Beate Gutschow

VÝSTAVY UMĚLCE

Výstava soch Věry Novákové a obrazů Ivana Sobotky

Do 29. 05. 2019
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Romana Drdová, Ju Young Kim: Space Between My Fingers

Do 9. 06. 2019
stone projects / Praha 7

Dokud se něco nestane

Do 31. 05. 2019
Galerie AMU / Praha 1

VDIFF

Do 2. 06. 2019
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Rudy Lanjouw

Do 31. 05. 2019 18:00
Galerie Závodný / Mikulov

Babincová + Palúch provázejí výstavou a ateliéry

24. 04. 2019 18:00
Pragovka Art District / Praha

XY 2019 Vendula Burgrová: Bažant plný malinovky

19. 04. - 16. 05. 2019
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

23. 01. - 30. 04. 2019
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

Do 16. 06. 2019
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

C(age) G(rygar) A(damčiak) / Ticho, zvuk, hudba

15. 04. - 13. 05. 2019
Pro arte / Praha

Revitalizace

4. - 24. 04. 2019
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Pravidla poslušnosti

3. - 9. 04. 2019
Galerie 207 / Praha

Lechtivá socha

3. - 14. 04. 2019
Galerie Nová síň / Praha 1

HAKONIWA GARDEN

27. 03. - 3. 04. 2019
Galerie Podlaha / Ostrava

400 ASA: Fotografie

1. 03. 2019
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

A co nám zbývá teď?

Do 24. 05. 2019 18:00
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Kariéra s paletou. Umělec, umění a umělectví v 19. století

Do 9. 06. 2019
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Vždy nevyhnutelná skutečnost

10. 03. - 29. 04. 2019
galerie sam83 / Česká Bříza

Tomáš Hlavenka: Z mrtvého domu

8. 03. - 21. 04. 2019
Památník Leoše Janáčka / Brno

Fathermother Collective – Ourobora

7. 02. - 30. 03. 2018
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Výstava Soft objects – Real feelings

20. 02. - 30. 03. 2019
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Gábor Kristóf: Prach na polici

15. 02. - 21. 03. 2019
Galerie Kabinet T. / Zlín

BLANKA NOVÁKOVÁ: Lucidní snění

18. 02. - 22. 03. 2019
Galerie Via Art / Praha 2

Vladimír Havlík: Umělec musí být krásný

14. 02. - 11. 03. 2019
Galerie Umakart Brno / Brno

Christl Mudrak, host Romana Drdová / Jenom voda

7. 02. - 24. 03. 2019
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Vladimír Havlík: Jako pták / host: Petra Feriancová

6. 02. - 1. 03. 2019
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

Healing 2.0

15. 02. - 7. 04. 2019
MeetFactory / Praha 5

Darja Lukjanenko: Symptoms of the World

25. 01. - 16. 02. 2019
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Julie Béna, Romana Drdová | Horse and Britches

19. 01. - 2. 03. 2019
Drdova Gallery / Praha 3

Zas a znova – Poznámky k prostoru

12. 12. 2018 - 18. 01. 2019
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Návod k použití

8. - 23. 02. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Universal Hospitality 2

4. 03. - 16. 04. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

VACHEK

2. 03. - 4. 05. 2017
Nau Gallery / Praha 3

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. - 6. 05. 2017
PLATO Ostrava / Ostrava

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. - 28. 03. 2017
Pragovka Art District / Praha

PŮDORYS OKA

20. 03. - 3. 05. 2017
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Pragovka 2017… With wings

7. 04. - 23. 05. 2017
Pragovka Art District / Praha

Luboš Plný: *13677 +20242

11. 04. - 1. 06. 2017
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Rozptýlený disk

25. 04. - 10. 06. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Recyklace ideologií

26. 04. - 24. 05. 2017
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

25. 04. - 10. 06. 2017
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

OSUDY A DÍLO

13. 04. - 29. 10. 2017
Egon Schiele Art Centrum Český Krumlov / Český Krumlov

Jindra Viková / Pavel Baňka: Mezi figurací a abstrakcí

2. 05. - 29. 06. 2017
Městské Divadlo Kolín / Kolín

Vladimír Havlík — Peak Performance

4. 05. - 2. 06. 2017
Fotograf Gallery / Praha

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

5. 06. - 26. 08. 2017
Dům umění města Brna / Brno

Petra Herotová — Uháčkovala jsem ∞ sov

23. 05. - 22. 06. 2017
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

CRASHTEST 7: Rekonstrukce AVU 93/94

12. 06. - 3. 07. 2017
Topičův salon / Praha 1

METAMORPHOSIS

5. 06. - 8. 07. 2017
SVIT / Praha

Romana Drdová: Písmo bez kostí

20. 06. - 9. 09. 2017
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Absolute Beginners

17. 07. - 25. 08. 2017
SVIT / Praha

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. - 30. 09. 2017
Galerie Kurzor / Praha 7

Empire of the senseless

7. 09. - 9. 11. 2017
MeetFactory / Praha 5

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

6. 09. - 14. 10. 2017
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jan Krtička a Vladimír Havlík: Pevnost Evropa

3. 09. - 2. 10. 2017
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Josef Achrer: NO DATA

13. 09. - 27. 10. 2017
Galerie Zdeněk Sklenář – Salvátorská / Praha 1

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 - 13. 01. 2018
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Vladimír Havlík- Multikino

15. 09. - 12. 10. 2017
Galerie města Blanska / Blansko

Vladimír Havlík: Multikino

16. 09. - 12. 10. 2017
Galerie města Blanska / Blansko

Pavel Havrda + Veronika Daňhelová: Bipolární září

24. 09. - 28. 10. 2017
Studio ALTA / Praha

Metznerbund, dějiny uměleckého spolku v Čechách 1920-1945

20. 09. - 30. 12. 2017
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Vladimír Havlík / Insomnia

3. 10. - 3. 11. 2017
Galerie Pitevna / Brno-město

Metastázy obrazu

10. 10. - 9. 11. 2017
Topičův salon / Praha 1

Jindra Viková / Pavel Baňka: Hlasitě a tiše

5. 10. - 4. 11. 2017
Prácheňské muzeum v Písku / Písek

To je mámovo!

23. 10. - 15. 11. 2017
Pragovka Art District / Praha

Ilona Németh : Manufaktura cukrových homolí

2. 11. - 2. 12. 2017
Karlin Studios / Praha 8

Babybox

20. 11. - 13. 12. 2017
Galerie Umakart Brno / Brno

Tichý svědek

7. - 21. 12. 2017
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Poločas rozpadu

6. - 20. 12. 2017
Kampus Hybernská / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 - 25. 01. 2018
Topičův salon / Praha 1

Růže je- Vladimír Havlík

11. 12. 2017 - 12. 01. 2018
Galerie TIC / Brno-město

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 - 17. 02. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

VIVA LUBOŠ PLNÝ!

13. 12. 2017 - 11. 03. 2018
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Existence

7. 02. - 28. 03. 2018
Galerie U Mloka / Olomouc

TEXTOVÝ FILM A

11. 02. - 13. 04. 2018
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

OSM

8. 03. - 28. 04. 2018
Trafo Gallery / Praha

Podmínky nemožnosti IV/VII: Alogorrhea

6. 03. - 26. 05. 2018
Galerie Kurzor / Praha 7

Malba.tečka nr.1

2. - 19. 04. 2018
Pragovka Art District / Praha

Vezme to ruka /// Pragovka Gallery Rear

2. 04. - 16. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

Supernova

1. - 31. 03. 2018
Galerie NTK / Praha

Jakub Sýkora: Gumová kalhota ikea3000

6. - 22. 04. 2018
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Odcizení podle slovníku

11. 04. - 17. 05. 2018
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Malba.tečka nr.2

23. 04. - 19. 05. 2018
Pragovka Art District / Praha

A guiding dog for a blind dog

24. 04. - 16. 06. 2018
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Mod/e/ly

9. 05. - 7. 07. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

2. 05. - 1. 06. 2018
Nová galerie / Praha 2

Magdalena Turzová – Love Messages

4. 06. - 14. 07. 2018
Galerie Cyril / Prostějov

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. - 28. 07. 2018
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Výstava obrazů Věry Novákové a Pavla Brázdy: Retrospektiva

2. - 24. 06. 2018
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Adam Shiu-Yang Shaw: F − 150

23. 05. - 27. 06. 2018
Polansky Gallery / Praha

Polar from Highlands

25. 05. - 14. 07. 2018
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

REALITY SHOW

7. 06. - 30. 07. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Sudek, Funke, Drtikol… Česká a slovenská fotografie ze sbírky PPF

20. 06. - 29. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Romana Drdová Intervence finalisty Ceny Jindřicha Chalupeckého 2017

20. 06. - 29. 09. 2018
Oblastní galerie Liberec / Liberec

HORTUS: Aleš Růžička

12. 06. - 13. 07. 2018
Topičův salon / Praha 1

Intervence #9: Romana Drdová – Primitive Syndicat

21. 06. - 8. 09. 2018
Cena Jindřicha Chalupeckého / Liberec

Avšak když nastala noc, změnil se zármutek v radost

10. 07. 2018 16:00
Pragovka Art District / Praha

Scattered Rhymes

24. 07. - 15. 09. 2018
Galerie XY / Olomouc

ZDENĚK DANĚK: “DNA obrazu”

6. 09. - 20. 10. 2018
Galerie Václava Špály / Praha 1

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. - 9. 10. 2018
Galerie Arcimboldo / Praha

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

30. 08. - 27. 09. 2018
lítost / Praha

Difficult Ceremony

6. 09. - 3. 10. 2018
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Bez práce nejsou koláže

10. 10. - 2. 12. 2018
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Dreamland? vernisáž venkovní galerie + prohlídka křoví se Sádlem

2. - 30. 10. 2018
Long Island Libeň / Dreamland / Praha

Jana Kapelová – Paradox Akvária

8. 10. - 3. 11. 2018
ETC. Galerie / Praha 2

Mo(nu)mentální topografie

23. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

24. 10. - 5. 12. 2018
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Deset moří

12. - 28. 11. 2018
Pragovka Art District / Praha

Vladimír Havlík: Perfect tense

6. 11. - 20. 12. 2018
Galerie města Třince / Třinec

Avantgardní fotograf Jaromír Funke

14. 11. 2018 - 9. 02. 2019
Muzeum umění Olomouc / Olomouc

OLD NEWS

12. 12. 2018 - 19. 01. 2019
Galerie Arcimboldo / Praha

Sousedé Sobě 2018

14. 12. 2018 - 27. 02. 2019
CHAOS BOX PROSTOR (Galerie Kabinet Chaos) / Polička

MATĚJ AL – ALI: BESTIÁŘ

19. 12. 2018 - 23. 02. 2019
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Alena Dvořáková a Viktor Fischer : HODINA VÁLKY

14. 12. 2018 - 22. 01. 2019
Fotografická galerie Fiducia / Ostrava

Martin Kollar — Field Trip

20. 12. 2018 - 26. 01. 2019
Fotograf Gallery / Praha

Goodie Goodie Goodie BAGS

10. - 12. 01. 2019
IDEAL PROSTOR / Praha 4

SOUČASNÁ ČESKÁ KRAJINA / Krajinomalba a jiné cesty ke krajině

9. 06. - 27. 08. 2011
Galerie moderního umění v Hradci Králové / Hradec Králové

Výstava PIANO UNPLUGGED

27. 01. - 27. 02. 2017
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Until it Makes Sense

26. 01. - 3. 03. 2017
SVIT / Praha

Dana Ledl – Myokard, Jakub Sýkora

22. 01. - 4. 05. 2017
Pracovna / Praha

Dagmar Maturová – Co zbývá

17. 01. - 14. 02. 2017
Galerie W7 / Olomouc

_ _ ˇ ‘ _’ _ ˇ _ _ _

20. 12. 2016 - 30. 01. 2017
Studio Hrdinů / Praha 7

Pavel Havrda: Utopia Poaceae

7. - 22. 12. 2016
Školská 28 / Praha 1

Csaba Nemes – Pád…

14. 12. 2016 - 2. 02. 2017
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Štefan Papčo: Středem stěny

25. 11. - 28. 12. 2016
Galerie města Blanska / Blansko

Markéta Othová a Dalibor David: Napíši Vám brzy

8. 11. - 8. 12. 2016
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Josef Husák / Fotografie z let 1981 až 2016

11. 09. - 14. 10. 2016
anyArt / Praha 8

Pavel Baňka: Reflexe

6. 09. - 8. 10. 2016
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Jakub Sýkora: Radiátor ve křoví

8. 09. - 22. 10. 2016
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Jana Peterková: Pohyby duše

18. 09. - 7. 10. 2016
Divadlo 29 / Pardubice

Dnes zůstanu doma

21. 07. - 3. 09. 2016
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Matej Al-Ali: Hmotný zájem

9. 06. - 9. 07. 2016
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Josef Achrer / Pro-jekce a ab-strakce

6. 06. - 28. 07. 2016
Kvalitář / Praha 1

Josef Achrer / Pro-jekce a Ab-strakce

2. 06. 2016 22:00
Kvalitář / Praha 1

JAROMÍR FUNKE/ FOTOGENIE 20. LET

24. 05. - 24. 06. 2016
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Petra Herotová: Fotoaparátka

19. 05. - 17. 06. 2016
Fotograf Gallery / Praha

ANTONÍN KRATOCHVÍL – OKAMŽIKY

4. 05. - 11. 06. 2016
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Reflexe – Jam session Pavla Baňky a jeho hostů

13. 04. - 20. 05. 2016
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Jana Kapelová – Situace se mění, aniž nastala

30. 03. - 4. 05. 2016
Galerie OFF/FORMAT / Brno

Ilona Németh: Když…

9. 03. - 30. 05. 2016
Artwall Praha 7 / Praha 7

TOMÁŠ HLAVENKA: PŘÍMĚSTSKÝ CHODEC

1. 03. - 14. 04. 2016
Galerie Makráč / Praha 6

Martin Krajc: Ikony

7. 02. - 1. 03. 2016
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Věra Nováková – Před hradbami

9. 02. - 5. 03. 2016
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Josef Achrer / BACKSTORIES

2. 12. 2015 - 27. 01. 2016
Fait Gallery / Brno

Un Ange Passe

29. 11. - 3. 12. 2015
Galerie 207 / Praha

INTUITIVE GRADIENT

15. 09. - 24. 10. 2015
Karlin Studios / Praha 8

VACHEK

18. 09. - 31. 10. 2015
Galerie Josefa Jambora / Tišnov

Tušení rovnováhy

6. 09. - 6. 10. 2015
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Výstava Nikoly Čulíka

8. 09. - 15. 10. 2015
Nau Gallery / Praha 3

Tereza Fišerová: Lost

31. 08. - 2. 10. 2015
Galerie TIC / Brno-město

Introduced by Charlotta Kotíková: Romana Drdová. Pohled

25. 06. - 29. 09. 2015
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Aleš Růžička / Dar splínu

3. 07. - 5. 09. 2015
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

Tereza Fišerová: Paralelní vesmír / Start up GHMP

6. 05. - 4. 07. 2015
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Markéta Zlesáková – Za okny…

30. 05. - 26. 09. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Tereza Fišerová / Paralelní vesmír

6. 05. - 4. 07. 2015
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

Vladimír Havlík: Prostorové knihy

3. - 30. 05. 2015
Archiv výtvarného umění / Praha 7

SOCHA PRO PLZEŇ

27. 04. - 27. 05. 2015
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

Silvie Milková a Jana Butzke: Artist Is Present

21. - 23. 04. 2015
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

TOO SOON

14. 04. - 23. 05. 2015
Galerie AMU / Praha 1

Michal Burget a Petr Fiala – Něžné bizarnosti

24. 06. - 29. 08. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Štefan Papčo – Mohutnosti

24. 06. - 19. 09. 2015
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Aleš Růžička – Mámy balkon, táty stůl

3. 03. - 9. 05. 2015
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Martin Krajc – Odrazy druhého světa

7. 02. - 16. 05. 2015
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. - 23. 05. 2015
Adam Gallery / Brno

María Elínardóttir – God Bless Iceland

9. - 27. 02. 2015
Galerie Velryba / Praha 1

María Elínardóttir – God Bless Iceland

9. - 27. 02. 2015
Galerie Velryba / Praha 1

Petra Brázdilová: Moje věc 3

6. 01. - 14. 02. 2015
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Protiváha

5. - 29. 11. 2014
ETC. Galerie / Praha 2

Petra Herotová: Opakovaný vtip není vtipem. Opakovaný vtip není vtipem.

13. 10. - 20. 11. 2014
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Habima Fuchs – Quality of Being

15. 10. - 28. 11. 2014
SVIT / Praha 6

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. - 25. 10. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Petra Herotová: chvíli na Klamovce

17. 09. - 11. 10. 2014
Altán Klamovka / Praha 5

Vladimír Havlík

8. 09. - 15. 11. 2014
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. - 9. 11. 2014
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. - 6. 09. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Morality

22. 08. - 27. 10. 2014
Galerie Kinský / Kostelec nad Orlicí

Justyna Kabala/COLL-AGE

31. 07. - 30. 08. 2014
ARTATAK Gallery / Praha

PANIC ROOM

9. 07. - 2. 08. 2014
Karlin Studios / Praha 8

Aleš Růžička: Prach jsi

3. - 20. 07. 2014
Výstavní síň Benediktinského opatství v Emauzích / Praha 2

Táborová hra

4. 07. - 23. 08. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. - 5. 09. 2013
Nekázanka / Praha 5

FREJM BAJ FREJM

18. 09. - 23. 10. 2012
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Cyprian Muresan a Tomáš Svoboda

19. 09. - 19. 11. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Palimpsesty

16. 05. - 15. 07. 2011
hunt kastner / Praha 3 – Žižkov

+ –

7. - 27. 09. 2010
ETC. Galerie / Praha 2

Tereza Severová a Jaroslav Šlauf: 6 oken, 2 kanály

12. 05. - 4. 06. 2014
Galerie AVU / Praha 7

Nesnestitelná lehkost bytí umělce

4. - 28. 04. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Trofeje

3. - 28. 04. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Tajemství prachu

4. - 26. 06. 2011
Galerie Califia / Horažďovice

AŤ CHCÍPNOU VŠICHNI POLÁCI

1. - 29. 04. 2011
Divus / Prager Kabarett / Praha 7

Protože jsem to ještě nikdy nikde nedělal, už asi budu

11. 12. 2013 19:00
MeetFactory / Praha 5

A MANUAL OF MOMENTS

24. 01. - 17. 02. 2013
Karlin Studios / Praha 8

test

11. 01. - 7. 02. 2012
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

ART HAS NO HISTORY!

1. - 25. 06. 2011
Karlin Studios / Praha 8

…a nezapomeňte na květiny

25. 11. 2010 - 26. 02. 2011
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

Petra Herotová, Jan Nálevka: AAAA

8. - 31. 08. 2013
Galerie 35m2 / Praha 3

Koryta a sedla

7. - 29. 08. 2012
Galerie Jelení / Praha

Antiteze malby

20. 09. - 15. 10. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Josef Hoffmann – Oswald Oberhuber

13. 05. - 29. 10. 2011
Moravská galerie v Brně – Rodný dům Josefa Hoffmanna / Brtnice

Budoucnost budoucnosti

29. 07. - 22. 10. 2010
Centrum současného umění DOX / Praha 7

Handle With Care and Criticism

29. 04. - 12. 06. 2014
Psychiatrická léčebna Bohnice / Praha 8 – Bohnice

TOTO! Kurva

31. 03. - 29. 04. 2013
Artwall Praha 7 / Praha 7

Stotožnenie s prírodou

15. 03. - 16. 04. 2012
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Věra Nováková / Výběr z díla 1949 – 2010

17. 05. - 24. 06. 2011
Galerie 1. patro / Praha 1

MGZN

28. 03. - 28. 04. 2011
Galerie Fotografic / Praha

CRISTINA DAVID: ČTVRTINA PŘÍBĚHU, KTERÝ NIKDY NEVYPRÁVÍM

19. 11. - 28. 12. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

TAJGA BEZDĚZSKAJA

12. 12. 2012 - 25. 01. 2013
Divus / Prager Kabarett / Praha 7

ZANECHTE ZPRÁVU

13. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Erotikon (Z KAPITOLY TENDENCE ČASOPISU FOTOGRAF)

5. 11. - 31. 12. 2010
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

MEMENTO NATURAE

2. - 3. 08. 2013
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

Volný pracovní čas

10. 07. - 28. 08. 2012
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Hodek, Kars, Max et al. Akvizice ZČG z let 2008–2011

4. 08. - 22. 10. 2011
Výstavní síň „13“ Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Josef Kunzfeld

16. 06. - 10. 09. 2011
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Pozice

24. 04. - 30. 05. 2014
Galerie UM / Praha 1

2/1

5. - 31. 03. 2013
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

Peklo mlčí

20. - 31. 03. 2012
Galerie Nová síň / Praha 1

ZVUKOVÉ PRAHY

4. - 29. 06. 2011
Galerie KIV / Praha 8

Jak začít od začátku (Selži znova a lépe)

8. 03. - 30. 04. 2011
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

ZZZZE Země

10. 12. 2012 - 10. 01. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Slábnoucí světlo, sílící stín

8. 12. 2011 - 7. 01. 2012
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

It is nice to promise something

11. 05. - 18. 06. 2011
Malá Galerie /

HRA NA NÁHODU/ A GAME OF CHANCE

21. 10. - 19. 11. 2010
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

BOHDAN HOLOMÍČEK: Fotografie

27. 07. - 29. 08. 2013
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

Technologia materialis et perceptualis

28. 06. - 26. 07. 2012
Galerie kritiků / Praha 1

Velkej Špunt

7. - 28. 09. 2011
Galerie Jelení / Praha

Divadelní svět

26. 05. - 3. 09. 2011
Moravská galerie v Brně – Místodržitelský palác / Brno

Seno, sláma. Práce v krajině a přírodní procesy v umění

29. 05. - 23. 08. 2014
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Pocta Václavu Štývarovi

26. 03. - 19. 04. 2013
Galerie města Třince / Třinec

Kaláb 33 – Křížení planet

1. - 29. 06. 2011
Trafačka / Praha 9

Dalibor David / obrazy

7. - 27. 02. 2011
Galerie Final / Praha 3

REALITA JE TVÁRNÁ

30. 10. - 23. 11. 2013
Karlin Studios / Praha 8

Urban

12. 12. 2012 - 17. 01. 2013
The Chemistry Gallery / Praha 7

Recyklace

12. 12. 2011 - 12. 01. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Labour Movement

26. 05. - 30. 08. 2011
Rakouské kulturní fórum / Praha 1

en Trance, Santa Cruz

9. 09. - 30. 10. 2010
Galerie Califia / Horažďovice

FOX – LIFE IS ART

30. 06. - 29. 08. 2013
Fox Gallery / Praha

NEPŘETRŽITÉ ROZHOVORY

20. 06. - 8. 07. 2012
Karlin Studios / Praha 8

O fotografii

8. 09. - 29. 10. 2011
Galerie Václava Špály / Praha 1

Člověčina

12. 05. - 4. 06. 2011
Galerie 35m2 / Praha 3

Čtverec trojúhelník kruh mezera pětiúhelník

2. - 26. 04. 2014
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Marek Ormandík: Purgatorio

26. 03. - 1. 05. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Prosvítání

7. - 30. 03. 2012
Galerie 1. patro / Praha 1

Krep`n`Roll

9. 06. - 31. 07. 2011
Galerie Laboratorio / Praha 7

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. 02. - 1. 03. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Věra Nováková – Provazochodec

21. 10. - 21. 11. 2013
Galerie Navrátil / Praha 8

Referenční objekty

16. 11. - 16. 12. 2012
ETC. Galerie / Praha 2

Možnosti vidění

15. 11. - 7. 12. 2011
Fakulta výtvarných umění, Vysoké učení technické v Brně / Brno

Space and Light

27. 05. - 25. 06. 2011
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Vedro

14. 07. - 17. 09. 2010
MeetFactory / Praha 5

Její hloubka ornamentu

25. 06. - 6. 08. 2013
Na Kalvárii / Benešov u Prahy

Kolektivní tělo

19. 06. - 21. 07. 2012
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Jana Bitnerová – Kočky, děti, krajiny

25. 08. - 1. 10. 2011
Walk Thru Gallery / Hradec Králové

Antonín Kratochvíl & workshops / Černobyl

4. - 28. 05. 2011
Výstavní síň Mánes / Praha 1

NULLA DIES SINE LINEA

26. 03. - 17. 04. 2014
Pro design / Ústí nad Labem

Jakub Sýkora {kukryniksa} – finská Berounka

4. - 28. 03. 2013
Galerie Makráč / Praha 6

Posun o devadesát stupňů

13. 03. - 8. 04. 2012
Experimentální prostor NoD / Praha 1

František Pacík

6. 06. - 7. 07. 2011
Topičův salon / Praha 1

Cena kritiky za mladou malbu

1. - 26. 02. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

KONFERENCE

24. 10. - 5. 11. 2013
Vitrína Deniska / Olomouc

RYTMY + POHYB + SVĚTLO. Impulsy futurismu v českém umění

18. 10. 2012 - 12. 01. 2013
Výstavní síň Masné krámy Západočeské galerie v Plzni / Plzeň

Konstrukční nerovnalosti

10. - 21. 11. 2011
Galerie AVU / Praha 7

Hey Guys!

23. - 16. 05. 2011
Fotograf Gallery / Praha

EGO / portrét x

26. 05. - 16. 09. 2010
Langhans Galerie Praha / Praha 1

Já je někdo jiný

6. - 22. 06. 2013
Galerie kritiků / Praha 1

Zářivý měsíc svěží vítr.cz

16. 06. - 28. 07. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Theatre Mundi

23. 08. - 16. 09. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

Jaromír Funke – Abstraktní kompozice (1927–1929)

10. 05. - 1. 06. 2011
Antikvariát a klub Fiducia / Ostrava

Pôvabné

4. - 13. 03. 2014
Galerie 209 / Brno

Hloupý jako kámen

20. 03. - 13. 04. 2013
Galerie KIV / Praha 8

Stories

8. 03. - 7. 04. 2012
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

1 obraz + kresby

1. - 29. 06. 2011
Galerie Havelka / Praha 1

Mutující médium

9. 02. - 30. 04. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Ludmila Jandová: Malba na papíře 1961 – 69

19. 10. - 23. 11. 2013
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 30. 10. 2012
Galerie AVU / Praha 7

Začarovaný kruh

20. 10. - 1. 12. 2011
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Škvíra ke štěstí / Loophole to Happiness

24. 05. - 6. 08. 2011
A.I.R. FUTURA / Praha 8 Karlín

Svět bez místa

9. 09. - 22. 10. 2010
Galerie Kabinet T. / Zlín

Jan Kaláb: Point/Děravé plány

6. 06. - 6. 07. 2013
The Chemistry Gallery / Praha 7

Outsid(h)er

23. 05. - 3. 07. 2012
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

Afterimage

11. 08. - 3. 09. 2011
MeetFactory / Praha 5

Proti drsnému povrchu

10. 05. - 1. 06. 2011
Galerie PZ / Praha 5

MARTIN KRAJC / TŘIKRÁT A DOST

5. 02. - 7. 03. 2014
Galerie 1. patro / Praha 1

Jan Khür: Imagine Being There Right Now

19. 03. - 29. 04. 2013
Studio Toast / Zlín

Ve městě

7. 03. - 2. 04. 2012
Malá galerie České spořitelny v Kladně / Kladno

Chléb a hry

3. - 30. 06. 2011
Galerie Fotografic / Praha

Marcus Geiger

13. 01. - 27. 02. 2011
Rakouské kulturní fórum / Praha 1

Push the Leaks

15. 10. 2013 - 25. 01. 2014
Adam Gallery / Brno

Reliéfy mlčení

11. 10. - 10. 11. 2012
Galerie Montmartre / Praha 1

V plném spektru. Fotografie 1900-1950 ze sbírky Moravské galerie v Brně

3. 11. 2011 - 4. 02. 2012
Moravská galerie v Brně – Pražákův palác / Brno-město

skupina OBR.

16. 05. - 14. 06. 2011
Experimentální prostor NoD / Praha 1

TOTALLY GREY / obrazy 2010

8. 09. - 15. 10. 2010
Galerie Gambit / Praha 1

The Propeller

23. 05. - 11. 09. 2013
Fait Gallery / Brno

Ladislav Vondrák Teritorium: Instalace jako konstrukt bytosti

10. - 30. 05. 2012
Galerie UM – galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

25. 6. 2011

25. - 24. 06. 2011
Nová scéna ND / Praha 1

Odstup / Distance

12. - 13. 05. 2011
Café Tureček / Praha 2

Alegorie ptačí smrti

16. 01. - 9. 02. 2014
Galerie Prokopka / Praha 3

Monika Ševčíková, Jan Tobola: Průniky

19. - 30. 03. 2013
Galerie Nová síň / Praha 1

DUMB

28. 02. - 31. 03. 2012
Dům umění města Brna / Brno

Please, don´t touch

1. - 25. 06. 2011
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Start Point Selection

6. 12. 2010 - 7. 01. 2011
Galerie NTK / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2013

26. 09. - 30. 11. 2013
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Membra Disjecta pro Johna Cage

2. 10. - 24. 11. 2012
Dům umění města Brna / Brno

Osmdesátá

5. 10. - 4. 11. 2011
Fotograf Gallery / Praha

Já, bezesporu

25. 05. - 13. 08. 2011
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Křídla času

1. 10. - 4. 11. 2010
Galerie Fotografic / Praha

Pavel Baňka: Jejich fotografie

25. 04. - 7. 06. 2013
Galerie 1. patro / Praha 1

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

3. 05. - 3. 06. 2012
Karlin Studios / Praha 8

ObraSKov – současná slovenská malba

20. 06. - 24. 09. 2011
Adam Gallery / Brno

Záznamy pohybu (kresby, digitální fotografie)

27. 04. - 24. 05. 2011
Geofyzikální ústav AV ČR / Praha 4

Cena EXIT 2013

10. 12. 2013 - 29. 01. 2014
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

ROMANA DRDOVÁ (CZ): BLUE, WHITE

20. 03. - 7. 04. 2013
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Odevzdání

20. 02. - 17. 03. 2012
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Ohlasy entropie

1. - 25. 06. 2011
Galerie kritiků / Praha 1

PETR RANDÁK: POLABÍ Z PTAČÍ PERSPEKTIVY

28. 08. - 14. 09. 2013
Galerie moderního umění v Roudnici nad Labem / Roudnice nad Labem

MLADÉ HVĚZDY / YOUNG STARS

15. 09. - 8. 12. 2012
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Nejen Marginálie

20. 09. - 5. 11. 2011
Dům umění města Brna / Brno

Mladí umělci Galerie Ratolest

1. 05. - 2. 06. 2011
Galerie Ratolest / Brno

Pavel Baňka: Z mého života / Silvie Milková: horizont událostí

8. 09. - 2. 10. 2010
Galerie 1. patro / Praha 1

Boris Ondreička: HYMNA ROKU NULA (slovenská verzia)

17. 04. - 9. 05. 2013
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Bez pohledu

16. - 19. 04. 2012
Galerie 207 / Praha

ART BRUT Anatomia Metamorphosis

15. 06. - 30. 09. 2011
Museum Montanelli, MuMo / Praha

DAIMONION Cesta na konec světa

3. 05. - 11. 06. 2011
SVIT /

Nikola Čulík,-

14. 01. - 5. 03. 2014
Nau Gallery / Praha 3

JE TOHO PŘÍLIŠ NA PRÁCI, POČKEJME S TÍM!

6. 03. - 7. 04. 2013
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Michal Nesázal / E. L. F.

10. 02. - 22. 04. 2012
GHMP- Slovanská epopej: Veletržní palác, velká dvorana / Praha

muffin–muffin–muffin

9. 06. - 9. 08. 2011
de-sign / Praha 7

NATURAL 2010

19. 10. - 23. 11. 2010
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

AKCE UMĚLCE

Sonic Circuits – Nicolas Collins: !Trumpet; Petr Válek: Noise; feat. George Cremaschi

5. 06. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha

Výstava soch Věry Novákové a obrazů Ivana Sobotky

4. 05. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Romana Drdová, Ju Young Kim: Space Between My Fingers

2. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
stone projects / Praha 7

Dokud se něco nestane

2. 05. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

18. 05. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď? pro seniory

14. 05. 2019 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy A co nám zbývá teď?

27. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

VDIFF

16. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Rudy Lanjouw

25. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Závodný / Mikulov

XY 2019 Vendula Burgrová: Bažant plný malinovky

18. 04. 2019 19:30 / 19:30 / Vernisáže
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

DESET / současné německé umění ze sbírky Adam Gallery

22. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie výtvarného umění v Ostravě, p.o. / Ostrava

12/15 POZDĚ, ALE PŘECE

11. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Revitalizace

3. 04. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kulturní a řemeslný prostor Znak / Praha

Pravidla poslušnosti

9. 04. 2019 16:10 / 16:10 / Komentované prohlídky
Galerie 207 / Praha

Pravidla poslušnosti

2. 04. 2019 17:30 / 17:30 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Lechtivá socha

2. 04. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

HAKONIWA GARDEN

27. 03. 2019 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Podlaha / Ostrava

A co nám zbývá teď?

10. 04. 2019 19:00 / 19:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Kariéra s paletou. Umělec, umění a umělectví v 19. století

19. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Západočeská galerie v Plzni / Plzeň

Gábor Kristóf: komentovaná prohlídka výstavy Dust on a shelf

21. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie Kabinet T. / Zlín

Koncert kapely Jadran

14. 03. 2019 20:30 / 20:30 / Ostatní akce
Vitrína Deniska / Olomouc

Vždy nevyhnutelná skutečnost

9. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
galerie sam83 / Česká Bříza

Tomáš Hlavenka: Z mrtvého domu

7. 03. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Památník Leoše Janáčka / Brno

vernisáž výstavy Soft objects – Real feelings

20. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Vladimír Havlík: Umělec musí být krásný

13. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Healing 2.0

14. 02. 2019 19:02 / 19:02 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

BLANKA NOVÁKOVÁ: Lucidní snění

18. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Via Art / Praha 2

Gábor Kristóf: Prach na polici

14. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kabinet T. / Zlín

Bohdan Holomíček a Starý psi

6. 02. 2019 16:30 / 16:30 / Ostatní akce
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Poslední komentovaná prohlídka | Arthur Jafa

28. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Komentovaná prohlídka | Arthur Jafa

14. 03. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Christl Mudrak, host Romana Drdová / Jenom voda

6. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Vladimír Havlík: Jako pták / host: Petra Feriancová

5. 02. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Caesar Olomouc / Olomouc

Darja Lukjanenko: Symptoms of the World

24. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
NIKA – malá galerie UMPRUM / Praha 2

Martin Kollar – 5. október

23. 01. 2019 19:00 / 19:00 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

Julie Béna, Romana Drdová | Horse and Britches

18. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Drdova Gallery / Praha 3

Návod k použití

8. 02. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Universal Hospitality 2

3. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

VACHEK

3. 03. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Přípravný portrét Mladé dívky

15. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
PLATO Ostrava / Ostrava

Ahoj, jsme tady a chceme s vámi mluvit

16. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

PŮDORYS OKA

21. 03. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ZAHORIAN & VAN ESPEN / Praha

Vachek party / Žižkovská noc

25. 03. 2017 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Nau Gallery / Praha 3

Pragovka 2017… With wings

8. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Kolben Open 4

7. 04. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Komentovaná prohlídka výstavy Universal Hospitality 2

17. 04. 2017 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Gerhard Richter: Painting; Gerhard Richter: In der Werkstatt

31. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Dům umění města Brna / Brno

Luboš Plný: *13677 +20242

12. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Ivana Zochová: Room-mate, Studenti ateliéru Přírodní materiály: Situace

20. 04. 2017 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Pragovka 2017… With Wings

22. 04. 2017 09:00 / 09:00 / Komentované prohlídky
Pragovka Art District / Praha

Rozptýlený disk

25. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Recyklace ideologií

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

KATEDRA SOCHÁRSTVA A PRIESTOROVEJ TVORBY FVU AU V BANSKEJ BYSTRICI – Priestor v prostore

26. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Kulmináž výstavy: Luboš Plný *13677 +20242

28. 04. 2017 16:00 / 16:00 / Ostatní akce
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

Jindra Viková / Pavel Baňka: Mezi figurací a abstrakcí

3. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Městské Divadlo Kolín / Kolín

Vladimír Havlík — Peak Performance

4. 05. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Sochy v ulicích – Brno Art Open 2017 / Dichtung und Wahrheit

6. 06. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

KINO Rudolfinum: Gerhard Richter – Painting (2011)

30. 05. 2017 14:30 / 14:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Petra Herotová — Uháčkovala jsem ∞ sov

23. 05. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Stezka odvahy: Procházka

27. 05. 2017 12:00 / 12:00 / Ostatní akce
Galerie VI PER / Praha 8

Luboš Plný: *13677 +20242

2. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Artinbox – galerie fotografie / Praha 1 - Staré město

CRASHTEST 7: Rekonstrukce AVU 93/94

12. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

METAMORPHOSIS

5. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Romana Drdová: Písmo bez kostí

20. 06. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Absolute Beginners

17. 07. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2017

21. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže

Akční dny Mothers Artlovers v INI Prostoru volume 2

19. - 20. 08. 2017 / 12:00 / Přednášky a diskuze
INI Project / PROSTOR / Praha

Podmínky nemožnosti I/VII: Ztráta času

22. 08. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Empire of the senseless

8. 09. 2017 17:45 / 17:45 / Vernisáže
MeetFactory / Praha 5

Ani den bez čárky: Postkonceptuální přesahy v současné české a slovenské kresbě

7. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Jan Krtička a Vladimír Havlík: Pevnost Evropa

4. 09. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

14. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Komentovaná prohlídka Je to tak, jak se vám to zdá | It Is As You Think It Is

23. 11. 2017 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Dům pánů z Kunštátu (DUB) / Brno

Vladimír Havlík: Multikino

16. 09. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Pavel Havrda + Veronika Daňhelová: Bipolární září

25. 09. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio ALTA / Praha

EMPIRE OF THE SENSELESS – komentovaná prohlídka výstavy

17. 10. 2017 16:30 / 16:30 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Jedinečné Svatopěstitelské Družstvo: filmy, fotografie, malá půdža

2. 10. 2017 18:00 / 18:00 / Ostatní akce
Agosto Foundation / Praha

Metznerbund, dějiny uměleckého spolku v Čechách 1920-1945

21. 09. 2017 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Kukačka 7: Pravidla hry

4. 10. - 12. 11. 2017 / 15:00 / Ostatní akce
Festival Kukačka / Ostrava

Vladimír Havlík / Insomnia

3. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Pitevna / Brno-město

Metastázy obrazu

10. 10. 2017 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Moh´ by to být i Halloween

23. 10. 2017 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

To je mámovo!

24. 10. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Ilona Németh : Manufaktura cukrových homolí

14. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Diskuze s finalisty Ceny Jindřicha Chalupeckého 2017

15. 11. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha 7

Babybox

18. 11. 2017 22:14 / 22:14 / Vernisáže
Galerie Umakart Brno / Brno

Tichý svědek

7. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Poločas rozpadu

7. 12. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Kampus Hybernská / Praha

Zaostřeno na neurčito

12. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Jasmin Schaitl: Linka v našem těle. Linie v architektuře. Přístupy prostřednictvím vědomí.

15. 12. 2017 13:00 / 13:00 / Workshopy
Dům umění města Brna / Brno

Růže je- Vladimír Havlík

12. 12. 2017 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Vladimír Havlík: Obrazy – Představy – Sny

13. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Fait Gallery / Brno

Podmínky nemožnosti III/VII: Práce zahálky

19. 12. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

PRAMÍTAČKA (živá filmová performance)

20. 01. 2018 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
Galerie AMU / Praha 1

Konstelace Fathermother Collective v Galerii Kaple ve Valašském Meziříčí

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kaple / Valašské Meziříčí

Existence

7. 02. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie U Mloka / Olomouc

OSM

8. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Trafo Gallery / Praha

Podmínky nemožnosti IV/VII: Alogorrhea

6. 03. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Kurzor / Praha 7

Kolben Open 5

7. 04. 2018 08:00 / 08:00 / Ostatní akce
Pragovka Art District / Praha

Jakub Sýkora: Gumová kalhota IKEA3000

5. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio PRÁM / Praha 9 - Vysočany

Odcizení podle slovníku

11. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Emila Filly / Ústí nad Labem

Ateliér malířství I. Roberta Šalandy a Lukáše Machalického – Komín

19. 04. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Industra Art / Brno-město

Malba.tečka nr.2

24. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Petra Brázdilová: Chronika stavební kultury jedné malé obce / Pragovka Gallery

24. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

A guiding dog for a blind dog

24. 04. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Mod/e/ly

10. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

3. 05. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nová galerie / Praha 2

Komentovaná prohlídka: Vy, já a velmi nepravděpodobná partička

24. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Nová galerie / Praha 2

Magdalena Turzová – Love Messages

5. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Cyril / Prostějov

Dernisáž výstavy // Petra Brázdilová: Chronika stavební kultury jedné malé obce

20. 05. 2018 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Apparatus 2.0: Nespolehlivá knihovna

29. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nadace a Centrum pro současné umění Praha / Praha

Výstava obrazů Věry Novákové a Pavla Brázdy: Retrospektiva

2. 06. 2018 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Adam Shiu-Yang Shaw: F − 150

24. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Polansky Gallery / Praha

Polar from Highlands

26. 05. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Ahoj Nazdar Čau / Liberec

REALITY SHOW

7. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Sudek, Funke, Drtikol… Česká a slovenská fotografie ze sbírky PPF

21. 06. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

Romana Drdová Intervence finalisty Ceny Jindřicha Chalupeckého 2017

21. 06. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Oblastní galerie Liberec / Liberec

HORTUS: Aleš Růžička

11. 06. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Topičův salon / Praha 1

Intervence #9: Romana Drdová – Primitive Syndicat

21. 06. 2018 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Cena Jindřicha Chalupeckého / Liberec

Scattered Rhymes

24. 07. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

2 dny s ateliérem Performance Jiřího Kovandy

19. 07. 2018 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Zdeněk Daněk – “DNA obrazu”

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Václava Špály / Praha 1

7. Umělecko -Eko _ Sociologické Symposium CHAOS START 2018

2. - 11. 08. 2018 / 22:00 / Ostatní akce
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

SNP – Slovenské národní povstání

29. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

Sleeping with a Vengeance, Dreaming of a Life

31. 08. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
lítost / Praha

Difficult Ceremony

6. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie u Betlémské kaple / Praha

Jasmin Schaitl a Matěj Frank: entering continuities. spící kresby

21. 09. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie XY / Olomouc

◢ Bez práce nejsou koláže ◥

9. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
GAMPA / Galerie města Pardubic / Pardubice

Dreamland? vernisáž venkovní galerie + prohlídka křoví s Jiřím Sádlem

3. 10. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Long Island Libeň / Dreamland / Praha

FORUM 2000 s P. Klusákem: Revolta 1968 v zrcadle POP-MUSIC

6. 10. 2018 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Jana Kapelová – Paradox Akvária

9. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Mo(nu)mentální topografie

24. 10. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Komentovaná prohlídka výstavy Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 13:30 / 13:30 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Topografie naděje – Crystallized

25. 10. 2018 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

Vladimír Havlík: Perfect tense

6. 11. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Komentovaná prohlídka výstavyTopografie naděje – Crystallized

6. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

OLD NEWS

12. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Arcimboldo / Praha

MATĚJ AL – ALI: BESTIÁŘ

20. 12. 2018 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Martin Kollar — Field Trip

21. 12. 2018 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha 1

Dernisáže na Pragovce

6. 01. 2019 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Pragovka Art District / Praha

Goodie Goodie Goodie BAGS

10. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Vernisáže
IDEAL PROSTOR / Praha 4

Bára Bjarnadóttir / Kristín Helga Ríkharðsdóttir: Artist Talk

12. 01. 2019 18:00 / 18:00 / Komentované prohlídky
IDEAL PROSTOR / Praha 4

Výstava PIANO UNPLUGGED

28. 01. 2017 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Městské muzeum Rýmařov / Rýmařov

Until it Makes Sense

26. 01. 2017 17:00 / 17:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Dana Ledl – Myokard, Jakub Sýkora

23. 01. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Pracovna / Praha

Dagmar Maturová – Co zbývá

18. 01. 2017 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

_ _ ˇ ‘ _’ _ ˇ _ _ _

20. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Studio Hrdinů / Praha 7

Pavel Havrda: Utopia Poaceae

7. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Školská 28 / Praha 1

Legenda Nikola Čulík

6. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Havelka / Praha 1

Jaromír Funke, Josef Sudek a svět

7. 12. 2016 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Moravská galerie v Brně – Uměleckoprůmyslové muzeum / Brno

Živé hraní k promítání – dětský workshop

17. 12. 2016 13:00 / 13:00 / Workshopy
Kulturní prostor PRAHA – Fórum pro architekturu a média / Brno

PAF 2016: Jan Kulka: Pramítačka

2. 12. 2016 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
PAF – Přehlídka filmové animace a současného umění / Olomouc

Štefan Papčo: Středem stěny

26. 11. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie města Blanska / Blansko

Markéta Othová a Dalibor David: Napíši Vám brzy

8. 11. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

Josef Husák / Fotografie z let 1981 až 2016

20. 09. 2016 15:30 / 15:30 / Vernisáže
anyArt / Praha 8

Pavel Baňka: Reflexe

6. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Jakub Sýkora: Radiátor ve křoví

8. 09. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Jana Peterková: Pohyby duše

19. 09. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Divadlo 29 / Pardubice

Dnes zůstanu doma

21. 07. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Vyšehrad / Praha 2

Matej Al-Ali: Hmotný zájem

10. 06. 2016 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Dukla / Ostrava-Poruba

JAROMÍR FUNKE/ FOTOGENIE 20. LET

24. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Ateliér Josefa Sudka / Praha 1

Petra Herotová: Fotoaparátka

19. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

ANTONÍN KRATOCHVÍL – OKAMŽIKY

4. 05. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění / Galerie současného umění České Budějovice / České Budějovice

Reflexe – Jam session Pavla Baňky a jeho hostů

13. 04. 2016 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Dům umění Ústí nad Labem / Ústí nad Labem

tasks

14. 04. 2016 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Jana Kapelová – Situace se mění, aniž nastala

30. 03. 2016 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Galerie OFF/FORMAT / Brno

TOMÁŠ HLAVENKA: PŘÍMĚSTSKÝ CHODEC

1. 03. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Makráč / Praha 6

Martin Krajc: Ikony

8. 02. 2016 16:30 / 16:30 / Vernisáže
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Věra Nováková – Před hradbami

9. 02. 2016 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Jiří Maha – Primitive sequence becoming protocol. Sequence as a frog.

15. 01. 2016 18:00 / 18:00 / Vernisáže
A.M. 180 / Praha 2

Slavnostní odhalení sochy Chybička – Obritrek

15. 12. 2015 14:30 / 14:30 / Vernisáže
Fakulta designu a umění Ladislava Sutnara při ZČU / Plzeň

Josef Achrer / BACKSTORIES

2. 12. 2015 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

Un Ange Passe

1. 12. 2015 15:10 / 15:10 / Ostatní akce
Galerie 207 / Praha

Un Ange Passe

30. 11. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Galerie Petrohrad

10. 11. 2015 15:10 / 15:10 / Přednášky a diskuze
Galerie 207 / Praha

BOHDAN HOLOMÍČEK / Autorská projekce s živou hudbou

23. 10. 2015 17:30 / 17:30 / Ostatní akce
Fotograf Festival / 170 00

ROMANA DRDOVÁ: INTUITIVE GRADIENT

16. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Budoucnost designu: Alice Rawsthorn

9. 09. 2015 16:30 / 16:30 / Přednášky a diskuze
GALERIE CZECHDESIGN / Praha 1

Tušení rovnováhy

7. 09. 2015 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Výstavní a koncertní síň v kostele sv. Antonína Paduánského / Sokolov

Magdalena A. Turzová – Ospalá díra

12. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie W7 / Olomouc

Výstava Nikoly Čulíka

8. 09. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Nau Gallery / Praha 3

Tereza Fišerová: Lost

1. 09. 2015 15:30 / 15:30 / Vernisáže
Galerie TIC / Brno-město

Jan Kaláb: EXTRA

3. 09. 2015 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Jan Kaláb: EXTRA

23. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Villa Pellé / Praha 6

Vliv uměleckého vzdělávacího systému na formování umělecké scény

2. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Kvalitář / Praha 1

Introduced by Charlotta Kotíková: Romana Drdová. Pohled

25. 06. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Národní galerie Praha, Veletržní palác / Praha

Aleš Růžička / Dar splínu

3. 07. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie U Bílého jednorožce v Klatovech / Klatovy

Sborem: zápas

3. 06. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
INI Project / PROSTOR / Praha

V šest v Archivu: Vladimír Havlík o autorských knihách

28. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Archiv výtvarného umění, knihovna a otevřené pracoviště / Praha 7

Markéta Zlesáková – Za okny…

30. 05. 2015 13:30 / 13:30 / Vernisáže
GASK – Galerie Středočeského kraje / Kutná Hora

Tereza Fišerová / Paralelní vesmír

6. 05. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
GHMP, Dům U Zlatého prstenu / Praha

SOCHA PRO PLZEŇ

28. 04. 2015 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Plzeň 2015, o. p. s. / Plzeň

Silvie Milková a Jana Butzke: Artist Is Present

22. 04. 2015 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Měsíc ve dne / České Budějovice

MATEJ AL-ALI: SPOLEČNÝ PUPEK

23. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie ProLuka / Praha 10 - Vršovice

Too Soon

14. 04. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AMU / Praha 1

Aleš Růžička – Mámy balkon, táty stůl

3. 03. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Novoměstská radnice, p. o., Praha 2 / Praha

Česká malba generace 90. let dvacátého století

17. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

María Elínardóttir – God Bless Iceland

9. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Velryba / Praha 1

Rudolf Skopec a Ladislav Vondrák: Etický kodex nakloněné roviny

4. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Poezie. Zvuk. Performance.

16. 02. 2015 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PLATO Ostrava / Ostrava

Petra Brázdilová: Moje věc 3

6. 01. 2015 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Vladimír Havlík

11. 11. 2014 15:00 / 15:00 / Přednášky a diskuze
Krajská galerie výtvarného umění ve Zlíně / Zlín

Matěj Al-Ali – Protiváha

5. 11. 2014 18:00 / 18:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Habima Fuchs – Quality of Being

15. 10. 2014 12:00 / 12:00 / Vernisáže
SVIT / Praha

Zbytky

29. 09. 2014 00:10 / 00:10 / Přednášky a diskuze
Bludný kámen / Opava

Boris Ondreička Manifestace ducha (mise-en-scène)

16. 10. 2014 21:00 / 21:00 / Ostatní akce
Fotograf Festival / Praha 1

PAST → PRESENT → PAST

17. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Petra Herotová: chvíli na Klamovce

18. 09. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Altán Klamovka / Praha 5

Pocta Otto Gutfreundovi

2. 09. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Galerie Otto Gutfreunda / Dvůr Králové nad Labem

Zvukové performance

6. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha 3

Přednášky Filip Lagiewka, Robin Winogrond a Rikke Juul Gram

5. 09. 2014 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha 3

PRAGUE PRIDE: EAST SIDE STORY

13. 08. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Morality

23. 08. 2014 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Galerie Kinský / Kostelec nad Orlicí

Justyna Kabala/COLL-AGE

31. 07. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
ARTATAK Gallery / Praha

PANIC ROOM

9. 07. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Aleš Růžička: Prach jsi

3. 07. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Výstavní síň Benediktinského opatství v Emauzích / Praha 2

Táborová hra

5. 07. 2014 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Sympozium Alfalfa = Artists + [Landscape + Fields + Agriculture]²

18. 06. 2014 22:00 / 22:00 / Ostatní akce
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Tereza Severová a Jaroslav Šlauf: 6 oken, 2 kanály

12. - 11. 05. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

Art Akademie s Janou Babincovou

29. 05. 2013 15:00 / 15:00 / Workshopy
MeetFactory / Praha 5

Kolektivní tělo

19. - 18. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Město a hra

16. - 15. 05. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
CIANT / Praha 3

ČTVRTINA PŘÍBĚHU, KTERÝ NIKDY NEVYPRÁVÍM

19. - 18. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Jan Khür: Imagine Being There Right Now

20. - 19. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Studio Toast / Zlín

Stories

8. - 7. 03. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Františka Drtikola Příbram / Příbram

Mutující médium

8. 03. 2011 14:00 / 14:00 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Cena Jindřicha Chalupeckého: Finále 2013

26. - 25. 09. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Národní galerie Praha / Praha 1

Tajemství zelné brukve

22. - 21. 10. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Kulmináž k výstavě Anatomia Metamorphosis

21. 09. 2011 14:00 / 14:00 / Komentované prohlídky
Museum Montanelli, MuMo / Praha

Handle With Care and Criticism

29. - 28. 04. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Psychiatrická léčebna Bohnice / Praha 8 – Bohnice

Art Akademie s Janou Babincovou

15. 05. 2013 15:00 / 15:00 / Workshopy
MeetFactory / Praha 5

Zářivý měsíc svěží vítr.cz

16. 06. 2012 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Proti drsnému povrchu

10. - 9. 05. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Galerie PZ / Praha 5

Křest katalogu a projekce výstav / závěrečný večer Festivalu Fluidum #4 ENDGAME

22. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Monika Ševčíková, Jan Tobola: Průniky

19. - 18. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

DUMB

28. - 27. 02. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

Dalibor David / obrazy

8. 02. 2011 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Final / Praha 3

Umění z místa / Na Nakázance Kalvárie

30. 08. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Nekázanka / Praha 5

Expedice RPSP / Rynk Panelových Sídlišť Praha

15. - 14. 10. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie AVU / Praha 7

PŘEDNÁŠKA PRO ŽIDLE III

16. - 15. 06. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Pozice

24. - 23. 04. 2014 / 16:00 / Vernisáže
Galerie UM / Praha 1

Pavel Baňka: Jejich fotografie

25. - 24. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Outsid(h)er

23. - 22. 05. 2012 / 15:30 / Vernisáže
Galerie Kabinet (TIC) / Brno-město

Odstup / Distance

13. 05. 2011 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Café Tureček / Praha 2

ROMANA DRDOVÁ (CZ): BLUE, WHITE

20. 03. 2013 18:00 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Kostka | MeetFactory / Praha

Odevzdání

20. - 19. 02. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Cena kritiky za mladou malbu

2. - 1. 02. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Křest knihy dávno nepokřtěné

6. - 5. 08. 2013 / 16:30 / Ostatní akce
Restaurace Oáza / Praha

Membra Disjecta pro Johna Cage

2. 10. 2012 15:00 / 15:00 / Vernisáže
Dům umění města Brna / Brno

WORKSHOP “Jak nahrávat a zpracovat terénní nahrávky”

15. - 14. 06. 2011 / 16:00 / Workshopy
Galerie KIV / Praha 8

Seno, sláma. Práce v krajině a přírodní procesy v umění

29. - 28. 05. 2014 / 15:00 / Vernisáže
Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě / Jihlava

Boris Ondreička: HYMNA ROKU NULA (slovenská verzia)

17. - 16. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Die Aktualität des Schönen / Liberec

Ladislav Vondrák Teritorium: Instalace jako konstrukt bytosti

10. - 9. 05. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie UM – galerie Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze / Praha 1

Být či nebýt fotografem

4. 04. 2011 22:00 / 22:00 / Přednášky a diskuze
Fotograf Gallery / Praha

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 5. 11. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

JE TOHO PŘÍLIŠ NA PRÁCI, POČKEJME S TÍM!

5. - 4. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

Cargo Culture: dernisáž a koncert Ježíš táhne na Berlín

13. - 12. 01. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Chodovská tvrz / Praha 4

Absurdita? Groteska? Ironie? 2. díl

2. - 1. 02. 2011 / 18:00 / Vernisáže
Experimentální prostor NoD / Praha 1

Petra Herotová, Jan Nálevka: AAAA

8. - 7. 08. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 35m2 / Praha 3

MLADÉ HVĚZDY / YOUNG STARS

15. 09. 2012 13:00 / 13:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Ohlasy entropie

1. 06. - 31. 05. 2011 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Čtverec trojúhelník kruh mezera pětiúhelník

2. 04. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Entrance Gallery / Praha 6 – Břevnov

Prlja Nada: Nesnesitelná lehkost bytí umělce

3. - 2. 04. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Centrum současného umění FUTURA / Praha 5

POSLEDNÍ PROSTOR PRO ČLOVĚKA

2. 05. 2012 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

BÝT ČI NEBÝT FOTOGRAFEM?

30. - 29. 03. 2011 / 14:00 / Přednášky a diskuze
Fakulta umění a designu UJEP / Ústí nad Labem

Festival Fluidum #4: ENDGAME

6. - 21. 11. 2013 / 17:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

PROJEKTOR#8_FAMU Portfolio Evening

29. - 28. 01. 2013 / 18:00 / Ostatní akce
Galerie KIV / Praha 8

Petr Rezek -Přednáška pro židle VI

12. 01. 2012 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Marcus Geiger

13. - 12. 01. 2011 / 17:00 / Vernisáže
Rakouské kulturní fórum / Praha 1

MEMENTO NATURAE

2. - 1. 08. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Státní zámek Valeč / Valeč v Čechách

OTEVŘENÉ ATELIÉRY

17. 01. 2013 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
MeetFactory / Praha 5

Plastique Ludique

26. - 25. 05. 2011 / 09:00 / Ostatní akce
Písecká brána / Praha 6 Hradčany

NULLA DIES SINE LINEA

26. - 25. 03. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Pro design / Ústí nad Labem

TOTO! Kurva

8. - 7. 04. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Artwall Praha 7 / Praha 7

Bez pohledu

16. 04. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Cena kritiky za mladou malbu

16. - 15. 02. 2011 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie kritiků / Praha 1

Výlet s Fotografem na brněnské výstavy: Jasanský Polák, Funke a Rafani

6. - 5. 11. 2013 / 08:45 / Ostatní akce
Fotograf Gallery / Praha

A MANUAL OF MOMENTS

23. - 22. 01. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

Lidé v místech / Současné umění

1. 12. - 30. 11. 2011 / 16:00 / Workshopy
Galerie Chodovská tvrz / Praha 4

Start Point Selection

6. - 5. 12. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie NTK / Praha

BOHDAN HOLOMÍČEK: Fotografie

27. - 26. 07. 2013 / 15:00 / Vernisáže
GALERIE KABINET CHAOS_Střítež / Polička

FREJM BAJ FREJM

18. - 17. 09. 2012 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Space and Light

26. 05. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jaroslava Fragnera / Praha

Pôvabné

5. 03. 2014 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie 209 / Brno

2/1

6. - 5. 03. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Fenester Výloha pro současné umění / Praha 1

KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA

12. 04. 2012 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
MeetFactory / Praha 5

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

31. 03. 2011 15:00 / 15:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

REALITA JE TVÁRNÁ

30. - 29. 10. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

ZZZZE Země

11. - 10. 12. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Aleš Čermák: Choreografie I

25. - 24. 10. 2011 / 17:00 / Ostatní akce
Tranzitdisplay / Praha 2

Erotikon (Z KAPITOLY TENDENCE ČASOPISU FOTOGRAF)

4. - 3. 11. 2010 / 17:00 / Vernisáže
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

Já je někdo jiný

7. - 6. 06. 2013 / 15:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Koryta a sedla

7. - 6. 08. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Jelení / Praha

Hey Guys!

24. 05. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

MARTIN KRAJC / TŘIKRÁT A DOST

5. - 4. 02. 2014 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Pocta Václavu Štývarovi

26. 03. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Galerie města Třince / Třinec

Trofeje

3. - 2. 04. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Mezinárodní sympozium k výstavě Mutující médium

25. 03. 2011 12:30 / 12:30 / Ostatní akce
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Věra Nováková – Provazochodec

21. - 20. 10. 2013 / 16:00 / Vernisáže
Galerie Navrátil / Praha 8

Urban

12. - 11. 12. 2012 / 18:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

O fotografii

26. - 25. 10. 2011 / 15:30 / Komentované prohlídky
Galerie Václava Špály / Praha 1

Erotikon (Z KAPITOLY TENDENCE ČASOPISU FOTOGRAF)

4. - 3. 10. 2010 / 16:00 / Vernisáže
Galerie fotografie Louvre / Praha 1

5 finalistů 5 měst 5 míst: Richard Nikl – Dva pavilony

30. - 29. 05. 2013 / 09:00 / Ostatní akce
Cena Jindřicha Chalupeckého / Praha

POSED JAKO DOPLNĚK NIMRODOVI GARDERÓBY

13. 07. 2012 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Galerie architektury v Brně (4AM) / Brno

Cleo Fariselli

20. - 19. 05. 2011 / 15:00 / Ostatní akce
Microna / Praha 4

Komentovaná prohlídka s Josefem Achrerem

22. 01. 2014 17:00 / 17:00 / Komentované prohlídky
Adam Gallery / Brno

Marek Ormandík: Purgatorio

26. - 25. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie kritiků / Praha 1

Peklo mlčí

20. - 19. 03. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie Nová síň / Praha 1

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

24. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Ludmila Jandová: Malba na papíře 1961 – 69

19. 10. 2013 14:00 / 14:00 / Vernisáže
Městská galerie Panský dvůr, Veselí nad Moravou / Veselí nad Moravou

MLADÉ HVĚZDY

8. 12. 2012 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Miroslava Kubíka / Litomyšl

Nejen Marginálie

25. - 24. 10. 2011 / 12:00 / Komentované prohlídky
Dům umění města Brna / Brno

Počátkem může být nula

18. - 17. 10. 2010 / 18:00 / Ostatní akce
ÚLUV – bývalé Ústředí lidové umělecké výroby / Praha 1

Jan Kaláb: Point/Děravé plány

6. - 5. 06. 2013 / 17:00 / Vernisáže
The Chemistry Gallery / Praha 7

Volný pracovní čas

10. - 9. 07. 2012 / 15:30 / Vernisáže
TIC Galerie U Dobrého pastýře / Brno-město

Ilona Németh

20. - 19. 05. 2011 / 16:00 / Ostatní akce
Microna / Praha 4

Alegorie ptačí smrti

16. 01. 2014 17:00 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Prokopka / Praha 3

34 x VŠUP – ateliér architektury II.

21. 03. 2013 16:00 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Studijní a vědecká knihovna v Hradci Králové / Hradec Králové

Stotožnenie s prírodou

15. - 14. 03. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie Slovenského institutu v Praze / Praha 1

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

23. 03. 2011 17:00 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Galerie Rudolfinum / Praha 1

Josef Achrer: Push the Leaks

15. 10. 2013 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Adam Gallery / Brno

Všichni za jednoho

19. - 18. 11. 2012 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Beseda s Pavlem Baňkou

10. - 9. 10. 2011 / 17:00 / Přednášky a diskuze
Leica Gallery Prague / Praha 1

STREET ART BRUT- Workshop s Mutantem v rámci festivalu Babí léto v Bohnicích

18. - 17. 09. 2010 / 12:00 / Workshopy
UMakArt: You Make Art /

ASSTMA

3. 06. 2014 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
PROJEKTPLUS / Nádraží Praha-Holešovice / Praha 7

The Propeller

23. - 22. 05. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Fait Gallery / Brno

NEPŘETRŽITÉ ROZHOVORY

19. - 18. 06. 2012 / 16:00 / Vernisáže
Karlin Studios / Praha 8

PŘEDNÁŠKA PRO ŽIDLE II

12. - 11. 05. 2011 / 16:00 / Přednášky a diskuze
Tranzitdisplay / Praha 2

Vladimír Havlík: NĚMÝ FILM

2. - 1. 12. 2013 / 18:00 / Vernisáže
Galerie 207 / Praha

Hloupý jako kámen

20. - 19. 03. 2013 / 17:00 / Vernisáže
Galerie KIV / Praha 8

Prosvítání

7. - 6. 03. 2012 / 17:00 / Vernisáže
Galerie 1. patro / Praha 1

Mutující médium / fotografie v českém umění 1990–2010

17. 03. 2011 16:00 / 16:00 / Komentované prohlídky
Galerie Rudolfinum / Praha 1

FINALISTÉ CENY JINDŘICHA CHALUPECKÉHO

6. 11. 2013 17:00 / 17:00 / Ostatní akce
Akademie výtvarných umění v Praze / Praha 7

Referenční objekty

16. 11. 2012 18:00 / 18:00 / Vernisáže
ETC. Galerie / Praha 2

Osmdesátá

4. 10. 2011 16:00 / 16:00 / Vernisáže
Fotograf Gallery / Praha

Váš prohlížeč je zastaralý!

Pro správné zobrazení těchto stránek aktualizujte svůj prohlížeč. Aktualizovat prohlížeč nyní

×