Jaroslav Feyfar

VÝSTAVY UMĚLCE

Zorka Ságlová: Seno-sláma 50

28. 07. - 24. 08. 2019
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Ludvík Kuba (1863–1956)

25. 07. - 27. 10. 2019
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

DSK: DVOŘÁK, ŠKAPA, KALÁB, OLMER

Do 23. 08. 2019 18:00
DSC Gallery / Praha

Klubovna 08: Adrian Altman; Vlajka: Wim de Pauw

5. - 19. 07. 2019
Galerie SPZ / Praha 1

prázdno ⤬ naplnění

Do 29. 09. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Doba plastová

Do 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Vladimír Šmíd: Hledání prostoru

Do 22. 09. 2019
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

INVISIBLE CITIES

Do 3. 08. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Slavnost hrdinů – Edice 27 linií

Do 29. 09. 2019
Galerie Zdeněk Sklenář – Litomyšl / Litomyšl

600 miliónů let

Do 27. 07. 2019
Galerie TIC / Brno-město

Když socha padá

Do 10. 09. 2019
Galerie U Prstenu / Praha

Václav Havlíček: Rain Bow & Ash Tray

Do 28. 08. 2019 19:00
Xaoxax / Praha

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. - 19. 07. 2019
White Pearl Gallery / Praha

ZORKA SÁGLOVÁ

Do 1. 09. 2019
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Jan Kolský — Here There Be Workers

12. - 22. 06. 2019
Fotograf Gallery / Praha

Karolína Jelínková, Kateřina Ondrušková, Jakub Sýkora: TĚŽBA HLUŠINY

20. 06. - 21. 07. 2019
Atrium na Žižkově / Praha 3

Oldřich Tichý:

28. 05. - 28. 06. 2019
Galerie Via Art / Praha 2

BRNO ART OPEN 2019 – Jsem závislý objekt

Do 11. 08. 2019
Dům umění města Brna / Brno

Luxsus

29. 05. - 14. 07. 2019
Galerie NTK / Praha

Tadeáš Kotrba: Family Demons

23. 05. - 30. 06. 2019
Galerie města Třince / Třinec

Indukce

15. 05. - 16. 06. 2019
Galerie TIC / Brno-město

Ivan Ouhel: Souvislosti

8. 05. - 21. 07. 2019
Galerie U radnice / Tábor

Jiří Kovanda & Ivana Zochová – Director’s Cut 2019

7. - 28. 05. 2019
Deska / Ústí nad Labem

Kristýna Šormová: Smíšené pocity

17. 05. - 16. 06. 2019
Atrium na Žižkově / Praha 3

SITENSKÝ 100

8. 05. - 23. 06. 2019
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

STANDING, HOLDING A WATERLILY / RADEK BROUSIL

25. 04. - 19. 05. 2019
Galerie NoD / Praha 1

Beata Kurucz / Her eyes were green

2. 05. - 14. 06. 2019
Galerie SPZ / Praha 1

Smějící se bestie: Chcete slevu?

29. 04. - 19. 05. 2019
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Výstava Zlata Ziborova + Mia Milgrom – As we gather

24. 04. - 16. 05. 2019
Světova 1 / Praha 8

ORIENTace

18. 04. - 25. 05. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Babincová + Palúch provázejí výstavou a ateliéry

24. 04. 2019 18:00
Pragovka Art District / Praha

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

23. 01. - 30. 04. 2019
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

SEX KÓMA 37

24. 04. - 24. 05. 2019
DSC Gallery / Praha

V kůži Dušana Jurkoviče – Poslední dny výstavy

9. - 21. 04. 2019
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Lucie Mičíková: River Deep Mountain High

10. - 19. 04. 2019
Galerie Panel / Praha

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

12. 04. - 16. 06. 2019
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Vladimír Boudník, Aktivní grafika (Horizontály a vertikály, Stopy materiálu), 1959-1966

11. 04. - 23. 06. 2019
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Svoboda + Palcr: Vidět sochy

11. 04. - 16. 06. 2019
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Lukáš Havrda / Ztracený druh

22. 04. - 19. 05. 2019
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Sympozium ilustrace

14. - 28. 04. 2019
Galerie Dům / Broumov

Dagmar Šubrtová. Prach země. Earth Dust.

14. 04. - 20. 07. 2019
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Zlatý řez

3. 04. - 4. 05. 2019
Galerie TIC / Brno-město

ŘEDĚNÍ SOUST

24. 04. - 30. 06. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Revitalizace

4. - 24. 04. 2019
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Mountains Shop

4. - 29. 04. 2019
Monomach / Brno-město

Dana Puchnarová – Potěšení z barev

4. 04. - 26. 05. 2019
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

PULP FICTION (Lukáš Miffek, Klára Sedlo, Jan Harant)

19. 03. - 21. 04. 2019
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Gobe line

23. 03. - 16. 05. 2019
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Pavel Příkaský a Miroslava Večeřová — Isotonic Song

20. 03. - 20. 04. 2019
Fotograf Gallery / Praha

Boudník

Do 11. 08. 2019 18:00
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Lucia Sekerková: Ženy prodávající naději

15. 03. - 14. 04. 2019
Muzeum romské kultury / Brno

Pavel Korbička: Deflection

13. 03. - 28. 04. 2019
Dům umění města Brna / Brno

Filip Dvořák / Distant Light; Marlie Mul / Vlajka

15. 03. - 19. 04. 2019
Galerie SPZ / Praha 1

Ivan Ouhel

15. 03. - 22. 04. 2019
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Dernisáže na Pragovce / koncert Kolektiv Live Coding

26. 03. 2019 18:00
Pragovka Art District / Praha

Domenik Krischke /D/ – Facing the light

15. 03. - 15. 04. 2019
Galerie Garáž / Zlín

Tomáš Polcar: Osnova

4. 03. - 12. 04. 2019
Galerie HYB4 / Praha 1

Vždy nevyhnutelná skutečnost

10. 03. - 29. 04. 2019
galerie sam83 / Česká Bříza

Sluneční město

Do 26. 07. 2019 22:00
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

999% OFF

2. 03. - 5. 04. 2019
Kvalitář / Praha 1

Ekonomie sluchu

7. - 24. 03. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Jdi na venkov! Výtvarné umění a lidová kultura v českých zemích 1800–1960

1. 03. - 12. 05. 2019
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Z ateliérů UVU

20. 02. - 31. 03. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Klaudie Hlavatá: Je mi líto tvého těla

20. 02. 2019 17:00
Galerie 209 / Brno

Petr Stibral: DOMA

1. - 29. 03. 2019
Topičův salon / Praha 1

Jaroslav Prášil: Jemná matérie

17. 12. 2018 - 25. 01. 2019
Topičův salon / Praha 1

Design skla FMK UTB Zlín – Cesta hmoty a prostoru

13. 02. - 5. 04. 2019
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Karolína Rossí – Whakaari

20. 02. - 20. 03. 2019
Photogether Gallery / Zlín

Někdo jiný

15. 02. - 31. 03. 2019
Kavárna Pod Lipami / Praha

Pavel Skrott: Kreslení černou / Klidná hladina

20. 02. - 11. 03. 2019
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Iryna Zakharova – Two Hours

13. 02. - 6. 03. 2019
Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze / Praha 1

Filip Dvořák | Black Lantern

1. 03. - 14. 04. 2019
stone projects / Praha 7

Miloš Jiránek (1875-1911) – Tichý hlas

19. 02. - 5. 05. 2019
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Fabrice Ainaut

13. 12. 2018 - 8. 02. 2019
Galerie Závodný / Mikulov

Mikuláš Medek

5. 12. 2018 - 9. 02. 2019
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Marie Ladrová – Leden – ještě tam budem

9. 02. - 8. 03. 2019
PONAVA / Brno-město

Patrik

26. 02. - 26. 03. 2019
Pragovka Art District / Praha

Nová Gravitace II

26. 02. - 26. 03. 2019
Pragovka Art District / Praha

A Girl Named Sandoz

26. 02. - 26. 03. 2019
Pragovka Art District / Praha

Compassion Fatigue

1. - 17. 02. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Nová gravitace II.

26. 02. - 26. 03. 2019
Pragovka Art District / Praha

Healing 2.0

15. 02. - 7. 04. 2019
MeetFactory / Praha 5

Society of Shame

24. 01. - 24. 03. 2019
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Fráňokalypsa

24. 11. 2018 - 25. 01. 2019
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Pokoj Tobě, Vojtěch Skácel a Tomáš Krejčí

29. 12. 2018 - 25. 01. 2019
Galerie Garáž / Zlín

Emma Woffenden a Petr Stanický: Contact – Isolation

11. 01. - 15. 03. 2019
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Julie Béna, Romana Drdová | Horse and Britches

19. 01. - 2. 03. 2019
Drdova Gallery / Praha 3

glass painting isn´t lost

19. 01. 2019 18:00
Centrum sklářského umění Huť František v Sázavě / Sázava

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 - 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

41. ČIN: Adam Turzo, Azyl Exil

13. 02. - 14. 03. 2017
Galerie Garáž / Zlín

dvojitá dávka umění: Arkadiusz Karapuda / Erik Sikora

1. 02. - 16. 03. 2017
Galerie města Třince / Třinec

Mlčení bouře

9. 02. - 1. 03. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

G99═výstava↔František Fekete↔?externí umělci?

7. - 25. 02. 2017
Galerie G99 (DUB) / Brno

Václav Rodek

8. 02. - 8. 03. 2017
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

G99═výstava↔František Fekete↔?externí umělci?

7. - 25. 02. 2017
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Návod k použití

8. - 23. 02. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Lea Petříková // Čím méně se dívám, tím více vidím

18. 02. - 19. 03. 2017
Galerie 35m2 / Praha 3

Šrámková, Najbrtová, Soukupová – 10 let galerie S

9. 02. - 30. 03. 2017
Galerie Pavilon (Vinohradská) / Praha 2

Markéta Filipová: Skoronekonečný příběh

12. 02. - 10. 03. 2017
Galerie Art Brno / Brno

Petra Hudcová: Snít tvary

16. 02. - 23. 03. 2017
Art Space NOV / Pardubice

Design skla FMK UTB ve Zlíně – VýstUP / Petr Stanický – Myspace

21. 02. - 20. 04. 2017
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Basim Magdy: Only stone, bronze and the sky shall outlive all the rest

24. 02. - 14. 04. 2017
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Universal Hospitality 2

4. 03. - 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

TEORIE DUCHŮ

27. 02. - 5. 05. 2017
Galerie TIC / Brno-město

Margita Titlová Ylovsky: O ČEM VÍME

1. 03. - 1. 04. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Tomáš Polcar: Obraz

3. 03. - 13. 05. 2017
Galerie města Loun / Louny

Iveta Bradáčová / Mlýn

5. - 22. 03. 2017
anyArt / Praha 8

Eliška Jakubíčková – SOUCIT

3. - 17. 03. 2017
Galerie Kotelna / Praha-východ

Michal Škapa / ANALFABET

15. 03. - 29. 04. 2017
Trafo Gallery / Praha

Petra Lelláková: Tourisk

9. 03. - 9. 04. 2017
Galerie NF / Ústí nad Labem

Ondřej Doskočil – Magická fotografie

7. - 20. 03. 2017
Galerie 209 / Brno

Svätopluk Mikyta

30. 03. - 27. 05. 2017
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. - 6. 05. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Radek Čák – Cena kritiků

21. 03. - 16. 04. 2017
Galerie W7 / Olomouc

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Johana Novotná & Laura Trenčanská: If you find yourself block me

20. 03. - 14. 04. 2017
Vitrína Deniska / Olomouc

Alžběta Bačíková: Hrdinové

21. 03. - 15. 04. 2017
Galerie Jelení / Praha

Pavel Karafiát: Objects On Horizon – Hic Sunt Dragones

22. 03. - 20. 04. 2017
Video NoD / Praha 1

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Nejisté domovy

10. 04. - 2. 05. 2017
Xaoxax / Praha

Pavel Korbička: Taneční kaligrafie

13. 04. - 24. 06. 2017
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

KMENY 90

13. 05. - 30. 09. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Veronika Durová & Tadeáš Kotrba: VĚDĚT ODKUD PŘICHÁZÍŠ

12. - 25. 04. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Daniel Balabán: Otevřené zdroje

10. 04. - 11. 05. 2017
Galerie Via Art / Praha 2

Pavla Tichá — 385 misek

17. - 18. 04. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Filip Kůrka / He was 17 years old when he was sold into slavery

17. 04. - 6. 05. 2017
Kavárna co hledá jméno / Praha

DEZIIN / Nicole Taubinger: Český folklor

13. - 27. 04. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Markéta Filipová – Hlava nás všech

18. 04. - 16. 05. 2017
PONAVA / Brno-město

Richard Loskot: Prázdná

19. 04. - 19. 05. 2017
Vitrína Deniska / Olomouc

Filip Dvořák – Frames

18. 04. - 1. 05. 2017
Galerie 209 / Brno

Rozptýlený disk

25. 04. - 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Recyklace ideologií

26. 04. - 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Most Brno, Praha, Mexiko, Jihlava

3. 05. - 3. 06. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Markéta Filipová – Na samotě

3. - 24. 05. 2017
Nadveřegalerie / Brno

Rudolf Skopec — Bez názvu

4. 05. - 2. 06. 2017
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Boj o oheň

9. 05. - 15. 06. 2017
Nau Gallery / Praha 3

Martina Špinková – My (naše strachy, strašáci a hry)

19. 05. - 1. 06. 2017
Písecká brána / Praha 6 Hradčany

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

13. 06. 2017 22:00
Monomach / Brno-město

PATA I.

18. 05. - 22. 06. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Milan Cais: Několik problémů najednou

19. 05. - 25. 08. 2017
CUBE X CUBE GALLERY / Liberec

Marie Štindlová: Somewhere

16. 05. - 16. 06. 2017
Galerie Mladých / Brno-město

ADAM ŠTECH / IDEAL STANDARD

23. 05. - 30. 06. 2017
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Jan Vičar / Dívka a trn

1. 05. - 10. 06. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Nejmenší měsíc je červen

31. 05. - 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

Markéta Oplištilová + Veronika Palmová = Vymezení

31. 05. - 31. 08. 2017
Galerie Evoluční / Praha 1

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. - 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

METAMORPHOSIS

5. 06. - 8. 07. 2017
SVIT / Praha

Karolina Rossi: Lekce ponoru

21. - 30. 06. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Giacometti – Picasso – Chirico. Sbírka Helmuta Klewana

12. 07. - 30. 09. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

JULIUS REICHEL – White Trash / Trash Pop / FCK YR CSH

28. 06. - 3. 08. 2017
Nová galerie / Praha 2

Nina Grúňová, František Fekete – Skenovat vinu

4. 07. - 19. 08. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Barbary Benish – Mni Wiconi / Voda je život – Pramen

2. - 15. 07. 2017
Galerijní laboratoř / Praha

Lea Petříková: Vyvážení

18. 07. - 2. 09. 2017
Galerie AMU / Praha 1

Ludmila Hrachovinová // Úhel pohledu

13. 07. - 2. 09. 2017
Galerie 35m2 / Praha 3

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Jako mrkev žiju život v řádu

28. 07. - 3. 08. 2017
Ateliér Síň / Telč

Tadeáš Kotrba TŘI PRINCIPY

5. 12. 2017 - 3. 03. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Karolína Rossí a Pavel Trnka – Theory of vision

31. 07. - 23. 08. 2017
Pragovka Art District / Praha

Margita Titlová Ylovsky

9. 08. - 14. 09. 2017
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Neočekávaný odstín / ぬ笠

14. 08. - 10. 09. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Andrea Lédlová – Zlatá socha

28. 08. - 22. 09. 2017
Altán Klamovka / Praha 5

Flesh&Brain / Morava, krásná zem III: Rohanec

6. 09. - 21. 10. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Martina Walterová / ZPĚT

4. 09. - 1. 10. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Have it good

6. 09. - 14. 10. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

JAN SMEJKAL

6. 09. - 18. 10. 2017
8gallery / Praha

Michael Nosek/Symbiont/Eliška

11. 09. - 8. 10. 2017
Galerie Nativ / Praha 6

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Tomáš Hlavina, Jiří Kornatovský

6. 09. - 6. 10. 2017
Galerie 1. patro / Praha 1

Lubomír Typlt: Vizionáři

7. 09. - 3. 10. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Plastifikátor

6. 09. - 7. 10. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Tillman Kaiser – The Future of the Future is the Present

5. 09. - 13. 10. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Marie Vránová: Pine cones

4. - 26. 09. 2017
Galerie Makráč / Praha 6

MILAN HAJDÍK – Signál

5. 09. - 18. 11. 2017
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Zdeněk Košek – Život v 360°

7. 09. - 25. 11. 2017
anyArt / Ústí nad Labem

Kristýna Šormová: BEZČASÍ

13. - 24. 09. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Marie Štindlová PRSTEN NA PARKOVIŠTI

9. 01. - 17. 02. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Prohnutá dlažba

18. 09. - 19. 10. 2017
Galerie TIC / Brno-město

Vesmír je černý (O kosmos hino kalo)

2. 11. 2017 - 27. 01. 2018
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Metastázy obrazu

10. 10. - 9. 11. 2017
Topičův salon / Praha 1

Osobní krajina

11. 10. - 8. 11. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Stud

10. 10. 2017 - 8. 02. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Richard Loskot: Slepá mapa

12. 10. - 11. 11. 2017
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Daniel Balabán, Jiří Kuděla – Fokus

14. 10. - 18. 11. 2017
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Turistické centrum Veselska /

Tvář znásilnění

19. 10. - 9. 12. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

Filip Dvořák: Nowstalgia

25. 10. - 1. 12. 2017
Galerie 101 / Praha

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Bez tváře- Jakub Janovský a Pavel Tichoň

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

CREW/ní obraz

22. 11. 2017 - 13. 01. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Kristína Kandriková a Viliam Slaminka: White Cube Fight

8. - 25. 11. 2017
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Krištof Kintera My Light in Pieces

10. 11. - 15. 12. 2017
Polansky gallery-Brno / Brno

Výstava | Chomová & Šrámek – “Zapomnění”

12. 11. 2017 - 8. 03. 2018
Pracovna / Praha

Martin Fišr: Střed

7. 11. - 1. 12. 2017
Kontext / Jihlava

Stanislava Karbušická a Anna Ročňová: Olej

15. 11. - 18. 12. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Josef Kroutvor, David Radok a Ivan Theimer – Hudba, moře, divadlo

2. - 28. 11. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Petr Stanický: Hranice prostoru

28. 11. 2017 - 10. 02. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Karolína Rossí Viktor Takáč – Material Matters

23. 11. - 21. 12. 2017
Nevan Contempo / Praha 3

Babybox

20. 11. - 13. 12. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Petra Hudcová: Zákony příčinnosti

21. 11. - 30. 12. 2017
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

p e r l o r o d k y

8. 12. 2017 - 24. 01. 2018
White Pearl Gallery / Praha

STUDIO PRÁM 3 ROKY

30. 11. 2017 - 20. 01. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Přemysl Černý – Slunce zčernalo

28. 11. - 10. 12. 2017
Galerie 209 / Brno

Michaela Roudnická – Pevná linka

6. - 21. 12. 2017
Industra Art / Brno-město

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Pavla Kantorová- Fairy Tales

6. 12. 2017 - 6. 01. 2018
Klub Leitnerova / Brno

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 - 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

David Vávra – Běžet s domy

13. 12. 2017 - 28. 01. 2018
Galerie Architektury Brno / Brno

Tomáš Hlavina – Klas Eriksson – Annika Lundgren

13. 12. 2017 - 3. 02. 2018
Galerie NTK / Praha

Petra Lelláková, Vladimíra Večeřová / Gossip

12. 12. 2017 - 13. 01. 2018
Galerie TIC / Brno-město

Gossip

12. 12. 2017 - 12. 01. 2018
Galerie TIC / Brno-město

Další posun – Rozálie Hanáková a Marek Šefrna

17. - 21. 12. 2017
IDEAL PROSTOR / Praha 4

Nahá opice

4. - 24. 01. 2018
Pragovka Art District / Praha

Nakop nás anděl

4. - 24. 01. 2018
Pragovka Art District / Praha

Lubomír Typlt – Jedlíci kukuřice

24. 01. - 7. 04. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Quirin Bäumler – Monk, Mother and Wound

17. 01. - 2. 03. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Hypernaturalizmus

26. 01. - 8. 03. 2018
Nau Gallery / Praha 3

Zorka Ságlová, Bilá

26. 01. - 2. 03. 2018
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Pragovka Gallery: Boháč&Richter//Altman&Krykun

29. 01. - 21. 02. 2018
Pragovka Art District / Praha

Eliška Stejskalová: Smells like a table

23. 01. - 24. 02. 2018
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

TROJ – Petr Malina, Ondřej Roubík, Pavel Šmíd

24. 01. - 8. 03. 2018
Nová galerie / Praha 2

František Turcsányi – Dezoriental / Chlazená vášeň

31. 01. - 27. 02. 2018
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

Příznivci vedlejších účinků

31. 01. - 28. 02. 2018
Galerie FAVU / Brno

Marie Vránová / Pine cones 01

1. 02. - 17. 03. 2018
Café ve Foyer / Ústí nad Labem

Dana Puchnarová – Pokus o překonání hranice

10. 02. - 12. 05. 2018
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

11. Cena kritiky za mladou malbu 2018

6. 02. - 4. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Ten, kdo chodí kolem

27. 02. - 1. 04. 2018
MeetFactory / Praha 5

Prizma

16. 02. - 15. 03. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Jiří Peša – Kresby, grafika 1978-2018

16. 02. - 24. 03. 2018
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Turistické centrum Veselska /

Basic Instinct Special Feat

29. 01. - 21. 02. 2018
Pragovka Art District / Praha

Jan Vičar: VLČÍ HŘBET / LE DOS DU LOUP

12. 02. - 14. 03. 2018
Galerie Havelka / Praha 1

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. - 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Tomáš Kajánek | Jan van der Pol

20. 02. - 13. 04. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Pro tebe i pro sebe

20. 02. - 17. 03. 2018
Galerie Jelení / Praha

David Vávra – Běžet s domy

6. 03. - 2. 06. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

OSM

8. 03. - 28. 04. 2018
Trafo Gallery / Praha

Jonáš Svoboda – Antika

5. 03. - 1. 04. 2018
Galerie Umakart / Brno-město

Začátek je také konec

5. 03. - 18. 05. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Measuring Earth

5. 03. - 6. 04. 2018
Galerie Mladých / Brno-město

Boží srst

16. 03. - 24. 05. 2018
Nau Gallery / Praha 3

Míla Preslová: OKAMŽIK

8. 03. - 6. 04. 2018
Galerie 1. patro / Praha 1

Dominik Běhal: DER ARME POET

15. - 30. 03. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Důraz není nikde, kam se podíváš

18. 03. - 16. 05. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Filip Dvořák a Martin Kolarov – Provizorní krajina

15. 03. - 14. 04. 2018
Industra Art / Brno-město

April Showers Bring May Flowers

13. 03. - 5. 04. 2018
Galerie AMU / Praha 1

Než vyhřezne duše podruhé

19. 03. - 14. 04. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

J.R. (OO) N.Y. (RV) LE C0NCEPT STORE (GLOBAL)

23. 03. - 19. 04. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Jakub Jansa — My name is Red Herring

19. 03. - 13. 04. 2018
Fotograf Gallery / Praha

Malba.tečka nr.1

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Alžběta Bačíková – Tichá zpráva

27. 03. - 18. 05. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jakub Sýkora: Gumová kalhota ikea3000

6. - 22. 04. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Pavel Šmíd: Fragmenty paměti

7. 04. - 8. 09. 2018
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

ERORY

3. - 9. 04. 2018
Galerie 207 / Praha

Kdo se rád dívá…

23. 05. - 9. 09. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

George Radočič – Inspirován Karlem Čapkem

5. - 30. 04. 2018
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Patrik Pelikán – Skluz

11. 04. - 12. 06. 2018
Galerie Mimochodem / Praha

Odcizení podle slovníku

11. 04. - 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

We are family

19. 04. - 2. 06. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

IGLOO 8: Ian Mikyska – Papír a čas

19. 04. - 27. 05. 2018
zvuková galerie IGLOO / Jihlava

Okno před záclonou

19. 04. - 27. 05. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

FAMU / Digital Naïve

18. 04. - 2. 05. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Filip Dvořák & Martin Kolarov: Kapitola druhá / Chapter Two

23. 04. - 31. 05. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Mod/e/ly

9. 05. - 7. 07. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Obrazový prostor Jánuše Kubíčka

25. 04. - 18. 05. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

2. 05. - 1. 06. 2018
Nová galerie / Praha 2

Systém emocí

10. - 31. 05. 2018
Monomach / Brno-město

Milan Cais – Několik problémů najednou

30. 04. - 19. 05. 2018
Galerie Státní zámek Třeboň / Třeboň

Eduard Seják a Petr Stibral

4. 05. - 29. 09. 2018
Galerie Dům / Broumov

Tereza Darmovzalová: Future Lovers

9. 05. 2018 22:00
Galerie Jelení / Praha

Patrik Pelikán: Spád

11. 05. - 14. 09. 2018
Galerie Na shledanou / Volyně

Julius Reichel: Dark Energy / Ego Death Death Planet / Void Trap Save the Future?

17. 05. - 19. 06. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Monogramista T. D migrant

25. 09. - 17. 11. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Adolf Hoffmeister Dobrodružství malého námořníčka

16. 05. - 8. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Platónův jednorožec

16. 05. - 8. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. - 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Martin Kohout: Chládek v centrále Shapes without Names

23. 05. - 13. 07. 2018
Polansky Gallery / Praha

Polar from Highlands

25. 05. - 14. 07. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Tekutá mateřská láska

27. 05. - 26. 07. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Michal Ožibko: Out There Somewhere

24. 05. - 26. 06. 2018
Galerie 4MAT / Tábor

REALITY SHOW

7. 06. - 30. 07. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Miloslav Moucha – Píseň písní, Bereshit

30. 05. - 23. 06. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Sudek, Funke, Drtikol… Česká a slovenská fotografie ze sbírky PPF

20. 06. - 29. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jak lesy myslí

6. 06. - 13. 10. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Eutektium – Irena Armutidisová a Pavel Skrott

9. 06. - 20. 07. 2018
Farmstudio / Mělník

JSME KURÁTORY!

12. 06. - 11. 08. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. - 1. 09. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Jan Mladovský: UROBOROS POLYSTYRENE

14. 06. - 30. 10. 2018
Nezávislá iniciativa / Litomyšl

Dana Puchnarová: Pokus o překonání hranice

13. 06. - 31. 08. 2018
Galerie U Prstenu / Praha

DAVID KRŇANSKÝ | AGAINST ALL LOGIC

21. 06. - 6. 09. 2018
stone projects / Praha 7

Jakub Plachý: Books & Signpainting

19. 06. 2018 22:00
Xaoxax / Praha

Sustainable Memories

27. 06. - 28. 07. 2018
Industra Art / Brno-město

Lubomír Typlt – Neutopíš se dvakrát v téže řece

28. 06. - 1. 09. 2018
Galerie Václava Špály / Praha 1

JAN ŠIBÍK – DESET LET

26. 07. - 13. 09. 2018
Galerie Architektury Brno / Brno

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10. 07. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha

Další posun

18. 07. - 14. 08. 2018
Monomach / Brno-město

Scattered Rhymes

24. 07. - 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Petra Hudcová, Hinda Weiss: Going Places

18. 07. - 16. 08. 2018
Pragovka Art District / Praha

Drozeno Outside

31. 07. - 19. 09. 2018
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2018 – ČTVRTSTOLETÍ

1. 08. 2018 22:00
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Jan Mladovský – ZOKADOKA

10. 08. - 2. 09. 2018
Avoid Floating Gallery / Praha 2

Černá země? Mýtus a realita

25. 09. 2018 - 5. 01. 2019
Dům umění / Ostrava

Václav Bláha – Z hlavy ven

13. 09. - 1. 11. 2018
Galerie Gema / Praha 2

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. - 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Tomáš Hlavina

13. 09. 2018 - 24. 02. 2019

NOT to DATE WITH

7. - 21. 09. 2018
Nau Gallery / Praha 3

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. - 27. 09. 2018
lítost / Praha

Max Lysáček – Cannibalistic Party: Easter egg

29. 08. - 22. 09. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Zánik a vzkříšení

6. 08. - 13. 10. 2018
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

Jennifer Helia DeFelice: Proveďte volbu

4. - 29. 09. 2018
Galerie Jelení / Praha

Čas naplněný barvou

7. 09. - 5. 10. 2018
Galerie U Prstenu / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. - 25. 10. 2018
Bludný kámen / Opava

David Kolovratník – Máma by věděla

9. 09. - 5. 10. 2018
anyArt / Praha 8

Petra Hudcová – Poté bylo příště

7. - 27. 09. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Jan Dotřel – Deeply Ordered Chaos

5. - 28. 09. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

VA (Various Artists): Don’t Worry About Us

7. 09. - 25. 10. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Petr Švolba: Žánrovka

21. 09. - 22. 10. 2018
Galerie XY / Olomouc

50. Čin: Renata Cziroková

11. 09. - 11. 10. 2018
Galerie Garáž / Zlín

Jaromíra Němcová: START STOP

3. 09. - 2. 10. 2018
Topičův salon / Praha 1

Elementy harmonie

27. 08. - 7. 09. 2018
Galerie 1 / Praha 1

Adam Holý: Post Post Mantra

13. 09. - 27. 10. 2018
Polansky Gallery / Praha

Jerzy Olek & Štěpán Grygar: CESTA K JEDNODUCHOSTI

5. 09. - 30. 10. 2018
Stará synagoga v Plzni / Plzeň-město

Adam Holý / Archiv I. (1988 – 2000 )

5. 09. - 13. 10. 2018
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Karolína Rossí // Lovely creatures

16. 09. - 8. 11. 2018
Pracovna / Praha

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

17. 09. - 24. 11. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Andrea Lédlová: Co Tě nesežere, to Tě nesežere

10. 09. - 31. 10. 2018
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Andrea Lédlová, Jakub Tytykalo: Metafyzické večerníčky

20. 09. - 24. 10. 2018
Trafo Gallery / Praha

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. - 24. 11. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Filip Dvořák: FOUR BLACK HORSES IN THE SUNSET

20. 09. - 19. 10. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Bez práce nejsou koláže

10. 10. - 2. 12. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Pneuma: Miroslava Večeřová a Pavel Příkaský

26. 09. 2018 - 5. 01. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jan Rýz – Hravé cykly

24. 09. - 13. 10. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Hravé cykly – Jan Rýz (1946-2016)

24. 09. - 13. 10. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

NEBEZPEČNÝ / UNSAFE V. K. NOVÁK

25. 09. - 10. 11. 2018
Galerie NTK / Praha

Kristýna Šormová: Seborea bella

15. 10. - 7. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

Jaroslav Kyša / Pátá síla

24. 10. - 12. 12. 2018
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha 7

KOV NA KOV

15. 10. - 29. 11. 2018
Národní technická knihovna / Praha 6

Pavel Šmíd: Nečekaná setkání

23. 10. - 6. 12. 2018
Topičův salon / Praha 1

Jakub Jansa: Club of Opportunities #5 Keep in Line

21. 10. - 24. 11. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Comunite Fresca: Monzun

7. 11. 2018 23:00
Galerie Mimochodem / Praha

Adam Štech: Podle skutečné události

13. 12. 2018 - 27. 01. 2019
Galerie Václava Špály / Praha 1

One Second of Fight“ – Filip Dvořák

12. 12. 2018 - 12. 01. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

Rudolf Skopec — Operation Serpent Threat

16. 11. - 13. 12. 2018
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

“I AM NOT SURE ABOUT YOUR CONCERN, BUT IT’S REALLY NICE.” RUCOLA

13. 11. - 7. 12. 2018
Galerie Mladých / Brno-město

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 - 5. 01. 2019
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Michal Škapa – Babylon

20. 11. 2018 - 27. 01. 2019
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Lívia Mezovská / Natural

2. 12. 2018 - 2. 02. 2019
Galerie Prokopka / Praha 3

DANIEL BALABÁN: PALEOREST

28. 11. 2018 - 19. 01. 2019
Galerie 1. patro / Praha 1

Náhoda a samočinnost :: apo tychés, to automaton

6. 12. 2018 - 9. 01. 2019
Industra Art / Brno

Sound and look of no wood

4. 12. 2018 - 6. 01. 2019
Pragovka Art District / Praha

Umělecká skupina Gravidity / Sub terrein

5. - 26. 12. 2018
Suteren Gallery / Brno

Martin Kohout: Alonso, chci se s tebou mazlit. To je celý.

5. 12. 2018 - 4. 01. 2019
Vitrína Deniska / Olomouc

Adrian Altman: Gotta Go Fast?

5. - 8. 12. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

OLD NEWS

12. 12. 2018 - 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Proč ne?

11. - 30. 12. 2018
Galerie 209 / Brno

Intervence #13: Richard Loskot – Subjektivní encyklopedie

13. 12. 2018 - 9. 03. 2019
Cena Jindřicha Chalupeckého / Liberec

Markéta Filipová – Proč ne?

11. - 16. 12. 2018
Galerie 209 / Brno

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

18. 12. 2018 - 2. 03. 2019
Galerie Kurzor / Praha 7

Sousedé Sobě 2018

14. 12. 2018 - 27. 02. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Small Talks #3

17. 12. 2018 - 1. 02. 2019
Galerie TIC / Brno

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

tyformy

12. 03. - 19. 04. 2014
Dům umění města Brna / Brno

I D E O L O G Y

30. 01. - 19. 02. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Julius Reichel: Namby Pamby Nation

25. 01. - 3. 03. 2017
Galerie 101 / Praha

Dana Ledl – Myokard, Jakub Sýkora

22. 01. - 4. 05. 2017
Pracovna / Praha

Malíř života Zdeněk Košek

17. 01. - 15. 02. 2017
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Videodoom

4. - 25. 01. 2017
V rámci / Ostrava

Dagmar Šubrtová – Na okraji kruhu

13. 12. 2016 - 12. 01. 2017
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

SYSTEM OF A DOWN

12. - 19. 12. 2016
Galerie 207 / Praha

Miloslav Moucha: Od konceptu

12. 12. 2016 - 26. 01. 2017
Topičův salon / Praha 1

Petr Stanický – Skloprostor

15. 12. 2016 - 27. 02. 2017
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Nový svět

7. 12. 2016 - 30. 01. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

Horváth v Xao!

30. 11. - 30. 12. 2016
Xaoxax / Praha

Jiří Bouma: Rudiment

8. - 20. 12. 2016
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Vít Svoboda — Glans Paradise

30. 11. - 6. 12. 2016
City Surfer Office / Praha 3

Richard Janeček a Nikola Ivanov: Poslední výzva

1. - 20. 12. 2016
Galerie Jelení / Praha

JAN SÁGL – OBRAZY Z PODZEMÍ. FILMY 1971-74

6. 12. 2016 - 14. 01. 2017
Galerie AMU / Praha 1

Lesy jsou v ohni, řekl otec, ale vody se nevaří

25. - 30. 11. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Tomáš Honz / Když jsem šel z plenéru

21. 11. 2016 - 3. 01. 2017
anyArt / Praha 8

Dana Balážová, Marie Štindlová, Markéta Filipová: Vež

22. 11. 2016 - 14. 02. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Ladislava Gažiová – Džas bare dromeha / Jdeme dlouhou cestou

4. 11. - 2. 12. 2016
Nevan Contempo / Praha 3

IN THEIR EYES …

24. 10. - 8. 12. 2016
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Linda

18. - 31. 10. 2016
Galerie 209 / Brno

35m2 // Markéta Souhradová / Vlna veliká, hora vysoká

20. 10. - 19. 11. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

ZOO Bratislava

19. 10. - 19. 11. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Ivana Hrončeková – Lekcia

4. - 19. 10. 2016
Tvar / Brno

Čas oponou trhnul a změněn svět

16. 09. - 8. 10. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Neviditelní a (ne)přehlédnutelní

16. 09. - 17. 11. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Jakub Sýkora: Radiátor ve křoví

8. 09. - 22. 10. 2016
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Tomáš Hlavina – Navigace/ Navigation

2. 09. - 21. 10. 2016
Nevan Contempo / Praha 3

35m2 // VERONIKA PŘIKRYLOVÁ // Dravý pták

12. 08. - 10. 09. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Monika Žáková: Renew the 60’s

28. 06. - 24. 08. 2016
Galerie Mimochodem / Praha

Lawrence Wells

22. 06. - 16. 07. 2016
Dark Matter / Praha

Tomáš Polcar: Krajiny

11. 07. - 11. 08. 2016
Topičův salon / Praha 1

Lesk zlata sjednává mír mezi Měsícem a Sluncem

31. 05. - 21. 06. 2016
Monomach / Brno-město

I ate Your Make up

22. 05. - 23. 06. 2016
anyArt / Praha 8

Normcore

24. 05. - 30. 06. 2016
Nau Gallery / Praha 3

Mixed Messages

4. - 30. 05. 2016
Prague College / Praha 1

Alžběta Bačíková/Barbora Švehláková – DŮM

3. 05. - 3. 06. 2016
Kontext / Jihlava

Markéta Filipová – DĚJINNÉ SEBEVĚDOMÍ

3. 05. - 3. 06. 2016
Galerie Mladých / Brno-město

Pavlína Fichta Čierna – PŘESÁHNOUT VŠE OSOBNÍ

3. 05. - 16. 07. 2016
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Vilém Balej: Buran

25. 04. - 19. 05. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Filip Dvořák: Další obraz

27. 04. - 12. 06. 2016
Galerie Mimochodem / Praha

Thomas Helbig – The Presentation

22. 03. - 13. 05. 2016
Polansky Gallery / Praha 7

Stanislava Karbušická: Děravý klobouk

15. 03. - 5. 04. 2016
Prototyp / Praha 2

Na půl: Adéla Lustigová a Jan Heres

29. 02. - 30. 03. 2016
Galerie Via Art / Praha 2

SVĚTOVÉ UDÁLOSTI JANA ŠIBÍKA

2. 03. - 1. 04. 2016
Galerie Českých center / Praha

Ladislava Gažiová: OBLAK V KALHOTÁCH

23. 02. - 12. 03. 2016
Galerie Jelení / Praha

ATELIÉR MALBA I. FAKULTA UMĚNÍ OSTRAVSKÉ UNIVERZITY – NÁBOR

23. 02. - 14. 04. 2016
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Filip Dvořák – Barva soumraku

17. 02. - 10. 03. 2016
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

WWW / KKK / 1492 / Area 51 / 9, 8, 1945 / Bitcoin / 7,295 miliard / Ph. D. / 6371 km / Cash

16. 02. - 10. 03. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Zorka Ságlová: JIN-JIN a jiné

10. 02. - 4. 03. 2016
Galerie 1. patro / Praha 1

Lékaři

7. - 27. 02. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

Užitý systém

13. 02. - 15. 04. 2016
galerie sam83 / Česká Bříza

Ivan Kafka / Hájemství marnosti

20. 01. - 27. 02. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Zbyněk Havlín – H2O Cyklus maleb mokřadů a kaluží

14. 01. - 25. 02. 2016
Galerie Makráč / Praha 6

Richard Loskot – Budoucnost způsobuje minulost Int

12. 01. - 9. 02. 2016
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Pan prezident

11. 01. - 7. 02. 2016
Galerie Umakart / Brno-město

Anna Marešová: Luxury Oddments

9. - 16. 12. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

Lea Petříková: Malá páže

8. 12. 2015 - 7. 01. 2016
Galerie Makráč / Praha 6

Václav Jirásek: Svět podle Ironyma Koola

8. 12. 2015 - 6. 02. 2016
Dům umění města Brna / Brno

HELLA HAMMID: Osud ženy

3. 12. 2015 - 19. 02. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

30. ČIN: PAVLA DUNDÁLKOVÁ /video/

8. - 9. 12. 2015
Galerie Garáž / Zlín

Petra Lelláková a Vladimíra Večeřová: Na panel

19. 11. - 3. 12. 2015
Galerie Panel / Praha

Střet ve smíru: Otto Placht a Kristýna Šormová

18. 11. - 30. 12. 2015
Nová galerie / Praha 2

EUGENIO PERCOSSI: DEATH IS COOL

31. 10. - 5. 12. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Boris Jirků: Lidi lidi

27. 10. - 14. 11. 2015
Galerie Nová síň / Praha 1

Radek Čák – Exploitation

19. 10. - 7. 11. 2015
Photogether Gallery / Zlín

Pavel Štecha / O nás

15. 10. - 21. 11. 2015
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Somnium

20. 10. - 7. 11. 2015
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Martin Böhm / HORA

6. - 22. 10. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Moskva – Jan Vermouzek

8. - 28. 10. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Denisa Nová – A/W 2015

10. 10. 2015 - 27. 02. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jiří Pelcl – Velké a malé objekty

23. 09. - 22. 11. 2015
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Agility

22. 09. - 17. 10. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Více než tři kilogramy mořské soli

8. 09. - 13. 10. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

Pavel Štecha: CHATAŘI

17. 09. - 30. 10. 2015
Galerie UM / Praha 1

Jan Trejbal – Habemus Papam

15. 09. - 8. 10. 2015
Galerie Vzájemnost / Praha 6

GEN CHOCHOLA (Blanka Chocholová, Václav Chochola, Marek Chochola)

16. 09. - 29. 10. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Marek Slavík / obrazy

23. 09. - 22. 11. 2015
Ecoart Salon Rolland / Praha – Vinohrady

Miloslav Moucha, Jindřich Zeithamml

9. 09. - 8. 10. 2015
Galerie u Betlémské kaple / Praha

STELLA MARIS / Petra Lacinová

4. - 8. 09. 2015
Ateliér Síň / Telč

Adam Holý – Your God Is Fear

8. 09. - 16. 10. 2015
Polansky Gallery / Praha 7

Josef Rabara a Karol Radziszewski: Zítra bude jinak

3. - 25. 09. 2015
Fotograf Gallery / Praha

Tereza Černá – Mystery garden

3. - 29. 09. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

JAN LUKAS – Lidé (1930–1995)

17. 08. - 5. 10. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Dana Balážová: Demi Silver Gold

27. 07. - 15. 08. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Tereza Darmovzalová: SPACE II

21. 07. 2015 22:00
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Bělá pod Pradědem

Pandora’s Vox / Veronika Holcová, Klara Kristalova, Sandra Vásquez de la Horra

14. 07. - 31. 10. 2015
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Vytržená iluze

10. 07. - 17. 09. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Jablonec nad Nisou

Jánuš Kubíček – AKVARELY A KVAŠE A VLASTA

1. 07. - 1. 08. 2015
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Jan Lukas: Praha / New York

15. 07. - 15. 08. 2015
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Mirka Vitásková – Slavnostné príležitosti

24. 06. - 24. 08. 2015
Galerie Jekor / Praha

Marie Štindlová — Museli to postavit

17. - 25. 06. 2015
City Surfer Office / Praha 3

Lucie Nováčková: NENAMALUJEŠ, CO JSI NENAŠLA/move the place

22. 06. - 4. 07. 2015
Altán Klamovka / Praha 5

Richard Loskot: Druhotná příroda (instalace, záznamy realizací)

18. 06. - 30. 08. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 4

Prostorografie

11. 06. - 2. 07. 2015
Prototyp / Praha 2

Jan Mladovský – DEUS MERULA 2015

30. 05. - 23. 07. 2015
CUBE X CUBE GALLERY / Liberec

Šárka Koudelová a Pavel Matyska

27. 05. - 1. 07. 2015
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Fénix v síti

26. 05. - 13. 06. 2015
AZ Tower Brno / Brno-město

Michal Drozen: LITTLE HEROES

24. 05. - 12. 07. 2015
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Michal Škapa

10. 06. - 21. 08. 2015
Ecoart Salon Rolland / Praha – Vinohrady

Lucia Kuklišová: Bez názvu

12. 05. - 13. 06. 2015
Galerie Velryba / Praha 1

GEOMETRIX – Petr Písařík a Vilém Kabzan

20. 05. - 12. 06. 2015
Nová galerie / Praha 2

Tadeáš Kotrba – Vzpomínky zpola porušené

30. 05. - 26. 09. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Barbora Bálková – Odnikud nikam

3. - 9. 05. 2015
Galerie Fotografic / Praha

Zkřížené cesty

5. - 30. 05. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

PRŽE JSEM MUŽ / CAUSE I AM A MAN

3. - 22. 05. 2015
Galerie Art Brno / Brno

Libor Krejcar – Skelety ve zdi, torza paměti

5. 05. - 11. 06. 2015
Art Space NOV / Pardubice

Není takového místa

25. 04. 2015 22:00
Dům umění města Brna / Brno

Markéta Filipová: Bonanza

29. 04. 2015 17:00
SOLO offspace / Brno

Martinka Bobrikova & Oscar de Carmen / SUPERFLUOUS IDENTITY II

3. 05. - 30. 06. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

OBRAZY

30. 04. - 20. 06. 2015
Galerie Václava Špály / Praha 1

Alena Kučerová – POSTUP

20. 04. - 14. 05. 2015
Topičův salon / Praha 1

Mitíková & Demjanovič — Kult Moreny

23. 04. - 2. 05. 2015
City Surfer Office / Praha 3

Pavel Piekar – Vyjdi z paláce, dojdeš do Letohrádku

15. 05. - 11. 07. 2015
Letohrádek Ostrov / Ostrov nad Ohří

George Radojčič: Příběhy

16. 04. - 10. 05. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Ladislava Gažiová: Pes na střeše

16. 04. - 30. 05. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Následovníci Jana Svobody

19. 11. 2015 - 20. 02. 2016
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Jan Svoboda

19. 11. 2015 - 20. 02. 2016
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Budoucnost je zde

14. 04. - 28. 05. 2015
Kvalitář / Praha 1

TOO SOON

14. 04. - 23. 05. 2015
Galerie AMU / Praha 1

Quirin Bäumler – Rhymes and Couplets

10. 04. - 22. 05. 2015
Polansky Gallery / Praha 7

Matěj Lipavský a Pure Beauty: 13AlK25

8. 04. - 14. 06. 2015
Galerie Mimochodem / Praha

Tereza Darmovzalová: MÍSTO

1. 04. - 29. 05. 2015
Galerie U Mloka / Olomouc

Barbara Benish: Umělec jako aktivita (1982 – 2015)

29. 03. - 11. 04. 2015
Galerie Makráč / Praha 6

Martin Špirec – Moře klidu

24. 03. - 4. 05. 2015
Galerie TIC / Brno-město

Richard Janeček: Naneštěstí

6. 04. - 2. 05. 2015
NoD Mini / Praha 1

Jan Svoboda, Lenka Vítková a Kamila Zemková: Mlčky

23. 03. - 23. 04. 2015
Studio Hrdinů / Praha 7

Ivana Hejduková Místo, kde pravěký člověk hrál na hudební nástroj

25. 03. - 16. 05. 2015
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Jiří Jirmus

4. 03. - 2. 05. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Alžběta Bačíková – Morální kompromis

12. 03. - 9. 05. 2015
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Kupředu zpátky

10. - 27. 03. 2015
Galerie Nová síň / Praha 1

Jana Trávníčková – Výprodej

11. - 30. 03. 2015
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Laureáti Ceny Vladimíra Boudníka 1994-2014

3. 03. - 23. 05. 2015
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Úkryty

19. 03. - 29. 04. 2015
Art Space NOV / Pardubice

Petr Košárek: Plankton

11. 03. - 14. 04. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Martin Kolarov, Filip Dvořák – HashtagNike

3. - 25. 03. 2015
Galerie Jelení / Praha

Hvězdný prach

19. 02. - 21. 03. 2015
Galerie Alternativa / Jihlava

Helena Lukas: Z cesty

13. 03. - 13. 04. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Jirka Houska: Od mamutů k Měsíci

15. 01. - 28. 03. 2015
Artinpark Průhonice / Průhonice

Jan Svoboda: Filosof ticha

5. 02. - 9. 03. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Vilém Balej – Předměty, lidé

23. 02. - 16. 03. 2015
Galerie D9 / České Budějovice

Denní snění v galerii 209

24. 02. 2015 23:00
Galerie 209 / Brno

Albatros

1. - 27. 02. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

André: Přijít na stejné myšlenky

16. 02. - 11. 03. 2015
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

María Elínardóttir – God Bless Iceland

9. - 27. 02. 2015
Galerie Velryba / Praha 1

María Elínardóttir – God Bless Iceland

9. - 27. 02. 2015
Galerie Velryba / Praha 1

Michal Drozen/ Start up end down

12. 02. - 11. 04. 2015
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

ŠÍŘKA VÝŠKA HLOUBKA

13. 02. - 10. 03. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

Petra Hudcová / Práce v archivu

11. - 25. 02. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Nový nacionalismus v srdci Európy

10. 02. - 2. 03. 2015
Galerie Umakart / Brno-město

David Krňanský: Sedmiruký kouzelník

26. 01. - 21. 03. 2015
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

SALVE VALE

9. 01. - 5. 02. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

ulrich erben – poesie kontrastu

15. 01. - 6. 03. 2015
Galerie Žaloudek / Praha 1

IDYLA

15. 12. 2014 - 26. 01. 2015
Kontext / Jihlava

Ještě jedno ráno pro Emmu

14. 12. 2014 - 4. 01. 2015
Galerie Umakart / Brno-město

Metaplay, Praha – Tokyo (česká část)

21. 11. - 13. 12. 2014
Galerie kritiků / Praha 1

Tíha

16. 11. - 13. 12. 2014
Galerie Umakart / Brno-město

Svätopluk Mikyta: Záves a BEFEL

18. 11. - 15. 12. 2014
Galerie města Třince / Třinec

Ivan Kafka: Pár věcí (projekty a realizace)

4. 11. 2014 - 29. 01. 2015
Geofyzikální ústav AV ČR / Praha 4

JAN SÁGL: Deset stran jedné mince

6. 11. 2014 - 17. 01. 2015
Leica Gallery Prague / Praha 1

Tomáš Polcar Rezonance

21. 10. - 20. 11. 2014
Galerie U Prstenu / Praha

Ghosts

13. 11. - 9. 12. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

Site specific : Umění na zakázku

3. 11. - 9. 12. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Facebook

20. 10. - 6. 12. 2014
Galerie Fotografic / Praha

Ladislava Gažiová: Konec výstavy

20. 10. - 10. 11. 2014
Galerie města Třince / Třinec

Ivan Kafka: Pytlíci a police

7. 10. - 23. 11. 2014
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Martin Froulík: Výlet do hor

4. 10. - 21. 11. 2014
galerie sam83 / Česká Bříza

Časoprostorová mřížka

1. - 30. 10. 2014
ETC. Galerie / Praha 2

Eva Hronovská_Náměsíčníci

19. 09. - 23. 10. 2014
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Jiří Hůla: 2013 (Nejvíc kradou zaměstnanci)

14. 09. - 9. 10. 2014
Galerie Makráč / Praha 6

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. - 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

ZDENĚK TRS & ALŽBĚTA JOSEFY – I Love Lucy

18. 09. - 16. 11. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Eliška Kyselková, Katarína Támová – Homage To Monica Cook

10. 09. - 14. 10. 2014
Galerie Fotografic / Praha

Spirit Prints

2. 09. - 2. 10. 2014
Fox Gallery / Praha

Jiří Mikeska: Letem světem / Ivana Hejduková: Místo, kde pravěký člověk hrál na hudební nástroj

4. 09. - 15. 10. 2014
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Referendum Skotsko 2014 – Jan Vermouzek

18. 09. - 1. 10. 2014
Galerie Jiří Putna / Brno

Jeanne Moynot: Špinavá přední skla

2. - 20. 09. 2014
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Pohled do jeskyně

8. 09. - 2. 10. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22. - 30. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

BAKALÁŘI KF FAMU 2014

10. - 18. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Tomáš Hlavina: Analogie a Anachronismy

3. - 26. 09. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. - 6. 09. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Veronika Resslová: Dívám se nebo se nedívám

6. 08. - 9. 09. 2014
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

NTK básně

7. 08. - 10. 09. 2014
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Písně kosmické

29. 07. - 16. 08. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

Toast McFarland: noc&sen

16. 07. - 9. 08. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

Tereza Černá – Castle of Mirrors

10. 07. - 13. 08. 2014
Galerie Nina Hedwic / Praha 2

BLUE BOX

22. 07. - 30. 08. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Oheň-Hlína-Led: Václav Šerák a žáci

25. 06. - 13. 09. 2014
Uměleckoprůmyslové museum v Praze / Praha 1

Noreen Loh Hui Miun – Beneath the Surface

2. 06. - 29. 09. 2014
Galerie Polagraph / Praha 3

Táborová hra

4. 07. - 23. 08. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Mánesův prapor Jednoty Říp v Roudnici nad Labem (150 let od jeho vzniku)

25. 06. - 13. 09. 2014
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Baladické světy Jaroslava Panušky (Z cyklu Počátky moderny)

25. 06. - 13. 09. 2014
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Metaformy pralesa

26. 06. - 30. 08. 2014
Galerie Václava Špály / Praha 1

22:22 2

17. 06. - 18. 07. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

Richard Loskot: Kolemjdoucí

16. 06. - 14. 07. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Obrázek

17. 06. - 29. 07. 2014
Galerie TIC / Brno-město

Josef Tockstein (1912–1996)

17. - 29. 06. 2014
Galerie P + P Kobylka / Praha

Empirická iluze

3. - 28. 06. 2014
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Svätopluk Mikyta – Pomoderna a sedm monochromů

12. 06. - 26. 07. 2014
Polansky Gallery / Praha 7

Orbis pistus – Ivana Šrámková

28. 04. - 15. 07. 2014
Fox Gallery / Praha

Jindra Viková, Jessica Mayne – Texty lásky

13. 06. - 7. 09. 2014
Galerie Natura / Průhonice

(NE) MÍSTNĚ / PRÁZDNÉ

2. 06. - 3. 07. 2014
Galerie W7 /

(NE) MÍSTNĚ / PRÁZDNÉ

3. 06. - 3. 07. 2014
Galerie W7 /

Ján Gašparovič: Prodloužená

4. - 31. 05. 2014
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Neizvestnij Chudožnik

26. 03. - 14. 04. 2014
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Martin Fišr: Orbis

20. 02. - 30. 03. 2014
Turistické informační centrum Veselska (TIC)/ Panský dvůr / Veselí nad Moravou

I===I

9. 01. - 8. 02. 2014
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Prasata a (nebo) lidé

4. 11. - 1. 12. 2013
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

42

19. 09. - 21. 11. 2013
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Denisa Fialová: Pohřešovaní

5. 08. - 8. 09. 2013
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Ján Gašparovič: 5 200 m/s

18. 06. - 18. 07. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Daniel Balabán: Laureát Ceny Michala Ranného

25. 07. - 26. 10. 2013
Moravská galerie v Brně / Brno

Šimon Rokyta: LE TROU

11. - 30. 03. 2013
Galerie PZ / Praha 5

NEZVANÝ HOST

12. 12. 2012 - 13. 01. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Lune Inversé

14. - 29. 10. 2011
A.M. 180 / Praha 2

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Oldřich Tichý: Jedním tahem těsně nad zemí

26. 03. - 7. 05. 2014
Galerie umění Karlovy Vary / Karlovy Vary

VNITŘNÍ SVĚT

22. - 21. 03. 2014
Loft club café & bar / Zlín

5x5x5 – Čich

11. 02. - 6. 03. 2014
Malá galerie / Ústí nad Labem

František Kobliha / Básně noci

11. 12. 2013 - 15. 02. 2014
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Pomalé obrazy

15. 10. - 15. 11. 2013
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň-město

Hledání a nalézání

3. - 14. 09. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA ČESKO-ROMSKOU VLAJKU

16. 07. - 15. 09. 2013
Artwall Praha 7 / Praha 7

Tvůrčí zahálka

13. 06. - 13. 07. 2013
ARTATAK Gallery / Praha

Práce v umění

29. 04. - 17. 05. 2013
Nová radnice / Praha 1

Vikýře PLAY

28. - 27. 03. 2013
Malostranská beseda / Praha 1

VELKÁ ILUZE

24. 06. - 30. 08. 2012
Galerie Zlatá štika / Praha 1

JAN SVOBODA 1934 -1990

5. 10. - 19. 11. 2011
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Assorted Cocktail

9. 02. - 15. 05. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Crystal Space in your Face

11. 04. - 30. 05. 2014
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Poslední výstava

1. - 30. 03. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Páření

21. 01. - 25. 02. 2014
Galerie Mladých / Brno-město

Taras

17. 10. - 10. 11. 2013
Staroměstská radnice / Praha 1

Level Anxieties

20. 09. - 3. 10. 2013
Galerie AMU / Praha 1

Šílenství se stává metodou

11. - 27. 07. 2013
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Dream Books UnLtd.

15. 05. - 6. 06. 2013
Galerie KIV / Praha 8

Marek Ormandík: Purgatorio

26. 03. - 1. 05. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Převážně v divočině

8. 02. - 11. 03. 2013
Galerie Nina Hedwic / Praha 2

Papírek, který jsme nevykouřili

21. - 26. 02. 2012
Galerie NF / Ústí nad Labem

Výstava filmových plakátů a knižních obálek

8. 09. - 30. 10. 2011
Kino Světozor / Praha 1

Nebezpečné vztahy

27. 09. 2010 22:32
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Alva Hajn

15. 05. - 21. 06. 2014
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

UPROSTŘED TOHO, CO JE NYNÍ

26. 03. - 19. 04. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Daphne a meandr

18. 02. 2014 23:00
Galerie 209 / Brno

Rozkazy z éteru

17. 01. - 20. 02. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

Zahrádky

19. - 30. 09. 2013
Galerie KIV / Praha 8

Daniel Libeskind – Architektura je řeč

5. 08. - 2. 09. 2013
Galerie Architektury Brno / Brno

THAT. WAS. NOT. US: MEMENTO PROJEKT

12. - 15. 06. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Erwin Raupp: Moravská Hellas 1904

20. 04. - 22. 06. 2013
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

Monika Žáková: Monochromatika

4. - 20. 12. 2012
Galerie Jelení / Praha

Vzpomínám si, jak se přiblízila

11. - 23. 10. 2011
Galerie PZ / Praha 5

Nezvaný host

7. 06. - 12. 07. 2011
Galerie TIC / Brno-město

LEZENÍ

30. 04. - 24. 05. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

Houpačka

13. 03. - 19. 04. 2014
Kompot / Ústí nad Labem

TOMÁŠ RAFA: TRUE PATRIOTISM

7. 02. - 3. 03. 2014
Artwall Praha 7 / Praha 7

Ivan Ouhel / Tutti colori

11. 12. 2013 - 15. 02. 2014
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

KONFERENCE

24. 10. - 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Přenos

6. 09. - 3. 10. 2013
Galerie města Blanska / Blansko

Josef Mikulka | Sentiment

24. 06. - 14. 09. 2013
Galerie Café Amadeus / Olomouc

Collective Sensor

30. 05. - 6. 07. 2013
Galerie Art Brno / Brno

Pavla Dundálková / 18 235

10. 04. - 4. 05. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

COMBINATIONS

28. 02. - 24. 03. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Kolektivní tělo

19. 06. - 21. 07. 2012
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

EUGENIO PERCOSSI / LOVE

12. - 29. 10. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

EQUAL DESIGN

27. 03. - 26. 06. 2014
Galerie Supermarket wc / Karlovy Vary

Hračky

3. - 27. 03. 2014
Galerie Makráč / Praha 6

KAROL RADZISZEWSKI: AMERICA IS NOT READY FOR THIS

21. 01. - 22. 03. 2014
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Ocenění letošního ročníku Trienále Valmez 2013 bylo předáno.

31. 10. - 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Bezstarostní po(v)zdech

1. - 9. 10. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Magdalena Bartáková: Pole

19. 08. - 7. 09. 2013
Galerie Josipa Plečnika / Praha 10

Mezi tvarem a barvou

25. 06. - 13. 07. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

Jiří Hilmar “…tiše se přemísťovati…”

15. 05. - 22. 06. 2013
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Jakub Sýkora {kukryniksa} – finská Berounka

4. - 28. 03. 2013
Galerie Makráč / Praha 6

Mezi Reality

6. - 21. 02. 2013
Galerie KIV / Praha 8

tumma

13. - 29. 02. 2012
Galerie Jelení / Praha

Učitel a žák

15. 09. - 29. 10. 2011
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Tomáš Polcar: Rezonance

12. 05. - 29. 06. 2014
Galerie Prostor 228 / Liberec

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. - 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

NEW ART

18. 02. - 15. 03. 2014
Galerie Art Brno / Brno

Alena Adamíková: Vypravěči příběhů

18. 01. - 8. 03. 2014
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

18. 09. - 30. 10. 2013
Letohrádek Hvězda / Praha

Vyhlídkové stoje postojem

30. 07. - 19. 08. 2013
Galerie Umakart / Brno-město

Pomalý posun

31. 07. - 28. 09. 2013
Galerie Alternativa / Jihlava

Velké prádlo

23. 04. - 27. 06. 2013
Galerie Budoart / Praha 7

Mosaic

19. 02. - 23. 03. 2013
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Spiklenci

4. - 28. 11. 2012
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Kalendář 11

15. 10. - 16. 11. 2011
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

ART HAS NO HISTORY!

1. - 25. 06. 2011
Karlin Studios / Praha 8

ili-oni

23. 04. 2014 17:00
Berlinskej Model / Praha 7

Předobraz postavení člověka ve světě

9. 03. - 12. 04. 2014
Galerie Umakart / Brno-město

Angry Pacifist

6. - 25. 02. 2014
Kvalitář / Praha 1

FAKT / FIKCIA

11. 12. 2013 - 30. 01. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

TRIENÁLE VALMEZ 2013 / CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

31. 10. - 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

PETR RANDÁK: POLABÍ Z PTAČÍ PERSPEKTIVY

28. 08. - 14. 09. 2013
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

FOX – LIFE IS ART

30. 06. - 29. 08. 2013
Fox Gallery / Praha

The Propeller

23. 05. - 11. 09. 2013
Fait Gallery / Brno

Včera jsem věděl víc, než vidím dnes

2. 04. - 6. 05. 2013
Galerie Umakart / Brno-město

Papež v Litomyšli: výběr prací z let 1983-85

20. 02. - 20. 04. 2013
Městská galerie Litomyšl / Litomyšl

Hranice možností

12. 06. - 3. 07. 2012
Galerie Jelení / Praha

Manuály v Kostce

21. 09. - 7. 10. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Jsme?

20. 01. - 19. 02. 2011
Galerie 35 /

KASSABOYS: VERCHOVINA

9. 04. - 11. 06. 2014
Artwall Praha 7 / Praha 7

VIDĚNI

5. - 27. 03. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Český papež

5. 02. - 15. 03. 2014
MeetFactory / Praha 5

Brazil I.: Architektura

3. 10. 2013 - 16. 01. 2014
Kvalitář / Praha 1

Do lesa! Dříví

20. 08. - 19. 09. 2013
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Kočičky a Sudek

5. - 18. 05. 2013
Photogether Gallery / Zlín

Hloupý jako kámen

20. 03. - 13. 04. 2013
Galerie KIV / Praha 8

Pod dečkou s jemným vzorem /část druhá/

11. 02. - 28. 03. 2013
Fait Gallery Preview / Brno

Zberači kamenia

11. 01. - 11. 02. 2012
Galerie NF / Ústí nad Labem

Předělávky

13. 09. - 13. 10. 2011
Galerie Mladých / Brno-město

Tichá a poklidná katastrofa v duši medúzy

7. 05. - 12. 06. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

KAROLINA KETMANOVÁ & DAN FRIEDLAENDER: Kompozice VII

25. 03. - 17. 04. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

Starring into clouds

25. 02. - 15. 03. 2014
Galerie FAVU / Brno

Jaromír Krátký – 6303I

8. 01. - 2. 02. 2014
Galerie U Mloka / Olomouc

MEMENTO NATURAE

2. - 3. 08. 2013
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Richard Loskot: 30 vteřin

3. - 29. 06. 2013
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

The Martha Cooper Files

25. 04. - 16. 05. 2013
Trafačka / Praha 9

Industrialismus

7. - 30. 03. 2013
ARTATAK Gallery / Praha

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

MADE IN NL / NL ARCHITECTS

13. 10. - 27. 11. 2011
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

MADE IN NL

29. 04. - 29. 05. 2014
Vysoké učení technické v Brně / Fakulta stavební / Brno

Oka mžik

20. 03. - 15. 05. 2014
Fait Gallery MEM / Brno

NALOMENÍ / Jan Chlup, Lucie Kordačová, Lucia Kotvanová

6. - 27. 02. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Čtveřice

13. 12. 2013 - 14. 01. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

Ludmila Jandová: Malba na papíře 1961 – 69

19. 10. - 23. 11. 2013
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

Doktor Racek na Věži – výstava ilustrací Lukáše Urbánka

13. 09. - 27. 10. 2013
galerie a café Ve Věži / Hodonín

Pavla Tichá: Miska

11. 07. - 3. 08. 2013
Galerie 35m2 / Praha 3

Carlos Relvas: Objekty věčnosti

22. 05. - 14. 09. 2013
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Andreas Sell: Návod, jak sníst topinku osmi kousnutími

3. - 13. 04. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Vypravěč

18. 02. - 23. 03. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

Homeperformance

6. - 23. 06. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Tajemství Pavly Aubrechtové, Kabinet Vladimíra Gebauera

2. 11. 2011 - 31. 01. 2012
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Redefinice art-deco

6. - 21. 12. 2010
Galerie Jelení / Praha

Seno, sláma. Práce v krajině a přírodní procesy v umění

29. 05. - 23. 08. 2014
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

VIDĚNI

5. - 27. 03. 2014
Galerie KIV / Praha 8

LOVE

25. 01. - 4. 04. 2014
galerie sam83 / Česká Bříza

Jan Paravan: Ten, kterého jsi nechala za sebou

2. 10. - 4. 11. 2013
Galerie Evoluční / Praha 1

LIBUŠE VENDLOVÁ – SOUČÁSTKY

22. 08. - 19. 09. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

Jakub Hubálek a Aleš Brázdil: Terminál

24. 06. - 14. 09. 2013
Galerie Mimochodem / Praha

ACCULTURATED

8. 05. - 2. 06. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Jan Khür: Imagine Being There Right Now

19. 03. - 29. 04. 2013
Studio Toast / Zlín

Pod dečkou s jemným vzorem /část první/

7. 02. - 26. 03. 2013
Fait Gallery MEM / Brno

Bez názvu 19 – Bez názvu 21

10. 01. - 15. 02. 2012
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Hodek, Kars, Max et al. Akvizice ZČG z let 2008–2011

4. 08. - 22. 10. 2011
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Núdzový program spracovania odpadu

30. 04. - 31. 05. 2014
Nitrianska galéria / Nitra

Rogallon

25. 03. - 5. 04. 2014
Galerie Nová síň / Praha 1

JAN VIČAR – LES FEMMES IMPRIMÉES

19. 02. - 15. 03. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

Jan Tesař: Knihy a jiné obrazy

8. 01. - 22. 02. 2014
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Tváře ohně

7. 11. - 7. 12. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

SMRTIHLAV

17. 09. - 20. 10. 2013
Galerie Fotografic / Praha

Theremin workshop

22. - 26. 08. 2013
HAMU Hudební a taneční fakulta AMU / Praha 1

Timothy Archer: Fire in the hole

5. - 22. 06. 2013
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Richard Loskot: Neskutečnost

25. 04. - 6. 06. 2013
Galerie Laboratorio / Praha 7

Barevná televize

5. 03. - 2. 04. 2013
Galerie TIC / Brno-město

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2012

24. 10. - 8. 12. 2012
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Jarmila Mitríková a Dávid Demjanovič

11. 10. - 6. 11. 2011
Altán Klamovka / Praha 5

Já, bezesporu

25. 05. - 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Svátek KIN

30. 04. - 5. 06. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

Mladé a nové

13. 02. - 20. 03. 2014
Galerie Supermarket wc / Karlovy Vary

Orbis Pictus 6 x 60

6. - 25. 02. 2014
Trafačka / Praha 9

V noci nejsou strážní andělé, je spánek

2. 12. 2013 - 5. 01. 2014
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Stanislav Podhrázský: Neklidná krása

24. 10. 2013 15:00
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha

Přesně

4. 09. - 4. 10. 2013
Nau Gallery / Praha 3

Kapitalistický obraz společnosti

10. - 29. 07. 2013
Galerie Umakart / Brno-město

Pavla a Emily Show!

18. 05. - 15. 06. 2013
Galerie Jeptiška / Svatý Kopeček u Olomouce

Quirin Bäumler – Lost Form

2. 04. - 17. 05. 2013
Polansky Gallery / Praha 7

Young Art Project / Vladimír Staněk / Smalty

11. 12. 2012 - 29. 04. 2013
GATE Galerie / Praha 1

Zlín#32

22. 05. - 23. 06. 2012
Galerie Kaluž / Ostrava

Cesta

5. 10. - 11. 12. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Adam Holý: Překrásná, dokonalá tvář

1. - 22. 12. 2010
Fotograf Gallery / Praha

Jana Žirovnická – krajinomalby

30. 05. - 29. 06. 2014
Mělnické kulturní centrum o.p.s. / Mělník

Martin Ježek: Pornographique concentré directe sur 35m2

10. - 19. 04. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

ČAS ZOUFALSTVÍ A NADĚJÍ

13. 03. - 27. 04. 2014
Strahovský klášter / Praha 1

JEREMY HUTCHISON – ERRATUM

14. 01. 2014 23:00
Artwall Praha 7 / Praha 7

KURZ PROXEMICKÉHO TANCE

4. - 20. 11. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Geometrie vztahu

30. 09. - 12. 10. 2013
Altán Klamovka / Praha 5

RESTART

9. 09. - 6. 10. 2013
Galerie Prokopka / Praha 3

Carlos Relvas: Lidé z Golega

26. 06. - 17. 08. 2013
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Jakub Petr: Toroid

16. 05. - 16. 06. 2013
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Monika Ševčíková, Jan Tobola: Průniky

19. - 30. 03. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

6. Cena kritiky za mladou malbu

30. 01. - 23. 02. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Werich

6. - 29. 01. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

00 NIC

7. 09. - 1. 10. 2011
Trafačka / Praha 9

Richard Loskot – Expozice

7. 05. - 4. 06. 2014
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Vzpomínky z hologramu

28. 03. - 10. 04. 2014
Zánek Dobřichovice / Dobřichovice

LOOK WHAT I FOUND

14. 02. - 13. 03. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Antje Seeger: Between the Lines

9. 01. - 1. 02. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

Malby z hlavy

4. - 27. 11. 2013
Nau Gallery / Praha 3

Model pocitu / Schéma emoce

19. 09. - 17. 10. 2013
Galerie SPZ / Praha 1

Eliška Kyselková

10. 06. - 30. 08. 2013
Galerie Polagraph / Praha 3

Jan Rýz: Plastily

21. 05. - 1. 06. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

Škála

23. 04. - 1. 05. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Čapatý Ján

6. 03. - 2. 04. 2013
Galerie Mladých / Brno-město

Vivien

4. - 21. 10. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Move Gallery „Když pábů dá“

15. - 16. 10. 2011
Altán Klamovka / Praha 5

Mladí umělci Galerie Ratolest

1. 05. - 2. 06. 2011
Galerie Ratolest / Brno

Raqs Media Collective: Úžasná úspornost prostředků

24. - 23. 04. 2014
Tranzitdisplay / Praha 2

EXPOZICE

10. 03. - 2. 04. 2014
Galerie Jelení / Praha

Ochutnávač vody

9. 02. - 11. 03. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

V divočině

13. 12. 2013 - 8. 01. 2014
Výtvarný ateliér Malování a kreslení / Praha 2

Habitus

7. 11. - 21. 12. 2013
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

JUST SCREENS – Jakub Tomáš, Pure Beauty

5. 09. - 1. 10. 2013
ARTATAK Gallery / Praha

OLIVER LARIC: VERZE

9. 07. - 10. 08. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Klíčový materiál pro novou generaci

23. 05. - 20. 06. 2013
Galerie SPZ / Praha 1

NÁVOD JAK SNÍST TOPINKU OSMI KOUSNUTÍMI

4. - 14. 04. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Jánuš Kubíček: Uměním unikat stupiditě světa

18. 02. - 21. 03. 2013
Topičův salon / Praha 1

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

3. 05. - 3. 06. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Luxury Dwelling

20. 09. - 30. 10. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Distance zkreslena

30. 11. - 17. 12. 2010
Vane Gallery / Newcastle upon Tyne, UK

Kolem dokola a jinak

2. - 27. 06. 2014
Galerie Montmartre / Praha 1

Krotitel mračen

7. 04. - 3. 05. 2014
Galerie Montmartre / Praha 1

Pomalé fotografie Dušana Skaly a Jana Freiberga

27. 02. - 3. 04. 2014
Fotograf Gallery / Praha

TIMO / VŠECHNO BUDE. NEBOJ. LET‘S WAIT.

14. 01. - 18. 02. 2014
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Milli Janatková: obrazy a grafika

19. 12. 2013 - 1. 02. 2014
galerie a café Ve Věži / Hodonín

Oldřich Pražan: Lituji, že jsem pověsil housle na hřebík

26. 09. - 21. 11. 2013
Cesta domů / Praha 7

Jan Bezucha

3. 09. - 31. 10. 2013
Galerie Polagraph / Praha 3

Plots

25. 06. - 3. 08. 2013
Americké centrum / Praha 1

Prostor Zlín 2013

29. 04. - 24. 08. 2013
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Guests

21. 03. - 7. 04. 2013
Galerie Art Brno / Brno

Myšlenky formy

29. 01. - 27. 02. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

ZANECHTE ZPRÁVU

13. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Proč je světlo někdy nepříjemné?

8. - 16. 09. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Pavel Piekar: Šel, viděl, vyryl

25. 04. - 14. 05. 2014
Městské muzeum Nová Paka / Nová Paka

Kus země

21. 03. - 17. 04. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Anna Horčinová: INPOS

12. 02. - 15. 03. 2014
Photogether Gallery / Zlín

obrazy a … Jiřího Poláška

11. 01. - 7. 02. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

STŘEPY MODERNITY

4. 11. - 5. 12. 2013
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

NETEČE TEPLÁ

11. 09. - 11. 10. 2013
Galerie NF / Ústí nad Labem

JOAQUIN SEGURA (MEX): ZÁBLESK VŠEHO, CO SE POKAZILO / KOSTKA

15. 07. - 31. 08. 2013
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Stanislava Karbušická: Kůže

30. 05. - 26. 06. 2013
Galerie 35m2 / Praha 3

Jan Smejkal: Splice of Life

22. 04. - 21. 05. 2013
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

After Van Gogh

20. 03. - 13. 04. 2013
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Kudy vede cesta ven?

27. 09. - 10. 11. 2012
Nitrianska galéria / Nitra

Nové obrazy

6. 10. - 10. 11. 2011
Výstavní síň Sokolská / Moravská Ostrava

Jurkovičova vila. Historie a obnova

31. 03. 2011 - 17. 03. 2012
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

JAROMÍR 99 – Kill-Time

24. 04. - 23. 05. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Hza (Honza) Bažant: Velký Mirek

6. - 22. 02. 2014
galerie a café Ve Věži / Hodonín

Pražské léto

27. 11. 2013 - 4. 01. 2014
Galerie Václava Špály / Praha 1

Neklidná krása

24. 10. 2013 - 1. 02. 2014
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha

Wilhelm Lehmbruck: Retrospektiva

10. 09. - 9. 11. 2013
Dům umění města Brna / Brno

ŠALOUN SHOW Jiří David, Kurt Gebauer, Jan Mladovský, Martin Zet, Stanislav Zippe

9. - 14. 07. 2013
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

Lucie Mičíková: Výhled z Le Petit Cabanon

16. 05. 2013 22:00
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

V hlavě, v krajině, ve městě

5. 04. - 25. 05. 2013
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Rudolf Vejrych: Obrazy

12. 02. - 9. 03. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

Jana Farmanová: Váha beztíže

18. 04. - 26. 05. 2012
Galerie Vernon / Praha 5

12 bodů

22. 09. - 22. 10. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

Behnisch Architekten: Unilever – Haus and Marco Polo Tower

5. 10. - 10. 12. 2010
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Richard Loskot: DVEŘE JINAM

21. 05. - 9. 06. 2014
Galerie NF / Ústí nad Labem

Českomoravská psychologická krajina

10. - 26. 04. 2014
Galerie FAVU / Brno

Shadow Universe

27. 02. - 5. 04. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

EUGENIO PERCOSSI – WITH/WITHOUT (CONCEPT)

15. 01. - 8. 02. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

Nič sa nedeje

13. 11. - 12. 12. 2013
Galerie Prokopka / Praha 3

First Aid

24. 09. - 31. 10. 2013
Galerie Mimochodem / Praha

Psychoanalýza jednoho prostoru

11. 08. - 29. 09. 2013
Psychiatrická léčebna Bohnice / Praha 8 – Bohnice

All these shimmering things. They fade so quick.

25. 06. - 26. 07. 2013
Galerie SPZ / Praha 1

Veronika Resslová: Celodenní promítání v kině bez významu

4. 05. - 15. 06. 2013
Galerie Dům / Broumov

Výstava PSÍ DNY Jakuba Hubálka a Aleše Brázdila

17. - 29. 03. 2013
Nau Gallery / Praha 3

Pavel Matyska: Mezi lesklým blatem

23. 01. - 23. 02. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

Nostalgia / Ultra

15. 11. - 12. 12. 2011
Galerie NF / Ústí nad Labem

Tichá rezistence

13. - 29. 10. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Miroslav Melena: Ve službách divadla

27. 04. - 13. 05. 2014
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Nemusí to být žert

19. 03. - 15. 04. 2014
Galerie Rampa / Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Martin Búřil

11. 02. - 10. 05. 2014
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Adrien Giros (FR): Strážci / GALERIE KOSTKA

19. 12. 2013 - 11. 01. 2014
MeetFactory / Praha 5

Ctižádostivá herečka

29. 10. - 23. 11. 2013
Galerie Plevel / Praha 8

Quagmire

11. - 28. 09. 2013
MeetFactory / Praha 5

Gerald Scarfe, Pink Floyd v Praze!

23. 07. - 12. 10. 2013
Museum Kampa / Praha 1

MAGDALENA JETELOVÁ: (DES) ORIENTATION? / Projekty z let 1982–2013

30. 05. - 28. 12. 2013
Muzeum moderního umění / Brno - střed

Conrad Eric Armstrong: NOT PICTURED

22. 04. - 29. 05. 2013
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Hugo Demartini…a měl rád ženy

28. 02. - 10. 08. 2013
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Heroine

5. - 15. 09. 2012
Berlinskej Model / Praha 7

město les

19. 10. - 10. 12. 2011
Spejs / Praha 2

String Theory

13. 04. - 4. 06. 2011
Galerie Laboratorio / Praha 7

Viditelné spektrum

16. - 29. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Glory Hole

26. 02. - 6. 04. 2014
Industra Art / Brno-město

Filip Lang

24. - 25. 12. 2013
Galerie Garáž / Zlín

Adam Holý – Vnější jádro

18. 10. - 22. 11. 2013
Polansky Gallery / Praha 7

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. - 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

Její hloubka ornamentu

25. 06. - 6. 08. 2013
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Lucie, Agáta, Ágnes

13. 05. - 2. 06. 2013
Salon Daguerre – Galerie Daguerre / Brno

Jak jinak

25. 03. - 27. 04. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

Milan Ladyka: Black Metal

14. 02. - 16. 03. 2013
Galerie 35m2 / Praha 3

Zápas o moderní malbu

4. 04. - 16. 06. 2012
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

PŘESNÁ KONSTRUKCE

22. 09. - 22. 10. 2011
Galerie KIV / Praha 8

…a nezapomeňte na květiny

25. 11. 2010 - 26. 02. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Jan Trejbal a Neolokator.cz: Ke kořenům – nic jiného neumím

21. 05. - 29. 06. 2014
INI Project / PROSTOR / Praha

Místa čekání a odpočinku

12. 04. - 6. 07. 2014
galerie sam83 / Česká Bříza

Richard Roháč – Přízraky

25. 02. - 24. 05. 2014
Adam Gallery / Brno

Martin Froulík: Lesní barok

15. 01. - 4. 03. 2014
Galerie města Třince / Třinec

Detail místa, kde pravěký člověk hrál na hudební nástroj

5. - 16. 11. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

KDYŽ TEČE V ULICÍCH KREV, JÁ NAKUPUJI

25. 09. - 19. 10. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Tereza Darmovzalová: Na cizí půdě

8. 08. - 3. 09. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

O,5mil/destil

20. 06. - 13. 07. 2013
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Filip Dvořák : První máj

30. 04. - 4. 05. 2013
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Mirka Vitásková: Na hřebenech hor vlasy češu

14. 03. - 5. 04. 2013
Experimentální prostor NoD / Praha 1

A MANUAL OF MOMENTS

24. 01. - 17. 02. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Nusle

1. - 19. 11. 2011
Galerie AMU / Praha 1

Bez názvu 9 – Bez názvu 15

6. - 29. 09. 2011
Fotograf Gallery / Praha

ODHALENÍ

30. 04. - 24. 05. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Phila Primus: 76% ticho

20. - 24. 03. 2014
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Jan Vrabček: Catering girls

15. 02. - 13. 03. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Protože jsem to ještě nikdy nikde nedělal, už asi budu

11. 12. 2013 19:00
MeetFactory / Praha 5

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. - 23. 11. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Bio

9. 09. - 5. 10. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

Zrnko popelu

10. 07. - 9. 09. 2013
de-sign / Praha 7

Martina Špinková: Prchavá setkání

14. 05. - 15. 06. 2013
Galerie Josipa Plečnika / Praha 10

Ať hviezdy zazáří

5. - 31. 03. 2013
Galerie Umakart / Brno-město

FREJM BAJ FREJM

18. 09. - 23. 10. 2012
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

V plném spektru. Fotografie 1900-1950 ze sbírky Moravské galerie v Brně

3. 11. 2011 - 4. 02. 2012
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

DVĚ SLUNCE

21. 03. - 14. 06. 2011
Spejs / Praha 2

Pavel Hečko: ATOPOLEJELOPOTA

17. 04. - 15. 05. 2014
Fotograf Gallery / Praha

V dětství se mi nic zlého nestalo

12. 03. - 6. 04. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

Lawrence Wells: KONEC

30. 01. - 27. 02. 2014
Galerie Kytka / Praha 3

Dostaneš, co uneseš

24. 11. 2013 - 4. 01. 2014
Nau Gallery / Praha 3

Jan Paul: Světlo, které nevrhá stín (2004 – 2013)

16. 10. - 15. 11. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

PETER LIŠKA: TEĎ

25. 08. - 17. 09. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Miroslav Houra: Vzpomínka II.

13. - 31. 08. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

Adéla Lustigová a Lea Petříková: BE SIDE

21. - 29. 05. 2013
Galerie AVU / Praha 7

TOTO! Kurva

31. 03. - 29. 04. 2013
Artwall Praha 7 / Praha 7

Richard Loskot – Záznamy přítomnosti

7. 03. - 15. 04. 2012
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Adolf Loos – dílo v českých zemích

11. 10. 2011 - 7. 01. 2012
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Erotikon (Z KAPITOLY TENDENCE ČASOPISU FOTOGRAF)

5. 11. - 31. 12. 2010
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

Spadneš do zítra

14. - 31. 05. 2014
Trafačka / Praha 9

V. K. N.

9. 04. - 14. 06. 2014
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

A1 ARCHITECTS

12. 03. - 14. 04. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 - 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Patrik Pelikán: Penetrace

7. - 30. 11. 2013
Galerie 35m2 / Praha 3

Torzo I Retrospektiva

12. 09. - 2. 11. 2013
Leica Gallery Prague / Praha 1

Kresba

7. - 30. 08. 2013
Nau Gallery / Praha 3

Adriana Skálová: Schrány

16. 06. - 19. 09. 2013
Cesta domů / Praha 7

Někdo se dívá

24. 04. - 18. 05. 2013
Galerie AMU / Praha 1

Eva Pejchalová: Úklidové práce

12. - 27. 03. 2013
Galerie Jelení / Praha

knesl + kynčl architekti/ mezi městem a domem

2. 02. - 3. 03. 2013
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Pán času

31. 10. - 29. 11. 2011
Rock café / Praha 1

Struny na tvých prstech/ Strings on Your Fingers

14. 07. - 13. 08. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

Triptych Čekárna & nové obrazy

5. - 31. 05. 2014
Galerie Montmartre / Praha 1

Božena Kolská – Ještě zbývá za nehet naděje

18. 03. - 10. 05. 2014
Cesta domů / Praha 7

OTTO PLACHT

11. 02. - 9. 03. 2014
Galerie ARS / Brno

Obratlovci

11. - 12. 12. 2013
Galerie FAVU / Brno

Šibeničák jelen, žebrák lišák

29. 10. - 12. 11. 2013
Galerie Umakart / Brno-město

City Folklore by SASANCA

11. 09. - 17. 10. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Dech Tradice

16. - 31. 07. 2013
Galerie Jelení / Praha

Ze života kanálů

27. 05. - 29. 06. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

Pluriform & Simultaneous

23. 04. - 14. 06. 2013
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Jonas Mekas: …Pokračuji v cestě… Záblesky minulosti kolem…

23. 01. - 21. 04. 2013
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Jan Filip: “Manifest”

9. 07. - 1. 08. 2012
Galerie Jelení / Praha

Fotografie jako fotografie

7. - 29. 10. 2011
Školská 28 / Praha 1

Stroje bez příčiny

23. 03. - 14. 04. 2011
MeetFactory / Praha 5

Retrospektiva

14. 04. - 7. 06. 2014
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Nejasný předmět touhy

11. 03. - 24. 04. 2014
Nau Gallery / Praha 3

Eva Frantová: Žena z Marsu

28. 01. - 15. 02. 2014
Galerie Nová síň / Praha 1

Andreas Wegner / Cabinet

19. 11. 2013 - 4. 01. 2014
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Jan Mladovský: VĚDĚT DEVĚTKRÁT CO JE VÝTOPA (vůni vidět světlo slyšet)

16. 10. - 10. 11. 2013
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Stories

6. 09. - 30. 10. 2013
Zámek Klenová / Klenová

Eva Fišerová: Esence

16. 07. - 3. 08. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

Dana Kyndrová / Líba Taylor: Matky

14. 05. - 13. 06. 2013
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

2/1

5. - 31. 03. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

“Míla Preslová”

14. 02. - 20. 04. 2013
Adam Gallery / Brno

Richard Loskot / Jednoduchá věc

29. 03. - 29. 04. 2012
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Táňa Rjabininová & Boris Jirků

22. 09. - 16. 10. 2011
the30gallery / Praha 7

HRA NA NÁHODU/ A GAME OF CHANCE

21. 10. - 19. 11. 2010
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Tereza Severová a Jaroslav Šlauf: 6 oken, 2 kanály

12. 05. - 4. 06. 2014
Galerie AVU / Praha 7

RYAN TRECARTIN: Každodenní radosti

25. 03. - 19. 04. 2014
Galerie Plevel / Praha 8

reblogging MICHAEL MANNING

18. 02. - 22. 03. 2014
Galerie Plevel / Praha 8

GenoType

14. 01. - 27. 02. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Geert Goiris & Viktor Kopasz: Mrtvý jazyk

7. 11. - 21. 12. 2013
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

JAN ŠAFRÁNEK / Na cestě

2. 10. - 30. 11. 2013
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

LEONARDO STROKA: UNENCRYPTED STATE

31. 07. - 24. 08. 2013
Trafačka / Praha 9

André a Karel Gregor

24. 06. - 28. 09. 2013
Adam Gallery / Brno

Barbora Bálková: BABIČKY

30. 04. - 9. 06. 2013
Galerie Fotografic / Praha

Karolina Kohoutková a Jitka Zástěrová: Perspektiva vrátnice

11. 03. - 5. 04. 2013
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Ladislava Gažiová: Poušť

22. 01. - 21. 02. 2013
Fotograf Gallery / Praha

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ladislava Gažiová – 8 x (160cm x 160cm), 2011, sprej na skle

26. 06. - 20. 08. 2011
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

ZÓNA

6. 05. - 7. 06. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Branka Uljarević

18. 03. - 5. 04. 2014
Galerie FAVU / Brno

bude to v pohodě prasata ve vodě

9. 02. - 2. 03. 2014
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Václav Bláha: …ZPĚT A TAM

11. 12. 2013 - 17. 01. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

AL WEAT 812 – DEAD WEAT

24. 10. - 26. 11. 2013
Šaufenstr / Brno

BASIM MAGDY: BUDOUCNOST OBYČEJNÝCH ZÁZRAKŮ

6. 09. - 18. 10. 2013
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Stav vecí / Lucia Kuklišová

10. - 31. 07. 2013
1_7 Gallery / Ostrava

Projektor #9

26. 05. 2013 17:00
Galerie KIV / Praha 8

Hodinový hotel

26. 04. - 28. 06. 2013
de-sign / Praha 7

Krzysztof Wodiczko: OUT/INSIDE(RS)

21. 02. - 5. 05. 2013
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Variace

3. - 27. 07. 2012
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Osmdesátá

5. 10. - 4. 11. 2011
Fotograf Gallery / Praha

Jak začít od začátku (Selži znova a lépe)

8. 03. - 30. 04. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Ivan Lutterer: Nenápadné souvislosti

16. 04. - 14. 06. 2014
Uměleckoprůmyslové museum v Praze / Praha 1

Digital Exchange

10. 03. - 14. 04. 2014
Galerie TIC / Brno-město

Odpad tě vidí

26. 01. - 8. 02. 2014
Galerie Umakart / Brno-město

Pozdravy…

7. 10. - 6. 11. 2013
Galerie Prokopka / Praha 3

Michaela Mildorfová a Barbora Šimonová: Zóna

5. 09. - 1. 10. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Tereza Černá: Vzdušné války

3. 07. - 3. 08. 2013
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Radka Chocholoušová: Kočka v kočce

30. 05. - 26. 06. 2013
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Pocta Václavu Štývarovi

26. 03. - 19. 04. 2013
Galerie města Třince / Třinec

Tkalcovna

13. 02. - 4. 03. 2013
Galerie Umakart / Brno-město

Jan z Radňovic a Jindra ze Sovince

6. - 30. 03. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Kamila Zemková / Pavla Tichá

22. 09. - 19. 10. 2011
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

UPSYCH 316A

21. 10. - 11. 12. 2010
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

AKCE UMĚLCE

Zorka Ságlová: Seno-sláma 50

27. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Ludvík Kuba (1863–1956)

25. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

DSK: DVOŘÁK, ŠKAPA, KALÁB, OLMER

18. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
DSC Gallery / Praha

JSME LES: O inteligenci rostlin a mezidruhové komunikaci

26. - 28. 07. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Návrat na Krym a projekty Andrii Konontseva

21. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Fotograf Gallery / Praha

Klubovna 08: Adrian Altman; Vlajka: Wim de Pauw

4. 07. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

prázdno ⤬ naplnění

16. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Karolína Jelínková, Kateřina Ondrušková, Jakub Sýkora: TĚŽBA HLUŠINY

25. 06. 2019 17:30 / 17:30 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Vladimír Šmíd: Hledání prostoru

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Jarmila Mitríková a Dávid Demjanovič: V záři svatojánských plamenů

25. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Invisible Cities

25. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

GaP / výstava: Milan Cais: Živý kabel propojení

14. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
GaP / Znojmo

600 miliónů let

25. 06. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Tomáš Pavlacký // Richard Loskot

25. 06. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Když socha padá

18. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

Markéta Filipová / Cesta do středu země začíná na Hawaji

17. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kavárna Era / Brno

Václav Havlíček: Rain Bow & Ash Tray

20. 06. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Akvapark

22. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Nezávislá iniciativa / Praha

ZORKA SÁGLOVÁ

15. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Jan Kolský — Here There Be Workers

11. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Karolína Jelínková, Kateřina Ondrušková, Jakub Sýkora: TĚŽBA HLUŠINY

19. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Proč je keramika cool? Workshop s Andreou Demek

9. 06. 2019 15:00 / 15:00 / Workshopy
Galerie TIC / Brno-město

Možný – Mikyta / I don´t exist when you don´t see me

6. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Brno-město

Luxsus

28. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Tadeáš Kotrba: Family Demons

23. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Fotofestival Uničov 9

19. - 21. 07. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Výživa s umělkyní Karin Písaříkovou

24. 05. 2019 11:00 / 11:00 / Pro děti
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Indukce

15. 05. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Ivan Ouhel: Souvislosti

7. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie U radnice / Tábor

Jiří Kovanda & Ivana Zochová – Director’s Cut 2019

6. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Deska / Ústí nad Labem

LADISLAV ZIKMUND LENDER – AUTORSKÝ DESIGN A INTERIÉR PŘED ROKEM 1989

29. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Kristýna Šormová: Smíšené pocity

30. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Kristýna Šormová: Smíšené pocity

16. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Diskuze o umění

15. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

STANDING, HOLDING A WATERLILY / RADEK BROUSIL

24. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Beata Kurucz / Her eyes were green

1. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Smějící se bestie: Chcete slevu?

29. 04. 2019 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Vernisáž Zlata Ziborova + Mia Milgrom – As we gather

24. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Světova 1 / Praha 8

ORIENTace

17. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Černý + Ladrová provázejí výstavou a ateliéry

28. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Hanzlík + Hudcová provázejí výstavou a ateliéry

25. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Isotonic Song — komentovaná prohlídka

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy BOUDNÍK

17. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

22. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

SEX KÓMA 37

23. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
DSC Gallery / Praha

Lucie Mičíková: River Deep Mountain High

10. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Vladimír Boudník, Aktivní grafika (Horizontály a vertikály, Stopy materiálu), 1959-1966

10. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Svoboda + Palcr: Vidět sochy

10. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Lukáš Havrda / Ztracený druh

23. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Sympozium ilustrace

13. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Dagmar Šubrtová. Prach země. Earth Dust.

13. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
arto.to galerie Uhelný mlýn / Praha-západ

Zlatý řez

2. 04. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

ŘEDĚNÍ SOUST

24. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

INTERIÉR V EXTERIÉRU – KŘEST VEŘEJNÉHO OBÝVÁKU

18. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Revitalizace

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Mountains Shop

3. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Dana Puchnarová – Potěšení z barev

4. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Jiří Pelcl: Design jako náboženství

27. 03. 2019 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

PULP FICTION (Lukáš Miffek, Klára Sedlo, Jan Harant)

19. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Dudes&Barbies Gallery / Praha

Gobe line

23. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Ekonomie sluchu

22. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie AMU / Praha 1

Pavel Příkaský a Miroslava Večeřová — Isotonic Song

19. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Boudník

11. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Barevné dopoledne: Sochařská laboratoř

21. 03. 2019 10:00 / 10:00 / Pro děti
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Lucia Sekerková: Ženy prodávající naději

14. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Muzeum romské kultury / Brno

Pavel Korbička: Deflection

12. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Korzo Pragovka / Sandoz Experience

21. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Filip Dvořák / Distant Light; Marlie Mul / Vlajka

14. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Ivan Ouhel

14. 03. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Domenik Krischke /D/ – Facing the light

15. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

KRÁSA BRUTALISMU – ARCHITEKTURA, KTERÁ BUDÍ VÁŠNĚ

20. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

JAN ŠRÁMEK – SEVEROČESKÝ KRAJ

5. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Sluneční město

13. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Tomáš Polcar: Osnova

4. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie HYB4 / Praha 1

Vždy nevyhnutelná skutečnost

9. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Sluneční město

5. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

999% OFF

1. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Ekonomie sluchu

6. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Jdi na venkov! Výtvarné umění a lidová kultura v českých zemích 1800–1960

28. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Vernisáže na Pragovce

26. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Z ateliérů UVU

20. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Klaudie Hlavatá: Je mi líto tvého těla

20. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Petr Stibral: DOMA

28. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Karolína Rossí – Whakaari

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Photogether Gallery / Zlín

Někdo jiný

15. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha

Pavel Skrott: Kreslení černou / Klidná hladina

19. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Healing 2.0

14. 02. 2019 19:02 / 19:02 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Iryna Zakharova – Two Hours

13. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze / Praha 1

Miloš Jiránek (1875-1911) – Tichý hlas

19. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Galerie Sýpka nabízí pohled na zlínský Design skla

13. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Filip Dvořák | Black Lantern

28. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
stone projects / Praha 7

Marie Ladrová – Leden – ještě tam budem

9. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Spoušť: 001

4. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Patrik

26. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nová Gravitace II

26. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

A Girl Named Sandoz

26. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Trienále PROSTOR ZLÍN 2019: Alternativy destrukce

22. - 29. 01. 2019 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Compassion Fatigue

31. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Society of Shame

24. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

II. úplněk v Království piva: Sportbar

21. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Království piva – pivní bar / Praha

Dílna smaltování s malířkou Markétou Filipovou

16. 12. 2018 13:00 / 13:00 / Workshopy
Galerie města Blanska / Blansko

Jan Kolský: Za Zelenou liškou

15. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Petr Písařík: Peacemaker

6. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Finisáž + Komentovaná prohlídka

12. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Industra Art / Brno-město

Julie Béna, Romana Drdová | Horse and Britches

18. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Workshop a diskuze s Conradem Armstrongem a Izou Rutkowskou

12. 01. 2019 13:30 / 13:30 / Workshopy
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Emma Woffenden a Petr Stanický: Contact – Isolation

10. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Když máš práci, máš všechno

2. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Monomach / Brno-město

Ferdinad Bučina: Vzpomínka na Javorník

2. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moving Station / Plzeň

dvojitá dávka umění: Arkadiusz Karapuda / Erik Sikora

2. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Mlčení bouře

9. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Růžena Žertová: Architektka domů i věcí

2. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Václav Rodek

9. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Milan Cais – Dveře dovnitř

9. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Milan Cais – Dveře dovnitř

16. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Milan Cais – Dveře dovnitř – pro děti

26. 02. 2017 14:00 / 14:00 / Workshopy
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Milan Cais – Dveře dovnitř pro děti

12. 03. 2017 14:00 / 14:00 / Workshopy
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Living Room Art Space: Daniel Vlček / VR performance / ba:zel

7. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio ALTA / Praha

Návod k použití

8. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Lea Petříková // Čím méně se dívám, tím více vidím

17. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Markéta Filipová: Skoronekonečný příběh

13. 02. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Pavel Příkaský & Miroslava Večeřová: Images That Occupy Thoughts

15. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Petra Hudcová: Snít tvary

17. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Art Space NOV / Pardubice

Tomáš Hrubiš a Dana Balážová/ Koncertní performance v audiovizuální instalaci

14. 02. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Mlčení bouře | komentovaná prohlídka

16. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Růžena Žertová: Architektka domů i věcí (představení knihy)

27. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

Design skla FMK UTB ve Zlíně – VýstUP / Petr Stanický – Myspace

22. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Basim Magdy: Only stone, bronze and the sky shall outlive all the rest

24. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Jak malovat v plenéru

25. 03. 2017 12:00 / 12:00 / Workshopy
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Dernisáž KW: Back 2 Black?!

24. 02. 2017 17:30 / 17:30 / Komentované prohlídky
Nau Gallery / Praha 3

Mlčení bouře | komentovaná prohlídka

23. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

TEORIE DUCHŮ

28. 02. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Margita Titlová Ylovsky: O ČEM VÍME

1. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Tomáš Polcar: Obraz

3. 03. 2017 21:02 / 21:02 / Vernisáže
Galerie města Loun / Louny

Zvláštní okolnosti / křest knihy + FaVU BAT Night 01

1. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Visiting Artist & Lecture Series – Prokop Bartoníček

9. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Prague College / Praha

Iveta Bradáčová / Mlýn

6. 03. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

Jiří Poláček — komentovaná prohlídka

7. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Michal Škapa / ANALFABET

15. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Petra Lelláková: Tourisk

9. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Ondřej Doskočil – Magická fotografie

8. 03. 2017 16:35 / 16:35 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Svätopluk Mikyta

31. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Pocta Adamovi Holému

14. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Nejen Školská — výtvarná dílna k výstavě Jiřího Poláčka

18. 03. 2017 15:00 / 15:00 / Workshopy
Fotograf Gallery / Praha

Radek Čák – Cena kritiků

22. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Jakub Jansa – Look at this fern

15. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Johana Novotná — Youu

17. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

David Krňanský & Julius Reichel // Duck Rabbit Industry Never Stop 3

23. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Alžběta Bačíková: Hrdinové

21. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Pavel Karafiát: Objects On Horizon – Hic Sunt Dragones

22. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Video NoD / Praha 1

Noviny Na shledanou #4 a přednášky Jiřího Zemánka a Petra Šourka

24. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Margity Titlové Ylovsky

28. 03. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Pavel Korbička: Taneční kaligrafie

13. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

KMENY 90

13. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy KMENY 90

14. 05. 2017 09:30 / 09:30 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Creativ 60+ přijměte pozvání: KMENY 90

23. 05. 2017 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy KMENY 90

17. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy KMENY 90

31. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Veronika Durová & Tadeáš Kotrba: VĚDĚT ODKUD PŘICHÁZÍŠ

13. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Daniel Balabán: Otevřené zdroje

10. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Via Art / Praha 2

Pavla Tichá — 385 misek

17. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Křest katalogu výstavy Analfabet Michala Škapy

13. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Trafo Gallery / Praha

Filip Kůrka / He was 17 years old when he was sold into slavery

20. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna co hledá jméno / Praha

Markéta Filipová – Hlava nás všech

19. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Ivana Zochová: Room-mate, Studenti ateliéru Přírodní materiály: Situace

20. 04. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Richard Loskot: Prázdná

20. 04. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

123 talks Nicole Taubinger

20. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Filip Dvořák – Frames

19. 04. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Galerie TIC Brno

25. 04. 2017 14:10 / 14:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Rozptýlený disk

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Most Brno, Praha, Mexiko, Jihlava

4. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Panelák 3

2. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Xaoxax / Praha

KMENY 90: Grand opening a street party na Husově ulici v Brně

13. 05. 2017 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Markéta Filipová – Na samotě

4. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nadveřegalerie / Brno

Rudolf Skopec — Bez názvu

4. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Open Studios + Křest Časopisu X

11. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Boj o oheň

10. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Martina Špinková – My (naše strachy, strašáci a hry)

19. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Písecká brána / Praha 6 Hradčany

KMENY 90 s Vladimirem 518

14. 05. 2017 09:30 / 09:30 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

14. 06. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

PATA I.

19. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Milan Cais: Několik problémů najednou

20. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
CUBE X CUBE GALLERY / Liberec

Vernisáž/ Marie Štindlová, Radim Měsíc, Jiří Žák

16. 05. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

ADAM ŠTECH / IDEAL STANDARD

24. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

S02O

15. - 21. 06. 2017 / 12:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Johana Novotná // When she arrived, she was an hour late and already crystallized.

1. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Pragovka Art Summer Opening One

1. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nejmenší měsíc je červen

1. 06. 2017 16:20 / 16:20 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Markéta Oplištilová + Veronika Palmová = Vymezení

31. 05. 2017 18:37 / 18:37 / Vernisáže
Galerie Evoluční / Praha 1

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

METAMORPHOSIS

5. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Filip Dvořák a Martin Kolarov // AWKWARD HANDSHAKE

7. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Karolina Rossi: Lekce ponoru

20. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

KMENY 90

22. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Giacometti – Picasso – Chirico. Sbírka Helmuta Klewana

13. 07. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

JULIUS REICHEL – White Trash / Trash Pop / FCK YR CSH

29. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Vladimíra Večeřová, Petra Lelláková – No More Genital Nudity in the Visual Arts

29. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Nina Grúňová, František Fekete – Skenovat vinu

5. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

GR Summer Events: Petr Nikl a Ondřej Smeykal, Líheň

23. 08. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Barbara Benish – Mni Wiconi / Voda je život – Pramen

3. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerijní laboratoř / Praha

Lea Petříková: Vyvážení

18. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Ludmila Hrachovinová // Choice of Perception

13. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Alžběta Bačíková / Průběžná zpráva

18. 07. 2017 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Akční dny Mothers Artlovers v INI PROSTOR

28. - 29. 07. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Jako mrkev žiju život v řádu

3. 08. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Ateliér Síň / Telč

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2017

21. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže

Tadeáš Kotrba TŘI PRINCIPY

5. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Pragovka Art Summer Opening II

31. 07. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Karolína Rossí a Pavel Trnka – Theory of vision

1. 08. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Margita Titlová Ylovsky

10. 08. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Neočekávaný odstín / ぬ笠

15. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Flesh&Brain / Morava, krásná zem III: Rohatec

6. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Umělecké sympozium

9. - 16. 09. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Muzeum romské kultury / Brno

Martina Walterová / ZPĚT

5. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Have it good

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

JAN SMEJKAL

7. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

Michael Nosek/Symbiont/Eliška

12. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Nativ / Praha 6

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Tomáš Hlavina, Jiří Kornatovský

7. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Lubomír Typlt: Vizionáři

7. 09. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Plastifikátor

7. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Tillman Kaiser – The Future of the Future is the Present

5. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Marie Vránová: Pine cones

4. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

MILAN HAJDÍK – Signál

6. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Zdeněk Košek – Život v 360°

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
anyArt / Ústí nad Labem

VÁCLAV SOKOL KRESBY

24. 09. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Marie Štindlová – Prsten na parkovišti

9. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Prohnutá dlažba

19. 09. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Maya Štechová: S K A M A L Á L Á

2. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Jedinečné Svatopěstitelské Družstvo: filmy, fotografie, malá půdža

2. 10. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Vesmír je černý (O kosmos hino kalo)

2. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Dětská vernisáž výstavy vesmír je černý

2. 11. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Metastázy obrazu

10. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Osobní krajina

12. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Stud

10. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Richard Loskot: Slepá mapa

13. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Zahájení podzimní výstavní sezóny

21. 10. 2017 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Komentovaná prohlídka výstavy Milana Hajdíka

25. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Daniel Balabán, Jiří Kuděla – Fokus

15. 10. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Turistické centrum Veselska /

Tvář znásilnění

19. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Filip Dvořák: Nowstalgia

25. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 101 / Praha

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Bez tváře- Jakub Janovský a Pavel Tichoň

24. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nechte to Zemi

25. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Něžný barbar

24. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Pimlico

31. 10. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Pimlico

7. 11. 2017 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Vojtíšek Alias S.d.ch – Poslední husička

28. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

CREW/ní obraz

23. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Kristína Kandriková a Viliam Slaminka: White Cube Fight

9. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Comfort zone: Alžběta Diringerová / Lenka Chánová

6. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

Krištof Kintera My Light in Pieces

11. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky gallery-Brno / Brno

Vernisáž | Chomová & Šrámek – “Zapomnění”

13. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Martin Fišr: Střed

7. 11. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Diskuze s finalisty Ceny Jindřicha Chalupeckého 2017

15. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Stanislava Karbušická a Anna Ročňová: Olej

16. 11. 2017 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

JAN KŘÍŽEK A UMĚLECKÁ PAŘÍŽ 50. LET Breton, Duvillier, Dubuffet, Picasso… & Foyer de l´art brut

13. - 27. 11. 2017 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Prezentace autorských knih Panelák 1, 2, 3 Michala Drozena

22. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Petr Stanický: Hranice prostoru

28. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Karolína Rossí Viktor Takáč – Material Matters

23. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Babybox

18. 11. 2017 22:14 / 22:14 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Petra Hudcová: Zákony příčinnosti

22. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Komentovaná prohlídka výstavy Josefa Kroutvora, Davida Radoka a Ivana Theimera

22. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie u Betlémské kaple / Praha

p e r l o r o d k y

7. 12. 2017 23:00 / 23:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Dernisáž a čtení básní Adama Borziče

27. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Prototyp / Praha 2

STUDIO PRÁM 3 ROKY vernisáž

30. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Přemysl Černý – Slunce zčernalo

29. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Michaela Roudnická – Pevná linka

6. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Pavla Kantorová- Fairy Tales

6. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Klub Leitnerova / Brno

Martin Ježek // Heidegger in Auschwitz / Druhá liga

4. 12. 2017 19:30 / 19:30 / Ostatní akce
Galerie TIC / Brno-město

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Fragmentovaná sorela. Brněnská dynamika procesu výstavby padesátých let.

14. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka Tadeáš Kotrba – Tři principy

17. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka TADEÁŠ KOTRBA – Tři principy

14. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Domalovaný příběh – místa a vzpomínky

18. 02. 2018 13:00 / 13:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Komentovaná prohlídka TADEÁŠ KOTRBA – Tři principy

4. 03. 2018 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

David Vávra – Běžet s domy

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Architektury Brno / Brno

Paměť: Vojtěch Skácel

25. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

Paměť: Vojtěch Skácel

24. 12. 2017 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

3 ROKY – Open Studios

9. 12. 2017 16:57 / 16:57 / Ostatní akce
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Tomáš Hlavina – Klas Eriksson – Annika Lundgren

13. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Gossip

12. 12. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Další posun – Rozálie Hanáková a Marek Šefrna

18. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
IDEAL PROSTOR / Praha 4

Nahá opice

4. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nakop nás anděl

4. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Křest knihy Homo Pragensis

8. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Leica Gallery Prague / Praha 1

Lubomír Typlt – Jedlíci kukuřice

25. 01. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Dead Body of Water

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
FAMU / Praha

3 ROKY open studios & dernisáž

19. 01. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Quirin Bäumler – Monk, Mother and Wound

17. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Hypernaturalizmus

26. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Zorka Ságlová, Bilá

26. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Pragovka Gallery: Boháč&Richter//Altman&Krykun

30. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Nakop nás anděl

23. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Pragovka Art District / Praha

Eliška Stejskalová: Smells like a table

23. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

TROJ – Petr Malina, Ondřej Roubík, Pavel Šmíd

25. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

František Turcsányi – Dezoriental / Chlazená vášeň

31. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

Příznivci vedlejších účinků

31. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Marie Vránová / Pine cones 01

2. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Café ve Foyer / Ústí nad Labem

Dana Puchnarová – Pokus o překonání hranice

10. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Výstava finalistů a vyhlášení vítězů 11. Ceny kritiky za mladou malbu 2018

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie kritiků / Praha 1

Prizma

16. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Karina Kottová uvádí Julie Bena

9. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Troj

15. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Jiří Peša – Kresby, grafika 1978-2018

17. 02. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Turistické centrum Veselska /

interaktivní performance a dernisáž výstavy Basic Instinct Special Feat

20. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Jan Vičar: VLČÍ HŘBET / LE DOS DU LOUP

13. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Andrea Vatulíková – Symposium “BOD NULA” // Předvýrazový, předznakový tanec energií

22. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Industra Art / Brno-město

Tomáš Kajánek | Jan van der Pol

21. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Pro tebe i pro sebe

20. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

David Vávra – Běžet s domy

9. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Jan Merta / Radek Brousil & Peter Puklus / Tania Nikulina

21. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Vernisáže + Open Studios

27. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Komentovaná prohlídka výstavy Troj

26. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

OSM

8. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Jedlíci kukuřice

22. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Julie Béna: Papers and Plume

7. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Začátek je také konec/ Filip Cenek, Viktor Takáč, Martin Ježek, Zdeněk Ryneš, Ivana Rynešová

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Measuring Earth/ Ondřej Doskočil, Alexandr Martsynyuk, Philipp Kolychev

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Začátek je také konec

6. 03. 2018 17:30 / 17:30 / Komentované prohlídky
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Jonáš Svoboda – Antika

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Boží srst

16. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Míla Preslová: OKAMŽIK

8. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Dominik Běhal: DER ARME POET

14. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Důraz není nikde, kam se podíváš

17. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Filip Dvořák a Martin Kolarov – Provizorní krajina

14. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Meubles and Stůl

16. 03. 2018 19:00 / 19:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

April Showers Bring May Flowers

13. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Než vyhřezne duše podruhé

19. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

J.R. (OO) N.Y. (RV) LE C0NCEPT STORE (GLOBAL)

23. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Projekce filmu: Tomáš Svoboda – JAKO Z FILMU

17. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Jakub Jansa — My name is Red Herring

19. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

JSG Artist Talk: Jan van der Pol

5. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Milenci

6. 04. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Garáž / Zlín

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Video workshop pro neslyšící s umělkyní Alžbětou Bačíkovou

27. 03. 2018 15:00 / 15:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Alžběta Bačíková – Tichá zpráva

28. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jakub Sýkora: Gumová kalhota IKEA3000

5. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Pavel Šmíd: Fragmenty paměti

7. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

ERORY

10. 04. 2018 14:10 / 14:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

ERORY

3. 04. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

George Radočič – Inspirován Karlem Čapkem

6. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Patrik Pelikán – Skluz

11. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jakub Jansa — Komentovaná prohlídka výstavy My name is Red Herring

13. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

Petra Hudcová: Endgame

10. 04. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Urx Underground / Praha

Petra Hudcová: Endgame

10. 04. 2018 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Urx Underground / Praha

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Jana Farmanová: We are family

19. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

IGLOO 8: Ian Mikyska – Papír a čas

19. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
zvuková galerie IGLOO / Jihlava

Okno před záclonou

19. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Video workshop pro neslyšící s umělkyní Alžbětou Bačíkovou

24. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

FAMU / Digital Naïve

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Filip Dvořák & Martin Kolarov: Kapitola druhá / Chapter Two

23. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Fenomenologie v architektuře včera a dnes: Ondřej Beneš, Petr Kratochvíl

23. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Mod/e/ly

10. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Obrazový prostor Jánuše Kubíčka

25. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Paralelní kino: Neptun – film Adély Babanové o dezinformační kampani StB

26. 04. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kino Ponrepo / Praha 1

Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

3. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Systém emocí

10. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Milan Cais – Několik problémů najednou

1. 05. 2018 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Státní zámek Třeboň / Třeboň

Eduard Seják a Petr Stibral

5. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

8. narozeniny GASK, koncert Havlových, workshop, dernisáž

11. 05. 2018 22:00 / 22:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Art Bazaar na Pragovce

20. 05. 2018 08:30 / 08:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Tereza Darmovzalová: Future Lovers

9. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Patrik Pelikán: Spád

12. 05. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Na shledanou / Volyně

Julius Reichel: Dark Energy / Ego Death Death Planet / Void Trap Save the Future?

17. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Komentovaná prohlídka: Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

24. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Monogramista T. D Migrant

25. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Adolf Hoffmeister Dobrodružství malého námořníčka

17. 05. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Platónův jednorožec

17. 05. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Martin Kohout: Chládek v centrále Shapes without Names

24. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha

Polar from Highlands

26. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Tekutá mateřská láska

28. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Iryna Zakharova — Show Your Belly

25. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Michal Ožibko: Out There Somewhere

25. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 4MAT / Tábor

REALITY SHOW

7. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Release party knihy FATAL BANAL Křištofa Kintery

30. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Bigg Boss s.r.o. / Praha

David Krňanský – Carboncini

31. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PageFive / Praha

Miloslav Moucha – Píseň písní, Bereshit

30. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Sudek, Funke, Drtikol… Česká a slovenská fotografie ze sbírky PPF

21. 06. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jak lesy myslí

7. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

INI Rezidence: Alžběta Bačíková a Lucie Rosenfeldová

8. 06. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Eutektium – Irena Armutidisová a Pavel Skrott

9. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Farmstudio / Mělník

Workshopy k výstavě Kdo se rád dívá…

14. 06. - 6. 09. 2018 / 12:00 / Workshopy
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Jan Mladovský: UROBOROS POLYSTYRENE

14. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Litomyšl

Dana Puchnarová: Pokus o překonání hranice

13. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

Komentovaná prohlídka s Radovanem Lipusem a Davidem Vávrou

14. 07. 2018 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Šumné stopy v Chorvatsku / Radovan Lipus, David Vávra / projekce + beseda s autory

14. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

DAVID KRŇANSKÝ | AGAINST ALL LOGIC

21. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
stone projects / Praha 7

Jakub Plachý: Books & Signpainting

20. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Xaoxax / Praha

Sustainable Memories

27. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Lubomír Typlt – Neutopíš se dvakrát v téže řece

28. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Mists of dreams | Doprovodný program k výstavě

4. 07. 2018 15:30 / 15:30 / Ostatní akce
FAMU / Praha 1

Dernisáž výstavy Chiasmus+ kurátorská prohlídka

5. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Neighbourhood Boogie-Woogie: Alžběta Bačíková&Lucie Rosenfeldová

14. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Další posun

19. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Scattered Rhymes

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Vernisáže na Pragovce / One size fits all & Going Places

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Workshop participativního psaní scénáře dokumentárního filmu

26. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Hlediště #3

28. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Drozeno Outside

1. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Hradozámecká noc v Jurkovičově vile 2018

25. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Dolce far niente / Kupec benátský / Komplex epopeje

16. 08. 2018 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente / Going Places + Teplé léto FAMU v letním kině

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

7. Umělecko -Eko _ Sociologické Symposium CHAOS START 2018

11. 08. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

7. Umělecko -Eko _ Sociologické Symposium CHAOS START 2018

2. - 11. 08. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Meet the Artist / Going Places – komentovaná prohlídka & Audioperformance

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Jan Mladovský – ZOKADOKA

16. 08. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Avoid Floating Gallery / Praha 2

Černá země? Mýtus a realita

25. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění / Ostrava

Václav Bláha – Z hlavy ven

13. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Gema / Praha 2

Olaf Hanel Tušové bubliny tvarované dechem

25. 08. - 10. 09. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Tomáš Hlavina

13. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže

NOT to DATE WITH

7. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

31. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Rok 1918 a umění v Plzni. Československá samostatnost v historii plzeňského uměleckého života 1914–1938

6. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Max Lysáček – Cannibalistic Party: Easter egg

30. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Zánik a vzkříšení

6. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

Jennifer Helia DeFelice: Proveďte volbu

4. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Čas naplněný barvou

6. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

David Kolovratník – Máma by věděla

10. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

Petra Hudcová – Poté bylo příště

7. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Jan Dotřel – Deeply Ordered Chaos

6. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

VA (Various Artists): Don’t Worry About Us

7. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3