František Drtikol

VÝSTAVY UMĚLCE

Výstava kreseb Inge Koskové a soch Jana Naše

2 - 28. 02. 2019
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Fráňokalypsa

Do 25. 01. 2019
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Emma Woffenden a Petr Stanický: Contact – Isolation

Do 15. 03. 2019
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk / 2051: Algorithm

Do 21. 04. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Katarína Hládeková a Ondřej Homola: Staré auto

Do 27. 01. 2019
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 – 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

ANNA NEBOROVÁ / NADOSAH

7. 02. – 17. 03. 2017
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Hřiště / Jonáš Verešpej, Šimon Levitner

9 - 25. 02. 2017
Galerie Panel / Praha

TVARY MYŠLENEK: konceptuální, konstruktivní a lyrické tendence v českém umění z ústeckých sbírek

15. 02. – 1. 04. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Gallery Surfing No. 1

13. 02. – 17. 04. 2017
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Milan Grygar/Světlo, zvuk, pohyb

7. 03. – 2. 06. 2017
Fait Gallery / Brno

Tomáš Skála & Vojtěch Kiss: MINISTŘI NITRA

17. 02. – 1. 03. 2017
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Kdo se bojí červené?

13. 02. – 13. 03. 2017
TIC Galerie / Brno

Pavel Kopřiva, Jiří Černický / WAR ZONE

22. 02. – 15. 04. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Design skla FMK UTB ve Zlíně – VýstUP / Petr Stanický – Myspace

21. 02. – 20. 04. 2017
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Basim Magdy: Only stone, bronze and the sky shall outlive all the rest

24. 02. – 14. 04. 2017
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Universal Hospitality 2

4. 03. – 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Jan Pfeiffer: Černá v pohybu

5. 03. – 13. 04. 2017
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

The House of SM Collection

9 - 28. 03. 2017
Monomach / Brno

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. – 6. 05. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16 - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

Každá židle potřebuje obraz

23. 03. – 13. 04. 2017
Kvalitář / Praha 1

Alžběta Bačíková: Hrdinové

21. 03. – 15. 04. 2017
Galerie Jelení / Praha

PŮDORYS OKA

20. 03. – 3. 05. 2017
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha 7

ProblemGenerator®

5 - 29. 04. 2017
Industra Art / Brno-město

Pragovka 2017… With wings

7. 04. – 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Jana Bernartová – Ultramarín extra blue

29. 03. – 28. 05. 2017
PLAC / Jablonec nad Nisou

Security Garden

4 - 25. 04. 2017
Galerie FAVU / Brno

Marta Fišerová / Besídka prázdné iluze

4. 04. – 6. 05. 2017
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Tomáš Javůrek & Barbora Trnková – ProblemGenerator®

4 - 29. 04. 2017
Industra Art / Brno-město

Marta Fišerová: Besídka prázdné iluze

4. 04. – 6. 05. 2017
Galerie OFF/FORMAT / Brno

JOSEF LADA

14. 03. – 6. 05. 2017
Dům umění v Opavě / Opava

András Cséfalvay: New Horizons II

11 - 22. 04. 2017
Galerie Art Brno / Brno

Legenda Veronika Holcová

14 - 19. 04. 2017
Galerie Havelka / Praha 1

Rozptýlený disk

25. 04. – 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Recyklace ideologií

26. 04. – 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Obraz a slovo v českém výtvarném umění šedesátých let

30. 06. – 26. 08. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Praha den po náletu

26. 04. – 29. 06. 2017
Artwall Praha 7 / Praha

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. – 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Planeta vaginata

26. 04. – 21. 05. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Julie Štybnarová – Čas paměti

8. 05. – 17. 06. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Eduard Ovčáček – Intermediální přesahy

6. 05. – 16. 09. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. – 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Polyamory Design Unit

15 - 27. 05. 2017
Galerie 209 / Brno

Otto Gutfreund. Od kresby k soše

22. 06. – 16. 09. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Nik Timková – Knife as Outfit

24. 05. – 14. 07. 2017
Polansky Gallery / Praha

Nehybnost začátku – Mirak Jamal, Anna Ročňová, Sung Tieu

24. 05. – 14. 07. 2017
Polansky Gallery / Praha 7

Anna Ročňová, Vejíř

25. 05. – 14. 07. 2017
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Pavla Gajdošíková & Jan Pfeiffer / Někde se něco koná

1 - 23. 06. 2017
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Nejmenší měsíc je červen

31. 05. – 29. 06. 2017
Pragovka Art District / Praha

Martin Vongrej: Seven Uncountable Lines

29. 05. – 17. 06. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Remember Early Humans

29. 05. – 17. 06. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

7. 06. – 19. 08. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Lajtar

21. 06. – 23. 09. 2017
Galerie Valchařská / Brno

Veronika Vlková/ Ježíškova košilka

14. 06. – 14. 07. 2017
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

klub Fiesta

28. 06. – 2. 09. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Robert Houzar – Tlak

21. 06. – 22. 07. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Marie Blabolilová – Vegetace v grafice

18. 06. – 16. 07. 2017
PONAVA / Brno-město

Martina Smutná: Prohra

30. 06. – 29. 07. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Nina Grúňová, František Fekete – Skenovat vinu

4. 07. – 19. 08. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

Roman Trabura

11. 07. – 16. 08. 2017
Topičův salon / Praha 1

Veronika Holcová – Wild Game / Divočina

18. 07. – 21. 09. 2017
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Absolute Beginners

17. 07. – 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Jan Pfeiffer: Dvojí pravidlo pro jednu věc

25. 07. – 11. 08. 2017
Galerie NoD / Praha 1

Lu Jindrak Skřivánková | Soubor

7. 08. – 26. 10. 2017
Pracovna / Praha

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. – 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Have it good

6. 09. – 14. 10. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. – 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ondřej Brody & Kristofer Paetau Snoop Morenga Dog Bonaparte Not Dead

6. 09. – 12. 10. 2017
Galerie SPZ / Praha 1

Jakub Červenka: Urban Utopia

6 - 30. 09. 2017
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Pinturas Negras

13. 09. – 8. 10. 2017
Nová galerie / Praha 2

Lukáš Houdek [CZ] a Dachil Sado [D] – Vernisáž!

14 - 20. 09. 2017
Galerie Klubovna / Brno

KW — Nepoučitelný

12. 09. – 12. 10. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Miloš Michálek / Záznamy

20. 09. – 18. 11. 2017
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Prohnutá dlažba

18. 09. – 19. 10. 2017
TIC Galerie / Brno

SILVIA KRIVOŠIKOVÁ / EXHIBICE

26. 09. – 3. 11. 2017
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Krejčí Sláma

4. 10. 2017 – 30. 01. 2018
Galerie Valchařská / Brno

Karel Cudlín_Václav Havel a něco maličkého

29. 09. – 19. 10. 2017
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Peter Demek – Status 1

12. 10. – 15. 11. 2017
Nevan Contempo / Praha 3

Metastázy obrazu

10. 10. – 9. 11. 2017
Topičův salon / Praha 1

Jana Bernartová / Červená jako Ferrari

10. 10. – 9. 11. 2017
Strom Art Gallery / Brno

Stud

10. 10. 2017 – 8. 02. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Tvář znásilnění

19. 10. – 9. 12. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

Janek Rous

20. 10. – 9. 11. 2017
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. – 25. 11. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

To je mámovo!

23. 10. – 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

KURZY ZAČÍNAJÍ NA PODZIM

26. 10. – 9. 12. 2017
Galerie Václava Špály / Praha 1

Knap, Lomová, Puchová

18. 10. – 29. 11. 2017
Nová galerie / Praha 2

Jan Pražan – Mým královnám

21. 10. – 21. 11. 2017
PONAVA / Brno-město

Léčení

10. 11. – 19. 12. 2017
Nau Gallery / Praha 3

Josef Dabernig: Viktoria

10. 11. 2017 – 12. 01. 2018
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Šárka Koudelová – Spodní vody

6. 11. – 12. 12. 2017
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Stanislava Karbušická a Anna Ročňová: Olej

15. 11. – 18. 12. 2017
Atrium na Žižkově / Praha 3

Petr Stanický: Hranice prostoru

28. 11. 2017 – 10. 02. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Babybox

20. 11. – 13. 12. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

STUDIO PRÁM 3 ROKY

30. 11. 2017 – 20. 01. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Rafani — Pospolitost

4. 12. 2017 – 18. 01. 2018
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Poločas rozpadu

6 - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Tomáš Pospěch: Sluneční město

11. 12. 2017 – 30. 01. 2018
Artwall Praha 7 / Praha 7

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 – 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 – 17. 02. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Video, multimédia, performance – Pozdravy z Mordoru

1 - 19. 02. 2018
Rainbow gallery / Prostějov

Jana Bernartová: ~ 430–500 nm, ~ 700–600 THz

12. 01. – 8. 02. 2018
Galerie města Blanska / Blansko

Martina Smutná: Společně pokosíme, vymlátíme a odevzdáme

26. 02. – 14. 04. 2018
Galerie NoD / Praha 1

Jana Bernartová: Možnost zobrazení

21. 02. – 23. 03. 2018
Video NoD / Praha 1

Ten, kdo chodí kolem

27. 02. – 1. 04. 2018
MeetFactory / Praha 5

Prizma

16. 02. – 15. 03. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Zbyněk Sedlecký: “Pravé poledne”

21. 03. – 5. 05. 2018
Galerie Václava Špály / Praha 1

Marie Blabolilová

13. 02. – 10. 03. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Československý postkonceptualismus

21. 02. – 17. 04. 2018
Kvalitář / Praha 1

STAVY A VĚCI

13. 02. – 1. 03. 2018
Galerie AVU / Praha 7

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. – 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

27. 02. – 19. 07. 2018
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

IVANA LOMOVÁ

4. 03. – 11. 04. 2018
8gallery / Praha

Lyrealismus: Marie Blabolilová, Tereza Kabůrková, Antonín Střížek

1 - 31. 03. 2018
Galerie Pštrossova 23 / Praha

Podmínky nemožnosti IV/VII: Alogorrhea

6. 03. – 26. 05. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Beauty is how objects end Dont Panic!

13. 03. – 21. 04. 2018
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Důraz není nikde, kam se podíváš

18. 03. – 16. 05. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. – 12. 04. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Inge Kosková: Kresby

20. 03. – 21. 07. 2018
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Druhý život

19. 06. – 28. 07. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Malba.tečka nr.1

2 - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Supernova

1 - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Alžběta Bačíková – Tichá zpráva

27. 03. – 18. 05. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Lyuben Petrov – Fata Morgana

7. 04. – 8. 09. 2018
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Kdo se rád dívá…

23. 05. – 9. 09. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

9058

11. 04. – 6. 05. 2018
Atrium na Žižkově / Praha 3

Odcizení podle slovníku

11. 04. – 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. – 19. 05. 2018
Industra Art / Brno-město

Stanislav Kolíbal: SPOJITOSTI

19. 04. – 22. 06. 2018
Galerie 1. patro / Praha 1

Malba.tečka nr.2

23. 04. – 19. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

Martin Matoušek: No limits / The White Room

23. 04. – 19. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

Harvesting Darkness

24. 04. – 16. 06. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Ondřej Kopal: No drama

19. 04. – 4. 08. 2018
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno

Kristína Chrasteková & Tommy Høvik: POISE

27. 04. – 31. 05. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Hynek Martinec / KILIÁN IGNÁC D.

5. 05. – 16. 06. 2018
Galerie Dům / Broumov

Martin Vongrej — Non-Chronological Meaning

9. 05. – 5. 06. 2018
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Forma sleduje peníze: Cosa.cz, kulturní družstvo

10. 05. – 23. 06. 2018
Galerie VI PER / Praha 8

Terezie Foldynová, Darina Kubíková – Obrazový narativ

31. 05. – 29. 06. 2018
Rainbow gallery / Prostějov

Luděk Míšek: Prostor ve své nehmotnosti

18. 05. – 11. 08. 2018
Výklady AXA / Praha 1

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. – 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

REALITY SHOW

7. 06. – 30. 07. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Perplex

29. 05. – 13. 07. 2018
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Médea/ Martina Smutná

26. 05. 2018
Galerie Mladých

Re:Creation / Virtual Wellness

4 - 9. 06. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Jan Pfeiffer: Protiváha

4. 06. – 10. 09. 2018
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Eutektium – Irena Armutidisová a Pavel Skrott

9. 06. – 20. 07. 2018
Farmstudio / Mělník

Jen způsob jak neříct, co doopravdy chci

18. 06. – 16. 08. 2018
Pragovka Art District / Praha

Způsoby percepce

16. 07. – 29. 09. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Rafani / V zemi

22. 06. – 2. 08. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10 - 20. 07. 2018
Pragovka Art District / Praha

Silvia Krivošíková: GESICHTE

26. 07. – 1. 09. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Scattered Rhymes

24. 07. – 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Josefína Dušková / Horizonty

30. 07. – 30. 08. 2018
Galerie Prokopka / Praha 3

Posthuman

27. 07. – 2. 08. 2018
Ateliér Síň / Telč

Kdo je vítězem?

19. 06. – 8. 09. 2018
Dům umění / Ostrava

Černá země? Mýtus a realita

25. 09. 2018 – 5. 01. 2019
Dům umění / Ostrava

Forman – Milkov

1. 09. – 28. 10. 2018
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. – 27. 09. 2018
lítost / Praha

Ádám Kokesch: Palm house

29. 08. – 22. 09. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Zánik a vzkříšení

6. 08. – 13. 10. 2018
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

Michal Šmeral – POOL of the MOON

6 - 29. 09. 2018
Industra Art / Brno-město

Anna Leschinger: Marble Twin

29. 08. – 29. 09. 2018
Kavárna Pod Lipami / Praha 7

Libuše Jarcovjáková – Kimochi: Postele a pokoje

6. 09. – 20. 10. 2018
Galerie Fotografic / Praha

Lukáš Kalivoda: Malba vodou

21. 09. – 3. 11. 2018
MeetFactory / Praha 5

Čas naplněný barvou

7. 09. – 5. 10. 2018
Galerie U Prstenu / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. – 25. 10. 2018
Bludný kámen / Opava

Difficult Ceremony

6. 09. – 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Vasil Artamonov | Studium

12. 09. – 13. 10. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Baráčková, Jindrová, Severová: V pořádku, asi určitě

17. 09. – 10. 10. 2018
Pragovka Art District / Praha

Kostky světla | Cubes of light

9. 07. – 12. 10. 2018
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Vypůjčená krajina

25. 09. – 29. 10. 2018
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Iren Stehli: Druhý život

19. 09. – 13. 10. 2018
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Eduard Ovčáček / KÓDY&PROSTOROVÉ FORMY

26. 09. – 27. 10. 2018
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

Karel Malich

12. 09. – 23. 11. 2018
Galerie Zdeněk Sklenář – Schönkirchovský palác / Praha

Irena Armutidisová: Charaktery

3 - 21. 10. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Jana Bernartová, NULA JEDNA

10. 10. – 24. 11. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Marie Lukáčová a Martina Smutná: Volno pod kontrolou

10. 10. – 1. 11. 2018
INI Project / PROSTOR / Praha

Obvykle je zklamaná

7. 10. – 22. 11. 2018
Artwall Praha 7 / Praha 7

Jana Kapelová – Paradox Akvária

8. 10. – 3. 11. 2018
ETC. Galerie / Praha 2

András Cséfalvay: A Case of Pluto

19. 10. – 24. 11. 2018
Karlin Studios / Praha 8

Jan Pražan / Dominik Strouhal – Zdroj

14. 11. 2018 – 12. 01. 2019
Galerie Alternativa

David Přílučík – Movies of Tomorrow

30. 10. – 30. 12. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Čas, který odchází teď, teď a zase teď

23. 10. – 20. 11. 2018
Galerie FAVU / Brno

TOPOGRAFIE POZORNOSTI – ZPŘÍTOMNĚNÍ

Do 31. 01. 2019
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. – 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. – 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Peter Demek – Lucerny smrti

Do 1. 11. 2019
Galerie Na shledanou / Volyně

David Přílučík: donor

14. 11. – 30. 12. 2018
Galerie XY / Olomouc

Comunite Fresca: Monzun

Do 16. 03. 2019
Galerie Mimochodem / Praha 1

Štefan Tóth: Holistic Principle

15. 11. 2018 – 16. 01. 2019
Garrage Gallery Karlin / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 – 5. 01. 2019
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Lucie Jindrák Skřivánková / ALL WE HAVE IS NOW

Do 9. 02. 2019
Kavárna co hledá jméno / Praha

SHIRIN

26. 11. – 3. 12. 2018
Galerie 207 / Praha 1

Svoboda a nesvoboda Igora Korpaczewského v meziříčské Galerii Sýpka

Do 25. 01. 2019
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

August Piepenhagen – 1791 – 1868

Do 2. 03. 2019
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Šárka Koudelová – Hiystoery

27. 11. – 8. 12. 2018
Galerie 209 / Brno

Sound and look of no wood

4. 12. 2018 – 6. 01. 2019
Pragovka Art District / Praha

Nikita Kadan – Spektákl neorganizovaných mas

Do 1. 02. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Michael Delia – Po větvi – přes struny – na světlo

12. 12. 2018 – 18. 01. 2019
Bludný kámen / Opava

Minimal Difference

Do 15. 02. 2019
Kvalitář / Praha 1

From Dead to Worse

13. 12. 2018 – 3. 01. 2019
Galerie 35m2 / Praha 3

OLD NEWS

12. 12. 2018 – 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Rostislav Vaněk: Extypo

Do 1. 02. 2019
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Michal Ranný, Emanuel Ranný

12. 12. 2018 – 12. 01. 2019
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Nina Grúňová: Immortal Bouquet

8. 12. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

Do 2. 03. 2019
Galerie Kurzor / Praha 7

Sousedé Sobě 2018

Do 27. 02. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Pavla Sceranková — Měsíc ve dne

Do 31. 01. 2019
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. – 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

ZUZANA ONDROUŠKOVÁ / V KULATÉM ČTVERCI

15. 06. – 15. 07. 2016
Galerie NF / Ústí nad Labem

Zbytečný úklid

5. 06. – 24. 08. 2013
MeetFactory / Praha 5

Jan Jakub Kotík: Marlboro Poster

29. 10. – 10. 11. 2012
ProLuka / Praha 10

Jiří Valoch. Ein Text. Večer konceptualisty

31. 03. 2014
Dům umění města Brna / Brno

P.O.L.E.

22. 04. – 10. 06. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

grey gold/ České a slovenské umělkyně 65+

28. 04. – 2. 08. 2014
Dům umění města Brna / Brno

Piotr Bosacki a Josef Mladějovský

9. 09. – 5. 10. 2014
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

THE ANNA KAZANOVA PROJECT

18. 08. – 25. 09. 2012
Galerie Fotografic / Praha

Krátké dějiny zraňování

12. 02. – 15. 04. 2017
galerie sam83 / Česká Bříza

KEEP CALM / RONA STERN [IL]

31. 01. – 1. 03. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Milan Cais – Dveře dovnitř

26. 01. – 25. 03. 2017
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Robert Šalanda: Nespolehlivý vypravěč

26. 01. – 17. 02. 2017
Galerie 1. patro / Praha 1

Výstava PIANO UNPLUGGED

27. 01. – 27. 02. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Vladimíra Večeřová / Věříš na psy?

26. 01. – 25. 02. 2017
Galerie NF / Ústí nad Labem

Život je bolestný a přináší zklamání

25. 01. – 4. 03. 2017
/ Praha

Šárka Koudelová: Permapink

28. 01. – 16. 03. 2017
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Strach z neznámého

1. 02. – 30. 03. 2017
Galerie NTK / Praha

CNS

2 - 30. 03. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

Etuje pro venuši

16. 02. – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Darina Alster, PXS / Tension X

19. 01. – 18. 02. 2017
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Until it Makes Sense

26. 01. – 3. 03. 2017
SVIT / Praha

Mach Lukáš: Jedna svatba, jeden pohřeb

17. 01. – 20. 03. 2017
Leica Gallery Prague / Praha 1

Mejdan podle plánu

17. 01. – 25. 05. 2017
Galerie Valchařská / Brno

Studio work

10 - 31. 01. 2017
Monomach / Brno

Václav Malina, Milan Maur: Paralelní roky

11. 01. – 25. 03. 2017
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Jakub Lipavský / Pavel Hošek: Pomezí vědomí

12. 01. – 7. 04. 2017
Výklady AXA / Praha 1

SM Collection: The Presentation of Love and Beauty

9 - 29. 01. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Helena Hladilová – Já tam nejdu

13. 01. – 3. 03. 2017
Polansky Gallery / Praha

DĚTEM | Milan Janáček + tvorba současných ilustrátorů

5. 12. 2016 – 30. 01. 2017
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

Jiný život momentky

25. 01. – 15. 04. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Paralelné územia

8. 01. – 3. 02. 2017
Galerie Prokopka / Praha 3

Interiéry duše

1. 02. – 30. 04. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Karel Malich 92 – energie světlo kosmické

22. 11. 2016 – 24. 02. 2017
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Praha 1

Shell Game

18. 01. – 18. 02. 2017
MeetFactory / Praha 5

Jan Tichý: Mříž

3. 01. – 17. 02. 2017
Drdova Gallery / Praha 3

Jakub Rajnoch: Public sousveillance

20. 12. 2016 – 4. 02. 2017
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Václav Stratil: Sedim

12. 01. – 10. 02. 2017
Fotograf Gallery / Praha 1

Katarína Hládeková: Model a Metoda

12. 12. 2016 – 30. 01. 2017
SOLO offspace / Brno

Vítání jara

14. 12. 2016 – 21. 01. 2017
ETC. Galerie / Praha 2

Dana Sahánková – Fragmenty

14. 12. 2016 – 11. 01. 2017
Galerie W7 / Olomouc

Václav Rabas a mýtus hnědé

23. 11. 2016 – 28. 01. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Petr Stanický – Skloprostor

15. 12. 2016 – 27. 02. 2017
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Ira žije doma

9 - 14. 12. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Looking For

7. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Pro design / Ústí nad Labem

Please Empty Your Wallets

7. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Dalibor Knapp / After body: ethnographic study / Videogram 62

4. 12. 2016 – 14. 01. 2017
Galerie Art Brno / Brno

ROY DA PRINCE

8. 12. 2016 – 11. 02. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Back 2 Black?!

13. 12. 2016 – 16. 02. 2017
Nau Gallery / Praha 3

JIŘÍ SURŮVKA: Samostatná výstava

8. 12. 2016 – 11. 02. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Medium Loci

14. 11. 2016 – 21. 01. 2017
Galerie Alternativa / Jihlava

Kateřina Jirsová a Veronika Vlková: Fika

9. 12. 2016 – 18. 01. 2017
Divadlo 29 / Pardubice

Sousedé sobě 2016 _ Pospolitost a koncert vokální skupiny Haeri

9. 12. 2016 – 30. 01. 2017
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Michal Jelski – Lidská rodina

29. 11. – 30. 12. 2016
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Tomáš Hrůza: Smutné boty

29. 11. – 21. 12. 2016
Galerie D9 / České Budějovice

Nina Grúňová – Bát se bát

30. 11. – 31. 12. 2016
/ Brno

SVĚTY OUTSIDERŮ / IL MONDO DEGLI OUTSIDER

18. 01. – 27. 02. 2017
Italský kulturní institut Praha / Praha

Restaurované práce na papíru ze sbírek GASK

24. 11. 2016 – 8. 04. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

25 vět

28. 11. – 5. 12. 2016
Galerie 207 / Praha 1

HYPEBEAST VERTIGO

1. 12. 2016 – 20. 01. 2017
Galerie NTK / Praha

Memoirs of an Imperfect Angel

24. 11. – 17. 12. 2016
Industra Art / Brno-město

Avantgardní fotograf Jaromír Funke

24. 11. 2016 – 28. 01. 2017
Leica Gallery Prague / Praha 1

Nina Grúňová: EET

23. 11. – 14. 12. 2016
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Juergen Teller: Enjoy Your Life!

14. 12. 2016 – 18. 03. 2017
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Anna Hulačová – já, ty, on, ona, ono, my, vy, oni, ony

30. 11. – 30. 12. 2016
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Upydemon Go!

23. 11. – 29. 12. 2016
Galerie SPZ / Praha 1

Nevratný posun

21. 11. 2016 – 14. 01. 2017
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Michal Zeman – Vzduchoplavec

21. 11. – 21. 12. 2016
Photogether Gallery / Zlín

Dana Balážová, Marie Štindlová, Markéta Filipová: Vež

22. 11. 2016 – 14. 02. 2017
Galerie Cyril / Prostějov

DESIGN.LIVE! Milan Pekař: Vázy

8. 12. 2016 – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

OCH! Olgoj Chorchoj: Logika emoce

8. 12. 2016 – 15. 04. 2017
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Neváhej a ber! Laureáti ceny Jindřicha Chalupeckého se sbírky Magnus Art

1. 12. 2016 – 18. 03. 2017
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Od Boudníka k dnešku. Česká strukturální grafika

8. 11. – 3. 12. 2016
Galerie Hollar / Praha 1

35m2 // NIKL

24. 11. – 31. 12. 2016
Galerie 35m2 / Praha 3

KURT GEBAUER: KURTURA V PERLOVCE II. – Sametové podzemí

16. 11. 2016 – 25. 01. 2017
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Svätopluk Mikyta / Ornamentiana

29. 11. 2016 – 16. 01. 2017
Fait Gallery MEM / Brno

Za klenotem do tvého nitra 2

14 - 21. 11. 2016
Galerie 207 / Praha 1

Jan Hísek – Zeptej se spánku

21. 11. 2016 – 21. 01. 2017
Galerie Villa Pellé / Praha 6

David Možný: CMYK

28. 11. – 29. 12. 2016
Video NoD / Praha 1

Tomáš Predka & David Postl: Muž, který se nebral příliš vážně

28. 11. – 29. 12. 2016
Galerie NoD / Praha 1

TONO STANO – Kompilace

9. 11. – 8. 12. 2016
Nová galerie / Praha 2

Štěpán Grygar – Fotografie

7. 11. – 12. 12. 2016
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

The painters have finished

11. 11. – 22. 12. 2016
SVIT / Praha

NOTHING MORE TO SAY

11 - 16. 11. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Youhei Kina a Josef Achrer: „Another Fields“

7 - 26. 11. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

GROUND

2. 11. – 1. 12. 2016
Galerie Kabinet T. / Zlín

Zbyněk Sedlecký SRPEN

10. 11. – 30. 12. 2016
Galerie Pavilon (Vinohradská) / Praha 2

Paměť tváře/Tváře paměti …nejen nuceně nasazených

1 - 28. 11. 2016
Národní technická knihovna / Praha 6

HAVEL

27. 10. 2016 – 12. 03. 2017
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Time After Time

23. 11. 2016 – 7. 01. 2017
MeetFactory / Praha 5

Jiří Hanuš / Architektura

6 - 29. 11. 2016
Galerie Prokopka / Praha 3

Český kubismus

2. 12. 2015 – 31. 12. 2018
Uměleckoprůmyslové museum v Praze / Praha

Marta Morice, Petra Gupta. S tiskem

3. 11. 2016 – 16. 02. 2017
arto.to galerie Uhelný mlýn / Libčice and Vltavou

Ty děti si pořád hrají / dětská tematika v díle bratří Čapků

5. 11. 2016 – 11. 03. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jazyk

4. 10. 2016 – 15. 02. 2017
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Miloslav Sonny Halas v letech

22. 10. 2016 – 7. 01. 2017
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Lovci bouřek

20. 10. – 19. 11. 2016
Industra Art / Brno-město

Pasti

22. 10. 2016 – 15. 01. 2017
galerie sam83 / Česká Bříza

Marie Lukáčová & Jakub Roček — What Would Evolution Do?

18. 10. 2016
City Surfer Office / Praha 3

IVANA LOMOVÁ nové obrazy

18. 10. – 17. 11. 2016
8gallery / Praha

Tomáš Hrůza: Venkovské romance

12 - 29. 10. 2016
Galerie Jelení / Praha

Maix Mayer: Barosphere 2 (poznámky o městě, dělníkovi a dítěti)

19. 10. – 23. 12. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

Andrzej Cieślar / „U Deutschů“

16. 10. – 18. 11. 2016
anyArt / Praha 8

Stanislav Bříza – Hitchhike US

12. 10. – 10. 11. 2016
3. Etáž / Rožnov pod Radhoštěm

mor. amor. ge.

15. 10. – 16. 11. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Jan Matýsek: Cestyvěz

1. 09. – 30. 10. 2016
Galerie Cyril / Prostějov

Claudiu Cobilanschi: Panenský les

9. 10. – 12. 11. 2016
Prototyp / Praha 2

Kurt Gebauer

12. 10. – 1. 12. 2016
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Jindra Viková: Ohlédnutí

5. 10. – 3. 12. 2016
Dům umění města Brna / Brno

SIDE JOB / výstava kustodů Galerie NTK

5. 10. – 11. 11. 2016
Galerie NTK / Praha

a-synchron – Viktor Takáč, Jaroslav Šlauf

2 - 12. 10. 2016
Galerie AVU / Praha 7

Ondřej Strnadel – Klid Neklidu

11. 10. – 7. 12. 2016
Galerie Kuzebauch / Praha 6

Kronikář nových časů. Malíř a kreslíř Hugo Boettinger (1880–1934)

11. 10. 2016 – 7. 01. 2017
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Aldin Popaja

7 - 29. 10. 2016
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Zdeněk Voženílek: fotografie

4. 10. 2016 – 14. 01. 2017
Galerie Josefa Sudka (UPM) / Praha 1

Mark Dorf / Transpozice + performance Locus solus

25. 09. 2016
Fotograf Festival / Praha

Vladimír Havlík Michal Čepelka: BLACK WHITE

27. 09. – 29. 10. 2016
Art Space NOV / Pardubice

Uli Westphal: Vynikající

3. 10. – 1. 12. 2016
Artwall Praha 7 / Praha 7

We Drink to Forget the Coming Storm / Silverado [PL]

26. 09. – 19. 10. 2016
Galerie Klubovna / Brno

Doba ledová

10. 10. – 16. 11. 2016
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Uutěrky – (Ne)všední den pana Stana

3. 10. – 19. 11. 2016
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

NudeOnNude#1

1. 10. 2016
MakeMake / Rudice

Jiří Anderle – Pod kůží

17. 09. – 22. 11. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Pravá ruka kouzelníka

22. 09. – 26. 11. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Epos 1967–1980

27. 09. – 12. 11. 2016
Dům umění města Brna / Brno

Laureátem Ceny Rudolfa Schlattauera se stal Petr Hajdyla

11. 09. – 12. 11. 2016
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

NEW HORIZONS

15. 09. – 13. 10. 2016
Galerie Kabinet T. / Zlín

Tomáš Chadim – Zóna

19. 09. – 5. 11. 2016
Galerie Fotografic / Praha

Kateřina Kociánová: Prádlo

15. 09. – 30. 12. 2016
Výklady AXA / Praha 1

PRASVĚT / URWELT/ Handa Gote

6. 09. – 1. 10. 2016
Papírna Plzeň / Plzeň

Cold-Pressed, Low-Heat / virginorganicvegankosher

12. 09. – 29. 10. 2016
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Josef Mladějovský: Velké pravdy

14. 09. – 6. 10. 2016
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

András Cséfalvay: NEW HORIZONS II.

15. 09. – 13. 10. 2016
Galerie Kabinet T. / Zlín

70 x Jiří Valoch

7. 09. – 8. 10. 2016
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Rony Plesl

8. 09. – 30. 10. 2016
Pražský hrad / Praha 1

Daniel Vlček – Plynoucí mezera

7. 09. – 10. 12. 2016
Set Galerie / Liberec

Anna Pašková: AGLOMERACE

3 - 13. 09. 2016
Galerijní laboratoř – kaple sv. Jana Křtitele / Praha

Plain Text

7 - 26. 09. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

Skvělá budoucnost II

8 - 27. 09. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

Jan Šépka Architects – Vnímání

7. 09. – 1. 10. 2016
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Petr Malina: Back to the gallery

15. 09. – 29. 10. 2016
Galerie Pavilon (Vinohradská) / Praha 2

Monika Žáková: Bílá, šedá, bílá

12. 09. – 7. 10. 2016
Galerie NoD / Praha 1

The Offense Of Things

7. 09. – 13. 10. 2016
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Agnieszka Grodzińska : Open studio

1 - 3. 09. 2016
A.I.R. FUTURA / Praha 8

PAS : Můžem, ale nevíme jak.

2 - 29. 09. 2016
Karlin Studios / Praha 8

Bára z Nýbrže

29. 08. – 12. 09. 2016
PageFive / Praha 7

Zdeňek Přindiš – Kresby a obrazy

31. 08. – 26. 09. 2016
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

LUSTR 2016 ~ festival současné ilustrace

23 - 27. 09. 2016
Festival LUSTR / Praha 1

Nevím, jak tohle dopadne

4. 09. – 15. 10. 2016
galerie sam83 / Česká Bříza

Za hranicí odrazu

15. 09. – 24. 11. 2016
Nau Gallery / Praha 3

Lenka Žampachová: Soukromé oázy

22. 08. – 14. 09. 2016
Vitrína Deniska / Olomouc

Pavel Novák – zlínský architekt

19. 07. – 22. 10. 2016
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

City Utopia – Metebolika budoucnosti

22. 08. – 17. 09. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Jindřich Zeithamml / Souznění

6. 08. – 23. 09. 2016
Galerie Dům / Broumov

Jan Dyntera – Summer Soft

2 - 14. 08. 2016
Café Lajka / Praha 7

Prostory touhy: Je architektura sexy?

4. 08. – 24. 09. 2016
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Tatrahundert /tatraszáz / tatrasto / 1916-2016

1. 08. – 7. 10. 2016
TIC Galerie / Brno

Smích a zapomnění

7. 09. – 8. 11. 2016
MeetFactory / Praha 5

Neighbourhood Boogie – Woogie 2016

14. 07. – 14. 08. 2016
hunt kastner / Praha

Figura v pohybu

12 - 23. 07. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Schwabinger 7

10. 08. – 2. 09. 2016
Nová galerie / Praha 2

Post-Trauma

7 - 21. 07. 2016
Avoid Floating Gallery / Praha 2

Monika Žáková: Renew the 60’s

28. 06. – 24. 08. 2016
Galerie Mimochodem / Praha

Jan Dyntera / Viktor Szemzo: Les Boubeles

27. 06. – 30. 08. 2016
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Fotografie

30. 06. – 27. 08. 2016
Galerie Václava Špály / Praha 1

FAMUGRAFIE II

23. 06. – 22. 07. 2016
Fotograf Gallery / Praha 1

Roman Štětina a Miroslav Buriánek: Návod k použití Jiřího Koláře

23. 06. – 18. 09. 2016
PLATO Ostrava / Ostrava

DANA KYNDROVÁ: S nimi a bez nich…

23. 06. – 3. 09. 2016
Leica Gallery Prague / Praha 1

Maria Makeeva – Zlatý jezdec

29. 06. – 27. 08. 2016
Pracovna / Praha

Václav Stratil, Tomáš Bárta & Markéta Magidová

15. 06. – 29. 07. 2016
Fait Gallery / Brno

Atlas zvířat

15. 06. – 2. 07. 2016
Prototyp / Praha 2

Václav Světlík: Site´s Specifics

13. 06. – 30. 07. 2016
Divadlo 29 / Pardubice

Sculpture Line na Novoměstské radnici / Andělé moří

31. 08. – 29. 09. 2016
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

XXL pohledů na současné slovenské výtvarné umění

24. 06. – 22. 10. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jana Bernartová – Poměr

8. 06. – 7. 07. 2016
Galerie SPZ / Praha 1

Ztvárnění klidu

10. 06. – 27. 08. 2016
MeetFactory / Praha 5

Antekurvace

26. 05. – 9. 07. 2016
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Zbyněk Sedlecký: Kapitánův stín

30. 05. – 23. 06. 2016
Galerie Via Art / Praha 2

VÝSTAVA 10 UMĚLCŮ

23. 05. – 29. 06. 2016
8gallery / Praha

Lesk zlata sjednává mír mezi Měsícem a Sluncem

31. 05. – 21. 06. 2016
Monomach / Brno

Julia Gryboś a Barbora Zentková

17. 05. – 4. 08. 2016
Bludný kámen / Opava

Jakub Špaňhel – Kytky, města, motýli

13. 05. – 3. 09. 2016
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Alena Anderlová a Yveta Kroupová: FLY

11. 05. – 11. 06. 2016
H.R.C.GALLERY / Praha

Mixed Messages

4 - 30. 05. 2016
Prague College / Praha 1

Zbyněk Sedlecký – Konec sezóny

6. 05. – 13. 06. 2016
Galerie Dům / Broumov

Lenka Kerdová – Negativní procesy

5 - 10. 05. 2016
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

NOBODY LIKES DIRTY GIRLS Alma Lily Rayner + doprovodný program

5. 05. – 1. 06. 2016
Oko uragánu / Praha 2

Alžběta Bačíková/Barbora Švehláková – DŮM

3. 05. – 3. 06. 2016
Kontext / Jihlava

Roztrúsený depozit

1 - 28. 04. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

*Žádná mimořádná situace (*Ale dnes se to nestalo)

30. 04. – 15. 07. 2016
galerie sam83 / Česká Bříza

Městosvět

6. 05. – 27. 08. 2016
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

Rusko 1896 – 2016. Příběh Ruska očima tří českých fotografů.

5 - 27. 05. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Artur Magrot – Nebude to trvat dlouho

12. 04. – 18. 06. 2016
GHMP, Dům U Zlatého prstenu

Stefan Milkov: Noční práce

6 - 29. 04. 2016
Galerie 1. patro / Praha 1

miloš šejn – AGARA / Hommage à la Peinture

3. 04. – 30. 05. 2016
Galerie města Loun / Louny

Hloubková sonda

7 - 28. 04. 2016
Galerie SPZ / Praha 1

Jana Kapelová – Situace se mění, aniž nastala

30. 03. – 4. 05. 2016
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Julia Gryboś a Barbora Zentková: Mluva do větru

29. 03. – 30. 04. 2016
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

BLÍZKÉ SETKÁNÍ

21. 03. – 22. 04. 2016
Galerie Mladých

Ewa & Jacek Doroszenko / Exercises Of Listening

22. 03. – 3. 05. 2016
Fait Gallery Preview / Brno

Motýlí efekt

5 - 30. 04. 2016
Industra Art / Brno-město

Tušení světla

14. 04. – 31. 05. 2016
MeetFactory / Praha 5

STATUOFILIA

29. 03. – 12. 05. 2016
Topičův salon / Praha 1

David Přílučík: Show me a hero

11 - 31. 03. 2016
A.M. 180 / Praha 2

Místo Monumentu

17. 03. – 6. 05. 2016
Galerie VI PER / Praha 8

TMA: Nevtíravý teror

15. 03. – 10. 04. 2016
Galerie Umakart Brno / Brno

Tomáš Pospěch – Pěstitelské a kurátorské práce

29. 03. – 21. 04. 2016
Photogether Gallery / Zlín

České malířství dvacátého prvního století v deseti obrazech

15. 03. – 14. 04. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

helio x kato

14 - 17. 03. 2016
Galerie 207 / Praha 1

Robert V. Novák: ALBVM

8. 03. – 30. 04. 2016
Dům umění města Brna / Brno

Legenda Tomáš Prchal

8 - 9. 03. 2016
Galerie Havelka / Praha 1

První jarní

23. 03. – 13. 04. 2016
Nová galerie / Praha 2

Marie Lukáčová “Z šelmy šelmou”

6. 03. – 9. 04. 2016
Galerie Art Brno / Brno

VERTI-CALL / 100JATY

23. 03. – 15. 05. 2016
Papírna Plzeň / Plzeň

Tomáš Pospěch / Zemědělské práce

24. 02. – 24. 03. 2016
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Marie Blabolilová – Rastry

3. 03. – 19. 05. 2016
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

Iris Armutidis SITUACE

4. 03. – 16. 04. 2016
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Martin Blažíček: Gradient

28. 02. – 17. 03. 2016
Vitrína Deniska / Olomouc

Sonya Darrow /Okno k oknu

1. 03. – 2. 05. 2016
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Jaroslav Beneš: SÉRIE L.D.

23. 02. – 9. 03. 2016
Galerie Pecka / Praha

Shaped Canvas

22. 02. – 29. 04. 2016
Galerie NTK / Praha

FEMININE!

25. 02. – 23. 03. 2016
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Macochismus

19. 02. – 22. 03. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Tomáš Tichý : Pevnost

18. 02. – 18. 03. 2016
The Chemistry Gallery / Praha 7

Uvnitř / (c) merry

15. 02. – 6. 03. 2016
Galerie Umakart Brno / Brno

Lékaři

7 - 27. 02. 2016
ETC. Galerie / Praha 2

Fightlessness

17. 02. – 2. 04. 2016
MeetFactory / Praha 5

OBRAZY 1648 – 2016

28. 01. – 12. 03. 2016
Galerie Václava Špály / Praha 1

AKT 2016

10. 02. – 16. 03. 2016
Nová galerie / Praha 2

Martin Vongrej / Připravený zemřít

19. 01. – 13. 02. 2016
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

9. ročník Ceny kritiky za mladou malbu 2016

19. 01. – 13. 02. 2016
Galerie kritiků / Praha 1

Formace

26. 02. – 27. 03. 2016
Industra Art / Brno-město

Poměr vztahu

22. 01. – 5. 03. 2016
Drdova Gallery / Praha 3

Petra Buzková PJOTRA / DEAR DARKNESS

12. 01. – 19. 02. 2016
anyArt / Praha 8

Hommage à Mike Kelley / Trauma Rooms / P ~ M ~ C ~ H /

19. 01. – 12. 02. 2016
Galerie Krása / Brno-město

Eva Nádvorníková / NEUCHOPITELNÝ STROMOŘÁD

11. 01. – 4. 02. 2016
Galerie Prokopka / Praha 3

AABBABBAACBC

6. 01. – 3. 02. 2016
Nová galerie / Praha 2

STORYTELLERS

7. 01. – 5. 03. 2016
Set Galerie / Liberec

Petra Filipová: 20 zrcadel

8. 01. – 6. 02. 2016
Galerie W7 / Olomouc

Matthijs Munik: Neolastoscope

26. 01. – 26. 03. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Intermarium

26. 01. – 26. 03. 2016
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Jiří Surůvka: Sýr!

21. 12. 2015 – 23. 01. 2016
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

PRELIMINARY SADNESS

18. 12. 2015 – 5. 03. 2016
Karlin Studios / Praha 8

TEN DŮM SEM NEPATŘÍ: 10. let výročí Karlin Studios

18. 12. 2015 – 5. 03. 2016
Karlin Studios / Praha 8

Jako obraz

14. 12. 2015 – 9. 01. 2016
Galerie NoD / Praha 1

Něha

18. 12. 2015 – 29. 01. 2016
Hauch Gallery / Praha 8

ZTRACENÁ FORMA

14. 12. 2015 – 26. 01. 2016
Galerie NTK / Praha

PAF 2015: ODLIŠENÉ VIZE

2 - 5. 12. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

30. ČIN: PAVLA DUNDÁLKOVÁ /video/

8 - 9. 12. 2015
Galerie Garáž / Zlín

Fotografie a společnost

25. 11. – 16. 12. 2015
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

ANNA / DECHEM

18. 11. 2015 – 29. 01. 2016
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Lucie Jestřabíková: Klíček

16 - 19. 11. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Julia Gryboš, Barbora Zentková: AC/BC

18. 11. – 2. 12. 2015
Galerie Jelení / Praha

Train For Mutuality

15 - 19. 11. 2015
Galerie 207 / Praha 1

Lukáš Houdek – Výročí

17. 11. 2015 – 4. 01. 2016
Art Space NOV / Pardubice

Osobnosti DesignMeetingu

26. 10. – 15. 11. 2015
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Sonberk všemi smysly — VÍNO, ARCHITEKTURA, VÝTVARNÉ UMĚNÍ

13. 10. 2015 – 15. 01. 2016
Galerie Lucerna — Prostor pro současné umění / Praha 1

Přepisy

11. 11. 2015 – 16. 01. 2016
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

LA LIGNE EN ROCAILLE

10. 11. 2015 – 4. 01. 2016
Galerie KIN Jídelna / Praha 10 - Vršovice

Roman Trabura: Koberec

3. 11. – 7. 12. 2015
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Notes on the Beginning of the Short 20th Century

21. 10. – 1. 12. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Monika Žáková: Dvojí řešení

30. 10. – 19. 12. 2015
Drdova Gallery / Praha 3

Intellectual properties

22. 10. – 5. 12. 2015
Galerie Václava Špály / Praha 1

Alena Kupčíková – Zpívající tančící strom

18. 10. 2015 – 10. 10. 2016
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Zbyněk Sedlecký – Tady a později

14. 10. – 12. 11. 2015
Topičův salon / Praha 1

KW: Slova spatřená (několik přísloví a rčení)

20. 10. – 26. 11. 2015
Nau Gallery / Praha 3

Iren Stehli / Libuna a jiné eseje

9. 10. 2015 – 23. 01. 2016
Fotograf Festival / Praha 1

V IKB

8. 10. – 5. 11. 2015
Galerie W7 / Olomouc

Eva Brodská / Potichu

14. 10. – 21. 11. 2015
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

FRANZ THE LONELY AUSTRIONAUT — ART GROUPIE

10. 12. 2015 – 9. 01. 2016
Industra Art / Brno-město

DVĚ MINUTY SVĚTA

4 - 29. 11. 2015
Industra Art / Brno-město

Václav Kočí: Dvojitá dna tajné schránky

30. 09. – 17. 11. 2015
Strom Art Gallery / Brno

Cena Jindřicha Chalupeckého – Finále 2015

24. 09. 2015 – 16. 01. 2016
Cena Jindřicha Chalupeckého / Brno-město

Cena EXIT 2015

8. 09. – 13. 10. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

DRUHÁ SMRT GEORGE MALLORYHO

15. 09. – 24. 10. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Předtím, teď, potom

19. 09. – 19. 10. 2015
Bludný kámen

Formativní účinky

24. 09. – 18. 10. 2015
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

68. Umělecký salon v Poličce

18. 09. – 30. 10. 2015
Městské muzeum a galerie Polička Centrum Bohuslava Martinů v Poličce / Polička

Martin Prudil – Man As a Scale

8 - 30. 09. 2015
Galerie Jelení / Praha

Paperback 2

11. 09. – 8. 10. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

Marie Blabolilová – Rastry

9. 09. – 17. 10. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

ZÁKAZKA Č. 39 → IMPRESSION, SOLEIL LEVANT & BELLS MORBIDO

1. 09. – 2. 10. 2015
TIC Galerie / Brno

Josef Rabara a Karol Radziszewski: Zítra bude jinak

3 - 25. 09. 2015
Fotograf Gallery / Praha 1

#coolpainting

30. 08. – 27. 09. 2015
galerie sam83 / Česká Bříza

& (Barbora Trnková a Tomáš Javůrek): POLOLOADER

24. 08. – 16. 09. 2015
Vitrína Deniska / Olomouc

Návrat objektu a Neklid věcí

10. 09. – 5. 11. 2015
Kvalitář / Praha 1

Hledání země nezemě

18. 08. – 12. 09. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Ivana Lomová – Prázdno

3. 09. – 17. 10. 2015
Galerie Václava Špály / Praha 1

Kača

8. 08. – 10. 09. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Dana Balážová: Demi Silver Gold

27. 07. – 15. 08. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Dům osvobozený od svých pater

5 - 29. 08. 2015
MeetFactory / Praha 5

Zakázka č. 39

20. 07. – 21. 08. 2015
Kontext / Jihlava

Pandora’s Vox / Veronika Holcová, Klara Kristalova, Sandra Vásquez de la Horra

14. 07. – 31. 10. 2015
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Přišlí včas

13. 07. – 12. 09. 2015
Art for Good nový život výstav / Praha

Kręgi sztuki / Kruhy umění 2015: Kontrasty I z cyklu Duety – pedagog a student

9. 07. – 30. 08. 2015
Galerie města Třince / Třinec

instalace Jiné vize 2014 a LUHOvaném Vincentovi

9 - 11. 07. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Luhačovice

Vesnice je svět

17. 06. – 29. 08. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Václav Špála – Nemaluji krajinu, ale sebe

11. 07. – 15. 08. 2015
Letohrádek Ostrov / Ostrov nad Ohří

Ze života lidí a hmyzu

8. 06. – 5. 07. 2015
Galerie kritiků / Praha 1

Bears, catastrophes and other everyday events

17. 06. – 24. 07. 2015
Nová galerie / Praha 2

Roman Štětina – Souvenir

12. 06. – 24. 07. 2015
Polansky Gallery / Praha 7

KOPŘIVY – kurátorský projekt Jana Karpíška

10. 06. – 30. 07. 2015
Industra Art / Brno-město

Nová citlivost

10. 06. – 3. 09. 2015
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Zbyněk Sedlecký: Židle, stojan a model v bílé košili

4. 06. – 11. 07. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Barbora Zentková a Julia Gryboś: Prašivá banda a hlasitý song

2. 06. – 2. 07. 2015
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Kateřina Kučerová a Iveta Čermáková: Instrukce

4 - 29. 06. 2015
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

HAPPY END

4 - 6. 06. 2015
Prádelna Bohnice

Schránka pro ducha / Výstava k 50. výročí otevření Galerie moderního umění

12. 06. – 27. 09. 2015
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Šárka Koudelová a Pavel Matyska

27. 05. – 1. 07. 2015
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Okamžik Medvěda

28. 05. – 20. 06. 2015
ETC. Galerie / Praha 2

ESSL Art Award

25. 05. – 20. 06. 2015
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

František Gross

26. 05. – 10. 06. 2015
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Ondřej Bouška/Jáchym Kliment: Singlepicture

27. 05. – 23. 06. 2015
Galerie Jekor / Praha

Pavla Sceranková: Veritas

28. 05. – 24. 07. 2015
Drdova Gallery / Praha 3

Němá řeč

26. 05. – 14. 06. 2015
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Zbyněk Sedlecký: Židle, stojan a model v bílé košili

4 - 11. 06. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Temný motiv

23. 05. – 19. 06. 2015
Galerie Krása / Brno-město

Ahoj. Tvůj kluk mě ojel, vyhulil mi haš a pak mě udal.

16. 05. – 11. 06. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Čestmír Suška – RESTART

23. 04. – 30. 12. 2015
DEPO2015 / Plzeň

Preview Review 2

4 - 5. 05. 2015
Fait Gallery / Brno

Bílá Psyché

6 - 30. 05. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Miloš Šejn / EREMITA: Archivy a kabinety II

28. 04. – 30. 05. 2015
Regionální muzeum a galerie v Jičíně / Jičín

Fox(y) / Chlapi – Krnínská / Armutidisová

27. 04. – 8. 06. 2015
Galerie Sklepní scéna / Brno

Závod s časem – Matěj Smetana a jeho host András Cséfalvay

29. 04. – 4. 06. 2015
Galerie SPZ / Praha 1

Matyáš Chochola and Kirstine Roepstorff

24. 04. – 5. 06. 2015
SVIT / Praha

Od podlahy

22. 04. – 19. 05. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Silvie Milková a Jana Butzke: Artist Is Present

21 - 23. 04. 2015
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Kryštof Kaplan a Igor Korpaczewski

24. 04. – 6. 06. 2015
Galerie Dům / Broumov

Velké noci

25. 03. – 2. 05. 2015
Galerie Alternativa / Jihlava

Luboš Vetengl – Makabrózní idylka

6. 05. – 4. 07. 2015
Letohrádek Ostrov / Ostrov nad Ohří

PHILIPPE DOLLO / LUKÁŠ HOUDEK: ODSUN

14. 05. – 11. 06. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Text to Speech

14. 04. – 19. 05. 2015
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Close-Up

16. 04. – 16. 05. 2015
ETC. Galerie / Praha 2

Modernita v lidovém. Ateliér designu oděvu a obuvi Liběny Rochové na UMPRUM

26. 06. – 25. 10. 2015
Moravská galerie v Brně – Jurkovičova vila / Brno

Budoucnost je zde

14. 04. – 28. 05. 2015
Kvalitář / Praha 1

TICHO [dočasná analýza]

11. 04. – 9. 05. 2015
Industra Art / Brno-město

Janek Rous (CZ): Zvuk z pouště

8. 04. – 2. 05. 2015
MeetFactory / Praha 5

PLATOvideo03: pozpátku a naruby

15. 04. – 29. 06. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

GEO EGO

9 - 29. 04. 2015
Galerie NTK / Praha

Výstava

8. 04. – 20. 06. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

ANITA SOMROVÁ & JIŘÍ TOPÍNKA – POHYBLIVÉ PÍSKY

9. 04. – 2. 05. 2015
Galerie 35m2 / Praha 3

In the name of…

31. 03. – 19. 04. 2015
Galerie Umakart Brno / Brno

Velké noci

29. 03. 2015
Galerie Alternativa / Jihlava

Zlý duch začal kouřit přes zeď

1 - 25. 04. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Jehla v kupce sena

7 - 29. 04. 2015
Topičův salon / Praha 1

Irena Armutidisová – Opice

2. 04. – 6. 05. 2015
Galerie Jiří Putna / Brno

Movement is Beautiful

24. 03. – 18. 04. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Vzdálení pozorovatelé

25. 03. – 23. 05. 2015
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Katarína Hládeková & Ondřej Homola – Too Much, Too Soon

17. 03. – 23. 04. 2015
Galerie Kabinet T. / Zlín

Kolokvium dvou – Pavla Dundálková, Jiří Žák

16 - 25. 03. 2015
Galerie AVU / Praha 7

Zasněný traktorista

20. 03. – 16. 04. 2015
Galerie města Blanska / Blansko

Alžběta Bačíková – Morální kompromis

12. 03. – 9. 05. 2015
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Václav Špála – Rapsodie v modrém

13. 05. – 29. 08. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Jaroslav Prokeš – V základním režimu

4. 03. – 11. 04. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Kalivoda+Straka: Soft Cut

11. 03. – 13. 04. 2015
Galerie Evoluční / Praha 1

Jiří Surůvka – Fantom Nejedlého!

9. 03. – 30. 04. 2015
Divadlo Antonína Dvořáka / Ostrava – Moravská Ostrava

Anita Somrová/ BOHO, ~ Cruise / Hollywood dream ~

8. 03. – 5. 04. 2015
Galerie Art Brno / Brno

dvojitá dávka umění: výstavy Luďka Rathouského a Andrzeje Tobise

16. 03. – 25. 04. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Julia Gryboś, Barbora Zentková – Uprostřed hluku vlastní kroky slyšet

10. 03. – 4. 04. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Výchozí pozice

11. 03. – 14. 04. 2015
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jan Pfeiffer – Pohyb železa

6 - 28. 03. 2015
Altán Klamovka / Praha 5

uvidět, prožít… 4 pojetí figury

29. 01. – 11. 04. 2015
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Trnkova Zahrada 2

26. 02. – 23. 05. 2015
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

Nejlepší krejčí ve městě

27. 02. – 10. 04. 2015
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Skrz příčinu k podstatě

22. 02. – 21. 03. 2015
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Tomáš Motal: Traum records

3. 03. – 2. 04. 2015
NoD Mini / Praha 1

Lumír Hladík – Ach, bratře

7. 02. – 16. 05. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. – 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Medium Loci

8. 02. – 17. 03. 2015
Společenský dům Neratovice / Neratovice

Obrazy tohoto blogu

9. 02. – 16. 03. 2015
TIC Galerie / Brno

Cyklopedie

10. 02. – 17. 03. 2015
Kontext / Jihlava

Marie Lukáčová – Grácie

10. 02. – 17. 03. 2015
TIC Galerie

Štěpánka Jislová / Saudade

16. 02. – 6. 03. 2015
Galerie Prokopka / Praha 3

Je libo sebevraždu?

13. 02. – 12. 03. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Anna Ročňová: Vykoupat a namazat

3 - 25. 02. 2015
Galerie Jelení / Praha

Silvia Krivošíková – Empirikova konfigurace

28. 01. – 21. 02. 2015
Galerie K.ART.ON / Praha

Ivana Lomová – Obrazy z ložnice

27. 01. – 26. 03. 2015
Galerie Villa Pellé / Praha 6

České moderní umění ze sbírky Pavla Čáslavy

10. 02. – 11. 04. 2015
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Model

18. 01. 2015
Galerie Rudolfinum / Praha 1

David Přílučík: Nejmenší akce

3. 12. 2014 – 29. 01. 2015
Galerie U Mloka / Olomouc

Ateliér Jiřího Trnky

16. 01. – 9. 05. 2015
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

Veronika Holcová: “Pod zemí”

19. 01. – 19. 02. 2015
Antikvariát a klub Fiducia

Jana Zhořová: Ohrádky

13. 01. – 12. 02. 2015
Bludný kámen / Opava

Pocta Otto Guttfreundovi

15. 01. – 21. 02. 2015
Rabasova galerie Rakovník / Rakovník

Živly nad městy

14. 01. – 6. 03. 2015
Galerie Vernon / Praha 5

Zemědělské práce: Sluneční město

9 - 29. 01. 2015
Školská 28 / Praha 1

Barbora Zentková & Julia Grybos – Chvíle

6. 01. – 3. 02. 2015
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Marie Blabolilová – Uvnitř

6. 01. – 26. 02. 2015
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Martin Kochan: PETráž

14. 12. 2014 – 24. 01. 2015
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

PASTEL, NŮŽKY, PAPÍR

15. 12. 2014 – 26. 01. 2015
Galerie Kabinet (tic)

VYPRÁVĚNÍ

10. 12. 2014 – 17. 01. 2015
Karlin Studios / Praha 8

Veronika Holcová: ANIMANIMUS

10. 12. 2014 – 17. 01. 2015
Galerie K.ART.ON / Praha

Šárka Koudelová a Sáva Spirová: „C“

1 - 10. 12. 2014
Galerie AVU / Praha 7

David Přílučík: Nejmenší akce

3 - 18. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Jiné vize 2014

3 - 6. 12. 2014
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Štěpán Pech: Díry

2 - 8. 12. 2014
Galerie 209 / Brno

PAF 2014: Ways of Something

3. 12. 2014 – 9. 01. 2015
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

ZLATÝ VĚK. Reminiscence kubismu v současném výtvarném umění.

2. 12. 2014 – 21. 02. 2015
Dům umění města Brna / Brno

Metaplay, Praha – Tokyo (česká část)

21. 11. – 13. 12. 2014
Galerie kritiků / Praha 1

DRUHOTVARY 4 – Interpretace partitur Leoše Janáčka

27. 11. 2014 – 10. 01. 2015
Památník Leoše Janáčka / Brno

Jan Pfeiffer: Skrytá síla

25. 11. 2014 – 3. 01. 2015
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Jakub Špaňhel

23. 09. 2014 – 24. 01. 2015
Adam Gallery / Brno

KW + Q: Kapitoly – Paula, Ghosts, Stories with names, Escape to Nowhere

28. 11. – 30. 12. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Jaroslava Kadlecová a Jan Kovářík: JK 2x

2. 12. 2014 – 29. 01. 2015
Kvalitář / Praha 1

Betelné tympl (výstava v rámci Festivalu Fluidum 5)

19. 11. – 6. 12. 2014
Galerie KIV / Praha 8

To snad ani nemůže být pravda

11. 11. – 10. 12. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Jiří Surůvka – Na stráži míru…

5. 11. 2014 – 17. 01. 2015
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

MAREK KVETAN – DOPAD

11. 11. – 16. 12. 2014
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Site specific : Umění na zakázku

3. 11. – 9. 12. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Made in Fabrik

29. 10. – 2. 12. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Shipping closer

28. 10. – 8. 11. 2014
Galerie FAVU / Brno

Showroom – David Krňanský a Monika Krobová

29. 10. – 27. 11. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

Gen 2:7-18

31. 10. – 29. 11. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Lenka Rochovanská – Katoblepas

20. 10. – 20. 11. 2014
Galerie D9 / České Budějovice

Chléb, hry a umění

24. 10. 2014 – 15. 01. 2015
Galerie města Třince / Třinec

Karel Malich: Vnitřní světlo

16. 10. 2014 – 10. 01. 2015
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

START

22. 10. – 22. 11. 2014
Nová galerie / Praha 2

LONE RANGERS / OBRAZY ČESKÉ POSTMODERNY

30. 09. – 5. 12. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

Sam Ashley – Z podstaty, 1984–2014

2 - 23. 10. 2014
Galerie SPZ / Praha 1

KOMETA

2. 10. 2014 – 3. 01. 2015
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Ondřej Kopal, Richard Adam / autor, sběratel

24. 09. – 29. 11. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Ondřej Kopal, Richard Adam / autor, sběratel

24. 09. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Spot

29. 09. – 17. 10. 2014
Galerie NTK / Praha

Vasil ARTAMONOV & Alexey KLYUYKOV | Pracovna v panelovém domě

10. 09. – 25. 10. 2014
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk: Princip ŠAO

24. 09. – 18. 10. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. – 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Lucie Jindrák Skřivánková: MATA(R)

10. 09. – 18. 10. 2014
The Chemistry Gallery / Praha 7

Vasil Artmanov / Alexey Klyuykov: Pracovna v panelovém domě

10. 09. – 25. 10. 2014
Set Galerie / Liberec

Vojta Janyška: Podstata je v bizonovi

8. 09. – 3. 10. 2014
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

Pavla Sceranková / Staré světlo v ODDĚLENÍ GALAXIÍ

25. 09. – 13. 11. 2014
Fait Gallery / Brno

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. – 9. 11. 2014
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

Krystalizace

5. 09. – 7. 10. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Osada

4 - 22. 09. 2014
Trafo Galerie / Praha 1

MAGISTŘI KF FAMU 2014

22 - 30. 09. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Volej

5. 09. – 5. 11. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Pressing Point

1 - 12. 09. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

pohyb, pohyb ! …

2. 10. – 14. 11. 2014
Galerie Žaloudek / Praha 1

Platónovo třetí oko

11. 09. – 26. 10. 2014
MeetFactory / Praha 5

Pavla Krkošková Byrtusová: Projekt zahrádka

26. 08. – 2. 10. 2014
Galerie města Třince / Třinec

Jan Chlup: Best Beach Award

13. 08. – 6. 09. 2014
Galerie K.ART.ON / Praha

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. – 6. 09. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Morality

22. 08. – 27. 10. 2014
Galerie Kinský / Kostelec nad Orlicí

Andreas Müller-Pohle: Coincidences. A Select Retrospective

21. 07. – 27. 08. 2014
GHMP, Dům fotografie / Praha 1

Blanka Jakubčíková: Kdyby krása zabíjela

10. 07. – 25. 08. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

Čestmír Suška: ocelové skulptury a tisky z let 2005 – 2014

8. 06. – 10. 07. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Tomáš Prchal: Červí díra

10. 07. – 9. 08. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

PANIC ROOM

9. 07. – 2. 08. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Petra Tuka Buzková / Chlácholie

1 - 30. 07. 2014
anyArt / Praha 4

Petra Tuka Buzková / Introspekce

28. 06. – 7. 09. 2014
anyArt / Praha 1

Tomáš Motal – Traum

19. 06. – 30. 07. 2014
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Orbis pictus Františka Kupky. Mezi symbolismem a reportáží

29. 05. – 6. 09. 2014
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Stability (CAS 2014)

24. 06. – 12. 07. 2014
Galerie AMU / Praha 1

SVĚT PRÁCE (“LIVE IN YOUR HEAD”)

17. 06. – 29. 08. 2014
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

CENTRUM M6: URBAN PANGEA PEOPLE

10 - 28. 06. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Zuzana Žabková “Pro Rrózu”

13. 12. 2013 – 3. 01. 2014
A.M. 180 / Praha 2

3

5 - 26. 09. 2013
Kvalitář / Praha 1

Kept memories

22. 01. – 17. 02. 2013
Altán Klamovka / Praha 5

Vojta Dukát: Fotografie z krabičky

4. 12. 2012 – 12. 01. 2013
Dům umění města Brna / Brno

Bod

31. 10. – 25. 11. 2012
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Zahradní erotika

2 - 22. 10. 2012
Galerie Jelení / Praha

Black Hill

8. 09. – 3. 10. 2012
Galerie města Blanska / Blansko

Konfrontace AM1

29. 06. – 22. 07. 2012

Outside Inside

12. 06. – 15. 09. 2012
Dům umění / Ostrava

Enfant Sauvage

10. 05. – 2. 06. 2012
Galerie 35m2 / Praha 3

Černá zahrada

18. 10. – 12. 11. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

PŘEKÁŽKY

3. 08. – 15. 09. 2011
Nádraží Praha-Holešovice

Václav Kočí – Tři vzorce

17. 04. – 22. 05. 2014
Galerie Jiří Putna / Brno

Rozdělat oheň

12. 11. 2013 – 9. 01. 2014
Fait Gallery Preview / Brno

MEMENTO NATURAE

2 - 3. 08. 2013
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Čestmír Suška: Lahůdky

29. 04. – 23. 05. 2013
Galerie Makráč / Praha 6

Ve vlaku – Ivana Lomová

9. 01. – 11. 03. 2013
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Open goal

27. 11. 2012 – 9. 01. 2013
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Slepá Láska

26. 10. – 23. 11. 2012
Polansky Gallery / Praha 7

Vesnice

21. 09. – 20. 10. 2012
Galerie Califia / Horažďovice

BeneFit

7 - 12. 08. 2012
Altán Klamovka / Praha 5

Mama Litho

20. 06. – 9. 07. 2012
Kavárna Jarda Mayer / Praha 5

František Kyncl

2. 05. – 28. 06. 2012
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Vasil Artamonov & Alexey Klyuykov

6. 03. – 20. 04. 2012

Píle

30. 08. – 12. 10. 2011
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Struny na tvých prstech/ Strings on Your Fingers

14. 07. – 13. 08. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

Štěpán Pech

12 - 16. 12. 2010
Galerie 207 / Praha 1

NALOMENÍ / Jan Chlup, Lucie Kordačová, Lucia Kotvanová

6 - 27. 02. 2014
Galerie KIV / Praha 8

Neklidná krása

24. 10. 2013 – 1. 02. 2014
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha 1

ANNA NEBOROVÁ: Přede mnou i na horizontu

28. 06. – 24. 07. 2013
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Jdu po tvých stopách / Pocta Janu Z.

18. 12. 2012 – 8. 02. 2013
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Skutečná událost

5. 11. 2012 – 12. 01. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

AdalbErT KhAn: Kudy k Dobru

23. 10. – 3. 11. 2012
Galerie Nová síň / Praha 1

Graeme McKinon / Tečka

6 - 19. 09. 2012
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Volný pracovní čas

10. 07. – 28. 08. 2012
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Vějíř

6. 06. – 2. 07. 2012
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Elective Affinities

14. 05. – 6. 06. 2012
Galerie Havelka / Praha 1

Za pět dvanáct

13. 12. 2011 – 25. 02. 2012
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

PEEP SHOW

22. 09. – 30. 10. 2011
The Chemistry Gallery / Praha 7

Veronika Vlková a Daniela Baráčková

7. 09. – 7. 10. 2010
Galerie Pavilon / Praha 1

Jesle

15. 12. 2013 – 15. 01. 2014
galerie sam83 / Česká Bříza

BASIM MAGDY: BUDOUCNOST OBYČEJNÝCH ZÁZRAKŮ

6. 09. – 18. 10. 2013
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Jan Pfeiffer: Oheň začíná stále znovu

28. 05. – 2. 07. 2013
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Karolina Ketmanová: City

14. 01. – 7. 02. 2013
Galerie Velryba / Praha 1

Konec světa

3 - 20. 12. 2012
Galerie G99 (DUB) / Brno

Haven’t Seen Myself in Ages

29. 10. – 29. 11. 2012
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Návrat

26. 11. – 30. 12. 2012
Galerie Makráč / Praha 6

TOTALE FLAUTE /Tvář a tělo/

31. 08. – 29. 09. 2012
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Samuel Paučo, Lyuben Petrov, Jan Pražan: Žádnej ležér

25. 06. – 31. 08. 2012
workshop@y / Praha 7

Michael Reynolds: Udržitelná Samostatnost Pro Každého

5. 05. – 10. 06. 2012
Galerie Jaroslava Fragnera

Andrea Pekárková: Autogeneze 2

7. 05. – 20. 06. 2012
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Retroaktivní interference

14 - 21. 10. 2011
Francouzský institut v Praze / Praha 1

Rituály normalizace / Československo 70.–80. let

4. 07. – 13. 08. 2011
Staroměstská radnice / Praha 1

Nebe-peklo-ráj

6. 03. – 28. 04. 2011
Galerie Ratolest / Brno

8 evropských konkretistů

16. 02. – 19. 04. 2014
Galerie Žaloudek / Praha 1

KURZ PROXEMICKÉHO TANCE

4 - 20. 11. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Herta Müller: Der Teufelskreis der Wörter (Ďábelský kruh slov)

30. 06. – 30. 10. 2013
Moravská zemská knihovna, Brno / Brno

Osobní apokalypsa

29. 04. – 25. 05. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

Marek Šilar, Milan Valeš: Na Míru

16. 01. – 5. 02. 2013
NoD Mini / Praha 1

86 hodin v prostoru

15 - 25. 11. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15 - 30. 10. 2012
Galerie AVU / Praha 7

MLADÉ HVĚZDY / YOUNG STARS

15. 09. – 8. 12. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Frank Kočí: Vzpomínky

8. 08. – 15. 09. 2012
Galerie Vernon / Praha 5

NEPŘETRŽITÉ ROZHOVORY

20. 06. – 8. 07. 2012
Karlin Studios / Praha 8

MIKULOVE

17. 05. – 23. 06. 2012
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Jiskra

28. 02. – 22. 03. 2012
Vitrína Deniska / Olomouc

Geometrie plastiky

17. 08. – 2. 09. 2011
Avoid Floating Gallery / Praha 2

Odchody

4 - 21. 07. 2011
Školská 28 / Praha 1

Cena Jindřicha Chalupeckého 2010

3. 11. 2010 – 16. 01. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

GENY A GENERACE, 8. tématická výstava

7. 02. – 17. 03. 2014
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Jaroslav Beneš: Fotografie

10. 10. – 9. 11. 2013
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava 1

Office Space a logika bytu

24. 06. – 30. 07. 2013
Nau Gallery / Praha 3

Barevná televize

5. 03. – 2. 04. 2013
TIC Galerie / Brno

Ostrava – Brno!!!

19. 12. 2012 – 30. 01. 2013
Galerie Jáma 10 / Ostrava

Metaplay

15. 11. – 8. 12. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Galerie moderního umění v New Yorku / Ateliér LabArch A3 VŠUP

3 - 20. 10. 2012
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

ZÁVISLÍ POZOROVATELÉ

6. 09. – 28. 10. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Technologia materialis et perceptualis

28. 06. – 26. 07. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Libretto

5. 06. – 17. 07. 2012
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Rusalka

15 - 19. 06. 2012
Nová scéna ND / Praha 1

I KNOW WHAT YOU DON’T SEE

10. 12. 2011 – 8. 01. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Besídka

15. 08. – 10. 09. 2011
Altán Klamovka / Praha 5

Citace a interpretace

23. 06. – 6. 08. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

STÍNY MINULÝCH UTOPIÍ

2 - 30. 09. 2010
Galerie NTK / Praha

KAMERA

15. 05. – 12. 06. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

BRATŘI VE ZBRANI

11. 12. 2013 – 4. 01. 2014

Jarda Svoboda: asambláže a malby na listí

31. 10. – 14. 12. 2013
galerie a café Ve Věži / Hodonín

ESSL ART AWARD CEE 2013

31. 05. – 29. 06. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Jiří Suchánek: Tep

16 - 31. 01. 2013
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Monika Žáková: Monochromatika

4 - 20. 12. 2012
Galerie Jelení / Praha

Lonely Heroes

2. 11. 2012 – 4. 01. 2013
ARTATAK Gallery / Praha

RARERIRORVRI

29 - 22. 10. 2012
Galerie Makráč / Praha 6

Chybějící kapitola

12. 09. – 26. 10. 2012
Drdova Gallery / Praha 3

Soumrak v zahradě Rothmayerů

28. 06. – 30. 08. 2012
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Okolo bodu

17. 06. – 10. 07. 2012
White Gallery / Osík

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

3. 05. – 3. 06. 2012
Karlin Studios / Praha 8

Graem Mc Kinnon/real-fiction stories

13. 10. – 29. 11. 2011
Nádraží Praha-Holešovice

Transgender Me

11 - 27. 08. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

MGZN

28. 03. – 28. 04. 2011
Galerie Fotografic / Praha

Ále, hřiby

12. 04. – 22. 05. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Zimní kompost – AVU, ateliér Malba III. Michaela Rittsteina

14. 11. 2013 – 15. 01. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

ALENA KUPČÍKOVÁ: Rub a líc

29. 03. – 15. 09. 2013
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

Tomáš Prchal: Střed/t

16. 05. – 19. 06. 2013
Galerie Nina Hedwic / Praha 2

TAJGA BEZDĚZSKAJA

12. 12. 2012 – 25. 01. 2013
Divus / Prager Kabarett / Praha 7

Skrytá nostalgie Güntera Verheugena

12. 10. – 1. 12. 2012
1_7 Gallery / Ostrava

Dopis otci, dopis matce

16. 10. – 8. 11. 2012
Masarykova univerzita / Brno

marikaban

14. 09. – 7. 10. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

Nonument

23. 08. – 3. 10. 2012
M.odla / Praha 7

Zářivý měsíc svěží vítr.cz

16. 06. – 28. 07. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Ztracená perspektiva

19. 05. – 23. 06. 2012
Galerie Chodovská tvrz / Praha 4

Posun o devadesát stupňů

13. 03. – 8. 04. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

CARLA FILIPE: ARQUIVO SURDO-MUDO / HLUCHONĚMÝ ARCHÍV

5. 09. – 15. 10. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

Green

4 - 31. 07. 2011
Galerie Califia / Horažďovice

…a nezapomeňte na květiny

25. 11. 2010 – 26. 02. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Miloš Michálek: Kabinet

4. 02. – 4. 03. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Místo obrazu

15. 10. – 12. 11. 2013
Galerie FAVU / Brno

Kostlivec v rajské omáčce (obrazy nejen z depozitáře)

24. 06. – 28. 09. 2013
Adam Gallery / Brno

Lukáš Houdek: Umění zabíjet

7. 02. – 27. 03. 2013
Artwall Praha 7 / Praha 7

Cintaku

19. 12. 2012 – 15. 01. 2013
Galerie Umakart Brno / Brno

martin kochan (host cyril blažo): podobizny

13. 11. – 13. 12. 2012
Fotograf Gallery / Praha 1

Ateliér intermediální tvorby II Jiřího Příhody AVU v Praze

5. 09. – 27. 10. 2012
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

FREJM BAJ FREJM

18. 09. – 23. 10. 2012
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

ZASTÁVKA

5 - 30. 07. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

Praha-Rennes

5. 06. – 1. 07. 2012
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Posvěcení prostor

13. 05. – 6. 06. 2012
Výstavní a koncertní síń v kostele sv.Antonína Paduánského / Sokolov

NEJDŘÍV VELKÉ SVĚTLO, PAK OHROMNÁ RÁNA

8. 12. 2011 – 14. 01. 2012
Vitrína Deniska / Olomouc

Polohy současné abstrakce

5. 08. – 4. 09. 2011
GHMP, Dům U Zlatého prstenu

Já, bezesporu

25. 05. – 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Na ulici 74

21. 09. – 7. 10. 2010
Galerie Jelení / Praha

BOX: Kraków

23. 05. – 26. 06. 2014
Industra Art / Brno-město

IKEBANA

4. 12. 2013 – 8. 01. 2014
Galerie Umakart Brno / Brno

ČASOVÝ OPTIMISTA / ROBERT V. NOVÁK

27. 08. – 27. 10. 2013
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Eduard Ovčáček: Digitální grafika

27. 05. – 23. 06. 2013
Galerie města Třince / Třinec

František Lozinski o.p.s.: Nová doba

14. 01. – 7. 02. 2013
Galerie města Třince / Třinec

Barbora Fastrová a Anna Fastrová | NKYINKYIM

30. 11. – 31. 12. 2012
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

DEAD PAINTERS STUDIOS

29. 11. – 14. 12. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Sex, hroby, alkohol

7 - 25. 10. 2012
Galerie Makráč / Praha 6

STARTED 2012 residents of STARTPOINT + guests

20. 08. – 7. 09. 2012
Galerie NTK / Praha

MONCHIQUE

26. 06. – 15. 08. 2012
Galerie Fotografic / Praha

Inner Sleeves

9. 06. – 6. 07. 2012
SVIT / Praha

Pomněnky

28. 04. – 23. 06. 2012
Galerie Na shledanou / Volyně

V plném spektru. Fotografie 1900-1950 ze sbírky Moravské galerie v Brně

3. 11. 2011 – 4. 02. 2012
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Světla noční Paříže

18 - 29. 07. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Jak začít od začátku (Selži znova a lépe)

8. 03. – 30. 04. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Grafický design

31. 03. – 14. 06. 2014
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Dech Tradice

16 - 31. 07. 2013
Galerie Jelení / Praha

Škála

23. 04. – 1. 05. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Úzká cesta

8 - 26. 01. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

Kdo je můj smíšek?

20. 11. – 15. 12. 2012
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

New Ideas For Other Times

18. 10. – 16. 11. 2012
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Václav Krůček: O snížené diferenci

11. 09. – 9. 10. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

GIGANTOMACHIE – Karel Havlíček / Outsider art – sbírka Pavla Konečného

9. 08. – 21. 10. 2012
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Wake Up Hero!

11 - 26. 06. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

K obrazu svému

15. 05. – 11. 06. 2012
Salon Daguerre – Galerie Daguerre / Brno

Papírek, který jsme nevykouřili

21 - 26. 02. 2012
Galerie NF / Ústí nad Labem

THE WASTE LAND

1. 09. – 15. 10. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. – 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

One day you will lose it all

15 - 24. 10. 2010
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

AKT_ual

5 - 12. 02. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

NO COMMENT? VOL. 2

8. 10. – 19. 11. 2013
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

KRÁTKÝ PŘÍBĚH O OSTROVĚ

18. 06. – 17. 07. 2013
Galerie Fotografic / Praha

EMMANUEL RODRIGUES (FR): IN TRANSIT

18. 12. 2012 – 13. 01. 2013
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Hejno bez ptáků

31. 10. – 29. 11. 2012
Artwall Praha 7 / Praha 7

Blow up – some projects by bevk perović architects

21. 09. – 20. 10. 2012
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Martin Blaško a Tomáš Sedláček

2 - 30. 09. 2012
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Fotogramy

3. 07. – 30. 08. 2012
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Poslední dekáda / lost decade

8. 06. – 3. 07. 2012
Galerie města Blanska / Blansko

Interstices

1. 05. – 2. 06. 2012
artyčok.tv / Praha 7

Recyklace

12. 12. 2011 – 12. 01. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Afterimage

11. 08. – 3. 09. 2011
MeetFactory / Praha 5

FRANTIŠEK LOZINSKI o.p.s. – ŠÉF

15. 05. – 22. 06. 2011
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Realita je víc než fikce. Asambláž jako tvůrčí princip v českém umění 60. a 70. let

10. 09. – 14. 11. 2010
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Marie Blabolilová: Linolea

15. 05. – 12. 07. 2014
Muzeum a Podjizerská galerie Semily / Semily

Jakub Adamec: JÁ VÁLČÍM VALČÍK

28. 11. – 30. 12. 2013
Galerie Patricia Milano / Praha 2

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. – 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

Collective Sensor

30. 05. – 6. 07. 2013
Galerie Art Brno / Brno

Tomáš Pospěch ….Kurátorská práce / Reloaded

17. 01. – 27. 02. 2013
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Jana Stanulová : Průchozí

9 - 15. 12. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

IN-FORMÁTOR

9 - 25. 11. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Příliš těsná přátelství

6. 10. 2012 – 14. 01. 2013
galerie sam83 / Česká Bříza

Geometrův zlý sen

28. 08. – 21. 09. 2012
Topičův salon / Praha 1

Philip Topolovac: Studie výdechů I – IV

27. 06. – 30. 07. 2012
Galerie Laboratorio / Praha 7

Plátna pro velké černé oči

31. 05. – 25. 06. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Sóstrast

23. 04. – 2. 05. 2012
Galerie AVU / Praha 7

SPOLUÚČAST

5 - 22. 10. 2011
ETC. Galerie / Praha 2

společně i zvlášť / razem i osobno / together and separate

24. 07. – 20. 08. 2011
Výstavní síň Sokolská / Moravská Ostrava

PBBK80 (Praha/Brno/Bratislava/Kolín nad Rýnem – 80. léta)

24. 01. – 25. 02. 2011
Galerie NTK / Praha

Vědcova modlitba

5 - 21. 11. 2013
Galerie FAVU / Brno

FOX – LIFE IS ART

30. 06. – 29. 08. 2013
Fox Gallery / Praha

CAS. CO TO JE?

16. 04. – 18. 05. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Imrich Veber: HOMOurban

10. 01. – 23. 02. 2013
Dům umění v Opavě / Opava

NÁMAHA ČLOVĚKA OBOHACUJE

14. 11. – 8. 12. 2012
Galerie AMU / Praha 1

Tadamův rádce – Aneb důmyslný průvodce falešným územím*

10. 09. – 20. 10. 2012
MeetFactory / Praha 5

Konfrontace Multimedií

28. 07. – 25. 08. 2012
Galerie Horní konírna

Archivy a kabinety

14. 06. – 26. 07. 2012
Galerie U Rytíře / Liberec 1 - Staré Město

HOME OFFICE

14. 05. – 14. 07. 2012
Galerie Budoart / Praha 3

Hidden Publics

15. 02. – 13. 03. 2012
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Kladno – 80. léta

22. 09. – 12. 11. 2011
Leica Gallery Prague / Praha 1

All We Ask

14 - 27. 06. 2011
Galerie AVU / Praha 7

HRA NA NÁHODU/ A GAME OF CHANCE

21. 10. – 19. 11. 2010
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

ALENA KOTZMANNOVÁ & WILLIAM HUNT: SHIP, SHIP, SLIP and DRIP

24. 01. – 14. 03. 2014
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Bezstarostní po(v)zdech

1 - 9. 10. 2013
Galerie AVU / Praha 7

AKROPOLIS

12. 06. – 6. 07. 2013

Andrea Aka47 Pekárková: Mejk Pís

29. 01. 2013
Berlinskej Model / Praha 7

OUT OF TIME

29. 11. – 28. 12. 2012
Salon Daguerre – Galerie Daguerre / Brno

filip cenek & josef dabernig: poetry in stadiums

9. 10. – 8. 11. 2012
Fotograf Gallery / Praha 1

Andreas Müller-Pohle: Codes&Waters

6. 09. – 13. 10. 2012
Dům umění města Brna / Brno

Lucie Sedláková: NOVÉ OBRÁZKY

5 - 26. 07. 2012
City Surfer Office / Praha 3

Zkušební vrty

22. 05. – 19. 06. 2012
Galerie G99 (DUB) / Brno

(s)nové (i)reality

9 - 16. 05. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Vasil Artamanov a Alexey Klyuykov

28. 11. 2011 – 5. 01. 2012

Lessons in the Vicious Art of Murder

8. 08. – 1. 09. 2011
Galerie Jelení / Praha

Palimpsesty

16. 05. – 15. 07. 2011
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

František Bílek – Poutník v bezčasí

6. 05. – 28. 06. 2014
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Stavební práce

10. 12. 2013 – 14. 01. 2014
Galerie Kabinet (tic)

Michaela Mildorfová a Barbora Šimonová: Zóna

5. 09. – 1. 10. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Turingův test v podmínkách imitační hry

20. 05. – 20. 06. 2013
Kvalitář / Praha 1

Druh-Druhy

14. 01. – 18. 02. 2013
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Ivo Přeček

4. 12. 2012 – 12. 01. 2013
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

jiří havran / from architecture

25. 10. – 8. 12. 2012
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Kudy vede cesta ven?

27. 09. – 10. 11. 2012
Nitrianska galéria / Nitra

Between Steps

13 - 23. 08. 2012
Fox & Deer / Praha 6

FILIP KARTOUSEK, ONDŘEJ HRUŠKA: CULTURE IN ZLIN

29. 06. – 1. 07. 2012
Klub Sokolovny Luhačovice

Jiří Surůvka / Need Your Help

24. 05. – 11. 06. 2012
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

SOUČASNÁ ČESKÁ MALBA

23. 04. – 8. 05. 2012
Galerie NTK / Praha

Hodek, Kars, Max et al. Akvizice ZČG z let 2008–2011

4. 08. – 22. 10. 2011
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

ZA ZÁDY SE ROZPROSTÍRÁ TUŠENÁ KRAJINA

21. 07. – 6. 08. 2011
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Mutující médium

9. 02. – 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. – 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Buď

15. 11. – 10. 12. 2013
Výtvarný ateliér Malování a kreslení / Praha 2

Čestmír Suška / Plameny v negativu a rezavé tisky

3. 07. – 24. 08. 2013
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

JAKUB ŠPAŇHEL: Van Gogh na venkově

18. 04. – 12. 06. 2013
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Imrich Veber: HOMOurban

11. 01. – 23. 02. 2013
Gottfrei / Opava

Eine von Euch

30. 11. 2012 – 9. 02. 2013
Tranzitdisplay / Praha 2

RADOVAN ČEREVKA (SK): CAVE

11 - 23. 09. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

TAMÁS SZVET (HU): PŘÍPADOVÁ STUDIE

16 - 30. 08. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

IMAGE SOURCE

18. 05. – 20. 06. 2012
Galerie Fotografic / Praha

Je to ve mně jako v koze

18. 02. – 29. 04. 2012
galerie sam83 / Česká Bříza

35 let 7000 kilometrů

8. 09. – 27. 10. 2011
SVIT / Praha

Jiří Novák V Pohybu; Radim Labuda Ladění Jiřího Nováka

23. 06. – 30. 07. 2011
Kostel Zvěstování Panny Marie

Mediabáze.cz v Café Tungsram

29. 09. – 27. 12. 2010
Café Tungsram / Brno

KATA MACH: Spotřebujte do:

23. 01. – 16. 02. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

Brazil I.: Architektura

3. 10. 2013 – 16. 01. 2014
Kvalitář / Praha 1

Brno Art Open 2013

11. 06. – 30. 08. 2013
Dům umění města Brna

CHIARA FUMAI: FOLLOW THIS YOU BITCHES

31. 01. – 24. 02. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Jiří Hroník / Deník majorův

18. 12. 2012 – 17. 01. 2013
Fotograf Gallery / Praha 1

Pavel Volšický (CZ): Patapolitický komiks

24. 10. – 17. 11. 2012
MeetFactory / Praha 5

Light Obssesion

28. 06. – 1. 09. 2012
Galerie Václava Špály / Praha 1

Víkendový válečník

6. 06. – 15. 07. 2012
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

David a Benedikt Popelkovi

8. 05. – 3. 06. 2012
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

Kdo je Silvie?

21. 11. 2011 – 5. 01. 2012
Galerie Velryba / Praha 1

Mám okno – vidím a zapomínám

10. 08. – 7. 10. 2011
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Možnosti studentského života

4 - 26. 05. 2011
Galerie KIV / Praha 8

Odkud spadla letuška?

6 - 30. 12. 2013
Galerie SPZ / Praha 1

Veronika Holcová – Deník

30. 08. – 25. 09. 2013
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Dana Kyndrová / Líba Taylor: Matky

14. 05. – 13. 06. 2013
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Sinfonia domestica

9. 01. – 26. 02. 2013
TIC Galerie / Brno

“I kdyby na zemi nebylo ticha…” Zimní motivy ze sbírek Západočeské galerie v Plzni

13. 12. 2012 – 2. 02. 2013
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 – 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Krutá hudba, trochu něhy a magie, ta tmavá, žhavá

9 - 27. 09. 2012
Galerie Montmartre / Praha 1

Nemusí se hned rozednít

25. 06. – 19. 07. 2012
Školská 28 / Praha 1

Některé věci unikají

8. 06. – 3. 08. 2012
Drdova Gallery / Praha 3

Čestmír Suška: Outside / Inside

12. 04. – 2. 06. 2012
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Tichá rezistence

13 - 29. 10. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Chůze lesem – zastavení

19. 07. – 19. 08. 2011
Topičův salon / Praha 1

Area Code

19. 01. – 5. 02. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

KAROLINA KETMANOVÁ & DAN FRIEDLAENDER: Kompozice VII

25. 03. – 17. 04. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. – 23. 11. 2013

SKLENICE VODY

9. 07. – 21. 09. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Pavla Dundálková / 18 235

10. 04. – 4. 05. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

AGNIESZKA GRODZINSKA / Saturation Rhythm

23. 01. – 28. 02. 2013
Galerie Laboratorio / Praha 7

Katharina Gun Oehlert – Pojď blíž, miluješ-li

22. 11. 2012 – 28. 02. 2013
Museum Montanelli, MuMo / Praha

exekuce

19. 10. – 10. 11. 2012
Galerie SPZ / Praha 1

VERNON TALK s Tomášem Prchalem

25. 09. 2012
Galerie Vernon / Praha 5

Summer Cut

25. 07. – 17. 08. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

IF YOU CAN READ THIS YOU HAVEN'T HAD ENOUGH

8 - 16. 06. 2012
A.M. 180 / Praha 2

Janusz Kapusta (New York), K-dron / Mezi uměním a matematikou

17. 05. – 21. 06. 2012
Galerie Felixe Jeneweina města Kutné Hory / Kutná Hora

Monochrom

23. 01. – 28. 02. 2012
Školská 28 / Praha 1

Theatre Mundi

23. 08. – 16. 09. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Bernhard Wicki

10. 06. – 20. 10. 2011
Goethe–Institut Prag / Praha 1

DIAMANTOVÁ TĚLA, 4 + 4

3 - 14. 10. 2010
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

PRACOVIŠTĚ

27. 01. – 15. 02. 2014
Galerie AMU / Praha 1

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2013

26. 09. – 30. 11. 2013
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Motýli v břiše – Tomáš Uhnák, Matěj Smetana

10 - 26. 06. 2013
Školská 28 / Praha 1

A MANUAL OF MOMENTS

24. 01. – 17. 02. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Urban

12. 12. 2012 – 17. 01. 2013
The Chemistry Gallery / Praha 7

Spirit

8 - 19. 11. 2012
Galerie AVU / Praha 7

PAVEL VOŠICKÝ (CZ): JSME JEŠTĚ VE VÁLCE

25. 10. – 18. 11. 2012
MeetFactory / Praha 5

Michelle Siml – Tajemství veřejné řeči těla

2 - 27. 09. 2012
Artwall Praha 7 / Praha 7

Second-Best

4 - 27. 07. 2012
Fotograf Gallery / Praha 1

Rodinné promluvy

5. 06. – 25. 08. 2012
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Architektura Fikce

9. 05. – 7. 06. 2012
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Pavěda

17. 11. – 7. 12. 2011
Galerie NTK / Praha

Chléb a sůl

9. 08. – 10. 09. 2011
Karlin Studios / Praha 8

IN OPTIMA FORMA

3 - 27. 05. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

VŠECHNY MOJE LÁSKY, STŘÍPKY Z CHLADNÝCH HVĚZD

22. 04. – 10. 06. 2014
Kontext / Jihlava

Dostaneš, co uneseš

24. 11. 2013 – 4. 01. 2014
Nau Gallery / Praha 3

Hunky Dory

21. 08. – 14. 09. 2013

Kouzlo zapomnětlivosti

10. 05. – 4. 06. 2013
Galerie města Blanska / Blansko

Nezbytnost

9. 01. – 26. 02. 2013
Galerie Mladých

Expanded Performance_Verze1_Cynická láska podle Starého Zákona

3. 12. 2012 – 2. 01. 2013
Galerie KIV / Praha 8

Život jak ho znám: Každodenní život Romů

21. 10. – 22. 11. 2012
Kostel Martin ve zdi / Praha 1

Membra Disjecta pro Johna Cage

2. 10. – 24. 11. 2012
Dům umění města Brna / Brno

MAROKO barevné i černobílé (1960 – 2010)

15. 08. – 8. 09. 2012
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Archivy & kabinety

13. 06. – 1. 09. 2012
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Kateřina Zochová – Jaromír Hárovník + deset neznámých kapel: VEČER SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

26. 05. – 8. 06. 2012
Fotogalerie Směs lesní – Café v lese / Praha 10 - vršovice

Jiří Surůvka: Německá myš

17. 04. – 2. 05. 2012
Galerie Jelení / Praha

Herbert Brandl

8. 09. – 9. 11. 2011
Rakouské kulturní fórum / Praha 1

Mikulovské výtvarné sympozium “dílna“ 2011

16. 07. – 12. 08. 2011
Sala Terrena

Start Point Selection

6. 12. 2010 – 7. 01. 2011
Galerie NTK / Praha

Nemusí to být žert

19. 03. – 15. 04. 2014
Galerie Rampa / Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

PŘILETĚL NA OSNOVĚ

31. 10. – 24. 11. 2013
Galerie K.ART.ON / Praha

Její hloubka ornamentu

25. 06. – 6. 08. 2013
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Včera jsem věděl víc, než vidím dnes

2. 04. – 6. 05. 2013
Galerie Umakart Brno / Brno

Naše zahrádka

18. 12. 2012 – 16. 01. 2013
Galerie AVU / Praha 7

Une élevation arrondi retirée

16 - 15. 11. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Mimo formát v Altánu

16 - 21. 10. 2012
Altán Klamovka / Praha 5

The Occurrence

20. 09. – 2. 11. 2012
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Výstava Uzdravení (láska k ruderálu)

1. 07. – 6. 09. 2012
Galerie Makráč / Praha 6

Zakázaný hrad

6. 06. – 21. 07. 2012
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Anamnésis/ Rozpomínání

16. 05. – 8. 06. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

Cena kritiky za mladou malbu – 5. ročník

23. 01. – 25. 02. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Z DRUHÝ STRANY II.

24. 08. – 3. 09. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Jarní výstava mladých výtvarníků

21. 05. – 29. 06. 2011
Hřbitovní kostel Panny Marie / Vyškov

Nebezpečné vztahy

27. 09. 2010
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Andrea Kalinová: Opustená (re)kreácia

17 - 30. 01. 2014
A.M. 180 / Praha 2

First Aid

24. 09. – 31. 10. 2013
Galerie Mimochodem / Praha

Moře! – Proč tu není moře!

29. 08. – 12. 10. 2013
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě

Alexey Klyuykov a Vasil Artamonov: Poušť

22. 01. – 21. 02. 2013
Fotograf Gallery / Praha 1

DOTEK

12. 12. 2012 – 24. 02. 2013
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Agrosquatting

5 - 22. 11. 2012
Školská 28 / Praha 1

Vivien

4 - 21. 10. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Krajina / Architektura

4 - 25. 09. 2012
Galerie Nová síň / Praha 1

Cross Metropolis Machine

28. 06. – 21. 07. 2012
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Slepice v pekle

5. 06. – 8. 09. 2012
GHMP, Městská knihovna, 2. patro

AGRESE – DEPRESE

8 - 24. 05. 2012
Galerie KIV / Praha 8

Kim

10. 11. – 3. 12. 2011
Galerie SPZ / Praha 1

Rabi Mroué

9. 06. – 13. 08. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

i have to wonder

28. 04. – 26. 05. 2011
Šedý pokoj

David Přílučík

22. 11. 2013
Galerie Garáž / Zlín

ITW

15. 08. – 19. 09. 2013
ETC. Galerie / Praha 2

Robert Houzar: Anthropocene

21. 05. – 15. 06. 2013
Trafačka / Praha 9

Cvičná uměnověda

9. 01. – 26. 02. 2013
Galerie Kabinet (tic)

Two Hands and a Head

5. 12. 2012 – 26. 01. 2013
SVIT / Praha

Prolínání světů

20. 09. – 4. 10. 2012
Trafačka / Praha 9

No Dimension Summer | Lukáš Houdek: Život snů

14. 08. – 2. 09. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Der Teufelskreis der Wörter (Ďábelský kruh slov)

8. 06. – 19. 07. 2012
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Zlín#32

22. 05. – 23. 06. 2012
Galerie Kaluž / Ostrava

Ornament

19. 04. – 19. 05. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Janines Jansen: Tapety

1 - 17. 09. 2011
Divadlo 29 / Pardubice

Ruka, junák a zázračný pták

5 - 18. 07. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

PÓZA A ANTIPÓZA

19. 10. 2010 – 1. 01. 2011
Langhans Galerie Praha / Praha 1

HAYEK – KOČÍ

4. 03. – 15. 04. 2014
Galerie Budoart / Praha 3

Oheň pro národ

22. 10. – 13. 11. 2013
Galerie D9 / České Budějovice

Rozostřené rozhraní

25. 06. – 22. 08. 2013
Kvalitář / Praha 1

Linda Urbánková & Petra Pětiletá: Cosmos

19. 12. 2012 – 14. 01. 2013
Galerie Kytka / Praha 3

František Kupka: Cesta k Amorfě

29. 11. 2012 – 2. 03. 2013
Národní galerie Praha, Salmovský palác / Praha

Alberto Vojtěch Frič: Fotografie

17. 10. 2012 – 5. 01. 2013
Galerie Josefa Sudka (UPM) / Praha 1

Každý objímá všechny ostatní

7 - 26. 09. 2012
Galerie Jelení / Praha

Jitrnice, jakou svět neviděl – nyní ve 3D!

16. 07. – 29. 09. 2012
Artwall Praha 7 / Praha 7

DEVIL IS ALL AROUND

25. 05. – 29. 06. 2012
Café Fra / Praha 2

Rozhodneme příště

17. 05. – 28. 06. 2012
Galerie SPZ / Praha 1

Automatický výhled

18. 01. – 11. 02. 2012

Jakub Špaňhel

28. 09. – 20. 11. 2011
Dům umění / Ostrava

Brno Art Open 2011

10. 06. – 27. 08. 2011
Dům umění města Brna / Brno

Papírový hlavy

16. 09. – 3. 10. 2010
Trafačka / Praha 9

5x5x5 – Chuť

14. 01. – 7. 02. 2014
Malá galerie / Ústí nad Labem

Model pocitu / Schéma emoce

19. 09. – 17. 10. 2013
Galerie SPZ / Praha 1

Zostra

15. 06. – 17. 08. 2013
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Divadlo

24. 01. – 23. 02. 2013
The Chemistry Gallery / Praha 7

Devil is all around

21. 11. – 21. 12. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha

THOMAS OTT – LA GRANDE FAMIGLIA

2. 11. – 1. 12. 2012
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Věčná škoda

8. 10. – 30. 12. 2012
Galerie Zlatá štika / Praha 1

Tomáš Prchal | Svatyně

2. 09. – 12. 10. 2012
Vernon Projekt / Praha 7

A ona už věděla

28. 06. – 16. 07. 2012
Galerie Umakart Brno / Brno

Můj baťovský domek

18. 05. – 9. 06. 2012
čtvrtdomek na ul. vysoká

Lesy a zahrady

11. 05. – 5. 06. 2012
Galerie Califia / Horažďovice

Začarovaný kruh

20. 10. – 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Mrtvoly

6. 08. – 24. 09. 2011
Galerie Na shledanou / Volyně

Miluji tě, ale už mi neříkej, že mám velkou hlavu!

2 - 12. 05. 2011
Galerie AVU / Praha 7

CESTA

5. 06. – 23. 08. 2014
MeetFactory / Praha 5

PRO MNOHÉ UŠI / Výběr ze sbírky Fait Gallery

21. 11. 2013 – 12. 03. 2014
Fait Gallery / Brno

Robert Houzar: Částice

2 - 8. 08. 2013
Ateliér Síň / Telč

Lucia Sceranková (host: Pavla Sceranková): Slunce ve vitríně

10. 06. – 3. 07. 2013
Fotograf Gallery / Praha 1

Nástěnky

15. 01. – 8. 02. 2013
Anne Frank Memorial Brno / Brno - střed

MONSTRKABARET FREDA BRUNOLDA UVÁDÍ DASCHEK UND JADRNY

29. 11. 2012 – 10. 01. 2013
Šaufenstr / Brno

Though the Needle's Eye as a Frame

20. 09. – 27. 10. 2012
Galerie 35m2 / Praha 3

Předzahrádka

6. 08. 2012
I.D.A. – iniciativa pro současné umění / Praha 2

Cherub současnosti

21. 06. – 22. 09. 2012
Spejs / Praha 2

In-formátor

23. 05. – 3. 07. 2012
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Had na sněhu

11. 04. – 11. 05. 2012
Galerie Havelka / Praha 1

420PEOPLE

5. 09. – 29. 10. 2011
Café NONA

Rudolf Steiner a současné umění / Myslet bez konce

15. 06. – 11. 09. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Moving Image

30. 11. 2010 – 29. 01. 2011
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

NEW ART

18. 02. – 15. 03. 2014
Galerie Art Brno / Brno

KONFERENCE

24. 10. – 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Chodské nálady

25. 06. – 20. 07. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

NÁVOD JAK SNÍST TOPINKU OSMI KOUSNUTÍMI

4 - 14. 04. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

LA FELICITA SOGGETA A LA MORTE

18. 12. 2012 – 12. 01. 2013
Galerie Art Brno / Brno

Jan Trampota (1889–1942): „Bez vlastního zážitku není porozumění“

15. 10. 2012 – 20. 02. 2013
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Reliéfy mlčení

11. 10. – 10. 11. 2012
Galerie Montmartre / Praha 1

My place

4 - 15. 09. 2012
Trafačka / Praha 9

Alexandr Paul – fotograf

16. 07. – 16. 08. 2012
Topičův salon / Praha 1

Ohněm a mečem

6 - 18. 06. 2012
Galerie Art Brno / Brno

Martin Creed

17. 05. – 16. 06. 2012
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

AUTOMATICKÝ VÝHLED

12. 01. – 12. 02. 2012
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Jako blecha na psovi

18. 08. – 17. 09. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

Face Me I Face You

30. 05. – 9. 06. 2011
Galerie AVU / Praha 7

EGO / portrét x

26. 05. – 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 – 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

AiC Štefle

12. 09. – 30. 10. 2013
Galerie bratří Špillarů / Domažlice

Fórum mladé umění Česká republika – Bavorsko 2013

12. 06. – 10. 07. 2013
Galerie města Plzně / Plzeň

Otevřený kruh

2. 02. – 14. 04. 2013
galerie sam83 / Česká Bříza

Plameny mi rosily zrak

6. 12. 2012 – 25. 01. 2013
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

Jan Bočan

14. 12. 2012 – 27. 01. 2013
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Billboards

2 - 19. 10. 2012
Francouzský institut v Praze / Praha 1

London gods

28. 08. – 14. 09. 2012
Mu koncept / Praha 10

Dokonalý svět

11. 07. – 11. 08. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Emily Roysdon

14. 06. – 18. 08. 2012
Tranzitdisplay / Praha 2

H3T Architekti

11. 05. – 7. 07. 2012
galerie sam83 / Česká Bříza

MĚSTSKÉ LEGENDY

12 - 27. 10. 2011
MeetFactory / Praha 5

výstava RABIH MROUÉ prodloužena do 14.8.

8. 06. – 13. 08. 2011
Tranzitdisplay / Praha 2

Instituceum: moderní instituce a současné umění

18. 04. – 29. 06. 2011
Prádelna Bohnice

REkonstrukce

23. 04. – 20. 05. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Lepší Barva

1. 08. 2013
Galerie Horní konírna Mikulov / Mikulov

Prostor Zlín 2013

29. 04. – 24. 08. 2013
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Introspekce

16. 01. – 9. 02. 2013
Galerie Art Brno / Brno

Objekty mého nezájmu

29. 11. – 16. 12. 2012
Galerie Art Brno / Brno

NEON-ROMANTIC

18. 09. – 9. 11. 2012

Marek Rubec: Zahrada Čech

2. 08. – 9. 09. 2012
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Já za to nemůžu

19. 06. – 14. 09. 2012
Dvorak Sec Contemporary / Praha 1

Outsid(h)er

23. 05. – 3. 07. 2012
Galerie Kabinet (tic)

NĚŽNÝ FOTOEROTIKON Touha, něha, erotika ve fotografiích 20. a 21. století.

27. 03. – 9. 05. 2012
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

After Jasanský / Polák

1. 09. – 15. 10. 2011
Galerie České pojišťovny / Praha 1

Šepoty

29. 06. – 29. 09. 2011
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Ukradené brambory

2 - 24. 11. 2010
Galerie Mladých

Peter Angermann: Streetview

5. 02. – 19. 04. 2014
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Stanislav Podhrázský: Neklidná krása

24. 10. 2013
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha 1

Plots

25. 06. – 3. 08. 2013
Americké centrum / Praha 1

Julia Gryboš, Barbora Zentková: PRACOVNÍ NÁZEV – MALÍŘSTVÍ

28. 03. – 25. 05. 2013
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Josef Žáček. Osamělost

17. 12. 2012 – 17. 01. 2013
Topičův salon / Praha 1

Referenční objekty

16. 11. – 16. 12. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

Franta

6. 11. – 1. 12. 2012
Galerie Nová síň / Praha 1

3D DYS – Dar dyslexie

4. 09. – 10. 11. 2012
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Dobrej byznys

30. 06. – 29. 09. 2012
Kino ART / Brno

Opak je pravdou

6. 06. – 25. 08. 2012
MeetFactory / Praha 5

Druhá část

14 - 20. 05. 2012
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

52011 – Cena 333 Národní galerie v Praze a Skupiny ČEZ

15. 12. 2011 – 8. 04. 2012
Národní galerie Praha / Praha 1

24+ Małgorzata, Johana a Graeme

20. 08. – 29. 10. 2011
galerie sam83 / Česká Bříza

ART HAS NO HISTORY!

1 - 25. 06. 2011
Karlin Studios / Praha 8

HEAVY DUTY

7. 09. – 15. 10. 2010
Galerie Via Art / Praha 2

AKCE UMĚLCE

Vernisáž kreseb Inge Koskové a soch Jana Naše

2 - 28. 02. 2019 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

II. úplněk v Království piva: Sportbar

21. 01. 2019 / 19:00 / Ostatní akce
Království piva – pivní bar / Praha

Komentovaná prohlídka s kurátory výstav Michalem Kolečkem a Adélou Machovou

15. 01. 2019 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstav v Domě umění

15. 01. 2019 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy František Kupka 1871–1957

7. 01. 2019 / 18:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna

Šárka Koudelová a Ondřej Basjuk / 2051: Algorithm

17. 01. 2019 / 17:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Re:Creation / Virtual Wellnes – Launch Party

15. 02. 2019 / 19:00 / Vernisáže
PageFive / Praha 7

Emma Woffenden a Petr Stanický: Contact – Isolation

10. 01. 2019 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kuzebauch / Praha 6

ANNA NEBOROVÁ / NADOSAH

8. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Hřiště / Jonáš Verešpej, Šimon Levitner

9. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Panel / Praha

Milan Grygar/Světlo, zvuk, pohyb

8. 03. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Tomáš Skála & Vojtěch Kiss: MINISTŘI NITRA

17. 02. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Kdo se bojí červené?

14. 02. 2017 / 16:30 / Vernisáže
TIC Galerie / Brno

Pavel Kopřiva, Jiří Černický / WAR ZONE

23. 02. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Design skla FMK UTB ve Zlíně – VýstUP / Petr Stanický – Myspace

22. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

CNS

2. 03. 2017 / 19:00 / Ostatní akce
Galerie Kabinet T. / Zlín

Basim Magdy: Only stone, bronze and the sky shall outlive all the rest

24. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

42. ČIN: ACTION GALLERIES

2. 03. 2017 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Garáž / Zlín

Vernisáž Josefa Žáčka a Jiřího Žáka

2. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Jan Pfeiffer: Černá v pohybu

6. 03. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Jiří Poláček — komentovaná prohlídka

7. 03. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Fotograf Gallery / Praha 1

The House of SM Collection

10. 03. 2017 / 19:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Každá židle potřebuje obraz

23. 03. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

Alžběta Bačíková: Hrdinové

21. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

PŮDORYS OKA

21. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha 7

ProblemGenerator®

5. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Dernisáž / Komentovaná prohlídka / Permapink + performance David Helán

1. 04. 2017 / 12:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Open Eye: Svätopluk Mikyta

29. 03. 2017 / 17:00
FAMU / Praha 1

Jana Bernartová – Ultramarín extra blue

29. 03. 2017 / 16:00 / Vernisáže
PLAC / Jablonec nad Nisou

komentovaná prohlídka výstavy Josef Žáček: Anticorps s kurátorkou Magdalenou Juříkovou

5. 04. 2017 / 15:30 / Komentované prohlídky
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Kolben Open 4

7. 04. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Security Garden

5. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Marta Fišerová / Besídka prázdné iluze

5. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Marta Fišerová: Besídka prázdné iluze

5. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

András Cséfalvay: New Horizons II

12. 04. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Art Brno / Brno

Legenda Veronika Holcová

18. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Rozptýlený disk

25. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Praha den po náletu

27. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Planeta vaginata

25. 04. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Julie Štybnarová – Čas paměti

9. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Eduard Ovčáček – Intermediální přesahy

6. 05. 2017 / 14:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Polyamory Design Unit

16. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Otto Gutfreund. Od kresby k soše

22. 06. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Fluidní nepřítel

25. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Nik Timková – Knife as Outfit

24. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha

Nehybnost začátku – Mirak Jamal, Anna Ročňová, Sung Tieu

24. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Anna Ročňová, Vejíř

25. 05. 2017 / 16:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Ostravská muzejní noc v PLATO

10. 06. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Pavla Gajdošíková & Jan Pfeiffer / Někde se něco koná

31. 05. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Fluidní nepřítel

27. 05. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Atrium na Žižkově / Praha 3

Pragovka Art Summer Opening One

1. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nejmenší měsíc je červen

1. 06. 2017 / 16:20 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Martin Vongrej: Seven Uncountable Lines

30. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Remember Early Humans

30. 05. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

KINO Rudolfinum: Finalisté (2015)

13. 06. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Vlákna, klubka, tkaniny (Myšlenky jsou tenká vlákna)

8. 06. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Julia Gryboś a Barbora Zentková: No Disc

14. 06. 2017 / 13:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Lajtar

21. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Jan Zahradníček, Veronika Vlková – Ježíškova košilka

15. 06. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

Veronika Vlková/ Ježíškova košilka

15. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

Josef Pleskot 2Art

16. 06. 2017 / 22:01 / Ostatní akce
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Litomyšl

Robert Houzar – Tlak

21. 06. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Marie Blabolilová – Vegetace v grafice

19. 06. 2017 / 17:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Jan Vorisek

3. 09. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Martina Smutná: Prohra

30. 06. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Nina Grúňová, František Fekete – Skenovat vinu

5. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Roman Trabura

11. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Veronika Holcová – Wild Game / Divočina

18. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Veronika Holcová – Wild Game / Divočina

2. 09. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Veronika Holcová – Wild Game / Divočina

14. 09. 2017 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Absolute Beginners

17. 07. 2017 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

HANDA GOTE research & development: Safírová hlava

30. 08. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Divadlo Feste Hic sunt leones // site-specific

27. 08. 2017 / 19:30 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Alžběta Bačíková / Průběžná zpráva

18. 07. 2017 / 22:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Jan Pfeiffer: Dvojí pravidlo pro jednu věc

24. 07. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy Otto Gutfreund a představení knihy vydané k výstavě

1. 08. 2017 / 15:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Akční dny Mothers Artlovers v INI PROSTOR

28 - 29. 07. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
INI Project / PROSTOR / Praha

Lu Jindrak Skřivánková | Soubor

8. 08. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Have it good

7. 09. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa / Jihlava

Tři videodokumenty o architektuře 80. let

8. 09. 2017 / 17:30 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Ondřej Brody & Kristofer Paetau Snoop Morenga Dog Bonaparte Not Dead

6. 09. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

Jakub Červenka: Urban Utopia

6. 09. 2017 / 17:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Lukáš Houdek [CZ] a Dachil Sado [D] – Vernisáž!

15. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

KW — Nepoučitelný

12. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Miloš Michálek / Záznamy

21. 09. 2017 / 07:53 / Vernisáže
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

Prohnutá dlažba

19. 09. 2017 / 17:30 / Vernisáže
Galerie Mladých

SILVIA KRIVOŠIKOVÁ / EXHIBICE

27. 09. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Krejčí Sláma

4. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Karel Cudlín_Václav Havel a něco maličkého

30. 09. 2017 / 15:00 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. – 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Peter Demek – Status 1

12. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Metastázy obrazu

10. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Jana Bernartová / Červená jako Ferrari

10. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Strom Art Gallery / Brno

Stud

10. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

Zahájení podzimní výstavní sezóny

21. 10. 2017 / 14:00 / Ostatní akce
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Tvář znásilnění

19. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Janek Rous

21. 10. 2017 / 15:00 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Podmínky nemožnosti II/VII: Bezprostředí

24. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

To je mámovo!

24. 10. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Post/Land Art a antropocén

6. 11. 2017 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Jan Pražan – Mým královnám

23. 10. 2017 / 16:00 / Vernisáže
PONAVA / Brno-město

Vojtíšek Alias S.d.ch – Poslední husička

28. 11. 2017 / 16:00 / Ostatní akce
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Léčení

10. 11. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Josef Dabernig

10. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

Peter Demek – Status 1 – Komentovaná prohlídka

10. 11. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Nevan Contempo / Praha 3

Peter Demek – Status 1 – Mikroperformance

10. 11. 2017 / 19:00 / Ostatní akce
Nevan Contempo / Praha 3

Šárka Koudelová – Spodní vody

6. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

SPOLEČNÁ VÝSTAVA

16. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy KNAP, LOMOVÁ, PUCHOVÁ

11. 11. 2017 / 13:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Stanislava Karbušická a Anna Ročňová: Olej

16. 11. 2017 / 18:30 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Miloš Šejn – Křest CD a DVD Obraz-tělo-zvuk + prezentace knihy Časopysk / ABC elánu Davida Helána

27. 11. 2017 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Petr Stanický: Hranice prostoru

28. 11. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Babybox

18. 11. 2017 / 22:14 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

David Přílučík / Blind Bidding

21. 11. 2017 / 18:00 / Ostatní akce
ETC. Galerie / Praha 2

STUDIO PRÁM 3 ROKY vernisáž

30. 11. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Martin Hreha a Andrea Uváčiková: Abstrakcia ako profánny liturgický predmet

30. 11. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Rafani — Pospolitost

4. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Tomáš Pospěch: Sluneční město

11. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

3 ROKY – Open Studios

9. 12. 2017 / 16:57 / Ostatní akce
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Dead Body of Water

1. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
FAMU / Praha

Jana Bernartová: Hyperloop

17. 01. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

3 ROKY open studios & dernisáž

19. 01. 2018 / 13:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Video, multimédia, performance – Pozdravy z Mordoru

2. 02. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Rainbow gallery / Prostějov

Martina Smutná: Společně pokosíme, vymlátíme a odevzdáme

26. 02. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NoD / Praha 1

Jana Bernartová: Možnost zobrazení

21. 02. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Video NoD / Praha 1

Dialog sil Elsi a Františka Kynclových

27. 01. – 27. 03. 2018 / 23:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav

Baťovský domek: Mizející prvky zlínské architektury

8. 02. 2018 / 17:00
Galerie VI PER / Praha 8

Prizma

16. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Zbyněk Sedlecký: Pravé poledne

22. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

Marie Blabolilová

14. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Československý postkonceptualismus

21. 02. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

STAVY A VĚCI

13. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Tvář krajiny. Zahájení výstavy a doprovodného programu

28. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Hraničář / Ústí nad Labem

IVANA LOMOVÁ

5. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

Vernisáže + Open Studios

27. 02. 2018 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Lyrealismus: Marie Blabolilová, Tereza Kabůrková, Antonín Střížek

1. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pštrossova 23 / Praha

Podmínky nemožnosti IV/VII: Alogorrhea

6. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Beauty is how objects end Dont Panic!

14. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Videogalerie Nové scény Národního divadla / Praha

Důraz není nikde, kam se podíváš

17. 03. 2018 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Mechanismy imaginace – Basjuk, Czesaný, Pitín, Polách, Roubík, Sedlecký

14. 03. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Inge Kosková: Kresby

21. 03. 2018 / 17:30 / Vernisáže
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

Druhý život

19. 06. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Kolben Open 5

7. 04. 2018 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Video workshop pro neslyšící s umělkyní Alžbětou Bačíkovou

27. 03. 2018 / 15:00
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Alžběta Bačíková – Tichá zpráva

28. 03. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídky výstavy Martiny Smutné v Galerii NoD

4. 04. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie NoD / Praha 1

Lyuben Petrov – Fata Morgana

7. 04. 2018 / 15:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

9058

12. 04. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Atrium na Žižkově / Praha 3

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Stanislav Kolíbal: SPOJITOSTI

19. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Malba.tečka nr.2

24. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Martin Matoušek: No limits / The White Room

24. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Video workshop pro neslyšící s umělkyní Alžbětou Bačíkovou

24. 04. 2018 / 15:00
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Harvesting Darkness

24. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Ondřej Kopal: No drama

19. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno

Paralelní kino: Neptun – film Adély Babanové o dezinformační kampani StB

26. 04. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Kino Ponrepo / Praha 1

Kristína Chrasteková & Tommy Høvik: POISE

27. 04. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Hynek Martinec / KILIÁN IGNÁC D.

5. 05. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dům / Broumov

Martin Vongrej — Non-Chronological Meaning

9. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Forma sleduje peníze: Cosa.cz, kulturní družstvo

9. 05. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie VI PER / Praha 8

Terezie Foldynová, Darina Kubíková – Obrazový narativ

1. 06. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Rainbow gallery / Prostějov

Luděk Míšek: Prostor ve své nehmotnosti

18. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Výklady AXA / Praha 1

Komentovaná prohlídka: Iren Stehli Druhý život

20. 06. 2018 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Družstevní hnutí aneb kam přijde zisk z mých peněz?

22. 05. 2018 / 17:00
Galerie VI PER / Praha 8

Dernisáž výstavy // Martin Matoušek: No limits

20. 05. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

REALITY SHOW

7. 06. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

ZAPNI SVĚTLO PRO PEŠÁNKA / 12.–16. 6. 2018

12. 06. 2018 / 15:00 / Ostatní akce
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jiří Suchánek/ Perplex

29. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

Martina Smutná/ Médea

29. 05. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Mladých

Lež nebo postpravda

5. 06. 2018 / 17:00
Galerie VI PER / Praha 8

Re Creation / Virtual Wellness

4. 06. 2018 / 16:05 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Jan Pfeiffer: Protiváha

5. 06. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

INI Rezidence: Alžběta Bačíková a Lucie Rosenfeldová

8. 06. 2018 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Eutektium – Irena Armutidisová a Pavel Skrott

9. 06. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Farmstudio / Mělník

ART WEEK Liberec 2018

16. 06. 2018 / 13:30 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

ART WEEK Liberec 2018

16 - 22. 06. 2018 / 11:00 / Ostatní akce
Art Week Liberec / Liberec

Vernisáže na Pragovce

19. 06. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Workshopy k výstavě Kdo se rád dívá…

14. 06. – 6. 09. 2018 / 12:00
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Prostor PRO design: Zakladatel Bienále Brno Jan Rajlich st.

13. 06. 2018 / 17:00
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Jen způsob jak neříct, co doopravdy chci

19. 06. 2018 / 16:15 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Způsoby percepce

17. 07. 2018 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Neighbourhood Boogie-Woogie: Alžběta Bačíková&Lucie Rosenfeldová

14. 07. 2018 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Fotofestival Uničov 8

12 - 14. 07. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Jiří Suchánek / Perplex live

10. 07. 2018 / 15:30 / Ostatní akce
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Česká Skalice

DUNA: SuperMassiveBlackAshHole

14. 07. 2018 / 17:10 / Ostatní akce
Fotofestival Uničov / Uničov

Silvia Krivošíková: GESICHTE

26. 07. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Scattered Rhymes

24. 07. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19 - 20. 07. 2018 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Workshop participativního psaní scénáře dokumentárního filmu

26. 07. 2018 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Hlediště #3

28. 07. 2018 / 18:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Josefína Dušková / Horizonty

30. 07. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

Dolce far niente / Kupec benátský / Komplex epopeje

16. 08. 2018 / 16:30 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente / Going Places + Teplé léto FAMU v letním kině

9. 08. 2018 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

7. Umělecko -Eko _ Sociologické Symposium CHAOS START 2018

2 - 11. 08. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Černá země? Mýtus a realita

25. 09. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění / Ostrava

Forman – Milkov

31. 08. 2018 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Ludvíka Kuby / Poděbrady

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

31. 08. 2018 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Prezentace DUMB / Artist in residence

28. 08. 2018 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie XY / Olomouc

Ádám Kokesch: Palm house

30. 08. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Michal Šmeral – POOL of the MOON

6. 09. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Zánik a vzkříšení

6. 09. 2018 / 15:30 / Vernisáže
Kostel Zvěstování Panny Marie / Litoměřice

Anna Leschinger: Marble Twin

29. 08. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna Pod Lipami / Praha 7

Libuše Jarcovjáková – Kimochi: Postele a pokoje

6. 09. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Lukáš Kalivoda: Malba vodou

21. 09. 2018 / 17:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Čas naplněný barvou

6. 09. 2018 / 15:30 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

Vasil Artamonov | Studium

12. 09. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Vernisáže na Pragovce / Severová, Jindrová, Baráčková, Moravec

18. 09. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente/ Komplex epopeje

20. 09. 2018 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Vypůjčená krajina

26. 09. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Iren Stehli: Druhý život

19. 09. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Mladý Kupka a jeho jaroměřský učitel Studnička: od učebnic kreslení k fyziologii barev a vidění

26. 09. 2018 / 16:00
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna

Komentovaná prohlídka pro pedagogy | František Kupka 1871–195

4. 10. 2018 / 13:00 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna

Pierre Brulle: Kupka a mašinimus

10. 10. 2018 / 16:00
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna / Praha 1

Eduard Ovčáček / KÓDY&PROSTOROVÉ FORMY

26. 09. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Městská galerie Týn nad Vltavou / Týn nad Vltavou

František Kupka ve filmu

18. 10. 2018 / 17:00 / Ostatní akce
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna

Neustlané postele Libuše Jarcovjákové – komentovaná prohlídka s autorkou

3. 10. 2018 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Fotografic / Praha

komentovaná prohlídka: Karel Malich

13. 10. 2018 / 13:00 / Komentované prohlídky
Galerie Zdeněk Sklenář – Schönkirchovský palác / Praha

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FU OSU

17. 10. 2018 / 22:00
Cena Jindřicha Chalupeckého / Ostrava

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – FaVU

3. 10. 2018 / 12:00
Cena Jindřicha Chalupeckého / Brno

Korzo Pragovka

10. 10. 2018 / 22:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Irena Armutidisová: Charaktery

2. 10. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Společná prezentace finalistů Ceny Jindřicha Chalupeckého – AVU

27. 11. 2018 / 23:00
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha

Marie Lukáčová a Martina Smutná: Volno pod kontrolou

10. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

Západ není západ. Umělecká kritika a vymezení západu

11. 10. 2018 / 16:00
INI Project / PROSTOR / Praha

Jana Bernartová, NULA JEDNA

11. 10. 2018 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Obvykle je zklamaná

8. 10. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Jana Kapelová – Paradox Akvária

9. 10. 2018 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

„Bedny zázraků” Evy Kmentové. Společné čtení přání a zázraků.

20. 10. 2018 / 14:00 / Ostatní akce
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

András Cséfalvay: A Case of Pluto

19. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Jan Pražan / Dominik Strouhal – Zdroj

15. 11. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Alternativa

David Přílučík – Movies of Tomorrow

30. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Křest knihy Jany Bernartové NULA JEDNA

29. 10. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Praze / Praha

Z akademie do přírody. Podoby krajinomalby ve střední Evropě 1860-1890

14. 11. 2018 / 16:00 / Komentované prohlídky
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Čas, který odchází teď, teď a zase teď

24. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

Mo(nu)mentální topografie

24. 10. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Večerní komentovaná prohlídka výstavou Františka Kupky

30. 10. 2018 / 17:15 / Komentované prohlídky
Národní galerie Praha, Valdštejnská jízdárna

Peter Demek – Lucerny smrti

3. 11. 2018 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Na shledanou / Volyně

David Přílučík: donor

14. 11. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Comunite Fresca: Monzun

8. 11. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Mimochodem / Praha 1

Štefan Tóth: Holistic Principle

15. 11. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Garrage Gallery Karlin / Praha

“I AM NOT SURE ABOUT YOUR CONCERN, BUT IT’S REALLY NICE.” RUCOLA

13. 11. 2018 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Mladých

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018

13. 11. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Nula jedna – Jana Bernartová / Uvedení a prezentace publikace

14. 11. 2018 / 17:00 / Ostatní akce
Knihkupectví ArtMap v Brně / Brno

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Fráňokalypsa

24. 11. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

A Case of Pluto: The Discussion

22. 11. 2018 / 17:00
Karlin Studios / Praha 8

Lucie Jindrák Skřivánková / ALL WE HAVE IS NOW

4. 12. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Kavárna co hledá jméno / Praha

SHIRIN

27. 11. 2018 / 16:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha 1

SHIRIN

4. 12. 2018 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha 1

Svoboda a nesvoboda Igora Korpaczewského v meziříčské Galerii Sýpka

28. 11. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Comunite Fresca

26. 11. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

August Piepenhagen – 1791 – 1868

29. 11. 2018 / 16:30 / Vernisáže
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

Šárka Koudelová – Hiystoery

28. 11. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Germain Viatte: Kupka a umělecká skupina v Puteaux

5. 12. 2018 / 17:00
Národní galerie Praha / Praha 1

Tomáš Pospěch — Zemědělské práce / Slušovice

4. 12. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha 1

Strašidelné paláce – živá hudba k promítání

4. 12. 2018 / 17:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 1

Vernisáže na Pragovce / možná přijde i Mikuláš

4. 12. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Nikita Kadan – Spektákl neorganizovaných mas

12. 12. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Nadja Argyropoulou: O Making Oddkin v Praze

10. 12. 2018 / 17:00
Institut úzkosti / Praha 1

Michael Delia – Po větvi – přes struny – na světlo

12. 12. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Minimal Difference

13. 12. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Kvalitář / Praha 1

From Dead to Worse

13. 12. 2018 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

OLD NEWS

12. 12. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Rostislav Vaněk: Extypo

12. 12. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ladislava Sutnara / Plzeň

Michal Ranný, Emanuel Ranný

12. 12. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha 1

DiStO 4 „Fotoscénika“

14. 12. 2018 / 19:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

rabaraLOMENOstrouhal

13. 12. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Monomach / Brno

Nina Grúňová: Immortal Bouquet

11. 12. 2018 / 16:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Cena Jindřicha Chalupeckého 2018: Ceremoniál

17. 12. 2018 / 19:00 / Ostatní akce
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Podmínky nemožnosti VII/VII: Psychopatologie planety

18. 12. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Kino Fotografic: Mimořádná zpráva

18. 12. 2018 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie Fotografic / Praha

Pavla Sceranková — Měsíc ve dne

18. 12. 2018 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Zbytečný úklid

5. 06. 2013 / 16:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

OPEN AIR ARENA BETLÉMSKÉ NÁMĚSTÍ – Betlémská Kulturní Noc

6. 09. 2012 / 06:30 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Piotr Bosacki a Josef Mladějovský

9. 09. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

THE ANNA KAZANOVA PROJECT

18. 08. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

WORK IN PROGRESS – Jak vzniká nový Artpark?

25. 04. 2018 / 15:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Krátké dějiny zraňování

11. 02. 2017 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Juergen Teller: Enjoy Your Life! | komentovaná prohlídka

9. 02. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

KINO Rudolfinum: Je muž, který je vysoký, šťastný? (2013)

2. 02. 2017 / 15:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Wakushopp

7. 02. 2017 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha 10 - vršovice

KEEP CALM / RONA STERN [IL]

1. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Milan Cais – Dveře dovnitř

26. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Robert Šalanda: Nespolehlivý vypravěč

26. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Výstava PIANO UNPLUGGED

28. 01. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Vladimíra Večeřová / Věříš na psy?

26. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Život je bolestný a přináší zklamání

26. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Šárka Koudelová: Permapink

28. 01. 2017 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Strach z neznámého

1. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Derniéra výstavy Marta Morice, Petra Gupta. S tiskem

18. 02. 2017 / 13:30 / Komentované prohlídky
arto.to galerie Uhelný mlýn / Libčice and Vltavou

CNS

2. 03. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jedno dílo / jeden svět: František Bílek, Dobrý pastýř, 1900

1. 02. 2017 / 16:00
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Výživa

10. 02. 2017 / 10:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Vymalováno! Dva kamarádi

9. 02. 2017 / 09:00
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Etuje pro venuši

16. 02. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Darina Alster, PXS / Tension X

19. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Ferdinanda Baumanna / Praha

Juergen Teller: Enjoy Your Life! | komentovaná prohlídka

26. 01. 2017 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Until it Makes Sense

26. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Mach Lukáš: Jedna svatba, jeden pohřeb

18. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Leica Gallery Prague / Praha 1

Mejdan podle plánu

17. 01. 2017 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Valchařská / Brno

Studio work

11. 01. 2017 / 18:00 / Vernisáže
Monomach / Brno

Václav Malina, Milan Maur: Paralelní roky

11. 01. 2017 / 16:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb