Antonín Mánes

VÝSTAVY UMĚLCE

Výjevy ze života světice

24. 01. – 24. 02. 2019
Galerie Alternativa / Jihlava

Free Life

23. 01. – 17. 02. 2019
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Jan Měřička / Neklid davu

Do 21. 04. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Nikdy to nebylo, pořád to je

Do 26. 03. 2019
Pragovka Art District / Praha

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 – 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Analogodigobraz

Do 27. 02. 2019
Suteren Gallery / Brno

Pavel Matoušek: Obrazy zkušenosti

Do 13. 02. 2019
Galerie Díra (Ostrava) / Ostrava

Mlčení bouře

9. 02. – 1. 03. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

TVARY MYŠLENEK: konceptuální, konstruktivní a lyrické tendence v českém umění z ústeckých sbírek

15. 02. – 1. 04. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Návod k použití

8 - 23. 02. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Aleš Buček: Zblízka

15. 02. – 15. 03. 2017
Galerie NTK / Praha 6

Žaneta Reková / Příběhy staré dámy

12. 02. – 3. 03. 2017
anyArt / Praha 8

Gallery Surfing No. 1

13. 02. – 17. 04. 2017
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Tomáš Skála & Vojtěch Kiss: MINISTŘI NITRA

17. 02. – 1. 03. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Solidní neúspěch

13. 02. – 24. 03. 2017
TIC Galerie / Brno

Daniel Špaček – Představte si něco co neexistuje

15 - 27. 02. 2017
Ex Post / Praha 1

JAN JIROVEC | ŠUNKA, ŠKVARKY, STÉKAJÍCÍ SLEPENINY

20. 02. – 22. 04. 2017
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

Universal Hospitality 2

4. 03. – 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

TEORIE DUCHŮ

27. 02. – 5. 05. 2017
TIC Galerie / Brno

Eva Maceková: KŽNJVPSSP

1. 03. – 4. 04. 2017
Xaoxax / Praha

Ko-shické metro

1. 03. – 5. 04. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Evžen Šimera

28. 02. – 29. 04. 2017
Galerie Prostor 228 / Liberec

Lukáš Karbus – Zlomená strana

15. 03. – 5. 05. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. – 6. 05. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Jiří Žák / Post-truth Timeline

12. 03. – 8. 04. 2017
Galerie Art Brno / Brno

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16 - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Jiří Štourač_nové kresby

24. 03. – 29. 04. 2017
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Lehčí než vzduch

20 - 27. 03. 2017
Galerie 207 / Praha 1

Johana Novotná & Laura Trenčanská: If you find yourself block me

20. 03. – 14. 04. 2017
Vitrína Deniska / Olomouc

Daniel Vlček: Okem mechanické reprodukce

21. 03. – 20. 04. 2017
Galerie NoD / Praha 1

Jan Poupě – Kinetické pole

21. 03. – 3. 04. 2017
Galerie 209 / Brno

Jan Poupě- Kinetické pole

21. 03. – 3. 04. 2017
Galerie 209 / Brno

Pragovka 2017… With wings

7. 04. – 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Security Garden

4 - 25. 04. 2017
Galerie FAVU / Brno

David Helán / Vedu v sedu lehu v ledu

12. 04. – 18. 05. 2017
Galerie SPZ / Praha 1

Markéta Magidová / Zakalená fotosyntéza

19. 04. – 20. 05. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Reopening & Extension

5 - 27. 04. 2017
Nadveřegalerie / Brno

BRAVO GIRL / výstava

13. 04. – 13. 05. 2017
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Rozptýlený disk

25. 04. – 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Ondřej Vicena: Very real

25. 04. – 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Recyklace ideologií

26. 04. – 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Květiny v moři zla – Jiří Straka

1 - 25. 05. 2017
Nová galerie / Praha 2

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. – 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Portrét jednoho festivalu (aneb Pezinok 1976)

6. 04. – 17. 06. 2017
Leica Gallery Prague / Praha 1

Matěj Frank – PROSTORY

3 - 30. 05. 2017
Industra Art / Brno-město

Kateřina Dobroslava Drahošová: Kamenná křehkost

3 - 30. 05. 2017
Galerie FAVU / Brno

Martina Špinková – My (naše strachy, strašáci a hry)

19. 05. – 1. 06. 2017
Písecká brána / Praha 6 Hradčany

Tomáš Rasl – Mezi dnem a snem

11. 05. – 28. 06. 2017
Trafo Gallery / Praha

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. – 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

13 - 27. 06. 2017
Monomach / Brno

Jakub Tajovský – Black Mirror

16 - 31. 05. 2017
SOLO offspace / Brno

Tomáš Absolon & Jan Horčík: Plakaat

31. 05. – 24. 06. 2017
Galerie NoD / Praha 1

Ioana Nemeş, Georg Ettl, Katarína Poliačiková: Past-Present-Future

23. 05. – 21. 07. 2017
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Daniel Vlček / Šimon Kadlčák – cHa0s_Ch0r3o

7. 06. – 15. 07. 2017
Industra Art / Brno-město

Gammatone

31. 05. – 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

Nejmenší měsíc je červen

31. 05. – 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

pOSTKONCEpTUÁLNÍ ANTIKONCEpCE

7. 06. – 2. 09. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. – 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Lukáš Machalický: Těleso ponořené do tekutiny

9. 06. – 13. 07. 2017
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Dr. Mozek

22. 06. – 31. 08. 2017
Nau Gallery / Praha 3

CRISTO | REMIXED

9. 07. – 31. 08. 2017
Pracovna / Praha

Otakar Slavík / Těla

28. 06. – 2. 09. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

AI+G: Výborná sklizeň

28. 06. – 30. 08. 2017
Xaoxax / Praha

Václav Litvan: Na povrchu

30. 06. – 29. 07. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Mlčení

29. 06. – 2. 09. 2017
Galerie Václava Špály / Praha 1

Lukáš Kania / jinudy

20. 07. – 30. 08. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Jana Babincová, Pavla Nešverová: Zákon

26. 07. – 4. 09. 2017
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Matěj Frank: Chronolog

13. 07. – 10. 08. 2017
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Absolute Beginners

17. 07. – 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Dana Sahánková: Stopy v popelu

27. 07. – 2. 09. 2017
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Výstava Výběr z tvorby Aleše Bučka

4 - 30. 08. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Jako mrkev žiju život v řádu

28. 07. – 3. 08. 2017
Ateliér Síň / Telč

Jakub Hvězda – Průhled

9 - 30. 08. 2017
Industra Art / Brno-město

Karolína Rossí a Pavel Trnka – Theory of vision

31. 07. – 23. 08. 2017
Pragovka Art District / Praha

Marek Delong & Anna Slama: Femme Fatale Brewery

10. 08. – 9. 09. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. – 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Filip Sabol a Michal Turkovič – Světlo na konci tuleňa

14 - 29. 09. 2017
Industra Art / Brno-město

Flesh&Brain / Morava, krásná zem III: Rohanec

6. 09. – 21. 10. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Alžběta Zemanová: Na jih i na sever

11. 09. – 9. 10. 2017
Xaoxax / Praha

Běguni

4. 09. – 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. – 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Karin Zadrick – Zbytky

5. 09. – 14. 10. 2017
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

MARIE KRATOCHVÍLOVÁ (project_room)

9. 09. – 27. 10. 2017
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

MILAN HAJDÍK – Signál

5. 09. – 18. 11. 2017
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Pinturas Negras

13. 09. – 8. 10. 2017
Nová galerie / Praha 2

MARKÉTA MAGIDOVÁ – SOFT TARGET

12. 09. – 13. 10. 2017
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Aleš Zapletal: Permakultura

11 - 21. 09. 2017
Galerie NoD / Praha 1

Od knihy ku knihe

19. 09. – 21. 10. 2017
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Symbionti

25. 09. – 14. 10. 2017
Pragovka Art District / Praha

Metastázy obrazu

10. 10. – 9. 11. 2017
Topičův salon / Praha 1

Osobní krajina

11. 10. – 8. 11. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Stud

10. 10. 2017 – 8. 02. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Intervence #6: Katarína Hládeková – Klíčová slova

12. 10. – 25. 11. 2017
Cena Jindřicha Chalupeckého / Liberec

Gammatone Signal 2017

11 - 14. 10. 2017
Pragovka Art District / Praha

Lukáš Machalický – Floating floor/Plovoucí podlaha

17 - 25. 10. 2017
Galerie 209 / Brno

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. – 25. 11. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

To je mámovo!

23. 10. – 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Jonáš Czesaný: Hybridní monotyp

26. 10. – 2. 12. 2017
Galerie Vyšehrad / Praha 2

„Nahoře bez, dole taky“ Martina Velíška

31. 10. – 25. 11. 2017
Galerie kritiků / Praha 1

Cristian Del Risco / Remixed 7

6. 11. 2017 – 6. 01. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Postcompost

31. 10. – 12. 11. 2017
Galerie 209 / Brno

Jakub Roček – Když přišla rovnováha

7. 11. – 1. 12. 2017
Galerie Mladých

CZECH ASMR / Do The Right Thing

6. 11. – 1. 12. 2017
TIC Galerie / Brno

Radical Times in Paradise

14 - 20. 11. 2017
Galerie 207 / Praha 1

Žaneta Reková: Bombička

12. 11. – 3. 12. 2017
Vitrína Deniska / Olomouc

Isabela Grosseová / Průraz

15. 11. – 9. 12. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

PAVEL OPOČENSKÝ/Nucleus

22. 11. 2017 – 11. 01. 2018
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Josef Kroutvor, David Radok a Ivan Theimer – Hudba, moře, divadlo

2 - 28. 11. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Babybox

20. 11. – 13. 12. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Alžběta Kočvarová — Kost do domu

27 - 30. 11. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Katarina Burin: Žijeme, Brno 1928–1931

28. 11. 2017 – 19. 01. 2018
Galerie VI PER / Praha 8

Vdovy S / Zdeněk Sýkora / Otakar Slavík / Zbyněk Sekal

6. 12. 2017 – 10. 02. 2018
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

35m2 // Juraj Gábor // Wave Shape

9. 12. 2017 – 7. 01. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Lucie Rosenfeldová a Matěj Pavlík: Žít s duchy

5. 12. 2017 – 6. 01. 2018
Galerie Jelení / Praha

Poločas rozpadu

6 - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 – 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

Ondřej Vicena – Data loss

12 - 20. 12. 2017
Galerie 209 / Brno

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 – 17. 02. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Johana Pošová — Happy Family

21. 12. 2017 – 26. 01. 2018
Fotograf Gallery / Praha 1

„Probstová“ – gázotisky Zuzany Růžičkové

8. 01. – 1. 02. 2018
Unijazz / Praha

Herpés

19. 01. – 29. 03. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Miroslav Šnajdr ml.: Malby, kresby, bestie

2 - 27. 02. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Hypernaturalizmus

26. 01. – 8. 03. 2018
Nau Gallery / Praha 3

Monika Žáková | Appearance

26. 01. – 2. 03. 2018
Drdova Gallery / Praha 3

Ladislav Železný a Adam Železný: TABULA RASA

31. 01. – 15. 02. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Eva Rybářová – Tumbleweed

22. 01. – 23. 02. 2018
Galerie Mladých

Marek Tischler – Perly leží na dosah

24. 01. – 27. 02. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Eliška Stejskalová: Smells like a table

23. 01. – 24. 02. 2018
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Tomáš Roubal — Metal

25. 01. – 24. 02. 2018
City Surfer Office / Praha 3

Blanka Kirchner – Vrstvy událostí

26. 01. – 8. 03. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

11. Cena kritiky za mladou malbu 2018

6. 02. – 4. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Ten, kdo chodí kolem

27. 02. – 1. 04. 2018
MeetFactory / Praha 5

Fraser Brocklehurst: DEMON DRIVER

7. 02. – 3. 03. 2018
Galerie 1. patro / Praha 1

Rudolf Sikora: Země se nesmí stát mrtvou planetou

5. 02. – 1. 04. 2018
Artwall Praha 7 / Praha 7

Argišt Alaverdyan — Ohyb

6. 02. – 8. 03. 2018
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Jiří Straka – starý přítel: Porcelán Qinghua

14. 02. – 6. 04. 2018
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Praha 1

Jiří Beránek PŘÍZRAKY

2 - 23. 02. 2018
Galerie Gema / Praha 2

STAVY A VĚCI

13. 02. – 1. 03. 2018
Galerie AVU / Praha 7

Tomáš Kajánek | Jan van der Pol

20. 02. – 13. 04. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Pro tebe i pro sebe

20. 02. – 17. 03. 2018
Galerie Jelení / Praha

Otakar Lebeda (1877-1901)

20. 02. – 5. 05. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Adam Kašpar: Jen prostor

6. 03. – 21. 04. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. – 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

OSM

8. 03. – 28. 04. 2018
Trafo Gallery / Praha

Pravda materiálu, klam obrazu

6 - 23. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

My brain, my battle field

5 - 12. 03. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Začátek je také konec

5. 03. – 18. 05. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Půst

14. 03. – 28. 04. 2018
Nová galerie / Praha 2

Tomáš Rasl / Místa hrdá, pustá a jiné příběhy

8. 03. – 2. 04. 2018
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Filip Dvořák a Martin Kolarov – Provizorní krajina

15. 03. – 14. 04. 2018
Industra Art / Brno-město

Berlínský Model 2018 | Sebastian Stumpf | Irrelevant Necessities

17. 03. – 4. 05. 2018
Drdova Gallery / Praha 3

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. – 12. 04. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Přemysl Procházka: Pauza

22. 03. – 19. 04. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Malba.tečka nr.1

2 - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

A fotky máš?

4 - 29. 04. 2018
Galerie Garáž / Zlín

Šimon Kadlčák: O čem sním X když náhodou spím

27. 03. – 28. 04. 2018
Galerie Jelení / Praha

Vezme to ruka /// Pragovka Gallery Rear

2. 04. – 16. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

PRZ // Petra Navrátilová, Ryan O’Rourke, Zuzana Růžičková

2 - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Nebeské pastviny

30. 03. – 24. 05. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Supernova

1 - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

ARGIŠT ALAVERDYAN / PRŮZKUMNÍK

3. 04. – 11. 05. 2018
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Lada Semecká – Kaligrafie zvuku

7. 04. – 8. 09. 2018
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

ERORY

3 - 9. 04. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Štěpánka Sigmundová: Last White Rhino

3 - 14. 04. 2018
Galerie 209 / Brno

Rudolf Samohejl: Výjimečný stav,

4. 04. – 7. 05. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Patrik Proško / Na hraně reality

5. 04. – 5. 07. 2018
Illusion Art Museum / Praha 1

Eva Maceková: kžnjvpssp

5 - 21. 04. 2018
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Je toho více

11. 04. – 17. 05. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Odcizení podle slovníku

11. 04. – 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ivan Pinkava & Eliáš Dolejší – Napřed uhořet

10. 04. – 9. 06. 2018
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. – 19. 05. 2018
Industra Art / Brno-město

IGLOO 8: Ian Mikyska – Papír a čas

19. 04. – 27. 05. 2018
zvuková galerie IGLOO / Jihlava

Okno před záclonou

19. 04. – 27. 05. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Harvesting Darkness

24. 04. – 16. 06. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Martinka Bobrikova & Oscar Carmen: Ya-Mae

28. 04. – 25. 05. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Filip Dvořák & Martin Kolarov: Kapitola druhá / Chapter Two

23. 04. – 31. 05. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Petra Nováková Ondreičková. Centrum v periferii

23. 03. – 27. 09. 2018
arto.to galerie Uhelný mlýn / Libčice and Vltavou

Přemysl Procházka, Práce

18. 05. – 3. 07. 2018
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Vladimír Škoda: Mysterium Cosmograficum – Johanes Kepler

19. 03. – 2. 06. 2018
Museum Kampa / Praha 1

Výstava kreseb Josefa Čapka V krajině a v zahradě

5 - 31. 05. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Čára předělu: věnováno Janu Steklíkovi

27. 04. – 24. 05. 2018
Galerie města Blanska / Blansko

Gabriela Těthalová – Alea iacta est

24. 05. – 22. 06. 2018
Industra Art / Brno-město

Everything shines blue

17. 05. – 29. 06. 2018
SVIT / Praha

5866 / PETR STOLÍN, JAN STOLÍN

17. 05. – 21. 06. 2018
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. – 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Otakar Lebeda (1877 – 1901)

23. 05. – 25. 08. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

REALITY SHOW

7. 06. – 30. 07. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Ondřej Vinš — Pěší věc / Věnováno Eratosthenovi z Kyrény

28. 05. – 22. 06. 2018
Fotograf Gallery / Praha 1

TING TAR TID

9. 06. – 2. 08. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Dana Sahánková: Setnout strom, pokácet les

9. 06. – 28. 07. 2018
Galerie  50°47’55.9”N 14°57’22. 6” E / Andělská Hora u Chrastavy

JSME KURÁTORY!

12. 06. – 11. 08. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

HD Blue Světlo

20. 06. – 2. 08. 2018
Nau Gallery / Praha 3

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. – 1. 09. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Petr Dub – Projektivní test

11. 06. – 4. 08. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Jen způsob jak neříct, co doopravdy chci

18. 06. – 16. 08. 2018
Pragovka Art District / Praha

Způsoby percepce

16. 07. – 29. 09. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Zuzana Pernicová – Opere

25. 06. – 11. 07. 2018
PONAVA / Brno-město

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10 - 20. 07. 2018
Pragovka Art District / Praha

My brain, my battlefield

10. 07. – 10. 08. 2018
Kontext / Jihlava

Scattered Rhymes

24. 07. – 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Lukáš Machalický, Robert Šalanda: Dvě jsou víc než jedna

2. 08. – 1. 09. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2018 – ČTVRTSTOLETÍ

1. 08. 2018
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Backstage

3 - 15. 08. 2018
Projekt: Genau / Sedlec u Kutné Hory

Partyzáni / Výstava jednoho díla ze sbírek GVUO / Ladislav Zívr

18. 06. – 8. 09. 2018
Dům umění / Ostrava

Forman – Milkov

1. 09. – 28. 10. 2018
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. – 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. – 27. 09. 2018
lítost / Praha

Adam Kencki: Zase doma

28. 08. – 4. 10. 2018
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Monika Žáková: Reappearance

6. 09. – 20. 10. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Monika Žáková: Reappearance

6. 09. – 20. 10. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

pOSTKONCEpTUÁLNÍ ANTIKONCEpCE

24. 08. – 27. 10. 2018
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

Zuzana Pernicová / Mými kořeny se dotýkám nebe

4 - 29. 09. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Zuzana Pernicová / Mými kořeny se dotýkám nebe

6. 09. – 1. 10. 2018
Suteren Gallery / Brno

Difficult Ceremony

6. 09. – 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Jasmin Schaitl a Matěj Frank: entering continuities. spící kresby

21. 09. – 22. 10. 2018
Galerie XY / Olomouc

Filip Černý – Schrödingerova pata

25. 10. – 8. 12. 2018
Galerie Václava Špály / Praha 1

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

17. 09. – 24. 11. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Luisa Bělohlávková: Terapie kobaltem

12. 09. – 6. 10. 2018
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Áron Kútvölgyi-Szabó: Patterns of Counterknowledge

12. 09. – 14. 10. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Inez Tuschnerová

Do 24. 02. 2019
Moravská galerie v Brně / Brno

Gloriya Komarova

12. 09. – 4. 10. 2018
Monomach / Brno

Kostky světla | Cubes of light

9. 07. – 12. 10. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. – 24. 11. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Vypůjčená krajina

25. 09. – 29. 10. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Moment #1: Buď bude zítra pršet, nebo zítra pršet nebude

19. 09. – 19. 10. 2018
Vitrína Deniska / Olomouc

Návod k použití Jiřího Koláře

20. 09. – 29. 11. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Petr Veselý

3. 10. – 16. 11. 2018
Galerie 1. patro / Praha 1

JANA ŠÁROVÁ, PAVEL OPOČENSKÝ: Kolize

1 - 31. 10. 2018
Galerie Havelka / Praha 1

MARKÉTA JÁCHIMOVÁ & ONDŘEJ ČECH: INTERIEUR DOMESTIQUE

10 - 30. 10. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Marie Lukáčová a Martina Smutná: Volno pod kontrolou

10. 10. – 1. 11. 2018
INI Project / PROSTOR / Praha

Tomáš Roubal — Hrubý domácí

12. 10. – 8. 11. 2018
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

East of Eden

Do 25. 05. 2019
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Groupe Guma Guar: Heaven

21. 10. – 26. 11. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Emila Medková

16. 10. – 26. 11. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

KOV NA KOV

15. 10. – 29. 11. 2018
Národní technická knihovna / Praha 6

Roman Štětina – To jsem já ty

1. 11. – 22. 12. 2018
Polansky Gallery Brno / Brno

TOPOGRAFIE POZORNOSTI – ZPŘÍTOMNĚNÍ

Do 31. 01. 2019
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. – 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. – 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Monika Žáková – Nová gravitace

7 - 29. 11. 2018
Industra Art / Brno

Adam Kašpar – Mapa hor

21. 11. 2018 – 10. 01. 2019
Nová galerie / Praha 2

Deset moří

12 - 28. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 – 5. 01. 2019
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Jitka a Květa Válovy „Perličky na zdi II“

15. 11. – 21. 12. 2018
Galerie Gema / Praha 2

Gisela Weimann: Jdu a ohlížím se

21. 11. – 1. 12. 2018
Neiro Association for Expanding Arts / Praha

Pavla Voborník Kačírková / Nature in my Nature

Do 9. 02. 2019
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Náhoda a samočinnost :: apo tychés, to automaton

6. 12. 2018 – 9. 01. 2019
Industra Art / Brno

David Helán a David Hřivňacký: Zevlení zlevní

4. 12. 2018 – 6. 01. 2019
Pragovka Art District / Praha

Sound and look of no wood

4. 12. 2018 – 6. 01. 2019
Pragovka Art District / Praha

Aleš Zapletal: Muzeum zítřejšího počasí

4. 12. 2018 – 6. 01. 2019
Pragovka Art District / Praha

Sny jiných

5. 12. 2018 – 12. 01. 2019
INI Project / PROSTOR / Praha

Martin Piaček: Studie pro spící sad

Do 26. 01. 2019
Karlin Studios / Praha 8

Odložená slavnost

10 - 17. 12. 2018
Galerie 207 / Praha 1

OLD NEWS

12. 12. 2018 – 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

Do 2. 03. 2019
Galerie Kurzor / Praha 7

Sousedé Sobě 2018

Do 27. 02. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

MARTIN LUKÁČ: TOP PICKS

14. 12. 2018 – 14. 01. 2019
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

How Many iPhones 7 Does It Take to Save Your Life

Do 1. 02. 2019
TIC Galerie / Brno

Daniel Vlček – Dál a výš

25. 11. 2015 – 9. 01. 2016
Galerie Kabinet T. / Zlín

DANIEL VLČEK – SKRYTÁ NASTAVENÍ

12. 01. – 13. 02. 2016
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

REMAKE: REthinking Media Arts in C(K)ollaborative Environments

7. 03. – 15. 04. 2012
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

25 miliónů čar

23. 11. – 20. 12. 2013
Galerie města Blanska / Blansko

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. – 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

ZUZANA ONDROUŠKOVÁ / V KULATÉM ČTVERCI

15. 06. – 15. 07. 2016
Galerie NF / Ústí nad Labem

Tektonika paměti

17. 03. – 16. 05. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Jiří Valoch. Ein Text. Večer konceptualisty

31. 03. 2014
Dům umění města Brna / Brno

grey gold/ České a slovenské umělkyně 65+

28. 04. – 2. 08. 2014
Dům umění města Brna / Brno

Krátké dějiny zraňování

12. 02. – 15. 04. 2017
galerie sam83 / Česká Bříza

BLUE JEANS

26. 01. – 11. 03. 2017
Galerie Václava Špály / Praha 1

KEEP CALM / RONA STERN [IL]

31. 01. – 1. 03. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Milan Cais – Dveře dovnitř

26. 01. – 25. 03. 2017
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Robert Šalanda: Nespolehlivý vypravěč

26. 01. – 17. 02. 2017
Galerie 1. patro / Praha 1

Vladimíra Večeřová / Věříš na psy?

26. 01. – 25. 02. 2017
Galerie NF / Ústí nad Labem

Život je bolestný a přináší zklamání

25. 01. – 4. 03. 2017
/ Praha

Prototypy iluze

26. 01. – 16. 02. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Strach z neznámého

1. 02. – 30. 03. 2017
Galerie NTK / Praha

Etuje pro venuši

16. 02. – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Darina Alster, PXS / Tension X

19. 01. – 18. 02. 2017
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Magdaléna Roztočilová: KVĚT

19 - 31. 01. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Štefan Pecko: F1 × a1 = F2 × a2

19. 12. 2016 – 4. 02. 2017
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Mach Lukáš: Jedna svatba, jeden pohřeb

17. 01. – 20. 03. 2017
Leica Gallery Prague / Praha 1

Mejdan podle plánu

17. 01. – 25. 05. 2017
Galerie Valchařská / Brno

Permanence of Flow

25. 01. – 1. 04. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Studio work

10 - 31. 01. 2017
Monomach / Brno

SM Collection: The Presentation of Love and Beauty

9 - 29. 01. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Helena Hladilová – Já tam nejdu

13. 01. – 3. 03. 2017
Polansky Gallery / Praha

Jiný život momentky

25. 01. – 15. 04. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Interiéry duše

1. 02. – 30. 04. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Shell Game

18. 01. – 18. 02. 2017
MeetFactory / Praha 5

Jan Tichý: Mříž

3. 01. – 17. 02. 2017
Drdova Gallery / Praha 3

Jakub Rajnoch: Public sousveillance

20. 12. 2016 – 4. 02. 2017
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Václav Stratil: Sedim

12. 01. – 10. 02. 2017
Fotograf Gallery / Praha 1

’33 – ’29 – ’36, kurátorka: Lucy McKenzie

20. 12. 2016 – 25. 02. 2017
Are / Praha 1

Veřejně přijatelné zjevení

1. 12. 2016 – 20. 01. 2017
Galerie 101 / Praha

Vítání jara

14. 12. 2016 – 21. 01. 2017
ETC. Galerie / Praha 2

Václav Rabas a mýtus hnědé

23. 11. 2016 – 28. 01. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

SYSTEM OF A DOWN

12 - 19. 12. 2016
Galerie 207 / Praha 1

Sklenice s/bez vody

6 - 12. 12. 2016
Galerie 209 / Brno

Ira žije doma

9 - 14. 12. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Looking For

7. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Pro design / Ústí nad Labem

Please Empty Your Wallets

7. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

BHG PURE HATE

7. 12. 2016 – 13. 01. 2017
Nevan Contempo / Praha 3

Dalibor Knapp / After body: ethnographic study / Videogram 62

4. 12. 2016 – 14. 01. 2017
Galerie Art Brno / Brno

ROY DA PRINCE

8. 12. 2016 – 11. 02. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Back 2 Black?!

13. 12. 2016 – 16. 02. 2017
Nau Gallery / Praha 3

Medium Loci

14. 11. 2016 – 21. 01. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Kateřina Jirsová a Veronika Vlková: Fika

9. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Divadlo 29 / Pardubice

Sousedé sobě 2016 _ Pospolitost a koncert vokální skupiny Haeri

9. 12. 2016 – 30. 01. 2017
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Tomáš Hrůza: Smutné boty

29. 11. – 21. 12. 2016
Galerie D9 / České Budějovice

Jan Mlčoch / Milenci

30. 11. 2016 – 7. 01. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

SVĚTY OUTSIDERŮ / IL MONDO DEGLI OUTSIDER

18. 01. – 27. 02. 2017
Italský kulturní institut Praha / Praha

Petr Fiala – Český horizont

24. 11. 2016 – 25. 03. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Argišt Alaverdyan: Kontakt

8 - 21. 12. 2016
Galerie Vyšehrad / Praha 2

25 vět

28. 11. – 5. 12. 2016
Galerie 207 / Praha 1

Memoirs of an Imperfect Angel

24. 11. – 17. 12. 2016
Industra Art / Brno-město

Anna Hulačová – já, ty, on, ona, ono, my, vy, oni, ony

30. 11. – 30. 12. 2016
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Upydemon Go!

23. 11. – 29. 12. 2016
Galerie SPZ / Praha 1

Nevratný posun

21. 11. 2016 – 14. 01. 2017
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

DESIGN.LIVE! Milan Pekař: Vázy

8. 12. 2016 – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

OCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce

8. 12. 2016 – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Neváhej a ber! Laureáti ceny Jindřicha Chalupeckého se sbírky Magnus Art

1. 12. 2016 – 18. 03. 2017
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

35m2 // NIKL

24. 11. – 31. 12. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

KURT GEBAUER: KURTURA V PERLOVCE II. – Sametové podzemí

16. 11. 2016 – 25. 01. 2017
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Fraser Brocklehurst / Dark Age

15. 11. – 16. 12. 2016
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Martin Lukáč / Two Hands and a Magnifying Glass

29. 11. 2016 – 16. 01. 2017
Fait Gallery Preview / Brno

Svätopluk Mikyta / Ornamentiana

29. 11. 2016 – 16. 01. 2017
Fait Gallery MEM / Brno

Za klenotem do tvého nitra 2

14 - 21. 11. 2016
Galerie 207 / Praha 1

Jan Hísek – Zeptej se spánku

21. 11. 2016 – 21. 01. 2017
Galerie Villa Pellé / Praha 6

David Možný: CMYK

28. 11. – 29. 12. 2016
Video NoD / Praha 1

Isabela Grosseová – Vůbec mne nezajímaly výstavy

7 - 23. 11. 2016
Galerie AVU / Praha 7

TONO STANO – Kompilace

9. 11. – 8. 12. 2016
Nová galerie / Praha 2

Štěpán Grygar – Fotografie

7. 11. – 12. 12. 2016
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

The painters have finished

11. 11. – 22. 12. 2016
SVIT / Praha

Youhei Kina a Josef Achrer: „Another Fields“

7 - 26. 11. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

GROUND

2. 11. – 1. 12. 2016
Galerie Kabinet T. / Zlín

Zbyněk Sedlecký SRPEN

10. 11. – 30. 12. 2016
Galerie Pavilon (Vinohradská) / Praha 2

Paměť tváře/Tváře paměti …nejen nuceně nasazených

1 - 28. 11. 2016
Národní technická knihovna / Praha 6

HAVEL

27. 10. 2016 – 12. 03. 2017
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Markéta Adamcová: Mapa oceánu / 2

2 - 14. 11. 2016
Galerie 209 / Brno

Filip Beránek: Suggested Post

2. 11. 2016 – 30. 03. 2017
Galerie Mimochodem / Praha

IN THEIR EYES …

24. 10. – 8. 12. 2016
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jiří Hanuš / Architektura

6 - 29. 11. 2016
Galerie Prokopka / Praha 3

Legenda Karolína Klimešová

21 - 26. 10. 2016
Galerie Havelka / Praha 1

Aleš Zapletal / Earthworks

24. 10. – 21. 11. 2016
TIC Galerie / Brno

Ty děti si pořád hrají / dětská tematika v díle bratří Čapků

5. 11. 2016 – 11. 03. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Martin Mainer SOCHY A OBRAZY

19. 10. – 24. 11. 2016
Galerie Kotelna / Říčany

Miloslav Sonny Halas v letech

22. 10. 2016 – 7. 01. 2017
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Úžas

20. 10. – 19. 11. 2016
Industra Art / Brno-město

Lovci bouřek

20. 10. – 19. 11. 2016
Industra Art / Brno-město

Pasti

22. 10. 2016 – 15. 01. 2017
galerie sam83 / Česká Bříza

Marie Lukáčová & Jakub Roček — What Would Evolution Do?

18. 10. 2016
City Surfer Office / Praha 3

IVANA LOMOVÁ nové obrazy

18. 10. – 17. 11. 2016
8gallery / Praha

Tomáš Hrůza: Venkovské romance

12 - 29. 10. 2016
Galerie Jelení / Praha

Maix Mayer: Barosphere 2 (poznámky o městě, dělníkovi a dítěti)

19. 10. – 23. 12. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Andrzej Cieślar / „U Deutschů“

16. 10. – 18. 11. 2016
anyArt / Praha 8

Stanislav Bříza – Hitchhike US

12. 10. – 10. 11. 2016
3. Etáž / Rožnov pod Radhoštěm

mor. amor. ge.

15. 10. – 16. 11. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Martin Lukáč a Roel Van Der Linden: Painter & Painter

10. 10. – 5. 11. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Jan Matýsek: Cestyvěz

1. 09. – 30. 10. 2016
Galerie Cyril / Prostějov

Claudiu Cobilanschi: Panenský les

9. 10. – 12. 11. 2016
Prototyp / Praha 2

Kurt Gebauer

12. 10. – 1. 12. 2016
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Bát se žít

11. 10. – 6. 11. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

Jindra Viková: Ohlédnutí

5. 10. – 3. 12. 2016
Dům umění města Brna / Brno

SIDE JOB / výstava kustodů Galerie NTK

5. 10. – 11. 11. 2016
Galerie NTK / Praha

Kronikář nových časů. Malíř a kreslíř Hugo Boettinger (1880–1934)

11. 10. 2016 – 7. 01. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Aldin Popaja

7 - 29. 10. 2016
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Zdeněk Voženílek: fotografie

4. 10. 2016 – 14. 01. 2017
Galerie Josefa Sudka (UPM) / Praha 1

Mark Dorf / Transpozice + performance Locus solus

25. 09. 2016
Fotograf Festival / Praha

Vladimír Havlík Michal Čepelka: BLACK WHITE

27. 09. – 29. 10. 2016
Art Space NOV / Pardubice

Uli Westphal: Vynikající

3. 10. – 1. 12. 2016
Artwall Praha 7 / Praha 7

We Drink to Forget the Coming Storm / Silverado [PL]

26. 09. – 19. 10. 2016
Galerie Klubovna / Brno

Doba ledová

10. 10. – 16. 11. 2016
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Uutěrky – (Ne)všední den pana Stana

3. 10. – 19. 11. 2016
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

NudeOnNude#1

1. 10. 2016
MakeMake / Rudice

Jiří Anderle – Pod kůží

17. 09. – 22. 11. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Pravá ruka kouzelníka

22. 09. – 26. 11. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Text, lži a video

22. 09. – 15. 10. 2016
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Epos 1967–1980

27. 09. – 12. 11. 2016
Dům umění města Brna / Brno

Lom / Na rozhraní

22. 09. – 9. 10. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Laureátem Ceny Rudolfa Schlattauera se stal Petr Hajdyla

11. 09. – 12. 11. 2016
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Tomáš Chadim – Zóna

19. 09. – 5. 11. 2016
Galerie Fotografic / Praha

pagody-úsmevy-budhizmus & banány-kriminalita-farby

12. 09. – 7. 10. 2016
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Museum of Savers

12. 09. – 8. 10. 2016
Video NoD / Praha 1

Cold-Pressed, Low-Heat / virginorganicvegankosher

12. 09. – 29. 10. 2016
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

35m2 / MIROSLAVA VEČEŘOVÁ & PAVEL PŘÍKASKÝ // RELIÉF

15. 09. – 15. 10. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Markéta Vaňková: Pravděpodobně na poli

14. 09. – 23. 12. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Juraj Gábor, Dominika Jackuliaková — JANKOVA PALETA

6. 09. – 14. 10. 2016
Galerie Mladých

Daniel Vlček – Plynoucí mezera

7. 09. – 10. 12. 2016
Set Galerie / Liberec

Výstava, která nebude focena

6. 09. – 8. 10. 2016
Pragovka Art District / Praha

Plain Text

7 - 26. 09. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

Epifanie – Na pomezí samoty

6. 09. – 20. 10. 2016
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

The Offense Of Things

7. 09. – 13. 10. 2016
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

PAS : Můžem, ale nevíme jak.

2 - 29. 09. 2016
Karlin Studios / Praha 8

Bára z Nýbrže

29. 08. – 12. 09. 2016
PageFive / Praha 7

69. Umělecký salon v Poličce – absolventi Akademie výtvarných umění v Praze 2016

9. 09. – 29. 11. 2016
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

LUSTR 2016 ~ festival současné ilustrace

23 - 27. 09. 2016
Festival LUSTR / Praha 1

Nevím, jak tohle dopadne

4. 09. – 15. 10. 2016
galerie sam83 / Česká Bříza

Za hranicí odrazu

15. 09. – 24. 11. 2016
Nau Gallery / Praha 3

Když se textile stáva tvarem

2. 09. – 21. 10. 2016
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Lenka Žampachová: Soukromé oázy

22. 08. – 14. 09. 2016
Vitrína Deniska / Olomouc

City Utopia – Metebolika budoucnosti

22. 08. – 17. 09. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Lucie Lučanská – ZAHRADY CIZÍCH LIDÍ

29. 08. – 29. 10. 2016
Pracovna / Praha

Jan Dyntera – Summer Soft

2 - 14. 08. 2016
Café Lajka / Praha 7

Prostory touhy: Je architektura sexy?

4. 08. – 24. 09. 2016
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Tatrahundert /tatraszáz / tatrasto / 1916-2016

1. 08. – 7. 10. 2016
TIC Galerie / Brno

Jak doplníš správná místa?

26. 07. – 10. 09. 2016
Galerie NF / Ústí nad Labem

Bohuslav Woody Vasulka: Mystery of Memory

14. 09. – 5. 11. 2016
Muzeum města Brna / Brno - střed

Smích a zapomnění

7. 09. – 8. 11. 2016
MeetFactory / Praha 5

Loni v Marienbadu: Film jako umění

7. 09. – 26. 11. 2016
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Neighbourhood Boogie – Woogie 2016

14. 07. – 14. 08. 2016
hunt kastner / Praha

Darina Alster a V.Š.B._vizuální rozhovor

15. 07. – 9. 08. 2016
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

35m2 // KATEŘINA RÁLIŠOVÁ // Smiling-Balla

16. 07. – 7. 08. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Figura v pohybu

12 - 23. 07. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Schwabinger 7

10. 08. – 2. 09. 2016
Nová galerie / Praha 2

Post-Trauma

7 - 21. 07. 2016
Avoid Floating Gallery / Praha 2

Oto Skalický – Horníci

29. 06. – 6. 08. 2016
Galerie Fotografic / Praha

FAMUGRAFIE II

23. 06. – 22. 07. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

Bílý pokoj / výstava

9. 07. – 2. 09. 2016
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Maria Makeeva – Zlatý jezdec

29. 06. – 27. 08. 2016
Pracovna / Praha

Pavel Trnka: Figura Mašina

22. 06. – 9. 07. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Adéla Korbičková — Time To Talk

21 - 29. 06. 2016
City Surfer Office / Praha 3

Václav Stratil, Tomáš Bárta & Markéta Magidová

15. 06. – 29. 07. 2016
Fait Gallery / Brno

Atlas zvířat

15. 06. – 2. 07. 2016
Prototyp / Praha 2

Sculpture Line na Novoměstské radnici / Andělé moří

31. 08. – 29. 09. 2016
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

XXL pohledů na současné slovenské výtvarné umění

24. 06. – 22. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Zdeněk Ziegler. Osobnosti českého grafického designu

15. 06. – 29. 10. 2016
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Ztvárnění klidu

10. 06. – 27. 08. 2016
MeetFactory / Praha 5

Maxim Velčovský: Vše za 39

10. 03. – 28. 05. 2016
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Peter Graham – Cosa Vostra

17. 05. – 4. 08. 2016
Bludný kámen / Opava

Julia Gryboś a Barbora Zentková

17. 05. – 4. 08. 2016
Bludný kámen / Opava

Zbyněk Linhart: Sedmá

24. 05. – 25. 06. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Přicházíme v míru / Martin Mainer

25. 05. – 25. 06. 2016
Nová galerie / Praha 2

Jan Měřička‎ – Kvóta

9. 05. – 4. 06. 2016
Kino Varšava / Liberec

Tiché písně

9 - 27. 05. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

Mixed Messages

4 - 30. 05. 2016
Prague College / Praha 1

NOBODY LIKES DIRTY GIRLS Alma Lily Rayner + doprovodný program

5. 05. – 1. 06. 2016
Oko uragánu / Praha 2

Vážená paní, krájená mlha

2 - 26. 05. 2016
Photogether Gallery / Zlín

Nekontrolovatelné úniky včel

5 - 19. 05. 2016
Galerie Panel / Praha

Sonya Darrow – (319)Czech

2 - 31. 05. 2016
Galerie Art Brno / Brno

Alžběta Bačíková/Barbora Švehláková – DŮM

3. 05. – 3. 06. 2016
Kontext / Jihlava

O červené v čase

6. 05. – 2. 06. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Šimon Kadlčák / Devine divine dive

7. 05. – 10. 06. 2016
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Legenda Karel Pivoňka

22 - 27. 04. 2016
Galerie Havelka / Praha 1

*Žádná mimořádná situace (*Ale dnes se to nestalo)

30. 04. – 15. 07. 2016
galerie sam83 / Česká Bříza

Incentive 2

25 - 28. 04. 2016
Galerie 207 / Praha 1

Městosvět

6. 05. – 27. 08. 2016
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

KAROLÍNA ROSSÍ: LIMITY PODOBNOSTI

6. 04. – 2. 05. 2016
magazín / Terezín

Šárka Mikesková: Aleluja

27. 04. – 4. 06. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Lucie Mičíková a Ivana Hrončeková: MLÉČNÁ ŘEKA

5 - 20. 04. 2016
Galerie Jelení / Praha

Vertikální gradace

13. 04. – 30. 05. 2016
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

MARTIN LUKÁČ // No Love All Hate

8. 04. – 1. 05. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Hloubková sonda

7 - 28. 04. 2016
Galerie SPZ / Praha 1

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Mluva do větru

29. 03. – 30. 04. 2016
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Karolína Rossí: ODSOUZEN K PŘELUDU

21. 03. – 9. 05. 2016
Alfred ve dvoře / Praha

JANA KASALOVÁ / NEDOSTUPNÁ BLÍZKOST

22. 03. – 22. 04. 2016
Galerie NF / Ústí nad Labem

Tušení světla

14. 04. – 31. 05. 2016
MeetFactory / Praha 5

Radek Brousil: Černobílá fotografie

17 - 30. 03. 2016
Galerie Jelení / Praha

Místo Monumentu

17. 03. – 6. 05. 2016
Galerie VI PER / Praha 8

TMA: Nevtíravý teror

15. 03. – 10. 04. 2016
Galerie Umakart Brno / Brno

České malířství dvacátého prvního století v deseti obrazech

15. 03. – 14. 04. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

ŠICHTA

1 - 31. 03. 2016
Monomach / Brno

Adéla Korbičková // Time to talk: Scales

3 - 17. 03. 2016
Galerie Panel / Praha

Martin Blažíček: Gradient

28. 02. – 17. 03. 2016
Vitrína Deniska / Olomouc

Sonya Darrow /Okno k oknu

1. 03. – 2. 05. 2016
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Lada Semecká: Introverze

25. 02. – 23. 04. 2016
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Apocalypse Me

2. 03. – 14. 04. 2016
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

One for All

23. 02. – 9. 03. 2016
Galerie AVU / Praha 7

Prekop / Stanko / Double mix

24. 02. – 24. 03. 2016
Photogether Gallery / Zlín

Shaped Canvas

22. 02. – 29. 04. 2016
Galerie NTK / Praha

FEMININE!

25. 02. – 23. 03. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Virtual modality

17 - 27. 02. 2016
Video NoD / Praha 1

Václav Cigler + Michal Motyčka

18. 02. – 17. 03. 2016
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Macochismus

19. 02. – 22. 03. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Johana Pošová — Migréna s aurou

12. 02. 2016
City Surfer Office / Praha 3

Trenažér/ Pavel Jestřáb

8. 02. – 11. 03. 2016
Kontext / Jihlava

Jiří Žák Proč je tak snadné představit si konec světa

16. 02. – 11. 03. 2016
Galerie D9 / České Budějovice

Dům s bazénem

2 - 20. 02. 2016
Monomach / Brno

Proudění

17. 02. – 2. 04. 2016
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Jiří Žák: Mateřské město

1. 02. – 12. 03. 2016
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Suse Weber – Template//Activation: dynamische Schablone Prag

28. 01. – 11. 03. 2016
Polansky Gallery / Praha 7

AKT 2016

10. 02. – 16. 03. 2016
Nová galerie / Praha 2

9. ročník Ceny kritiky za mladou malbu 2016

19. 01. – 13. 02. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Únor v měsíci – Tříbení ascendentů

26. 01. – 20. 02. 2016
Industra Art / Brno-město

Krajina

26. 02. – 30. 04. 2016
Industra Art / Brno-město

Formace

26. 02. – 27. 03. 2016
Industra Art / Brno-město

Mateřské město

20. 01. – 6. 02. 2016
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Hommage à Mike Kelley / Trauma Rooms / P ~ M ~ C ~ H /

19. 01. – 12. 02. 2016
Galerie Krása / Brno-město

Pavel Trnka – Figural Animal

14. 01. – 17. 02. 2016
Galerie Kotelna / Říčany

ArtBio: Peter Graham a hosté, Viktorie Valocká a Radim Kolář

15. 01. – 11. 02. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

AABBABBAACBC

6. 01. – 3. 02. 2016
Nová galerie / Praha 2

STORYTELLERS

7. 01. – 5. 03. 2016
Set Galerie / Liberec

ONDŘEJ KINSKÝ // Císařovy nové boty

8 - 30. 01. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Intermarium

26. 01. – 26. 03. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Ryan O´Rourke / ^+8^12

6. 01. – 1. 03. 2016
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Prostorový neklid

17. 12. 2015 – 29. 01. 2016
Galerie U Prstenu / Praha

PRELIMINARY SADNESS

18. 12. 2015 – 5. 03. 2016
Karlin Studios / Praha 8

Eva Škrovinová – Máš to pěkné

17. 12. 2015 – 16. 01. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Legenda Zuzana Růžičková

11 - 16. 12. 2015
Galerie Havelka / Praha 1

TEN DŮM SEM NEPATŘÍ: 10. let výročí Karlin Studios

18. 12. 2015 – 5. 03. 2016
Karlin Studios / Praha 8

Světlo světlin

15. 12. 2015 – 21. 01. 2016
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Jako obraz

14. 12. 2015 – 9. 01. 2016
Galerie NoD / Praha 1

Něha

18. 12. 2015 – 29. 01. 2016
Hauch Gallery / Praha 8

ZTRACENÁ FORMA

14. 12. 2015 – 26. 01. 2016
Galerie NTK / Praha

Jan Poupě / MNOŽINA POHLEDŮ

7. 12. 2015 – 20. 01. 2016
Fait Gallery Preview / Brno

88 let tepla

9 - 26. 12. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

ČSR

8. 12. 2015 – 3. 01. 2016
Monomach / Brno

Adam Havelka, Eva Rybářová, Matěj Pavlík, Jan Kováříček: Agent

3. 12. 2015 – 8. 01. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

PAF 2015: MARQ DELONG & ANNA SLAMA – SANDBOX FRONTEX LITANY

2 - 5. 12. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2015: ODLIŠENÉ VIZE

2 - 5. 12. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Fotografie a společnost

25. 11. – 16. 12. 2015
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

S Miroslavem Šaškem kolem světa

2. 12. 2015 – 30. 01. 2016
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Eliška Nováková: Infinibee

25. 11. – 13. 12. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Martin Hrubý: Resort

19. 11. 2015 – 2. 01. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Julia Gryboš, Barbora Zentková: AC/BC

18. 11. – 2. 12. 2015
Galerie Jelení / Praha

Sonberk všemi smysly — VÍNO, ARCHITEKTURA, VÝTVARNÉ UMĚNÍ

13. 10. 2015 – 15. 01. 2016
Galerie Lucerna — Prostor pro současné umění / Praha 1

Přepisy

11. 11. 2015 – 16. 01. 2016
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Andrei Shulha – 39/40

11. 11. – 6. 12. 2015
MakeMake / Brno

LA LIGNE EN ROCAILLE

10. 11. 2015 – 4. 01. 2016
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

KNOBL

3 - 30. 11. 2015
Monomach / Brno

Karolína Rossí – Je to už v tom, z čeho to dostávám ven

2. 11. – 3. 12. 2015
Galerie Makráč / Praha 6

Tereza Bonaventurová: Hledání ztraceného prostoru

20. 10. 2015 – 30. 03. 2016
Galerie Mimochodem / Praha

Kánon

17. 11. – 5. 12. 2015
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Notes on the Beginning of the Short 20th Century

21. 10. – 1. 12. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

ONDŘEJ VINŠ: TOTEŽ, ALE JINAK

31. 10. – 5. 12. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Michał Budny / Jaromír Novotný: Kapradinový květ

21. 10. 2015 – 16. 01. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Jak Stratil stratil strast a našel lásku

19. 10. – 15. 11. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Pavel Forman – Bald im Wald

13. 10. – 7. 11. 2015
Galerie kritiků / Praha 1

Dominik Podsiadly: (:…))

13. 10. – 3. 11. 2015
Vitrína Deniska / Olomouc

DIALOG – Štěpán Málek a Jan Stolín

14. 10. – 14. 11. 2015
Art Space NOV / Pardubice

Václav Stratil: Nedělám nic a jiné práce

13. 10. 2015 – 2. 01. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Part One

13. 10. – 14. 11. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Moon Art. Současná turecká malba.

17. 10. – 19. 12. 2015
Papírna Plzeň / Plzeň

Radek Brousil / STISK RUKOU

6. 10. – 3. 12. 2015
Fait Gallery Preview / Brno

Jiří John / Ve vrstvách

14. 10. – 21. 11. 2015
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Moskva – Jan Vermouzek

8 - 28. 10. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Bílé noci

8 - 19. 10. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

DVĚ MINUTY SVĚTA

4 - 29. 11. 2015
Industra Art / Brno-město

BANDA – MIKROKLIMA

7 - 30. 10. 2015
Industra Art / Brno-město

1395 days without red

29. 09. – 31. 10. 2015
ETC. Galerie / Praha 2

Oliver Ressler – Ztroskotaní

30. 09. – 29. 11. 2015
Artwall Praha 7 / Praha 7

Klaudia Korbeličová: Teleport

28. 09. – 11. 10. 2015
Galerie FAVU / Brno

I’ve fallen and I can’t get up

25 - 28. 09. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Vernisáž výstav Dalibora a Ivana Chatrných

19. 09. – 21. 11. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Dvě galerie, dva pohledy, dva sourozenci – Dušan Váňa a Magdaléna Váňová

23. 09. – 19. 11. 2015
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Přemysl Procházka “Něco vám ukážu”

17. 09. – 1. 10. 2015
A.M. 180 / Praha 2

Cena EXIT 2015

8. 09. – 13. 10. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Václav Stratil: Rožhovor

15. 09. – 15. 10. 2015
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Kreslíř

18. 09. – 12. 11. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Anna Slámová: Nymph

16. 09. – 6. 10. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Předtím, teď, potom

19. 09. – 19. 10. 2015
Bludný kámen

Formativní účinky

24. 09. – 18. 10. 2015
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Oldřich Morys: Jora!!!

14 - 19. 09. 2015
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

68. Umělecký salon v Poličce

18. 09. – 30. 10. 2015
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

David Helán — Exhibition Closet

10. 09. – 3. 10. 2015
Industra Art / Brno-město

Zuzana Růžičková / Gázotisky On The Road

7. 09. – 3. 10. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Alžběta Kočvárová a Markéta Černá /DOKUD TO NESPADNE

1. 09. – 2. 11. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Návrat objektu a Neklid věcí

10. 09. – 5. 11. 2015
Kvalitář / Praha 1

Hledání země nezemě

18. 08. – 12. 09. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Pavel Matoušek a Alžběta Kočvarová – Den co den

20. 07. – 20. 08. 2015
Galerie Vašefirmapatřísem / Beroun

Mýdlová pěna

27. 07. – 23. 08. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Michaela Pospíšilová Králová: Jan M. Tomeš – básně

2. 08. – 5. 09. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Dům osvobozený od svých pater

5 - 29. 08. 2015
MeetFactory / Praha 5

Superfluous Identity III 

16. 07. – 8. 08. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Jan Poupě: MATHERIA

15. 07. – 29. 08. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Karina Bisch

7. 07. – 26. 09. 2015
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Šimon Kadlčák – Čáry Máry

3 - 9. 07. 2015
Ateliér Síň / Telč

Anna Pleštilová – Svátek

26. 06. – 2. 07. 2015
Ateliér Síň / Telč

Pavel Jestřáb a Jan Boháč: Chemical Brothers

30. 06. – 19. 08. 2015
Galerie Mimochodem / Praha

Adéla Marie Jirků / PIKNIK

30. 06. – 31. 08. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Nové silikony

26. 06. – 13. 08. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

instalace Jiné vize 2014 a LUHOvaném Vincentovi

9 - 11. 07. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Luhačovice

Tereza Hrubá – Keep calm and show no mercy

23. 06. – 18. 07. 2015
Galerie W7 / Olomouc

Výstava obrazů a kreseb bratří Jiřího a Jaroslava Macků

26. 06. – 24. 07. 2015
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Alfred Kubin a Sascha Schneider: Démoni ze země nevědomí

26. 06. – 20. 09. 2015
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Architekt Lubor Marek

25. 06. – 19. 09. 2015
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Persona Forte

29. 06. – 29. 08. 2015
Prádelna Bohnice

Pavel Trnka: MIX 2015

24. 06. – 29. 08. 2015
Důl Michal / Ostrava

Núdzový program spracovania odpadu

17. 06. – 12. 09. 2015
Galerie Alternativa / Jihlava

Vesnice je svět

17. 06. – 29. 08. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

O tom, co jsem dělal venku

25. 06. – 10. 09. 2015
Galerie Valchařská / Brno

Nela Ungerová / rozloučení

14 - 30. 06. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Lanugo – Hana Svobodová

19. 06. – 15. 07. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Ptáci jako od Hitchcocka – Jiřina Chalupská

19. 06. – 15. 07. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Vytvořené štěstí – struktura a nicota” Niiny-Anneli Kaarnamo – Glass Excellence XI.

7. 06. 2015
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

Ze života lidí a hmyzu

8. 06. – 5. 07. 2015
Galerie kritiků / Praha 1

Záznamy podstaty událostí

9. 06. – 8. 08. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Prostorografie

11. 06. – 2. 07. 2015
Prototyp / Praha 2

Miroslav Pechánek – písmo, obraz, film

4. 06. – 1. 08. 2015
Galerie umění Karlovy Vary / Karlovy Vary

Jan Kašpar: Epic Split

11. 06. – 11. 07. 2015
Divadlo 29 / Pardubice

KOPŘIVY – kurátorský projekt Jana Karpíška

10. 06. – 30. 07. 2015
Industra Art / Brno-město

Alfred Lenica | Barva – Gesto – Podvědomí

10. 06. – 12. 09. 2015
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Nová citlivost

10. 06. – 3. 09. 2015
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Pavel Opočenský / VOX LINEA

3. 06. – 3. 07. 2015
Galerie NF / Ústí nad Labem

Myšlenky spatřené: Karel Pivoňka, Vladimír Kokolia

5. 06. – 9. 07. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

Barbora Zentková a Julia Gryboś: Prašivá banda a hlasitý song

2. 06. – 2. 07. 2015
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Michaela Dvořáková / ZOO

5. 06. – 18. 07. 2015
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

HAPPY END

4 - 6. 06. 2015
Prádelna Bohnice

Jean-Philippe Paumier / PRECIOUS FRAGMENTS

2 - 24. 06. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Schránka pro ducha / Výstava k 50. výročí otevření Galerie moderního umění

12. 06. – 27. 09. 2015
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Anna Pleštilová: K.H. Mácha – Máj, 78 Kč / 100 g a jiné knihy

31. 05. – 30. 06. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Václav Stratil: Výstava pro děti

28. 05. – 15. 08. 2015
Moravská galerie v Brně / Brno

Daniel Vlček: Minimál manuál

29. 05. – 21. 06. 2015
Galerie W7 / Olomouc

Jakub Sobotka – Performers

29. 04. – 19. 06. 2015
Muzejní a galerijní centrum (MaGC) Zámek Žerotínů ve Valašském Meziříčí / Valašské Meziříčí

Knut Bry – JO STRØMGREN KOMPANI / RETROSPECTIVE

29. 04. – 19. 06. 2015
Muzejní a galerijní centrum (MaGC) Zámek Žerotínů ve Valašském Meziříčí / Valašské Meziříčí

Výstava fotografií Jakuba Ludvíka v Ecoart Salonu Rolland

5. 05. – 5. 06. 2015
Ecoart Salon Rolland / Praha – Vinohrady

Roger Hiorns

27. 05. – 15. 08. 2015
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Natalie Perkof: Děkuji za pochopení!

18. 05. – 25. 06. 2015
Janáčkovo divadlo / Brno

František Vobecký (1902-1991) „Obrazy 1926-1966“

19 - 29. 05. 2015
Galerie Nová síň / Praha 1

František Walter: Žabža – Realita Omyl

19. 05. – 10. 06. 2015
Galerie Jelení / Praha

TLAK NA FUNDUS

22. 05. – 21. 06. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Jean Delville (1867-1953)

14. 05. – 29. 08. 2015
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha 1

Václav Cigler / Tady a teď

4. 05. – 31. 10. 2015
GHMP, Zámek Troja

RE-FORMY

12. 05. – 18. 06. 2015
Galerie Kuzebauch / Praha 6

PRVNÍ LINIE

20. 05. – 20. 06. 2015
Monomach / Brno

ŘEZ / OZVĚNY VÝSTAVY SCHNITT / INCISION

18 - 25. 05. 2015
Galerie Září / Praha 7

MichaEla Bodnárová / Odrazy tieňov, tiene odrazov

17. 05. – 11. 06. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Emmanuel Guibert: Alanova válka

5 - 28. 05. 2015
Galerie Evropského domu / Plzeň

MOJSME

10. 05. – 3. 06. 2015
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Simona a Pavel_Blahutová / Klvaňa_ČERNÝ TUDOR

15. 05. – 4. 06. 2015
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Z orla orlice, z orlice orel

5. 05. 2015
Galerie 209 / Brno

Jitka Havlíčková – Bez dětí (skleněný komiks)

30. 05. – 26. 09. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Antonín Brinda – Akt ideologie

30. 05. – 26. 09. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Šimon Kadlčák – When I Am Standing in My Head

8 - 30. 05. 2015
Galerie Mezera / Ostrava

Tomáš Prokop – Loučení

6 - 15. 05. 2015
Galerie FAVU / Brno

Preview Review 2

4 - 5. 05. 2015
Fait Gallery / Brno

Bílá Psyché

6 - 30. 05. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

VÁCLAV LITVAN // Zahnutá vzpomínka

7 - 30. 05. 2015
Galerie 35m2 / Praha 3

Anna Chmelová / GATE

4. 05. – 29. 06. 2015
Alfred ve dvoře / Praha

České a moravské pověsti v tvorbě Renáty Fučíkové

1. 05. – 25. 07. 2015
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

MIREK KAUFMAN – TÍHA LEHKOSTI

7. 05. – 13. 06. 2015
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Před zachycením

30. 04. – 30. 05. 2015
Galerie na Nové scéně Národního divadla / Praha

Martinka Bobrikova & Oscar de Carmen / SUPERFLUOUS IDENTITY II

3. 05. – 30. 06. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Art in ArtGen

29. 04. – 2. 05. 2015
Nová galerie / Praha

B.H.G.

23. 04. – 23. 05. 2015
Galerie UM – galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

MIROSLAV PECHÁNEK: PÍSMO & PŘÍBĚH

19. 05. – 2. 06. 2015
Topičův salon / Praha 1

Špatný zahradník

6. 05. – 17. 06. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

3x Tomáš Rasl – fotografie z let 1998-2014

6. 05. – 17. 06. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Václav Tikal – Práce na papíře

29. 04. – 14. 05. 2015
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Dominik Podsiadly: Big Black

19. 04. – 19. 05. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Gábor Koós (HU): Dvacetiletý les

6 - 30. 05. 2015
MeetFactory / Praha 5

A5x25 – Ein Visualwanderer

22. 04. – 19. 05. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

Od podlahy

22. 04. – 19. 05. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Back Flip

24. 04. – 22. 05. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Miroslav Machotka: Události míst

24. 04. – 21. 05. 2015
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Klubovna 06 – Zuzana Jakalová

22 - 25. 04. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Stano Filko

27. 05. – 29. 08. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

PRAVÝ ÚHEL

21. 04. – 3. 05. 2015
Galerie 209 / Brno

NEBOJTE SE, SVÉ ODPOVĚDI DOSTANETE

20. 04. – 21. 05. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

ZAHRADY

24. 04. – 26. 05. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

Baobab na poli

22. 04. – 30. 05. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

dvojitá dávka umění: výstavy Romana Burdy a Pavly Malinové

28. 04. – 30. 05. 2015
Galerie města Třince / Třinec

PHILIPPE DOLLO / LUKÁŠ HOUDEK: ODSUN

14. 05. – 11. 06. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

V lese vesele

15. 04. – 16. 05. 2015
Nová galerie / Praha 2

Close-Up

16. 04. – 16. 05. 2015
ETC. Galerie / Praha 2

Glass Excellence X. – Vernisáž výstavy Na hraně Miroslavy Kupčíkové

21. 04. – 22. 05. 2015
Pražská galerie českého skla, o.p.s. / Praha 4 - Nusle

Václav Stratil – Nedělám nic a jiné práce

28. 05. – 30. 07. 2015
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Horizonty modernismu – Zdeněk Rossmann (1905-1984)

15. 05. – 13. 09. 2015
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

DESIGN.LIVE! alešbáry ki -mono

29. 01. – 7. 06. 2015
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Simona Kafková – Dříve a nyní

13. 04. – 7. 05. 2015
Galerie Září / Praha 7

Budoucnost je zde

14. 04. – 28. 05. 2015
Kvalitář / Praha 1

Ráda bych to viděla zase tak, jak to vidíš ty

17. 04. – 14. 05. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

TICHO [dočasná analýza]

11. 04. – 9. 05. 2015
Industra Art / Brno-město

Ali Tareen – Polidicks

15 - 28. 04. 2015
The Solution / Praha

GEO EGO

9 - 29. 04. 2015
Galerie NTK / Praha

Václav Stratil & Panáčik: Mrdat

8. 04. – 2. 05. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

Výstava

8. 04. – 20. 06. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

Kateřina Rálišová – Holandgoliat 2

7 - 19. 04. 2015
Galerie 209 / Brno

Martin Kolarov: Hledači hřebíků

8 - 29. 04. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Anna Alpatieva & Andrew Sakun / THE FAR IS CLOSE

7 - 29. 04. 2015
Galerie Klubovna / Brno

ANITA SOMROVÁ & JIŘÍ TOPÍNKA – POHYBLIVÉ PÍSKY

9. 04. – 2. 05. 2015
Galerie 35m2 / Praha 3

Šité na míru

7 - 25. 04. 2015
Galerie FAVU / Brno

Kiva – Border

2. 04. – 6. 05. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Jiří Šalamoun – Evidence 80

31. 03. – 25. 04. 2015
Galerie Hollar / Praha 1

Reprezentace rozkladu

2 - 29. 04. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

Jehla v kupce sena

7 - 29. 04. 2015
Topičův salon / Praha 1

Paolo Ciabattini – Feeling Shapes

25. 03. – 8. 05. 2015
Galerie Vernon / Praha 5

Chiméra

9. 04. – 23. 05. 2015
MeetFactory / Praha 5

Pavel Jestřáb: LAMENT

23. 03. – 25. 05. 2015
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

PŘEKVAPENÍ VLHKÝCH MALÍŘEK

24. 03. – 5. 04. 2015
Galerie 209 / Brno

Martin Hrubý: KENOTAF

24. 03. – 2. 05. 2015
Galerie KIV / Praha 8

Andrea Petrovičová – Měsíc mi na cestu svítí

27. 03. – 11. 04. 2015
Kabinet Múz / Brno

Výtěr 3

24 - 30. 03. 2015
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Oto Skalický – Horníci

24. 03. – 22. 04. 2015
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava 1

Jasan Zoubek: Mezi vrstvami

31. 03. – 13. 06. 2015
Artinpark Průhonice / Průhonice

PROMĚNNÉ

25. 03. – 8. 04. 2015
Galerie Garáž / Zlín

Martina Machová: Bez názvu

6. 04. – 2. 05. 2015
Video NoD / Praha 1

Vladimír Škoda – Virtuální prostor / Espace Virtuel

15. 04. – 13. 06. 2015
Galerie umění Karlovy Vary / Karlovy Vary

Petra Nováková – Ondreičková: Vesmír

1 - 18. 04. 2015
Galerie Nová síň / Praha 1

#MBPFW Cut Club #7 w/ Petra Gabaš ” Club Selection”

20. 03. – 2. 04. 2015
A.M. 180 / Praha 2

Duhové sny

16. 03. – 17. 04. 2015
Alfred ve dvoře / Praha

Kolokvium dvou – Pavla Dundálková, Jiří Žák

16 - 25. 03. 2015
Galerie AVU / Praha 7

Jana Šárová – Souvenirs

18. 03. – 18. 04. 2015
Galerie NF / Ústí nad Labem

Jiří Jirmus

4. 03. – 2. 05. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Štěpán Šefr – Tonda

11 - 23. 03. 2015
Skleněná louka / Brno

Michal Burget a Petr Fiala – Něžné bizarnosti

24. 06. – 29. 08. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jaroslav Prokeš – V základním režimu

4. 03. – 11. 04. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Anita Somrová/ BOHO, ~ Cruise / Hollywood dream ~

8. 03. – 5. 04. 2015
Galerie Art Brno / Brno

Předvelikonoční bublina

14. 03. – 17. 04. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Štěpán Šefr Tonda

11. 03. – 27. 04. 2015
Galerie Sklepní scéna / Brno

Jsem ostrov

10 - 22. 03. 2015
Galerie 209 / Brno

Daniel Vlček, Levi van Veluw: After the End of Art

12. 03. – 1. 05. 2015
Drdova Gallery / Praha 3

Stamp

13. 03. – 16. 04. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Superfluous Identity I

10. 03. – 1. 04. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Skrepl Brocklehurst

11. 03. – 10. 04. 2015
Nová galerie / Praha 2

Julia Gryboś, Barbora Zentková – Uprostřed hluku vlastní kroky slyšet

10. 03. – 4. 04. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Libor Teplý – Hledání světla

10. 03. – 4. 04. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Zdeněk Macháček: Makulatury atd.

24. 02. – 2. 05. 2015
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Jakub Schikaneder: Od svědectví k obrazovému snění

24. 02. – 2. 05. 2015
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Úkryty

19. 03. – 29. 04. 2015
Art Space NOV / Pardubice

Tajemný Hamburk 70 let. Čtvrť St. Pauli

11. 03. – 22. 04. 2015
Art-residence “Zahradník” / Praha 1

RE :: REcollecting

11. 03. 2015
INI Project / PROSTOR / Praha

Petr Košárek: Plankton

11. 03. – 14. 04. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Výchozí pozice

11. 03. – 14. 04. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Martin Kolarov, Filip Dvořák – HashtagNike

3 - 25. 03. 2015
Galerie Jelení / Praha

Martin Lukáč – Fail

4. 03. – 9. 04. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Unmoving Target, Unmoving Time

5. 03. – 10. 04. 2015
Nevan Contempo / Praha 3

Polička/Shelf – Radomír Leszczynski: Kruhy, Křivky, Struktury, Buňky, Práce

1 - 28. 03. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

uvidět, prožít… 4 pojetí figury

29. 01. – 11. 04. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Andrei Shulha – Video, objekty

27. 02. – 7. 03. 2015
City Surfer Office / Praha 3

Hvězdný prach

19. 02. – 21. 03. 2015
Galerie Alternativa / Jihlava

Magické působení

5. 03. – 5. 04. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

Anna Hulačová a Václav Litvan – Zuby nebo rohy

25. 02. – 21. 03. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Nejlepší krejčí ve městě

27. 02. – 10. 04. 2015
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

AdAlbErT KhAn: Mmmmucholapky

24. 02. – 26. 03. 2015
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Skrz příčinu k podstatě

22. 02. – 21. 03. 2015
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

M. Cihlář, V. Richterová: Za závěsem

4. 03. – 2. 04. 2015
Galerie NoD / Praha 1

JIří Šalamoun – Troufalost v úplňku

7. 03. – 6. 06. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Marián Mudroch pohledem Richarda Druryho

21. 02. – 25. 04. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jiří Beránek – Mezidobí

21. 02. – 25. 04. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Laurent Dupont a Lucy McKenzie – Paintings

20. 02. – 3. 04. 2015
SVIT / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. – 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Irena Křivánková

10. 02. – 6. 03. 2015
Galerie ARS / Brno

Katarína Karafová – viac menej rovná sa

10. 02. – 10. 03. 2015
Galerie Art Brno / Brno

Medium Loci

8. 02. – 17. 03. 2015
Společenský dům Neratovice / Neratovice

Jörg Sasse – File Transfer

12. 02. – 21. 03. 2015
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Du Forma

11. 02. – 4. 03. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Teď mohlo být to setkání

6. 02. – 31. 03. 2015
Galerie Katakomby / Brno

5 minut ticha

5. 02. – 4. 03. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Péčko

9 - 26. 02. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

Penck -Typlt

2 - 26. 03. 2015
Topičův salon / Praha 1

Peter Sit: Anima Mundi

28. 01. – 3. 03. 2015
Malá galerie / Ústí nad Labem

Free Feet

28. 01. – 3. 03. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

Darina Alster: Videooltář

27. 01. – 28. 02. 2015
Galerie NF / Ústí nad Labem

Zeitgeist

4 - 18. 02. 2015
Galerie Kód / Praha 3 Vinohrady

Miroslav Machotka: Události míst | Retrospektiva

22. 01. – 4. 04. 2015
Leica Gallery Prague / Praha 1

Jesper Alvaer a Isabela Grosseová: Způsobilost

30. 01. – 28. 02. 2015
Fotograf Gallery / Praha 1

Petr Pavlík / Poutnice kráčí dál

28. 01. – 14. 03. 2015
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

České moderní umění ze sbírky Pavla Čáslavy

10. 02. – 11. 04. 2015
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Model

18. 01. 2015
Galerie Rudolfinum / Praha 1

No tohle?! | Jiří Šalamoun

28. 01. – 16. 05. 2015
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Ondřej Vicena – REW / FFWD

22. 01. – 26. 02. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Zbyněk Linhart: Privátní jestřáb

19. 01. – 12. 02. 2015
Galerie Makráč / Praha 6

Michal Brix | Kresby – obrazy 2013-2015

5 - 26. 02. 2015
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Homo urbanus Europeanus

16. 01. – 27. 02. 2015
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

120 let Topičova salonu

8. 12. 2014 – 22. 01. 2015
Topičův salon / Praha 1

Jan Koblasa a Sonia Jakuschewa: Rozhovory

16. 12. 2014 – 20. 02. 2015
Topičův salon / Praha 1

Aleš Lamr: Maranatha

27. 01. – 14. 02. 2015
Galerie Nová síň / Praha 1

Petra Pohlová : LESNÍVĚCI

16. 01. – 16. 02. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Pocta Otto Guttfreundovi

15. 01. – 21. 02. 2015
Rabasova galerie Rakovník / Rakovník

Jakub Tajovský a Vojtěch Vlček: Tyčkit

12. 01. – 7. 02. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Eva Rybářová – Bez názvu (okna)

12. 01. – 8. 02. 2015
Galerie Art Brno / Brno

STILL LIFE RECURRING – APPRENTICE/MASTER PROJECT

5 - 21. 02. 2015
Galerie AMU / Praha 1

Jello T.

13. 01. – 3. 02. 2015
Galerie Klubovna / Brno

AKCE_REAKCE

15. 01. – 3. 02. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

Živly nad městy

14. 01. – 6. 03. 2015
Galerie Vernon / Praha 5

dvojitá dávka umění: výstavy Milana Lasoty a Tomáše Vaňka

19. 01. – 4. 03. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Tváří v tvář

9. 01. – 5. 03. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Jablonec nad Nisou

Výstava absolventů Fakulty architektury UN6

15 - 30. 01. 2015
Industra Art / Brno-město

Martin Kolarov // Vousy a zástěra

8 - 31. 01. 2015
Galerie 35m2 / Praha 3

Ve znamení břevna a růží

14. 01. – 14. 02. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Anja Manfredi – Favorite Tools

7. 01. – 7. 02. 2015
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Václav Stratil – MINI

7 - 31. 01. 2015
MakeMake / Brno

Barbora Zentková & Julia Grybos – Chvíle

6. 01. – 3. 02. 2015
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Polička/Shelf – Tereza Vostradovská: Obludárium

4 - 31. 01. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Téra Pechmannová: PAN BUBLIN

1 - 24. 01. 2015
Galerie Jáma 10 / Ostrava

Petr Chutný: CMYK

2. 01. – 4. 02. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Svatyně desetitisíce prosebníků – Aleš Roleček

21. 12. 2014 – 15. 01. 2015
Art Space NOV / Pardubice

Möbiova páska

2 - 29. 03. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Modul Prvek

17. 12. 2014 – 21. 01. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

Martin Mainer – Blues Woods

7. 01. – 6. 02. 2015
Nová galerie / Praha 2

Daniel Piršč – Yellow Hat

30. 11. 2014 – 13. 01. 2015
Adam Gallery / Brno

Jan Jindra – Jaroslav Prokop – Jan Regal – Reklamní fotografie

16. 12. 2014 – 16. 01. 2015
Photogether Gallery / Zlín

Jan Poupě: Solaris

17. 12. 2014 – 19. 01. 2015
Galerie kritiků / Praha 1

Měřítka touhy

10. 12. 2014 – 7. 03. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

Joe Neave – Dětská duše na plátně

12. 12. 2014 – 30. 01. 2015
SVIT / Praha

František Demeter a jeho host Magdalena Kwiatkowska – nic než plocha

10. 12. 2014 – 15. 01. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Zima lásky

11. 12. 2014 – 10. 01. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

VYPRÁVĚNÍ

10. 12. 2014 – 17. 01. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Ztracená krajina

8. 12. 2014 – 3. 01. 2015
Galerie Fotografic / Praha

ŽIŽKOV FAMILY

10. 12. 2014 – 9. 01. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

PAF 2014: Azucena Losana: I § You

4 - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Vzdáleni kořenům

3 - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Jiné vize 2014

3 - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Barbora Lungová + Pure Beauty – Alter ego

5 - 30. 12. 2014
Galerie Jiří Putna / Brno

Linda Retterová: Za tmy

9. 12. 2014 – 13. 01. 2015
Galerie Evoluční / Praha 1

Adéla Korbičková – Atlas, str. 25

26. 11. – 6. 12. 2014
City Surfer Office / Praha 3

PAF 2014: Ways of Something

3. 12. 2014 – 9. 01. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

ZLATÝ VĚK. Reminiscence kubismu v současném výtvarném umění.

2. 12. 2014 – 21. 02. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Metaplay, Praha – Tokyo (česká část)

21. 11. – 13. 12. 2014
Galerie kritiků / Praha 1

DRUHOTVARY 4 – Interpretace partitur Leoše Janáčka

27. 11. 2014 – 10. 01. 2015
Památník Leoše Janáčka / Brno

Lenka Vítková a Ondřej Vinš: Sobota

29. 11. 2014 – 31. 01. 2015
galerie sam83 / Česká Bříza

Ivana Sláviková, Jozef Suchoža, Marek Galbavý – Nové teritóriá modelácie priestoru

26. 11. 2014 – 17. 01. 2015
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Karolína Klimešová: KROP

27. 11. 2014 – 1. 01. 2015
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Henryk Gajewski

9. 12. 2014 – 24. 01. 2015
Galerie AMU / Praha 1

Tomáš Prokůpek – Když kecá do komiksu, ať se ukáže!

19. 11. – 17. 12. 2014
Šaufenstr / Brno

Betelné tympl (výstava v rámci Festivalu Fluidum 5)

19. 11. – 6. 12. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Ladislav Tejml

18. 11. – 17. 12. 2014
Galerie Art Brno / Brno

Hudba pro vodní kapky, piano a zvukoplochy

19. 11. – 3. 12. 2014
Galerie FAVU / Brno

Federico Solmi – Čínská demokracie a poslední den na Zemi

27. 11. 2014 – 9. 01. 2015
Galerie Vernon / Praha 5

Voice-over

19. 11. 2014
Galerie 209 / Brno

Juraj Gábor: Dívka před domem

18. 11. – 30. 12. 2014
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Adéla Šimová – MoiMoi

23. 11. – 29. 12. 2014
Galerie W7 / Olomouc

Václav Havel / Vymývání

11. 11. 2014 – 14. 02. 2015
Artwall Praha 7 / Praha 7

DARW-IN

20. 11. – 6. 12. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

To snad ani nemůže být pravda

11. 11. – 10. 12. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Martin Cihlář & Crazy horse

6. 11. 2014 – 8. 01. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Marianne Viero: Invariant Plates

6. 11. – 3. 12. 2014
Fotograf Gallery / Praha 1

V mém Snu pokládám Ti věneček na Hlavu

27. 10. 2014
Galerie Pussa Passage / Pardubice

Site specific : Umění na zakázku

3. 11. – 9. 12. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Kancelář č. 209

4. 11. 2014
Galerie 209 / Brno

Galerie Kostka: Thomas Bischoff (FR): Oscilace

2. 12. 2014 – 29. 01. 2015
MeetFactory / Praha 5

Nemanja Milisavljević: Fragmenty chemické práce

29. 10. – 20. 11. 2014
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Manifest spáčů

29. 10. – 2. 12. 2014
Malá galerie / Ústí nad Labem

Made in Fabrik

29. 10. – 2. 12. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Shipping closer

28. 10. – 8. 11. 2014
Galerie FAVU / Brno

Sráč Sam – Už si na nic nevzpomínám

30. 10. – 29. 11. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Showroom – David Krňanský a Monika Krobová

29. 10. – 27. 11. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

Gen 2:7-18

31. 10. – 29. 11. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Mezi zdmi

2. 12. 2014 – 7. 02. 2015
MeetFactory / Praha 5

Ján Lastomírsky – Článek II; Rondel

22. 10. – 18. 11. 2014
Šaufenstr / Brno

Vojtěch Fröhlich & Sebastian Stumpf

23. 10. – 12. 12. 2014
Drdova Gallery / Praha 3

Usínám hluboko v noci

24. 10. – 5. 12. 2014
Polansky Gallery / Praha 7

Pozdní lov

21 - 29. 10. 2014
Galerie 209 / Brno

Clemens Reinecke je v místě MAKEMAKE

22. 10. – 1. 12. 2014
MakeMake / Brno

Lenka Rochovanská – Katoblepas

20. 10. – 20. 11. 2014
Galerie D9 / České Budějovice

ÜBERRAUM

1. 11. 2014 – 29. 04. 2015
Galerie Na shledanou / Volyně

Poslední hodiny lidstva

21. 10. – 21. 11. 2014
Galerie 1 / Praha 1

Ryan O’Rourke: Prohledání hexadecimálu

21. 10. – 21. 11. 2014
Divadlo 29 / Pardubice

Chléb, hry a umění

24. 10. 2014 – 15. 01. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Stah

23. 10. – 18. 12. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Cyklus / Tomáš Lumpe & Pavel Matoušek

4. 11. 2014 – 5. 01. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Richard Štipl a Josef Zlamal

15. 10. – 19. 11. 2014
Dvorak Sec Contemporary / Praha 1

Vladimír Kokolia a Šárka Trčková: Obrazovost

14. 10. – 13. 11. 2014
Galerie ARS / Brno

Ondřej Cibulka a Václav Litvan: Říše

20. 10. – 19. 12. 2014
Studio Hrdinů / Praha 7

James Ensor: Zemřít pro nesmrtelnost

16. 10. 2014 – 31. 01. 2015
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Interference

18. 10. – 18. 11. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

VEN

17. 10. – 3. 11. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Hora

8 - 17. 10. 2014
Galerie 209 / Brno

Jezulátko, spáleniště a kůň

13. 10. – 8. 11. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

START

22. 10. – 22. 11. 2014
Nová galerie / Praha 2

Petr Dub, Marek Habr, Zdeněk Porcal – (RE)FRAMED

1. 10. – 13. 11. 2014
Kvalitář / Praha 1

Pilvi Takala: Právník týdne

3. 10. – 15. 11. 2014
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

KOMETA

2. 10. 2014 – 3. 01. 2015
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Erwin Müller (1893-1978)

10. 09. – 15. 11. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

PUBLIC COLLECTION_CZ

25. 09. – 4. 10. 2014
4AM Fórum pro architekturu a média / Olomouc

HIN MAH TOO YAH LAT KEKT

9. 10. – 8. 11. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Štěpán Čapek — Hairoin

24. 09. – 11. 10. 2014
City Surfer Office / Praha 3

Spot

29. 09. – 17. 10. 2014
Galerie NTK / Praha

RUCE

22. 09. – 29. 10. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Jiří George Velinger – Vidím, co slyším (kresby)

6. 09. – 3. 10. 2014
Galerie Vinohradská 12 / Praha 2

Vladimír Kokolia, Hana Pýchová: Cesty do polí

17. 09. – 15. 11. 2014
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Reprezentace dobra

24. 09. – 18. 10. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

POCITOVÁ TEPLOTA

17. 09. – 1. 11. 2014
Prádelna Bohnice

Denisa Nová, Karin Zadric, Klára Dvořáková: Ruměná. Kůže z dechu

17. 09. – 22. 11. 2014
PLATO Ostrava / Ostrava

Dresdner Wald

17. 09. – 21. 10. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Richard Fremund 1928–1969 Museum Kampa

18. 09. – 6. 12. 2014
Museum Kampa / Praha 1

Eva Koťátková, Josef Hofer: Rámy a rámce

17. 09. – 30. 10. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

Thoughtforms

17. 09. – 25. 10. 2014
Galerie KIV / Praha 8

ČESKO-NĚMECKÉ HVĚZDY

19. 09. – 28. 11. 2014
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Klubovna 05 – Markéta Magidová

17 - 28. 09. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

Darina Alster – Bílý masiv

23. 09. – 21. 10. 2014
Art Space NOV / Pardubice

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. – 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

MARKÉTA LUSKAČOVÁ: FOTOGRAFIE 1964-2014

11. 09. – 1. 11. 2014
Leica Gallery Prague / Praha 1

LADISLAV PRŮCHA & SOŇA TŘEŠTÍKOVÁ – NEJEN KVIDOVA VĚC

17. 09. – 20. 11. 2014
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

2006

11. 09. – 9. 10. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

ČLOVĚK A DUCH: umění, architektura

13. 09. 2014 – 16. 01. 2015
Klášter Roudnice / Roudnice nad Labem

Kmenové souvislosti

12. 09. – 5. 12. 2014
Galerie Natura / Průhonice

Winterlandschaft, 1935 (Zimní krajina, 1935)

9. 09. – 8. 10. 2014
Galerie Klubovna / Brno

Eliška Kyselková, Katarína Támová – Homage To Monica Cook

10. 09. – 14. 10. 2014
Galerie Fotografic / Praha

NOVODOBÉ FORMY REALITY: DARINA ALSTER

16. 09. – 14. 10. 2014
Galerie NoD / Praha 1

Kathrin Köster (DE): ex plica in sepia mania

11. 09. – 3. 10. 2014
MeetFactory / Praha 5

Spirit Prints

2. 09. – 2. 10. 2014
Fox Gallery / Praha

Edyta Kulla (PL): Tři cykly / výstava uměleckých vitráží

12. 09. – 8. 11. 2014
Muzeum Podkrkonoší v Trutnově / Trutnov

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. – 9. 11. 2014
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

Nauka o přírodě

3. 09. – 4. 10. 2014
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Krystalizace

5. 09. – 7. 10. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Osada

4 - 22. 09. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

Referendum Skotsko 2014 – Jan Vermouzek

18. 09. – 1. 10. 2014
Galerie Jiří Putna / Brno

Jeanne Moynot: Špinavá přední skla

2 - 20. 09. 2014
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Krisztián Kristóf: Sluneční panel

1 - 19. 09. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22 - 30. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

BAKALÁŘI KF FAMU 2014

10 - 18. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Volej

5. 09. – 5. 11. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Pressing Point

1 - 12. 09. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

X, Y – umělecké řemeslo

4 - 24. 09. 2014
Kvalitář / Praha 1

Denisa v Garáži

26. 08. – 19. 09. 2014
Galerie Garáž / Zlín

Pavel Jestřáb – Poryv

9 - 24. 09. 2014
Galerie Jelení / Praha

pohyb, pohyb ! …

2. 10. – 14. 11. 2014
Galerie Žaloudek / Praha 1

Platónovo třetí oko

11. 09. – 26. 10. 2014
MeetFactory / Praha 5

Milan Perič / Luther’s Army

6. 09. – 1. 11. 2014
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

LEGACY curated by Claire Breukel

27. 08. – 10. 10. 2014
Drdova Gallery / Praha 3

Ivan Koleček: VNÍMÁNÍ PROSTORU

11. 09. – 11. 10. 2014
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Pavla Krkošková Byrtusová: Projekt zahrádka

26. 08. – 2. 10. 2014
Galerie města Třince / Třinec

Petra Brázdilová, Monika Novotná: Naše věc

14. 08. – 6. 09. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

Blanka Nováková: Mezi námi

14 - 28. 08. 2014
Galerie Nina Hedwic / Praha 2

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. – 6. 09. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Tamiko Kawata (JP): Pokojné místo

6 - 30. 08. 2014
MeetFactory / Praha 5

Praha známá i neznámá

16. 07. – 8. 08. 2014
Galerie 1 / Praha 1

Kathrin Köster: manometer

30. 07. – 1. 09. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Matthew Moore: East/West

25 - 31. 07. 2014
Ateliér Síň / Telč

Morality

22. 08. – 27. 10. 2014
Galerie Kinský / Kostelec nad Orlicí

Písně kosmické

29. 07. – 16. 08. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

Princezna Kejda

21. 07. – 21. 08. 2014
MakeMake / Brno

Justyna Kabala/COLL-AGE

31. 07. – 30. 08. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Tomáš Třeštík: Letenští

16. 07. – 29. 09. 2014
Artwall Praha 7 / Praha 7

Eliška Fialová – Výletní místa

17. 07. – 30. 08. 2014
Galerie Klubovna / Brno

Parasites

16. 07. – 14. 08. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Johana Pošová / MOKRÝ MOKRÝ

23. 06. – 7. 08. 2014
Fait Gallery Preview / Brno

Václav Litvan (CZ): Stojící, ležící

2 - 30. 07. 2014
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Svět práce (“Live in Your Head”)

17. 06. – 29. 07. 2014
TIC Galerie / Brno

SVĚT PRÁCE (“LIVE IN YOUR HEAD”)

17. 06. – 29. 08. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

CENTRUM M6: URBAN PANGEA PEOPLE

10 - 28. 06. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Jindra Viková, Jessica Mayne – Texty lásky

13. 06. – 7. 09. 2014
Galerie Natura / Průhonice

Ondřej Čech: Melouch v pracovní době

6 - 29. 06. 2014
City Surfer Office / Praha

Rodičovský příspěvek

3. 01. – 27. 02. 2014
Galerie Makráč / Praha 6

Kámen, nůžky, papír

10. 10. – 2. 11. 2013
Galerie 35m2 / Praha 3

Conrad Eric Armstrong: NOT PICTURED

22. 04. – 29. 05. 2013

Petr Pufler, Lukáš Hájek & Zdeněk Porcal

1 - 8. 10. 2012
Fotograf Gallery / Praha 1

Architektura Fikce

9. 05. – 7. 06. 2012
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Měsíc nedělí

17. 10. – 29. 11. 2011
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Nebe-peklo-ráj

6. 03. – 28. 04. 2011
Galerie Ratolest / Brno

BOX: Kraków

23. 05. – 26. 06. 2014
Industra Art / Brno-město

Marginální krása

3. 12. 2013 – 14. 01. 2014
Galerie Mladých

ROMAN TÝC: 3 Kila osudu

28. 05. – 14. 09. 2013
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

Johana Pošová: Přiznaná barva

6. 03. – 18. 04. 2013
Galerie Laboratorio / Praha 7

Between Steps

13 - 23. 08. 2012
Fox & Deer / Praha 6

Za zorným polem – Changes of perspective

25. 03. – 12. 04. 2012
Galerie KIV / Praha 8

Derelict Utopies

11. 11. 2011 – 6. 01. 2012

Zase spolu

17. 06. – 9. 07. 2011
Galerie 3×3 / Liberec

Moving Image

30. 11. 2010 – 29. 01. 2011
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Oldřich Morys: Těžký balet

14. 04. – 7. 06. 2014
Galerie G99 (DUB) / Brno

Vědcova modlitba

5 - 21. 11. 2013
Galerie FAVU / Brno

Zostra

15. 06. – 17. 08. 2013
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Hejno bez ptáků

31. 10. – 29. 11. 2012
Artwall Praha 7 / Praha 7

Podtlak

28. 06. – 12. 08. 2012
GHMP, Dům U Zlatého prstenu

Stav

8. 03. – 4. 04. 2012
Školská 28 / Praha 1

PRO TEBE

25 - 27. 10. 2011
Nová scéna ND / Praha 1

Vystavovatel a jeho diváci

3. 05. – 11. 06. 2011
Dům umění města Brna / Brno

Ještě místo – pustá zem

6. 10. 2010 – 6. 02. 2011
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

AKT_ual

5 - 12. 02. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

JEDNOHO DNE PŘIJDE DEN, KDY DEN NEPŘIJDE

8. 10. – 28. 12. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Martina Špinková: Prchavá setkání

14. 05. – 15. 06. 2013
Galerie Josipa Plečnika / Praha 10

Jan Kuntoš, Michal Kindernay

4 - 30. 10. 2012
Centrum současného umění DOX / Praha 7

AGRESE – DEPRESE

8 - 24. 05. 2012
Galerie KIV / Praha 8

AUTOMATICKÝ VÝHLED

12. 01. – 12. 02. 2012
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Vřídlo

17. 10. – 16. 11. 2011
Galerie Mladých

Martin Mainer – Vize pro Tebe

5. 04. – 4. 06. 2011
Adam Gallery / Brno

Jiří Peša: Kresby z plakátů a kronik

26. 04. – 10. 05. 2014
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Turistické centrum Veselska

Marginální krása

2. 12. 2013 – 14. 01. 2014
Galerie Mladých

Daniel Vlček – Zobrazení času do konce skladby

27. 07. – 21. 09. 2013
Galerie Na shledanou / Volyně

Natvrdlí a tvrdé

27. 02. – 23. 03. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

REMEMBER THE UNFORGETTABLE: 11. září 2001

12. 09. – 11. 10. 2012
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

ODRAZit – PORAZit

13 - 18. 04. 2012
City Surfer Office / Praha 3

“Umělec má cenu 2011”

10 - 30. 11. 2011
Galerie Jelení / Praha

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. – 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Behnisch Architekten: Unilever – Haus and Marco Polo Tower

5. 10. – 10. 12. 2010
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Sakrowski / Gallery Surfing v Umakartu

13. 04. – 8. 05. 2014
Galerie Umakart Brno / Brno

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. – 23. 11. 2013

Fórum mladé umění Česká republika – Bavorsko 2013

12. 06. – 10. 07. 2013
Galerie města Plzně / Plzeň

Cherub současnosti

21. 06. – 22. 09. 2012
Spejs / Praha 2

Hidden Publics

15. 02. – 13. 03. 2012
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Návrh na změnu partitury

1 - 28. 11. 2011
Školská 28 / Praha 1

IN OPTIMA FORMA

3 - 27. 05. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

en Trance, Santa Cruz

9. 09. – 30. 10. 2010
Galerie Califia / Horažďovice

PRACOVIŠTĚ

27. 01. – 15. 02. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Václav Litvan_Bazar_Antik_Zánik

27. 09. – 26. 10. 2013
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Pluriform & Simultaneous

23. 04. – 14. 06. 2013
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Měň fér

30. 09. – 29. 10. 2012

Lesy a zahrady

11. 05. – 5. 06. 2012
Galerie Califia / Horažďovice

52011 – Cena 333 Národní galerie v Praze a Skupiny ČEZ

15. 12. 2011 – 8. 04. 2012
Národní galerie Praha / Praha 1

Kalendář 11

15. 10. – 16. 11. 2011
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Až na vrchol povrchnosti, až na dno mělkosti

9. 03. – 9. 04. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

Vši

28. 04. – 28. 05. 2014
Stopatnáct padesát pět / Brno

Městští psi

26. 11. – 12. 12. 2013
Galerie FAVU / Brno

Monika Immrová / Sochy a práce na papíře

3. 08. – 30. 10. 2013
Kostel sv. Vavřince v Klatovech

Zpěv z temného kouta / Sociální motivy v tvorbě Josefa Čapka 1916-1926

11. 12. 2012 – 2. 03. 2013
GATE Galerie / Praha 1

MAROKO barevné i černobílé (1960 – 2010)

15. 08. – 8. 09. 2012
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Heavy Welt

22. 03. – 2. 05. 2012
Rakouské kulturní fórum / Praha 1

MENTÁLNÍ VRSTEVNICE

25. 10. – 14. 11. 2011
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

629 nádechů / dýchej, prosím, hodinu se mnou

11. 06. – 12. 07. 2011
Galerie města Blanska / Blansko

Kempink

26. 10. – 30. 11. 2010
Galerie Kabinet (tic)

Ále, hřiby

12. 04. – 22. 05. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Oheň pro národ

22. 10. – 13. 11. 2013
Galerie D9 / České Budějovice

ESSL ART AWARD CEE 2013

31. 05. – 29. 06. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Spirit

8 - 19. 11. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Zkušební vrty

22. 05. – 19. 06. 2012
Galerie G99 (DUB) / Brno

Fotografie

4 - 25. 02. 2012
Městská galerie Vlastimila Rady / Železný Brod

KINDERTHERAPIE

26. 10. – 18. 11. 2011
Galerie 1. patro / Praha 1

Michal Pěchouček / Hodiny v umění

15. 03. – 4. 06. 2011
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha 1

Papírový hlavy

16. 09. – 3. 10. 2010
Trafačka / Praha 9

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 – 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jen tak tak

10 - 25. 09. 2013
Galerie Jelení / Praha

Hodinový hotel

26. 04. – 28. 06. 2013
de-sign / Praha 7

Ouroboros

13. 09. – 27. 10. 2012
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Indexace

28. 04. – 9. 06. 2012
Galerie Dům / Broumov

Temná schránka

12. 12. 2011 – 4. 01. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Přívětivě povědomé

5 - 26. 10. 2011
Trafačka / Praha 9

Proč ne sám?

16. 02. – 12. 03. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

AFTER THE FUTURE

28. 11. 2013 – 11. 01. 2014
MeetFactory / Praha 5

SKLENICE VODY

9. 07. – 21. 09. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Petra Steinerová:  Výměnný obchod 

1 - 17. 08. 2012
Fotograf Gallery / Praha 1

Takže znova

21. 03. – 2. 06. 2012
Galerie Rudolfinum / Praha 1

HRDINA, NEHRDINA A JUNÁK

12. 11. 2011 – 27. 01. 2012
galerie sam83 / Česká Bříza

Jarní výstava mladých výtvarníků

21. 05. – 29. 06. 2011
Hřbitovní kostel Panny Marie / Vyškov

Pavel Švec / Michal Pěchouček O kráse

28. 10. – 27. 11. 2010
Café Tureček / Praha 2

Bdělost

9. 04. – 4. 05. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

Světy pod povrchem / Komiksfest 2013

1 - 15. 11. 2013
MeetFactory / Praha 5

Collective Sensor

30. 05. – 6. 07. 2013
Galerie Art Brno / Brno

Agrosquatting

5 - 22. 11. 2012
Školská 28 / Praha 1

Rodinné promluvy

5. 06. – 25. 08. 2012
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Souvislost

23. 01. – 29. 03. 2012
Galerie města Loun / Louny

Od vedle

25. 10. – 12. 12. 2011
M.odla / Praha 7

Miluji tě, ale už mi neříkej, že mám velkou hlavu!

2 - 12. 05. 2011
Galerie AVU / Praha 7

EGO / portrét x

26. 05. – 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Radek Brousil: Studio Works

9. 01. – 6. 02. 2014
Fotograf Gallery / Praha 1

Daniel Vlček: Správný vzorec

11. 09. – 3. 10. 2013
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

CAS. CO TO JE?

16. 04. – 18. 05. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

MARCEL MIETH (DE): KDYBYCH TO JEN VĚDĚL…

27. 09. – 14. 10. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Sóstrast

23. 04. – 2. 05. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Temná schránka

13. 12. 2011 – 4. 01. 2012
Galerie KIV / Praha 8

Virgins` Lives

2. 09. – 21. 10. 2011

Loket pobělohorský, čtyři prsty, pět zrn a čárka

14. 02. – 15. 03. 2011
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Eliška Jakubíčková: Obzor

6 - 28. 05. 2014
Městský dům Zbraslav / Praha 5 – Zbraslav

Už jo ale ještě ne úplněk

13 - 29. 11. 2013
Trafačka / Praha 9

Slovanská epopej 2012 – 2013

27. 06. – 31. 08. 2013
Galerie Václava Špály / Praha 1

Otevřený kruh

2. 02. – 14. 04. 2013
galerie sam83 / Česká Bříza

Konfrontace Multimedií

28. 07. – 25. 08. 2012
Galerie Horní konírna

Bernd & Hilla Becher: Doly. Hutě.

21. 03. – 2. 06. 2012
Galerie Rudolfinum / Praha 1

TAMÁS ST.AUBY

2. 11. 2011 – 14. 01. 2012
Tranzitdisplay / Praha 2

Brno Art Open 2011

10. 06. – 27. 08. 2011
Dům umění města Brna / Brno

Pavel Švec / Michal Pěchouček – O kráse

28. 10. 2010
Café Tureček / Praha 2

Grafický design

31. 03. – 14. 06. 2014
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

KONFERENCE

24. 10. – 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Bod

31. 10. – 25. 11. 2012
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Kateřina Zochová – Jaromír Hárovník + deset neznámých kapel: VEČER SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

26. 05. – 8. 06. 2012
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Měkce

30. 11. 2011 – 1. 02. 2012
Mázhaus a nadzemí / Brno

PŘÍPRAVA NA PŘÍPRAVU

26. 10. – 26. 11. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Zlomené květiny

21. 04. – 7. 05. 2011
Trafačka / Praha 9

Kalendář

1 - 26. 09. 2010
Galerie kritiků / Praha 1

Jesle

15. 12. 2013 – 15. 01. 2014
galerie sam83 / Česká Bříza

AiC Štefle

12. 09. – 30. 10. 2013
Galerie bratří Špillarů / Domažlice

Michal Pěchouček a Martina Holá: Školní loď

4. 04. – 4. 05. 2013
The Chemistry Gallery / Praha 7

Tadamův rádce – Aneb důmyslný průvodce falešným územím*

10. 09. – 20. 10. 2012
MeetFactory / Praha 5

SOUČASNÁ ČESKÁ MALBA

23. 04. – 8. 05. 2012
Galerie NTK / Praha

Za pět dvanáct

13. 12. 2011 – 25. 02. 2012
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Hodek, Kars, Max et al. Akvizice ZČG z let 2008–2011

4. 08. – 22. 10. 2011
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Jan Reich

1 - 27. 02. 2011
GambitPhoto

Monika Holečková: Krajiny

25. 04. – 19. 06. 2014
Výstavní síň Benediktinského opatství v Emauzích / Praha 2

LOJZOVA VĚC

17. 09. – 17. 12. 2013
Galerie Budoart / Praha 3

Sam: Zátiší se lvem

25. 06. – 30. 07. 2013
Galerie bratří Špillarů / Domažlice

Marnage

9 - 26. 01. 2013
Galerie KIV / Praha 8

Zpívá-li ucho…

21. 07. – 29. 09. 2012
galerie sam83 / Česká Bříza

The Groovy dada lounge revisited

21. 03. – 20. 04. 2012
Fotograf Gallery / Praha 1

KRUH VE ČTVERCI

10 - 26. 11. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

…a nezapomeňte na květiny

25. 11. 2010 – 26. 02. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

TRIENÁLE VALMEZ 2013 / CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

31. 10. – 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

CREEPY LAND

13 - 26. 05. 2013
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Lonely Heroes

2. 11. 2012 – 4. 01. 2013
ARTATAK Gallery / Praha

MIKULOVE

17. 05. – 23. 06. 2012
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Krajinné rozvrhy (1959 – 1965)

17. 12. 2011 – 19. 04. 2012
White Gallery / Osík

Soused

24. 10. – 3. 11. 2011
Galerie Jelení / Praha

Jelení

11 - 27. 04. 2011
Galerie Jelení / Praha

Ekonomie nechtěných přátelství

28. 10. – 28. 11. 2010
Karlin Studios / Praha 8

PATRIK ČABLA – POHÁR VÍTĚZŮ I PORAŽENÝCH

12. 12. 2013 – 5. 01. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

City Folklore by SASANCA

11. 09. – 17. 10. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Julia Gryboš, Barbora Zentková: PRACOVNÍ NÁZEV – MALÍŘSTVÍ

28. 03. – 25. 05. 2013
Galerie Luxfer / Česká Skalice

My place

4 - 15. 09. 2012
Trafačka / Praha 9

Jan Měřička: Mechanika davu

24. 04. – 19. 05. 2012
Galerie Nová síň / Praha 1

Cena Exit 2011

6. 12. 2011 – 26. 01. 2012
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

THE WASTE LAND

1. 09. – 15. 10. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

PBBK80 (Praha/Brno/Bratislava/Kolín nad Rýnem – 80. léta)

24. 01. – 25. 02. 2011
Galerie NTK / Praha

Editions of light. Lunchmeat festival a/v exhibition.

21 - 26. 04. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

Kostlivec v rajské omáčce (obrazy nejen z depozitáře)

24. 06. – 28. 09. 2013
Adam Gallery / Brno

TAJGA BEZDĚZSKAJA

12. 12. 2012 – 25. 01. 2013
Divus / Prager Kabarett / Praha 7

Dobrej byznys

30. 06. – 29. 09. 2012
Kino ART / Brno

BARVA, SVĚTLO, ČAS

15. 03. – 21. 04. 2012
Galerie České pojišťovny / Praha 1

INSCENAČNÍ STRATEGIE

10. 11. 2011 – 21. 01. 2012
MeetFactory / Praha 5

Citace a interpretace

23. 06. – 6. 08. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Kluci a holky, co jim to nevadí

15. 08. – 30. 10. 2010
galerie sam83 / Česká Bříza

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. – 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Místo obrazu

15. 10. – 12. 11. 2013
Galerie FAVU / Brno

Kouzlo zapomnětlivosti

10. 05. – 4. 06. 2013
Galerie města Blanska / Blansko

S-FLUX

31. 10. – 22. 11. 2012
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Interstices

1. 05. – 2. 06. 2012
artyčok.tv / Praha 7

Across The Firmament, Everything Is Twisted

27. 01. – 13. 02. 2012
A.M. 180 / Praha 2

Unikající intimita

24. 10. – 19. 11. 2011
Galerie KIV / Praha 8

Štěpán Grygar – Rudo Prekop

13 - 29. 04. 2011
Galerie 1. patro / Praha 1

Realita je víc než fikce. Asambláž jako tvůrčí princip v českém umění 60. a 70. let

10. 09. – 14. 11. 2010
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

IKEBANA

4. 12. 2013 – 8. 01. 2014
Galerie Umakart Brno / Brno

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. – 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

DARINA ALSTER: IMAGO DEI

27. 03. 2013
Artwall Praha 7 / Praha 7

3D DYS – Dar dyslexie

4. 09. – 10. 11. 2012
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Ornament

19. 04. – 19. 05. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

I KNOW WHAT YOU DON’T SEE

10. 12. 2011 – 8. 01. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Martin Hrubý / Petr Krátký

18. 08. – 13. 09. 2011
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Mutující médium

9. 02. – 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Michał Budny: Mira

25. 04. – 31. 05. 2014
SVIT / Praha

PRO MNOHÉ UŠI / Výběr ze sbírky Fait Gallery

21. 11. 2013 – 12. 03. 2014
Fait Gallery / Brno

Isabela Grosseová

15. 06. – 13. 07. 2013
M.odla / Praha 7

Jdu po tvých stopách / Pocta Janu Z.

18. 12. 2012 – 8. 02. 2013
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Dokonalý svět

11. 07. – 11. 08. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Jakub Daníček

4 - 17. 11. 2011
A.M. 180 / Praha 2

Já, bezesporu

25. 05. – 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

One day you will lose it all

15 - 24. 10. 2010
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

Pôvabné

4 - 13. 03. 2014
Galerie 209 / Brno

Laktační umění

19. 10. – 5. 12. 2013
galerie sam83 / Česká Bříza

Velké prádlo

23. 04. – 27. 06. 2013
Galerie Budoart / Praha 3

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 – 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

(s)nové (i)reality

9 - 16. 05. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Za horizontem

24. 01. – 24. 02. 2012
Topičův salon / Praha 1

Začarovaný kruh

20. 10. – 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Coming Soon

8. 04. – 9. 05. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

OXYGENIUS

28. 11. – 30. 12. 2013
Šaufenstr / Brno

Hunky Dory

21. 08. – 14. 09. 2013

81 bilionů kilometrů vzdálené světlo

6. 02. – 4. 03. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

STARTED 2012 residents of STARTPOINT + guests

20. 08. – 7. 09. 2012
Galerie NTK / Praha

Vítání jara

10 - 18. 04. 2012
Galerie AVU / Praha 7

ZVÍŘE V NÁS I V LESE

2 - 25. 12. 2011
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Transgender Me

11 - 27. 08. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Věra a Vladimír Machoninovi 60´/70´

21. 12. 2010 – 4. 02. 2011
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

AKUSTICKÉ OBRAZY

25. 04. – 15. 05. 2014
Bludný kámen / Opava

AKROPOLIS

12. 06. – 6. 07. 2013

VOX POPULI

13. 12. 2012 – 30. 01. 2013
Artwall Praha 7 / Praha 7

Konfrontace AM1

29. 06. – 22. 07. 2012

Stvoření

8. 03. – 4. 05. 2012
de-sign / Praha 7

BAAR

3 - 26. 11. 2011
City Surfer Office / Praha 3

Mladí umělci Galerie Ratolest

1. 05. – 2. 06. 2011
Galerie Ratolest / Brno

HRA NA NÁHODU/ A GAME OF CHANCE

21. 10. – 19. 11. 2010
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

A1 ARCHITECTS

12. 03. – 14. 04. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

NO COMMENT? VOL. 2

8. 10. – 19. 11. 2013
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

The Martha Cooper Files

25. 04. – 16. 05. 2013
Trafačka / Praha 9

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15 - 30. 10. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Snad nezapomenu na něco co se nestalo

9 - 28. 05. 2012
Galerie Art Brno / Brno

Monochrom

23. 01. – 28. 02. 2012
Školská 28 / Praha 1

MĚSTSKÉ LEGENDY

12 - 27. 10. 2011
MeetFactory / Praha 5

Svět kolem nás

13. 04. – 13. 05. 2011
Galerie ABF / Praha 1

Jakub Adamec: JÁ VÁLČÍM VALČÍK

28. 11. – 30. 12. 2013
Galerie Patricia Milano / Praha 2

Lepší Barva

1. 08. 2013
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

IN LOCO FABRIKA

31. 07. – 31. 08. 2012
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

NĚŽNÝ FOTOEROTIKON Touha, něha, erotika ve fotografiích 20. a 21. století.

27. 03. – 9. 05. 2012
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Možnosti vidění

15. 11. – 7. 12. 2011
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2011

16. 07. – 12. 08. 2011
Sala Terrena

Mini

16. 12. 2010 – 16. 01. 2011
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

CESTA

5. 06. – 23. 08. 2014
MeetFactory / Praha 5

Ocenění letošního ročníku Trienále Valmez 2013 bylo předáno.

31. 10. – 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Brno Art Open 2013

11. 06. – 30. 08. 2013
Dům umění města Brna

DOTEK

12. 12. 2012 – 24. 02. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Soumrak v zahradě Rothmayerů

28. 06. – 30. 08. 2012
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Pětiletka

24. 02. – 22. 03. 2012
Galerie města Blanska / Blansko

sklizeň NAPOLI

9 - 17. 11. 2011
de-sign / Praha 7

PRVNÍ PÁD JE JÁ

12. 05. – 25. 06. 2011
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Mediabáze.cz v Café Tungsram

29. 09. – 27. 12. 2010
Café Tungsram / Brno

GENY A GENERACE, 8. tématická výstava

7. 02. – 17. 03. 2014
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

CO TAM VIDÍME

9. 10. – 19. 11. 2013
Galerie Kabinet (tic)

Škála

23. 04. – 1. 05. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Galerie moderního umění v New Yorku / Ateliér LabArch A3 VŠUP

3 - 20. 10. 2012
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

David a Benedikt Popelkovi

8. 05. – 3. 06. 2012
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Automatický výhled

18. 01. – 11. 02. 2012

ZÁBRADLÍ

7. 10. 2011 – 30. 01. 2012
MeetFactory / Praha 5

Choděj do Triba

7. 04. – 26. 05. 2011
Tribo / Praha 5

Stavební práce

10. 12. 2013 – 14. 01. 2014
Galerie Kabinet (tic)

Vašek a Vašek

4 - 24. 08. 2013
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Videopoly #1

7 - 13. 03. 2013
The Chemistry Gallery / Praha 7

Geometrův zlý sen

28. 08. – 21. 09. 2012
Topičův salon / Praha 1

Conrad Armstrong

30. 03. – 26. 05. 2012
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Pavěda

17. 11. – 7. 12. 2011
Galerie NTK / Praha

ARCHITEKTOVO BŘICHO

30. 06. – 16. 07. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Start Point Selection

6. 12. 2010 – 7. 01. 2011
Galerie NTK / Praha

REkonstrukce

23. 04. – 20. 05. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Zimní kompost – AVU, ateliér Malba III. Michaela Rittsteina

14. 11. 2013 – 15. 01. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Moře! – Proč tu není moře!

29. 08. – 12. 10. 2013
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě

Ivo Přeček

4. 12. 2012 – 12. 01. 2013
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Derelict Utopies

28. 06. – 10. 08. 2012
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Papírek, který jsme nevykouřili

21 - 26. 02. 2012
Galerie NF / Ústí nad Labem

Michał Budny

10. 11. 2011 – 6. 01. 2012
SVIT / Praha

Podle Slavíka / ga

8. 05. – 6. 08. 2011
galerie sam83 / Česká Bříza

Selži znova. / Fail Again

22. 09. – 16. 10. 2010
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

AKCE UMĚLCE

Výjevy ze života světice

24. 01. – 24. 02. 2019 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Free Life

22. 01. – 17. 02. 2019 / 18:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Finisáž + Komentovaná prohlídka

10. 01. 2019 / 18:00 / Komentované prohlídky

Jan Kolský: Za Zelenou liškou

15. 01. 2019 / 19:00 / Ostatní akce

Jan Měřička / Neklid davu

17. 01. 2019 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Finisáž + Komentovaná prohlídka

12. 01. 2019 / 18:00 / Komentované prohlídky
Industra Art / Brno-město

Nikdy to nebylo, pořád to je

15. 01. 2019 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Analogodigobraz

11. 01. 2019 / 17:00 / Vernisáže
Suteren Gallery / Brno

Workshop a diskuze s Conradem Armstrongem a Izou Rutkowskou

12. 01. 2019 / 13:30
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Pavel Matoušek: Obrazy zkušenosti

2. 01. 2019 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Díra (Ostrava) / Ostrava

Finisáž + Komentovaná prohlídka

10. 01. 2019 / 18:00 / Komentované prohlídky

LFW // Pickdick Picnic

14. 02. 2017 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Mlčení bouře

9. 02. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Návod k použití

8. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Aleš Buček: Zblízka

15. 02. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha 6

Kam zmizel fotograf?

7. 02. 2017 / 15:30
Fotograf Gallery / Praha 1

Žaneta Reková / Příběhy staré dámy

15. 02. 2017 / 16:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

KAMARÁDI ANIMOVANÉHO FILMU

2. 03. 2017 / 16:00
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Tomáš Skála & Vojtěch Kiss: MINISTŘI NITRA

17. 02. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Solidní neúspěch

14. 02. 2017 / 16:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Daniel Špaček – Představte si něco co neexistuje

16. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Ex Post / Praha 1

Mlčení bouře | komentovaná prohlídka

16. 02. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

JAN JIROVEC | ŠUNKA, ŠKVARKY, STÉKAJÍCÍ SLEPENINY

21. 02. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

LFW // Lover’s digest jazz dinner

21. 02. 2017 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Komentovaná prohlíka výstavy ’33 – ’29 – ’36

23. 02. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Are / Praha 1

Mlčení bouře | komentovaná prohlídka

23. 02. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

LFW // BUCH BUCH CEREMONY

28. 02. 2017 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

TEORIE DUCHŮ

28. 02. 2017 / 16:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Vernisáž Josefa Žáčka a Jiřího Žáka

2. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Eva Maceková: KŽNJVPSSP

2. 03. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Tereza Říčanová: Obrazy světa

4. 03. 2017 / 13:30
Xaoxax / Praha

Evžen Šimera

6. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prostor 228 / Liberec

Lukáš Karbus – Zlomená strana

15. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Jiří Žák / Post-truth Timeline

13. 03. 2017 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Lehčí než vzduch

20. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Lehčí než vzduch

21. 03. 2017 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Jiří Štourač_nové kresby

25. 03. 2017 / 16:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Daniel Vlček: Okem mechanické reprodukce

22. 03. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Jan Poupě – Kinetické pole

22. 03. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Jan Poupě- Kinetické pole

22. 03. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Dernisáž / Komentovaná prohlídka / Permapink + performance David Helán

1. 04. 2017 / 12:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Nedělní laskonka s Danielem Vlčkem

2. 04. 2017 / 12:30
Galerie NoD / Praha 1

Básníci v prostoru Zlín: Václav Stratil

16. 03. 2017 / 23:00 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Portrét jednoho festivalu (aneb Pezinok 1976)

6. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Kolben Open 4

7. 04. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Vernisáž

4. 04. 2017 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Security Garden

5. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Reopening and extension Nadveřegalerie

6. 04. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
Nadveřegalerie / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Mezi obrazy: Archiv kameramana Jaroslava Kučery

24. 05. 2017 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Vernisážový den v Domě umění a Domě pánů z Kunštátu

18. 04. 2017 / 14:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

David Helán / Vedu v sedu lehu v ledu

12. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Markéta Magidová / Zakalená fotosyntéza

19. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Café Chalupecký: Jindřich, obhájce umění

22. 04. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
Cena Jindřicha Chalupeckého

Za zrcadlem není tma (workshop pro rodiny s dětmi)

21. 05. 2017 / 08:00
PLATO Ostrava / Ostrava

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Beseda s autory výstavy

24. 04. 2017 / 17:00
Leica Gallery Prague / Praha 1

BRAVO GIRL / výstava

12. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Rozptýlený disk

25. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Ondřej Vicena: Very real

25. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Living Room Art Space: Anne-Claire Barriga – You Can Only Walk Away

26. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Studio ALTA / Praha

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Květiny v moři zla – Jiří Straka

2. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Matěj Frank – PROSTORY

3. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Dernisáž výstavy a setkání s Václavem Stratilem

28. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Nadveřegalerie / Brno

Kateřina Dobroslava Drahošová: Kamenná křehkost

3. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Open Studios + Křest Časopisu X

11. 05. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Martina Špinková – My (naše strachy, strašáci a hry)

19. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Písecká brána / Praha 6 Hradčany

Tomáš Rasl – Mezi dnem a snem

11. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

14. 06. 2017 / 15:30 / Vernisáže
Monomach / Brno

Vernisáž/ Marie Štindlová, Radim Měsíc, Jiří Žák

16. 05. 2017 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Jakub Tajovský – Black Mirror

16. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
SOLO offspace / Brno

Galerijní noc 2017

26. 05. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Tomáš Absolon & Jan Horčík: Plakaat

31. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Jaro Varga – Napadnutý sen; Kristof Van Gestel – Idiosynkratický stroj/Vlajka

24. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Daniel Vlček / Šimon Kadlčák – cHa0s_Ch0r3o

7. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Pragovka Art Summer Opening One

1. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Gammatone

1. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nejmenší měsíc je červen

1. 06. 2017 / 16:20 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

pOSTKONCEpTUÁLNÍ ANTIKONCEpCE

8. 06. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Filip Dvořák a Martin Kolarov // AWKWARD HANDSHAKE

7. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Lukáš Machalický: Těleso ponořené do tekutiny

10. 06. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Dr. Mozek

22. 06. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

CRISTO | REMIXED

10. 07. 2017 / 17:30 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Otakar Slavík / Těla

29. 06. 2017 / 12:44 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

AI+G: Výborná sklizeň

29. 06. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Václav Litvan: Na povrchu

30. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Lukáš Kania / jinudy

20. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Vlněný kabát a sukně (pro ansámbl)

23. 07. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Soirée v MeetFactory

27. 07. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Jana Babincová, Pavla Nešverová: Zákon

27. 07. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Matěj Frank: Chronolog

13. 07. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Absolute Beginners

17. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Filmová projekce Jiří Žák Rozštěpený epistemolog

23. 08. 2017 / 17:30 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Dana Sahánková: Stopy v popelu

27. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Výstava Výběr z tvorby Aleše Bučka

5. 08. 2017 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Jako mrkev žiju život v řádu

3. 08. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Ateliér Síň / Telč

Jakub Hvězda – Průhled

10. 08. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Pragovka Art Summer Opening II

31. 07. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Karolína Rossí a Pavel Trnka – Theory of vision

1. 08. 2017 / 17:30 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Marek Delong & Anna Slama: Femme Fatale Brewery

10. 08. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Vernisáž

8. 08. 2017 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Akční dny Mothers Artlovers v INI Prostoru volume 2

19 - 20. 08. 2017 / 12:00
INI Project / PROSTOR / Praha

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Filip Sabol a Michal Turkovič – Světlo na konci tuleňa

14. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Flesh&Brain / Morava, krásná zem III: Rohatec

6. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Alžběta Zemanová: Na jih i na sever

9. 09. 2017 / 17:01 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Běguni

5. 09. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Karin Zadrick – Zbytky

5. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

MARIE KRATOCHVÍLOVÁ (project_room)

8. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

MILAN HAJDÍK – Signál

6. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

MARKÉTA MAGIDOVÁ – SOFT TARGET

13. 09. 2017 / 16:30 / Vernisáže
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Aleš Zapletal: Permakultura

11. 09. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Od knihy ku knihe

19. 09. 2017 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Symbionti

26. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. – 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Metastázy obrazu

10. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Osobní krajina

12. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Stud

10. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Milana Hajdíka

25. 10. 2017 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Intervence #6: Katarína Hládeková – Klíčová slova

12. 10. 2017 / 15:30 / Vernisáže
Cena Jindřicha Chalupeckého / Liberec

Gammatone Signal 2017

12. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Lukáš Machalický – Floating floor/Plovoucí podlaha

18. 10. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

To je mámovo!

24. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nechte to Zemi

25. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jonáš Czesaný: Hybridní monotyp

26. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Martin Velíšek: „Nahoře bez, dole taky“

31. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Oliver Ressler – Art Activist

7. 11. 2017 / 16:00
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy s umělkyněmi Zdenou Kolečkovou, Michaelou Thelenovou a umělcem Martinem Zetem

5. 12. 2017 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Cristian Del Risco / Remixed 7

7. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Postcompost

1. 11. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Jakub Roček – Když přišla rovnováha

8. 11. 2017 / 16:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

CZECH ASMR / Do The Right Thing

7. 11. 2017 / 16:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Mark Ther: Mark Ther + otevíráme nový Prostor

9. 11. 2017 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Radical Times in Paradise

21. 11. 2017 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Radical Times in Paradise

14. 11. 2017 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Žaneta Reková: Bombička

13. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Komentovaná prohlídka Martina Velíška „Nahoře bez, dole taky“

15. 11. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Model a metoda – křest knihy

14. 11. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
TIC Galerie / Brno

Isabela Grosseová / Průraz

15. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Miloš Šejn – Křest CD a DVD Obraz-tělo-zvuk + prezentace knihy Časopysk / ABC elánu Davida Helána

27. 11. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

PAVEL OPOČENSKÝ/Nucleus

23. 11. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Babybox

18. 11. 2017 / 22:14 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Josefa Kroutvora, Davida Radoka a Ivana Theimera

22. 11. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Dernisáž a čtení básní Adama Borziče

27. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Alžběta Kočvarová — Kost do domu

27. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Katarina Burin: Artist Talk

30. 11. 2017 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

Vdovy S / Zdeněk Sýkora / Otakar Slavík / Zbyněk Sekal

7. 12. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Mikulášské odpoledne s Tererou Říčanovou

5. 12. 2017 / 14:30
Xaoxax / Praha

OE17: Daniel Rourke – #Additivism

6. 12. 2017 / 18:00
FAMU / Praha 1

35m2 // Juraj Gábor // Wave Shape

8. 12. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Lucie Rosenfeldová a Matěj Pavlík: Žít s duchy

5. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Ondřej Vicena – Data loss

13. 12. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Mark Ther: Mark Ther & Optiqa II.

15. 12. 2017 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Johana Pošová — Happy Family

21. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Sbohem Ai Weiwei

6 - 7. 01. 2018 / 15:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

„Probstová“ – gázotisky Zuzany Růžičkové

8. 01. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Unijazz / Praha

Kotzmannová – Othová

11. 01. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Kotzmannová – Othová

11. 01. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Politika pravdy I: Mezi realitou a fikcí (pásmo videí)

16. 01. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Pavel Trnka „Figura krajina“

18. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Dead Body of Water

1. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
FAMU / Praha

Johana Pošová — Komentovaná prohlídka výstavy Happy Family

18. 01. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha 1

JSG Artist Talk: Katarína Poliačiková

25. 01. 2018 / 17:00
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Herpés

20. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

PRAMÍTAČKA (živá filmová performance)

20. 01. 2018 / 17:30 / Ostatní akce
Galerie AMU / Praha 1

Miroslav Šnajdr ml.: Malby, kresby, bestie

3. 02. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Hypernaturalizmus

26. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Monika Žáková | Appearance

26. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Ladislav Železný a Adam Železný: TABULA RASA (vernisáž)

1. 02. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Johana Pošová — Komentovaná prohlídka výstavy Happy Family

25. 01. 2018 / 15:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha 1

Eva Rybářová – Tumbleweed

23. 01. 2018 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých

Marek Tischler – Perly leží na dosah

25. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Eliška Stejskalová: Smells like a table

23. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Tomáš Roubal — Metal

26. 01. 2018 / 18:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Blanka Kirchner – Vrstvy událostí

26. 01. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Komentovaná prohlídka výstavy „Figura Krajina“

1. 02. 2018 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Alžběta Kočvarová & Pavel Matoušek: Chlapi v zahradě

1. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
ROJ / Praha

Výstava finalistů a vyhlášení vítězů 11. Ceny kritiky za mladou malbu 2018

7. 02. 2018 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie kritiků / Praha 1

Fraser Brocklehurst: DEMON DRIVER

7. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Polansky Gallery uvádí filmy

8. 02. 2018 / 16:30 / Ostatní akce
Polansky Gallery Brno / Brno

Argišt Alaverdyan — Ohyb

6. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Automat na výstavu: Československý pavilon na Expo 67 v Montrealu

13. 02. 2018 / 17:00
Galerie VI PER / Praha 8

Diskuse s Rudolfem Sikorou

22. 03. 2018 / 17:00
Artwall Praha 7 / Praha

Dawson City: Frozen Time

29. 03. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

STAVY A VĚCI

13. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Komentovaná prohlídka za osobní účasti umělce: Jiří Straka – starý přítel: Porcelán Qinghua

22. 02. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Praha 1

Komentovaná prohlídka za osobní účasti umělce: Jiří Straka – starý přítel: Porcelán Qinghua

15. 03. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Praha 1

Tomáš Kajánek | Jan van der Pol

21. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Pro tebe i pro sebe

20. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Otakar Lebeda (1877-1901)

20. 02. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Adam Kašpar: Jen prostor

7. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

28. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Blanka Kirchner: Pět žen. Jedna věta denně.

22. 02. 2018 / 17:00 / Ostatní akce
Nevan Contempo / Praha 3

Vernisáže + Open Studios

27. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Monika Žáková: snídaně s umělkyní

3. 03. 2018 / 10:00 / Komentované prohlídky
Drdova Gallery / Praha 3

OSM

8. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Pravda materiálu, klam obrazu

7. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy Jedlíci kukuřice

22. 03. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

My brain, my battle field

6. 03. 2018 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

My brain, my battle field

13. 03. 2018 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Začátek je také konec/ Filip Cenek, Viktor Takáč, Martin Ježek, Zdeněk Ryneš, Ivana Rynešová

6. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Půst

15. 03. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Tomáš Rasl / Místa hrdá, pustá a jiné příběhy

8. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Filip Dvořák a Martin Kolarov – Provizorní krajina

14. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Berlínský Model / Sebastian Stumpf | Irrelevant Necessities

17. 03. 2018 / 12:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Pramen 2008 — 2016 / Katalog Ateliéru fotografie

15. 03. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha 1

Přemysl Procházka: Pauza

22. 03. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Projekce filmu: Tomáš Svoboda – JAKO Z FILMU

17. 04. 2018 / 16:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

JSG Artist Talk: Jan van der Pol

5. 04. 2018 / 16:00
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

A fotky máš?

5. 04. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Prostor v prostoru

24. 03. 2018 / 14:00
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Příroda v prostoru

7. 04. 2018 / 13:00
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Šimon Kadlčák: O čem sním X když náhodou spím

27. 03. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Kolben Open 5

7. 04. 2018 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Nebeské pastviny

31. 03. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

ARGIŠT ALAVERDYAN / PRŮZKUMNÍK

4. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Ve světě umění a tvorby Mikoláše Alše – tvůrčí dílna pro rodiče s dětmi

19. 04. 2018 / 14:00
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Lada Semecká – Kaligrafie zvuku

7. 04. 2018 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

ERORY

10. 04. 2018 / 14:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

ERORY

3. 04. 2018 / 15:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

Štěpánka Sigmundová: Last White Rhino

4. 04. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Rudolf Samohejl: Výjimečný stav,

5. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Patrik Proško / Na hraně reality

5. 04. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Illusion Art Museum / Praha 1

Je toho více

12. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ivan Pinkava & Eliáš Dolejší – Napřed uhořet

10. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

B a ː z ə l & Libertae

12. 04. 2018 / 19:00 / Ostatní akce
Pastiche Filmz

IGLOO 8: Ian Mikyska – Papír a čas

19. 04. 2018 / 15:00 / Vernisáže
zvuková galerie IGLOO / Jihlava

Okno před záclonou

19. 04. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Harvesting Darkness

24. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Martinka Bobrikova & Oscar Carmen: Ya-Mae

27. 04. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Filip Dvořák & Martin Kolarov: Kapitola druhá / Chapter Two

23. 04. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Básník a plno slov

26. 04. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Přemysl Procházka, Práce

18. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Paralelní kino: Neptun – film Adély Babanové o dezinformační kampani StB

26. 04. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Kino Ponrepo / Praha 1

Týden umění: Jak se dělá výstava

26. 04. 2018 / 16:30
Museum Kampa / Praha 1