Jaroslav Feyfar

VÝSTAVY UMĚLCE

Fráňokalypsa

Do 25. 01. 2019
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Pokoj Tobě, Vojtěch Skácel a Tomáš Krejčí

Do 25. 01. 2019
Galerie Garáž

Emma Woffenden a Petr Stanický: Contact – Isolation

Do 15. 03. 2019
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Julie Béna, Romana Drdová | Horse and Britches

19. 01. – 2. 03. 2019
Drdova Gallery / Praha 3

Pokoj Tobě: Vojtěch Skácel a Tomáš Krejčí

Do 8. 02. 2019
Galerie Garáž / Zlín

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 – 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

41. ČIN: Adam Turzo, Azyl Exil

13. 02. – 14. 03. 2017
Galerie Garáž / Zlín

dvojitá dávka umění: Arkadiusz Karapuda / Erik Sikora

1. 02. – 16. 03. 2017
Galerie města Třince / Třinec

Mlčení bouře

9. 02. – 1. 03. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

G99═výstava↔František Fekete↔?externí umělci?

7 - 25. 02. 2017
Galerie G99 (DUB) / Brno

Václav Rodek

8. 02. – 8. 03. 2017
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

TVARY MYŠLENEK: konceptuální, konstruktivní a lyrické tendence v českém umění z ústeckých sbírek

15. 02. – 1. 04. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

G99═výstava↔František Fekete↔?externí umělci?

7 - 25. 02. 2017
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Návod k použití

8 - 23. 02. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Lea Petříková // Čím méně se dívám, tím více vidím

18. 02. – 19. 03. 2017
Galerie 35m2 / Praha 3

Šrámková, Najbrtová, Soukupová – 10 let galerie S

9. 02. – 30. 03. 2017
Galerie Pavilon (Vinohradská) / Praha 2

Markéta Filipová: Skoronekonečný příběh

12. 02. – 10. 03. 2017
Galerie Art Brno / Brno

Pavel Příkaský & Miroslava Večeřová: Images That Occupy Thoughts

15. 02. – 16. 03. 2017
Galerie NoD / Praha 1

Petra Hudcová: Snít tvary

16. 02. – 23. 03. 2017
Art Space NOV / Pardubice

Design skla FMK UTB ve Zlíně – VýstUP / Petr Stanický – Myspace

21. 02. – 20. 04. 2017
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Basim Magdy: Only stone, bronze and the sky shall outlive all the rest

24. 02. – 14. 04. 2017
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Universal Hospitality 2

4. 03. – 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

TEORIE DUCHŮ

27. 02. – 5. 05. 2017
TIC Galerie / Brno

Margita Titlová Ylovsky: O ČEM VÍME

1. 03. – 1. 04. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Tomáš Polcar: Obraz

3. 03. – 13. 05. 2017
Galerie města Loun / Louny

Iveta Bradáčová / Mlýn

5 - 22. 03. 2017
anyArt / Praha 8

Eliška Jakubíčková – SOUCIT

3 - 17. 03. 2017
Galerie Kotelna / Říčany

Michal Škapa / ANALFABET

15. 03. – 29. 04. 2017
Trafo Gallery / Praha

Petra Lelláková: Tourisk

9. 03. – 9. 04. 2017
Galerie NF / Ústí nad Labem

Ondřej Doskočil – Magická fotografie

7 - 20. 03. 2017
Galerie 209 / Brno

Svätopluk Mikyta

30. 03. – 27. 05. 2017
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. – 6. 05. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Radek Čák – Cena kritiků

21. 03. – 16. 04. 2017
Galerie W7 / Olomouc

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16 - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

David Krňanský & Julius Reichel // Duck Rabbit Industry Never Stop 3

24. 03. – 23. 04. 2017
Galerie 35m2 / Praha 3

Johana Novotná & Laura Trenčanská: If you find yourself block me

20. 03. – 14. 04. 2017
Vitrína Deniska / Olomouc

Alžběta Bačíková: Hrdinové

21. 03. – 15. 04. 2017
Galerie Jelení / Praha

Pavel Karafiát: Objects On Horizon – Hic Sunt Dragones

22. 03. – 20. 04. 2017
Video NoD / Praha 1

Pragovka 2017… With wings

7. 04. – 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Nejisté domovy

10. 04. – 2. 05. 2017
Xaoxax / Praha

Pavel Korbička: Taneční kaligrafie

13. 04. – 24. 06. 2017
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

KMENY 90

13. 05. – 30. 09. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Veronika Durová & Tadeáš Kotrba: VĚDĚT ODKUD PŘICHÁZÍŠ

12 - 25. 04. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Daniel Balabán: Otevřené zdroje

10. 04. – 11. 05. 2017
Galerie Via Art / Praha 2

Pavla Tichá — 385 misek

17 - 18. 04. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Filip Kůrka / He was 17 years old when he was sold into slavery

17. 04. – 6. 05. 2017
Kavárna co hledá jméno / Praha

DEZIIN / Nicole Taubinger: Český folklor

13 - 27. 04. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Markéta Filipová – Hlava nás všech

18. 04. – 16. 05. 2017
PONAVA / Brno-město

Richard Loskot: Prázdná

19. 04. – 19. 05. 2017
Vitrína Deniska / Olomouc

Filip Dvořák – Frames

18. 04. – 1. 05. 2017
Galerie 209 / Brno

Rozptýlený disk

25. 04. – 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Recyklace ideologií

26. 04. – 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. – 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Most Brno, Praha, Mexiko, Jihlava

3. 05. – 3. 06. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Markéta Filipová – Na samotě

3 - 24. 05. 2017
Nadveřegalerie / Brno

Rudolf Skopec — Bez názvu

4. 05. – 2. 06. 2017
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Boj o oheň

9. 05. – 15. 06. 2017
Nau Gallery / Praha 3

Martina Špinková – My (naše strachy, strašáci a hry)

19. 05. – 1. 06. 2017
Písecká brána / Praha 6 Hradčany

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. – 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

13 - 27. 06. 2017
Monomach / Brno

PATA I.

18. 05. – 22. 06. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Milan Cais: Několik problémů najednou

19. 05. – 25. 08. 2017
CUBE X CUBE GALLERY / Liberec

Marie Štindlová: Somewhere

16. 05. – 16. 06. 2017
Galerie Mladých

ADAM ŠTECH / IDEAL STANDARD

23. 05. – 30. 06. 2017
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Jan Vičar / Dívka a trn

1. 05. – 10. 06. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Nejmenší měsíc je červen

31. 05. – 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

Markéta Oplištilová + Veronika Palmová = Vymezení

31. 05. – 31. 08. 2017
Galerie Evoluční / Praha 1

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. – 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

METAMORPHOSIS

5. 06. – 8. 07. 2017
SVIT / Praha

Karolina Rossi: Lekce ponoru

21 - 30. 06. 2017
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Giacometti – Picasso – Chirico. Sbírka Helmuta Klewana

12. 07. – 30. 09. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

JULIUS REICHEL – White Trash / Trash Pop / FCK YR CSH

28. 06. – 3. 08. 2017
Nová galerie / Praha 2

Nina Grúňová, František Fekete – Skenovat vinu

4. 07. – 19. 08. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Barbary Benish – Mni Wiconi / Voda je život – Pramen

2 - 15. 07. 2017
Galerijní laboratoř – kaple sv. Jana Křtitele / Praha

Lea Petříková: Vyvážení

18. 07. – 2. 09. 2017
Galerie AMU / Praha 1

Ludmila Hrachovinová // Úhel pohledu

13. 07. – 2. 09. 2017
Galerie 35m2 / Praha 3

Absolute Beginners

17. 07. – 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Jako mrkev žiju život v řádu

28. 07. – 3. 08. 2017
Ateliér Síň / Telč

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2017

21. 09. 2017 – 13. 01. 2018
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno

Tadeáš Kotrba TŘI PRINCIPY

5. 12. 2017 – 3. 03. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Karolína Rossí a Pavel Trnka – Theory of vision

31. 07. – 23. 08. 2017
Pragovka Art District / Praha

Margita Titlová Ylovsky

9. 08. – 14. 09. 2017
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Neočekávaný odstín / ぬ笠

14. 08. – 10. 09. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Andrea Lédlová – Zlatá socha

28. 08. – 22. 09. 2017
Altán Klamovka / Praha 5

Flesh&Brain / Morava, krásná zem III: Rohanec

6. 09. – 21. 10. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Martina Walterová / ZPĚT

4. 09. – 1. 10. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Have it good

6. 09. – 14. 10. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

JAN SMEJKAL

6. 09. – 18. 10. 2017
8gallery / Praha

Michael Nosek/Symbiont/Eliška

11. 09. – 8. 10. 2017
Galerie Nativ / Praha 6

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. – 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Tomáš Hlavina, Jiří Kornatovský

6. 09. – 6. 10. 2017
Galerie 1. patro / Praha 1

Lubomír Typlt: Vizionáři

7. 09. – 3. 10. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Plastifikátor

6. 09. – 7. 10. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Tillman Kaiser – The Future of the Future is the Present

5. 09. – 13. 10. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Marie Vránová: Pine cones

4 - 26. 09. 2017
Galerie Makráč / Praha 6

MILAN HAJDÍK – Signál

5. 09. – 18. 11. 2017
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Zdeněk Košek – Život v 360°

7. 09. – 25. 11. 2017
anyArt / Ústí nad Labem

Kristýna Šormová: BEZČASÍ

13 - 24. 09. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Marie Štindlová PRSTEN NA PARKOVIŠTI

9. 01. – 17. 02. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Prohnutá dlažba

18. 09. – 19. 10. 2017
TIC Galerie / Brno

Vesmír je černý (O kosmos hino kalo)

2. 11. 2017 – 27. 01. 2018
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Metastázy obrazu

10. 10. – 9. 11. 2017
Topičův salon / Praha 1

Osobní krajina

11. 10. – 8. 11. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Stud

10. 10. 2017 – 8. 02. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Richard Loskot: Slepá mapa

12. 10. – 11. 11. 2017
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Daniel Balabán, Jiří Kuděla – Fokus

14. 10. – 18. 11. 2017
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Turistické centrum Veselska

Tvář znásilnění

19. 10. – 9. 12. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

Filip Dvořák: Nowstalgia

25. 10. – 1. 12. 2017
Galerie 101 / Praha

To je mámovo!

23. 10. – 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Bez tváře- Jakub Janovský a Pavel Tichoň

23. 10. – 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

CREW/ní obraz

22. 11. 2017 – 13. 01. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Kristína Kandriková a Viliam Slaminka: White Cube Fight

8 - 25. 11. 2017
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Krištof Kintera My Light in Pieces

10. 11. – 15. 12. 2017
Polansky gallery-Brno / Brno

Výstava | Chomová & Šrámek – “Zapomnění”

12. 11. 2017 – 8. 03. 2018
Pracovna / Praha

Martin Fišr: Střed

7. 11. – 1. 12. 2017
Kontext / Jihlava

Stanislava Karbušická a Anna Ročňová: Olej

15. 11. – 18. 12. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Josef Kroutvor, David Radok a Ivan Theimer – Hudba, moře, divadlo

2 - 28. 11. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Petr Stanický: Hranice prostoru

28. 11. 2017 – 10. 02. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Karolína Rossí Viktor Takáč – Material Matters

23. 11. – 21. 12. 2017
Nevan Contempo / Praha 3

Babybox

20. 11. – 13. 12. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Petra Hudcová: Zákony příčinnosti

21. 11. – 30. 12. 2017
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

p e r l o r o d k y

8. 12. 2017 – 24. 01. 2018
White Pearl Gallery / Praha

STUDIO PRÁM 3 ROKY

30. 11. 2017 – 20. 01. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Přemysl Černý – Slunce zčernalo

28. 11. – 10. 12. 2017
Galerie 209 / Brno

Michaela Roudnická – Pevná linka

6 - 21. 12. 2017
Industra Art / Brno-město

Poločas rozpadu

6 - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Pavla Kantorová- Fairy Tales

6. 12. 2017 – 6. 01. 2018
Klub Leitnerova / Brno

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 – 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

David Vávra – Běžet s domy

13. 12. 2017 – 28. 01. 2018
Galerie Architektury Brno / Brno

Tomáš Hlavina – Klas Eriksson – Annika Lundgren

13. 12. 2017 – 3. 02. 2018
Galerie NTK / Praha

Petra Lelláková, Vladimíra Večeřová / Gossip

12. 12. 2017 – 13. 01. 2018
TIC Galerie / Brno

Gossip

12. 12. 2017 – 12. 01. 2018
TIC Galerie / Brno

Další posun – Rozálie Hanáková a Marek Šefrna

17 - 21. 12. 2017
IDEAL PROSTOR / Praha 4

Nahá opice

4 - 24. 01. 2018
Pragovka Art District / Praha

Nakop nás anděl

4 - 24. 01. 2018
Pragovka Art District / Praha

Lubomír Typlt – Jedlíci kukuřice

24. 01. – 7. 04. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Quirin Bäumler – Monk, Mother and Wound

17. 01. – 2. 03. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Hypernaturalizmus

26. 01. – 8. 03. 2018
Nau Gallery / Praha 3

Zorka Ságlová, Bilá

26. 01. – 2. 03. 2018
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Pragovka Gallery: Boháč&Richter//Altman&Krykun

29. 01. – 21. 02. 2018
Pragovka Art District / Praha

Eliška Stejskalová: Smells like a table

23. 01. – 24. 02. 2018
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

TROJ – Petr Malina, Ondřej Roubík, Pavel Šmíd

24. 01. – 8. 03. 2018
Nová galerie / Praha 2

František Turcsányi – Dezoriental / Chlazená vášeň

31. 01. – 27. 02. 2018
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

Příznivci vedlejších účinků

31. 01. – 28. 02. 2018
Galerie FAVU / Brno

Marie Vránová / Pine cones 01

1. 02. – 17. 03. 2018
Café ve Foyer / Ústí nad Labem

Dana Puchnarová – Pokus o překonání hranice

10. 02. – 12. 05. 2018
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

11. Cena kritiky za mladou malbu 2018

6. 02. – 4. 03. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Ten, kdo chodí kolem

27. 02. – 1. 04. 2018
MeetFactory / Praha 5

Prizma

16. 02. – 15. 03. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Jiří Peša – Kresby, grafika 1978-2018

16. 02. – 24. 03. 2018
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Turistické centrum Veselska

Basic Instinct Special Feat

29. 01. – 21. 02. 2018
Pragovka Art District / Praha

Jan Vičar: VLČÍ HŘBET / LE DOS DU LOUP

12. 02. – 14. 03. 2018
Galerie Havelka / Praha 1

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. – 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Tomáš Kajánek | Jan van der Pol

20. 02. – 13. 04. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Pro tebe i pro sebe

20. 02. – 17. 03. 2018
Galerie Jelení / Praha

David Vávra – Běžet s domy

6. 03. – 2. 06. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

OSM

8. 03. – 28. 04. 2018
Trafo Gallery / Praha

Jonáš Svoboda – Antika

5. 03. – 1. 04. 2018
Galerie Umakart Brno / Brno

Začátek je také konec

5. 03. – 18. 05. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Measuring Earth

5. 03. – 6. 04. 2018
Galerie Mladých

Jonáš Svoboda – Antika

6 - 20. 03. 2018
Galerie Umakart Brno / Brno

Boží srst

16. 03. – 24. 05. 2018
Nau Gallery / Praha 3

Míla Preslová: OKAMŽIK

8. 03. – 6. 04. 2018
Galerie 1. patro / Praha 1

Dominik Běhal: DER ARME POET

15 - 30. 03. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Důraz není nikde, kam se podíváš

18. 03. – 16. 05. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Filip Dvořák a Martin Kolarov – Provizorní krajina

15. 03. – 14. 04. 2018
Industra Art / Brno-město

April Showers Bring May Flowers

13. 03. – 5. 04. 2018
Galerie AMU / Praha 1

Než vyhřezne duše podruhé

19. 03. – 14. 04. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

J.R. (OO) N.Y. (RV) LE C0NCEPT STORE (GLOBAL)

23. 03. – 19. 04. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Jakub Jansa — My name is Red Herring

19. 03. – 13. 04. 2018
Fotograf Gallery / Praha 1

Malba.tečka nr.1

2 - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Supernova

1 - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Alžběta Bačíková – Tichá zpráva

27. 03. – 18. 05. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jakub Sýkora: Gumová kalhota ikea3000

6 - 22. 04. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Pavel Šmíd: Fragmenty paměti

7. 04. – 8. 09. 2018
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

ERORY

3 - 9. 04. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Kdo se rád dívá…

23. 05. – 9. 09. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

George Radočič – Inspirován Karlem Čapkem

5 - 30. 04. 2018
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Patrik Pelikán – Skluz

11. 04. – 12. 06. 2018
Galerie Mimochodem / Praha

Odcizení podle slovníku

11. 04. – 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. – 19. 05. 2018
Industra Art / Brno-město

We are family

19. 04. – 2. 06. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

IGLOO 8: Ian Mikyska – Papír a čas

19. 04. – 27. 05. 2018
zvuková galerie IGLOO / Jihlava

Okno před záclonou

19. 04. – 27. 05. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

FAMU / Digital Naïve

18. 04. – 2. 05. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Filip Dvořák & Martin Kolarov: Kapitola druhá / Chapter Two

23. 04. – 31. 05. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Mod/e/ly

9. 05. – 7. 07. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Obrazový prostor Jánuše Kubíčka

25. 04. – 18. 05. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

2. 05. – 1. 06. 2018
Nová galerie / Praha 2

Systém emocí

10 - 31. 05. 2018
Monomach / Brno

Milan Cais – Několik problémů najednou

30. 04. – 19. 05. 2018
Galerie Státní zámek Třeboň / Třeboň

Eduard Seják a Petr Stibral

4. 05. – 29. 09. 2018
Galerie Dům / Broumov

Tereza Darmovzalová: Future Lovers

9. 05. 2018
Galerie Jelení / Praha

Patrik Pelikán: Spád

11. 05. – 14. 09. 2018
Galerie Na shledanou / Volyně

Julius Reichel: Dark Energy / Ego Death Death Planet / Void Trap Save the Future?

17. 05. – 19. 06. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Monogramista T. D migrant

25. 09. – 17. 11. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Adolf Hoffmeister Dobrodružství malého námořníčka

16. 05. – 8. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Platónův jednorožec

16. 05. – 8. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. – 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Martin Kohout: Chládek v centrále Shapes without Names

23. 05. – 13. 07. 2018
Polansky Gallery / Praha

Polar from Highlands

25. 05. – 14. 07. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Tekutá mateřská láska

27. 05. – 26. 07. 2018
Galerie Kabinet T. / Zlín

Michal Ožibko: Out There Somewhere

24. 05. – 26. 06. 2018
Galerie 4MAT / Tábor

REALITY SHOW

7. 06. – 30. 07. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Miloslav Moucha – Píseň písní, Bereshit

30. 05. – 23. 06. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Sudek, Funke, Drtikol… Česká a slovenská fotografie ze sbírky PPF

20. 06. – 29. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jak lesy myslí

6. 06. – 13. 10. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Eutektium – Irena Armutidisová a Pavel Skrott

9. 06. – 20. 07. 2018
Farmstudio / Mělník

JSME KURÁTORY!

12. 06. – 11. 08. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Podmínky nemožnosti V/VII: Nelidské zdroje

26. 06. – 1. 09. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Jan Mladovský: UROBOROS POLYSTYRENE

14. 06. – 30. 10. 2018
/ Litomyšl

Dana Puchnarová: Pokus o překonání hranice

13. 06. – 31. 08. 2018
Galerie U Prstenu / Praha

DAVID KRŇANSKÝ | AGAINST ALL LOGIC

21. 06. – 6. 09. 2018
stone projects / Praha 7

Jakub Plachý: Books & Signpainting

19. 06. 2018
Xaoxax / Praha

Sustainable Memories

27. 06. – 28. 07. 2018
Industra Art / Brno-město

Lubomír Typlt – Neutopíš se dvakrát v téže řece

28. 06. – 1. 09. 2018
Galerie Václava Špály / Praha 1

JAN ŠIBÍK – DESET LET

26. 07. – 13. 09. 2018
Galerie Architektury Brno / Brno

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10 - 20. 07. 2018
Pragovka Art District / Praha

Další posun

18. 07. – 14. 08. 2018
Monomach / Brno

Scattered Rhymes

24. 07. – 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Petra Hudcová, Hinda Weiss: Going Places

18. 07. – 16. 08. 2018
Pragovka Art District / Praha

Drozeno Outside

31. 07. – 19. 09. 2018
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2018 – ČTVRTSTOLETÍ

1. 08. 2018
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Jan Mladovský – ZOKADOKA

10. 08. – 2. 09. 2018
Avoid Floating Gallery / Praha 2

Černá země? Mýtus a realita

25. 09. 2018 – 5. 01. 2019
Dům umění / Ostrava

Václav Bláha – Z hlavy ven

13. 09. – 1. 11. 2018
Galerie Gema / Praha 2

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. – 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Tomáš Hlavina

Do 24. 02. 2019
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno

NOT to DATE WITH

7 - 21. 09. 2018
Nau Gallery / Praha 3

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. – 27. 09. 2018
lítost / Praha

Max Lysáček – Cannibalistic Party: Easter egg

29. 08. – 22. 09. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Zánik a vzkříšení

6. 08. – 13. 10. 2018
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

Jennifer Helia DeFelice: Proveďte volbu

4 - 29. 09. 2018
Galerie Jelení / Praha

Čas naplněný barvou

7. 09. – 5. 10. 2018
Galerie U Prstenu / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. – 25. 10. 2018
Bludný kámen / Opava

David Kolovratník – Máma by věděla

9. 09. – 5. 10. 2018
anyArt / Praha 8

Petra Hudcová – Poté bylo příště

7 - 27. 09. 2018
Galerie 35m2 / Praha 3

Jan Dotřel – Deeply Ordered Chaos

5 - 28. 09. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

VA (Various Artists): Don’t Worry About Us

7. 09. – 25. 10. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Difficult Ceremony

6. 09. – 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Petr Švolba: Žánrovka

21. 09. – 22. 10. 2018
Galerie XY / Olomouc

50. Čin: Renata Cziroková

11. 09. – 11. 10. 2018
Galerie Garáž / Zlín

Jaromíra Němcová: START STOP

3. 09. – 2. 10. 2018
Topičův salon / Praha 1

Elementy harmonie

27. 08. – 7. 09. 2018
Galerie 1 / Praha 1

Adam Holý: Post Post Mantra

13. 09. – 27. 10. 2018
Polansky Gallery / Praha

Jerzy Olek & Štěpán Grygar: CESTA K JEDNODUCHOSTI

5. 09. – 30. 10. 2018
Stará synagoga v Plzni / Plzeň

Adam Holý / Archiv I. (1988 – 2000 )

5. 09. – 13. 10. 2018
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Karolína Rossí // Lovely creatures

16. 09. – 8. 11. 2018
Pracovna / Praha

Nová doba – nový život – meziválečná architektura v lázních Luhačovice 1918 – 1948

17. 09. – 24. 11. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Andrea Lédlová: Co Tě nesežere, to Tě nesežere

10. 09. – 31. 10. 2018
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Andrea Lédlová, Jakub Tytykalo: Metafyzické večerníčky

20. 09. – 24. 10. 2018
Trafo Gallery / Praha

Podmínky nemožnosti VI/VII: Technický detail

18. 09. – 24. 11. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Filip Dvořák: FOUR BLACK HORSES IN THE SUNSET

20. 09. – 19. 10. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Bez práce nejsou koláže

10. 10. – 2. 12. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Pneuma: Miroslava Večeřová a Pavel Příkaský

26. 09. 2018 – 5. 01. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jan Rýz – Hravé cykly

24. 09. – 13. 10. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Hravé cykly – Jan Rýz (1946-2016)

24. 09. – 13. 10. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

NEBEZPEČNÝ / UNSAFE V. K. NOVÁK

25. 09. – 10. 11. 2018
Galerie NTK / Praha

Kristýna Šormová: Seborea bella

15. 10. – 7. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

Jaroslav Kyša / Pátá síla

24. 10. – 12. 12. 2018
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha 7

KOV NA KOV

15. 10. – 29. 11. 2018
Národní technická knihovna / Praha 6

Pavel Šmíd: Nečekaná setkání

23. 10. – 6. 12. 2018
Topičův salon / Praha 1

Jakub Jansa: Club of Opportunities #5 Keep in Line

21. 10. – 24. 11. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. – 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. – 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Comunite Fresca: Monzun

Do 16. 03. 2019
Galerie Mimochodem / Praha 1

Adam Štech: Podle skutečné události

Do 27. 01. 2019
Galerie Václava Špály / Praha 1

One Second of Fight“ – Filip Dvořák

12. 12. 2018 – 12. 01. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

Rudolf Skopec — Operation Serpent Threat

16. 11. – 13. 12. 2018
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 – 5. 01. 2019
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Michal Škapa – Babylon

Do 27. 01. 2019
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Lívia Mezovská / Natural

Do 2. 02. 2019
Galerie Prokopka / Praha 3

DANIEL BALABÁN: PALEOREST

Do 19. 01. 2019
Galerie 1. patro / Praha 1

Mikuláš Medek

Do 9. 02. 2019
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Náhoda a samočinnost :: apo tychés, to automaton

6. 12. 2018 – 9. 01. 2019
Industra Art / Brno

Sound and look of no wood

4. 12. 2018 – 6. 01. 2019
Pragovka Art District / Praha

Umělecká skupina Gravidity / Sub terrein

5 - 26. 12. 2018
Suteren Gallery / Brno

Martin Kohout: Alonso, chci se s tebou mazlit. To je celý.

5. 12. 2018 – 4. 01. 2019
Vitrína Deniska / Olomouc

Adrian Altman: Gotta Go Fast?

5 - 8. 12. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

OLD NEWS

Do 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Proč ne?

11 - 30. 12. 2018
Galerie 209 / Brno

Intervence #13: Richard Loskot – Subjektivní encyklopedie

Do 9. 03. 2019
Cena Jindřicha Chalupeckého / Liberec

Markéta Filipová – Proč ne?

11 - 16. 12. 2018
Galerie 209 / Brno

Jaroslav Prášil: Jemná matérie

Do 25. 01. 2019
Topičův salon / Praha 1

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

Do 2. 03. 2019
Galerie Kurzor / Praha 7

Sousedé Sobě 2018

Do 27. 02. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Small Talks #3

Do 1. 02. 2019
TIC Galerie / Brno

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. – 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

ZUZANA ONDROUŠKOVÁ / V KULATÉM ČTVERCI

15. 06. – 15. 07. 2016
Galerie NF / Ústí nad Labem

Zpětná Dráha Merkuru

17. 07. – 11. 08. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Zbytečný úklid

5. 06. – 24. 08. 2013
MeetFactory / Praha 5

Jan Jakub Kotík: Marlboro Poster

29. 10. – 10. 11. 2012
ProLuka / Praha 10

tyformy

12. 03. – 19. 04. 2014
Dům umění města Brna / Brno

P.O.L.E.

22. 04. – 10. 06. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

grey gold/ České a slovenské umělkyně 65+

28. 04. – 2. 08. 2014
Dům umění města Brna / Brno

I D E O L O G Y

30. 01. – 19. 02. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

In a Landscape

7. 02. – 25. 03. 2017
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Milan Cais – Dveře dovnitř

26. 01. – 25. 03. 2017
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Julius Reichel: Namby Pamby Nation

25. 01. – 3. 03. 2017
Galerie 101 / Praha

Vladimíra Večeřová / Věříš na psy?

26. 01. – 25. 02. 2017
Galerie NF / Ústí nad Labem

Život je bolestný a přináší zklamání

25. 01. – 4. 03. 2017
/ Praha

Strach z neznámého

1. 02. – 30. 03. 2017
Galerie NTK / Praha

Etuje pro venuši

16. 02. – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Dana Ledl – Myokard, Jakub Sýkora

22. 01. – 4. 05. 2017
Pracovna / Praha

Permanence of Flow

25. 01. – 1. 04. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Václav Malina, Milan Maur: Paralelní roky

11. 01. – 25. 03. 2017
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Jakub Lipavský / Pavel Hošek: Pomezí vědomí

12. 01. – 7. 04. 2017
Výklady AXA / Praha 1

DĚTEM | Milan Janáček + tvorba současných ilustrátorů

5. 12. 2016 – 30. 01. 2017
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

Jiný život momentky

25. 01. – 15. 04. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Paralelné územia

8. 01. – 3. 02. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Interiéry duše

1. 02. – 30. 04. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Malíř života Zdeněk Košek

17. 01. – 15. 02. 2017
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Videodoom

4 - 25. 01. 2017
V rámci / Ostrava

Shell Game

18. 01. – 18. 02. 2017
MeetFactory / Praha 5

Petr Švolba – Protoarchitektura a ještě o něco méně

12. 12. 2016 – 15. 01. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Dagmar Šubrtová – Na okraji kruhu

13. 12. 2016 – 12. 01. 2017
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Dana Sahánková – Fragmenty

14. 12. 2016 – 11. 01. 2017
Galerie W7 / Olomouc

Hloubka 16 cm

16. 12. 2016 – 19. 01. 2017
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Václav Rabas a mýtus hnědé

23. 11. 2016 – 28. 01. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

SYSTEM OF A DOWN

12 - 19. 12. 2016
Galerie 207 / Praha 1

Miloslav Moucha: Od konceptu

12. 12. 2016 – 26. 01. 2017
Topičův salon / Praha 1

Petr Stanický – Skloprostor

15. 12. 2016 – 27. 02. 2017
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Ira žije doma

9 - 14. 12. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Looking For

7. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Pro design / Ústí nad Labem

Please Empty Your Wallets

7. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

BHG PURE HATE

7. 12. 2016 – 13. 01. 2017
Nevan Contempo / Praha 3

Nový svět

7. 12. 2016 – 30. 01. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

Different Perspectives – Různé perspektivy

9 - 21. 12. 2016
Ex Post / Praha 1

Horváth v Xao!

30. 11. – 30. 12. 2016
Xaoxax / Praha

ROY DA PRINCE

8. 12. 2016 – 11. 02. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Back 2 Black?!

13. 12. 2016 – 16. 02. 2017
Nau Gallery / Praha 3

Jiří Bouma: Rudiment

8 - 20. 12. 2016
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Medium Loci

14. 11. 2016 – 21. 01. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Vít Svoboda — Glans Paradise

30. 11. – 6. 12. 2016
City Surfer Office / Praha 3

Kateřina Jirsová a Veronika Vlková: Fika

9. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Divadlo 29 / Pardubice

Sousedé sobě 2016 _ Pospolitost a koncert vokální skupiny Haeri

9. 12. 2016 – 30. 01. 2017
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Richard Janeček a Nikola Ivanov: Poslední výzva

1 - 20. 12. 2016
Galerie Jelení / Praha

JAN SÁGL – OBRAZY Z PODZEMÍ. FILMY 1971-74

6. 12. 2016 – 14. 01. 2017
Galerie AMU / Praha 1

Zbyněk Baladrán a Tomáš Svoboda / Co má mít rámec a co už ho má

30. 11. – 29. 12. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

25 vět

28. 11. – 5. 12. 2016
Galerie 207 / Praha 1

HYPEBEAST VERTIGO

1. 12. 2016 – 20. 01. 2017
Galerie NTK / Praha

Lesy jsou v ohni, řekl otec, ale vody se nevaří

25 - 30. 11. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Expo_dist

24. 11. – 17. 12. 2016
Industra Art / Brno-město

Avantgardní fotograf Jaromír Funke

24. 11. 2016 – 28. 01. 2017
Leica Gallery Prague / Praha 1

Juergen Teller: Enjoy Your Life!

14. 12. 2016 – 18. 03. 2017
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Tomáš Honz / Když jsem šel z plenéru

21. 11. 2016 – 3. 01. 2017
anyArt / Praha 8

Nevratný posun

21. 11. 2016 – 14. 01. 2017
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Michal Zeman – Vzduchoplavec

21. 11. – 21. 12. 2016
Photogether Gallery / Zlín

Dana Balážová, Marie Štindlová, Markéta Filipová: Vež

22. 11. 2016 – 14. 02. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

OCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce

8. 12. 2016 – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Neváhej a ber! Laureáti ceny Jindřicha Chalupeckého se sbírky Magnus Art

1. 12. 2016 – 18. 03. 2017
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Od Boudníka k dnešku. Česká strukturální grafika

8. 11. – 3. 12. 2016
Galerie Hollar / Praha 1

Grafický kalendář 12 podob vody

5. 12. 2016 – 30. 01. 2017
Památník národního písemnictví / Praha

Svätopluk Mikyta / Ornamentiana

29. 11. 2016 – 16. 01. 2017
Fait Gallery MEM / Brno

Tomáš Predka & David Postl: Muž, který se nebral příliš vážně

28. 11. – 29. 12. 2016
Galerie NoD / Praha 1

TONO STANO – Kompilace

9. 11. – 8. 12. 2016
Nová galerie / Praha 2

NOTHING MORE TO SAY

11 - 16. 11. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Ladislava Gažiová – Džas bare dromeha / Jdeme dlouhou cestou

4. 11. – 2. 12. 2016
Nevan Contempo / Praha 3

Time After Time

23. 11. 2016 – 7. 01. 2017
MeetFactory / Praha 5

IN THEIR EYES …

24. 10. – 8. 12. 2016
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

RGB / Katharina Swoboda [AT]

25. 10. – 16. 11. 2016
Galerie Klubovna / Brno

Exchanging Intimacies

19 - 29. 10. 2016
Galerie 1435mm / Praha 3

Marta Morice, Petra Gupta. S tiskem

3. 11. 2016 – 16. 02. 2017
arto.to galerie Uhelný mlýn / Libčice and Vltavou

Ty děti si pořád hrají / dětská tematika v díle bratří Čapků

5. 11. 2016 – 11. 03. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Linda

18 - 31. 10. 2016
Galerie 209 / Brno

Jazyk

4. 10. 2016 – 15. 02. 2017
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Miloslav Sonny Halas v letech

22. 10. 2016 – 7. 01. 2017
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Úžas

20. 10. – 19. 11. 2016
Industra Art / Brno-město

Lovci bouřek

20. 10. – 19. 11. 2016
Industra Art / Brno-město

Pasti

22. 10. 2016 – 15. 01. 2017
galerie sam83 / Česká Bříza

35m2 // Markéta Souhradová / Vlna veliká, hora vysoká

20. 10. – 19. 11. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Marie Lukáčová & Jakub Roček — What Would Evolution Do?

18. 10. 2016
City Surfer Office / Praha 3

ZOO Bratislava

19. 10. – 19. 11. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

IVANA LOMOVÁ nové obrazy

18. 10. – 17. 11. 2016
8gallery / Praha

Tomáš Hrůza: Venkovské romance

12 - 29. 10. 2016
Galerie Jelení / Praha

Maix Mayer: Barosphere 2 (poznámky o městě, dělníkovi a dítěti)

19. 10. – 23. 12. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Andrzej Cieślar / „U Deutschů“

16. 10. – 18. 11. 2016
anyArt / Praha 8

Stanislav Bříza – Hitchhike US

12. 10. – 10. 11. 2016
3. Etáž / Rožnov pod Radhoštěm

mor. amor. ge.

15. 10. – 16. 11. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Martin Lukáč a Roel Van Der Linden: Painter & Painter

10. 10. – 5. 11. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Jan Matýsek: Cestyvěz

1. 09. – 30. 10. 2016
Galerie Cyril / Prostějov

Claudiu Cobilanschi: Panenský les

9. 10. – 12. 11. 2016
Prototyp / Praha 2

Kurt Gebauer

12. 10. – 1. 12. 2016
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Bát se žít

11. 10. – 6. 11. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

Jindra Viková: Ohlédnutí

5. 10. – 3. 12. 2016
Dům umění města Brna / Brno

SIDE JOB / výstava kustodů Galerie NTK

5. 10. – 11. 11. 2016
Galerie NTK / Praha

a-synchron – Viktor Takáč, Jaroslav Šlauf

2 - 12. 10. 2016
Galerie AVU / Praha 7

Ondřej Strnadel – Klid Neklidu

11. 10. – 7. 12. 2016
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Aldin Popaja

7 - 29. 10. 2016
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Zdeněk Voženílek: fotografie

4. 10. 2016 – 14. 01. 2017
Galerie Josefa Sudka (UPM) / Praha 1

Mark Dorf / Transpozice + performance Locus solus

25. 09. 2016
Fotograf Festival / Praha

Vladimír Havlík Michal Čepelka: BLACK WHITE

27. 09. – 29. 10. 2016
Art Space NOV / Pardubice

Uli Westphal: Vynikající

3. 10. – 1. 12. 2016
Artwall Praha 7 / Praha 7

We Drink to Forget the Coming Storm / Silverado [PL]

26. 09. – 19. 10. 2016
Galerie Klubovna / Brno

Doba ledová

10. 10. – 16. 11. 2016
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Uutěrky – (Ne)všední den pana Stana

3. 10. – 19. 11. 2016
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

NudeOnNude#1

1. 10. 2016
MakeMake / Rudice

Pravá ruka kouzelníka

22. 09. – 26. 11. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Laureátem Ceny Rudolfa Schlattauera se stal Petr Hajdyla

11. 09. – 12. 11. 2016
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Tomáš Chadim – Zóna

19. 09. – 5. 11. 2016
Galerie Fotografic / Praha

Čas oponou trhnul a změněn svět

16. 09. – 8. 10. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

35m2 / MIROSLAVA VEČEŘOVÁ & PAVEL PŘÍKASKÝ // RELIÉF

15. 09. – 15. 10. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Josef Mladějovský: Velké pravdy

14. 09. – 6. 10. 2016
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Neviditelní a (ne)přehlédnutelní

16. 09. – 17. 11. 2016
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Zasaď se do pole

15. 09. – 13. 10. 2016
Topičův salon / Praha 1

70 x Jiří Valoch

7. 09. – 8. 10. 2016
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Rony Plesl

8. 09. – 30. 10. 2016
Pražský hrad / Praha 1

Lenka Vítková, Smlouva s černou

7. 09. – 26. 11. 2016
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Daniel Vlček – Plynoucí mezera

7. 09. – 10. 12. 2016
Set Galerie / Liberec

Výstava, která nebude focena

6. 09. – 8. 10. 2016
Pragovka Art District / Praha

Anna Pašková: AGLOMERACE

3 - 13. 09. 2016
Galerijní laboratoř – kaple sv. Jana Křtitele / Praha

Aleš Veselý / Projdu-li, už se nevrátím zpátky

7. 09. – 29. 10. 2016
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Plain Text

7 - 26. 09. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

Skvělá budoucnost II

8 - 27. 09. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

Jan Šépka Architects – Vnímání

7. 09. – 1. 10. 2016
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Petr Malina: Back to the gallery

15. 09. – 29. 10. 2016
Galerie Pavilon (Vinohradská) / Praha 2

Monika Žáková: Bílá, šedá, bílá

12. 09. – 7. 10. 2016
Galerie NoD / Praha 1

The Offense Of Things

7. 09. – 13. 10. 2016
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jakub Sýkora: Radiátor ve křoví

8. 09. – 22. 10. 2016
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Agnieszka Grodzińska : Open studio

1 - 3. 09. 2016
A.I.R. FUTURA / Praha 8

Bára z Nýbrže

29. 08. – 12. 09. 2016
PageFive / Praha 7

Zdeňek Přindiš – Kresby a obrazy

31. 08. – 26. 09. 2016
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

69. Umělecký salon v Poličce – absolventi Akademie výtvarných umění v Praze 2016

9. 09. – 29. 11. 2016
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

LUSTR 2016 ~ festival současné ilustrace

23 - 27. 09. 2016
Festival LUSTR / Praha 1

Nevím, jak tohle dopadne

4. 09. – 15. 10. 2016
galerie sam83 / Česká Bříza

Tomáš Hlavina – Navigace/ Navigation

2. 09. – 21. 10. 2016
Nevan Contempo / Praha 3

Když se textile stáva tvarem

2. 09. – 21. 10. 2016
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Lenka Žampachová: Soukromé oázy

22. 08. – 14. 09. 2016
Vitrína Deniska / Olomouc

Pavel Novák – zlínský architekt

19. 07. – 22. 10. 2016
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

City Utopia – Metebolika budoucnosti

22. 08. – 17. 09. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Lucie Lučanská – ZAHRADY CIZÍCH LIDÍ

29. 08. – 29. 10. 2016
Pracovna / Praha

Jindřich Zeithamml / Souznění

6. 08. – 23. 09. 2016
Galerie Dům / Broumov

35m2 // VERONIKA PŘIKRYLOVÁ // Dravý pták

12. 08. – 10. 09. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Prostory touhy: Je architektura sexy?

4. 08. – 24. 09. 2016
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Matouš Lipus — Špilberský enšpígl

1 - 26. 08. 2016
Kontext / Jihlava

Tatrahundert /tatraszáz / tatrasto / 1916-2016

1. 08. – 7. 10. 2016
TIC Galerie / Brno

Smích a zapomnění

7. 09. – 8. 11. 2016
MeetFactory / Praha 5

Jana Krejzová a Kristýna Šormová / Raku a haiku

22. 06. – 11. 09. 2016
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Neighbourhood Boogie – Woogie 2016

14. 07. – 14. 08. 2016
hunt kastner / Praha

Jan Parkman / Depresivní romantika

9 - 29. 07. 2016
Galerijní laboratoř – kaple sv. Jana Křtitele / Praha

Petr Švolba, Martin Kubica: Site speculativ

13. 07. – 30. 08. 2016
Papírna Plzeň / Plzeň

Figura v pohybu

12 - 23. 07. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Post-Trauma

7 - 21. 07. 2016
Avoid Floating Gallery / Praha 2

Monika Žáková: Renew the 60’s

28. 06. – 24. 08. 2016
Galerie Mimochodem / Praha

Lawrence Wells

22. 06. – 16. 07. 2016
Dark Matter / Praha

Jan Dyntera / Viktor Szemzo: Les Boubeles

27. 06. – 30. 08. 2016
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Tomáš Polcar: Krajiny

11. 07. – 11. 08. 2016
Topičův salon / Praha 1

FAMUGRAFIE II

23. 06. – 22. 07. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

Maria Makeeva – Zlatý jezdec

29. 06. – 27. 08. 2016
Pracovna / Praha

David Možný – Blind Spot

24. 06. – 12. 08. 2016
Nevan Contempo / Praha 3

Pavel Trnka: Figura Mašina

22. 06. – 9. 07. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Stanislav Bříza / Hitchhike US

17. 06. – 7. 07. 2016
PageFive / Praha 7

XXL pohledů na současné slovenské výtvarné umění

24. 06. – 22. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

DESIGN.LIVE! Helena Lukášová: “Jsi tím, co si přeješ.” Šperky pro kolekci A/W 2015 Denisy Nové

16. 06. – 29. 10. 2016
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Jan Šrámek & Dizzcock / Between the World and Me

8 - 28. 06. 2016
V rámci / Ostrava

Ztvárnění klidu

10. 06. – 27. 08. 2016
MeetFactory / Praha 5

Radek Brož – Nahoře

6. 06. – 16. 08. 2016
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Jiří Poláček / Město 1975-88

8. 06. – 2. 07. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

PLATOvideo07 – válka

1. 06. – 6. 08. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Lesk zlata sjednává mír mezi Měsícem a Sluncem

31. 05. – 21. 06. 2016
Monomach / Brno

I ate Your Make up

22. 05. – 23. 06. 2016
anyArt / Praha 8

Esther Stocker

25. 05. – 14. 07. 2016
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Normcore

24. 05. – 30. 06. 2016
Nau Gallery / Praha 3

Mixed Messages

4 - 30. 05. 2016
Prague College / Praha 1

Vážená paní, krájená mlha

2 - 26. 05. 2016
Photogether Gallery / Zlín

Alžběta Bačíková/Barbora Švehláková – DŮM

3. 05. – 3. 06. 2016
Kontext / Jihlava

Markéta Filipová – DĚJINNÉ SEBEVĚDOMÍ

3. 05. – 3. 06. 2016
Galerie Mladých

Pavlína Fichta Čierna – PŘESÁHNOUT VŠE OSOBNÍ

3. 05. – 16. 07. 2016
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Petra Hudcová > > Z katalogu čtverců a čar

4 - 23. 05. 2016
Prototyp / Praha 2

spending ETERNITY

5. 05. – 25. 06. 2016
Galerie Václava Špály / Praha 1

Letokruhy chaosu

27. 04. – 28. 05. 2016
Galerie Alternativa / Jihlava

Vilém Balej: Buran

25. 04. – 19. 05. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Filip Dvořák: Další obraz

27. 04. – 12. 06. 2016
Galerie Mimochodem / Praha

Městosvět

6. 05. – 27. 08. 2016
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

KAROLÍNA ROSSÍ: LIMITY PODOBNOSTI

6. 04. – 2. 05. 2016
magazín / Terezín

Lucie Mičíková a Ivana Hrončeková: MLÉČNÁ ŘEKA

5 - 20. 04. 2016
Galerie Jelení / Praha

FRANTIŠEK KOWOLOWSKI – TERITORIUM 199

8. 04. – 28. 05. 2016
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Karolína Rossí: ODSOUZEN K PŘELUDU

21. 03. – 9. 05. 2016
Alfred ve dvoře / Praha

BLÍZKÉ SETKÁNÍ

21. 03. – 22. 04. 2016
Galerie Mladých

Iryna Zakharova: Bulgakova zeď

23. 03. – 16. 04. 2016
Vitrína Deniska / Olomouc

Motýlí efekt

5 - 30. 04. 2016
Industra Art / Brno-město

Tušení světla

14. 04. – 31. 05. 2016
MeetFactory / Praha 5

Thomas Helbig – The Presentation

22. 03. – 13. 05. 2016
Polansky Gallery / Praha 7

Místo Monumentu

17. 03. – 6. 05. 2016
Galerie VI PER / Praha 8

TMA: Nevtíravý teror

15. 03. – 10. 04. 2016
Galerie Umakart Brno / Brno

České malířství dvacátého prvního století v deseti obrazech

15. 03. – 14. 04. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Stanislava Karbušická: Děravý klobouk

15. 03. – 5. 04. 2016
Prototyp / Praha 2

První jarní

23. 03. – 13. 04. 2016
Nová galerie / Praha 2

Na půl: Adéla Lustigová a Jan Heres

29. 02. – 30. 03. 2016
Galerie Via Art / Praha 2

Martin Blažíček: Gradient

28. 02. – 17. 03. 2016
Vitrína Deniska / Olomouc

SVĚTOVÉ UDÁLOSTI JANA ŠIBÍKA

2. 03. – 1. 04. 2016
Galerie Českých center / Praha

Ladislava Gažiová: OBLAK V KALHOTÁCH

23. 02. – 12. 03. 2016
Galerie Jelení / Praha

ATELIÉR MALBA I. FAKULTA UMĚNÍ OSTRAVSKÉ UNIVERZITY – NÁBOR

23. 02. – 14. 04. 2016
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Jakub Tajovský / PSEUDOMALBA

21. 02. – 1. 04. 2016
anyArt / Praha 8

FEMININE!

25. 02. – 23. 03. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Virtual modality

17 - 27. 02. 2016
Video NoD / Praha 1

Filip Dvořák – Barva soumraku

17. 02. – 10. 03. 2016
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Pavel Příkaský – Inner Monologue

22. 02. – 24. 03. 2016
Galerie SPZ / Praha 1

WWW / KKK / 1492 / Area 51 / 9, 8, 1945 / Bitcoin / 7,295 miliard / Ph. D. / 6371 km / Cash

16. 02. – 10. 03. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Macochismus

19. 02. – 22. 03. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Zorka Ságlová: JIN-JIN a jiné

10. 02. – 4. 03. 2016
Galerie 1. patro / Praha 1

Lékaři

7 - 27. 02. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

Užitý systém

13. 02. – 15. 04. 2016
galerie sam83 / Česká Bříza

Karel Míšek: Kresba, barva, forma

2 - 26. 02. 2016
Altán Klamovka / Praha 5

Dům s bazénem

2 - 20. 02. 2016
Monomach / Brno

Jan Brož & Richard Nikl – Je Suis Symmetry

29. 01. – 4. 03. 2016
Nevan Contempo / Praha 3

AKT 2016

10. 02. – 16. 03. 2016
Nová galerie / Praha 2

9. ročník Ceny kritiky za mladou malbu 2016

19. 01. – 13. 02. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Ivan Kafka / Hájemství marnosti

20. 01. – 27. 02. 2016
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Únor v měsíci – Tříbení ascendentů

26. 01. – 20. 02. 2016
Industra Art / Brno-město

Zbyněk Havlín – H2O Cyklus maleb mokřadů a kaluží

14. 01. – 25. 02. 2016
Galerie Makráč / Praha 6

Richard Loskot – Budoucnost způsobuje minulost Int

12. 01. – 9. 02. 2016
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Pan prezident

11. 01. – 7. 02. 2016
Galerie Umakart Brno / Brno

AABBABBAACBC

6. 01. – 3. 02. 2016
Nová galerie / Praha 2

STORYTELLERS

7. 01. – 5. 03. 2016
Set Galerie / Liberec

ONDŘEJ KINSKÝ // Císařovy nové boty

8 - 30. 01. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

Intermarium

26. 01. – 26. 03. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Prostorový neklid

17. 12. 2015 – 29. 01. 2016
Galerie U Prstenu / Praha

PRELIMINARY SADNESS

18. 12. 2015 – 5. 03. 2016
Karlin Studios / Praha 8

TEN DŮM SEM NEPATŘÍ: 10. let výročí Karlin Studios

18. 12. 2015 – 5. 03. 2016
Karlin Studios / Praha 8

Jako obraz

14. 12. 2015 – 9. 01. 2016
Galerie NoD / Praha 1

Něha

18. 12. 2015 – 29. 01. 2016
Hauch Gallery / Praha 8

Anna Marešová: Luxury Oddments

9 - 16. 12. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

ZTRACENÁ FORMA

14. 12. 2015 – 26. 01. 2016
Galerie NTK / Praha

Lea Petříková: Malá páže

8. 12. 2015 – 7. 01. 2016
Galerie Makráč / Praha 6

Václav Jirásek: Svět podle Ironyma Koola

8. 12. 2015 – 6. 02. 2016
Dům umění města Brna / Brno

PAF 2015: ODLIŠENÉ VIZE

2 - 5. 12. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

HELLA HAMMID: Osud ženy

3. 12. 2015 – 19. 02. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

30. ČIN: PAVLA DUNDÁLKOVÁ /video/

8 - 9. 12. 2015
Galerie Garáž / Zlín

Petra Lelláková a Vladimíra Večeřová: Na panel

19. 11. – 3. 12. 2015
Galerie Panel / Praha

Střet ve smíru: Otto Placht a Kristýna Šormová

18. 11. – 30. 12. 2015
Nová galerie / Praha 2

Ignorance

8 - 19. 12. 2015
Ex Post / Praha 1

Sonberk všemi smysly — VÍNO, ARCHITEKTURA, VÝTVARNÉ UMĚNÍ

13. 10. 2015 – 15. 01. 2016
Galerie Lucerna — Prostor pro současné umění / Praha 1

Přepisy

11. 11. 2015 – 16. 01. 2016
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Karolína Rossí – Je to už v tom, z čeho to dostávám ven

2. 11. – 3. 12. 2015
Galerie Makráč / Praha 6

Kánon

17. 11. – 5. 12. 2015
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Notes on the Beginning of the Short 20th Century

21. 10. – 1. 12. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

EUGENIO PERCOSSI: DEATH IS COOL

31. 10. – 5. 12. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Boris Jirků: Lidi lidi

27. 10. – 14. 11. 2015
Galerie Nová síň / Praha 1

Ludwig Kittinger / Alexandr Puškin: X/ 68-69

26. 10. – 28. 11. 2015
Galerie Jekor / Praha

Monika Žáková: Dvojí řešení

30. 10. – 19. 12. 2015
Drdova Gallery / Praha 3

Radek Čák – Exploitation

19. 10. – 7. 11. 2015
Photogether Gallery / Zlín

Pavel Štecha / O nás

15. 10. – 21. 11. 2015
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Jakub Tajovský – Flow

13. 10. – 3. 12. 2015
Divadlo Reduta Brno / Brno

Part One

13. 10. – 14. 11. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Minimarket: cigarety balené pivo domácí zvířecí alcohol

14. 10. – 7. 11. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha

Somnium

20. 10. – 7. 11. 2015
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Martin Böhm / HORA

6 - 22. 10. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

V IKB

8. 10. – 5. 11. 2015
Galerie W7 / Olomouc

Moskva – Jan Vermouzek

8 - 28. 10. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Denisa Nová – A/W 2015

10. 10. 2015 – 27. 02. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Bílé noci

8 - 19. 10. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

FRANZ THE LONELY AUSTRIONAUT — ART GROUPIE

10. 12. 2015 – 9. 01. 2016
Industra Art / Brno-město

Jiří Pelcl – Velké a malé objekty

23. 09. – 22. 11. 2015
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Agility

22. 09. – 17. 10. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Více než tři kilogramy mořské soli

8. 09. – 13. 10. 2015
Pro design / Ústí nad Labem

Cena EXIT 2015

8. 09. – 13. 10. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Pavel Štecha: CHATAŘI

17. 09. – 30. 10. 2015
Galerie UM / Praha 1

Tak blízko tak daleko

23. 09. – 10. 10. 2015
Galerie Fotografic / Praha

Jan Trejbal – Habemus Papam

15. 09. – 8. 10. 2015
Galerie Vzájemnost / Praha 6

DRUHÁ SMRT GEORGE MALLORYHO

15. 09. – 24. 10. 2015
Karlin Studios / Praha 8

GEN CHOCHOLA (Blanka Chocholová, Václav Chochola, Marek Chochola)

16. 09. – 29. 10. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Marek Slavík / obrazy

23. 09. – 22. 11. 2015
Ecoart Salon Rolland / Praha – Vinohrady

Předtím, teď, potom

19. 09. – 19. 10. 2015
Bludný kámen

Martin Kyrych a Ondřej Petrlík: everybody is gay – don’t care

16. 09. – 15. 10. 2015
Studio Hrdinů / Praha 7

68. Umělecký salon v Poličce

18. 09. – 30. 10. 2015
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

Miloslav Moucha, Jindřich Zeithamml

9. 09. – 8. 10. 2015
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Dějinné podvědomí

16. 09. – 22. 10. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

STELLA MARIS / Petra Lacinová

4 - 8. 09. 2015
Ateliér Síň / Telč

Adam Holý – Your God Is Fear

8. 09. – 16. 10. 2015
Polansky Gallery / Praha 7

Josef Rabara a Karol Radziszewski: Zítra bude jinak

3 - 25. 09. 2015
Fotograf Gallery / Praha 1

Tereza Černá – Mystery garden

3 - 29. 09. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

MEZIČAS / Míla Preslová a Michaela Maupicová

26. 08. – 24. 09. 2015
Topičův salon / Praha 1

Návrat objektu a Neklid věcí

10. 09. – 5. 11. 2015
Kvalitář / Praha 1

JAN LUKAS – Lidé (1930–1995)

17. 08. – 5. 10. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Dana Balážová: Demi Silver Gold

27. 07. – 15. 08. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Tereza Darmovzalová: SPACE II

21. 07. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Bělá pod Pradědem

Pandora’s Vox / Veronika Holcová, Klara Kristalova, Sandra Vásquez de la Horra

14. 07. – 31. 10. 2015
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Superfluous Identity III 

16. 07. – 8. 08. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Vytržená iluze

10. 07. – 17. 09. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Jablonec nad Nisou

Iva Vodrážková_Doteky lesa

3 - 30. 07. 2015
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Kręgi sztuki / Kruhy umění 2015: Kontrasty I z cyklu Duety – pedagog a student

9. 07. – 30. 08. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Jánuš Kubíček – AKVARELY A KVAŠE A VLASTA

1. 07. – 1. 08. 2015
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Jan Lukas: Praha / New York

15. 07. – 15. 08. 2015
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

instalace Jiné vize 2014 a LUHOvaném Vincentovi

9 - 11. 07. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Luhačovice

Mirka Vitásková – Slavnostné príležitosti

24. 06. – 24. 08. 2015
Galerie Jekor / Praha

Marie Štindlová — Museli to postavit

17 - 25. 06. 2015
City Surfer Office / Praha 3

Lucie Nováčková: NENAMALUJEŠ, CO JSI NENAŠLA/move the place

22. 06. – 4. 07. 2015
Altán Klamovka / Praha 5

Richard Loskot: Druhotná příroda (instalace, záznamy realizací)

18. 06. – 30. 08. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 4

Núdzový program spracovania odpadu

17. 06. – 12. 09. 2015
Galerie Alternativa / Jihlava

Vesnice je svět

17. 06. – 29. 08. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Mary Duras (1898 – 1982)

13. 06. – 29. 08. 2015
Zámek Klenová

Prostorografie

11. 06. – 2. 07. 2015
Prototyp / Praha 2

Bears, catastrophes and other everyday events

17. 06. – 24. 07. 2015
Nová galerie / Praha 2

KOPŘIVY – kurátorský projekt Jana Karpíška

10. 06. – 30. 07. 2015
Industra Art / Brno-město

Nová citlivost

10. 06. – 3. 09. 2015
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jan Mladovský – DEUS MERULA 2015

30. 05. – 23. 07. 2015
CUBE X CUBE GALLERY / Liberec

HAPPY END

4 - 6. 06. 2015
Prádelna Bohnice

Schránka pro ducha / Výstava k 50. výročí otevření Galerie moderního umění

12. 06. – 27. 09. 2015
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Šárka Koudelová a Pavel Matyska

27. 05. – 1. 07. 2015
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Fénix v síti

26. 05. – 13. 06. 2015
AZ Tower Brno / Brno-město

Okamžik Medvěda

28. 05. – 20. 06. 2015
ETC. Galerie / Praha 2

ESSL Art Award

25. 05. – 20. 06. 2015
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Michal Drozen: LITTLE HEROES

24. 05. – 12. 07. 2015
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Michal Škapa

10. 06. – 21. 08. 2015
Ecoart Salon Rolland / Praha – Vinohrady

Lucia Kuklišová: Bez názvu

12. 05. – 13. 06. 2015
Galerie Velryba / Praha 1

GEOMETRIX – Petr Písařík a Vilém Kabzan

20. 05. – 12. 06. 2015
Nová galerie / Praha 2

Tadeáš Kotrba – Vzpomínky zpola porušené

30. 05. – 26. 09. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Barbora Bálková – Odnikud nikam

3 - 9. 05. 2015
Galerie Fotografic / Praha

Zkřížené cesty

5 - 30. 05. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

Preview Review 2

4 - 5. 05. 2015
Fait Gallery / Brno

Petr Brožka – To všechno odnéš čas

15. 05. – 29. 06. 2015
Galerie na hradě Zvíkově / Hrad Zvíkov 1

PRŽE JSEM MUŽ / CAUSE I AM A MAN

3 - 22. 05. 2015
Galerie Art Brno / Brno

Libor Krejcar – Skelety ve zdi, torza paměti

5. 05. – 11. 06. 2015
Art Space NOV / Pardubice

Není takového místa

25. 04. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Markéta Filipová: Bonanza

29. 04. 2015
SOLO offspace / Brno

Martinka Bobrikova & Oscar de Carmen / SUPERFLUOUS IDENTITY II

3. 05. – 30. 06. 2015
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Art in ArtGen

29. 04. – 2. 05. 2015
Nová galerie / Praha

OBRAZY

30. 04. – 20. 06. 2015
Galerie Václava Špály / Praha 1

B.H.G.

23. 04. – 23. 05. 2015
Galerie UM – galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

Od podlahy

22. 04. – 19. 05. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Alena Kučerová – POSTUP

20. 04. – 14. 05. 2015
Topičův salon / Praha 1

Mitíková & Demjanovič — Kult Moreny

23. 04. – 2. 05. 2015
City Surfer Office / Praha 3

Jana Babincová – Šestá vlna

12. 04. – 7. 05. 2015
Galerie Makráč / Praha 6

ZAHRADY

24. 04. – 26. 05. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

Pavel Piekar – Vyjdi z paláce, dojdeš do Letohrádku

15. 05. – 11. 07. 2015
Letohrádek Ostrov / Ostrov nad Ohří

George Radojčič: Příběhy

16. 04. – 10. 05. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Ladislava Gažiová: Pes na střeše

16. 04. – 30. 05. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Následovníci Jana Svobody

19. 11. 2015 – 20. 02. 2016
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Jan Svoboda

19. 11. 2015 – 20. 02. 2016
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Budoucnost je zde

14. 04. – 28. 05. 2015
Kvalitář / Praha 1

TICHO [dočasná analýza]

11. 04. – 9. 05. 2015
Industra Art / Brno-město

GEO EGO

9 - 29. 04. 2015
Galerie NTK / Praha

Václav Stratil & Panáčik: Mrdat

8. 04. – 2. 05. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

TOO SOON

14. 04. – 23. 05. 2015
Galerie AMU / Praha 1

Quirin Bäumler – Rhymes and Couplets

10. 04. – 22. 05. 2015
Polansky Gallery / Praha 7

Matěj Lipavský a Pure Beauty: 13AlK25

8. 04. – 14. 06. 2015
Galerie Mimochodem / Praha

Tereza Darmovzalová: MÍSTO

1. 04. – 29. 05. 2015
Galerie U Mloka / Olomouc

RAFI SEGAL: ARCHITEKTURA: KONCEPCE A TVARY

1 - 24. 04. 2015
Galerie Architektury Brno / Brno

ROBERT GOLÁŇ – CESTY BEZ SVODIDEL

1. 04. – 21. 05. 2015
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Barbara Benish: Umělec jako aktivita (1982 – 2015)

29. 03. – 11. 04. 2015
Galerie Makráč / Praha 6

Reprezentace rozkladu

2 - 29. 04. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

Jehla v kupce sena

7 - 29. 04. 2015
Topičův salon / Praha 1

Martin Špirec – Moře klidu

24. 03. – 4. 05. 2015
TIC Galerie

Richard Janeček: Naneštěstí

6. 04. – 2. 05. 2015
NoD Mini / Praha 1

Jan Svoboda, Lenka Vítková a Kamila Zemková: Mlčky

23. 03. – 23. 04. 2015
Studio Hrdinů / Praha 7

Ivana Hejduková Místo, kde pravěký člověk hrál na hudební nástroj

25. 03. – 16. 05. 2015
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Kolokvium dvou – Pavla Dundálková, Jiří Žák

16 - 25. 03. 2015
Galerie AVU / Praha 7

Jiří Jirmus

4. 03. – 2. 05. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Alžběta Bačíková – Morální kompromis

12. 03. – 9. 05. 2015
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Kupředu zpátky

10 - 27. 03. 2015
Galerie Nová síň / Praha 1

Jana Trávníčková – Výprodej

11 - 30. 03. 2015
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Superfluous Identity I

10. 03. – 1. 04. 2015
Galerie Klubovna / Brno

Laureáti Ceny Vladimíra Boudníka 1994-2014

3. 03. – 23. 05. 2015
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Úkryty

19. 03. – 29. 04. 2015
Art Space NOV / Pardubice

Tajemný Hamburk 70 let. Čtvrť St. Pauli

11. 03. – 22. 04. 2015
Art-residence “Zahradník” / Praha 1

Petr Košárek: Plankton

11. 03. – 14. 04. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Výchozí pozice

11. 03. – 14. 04. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Martin Kolarov, Filip Dvořák – HashtagNike

3 - 25. 03. 2015
Galerie Jelení / Praha

Hvězdný prach

19. 02. – 21. 03. 2015
Galerie Alternativa / Jihlava

Helena Lukas: Z cesty

13. 03. – 13. 04. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Jirka Houska: Od mamutů k Měsíci

15. 01. – 28. 03. 2015
Artinpark Průhonice / Průhonice

Jan Svoboda: Filosof ticha

5. 02. – 9. 03. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Nejlepší krejčí ve městě

27. 02. – 10. 04. 2015
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Vilém Balej – Předměty, lidé

23. 02. – 16. 03. 2015
Galerie D9 / České Budějovice

Denní snění v galerii 209

24. 02. 2015
Galerie 209 / Brno

M. Cihlář, V. Richterová: Za závěsem

4. 03. – 2. 04. 2015
Galerie NoD / Praha 1

Albatros

1 - 27. 02. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. – 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

André: Přijít na stejné myšlenky

16. 02. – 11. 03. 2015
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

María Elínardóttir – God Bless Iceland

9 - 27. 02. 2015
Galerie Velryba / Praha 1

María Elínardóttir – God Bless Iceland

9 - 27. 02. 2015
Galerie Velryba / Praha 1

Michal Drozen/ Start up end down

12. 02. – 11. 04. 2015
GHMP, Dům U Zlatého prstenu

ŠÍŘKA VÝŠKA HLOUBKA

13. 02. – 10. 03. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

Petra Hudcová / Práce v archivu

11 - 25. 02. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

Nový nacionalismus v srdci Európy

10. 02. – 2. 03. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Rudolf Skopec a Ladislav Vondrák: Etický kodex nakloněné roviny

4. 02. – 14. 03. 2015
Galerie KIV / Praha 8

David Krňanský: Sedmiruký kouzelník

26. 01. – 21. 03. 2015
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

České moderní umění ze sbírky Pavla Čáslavy

10. 02. – 11. 04. 2015
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Pocta Otto Guttfreundovi

15. 01. – 21. 02. 2015
Rabasova galerie Rakovník / Rakovník

Jakub Tajovský a Vojtěch Vlček: Tyčkit

12. 01. – 7. 02. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

AKCE_REAKCE

15. 01. – 3. 02. 2015
ARTATAK Gallery / Praha

SALVE VALE

9. 01. – 5. 02. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

ulrich erben – poesie kontrastu

15. 01. – 6. 03. 2015
Galerie Žaloudek / Praha 1

Martin Kyrych – NEW GETTYSBURG 2

14. 12. 2014 – 6. 01. 2015
Galerie Patricia Milano / Praha

IDYLA

15. 12. 2014 – 26. 01. 2015
Kontext / Jihlava

PASTEL, NŮŽKY, PAPÍR

15. 12. 2014 – 26. 01. 2015
Galerie Kabinet (tic)

Ještě jedno ráno pro Emmu

14. 12. 2014 – 4. 01. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

VYPRÁVĚNÍ

10. 12. 2014 – 17. 01. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Šárka Koudelová a Sáva Spirová: „C“

1 - 10. 12. 2014
Galerie AVU / Praha 7

Jiné vize 2014

3 - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF 2014: Ways of Something

3. 12. 2014 – 9. 01. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

ZLATÝ VĚK. Reminiscence kubismu v současném výtvarném umění.

2. 12. 2014 – 21. 02. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Metaplay, Praha – Tokyo (česká část)

21. 11. – 13. 12. 2014
Galerie kritiků / Praha 1

DRUHOTVARY 4 – Interpretace partitur Leoše Janáčka

27. 11. 2014 – 10. 01. 2015
Památník Leoše Janáčka / Brno

Betelné tympl (výstava v rámci Festivalu Fluidum 5)

19. 11. – 6. 12. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Tíha

16. 11. – 13. 12. 2014
Galerie Umakart Brno / Brno

Svätopluk Mikyta: Záves a BEFEL

18. 11. – 15. 12. 2014
Galerie města Třince / Třinec

Ivan Kafka: Pár věcí (projekty a realizace)

4. 11. 2014 – 29. 01. 2015
Geofyzikální ústav AV ČR / Praha 4

JAN SÁGL: Deset stran jedné mince

6. 11. 2014 – 17. 01. 2015
Leica Gallery Prague / Praha 1

Tomáš Polcar Rezonance

21. 10. – 20. 11. 2014
Galerie U Prstenu / Praha

Ghosts

13. 11. – 9. 12. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

To snad ani nemůže být pravda

11. 11. – 10. 12. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Site specific : Umění na zakázku

3. 11. – 9. 12. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Made in Fabrik

29. 10. – 2. 12. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Shipping closer

28. 10. – 8. 11. 2014
Galerie FAVU / Brno

Showroom – David Krňanský a Monika Krobová

29. 10. – 27. 11. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

Gen 2:7-18

31. 10. – 29. 11. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Oldřich Tichý – Žiju sám ve zdejších lesích

30. 10. 2014 – 14. 02. 2015
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Strictly Commercial

28. 10. – 30. 11. 2014
Photogether Gallery / Zlín

Usínám hluboko v noci

24. 10. – 5. 12. 2014
Polansky Gallery / Praha 7

Facebook

20. 10. – 6. 12. 2014
Galerie Fotografic / Praha

Ladislava Gažiová: Konec výstavy

20. 10. – 10. 11. 2014
Galerie města Třince / Třinec

Interference

18. 10. – 18. 11. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Ivan Kafka: Pytlíci a police

7. 10. – 23. 11. 2014
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Petr Dub, Marek Habr, Zdeněk Porcal – (RE)FRAMED

1. 10. – 13. 11. 2014
Kvalitář / Praha 1

Martin Froulík: Výlet do hor

4. 10. – 21. 11. 2014
galerie sam83 / Česká Bříza

Časoprostorová mřížka

1 - 30. 10. 2014
ETC. Galerie / Praha 2

KOMETA

2. 10. 2014 – 3. 01. 2015
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Spot

29. 09. – 17. 10. 2014
Galerie NTK / Praha

Eva Hronovská_Náměsíčníci

19. 09. – 23. 10. 2014
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Reprezentace dobra

24. 09. – 18. 10. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

POCITOVÁ TEPLOTA

17. 09. – 1. 11. 2014
Prádelna Bohnice

Jiří Hůla: 2013 (Nejvíc kradou zaměstnanci)

14. 09. – 9. 10. 2014
Galerie Makráč / Praha 6

Denisa Nová, Karin Zadric, Klára Dvořáková: Ruměná. Kůže z dechu

17. 09. – 22. 11. 2014
PLATO Ostrava / Ostrava

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. – 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

ZDENĚK TRS & ALŽBĚTA JOSEFY – I Love Lucy

18. 09. – 16. 11. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Kmenové souvislosti

12. 09. – 5. 12. 2014
Galerie Natura / Průhonice

Eliška Kyselková, Katarína Támová – Homage To Monica Cook

10. 09. – 14. 10. 2014
Galerie Fotografic / Praha

Spirit Prints

2. 09. – 2. 10. 2014
Fox Gallery / Praha

Krystalizace

5. 09. – 7. 10. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Osada

4 - 22. 09. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

Jiří Mikeska: Letem světem / Ivana Hejduková: Místo, kde pravěký člověk hrál na hudební nástroj

4. 09. – 15. 10. 2014
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Referendum Skotsko 2014 – Jan Vermouzek

18. 09. – 1. 10. 2014
Galerie Jiří Putna / Brno

Jeanne Moynot: Špinavá přední skla

2 - 20. 09. 2014
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Pohled do jeskyně

8. 09. – 2. 10. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22 - 30. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

BAKALÁŘI KF FAMU 2014

10 - 18. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Pressing Point

1 - 12. 09. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Tomáš Hlavina: Analogie a Anachronismy

3 - 26. 09. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

pohyb, pohyb ! …

2. 10. – 14. 11. 2014
Galerie Žaloudek / Praha 1

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. – 6. 09. 2014
Karlin Studios / Praha 8

MF Sounds

6. 08. – 30. 09. 2014
MeetFactory / Praha 5

Veronika Resslová: Dívám se nebo se nedívám

6. 08. – 9. 09. 2014
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

NTK básně

7. 08. – 10. 09. 2014
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Písně kosmické

29. 07. – 16. 08. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

Anima/Animus

28. 06. – 26. 07. 2014
Galerie ITC Oseckého kláštera / Osek

Toast McFarland: noc&sen

16. 07. – 9. 08. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

Tereza Černá – Castle of Mirrors

10. 07. – 13. 08. 2014
Galerie Nina Hedwic / Praha 2

BLUE BOX

22. 07. – 30. 08. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Oheň-Hlína-Led: Václav Šerák a žáci

25. 06. – 13. 09. 2014
Uměleckoprůmyslové museum v Praze / Praha 1

Petr Švolba

8. 07. – 16. 08. 2014
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

NEŽ SLUNCE PŘEKROČÍ TVŮJ STÍN

9. 07. – 30. 08. 2014
Prádelna Bohnice

Noreen Loh Hui Miun – Beneath the Surface

2. 06. – 29. 09. 2014
Galerie Polagraph / Praha 3

Zdeněk Košek / Život v díle

1 - 30. 07. 2014
anyArt / Praha 4

Stěnování

8. 07. – 16. 08. 2014
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Otto Placht_V moci magie noci

11. 07. – 14. 08. 2014
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Táborová hra

4. 07. – 23. 08. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Mánesův prapor Jednoty Říp v Roudnici nad Labem (150 let od jeho vzniku)

25. 06. – 13. 09. 2014
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Baladické světy Jaroslava Panušky (Z cyklu Počátky moderny)

25. 06. – 13. 09. 2014
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Metaformy pralesa

26. 06. – 30. 08. 2014
Galerie Václava Špály / Praha 1

22:22 2

17. 06. – 18. 07. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

Richard Loskot: Kolemjdoucí

16. 06. – 14. 07. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Stability (CAS 2014)

24. 06. – 12. 07. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Jestliže… pak… nebo…

17. 06. – 29. 07. 2014
TIC Galerie / Brno

Obrázek

17. 06. – 29. 07. 2014
TIC Galerie / Brno

Mary Duras (1898–1982)

12. 06. – 30. 08. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Děti ze stanice Žežulka

19. 06. – 18. 07. 2014
Galerie NTK / Praha

Josef Tockstein (1912–1996)

17 - 29. 06. 2014
Galerie P + P Kobylka / Praha

Empirická iluze

3 - 28. 06. 2014
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

CENTRUM M6: URBAN PANGEA PEOPLE

10 - 28. 06. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Svätopluk Mikyta – Pomoderna a sedm monochromů

12. 06. – 26. 07. 2014
Polansky Gallery / Praha 7

Arma / Putování k Hovornám

20. 05. – 19. 06. 2014
Bludný kámen / Opava

Orbis pistus – Ivana Šrámková

28. 04. – 15. 07. 2014
Fox Gallery / Praha

Jindra Viková, Jessica Mayne – Texty lásky

13. 06. – 7. 09. 2014
Galerie Natura / Průhonice

NEVIDITELNÝ MODŘÍN

5. 06. – 5. 07. 2014
/ Ostrava

(NE) MÍSTNĚ / PRÁZDNÉ

2. 06. – 3. 07. 2014
Galerie W7

(NE) MÍSTNĚ / PRÁZDNÉ

3. 06. – 3. 07. 2014
Galerie W7

Jan Trejbal a Neolokator.cz: Ke kořenům – nic jiného neumím

21. 05. – 29. 06. 2014
INI Project / PROSTOR / Praha

Svátek KIN

30. 04. – 5. 06. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

Kus země

21. 03. – 17. 04. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Daphne a meandr

18. 02. 2014
Galerie 209 / Brno

PRACOVIŠTĚ

27. 01. – 15. 02. 2014
Galerie AMU / Praha 1

OXYGENIUS

28. 11. – 30. 12. 2013
Šaufenstr / Brno

KONFERENCE

24. 10. – 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Model pocitu / Schéma emoce

19. 09. – 17. 10. 2013
Galerie SPZ / Praha 1

Tereza Darmovzalová: Na cizí půdě

8. 08. – 3. 09. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Jakub Hubálek a Aleš Brázdil: Terminál

24. 06. – 14. 09. 2013
Galerie Mimochodem / Praha

Carlos Relvas: Objekty věčnosti

22. 05. – 14. 09. 2013
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Martina Špinková: Prchavá setkání

14. 05. – 15. 06. 2013
Galerie Josipa Plečnika / Praha 10

Mosaic

19. 02. – 23. 03. 2013
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Ladislava Gažiová: Poušť

22. 01. – 21. 02. 2013
Fotograf Gallery / Praha 1

Jana Farmanová: Váha beztíže

18. 04. – 26. 05. 2012
Galerie Vernon / Praha 5

Lies and Layers

31. 10. – 16. 12. 2011
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Proč je světlo někdy nepříjemné?

8 - 16. 09. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Porce…

1. 12. 2010 – 30. 01. 2011
de-sign / Praha 7

Tichá a poklidná katastrofa v duši medúzy

7. 05. – 12. 06. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

Crystal Space in your Face

11. 04. – 30. 05. 2014
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

EXPOZICE

10. 03. – 2. 04. 2014
Galerie Jelení / Praha

Heterotopia

9. 02. – 8. 03. 2014
Galerie Umakart Brno / Brno

Rozkazy z éteru

17. 01. – 20. 02. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

KURZ PROXEMICKÉHO TANCE

4 - 20. 11. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Pozdravy…

7. 10. – 6. 11. 2013
Galerie Prokopka / Praha 3

PETR RANDÁK: POLABÍ Z PTAČÍ PERSPEKTIVY

28. 08. – 14. 09. 2013
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Gerald Scarfe, Pink Floyd v Praze!

23. 07. – 12. 10. 2013
Museum Kampa / Praha 1

AKROPOLIS

12. 06. – 6. 07. 2013

Radka Chocholoušová: Kočka v kočce

30. 05. – 26. 06. 2013

V hlavě, v krajině, ve městě

5. 04. – 25. 05. 2013
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Natvrdlí a tvrdé

27. 02. – 23. 03. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Vivien

4 - 21. 10. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Richard Loskot / Jednoduchá věc

29. 03. – 29. 04. 2012
GHMP, Dům U Zlatého prstenu

Nové obrazy

6. 10. – 10. 11. 2011
Výstavní síň Sokolská / Moravská Ostrava

ART HAS NO HISTORY!

1 - 25. 06. 2011
Karlin Studios / Praha 8

Papírový hlavy

16. 09. – 3. 10. 2010
Trafačka / Praha 9

Miroslav Melena: Ve službách divadla

27. 04. – 13. 05. 2014
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Bdělost

9. 04. – 4. 05. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

město/2

14. 03. – 3. 04. 2014
Závod 01 / Humpolec

Jana Regnerová a Kateřina Michálková

29. 01. – 24. 02. 2014
Nadveřegalerie / Brno

František Kobliha / Básně noci

11. 12. 2013 – 15. 02. 2014
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

First Aid

24. 09. – 31. 10. 2013
Galerie Mimochodem / Praha

Level Anxieties

20. 09. – 3. 10. 2013
Galerie AMU / Praha 1

SKLENICE VODY

9. 07. – 21. 09. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Jan Rýz: Plastily

21. 05. – 1. 06. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

Někdo se dívá

24. 04. – 18. 05. 2013
Galerie AMU / Praha 1

Výstava PSÍ DNY Jakuba Hubálka a Aleše Brázdila

17 - 29. 03. 2013
Nau Gallery / Praha 3

Převážně v divočině

8. 02. – 11. 03. 2013
Galerie Nina Hedwic / Praha 2

Kolektivní tělo

19. 06. – 21. 07. 2012
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Zberači kamenia

11. 01. – 11. 02. 2012
Galerie NF / Ústí nad Labem

12 bodů

22. 09. – 22. 10. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

DVĚ SLUNCE

21. 03. – 14. 06. 2011
Spejs / Praha 2

1+1=3

24. 05. – 19. 06. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

AKUSTICKÉ OBRAZY

25. 04. – 15. 05. 2014
Bludný kámen / Opava

Nemusí to být žert

19. 03. – 15. 04. 2014
Galerie Rampa / Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

NEW ART

18. 02. – 15. 03. 2014
Galerie Art Brno / Brno

JEREMY HUTCHISON – ERRATUM

14. 01. 2014
Artwall Praha 7 / Praha 7

Městští psi

26. 11. – 12. 12. 2013
Galerie FAVU / Brno

TRIENÁLE VALMEZ 2013 / CENA RUDOLFA SCHLATTAUERA

31. 10. – 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

NETEČE TEPLÁ

11. 09. – 11. 10. 2013
Galerie NF / Ústí nad Labem

Kresba

7 - 30. 08. 2013
Nau Gallery / Praha 3

Carlos Relvas: Lidé z Golega

26. 06. – 17. 08. 2013
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Pavla a Emily Show!

18. 05. – 15. 06. 2013
Galerie Jeptiška

Pluriform & Simultaneous

23. 04. – 14. 06. 2013
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Industrialismus

7 - 30. 03. 2013
ARTATAK Gallery / Praha

Legitimizace / Participace / Postprodukce

18. 12. 2012 – 11. 01. 2013
Experimentální prostor NoD / Praha 1

SOUČASNÁ ČESKÁ MALBA

23. 04. – 8. 05. 2012
Galerie NTK / Praha

Unikající intimita

24. 10. – 19. 11. 2011
Galerie KIV / Praha 8

Tichá rezistence

13 - 29. 10. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Distance zkreslena

30. 11. – 17. 12. 2010
Vane Gallery / Newcastle upon Tyne, UK

Núdzový program spracovania odpadu

30. 04. – 31. 05. 2014
Nitrianska galéria / Nitra

EQUAL DESIGN

27. 03. – 26. 06. 2014
Galerie Supermarket wc / Karlovy Vary

5x5x5 – Čich

11. 02. – 6. 03. 2014
Malá galerie / Ústí nad Labem

Alena Adamíková: Vypravěči příběhů

18. 01. – 8. 03. 2014
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

Milli Janatková: obrazy a grafika

19. 12. 2013 – 1. 02. 2014
galerie a café Ve Věži / Hodonín

Taras

17. 10. – 10. 11. 2013
Staroměstská radnice / Praha 1

Jarda Svoboda: asambláže a malby na listí

31. 10. – 14. 12. 2013
galerie a café Ve Věži / Hodonín

Zrnko popelu

10. 07. – 9. 09. 2013
de-sign / Praha 7

THAT. WAS. NOT. US: MEMENTO PROJEKT

12 - 15. 06. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Dream Books UnLtd.

15. 05. – 6. 06. 2013
Galerie KIV / Praha 8

Jak jinak

25. 03. – 27. 04. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

COMBINATIONS

28. 02. – 24. 03. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Petr Pufler, Lukáš Hájek & Zdeněk Porcal

1 - 8. 10. 2012
Fotograf Gallery / Praha 1

Jan z Radňovic a Jindra ze Sovince

6 - 30. 03. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

město les

19. 10. – 10. 12. 2011
Spejs / Praha 2

EGO / portrét x

26. 05. – 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

ODHALENÍ

30. 04. – 24. 05. 2014

V. K. N.

9. 04. – 14. 06. 2014
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

ČAS ZOUFALSTVÍ A NADĚJÍ

13. 03. – 27. 04. 2014
Strahovský klášter / Praha 1

Lawrence Wells: KONEC

30. 01. – 27. 02. 2014
Galerie Kytka / Praha 3

Ivan Ouhel / Tutti colori

11. 12. 2013 – 15. 02. 2014
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Tváře ohně

7. 11. – 7. 12. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

Magdalena Bartáková: Pole

19. 08. – 7. 09. 2013
Galerie Josipa Plečnika / Praha 10

ŠALOUN SHOW Jiří David, Kurt Gebauer, Jan Mladovský, Martin Zet, Stanislav Zippe

9 - 14. 07. 2013
Ateliér Ladislava Šalouna / Šalounova vila / Praha 10 – Vinohrady

Stanislava Karbušická: Kůže

30. 05. – 26. 06. 2013
Galerie 35m2 / Praha 3

Barbora Bálková: BABIČKY

30. 04. – 9. 06. 2013
Galerie Fotografic / Praha

Mezi Reality

6 - 21. 02. 2013
Galerie KIV / Praha 8

Hranice možností

12. 06. – 3. 07. 2012
Galerie Jelení / Praha

Bez názvu 19 – Bez názvu 21

10. 01. – 15. 02. 2012
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

PŘESNÁ KONSTRUKCE

22. 09. – 22. 10. 2011
Galerie KIV / Praha 8

Stroje bez příčiny

23. 03. – 14. 04. 2011
MeetFactory / Praha 5

Václav Sokol: Deště a sklenice

21. 05. – 18. 07. 2014
Cesta domů / Praha 7

CESTA

5. 06. – 23. 08. 2014
MeetFactory / Praha 5

Phila Primus: 76% ticho

20 - 24. 03. 2014
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Starring into clouds

25. 02. – 15. 03. 2014
Galerie FAVU / Brno

TIMO / VŠECHNO BUDE. NEBOJ. LET‘S WAIT.

14. 01. – 18. 02. 2014
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Už jo ale ještě ne úplněk

13 - 29. 11. 2013
Trafačka / Praha 9

Ludmila Jandová: Malba na papíře 1961 – 69

19. 10. – 23. 11. 2013
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

AiC Štefle

12. 09. – 30. 10. 2013
Galerie bratří Špillarů / Domažlice

LEONARDO STROKA: UNENCRYPTED STATE

31. 07. – 24. 08. 2013
Trafačka / Praha 9

Plots

25. 06. – 3. 08. 2013
Americké centrum / Praha 1

Klíčový materiál pro novou generaci

23. 05. – 20. 06. 2013
Galerie SPZ / Praha 1

Hodinový hotel

26. 04. – 28. 06. 2013
de-sign / Praha 7

Bezpředmětný film

5. 03. – 2. 04. 2013
TIC Galerie / Brno

DOTEK

12. 12. 2012 – 24. 02. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Ornament

19. 04. – 19. 05. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Začarovaný kruh

20. 10. – 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Bez názvu 9 – Bez názvu 15

6 - 29. 09. 2011
Fotograf Gallery / Praha 1

Vladimír Jindřich Bufka

11. 11. 2010 – 12. 01. 2011
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Richard Loskot – Expozice

7. 05. – 4. 06. 2014
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

KASSABOYS: VERCHOVINA

9. 04. – 11. 06. 2014
Artwall Praha 7 / Praha 7

TOMÁŠ RAFA: TRUE PATRIOTISM

7. 02. – 3. 03. 2014
Artwall Praha 7 / Praha 7

Jaromír Krátký – 6303I

8. 01. – 2. 02. 2014
Galerie U Mloka / Olomouc

Zimní kompost – AVU, ateliér Malba III. Michaela Rittsteina

14. 11. 2013 – 15. 01. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

Tři

8. 10. – 2. 11. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

Doktor Racek na Věži – výstava ilustrací Lukáše Urbánka

13. 09. – 27. 10. 2013
galerie a café Ve Věži / Hodonín

Dech Tradice

16 - 31. 07. 2013
Galerie Jelení / Praha

Brno Art Open 2013

11. 06. – 30. 08. 2013
Dům umění města Brna

Jiří Hilmar “…tiše se přemísťovati…”

15. 05. – 22. 06. 2013
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

TOTO! Kurva

31. 03. – 29. 04. 2013
Artwall Praha 7 / Praha 7

Papež v Litomyšli: výběr prací z let 1983-85

20. 02. – 20. 04. 2013
Městská galerie Litomyšl / Litomyšl

Kudy vede cesta ven?

27. 09. – 10. 11. 2012
Nitrianska galéria / Nitra

CO?

27. 02. – 22. 03. 2012
Galerie KIV / Praha 8

V plném spektru. Fotografie 1900-1950 ze sbírky Moravské galerie v Brně

3. 11. 2011 – 4. 02. 2012
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Citace a interpretace

23. 06. – 6. 08. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Realita je víc než fikce. Asambláž jako tvůrčí princip v českém umění 60. a 70. let

10. 09. – 14. 11. 2010
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Triptych Čekárna & nové obrazy

5 - 31. 05. 2014
Galerie Montmartre / Praha 1

Grafický design

31. 03. – 14. 06. 2014
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Pomalé fotografie Dušana Skaly a Jana Freiberga

27. 02. – 3. 04. 2014
Fotograf Gallery / Praha 1

Eva Frantová: Žena z Marsu

28. 01. – 15. 02. 2014
Galerie Nová síň / Praha 1

FAKT / FIKCIA

11. 12. 2013 – 30. 01. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Malby z hlavy

4 - 27. 11. 2013
Nau Gallery / Praha 3

Torzo I Retrospektiva

12. 09. – 2. 11. 2013
Leica Gallery Prague / Praha 1

Její hloubka ornamentu

25. 06. – 6. 08. 2013
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

MAGDALENA JETELOVÁ: (DES) ORIENTATION? / Projekty z let 1982–2013

30. 05. – 28. 12. 2013
Muzeum moderního umění / Brno - střed

Daniel Balabán: Laureát Ceny Michala Ranného

25. 07. – 26. 10. 2013
Moravská galerie v Brně / Brno

Současná (hyper)realistická malba ze sbírky Pavla Feigla

12. 03. – 13. 04. 2013
Galerie Vernon / Praha 5

Rodinné promluvy

5. 06. – 25. 08. 2012
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Werich

6 - 29. 01. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

Adolf Loos – dílo v českých zemích

11. 10. 2011 – 7. 01. 2012
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Jak začít od začátku (Selži znova a lépe)

8. 03. – 30. 04. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Raqs Media Collective: Úžasná úspornost prostředků

24 - 23. 04. 2014
Tranzitdisplay / Praha 2

Božena Kolská – Ještě zbývá za nehet naděje

18. 03. – 10. 05. 2014
Cesta domů / Praha 7

VLČICE NOCI II: ZIMA

19. 02. – 15. 03. 2014

THE EMPEROR’S NEW APPAREL

15. 01. – 8. 02. 2014

Dostaneš, co uneseš

24. 11. 2013 – 4. 01. 2014
Nau Gallery / Praha 3

Stanislav Podhrázský: Neklidná krása

24. 10. 2013
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha 1

Quagmire

11 - 28. 09. 2013
MeetFactory / Praha 5

Denisa Fialová: Pohřešovaní

5. 08. – 8. 09. 2013
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

All these shimmering things. They fade so quick.

25. 06. – 26. 07. 2013
Galerie SPZ / Praha 1

Lucie Mičíková: Výhled z Le Petit Cabanon

16. 05. 2013
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

CAS. CO TO JE?

16. 04. – 18. 05. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Barevná televize

5. 03. – 2. 04. 2013
TIC Galerie / Brno

NEZVANÝ HOST

12. 12. 2012 – 13. 01. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

PALESTINSKÝ STÁT

17. 04. – 4. 05. 2012
Galerie SPZ / Praha 1

Anke Feuchtenberger & Václav Šlajch

3. 11. – 22. 12. 2011
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Rudolf Steiner a současné umění / Myslet bez konce

15. 06. – 11. 09. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

2,5

8 - 29. 11. 2010
Galerie 1. patro / Praha 1

Jiří Peša: Kresby z plakátů a kronik

26. 04. – 10. 05. 2014
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Turistické centrum Veselska

Seno, sláma. Práce v krajině a přírodní procesy v umění

29. 05. – 23. 08. 2014
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Design pro život – Něžnosti

11. 03. – 10. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Angry Pacifist

6 - 25. 02. 2014
Kvalitář / Praha 1

Jan Tesař: Knihy a jiné obrazy

8. 01. – 22. 02. 2014
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Nič sa nedeje

13. 11. – 12. 12. 2013
Galerie Prokopka / Praha 3

Fotografie 2003–2013

18. 09. – 15. 10. 2013
Divadlo Jiřího Myrona / Ostrava – Moravská Ostrava

Přesně

4. 09. – 4. 10. 2013
Nau Gallery / Praha 3

Moře! – Proč tu není moře!

29. 08. – 12. 10. 2013
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě

Kouzlo zapomnětlivosti

10. 05. – 4. 06. 2013
Galerie města Blanska / Blansko

2/1

5 - 31. 03. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Vypravěč

18. 02. – 23. 03. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

Heroine

5 - 15. 09. 2012
Berlinskej Model / Praha 7

Papírek, který jsme nevykouřili

21 - 26. 02. 2012
Galerie NF / Ústí nad Labem

Fotografie jako fotografie

7 - 29. 10. 2011
Školská 28 / Praha 1

Já, bezesporu

25. 05. – 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

ZÓNA

6. 05. – 7. 06. 2014
Galerie AMU / Praha 1

RYAN TRECARTIN: Každodenní radosti

25. 03. – 19. 04. 2014
Galerie Plevel / Praha 8

Shadow Universe

27. 02. – 5. 04. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Odpad tě vidí

26. 01. – 8. 02. 2014
Galerie Umakart Brno / Brno

Čtveřice

13. 12. 2013 – 14. 01. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

STŘEPY MODERNITY

4. 11. – 5. 12. 2013
Industrial Gallery Ostrava / Ostrava

JAN ŠAFRÁNEK / Na cestě

2. 10. – 30. 11. 2013
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Hunky Dory

21. 08. – 14. 09. 2013

Miroslav Houra: Vzpomínka II.

13 - 31. 08. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

Oldřich Bystřický: “Co připomíná minulé a už k ničemu není”

28. 05. – 25. 06. 2013
Galerie Jelení / Praha

Erwin Raupp: Moravská Hellas 1904

20. 04. – 22. 06. 2013
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

Mirka Vitásková: Na hřebenech hor vlasy češu

14. 03. – 5. 04. 2013
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Pod dečkou s jemným vzorem /část druhá/

11. 02. – 28. 03. 2013
Fait Gallery Preview / Brno

Homeperformance

6 - 23. 06. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

ZANECHTE ZPRÁVU

13. 12. 2011 – 12. 01. 2012
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Táňa Rjabininová & Boris Jirků

22. 09. – 16. 10. 2011
the30gallery / Praha 7

Assorted Cocktail

9. 02. – 15. 05. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Spadneš do zítra

14 - 31. 05. 2014
Trafačka / Praha 9

JAROMÍR 99 – Kill-Time

24. 04. – 23. 05. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Branka Uljarević

18. 03. – 5. 04. 2014
Galerie FAVU / Brno

JAN VIČAR – LES FEMMES IMPRIMÉES

19. 02. – 15. 03. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

EUGENIO PERCOSSI – WITH/WITHOUT (CONCEPT)

15. 01. – 8. 02. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

PRO MNOHÉ UŠI / Výběr ze sbírky Fait Gallery

21. 11. 2013 – 12. 03. 2014
Fait Gallery / Brno

Habitus

7. 11. – 21. 12. 2013
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Bio

9. 09. – 5. 10. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

Daniel Libeskind – Architektura je řeč

5. 08. – 2. 09. 2013
Galerie Architektury Brno / Brno

O,5mil/destil

20. 06. – 13. 07. 2013
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Lucie, Agáta, Ágnes

13. 05. – 2. 06. 2013
Salon Daguerre – Galerie Daguerre / Brno

Práce v umění

29. 04. – 17. 05. 2013
Nová radnice / Praha 1

Čapatý Ján

6. 03. – 2. 04. 2013
Galerie Mladých

Monika Žáková: Monochromatika

4 - 20. 12. 2012
Galerie Jelení / Praha

Zápas o moderní malbu

4. 04. – 16. 06. 2012
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Retroaktivní interference

14 - 21. 10. 2011
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Struny na tvých prstech/ Strings on Your Fingers

14. 07. – 13. 08. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

Behnisch Architekten: Unilever – Haus and Marco Polo Tower

5. 10. – 10. 12. 2010
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Bílá tma

29. 04. – 1. 06. 2014
ETC. Galerie / Praha 2

Martin Ježek: Pornographique concentré directe sur 35m2

10 - 19. 04. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

V dětství se mi nic zlého nestalo

12. 03. – 6. 04. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

Elfriede Mejchar Minulost (AT)

6. 02. – 5. 04. 2014
Dům umění města Brna / Brno

Antje Seeger: Between the Lines

9. 01. – 1. 02. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

Detail místa, kde pravěký člověk hrál na hudební nástroj

5 - 16. 11. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

Bezstarostní po(v)zdech

1 - 9. 10. 2013
Galerie AVU / Praha 7

JUST SCREENS – Jakub Tomáš, Pure Beauty

5. 09. – 1. 10. 2013
ARTATAK Gallery / Praha

Stav vecí / Lucia Kuklišová

10 - 31. 07. 2013
1_7 Gallery / Ostrava

Pomalý posun

31. 07. – 28. 09. 2013
Galerie Alternativa / Jihlava

Jan Trakal a Václav Havlíček: JELLY TIME

9 - 27. 05. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Pocta Václavu Štývarovi

26. 03. – 19. 04. 2013
Galerie města Třince / Třinec

Young Art Project / Vladimír Staněk / Smalty

11. 12. 2012 – 29. 04. 2013
GATE Galerie / Praha 1

My place

4 - 15. 09. 2012
Trafačka / Praha 9

Hidden Publics

15. 02. – 13. 03. 2012
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Osmdesátá

5. 10. – 4. 11. 2011
Fotograf Gallery / Praha 1

Mladí umělci Galerie Ratolest

1. 05. – 2. 06. 2011
Galerie Ratolest / Brno

Jana Žirovnická – krajinomalby

30. 05. – 29. 06. 2014
Mělnické kulturní centrum o.p.s. / Mělník

Oldřich Tichý: Jedním tahem těsně nad zemí

26. 03. – 7. 05. 2014
Galerie umění Karlovy Vary / Karlovy Vary

Neizvestnij Chudožnik

26. 03. – 14. 04. 2014
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Honitba

25. 02. – 12. 03. 2014
Galerie AVU / Praha 7

AKT_ual

5 - 12. 02. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

V noci nejsou strážní andělé, je spánek

2. 12. 2013 – 5. 01. 2014
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Ctižádostivá herečka

29. 10. – 23. 11. 2013
Galerie Plevel / Praha 8

ESTHER STOCKER / Prostor bez hranic

2. 10. – 30. 11. 2013
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Do lesa! Dříví

20. 08. – 19. 09. 2013
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Eva Fišerová: Esence

16. 07. – 3. 08. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

Ze života kanálů

27. 05. – 29. 06. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

Velké prádlo

23. 04. – 27. 06. 2013
Galerie Budoart / Praha 3

Eva Pejchalová: Úklidové práce

12 - 27. 03. 2013
Galerie Jelení / Praha

Pod dečkou s jemným vzorem /část první/

7. 02. – 26. 03. 2013
Fait Gallery MEM / Brno

Bára Mrázková

29. 05. – 28. 06. 2012
Fotograf Gallery / Praha 1

Za pět dvanáct

13. 12. 2011 – 25. 02. 2012
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Kamila Zemková / Pavla Tichá

22. 09. – 19. 10. 2011
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

PBBK80 (Praha/Brno/Bratislava/Kolín nad Rýnem – 80. léta)

24. 01. – 25. 02. 2011
Galerie NTK / Praha

Tereza Severová a Jaroslav Šlauf: 6 oken, 2 kanály

12. 05. – 4. 06. 2014
Galerie AVU / Praha 7

REkonstrukce

23. 04. – 20. 05. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

VNITŘNÍ SVĚT

22 - 21. 03. 2014
Loft club café & bar / Zlín

LOOK WHAT I FOUND

14. 02. – 13. 03. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Martin Froulík: Lesní barok

15. 01. – 4. 03. 2014
Galerie města Třince / Třinec

Andreas Wegner / Cabinet

19. 11. 2013 – 4. 01. 2014
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Neklidná krása

24. 10. 2013 – 1. 02. 2014
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha 1

ČESKO-SLOVENSKÉ HVĚZDY

13. 09. – 30. 11. 2013
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Lepší Barva

1. 08. 2013
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Jiří Mědílek: Realita

22. 06. – 10. 08. 2013
Galerie Dům / Broumov

Adéla Lustigová a Lea Petříková: BE SIDE

21 - 29. 05. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Pavla Dundálková / 18 235

10. 04. – 4. 05. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

After Van Gogh

20. 03. – 13. 04. 2013
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

“I kdyby na zemi nebylo ticha…” Zimní motivy ze sbírek Západočeské galerie v Plzni

13. 12. 2012 – 2. 02. 2013
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

NĚŽNÝ FOTOEROTIKON Touha, něha, erotika ve fotografiích 20. a 21. století.

27. 03. – 9. 05. 2012
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Lune Inversé

14 - 29. 10. 2011
A.M. 180 / Praha 2

Ladislava Gažiová – 8 x (160cm x 160cm), 2011, sprej na skle

26. 06. – 20. 08. 2011
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

…a nezapomeňte na květiny

25. 11. 2010 – 26. 02. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Vši

28. 04. – 28. 05. 2014
Stopatnáct padesát pět / Brno

Krotitel mračen

7. 04. – 3. 05. 2014
Galerie Montmartre / Praha 1

Nejasný předmět touhy

11. 03. – 24. 04. 2014
Nau Gallery / Praha 3

NALOMENÍ / Jan Chlup, Lucie Kordačová, Lucia Kotvanová

6 - 27. 02. 2014
Galerie KIV / Praha 8

obrazy a … Jiřího Poláška

11. 01. – 7. 02. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Patrik Pelikán: Penetrace

7 - 30. 11. 2013
Galerie 35m2 / Praha 3

Brazil I.: Architektura

3. 10. 2013 – 16. 01. 2014
Kvalitář / Praha 1

Tillman Kaiser: Návrh na oltář

30. 08. – 11. 10. 2013
Polansky Gallery / Praha 7

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA ČESKO-ROMSKOU VLAJKU

16. 07. – 15. 09. 2013
Artwall Praha 7 / Praha 7

Rasvád za_pět

6. 06. – 27. 07. 2013
Galerie Alternativa / Jihlava

Kočičky a Sudek

5 - 18. 05. 2013
Photogether Gallery / Zlín

Marek Ormandík: Purgatorio

26. 03. – 1. 05. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Jánuš Kubíček: Uměním unikat stupiditě světa

18. 02. – 21. 03. 2013
Topičův salon / Praha 1

FREJM BAJ FREJM

18. 09. – 23. 10. 2012
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

tumma

13 - 29. 02. 2012
Galerie Jelení / Praha

JAN SVOBODA 1934 -1990

5. 10. – 19. 11. 2011
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Jurkovičova vila. Historie a obnova

31. 03. 2011 – 17. 03. 2012
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Kolem dokola a jinak

2 - 27. 06. 2014
Galerie Montmartre / Praha 1

LEZENÍ

30. 04. – 24. 05. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

UPROSTŘED TOHO, CO JE NYNÍ

26. 03. – 19. 04. 2014

Richard Roháč – Přízraky

25. 02. – 24. 05. 2014
Adam Gallery / Brno

Čtení

21. 01. – 25. 02. 2014
Galerie Kabinet (tic)

V divočině

13. 12. 2013 – 8. 01. 2014
Výtvarný ateliér Malování a kreslení / Praha 2

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. – 23. 11. 2013

42

19. 09. – 21. 11. 2013
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

LIBUŠE VENDLOVÁ – SOUČÁSTKY

22. 08. – 19. 09. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

Tereza Černá: Vzdušné války

3. 07. – 3. 08. 2013
GHMP, Dům U Zlatého prstenu

ESSL ART AWARD CEE 2013

31. 05. – 29. 06. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

The Martha Cooper Files

25. 04. – 16. 05. 2013
Trafačka / Praha 9

Josef Procházka:

15. 03. – 27. 04. 2013
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

6. Cena kritiky za mladou malbu

30. 01. – 23. 02. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Zlín#32

22. 05. – 23. 06. 2012
Galerie Kaluž / Ostrava

Cena Exit 2011

6. 12. 2011 – 26. 01. 2012
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Výstava filmových plakátů a knižních obálek

8. 09. – 30. 10. 2011
Kino Světozor / Praha 1

Mutující médium

9. 02. – 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Holding Plastic Bag Containing My Positions

12. 05. – 8. 06. 2014
Galerie Umakart Brno / Brno

Barbara Probst: Úplné znejistění

23. 04. – 5. 06. 2014
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Houpačka

13. 03. – 19. 04. 2014
Kompot / Ústí nad Labem

Anna Horčinová: INPOS

12. 02. – 15. 03. 2014
Photogether Gallery / Zlín

A duch se vznášel nade mnou

13. 01. – 8. 02. 2014
Galerie Montmartre / Praha 1

Adam Holý – Vnější jádro

18. 10. – 22. 11. 2013
Polansky Gallery / Praha 7

City Folklore by SASANCA

11. 09. – 17. 10. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Vyhlídkové stoje postojem

30. 07. – 19. 08. 2013
Galerie Umakart Brno / Brno

Adriana Skálová: Schrány

16. 06. – 19. 09. 2013
Cesta domů / Praha 7

STŘEDOČEŠI V GATE – PRODEJNÍ VÝSTAVA STŘEDOČESKÝCH UMĚLCŮ

4. 06. – 24. 08. 2013
GATE Galerie / Praha 1

Včera jsem věděl víc, než vidím dnes

2. 04. – 6. 05. 2013
Galerie Umakart Brno / Brno

Hugo Demartini…a měl rád ženy

28. 02. – 10. 08. 2013
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Spiklenci

4 - 28. 11. 2012
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Conrad Armstrong

30. 03. – 26. 05. 2012
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Vzpomínám si, jak se přiblízila

11 - 23. 10. 2011
Galerie PZ / Praha 5

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. – 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Erotikon (Z KAPITOLY TENDENCE ČASOPISU FOTOGRAF)

5. 11. – 31. 12. 2010
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

8 evropských konkretistů

16. 02. – 19. 04. 2014
Galerie Žaloudek / Praha 1

Digital Exchange

10. 03. – 14. 04. 2014
TIC Galerie / Brno

GENY A GENERACE, 8. tématická výstava

7. 02. – 17. 03. 2014
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Adrien Giros (FR): Strážci / GALERIE KOSTKA

19. 12. 2013 – 11. 01. 2014
MeetFactory / Praha 5

Geert Goiris & Viktor Kopasz: Mrtvý jazyk

7. 11. – 21. 12. 2013
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Princ

4. 10. – 21. 11. 2013
Kvalitář / Praha 1

Wilhelm Lehmbruck: Retrospektiva

10. 09. – 9. 11. 2013
Dům umění města Brna / Brno

Josef Mikulka | Sentiment

24. 06. – 14. 09. 2013
Galerie Café Amadeus

Richard Loskot: 30 vteřin

3 - 29. 06. 2013
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

ACCULTURATED

8. 05. – 2. 06. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Jakub Sýkora {kukryniksa} – finská Berounka

4 - 28. 03. 2013
Galerie Makráč / Praha 6

Rudolf Vejrych: Obrazy

12. 02. – 9. 03. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

REMEMBER THE UNFORGETTABLE: 11. září 2001

12. 09. – 11. 10. 2012
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

PAPÍR A HLÍNA

9. 02. – 7. 04. 2012
Galerie města Plzně / Plzeň

EUGENIO PERCOSSI / LOVE

12 - 29. 10. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Chymická zahrada

2. 05. – 1. 06. 2011
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Cesta do zahrady

6. 06. – 4. 07. 2014
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. – 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Pavol Seriš Absurdity, naivity

21. 02. – 30. 03. 2014
kavárna trojka / Brno

Páření

21. 01. – 25. 02. 2014
Galerie Mladých

Mezi prahem a prahem

3 - 30. 12. 2013
Galerie KIV / Praha 8

Šibeničák jelen, žebrák lišák

29. 10. – 12. 11. 2013
Galerie Umakart Brno / Brno

Zahrádky

19 - 30. 09. 2013
Galerie KIV / Praha 8

Proces

15. 08. – 14. 09. 2013
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Šílenství se stává metodou

11 - 27. 07. 2013
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Projektor #9

26. 05. 2013
Galerie KIV / Praha 8

Richard Loskot: Neskutečnost

25. 04. – 6. 06. 2013
Galerie Laboratorio / Praha 7

Karolina Kohoutková a Jitka Zástěrová: Perspektiva vrátnice

11. 03. – 5. 04. 2013
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Myšlenky formy

29. 01. – 27. 02. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

David a Benedikt Popelkovi

8. 05. – 3. 06. 2012
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

I KNOW WHAT YOU DON’T SEE

10. 12. 2011 – 8. 01. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Učitel a žák

15. 09. – 29. 10. 2011
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Jsme?

20. 01. – 19. 02. 2011
Galerie 35

Ján Gašparovič: Prodloužená

4 - 31. 05. 2014
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Viditelné spektrum

16 - 29. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Předobraz postavení člověka ve světě

9. 03. – 12. 04. 2014
Galerie Umakart Brno / Brno

Martin Búřil

11. 02. – 10. 05. 2014
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

5x5x5 – Chuť

14. 01. – 7. 02. 2014
Malá galerie / Ústí nad Labem

Jan Paul: Světlo, které nevrhá stín (2004 – 2013)

16. 10. – 15. 11. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

3

5 - 26. 09. 2013
Kvalitář / Praha 1

MEMENTO NATURAE

2 - 3. 08. 2013
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

André a Karel Gregor

24. 06. – 28. 09. 2013
Adam Gallery / Brno

KDYŽ SE HOLKA ZAMILUJE DO PILOTA

14. 05. – 1. 06. 2013
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Ať hviezdy zazáří

5 - 31. 03. 2013
Galerie Umakart Brno / Brno

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 – 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

OBRAZNĚ FORMULOVANÝ ARGUMENT

29. 03. – 21. 04. 2012
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Kalendář 11

15. 10. – 16. 11. 2011
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Nezvaný host

7. 06. – 12. 07. 2011
TIC Galerie / Brno

One day you will lose it all

15 - 24. 10. 2010
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

FOTOFESTIVAL UNIČOV

30. 04. – 3. 05. 2014
VVP AVU / Praha

Českomoravská psychologická krajina

10 - 26. 04. 2014
Galerie FAVU / Brno

Poslední výstava

1 - 30. 03. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Orbis Pictus 6 x 60

6 - 25. 02. 2014
Trafačka / Praha 9

Prasata a (nebo) lidé

4. 11. – 1. 12. 2013
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

JEDNOHO DNE PŘIJDE DEN, KDY DEN NEPŘIJDE

8. 10. – 28. 12. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. – 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

FOX – LIFE IS ART

30. 06. – 29. 08. 2013
Fox Gallery / Praha

Zostra

15. 06. – 17. 08. 2013
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Jakub Petr: Toroid

16. 05. – 16. 06. 2013
GHMP, Dům U Zlatého prstenu

Hloupý jako kámen

20. 03. – 13. 04. 2013
Galerie KIV / Praha 8

Milan Ladyka: Black Metal

14. 02. – 16. 03. 2013
Galerie 35m2 / Praha 3

Dobrej byznys

30. 06. – 29. 09. 2012
Kino ART / Brno

Měkce

30. 11. 2011 – 1. 02. 2012
Mázhaus a nadzemí / Brno

Manuály v Kostce

21. 09. – 7. 10. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

IN OPTIMA FORMA

3 - 27. 05. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Obrazy

27. 05. – 7. 06. 2014
Galerie Nová síň / Praha 1

ili-oni

23. 04. 2014
Berlinskej Model / Praha 7

KAROLINA KETMANOVÁ & DAN FRIEDLAENDER: Kompozice VII

25. 03. – 17. 04. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

A1 ARCHITECTS

12. 03. – 14. 04. 2014
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

KAROL RADZISZEWSKI: AMERICA IS NOT READY FOR THIS

21. 01. – 22. 03. 2014
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Pražské léto

27. 11. 2013 – 4. 01. 2014
Galerie Václava Špály / Praha 1

AL WEAT 812 – DEAD WEAT

24. 10. – 26. 11. 2013
Šaufenstr / Brno

Netušený prostor na pomezí krajiny a duše

18. 09. – 30. 10. 2013
Letohrádek Hvězda

RESTART

9. 09. – 6. 10. 2013
Galerie Prokopka / Praha 3

Mezi tvarem a barvou

25. 06. – 13. 07. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

Tvůrčí zahálka

13. 06. – 13. 07. 2013
ARTATAK Gallery / Praha

Škála

23. 04. – 1. 05. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Šimon Rokyta: LE TROU

11 - 30. 03. 2013
Galerie PZ / Praha 5

Pavel Matyska: Mezi lesklým blatem

23. 01. – 23. 02. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

AGRESE – DEPRESE

8 - 24. 05. 2012
Galerie KIV / Praha 8

Nostalgia / Ultra

15. 11. – 12. 12. 2011
Galerie NF / Ústí nad Labem

Předělávky

13. 09. – 13. 10. 2011
Galerie Mladých

Redefinice art-deco

6 - 21. 12. 2010
Galerie Jelení / Praha

Alva Hajn

15. 05. – 21. 06. 2014
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Pavel Hečko: ATOPOLEJELOPOTA

17. 04. – 15. 05. 2014
Fotograf Gallery / Praha 1

Oka mžik

20. 03. – 15. 05. 2014
Fait Gallery MEM / Brno

Jan Vrabček: Catering girls

15. 02. – 13. 03. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 – 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ocenění letošního ročníku Trienále Valmez 2013 bylo předáno.

31. 10. – 29. 11. 2013
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Jan Mladovský: VĚDĚT DEVĚTKRÁT CO JE VÝTOPA (vůni vidět světlo slyšet)

16. 10. – 10. 11. 2013
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

BASIM MAGDY: BUDOUCNOST OBYČEJNÝCH ZÁZRAKŮ

6. 09. – 18. 10. 2013
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Theremin workshop

22 - 26. 08. 2013
HAMU Hudební a taneční fakulta AMU / Praha 1

Kostlivec v rajské omáčce (obrazy nejen z depozitáře)

24. 06. – 28. 09. 2013
Adam Gallery / Brno

Jan Mikšík: Automaticky

15. 05. – 13. 06. 2013
Galerie NF / Ústí nad Labem

Quirin Bäumler – Lost Form

2. 04. – 17. 05. 2013
Polansky Gallery / Praha 7

Jonas Mekas: …Pokračuji v cestě… Záblesky minulosti kolem…

23. 01. – 21. 04. 2013
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Panáčik

24. 10. – 12. 11. 2012
Galerie Umakart Brno / Brno

A pak ze ryby litaj v mracich

27. 03. – 4. 04. 2012
Galerie AVU / Praha 7

MADE IN NL / NL ARCHITECTS

13. 10. – 27. 11. 2011
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Jarní výstava mladých výtvarníků

21. 05. – 29. 06. 2011
Hřbitovní kostel Panny Marie / Vyškov

HRA NA NÁHODU/ A GAME OF CHANCE

21. 10. – 19. 11. 2010
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Eliška Jakubíčková: Obzor

6 - 28. 05. 2014
Městský dům Zbraslav / Praha 5 – Zbraslav

Trvalé rozpínání

19. 02. – 15. 06. 2014
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Hračky

3 - 27. 03. 2014
Galerie Makráč / Praha 6

Ochutnávač vody

9. 02. – 11. 03. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

Obratlovci

11 - 12. 12. 2013
Galerie FAVU / Brno

Vědcova modlitba

5 - 21. 11. 2013
Galerie FAVU / Brno

Jan Paravan: Ten, kterého jsi nechala za sebou

2. 10. – 4. 11. 2013
Galerie Evoluční / Praha 1

PETER LIŠKA: TEĎ

25. 08. – 17. 09. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Pavla Tichá: Miska

11. 07. – 3. 08. 2013
Galerie 35m2 / Praha 3

Fórum mladé umění Česká republika – Bavorsko 2013

12. 06. – 10. 07. 2013
Galerie města Plzně / Plzeň

Prostor Zlín 2013

29. 04. – 24. 08. 2013
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Jan Khür: Imagine Being There Right Now

19. 03. – 29. 04. 2013
Studio Toast / Zlín

Jan Filip: “Manifest”

9. 07. – 1. 08. 2012
Galerie Jelení / Praha

Across The Firmament, Everything Is Twisted

27. 01. – 13. 02. 2012
A.M. 180 / Praha 2

Tajemství Pavly Aubrechtové, Kabinet Vladimíra Gebauera

2. 11. 2011 – 31. 01. 2012
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Miluji tě, ale už mi neříkej, že mám velkou hlavu!

2 - 12. 05. 2011
Galerie AVU / Praha 7

DRIFTWOOD III.

1 - 15. 06. 2014
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Editions of light. Lunchmeat festival a/v exhibition.

21 - 26. 04. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

Rogallon

25. 03. – 5. 04. 2014
Galerie Nová síň / Praha 1

reblogging MICHAEL MANNING

18. 02. – 22. 03. 2014
Galerie Plevel / Praha 8

Český papež

5. 02. – 15. 03. 2014
MeetFactory / Praha 5

Filip Lang

24 - 25. 12. 2013
Galerie Garáž / Zlín

Světy pod povrchem / Komiksfest 2013

1 - 15. 11. 2013
MeetFactory / Praha 5

Jan Bezucha

3. 09. – 31. 10. 2013
Galerie Polagraph / Praha 3

Collective Sensor

30. 05. – 6. 07. 2013
Galerie Art Brno / Brno

Jan Smejkal: Splice of Life

22. 04. – 21. 05. 2013
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Videopoly #1

7 - 13. 03. 2013
The Chemistry Gallery / Praha 7

A MANUAL OF MOMENTS

24. 01. – 17. 02. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Lesy a zahrady

11. 05. – 5. 06. 2012
Galerie Califia / Horažďovice

Nusle

1 - 19. 11. 2011
Galerie AMU / Praha 1

Hodek, Kars, Max et al. Akvizice ZČG z let 2008–2011

4. 08. – 22. 10. 2011
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Moving Image

30. 11. 2010 – 29. 01. 2011
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

BOX: Kraków

23. 05. – 26. 06. 2014
Industra Art / Brno-město

Retrospektiva

14. 04. – 7. 06. 2014
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Mladé a nové

13. 02. – 20. 03. 2014
Galerie Supermarket wc / Karlovy Vary

OTTO PLACHT

11. 02. – 9. 03. 2014
Galerie ARS / Brno

GenoType

14. 01. – 27. 02. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Místo obrazu

15. 10. – 12. 11. 2013
Galerie FAVU / Brno

Hledání a nalézání

3 - 14. 09. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

Eliška Kyselková

10. 06. – 30. 08. 2013
Galerie Polagraph / Praha 3

Ján Gašparovič: 5 200 m/s

18. 06. – 18. 07. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Dana Kyndrová / Líba Taylor: Matky

14. 05. – 13. 06. 2013
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Martina Pešková, Peter Fabo

8 - 21. 04. 2013
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Krzysztof Wodiczko: OUT/INSIDE(RS)

21. 02. – 5. 05. 2013
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2012

24. 10. – 8. 12. 2012
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Geologický prieskum

15. 03. – 7. 04. 2012
Galerie 35m2 / Praha 3

Jarmila Mitríková a Dávid Demjanovič

11. 10. – 6. 11. 2011
Altán Klamovka / Praha 5

Brno Art Open 2011

10. 06. – 27. 08. 2011
Dům umění města Brna / Brno

UPSYCH 316A

21. 10. – 11. 12. 2010
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Monika Holečková: Krajiny

25. 04. – 19. 06. 2014
Výstavní síň Benediktinského opatství v Emauzích / Praha 2

Místa čekání a odpočinku

12. 04. – 6. 07. 2014
galerie sam83 / Česká Bříza

VIDĚNI

5 - 27. 03. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Hza (Honza) Bažant: Velký Mirek

6 - 22. 02. 2014
galerie a café Ve Věži / Hodonín

Jesle

15. 12. 2013 – 15. 01. 2014
galerie sam83 / Česká Bříza

Geometrie vztahu

30. 09. – 12. 10. 2013
Altán Klamovka / Praha 5

Stories

6. 09. – 30. 10. 2013
Zámek Klenová

Kapitalistický obraz společnosti

10 - 29. 07. 2013
Galerie Umakart Brno / Brno

Veronika Resslová: Celodenní promítání v kině bez významu

4. 05. – 15. 06. 2013
Galerie Dům / Broumov

Monika Ševčíková, Jan Tobola: Průniky

19 - 30. 03. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

“Míla Preslová”

14. 02. – 20. 04. 2013
Adam Gallery / Brno

Variace

3 - 27. 07. 2012
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Monochrom

23. 01. – 28. 02. 2012
Školská 28 / Praha 1

Cesta

5. 10. – 11. 12. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Zlomené květiny

21. 04. – 7. 05. 2011
Trafačka / Praha 9

Richard Loskot: DVEŘE JINAM

21. 05. – 9. 06. 2014
Galerie NF / Ústí nad Labem

MADE IN NL

29. 04. – 29. 05. 2014
Vysoké učení technické v Brně / Fakulta stavební / Brno

Vzpomínky z hologramu

28. 03. – 10. 04. 2014
Zánek Dobřichovice / Dobřichovice

Martin Fišr: Orbis

20. 02. – 30. 03. 2014
Turistické informační centrum Veselska (TIC)/ Panský dvůr / Veselí nad Moravou

LOVE

25. 01. – 4. 04. 2014
galerie sam83 / Česká Bříza

Sjednoceni v nepotřebnosti

29. 11. 2013 – 11. 01. 2014
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Pomalé obrazy

15. 10. – 15. 11. 2013

SMRTIHLAV

17. 09. – 20. 10. 2013
Galerie Fotografic / Praha

Psychoanalýza jednoho prostoru

11. 08. – 29. 09. 2013
Psychiatrická léčebna Bohnice / Praha 8 – Bohnice

Rozostřené rozhraní

25. 06. – 22. 08. 2013
Kvalitář / Praha 1

The Propeller

23. 05. – 11. 09. 2013
Fait Gallery / Brno

Conrad Eric Armstrong: NOT PICTURED

22. 04. – 29. 05. 2013

knesl + kynčl architekti/ mezi městem a domem

2. 02. – 3. 03. 2013
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

3. 05. – 3. 06. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Pán času

31. 10. – 29. 11. 2011
Rock café / Praha 1

00 NIC

7. 09. – 1. 10. 2011
Trafačka / Praha 9

Adam Holý: Překrásná, dokonalá tvář

1 - 22. 12. 2010
Fotograf Gallery / Praha 1

Tomáš Polcar: Rezonance

12. 05. – 29. 06. 2014
Galerie Prostor 228 / Liberec

Ivan Lutterer: Nenápadné souvislosti

16. 04. – 14. 06. 2014
Uměleckoprůmyslové museum v Praze / Praha 1

Holčičí pokoj

13 - 26. 03. 2014
Galerie Patricia Milano / Praha 2

bude to v pohodě prasata ve vodě

9. 02. – 2. 03. 2014
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

I===I

9. 01. – 8. 02. 2014
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

NO COMMENT? VOL. 2

8. 10. – 19. 11. 2013
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Přenos

6. 09. – 3. 10. 2013
Galerie města Blanska / Blansko

JOAQUIN SEGURA (MEX): ZÁBLESK VŠEHO, CO SE POKAZILO / KOSTKA

15. 07. – 31. 08. 2013
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

STARTED 2013 / residents of STARTPOINT

12. 06. – 5. 07. 2013
Divus / Praha 7

CREEPY LAND

13 - 26. 05. 2013
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

NÁVOD JAK SNÍST TOPINKU OSMI KOUSNUTÍMI

4 - 14. 04. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Vikýře PLAY

28 - 27. 03. 2013
Malostranská beseda / Praha 1

Richard Loskot – Záznamy přítomnosti

7. 03. – 15. 04. 2012
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Move Gallery „Když pábů dá“

15 - 16. 10. 2011
Altán Klamovka / Praha 5

Be Playful – Mezi obrazem a zvukem

2 - 28. 06. 2011
Školská 28 / Praha 1

Nebezpečné vztahy

27. 09. 2010
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Pavel Piekar: Šel, viděl, vyryl

25. 04. – 14. 05. 2014
Městské muzeum Nová Paka / Nová Paka

Ále, hřiby

12. 04. – 22. 05. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

VIDĚNI

5 - 27. 03. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Glory Hole

26. 02. – 6. 04. 2014
Industra Art / Brno-město

Václav Bláha: …ZPĚT A TAM

11. 12. 2013 – 17. 01. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

Oldřich Pražan: Lituji, že jsem pověsil housle na hřebík

26. 09. – 21. 11. 2013
Cesta domů / Praha 7

Michaela Mildorfová a Barbora Šimonová: Zóna

5. 09. – 1. 10. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

OLIVER LARIC: VERZE

9. 07. – 10. 08. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Timothy Archer: Fire in the hole

5 - 22. 06. 2013
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Filip Dvořák : První máj

30. 04. – 4. 05. 2013
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Guests

21. 03. – 7. 04. 2013
Galerie Art Brno / Brno

Tkalcovna

13. 02. – 4. 03. 2013
Galerie Umakart Brno / Brno

VELKÁ ILUZE

24. 06. – 30. 08. 2012
Galerie Zlatá štika / Praha 1

Jordan Wolfson

24. 01. – 24. 02. 2012
SVIT

Luxury Dwelling

20. 09. – 30. 10. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

String Theory

13. 04. – 4. 06. 2011
Galerie Laboratorio / Praha 7

AKCE UMĚLCE

Dílna smaltování s malířkou Markétou Filipovou

16. 12. 2018 / 13:00
Galerie města Blanska / Blansko

Finisáž + Komentovaná prohlídka

10. 01. 2019 / 18:00 / Komentované prohlídky

Jan Kolský: Za Zelenou liškou

15. 01. 2019 / 19:00 / Ostatní akce

Petr Písařík: Peacemaker

6. 02. 2019 / 18:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Finisáž + Komentovaná prohlídka

12. 01. 2019 / 18:00 / Komentované prohlídky
Industra Art / Brno-město

Julie Béna, Romana Drdová | Horse and Britches

Do 18. 01. 2019 / 18:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Workshop a diskuze s Conradem Armstrongem a Izou Rutkowskou

12. 01. 2019 / 13:30
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Emma Woffenden a Petr Stanický: Contact – Isolation

10. 01. 2019 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Finisáž + Komentovaná prohlídka

10. 01. 2019 / 18:00 / Komentované prohlídky

Když máš práci, máš všechno

2. 02. 2017 / 18:00 / Ostatní akce
Monomach / Brno

Ferdinad Bučina: Vzpomínka na Javorník

2. 02. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Moving Station / Plzeň

dvojitá dávka umění: Arkadiusz Karapuda / Erik Sikora

2. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Mlčení bouře

9. 02. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Růžena Žertová: Architektka domů i věcí

2. 02. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Václav Rodek

9. 02. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Milan Cais – Dveře dovnitř

9. 03. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Milan Cais – Dveře dovnitř

16. 02. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Milan Cais – Dveře dovnitř – pro děti

26. 02. 2017 / 14:00
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Milan Cais – Dveře dovnitř pro děti

12. 03. 2017 / 14:00
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Living Room Art Space: Daniel Vlček / VR performance / ba:zel

7. 02. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Studio ALTA / Praha

Návod k použití

8. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Lea Petříková // Čím méně se dívám, tím více vidím

17. 02. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Markéta Filipová: Skoronekonečný příběh

13. 02. 2017 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Pavel Příkaský & Miroslava Večeřová: Images That Occupy Thoughts

15. 02. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Petra Hudcová: Snít tvary

17. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Art Space NOV / Pardubice

Mlčení bouře | komentovaná prohlídka

16. 02. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Růžena Žertová: Architektka domů i věcí (představení knihy)

27. 02. 2017 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

Design skla FMK UTB ve Zlíně – VýstUP / Petr Stanický – Myspace

22. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Basim Magdy: Only stone, bronze and the sky shall outlive all the rest

24. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Jak malovat v plenéru

25. 03. 2017 / 12:00
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Dernisáž KW: Back 2 Black?!

24. 02. 2017 / 17:30 / Komentované prohlídky
Nau Gallery / Praha 3

Mlčení bouře | komentovaná prohlídka

23. 02. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

TEORIE DUCHŮ

28. 02. 2017 / 16:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Margita Titlová Ylovsky: O ČEM VÍME

1. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Tomáš Polcar: Obraz

3. 03. 2017 / 21:02 / Vernisáže
Galerie města Loun / Louny

Zvláštní okolnosti / křest knihy + FaVU BAT Night 01

1. 03. 2017 / 19:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Visiting Artist & Lecture Series – Prokop Bartoníček

9. 03. 2017 / 17:00
Prague College / Praha

Iveta Bradáčová / Mlýn

6. 03. 2017 / 16:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

Jiří Poláček — komentovaná prohlídka

7. 03. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha 1

Michal Škapa / ANALFABET

15. 03. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Petra Lelláková: Tourisk

9. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Ondřej Doskočil – Magická fotografie

8. 03. 2017 / 16:35 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Svätopluk Mikyta

31. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Pocta Adamovi Holému

14. 03. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Nejen Školská — výtvarná dílna k výstavě Jiřího Poláčka

18. 03. 2017 / 15:00
Fotograf Gallery / Praha 1

Radek Čák – Cena kritiků

22. 03. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Jakub Jansa – Look at this fern

15. 03. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha 7

Johana Novotná — Youu

17. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

David Krňanský & Julius Reichel // Duck Rabbit Industry Never Stop 3

23. 03. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Alžběta Bačíková: Hrdinové

21. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Pavel Karafiát: Objects On Horizon – Hic Sunt Dragones

22. 03. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Video NoD / Praha 1

Noviny Na shledanou #4 a přednášky Jiřího Zemánka a Petra Šourka

24. 03. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Margity Titlové Ylovsky

28. 03. 2017 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Kolben Open 4

7. 04. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Pavel Korbička: Taneční kaligrafie

13. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

KMENY 90

13. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy KMENY 90

14. 05. 2017 / 09:30 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Creativ 60+ přijměte pozvání: KMENY 90

23. 05. 2017 / 13:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy KMENY 90

17. 05. 2017 / 15:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy KMENY 90

31. 05. 2017 / 15:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Veronika Durová & Tadeáš Kotrba: VĚDĚT ODKUD PŘICHÁZÍŠ

13. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Daniel Balabán: Otevřené zdroje

10. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Via Art / Praha 2

Pavla Tichá — 385 misek

17. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Křest katalogu výstavy Analfabet Michala Škapy

13. 04. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
Trafo Gallery / Praha

Filip Kůrka / He was 17 years old when he was sold into slavery

20. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna co hledá jméno / Praha

Markéta Filipová – Hlava nás všech

19. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Ivana Zochová: Room-mate, Studenti ateliéru Přírodní materiály: Situace

20. 04. 2017 / 14:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Richard Loskot: Prázdná

20. 04. 2017 / 16:30 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

123 talks Nicole Taubinger

20. 04. 2017 / 17:00
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Filip Dvořák – Frames

19. 04. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Galerie TIC Brno

25. 04. 2017 / 14:10
Galerie 207 / Praha 1

Rozptýlený disk

25. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Most Brno, Praha, Mexiko, Jihlava

4. 05. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Panelák 3

2. 05. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
Xaoxax / Praha

KMENY 90: Grand opening a street party na Husově ulici v Brně

13. 05. 2017 / 12:30 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Markéta Filipová – Na samotě

4. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Nadveřegalerie / Brno

Rudolf Skopec — Bez názvu

4. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery ROOM / Praha 1

Open Studios + Křest Časopisu X

11. 05. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Boj o oheň

10. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Martina Špinková – My (naše strachy, strašáci a hry)

19. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Písecká brána / Praha 6 Hradčany

KMENY 90 s Vladimirem 518

14. 05. 2017 / 09:30 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

ENTITA KRAJINY A CIVILIZACE

14. 06. 2017 / 15:30 / Vernisáže
Monomach / Brno

PATA I.

19. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Milan Cais: Několik problémů najednou

20. 05. 2017 / 15:00 / Vernisáže
CUBE X CUBE GALLERY / Liberec

Vernisáž/ Marie Štindlová, Radim Měsíc, Jiří Žák

16. 05. 2017 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

ADAM ŠTECH / IDEAL STANDARD

24. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

S02O

15 - 21. 06. 2017 / 12:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Johana Novotná // When she arrived, she was an hour late and already crystallized.

1. 06. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Pragovka Art Summer Opening One

1. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nejmenší měsíc je červen

1. 06. 2017 / 16:20 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Markéta Oplištilová + Veronika Palmová = Vymezení

31. 05. 2017 / 18:37 / Vernisáže
Galerie Evoluční / Praha 1

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

METAMORPHOSIS

5. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Filip Dvořák a Martin Kolarov // AWKWARD HANDSHAKE

7. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Karolina Rossi: Lekce ponoru

20. 06. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

KMENY 90

22. 06. 2017 / 15:00 / Komentované prohlídky
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Giacometti – Picasso – Chirico. Sbírka Helmuta Klewana

13. 07. 2017 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

JULIUS REICHEL – White Trash / Trash Pop / FCK YR CSH

29. 06. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Vladimíra Večeřová, Petra Lelláková – No More Genital Nudity in the Visual Arts

29. 06. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Nina Grúňová, František Fekete – Skenovat vinu

5. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

GR Summer Events: Petr Nikl a Ondřej Smeykal, Líheň

23. 08. 2017 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Barbara Benish – Mni Wiconi / Voda je život – Pramen

3. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerijní laboratoř – kaple sv. Jana Křtitele / Praha

Lea Petříková: Vyvážení

18. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Ludmila Hrachovinová // Choice of Perception

13. 07. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Absolute Beginners

17. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Alžběta Bačíková / Průběžná zpráva

18. 07. 2017 / 22:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Akční dny Mothers Artlovers v INI PROSTOR

28 - 29. 07. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Jako mrkev žiju život v řádu

3. 08. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Ateliér Síň / Telč

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2017

21. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno

Tadeáš Kotrba TŘI PRINCIPY

5. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Pragovka Art Summer Opening II

31. 07. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Karolína Rossí a Pavel Trnka – Theory of vision

1. 08. 2017 / 17:30 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Margita Titlová Ylovsky

10. 08. 2017 / 15:00 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Neočekávaný odstín / ぬ笠

15. 08. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Flesh&Brain / Morava, krásná zem III: Rohatec

6. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Umělecké sympozium

9 - 16. 09. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Muzeum romské kultury / Brno

Martina Walterová / ZPĚT

5. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Have it good

7. 09. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

JAN SMEJKAL

7. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

Michael Nosek/Symbiont/Eliška

12. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Nativ / Praha 6

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Tomáš Hlavina, Jiří Kornatovský

7. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Lubomír Typlt: Vizionáři

7. 09. 2017 / 16:30 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1