - 15. 03. 2017
Galerie NTK / Praha 6

Žaneta Reková / Příběhy staré dámy

12. 02. - 3. 03. 2017
anyArt / Praha 8

Gallery Surfing No. 1

13. 02. - 17. 04. 2017
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Tomáš Skála & Vojtěch Kiss: MINISTŘI NITRA

17. 02. - 1. 03. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Solidní neúspěch

13. 02. - 24. 03. 2017
Galerie TIC / Brno-město

Daniel Špaček – Představte si něco co neexistuje

15. - 27. 02. 2017
Ex Post / Praha 1

JAN JIROVEC | ŠUNKA, ŠKVARKY, STÉKAJÍCÍ SLEPENINY

20. 02. - 22. 04. 2017
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

Universal Hospitality 2

4. 03. - 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

TEORIE DUCHŮ

27. 02. - 5. 05. 2017
Galerie TIC / Brno-město

Eva Maceková: KŽNJVPSSP

1. 03. - 4. 04. 2017
Xaoxax / Praha

Ko-shické metro

1. 03. - 5. 04. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Evžen Šimera

28. 02. - 29. 04. 2017
Galerie Prostor 228 / Liberec

Lukáš Karbus – Zlomená strana

15. 03. - 5. 05. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. - 6. 05. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Jiří Žák / Post-truth Timeline

12. 03. - 8. 04. 2017
Galerie Art Brno / Brno

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Jiří Štourač_nové kresby

24. 03. - 29. 04. 2017
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Lehčí než vzduch

20. - 27. 03. 2017
Galerie 207 / Praha

Johana Novotná & Laura Trenčanská: If you find yourself block me

20. 03. - 14. 04. 2017
Vitrína Deniska / Olomouc

Daniel Vlček: Okem mechanické reprodukce

21. 03. - 20. 04. 2017
Galerie NoD / Praha 1

Jan Poupě – Kinetické pole

21. 03. - 3. 04. 2017
Galerie 209 / Brno

Jan Poupě- Kinetické pole

21. 03. - 3. 04. 2017
Galerie 209 / Brno

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Security Garden

4. - 25. 04. 2017
Galerie FAVU / Brno

David Helán / Vedu v sedu lehu v ledu

12. 04. - 18. 05. 2017
Galerie SPZ / Praha 1

Markéta Magidová / Zakalená fotosyntéza

19. 04. - 20. 05. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Reopening & Extension

5. - 27. 04. 2017
Nadveřegalerie / Brno

BRAVO GIRL / výstava

13. 04. - 13. 05. 2017
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Rozptýlený disk

25. 04. - 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Ondřej Vicena: Very real

25. 04. - 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Recyklace ideologií

26. 04. - 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Květiny v moři zla – Jiří Straka

1. - 25. 05. 2017
Nová galerie / Praha 2

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Portrét jednoho festivalu (aneb Pezinok 1976)

6. 04. - 17. 06. 2017
Leica Gallery Prague / Praha 1

Matěj Frank – PROSTORY

3. - 30. 05. 2017
Industra Art / Brno-město

Kateřina Dobroslava Drahošová: Kamenná křehkost

3. - 30. 05. 2017
Galerie FAVU / Brno

Martina Špinková – My (naše strachy, strašáci a hry)

19. 05. - 1. 06. 2017
Písecká brána / Praha 6 Hradčany

Tomáš Rasl – Mezi dnem a snem

11. 05. - 28. 06. 2017
Trafo Gallery / Praha

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

13. - 27. 06. 2017
Monomach / Brno

Jakub Tajovský – Black Mirror

16. - 31. 05. 2017
SOLO offspace / Brno

Tomáš Absolon & Jan Horčík: Plakaat

31. 05. - 24. 06. 2017
Galerie NoD / Praha 1

Ioana Nemeş, Georg Ettl, Katarína Poliačiková: Past-Present-Future

23. 05. - 21. 07. 2017
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Daniel Vlček / Šimon Kadlčák – cHa0s_Ch0r3o

7. 06. - 15. 07. 2017
Industra Art / Brno-město

Gammatone

31. 05. - 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

Nejmenší měsíc je červen

31. 05. - 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

pOSTKONCEpTUÁLNÍ ANTIKONCEpCE

7. 06. - 2. 09. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. - 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Lukáš Machalický: Těleso ponořené do tekutiny

9. 06. - 13. 07. 2017
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Dr. Mozek

22. 06. - 31. 08. 2017
Nau Gallery / Praha 3

CRISTO | REMIXED

9. 07. - 31. 08. 2017
Pracovna / Praha

Otakar Slavík / Těla

28. 06. - 2. 09. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

AI+G: Výborná sklizeň

28. 06. - 30. 08. 2017
Xaoxax / Praha

Václav Litvan: Na povrchu

30. 06. - 29. 07. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Mlčení

29. 06. - 2. 09. 2017
Galerie Václava Špály / Praha 1

Lukáš Kania / jinudy

20. 07. - 30. 08. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Jana Babincová, Pavla Nešverová: Zákon

26. 07. - 4. 09. 2017
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Matěj Frank: Chronolog

13. 07. - 10. 08. 2017
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Dana Sahánková: Stopy v popelu

27. 07. - 2. 09. 2017
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Výstava Výběr z tvorby Aleše Bučka

4. - 30. 08. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Jako mrkev žiju život v řádu

28. 07. - 3. 08. 2017
Ateliér Síň / Telč

Jakub Hvězda – Průhled

9. - 30. 08. 2017
Industra Art / Brno-město

Karolína Rossí a Pavel Trnka – Theory of vision

31. 07. - 23. 08. 2017
Pragovka Art District / Praha

Marek Delong & Anna Slama: Femme Fatale Brewery

10. 08. - 9. 09. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. - 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Filip Sabol a Michal Turkovič – Světlo na konci tuleňa

14. - 29. 09. 2017
Industra Art / Brno-město

Flesh&Brain / Morava, krásná zem III: Rohanec

6. 09. - 21. 10. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Alžběta Zemanová: Na jih i na sever

11. 09. - 9. 10. 2017
Xaoxax / Praha

Běguni

4. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Karin Zadrick – Zbytky

5. 09. - 14. 10. 2017
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

MARIE KRATOCHVÍLOVÁ (project_room)

9. 09. - 27. 10. 2017
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

MILAN HAJDÍK – Signál

5. 09. - 18. 11. 2017
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Pinturas Negras

13. 09. - 8. 10. 2017
Nová galerie / Praha 2

MARKÉTA MAGIDOVÁ – SOFT TARGET

12. 09. - 13. 10. 2017
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Aleš Zapletal: Permakultura

11. - 21. 09. 2017
Galerie NoD / Praha 1

Od knihy ku knihe

19. 09. - 21. 10. 2017
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Symbionti

25. 09. - 14. 10. 2017
Pragovka Art District / Praha

Metastázy obrazu

10. 10. - 9. 11. 2017
Topičův salon / Praha 1

Osobní krajina

11. 10. - 8. 11. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Stud

10. 10. 2017 - 8. 02. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Intervence #6: Katarína Hládeková – Klíčová slova

12. 10. - 25. 11. 2017
Cena Jindřicha Chalupeckého / Liberec

Gammatone Signal 2017

11. - 14. 10. 2017
Pragovka Art District / Praha

Lukáš Machalický – Floating floor/Plovoucí podlaha

17. - 25. 10. 2017
Galerie 209 / Brno

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. - 25. 11. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Jonáš Czesaný: Hybridní monotyp

26. 10. - 2. 12. 2017
Galerie Vyšehrad / Praha 2

„Nahoře bez, dole taky“ Martina Velíška

31. 10. - 25. 11. 2017
Galerie kritiků / Praha 1

Cristian Del Risco / Remixed 7

6. 11. 2017 - 6. 01. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Postcompost

31. 10. - 12. 11. 2017
Galerie 209 / Brno

Jakub Roček – Když přišla rovnováha

7. 11. - 1. 12. 2017
Galerie Mladých / Brno-město

CZECH ASMR / Do The Right Thing

6. 11. - 1. 12. 2017
Galerie TIC / Brno-město

Radical Times in Paradise

14. - 20. 11. 2017
Galerie 207 / Praha

Žaneta Reková: Bombička

12. 11. - 3. 12. 2017
Vitrína Deniska / Olomouc

Isabela Grosseová / Průraz

15. 11. - 9. 12. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

PAVEL OPOČENSKÝ/Nucleus

22. 11. 2017 - 11. 01. 2018
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Josef Kroutvor, David Radok a Ivan Theimer – Hudba, moře, divadlo

2. - 28. 11. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Babybox

20. 11. - 13. 12. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Alžběta Kočvarová — Kost do domu

27. - 30. 11. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Katarina Burin: Žijeme, Brno 1928–1931

28. 11. 2017 - 19. 01. 2018
Galerie VI PER / Praha 8

Vdovy S / Zdeněk Sýkora / Otakar Slavík / Zbyněk Sekal

6. 12. 2017 - 10. 02. 2018
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

35m2 // Juraj Gábor // Wave Shape

9. 12. 2017 - 7. 01. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Lucie Rosenfeldová a Matěj Pavlík: Žít s duchy

5. 12. 2017 - 6. 01. 2018
Galerie Jelení / Praha

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 - 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

Ondřej Vicena – Data loss

12. - 20. 12. 2017
Galerie 209 / Brno

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 - 17. 02. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Johana Pošová — Happy Family

21. 12. 2017 - 26. 01. 2018
Fotograf Gallery / Praha

„Probstová“ – gázotisky Zuzany Růžičkové

8. 01. - 1. 02. 2018
Unijazz / Praha

Herpés

19. 01. - 29. 03. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Miroslav Šnajdr ml.: Malby, kresby, bestie

2. - 27. 02. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Hypernaturalizmus

26. 01. - 8. 03. 2018
Nau Gallery / Praha 3

Monika Žáková | Appearance

26. 01. - 2. 03. 2018
Drdova Gallery / Praha 3

Ladislav Železný a Adam Železný: TABULA RASA

31. 01. - 15. 02. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Eva Rybářová – Tumbleweed

22. 01. - 23. 02. 2018
Galerie Mladých / Brno-město

Marek Tischler – Perly leží na dosah

24. 01. - 27. 02. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Eliška Stejskalová: Smells like a table

23. 01. - 24. 02. 2018
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Tomáš Roubal — Metal

25. 01. - 24. 02. 2018
City Surfer Office / Praha 3

Blanka Kirchner – Vrstvy událostí

26. 01. - 8. 03. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

11. Cena kritiky za mladou malbu 2018

6. 02. - 4. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Ten, kdo chodí kolem

27. 02. - 1. 04. 2018
MeetFactory / Praha 5

Fraser Brocklehurst: DEMON DRIVER

7. 02. - 3. 03. 2018
Galerie 1. patro / Praha 1

Rudolf Sikora: Země se nesmí stát mrtvou planetou

5. 02. - 1. 04. 2018
Artwall Praha 7 / Praha 7

Argišt Alaverdyan — Ohyb

6. 02. - 8. 03. 2018
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Jiří Straka – starý přítel: Porcelán Qinghua

14. 02. - 6. 04. 2018
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Praha 1

Jiří Beránek PŘÍZRAKY

2. - 23. 02. 2018
Galerie Gema / Praha 2

STAVY A VĚCI

13. 02. - 1. 03. 2018
Galerie AVU / Praha 7

Tomáš Kajánek | Jan van der Pol

20. 02. - 13. 04. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Pro tebe i pro sebe

20. 02. - 17. 03. 2018
Galerie Jelení / Praha

Otakar Lebeda (1877-1901)

20. 02. - 5. 05. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Adam Kašpar: Jen prostor

6. 03. - 21. 04. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. - 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

OSM

8. 03. - 28. 04. 2018
Trafo Gallery / Praha

Pravda materiálu, klam obrazu

6. - 23. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

My brain, my battle field

5. - 12. 03. 2018
Galerie 207 / Praha

Začátek je také konec

5. 03. - 18. 05. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Půst

14. 03. - 28. 04. 2018
Nová galerie / Praha 2

Tomáš Rasl / Místa hrdá, pustá a jiné příběhy

8. 03. - 2. 04. 2018
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Filip Dvořák a Martin Kolarov – Provizorní krajina

15. 03. - 14. 04. 2018
Industra Art / Brno-město

Berlínský Model 2018 | Sebastian Stumpf | Irrelevant Necessities

17. 03. - 4. 05. 2018
Drdova Gallery / Praha 3

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. - 12. 04. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Přemysl Procházka: Pauza

22. 03. - 19. 04. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Malba.tečka nr.1

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

A fotky máš?

4. - 29. 04. 2018
Galerie Garáž / Zlín

Šimon Kadlčák: O čem sním X když náhodou spím

27. 03. - 28. 04. 2018
Galerie Jelení / Praha

Vezme to ruka /// Pragovka Gallery Rear

2. 04. - 16. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

PRZ // Petra Navrátilová, Ryan O’Rourke, Zuzana Růžičková

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Nebeské pastviny

30. 03. - 24. 05. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

ARGIŠT ALAVERDYAN / PRŮZKUMNÍK

3. 04. - 11. 05. 2018
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Lada Semecká – Kaligrafie zvuku

7. 04. - 8. 09. 2018
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

ERORY

3. - 9. 04. 2018
Galerie 207 / Praha

Štěpánka Sigmundová: Last White Rhino

3. - 14. 04. 2018
Galerie 209 / Brno

Rudolf Samohejl: Výjimečný stav,

4. 04. - 7. 05. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Patrik Proško / Na hraně reality

5. 04. - 5. 07. 2018
Illusion Art Museum / Praha 1

Eva Maceková: kžnjvpssp

5. - 21. 04. 2018
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Je toho více

11. 04. - 17. 05. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Odcizení podle slovníku

11. 04. - 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ivan Pinkava & Eliáš Dolejší – Napřed uhořet

10. 04. - 9. 06. 2018
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

IGLOO 8: Ian Mikyska – Papír a čas

19. 04. - 27. 05. 2018
zvuková galerie IGLOO / Jihlava

Okno před záclonou

19. 04. - 27. 05. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Harvesting Darkness

24. 04. - 16. 06. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Martinka Bobrikova & Oscar Carmen: Ya-Mae

28. 04. - 25. 05. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Filip Dvořák & Martin Kolarov: Kapitola druhá / Chapter Two

23. 04. - 31. 05. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Petra Nováková Ondreičková. Centrum v periferii

23. 03. - 27. 09. 2018
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Přemysl Procházka, Práce

18. 05. - 3. 07. 2018
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Vladimír Škoda: Mysterium Cosmograficum – Johanes Kepler

19. 03. - 2. 06. 2018
Museum Kampa / Praha 1

Výstava kreseb Josefa Čapka V krajině a v zahradě

5. - 31. 05. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Čára předělu: věnováno Janu Steklíkovi

27. 04. - 24. 05. 2018
Galerie města Blanska / Blansko

Gabriela Těthalová – Alea iacta est

24. 05. - 22. 06. 2018
Industra Art / Brno-město

Everything shines blue

17. 05. - 29. 06. 2018
SVIT / Praha

5866 / PETR STOLÍN, JAN STOLÍN

17. 05. - 21. 06. 2018
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. - 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Otakar Lebeda (1877 – 1901)

23. 05. - 25. 08. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

REALITY SHOW

7. 06. - 30. 07. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Ondřej Vinš — Pěší věc / Věnováno Eratosthenovi z Kyrény

28. 05. - 22. 06. 2018
Fotograf Gallery / Praha

TING TAR TID

9. 06. - 2. 08. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Dana Sahánková: Setnout strom, pokácet les

9. 06. - 28. 07. 2018
Galerie  50°47’55.9”N 14°57’22. 6” E / Andělská Hora u Chrastavy

JSME KURÁTORY!

12. 06. - 11. 08. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

HD Blue Světlo

20. 06. - 2. 08. 2018
Nau Gallery / Praha 3

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. - 1. 09. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Petr Dub – Projektivní test

11. 06. - 4. 08. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Jen způsob jak neříct, co doopravdy chci

18. 06. - 16. 08. 2018
Pragovka Art District / Praha

Způsoby percepce

16. 07. - 29. 09. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Zuzana Pernicová – Opere

25. 06. - 11. 07. 2018
PONAVA / Brno-město

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10. 07. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha

My brain, my battlefield

10. 07. - 10. 08. 2018
Kontext / Jihlava

Scattered Rhymes

24. 07. - 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Lukáš Machalický, Robert Šalanda: Dvě jsou víc než jedna

2. 08. - 1. 09. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2018 – ČTVRTSTOLETÍ

1. 08. 2018 22:00
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Backstage

3. - 15. 08. 2018
Projekt: Genau / Sedlec u Kutné Hory

Partyzáni / Výstava jednoho díla ze sbírek GVUO / Ladislav Zívr

18. 06. - 8. 09. 2018
Dům umění / Ostrava

Forman – Milkov

1. 09. - 28. 10. 2018
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. - 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. - 27. 09. 2018
lítost / Praha

Adam Kencki: Zase doma

28. 08. - 4. 10. 2018
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Monika Žáková: Reappearance

6. 09. - 20. 10. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Monika Žáková: Reappearance

6. 09. - 20. 10. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

pOSTKONCEpTUÁLNÍ ANTIKONCEpCE

24. 08. - 27. 10. 2018
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

Zuzana Pernicová / Mými kořeny se dotýkám nebe

4. - 29. 09. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Zuzana Pernicová / Mými kořeny se dotýkám nebe

6. 09. - 1. 10. 2018
Suteren Gallery / Brno

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Filip Černý – Schrödingerova pata

25. 10. - 8. 12. 2018
Galerie Václava Špály / Praha 1

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

17. 09. - 24. 11. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Luisa Bělohlávková: Terapie kobaltem

12. 09. - 6. 10. 2018
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Áron Kútvölgyi-Szabó: Patterns of Counterknowledge

12. 09. - 14. 10. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Inez Tuschnerová

13. 09. 2018 - 24. 02. 2019
Moravská galerie v Brně / Brno

Gloriya Komarova

12. 09. - 4. 10. 2018
Monomach / Brno

Kostky světla | Cubes of light

9. 07. - 12. 10. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. - 24. 11. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Vypůjčená krajina

25. 09. - 29. 10. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Moment #1: Buď bude zítra pršet, nebo zítra pršet nebude

19. 09. - 19. 10. 2018
Vitrína Deniska / Olomouc

Návod k použití Jiřího Koláře

20. 09. - 29. 11. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Petr Veselý

3. 10. - 16. 11. 2018
Galerie 1. patro / Praha 1

JANA ŠÁROVÁ, PAVEL OPOČENSKÝ: Kolize

1. - 31. 10. 2018
Galerie Havelka / Praha 1

MARKÉTA JÁCHIMOVÁ & ONDŘEJ ČECH: INTERIEUR DOMESTIQUE

10. - 30. 10. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Marie Lukáčová a Martina Smutná: Volno pod kontrolou

10. 10. - 1. 11. 2018
INI Project / PROSTOR / Praha

Tomáš Roubal — Hrubý domácí

12. 10. - 8. 11. 2018
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

East of Eden

27. 09. 2018 - 25. 05. 2019
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Groupe Guma Guar: Heaven

21. 10. - 26. 11. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Emila Medková

16. 10. - 26. 11. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

KOV NA KOV

15. 10. - 29. 11. 2018
Národní technická knihovna / Praha 6

Roman Štětina – To jsem já ty

1. 11. - 22. 12. 2018
Polansky Gallery Brno / Brno

TOPOGRAFIE POZORNOSTI – ZPŘÍTOMNĚNÍ

23. 10. 2018 - 31. 01. 2019
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Monika Žáková – Nová gravitace

7. - 29. 11. 2018
Industra Art / Brno

Adam Kašpar – Mapa hor

21. 11. 2018 - 10. 01. 2019
Nová galerie / Praha 2

Deset moří

12. - 28. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 - 5. 01. 2019
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Jitka a Květa Válovy „Perličky na zdi II“

15. 11. - 21. 12. 2018
Galerie Gema / Praha 2

Gisela Weimann: Jdu a ohlížím se

21. 11. - 1. 12. 2018
Neiro Association for Expanding Arts / Praha

Pavla Voborník Kačírková / Nature in my Nature

5. 12. 2018 - 9. 02. 2019
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Náhoda a samočinnost :: apo tychés, to automaton

6. 12. 2018 - 9. 01. 2019
Industra Art / Brno

David Helán a David Hřivňacký: Zevlení zlevní

4. 12. 2018 - 6. 01. 2019
Pragovka Art District / Praha

Sound and look of no wood

4. 12. 2018 - 6. 01. 2019
Pragovka Art District / Praha

Aleš Zapletal: Muzeum zítřejšího počasí

4. 12. 2018 - 6. 01. 2019
Pragovka Art District / Praha

Sny jiných

5. 12. 2018 - 12. 01. 2019
INI Project / PROSTOR / Praha

Martin Piaček: Studie pro spící sad

6. 12. 2018 - 26. 01. 2019
Karlin Studios / Praha 8

Odložená slavnost

10. - 17. 12. 2018
Galerie 207 / Praha 1

OLD NEWS

12. 12. 2018 - 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

18. 12. 2018 - 2. 03. 2019
Galerie Kurzor / Praha 7

Sousedé Sobě 2018

14. 12. 2018 - 27. 02. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

MARTIN LUKÁČ: TOP PICKS

14. 12. 2018 - 14. 01. 2019
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

How Many iPhones 7 Does It Take to Save Your Life

18. 12. 2018 - 1. 02. 2019
Galerie TIC / Brno

Daniel Vlček – Dál a výš

25. 11. 2015 - 9. 01. 2016
Galerie Kabinet T. / Zlín

DANIEL VLČEK – SKRYTÁ NASTAVENÍ

12. 01. - 13. 02. 2016
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

REMAKE: REthinking Media Arts in C(K)ollaborative Environments

7. 03. - 15. 04. 2012
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

25 miliónů čar

23. 11. - 20. 12. 2013
Galerie města Blanska / Blansko

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Tektonika paměti

17. 03. - 16. 05. 2015
Dům umění města Brna / Brno

BLUE JEANS

26. 01. - 11. 03. 2017
Galerie Václava Špály / Praha 1

Prototypy iluze

26. 01. - 16. 02. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Štefan Pecko: F1 × a1 = F2 × a2

19. 12. 2016 - 4. 02. 2017
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Studio work

10. - 31. 01. 2017
Monomach / Brno

’33 – ’29 – ’36, kurátorka: Lucy McKenzie

20. 12. 2016 - 25. 02. 2017
Are / Praha 1

SYSTEM OF A DOWN

12. - 19. 12. 2016
Galerie 207 / Praha

Sklenice s/bez vody

6. - 12. 12. 2016
Galerie 209 / Brno

Petr Fiala – Český horizont

24. 11. 2016 - 25. 03. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Isabela Grosseová – Vůbec mne nezajímaly výstavy

7. - 23. 11. 2016
Galerie AVU / Praha 7

Markéta Adamcová: Mapa oceánu / 2

2. - 14. 11. 2016
Galerie 209 / Brno

IN THEIR EYES …

24. 10. - 8. 12. 2016
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Legenda Karolína Klimešová

21. - 26. 10. 2016
Galerie Havelka / Praha 1

Aleš Zapletal / Earthworks

24. 10. - 21. 11. 2016
Galerie TIC / Brno-město

Martin Mainer SOCHY A OBRAZY

19. 10. - 24. 11. 2016
Galerie Kotelna / Praha-východ

Lom / Na rozhraní

22. 09. - 9. 10. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Markéta Vaňková: Pravděpodobně na poli

14. 09. - 23. 12. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Juraj Gábor, Dominika Jackuliaková — JANKOVA PALETA

6. 09. - 14. 10. 2016
Galerie Mladých / Brno-město

Jak doplníš správná místa?

26. 07. - 10. 09. 2016
Galerie NF / Ústí nad Labem

Bohuslav Woody Vasulka: Mystery of Memory

14. 09. - 5. 11. 2016
Muzeum města Brna / Brno - střed

35m2 // KATEŘINA RÁLIŠOVÁ // Smiling-Balla

16. 07. - 7. 08. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Oto Skalický – Horníci

29. 06. - 6. 08. 2016
Galerie Fotografic / Praha

Bílý pokoj / výstava

9. 07. - 2. 09. 2016
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Peter Graham – Cosa Vostra

17. 05. - 4. 08. 2016
Bludný kámen / Opava

Julia Gryboś a Barbora Zentková

17. 05. - 4. 08. 2016
Bludný kámen / Opava

Zbyněk Linhart: Sedmá

24. 05. - 25. 06. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Přicházíme v míru / Martin Mainer

25. 05. - 25. 06. 2016
Nová galerie / Praha 2

Jan Měřička‎ – Kvóta

9. 05. - 4. 06. 2016
Kino Varšava / Liberec

Mixed Messages

4. - 30. 05. 2016
Prague College / Praha 1

Alžběta Bačíková/Barbora Švehláková – DŮM

3. 05. - 3. 06. 2016
Kontext / Jihlava

Šimon Kadlčák / Devine divine dive

7. 05. - 10. 06. 2016
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Šárka Mikesková: Aleluja

27. 04. - 4. 06. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Vertikální gradace

13. 04. - 30. 05. 2016
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Mluva do větru

29. 03. - 30. 04. 2016
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Lada Semecká: Introverze

25. 02. - 23. 04. 2016
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Prekop / Stanko / Double mix

24. 02. - 24. 03. 2016
Photogether Gallery / Zlín

Johana Pošová — Migréna s aurou

12. 02. 2016 17:00
City Surfer Office / Praha 3

LUCIE ROSENFELDOVÁ – v těle rozhraní

3. - 28. 02. 2016
Tvar / Brno

Proudění

17. 02. - 2. 04. 2016
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Suse Weber – Template//Activation: dynamische Schablone Prag

28. 01. - 11. 03. 2016
Polansky Gallery / Praha 7

ArtBio: Peter Graham a hosté, Viktorie Valocká a Radim Kolář

15. 01. - 11. 02. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Eva Škrovinová – Máš to pěkné

17. 12. 2015 - 16. 01. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Světlo světlin

15. 12. 2015 - 21. 01. 2016
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Jan Poupě / MNOŽINA POHLEDŮ

7. 12. 2015 - 20. 01. 2016
Fait Gallery Preview / Brno

88 let tepla

9. - 26. 12. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

ČSR

8. 12. 2015 - 3. 01. 2016
Monomach / Brno

Julia Gryboš, Barbora Zentková: AC/BC

18. 11. - 2. 12. 2015
Galerie Jelení / Praha

ONDŘEJ VINŠ: TOTEŽ, ALE JINAK

31. 10. - 5. 12. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Michał Budny / Jaromír Novotný: Kapradinový květ

21. 10. 2015 - 16. 01. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Dominik Podsiadly: (:…))

13. 10. - 3. 11. 2015
Vitrína Deniska / Olomouc

Moskva – Jan Vermouzek

8. - 28. 10. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

DVĚ MINUTY SVĚTA

4. - 29. 11. 2015
Industra Art / Brno-město

BANDA – MIKROKLIMA

7. - 30. 10. 2015
Industra Art / Brno-město

1395 days without red

29. 09. - 31. 10. 2015
ETC. Galerie / Praha 2

Oliver Ressler – Ztroskotaní

30. 09. - 29. 11. 2015
Artwall Praha 7 / Praha 7

Klaudia Korbeličová: Teleport

28. 09. - 11. 10. 2015
Galerie FAVU / Brno

I’ve fallen and I can’t get up

25. - 28. 09. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Vernisáž výstav Dalibora a Ivana Chatrných

19. 09. - 21. 11. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Dvě galerie, dva pohledy, dva sourozenci – Dušan Váňa a Magdaléna Váňová

23. 09. - 19. 11. 2015
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Přemysl Procházka “Něco vám ukážu”

17. 09. - 1. 10. 2015
A.M. 180 / Praha 2

Václav Stratil: Rožhovor

15. 09. - 15. 10. 2015
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Kreslíř

18. 09. - 12. 11. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Anna Slámová: Nymph

16. 09. - 6. 10. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Formativní účinky

24. 09. - 18. 10. 2015
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Oldřich Morys: Jora!!!

14. - 19. 09. 2015
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Zuzana Růžičková / Gázotisky On The Road

7. 09. - 3. 10. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Alžběta Kočvárová a Markéta Černá /DOKUD TO NESPADNE

1. 09. - 2. 11. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Pavel Matoušek a Alžběta Kočvarová – Den co den

20. 07. - 20. 08. 2015
Galerie Vašefirmapatřísem / Beroun

Mýdlová pěna

27. 07. - 23. 08. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Michaela Pospíšilová Králová: Jan M. Tomeš – básně

2. 08. - 5. 09. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Jan Poupě: MATHERIA

15. 07. - 29. 08. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Karina Bisch

7. 07. - 26. 09. 2015
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

ÚSMĚV STOJÍ MÉNĚ NEŽ ELEKTŘINA A DÁVÁ VÍCE SVĚTLA

30. 06. - 14. 08. 2015
Galerie TIC / Brno-město

Šimon Kadlčák – Čáry Máry

3. - 9. 07. 2015
Ateliér Síň / Telč

Anna Pleštilová – Svátek

26. 06. - 2. 07. 2015
Ateliér Síň / Telč

Pavel Jestřáb a Jan Boháč: Chemical Brothers

30. 06. - 19. 08. 2015
Galerie Mimochodem / Praha

Adéla Marie Jirků / PIKNIK

30. 06. - 31. 08. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Nové silikony

26. 06. - 13. 08. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Tereza Hrubá – Keep calm and show no mercy

23. 06. - 18. 07. 2015
Galerie W7 / Olomouc

Výstava obrazů a kreseb bratří Jiřího a Jaroslava Macků

26. 06. - 24. 07. 2015
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Pavel Trnka: MIX 2015

24. 06. - 29. 08. 2015
Důl Michal / Ostrava

O tom, co jsem dělal venku

25. 06. - 10. 09. 2015
Galerie Valchařská / Brno

Nela Ungerová / rozloučení

14. - 30. 06. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Lanugo – Hana Svobodová

19. 06. - 15. 07. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Ptáci jako od Hitchcocka – Jiřina Chalupská

19. 06. - 15. 07. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Vytvořené štěstí – struktura a nicota” Niiny-Anneli Kaarnamo – Glass Excellence XI.

7. 06. 2015 22:00
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

Ze života lidí a hmyzu

8. 06. - 5. 07. 2015
Galerie kritiků / Praha 1

Záznamy podstaty událostí

9. 06. - 8. 08. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Prostorografie

11. 06. - 2. 07. 2015
Prototyp / Praha 2

Jan Kašpar: Epic Split

11. 06. - 11. 07. 2015
Divadlo 29 / Pardubice

Pavel Opočenský / VOX LINEA

3. 06. - 3. 07. 2015
Galerie NF / Ústí nad Labem

Myšlenky spatřené: Karel Pivoňka, Vladimír Kokolia

5. 06. - 9. 07. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

Michaela Dvořáková / ZOO

5. 06. - 18. 07. 2015
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Jean-Philippe Paumier / PRECIOUS FRAGMENTS

2. - 24. 06. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Anna Pleštilová: K.H. Mácha – Máj, 78 Kč / 100 g a jiné knihy

31. 05. - 30. 06. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Václav Stratil: Výstava pro děti

28. 05. - 15. 08. 2015
Moravská galerie v Brně / Brno

Natalie Perkof: Děkuji za pochopení!

18. 05. - 25. 06. 2015
Janáčkovo divadlo / Brno

František Walter: Žabža – Realita Omyl

19. 05. - 10. 06. 2015
Galerie Jelení / Praha

ŘEZ / OZVĚNY VÝSTAVY SCHNITT / INCISION

18. - 25. 05. 2015
Galerie Září / Praha 7

MichaEla Bodnárová / Odrazy tieňov, tiene odrazov

17. 05. - 11. 06. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Emmanuel Guibert: Alanova válka

5. - 28. 05. 2015
Galerie Evropského domu / Plzeň-město

MOJSME

10. 05. - 3. 06. 2015
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Simona a Pavel_Blahutová / Klvaňa_ČERNÝ TUDOR

15. 05. - 4. 06. 2015
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Jitka Havlíčková – Bez dětí (skleněný komiks)

30. 05. - 26. 09. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Šimon Kadlčák – When I Am Standing in My Head

8. - 30. 05. 2015
Galerie Mezera / Ostrava

Tomáš Prokop – Loučení

6. - 15. 05. 2015
Galerie FAVU / Brno

VÁCLAV LITVAN // Zahnutá vzpomínka

7. - 30. 05. 2015
Galerie 35m2 / Praha 3

Anna Chmelová / GATE

4. 05. - 29. 06. 2015
Alfred ve dvoře / Praha

MIREK KAUFMAN – TÍHA LEHKOSTI

7. 05. - 13. 06. 2015
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Martinka Bobrikova & Oscar de Carmen / SUPERFLUOUS IDENTITY II

3. 05. - 30. 06. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Špatný zahradník

6. 05. - 17. 06. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

3x Tomáš Rasl – fotografie z let 1998-2014

6. 05. - 17. 06. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Václav Tikal – Práce na papíře

29. 04. - 14. 05. 2015
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Dominik Podsiadly: Big Black

19. 04. - 19. 05. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Gábor Koós (HU): Dvacetiletý les

6. - 30. 05. 2015
MeetFactory / Praha 5

A5x25 – Ein Visualwanderer

22. 04. - 19. 05. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

Back Flip

24. 04. - 22. 05. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Miroslav Machotka: Události míst

24. 04. - 21. 05. 2015
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Klubovna 06 – Zuzana Jakalová

22. - 25. 04. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Stano Filko

27. 05. - 29. 08. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

PRAVÝ ÚHEL

21. 04. - 3. 05. 2015
Galerie 209 / Brno

dvojitá dávka umění: výstavy Romana Burdy a Pavly Malinové

28. 04. - 30. 05. 2015
Galerie města Třince / Třinec

V lese vesele

15. 04. - 16. 05. 2015
Nová galerie / Praha 2

Close-Up

16. 04. - 16. 05. 2015
ETC. Galerie / Praha 2

Glass Excellence X. – Vernisáž výstavy Na hraně Miroslavy Kupčíkové

21. 04. - 22. 05. 2015
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

Václav Stratil – Nedělám nic a jiné práce

28. 05. - 30. 07. 2015
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Horizonty modernismu – Zdeněk Rossmann (1905-1984)

15. 05. - 13. 09. 2015
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

DESIGN.LIVE! alešbáry ki -mono

29. 01. - 7. 06. 2015
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Simona Kafková – Dříve a nyní

13. 04. - 7. 05. 2015
Galerie Září / Praha 7

Budoucnost je zde

14. 04. - 28. 05. 2015
Kvalitář / Praha 1

Ráda bych to viděla zase tak, jak to vidíš ty

17. 04. - 14. 05. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Ali Tareen – Polidicks

15. - 28. 04. 2015
The Solution / Praha

Kateřina Rálišová – Holandgoliat 2

7. - 19. 04. 2015
Galerie 209 / Brno

Martin Kolarov: Hledači hřebíků

8. - 29. 04. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Anna Alpatieva & Andrew Sakun / THE FAR IS CLOSE

7. - 29. 04. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Šité na míru

7. - 25. 04. 2015
Galerie FAVU / Brno

Kiva – Border

2. 04. - 6. 05. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Jiří Šalamoun – Evidence 80

31. 03. - 25. 04. 2015
Galerie Hollar / Praha 1

Paolo Ciabattini – Feeling Shapes

25. 03. - 8. 05. 2015
Galerie Vernon / Praha 5

Pavel Jestřáb: LAMENT

23. 03. - 25. 05. 2015
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

PŘEKVAPENÍ VLHKÝCH MALÍŘEK

24. 03. - 5. 04. 2015
Galerie 209 / Brno

Andrea Petrovičová – Měsíc mi na cestu svítí

27. 03. - 11. 04. 2015
Kabinet Múz / Brno

Oto Skalický – Horníci

24. 03. - 22. 04. 2015
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Martina Machová: Bez názvu

6. 04. - 2. 05. 2015
Video NoD / Praha 1

Vladimír Škoda – Virtuální prostor / Espace Virtuel

15. 04. - 13. 06. 2015
Galerie umění Karlovy Vary / Karlovy Vary

Petra Nováková – Ondreičková: Vesmír

1. - 18. 04. 2015
Galerie Nová síň / Praha 1

#MBPFW Cut Club #7 w/ Petra Gabaš ” Club Selection”

20. 03. - 2. 04. 2015
A.M. 180 / Praha 2

Duhové sny

16. 03. - 17. 04. 2015
Alfred ve dvoře / Praha

Jana Šárová – Souvenirs

18. 03. - 18. 04. 2015
Galerie NF / Ústí nad Labem

Jiří Jirmus

4. 03. - 2. 05. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Štěpán Šefr – Tonda

11. - 23. 03. 2015
Skleněná louka / Brno

Michal Burget a Petr Fiala – Něžné bizarnosti

24. 06. - 29. 08. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jaroslav Prokeš – V základním režimu

4. 03. - 11. 04. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Štěpán Šefr Tonda

11. 03. - 27. 04. 2015
Galerie Sklepní scéna / Brno

Jsem ostrov

10. - 22. 03. 2015
Galerie 209 / Brno

Stamp

13. 03. - 16. 04. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Julia Gryboś, Barbora Zentková – Uprostřed hluku vlastní kroky slyšet

10. 03. - 4. 04. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Libor Teplý – Hledání světla

10. 03. - 4. 04. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Zdeněk Macháček: Makulatury atd.

24. 02. - 2. 05. 2015
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Jakub Schikaneder: Od svědectví k obrazovému snění

24. 02. - 2. 05. 2015
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Úkryty

19. 03. - 29. 04. 2015
Art Space NOV / Pardubice

RE :: REcollecting

11. 03. 2015 18:00
INI Project / PROSTOR / Praha

Petr Košárek: Plankton

11. 03. - 14. 04. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Martin Kolarov, Filip Dvořák – HashtagNike

3. - 25. 03. 2015
Galerie Jelení / Praha

Martin Lukáč – Fail

4. 03. - 9. 04. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Unmoving Target, Unmoving Time

5. 03. - 10. 04. 2015
Nevan Contempo / Praha 3

Polička/Shelf – Radomír Leszczynski: Kruhy, Křivky, Struktury, Buňky, Práce

1. - 28. 03. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

uvidět, prožít… 4 pojetí figury

29. 01. - 11. 04. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Andrei Shulha – Video, objekty

27. 02. - 7. 03. 2015
City Surfer Office / Praha 3

Hvězdný prach

19. 02. - 21. 03. 2015
Galerie Alternativa / Jihlava

Anna Hulačová a Václav Litvan – Zuby nebo rohy

25. 02. - 21. 03. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

JIří Šalamoun – Troufalost v úplňku

7. 03. - 6. 06. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Marián Mudroch pohledem Richarda Druryho

21. 02. - 25. 04. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jiří Beránek – Mezidobí

21. 02. - 25. 04. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Laurent Dupont a Lucy McKenzie – Paintings

20. 02. - 3. 04. 2015
SVIT / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Irena Křivánková

10. 02. - 6. 03. 2015
Galerie ARS / Brno

Katarína Karafová – viac menej rovná sa

10. 02. - 10. 03. 2015
Galerie Art Brno / Brno

Medium Loci

8. 02. - 17. 03. 2015
Společenský dům Neratovice / Neratovice

Jörg Sasse – File Transfer

12. 02. - 21. 03. 2015
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

5 minut ticha

5. 02. - 4. 03. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Péčko

9. - 26. 02. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

Peter Sit: Anima Mundi

28. 01. - 3. 03. 2015
Malá galerie / Ústí nad Labem

Zeitgeist

4. - 18. 02. 2015
Galerie Kód / Praha 3 Vinohrady

Miroslav Machotka: Události míst | Retrospektiva

22. 01. - 4. 04. 2015
Leica Gallery Prague / Praha 1

Jesper Alvaer a Isabela Grosseová: Způsobilost

30. 01. - 28. 02. 2015
Fotograf Gallery / Praha

Petr Pavlík / Poutnice kráčí dál

28. 01. - 14. 03. 2015
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Model

18. 01. 2015 23:00
Galerie Rudolfinum / Praha 1

No tohle?! | Jiří Šalamoun

28. 01. - 16. 05. 2015
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Ondřej Vicena – REW / FFWD

22. 01. - 26. 02. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Zbyněk Linhart: Privátní jestřáb

19. 01. - 12. 02. 2015
Galerie Makráč / Praha 6

Michal Brix | Kresby – obrazy 2013-2015

5. - 26. 02. 2015
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Homo urbanus Europeanus

16. 01. - 27. 02. 2015
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

120 let Topičova salonu

8. 12. 2014 - 22. 01. 2015
Topičův salon / Praha 1

Jan Koblasa a Sonia Jakuschewa: Rozhovory

16. 12. 2014 - 20. 02. 2015
Topičův salon / Praha 1

Petra Pohlová : LESNÍVĚCI

16. 01. - 16. 02. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Eva Rybářová – Bez názvu (okna)

12. 01. - 8. 02. 2015
Galerie Art Brno / Brno

STILL LIFE RECURRING – APPRENTICE/MASTER PROJECT

5. - 21. 02. 2015
Galerie AMU / Praha 1

Jello T.

13. 01. - 3. 02. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Živly nad městy

14. 01. - 6. 03. 2015
Galerie Vernon / Praha 5

dvojitá dávka umění: výstavy Milana Lasoty a Tomáše Vaňka

19. 01. - 4. 03. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Tváří v tvář

9. 01. - 5. 03. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Jablonec nad Nisou

Martin Kolarov // Vousy a zástěra

8. - 31. 01. 2015
Galerie 35m2 / Praha 3

Ve znamení břevna a růží

14. 01. - 14. 02. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Anja Manfredi – Favorite Tools

7. 01. - 7. 02. 2015
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Václav Stratil – MINI

7. - 31. 01. 2015
MakeMake / Brno

Barbora Zentková & Julia Grybos – Chvíle

6. 01. - 3. 02. 2015
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Polička/Shelf – Tereza Vostradovská: Obludárium

4. - 31. 01. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Téra Pechmannová: PAN BUBLIN

1. - 24. 01. 2015
Galerie Jáma 10 / Ostrava

Petr Chutný: CMYK

2. 01. - 4. 02. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Svatyně desetitisíce prosebníků – Aleš Roleček

21. 12. 2014 - 15. 01. 2015
Art Space NOV / Pardubice

Modul Prvek

17. 12. 2014 - 21. 01. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

Martin Mainer – Blues Woods

7. 01. - 6. 02. 2015
Nová galerie / Praha 2

Daniel Piršč – Yellow Hat

30. 11. 2014 - 13. 01. 2015
Adam Gallery / Brno

Jan Jindra – Jaroslav Prokop – Jan Regal – Reklamní fotografie

16. 12. 2014 - 16. 01. 2015
Photogether Gallery / Zlín

Jan Poupě: Solaris

17. 12. 2014 - 19. 01. 2015
Galerie kritiků / Praha 1

Měřítka touhy

10. 12. 2014 - 7. 03. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

Joe Neave – Dětská duše na plátně

12. 12. 2014 - 30. 01. 2015
SVIT / Praha

Ztracená krajina

8. 12. 2014 - 3. 01. 2015
Galerie Fotografic / Praha

ŽIŽKOV FAMILY

10. 12. 2014 - 9. 01. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

PAF 2014: Azucena Losana: I § You

4. - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Vzdáleni kořenům

3. - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Barbora Lungová + Pure Beauty – Alter ego

5. - 30. 12. 2014
Galerie Jiří Putna / Brno

Linda Retterová: Za tmy

9. 12. 2014 - 13. 01. 2015
Galerie Evoluční / Praha 1

Metaplay, Praha – Tokyo (česká část)

21. 11. - 13. 12. 2014
Galerie kritiků / Praha 1

Lenka Vítková a Ondřej Vinš: Sobota

29. 11. 2014 - 31. 01. 2015
galerie sam83 / Česká Bříza

Karolína Klimešová: KROP

27. 11. 2014 - 1. 01. 2015
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Henryk Gajewski

9. 12. 2014 - 24. 01. 2015
Galerie AMU / Praha 1

Tomáš Prokůpek – Když kecá do komiksu, ať se ukáže!

19. 11. - 17. 12. 2014
Šaufenstr / Brno

Ladislav Tejml

18. 11. - 17. 12. 2014
Galerie Art Brno / Brno

Federico Solmi – Čínská demokracie a poslední den na Zemi

27. 11. 2014 - 9. 01. 2015
Galerie Vernon / Praha 5

Voice-over

19. 11. 2014 17:00
Galerie 209 / Brno

Juraj Gábor: Dívka před domem

18. 11. - 30. 12. 2014
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Adéla Šimová – MoiMoi

23. 11. - 29. 12. 2014
Galerie W7 / Olomouc

Martin Dlabaja: Hudba pro vodní kapky, piano a zvukoplochy

12. - 30. 11. 2014
Galerie FAVU / Brno

DARW-IN

20. 11. - 6. 12. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Martin Cihlář & Crazy horse

6. 11. 2014 - 8. 01. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Marianne Viero: Invariant Plates

6. 11. - 3. 12. 2014
Fotograf Gallery / Praha

V mém Snu pokládám Ti věneček na Hlavu

27. 10. 2014 17:00
Galerie Pussa Passage / Pardubice

Site specific : Umění na zakázku

3. 11. - 9. 12. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Galerie Kostka: Thomas Bischoff (FR): Oscilace

2. 12. 2014 - 29. 01. 2015
MeetFactory / Praha 5

Nemanja Milisavljević: Fragmenty chemické práce

29. 10. - 20. 11. 2014
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Manifest spáčů

29. 10. - 2. 12. 2014
Malá galerie / Ústí nad Labem

Sráč Sam – Už si na nic nevzpomínám

30. 10. - 29. 11. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Ján Lastomírsky – Článek II; Rondel

22. 10. - 18. 11. 2014
Šaufenstr / Brno

Pozdní lov

21. - 29. 10. 2014
Galerie 209 / Brno

ÜBERRAUM

1. 11. 2014 - 29. 04. 2015
Galerie Na shledanou / Volyně

Poslední hodiny lidstva

21. 10. - 21. 11. 2014
Galerie 1 / Praha 1

Ryan O’Rourke: Prohledání hexadecimálu

21. 10. - 21. 11. 2014
Divadlo 29 / Pardubice

Chléb, hry a umění

24. 10. 2014 - 15. 01. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Stah

23. 10. - 18. 12. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Cyklus / Tomáš Lumpe & Pavel Matoušek

4. 11. 2014 - 5. 01. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Richard Štipl a Josef Zlamal

15. 10. - 19. 11. 2014
DSC Gallery / Praha

Vladimír Kokolia a Šárka Trčková: Obrazovost

14. 10. - 13. 11. 2014
Galerie ARS / Brno

Ondřej Cibulka a Václav Litvan: Říše

20. 10. - 19. 12. 2014
Studio Hrdinů / Praha 7

James Ensor: Zemřít pro nesmrtelnost

16. 10. 2014 - 31. 01. 2015
Museum Montanelli, MuMo / Praha

VEN

17. 10. - 3. 11. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Hora

8. - 17. 10. 2014
Galerie 209 / Brno

Jezulátko, spáleniště a kůň

13. 10. - 8. 11. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

Pilvi Takala: Právník týdne

3. 10. - 15. 11. 2014
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Erwin Müller (1893-1978)

10. 09. - 15. 11. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

PUBLIC COLLECTION_CZ

25. 09. - 4. 10. 2014
4AM Fórum pro architekturu a média / Olomouc

HIN MAH TOO YAH LAT KEKT

9. 10. - 8. 11. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Štěpán Čapek — Hairoin

24. 09. - 11. 10. 2014
City Surfer Office / Praha 3

Jiří George Velinger – Vidím, co slyším (kresby)

6. 09. - 3. 10. 2014
Galerie Vinohradská 12 / Praha 2

Vladimír Kokolia, Hana Pýchová: Cesty do polí

17. 09. - 15. 11. 2014
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Richard Fremund 1928–1969 Museum Kampa

18. 09. - 6. 12. 2014
Museum Kampa / Praha 1

Eva Koťátková, Josef Hofer: Rámy a rámce

17. 09. - 30. 10. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

Thoughtforms

17. 09. - 25. 10. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Klubovna 05 – Markéta Magidová

17. - 28. 09. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. - 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

MARKÉTA LUSKAČOVÁ: FOTOGRAFIE 1964-2014

11. 09. - 1. 11. 2014
Leica Gallery Prague / Praha 1

LADISLAV PRŮCHA & SOŇA TŘEŠTÍKOVÁ – NEJEN KVIDOVA VĚC

17. 09. - 20. 11. 2014
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

2006

11. 09. - 9. 10. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

ČLOVĚK A DUCH: umění, architektura

13. 09. 2014 - 16. 01. 2015
Klášter Roudnice / Roudnice nad Labem

Winterlandschaft, 1935 (Zimní krajina, 1935)

9. 09. - 8. 10. 2014
Galerie Klubovna / Brno

Eliška Kyselková, Katarína Támová – Homage To Monica Cook

10. 09. - 14. 10. 2014
Galerie Fotografic / Praha

Kathrin Köster (DE): ex plica in sepia mania

11. 09. - 3. 10. 2014
MeetFactory / Praha 5

Spirit Prints

2. 09. - 2. 10. 2014
Fox Gallery / Praha

Edyta Kulla (PL): Tři cykly / výstava uměleckých vitráží

12. 09. - 8. 11. 2014
Muzeum Podkrkonoší v Trutnově / Trutnov

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. - 9. 11. 2014
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

Nauka o přírodě

3. 09. - 4. 10. 2014
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Referendum Skotsko 2014 – Jan Vermouzek

18. 09. - 1. 10. 2014
Galerie Jiří Putna / Brno

Jeanne Moynot: Špinavá přední skla

2. - 20. 09. 2014
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Krisztián Kristóf: Sluneční panel

1. - 19. 09. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22. - 30. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

BAKALÁŘI KF FAMU 2014

10. - 18. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Volej

5. 09. - 5. 11. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

X, Y – umělecké řemeslo

4. - 24. 09. 2014
Kvalitář / Praha 1

Denisa v Garáži

26. 08. - 19. 09. 2014
Galerie Garáž / Zlín

Pavel Jestřáb – Poryv

9. - 24. 09. 2014
Galerie Jelení / Praha

Milan Perič / Luther’s Army

6. 09. - 1. 11. 2014
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

LEGACY curated by Claire Breukel

27. 08. - 10. 10. 2014
Drdova Gallery / Praha 3

Blanka Nováková: Mezi námi

14. - 28. 08. 2014
Galerie Nina Hedwic / Praha 2

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. - 6. 09. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Tamiko Kawata (JP): Pokojné místo

6. - 30. 08. 2014
MeetFactory / Praha 5

Praha známá i neznámá

16. 07. - 8. 08. 2014
Galerie 1 / Praha 1

Matthew Moore: East/West

25. - 31. 07. 2014
Ateliér Síň / Telč

Morality

22. 08. - 27. 10. 2014
Galerie Kinský / Kostelec nad Orlicí

Písně kosmické

29. 07. - 16. 08. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

Princezna Kejda

21. 07. - 21. 08. 2014
MakeMake / Brno

Justyna Kabala/COLL-AGE

31. 07. - 30. 08. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Tomáš Třeštík: Letenští

16. 07. - 29. 09. 2014
Artwall Praha 7 / Praha 7

Eliška Fialová – Výletní místa

17. 07. - 30. 08. 2014
Galerie Klubovna / Brno

Parasites

16. 07. - 14. 08. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Václav Litvan (CZ): Stojící, ležící

2. - 30. 07. 2014
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Svět práce (“Live in Your Head”)

17. 06. - 29. 07. 2014
Galerie TIC / Brno-město

Jindra Viková, Jessica Mayne – Texty lásky

13. 06. - 7. 09. 2014
Galerie Natura / Průhonice

Ondřej Čech: Melouch v pracovní době

6. - 29. 06. 2014
City Surfer Office / Praha

Marginální krása

3. 12. 2013 - 14. 01. 2014
Galerie Mladých / Brno-město

Měň fér

30. 09. - 29. 10. 2012
Fotograf Festival / Praha 1

PRO TEBE

25. - 27. 10. 2011
Nová scéna ND / Praha 1

HRA NA NÁHODU/ A GAME OF CHANCE

21. 10. - 19. 11. 2010
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jen tak tak

10. - 25. 09. 2013
Galerie Jelení / Praha

Jan Měřička: Mechanika davu

24. 04. - 19. 05. 2012
Galerie Nová síň / Praha 1

Mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2011

16. 07. - 12. 08. 2011
Sala Terrena /

Martina Špinková: Prchavá setkání

14. 05. - 15. 06. 2013
Galerie Josipa Plečnika / Praha 10

Derelict Utopies

11. 11. 2011 - 6. 01. 2012
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Jan Reich

1. - 27. 02. 2011
GambitPhoto /

Marginální krása

2. 12. 2013 - 14. 01. 2014
Galerie Mladých / Brno-město

Ouroboros

13. 09. - 27. 10. 2012
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Návrh na změnu partitury

1. - 28. 11. 2011
Školská 28 / Praha 1

Selži znova. / Fail Again

22. 09. - 16. 10. 2010
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

City Folklore by SASANCA

11. 09. - 17. 10. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Pluriform & Simultaneous

23. 04. - 14. 06. 2013
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

“Umělec má cenu 2011”

10. - 30. 11. 2011
Galerie Jelení / Praha

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Tadamův rádce – Aneb důmyslný průvodce falešným územím*

10. 09. - 20. 10. 2012
MeetFactory / Praha 5

KINDERTHERAPIE

26. 10. - 18. 11. 2011
Galerie 1. patro / Praha 1

Ještě místo – pustá zem

6. 10. 2010 - 6. 02. 2011
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. - 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

Stvoření

8. 03. - 4. 05. 2012
de-sign / Praha 7

Hodinový hotel

26. 04. - 28. 06. 2013
de-sign / Praha 7

HRDINA, NEHRDINA A JUNÁK

12. 11. 2011 - 27. 01. 2012
galerie sam83 / Česká Bříza

Věra a Vladimír Machoninovi 60´/70´

21. 12. 2010 - 4. 02. 2011
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Between Steps

13. - 23. 08. 2012
Fox & Deer / Praha 6

Od vedle

25. 10. - 12. 12. 2011
M.odla / Praha 7

en Trance, Santa Cruz

9. 09. - 30. 10. 2010
Galerie Califia / Horažďovice

Vašek a Vašek

4. - 24. 08. 2013
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Pětiletka

24. 02. - 22. 03. 2012
Galerie města Blanska / Blansko

Já, bezesporu

25. 05. - 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Michał Budny: Mira

25. 04. - 31. 05. 2014
SVIT / Praha

Michal Pěchouček a Martina Holá: Školní loď

4. 04. - 4. 05. 2013
The Chemistry Gallery / Praha 7

TAMÁS ST.AUBY

2. 11. 2011 - 14. 01. 2012
Tranzitdisplay / Praha 2

Mini

16. 12. 2010 - 16. 01. 2011
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Ocenění letošního ročníku Trienále Valmez 2013 bylo předáno.

31. 10. - 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Petra Steinerová:  Výměnný obchod 

1. - 17. 08. 2012
Fotograf Gallery / Praha

PŘÍPRAVA NA PŘÍPRAVU

26. 10. - 26. 11. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

ROMAN TÝC: 3 Kila osudu

28. 05. - 14. 09. 2013
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

Papírek, který jsme nevykouřili

21. - 26. 02. 2012
Galerie NF / Ústí nad Labem

Mladí umělci Galerie Ratolest

1. 05. - 2. 06. 2011
Galerie Ratolest / Brno

Oldřich Morys: Těžký balet

14. 04. - 7. 06. 2014
Galerie G99 (DUB) / Brno

81 bilionů kilometrů vzdálené světlo

6. 02. - 4. 03. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

KRUH VE ČTVERCI

10. - 26. 11. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Start Point Selection

6. 12. 2010 - 7. 01. 2011
Galerie NTK / Praha

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. - 23. 11. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Derelict Utopies

28. 06. - 10. 08. 2012
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Soused

24. 10. - 3. 11. 2011
Galerie Jelení / Praha

Kalendář

1. - 26. 09. 2010
Galerie kritiků / Praha 1

Slovanská epopej 2012 – 2013

27. 06. - 31. 08. 2013
Galerie Václava Špály / Praha 1

Fotografie

4. - 25. 02. 2012
Městská galerie Vlastimila Rady / Železný Brod

PRVNÍ PÁD JE JÁ

12. 05. - 25. 06. 2011
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. - 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Johana Pošová: Přiznaná barva

6. 03. - 18. 04. 2013
Galerie Laboratorio / Praha 7

INSCENAČNÍ STRATEGIE

10. 11. 2011 - 21. 01. 2012
MeetFactory / Praha 5

Behnisch Architekten: Unilever – Haus and Marco Polo Tower

5. 10. - 10. 12. 2010
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

KONFERENCE

24. 10. - 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Podtlak

28. 06. - 12. 08. 2012
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Collective Sensor

30. 05. - 6. 07. 2013
Galerie Art Brno / Brno

Automatický výhled

18. 01. - 11. 02. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Vystavovatel a jeho diváci

3. 05. - 11. 06. 2011
Dům umění města Brna / Brno

Pôvabné

4. - 13. 03. 2014
Galerie 209 / Brno

Jakub Daníček

4. - 17. 11. 2011
A.M. 180 / Praha 2

Kempink

26. 10. - 30. 11. 2010
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

TRIENÁLE VALMEZ 2013 / CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

31. 10. - 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Kateřina Zochová – Jaromír Hárovník + deset neznámých kapel: VEČER SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

26. 05. - 8. 06. 2012
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

ZÁBRADLÍ

7. 10. 2011 - 30. 01. 2012
MeetFactory / Praha 5

Velké prádlo

23. 04. - 27. 06. 2013
Galerie Budoart / Praha 7

AUTOMATICKÝ VÝHLED

12. 01. - 12. 02. 2012
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Michal Pěchouček / Hodiny v umění

15. 03. - 4. 06. 2011
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha 1

A1 ARCHITECTS

12. 03. - 14. 04. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

TAJGA BEZDĚZSKAJA

12. 12. 2012 - 25. 01. 2013
Divus / Prager Kabarett / Praha 7

BAAR

3. - 26. 11. 2011
City Surfer Office / Praha 3

Pavel Švec / Michal Pěchouček O kráse

28. 10. - 27. 11. 2010
Café Tureček / Praha 2

CO TAM VIDÍME

9. 10. - 19. 11. 2013
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

MIKULOVE

17. 05. - 23. 06. 2012
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Vřídlo

17. 10. - 16. 11. 2011
Galerie Mladých / Brno-město

The Martha Cooper Files

25. 04. - 16. 05. 2013
Trafačka / Praha 9

Temná schránka

12. 12. 2011 - 4. 01. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Štěpán Grygar – Rudo Prekop

13. - 29. 04. 2011
Galerie 1. patro / Praha 1

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 - 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

sklizeň NAPOLI

9. - 17. 11. 2011
de-sign / Praha 7

Pavel Švec / Michal Pěchouček – O kráse

28. 10. 2010 22:00
Café Tureček / Praha 2

Kámen, nůžky, papír

10. 10. - 2. 11. 2013
Galerie 35m2 / Praha 3

Architektura Fikce

9. 05. - 7. 06. 2012
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Kalendář 11

15. 10. - 16. 11. 2011
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Škála

23. 04. - 1. 05. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Temná schránka

13. 12. 2011 - 4. 01. 2012
Galerie KIV / Praha 8

Martin Mainer – Vize pro Tebe

5. 04. - 4. 06. 2011
Adam Gallery / Brno

PATRIK ČABLA – POHÁR VÍTĚZŮ I PORAŽENÝCH

12. 12. 2013 - 5. 01. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 30. 10. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Michał Budny

10. 11. 2011 - 6. 01. 2012
SVIT / Praha

…a nezapomeňte na květiny

25. 11. 2010 - 26. 02. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Václav Litvan_Bazar_Antik_Zánik

27. 09. - 26. 10. 2013
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Indexace

28. 04. - 9. 06. 2012
Galerie Dům / Broumov

Hodek, Kars, Max et al. Akvizice ZČG z let 2008–2011

4. 08. - 22. 10. 2011
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Conrad Eric Armstrong: NOT PICTURED

22. 04. - 29. 05. 2013
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Možnosti vidění

15. 11. - 7. 12. 2011
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Proč ne sám?

16. 02. - 12. 03. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

AKCE UMĚLCE

Soya Stream

31. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Luxsus

28. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Komentovaná prohlídka s autory Lukášem Novákem a Janem Poupětem

23. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Kvalitář / Praha 1

Matěj Frank: ˈdrɪpɪŋ ˈdrɔːɪŋ

20. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Ivan Pinkava / Pod židlí židle

15. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

ENDLESS EDGE

14. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Marek Delong, Anna Slama: Will I become a better person if I stop dreaming about the stars?

10. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Miloš Bárta / Podivné XX. století

14. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kavárna co hledá jméno / Praha

ART WEEK Liberec 2019

10. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

Diskuze o umění

15. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 20:30 / 20:30 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Pustý ostrov chrání 15 000 obyvatel: work in progress

2. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

18. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď? pro seniory

14. 05. 2019 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

27. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Vernisáž | Artpark k výstavě A COOL BREEZE

24. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Diskuse v Galerii Kurzor a komentovaná prohlídka v Galerii Jelení

27. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

ORIENTace

17. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

XY 2019 Jiří Žák: Pretext

18. 04. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Prázdno jako materiál umělce

16. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Někdy na AVU: Markéta Vaňková

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Svoboda + Palcr: Vidět sochy

10. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Jaroslav Prokeš

10. 04. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Sympozium ilustrace

13. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

BESEDA S VÁCLAVEM CÍLKEM A RENÁTOU FUČÍKOVOU – KRAJINOU DOMOVA

16. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Villa Pellé / Praha 6

ŘEDĚNÍ SOUST

24. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Revitalizace

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Regardless

10. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie AMU / Praha 1

Regardless

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Marcel Bárta: Meotarismy. Cykly 2013-2019

6. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Stín bodu

6. 04. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

NEDĚLNÍ TVŮRČÍ DÍLNA – KAFKŮV KOLOTOČ

19. 05. 2019 16:00 / 16:00 / Workshopy
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Adam Kašpar: Klenbou-Brázdou

27. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

A co nám zbývá teď?

10. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

MIREK KAUFMAN – POZOROVACÍ POLE / OBSERVATION FIELD

27. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Marie Lukáčová: Moréna Rex & Jiří Žák: The Incantation of the Real

21. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

FRASER BROCKLEHURST: PILLOW TALK

11. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

František Demeter: Rozptýlená koncentrace

12. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Natálie Perkof: Je to o člověku

19. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Hrdličkovo muzeum člověka / Praha 2

Daniel Vlček: Příčiny a následky

8. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Viktor Oliva, Plačící fontána, 1904 (Jedno dílo / jeden svět)

6. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Veronika Richterová, Japonské hotovky

9. 03. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Jakub Ra X New Aliens / New FEM

8. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Adam Kašpar: Klenbou-Brázdou

16. 03. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

999% OFF

1. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Jdi na venkov! Výtvarné umění a lidová kultura v českých zemích 1800–1960

28. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

David Jedlička: Žádné zprávy

4. 03. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

BESEDA NAD KNIHOU “FRANZ KAFKA – ČLOVĚK SVÉ A NAŠÍ DOBY” S AUTORY RENÁTOU FUČÍKOVOU A RADKEM MALÝM

25. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie Villa Pellé / Praha 6

STORIES – RENÁTA FUČÍKOVÁ / vernisáž výstavy

11. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Villa Pellé / Praha 6

BESEDA a TVŮRČÍ DÍLNA S AUTORKOU A KNIHOU PRAHA V SRDCI

28. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Workshopy
Galerie Villa Pellé / Praha 6

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA VÝSTAVY KURÁTOR VS. UMĚLEC

23. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie Villa Pellé / Praha 6

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Ondřej Vicena / Ateliér duše

21. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Práh proměny – Stanislav Karoli, Matouš Lipus

17. 02. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

Šimon Kadlčák – [indistinct chatter / distant siren wailing]

14. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Free Life

22. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Marie Lukáčová: Magie v době konjunktury / Magic in a Time of Economic Progress

14. 02. 2019 19:30 / 19:30 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Workshop pragmatické estetiky

17. 03. 2019 14:00 / 14:00 / Workshopy
Galerie města Blanska / Blansko

Pavel Hayek/Přemysl Procházka

2. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Přednáška

13. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Galerie města Blanska / Blansko

An Out of this World Event III.

8. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Projekty z let 2015–2019 | Prezentace

13. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Pavel Trnka: Hranice stínu

4. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Mystika Hygieny

16. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Trienále PROSTOR ZLÍN 2019: Alternativy destrukce

22. - 29. 01. 2019 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Compassion Fatigue

31. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Vasilkova KEometria – konštrukcie a štruktúry

31. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Konzultace se Zuzanou Jakalovou | Konzultace s kurátorkou

27. - 28. 02. 2019 / 10:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Výjevy ze života světice

24. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

CHEAP ART – komentovaná prohlídka a dernisáž výstavy

23. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie AMU / Praha 1

Jan Kolský: Za Zelenou liškou

15. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Jan Měřička / Neklid davu

17. 01. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Finisáž + Komentovaná prohlídka

12. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Industra Art / Brno-město

Nikdy to nebylo, pořád to je

15. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Analogodigobraz

11. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Suteren Gallery / Brno

Workshop a diskuze s Conradem Armstrongem a Izou Rutkowskou

12. 01. 2019 13:30 / 13:30 / Workshopy
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Pavel Matoušek: Obrazy zkušenosti

2. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Díra (Ostrava) / Ostrava

LFW // Pickdick Picnic

14. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Mlčení bouře

9. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Návod k použití

8. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Aleš Buček: Zblízka

15. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha 6

Kam zmizel fotograf?

7. 02. 2017 15:30 / 15:30 / Workshopy
Fotograf Gallery / Praha

Žaneta Reková / Příběhy staré dámy

15. 02. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

KAMARÁDI ANIMOVANÉHO FILMU

2. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Tomáš Skála & Vojtěch Kiss: MINISTŘI NITRA

17. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Solidní neúspěch

14. 02. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Daniel Špaček – Představte si něco co neexistuje

16. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Ex Post / Praha 1

Mlčení bouře | komentovaná prohlídka

16. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

JAN JIROVEC | ŠUNKA, ŠKVARKY, STÉKAJÍCÍ SLEPENINY

21. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

LFW // Lover’s digest jazz dinner

21. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Komentovaná prohlíka výstavy ’33 – ’29 – ’36

23. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Are / Praha 1

Mlčení bouře | komentovaná prohlídka

23. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

LFW // BUCH BUCH CEREMONY

28. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

TEORIE DUCHŮ

28. 02. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Vernisáž Josefa Žáčka a Jiřího Žáka

2. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Eva Maceková: KŽNJVPSSP

2. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Tereza Říčanová: Obrazy světa

4. 03. 2017 13:30 / 13:30 / Workshopy
Xaoxax / Praha

Evžen Šimera

6. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prostor 228 / Liberec

Lukáš Karbus – Zlomená strana

15. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Jiří Žák / Post-truth Timeline

13. 03. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Lehčí než vzduch

20. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Lehčí než vzduch

21. 03. 2017 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Jiří Štourač_nové kresby

25. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Daniel Vlček: Okem mechanické reprodukce

22. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Jan Poupě – Kinetické pole

22. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Jan Poupě- Kinetické pole

22. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Dernisáž / Komentovaná prohlídka / Permapink + performance David Helán

1. 04. 2017 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Nedělní laskonka s Danielem Vlčkem

2. 04. 2017 12:30 / 12:30 / Přednášky a diskuze
Galerie NoD / Praha 1

Básníci v prostoru Zlín: Václav Stratil

16. 03. 2017 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Portrét jednoho festivalu (aneb Pezinok 1976)

6. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Vernisáž

4. 04. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Security Garden

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Reopening and extension Nadveřegalerie

6. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Nadveřegalerie / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Mezi obrazy: Archiv kameramana Jaroslava Kučery

24. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Vernisážový den v Domě umění a Domě pánů z Kunštátu

18. 04. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

David Helán / Vedu v sedu lehu v ledu

12. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Markéta Magidová / Zakalená fotosyntéza

19. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Café Chalupecký: Jindřich, obhájce umění

22. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Cena Jindřicha Chalupeckého /

Za zrcadlem není tma (workshop pro rodiny s dětmi)

21. 05. 2017 08:00 / 08:00 / Workshopy
PLATO Ostrava / Ostrava

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Beseda s autory výstavy

24. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

BRAVO GIRL / výstava

12. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Rozptýlený disk

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Ondřej Vicena: Very real

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Living Room Art Space: Anne-Claire Barriga – You Can Only Walk Away

26. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio ALTA / Praha

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Květiny v moři zla – Jiří Straka

2. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Matěj Frank – PROSTORY

3. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Dernisáž výstavy a setkání s Václavem Stratilem

28. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nadveřegalerie / Brno

Kateřina Dobroslava Drahošová: Kamenná křehkost

3. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Open Studios + Křest Časopisu X

11. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Martina Špinková – My (naše strachy, strašáci a hry)

19. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Písecká brána / Praha 6 Hradčany

Tomáš Rasl – Mezi dnem a snem

11. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

14. 06. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Monomach / Brno

Vernisáž/ Marie Štindlová, Radim Měsíc, Jiří Žák

16. 05. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Jakub Tajovský – Black Mirror

16. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SOLO offspace / Brno

Galerijní noc 2017

26. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Tomáš Absolon & Jan Horčík: Plakaat

31. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Jaro Varga – Napadnutý sen; Kristof Van Gestel – Idiosynkratický stroj/Vlajka

24. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Daniel Vlček / Šimon Kadlčák – cHa0s_Ch0r3o

7. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Pragovka Art Summer Opening One

1. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Gammatone

1. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nejmenší měsíc je červen

1. 06. 2017 16:20 / 16:20 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

pOSTKONCEpTUÁLNÍ ANTIKONCEpCE

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Filip Dvořák a Martin Kolarov // AWKWARD HANDSHAKE

7. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Lukáš Machalický: Těleso ponořené do tekutiny

10. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Dr. Mozek

22. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

CRISTO | REMIXED

10. 07. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Otakar Slavík / Těla

29. 06. 2017 12:44 / 12:44 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

AI+G: Výborná sklizeň

29. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Václav Litvan: Na povrchu

30. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Lukáš Kania / jinudy

20. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Vlněný kabát a sukně (pro ansámbl)

23. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Soirée v MeetFactory

27. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Jana Babincová, Pavla Nešverová: Zákon

27. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Matěj Frank: Chronolog

13. 07. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Filmová projekce Jiří Žák Rozštěpený epistemolog

23. 08. 2017 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Dana Sahánková: Stopy v popelu

27. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Výstava Výběr z tvorby Aleše Bučka

5. 08. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Jako mrkev žiju život v řádu

3. 08. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Ateliér Síň / Telč

Jakub Hvězda – Průhled

10. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Pragovka Art Summer Opening II

31. 07. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Karolína Rossí a Pavel Trnka – Theory of vision

1. 08. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Vernisáž/ Otevřený Open Call / Devatenáctý příběh rozmrzelosti/ Enviromem/ ČÍTÁRNA WWW

8. 08. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Marek Delong & Anna Slama: Femme Fatale Brewery

10. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Vernisáž

8. 08. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Akční dny Mothers Artlovers v INI Prostoru volume 2

19. - 20. 08. 2017 / 12:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Filip Sabol a Michal Turkovič – Světlo na konci tuleňa

14. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Flesh&Brain / Morava, krásná zem III: Rohatec

6. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Alžběta Zemanová: Na jih i na sever

9. 09. 2017 17:01 / 17:01 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Běguni

5. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Karin Zadrick – Zbytky

5. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

MARIE KRATOCHVÍLOVÁ (project_room)

8. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

MILAN HAJDÍK – Signál

6. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

MARKÉTA MAGIDOVÁ – SOFT TARGET

13. 09. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Aleš Zapletal: Permakultura

11. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Od knihy ku knihe

19. 09. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Symbionti

26. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Metastázy obrazu

10. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Osobní krajina

12. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Stud

10. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Milana Hajdíka

25. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Intervence #6: Katarína Hládeková – Klíčová slova

12. 10. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Cena Jindřicha Chalupeckého / Liberec

Gammatone Signal 2017

12. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

OE17: Michal Pěchouček – …padaly jiskřičky padaly

18. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Lukáš Machalický – Floating floor/Plovoucí podlaha

18. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nechte to Zemi

25. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jonáš Czesaný: Hybridní monotyp

26. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Martin Velíšek: „Nahoře bez, dole taky“

31. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Oliver Ressler – Art Activist

7. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy s umělkyněmi Zdenou Kolečkovou, Michaelou Thelenovou a umělcem Martinem Zetem

5. 12. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Cristian Del Risco / Remixed 7

7. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Postcompost

1. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Jakub Roček – Když přišla rovnováha

8. 11. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

CZECH ASMR / Do The Right Thing

7. 11. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Mark Ther: Mark Ther + otevíráme nový Prostor

9. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Radical Times in Paradise

14. 11. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Radical Times in Paradise

21. 11. 2017 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Žaneta Reková: Bombička

13. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Komentovaná prohlídka Martina Velíška „Nahoře bez, dole taky“

15. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Model a metoda – křest knihy

14. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie TIC / Brno-město

Isabela Grosseová / Průraz

15. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Miloš Šejn – Křest CD a DVD Obraz-tělo-zvuk + prezentace knihy Časopysk / ABC elánu Davida Helána

27. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

PAVEL OPOČENSKÝ/Nucleus

23. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Babybox

18. 11. 2017 22:14 / 22:14 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Josefa Kroutvora, Davida Radoka a Ivana Theimera

22. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Dernisáž a čtení básní Adama Borziče

27. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Alžběta Kočvarová — Kost do domu

27. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Katarina Burin: Artist Talk

30. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

Vdovy S / Zdeněk Sýkora / Otakar Slavík / Zbyněk Sekal

7. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Mikulášské odpoledne s Tererou Říčanovou

5. 12. 2017 14:30 / 14:30 / Workshopy
Xaoxax / Praha

OE17: Daniel Rourke – #Additivism

6. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

35m2 // Juraj Gábor // Wave Shape

8. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Lucie Rosenfeldová a Matěj Pavlík: Žít s duchy

5. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Ondřej Vicena – Data loss

13. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Mark Ther: Mark Ther & Optiqa II.

15. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Johana Pošová — Happy Family

21. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Sbohem Ai Weiwei

6. 01. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

„Probstová“ – gázotisky Zuzany Růžičkové

8. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Unijazz / Praha

Kotzmannová – Othová

11. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Kotzmannová – Othová

11. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Politika pravdy I: Mezi realitou a fikcí (pásmo videí)

16. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Pavel Trnka „Figura krajina“

18. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Dead Body of Water

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
FAMU / Praha

Johana Pošová — Komentovaná prohlídka výstavy Happy Family

18. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

JSG Artist Talk: Katarína Poliačiková

25. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Herpés

20. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

PRAMÍTAČKA (živá filmová performance)

20. 01. 2018 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
Galerie AMU / Praha 1

Miroslav Šnajdr ml.: Malby, kresby, bestie

3. 02. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Hypernaturalizmus

26. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Monika Žáková | Appearance

26. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Ladislav Železný a Adam Železný: TABULA RASA (vernisáž)

1. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Johana Pošová — Komentovaná prohlídka výstavy Happy Family

25. 01. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Eva Rybářová – Tumbleweed

23. 01. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Marek Tischler – Perly leží na dosah

25. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Eliška Stejskalová: Smells like a table

23. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Tomáš Roubal — Metal

26. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Blanka Kirchner – Vrstvy událostí

26. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Komentovaná prohlídka výstavy „Figura Krajina“

1. 02. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Alžběta Kočvarová & Pavel Matoušek: Chlapi v zahradě

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ROJ / Praha

Výstava finalistů a vyhlášení vítězů 11. Ceny kritiky za mladou malbu 2018

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie kritiků / Praha 1

Fraser Brocklehurst: DEMON DRIVER

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Polansky Gallery uvádí filmy

8. 02. 2018 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Polansky Gallery Brno / Brno

Argišt Alaverdyan — Ohyb

6. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Automat na výstavu: Československý pavilon na Expo 67 v Montrealu

13. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Diskuse s Rudolfem Sikorou

22. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Artwall Praha 7 / Praha

Dawson City: Frozen Time

29. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

STAVY A VĚCI

13. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Komentovaná prohlídka za osobní účasti umělce: Jiří Straka – starý přítel: Porcelán Qinghua

15. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Praha 1

Komentovaná prohlídka za osobní účasti umělce: Jiří Straka – starý přítel: Porcelán Qinghua

22. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Praha 1

Tomáš Kajánek | Jan van der Pol

21. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Pro tebe i pro sebe

20. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Otakar Lebeda (1877-1901)

20. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Adam Kašpar: Jen prostor

7. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

28. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Blanka Kirchner: Pět žen. Jedna věta denně.

22. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Nevan Contempo / Praha 3

Vernisáže + Open Studios

27. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Monika Žáková: snídaně s umělkyní

3. 03. 2018 10:00 / 10:00 / Komentované prohlídky
Drdova Gallery / Praha 3

OSM

8. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Pravda materiálu, klam obrazu

7. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy Jedlíci kukuřice

22. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

My brain, my battle field

6. 03. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

My brain, my battle field

13. 03. 2018 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Začátek je také konec/ Filip Cenek, Viktor Takáč, Martin Ježek, Zdeněk Ryneš, Ivana Rynešová

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Půst

15. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Tomáš Rasl / Místa hrdá, pustá a jiné příběhy

8. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Filip Dvořák a Martin Kolarov – Provizorní krajina

14. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Berlínský Model / Sebastian Stumpf | Irrelevant Necessities

17. 03. 2018 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Pramen 2008 — 2016 / Katalog Ateliéru fotografie

15. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Přemysl Procházka: Pauza

22. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Projekce filmu: Tomáš Svoboda – JAKO Z FILMU

17. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

JSG Artist Talk: Jan van der Pol

5. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

A fotky máš?

5. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Prostor v prostoru

24. 03. 2018 14:00 / 14:00 / Workshopy
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Příroda v prostoru

7. 04. 2018 13:00 / 13:00 / Workshopy
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Šimon Kadlčák: O čem sním X když náhodou spím

27. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Nebeské pastviny

31. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

ARGIŠT ALAVERDYAN / PRŮZKUMNÍK

4. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Ve světě umění a tvorby Mikoláše Alše – tvůrčí dílna pro rodiče s dětmi

19. 04. 2018 14:00 / 14:00 / Workshopy
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Lada Semecká – Kaligrafie zvuku

7. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

ERORY

10. 04. 2018 14:10 / 14:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

ERORY

3. 04. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Štěpánka Sigmundová: Last White Rhino

4. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Rudolf Samohejl: Výjimečný stav,

5. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Patrik Proško / Na hraně reality

5. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Illusion Art Museum / Praha 1

Je toho více

12. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ivan Pinkava & Eliáš Dolejší – Napřed uhořet

10. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

B a ː z ə l & Libertae

12. 04. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Pastiche Filmz /

IGLOO 8: Ian Mikyska – Papír a čas

19. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
zvuková galerie IGLOO / Jihlava

Okno před záclonou

19. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Harvesting Darkness

24. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Martinka Bobrikova & Oscar Carmen: Ya-Mae

27. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Filip Dvořák & Martin Kolarov: Kapitola druhá / Chapter Two

23. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Básník a plno slov

26. 04. 2018 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Přemysl Procházka, Práce

18. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Paralelní kino: Neptun – film Adély Babanové o dezinformační kampani StB

26. 04. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kino Ponrepo / Praha 1

Týden umění: Jak se dělá výstava

26. 04. 2018 16:30 / 16:30 / Workshopy
Museum Kampa / Praha 1

Dvojitá vernisáž výstavy Najbrt + František Štorm – Typograf

11. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Výstava kreseb Josefa Čapka V krajině a v zahradě

5. 05. 2018 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Keplerovo Mysterium Cosmographicum: Věda v umění a umění ve vědě

10. 05. 2018 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
Museum Kampa / Praha 1

Art Bazaar na Pragovce

20. 05. 2018 08:30 / 08:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Postel Institutu úzkosti s Marií Lukáčovou a Magdalénou Šipkou

10. 05. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Gabriela Těthalová – Alea iacta est

24. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Michal Budny: Everything shines blue,

18. 05. 2018 12:00 / 12:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

5866 / PETR STOLÍN, JAN STOLÍN

17. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Otakar Lebeda (1877 – 1901)

24. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

REALITY SHOW

7. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Open Studios v Industra Art

1. - 2. 06. 2018 / 12:00 / Ostatní akce
Industra Art / Brno-město

Ondřej Vinš — Pěší věc / Věnováno Eratosthenovi z Kyrény

28. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Mezi / Between

5. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

TING TAR TID

9. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

INI Rezidence: Alžběta Bačíková a Lucie Rosenfeldová

8. 06. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Dana Sahánková: Setnout strom, pokácet les

9. 06. 2018 14:30 / 14:30 / Vernisáže
Galerie  50°47’55.9”N 14°57’22. 6” E / Andělská Hora u Chrastavy

ART WEEK Liberec 2018

16. 06. 2018 13:30 / 13:30 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

ART WEEK Liberec 2018

16. - 22. 06. 2018 / 11:00 / Ostatní akce
Art Week Liberec / Liberec

HD Blue Světlo

20. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Vernisáže na Pragovce

19. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Petr Dub – Projektivní test

11. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Křest samizdatového občasníku Mamka 3

14. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Jen způsob jak neříct, co doopravdy chci

19. 06. 2018 16:15 / 16:15 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Způsoby percepce

17. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Komentovaná prohlídka výstavy “Mezi”

26. 06. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Zuzana Pernicová – Opere

26. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Mists of dreams | Doprovodný program k výstavě

4. 07. 2018 15:30 / 15:30 / Ostatní akce
FAMU / Praha 1

Neighbourhood Boogie-Woogie: Alžběta Bačíková&Lucie Rosenfeldová

14. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Dana Bartoníčková/ My brain, my battlefield

10. 07. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Jihlava

Scattered Rhymes

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Workshop participativního psaní scénáře dokumentárního filmu

26. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Otakar Lebeda (1877 – 1901)

21. 08. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Hlediště #3

28. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Lukáš Machalický, Robert Šalanda: Dvě jsou víc než jedna

2. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Record: Sukces je náš, neúspěch je její tajemství cesty světla

6. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Dolce far niente / Kupec benátský / Komplex epopeje

16. 08. 2018 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente / Going Places + Teplé léto FAMU v letním kině

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Forman – Milkov

31. 08. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

31. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Adam Kencki: Zase doma

29. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Monika Žáková: Reappearance

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Zuzana Pernicová / Mými kořeny se dotýkám nebe

4. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Zuzana Pernicová / Mými kořeny se dotýkám nebe

7. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Suteren Gallery / Brno

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Jasmin Schaitl a Matěj Frank: entering continuities. spící kresby

21. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Filip Černý – Schrödingerova pata

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

18. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Cesta za meziválečnou architekturou do Luhačovic

20. 09. 2018 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Dolce far niente / Dernisáž – Choreografie zápasu + (F)animáky

13. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Inez Tuschnerová

13. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně / Brno

Dolce far niente/ Komplex epopeje

20. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Gloriya Komarova

13. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Debata o výstavnictví: Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
lítost / Praha

Vypůjčená krajina

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Moment #1: Buď bude zítra pršet, nebo zítra pršet nebude

21. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

S umělci jde všechno líp ▲ Recykliteratura

14. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Workshopy
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FU OSU

17. 10. 2018 22:00 / 22:00 / Přednášky a diskuze
Cena Jindřicha Chalupeckého / Ostrava

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FaVU

3. 10. 2018 12:00 / 12:00 / Přednášky a diskuze
Cena Jindřicha Chalupeckého / Brno

PLAČKY NAD PŘÍLIŠ DLOUHÝM ŽIVOTEM PERFORMANCE BARBORA KLEINHAMPLOVÁ A TEREZA STEJSKALOVÁ

6. 10. 2018 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
Fotograf Festival / Praha

Petr Veselý

3. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

JANA ŠÁROVÁ, PAVEL OPOČENSKÝ: Kolize

2. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – AVU

27. 11. 2018 23:00 / 23:00 / Přednášky a diskuze
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha

MARKÉTA JÁCHIMOVÁ & ONDŘEJ ČECH: INTERIEUR DOMESTIQUE

10. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Situace 78: Podzimní bytosti / Autumn Beings

12. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Pavilon / Praha 1

Marie Lukáčová a Martina Smutná: Volno pod kontrolou

10. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Západ není západ. Umělecká kritika a vymezení západu

11. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Tomáš Roubal — Hrubý domácí

12. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Groupe Guma Guar: Heaven

20. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Emila Medková

17. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

KOV NA KOV

16. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Národní technická knihovna / Praha 6

Roman Štětina – To jsem já ty

1. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery Brno / Brno

Z akademie do přírody. Podoby krajinomalby ve střední Evropě 1860-1890

14. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Mo(nu)mentální topografie

24. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Monika Žáková – Nová gravitace

7. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno

Adam Kašpar – Mapa hor

22. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Komentovaná prohlídka výstavy Inez Tuschnerová

14. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
/ Brno

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Jitka a Květa Válovy „Perličky na zdi II“

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Gema / Praha 2

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Radek Kalhous | Fyzická povaha fotografií

29. 01. 2019 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Gisela Weimann: Performance & koncert

27. 11. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Neiro Association for Expanding Arts / Praha

Gisela Weiman: Artist Talk

27. 11. 2018 17:30 / 17:30 / Přednášky a diskuze
Neiro Association for Expanding Arts / Praha

Opening: Sofie Tobiášová – Orange Blossom

29. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Pavla Voborník Kačírková / Nature in my Nature

6. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Náhoda a samočinnost :: apo tychés, to automaton

6. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno

Kurt Gebauer a Eugen Jindra Morgenabendtot

25. 11. 2018 - 25. 01. 2019 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Napiš Ježiškovi

8. 12. 2018 13:00 / 13:00 / Workshopy
Xaoxax / Praha

Paralelní kino: Rekonstrukce – Novák a Havlíček

3. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Kino Ponrepo / Praha 1

Vernisáže na Pragovce / možná přijde i Mikuláš

4. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Sny jiných

5. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Martin Piaček: Studie pro spící sad

6. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

OE18: Jonáš Strouhal – Suffering

11. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Odložená slavnost

11. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Odložená slavnost

18. 12. 2018 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

OLD NEWS

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Katarína Hládeková a Ondřej Homola: Staré auto

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

DiStO 4 „Fotoscénika“

14. 12. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

SEX Positive

12. 12. 2018 09:00 / 09:00 / Přednášky a diskuze
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018: Ceremoniál

17. 12. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

18. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Sousedé Sobě 2018

15. 12. 2018 09:10 / 09:10 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

How Many iPhones 7 Does It Take to Save Your Life

18. 12. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno

Dernisáže na Pragovce

6. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Adama Kašpara

10. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Daniel Vlček – Dál a výš

25. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

DANIEL VLČEK – SKRYTÁ NASTAVENÍ

12. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Tektonika paměti

17. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Prototypy iluze

26. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Člověk Bůh – Homo Deus: Extenze a transformace lidství

25. 01. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

80: Woody Vasulka

20. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Štefan Pecko: F1 × a1 = F2 × a2

20. 12. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Tony Conrad:Completely in the Present/premiéra

9. 02. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Studio work

11. 01. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

SYSTEM OF A DOWN

13. 12. 2016 16:10 / 16:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

SYSTEM OF A DOWN

12. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Sklenice s/bez vody

7. 12. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

PAF 2016: Jan Kulka: Pramítačka

2. 12. 2016 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Rozsvícené stíny: autorský vánoční strom Kataríny Szanyi

1. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Komentovaná prohlídka výstavy Time After Time

12. 12. 2016 18:30 / 18:30 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Isabela Grosseová – Vůbec mne nezajímaly výstavy

8. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Tracing Roots / video workshop rodinné archeologie

3. 12. 2016 23:00 / 23:00 / Workshopy
Divadlo 29 / Pardubice

Aesop’s fables no. 2

12. 11. 2016 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Markéta Adamcová: Mapa oceánu / 2

2. 11. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

NTKino: Ateliér Intermédií FaVU VUT v Brně

7. 11. 2016 19:15 / 19:15 / Ostatní akce
NTKino / Praha 6 - Dejvice

Legenda Karolína Klimešová

25. 10. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Aleš Zapletal / Earthworks

25. 10. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Martin Mainer SOCHY A OBRAZY

20. 10. 2016 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Kotelna / Praha-východ

Jankova paleta

13. 10. 2016 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie TIC / Brno-město

Na kousku papíru se děje proměna (výtvarný workshop)

15. 10. 2016 08:00 / 08:00 / Workshopy
PLATO Ostrava / Ostrava

Debata s Markétou Vaňkovou

10. 10. 2016 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Jan Poupě, Petr Gruber: LOM/ NA ROZHRANÍ

5. 10. 2016 14:30 / 14:30 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Příběhy soch II: Pomník Františka Palackého a dílo Stanislava Suchardy

4. 10. 2016 15:30 / 15:30 / Přednášky a diskuze
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Lom / Na rozhraní

21. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Markéta Vaňková: Pravděpodobně na poli

14. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Juraj Gábor, Dominika Jackuliaková — JANKOVA PALETA

6. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

LUSTR 2016

23. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Festival LUSTR / Praha 1

Jak doplníš správná místa?

26. 07. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Ian Mikyska

19. 07. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

35m2 // KATEŘINA RÁLIŠOVÁ // Smiling-Balla

15. 07. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Rozcestníky

28. 06. - 18. 10. 2016 / 22:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Oto Skalický – Horníci

30. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Bílý pokoj / výstava

9. 07. 2016 08:00 / 08:00 / Vernisáže
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

dernisáž výstavy Devine divine dive + přednáška Vnímání reality

11. 06. 2016 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Debata s Michalem Ajvazem

9. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Komentovaná prohlídka výstavy Martina Mainera – Přicházíme v míru,

8. 06. 2016 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Jan Jírovec – Nezbytná ztráta soudnosti

2. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Vnímání reality / přednáška Jana Mazance + dernisáž Devine divine dive

11. 06. 2016 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Peter Graham – Cosa Vostra

18. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Julia Gryboś a Barbora Zentková

18. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

SCREENING : WOJTEK DOROSZUK

20. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Karlin Studios / Praha 8

Zbyněk Linhart: Sedmá

25. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Tomáš Glanc: Kam se poděla naše budoucnost?

13. 05. 2016 21:37 / 21:37 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Linda Retterová – PLAKÁTY

17. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Nepředmětně holka mysli! v Mlýnské kavárně

23. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

35. ČIN Galerie Garáž Zlín: dvě performance

20. 05. 2016 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

Přicházíme v míru / Martin Mainer

26. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Jan Měřička‎ – Kvóta

10. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Kino Varšava / Liberec

Mixed Messages

5. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Prague College / Praha 1

Alžběta Bačíková/Barbora Švehláková – DŮM

3. 05. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Jihlava

Matěj Frank: Místa

28. 04. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Šimon Kadlčák / Devine divine dive

6. 05. 2016 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Šárka Mikesková: Aleluja

27. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Na vodě / Bouchací Šrouby

20. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Legenda Jana Šárová

5. 04. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Miluji věci RELOADED // Mark Zuckerberg, a breakout character

6. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Vertikální gradace

14. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Mluva do větru

30. 03. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

FRIDAY NIGHT s Barborou Přidalovou a Tomášem Přidalem

18. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie TIC / Brno-město

Prekop / Stanko / Double mix

25. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

LUCIE ROSENFELDOVÁ – v těle rozhraní

3. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Tvar / Brno

Proudění

18. 02. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Oblé hrany (výtvarný workshop)

14. 02. 2016 09:00 / 09:00 / Workshopy
PLATO Ostrava / Ostrava

SPLENDID ISOLATION – Vrbický / Smetana / Štourač

4. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Suse Weber – Template//Activation: dynamische Schablone Prag

29. 01. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Preskok, pohyb, ohyb / meziČIN

14. 01. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

ArtBio: Peter Graham a hosté, Viktorie Valocká a Radim Kolář

16. 01. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Stratokapr vol. 2 // feat. Lucie Vítková

22. 12. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Prototyp / Praha 2

Eva Škrovinová – Máš to pěkné

17. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Světlo světlin

15. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Mezi námi

20. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
galerie sam83 / Česká Bříza

Jan Poupě / MNOŽINA POHLEDŮ

8. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery Preview / Brno

88 let tepla

9. 12. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

ČSR

9. 12. 2015 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Šimon Kadlčák _ Přípravná skica všehomíra (host Dana Balážová)

19. 11. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Julia Gryboš, Barbora Zentková: AC/BC

18. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

OpenEye15: Ondřej Buddeus – Práce, sítě, pole, kompozice, intermedia, atd.

18. 11. 2015 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Mark Zuckerberg – breakout character?

13. 01. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Osvobozeni internetem?

4. 12. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Workshop uživatelů

13. 11. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Miluji věci, mlčenlivé soudruhy

13. 11. - 18. 12. 2015 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

ONDŘEJ VINŠ: TOTEŽ, ALE JINAK

31. 10. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Workshop pro rodiny s dětmi

25. 10. 2015 09:00 / 09:00 / Workshopy
PLATO Ostrava / Ostrava

Michał Budny / Jaromír Novotný: Kapradinový květ

21. 10. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Dominik Podsiadly: (:…))

13. 10. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

35m2 // JUBILEJNÍ 100tá VÝSTAVA // Marie Ladrová a Ondřej Vavrečka / Cekli….

8. 10. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Moskva – Jan Vermouzek

9. 10. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

BANDA – MIKROKLIMA

7. 10. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

1395 days without red

30. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Klaudia Korbeličová: Teleport

29. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

I’ve fallen and I can’t get up

26. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Kaleidoskop

23. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Sklizeň

23. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Přemysl Procházka “Něco vám ukážu”

18. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Václav Stratil: Rožhovor

15. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Kreslíř

19. 09. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Lucie Vítková a Max Bogner: Haiku zvuk-pohyb

21. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Anna Slámová: Nymph

16. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

VERNISSAGE / SCREENING / OPEN STUDIOS / PERFORMANCE

24. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Formativní účinky

24. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Formativní účinky

23. 09. 2015 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Jora!!!

15. 09. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Zuzana Růžičková / Gázotisky On The Road

8. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Alžběta Kočvárová a Markéta Černá /DOKUD TO NESPADNE

2. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Handmade video / workshop s video performerkou Cristinou Maldonado (MEX)

25. - 26. 09. 2015 / 22:00 / Workshopy
Divadlo 29 / Pardubice

Mýdlová pěna

28. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Michaela Pospíšilová Králová: Jan M. Tomeš – básně

3. 08. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Komentovaná prohlídka Stano Filko: 5.D.

18. 07. 2015 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
PLATO Ostrava / Ostrava

Jan Poupě: MATHERIA

16. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Karina Bisch

7. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Člověk dnes: jenom trochu neurvalý

26. 08. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Člověk dnes: laxně zádumčivý

29. 07. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Člověk dnes: v jakémsi rozmaru

8. 07. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Človek dnes

8. 07. - 19. 08. 2015 / 17:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

ÚSMĚV STOJÍ MÉNĚ NEŽ ELEKTŘINA A DÁVÁ VÍCE SVĚTLA

30. 06. 2015 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Šimon Kadlčák – Čáry Máry

3. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Síň / Telč

Pavel Jestřáb a Jan Boháč: Chemical Brothers

30. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Adéla Marie Jirků / PIKNIK

1. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Nové silikony

27. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

PROSTOR PRO DESIGN IV. / MAXIM VELČOVSKÝ / MUCHA

23. 06. 2015 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
Moravská galerie v Brně / Brno

Tereza Hrubá – Keep calm and show no mercy

24. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Výtvarné gesto, jeho hodnota a cena ve vztahu k povaze výstavní instituce

25. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

Výstava obrazů a kreseb bratří Jiřího a Jaroslava Macků

27. 06. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Kateřina Bílková / Obavy se nemusí naplnit / Pokus o fungující komunitu

24. 06. 2015 17:05 / 17:05 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Kateřina Bílková / Obavy se nemusí naplnit / Pokus o fungující komunitu

19. - 24. 06. 2015 / 09:11 / Ostatní akce
Berlinskej Model / Praha 7

Důvody a důsledky „negativního vystavování“

18. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

MIX 2015

24. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Důl Michal / Ostrava

O tom, co jsem dělal venku

25. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Záznamy podstaty událostí. Fotografie 1968 – 2015

17. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Nela Ungerová / rozloučení

15. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Lanugo – Hana Svobodová

19. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

Ptáci jako od Hitchcocka – Jiřina Chalupská

19. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

“Vytvořené štěstí – struktura a nicota” Niiny-Anneli Kaarnamo – Glass Excellence XI.

16. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

Ze života lidí a hmyzu

9. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Záznamy podstaty událostí

10. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Příběhy tisíce a jedné noci – křest knížky a koncert

11. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Miloslav Topinka – básník a esejista

16. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Prostorografie

12. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Jan Kašpar: Epic Split

12. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Divadlo 29 / Pardubice

Johana Vlčková, Barbora Horová: Iluze vrnění

3. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie U Mloka / Olomouc

Pavel Opočenský / VOX LINEA

3. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Myšlenky spatřené: Karel Pivoňka, Vladimír Kokolia

6. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Michaela Dvořáková / ZOO

6. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Jean-Philippe Paumier / PRECIOUS FRAGMENTS

3. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Hanba nebýt (otázky profesního působení na umělecké scéně)

11. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

Anna Pleštilová: K.H. Mácha – Máj, 78 Kč / 100 g a jiné knihy

4. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Václav Stratil: Výstava pro děti

28. 05. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně / Brno

Natalie Perkof: Děkuji za pochopení!

19. 05. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Janáčkovo divadlo / Brno

František Walter: Žabža – Realita Omyl

19. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

MichaEla Bodnárová / Odrazy tieňov, tiene odrazov

18. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Projekce dokumentu Detail

17. 05. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Brněnská „škola dějin umění “ a teorie dějin architektury

12. 05. 2015 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Moravská galerie v Brně / Brno

Jasan Zoubek: Mezi vrstvami KŘEST KATALOGU

16. 05. 2015 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Artinpark Průhonice / Průhonice

Emmanuel Guibert: Alanova válka

5. 05. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Evropského domu / Plzeň-město

MOJSME

11. 05. 2015 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

V koupelně

17. 05. 2015 13:00 / 13:00 / Workshopy
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Simona a Pavel_Blahutová / Klvaňa_ČERNÝ TUDOR

16. 05. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Kurz leptání skla

23. 05. 2015 12:00 / 12:00 / Workshopy
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

Jitka Havlíčková – Bez dětí (skleněný komiks)

30. 05. 2015 13:00 / 13:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Šimon Kadlčák – When I Am Standing in My Head

9. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mezera / Ostrava

Dětský výtvarný ateliér speciál

9. 05. 2015 14:00 / 14:00 / Workshopy
Adam Gallery / Brno

Tomáš Prokop – Loučení

7. 05. 2015 08:00 / 08:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

VÁCLAV LITVAN // Zahnutá vzpomínka

7. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Lukáš Horák- Amensch

7. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

MIREK KAUFMAN

7. 05. 2015 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Scala Naslepo + afterparty MAKAK

29. 04. 2015 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
Kino Scala / Brno

Martinka Bobrikova & Oscar de Carmen / SUPERFLUOUS IDENTITY II

4. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Špatný zahradník

7. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

3x Tomáš Rasl – fotografie z let 1998-2014

7. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

Václav Tikal – Práce na papíře

29. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

After Dark: Dan Gregor, Michal Pustějovský, Petr Pufler

28. 04. 2015 18:13 / 18:13 / Ostatní akce
Drdova Gallery / Praha 3

Gábor Koós (HU): Dvacetiletý les

7. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

A5x25 – Ein Visualwanderer

22. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

Back Flip

25. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Krása / Brno-město

Klubovna 06 – Zuzana Jakalová

22. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

FEMININE? – Artinbox na Prague Photo 2015

20. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1

FEMININE? – Artinbox na Prague Photo 2015

20. - 26. 04. 2015 / 16:00 / Ostatní akce
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1

Výstava: Constant Dullaart

28. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Stano Filko

26. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Samuel Vriezen (NL) a Stratocluster (CZ)

21. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Strings attached / Annegret Heinl, Jan Steklík a Hans w. Koch

18. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Vylosujte si příběh

17. 05. 2015 08:30 / 08:30 / Workshopy
PLATO Ostrava / Ostrava

Markéta Othová a Petr Bakla: Hlavní děj (Master process)

12. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

John Cage / Přednáška o ničem v interpretaci souboru Ostrý zub

27. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Masky a tuk

22. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

PRAVÝ ÚHEL

22. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Karolina Bregula (PL): Promítání filmů Stoupenci ohně a Polévka s účastí autorky

7. 05. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

dvojitá dávka umění: výstavy Romana Burdy a Pavly Malinové

14. 04. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

V lese vesele

16. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Close-Up

16. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Glass Excellence X. – Vernisáž výstavy Na hraně Miroslavy Kupčíkové

20. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

Václav Stratil: Nedělám nic a jiné práce

28. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Horizonty modernismu – Zdeněk Rossmann (1905-1984)

14. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Simona Kafková – Dříve a nyní

13. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Září / Praha 7

Autorský workshop RAW FOOD s Hanou Zapletalovou

15. 04. 2015 22:00 / 22:00 / Workshopy
Ecoart Salon Rolland / Praha – Vinohrady

Budoucnost je zde

14. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Ráda bych to viděla zase tak, jak to vidíš ty

18. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Dny izraelského vidoeartu v galerii Vernon!

8. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vernon / Praha 5

Dny izraelského vidoeartu v galerii Vernon!

8. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vernon / Praha 5

Ali Tareen – Polidicks

16. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
The Solution / Praha

Kateřina Rálišová – Holandgoliat 2

8. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Martin Kolarov: Hledači hřebíků

8. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Anna Alpatieva & Andrew Sakun / THE FAR IS CLOSE

8. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Šité na míru

8. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Kiva – Border

3. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

Veřejný dům

9. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

PROMĚNNÉ

9. 04. 2015 17:49 / 17:49 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Jiří Šalamoun – Evidence 80

1. 04. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Hollar / Praha 1

Matúš Baluch a Laura Trenčanská – Rendez-vous!

30. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Horká / Olomouc

Lenka Výmolová a Lenka Martincová – Překvapení vlhkých malířek

25. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

PŘEKVAPENÍ VLHKÝCH MALÍŘEK

25. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

První ze série koncertů v objektu Kateřiny Vincourové – pěvecký sbor Gymnázia Olgy Havlové

23. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Andrea Petrovičová – Měsíc mi na cestu svítí + Gram Bazaar

28. 03. 2015 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Kabinet Múz / Brno

Workshop s malířem Michalem Pěchoučkem

23. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Workshopy
Adam Gallery / Brno

Oto Skalický – Horníci

25. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Grafomani….

28. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani….

27. 03. 2015 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

27. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

26. 03. 2015 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Martina Machová: Bez názvu

7. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Video NoD / Praha 1

Vladimír Škoda – Virtuální prostor / Espace Virtuel

16. 04. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie umění Karlovy Vary / Karlovy Vary

Petra Nováková – Ondreičková: Vesmír

1. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

#MBPFW Cut Club #7 w/ Petra Gabaš ” Club Selection”

20. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Jan Jírovec – Double power

18. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Duhové sny

16. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Alfred ve dvoře / Praha

Jana Šárová – Souvenirs

18. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka Libor Teplý – Hledání světla

18. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Dějiny evropské fotografie 1939 – 1969

16. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

Mezidobí – výtvarná dílna pro děti

18. 04. 2015 09:00 / 09:00 / Workshopy
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Sestřeničky – výtvarná dílna s Barbarou Šalamounovou k výstavě Jiřího Šalamouna

26. 04. 2015 09:00 / 09:00 / Workshopy
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

19. 03. 2015 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Derniéra výstavy Zdeňka Macháčka: Makulatury atd.

17. 04. 2015 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Štěpán Šefr – Tonda

12. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Skleněná louka / Brno

Neviditelné sochy: Nikos Armutidis

12. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Týden výtvarné kultury / Brno

Igor Zhoř a cesty k umění

11. 03. 2015 09:30 / 09:30 / Přednášky a diskuze
Týden výtvarné kultury / Brno

Štěpán Šefr Tonda

12. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Sklepní scéna / Brno

Jsem ostrov

11. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Stamp

14. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Julia Gryboś, Barbora Zentková – Uprostřed hluku vlastní kroky slyšet

10. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Libor Teplý – Hledání světla

10. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy UDÁLOSTI MÍST s autorem Miroslavem Machotkou a kurátorkou Evou Heyd

12. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Leica Gallery Prague / Praha 1

Performance Pro foro interno VII

13. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Art Space NOV / Pardubice

Pieter de Buysser – Immerwahr

23. 03. 2015 09:59 / 09:59 / Ostatní akce
Divadlo Archa / Praha 1

Petr Košárek: Plankton

11. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Martin Kolarov, Filip Dvořák – HashtagNike

3. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

ARCHIKULTURA 2015: KERET HOUSE, aneb jak zabydlet škvírku a ostatní projekty Jakuba SZCZĘSNEHO

4. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Architektury Brno / Brno

Poslechový večer Jozefa Cserese

3. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

Martin Lukáč – Fail

4. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Cristina Maldonado – Co dělá Kristýna

9. 03. 2015 09:00 / 09:00 / Přednášky a diskuze
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Unmoving Target, Unmoving Time

5. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Polička / Shelf – Radomír Leszczynski: Kruhy. Křivky. Struktury. Buňky. Práce

2. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Andrei Shulha – Video, objekty

27. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Anna Hulačová a Václav Litvan – Zuby nebo rohy

26. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

David Helán: Cornpoetron (Budoucnost patří heliu)

25. 02. 2015 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Prototyp / Praha 2

Dernisáž výstavy Zeitgeist

20. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kód / Praha 3 Vinohrady

Jiří Šalamoun – Troufalost v úplňku

7. 03. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora