František Drtikol

VÝSTAVY UMĚLCE

Stará bydliště

27. 11. 2019 - 29. 03. 2020
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Sedimenty sametu

Do 13. 12. 2019
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

Techniky truchlení / Protokoly posvátna

Do 8. 12. 2019 18:00
Galerie Jelení / Praha

Ivana Lomová – arteHD

Do 12. 12. 2019
8gallery / Praha

Stanislav Kolíbal – Řád forem a formy existence

Do 22. 11. 2019
Sophistica Gallery / Praha

Hlava + sklo / Kubismus ze sbírek Západočeské galerie v Plzni

Do 9. 02. 2020 17:00
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

I Follow The Shapes of The Shadow of My Hand

Do 8. 01. 2020 18:00
Garage Gallery Karlin / Praha

Hvězdy

Do 11. 01. 2020 18:00
Galerie Zdeněk Sklenář – Schönkirchovský palác / Praha

Malich 95

Do 11. 01. 2020 18:00
Galerie Zdeněk Sklenář – Schönkirchovský palác / Praha

Geniální přítelkyně

Do 11. 02. 2020
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Datatata – Líbí-Ne-Líbí

Do 12. 12. 2019
Vašulka Kitchen Brno / Brno

Rostislav Vaněk – Extypo

Do 24. 11. 2019
Galerie Hollar / Praha

Sametová výstava

Do 29. 11. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Tomáš Pospěch – Češství

Do 24. 11. 2019
Galerie Fotografic / Praha

Milan Grygar – 2019

Do 5. 01. 2020
Národní galerie Praha / Praha

Moving Image Department #11: IMAGE (of) SILENCE

Do 5. 01. 2020 18:00
Národní galerie Praha / Praha

Karel Malich & utopické projekty

Do 11. 01. 2020 18:00
Fait Gallery / Brno

Jindřichův model #3: Pavel Kopřiva

16. - 17. 10. 2019
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha

Iren Stehli – Libuna, 1975–2009

13. 10. - 17. 11. 2019
Městská galerie Panský dvůr / Veselí nad Moravou

Otto Gutfreund – Bod zlomu

Do 12. 01. 2020
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava-město

Jan Pfeiffer – Kořeny pod vodou, skříně v zahradě

Do 5. 01. 2020
Oblastní galerie Liberec / Liberec

RE_SHAPE/D

15. 10. - 2. 11. 2019
Invalidovna / Praha

Kvodlibet / Quodlibet, curated by Karel Císař

Do 11. 01. 2020
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Oto Hudec – We Are All Carbon

11. 10. - 1. 11. 2019
Galerie 35m2 / Praha 3

Jiří Topínka – Zpustlost

4. - 20. 10. 2019
Zaazrak|Dornych / Brno-město

Klára Stodolová – Spatření/ Sightings

2. - 31. 10. 2019
Galerie Havelka / Praha 1

Miloslav Holý – Vdova, 1922

Do 12. 01. 2020
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Václav Fiala – Kámen, barva, tvar

Do 5. 01. 2020
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Posledních 30 let emancipace (poprvé) | AVU 220

2. - 11. 10. 2019
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Václav Fiala – Stopy zmizelého

8. - 30. 10. 2019
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Láska v křečích explozí – Škola umění Zlín

10. 09. - 6. 10. 2019
Galerie Václava Chada / Zlín

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. - 11. 11. 2019
Festival Kukačka / Ostrava-město

Julia Gryboś & Barbora Zentková – Potential Causes of Afternoon Tiredness

2. 10. 2019 18:00
Festival Kukačka / Ostrava-město

Tomáš Lahoda – Ad Paintings, Book Paintings, Genre Paintings, La Guardia

25. 09. - 17. 11. 2019
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Krajinow – kolektivní výstava

Do 20. 01. 2020 18:00
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Balticum, mare nostrum

22. 09. - 10. 10. 2019
galerie sam83 / Česká Bříza

Sofie Švejdová | Andreas Schmitten

Do 23. 11. 2019
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Petra PJOTRA Buzková – Na cestě

9. 09. - 19. 10. 2019
anyArt / Praha

Stefan Milkov – Neklidné časy

Do 8. 12. 2019
Galerie Václava Špály / Praha 1

Václav Sika – Na motorce / On Motor-bike

10. 09. - 6. 10. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

Valentyn Odnoviun – Architecture of Evidence

11. 09. - 20. 10. 2019
Galerie Fotografic / Praha

Anna Neborová – Blízké přízraky

4. 09. - 5. 10. 2019
Galerie Petr Novotný / Praha

Tomáš Pospěch: Šumperák

Do 19. 01. 2020
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Sochaři v Poděbradech

8. 09. - 27. 10. 2019
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2019

Do 19. 01. 2020
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Intervence #17: Vedlejší účinky

6. 08. - 30. 09. 2019
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Trutnov

Intervence #16: Pavel Kopřiva – Lokální problém

30. 07. - 29. 09. 2019
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Kolín

Neighbourhood Boogie Woogie: agoraphilia

27. 07. - 3. 08. 2019
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Jan Tichý, host Faheem Majeed / Modrá oranžerie

25. 07. - 29. 09. 2019
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

EXPO Týn 2019

29. 06. - 1. 09. 2019
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

prázdno ⤬ naplnění

16. 07. - 29. 09. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Doba plastová

26. 06. - 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Slavnost hrdinů – Edice 27 linií

13. 06. - 29. 09. 2019
Galerie Zdeněk Sklenář – Litomyšl / Litomyšl

Trs

26. 06. - 27. 07. 2019
Galerie TIC / Brno-město

Když socha padá

19. 06. - 10. 09. 2019
Galerie U Prstenu / Praha

Textsit: Lenka Kerdová + David Helán

18. 06. - 20. 07. 2019
Kavárna Pod Lipami / Praha

Čtyři krajiny

11. 06. - 27. 07. 2019
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Praha 1

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. - 19. 07. 2019
White Pearl Gallery / Praha

Imrich Veber: dialog offline

12. - 28. 06. 2019
Bludný kámen / Opava

Jaroslav Beneš – Fotografie

7. 06. - 31. 07. 2019
Stará synagoga v Plzni / Plzeň-město

BRNO ART OPEN 2019 – Jsem závislý objekt

5. 06. - 11. 08. 2019
Dům umění města Brna / Brno

Peter Demek / The Object, The Tool and I

31. 05. - 30. 06. 2019
Industra Art / Brno-město

KUBIŠTA – FILLA. Plzeňská disputace

7. 06. - 29. 09. 2019
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Imrich Veber: Řekni mi zrcadlo

28. 05. - 23. 06. 2019
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Soya Stream

1. - 28. 06. 2019
Galerie 35m2 / Praha 3

Luxsus

29. 05. - 14. 07. 2019
Galerie NTK / Praha

Inge Kosková: Zápis kresbou

20. 05. - 8. 09. 2019
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

András Cséfalvay / Aleš Čermák

25. 05. - 7. 07. 2019
Galerie města Blanska / Blansko

Anna Ročnová & Jan Boháč: Vymknutý kotník / Sprained Ankle

24. 05. - 30. 06. 2019
Karlin Studios / Praha 8

F5 – F0

16. 05. - 16. 06. 2019
Galerie TIC / Brno-město

Jan Špaček: Obrazy 2018

22. 05. - 28. 08. 2019
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Osídlená abstrakce / Settled Abstraction

14. 05. - 1. 06. 2019
Galerie kritiků / Praha 1

Bastian Schwind — Poté, co jsi rozbil okno

10. 05. - 8. 06. 2019
Fotograf Gallery / Praha

Ve vile: Eva Eisler – Peter Demek

Do 1. 03. 2020 18:00
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Střešovická kramle_Skupinová výstava_koncert

11. 05. - 10. 06. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

2+1

18. 04. - 23. 06. 2019
Galerie města Plzně / Plzeň

Jessica Serran: Zatím jsem se do tebe nezamilovala

30. 04. - 12. 05. 2019
Galerie Hala C / Praha

ORIENTace

18. 04. - 25. 05. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Jakub Špaňhel: Ento/monologue

18. 04. - 23. 05. 2019
Galerie Havelka / Praha 1

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

23. 01. - 30. 04. 2019
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

12. 04. - 16. 06. 2019
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

C(age) G(rygar) A(damčiak) / Ticho, zvuk, hudba

15. 04. - 13. 05. 2019
Pro arte / Praha

Jiří Surůvka: Strašák

11. 04. - 6. 05. 2019
Galerie Umakart / Brno-město

Jaroslav Prokeš

11. 04. - 24. 05. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Sympozium ilustrace

14. - 28. 04. 2019
Galerie Dům / Broumov

ŘEDĚNÍ SOUST

24. 04. - 30. 06. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Revitalizace

4. - 24. 04. 2019
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Anita Somrová: New Rain

3. - 12. 04. 2019
Galerie 209 / Brno-město

Valenta vs. Demek

9. 04. - 12. 05. 2019
Galerie NTK / Praha

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

Martin Kochan: Domáca úloha

2. - 27. 04. 2019
Altán Klamovka / Praha 5

Pjotra/Petra Buzková: Můrdrci

14. 04. - 10. 05. 2019
PONAVA / Brno-město

HAKONIWA GARDEN

27. 03. - 3. 04. 2019
Galerie Podlaha / Ostrava

Stín bodu

7. 04. - 6. 06. 2019
Pragovka Art District / Praha

400 ASA: Fotografie

1. 03. 2019
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

A co nám zbývá teď?

11. 04. - 24. 05. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jiří Hanke: Fotografie 1973-2018

19. 03. - 18. 08. 2019
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Rebirth IV. – BACTIHUB

19. - 26. 03. 2019
Galerie 207 / Praha

Lucia Sekerková: Ženy prodávající naději

15. 03. - 14. 04. 2019
Muzeum romské kultury / Brno

Dernisáže na Pragovce / koncert Kolektiv Live Coding

26. 03. 2019 18:00
Pragovka Art District / Praha

František Kyncl: V síti hvězd

8. 03. - 31. 05. 2019
Geofyzikální ústav AV ČR / Praha 4

Mapy priateľstva

6. - 30. 03. 2019
Altán Klamovka / Praha 5

Výstava Matěj Kos – I Lost Something

14. 03. - 11. 04. 2019
Světova 1 / Praha 8

Ekonomie sluchu

7. - 24. 03. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Monika Pascoe Mikyšková | Veronika Vlková

6. 02. - 30. 03. 2019
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Design skla FMK UTB Zlín – Cesta hmoty a prostoru

13. 02. - 5. 04. 2019
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Igor Korpaczewski – KW Svoboda a nesvoboda

27. 11. 2018 - 25. 01. 2019
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Šárka Koudelová / horký písek mezi sandálem a nohou

14. 02. - 4. 04. 2019
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Free Life

23. 01. - 17. 02. 2019
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Andrea Pekárková: Geoethics: #10 A New Underground

5. 02. - 8. 03. 2019
Vitrína Deniska / Olomouc

Nová Gravitace II

26. 02. - 26. 03. 2019
Pragovka Art District / Praha

Mystika hygieny

17. 05. - 1. 09. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Compassion Fatigue

1. - 17. 02. 2019
Galerie AMU / Praha 1

Nová gravitace II.

26. 02. - 26. 03. 2019
Pragovka Art District / Praha

Healing 2.0

15. 02. - 7. 04. 2019
MeetFactory / Praha 5

Výstava kreseb Inge Koskové a soch Jana Naše

2. - 28. 02. 2019
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Fráňokalypsa

24. 11. 2018 - 25. 01. 2019
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Emma Woffenden a Petr Stanický: Contact – Isolation

11. 01. - 15. 03. 2019
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk / 2051: Algorithm

18. 01. - 21. 04. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Katarína Hládeková a Ondřej Homola: Staré auto

12. 12. 2018 - 27. 01. 2019
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Tomáš Smetana: Přátelé

1. 01. 2019 12:00
Art for Good nový život výstav / Praha

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 - 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

ANNA NEBOROVÁ / NADOSAH

7. 02. - 17. 03. 2017
Galerie Petr Novotný / Praha

Hřiště / Jonáš Verešpej, Šimon Levitner

9. - 25. 02. 2017
Galerie Panel / Praha

Gallery Surfing No. 1

13. 02. - 17. 04. 2017
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Milan Grygar/Světlo, zvuk, pohyb

7. 03. - 2. 06. 2017
Fait Gallery / Brno

Tomáš Skála & Vojtěch Kiss: MINISTŘI NITRA

17. 02. - 1. 03. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Kdo se bojí červené?

13. 02. - 13. 03. 2017
Galerie TIC / Brno-město

Pavel Kopřiva, Jiří Černický / WAR ZONE

22. 02. - 15. 04. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Design skla FMK UTB ve Zlíně – VýstUP / Petr Stanický – Myspace

21. 02. - 20. 04. 2017
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Basim Magdy: Only stone, bronze and the sky shall outlive all the rest

24. 02. - 14. 04. 2017
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Universal Hospitality 2

4. 03. - 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Jan Pfeiffer: Černá v pohybu

5. 03. - 13. 04. 2017
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

The House of SM Collection

9. - 28. 03. 2017
Monomach / Brno-město

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. - 6. 05. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Každá židle potřebuje obraz

23. 03. - 13. 04. 2017
Kvalitář / Praha 1

Alžběta Bačíková: Hrdinové

21. 03. - 15. 04. 2017
Galerie Jelení / Praha

PŮDORYS OKA

20. 03. - 3. 05. 2017
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

ProblemGenerator®

5. - 29. 04. 2017
Industra Art / Brno-město

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Jana Bernartová – Ultramarín extra blue

29. 03. - 28. 05. 2017
PLAC / Jablonec nad Nisou

Security Garden

4. - 25. 04. 2017
Galerie FAVU / Brno

Marta Fišerová / Besídka prázdné iluze

4. 04. - 6. 05. 2017
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Tomáš Javůrek & Barbora Trnková – ProblemGenerator®

4. - 29. 04. 2017
Industra Art / Brno-město

Marta Fišerová: Besídka prázdné iluze

4. 04. - 6. 05. 2017
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

JOSEF LADA

14. 03. - 6. 05. 2017
Dům umění v Opavě / Opava

András Cséfalvay: New Horizons II

11. - 22. 04. 2017
Galerie Art / Brno

Legenda Veronika Holcová

14. - 19. 04. 2017
Galerie Havelka / Praha 1

Rozptýlený disk

25. 04. - 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Recyklace ideologií

26. 04. - 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Obraz a slovo v českém výtvarném umění šedesátých let

30. 06. - 26. 08. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Praha den po náletu

26. 04. - 29. 06. 2017
Artwall Praha 7 / Praha

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Planeta vaginata

26. 04. - 21. 05. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Julie Štybnarová – Čas paměti

8. 05. - 17. 06. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Eduard Ovčáček – Intermediální přesahy

6. 05. - 16. 09. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Polyamory Design Unit

15. - 27. 05. 2017
Galerie 209 / Brno-město

Otto Gutfreund. Od kresby k soše

22. 06. - 16. 09. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Nik Timková – Knife as Outfit

24. 05. - 14. 07. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Nehybnost začátku – Mirak Jamal, Anna Ročňová, Sung Tieu

24. 05. - 14. 07. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Anna Ročňová, Vejíř

25. 05. - 14. 07. 2017
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Pavla Gajdošíková & Jan Pfeiffer / Někde se něco koná

1. - 23. 06. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Nejmenší měsíc je červen

31. 05. - 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

Martin Vongrej: Seven Uncountable Lines

29. 05. - 17. 06. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Remember Early Humans

29. 05. - 17. 06. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. - 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Lajtar

21. 06. - 23. 09. 2017
Galerie Valchařská / Brno

Veronika Vlková/ Ježíškova košilka

14. 06. - 14. 07. 2017
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno-město

klub Fiesta

28. 06. - 2. 09. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Robert Houzar – Tlak

21. 06. - 22. 07. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Marie Blabolilová – Vegetace v grafice

18. 06. - 16. 07. 2017
PONAVA / Brno-město

Martina Smutná: Prohra

30. 06. - 29. 07. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Nina Grúňová, František Fekete – Skenovat vinu

4. 07. - 19. 08. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Roman Trabura

11. 07. - 16. 08. 2017
Topičův salon / Praha 1

Veronika Holcová – Wild Game / Divočina

18. 07. - 21. 09. 2017
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Jan Pfeiffer: Dvojí pravidlo pro jednu věc

25. 07. - 11. 08. 2017
Galerie NoD / Praha 1

Lu Jindrak Skřivánková | Soubor

7. 08. - 26. 10. 2017
Pracovna / Praha

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. - 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Have it good

6. 09. - 14. 10. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jakub Červenka: Urban Utopia

6. - 30. 09. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Pinturas Negras

13. 09. - 8. 10. 2017
Nová galerie / Praha

Lukáš Houdek [CZ] a Dachil Sado [D] – Vernisáž!

14. - 20. 09. 2017
Galerie Klubovna / Brno

KW — Nepoučitelný

12. 09. - 12. 10. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Miloš Michálek / Záznamy

20. 09. - 18. 11. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Prohnutá dlažba

18. 09. - 19. 10. 2017
Galerie TIC / Brno-město

SILVIA KRIVOŠIKOVÁ / EXHIBICE

26. 09. - 3. 11. 2017
Galerie Petr Novotný / Praha

Krejčí Sláma

4. 10. 2017 - 30. 01. 2018
Galerie Valchařská / Brno

Karel Cudlín_Václav Havel a něco maličkého

29. 09. - 19. 10. 2017
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Peter Demek – Status 1

12. 10. - 15. 11. 2017
Nevan Contempo / Praha 3

Metastázy obrazu

10. 10. - 9. 11. 2017
Topičův salon / Praha 1

Jana Bernartová / Červená jako Ferrari

10. 10. - 9. 11. 2017
Strom Art Gallery / Brno

Stud

10. 10. 2017 - 8. 02. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Tvář znásilnění

19. 10. - 9. 12. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

Janek Rous

20. 10. - 9. 11. 2017
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. - 25. 11. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

KURZY ZAČÍNAJÍ NA PODZIM

26. 10. - 9. 12. 2017
Galerie Václava Špály / Praha 1

Knap, Lomová, Puchová

18. 10. - 29. 11. 2017
Nová galerie / Praha

Jan Pražan – Mým královnám

21. 10. - 21. 11. 2017
PONAVA / Brno-město

Léčení

10. 11. - 19. 12. 2017
Nau Gallery / Praha

Josef Dabernig: Viktoria

10. 11. 2017 - 12. 01. 2018
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Šárka Koudelová – Spodní vody

6. 11. - 12. 12. 2017
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Stanislava Karbušická a Anna Ročňová: Olej

15. 11. - 18. 12. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Petr Stanický: Hranice prostoru

28. 11. 2017 - 10. 02. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Babybox

20. 11. - 13. 12. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

STUDIO PRÁM 3 ROKY

30. 11. 2017 - 20. 01. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Rafani — Pospolitost

4. 12. 2017 - 18. 01. 2018
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Tomáš Pospěch: Sluneční město

11. 12. 2017 - 30. 01. 2018
Artwall Praha 7 / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 - 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 - 17. 02. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Video, multimédia, performance – Pozdravy z Mordoru

1. - 19. 02. 2018
Rainbow gallery / Prostějov

Jana Bernartová: ~ 430–500 nm, ~ 700–600 THz

12. 01. - 8. 02. 2018
Galerie města Blanska / Blansko

Martina Smutná: Společně pokosíme, vymlátíme a odevzdáme

26. 02. - 14. 04. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Jana Bernartová: Možnost zobrazení

21. 02. - 23. 03. 2018
Video NoD / Praha 1

Ten, kdo chodí kolem

27. 02. - 1. 04. 2018
MeetFactory / Praha 5

Prizma

16. 02. - 15. 03. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Zbyněk Sedlecký: “Pravé poledne”

21. 03. - 5. 05. 2018
Galerie Václava Špály / Praha 1

Marie Blabolilová

13. 02. - 10. 03. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Československý postkonceptualismus

21. 02. - 17. 04. 2018
Kvalitář / Praha 1

STAVY A VĚCI

13. 02. - 1. 03. 2018
Galerie AVU / Praha 7

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. - 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. - 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

IVANA LOMOVÁ

4. 03. - 11. 04. 2018
8gallery / Praha

Lyrealismus: Marie Blabolilová, Tereza Kabůrková, Antonín Střížek

1. - 31. 03. 2018
Galerie Pštrossova 23 / Praha

Podmínky nemožnosti IV/VII: Alogorrhea

6. 03. - 26. 05. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Beauty is how objects end Dont Panic!

13. 03. - 21. 04. 2018
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Důraz není nikde, kam se podíváš

18. 03. - 16. 05. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. - 12. 04. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Inge Kosková: Kresby

20. 03. - 21. 07. 2018
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Druhý život

19. 06. - 28. 07. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Malba.tečka nr.1

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Alžběta Bačíková – Tichá zpráva

27. 03. - 18. 05. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Lyuben Petrov – Fata Morgana

7. 04. - 8. 09. 2018
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Kdo se rád dívá…

23. 05. - 9. 09. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

9058

11. 04. - 6. 05. 2018
Atrium na Žižkově / Praha 3

Odcizení podle slovníku

11. 04. - 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Stanislav Kolíbal: SPOJITOSTI

19. 04. - 22. 06. 2018
Galerie 1. patro / Praha 1

Malba.tečka nr.2

23. 04. - 19. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

Martin Matoušek: No limits / The White Room

23. 04. - 19. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

Harvesting Darkness

24. 04. - 16. 06. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Ondřej Kopal: No drama

19. 04. - 4. 08. 2018

Kristína Chrasteková & Tommy Høvik: POISE

27. 04. - 31. 05. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Hynek Martinec / KILIÁN IGNÁC D.

5. 05. - 16. 06. 2018
Galerie Dům / Broumov

Martin Vongrej — Non-Chronological Meaning

9. 05. - 5. 06. 2018
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Forma sleduje peníze: Cosa.cz, kulturní družstvo

10. 05. - 23. 06. 2018
Galerie VI PER / Praha 8

Terezie Foldynová, Darina Kubíková – Obrazový narativ

31. 05. - 29. 06. 2018
Rainbow gallery / Prostějov

Luděk Míšek: Prostor ve své nehmotnosti

18. 05. - 11. 08. 2018
Výklady AXA / Praha 1

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. - 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

REALITY SHOW

7. 06. - 30. 07. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Perplex

29. 05. - 13. 07. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Médea/ Martina Smutná

26. 05. 2018 22:00
Galerie Mladých / Brno-město

Re:Creation / Virtual Wellness

4. - 9. 06. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Jan Pfeiffer: Protiváha

4. 06. - 10. 09. 2018
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Eutektium – Irena Armutidisová a Pavel Skrott

9. 06. - 20. 07. 2018
Farmstudio / Mělník

Jen způsob jak neříct, co doopravdy chci

18. 06. - 16. 08. 2018
Pragovka Art District / Praha

Způsoby percepce

16. 07. - 29. 09. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Rafani / V zemi

22. 06. - 2. 08. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10. 07. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha

Silvia Krivošíková: GESICHTE

26. 07. - 1. 09. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Scattered Rhymes

24. 07. - 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Josefína Dušková / Horizonty

30. 07. - 30. 08. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Posthuman

27. 07. - 2. 08. 2018
Ateliér Síň / Telč

Kdo je vítězem?

19. 06. - 8. 09. 2018
Dům umění Ostrava / Ostrava

Černá země? Mýtus a realita

25. 09. 2018 - 5. 01. 2019
Dům umění Ostrava / Ostrava

Forman – Milkov

1. 09. - 28. 10. 2018
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. - 27. 09. 2018
lítost / Praha

Ádám Kokesch: Palm house

29. 08. - 22. 09. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Zánik a vzkříšení

6. 08. - 13. 10. 2018
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

Michal Šmeral – POOL of the MOON

6. - 29. 09. 2018
Industra Art / Brno-město

Anna Leschinger: Marble Twin

29. 08. - 29. 09. 2018
Kavárna Pod Lipami / Praha

Libuše Jarcovjáková – Kimochi: Postele a pokoje

6. 09. - 20. 10. 2018
Galerie Fotografic / Praha

Lukáš Kalivoda: Malba vodou

21. 09. - 3. 11. 2018
MeetFactory / Praha 5

Čas naplněný barvou

7. 09. - 5. 10. 2018
Galerie U Prstenu / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. - 25. 10. 2018
Bludný kámen / Opava

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Vasil Artamonov | Studium

12. 09. - 13. 10. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Baráčková, Jindrová, Severová: V pořádku, asi určitě

17. 09. - 10. 10. 2018
Pragovka Art District / Praha

Kostky světla | Cubes of light

9. 07. - 12. 10. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Vypůjčená krajina

25. 09. - 29. 10. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Iren Stehli: Druhý život

19. 09. - 13. 10. 2018
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Eduard Ovčáček / KÓDY&PROSTOROVÉ FORMY

26. 09. 2018 22:00
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Karel Malich

12. 09. - 23. 11. 2018
Galerie Zdeněk Sklenář – Schönkirchovský palác / Praha

Irena Armutidisová: Charaktery

3. - 21. 10. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Jana Bernartová, NULA JEDNA

10. 10. - 24. 11. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Marie Lukáčová a Martina Smutná: Volno pod kontrolou

10. 10. - 1. 11. 2018
INI Project / PROSTOR / Praha

Obvykle je zklamaná

7. 10. - 22. 11. 2018
Artwall Praha 7 / Praha 7

Jana Kapelová – Paradox Akvária

8. 10. - 3. 11. 2018
ETC. Galerie / Praha 2

András Cséfalvay: A Case of Pluto

19. 10. - 24. 11. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Jan Pražan / Dominik Strouhal – Zdroj

14. 11. 2018 - 12. 01. 2019
Galerie Alternativa / Jihlava

David Přílučík – Movies of Tomorrow

30. 10. - 30. 12. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Čas, který odchází teď, teď a zase teď

23. 10. - 20. 11. 2018
Galerie FAVU / Brno

TOPOGRAFIE POZORNOSTI – ZPŘÍTOMNĚNÍ

23. 10. 2018 - 31. 01. 2019
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Peter Demek – Lucerny smrti

2. 11. 2018 - 1. 11. 2019
Galerie Na shledanou / Volyně

David Přílučík: donor

14. 11. - 30. 12. 2018
Galerie XY / Olomouc

Comunite Fresca: Monzun

7. 11. 2018 23:00
Galerie Mimochodem / Praha

Štefan Tóth: Holistic Principle

15. 11. 2018 - 16. 01. 2019
Garage Gallery Karlin / Praha

“I AM NOT SURE ABOUT YOUR CONCERN, BUT IT’S REALLY NICE.” RUCOLA

13. 11. - 7. 12. 2018
Galerie Mladých / Brno-město

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 - 5. 01. 2019
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Lucie Jindrák Skřivánková / ALL WE HAVE IS NOW

3. 12. 2018 - 9. 02. 2019
Kavárna co hledá jméno / Praha

SHIRIN

26. 11. - 3. 12. 2018
Galerie 207 / Praha 1

August Piepenhagen – 1791 – 1868

29. 11. 2018 - 2. 03. 2019
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Šárka Koudelová – Hiystoery

27. 11. - 8. 12. 2018
Galerie 209 / Brno

Sound and look of no wood

4. 12. 2018 - 6. 01. 2019
Pragovka Art District / Praha

Nikita Kadan – Spektákl neorganizovaných mas

11. 12. 2018 - 1. 02. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Michael Delia – Po větvi – přes struny – na světlo

12. 12. 2018 - 18. 01. 2019
Bludný kámen / Opava

Minimal Difference

14. 12. 2018 - 15. 02. 2019
Kvalitář / Praha 1

From Dead to Worse

13. 12. 2018 - 3. 01. 2019
Galerie 35m2 / Praha 3

OLD NEWS

12. 12. 2018 - 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Rostislav Vaněk: Extypo

12. 12. 2018 - 1. 02. 2019
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Michal Ranný, Emanuel Ranný

12. 12. 2018 - 12. 01. 2019
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Nina Grúňová: Immortal Bouquet

8. 12. 2018 23:00
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

18. 12. 2018 - 2. 03. 2019
Galerie Kurzor / Praha 7

Sousedé Sobě 2018

14. 12. 2018 23:00
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Pavla Sceranková — Měsíc ve dne

18. 12. 2018 - 31. 01. 2019
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Výstava PIANO UNPLUGGED

27. 01. - 27. 02. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Šárka Koudelová: Permapink

28. 01. - 16. 03. 2017
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

CNS

2. - 30. 03. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Until it Makes Sense

26. 01. - 3. 03. 2017
SVIT / Praha

Studio work

10. - 31. 01. 2017
Monomach / Brno-město

Karel Malich 92 – energie světlo kosmické

22. 11. 2016 - 24. 02. 2017
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Praha 1

Katarína Hládeková: Model a Metoda

12. 12. 2016 - 30. 01. 2017
SOLO offspace / Brno

Petr Stanický – Skloprostor

15. 12. 2016 - 27. 02. 2017
Galerie Kuzebauch / Praha 6

JIŘÍ SURŮVKA: Samostatná výstava

8. 12. 2016 - 11. 02. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Michal Jelski – Lidská rodina

29. 11. - 30. 12. 2016
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Nina Grúňová – Bát se bát

30. 11. - 31. 12. 2016
Tvar / Brno

Restaurované práce na papíru ze sbírek GASK

24. 11. 2016 - 8. 04. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Nina Grúňová: EET

23. 11. - 14. 12. 2016
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Dana Balážová, Marie Štindlová, Markéta Filipová: Vež

22. 11. 2016 - 14. 02. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Český kubismus

2. 12. 2015 - 31. 12. 2018
Uměleckoprůmyslové museum v Praze / Praha

NEW HORIZONS

15. 09. - 13. 10. 2016
Galerie Kabinet T. / Zlín

Kateřina Kociánová: Prádlo

15. 09. - 30. 12. 2016
Výklady AXA / Praha 1

PRASVĚT / URWELT/ Handa Gote

6. 09. - 1. 10. 2016
Papírna Plzeň / Plzeň

András Cséfalvay: NEW HORIZONS II.

15. 09. - 13. 10. 2016
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jan Chlup — SENTENCE IS THE ROAD WE ARE WALKING OFF

1. - 26. 08. 2016
Galerie Mladých / Brno-město

Monika Žáková: Renew the 60’s

28. 06. - 24. 08. 2016
Galerie Mimochodem / Praha

Fotografie

30. 06. - 27. 08. 2016
Galerie Václava Špály / Praha 1

DANA KYNDROVÁ: S nimi a bez nich…

23. 06. - 3. 09. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

Jana Bernartová – Poměr

8. 06. - 7. 07. 2016
Galerie SPZ / Praha 1

Lesk zlata sjednává mír mezi Měsícem a Sluncem

31. 05. - 21. 06. 2016
Monomach / Brno-město

Julia Gryboś a Barbora Zentková

17. 05. - 4. 08. 2016
Bludný kámen / Opava

Jakub Špaňhel – Kytky, města, motýli

13. 05. - 3. 09. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Alena Anderlová a Yveta Kroupová: FLY

11. 05. - 11. 06. 2016
H.R.C.GALLERY / Praha

Mixed Messages

4. - 30. 05. 2016
Prague College / Praha 1

Alžběta Bačíková/Barbora Švehláková – DŮM

3. 05. - 3. 06. 2016
Kontext / Brno-město

Roztrúsený depozit

1. - 28. 04. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Artur Magrot – Nebude to trvat dlouho

12. 04. - 18. 06. 2016
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

miloš šejn – AGARA / Hommage à la Peinture

3. 04. - 30. 05. 2016
Galerie města Loun / Louny

Jana Kapelová – Situace se mění, aniž nastala

30. 03. - 4. 05. 2016
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Mluva do větru

29. 03. - 30. 04. 2016
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Marie Blabolilová – Rastry

3. 03. - 19. 05. 2016
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Iris Armutidis SITUACE

4. 03. - 16. 04. 2016
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Lékaři

7. - 27. 02. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

OBRAZY 1648 – 2016

28. 01. - 12. 03. 2016
Galerie Václava Špály / Praha 1

Poměr vztahu

22. 01. - 5. 03. 2016
Drdova Gallery / Praha 3

Jiří Surůvka: Sýr!

21. 12. 2015 - 23. 01. 2016
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

30. ČIN: PAVLA DUNDÁLKOVÁ /video/

8. - 9. 12. 2015
Galerie Garáž / Zlín

ANNA / DECHEM

18. 11. 2015 - 29. 01. 2016
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Lucie Jestřabíková: Klíček

16. - 19. 11. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Julia Gryboš, Barbora Zentková: AC/BC

18. 11. - 2. 12. 2015
Galerie Jelení / Praha

Lukáš Houdek – Výročí

17. 11. 2015 - 4. 01. 2016
Art Space NOV / Pardubice

Osobnosti DesignMeetingu

26. 10. - 15. 11. 2015
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň-město

Roman Trabura: Koberec

3. 11. - 7. 12. 2015
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Alena Kupčíková – Zpívající tančící strom

18. 10. 2015 - 10. 10. 2016
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Eva Brodská / Potichu

14. 10. - 21. 11. 2015
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

DVĚ MINUTY SVĚTA

4. - 29. 11. 2015
Industra Art / Brno-město

Václav Kočí: Dvojitá dna tajné schránky

30. 09. - 17. 11. 2015
Strom Art Gallery / Brno

Václav Kočí – Double Bottoms of a Secret Box

30. 09. 2015 15:00
Strom Art Gallery / Brno

Formativní účinky

24. 09. - 18. 10. 2015
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Martin Prudil – Man As a Scale

8. - 30. 09. 2015
Galerie Jelení / Praha

Marie Blabolilová – Rastry

9. 09. - 17. 10. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

ZÁKAZKA Č. 39 → IMPRESSION, SOLEIL LEVANT & BELLS MORBIDO

1. 09. - 2. 10. 2015
Galerie TIC / Brno-město

Josef Rabara a Karol Radziszewski: Zítra bude jinak

3. - 25. 09. 2015
Fotograf Gallery / Praha

#coolpainting

30. 08. - 27. 09. 2015
galerie sam83 / Česká Bříza

Ivana Lomová – Prázdno

3. 09. - 17. 10. 2015
Galerie Václava Špály / Praha 1

Kača

8. 08. - 10. 09. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Dana Balážová: Demi Silver Gold

27. 07. - 15. 08. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Zakázka č. 39

20. 07. - 21. 08. 2015
Kontext / Brno-město

Pandora’s Vox / Veronika Holcová, Klara Kristalova, Sandra Vásquez de la Horra

14. 07. - 31. 10. 2015
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Přišlí včas

13. 07. - 12. 09. 2015
Art for Good nový život výstav / Praha

Václav Špála – Nemaluji krajinu, ale sebe

11. 07. - 15. 08. 2015
Letohrádek Ostrov / Ostrov nad Ohří

Ze života lidí a hmyzu

8. 06. - 5. 07. 2015
Galerie kritiků / Praha 1

Zbyněk Sedlecký: Židle, stojan a model v bílé košili

4. 06. - 11. 07. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Šárka Koudelová a Pavel Matyska

27. 05. - 1. 07. 2015
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Pavla Sceranková: Veritas

28. 05. - 24. 07. 2015
Drdova Gallery / Praha 3

Zbyněk Sedlecký: Židle, stojan a model v bílé košili

4. - 11. 06. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Miloš Šejn / EREMITA: Archivy a kabinety II

28. 04. - 30. 05. 2015
Regionální muzeum a galerie v Jičíně / Jičín

Závod s časem – Matěj Smetana a jeho host András Cséfalvay

29. 04. - 4. 06. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Silvie Milková a Jana Butzke: Artist Is Present

21. - 23. 04. 2015
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Kryštof Kaplan a Igor Korpaczewski

24. 04. - 6. 06. 2015
Galerie Dům / Broumov

Velké noci

25. 03. - 2. 05. 2015
Galerie Alternativa / Jihlava

Luboš Vetengl – Makabrózní idylka

6. 05. - 4. 07. 2015
Letohrádek Ostrov / Ostrov nad Ohří

Close-Up

16. 04. - 16. 05. 2015
ETC. Galerie / Praha 2

Modernita v lidovém. Ateliér designu oděvu a obuvi Liběny Rochové na UMPRUM

26. 06. - 25. 10. 2015
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Budoucnost je zde

14. 04. - 28. 05. 2015
Kvalitář / Praha 1

Janek Rous (CZ): Zvuk z pouště

8. 04. - 2. 05. 2015
MeetFactory / Praha 5

PLATOvideo03: pozpátku a naruby

15. 04. - 29. 06. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

In the name of…

31. 03. - 19. 04. 2015
Galerie Umakart / Brno-město

Velké noci

29. 03. 2015 22:00
Galerie Alternativa / Jihlava

Zlý duch začal kouřit přes zeď

1. - 25. 04. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Irena Armutidisová – Opice

2. 04. - 6. 05. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Zasněný traktorista

20. 03. - 16. 04. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

Alžběta Bačíková – Morální kompromis

12. 03. - 9. 05. 2015
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Václav Špála – Rapsodie v modrém

13. 05. - 29. 08. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jaroslav Prokeš – V základním režimu

4. 03. - 11. 04. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jiří Surůvka – Fantom Nejedlého!

9. 03. - 30. 04. 2015
Divadlo Antonína Dvořáka / Ostrava – Moravská Ostrava

Julia Gryboś, Barbora Zentková – Uprostřed hluku vlastní kroky slyšet

10. 03. - 4. 04. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Jan Pfeiffer – Pohyb železa

6. - 28. 03. 2015
Altán Klamovka / Praha 5

uvidět, prožít… 4 pojetí figury

29. 01. - 11. 04. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Trnkova Zahrada 2

26. 02. - 23. 05. 2015
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

Lumír Hladík – Ach, bratře

7. 02. - 16. 05. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Medium Loci

8. 02. - 17. 03. 2015
Společenský dům Neratovice / Mělník

Obrazy tohoto blogu

9. 02. - 16. 03. 2015
Galerie TIC / Brno-město

Anna Ročňová: Vykoupat a namazat

3. - 25. 02. 2015
Galerie Jelení / Praha

Silvia Krivošíková – Empirikova konfigurace

28. 01. - 21. 02. 2015
Galerie K.ART.ON / Praha

Ivana Lomová – Obrazy z ložnice

27. 01. - 26. 03. 2015
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Model

18. 01. 2015 23:00
Galerie Rudolfinum / Praha 1

David Přílučík: Nejmenší akce

3. 12. 2014 - 29. 01. 2015
Galerie U Mloka / Olomouc

Ateliér Jiřího Trnky

16. 01. - 9. 05. 2015
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

Veronika Holcová: “Pod zemí”

19. 01. - 19. 02. 2015
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Jana Zhořová: Ohrádky

13. 01. - 12. 02. 2015
Bludný kámen / Opava

Živly nad městy

14. 01. - 6. 03. 2015
Galerie Vernon / Praha 5

Zemědělské práce: Sluneční město

9. - 29. 01. 2015
Školská 28 / Praha 1

Barbora Zentková & Julia Grybos – Chvíle

6. 01. - 3. 02. 2015
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Marie Blabolilová – Uvnitř

6. 01. - 26. 02. 2015
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Martin Kochan: PETráž

14. 12. 2014 - 24. 01. 2015
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Veronika Holcová: ANIMANIMUS

10. 12. 2014 - 17. 01. 2015
Galerie K.ART.ON / Praha

David Přílučík: Nejmenší akce

3. - 18. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Štěpán Pech: Díry

2. - 8. 12. 2014
Galerie 209 / Brno-město

Metaplay, Praha – Tokyo (česká část)

21. 11. - 13. 12. 2014
Galerie kritiků / Praha 1

Jan Pfeiffer: Skrytá síla

25. 11. 2014 - 3. 01. 2015
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Jakub Špaňhel

23. 09. 2014 - 24. 01. 2015
Adam Gallery / Brno

Jaroslava Kadlecová a Jan Kovářík: JK 2x

2. 12. 2014 - 29. 01. 2015
Kvalitář / Praha 1

Jiří Surůvka – Na stráži míru…

5. 11. 2014 - 17. 01. 2015
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

MAREK KVETAN – DOPAD

11. 11. - 16. 12. 2014
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Site specific : Umění na zakázku

3. 11. - 9. 12. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Chléb, hry a umění

24. 10. 2014 - 15. 01. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Karel Malich: Vnitřní světlo

16. 10. 2014 - 10. 01. 2015
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

LONE RANGERS / OBRAZY ČESKÉ POSTMODERNY

30. 09. - 5. 12. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

Sam Ashley – Z podstaty, 1984–2014

2. - 23. 10. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

Ondřej Kopal, Richard Adam / autor, sběratel

24. 09. - 29. 11. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Vasil ARTAMONOV & Alexey KLYUYKOV | Pracovna v panelovém domě

10. 09. - 25. 10. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk: Princip ŠAO

24. 09. - 18. 10. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. - 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Lucie Jindrák Skřivánková: MATA(R)

10. 09. - 18. 10. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

Vasil Artmanov / Alexey Klyuykov: Pracovna v panelovém domě

10. 09. - 25. 10. 2014
Set Galerie / Liberec

Pavla Sceranková / Staré světlo v ODDĚLENÍ GALAXIÍ

25. 09. - 13. 11. 2014
Fait Gallery / Brno

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. - 9. 11. 2014
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22. - 30. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Volej

5. 09. - 5. 11. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Jan Chlup: Best Beach Award

13. 08. - 6. 09. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. - 6. 09. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Morality

22. 08. - 27. 10. 2014
Galerie Kinský / Kostelec nad Orlicí

Andreas Müller-Pohle: Coincidences. A Select Retrospective

21. 07. - 27. 08. 2014
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Blanka Jakubčíková: Kdyby krása zabíjela

10. 07. - 25. 08. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

Tomáš Prchal: Červí díra

10. 07. - 9. 08. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

PANIC ROOM

9. 07. - 2. 08. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Orbis pictus Františka Kupky. Mezi symbolismem a reportáží

29. 05. - 6. 09. 2014
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

František Kupka: Vanoucí modře

11. 06. - 13. 09. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

KONFERENCE

24. 10. - 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Dana Kyndrová / Líba Taylor: Matky

14. 05. - 13. 06. 2013
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Naše zahrádka

18. 12. 2012 - 16. 01. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Dennis Adams: Malraux’s Shoes

16. - 22. 10. 2012
Nová scéna ND / Praha 1

Martin Blaško a Tomáš Sedláček

2. - 30. 09. 2012
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Archivy & kabinety

13. 06. 2012 22:00
Oblastní galerie Liberec / Liberec

František Kyncl

2. 05. - 28. 06. 2012
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

V plném spektru. Fotografie 1900-1950 ze sbírky Moravské galerie v Brně

3. 11. 2011 - 4. 02. 2012
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Struny na tvých prstech/ Strings on Your Fingers

14. 07. - 13. 08. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

Nemusí to být žert

19. 03. - 15. 04. 2014
Galerie Rampa / Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. - 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

NÁVOD JAK SNÍST TOPINKU OSMI KOUSNUTÍMI

4. - 14. 04. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Skrytá nostalgie Güntera Verheugena

12. 10. - 1. 12. 2012
1_7 Gallery / Ostrava

Billboards

2. - 19. 10. 2012
Francouzský institut v Praze / Praha 1

No Dimension Summer | Lukáš Houdek: Život snů

14. 08. - 2. 09. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

DEVIL IS ALL AROUND

25. 05. - 29. 06. 2012
Café Fra / Praha 2

Architektura Fikce

9. 05. - 7. 06. 2012
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Theatre Mundi

23. 08. - 16. 09. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

MGZN

28. 03. - 28. 04. 2011
Galerie Fotografic / Praha

BRATŘI VE ZBRANI

11. 12. 2013 - 4. 01. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Chodské nálady

25. 06. - 20. 07. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Sinfonia domestica

9. 01. - 26. 02. 2013
Galerie TIC / Brno-město

DEAD PAINTERS STUDIOS

29. 11. - 14. 12. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

MLADÉ HVĚZDY / YOUNG STARS

15. 09. - 8. 12. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Fotogramy

3. 07. - 30. 08. 2012
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Michael Reynolds: Udržitelná Samostatnost Pro Každého

5. 05. - 10. 06. 2012
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Papírek, který jsme nevykouřili

21. - 26. 02. 2012
Galerie NF / Ústí nad Labem

výstava RABIH MROUÉ prodloužena do 14.8.

8. 06. - 13. 08. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

HEAVY DUTY

7. 09. - 15. 10. 2010
Galerie Via Art / Praha 2

Stanislav Podhrázský: Neklidná krása

24. 10. 2013 15:00
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha

Robert Houzar: Anthropocene

21. 05. - 15. 06. 2013
Trafačka / Praha 9

LA FELICITA SOGGETA A LA MORTE

18. 12. 2012 - 12. 01. 2013
Galerie Art / Brno

exekuce

19. 10. - 10. 11. 2012
Galerie SPZ / Praha 1

Andreas Müller-Pohle: Codes&Waters

6. 09. - 13. 10. 2012
Dům umění města Brna / Brno

Der Teufelskreis der Wörter (Ďábelský kruh slov)

8. 06. - 19. 07. 2012
Goethe–Institut Prag / Praha 1

MIKULOVE

17. 05. - 23. 06. 2012
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

SPOLUÚČAST

5. - 22. 10. 2011
ETC. Galerie / Praha 2

Odchody

4. - 21. 07. 2011
Školská 28 / Praha 1

HAYEK – KOČÍ

4. 03. - 15. 04. 2014
Galerie Budoart / Praha 7

Michaela Mildorfová a Barbora Šimonová: Zóna

5. 09. - 1. 10. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Barevná televize

5. 03. - 2. 04. 2013
Galerie TIC / Brno-město

Eine von Euch

30. 11. 2012 - 9. 02. 2013
Tranzitdisplay / Praha 2

Zahradní erotika

2. - 22. 10. 2012
Galerie Jelení / Praha

Předzahrádka

6. 08. 2012 22:00
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Ohněm a mečem

6. - 18. 06. 2012
Galerie Art / Brno

H3T Architekti

11. 05. - 7. 07. 2012
galerie sam83 / Česká Bříza

Z DRUHÝ STRANY II.

24. 08. - 3. 09. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Jak začít od začátku (Selži znova a lépe)

8. 03. - 30. 04. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Dostaneš, co uneseš

24. 11. 2013 - 4. 01. 2014
Nau Gallery / Praha

Plots

25. 06. - 3. 08. 2013
Americké centrum / Praha 1

Nezbytnost

9. 01. - 26. 02. 2013
Galerie Mladých / Brno-město

IN-FORMÁTOR

9. - 25. 11. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

marikaban

14. 09. - 7. 10. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

Lucie Sedláková: NOVÉ OBRÁZKY

5. - 26. 07. 2012
City Surfer Office / Praha 3

Okolo bodu

17. 06. - 10. 07. 2012
White Gallery / Osík

Je to ve mně jako v koze

18. 02. - 29. 04. 2012
galerie sam83 / Česká Bříza

PŘEKÁŽKY

3. 08. - 15. 09. 2011
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

Veronika Vlková a Daniela Baráčková

7. 09. - 7. 10. 2010
Galerie Pavilon / Praha 1

Neklidná krása

24. 10. 2013 - 1. 02. 2014
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha

Lucia Sceranková (host: Pavla Sceranková): Slunce ve vitríně

10. 06. - 3. 07. 2013
Fotograf Gallery / Praha

Josef Žáček. Osamělost

17. 12. 2012 - 17. 01. 2013
Topičův salon / Praha 1

Mimo formát v Altánu

16. - 21. 10. 2012
Altán Klamovka / Praha 5

Já za to nemůžu

19. 06. - 14. 09. 2012
DSC Gallery / Praha

K obrazu svému

15. 05. - 11. 06. 2012
Salon Daguerre – Galerie Daguerre / Brno

Hodek, Kars, Max et al. Akvizice ZČG z let 2008–2011

4. 08. - 22. 10. 2011
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Green

4. - 31. 07. 2011
Galerie Califia / Horažďovice

NEW ART

18. 02. - 15. 03. 2014
Galerie Art / Brno

Veronika Holcová – Deník

30. 08. - 25. 09. 2013
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Lukáš Houdek: Umění zabíjet

7. 02. - 27. 03. 2013
Artwall Praha 7 / Praha 7

Une élevation arrondi retirée

16. - 15. 11. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Návrat

26. 11. - 30. 12. 2012
Galerie Makráč / Praha 6

Marek Rubec: Zahrada Čech

2. 08. - 9. 09. 2012
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Opak je pravdou

6. 06. - 25. 08. 2012
MeetFactory / Praha 5

Enfant Sauvage

10. 05. - 2. 06. 2012
Galerie 35m2 / Praha 3

Jakub Špaňhel

28. 09. - 20. 11. 2011
Dům umění Ostrava / Ostrava

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

David Přílučík

22. 11. 2013 19:00
Galerie Garáž / Zlín

ANNA NEBOROVÁ: Přede mnou i na horizontu

28. 06. - 24. 07. 2013
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Introspekce

16. 01. - 9. 02. 2013
Galerie Art / Brno

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Václav Krůček: O snížené diferenci

11. 09. - 9. 10. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Light Obssesion

28. 06. - 1. 09. 2012
Galerie Václava Špály / Praha 1

Inner Sleeves

9. 06. - 6. 07. 2012
SVIT / Praha

Automatický výhled

18. 01. - 11. 02. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Rituály normalizace / Československo 70.–80. let

4. 07. - 13. 08. 2011
Staroměstská radnice / Praha 1

STÍNY MINULÝCH UTOPIÍ

2. - 30. 09. 2010
Galerie NTK / Praha

Jaroslav Beneš: Fotografie

10. 10. - 9. 11. 2013
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Prostor Zlín 2013

29. 04. - 24. 08. 2013
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

EMMANUEL RODRIGUES (FR): IN TRANSIT

18. 12. 2012 - 13. 01. 2013
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Alberto Vojtěch Frič: Fotografie

17. 10. 2012 - 5. 01. 2013
Galerie Josefa Sudka (UPM) / Praha 1

Michelle Siml – Tajemství veřejné řeči těla

2. - 27. 09. 2012
Artwall Praha 7 / Praha 7

Mama Litho

20. 06. - 9. 07. 2012
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

HOME OFFICE

14. 05. - 14. 07. 2012
Galerie Budoart / Praha 7

Tichá rezistence

13. - 29. 10. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Peter Angermann: Streetview

5. 02. - 19. 04. 2014
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

ITW

15. 08. - 19. 09. 2013
ETC. Galerie / Praha 2

Andrea Aka47 Pekárková: Mejk Pís

29. 01. 2013 23:00
Berlinskej Model / Praha

František Kupka: Cesta k Amorfě

29. 11. 2012 - 2. 03. 2013
Národní galerie Praha, Salmovský palác / Praha

RARERIRORVRI

29. - 22. 10. 2012
Galerie Makráč / Praha 6

GIGANTOMACHIE – Karel Havlíček / Outsider art – sbírka Pavla Konečného

9. 08. - 21. 10. 2012
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Vějíř

6. 06. - 2. 07. 2012
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Andrea Pekárková: Autogeneze 2

7. 05. - 20. 06. 2012
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Jako blecha na psovi

18. 08. - 17. 09. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

Area Code

19. 01. - 5. 02. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Office Space a logika bytu

24. 06. - 30. 07. 2013
Nau Gallery / Praha

Ve vlaku – Ivana Lomová

9. 01. - 11. 03. 2013
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Život jak ho znám: Každodenní život Romů

21. 10. - 22. 11. 2012
Kostel Martin ve zdi / Praha 1

Tadamův rádce – Aneb důmyslný průvodce falešným územím*

10. 09. - 20. 10. 2012
MeetFactory / Praha 5

Second-Best

4. - 27. 07. 2012
Fotograf Gallery / Praha

Plátna pro velké černé oči

31. 05. - 25. 06. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

AUTOMATICKÝ VÝHLED

12. 01. - 12. 02. 2012
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Světla noční Paříže

18. - 29. 07. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Na ulici 74

21. 09. - 7. 10. 2010
Galerie Jelení / Praha

KAMERA

15. 05. - 12. 06. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

Bezstarostní po(v)zdech

1. - 9. 10. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Osobní apokalypsa

29. 04. - 25. 05. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

Urban

12. 12. 2012 - 17. 01. 2013
The Chemistry Gallery / Praha 7

Reliéfy mlčení

11. 10. - 10. 11. 2012
Galerie Montmartre / Praha 1

Krajina / Architektura

4. - 25. 09. 2012
Galerie Nová síň / Praha 1

NEPŘETRŽITÉ ROZHOVORY

20. 06. - 8. 07. 2012
Karlin Studios / Praha 8

IMAGE SOURCE

18. 05. - 20. 06. 2012
Galerie Fotografic / Praha

Herbert Brandl

8. 09. - 9. 11. 2011
Rakouské kulturní fórum / Praha 1

All We Ask

14. - 27. 06. 2011
Galerie AVU / Praha 7

NALOMENÍ / Jan Chlup, Lucie Kordačová, Lucia Kotvanová

6. - 27. 02. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Robert Houzar: Částice

2. - 8. 08. 2013
Ateliér Síň / Telč

A MANUAL OF MOMENTS

24. 01. - 17. 02. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Referenční objekty

16. 11. - 16. 12. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

Sex, hroby, alkohol

7. - 25. 10. 2012
Galerie Makráč / Praha 6

TAMÁS SZVET (HU): PŘÍPADOVÁ STUDIE

16. - 30. 08. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Libretto

5. 06. - 17. 07. 2012
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

3. 05. - 3. 06. 2012
Karlin Studios / Praha 8

24+ Małgorzata, Johana a Graeme

20. 08. - 29. 10. 2011
galerie sam83 / Česká Bříza

Start Point Selection

6. 12. 2010 - 7. 01. 2011
Galerie NTK / Praha

Rozdělat oheň

12. 11. 2013 - 9. 01. 2014
Fait Gallery Preview / Brno

KRÁTKÝ PŘÍBĚH O OSTROVĚ

18. 06. - 17. 07. 2013
Galerie Fotografic / Praha

Marek Šilar, Milan Valeš: Na Míru

16. 01. - 5. 02. 2013
NoD Mini / Praha 1

RADOVAN ČEREVKA (SK): CAVE

11. - 23. 09. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Cross Metropolis Machine

28. 06. - 21. 07. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Jiří Surůvka / Need Your Help

24. 05. - 11. 06. 2012
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

NEJDŘÍV VELKÉ SVĚTLO, PAK OHROMNÁ RÁNA

8. 12. 2011 - 14. 01. 2012
Vitrína Deniska / Olomouc

společně i zvlášť / razem i osobno / together and separate

24. 07. - 20. 08. 2011
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Realita je víc než fikce. Asambláž jako tvůrčí princip v českém umění 60. a 70. let

10. 09. - 14. 11. 2010
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Marie Blabolilová: Linolea

15. 05. - 12. 07. 2014
Muzeum a Podjizerská galerie Semily / Semily

Brazil I.: Architektura

3. 10. 2013 - 16. 01. 2014
Kvalitář / Praha 1

Tomáš Prchal: Střed/t

16. 05. - 19. 06. 2013
Galerie Nina Hedwic / Praha 2

Devil is all around

21. 11. - 21. 12. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha

Franta

6. 11. - 1. 12. 2012
Galerie Nová síň / Praha 1

Tomáš Prchal | Svatyně

2. 09. - 12. 10. 2012
Vernon Projekt / Praha 7

Zářivý měsíc svěží vítr.cz

16. 06. - 28. 07. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Janusz Kapusta (New York), K-dron / Mezi uměním a matematikou

17. 05. - 21. 06. 2012
Galerie Felixe Jeneweina města Kutné Hory / Kutná Hora

420PEOPLE

5. 09. - 29. 10. 2011
Café NONA / Praha

Bernhard Wicki

10. 06. - 20. 10. 2011
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Miloš Michálek: Kabinet

4. 02. - 4. 03. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

MEMENTO NATURAE

2. - 3. 08. 2013
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Alexey Klyuykov a Vasil Artamonov: Poušť

22. 01. - 21. 02. 2013
Fotograf Gallery / Praha

Metaplay

15. 11. - 8. 12. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Příliš těsná přátelství

6. 10. 2012 - 14. 01. 2013
galerie sam83 / Česká Bříza

Summer Cut

25. 07. - 17. 08. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

Praha-Rennes

5. 06. - 1. 07. 2012
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Pomněnky

28. 04. - 23. 06. 2012
Galerie Na shledanou / Volyně

Besídka

15. 08. - 10. 09. 2011
Altán Klamovka / Praha 5

PÓZA A ANTIPÓZA

19. 10. 2010 - 1. 01. 2011
Langhans Galerie Praha / Praha 1

KURZ PROXEMICKÉHO TANCE

4. - 20. 11. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Motýli v břiše – Tomáš Uhnák, Matěj Smetana

10. - 26. 06. 2013
Školská 28 / Praha 1

TAJGA BEZDĚZSKAJA

12. 12. 2012 - 25. 01. 2013
Divus / Prager Kabarett / Praha 7

VERNON TALK s Tomášem Prchalem

25. 09. 2012 16:00
Galerie Vernon / Praha 5

A ona už věděla

28. 06. - 16. 07. 2012
Galerie Umakart / Brno-město

Některé věci unikají

8. 06. - 3. 08. 2012
Drdova Gallery / Praha 3

Recyklace

12. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

ZA ZÁDY SE ROZPROSTÍRÁ TUŠENÁ KRAJINA

21. 07. - 6. 08. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

František Bílek – Poutník v bezčasí

6. 05. - 28. 06. 2014
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2013

26. 09. - 30. 11. 2013
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Škála

23. 04. - 1. 05. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Plameny mi rosily zrak

6. 12. 2012 - 25. 01. 2013
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

filip cenek & josef dabernig: poetry in stadiums

9. 10. - 8. 11. 2012
Fotograf Gallery / Praha

London gods

28. 08. - 14. 09. 2012
Mu koncept / Praha 10

Wake Up Hero!

11. - 26. 06. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

Anamnésis/ Rozpomínání

16. 05. - 8. 06. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

After Jasanský / Polák

1. 09. - 15. 10. 2011
Galerie České pojišťovny / Praha 1

ART HAS NO HISTORY!

1. - 25. 06. 2011
Karlin Studios / Praha 8

ALENA KOTZMANNOVÁ & WILLIAM HUNT: SHIP, SHIP, SLIP and DRIP

24. 01. - 14. 03. 2014
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Herta Müller: Der Teufelskreis der Wörter (Ďábelský kruh slov)

30. 06. - 30. 10. 2013
Moravská zemská knihovna, Brno / Brno

Kept memories

22. 01. - 17. 02. 2013
Altán Klamovka / Praha 5

martin kochan (host cyril blažo): podobizny

13. 11. - 13. 12. 2012
Fotograf Gallery / Praha

Kudy vede cesta ven?

27. 09. - 10. 11. 2012
Nitrianska galéria / Nitra

Výstava Uzdravení (láska k ruderálu)

1. 07. - 6. 09. 2012
Galerie Makráč / Praha 6

Poslední dekáda / lost decade

8. 06. - 3. 07. 2012
Galerie města Blanska / Blansko

Jiří Surůvka: Německá myš

17. 04. - 2. 05. 2012
Galerie Jelení / Praha

Afterimage

11. 08. - 3. 09. 2011
MeetFactory / Praha 5

Ukradené brambory

2. - 24. 11. 2010
Galerie Mladých / Brno-město

Jiří Šigut: Bez rozlišení

4. - 28. 11. 2013
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Jan Pfeiffer: Oheň začíná stále znovu

28. 05. - 2. 07. 2013
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Úzká cesta

8. - 26. 01. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 30. 10. 2012
Galerie AVU / Praha 7

The Occurrence

20. 09. - 2. 11. 2012
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Samuel Paučo, Lyuben Petrov, Jan Pražan: Žádnej ležér

25. 06. - 31. 08. 2012
workshop@y / Praha 7

Kateřina Zochová – Jaromír Hárovník + deset neznámých kapel: VEČER SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

26. 05. - 8. 06. 2012
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Vasil Artamonov a Alexey Klyuykov

28. 11. 2011 - 5. 01. 2012
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Chůze lesem – zastavení

19. 07. - 19. 08. 2011
Topičův salon / Praha 1

VŠECHNY MOJE LÁSKY, STŘÍPKY Z CHLADNÝCH HVĚZD

22. 04. - 10. 06. 2014
Kontext / Brno-město

First Aid

24. 09. - 31. 10. 2013
Galerie Mimochodem / Praha

JAKUB ŠPAŇHEL: Van Gogh na venkově

18. 04. - 12. 06. 2013
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Vojta Dukát: Fotografie z krabičky

4. 12. 2012 - 12. 01. 2013
Dům umění města Brna / Brno

Pavel Volšický (CZ): Patapolitický komiks

24. 10. - 17. 11. 2012
MeetFactory / Praha 5

Black Hill

8. 09. - 3. 10. 2012
Galerie města Blanska / Blansko

Archivy a kabinety

14. 06. - 26. 07. 2012
Galerie U Rytíře / Liberec 1 - Staré Město

Rozhodneme příště

17. 05. - 28. 06. 2012
Galerie SPZ / Praha 1

Geometrie plastiky

17. 08. - 2. 09. 2011
Avoid Floating Gallery / Praha 2

KATA MACH: Spotřebujte do:

23. 01. - 16. 02. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

ALENA KUPČÍKOVÁ: Rub a líc

29. 03. - 15. 09. 2013
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

Karolina Ketmanová: City

14. 01. - 7. 02. 2013
Galerie Velryba / Praha 1

Krutá hudba, trochu něhy a magie, ta tmavá, žhavá

9. - 27. 09. 2012
Galerie Montmartre / Praha 1

Jitrnice, jakou svět neviděl – nyní ve 3D!

16. 07. - 29. 09. 2012
Artwall Praha 7 / Praha 7

Víkendový válečník

6. 06. - 15. 07. 2012
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Had na sněhu

11. 04. - 11. 05. 2012
Galerie Havelka / Praha 1

Lessons in the Vicious Art of Murder

8. 08. - 1. 09. 2011
Galerie Jelení / Praha

…a nezapomeňte na květiny

25. 11. 2010 - 26. 02. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Buď

15. 11. - 10. 12. 2013
Výtvarný ateliér Malování a kreslení / Praha 2

Eduard Ovčáček: Digitální grafika

27. 05. - 23. 06. 2013
Galerie města Třince / Třinec

Imrich Veber: HOMOurban

10. 01. - 23. 02. 2013
Dům umění v Opavě / Opava

Dopis otci, dopis matce

16. 10. - 8. 11. 2012
Masarykova univerzita / Brno-město

Každý objímá všechny ostatní

7. - 26. 09. 2012
Galerie Jelení / Praha

MONCHIQUE

26. 06. - 15. 08. 2012
Galerie Fotografic / Praha

Zlín#32

22. 05. - 23. 06. 2012
Galerie Kaluž / Ostrava

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2011

16. 07. - 12. 08. 2011
Sala Terrena / Mikulov

Václav Kočí – Tři vzorce

17. 04. - 22. 05. 2014
Galerie Jiří Putna / Brno

Model pocitu / Schéma emoce

19. 09. - 17. 10. 2013
Galerie SPZ / Praha 1

Pavla Dundálková / 18 235

10. 04. - 4. 05. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

Monika Žáková: Monochromatika

4. - 20. 12. 2012
Galerie Jelení / Praha

PAVEL VOŠICKÝ (CZ): JSME JEŠTĚ VE VÁLCE

25. 10. - 18. 11. 2012
MeetFactory / Praha 5

TOTALE FLAUTE /Tvář a tělo/

31. 08. - 29. 09. 2012
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Martin Creed

17. 05. - 16. 06. 2012
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

CARLA FILIPE: ARQUIVO SURDO-MUDO / HLUCHONĚMÝ ARCHÍV

5. 09. - 15. 10. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

Já, bezesporu

25. 05. - 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Andrea Kalinová: Opustená (re)kreácia

17. - 30. 01. 2014
A.M. 180 / Praha 2

Dech Tradice

16. - 31. 07. 2013
Galerie Jelení / Praha

Jiří Suchánek: Tep

16. - 31. 01. 2013
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

THOMAS OTT – LA GRANDE FAMIGLIA

2. 11. - 1. 12. 2012
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Membra Disjecta pro Johna Cage

2. 10. - 24. 11. 2012
Dům umění města Brna / Brno

Alexandr Paul – fotograf

16. 07. - 16. 08. 2012
Topičův salon / Praha 1

Slepice v pekle

5. 06. - 8. 09. 2012
GHMP, Městská knihovna, 2. patro / Praha

Vasil Artamonov & Alexey Klyuykov

6. 03. - 20. 04. 2012
SVIT / Praha

Mám okno – vidím a zapomínám

10. 08. - 7. 10. 2011
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

HRA NA NÁHODU/ A GAME OF CHANCE

21. 10. - 19. 11. 2010
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. - 23. 11. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Collective Sensor

30. 05. - 6. 07. 2013
Galerie Art / Brno

Imrich Veber: HOMOurban

11. 01. - 23. 02. 2013
Gottfrei / Opava

New Ideas For Other Times

18. 10. - 16. 11. 2012
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

ZÁVISLÍ POZOROVATELÉ

6. 09. - 28. 10. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Philip Topolovac: Studie výdechů I – IV

27. 06. - 30. 07. 2012
Galerie Laboratorio / Praha 7

In-formátor

23. 05. - 3. 07. 2012
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Černá zahrada

18. 10. - 12. 11. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Ruka, junák a zázračný pták

5. - 18. 07. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. - 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

BASIM MAGDY: BUDOUCNOST OBYČEJNÝCH ZÁZRAKŮ

6. 09. - 18. 10. 2013
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Včera jsem věděl víc, než vidím dnes

2. 04. - 6. 05. 2013
Galerie Umakart / Brno-město

Jana Stanulová : Průchozí

9. - 15. 12. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Vivien

4. - 21. 10. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Chybějící kapitola

12. 09. - 26. 10. 2012
Drdova Gallery / Praha 3

IF YOU CAN READ THIS YOU HAVEN'T HAD ENOUGH

8. - 16. 06. 2012
A.M. 180 / Praha 2

Druhá část

14. - 20. 05. 2012
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Kladno – 80. léta

22. 09. - 12. 11. 2011
Leica Gallery Prague / Praha 1

Palimpsesty

16. 05. - 15. 07. 2011
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 - 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

FOX – LIFE IS ART

30. 06. - 29. 08. 2013
Fox Gallery / Praha

Tomáš Pospěch ….Kurátorská práce / Reloaded

17. 01. - 27. 02. 2013
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Jan Bočan

14. 12. 2012 - 27. 01. 2013
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Though the Needle's Eye as a Frame

20. 09. - 27. 10. 2012
Galerie 35m2 / Praha 3

Volný pracovní čas

10. 07. - 28. 08. 2012
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Můj baťovský domek

18. 05. - 9. 06. 2012
čtvrtdomek na ul. vysoká / Zlín

Jiskra

28. 02. - 22. 03. 2012
Vitrína Deniska / Olomouc

Rabi Mroué

9. 06. - 13. 08. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

Nebezpečné vztahy

27. 09. 2010 22:32
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

PŘILETĚL NA OSNOVĚ

31. 10. - 24. 11. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

Turingův test v podmínkách imitační hry

20. 05. - 20. 06. 2013
Kvalitář / Praha 1

AGNIESZKA GRODZINSKA / Saturation Rhythm

23. 01. - 28. 02. 2013
Galerie Laboratorio / Praha 7

FREJM BAJ FREJM

18. 09. - 23. 10. 2012
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

FILIP KARTOUSEK, ONDŘEJ HRUŠKA: CULTURE IN ZLIN

29. 06. 2012 14:15
Luhovaný Vincent / Luhačovice

Outsid(h)er

23. 05. - 3. 07. 2012
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

Graem Mc Kinnon/real-fiction stories

13. 10. - 29. 11. 2011
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

Šepoty

29. 06. - 29. 09. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha

KAROLINA KETMANOVÁ & DAN FRIEDLAENDER: Kompozice VII

25. 03. - 17. 04. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

ČASOVÝ OPTIMISTA / ROBERT V. NOVÁK

27. 08. - 27. 10. 2013
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Andreas Sell: Návod, jak sníst topinku osmi kousnutími

3. - 13. 04. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

86 hodin v prostoru

15. - 25. 11. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Věčná škoda

8. 10. - 30. 12. 2012
Galerie Zlatá štika / Praha 1

Between Steps

13. - 23. 08. 2012
Fox & Deer / Praha 6

Zakázaný hrad

6. 06. - 21. 07. 2012
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Rusalka

15. - 19. 06. 2012
Nová scéna ND / Praha 1

35 let 7000 kilometrů

8. 09. - 27. 10. 2011
SVIT / Praha

Možnosti studentského života

4. - 26. 05. 2011
Galerie KIV / Praha 8

Zuzana Žabková “Pro Rrózu”

13. 12. 2013 - 3. 01. 2014
A.M. 180 / Praha 2

Její hloubka ornamentu

25. 06. - 6. 08. 2013
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Druh-Druhy

14. 01. - 18. 02. 2013
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Haven’t Seen Myself in Ages

29. 10. - 29. 11. 2012
Goethe–Institut Prag / Praha 1

NEON-ROMANTIC

18. 09. - 9. 11. 2012
Fait Gallery Preview / Brno

Technologia materialis et perceptualis

28. 06. - 26. 07. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Emily Roysdon

14. 06. - 18. 08. 2012
Tranzitdisplay / Praha 2

Posun o devadesát stupňů

13. 03. - 8. 04. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Mrtvoly

6. 08. - 24. 09. 2011
Galerie Na shledanou / Volyně

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

AKCE UMĚLCE

Stará bydliště

27. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Architektúra starostlivosti: Představení knihy a diskuse

21. 11. 2019 18:30 / 18:30 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Tomáš Pospěch o Češství: komentovaná prohlídka a diskuze

18. 11. 2019 18:30 / 18:30 / Komentované prohlídky
Galerie Fotografic / Praha

Stará bydliště

26. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

FIK 2019

15. - 17. 11. 2019 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Sedimenty sametu

13. 11. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAFU Galerie Fakulty umění Ostravské Univerzity / Ostrava

Techniky truchlení / Protokoly posvátna

12. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Ivana Lomová – arteHD

7. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

I Follow The Shapes of The Shadow of My Hand

7. 11. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy s Michalem Novotným

4. 12. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Geniální přítelkyně

29. 10. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Salm Modern #1: Young Scene Challenge part V

23. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Národní galerie Praha / Praha

Rostislav Vaněk – Extypo

30. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hollar / Praha

Sametová výstava

23. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Otto Gutfreund – Bod zlomu

31. 10. 2019 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava-město

Tomáš Pospěch – Češství

23. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Milan Grygar: 2019

23. 10. 2019 18:30 / 18:30 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha / Praha

Karel Malich & utopické projekty

16. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

TIM Master class: RUVK

16. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Přednášky a diskuze
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Jindřichův model #3: Pavel Kopřiva

16. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha

Komentovaná prohlídka: Sofie Švejdová | Andreas Schmitten

15. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Otto Gutfreund – Bod zlomu

15. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Iren Stehli – Libuna, 1975–2009

13. 10. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městská galerie Panský dvůr / Veselí nad Moravou

Jan Pfeiffer – Kořeny pod vodou, skříně v zahradě

26. 09. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

RE_SHAPE/D

14. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Invalidovna / Praha

Group exhibition, curated by Karel Císař

14. 11. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Oto Hudec – We Are All Carbon

10. 10. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Jiří Topínka – Zpustlost

4. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Zaazrak|Dornych / Brno-město

Miloslav Holý – Vdova, 1922

2. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Václav Fiala – Kámen, barva, tvar

2. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Václav Fiala – Stopy zmizelého

7. 10. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Architect in Residence: Jan Skoček / prezentace

3. 10. 2019 18:30 / 18:30 / Přednášky a diskuze
Galerie XY / Olomouc

Kukačka 8 / Život je jinde

2. 10. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Festival Kukačka / Ostrava-město

Tomáš Lahoda – Ad Paintings, Book Paintings, Genre Paintings, La Guardia

25. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

After Life výstavy – křest publikace

4. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Krajinow / kolektivní výstava

18. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Balticum, mare nostrum

21. 09. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Bělobranské ZNOVU náměstí

20. - 21. 09. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Tvůrčí dílna pro děti – Cesty a příběhy

18. 09. 2019 16:00 / 16:00 / Workshopy
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Petra PJOTRA Buzková – Na cestě

15. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
anyArt / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Když socha padá

10. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie U Prstenu / Praha

Stefan Milkov – Neklidné časy

24. 10. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Václav Sika – Na motorce / On Motor-bike

10. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Valentyn Odnoviun – Architecture of Evidence

10. 09. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Anna Neborová – Blízké přízraky

4. 09. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha

Tomáš Pospěch: Šumperák

28. 08. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

On-line výstava Lechtivá socha

1. 08. - 30. 09. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

ZVUK_Chaos Start 2019 malé vesnické umělecko-eko-sociologické mezigenerační a mezioborové setkání

2. - 11. 08. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Intervence #16: Pavel Kopřiva – Lokální problém

30. 07. 2019 14:30 / 14:30 / Vernisáže
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Kolín

Neighbourhood Boogie Woogie: agoraphilia

27. 07. 2019 10:00 / 10:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Kubištovo pojetí aktu vzkříšení v obrazu Vzkříšení Lazara

12. 09. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Jan Tichý, host Faheem Majeed / Modrá oranžerie

24. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

JSME LES: O inteligenci rostlin a mezidruhové komunikaci

26. - 28. 07. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Mikulovské sympozium Dílna 2019 – zahájení

13. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Mikulovské výtvarné sympozium – Dílna / Míkulov

Kubišta a Filla – válečná léta

20. 08. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

prázdno ⤬ naplnění

16. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Výtvarná dílna

30. 06. 2019 14:00 / 14:00 / Workshopy
Galerie města Blanska / Blansko

Komentovaná prohlídka

26. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie města Blanska / Blansko

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Komentovaná prohlídka výstavy – Peter Demek / The Object, The Tool and I

27. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Komentované prohlídky
Industra Art / Brno-město

Člověkohodina / ART LARP

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

Tomáš Pavlacký // Richard Loskot

25. 06. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Když socha padá

18. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

Textsit: Lenka Kerdová + David Helán

18. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha

Socha pro Dům – workshop pro děti 6 – 12 let

20. 06. 2019 14:00 / 14:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Imrich Veber: dialog offline

11. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

David Přílučík

6. 06. 2019 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
Galerie TIC / Brno-město

Jaroslav Beneš – Fotografie

6. 06. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Stará synagoga v Plzni / Plzeň-město

Pavla Sceranková & Dušan Zahoranský / I. Hosnedl / Š. Koudelová

5. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Proměny Sylvy Lacinové

3. 07. 2019 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Sympozium drobné grafiky_Bauhaus

5. - 8. 06. 2019 / 11:00 / Ostatní akce
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Realness – Veronika Špundová

28. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Brno-město

Peter Demek / The Object, The Tool and I

30. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

KUBIŠTA – FILLA. Plzeňská disputace

6. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Imrich Veber: Řekni mi zrcadlo

28. 05. 2019 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Soya Stream

31. 05. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Luxsus

28. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Inge Kosková: Zápis kresbou

20. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

András Cséfalvay / Aleš Čermák

25. 05. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Anna Ročnová & Jan Boháč: Vymknutý kotník / Sprained Ankle

24. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Fotofestival Uničov 9

19. - 21. 07. 2019 / 00:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

F5 – F0

15. 05. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Jan Špaček: Obrazy 2018

21. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Osídlená abstrakce / Settled Abstraction

14. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Karel Malich – přednáška

16. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Zdeněk Sklenář – Schönkirchovský palác / Lanškroun

Bastian Schwind — Poté, co jsi rozbil okno

9. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Ve vile: Eva Eisler – Peter Demek

23. 05. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Gallery Tour 2019

4. 05. 2019 15:45 / 15:45 / Komentované prohlídky
Galerie Kabinet T. / Zlín

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Koncert Střešovické kramle ve Stříteži u Poličky

11. 05. 2019 20:30 / 20:30 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

2+1

18. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Plzně / Plzeň

Jessica Serran: Zatím jsem se do tebe nezamilovala

30. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Hala C / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

18. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď? pro seniory

14. 05. 2019 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

27. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Diskuse v Galerii Kurzor a komentovaná prohlídka v Galerii Jelení

27. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

ORIENTace

17. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

22. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Prázdno jako materiál umělce

16. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Jiří Surůvka: Strašák

10. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Jaroslav Prokeš

10. 04. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

LITHO SYMPO ’19

27. 04. 2019 / 00:00 / Workshopy
LITHO LITO / Litoměřice

Sympozium ilustrace

13. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

ŘEDĚNÍ SOUST

24. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Revitalizace

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Daniela Krajčová, Peter Jánošík: Miesto blízkosti, priestor odlúčenia

4. 04. 2019 00:00 / 00:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Anita Somrová: New Rain

3. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Valenta vs. Demek

8. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Martin Kochan: Domáca úloha

2. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Pjotra/Petra Buzková: Můrdrci

13. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

HAKONIWA GARDEN

27. 03. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Podlaha / Ostrava

Stín bodu

6. 04. 2019 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka: Monika Pascoe Mikyšková | Veronika Vlková

29. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

A co nám zbývá teď?

10. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Šárky Koudelové / Horký písek mezi sandálem a nohou

28. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

54. ČIN: Veronika Špundová_Uctění památky smrti antropocentrismu

1. 04. 2019 20:30 / 20:30 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Jiří Hanke: Fotografie 1973-2018

18. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Rebirth IV. – BACTIHUB

26. 03. 2019 16:10 / 16:10 / Komentované prohlídky
Galerie 207 / Praha

Ekonomie sluchu

22. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie AMU / Praha 1

Rebirth IV. – BACTIHUB

19. 03. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Vyhlášení Ceny od Zbyňka Baladrána za rok 2018

19. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Umělec má cenu / Praha 2

Na počátku bylo…

20. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Artikle / Brno-město

Lucia Sekerková: Ženy prodávající naději

14. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Muzeum romské kultury / Brno

Na počátku bylo…

13. 03. 2019 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Artikle / Brno-město

František Kyncl: V síti hvězd

7. 03. 2019 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Geofyzikální ústav AV ČR / Praha 4

Vernisáž Matěj Kos – I Lost Something

14. 03. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Světova 1 / Praha 8

Ekonomie sluchu

6. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Vernisáže na Pragovce

26. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Monika Pascoe Mikyšková | Veronika Vlková

5. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Free Life

22. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Healing 2.0

14. 02. 2019 19:02 / 19:02 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

MINIMAL DIFFERENCE komentovaná prohlídka

15. 02. 2019 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Kvalitář / Praha 1

Šárka Koudelová / horký písek mezi sandálem a nohou

13. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Galerie Sýpka nabízí pohled na zlínský Design skla

13. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Projekty z let 2015–2019 | Prezentace

13. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Přednášky a diskuze
PLATO Ostrava / Ostrava

Tereza Záchová: kurátorská komentovaná prohlídka & přednáška

4. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Andrea Pekárková: Geoethics: #10 A New Underground

5. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Nová Gravitace II

26. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Petr Honzejk uvádí: novinář Ondřej Soukup

29. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Mystika Hygieny

16. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Compassion Fatigue

31. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Vernisáž kreseb Inge Koskové a soch Jana Naše

2. 02. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

II. úplněk v Království piva: Sportbar

21. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Království piva – pivní bar / Praha

Komentovaná prohlídka s kurátory výstav Michalem Kolečkem a Adélou Machovou

15. 01. 2019 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstav v Domě umění

15. 01. 2019 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy František Kupka 1871–1957

7. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk / 2051: Algorithm

17. 01. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Re:Creation / Virtual Wellnes – Launch Party

15. 02. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
PageFive / Praha

Emma Woffenden a Petr Stanický: Contact – Isolation

10. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

ANNA NEBOROVÁ / NADOSAH

8. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha

Hřiště / Jonáš Verešpej, Šimon Levitner

9. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

Milan Grygar/Světlo, zvuk, pohyb

8. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Tomáš Skála & Vojtěch Kiss: MINISTŘI NITRA

17. 02. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Kdo se bojí červené?

14. 02. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Tomáš Hrubiš a Dana Balážová/ Koncertní performance v audiovizuální instalaci

14. 02. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Pavel Kopřiva, Jiří Černický / WAR ZONE

23. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Design skla FMK UTB ve Zlíně – VýstUP / Petr Stanický – Myspace

22. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

CNS

2. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Galerie Kabinet T. / Zlín

Basim Magdy: Only stone, bronze and the sky shall outlive all the rest

24. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

42. ČIN: ACTION GALLERIES

2. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Vernisáž Josefa Žáčka a Jiřího Žáka

2. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Jan Pfeiffer: Černá v pohybu

6. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Jiří Poláček — komentovaná prohlídka

7. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha

The House of SM Collection

10. 03. 2017 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Každá židle potřebuje obraz

23. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Alžběta Bačíková: Hrdinové

21. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

PŮDORYS OKA

21. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

ProblemGenerator®

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Dernisáž / Komentovaná prohlídka / Permapink + performance David Helán

1. 04. 2017 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Open Eye: Svätopluk Mikyta

29. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
FAMU / Praha 1

Jana Bernartová – Ultramarín extra blue

29. 03. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLAC / Jablonec nad Nisou

komentovaná prohlídka výstavy Josef Žáček: Anticorps s kurátorkou Magdalenou Juříkovou

5. 04. 2017 15:30 / 15:30 / Komentované prohlídky
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Security Garden

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Marta Fišerová / Besídka prázdné iluze

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Marta Fišerová: Besídka prázdné iluze

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

András Cséfalvay: New Horizons II

12. 04. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Art / Brno

Legenda Veronika Holcová

18. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Rozptýlený disk

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Praha den po náletu

27. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Planeta vaginata

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Julie Štybnarová – Čas paměti

9. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Eduard Ovčáček – Intermediální přesahy

6. 05. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Polyamory Design Unit

16. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Otto Gutfreund. Od kresby k soše

22. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Fluidní nepřítel

25. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Nik Timková – Knife as Outfit

24. 05. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Nehybnost začátku – Mirak Jamal, Anna Ročňová, Sung Tieu

24. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Anna Ročňová, Vejíř

25. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Ostravská muzejní noc v PLATO

10. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Pavla Gajdošíková & Jan Pfeiffer / Někde se něco koná

31. 05. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Fluidní nepřítel

27. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Pragovka Art Summer Opening One

1. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nejmenší měsíc je červen

1. 06. 2017 16:20 / 16:20 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Martin Vongrej: Seven Uncountable Lines

30. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Remember Early Humans

30. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

KINO Rudolfinum: Finalisté (2015)

13. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Julia Gryboś a Barbora Zentková: No Disc

14. 06. 2017 13:00 / 13:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Lajtar

21. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Jan Zahradníček, Veronika Vlková – Ježíškova košilka

15. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno-město

Veronika Vlková/ Ježíškova košilka

15. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno-město

Josef Pleskot 2Art

16. 06. 2017 22:01 / 22:01 / Ostatní akce
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Litomyšl

Robert Houzar – Tlak

21. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Marie Blabolilová – Vegetace v grafice

19. 06. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Jan Vorisek

3. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Martina Smutná: Prohra

30. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Nina Grúňová, František Fekete – Skenovat vinu

5. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Roman Trabura

11. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Veronika Holcová – Wild Game / Divočina

18. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Veronika Holcová – Wild Game / Divočina

2. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Veronika Holcová – Wild Game / Divočina

14. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

HANDA GOTE research & development: Safírová hlava

30. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno-město

Divadlo Feste Hic sunt leones // site-specific

27. 08. 2017 19:30 / 19:30 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Alžběta Bačíková / Průběžná zpráva

18. 07. 2017 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Jan Pfeiffer: Dvojí pravidlo pro jednu věc

24. 07. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy Otto Gutfreund a představení knihy vydané k výstavě

1. 08. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Akční dny Mothers Artlovers v INI PROSTOR

28. - 29. 07. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Lu Jindrak Skřivánková | Soubor

8. 08. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Have it good

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Tři videodokumenty o architektuře 80. let

8. 09. 2017 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ondřej Brody & Kristofer Paetau Snoop Morenga Dog Bonaparte Not Dead

6. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Jakub Červenka: Urban Utopia

6. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Lukáš Houdek [CZ] a Dachil Sado [D] – Vernisáž!

15. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

KW — Nepoučitelný

12. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Miloš Michálek / Záznamy

21. 09. 2017 07:53 / 07:53 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Prohnutá dlažba

19. 09. 2017 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

SILVIA KRIVOŠIKOVÁ / EXHIBICE

27. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha

Krejčí Sláma

4. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Karel Cudlín_Václav Havel a něco maličkého

30. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Peter Demek – Status 1

12. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Metastázy obrazu

10. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Jana Bernartová / Červená jako Ferrari

10. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Strom Art Gallery / Brno

Stud

10. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Zahájení podzimní výstavní sezóny

21. 10. 2017 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Tvář znásilnění

19. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Janek Rous

21. 10. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Post/Land Art a antropocén

6. 11. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Jan Pražan – Mým královnám

23. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Vojtíšek Alias S.d.ch – Poslední husička

28. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Léčení

10. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha

Josef Dabernig

10. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Peter Demek – Status 1 – Komentovaná prohlídka

10. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Nevan Contempo / Praha 3

Peter Demek – Status 1 – Mikroperformance

10. 11. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Nevan Contempo / Praha 3

Šárka Koudelová – Spodní vody

6. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

SPOLEČNÁ VÝSTAVA

16. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy KNAP, LOMOVÁ, PUCHOVÁ

11. 11. 2017 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha

Stanislava Karbušická a Anna Ročňová: Olej

16. 11. 2017 18:30 / 18:30 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Miloš Šejn – Křest CD a DVD Obraz-tělo-zvuk + prezentace knihy Časopysk / ABC elánu Davida Helána

27. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Petr Stanický: Hranice prostoru

28. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Babybox

18. 11. 2017 22:14 / 22:14 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

David Přílučík / Blind Bidding

21. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

STUDIO PRÁM 3 ROKY vernisáž

30. 11. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Martin Hreha a Andrea Uváčiková: Abstrakcia ako profánny liturgický predmet

30. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Rafani — Pospolitost

4. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Tomáš Pospěch: Sluneční město

11. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

3 ROKY – Open Studios

9. 12. 2017 16:57 / 16:57 / Ostatní akce
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Dead Body of Water

1. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
FAMU / Praha

Jana Bernartová: Hyperloop

17. 01. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

3 ROKY open studios & dernisáž

19. 01. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Video, multimédia, performance – Pozdravy z Mordoru

2. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Rainbow gallery / Prostějov

Martina Smutná: Společně pokosíme, vymlátíme a odevzdáme

26. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Jana Bernartová: Možnost zobrazení

21. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Video NoD / Praha 1

Dialog sil Elsi a Františka Kynclových

27. 01. - 27. 03. 2018 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Baťovský domek: Mizející prvky zlínské architektury

8. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Prizma

16. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Zbyněk Sedlecký: Pravé poledne

22. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Marie Blabolilová

14. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Československý postkonceptualismus

21. 02. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

STAVY A VĚCI

13. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

28. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

IVANA LOMOVÁ

5. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

Vernisáže + Open Studios

27. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Lyrealismus: Marie Blabolilová, Tereza Kabůrková, Antonín Střížek

1. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pštrossova 23 / Praha

Podmínky nemožnosti IV/VII: Alogorrhea

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Nový typ ženy – emancipace a vizuální reprezentace žen za socialismu

7. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie NoD / Praha 1

Beauty is how objects end Dont Panic!

14. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Důraz není nikde, kam se podíváš

17. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Inge Kosková: Kresby

21. 03. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Druhý život

19. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Video workshop pro neslyšící s umělkyní Alžbětou Bačíkovou

27. 03. 2018 15:00 / 15:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Alžběta Bačíková – Tichá zpráva

28. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídky výstavy Martiny Smutné v Galerii NoD

4. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie NoD / Praha 1

Lyuben Petrov – Fata Morgana

7. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

9058

12. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Stanislav Kolíbal: SPOJITOSTI

19. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Malba.tečka nr.2

24. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Martin Matoušek: No limits / The White Room

24. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Video workshop pro neslyšící s umělkyní Alžbětou Bačíkovou

24. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Harvesting Darkness

24. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Ondřej Kopal: No drama

19. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže

Paralelní kino: Neptun – film Adély Babanové o dezinformační kampani StB

26. 04. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kino Ponrepo / Praha 1

Kristína Chrasteková & Tommy Høvik: POISE

27. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Hynek Martinec / KILIÁN IGNÁC D.

5. 05. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Martin Vongrej — Non-Chronological Meaning

9. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Forma sleduje peníze: Cosa.cz, kulturní družstvo

9. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie VI PER / Praha 8

Terezie Foldynová, Darina Kubíková – Obrazový narativ

1. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Rainbow gallery / Prostějov

Luděk Míšek: Prostor ve své nehmotnosti

18. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Výklady AXA / Praha 1

Komentovaná prohlídka: Iren Stehli Druhý život

20. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Družstevní hnutí aneb kam přijde zisk z mých peněz?

22. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Dernisáž výstavy // Martin Matoušek: No limits

20. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

REALITY SHOW

7. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

ZAPNI SVĚTLO PRO PEŠÁNKA / 12.–16. 6. 2018

12. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jiří Suchánek/ Perplex

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Martina Smutná/ Médea

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Lež nebo postpravda

5. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Re Creation / Virtual Wellness

4. 06. 2018 16:05 / 16:05 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Jan Pfeiffer: Protiváha

5. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

INI Rezidence: Alžběta Bačíková a Lucie Rosenfeldová

8. 06. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Eutektium – Irena Armutidisová a Pavel Skrott

9. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Farmstudio / Mělník

ART WEEK Liberec 2018

16. 06. 2018 13:30 / 13:30 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

ART WEEK Liberec 2018

16. - 22. 06. 2018 / 11:00 / Ostatní akce
Art Week Liberec / Liberec

Vernisáže na Pragovce

19. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Workshopy k výstavě Kdo se rád dívá…

14. 06. - 6. 09. 2018 / 12:00 / Workshopy
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Prostor PRO design: Zakladatel Bienále Brno Jan Rajlich st.

13. 06. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Jen způsob jak neříct, co doopravdy chci

19. 06. 2018 16:15 / 16:15 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Způsoby percepce

17. 07. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Neighbourhood Boogie-Woogie: Alžběta Bačíková&Lucie Rosenfeldová

14. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Fotofestival Uničov 8

12. - 14. 07. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Jiří Suchánek / Perplex live

10. 07. 2018 15:30 / 15:30 / Ostatní akce
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

DUNA: SuperMassiveBlackAshHole

14. 07. 2018 17:10 / 17:10 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Silvia Krivošíková: GESICHTE

26. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Scattered Rhymes

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Workshop participativního psaní scénáře dokumentárního filmu

26. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Hlediště #3

28. 07. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Josefína Dušková / Horizonty

30. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Dolce far niente / Kupec benátský / Komplex epopeje

16. 08. 2018 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente / Going Places + Teplé léto FAMU v letním kině

9. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

7. Umělecko -Eko _ Sociologické Symposium CHAOS START 2018

2. - 11. 08. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Černá země? Mýtus a realita

25. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění Ostrava / Ostrava

Forman – Milkov

31. 08. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby Poděbrady / Poděbrady

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

31. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Rok 1918 a umění v Plzni. Československá samostatnost v historii plzeňského uměleckého života 1914–1938

6. 09. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Prezentace DUMB / Artist in residence

28. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie XY / Olomouc

Ádám Kokesch: Palm house

30. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Michal Šmeral – POOL of the MOON

6. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Zánik a vzkříšení

6. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

Anna Leschinger: Marble Twin

29. 08. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha

Libuše Jarcovjáková – Kimochi: Postele a pokoje

6. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Lukáš Kalivoda: Malba vodou

21. 09. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Čas naplněný barvou

6. 09. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Vasil Artamonov | Studium

12. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Dolce far niente/ Komplex epopeje

20. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Vernisáže na Pragovce / Severová, Jindrová, Baráčková, Moravec

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Vypůjčená krajina

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Iren Stehli: Druhý život

19. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Mladý Kupka a jeho jaroměřský učitel Studnička: od učebnic kreslení k fyziologii barev a vidění

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha

Komentovaná prohlídka pro pedagogy | František Kupka 1871–195

4. 10. 2018 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha

Pierre Brulle: Kupka a mašinimus

10. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha 1

Eduard Ovčáček / KÓDY&PROSTOROVÉ FORMY

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

František Kupka ve filmu

18. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha

Neustlané postele Libuše Jarcovjákové – komentovaná prohlídka s autorkou

3. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Fotografic / Praha

komentovaná prohlídka: Karel Malich

13. 10. 2018 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Galerie Zdeněk Sklenář – Schönkirchovský palác / Praha

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FU OSU

17. 10. 2018 22:00 / 22:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Ostrava

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FaVU

3. 10. 2018 12:00 / 12:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Brno

Korzo Pragovka

10. 10. 2018 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Irena Armutidisová: Charaktery

2. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – AVU

27. 11. 2018 23:00 / 23:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha

Marie Lukáčová a Martina Smutná: Volno pod kontrolou

10. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Západ není západ. Umělecká kritika a vymezení západu

11. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Jana Bernartová, NULA JEDNA

11. 10. 2018 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Obvykle je zklamaná

8. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Jana Kapelová – Paradox Akvária

9. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

„Bedny zázraků” Evy Kmentové. Společné čtení přání a zázraků.

20. 10. 2018 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

András Cséfalvay: A Case of Pluto

19. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Jan Pražan / Dominik Strouhal – Zdroj

15. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

David Přílučík – Movies of Tomorrow

30. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Křest knihy Jany Bernartové NULA JEDNA

29. 10. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Z akademie do přírody. Podoby krajinomalby ve střední Evropě 1860-1890

14. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Čas, který odchází teď, teď a zase teď

24. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Mo(nu)mentální topografie

24. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Večerní komentovaná prohlídka výstavou Františka Kupky

30. 10. 2018 17:15 / 17:15 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha

Peter Demek – Lucerny smrti

3. 11. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Na shledanou / Volyně

David Přílučík: donor

14. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Comunite Fresca: Monzun

8. 11. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha 1

Štefan Tóth: Holistic Principle

15. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Garage Gallery Karlin / Praha

“I AM NOT SURE ABOUT YOUR CONCERN, BUT IT’S REALLY NICE.” RUCOLA

13. 11. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Nula jedna – Jana Bernartová / Uvedení a prezentace publikace

14. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Fráňokalypsa

24. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

A Case of Pluto: The Discussion

22. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Karlin Studios / Praha 8

Lucie Jindrák Skřivánková / ALL WE HAVE IS NOW

4. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kavárna co hledá jméno / Praha

SHIRIN

27. 11. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

SHIRIN

4. 12. 2018 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Svoboda a nesvoboda Igora Korpaczewského v meziříčské Galerii Sýpka

28. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Comunite Fresca

26. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

August Piepenhagen – 1791 – 1868

29. 11. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Šárka Koudelová – Hiystoery

28. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Germain Viatte: Kupka a umělecká skupina v Puteaux

5. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Národní galerie Praha / Praha 1

Tomáš Pospěch — Zemědělské práce / Slušovice

4. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha 1

Strašidelné paláce – živá hudba k promítání

4. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Vernisáže na Pragovce / možná přijde i Mikuláš

4. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nadja Argyropoulou: O Making Oddkin v Praze

10. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Institut úzkosti / Praha 1

Nikita Kadan – Spektákl neorganizovaných mas

12. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Michael Delia – Po větvi – přes struny – na světlo

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Minimal Difference

13. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

From Dead to Worse

13. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

OLD NEWS

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Rostislav Vaněk: Extypo

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Michal Ranný, Emanuel Ranný

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

DiStO 4 „Fotoscénika“

14. 12. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

rabaraLOMENOstrouhal

13. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Monomach / Brno

Nina Grúňová: Immortal Bouquet

11. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018: Ceremoniál

17. 12. 2018 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

18. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Kino Fotografic: Mimořádná zpráva

18. 12. 2018 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Fotografic / Praha

Pavla Sceranková — Měsíc ve dne

18. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Dernisáže na Pragovce

6. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Přestaňte mě sledovat! – Jak získat zpět svoje soukromí a online autonomii

11. 02. 2017 13:00 / 13:00 / Přednášky a diskuze
Agosto Foundation / Praha

Wakushopp

7. 02. 2017 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 10 - vršovice

Výstava PIANO UNPLUGGED

28. 01. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Šárka Koudelová: Permapink

28. 01. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

CNS

2. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jedno dílo / jeden svět: František Bílek, Dobrý pastýř, 1900

1. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Until it Makes Sense

26. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Studio work

11. 01. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Katarína Hládeková: Model a Metoda

13. 12. 2016 17:30 / 17:30 / Vernisáže
SOLO offspace / Brno

OBRAZY A GRAFIKY

15. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

OBRAZY A GRAFIKY

15. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

JIŘÍ SURŮVKA: Samostatná výstava

9. 12. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Michal Jelski – Lidská rodina

29. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Nina Grúňová – Bát se bát

30. 11. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Tvar / Brno

Nina Grúňová: EET

24. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Dana Balážová, Marie Štindlová, Markéta Filipová: Vež

23. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Dětská dílna s Veronikou Vlkovou

16. 11. 2016 14:00 / 14:00 / Workshopy
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno-město

NEW HORIZONS II.

12. 10. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jan Pfeiffer: Opěrné body II

22. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
GHMP, Městská knihovna, 2. patro / Praha

NEW HORIZONS

15. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Kateřina Kociánová: Prádlo

15. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Výklady AXA / Praha 1

András Cséfalvay: NEW HORIZONS II.

15. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

11. Blatenský fotofestival

17. - 18. 09. 2016 / 08:00 / Ostatní akce
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

Nekonečno na přehradě

20. 08. 2016 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Praha

Jan Chlup — SENTENCE IS THE ROAD WE ARE WALKING OFF

2. 08. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Monika Žáková: Renew the 60’s

28. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha

Artedu | REC Artist: Jana Preková

27. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Artedu z.s. / Praha

Adéla Korbičková — Time To Talk

22. 06. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
City Surfer Office / Praha 3

DANA KYNDROVÁ: S nimi a bez nich…

23. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Jana Bernartová – Poměr

8. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Setkání s umělcem: KATARÍNA HLÁDEKOVÁ

25. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Společnost Jindřicha Chalupeckého / Brno

Lesk zlata sjednává mír mezi Měsícem a Sluncem

1. 06. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Monomach / Brno-město

Artur Magrot: Nebude to trvat dlouho

24. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Julia Gryboś a Barbora Zentková

18. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Daniela Baráčková a Tereza Severová : PLNÁ MÍSTNOST A ŠEDESÁT DVA KILO NAVÍC

20. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Jakub Špaňhel – Kytky, města, motýli

14. 05. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Alena Anderlová a Yveta Kroupová: FLY

12. 05. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
H.R.C.GALLERY / Praha

Mixed Messages

5. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Prague College / Praha 1

Alžběta Bačíková/Barbora Švehláková – DŮM

3. 05. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

To nejhorší z ateliéru Jiřího Surůvky

28. 04. 2016 18:30 / 18:30 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

PAF: Kraťasy v Diodu – Podstata filmu

5. 05. 2016 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Jihlava

Artur Magrot – Nebude to trvat dlouho

12. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

miloš šejn – AGARA / Hommage à la Peinture

4. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Loun / Louny

SLAM ŽEN

6. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Café Atlas / Brno

Jana Kapelová – Situace se mění, aniž nastala

30. 03. 2016 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Mluva do větru

30. 03. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

VIDEOGRAM 56 / Martin Kochan

23. 03. 2016 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Duše stroje

16. 03. 2016 15:00 / 15:00 / Workshopy
Centrum současného umění DOX / Praha

MARTA FIŠEROVÁ: PŘÁNÍ MEZI OTÁZKAMI – OHEŇ

2. 03. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Marie Blabolilová – Rastry

3. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Iris Armutidis SITUACE

5. 03. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Jan Pfeiffer: snídaně s umělcem

27. 02. 2016 09:30 / 09:30 / Komentované prohlídky
Drdova Gallery / Praha 3

Lékaři

8. 02. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

SPLENDID ISOLATION – Vrbický / Smetana / Štourač

4. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Jan Pfeiffer: Poměr Vztahu

22. 01. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

31. ČIN. Petr Stanický / Rozhraní

22. 01. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Jiří Surůvka: Sýr!

22. 12. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Galerie Pavilon

8. 12. 2015 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Budiž světlo! (výtvarný workshop)

6. 12. 2015 09:00 / 09:00 / Workshopy
PLATO Ostrava / Ostrava

30. ČIN: PAVLA DUNDÁLKOVÁ /video/

9. 12. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Šimon Kadlčák _ Přípravná skica všehomíra (host Dana Balážová)

19. 11. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Julia Gryboš, Barbora Zentková: AC/BC

18. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Lukáš Houdek – Výročí

18. 11. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Art Space NOV / Pardubice

Janek Rous: Toto je tedy ten střed světa, odkud je stejně daleko na všechny strany

5. 11. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Roman Trabura: Koberec

3. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Alena Kupčíková – Zpívající tančící strom

19. 10. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Václav Kočí: Dvojitá dna tajné schránky

30. 09. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Strom Art Gallery / Brno

Tomáš Lahoda

23. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prostor 228 / Liberec

Mezi agorou a arénou

28. 10. 2015 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

VERNISSAGE / SCREENING / OPEN STUDIOS / PERFORMANCE

24. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Formativní účinky

24. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Formativní účinky

23. 09. 2015 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Martin Prudil – Man As a Scale

8. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

555: Pavla Sceranková v Ondřejově

13. 09. 2015 12:00 / 12:00 / Ostatní akce
Společnost Jindřicha Chalupeckého /

ZÁKAZKA Č. 39 → IMPRESSION, SOLEIL LEVANT & BELLS MORBIDO

1. 09. 2015 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Josef Rabara a Karol Radziszewski: Zítra bude jinak

3. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

#coolpainting

29. 08. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Kača

9. 08. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Krása / Brno-město

Zakázka č. 39

21. 07. 2015 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Kontext / Brno-město

Lenka Burdová: Mementa

16. 07. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha

Pandora’s Vox / Veronika Holcová, Klara Kristalova, Sandra Vásquez de la Horra

14. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Přišlí včas

13. 07. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Art for Good nový život výstav / Praha

Člověk dnes: jenom trochu neurvalý

26. 08. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Člověk dnes: laxně zádumčivý

29. 07. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Člověk dnes: v jakémsi rozmaru

8. 07. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Človek dnes

8. 07. - 19. 08. 2015 / 17:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

29. ČIN

25. 06. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

VERNISSAGE/SCREENING/OPEN STUDIOS/PERFORMANCE

9. 07. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Důvody a důsledky „negativního vystavování“

18. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

Ze života lidí a hmyzu

9. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Petra Gupta Valentová: setkání s autorkou

9. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Divadlo 29 / Pardubice

Zbyněk Sedlecký: Židle, stojan a model v bílé košili

4. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Šárka Koudelová a Pavel Matyska

27. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Pavla Sceranková: Veritas

28. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Židle, stojan a model v bílé košili

4. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Miloš Šejn / EREMITA: Archivy a kabinety II

28. 04. 2015 14:30 / 14:30 / Vernisáže
Regionální muzeum a galerie v Jičíně / Jičín

Závod s časem – Matěj Smetana a jeho host András Cséfalvay

29. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Silvie Milková a Jana Butzke: Artist Is Present

22. 04. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Kryštof Kaplan a Igor Korpaczewski

22. 04. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Luboš Vetengl – Makabrózní idylka

7. 05. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Letohrádek Ostrov / Ostrov nad Ohří

Close-Up

16. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Modernita v lidovém. Ateliér designu oděvu a obuvi Liběny Rochové na UMPRUM

25. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Budoucnost je zde

14. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

PLATOvideo03: pozpátku a naruby

15. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Anna Ročňová, Ján Boháč – Piknik

10. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

In the name of…

1. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Veřejný dům

9. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

PROMĚNNÉ

9. 04. 2015 17:49 / 17:49 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Dana Balážová & Jakub Kovařík: Krátký barevný záblesk nad vodou se strmými břehy

31. 03. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Zlý duch začal kouřit přes zeď

1. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Matúš Baluch a Laura Trenčanská – Rendez-vous!

30. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Horká / Olomouc

Irena Armutidisová – Opice

3. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jiří Putna / Brno

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

27. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Grafomani, vypravěči, autoři a producenti

26. 03. 2015 23:00 / 23:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

Zasněný traktorista

21. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Alžběta Bačíková – Morální kompromis

13. 03. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Adam Kovalčík

12. 03. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Jiří Surůvka – Fantom Nejedlého!

9. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Divadlo Antonína Dvořáka / Ostrava – Moravská Ostrava

Julia Gryboś, Barbora Zentková – Uprostřed hluku vlastní kroky slyšet

10. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Jan Pfeiffer: Pohyb železa

7. 03. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Trnkova Zahrada 2

26. 02. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

Josef Dabernig

18. 02. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Medium Loci

9. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Společenský dům Neratovice / Mělník

Ivana Lomová – Komentovaná prohlídka výstavy Obrazy z ložnice

19. 02. 2015 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Katarína Hládeková – Obrazy tohoto blogu

10. 02. 2015 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Anna Ročňová: Vykoupat a namazat

3. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Tomáš Souček – Ještě jsme nerozhodli

28. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

Silvia Krivošíková – Empirikova konfigurace

28. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

Iluze – vize – realita

7. - 8. 02. 2015 / 09:00 / Workshopy
Divadlo 29 / Pardubice

Ivana Lomová – Obrazy z ložnice

28. 01. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Art Brunch #2

25. 01. 2015 10:00 / 10:00 / Komentované prohlídky
Kvalitář / Praha 1

NIK TIMKOVÁ / Existential Housekeeping #3

21. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Berlinskej Model / Praha

David Přílučík: Nejmenší akce

27. 01. 2015 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie U Mloka / Olomouc

Ateliér Jiřího Trnky

16. 01. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

Veronika Holcová: “Pod zemí”

19. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Jana Zhořová: Ohrádky

14. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

V rytmu kresby – workshop k výstavě Milana Grygara Vizuální a akustické.

17. 01. 2015 12:00 / 12:00 / Workshopy
GHMP, Městská knihovna, 2. patro / Praha

Milan Grygar / Vizuální a akustické: lektorská prohlídka

13. 01. 2015 15:30 / 15:30 / Komentované prohlídky
GHMP, Městská knihovna, 2. patro / Praha

Živly nad městy

15. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vernon / Praha 5

Zemědělské práce: Sluneční město

8. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Školská 28 / Praha 1

Barbora Zentková & Julia Grybos – Chvíle

7. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Komentovaná prohlídka: Jan Pfeiffer: Skrytá síla

4. 01. 2015 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Martin Kochan: PETráž

15. 12. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Setkání s knihami Miloše Šejna

15. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze / Praha 1

Veronika Holcová: ANIMANIMUS

10. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

David Přílučík: Nejmenší akce

4. 12. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Štěpán Pech: Díry

3. 12. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno-město

Jan Pfeiffer: Skrytá síla

25. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Jaroslava Kadlecová a Jan Kovářík: JK 2x

2. 12. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Robert V. Novák / WORKSHOP Tělo, pohyb, tanec /

12. 11. 2014 11:00 / 11:00 / Workshopy
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Robert V. Novák / WORKSHOP Tělo, pohyb, tanec /

12. 11. 2014 11:00 / 11:00 / Workshopy
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Jiří Surůvka – Na stráži míru…

5. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Marek Kvetan – Dopad

12. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno-město

Chléb, hry a umění

25. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Karel Malich: Vnitřní světlo

16. 10. 2014 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

AUTORSKÁ KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA výstavy V ODDĚLENÍ GALAXIÍ s autorkou výstavy Pavlou Scerankovou

14. 10. 2014 13:00 / 13:00 / Komentované prohlídky
Fait Gallery / Brno

Odhalení Sochy – Anna Ročňová a Jan Boháč

11. 10. 2014 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Třeboň

LONE RANGERS / OBRAZY ČESKÉ POSTMODERNY

30. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Sam Ashley – Z podstaty, 1984–2014

2. 10. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Ondřej Kopal, Richard Adam / autor, sběratel

24. 09. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Tomáš Uhnák: Recepce pro umělce a kulturní pracovníky 29. 1. 1947 (rekonstrukce)

31. 10. 2014 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Festival / Praha 1

Martin Vongrej – Čekání na konečnou přítomnost v nepřítomnosti

2. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Imrich Veber: dokolakolem

25. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Opava

(někdy svět vypadá, jakoby se vůbec nic nedělo)

27. 09. 2014 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Vlaková stanice Roztoky u Prahy /

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk: Princip ŠAO

24. 09. 2014 12:34 / 12:34 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Jan Pfeiffer: uvedení limitované edice 2014

15. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Drdova Gallery / Praha 3

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Lucie Jindrák Skřivánková: MATA(R)

11. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

Vasil Artmanov / Alexey Klyuykov: Pracovna v panelovém domě

11. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Set Galerie / Liberec

Pavla Sceranková / Staré světlo v ODDĚLENÍ GALAXIÍ

25. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Volej

6. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

František Kupka a jeho svět okolo roku 1900

4. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

ORBIS PICTUS FRANTIŠKA KUPKY. Mezi symbolismem a reportáží

2. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Jan Chlup: Best Beach Award

13. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie K.ART.ON / Praha

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Těžké lehkosti

5. 08. 2014 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Morality

23. 08. 2014 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Kinský / Kostelec nad Orlicí

Andreas Müller-Pohle: Koincidence. Výběrová retrospektiva.

22. 07. 2014 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Andreas Müller-Pohle: Coincidences. A Select Retrospective

21. 07. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Blanka Jakubčíková: Kdyby krása zabíjela

10. 07. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Tomáš Prchal: Červí díra

10. 07. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

PANIC ROOM

9. 07. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Orbis pictus Františka Kupky. Mezi symbolismem a reportáží

26. 08. 2014 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Martin Cáb – Salute

10. 06. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Andrea Kalinová: Opustená (re)kreácia

17. 01. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

KRÁTKÝ PŘÍBĚH O OSTROVĚ

18. 06. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

34 x VŠUP – ateliér produktového design

31. 01. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Jana Stanulová : Průchozí

10. 12. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Dennis Adams: Malraux’s Shoes

17. - 16. 10. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Nová scéna ND / Praha 1

ZÁVISLÍ POZOROVATELÉ

5. - 4. 09. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

BRNO, MĚSTO UPROSTŘED OBORY

5. 07. - 4. 08. 2012 / 21:59 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno-město

Rozhovor Charlotty Kotíkové s Larrym Rinderem

6. - 5. 06. 2012 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Večer studentů Ateliéru interaktivních médií FUD UJEP Ústí nad Labem

27. 10. 2011 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
CIANT / Praha 3

4 OKNA | Obecný moment | Nestrategicky

2. - 1. 11. 2013 / 17:00 / Přednášky a diskuze
4 OKNA galerie sam83 / Klatovy

Tomáš Prchal: Střed/t

17. 05. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nina Hedwic / Praha 2

Komentovaná prohlídka výstavy Jan Bočan

24. - 23. 01. 2013 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

martin kochan (host cyril blažo): podobizny

13. 11. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Zahradní erotika

2. - 1. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Between Steps

14. - 13. 08. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Fox & Deer / Praha 6

FILIP KARTOUSEK, ONDŘEJ HRUŠKA: CULTURE IN ZLIN

29. 06. 2012 14:16 / 14:16 / Vernisáže
Luhovaný Vincent / Luhačovice

In-formátor

23. - 22. 05. 2012 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město