Jindřich Eckert

VÝSTAVY UMĚLCE

Martin Netočný: Šamani obětovali velbloudy

19. 07. - 25. 08. 2019
Galerie Jelení / Praha

Ján Vasilko: MECHANISMY V MECHANISMECH

Do 16. 08. 2019
Topičův salon / Praha 1

Martin Janíček_Konstelace v Chaosu

Do 8. 08. 2019 12:00
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

prázdno ⤬ naplnění

Do 29. 09. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Doba plastová

Do 6. 10. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

INVISIBLE CITIES

Do 3. 08. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Jindřich Štreit: 50 let rodinných domů očima Jindřicha Štreita

Do 31. 07. 2019
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Když socha padá

Do 10. 09. 2019
Galerie U Prstenu / Praha

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

Do 19. 07. 2019 18:00
White Pearl Gallery / Praha

BRNO ART OPEN 2019 – Jsem závislý objekt

Do 11. 08. 2019
Dům umění města Brna / Brno

Václav Kopecký | Four Balls

25. 05. - 13. 07. 2019
Drdova Gallery / Praha 3

Jaroslav Sůra/Hudba z plakátu

Do 28. 08. 2019
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

ART WEEK Liberec 2019

10. - 17. 05. 2019
Art Week Liberec / Liberec

Výstava soch Věry Novákové a obrazů Ivana Sobotky

4. - 29. 05. 2019
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Smějící se bestie: Chcete slevu?

29. 04. - 19. 05. 2019
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

ORIENTace

18. 04. - 25. 05. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

17. 04. - 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Lara Reichmann – 19 242 Stones

17. 04. 2019 17:00
Galerie 209 / Brno

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

23. 01. - 30. 04. 2019
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Untitled: Sky

17. - 23. 04. 2019
Galerie 207 / Praha

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

12. 04. - 16. 06. 2019
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Revitalizace

4. - 24. 04. 2019
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Dana Puchnarová – Potěšení z barev

4. 04. - 26. 05. 2019
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

HAKONIWA GARDEN

27. 03. - 3. 04. 2019
Galerie Podlaha / Ostrava

Wojciech Kosma: Who Needs a Sensitive Son?

29. 03. - 5. 05. 2019
Karlin Studios / Praha 8

A co nám zbývá teď?

11. 04. - 24. 05. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

(Ne)viditelné vzory

14. 03. - 25. 04. 2019
G18 / Zlín

Jdi na venkov! Výtvarné umění a lidová kultura v českých zemích 1800–1960

1. 03. - 12. 05. 2019
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Z ateliérů UVU

20. 02. - 31. 03. 2019
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

RE:KONSTRUKCE Patrik Hábl

5. 02. - 5. 04. 2019
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Třináct umělců v 8gallery

20. 02. 2019
8gallery / Praha

Miloš Jiránek (1875-1911) – Tichý hlas

19. 02. - 5. 05. 2019
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Plastic Heart

15. 02. - 14. 04. 2019
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Mystika hygieny

Do 1. 09. 2019
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Vasilkova KEometria – konštrukcie a štruktúry

1. 02. - 22. 03. 2019
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

Darja Lukjanenko: Symptoms of the World

25. 01. - 16. 02. 2019
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

David Možný: Heat Wave

8. 12. 2018 - 27. 01. 2019
Galerie města Blanska / Blansko

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 - 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Gallery Surfing No. 1

13. 02. - 17. 04. 2017
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Johana & Ondřej Merta – Terminátor

21. 02. - 21. 03. 2017
Galerie FAVU / Brno

Universal Hospitality 2

4. 03. - 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Ko-shické metro

1. 03. - 5. 04. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. - 6. 05. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

BLIND SPOTS

11. 04. - 10. 05. 2017
Galerie Kabinet T. / Zlín

ProblemGenerator®

5. - 29. 04. 2017
Industra Art / Brno-město

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Tomáš Javůrek & Barbora Trnková – ProblemGenerator®

4. - 29. 04. 2017
Industra Art / Brno-město

Luboš Plný: *13677 +20242

11. 04. - 1. 06. 2017
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Rozptýlený disk

25. 04. - 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Recyklace ideologií

26. 04. - 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

OSUDY A DÍLO

13. 04. - 29. 10. 2017
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

Legenda Katka Šedá

29. 04. - 4. 05. 2017
Galerie Havelka / Praha 1

Julie Štybnarová – Čas paměti

8. 05. - 17. 06. 2017
Galerie Fotografic / Praha

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Josef Váchal – Satanu

23. 05. - 17. 06. 2017
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Ioana Nemeş, Georg Ettl, Katarína Poliačiková: Past-Present-Future

23. 05. - 21. 07. 2017
Jiri Svestka Gallery / Praha 5

IGLOO 5: Martin Janíček – Řeč zvuku

7. 06. - 26. 08. 2017
zvuková galerie IGLOO / Jihlava

METAMORPHOSIS

5. 06. - 8. 07. 2017
SVIT / Praha

Jürgen Groβe, Dočasné pohledy

7. 06. - 2. 09. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. - 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Empire of the senseless

7. 09. - 9. 11. 2017
MeetFactory / Praha 5

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Tomáš Hlavina, Jiří Kornatovský

6. 09. - 6. 10. 2017
Galerie 1. patro / Praha 1

Pinturas Negras

13. 09. - 8. 10. 2017
Nová galerie / Praha 2

Netřeba plakat na rozlitým mlékem / Vilém Duha [CZ]

3. - 25. 10. 2017
Galerie Klubovna / Brno

Vesmír je černý (O kosmos hino kalo)

2. 11. 2017 - 27. 01. 2018
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Tvář znásilnění

19. 10. - 9. 12. 2017
Artwall Praha 7 / Praha 7

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Krištof Kintera My Light in Pieces

10. 11. - 15. 12. 2017
Polansky gallery-Brno / Brno

David Vojtuš – Momentální rovina

14. - 26. 11. 2017
Galerie 209 / Brno

Babybox

20. 11. - 13. 12. 2017
Galerie Umakart / Brno-město

Není nutno

2. 12. 2017 - 16. 02. 2018
galerie sam83 / Česká Bříza

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Tomáš Císařovský DEN CO DEN

10. 12. 2017 - 13. 01. 2018
8gallery / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 - 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

Tomáš Hlavina – Klas Eriksson – Annika Lundgren

13. 12. 2017 - 3. 02. 2018
Galerie NTK / Praha

Miss You

7. 12. 2017 - 27. 01. 2018
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 - 17. 02. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

VIVA LUBOŠ PLNÝ!

13. 12. 2017 - 11. 03. 2018
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Quirin Bäumler – Monk, Mother and Wound

17. 01. - 2. 03. 2018
Polansky Gallery / Praha 7

Obecný název- David Vojtuš

21. 01. - 23. 02. 2018
Kontext / Jihlava

Dana Puchnarová – Pokus o překonání hranice

10. 02. - 12. 05. 2018
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Prizma

16. 02. - 15. 03. 2018
White Pearl Gallery / Praha

Rudolf Sikora: Země se nesmí stát mrtvou planetou

5. 02. - 1. 04. 2018
Artwall Praha 7 / Praha 7

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. - 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Podmínky nemožnosti IV/VII: Alogorrhea

6. 03. - 26. 05. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

David Možný / Open Space

5. 03. - 12. 04. 2018
Galerie Pitevna / Brno-město

Půst

14. 03. - 28. 04. 2018
Nová galerie / Praha 2

Malba.tečka nr.1

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Kdo se rád dívá…

23. 05. - 9. 09. 2018
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Odcizení podle slovníku

11. 04. - 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

We are family

19. 04. - 2. 06. 2018
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Okno před záclonou

19. 04. - 27. 05. 2018
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

FAMU / Digital Naïve

18. 04. - 2. 05. 2018
Holešovická Šachta / Praha 7

Světlo víry a naděje

29. 04. - 26. 05. 2018
Galerie kritiků / Praha 1

Výstava kreseb Josefa Čapka V krajině a v zahradě

5. - 31. 05. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Marek Škubal – Nelidské / Inhuman

10. 05. - 16. 06. 2018
Trafo Gallery / Praha

Monogramista T. D migrant

25. 09. - 17. 11. 2018
Dům umění města Brna / Brno

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. - 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Výstava obrazů Věry Novákové a Pavla Brázdy: Retrospektiva

2. - 24. 06. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

REALITY SHOW

7. 06. - 30. 07. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Miloslav Moucha – Píseň písní, Bereshit

30. 05. - 23. 06. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Dana Puchnarová: Pokus o překonání hranice

13. 06. - 31. 08. 2018
Galerie U Prstenu / Praha

Patrik Hábl – Střílny

26. 06. - 29. 09. 2018
Letohrádek Hvězda / Praha

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10. 07. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha

Scattered Rhymes

24. 07. - 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

Patrik Hábl – WASSERFALL

19. 07. - 20. 08. 2018
Deska / Ústí nad Labem

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. - 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Tomáš Hlavina

13. 09. 2018 - 24. 02. 2019

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. - 27. 09. 2018
lítost / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. - 25. 10. 2018
Bludný kámen / Opava

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Baráčková, Jindrová, Severová: V pořádku, asi určitě

17. 09. - 10. 10. 2018
Pragovka Art District / Praha

Bez práce nejsou koláže

10. 10. - 2. 12. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Leoš Suchan / Barokní kavárna

23. 10. - 1. 12. 2018
Kavárna co hledá jméno / Praha

Oskar Helcel a Martin Netočný: Kino nehraje

14. - 28. 10. 2018
Galerie PZ / Praha 5

Jeřábková, Lang, Haubelt a další / Zkouška rýčem + křest knihy

24. 10. - 1. 12. 2018
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jindřich Štreit: Vzpomínky

7. 11. - 1. 12. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Jakub Geltner // COVERVERSION

9. 11. - 21. 12. 2018
Nevan Contempo / Praha 3

OLD NEWS

12. 12. 2018 - 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Sousedé Sobě 2018

14. 12. 2018 - 27. 02. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Alena Dvořáková a Viktor Fischer : HODINA VÁLKY

14. 12. 2018 - 22. 01. 2019
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Heinz Schmöller: Superstition

24. 01. - 23. 02. 2017
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

David Vojtuš: LPDE – ink

16. 01. - 14. 02. 2017
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Until it Makes Sense

26. 01. - 3. 03. 2017
SVIT / Praha

Štefan Pecko: F1 × a1 = F2 × a2

19. 12. 2016 - 4. 02. 2017
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Václav Kopecký – Zkamenělina

10. 01. - 14. 02. 2017
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Miloslav Moucha: Od konceptu

12. 12. 2016 - 26. 01. 2017
Topičův salon / Praha 1

Petr Fiala – Český horizont

24. 11. 2016 - 25. 03. 2017
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Ladislava Gažiová – Džas bare dromeha / Jdeme dlouhou cestou

4. 11. - 2. 12. 2016
Nevan Contempo / Praha 3

Martin Mainer SOCHY A OBRAZY

19. 10. - 24. 11. 2016
Galerie Kotelna / Praha-východ

Amie Siegel

5. 10. - 18. 11. 2016
Galerie VI PER / Praha 8

Tomáš Hlavina – Navigace/ Navigation

2. 09. - 21. 10. 2016
Nevan Contempo / Praha 3

Jak doplníš správná místa?

26. 07. - 10. 09. 2016
Galerie NF / Ústí nad Labem

Přicházíme v míru / Martin Mainer

25. 05. - 25. 06. 2016
Nová galerie / Praha 2

Mixed Messages

4. - 30. 05. 2016
Prague College / Praha 1

Václav Kopecký: Zkamenělina

12. 04. - 20. 05. 2016
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Patrik Hábl: Kakejiku

3. - 28. 04. 2016
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Thomas Helbig – The Presentation

22. 03. - 13. 05. 2016
Polansky Gallery / Praha 7

Ladislava Gažiová: OBLAK V KALHOTÁCH

23. 02. - 12. 03. 2016
Galerie Jelení / Praha

Věra Nováková – Před hradbami

9. 02. - 5. 03. 2016
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Inverze

4. - 28. 11. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Kreslíř

18. 09. - 12. 11. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Karel je nemocný a předčítá: Tomáš Císařovský

16. 09. - 29. 11. 2015
PLATO Ostrava / Ostrava

Miloslav Moucha, Jindřich Zeithamml

9. 09. - 8. 10. 2015
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Mezi dokumentem a monumentem

4. 09. - 17. 10. 2015
Drdova Gallery / Praha 3

ŠTĚPÁNKA ŠIMLOVÁ / ZÁTIŠÍ

17. 06. - 17. 07. 2015
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Adéla Taübelová – pohled náhled vhled

10. - 29. 06. 2015
Galerie AVU / Praha 7

Obrazové příběhy Milady Marešové

5. 06. - 5. 09. 2015
Městská galerie Litomyšl / Litomyšl

Tomáš Císařovský

14. 05. - 11. 07. 2015
Galerie Luxfer / Česká Skalice

OBRAZY

30. 04. - 20. 06. 2015
Galerie Václava Špály / Praha 1

Close-Up

16. 04. - 16. 05. 2015
ETC. Galerie / Praha 2

Ladislava Gažiová: Pes na střeše

16. 04. - 30. 05. 2015
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Ráda bych to viděla zase tak, jak to vidíš ty

17. 04. - 14. 05. 2015
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Quirin Bäumler – Rhymes and Couplets

10. 04. - 22. 05. 2015
Polansky Gallery / Praha 7

Zlý duch začal kouřit přes zeď

1. - 25. 04. 2015
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Michal Burget a Petr Fiala – Něžné bizarnosti

24. 06. - 29. 08. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Vladimír Birgus, Jindřich Štreit: Dvojice

7. 01. - 2. 02. 2015
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Patrik Hábl: Pásma


26. 02. - 27. 03. 2015
Galerie Kotelna / Praha-východ

Nebe vysoko nad námi je naše!

18. 02. - 29. 04. 2015
Artwall Praha 7 / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

Harun Farocki / Zbyněk Baladrán

26. 01. - 21. 03. 2015
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Epizoda II. – Horizont předmětu

10. 02. - 7. 03. 2015
Galerie G99 (DUB) / Brno

Václav Kopecký: Zkamenělina

8. 01. - 20. 02. 2015
Drdova Gallery / Praha 3

SLEEPLESS

15. 12. 2014 - 26. 01. 2015
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Martin Mainer – Blues Woods

7. 01. - 6. 02. 2015
Nová galerie / Praha 2

MARTIN JANÍČEK / SVĚTELNÉ OBRAZY

30. 11. 2014 - 15. 02. 2015
Alfred ve dvoře / Praha

Jakub Geltner / Progresivní umělec, který nepoděkoval za pozornost

19. 11. - 20. 12. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Václav Kopecký: Hotel Zenit – Katalog k výstavě

27. 10. - 22. 11. 2014
Galerie Jekor / Praha

Stah

23. 10. - 18. 12. 2014
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Ladislava Gažiová: Konec výstavy

20. 10. - 10. 11. 2014
Galerie města Třince / Třinec

JOSEF VÁCHAL. NAPSAL, VYRYL, VYTISKL A SVÁZAL

14. 10. - 31. 12. 2014
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Habima Fuchs – Quality of Being

15. 10. - 28. 11. 2014
SVIT / Praha 6

Kateřina Šedá: Milada Šoukalová – Normální život

15. 10. - 15. 11. 2014
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

LONE RANGERS / OBRAZY ČESKÉ POSTMODERNY

30. 09. - 5. 12. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

Borůvkovo-citronová

15. 09. - 11. 10. 2014
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. - 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Josef Váchal: Magie hledání

16. 09. 2014 - 3. 01. 2015
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha

Tomáš Hlavina: Analogie a Anachronismy

3. - 26. 09. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. - 6. 09. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Morality

22. 08. - 27. 10. 2014
Galerie Kinský / Kostelec nad Orlicí

Princezna Kejda

21. 07. - 21. 08. 2014
MakeMake / Brno

Zkamenělina

24. 06. - 23. 08. 2014
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Josef Váchal – Mystik neukázněný

7. 06. - 30. 08. 2014
Městská galerie Litomyšl / Litomyšl

MEMENTO NATURAE

2. - 3. 08. 2013
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

FREJM BAJ FREJM

18. 09. - 23. 10. 2012
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

STAVBY A PROJEKTY

30. 06. - 28. 08. 2011
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Veronika Vlková a Daniela Baráčková

7. 09. - 7. 10. 2010
Galerie Pavilon / Praha 1

Manual

24. 04. - 24. 05. 2014
Galerie 35m2 / Praha 3

TOTO! Kurva

31. 03. - 29. 04. 2013
Artwall Praha 7 / Praha 7

Ulrike Ottinger: Retrospektiva

7. - 26. 03. 2012
Goethe–Institut Prag / Praha 1

ART BRUT Anatomia Metamorphosis

15. 06. - 30. 09. 2011
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Adrien Giros (FR): Strážci / GALERIE KOSTKA

19. 12. 2013 - 11. 01. 2014
MeetFactory / Praha 5

Petr Krátký: 1/16

5. 12. 2012 - 4. 01. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Cena kritiky za mladou malbu

1. - 26. 02. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

BOHDAN HOLOMÍČEK: Fotografie

27. 07. - 29. 08. 2013
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Black Hill

8. 09. - 3. 10. 2012
Galerie města Blanska / Blansko

Ladislava Gažiová – 8 x (160cm x 160cm), 2011, sprej na skle

26. 06. - 20. 08. 2011
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

STÍNY MINULÝCH UTOPIÍ

2. - 30. 09. 2010
Galerie NTK / Praha

Tichá dohoda

5. 04. - 24. 05. 2014
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Lukáš Machalický: Raut

12. 03. - 5. 04. 2013
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Jan z Radňovic a Jindra ze Sovince

6. - 30. 03. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Tajemství prachu

4. - 26. 06. 2011
Galerie Califia / Horažďovice

No Comment? Vol. 3

2. 12. 2013 - 14. 01. 2014
Galerie TIC / Brno-město

Andělé, koně a to ostatní

20. 11. - 31. 12. 2012
Galerie Fotografic / Praha

Kalendář 11

15. 10. - 16. 11. 2011
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

FOX – LIFE IS ART

30. 06. - 29. 08. 2013
Fox Gallery / Praha

Neon

4. 08. - 29. 09. 2012
Galerie Na shledanou / Volyně

ON THE RETINA / NA SÍTNICI

22. 06. - 28. 08. 2011
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Kalendář

1. - 26. 09. 2010
Galerie kritiků / Praha 1

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. - 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Stop motion

6. 03. - 2. 04. 2013
Galerie TIC / Brno-město

MONAMI

29. 02. - 10. 03. 2012
Galerie NF / Ústí nad Labem

Věra Nováková / Výběr z díla 1949 – 2010

17. 05. - 24. 06. 2011
Galerie 1. patro / Praha 1

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. - 23. 11. 2013
Karlin Studios / Praha 8

HOTEL ZENIT

15. 11. 2012 - 25. 01. 2013
Drdova Gallery / Praha 3

Antiteze malby

20. 09. - 15. 10. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

V mrní

17. 01. - 3. 02. 2011
Galerie Makráč / Praha 6

Její hloubka ornamentu

25. 06. - 6. 08. 2013
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Strnulé oči

9. - 14. 07. 2012
Altán Klamovka / Praha 5

Liberum artbitrium

20. 06. - 3. 09. 2011
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Na ulici 74

21. 09. - 7. 10. 2010
Galerie Jelení / Praha

KAROLINA KETMANOVÁ & DAN FRIEDLAENDER: Kompozice VII

25. 03. - 17. 04. 2014
Vitrína Deniska / Olomouc

Štěpánka Šimlová: Jdi a nestřílej

19. 02. - 8. 06. 2013
Národní galerie Praha / Praha 1

Pětiletka

24. 02. - 22. 03. 2012
Galerie města Blanska / Blansko

ART HAS NO HISTORY!

1. - 25. 06. 2011
Karlin Studios / Praha 8

Věra Nováková – Provazochodec

21. 10. - 21. 11. 2013
Galerie Navrátil / Praha 8

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Hodek, Kars, Max et al. Akvizice ZČG z let 2008–2011

4. 08. - 22. 10. 2011
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Start Point Selection

6. 12. 2010 - 7. 01. 2011
Galerie NTK / Praha

Slovanská epopej 2012 – 2013

27. 06. - 31. 08. 2013
Galerie Václava Špály / Praha 1

Zářivý měsíc svěží vítr.cz

16. 06. - 28. 07. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Kdysi tenkrát

15. - 29. 06. 2011
Galerie NF / Ústí nad Labem

Včela z úlu v pohledu

31. 08. - 16. 09. 2010
Galerie Jelení / Praha

Nemusí to být žert

19. 03. - 15. 04. 2014
Galerie Rampa / Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Zberači kamenia

11. 01. - 11. 02. 2012
Galerie NF / Ústí nad Labem

KONFERENCE

24. 10. - 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

Linhartovy narace

23. 10. - 11. 11. 2012
Altán Klamovka / Praha 5

Miluju Tě, ale…

1. 09. - 1. 10. 2011
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Rukama

3. 06. - 14. 09. 2013
Fokus kafe Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

JACK

19. - 30. 06. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Svět bez místa

9. 09. - 22. 10. 2010
Galerie Kabinet T. / Zlín

Pouliční událost

9. 03. - 10. 04. 2014
Galerie Vzájemnost / Praha 6

“Tomáš Císařovský – Erika Bornová”

14. 02. - 18. 05. 2013
Adam Gallery / Brno

Temná schránka

12. 12. 2011 - 4. 01. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Já, bezesporu

25. 05. - 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Habitus

7. 11. - 21. 12. 2013
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 30. 10. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Theatre Mundi

23. 08. - 16. 09. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

…a nezapomeňte na květiny

25. 11. 2010 - 26. 02. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Patrik Hábl: Transformace krajiny

2. 05. - 30. 06. 2013
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Hotel Zenit

7. - 30. 06. 2012
Galerie 35m2 / Praha 3

Invisible cube / Door no.1

21. 06. - 20. 08. 2011
M.odla / Praha 7

Kulturní dům Bedřichovice v Moravské galerii v Brně

21. 02. - 22. 05. 2014
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Ladislava Gažiová: Poušť

22. 01. - 21. 02. 2013
Fotograf Gallery / Praha

Temná schránka

13. 12. 2011 - 4. 01. 2012
Galerie KIV / Praha 8

Divadelní svět

26. 05. - 3. 09. 2011
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2013

26. 09. - 30. 11. 2013
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Zátiší

4. - 25. 10. 2012
the30gallery / Praha 7

Green

4. - 31. 07. 2011
Galerie Califia / Horažďovice

LANGHANS PRAHA / Od roku 1880 / Jedno jméno, jedno místo, jedno téma

19. 10. 2010 - 26. 02. 2011
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Boris Ondreička: HYMNA ROKU NULA (slovenská verzia)

17. 04. - 9. 05. 2013
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

č. 14

4. 05. - 14. 06. 2012
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

All We Ask

14. - 27. 06. 2011
Galerie AVU / Praha 7

Starring into clouds

25. 02. - 15. 03. 2014
Galerie FAVU / Brno

Jan Ambrůz: Něco

17. 01. - 27. 02. 2013
Galerie Kabinet T. / Zlín

Slábnoucí světlo, sílící stín

8. 12. 2011 - 7. 01. 2012
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

DAIMONION Cesta na konec světa

3. 05. - 11. 06. 2011
SVIT /

Hledání a nalézání

3. - 14. 09. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

Kudy vede cesta ven?

27. 09. - 10. 11. 2012
Nitrianska galéria / Nitra

Výstava Václava Kopeckého

29. 06. - 15. 07. 2011
Fotograf Gallery / Praha

HRA NA NÁHODU/ A GAME OF CHANCE

21. 10. - 19. 11. 2010
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Quirin Bäumler – Lost Form

2. 04. - 17. 05. 2013
Polansky Gallery / Praha 7

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

3. 05. - 3. 06. 2012
Karlin Studios / Praha 8

SNOZŘIVOSTI

5. 05. - 25. 06. 2011
Severočeská galerie výtvarného umění v Litoměřicích / Litoměřice

LOOK WHAT I FOUND

14. 02. - 13. 03. 2014
Galerie města Blanska / Blansko

Marek Šilar, Milan Valeš: Na Míru

16. 01. - 5. 02. 2013
NoD Mini / Praha 1

Recyklace

12. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Martin Mainer – Vize pro Tebe

5. 04. - 4. 06. 2011
Adam Gallery / Brno

Hotel Zenit-Zpětná vlna

28. 08. - 1. 10. 2013
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

Membra Disjecta pro Johna Cage

2. 10. - 24. 11. 2012
Dům umění města Brna / Brno

SNEAKY VIOLENCE

30. 06. - 21. 07. 2011
Galerie SPZ / Praha 1

Žvejkačka

19. 08. - 18. 09. 2010
Nová scéna ND / Praha 1

V hlavě, v krajině, ve městě

5. 04. - 25. 05. 2013
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Jana Farmanová: Váha beztíže

18. 04. - 26. 05. 2012
Galerie Vernon / Praha 5

Drops

27. 06. - 1. 10. 2011
Spejs / Praha 2

Angry Pacifist

6. - 25. 02. 2014
Kvalitář / Praha 1

Place

8. 01. - 8. 02. 2013
Fait Gallery Preview / Brno

Možnosti vidění

15. 11. - 7. 12. 2011
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Jak začít od začátku (Selži znova a lépe)

8. 03. - 30. 04. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. - 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

Ouroboros

13. 09. - 27. 10. 2012
Galerie Sýpka / Valašské Meziříčí

Vesnice Světa

28. 06. - 3. 08. 2011
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

KAMERA

15. 05. - 12. 06. 2014
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jak jinak

25. 03. - 27. 04. 2013
Galerie Montmartre / Praha 1

Zápas o moderní malbu

4. 04. - 16. 06. 2012
Galerie výtvarného umění v Chebu / Cheb

Bernhard Wicki

10. 06. - 20. 10. 2011
Goethe–Institut Prag / Praha 1

NALOMENÍ / Jan Chlup, Lucie Kordačová, Lucia Kotvanová

6. - 27. 02. 2014
Galerie KIV / Praha 8

DOMÁCÍ KRAJINY

20. 12. 2012 - 13. 01. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Jsme ze stejné planety

14. 11. - 6. 12. 2011
Divadlo Archa / Praha 1

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. 02. - 1. 03. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

AKCE UMĚLCE

JSME LES: O inteligenci rostlin a mezidruhové komunikaci

26. - 28. 07. 2019 / 18:00 / Ostatní akce
Institut úzkosti / Praha

Martin Netočný: Šamani obětovali velbloudy

18. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Ján Vasilko: MECHANISMY V MECHANISMECH

9. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Martin Janíček_Konstelace v Chaosu

13. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Václav Kopecký | Four Balls | Letní Apéritif s umělcem

11. 07. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Drdova Gallery / Praha 3

prázdno ⤬ naplnění

16. 07. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Doba plastová

26. 06. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

Invisible Cities

25. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Jindřich Štreit: 50 let rodinných domů očima Jindřicha Štreita

28. 06. 2019 17:20 / 17:20 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Když socha padá

18. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

DARK Matter does not MATTER_ Black Friday _ Worm up #1

19. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Možný – Mikyta / I don´t exist when you don´t see me

6. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nezávislá iniciativa / Brno-město

Zvukové odrazy: Objekt–Zvuk–Hluk

5. 06. 2019 18:00 / 18:00 / Workshopy
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Sonic Circuits – Nicolas Collins: !Trumpet; Petr Válek: Noise; feat. George Cremaschi

5. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha

Václav Kopecký | Four Balls

24. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Jaroslav Sůra/Hudba z plakátu

21. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Muzeum umění a designu Benešov / Benešov u Prahy

ART WEEK Liberec 2019

10. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Art Week Liberec / Liberec

Výstava soch Věry Novákové a obrazů Ivana Sobotky

4. 05. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

18. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď? pro seniory

14. 05. 2019 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

27. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Smějící se bestie: Chcete slevu?

29. 04. 2019 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Diskuse v Galerii Kurzor a komentovaná prohlídka v Galerii Jelení

27. 04. 2019 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

ORIENTace

17. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Lara Reichmann – 19 242 Stones

17. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

MIKROKOSMOS HOLEŠOVICKÉHO VÝSTAVIŠTĚ

26. 04. 2019 17:30 / 17:30 / Komentované prohlídky
Holešovická Šachta / Praha 7

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

22. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

Untitled: Sky

23. 04. 2019 16:10 / 16:10 / Komentované prohlídky
Galerie 207 / Praha

Untitled: Sky

16. 04. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Revitalizace

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Dana Puchnarová – Potěšení z barev

4. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

HAKONIWA GARDEN

27. 03. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Podlaha / Ostrava

Wojciech Kosma: Who Needs a Sensitive Son?

28. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

De:konstrukce Re:konstrukce

1. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

A co nám zbývá teď?

10. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Marie Lukáčová: Moréna Rex & Jiří Žák: The Incantation of the Real

21. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

(Ne)viditelné vzory

13. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
G18 / Zlín

Koncert kapely Jadran

14. 03. 2019 20:30 / 20:30 / Ostatní akce
Vitrína Deniska / Olomouc

Jdi na venkov! Výtvarné umění a lidová kultura v českých zemích 1800–1960

28. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Z ateliérů UVU

20. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Východočeská galerie v Pardubicích / Pardubice

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

VSTUP DO PROSTORU / VSTUP DO OBRAZU / Tvůrčí dílna s Patrikem Háblem

3. 03. 2019 16:00 / 16:00 / Workshopy
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

RE:KONSTRUKCE Patrik Hábl – komentovaná prohlídka výstavy

13. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

RE:KONSTRUKCE Patrik Hábl – vernisáž výstavy

4. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Miloš Jiránek (1875-1911) – Tichý hlas

19. 02. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Bohdan Holomíček a Starý psi

6. 02. 2019 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Plastic Heart

14. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Mystika Hygieny

16. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Vasilkova KEometria – konštrukcie a štruktúry

31. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Výstavní síň Sokolská 26 / Ostrava 1

RE:KONSTRUKCE Patrik Hábl – komentovaná prohlídka výstavy

13. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie VILLA PELLÉ / Praha 6 - Bubeneč

Darja Lukjanenko: Symptoms of the World

24. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

II. úplněk v Království piva: Sportbar

21. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Království piva – pivní bar / Praha

Komentovaná prohlídka: David Možný / Heat wave

17. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie města Blanska / Blansko

Johana & Ondřej Merta – Terminátor

22. 02. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

GAVU Cheb

28. 02. 2017 15:10 / 15:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

BLIND SPOTS

11. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

ProblemGenerator®

5. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Derniéra výstav Karla Hlaváčka: Vzduch zhluboka se chvěl

31. 03. 2017 07:15 / 07:15 / Ostatní akce
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Diskuse nad publikací BRNOX / Průvodce brněnským Bronxem

6. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Tranzit / Brno

Luboš Plný: *13677 +20242

12. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Ivana Zochová: Room-mate, Studenti ateliéru Přírodní materiály: Situace

20. 04. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Rozptýlený disk

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Kulmináž výstavy: Luboš Plný *13677 +20242

28. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Legenda Katka Šedá

3. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Julie Štybnarová – Čas paměti

9. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

BLIND SPOTS

11. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

BLIND SPOTS

11. 05. 2017 12:00 / 12:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Josef Váchal – Satanu

24. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Luboš Plný: *13677 +20242

2. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

IGLOO 5: Martin Janíček – Řeč zvuku

8. 06. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
zvuková galerie IGLOO / Jihlava

METAMORPHOSIS

5. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Jürgen Groβe, Dočasné pohledy

8. 06. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Umělecké sympozium

9. - 16. 09. 2017 / 22:00 / Ostatní akce
Muzeum romské kultury / Brno

Empire of the senseless

8. 09. 2017 17:45 / 17:45 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Tomáš Hlavina, Jiří Kornatovský

7. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

VÁCLAV SOKOL KRESBY

24. 09. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Komentovaná prohlídka Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

23. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

EMPIRE OF THE SENSELESS – komentovaná prohlídka výstavy

17. 10. 2017 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Netřeba plakat na rozlitým mlékem / Vilém Duha [CZ]

4. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Klubovna / Brno

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Vesmír je černý (O kosmos hino kalo)

2. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Dětská vernisáž výstavy vesmír je černý

2. 11. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Tvář znásilnění

19. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Přednáška Kateřiny Šedé a křest publikace Kateřina Šedá: Vladimir Kokolia Slovník Kateřiny Š.

14. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Krištof Kintera My Light in Pieces

11. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky gallery-Brno / Brno

SPOLEČNÁ VÝSTAVA

16. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

David Vojtuš – Momentální rovina

15. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

Babybox

18. 11. 2017 22:14 / 22:14 / Vernisáže
Galerie Umakart / Brno-město

Kateřina Šedá: BRNOX

28. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Norma space / Praha

Není nutno

2. 12. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Tomáš Císařovský DEN CO DEN

11. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
8gallery / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Jasmin Schaitl: Linka v našem těle. Linie v architektuře. Přístupy prostřednictvím vědomí.

15. 12. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Tomáš Hlavina – Klas Eriksson – Annika Lundgren

13. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Quirin Bäumler – Monk, Mother and Wound

17. 01. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

David Vojtuš-Obecný název

23. 01. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Kontext / Jihlava

Dana Puchnarová – Pokus o překonání hranice

10. 02. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Prizma

16. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
White Pearl Gallery / Praha

Automat na výstavu: Československý pavilon na Expo 67 v Montrealu

13. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

Diskuse s Rudolfem Sikorou

22. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Artwall Praha 7 / Praha

Podmínky nemožnosti IV/VII: Alogorrhea

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

David Možný / Open Space

6. 03. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pitevna / Brno-město

Půst

15. 03. 2018 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Jana Farmanová: We are family

19. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Okno před záclonou

19. 04. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

FAMU / Digital Naïve

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Holešovická Šachta / Praha 7

Světlo víry a naděje

30. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Výstava kreseb Josefa Čapka V krajině a v zahradě

5. 05. 2018 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

8. narozeniny GASK, koncert Havlových, workshop, dernisáž

11. 05. 2018 22:00 / 22:00 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Marek Škubal – Nelidské / Inhuman

10. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Monogramista T. D Migrant

25. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Výstava obrazů Věry Novákové a Pavla Brázdy: Retrospektiva

2. 06. 2018 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

REALITY SHOW

7. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Release party knihy FATAL BANAL Křištofa Kintery

30. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Bigg Boss s.r.o. / Praha

Miloslav Moucha – Píseň písní, Bereshit

30. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Workshopy k výstavě Kdo se rád dívá…

14. 06. - 6. 09. 2018 / 12:00 / Workshopy
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Dana Puchnarová: Pokus o překonání hranice

13. 06. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie U Prstenu / Praha

Scattered Rhymes

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

7. Umělecko -Eko _ Sociologické Symposium CHAOS START 2018

2. - 11. 08. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Tomáš Hlavina

13. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

31. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

λ ~ viditelné, neviditelné

26. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Bludný kámen / Opava

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Jasmin Schaitl a Matěj Frank: entering continuities. spící kresby

21. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

Orbis Pictus k začátku školního martýria

3. - 30. 09. 2018 / 11:23 / Ostatní akce
Art for Good nový život výstav / Praha

Vernisáže na Pragovce / Severová, Jindrová, Baráčková, Moravec

18. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Dolce far niente/ Komplex epopeje

20. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

◢ Bez práce nejsou koláže ◥

9. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Korzo Pragovka

10. 10. 2018 22:00 / 22:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Leoš Suchan / Barokní kavárna

24. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Kavárna co hledá jméno / Praha

Oskar Helcel a Martin Netočný: Kino nehraje

15. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie PZ / Praha 5

Jeřábková, Lang, Haubelt a další / Zkouška rýčem + křest knihy

24. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Mo(nu)mentální topografie

24. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jakub Geltner // COVERVERSION

9. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Jindřich Štreit: Vzpomínky

8. 11. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

David Možný: Heat Wave

8. 12. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

OLD NEWS

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Sousedé Sobě 2018

15. 12. 2018 09:10 / 09:10 / Vernisáže
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

Heinz Schmöller: Superstition

25. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

David Vojtuš: LPDE – ink

16. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Until it Makes Sense

26. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Štefan Pecko: F1 × a1 = F2 × a2

20. 12. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Buňka / Ústí nad Labem

Václav Kopecký – Zkamenělina

11. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Miloslav Moucha: Od konceptu

12. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

S(o)unday mixtapes: Wojciech Kucharczyk

18. 12. 2016 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

Ladislava Gažiová – Džas bare dromeha / Jdeme dlouhou cestou

4. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Martin Mainer SOCHY A OBRAZY

20. 10. 2016 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie Kotelna / Praha-východ

KineDok v MeetFactory: Dominový efekt

1. 11. 2016 18:30 / 18:30 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Amie Siegel: Artist Talk

6. 10. 2016 14:00 / 14:00 / Přednášky a diskuze
Galerie VI PER / Praha 8

11. Blatenský fotofestival

17. - 18. 09. 2016 / 08:00 / Ostatní akce
Centrum kultury a vzdělávání Blatná / Blatná

Tomáš Hlavina – Navigace/ Navigation

2. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nevan Contempo / Praha 3

Jak doplníš správná místa?

26. 07. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie NF / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Martina Mainera – Přicházíme v míru,

8. 06. 2016 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Daniela Baráčková a Tereza Severová : PLNÁ MÍSTNOST A ŠEDESÁT DVA KILO NAVÍC

20. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Přicházíme v míru / Martin Mainer

26. 05. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

1×1 Petr Krátký

12. 05. 2016 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Jedna Dva Tři Gallery / Praha 7

Mixed Messages

5. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Prague College / Praha 1

Václav Kopecký: Zkamenělina

21. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

tasks

14. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Patrik Hábl: Kakejiku

4. 04. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Thomas Helbig – The Presentation

23. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Ladislava Gažiová: OBLAK V KALHOTÁCH

23. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Věra Nováková – Před hradbami

9. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Víkendový výtvarný workshop k výstavě Štěpánky Šimlové: Léta levitace

30. 01. 2016 12:00 / 12:00 / Workshopy
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Autorská prohlídka výstavy Štěpánka Šimlová: Léta levitace

26. 01. 2016 15:30 / 15:30 / Komentované prohlídky
GHMP, Colloredo-Mansfeldský palác / Praha 1

Inverze

4. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

BOHDAN HOLOMÍČEK / Autorská projekce s živou hudbou

23. 10. 2015 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
Fotograf Festival / 170 00

Snídaně s umělci

17. 10. 2015 08:30 / 08:30 / Komentované prohlídky
Drdova Gallery / Praha 3

Kreslíř

19. 09. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Komentovaná prohlídka výstavy se sochařem Jindřichem Zeithammlem a teoretikem Karlem Srpem

24. 09. 2015 15:30 / 15:30 / Komentované prohlídky
Galerie u Betlémské kaple / Praha

BEDŘICHOVICE NAD TEMŽÍ

3. 09. 2015 15:00 / 15:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně / Šlapanice

Mezi dokumentem a monumentem

4. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

ŠTĚPÁNKA ŠIMLOVÁ / ZÁTIŠÍ

18. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Adéla Taübelová – pohled náhled vhled

11. 06. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Obrazové příběhy Milady Marešové

5. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městská galerie Litomyšl / Litomyšl

Tomáš Císařovský

15. 05. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Luxfer / Česká Skalice

Close-Up

16. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Ladislava Gažiová: Pes na střeše

16. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Ráda bych to viděla zase tak, jak to vidíš ty

18. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Quirin Bäumler – Rhymes and Couplets

10. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Zlý duch začal kouřit přes zeď

1. 04. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Vladimír Birgus, Jindřich Štreit: Dvojice

8. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Patrik Hábl: Pásma


26. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kotelna / Praha-východ

Václav Kopecký: snídaně s umělcem

21. 03. 2015 09:30 / 09:30 / Komentované prohlídky
Drdova Gallery / Praha 3

Nebe vysoko nad námi je naše!

19. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Poezie. Zvuk. Performance.

16. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Harun Farocki / Zbyněk Baladrán

26. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Epizoda II. – Horizont předmětu

10. 02. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie G99 (DUB) / Brno

Václav Kopecký: Zkamenělina

8. 01. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

David Možný: SLEEPLESS

16. 12. 2014 16:30 / 16:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Martin Mainer – Blues Woods

8. 01. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

MARTIN JANÍČEK / SVĚTELNÉ OBRAZY

1. 12. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Alfred ve dvoře / Praha

paf 2014: Viktor Takáč & Petr Krátký: Kdyby se to právě dělo

4. 12. 2014 21:00 / 21:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

JEDNO DÍLO / JEDEN SVĚT: Josef Váchal ve sbírkách Západočeské galerie v Plzni

3. 12. 2014 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Tomáš Císařovský – Zatajený dech

19. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Petr Novotný / Praha 7

Jakub Geltner / Progresivní umělec, který nepoděkoval za pozornost

19. 11. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Václav Kopecký: Hotel Zenit – Katalog k výstavě

28. 10. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Jekor / Praha

Výtvarná dílna pro děti a rodiče k výstavě JOSEF VÁCHAL. Napsal, vyryl, vytiskl a svázal

7. 12. 2014 12:00 / 12:00 / Workshopy
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Stah

24. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

Ladislava Gažiová: Konec výstavy

21. 10. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

JOSEF VÁCHAL. NAPSAL, VYRYL, VYTISKL A SVÁZAL

14. 10. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Habima Fuchs – Quality of Being

15. 10. 2014 12:00 / 12:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Kateřina Šedá: Milada Šoukalová – Normální život

15. 10. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

LONE RANGERS / OBRAZY ČESKÉ POSTMODERNY

30. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Boris Ondreička Manifestace ducha (mise-en-scène)

16. 10. 2014 21:00 / 21:00 / Ostatní akce
Fotograf Festival / Praha 1

Borůvkovo-citronová

16. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Zvukové performance

6. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha 3

Tomáš Hlavina: Analogie a Anachronismy

3. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Morality

23. 08. 2014 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Kinský / Kostelec nad Orlicí

Princezna Kejda

22. 07. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
MakeMake / Brno

Vánoční dílna pro děti a rodiče: Udělejme si společnou knihu pod stromeček

20. 12. 2014 09:00 / 09:00 / Workshopy
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

JESTLIŽE… PAK… NEBO…

17. 06. 2014 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Mladých / Brno-město

Zkamenělina

24. 06. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

WORKSHOP knižní vazby k výstavě DREAM BOOKS UNLTD.

5. - 4. 06. 2013 / 16:00 / Workshopy
Galerie KIV / Praha 8

Membra Disjecta pro Johna Cage

2. 10. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Pouliční událost

7. 03. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vzájemnost / Praha 6

Jak jinak

26. - 25. 03. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Montmartre / Praha 1

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

2. 05. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Počátkem může být nula

18. - 17. 10. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

FINALISTÉ CENY JINDŘICHA CHALUPECKÉHO

6. 11. 2013 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Place

8. - 7. 01. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery Preview / Brno

Milan Pech: Zvrhlé umění v protektorátu

21. - 20. 06. 2011 / 15:00 / Přednášky a diskuze
GHMP, Městská knihovna, 2. patro / Praha

WORKSHOP k výstavě DREAM BOOKS UNLTD.

22. - 21. 05. 2013 / 16:00 / Workshopy
Galerie KIV / Praha 8

FREJM BAJ FREJM

18. - 17. 09. 2012 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Starring into clouds

25. - 24. 02. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Galerie FAVU / Brno

TOTO! Kurva

8. - 7. 04. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

Ulrike Ottinger: Retrospektiva

6. 03. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Goethe–Institut Prag / Praha 1

Na ulici 74

20. - 19. 09. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vernon / Praha 5

KDYŽ SE OPAKOVÁNÍ STANE FORMOU

16. 10. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

DOMÁCÍ KRAJINY

19. - 18. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Red Bull Art of Can Workshop v CZECHDESIGNu

23. 06. 2011 09:00 / 09:00 / Workshopy
CZECHDESIGN / Praha 1

Ladislava Gažiová: JAK SE STAVÍ OSTROVY

13. - 12. 05. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Black Hill

8. 09. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

LOOK WHAT I FOUND

15. 02. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Lukáš Machalický: Raut

13. - 12. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Pětiletka

25. - 24. 02. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2013

26. - 25. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Národní galerie Praha / Praha 1

Petr Krátký: 1/16

6. - 5. 12. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Vitrína Deniska / Olomouc

Přednáška Václava Hájka Spiritistická fotografie včera, dnes a zítra

17. - 16. 05. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Fotograf Gallery / Praha

ASSTMA

3. 06. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

V hlavě, v krajině, ve městě (křest katalogu výstavy) + Laco Deczi & Celula New York (koncert)

11. 05. 2013 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Neon

4. - 3. 07. 2012 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Na shledanou / Volyně

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

NALOMENÍ / Jan Chlup, Lucie Kordačová, Lucia Kotvanová

6. - 5. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Komentovaná prohlídka s Tomášem Císařovským

13. 03. 2013 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Adam Gallery / Brno

Za barem Štěpánka Šimlová

23. 11. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha

Jindřich Eckert – milovník fotografie

12. 09. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

34 x VŠUP – ateliér sochařství

29. 11. 2012 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Rosa rosarum. Metaforika růžové barvy v masové kultuře a umění

4. - 3. 05. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

KAMERA

16. - 15. 05. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Boris Ondreička: HYMNA ROKU NULA (slovenská verzia)

17. - 16. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Strnulé oči

10. - 9. 07. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Cena kritiky za mladou malbu

2. - 1. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Adrien Giros (FR): Strážci / GALERIE KOSTKA

19. - 18. 12. 2013 / 18:00 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Stop motion

5. - 4. 03. 2013 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Pes

28. - 27. 10. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Galerie F43 / Praha 3

Hledání a nalézání

3. - 2. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Andělé, koně a to ostatní

20. 11. 2012 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Fotografic / Praha

Brouk jako umělec

28. - 27. 03. 2011 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Galerie KIV / Praha 8

Tichá dohoda (křest katalogu výstavy) + Laco Deczi & Celula New York (koncert)

25. 05. 2014 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Štěpánka Šimlová: Umění přežít nejdelší válku na světě

11. - 10. 04. 2013 / 16:00 / Ostatní akce
Národní galerie Praha / Praha 1

POSED JAKO PERLA MYSLIVECKÉHO UMU

10. 07. 2012 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie architektury v Brně (4AM) / Brno

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. - 1. 02. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

No Comment? Vol. 3

3. - 2. 12. 2013 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Štěpánka Šimlová: Jdi a nestřílej

19. - 18. 02. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Národní galerie Praha / Praha 1

Aleš Čermák: Choreografie I

25. - 24. 10. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Hotel Zenit-Zpětná vlna

27. - 26. 08. 2013 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

HOTEL ZENIT

15. - 14. 11. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Situace Lukáše Machalického

14. - 13. 03. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Pavilon / Praha 1

Manual

24. - 23. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Quirin Bäumler – Lost Form

2. 04. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha 7

Zářivý měsíc svěží vítr.cz

16. 06. 2012 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

V mrní

17. - 16. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

“Tomáš Císařovský – Erika Bornová”

13. 02. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Kulmináž k výstavě Anatomia Metamorphosis

21. 09. 2011 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nekázanka / Praha 5

Linhartovy narace

23. 10. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Lukáš Machalický

14. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Daniela Baráčková: PIČUS

7. - 6. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

V hlavě, v krajině, ve městě

6. 04. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Beneath

7. - 6. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Califia / Horažďovice

nula.cc: 55505 pareidolia (usa) / david možný (cz)

27. - 26. 01. 2011 / 18:30 / Ostatní akce
Školská 28 / Praha 1

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

PROJEKTOR#8_FAMU Portfolio Evening

29. - 28. 01. 2013 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

SNEAKY VIOLENCE

30. - 29. 06. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie SPZ / Praha 1

MEMENTO NATURAE

2. - 1. 08. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 14. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Cena kritiky za mladou malbu

16. - 15. 02. 2011 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Tichá dohoda

5. 04. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Post tenebras lux

26. - 25. 03. 2013 / 19:00 / Ostatní akce
Národní technická knihovna / Praha 6

Hotel Zenit

7. - 6. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

Start Point Selection

6. - 5. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Ladislava Gažiová: Poušť

22. 01. 2013 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Práce: JAMIE ISENSTEIN

23. - 22. 06. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

BOHDAN HOLOMÍČEK: Fotografie

27. - 26. 07. 2013 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Zátiší

4. 10. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
the30gallery / Praha 7

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

NULLA DIES SINE LINEA

26. - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

34 x VŠUP – ateliér textilní tvorby

4. 04. 2013 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Vernon Talk s Janou Farmanovou

22. 05. 2012 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
Galerie Vernon / Praha 5

Od pohřebiště k ateliéru

16. - 15. 12. 2010 / 18:00 / Přednášky a diskuze
Langhans Galerie Praha / Praha 1

REALITA JE TVÁRNÁ

30. - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Jan Ambrůz: Něco

18. - 17. 01. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Nijak nesouvisí a vítejte

21. - 20. 06. 2011 / 15:00 / Vernisáže
Nová scéna ND / Praha 1

5 finalistů 5 měst 5 míst: Daniela Baráčková

20. - 19. 06. 2013 / 09:00 / Ostatní akce
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Kudy vede cesta ven?

27. - 26. 09. 2012 / 15:00 / Vernisáže
Nitrianska galéria / Nitra

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Nemusí to být žert

19. - 18. 03. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Rampa / Fakulta umění a designu UJEP Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

34 x VŠUP – Teorie a dějiny umění

28. 03. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Fotofestival Uničov / Tis

5. - 4. 05. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Fotofestival Uničov / Uničov

Tomáš Císařovský / Žlutá skvrna

11. 11. 2010 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
GHMP- Slovanská epopej: Veletržní palác, velká dvorana / Praha

Věra Nováková – Provazochodec

21. - 20. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Navrátil / Praha 8

Marek Šilar, Milan Valeš: Na Míru

16. 01. 2013 18:00 / 18:00 / Vernisáže
NoD Mini / Praha 1

Andreas Feininger / That is photography

23. 06. 2011 15:00 / 15:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Kamenného zvonu / Praha

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×